PDA

View Full Version : Herojska vila??

mickey85
22.01.08, 00:06
Da li mi moze neko objasniti sta je to posto u uputstvu nigdje o tome nista ne pise...

Divljak
22.01.08, 00:12
U herojskoj vili mozes napraviti heroja! Taj heroj moze sluzit kao borbena jedinica i dobija EXP to jest iskustvo kojim mu poboljsavas atribute (napad, odbrana i tako dalje) a sa izgradnjom na stepen 10, 15 ili 20 možete zauzeti 1, 2 ili 3 doline (oaze) iz okoline. Zavisi od tipa doline (oaze) proširava se produkcija različitih resursa...jel sad ok?

mickey85
22.01.08, 00:16
hvala na objašnjenju...

veminc
22.01.08, 01:06
Da li mi moze neko objasniti sta je to posto u uputstvu nigdje o tome nista ne pise...

Uputstva --> Gradjevine --> Vojska:lol6:

Columbo
22.01.08, 01:40

De Boga ti malo se potrudi i procitaj FAQ!!!!! Ne mozes za svaku sitnicu moljakati da ti objasne na forumu!!!!!!!!!!!!!

Mr_Dadox
22.01.08, 11:05
1. Odgovor je dat.
2. User je novi.

A vi odma se pravite pametni....Ja sam privi koji to isto govori, ali ako je user novi, AKO ZNATE, pomozte, AKO NEZNATE nemojte ni dosadivat.

Columbo
22.01.08, 11:59
Znam da je novi, ali pogledaj moje postove i vidjet ces da ni ja nisam bas nesto star!!!!!!!!!!:D

macha_machy
24.01.08, 14:43
...šta ste navalili na čovjeka,pa novi je....ccc...a ti si možda prije igr'o...mi smo tek nedavno stigli ovdje...i zato ohladi od mikija...ok!

plus
24.01.08, 17:47
U herojskoj vili mozes napraviti heroja! Taj heroj moze sluzit kao borbena jedinica i dobija EXP to jest iskustvo kojim mu poboljsavas atribute (napad, odbrana i tako dalje) a sa izgradnjom na stepen 10, 15 ili 20 možete zauzeti 1, 2 ili 3 doline (oaze) iz okoline. Zavisi od tipa doline (oaze) proširava se produkcija različitih resursa...jel sad ok?

Samo jedna napomena još,da bi osvojio oazu mora ti biti vila na lvl 10 i moraš je vidjeti iz sela,potom pobiti životinje pa onda je zazeti da se ne desi ko mom rođaku pobio životinje u oazi a nije je vidio iz sela i došo frajer i uzeo je :lol4: