PDA

View Full Version : Pitanja

mirsad90
24.01.08, 15:39
Imam dva pitanja:

1. Npr. ako imam 40 zamki a samo 5 vojnika i neko me napadne sa 40 vojnika, njegovi ce svi vojnici upasti u zamke (ja mislim) ali hocel onih mojih 5 vojnika poginuti ili ce ostati zivi?

2. Negdje sam procitao na forumu da ako imas kovacnicu oruzja na lvl-u 10 da mozes spalit zarobljenike. Jeli to tacno?

zvrkan
24.01.08, 16:16
eee 1 odgovor je : Nemogu svi vojnici upasti u zamke mozda nekim slucajem bar kolko ja znam,ako sva vojska upadne valjda ti nebi trebali poginuti ako neupadne u zamke bit ce fight i sve zavisi od jacine vojske hoce li ti prezivjeti ili ne

2. pitanje i ja sam cito nesto na forumu ali jos nisam siguran pa tako da ti neznam reci

nadam se da si me razumio

Mr_Dadox
24.01.08, 16:24
Imam dva pitanja:

1. Npr. ako imam 40 zamki a samo 5 vojnika i neko me napadne sa 40 vojnika, njegovi ce svi vojnici upasti u zamke (ja mislim) ali hocel onih mojih 5 vojnika poginuti ili ce ostati zivi?

2. Negdje sam procitao na forumu da ako imas kovacnicu oruzja na lvl-u 10 da mozes spalit zarobljenike. Jeli to tacno?

1. Neprijateljska vojska prvo uleti u zamke i onda se bori protiv tvoje!!

Kao sto si napravio primjer: 40 neprijateljovih jedinica te napadne a imas 40 zamki i + 5 tvojih vojnika, to znaci za ce svi neprijateljovi vojnici uletit u zamke a tvoj 5 ce uzivat!!!:)

2. Nisam nikad imo Gale...Ali mogu rec 99.9999999999999999% da to nije istina!!! Ma kaki...Niss od toga... To je prica za malu djecu!!!

zvrkan
24.01.08, 18:13
znaci 100% je sansa da uleti u zamke ?

Divljak
24.01.08, 18:19
izgleda da jeste ako dadox tako kaze onda jeto tako on sve zna! :lol2:

Mr_Dadox
24.01.08, 18:37
izgleda da jeste ako dadox tako kaze onda jeto tako on sve zna! :lol2:
:lol::lol:

Nisam ja kriv sto u mojim venama prolazi Travian Input ("Humanoid Input") :love2:

Uglavnom... Nije 100% nego je tako.

Protivnicke jedinice provo upadaju u zamke i ono sto ostane se bori protiv tvoje vojske!!

caaagi
24.01.08, 19:24
Jest otvori ti se opcija "spali vojsku " i onda kliknes hoces li na lomacu (trosis drva) ili ih zalijevati vrelim zeljezom (trosis zeljezo). Ali ti se tada i zamke kvare :lol2:

kokarda1
24.01.08, 20:34
Izvrsio sam razmenu robe javljeno mi je da ce razmena trajati 17h vreme je proslo moja roba je otisla a ja druge nisam dobijo???? u cemu moze da bude problem

Anarchy '87
24.01.08, 20:54
Izvrsio sam razmenu robe javljeno mi je da ce razmena trajati 17h vreme je proslo moja roba je otisla a ja druge nisam dobijo???? u cemu moze da bude problem

tvoji trgovci su dosli do njegovog sela za 17 h
a to ne mora znaciti da ce i njegovi za to vrijeme stici do tvog
mogu doci za manje vremena a mogu i za vise, sve zavisi od toga koji je ko narod
pogledaj u pijaci pod "prodaja" trebalo bi tu sve pisati ;)

Gizmo
24.01.08, 21:10
E ovako ako ti posalje 40 vojsnika a ti imas 40 zamki svi ce upast ako mu je vojska na stepenu 3 i ako ti je vec ranije slao vojsku nece mu upast samo nekoliko oko 25 ili 20 neznam a tih tvojih 5 ako je njemu vojska na stepenu 0,1,2 sve ce upasti i tvoja vojska ce uzivat a za spalivanje nisam siguran ali se nemoj brinut jer to je skupo da se Kovacnica Oruzja izgradi na stepen 10 uzas skupo bolje ti je da ih pravis ali nemoj oslobadat!:)

fanatik
25.01.08, 10:26
E ovako ako ti posalje 40 vojsnika a ti imas 40 zamki svi ce upast ako mu je vojska na stepenu 3 i ako ti je vec ranije slao vojsku nece mu upast samo nekoliko oko 25 ili 20 neznam a tih tvojih 5 ako je njemu vojska na stepenu 0,1,2 sve ce upasti i tvoja vojska ce uzivat a za spalivanje nisam siguran ali se nemoj brinut jer to je skupo da se Kovacnica Oruzja izgradi na stepen 10 uzas skupo bolje ti je da ih pravis ali nemoj oslobadat!:)

Jel se zezas ili sta?
nema nikakve veze stepen vojske sa tim hoce li upasti u zamke ili ne. Ono sto ima veze, a nije receno gore, je to da sva napadacka vojska upada u zamke ako je krenula u napad, a dio vojske ako su krenuli u pljacku. Ovo sigurno znam, jer sam isprobao. :p

Mrsavko
25.01.08, 11:09
Ja mislim da ce svi upast jer kada je mene neko napao na drugom accauntu sa 26 vojnika a ja sam imo 34 tako nesto zamki i svi su upali a to sto se poboljsa u Kovacnici Oruzja ili Oklopima nisam siguran to je ja mislim samo izdrzlivost vojnika a tih tvojih 5 ce uzivat a za spalivanje vojske nevjerujem pito sam ja to vec jednom kazu vecina da to nije tako da se nemogu spalit ali to je previse!:lol: