PDA

View Full Version : Odbrana: DON [BIH-TEAM] VS. g.nele [DELTA]

don_gotiva
05.11.08, 15:40
Igrac g.nele se pravo osilio i misli da je jak!!!Evo izvjestaj sta se desilo u mom selu:

http://travilog.org.ua/ba/9177973/9a55f5596794af3863d6271ca79a28ab

Neznam sta vise reci osim g.nele navrati ponovo ali se izuj nemoj da te ja moram izuvati!!!:vik:

:lol2::lol2::lol2:

dMN
06.11.08, 00:14
e mislim da se dobri nele ipak nije trebao mijesati i ostaviti wish-u da se sveti =D
u principu lijepo hihih

komodo
06.11.08, 01:56
nele ostade bez mačeva i par Heduana ali jbg. mora se paziti tih daljina, nije malo vremena 5h 40m 35, mogao se navući još bolji deff u selu, mada je ovaj za ovu vojsku bio sasvim solidan, deff šarenilo postavljeno kako treba, dosta koplja za Heduane, pretori takođe za mačeve ali me čudi što nema još Druida niti paladina, bila bi dosta manja šteta ali znamo da je ovo deff od dosta ljudi pa i nije velika šteta kao g.nele-tu.

U svakom slučaju, odlična makljaža, nema šta... svaka čast obojici.

btw. mogli bi ekipa iz DM da okače deff od hakekudina danas, čuo sam da su naljutili malo hani ;)

Lady of Hell
06.11.08, 03:27
Šta fali g.neletovom napadu? Svaka čast g.nele! ;)

komodo
06.11.08, 04:09
lady, lady, lady, leeejdiiii, tako ide ona pesma koja rasplače lepšu polovinu naših servera...:)

btw mislim da sam spomenuo negde ispod svega "svaka čast obojici" ali dobro, možda te zeza mali monitor:)

evo sada posebne čestitke za "kamikazi BIH-TEAM gazi" napad... g.nele svaka ti dala brate za ovu frakturu lobanje BIH-TEAM-u, pomerio si ih iz mesta, sad neznaju gde biju :deriguz:
sve se mislim koliko li će vremena trebati sada BIH-TEAM-u da dorade novu vojsku.:)

djuksoni
06.11.08, 12:41
dobar fajt, vise srece nele sledeci put

soe
06.11.08, 12:51
Šta fali g.neletovom napadu? Svaka čast g.nele! ;)

fali mu visak...sad pogotovo :D

Lady of Hell
07.11.08, 11:59
Komodo, moj post uopšte nije bio komentar tvog posta, ali ok :)

soe, samo DON priča o nekim "viškovima" vojske, niko drugi, hahahaha

Veliki pozdrav za mog g.neleta i cijelu Travuniu sa prošlog ba1, nele, svaka čast, vojska je tu zato da gine, a ne da stoji u selu.

Inače, DON ne odustaje "zbog škole" nego što zna da je gotov i da mu je budućnost na ovom serveru zapisana od strane DELTE. Ustvari, bolje reći da nema budućnosti, hhh :brao:

don_gotiva
07.11.08, 12:45
Komodo, moj post uopšte nije bio komentar tvog posta, ali ok :)

soe, samo DON priča o nekim "viškovima" vojske, niko drugi, hahahaha

Veliki pozdrav za mog g.neleta i cijelu Travuniu sa prošlog ba1, nele, svaka čast, vojska je tu zato da gine, a ne da stoji u selu.

Inače, DON ne odustaje "zbog škole" nego što zna da je gotov i da mu je budućnost na ovom serveru zapisana od strane DELTE. Ustvari, bolje reći da nema budućnosti, hhh :brao:

Nije tacno da ne odustajem zbog skole...Skola me ubi nemam toliko vremena da mogu voditi acc....Sad samo igram S4 server i to dual acc sa frendom a i to mi je previse...Nisam ja kao ti da furam dala nekome acc i sl. kao sto si ti furala kad sam ja tebe napadao i kaad si bila moja farma...hahahaa

car dusan
07.11.08, 13:03
done, profil ti je ubitačan ;):byebye:

Lady of Hell
07.11.08, 14:14
Nije tacno da ne odustajem zbog skole...Skola me ubi nemam toliko vremena da mogu voditi acc....Sad samo igram S4 server i to dual acc sa frendom a i to mi je previse...Nisam ja kao ti da furam dala nekome acc i sl. kao sto si ti furala kad sam ja tebe napadao i kaad si bila moja farma...hahahaa

hahahaha, "farma", ma kako da ne, hahahahha

znam ja što si ti počeo s4, znaš da ti je kraj ovdje... :brao:

don_gotiva
07.11.08, 14:24
hahahaha, "farma", ma kako da ne, hahahahha

znam ja što si ti počeo s4, znaš da ti je kraj ovdje... :brao:

Nebi ja ni S4 igrao jer imam previse obaveza ally frend me nagovorio da barem igram s njim dual acc!!!A ja da sam htio mogao sam ja navuci 10000-15000 deff jedinica i braniti se ali nemam ja vremena za te stvari....Nisam ja kao ti da zivim samo za travian, pa ti ces pobudaliti gledajuci u monitor i u travian...Ja igram samo opusteno a opet sam bio jaci od tebe...hahahaaaa

Lady of Hell
07.11.08, 14:38
A ja da sam htio mogao sam ja navuci 10000-15000 deff jedinica i braniti se ali nemam ja vremena za te stvari....Nisam ja kao ti da zivim samo za travian, pa ti ces pobudaliti gledajuci u monitor i u travian...Ja igram samo opusteno a opet sam bio jaci od tebe...hahahaaaa

:brao::):):lol2:

:byebye:

samo se pitam ko bi tebi poslao 10000-15000 deff-a... :D

btw, i ja igram opušteno, nažalost, baš zbog nedostatka vremena, ali imam sitere i ne pada mi napamet da se predam kad me neko napadne, bolje bilo kakav prljavi trik nego ovo što ti radiš. :confused: zato ću uvijek biti bolja od tebe koji bježiš.

...

don_gotiva
07.11.08, 18:48
:brao::):):lol2:

:byebye:

samo se pitam ko bi tebi poslao 10000-15000 deff-a... :D

btw, i ja igram opušteno, nažalost, baš zbog nedostatka vremena, ali imam sitere i ne pada mi napamet da se predam kad me neko napadne, bolje bilo kakav prljavi trik nego ovo što ti radiš. :confused: zato ću uvijek biti bolja od tebe koji bježiš.

Meni za deff nikada nije bio problem ja sam imao iza sebe barem 7 ally koje bi mi pruzile maksimalnu pomoc u deff-u a to su sve najjace ally...A to da bjezim grijesis, ja ne bjezim ja lagano napustam travian jer nebi volio da ponavljam godinu skolovanja radi nekog jebenog traviana....

EDIT:

Zaboravio sam ti odgovoriti na ono sto kazes da si bolja od mene, samo me interesuje ko se pretvarao na S1 da je poklonio acc i da vise ne igra travian samo da ga ja nebi napado?Znas li ti slucajno ko je ta osoba?Meni se cini da je to neka Lady of Hell ali opet neznam... :lol2:

db Lee
07.11.08, 20:43
0ooo, gospodine, g.nele, vazda si bio kapacitet,, fina vojska, samo šteta što je zaginu,, jbg, dešava se i najboljima ;)

Aries ;)

@DON:

Eeee, klinac, nemoj da se čupaš pokazao si kakav si igrač i kakav si čovjek! I btw ti si bio njena farma i džabe trošiš jagodice na prstima kucajući da je to drugačije,,,

I mogu ti reći da ti je pametno što si pobjegao u -/- na s4, jer ne bi živ ostao ni sekunde na +/+!

0dlaziš sa igrice jer nemaš pojma o igranju, a ne zbog škole, nemoj me tjerati da iz ove tvoje priče izvlačim iz konteksta nivo tvog intelekta kad tebe škola sprečava da igraš jedan server na travianu. Ljudi imaju i veće obaveze i dođu ovdje da se opuuste i igraju igricu normalno bez presije, a ne da kao neki (čitaj: DON) prestane igrati i priča: ja sam mogao ovo, ja sam mogao ono.. Pokazao si sve šta možeš i umiješ, sad adio!! Nisi ti ništa uradio i više nisi kompetentan uopšte da komentarišeš dešavanja na s1.ba....

odjava ;)

VERCINGETORIX
08.11.08, 01:27
Done,ko izgubi ima pravo da se ljuti!;);)