PDA

View Full Version : Akaunt

nemac
16.02.09, 14:23
Jel zna iko sta je u pitanju-kada se prijavim ono kaze pogresna lozinka (100% siguran da nije)

pirat
16.02.09, 14:26
neko ti provalio u acc i promijenio lozinku otidji na generiraj novu lozinku stavi svoj mail i na mail dobices novu lozinku

nemac
16.02.09, 14:28
da samo sto je problem sto je ovaj acc poklonjen pa mi kaze da e-mail nije isti

pirat
16.02.09, 14:30
eeee jbg onda nista taj sto ti je dao acc vjerovatno se predomislio i promijenio sifru ti sad ru nista nemozes osim ga pitat da ti kaze lozinku

Ekstremist
probaj ponova ukucati nick i sifru

bebe
pa kontaktiraj tog sto ti je dao account ako znas e-mail.....i nek on promjeni

www.com
16.02.09, 15:30
ili je taj sto je ukro izmjeno email (sad je njegov mail)

mozes se oprostit

AdmirHD
16.02.09, 15:42
ili je taj sto je ukro izmjeno email (sad je njegov mail)

mozes se oprostit

eee pa onda je moro i mail hackat preko kojeg je napravljen (prebacen) mail

nemac
17.02.09, 15:15
eee pa onda je moro i mail hackat preko kojeg je napravljen (prebacen) mail

to nije sigurno:bann:

Jagoda
17.02.09, 17:01
Jel zna iko sta je u pitanju-kada se prijavim ono kaze pogresna lozinka (100% siguran da nije)

Kontaktiraj mh (ako ti ne mozes zamoli nekoga da to uradi) mh ce videti da li je to tvoj acc a mh moze videti i mail preko kojeg je registrovan acc. Tako da, ako je taj acc vec poklonjen tebi, na njemu ce pisati koji je mail. A ako ti nisi vlasnik onda ti se lose pise :D

frostmourne
18.02.09, 03:12
Kontaktiraj mh (ako ti ne mozes zamoli nekoga da to uradi) mh ce videti da li je to tvoj acc a mh moze videti i mail preko kojeg je registrovan acc. Tako da, ako je taj acc vec poklonjen tebi, na njemu ce pisati koji je mail. A ako ti nisi vlasnik onda ti se lose pise :D

ma kakav MH ja sam pisao njemu od me uputio na admin@travian.ba njeima sam slao email niko nista boli ih bip kada se nemoze dokazati da je tvoj acc ako nemas psw od mail adrese na koju je acc regan
jednostavno oprosti se od acc-a

Krejmer
18.02.09, 04:44
tako je to,ko ti pokloni acc i ako ti ne bude dao e mail na koji je regovan acc da ga ti preregistrujes na neki tvoj, onda to dali on zaista zeli da ti pokloni acc i te samo zavlaci zavisi od iskljucivo njegove volje tako da ti tu nista ne mozes da uradiš...

kad si acc dobio na poklon trebao si odmah tražiti e mail da acc prebaciš na tvoje ime, kad već nisi nikoga sad ne možeš da ubediš da ti možda nisi ukrao acc, jednostavno, tako je po pravilima...

i kad se javiš MH, 'ajde ti dokaži da je tvoj acc, nije na tvoj mail registrovan već na neki drugi...

CROmafija
18.02.09, 22:38
ma to ti se ne isplati tako je meni bilo na hr 4 imao sam 300 popa i neki vrag je bio nakon 1 mjesec sam se nekak snasao itd da ne duljim ne isplati se

nemac
19.02.09, 18:22
Ah gotovo onaj sto je ukrao acc,obrisao ga je aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:deriguz:

Crem De La Crem
19.02.09, 19:35
Ja imam rjesenje za ove kome se u buducnosti desavali ovi problemi neka FLOOSH vidi sa kojeg je IP u zadnje vrijeme bio login na acc i ti kazes mu prije toga svoj IP ako se poklope moze ti vratit, zato da zna da si upravu.

paul
19.02.09, 22:42
Korisnik lisica je radi spama banovan/baniran na 2 dana. Isto pravilo vrjedi jednako za sve korisnike i svaki slijedeci prijestup bit ce sankcioniran.

Korisnik nemac je radi spama banovan/baniran na 5 dana. Isto pravilo vrjedi jednako za sve korisnike i svaki slijedeci prijestup bit ce sankcioniran.

:lol6:

Dr.Zizar
21.02.09, 20:17
ma kakav MH ja sam pisao njemu od me uputio na admin@travian.ba njeima sam slao email niko nista boli ih bip kada se nemoze dokazati da je tvoj acc ako nemas psw od mail adrese na koju je acc regan
jednostavno oprosti se od acc-a

možda mu trebaš reći aktivacijskikod :odiodi::odiodi: