PDA

View Full Version : dziberi (Dreamtm) vs welibor (**RE**) ~ 640 000

_baxuz
07.01.09, 03:23
nisam bas dobar u pisanju govora :D
ali evo kako je sve pocelo

_baxuz je napisao
ide napad na welibora, od dziberija, za 2 sata...da saljemo deff??

i sto se kaze....ostalo je historija..... :mudrac:

bila je to duugaaa noc....ali je na kraju bila velika :welcome:

da ne okolisam :)
http://travilog.org.ua/ba/9881168/be6da51c0824a5509276768c871ca698

i posveta:
Starom (penzionisanom) GMAZU sa s1 ninji :D

ludifranjoo
07.01.09, 10:05
dobro ste ga oderali

mesa123
07.01.09, 10:55
pa ja kad sam imao 300 popa dobio sam jaci napad i odbranio se

bikerboy
07.01.09, 11:12
pre slabo ne sviđa mi se...

pa čekajte ljudi polako to je deff od 2 3 igrača to je sve spremljeno za 2 sata zato ih nema više

ninja
07.01.09, 12:43
Svaka cast uradili ste to profesionalno...samo derite...:bond:
Napadac daj zipa drugi put...:izdim:
Nije mnogo al da se ucestiti :)

daddy
08.01.09, 01:13
Postajte kako Vam se ruše sela a ne ove gluposti neko pošalje pljačku na Vas naleti na malo deff-a i Vi ko niko, a da sam vidio vece gluposti da se neko brani off-om i još se fali time to baš nigdje u životu nisam vidio

_baxuz
08.01.09, 02:37
Postajte kako Vam se ruše sela a ne ove gluposti neko pošalje pljačku na Vas naleti na malo deff-a i Vi ko niko, a da sam vidio vece gluposti da se neko brani off-om i još se fali time to baš nigdje u životu nisam vidio

jest vam i tesko rusiti sela od najslabijih igraca u ally...nisam vidio da je neko do sad napao dozzu ili bmikija?
a sto se tice off-a...stas mora se...za dva sata se skuplja sta se moze...;)

Son_of_Atila
08.01.09, 05:50

Jao Daddy! Fakat si Smesan!:brao: Imas aplauz! Hahaha! Slusaj mis mo napali selo vaseg glavnog igraca i pobili svu njegovu vojsku a sto vi napadate slabije svaka vam cast! Nemam stvarno komentar! Ako hoces da vidis postove kako vam padaju sela i to mozemo postati! Vama smo odjavili dva igraca! A garantujem ti da ce ih biti jos! Sta vi ste ko neke face sto ste 1. na rangu! Pa ako ste prvi! Ako ste tolike face ajde napadnite DM alijansu! Uf sorry niste im ni do kolena!!!

Daddy porucujem ti nemojte da ratujete protiv nas pogubit cete svu vojsku! Travian se ne igra kao sim city! Javi mi se ako hoces da igras tu igricu stavit cu ti link da je skines! Dovidjenja prijatno vam bilo!

Idete na :shy:! Dno ako ne kontas!

Jos jednom!!!!!!! :brao:

daddy
08.01.09, 19:40
Jbg aksi vaš najslabiji igrač sad mu je rank 300 poslije katanja najveceg sela, a ne brini za ostale doći ce na red i na druge kad se naučimo igrati :))))), jbg malo ste daleko idemo redom. Samo još nismo pošli da navijamo sat u 4 ujutro da pošaljemo napad da bi nekome pobili vojsku a za alcatraza samo sanjate da ste mu pobili vojsku jedino ako on ide sam od sela do sela pa pljačka rese još nisam vidio da neko bez vojske ulazi u top 10 pljačkaša

Johnny be good
08.01.09, 20:35
ev i ja da se javim kao akter ovih desavanja :)))

ovo je bilo farmanje, ko i svaku noc..ufatili ste me i to je to:) valjda cu drugi put imat vise srece heh
dugacak je server..bice brisanja acc-ova vrlo brzo heh

a ovaj San of Atila..jes ti neki djecak il se samo pravis tak? mani se te glupe price... cuj da napadamo DM, zbog cega?? da prestanemo vas??? nismo vam valjda prije dosadili :))) pa druzenje tek pocelo..:)

pilgrim
12.01.09, 19:42
ok hof i sve to...al sta da je bio jaci napad,a vi se sjekirama branite...pa ne kontam to nikako...

jbg mozda ja jos trebam puno uciti :lol2:

_baxuz
13.01.09, 04:19
ok hof i sve to...al sta da je bio jaci napad,a vi se sjekirama branite...pa ne kontam to nikako...

jbg mozda ja jos trebam puno uciti :lol2:

u tome i jest fazon, znali smo da nece bit vise vojske...;)...pretpostavka je bila, ali tacna :D...a kako smo do nje dosli...eh to je vec mala tajna ;)

pilgrim
13.01.09, 22:15
u tome i jest fazon, znali smo da nece bit vise vojske...;)...pretpostavka je bila, ali tacna :D...a kako smo do nje dosli...eh to je vec mala tajna ;)

e vala...taj dan ste trebali i loto uplatiti... :play:

Johnny be good
14.01.09, 13:21
hah samo vi pretpostavljajte..:) tek' smo poceli:D

Albert Einstein
16.01.09, 21:27
dobar hof pogotovo resse oduzete

Zarbon
23.01.09, 00:58
lol,neznas se sta je zalosnije deff ili off,treba jos vojske napadacu

Tiranije
24.01.09, 23:28

potpisujem sve što daddy kaže

IVERSON
24.01.09, 23:31
samo tako,bice ravnanje