PDA

View Full Version : dolina

killer
31.01.08, 21:34
samo da pitam kada neko nekome opljacka dolinu kome idu ress,,maloprije viidm jaranu iz doline od 50% zita covijek opljackao 30000 zita sada odakle je on izgubio to zito jeli iz sela svog iz doline i kako idu ti ress u dolini kako se oni mjere nekontam BGM pojasnite malo bolje to:lol6::lol6::lol6::lol6:

agresivna
31.01.08, 21:40
samo da pitam kada neko nekome opljacka dolinu kome idu ress,,maloprije viidm jaranu iz doline od 50% zita covijek opljackao 30000 zita sada odakle je on izgubio to zito jeli iz sela svog iz doline i kako idu ti ress u dolini kako se oni mjere nekontam BGM pojasnite malo bolje to

taj ress je opljackan iz sela iz kojeg je heroj zauzeo dolinu:lol4:

Columbo
31.01.08, 21:40
Pa valjda kad opljackas dolinu, iz nje i resurse pokupis, ali nisam siguran!!!!
A evo ti link pa vidi kako idu resursi po dolinama:
http://help.travian.com.hr/index.php?type=faq&mod=556

plus
31.01.08, 23:26
Mislim da ti uzme 30% resursa iz sela,ali nisam siguran,provjerite mislim da je bila ova tema

veminc
31.01.08, 23:40
Ako neko napadne osvojenu dolinu resurse uzima iz sela koje je poslalo heroja. Sigurno. Znam iz ličnog iskustva. Ja pljačko svoju dolinu i trljo ruke što mi je dolina bogata dok nisam skont'o da kradem od samog sebe:D:D

Mr_Dadox
31.01.08, 23:44
TEMA PREMJESTENA U PITANJA!!!!

Samo se pitam sta ce u FAQ.....

Columbo
01.02.08, 07:39
Ako neko napadne osvojenu dolinu resurse uzima iz sela koje je poslalo heroja. Sigurno. Znam iz ličnog iskustva. Ja pljačko svoju dolinu i trljo ruke što mi je dolina bogata dok nisam skont'o da kradem od samog sebe:D:D

Hoce to ko ima mozga :D:D:

Dulence
06.03.08, 15:52
mozda sam glupa i ne kontam, ali trazih i ne nadjoh odgovor...

pitanje je: mogu li u prvom pokusaju da osvojim dolinu. naime, kad u simulator ukucam svoje i dolinine resurse u smislu vojske / zivotinja, meni kaze da ih sve mogu pobit...

e sad... ako sve mogu da ih pobijem, da li moram jos 2 puta da napadnemo dolinu ili je tad ona osvojena!

RJZ
06.03.08, 16:55
cini mi se da ako nemas niti jedu osvojenu dolinu iz tog sela dovoljan ti je taj jedan napad ... naravno ako mozes sve da ih pobijes ... sa tim napadom posaljes i heroja

interwal
06.03.08, 17:59
Ako osvajaš dolinu (oazu) od prirode moraš napasti onoliko puta koliko ti treba da pobiješ sve životinje. Ako ih pobiješ sve iz prvog pokušaja, svaka čast, dolina će biti odma tvoja.

veminc
12.03.08, 09:24
Ako osvajaš dolinu (oazu) od prirode moraš napasti onoliko puta koliko ti treba da pobiješ sve životinje. Ako ih pobiješ sve iz prvog pokušaja, svaka čast, dolina će biti odma tvoja.

Samo da napomenemo da dolinu možeš pljačkati (a ne napadati) pa je vrlo teško (mislim čak i nemoguće) pobiti sve životinje u prvoj pljački. Uvijek ostane poneka.

Dulence
18.03.08, 21:56
imam dovoljno svega da mogu sve da ih pobijem - tj. tako mi simulator pokazuje, cak mi ostane neke vojske... medjutim, nemam opciju napad, nego samo istrazi dolinu?!

je li to znaci da mi jos nesto nedostaje?! neka gradjevina ili nesto?!

ajte zivi bili brzo odgovorite, izgorjeh da mi je nesto napast i osvojit... da predjem prag hahahahahaaha

mufljuz
19.03.08, 00:23
ides na istrazi dolinu. u principu je to kao da saljes pljacku. ako sa obicnim napadom imas taman malo vise nego dovoljno vojske, trebat ce ti nekoliko napada da pobijes sve zivotinje. pazi da nemas preveliku pauzu izmedju napada, jer se zivotinje u oazama oporavljaju, pa ti se moze desit ako neosvoji veceras i nastavis ujutro da naletis na punu oazu :(

naravno nemoj zaboravit herojsku vilu na lvl 10, da oaza mora biti u 3x3 mapi oko sela iz kog saljes zadnji napad sa herojem i naravno poslat heroja zajedno sa ostalom vojskom.

Dulence
19.03.08, 00:30
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, znaci herojska vila lvl 10... to sam zaboravila! ok, ajd dobro!

hvala ti puno na odgovoru!