PDA

View Full Version : Napad: DON [BIH-TEAM] VS. w1shmaster [DELTA]

don_gotiva
03.11.08, 11:20
Evo da postavim jedan HOF!!!Malo sam se zalijepio ali mi nije nimalo zao jer mi je i onako ovaj off smetao u selu....Heroj mi je skocio sa 8 lvl. na 13 lvl. tj. 5 lvl. sam dobio ovim napadom....Ajd da puno ne odugovlacim evo HOF pa ce on sve reci:

http://travilog.org.ua/ba/5267264/73b41c8cd6b1026e9cc1d5b9bd215fb6

Samo cu reci svaka cast w1shmaster-u na ovolikom off-u...

;)

MiRzzzAAAaaa
03.11.08, 11:35
Evo da postavim jedan HOF!!!Malo sam se zalijepio ali mi nije nimalo zao jer mi je i onako ovaj off smetao u selu....Heroj mi je skocio sa 8 lvl. na 13 lvl. tj. 5 lvl. sam dobio ovim napadom....Ajd da puno ne odugovlacim evo HOF pa ce on sve reci:

;)

killeru, jesil ti onaj sa servera 1 sto ima ally [BF]??

Sakal_ks
03.11.08, 11:36
ovo videlo HOF nije :)

don_gotiva
03.11.08, 11:37
killeru, jesil ti onaj sa servera 1 sto ima ally [BF]??

ne...moj nick je DON!!

MiRzzzAAAaaa
03.11.08, 11:44
eee pa dobar si ti ondaaa svaka cast(misli se na killera)

w1shmaster
03.11.08, 12:30
svaka cast na razbijanju :D

to sto si ti meni ubijo je visak done majstore :D al sreca blizu smo ucinices mi ovu igru zanimljivom ;)

koliko si rebildovao vojske do sada ? :D:D:D

ah da neces to raditi to ti je bio visak hahaha

pozdrav ;)

Lady of Hell
03.11.08, 12:31
DONe, nedostajaćeš mi na mapi... :byebye:

w1sh, svaka čast na količini vojske, mada znam koliko si lud i da ovo nije ni pola :lol2:

don_gotiva
03.11.08, 12:39
svaka cast na razbijanju :D

to sto si ti meni ubijo je visak done majstore :D al sreca blizu smo ucinices mi ovu igru zanimljivom ;)

koliko si rebildovao vojske do sada ? :D:D:D

ah da neces to raditi to ti je bio visak hahaha

pozdrav ;)

Igras li ti ovaj novi S4 da se i tamo druzimo??Ako igras nije problem samo reci nick moramo se i tamo druziti kad se ovdje ovako dobro druzimo!!!

:lol3:

MOD_firecube
03.11.08, 13:14
Zabio se u off i još postavlja na forum u HoF (pazi, rimuje se, ali vi ste svejedno neopjevani likovi)!:lol2: BIH-TEAM - naši idoli!

dMN
03.11.08, 17:42
cek, ne kontam, jel ovo trebao bit hof gdje se hvali wishova kolicina vojske (btw svaka cast brate) ili ono nesto sitno offa sto si ubio?

komodo
03.11.08, 18:52

@Sakal_ks
potpisujem brate:lol2:

cek, ne kontam, jel ovo trebao bit hof gdje se hvali wishova kolicina vojske (btw svaka cast brate) ili ono nesto sitno offa sto si ubio?
@dMN
šta reći na ovako nešto.... "opasan hof hhehehhh"

off se zakucao u off, pa gde je deff druže, gde su ostale stvari vezane za "slavne odbrane" hhehe
nema veze, dobro si se bar zakucao i oštetio ga za 2-3dana plafon ali sad vodi računa jer imam osećaj da će neko hteti da se osveti za ovo a video si čega ima u selu sada, ali opet, trebaš znati čega ima i u drugim selima.

biće zanimljiv nastavak ove priče, jedva čekam da vidim odgovor na ovo:pocistim:

dMN
03.11.08, 22:43
jest vala brate komodo i to sto kazes, pa vala kud vodi ovaj svijet kad se off zabije u off
funboiz...

komodo
04.11.08, 05:10
jest vala brate komodo i to sto kazes, pa vala kud vodi ovaj svijet kad se off zabije u off
funboiz...
ne želim da se moderima mešam mnogo ali mislim da je TOPIC dostigao vrhunac i da može ići na LOCK jer pametnijeg komentara u budućnosti ne vidim ovde brate...
Nafurano sve na "daj da se zakucam na što više vojske i pofalim na forumu, sad mi je žao za neke stvari ali jbg. niko nije od juče na forumima pa kontamo da ova omladina treba standardne treninge iz kulture "pre svega" pa onda da im se omogući NOVA OPCIJA HoF, ali ima već dovoljno kolega modera ovde pa neka im oni rešavaju sudbinu Postovanja svakojakih komentara koje bih ja zabranio dok se ne "uzdignu kulturno" i krenu komentarisati šta je u tom HoF-u valjano a gde su zabrljali, a ne solo prodori pojedinih "xtra HoF, NAJJAČI HoF, Dobar, Loš, Zao HoF i ostale igrarije po bazenu"
dajte ljudi, ima vojske, laganini sa HoF-ovima, biće ih preko glave dMN je obećao
:lol2:

don_gotiva
04.11.08, 11:12
Ja ovaj napad nisam postavio zbog toga sto je on po mene zavrsio dobro (a i nije zavrsio dobro jer sam izgubio svu vojsku koja je bila u napadu) nego sam samo stavio da se vidi sta momak ima u svom selu....Ja sam stvarno odusevljen njegovim off-om i svaka mu cast kad je uspio nakliktati ovoliko off-a!!

:bJado:

komodo
04.11.08, 11:55
w1sh imaš i fanove među protivnicima hhhahhaa:aaaa:

soe
04.11.08, 15:10
@killer - nemoj sad odstupnicu za brisanje sebi praviti. prvo se vadis na s4, pa ga hvalis... :lol3:

Seljak
04.11.08, 19:49

;)

Dobar napad za ba1 ali da je skocio heroj za 5 lvl-a ovim (sa 8 na 13)..!?Nemoguce....

don_gotiva
04.11.08, 22:51
Dobar napad za ba1 ali da je skocio heroj za 5 lvl-a ovim (sa 8 na 13)..!?Nemoguce....

jest svegami ni ja nemogu da vjerujem :S

Heroj mi je bio 8 lvl. kad sam poslao a sada je 13 lvl.

STahoR
04.11.08, 23:32
spam pobrisan, sljedeci ko bude spamo ide ban na 2 dana a temu lockam ;)

Lady of Hell
05.11.08, 12:10
DON, ti kako si uspješan sa tim lvl-ima, jači će ti bit heroj od w1shovog i coffeeinovog za par dana, hahahahahah

:ahahah:

ccc, lažove :)

G-Soldier
05.11.08, 22:46
Fin hof. :p

oddy
06.11.08, 23:11
Uf, i speed je gotov, sada puna paznja na ba1 :D
Ccc...i dalje ne verujem da je w1sh ostavio vojsku u selu :confused: tako da je ovaj napad odradio solidan posao. Ja cu ipak da cestitam napadacu na odlucnosti ;)
DELTA je trenutno skup igraca od kojih su vecina prosli sve i svasta na raznim serverima, vecina ih ima i previse zajednickog iskustva a medjusobno postovanje i prijateljstvo je i vise nego dobro, odlicno vodstvo saveza tako da ono sta je sigurno je da ovaj napad nece ostati zaboravljen i po odmazdu cemo doci, pre ili kasnije (cujem da kasnije vise boli :D )
Jos uvek ovo nisu prave bitke, ali hajde malo zanimacije dok se server ne razvije...

