PDA

View Full Version : Napad Daddy (Dream) vs Meth (***RE***)

daddy
16.03.09, 10:31
Napokon da sam u silnim napadima uspio i uhvatiti jedan off-ic

http://travilog.org.ua/ba/8480064/6cb3719334fb1b647b1128a65a7972f5
http://travilog.org.ua/ba/6094548/893e43fc286d7cc8326af32d42b93b29

:loll:

ZaZa
16.03.09, 11:53
xD!!!Odosee poglavicee...Haha:ahahah:

titanik
16.03.09, 11:54

hehe svaka cast, nije ovo malo za s4!
:suprise::suprise::suprise::suprise::suprise:

Grim Reaper
16.03.09, 12:47

lijepo hvatanje offa svaka časr :) još dvije poglavice :D
branioc izgleda zaspao...brz oporavak mu želim :P

Dr.Zizar
16.03.09, 13:37
hehe svaka cast, nije ovo malo za s4!
:suprise::suprise::suprise::suprise::suprise:

I ja tako mislim
:moderator:

jopi
16.03.09, 13:43
2 poglavice mrtve=odlican napad,off je malo zastrasujuc za s4 :)

bad blue boys
16.03.09, 14:03
rjesio si ga light svaka cast

dobrinja
16.03.09, 14:06
2 poglavice mrtve=odlican napad,off je malo zastrasujuc za s4 :)

Pa to je naš daddy morat će mu proširiti "polje" za postavljanje medalja.
I ja se pridružujem moderatoru u željama da branicu poželim dug i težak oporavak i da bude lijepa farma

EtnicalE
16.03.09, 14:12
hahha dream naprijed i ja sam u njemu i svakka cast

[_D0d0_]
16.03.09, 14:27
Svaka cast ubijene 2 poglavica!

bebe
16.03.09, 14:28
zna se ko najvise napada i ko je bio 3. napadac na s2 :D

svaka cast daddy ferdjo ;)

nije ovo nista sta je tatto radio .VALTERU. xD

alen7
16.03.09, 14:31
hahha dream naprijed i ja sam u njemu i svakka cast
evo drugovi i drugarice ovo je kruzna u DREAMU, ne trebam vama nisto pricati sve vama je jasno

kaspersky 15.03.09
KP 20:25:22
sta je ovo???
polagano ljudi idu,gase acc-ove...dream pada sa ljestvice najboljih alijansi...igraca sve manje....
i ovih igraca sto je bilo dobrih otisli i napravili druge alijanse...

hahahaha ja sam na s4 general iz RE ally, steta tako je bio jak dream,a sad se raspada,samo mi je malo krivo zbog pojedinih igraca sto su veoma brzo ugasili acc iz dream wingova radi mene,mislim oko 11 igraca da je ugasilo acc-te hahahaha

vi pobijete off a RE ally mazne vam 3 sela hehe polako, daddy ce ubrzo na red da dodje

Pyranth
16.03.09, 14:40
Fino si mu slupao off mada je moglo vise kata ali odlicno! :D

ora
16.03.09, 14:58
hahahaha ja sam na s4 general iz RE ally, steta tako je bio jak dream,a sad se raspada,samo mi je malo krivo zbog pojedinih igraca sto su veoma brzo ugasili acc iz dream wingova radi mene,mislim oko 11 igraca da je ugasilo acc-te hahahaha

vi pobijete off a RE ally mazne vam 3 sela hehe polako, daddy ce ubrzo na red da dodje

Mi vas cekamo mnogo ste jaki na jeziku bitna su djela iskreno meni je zanimljivije da vam sela budu bez zita i porusena nego da ih otimamo. neznam koliko sela vam u ally stoji samo tek tako da se broji populacija a nista od njih nemate

ora
16.03.09, 14:59
Da zaboravih ono glavno reci HOF je predobar ili je zaspao ili se nije nadao pravom napadu

alen7
16.03.09, 15:32
Mi vas cekamo mnogo ste jaki na jeziku bitna su djela iskreno meni je zanimljivije da vam sela budu bez zita i porusena nego da ih otimamo. neznam koliko sela vam u ally stoji samo tek tako da se broji populacija a nista od njih nemate

ko ceka taj ce i da doceka:subjezakon:

_baxuz
16.03.09, 15:51
pa gdje je admin na ovom forumu ??

