PDA

View Full Version : Skripte

killer
02.03.08, 12:11
IZVINITE STO PONOVO OTVARAM OVU TEMU ALI ME ZIVO INTERESUJE I MOLIO BIH ODGOVOR OD OVIH MALO ISKUSNIJH
NPR DALI JE SKRIPTA ONO ,joooj nezz kak se zove:confused: sto ti daje mogucnost da kada se zavrsi gradnja jednog automatski u x sati pocne drugo,ili npr skripta koja govori kada ce biti dovoljno ressa iako neas PLUS ACCOUNT
I DALI JE DOZVOLJENO KORISTTI ONE WEB STRANICE TRAVIANTOOL KOJE NAM GOVORE KO JE NEAKTIVAN OKO NAS,KO KOLKO NAPREDUJE,PROSIRENI SIMULATOR BORBE itd
:lol3:

King_Of_Rome
02.03.08, 12:32
Skripta ili bug, zovi kako hoces, u igri je zabranjena, a koristenjem skripte ili bugove dobiva se ban 4life!!Molim vas nemoj te vise otvarati ovakve teme o skriptama/bugovima!!:mad:

mufljuz
02.03.08, 19:54
Skripta nije bug. iako je koristenje i jednih i drugih zabranjeno.

bug je greska ili neplanirana funkcija programa na serveru. recimo da primjetis da kad kliknes da ti se izgradi vojnik a ti za resurse potrebne za izgradnju jednog dobijes deset vojnika.

skripta je program(cic), koji igracu daje prednost u odnosu na druge igrace jer npr automatizuje poteze i slicno

floosh
02.03.08, 21:14
sve skripte koje ti daju prednost naprema drugim igračima, koje "igraju" umjesto tebe, koje grade umjesto tebe, koje ti jednostavno daju prednost u igri naprema drugim igračima, koje imaju utjecaja na sami tok igre su ZABRANJENE

naida_sa
20.03.08, 19:20
e vidis to nisam znala,drago mi je da sam saznala na vrijeme

b4ka
28.03.08, 23:13
e vidis to nisam znala,drago mi je da sam saznala na vrijeme

cuj 'nisam znala '? to je u svakog igri zabranjeno , odma popusis banic :lol6:

Dedi
28.03.08, 23:46
samo jedno pitanje mozel se skinut ban4life??

misteriosa
29.03.08, 00:38
samo jedno pitanje mozel se skinut ban4life??

Erm, ban4life=doživotni ban??? Nema ovdje pomilovanja nakon 20 godina lijepog ponašanja :D

SUb Zero
29.03.08, 00:45
nemoze
zato se i zove ban4life

( osim ako je bila rijec o gresci.. a to je tesko moguce...ipak ostvarivo :) )

hzg
29.03.08, 01:02
ban4life se tesko zaraduje... a nebi htio da ti netko nesto tesko zaradeno oduzme zar ne? :D

b4ka
29.03.08, 09:08
ban4life se tesko zaraduje... a nebi htio da ti netko nesto tesko zaradeno oduzme zar ne? :D

upravo tako =) hehehehhe :p

Anarh
30.03.08, 03:19
Haj dosta je spama..
Lock