DeToNaToR
06.11.08, 23:13
Uf, i speed je gotov, sada puna paznja na ba1 :D
Ccc...i dalje ne verujem da je w1sh ostavio vojsku u selu :confused: tako da je ovaj napad odradio solidan posao. Ja cu ipak da cestitam napadacu na odlucnosti ;)
DELTA je trenutno skup igraca od kojih su vecina prosli sve i svasta na raznim serverima, vecina ih ima i previse zajednickog iskustva a medjusobno postovanje i prijateljstvo je i vise nego dobro, odlicno vodstvo saveza tako da ono sta je sigurno je da ovaj napad nece ostati zaboravljen i po odmazdu cemo doci, pre ili kasnije (cujem da kasnije vise boli :D )
Jos uvek ovo nisu prave bitke, ali hajde malo zanimacije dok se server ne razvije...

oddy i ti igras ba1

ja te u ime karam.ba pozivam na slijedeci speed

EDIT: sada ja vodim ovaj acc DON drug mi je odustao od igre radi skole....

Sakal_ks
06.11.08, 23:23
ma bi on u karache nego mu sosa neda :D

uzgred sto se HOF-a tice ...

Srdjan
06.11.08, 23:26
ma bi on u karache nego mu sosa neda :D

uzgred sto se HOF-a tice ...

ccc pa odluci se da li je dobar ili los;)....moje misljenje je da nije los ali da je napadaci imao jos jedno 1k sjekira bilo bi vise stete;)i Hof bi bio mnogo bolji:)

Kenan
06.11.08, 23:28
moje misljenje je da nije los ali da je napadaci imao jos jedno 1k sjekira bilo bi vise stete;)

LOL
bravo majstore kako si to zakljucio :brao:

Srdjan
07.11.08, 17:03
Eto da pozdravim igraca Don po posljedni put
Posto je sada skatan ...
Cao ...
I da za to je zasluzan w1shmaster ;)

don_gotiva
07.11.08, 18:42
Eto da pozdravim igraca Don po posljedni put
Posto je sada skatan ...
Cao ...
I da za to je zasluzan w1shmaster ;)

Ja i onako ne igram vise taj acc, taj acc vodi jedan moj prijatelj...
Ja da vodim i dalje taj acc do katanja nebi doslo ali jbg. sta ja mogu kad me skola ubi u pojam...Ajd makar je zavrsna pa kad zavrsim skolu mozda ce mo se sresti na nekom serveru ponovo...hehehe.....do tada pozz od mene i sretno

;)

Lady of Hell
08.11.08, 12:43
Ja da vodim i dalje taj acc do katanja nebi doslo ali jbg.

:brao::):):):)

Najjača njegova izjava dosad, NAJJAČA, hahahahaha

sila nebeska
09.11.08, 17:36

;)
PA GJDE JE SADA ONAJ MOCNI DON STO WISHMASTERA NAPADA ???
MOZE LI MI KO RECI ???
DON PUSA OD DELTA ALIJANSE :-*

Lady of Hell
10.11.08, 01:18
Btw, DON sada igra na acc ACMilan. Toliko o navodnom odustajanju.

Nećeš se sakriti nikad. :lol2:

Pozz iz Delta 1 i DM

don_gotiva
10.11.08, 10:46
Btw, DON sada igra na acc ACMilan. Toliko o navodnom odustajanju.

Nećeš se sakriti nikad. :lol2:

Pozz iz Delta 1 i DM

Hahahaaa....ja igram acc ACMilan fkt te ne kontam al bas nikako....Acc ACMilan igra jedna djevojka ali necu reci koja...Ja da igram S1 server ja se nebi skrivao...Od koga da se skrivam od tebe....hahahahhaahaaa...fkt. si jaka nemam rijeci... :lol2:

A pozz i ti meni DELTU i DM puno...Voli vas najvise vas DON!!!

Lady of Hell
10.11.08, 13:04
Naravno da sam jaka, čim si izbrisao acc. :D

Pričaj ti šta hoćeš, pobijedila sam te. :lol2:

cannonball
13.11.08, 18:45
uf al si se zaletio,ode off