PRAGOVI ŠTETE ZA NEKE PREFIKSE:
Napad: 8.500.000 stete u resursima ( sve skupa, napad+obrana; steta branioca mora biti veca od stete napadaca)
Obrana: 8.500.000 stete u resursima ( sve skupa, napad+obrana; steta napadaca mora biti veca od stete branioca )

a koliko ja vidim, i hvala Bogu matematika mi je ok, ovdje steta nije 5 miliona....

a rusite vi nama sela, a mi cemo otimat, pa cemo vidjet ko ce ostat prije bez sela :D:D

Napusenko
16.03.09, 16:34
Nikad mi nije bilo jasno ... kako neko moze da ti uhvati off u selu?
:S

U svakom slucaju ... daddy ... dobar off :)

ora
16.03.09, 16:44

Napad: 8.500.000 stete u resursima ( sve skupa, napad+obrana; steta branioca mora biti veca od stete napadaca)
Obrana: 8.500.000 stete u resursima ( sve skupa, napad+obrana; steta napadaca mora biti veca od stete branioca )

a koliko ja vidim, i hvala Bogu matematika mi je ok, ovdje steta nije 5 miliona....

a rusite vi nama sela, a mi cemo otimat, pa cemo vidjet ko ce ostat prije bez sela :D:D

A da bas sam pratio kako ti radis to oduzimanje sela neznam samo sto ce ti onoliki off uz poglavara ja mislim da je ono previse :ahahah:
cast izuzetcima

daddy
16.03.09, 19:19

A gledam HOF legiona pa mi nije jasno kako se ono postavi kao HOF isto kao da je tek poceo server i jos se lik hvali pa onda malo pročitam pravila za postavljanje HOF-ova nigdje veze ne zelim gluposti postavljati kao HOF-ove ali imao sam dostanapada na ovom serveru rusio glavne gradove, izgleda RE nema toliko vojske da postavi deff da bi se to po ovim pravilima postavilo kao HOF ali onda skontam uvijek ako nam je nesto simpatično mozemo postaviti hof, jer resursa ima i vise nego dovoljno. kad si citao pravila trebao si procitati do kraja steta ovdje sam opljačkao 140.k resa a pravila kazu da se HOF moze postaviti ako se:

Pljacka: 65.000 resursa (ukupna pljacka: drvo+glina+zeljezo+zitarice)

daddy
16.03.09, 19:23
Jedno pitanje za sve ***RE***-ovce malo me zbunjujete imate u ally banovanih igraca mozda su neciji dupli acc jer stoje bas dugo banovani pame interesuje je li te igrace cuvate radi statistickih podataka ili da mene nervirate i uzimate vrijeme hocu napad da posaljem pa moram bezveze klikati i onda na te banovane nemogu off poslati

_baxuz
17.03.09, 02:15
A gledam HOF legiona pa mi nije jasno kako se ono postavi kao HOF isto kao da je tek poceo server i jos se lik hvali pa onda malo pročitam pravila za postavljanje HOF-ova nigdje veze ne zelim gluposti postavljati kao HOF-ove ali imao sam dostanapada na ovom serveru rusio glavne gradove, izgleda RE nema toliko vojske da postavi deff da bi se to po ovim pravilima postavilo kao HOF ali onda skontam uvijek ako nam je nesto simpatično mozemo postaviti hof, jer resursa ima i vise nego dovoljno. kad si citao pravila trebao si procitati do kraja steta ovdje sam opljačkao 140.k resa a pravila kazu da se HOF moze postaviti ako se:

Pljacka: 65.000 resursa (ukupna pljacka: drvo+glina+zeljezo+zitarice)

a izvinjavam se nisam vidio....
a ovaj ora ili kako je vec bilo, nije fazon ako odjednom uzmemo selo, treba malo putit ljude da se namuce spremajuci deff...a sto se tice mog offa, ne treba mi...tamo gdje udare dozza ili bmiki tu trava ne raste ;)...a nemoj ti dirat moj off, imam ja njega dovoljno.... :) vidjet cete i sami

BlueBird [**RE**] osvojio/la selo 08. Maznuto Dream™ od igrača zig [Dream™]
Zoki [Légion] osvojio/la selo [5] Lijepo selo :) od igrača salex [Dream™]
teflonac [Légion] osvojio/la selo 03 Samurai Zoki xD od igrača salex [Dream™]
Predox [Légion] osvojio/la selo 008.*SK* & --SB-- od igrača WildChild [Dream™]
Gorštak79 [**RE**] osvojio/la selo 8. Crni Vrh od igrača WildChild [Dream™]
BMIKI [**RE**] osvojio/la selo BRUNO 4 od igrača Pakleni Andjeo [Walte®A]

to je bilo 15.3. ... a ovaj WildChild je nekad bio jak kako se ja sjecam....

_baxuz
17.03.09, 02:17
Jedno pitanje za sve ***RE***-ovce malo me zbunjujete imate u ally banovanih igraca mozda su neciji dupli acc jer stoje bas dugo banovani pame interesuje je li te igrace cuvate radi statistickih podataka ili da mene nervirate i uzimate vrijeme hocu napad da posaljem pa moram bezveze klikati i onda na te banovane nemogu off poslati

pa i ja imam jedno pitanje za vas....zbog cega samo napadaju 4-5 igraca...gdje je ostalih 50 ???

Son_of_Atila
17.03.09, 02:35
A da ja daddy tebe pitam!

Sto da napadam tebe ili alcatraza kad mogu ovamo ladno uzet selo koje nema deffa jer je vama poslat!

I da dodam gde vam je wing dream0 jel ga to maca pojela ili onaj mis sto ga dobijes na pocetku? :tres:

E da i sto to dozvoljavas da ti pada ally dok se necije dupe cuva?

I sto to niko nece u dream svi prelaze u walter?

Drugo sto ne napadnes bez toga da pre toga ne obavis fake 1 izvidjacem?

I sto majke ti kad ste tolko jaki ne nadje deff protiv samurai jack-a?

I hoces li da ja postavim sutra ujutru hoff jedan mali a za 5 dana jedan veliki?

Odogovori brzo napad je krenuo?

I da nesto se hvalis a kojeg si ti to jakog igraca odjavio?

A sto se tice hoffa svaka cast ne bih da baxuziram posto pljacke postavljas za hof-ove bar tako ispade, jer si izgleda hoff postavio zbog 170000 resa! To si i sam rekao:

E da sretna zurkica :subjezakon:

BMIKI
17.03.09, 03:17
Daddy ja sam toliko offa pobio Alkatrazu prije 3 meseci,:funny: hehehehehhe
a od te logove sto ste postavili nema vise BLACK DEVILA, nema vise Iroqeza nema Deni 123, evo ga i ZOFF je pri kraju, znaci to sto ste postavili mozete da obrisete posto ti igraci vise ne postoje, hehehehe

BMIKI
17.03.09, 06:53
EVO mene opet.
E ovako da ste silna ally na recima silna ste, ali evo fakti pa vi dajte vase pa ih pobijte.
Unistena sela ili oni koi su izbrisali acc ili su napustili Dream
BLACK DEVIL
Deni123
Iroqez
Halis
Zmiuga (presao kod nas od sto ga veoma dobro branite)
Medo u Zijanu ( Alkatrazov drugi acc )
Jack
red devil ( bio srusen pa presao na nasu stranu da se oporavi )
Zig (srusena skoro sva sela i oduzeto jedno)
Zoff ( oduzeto jedno selo i dva sela unistena jos se drzi sa cropom ali resicu taj problem)
Oduzeto selo WILD CHILDU 850 popa
i ko zna jos kolko ima samo nemogu da se dosetim sada u momentu
a vi dragi drugovi iz Dream ally ste porusili 15 zitna polja hehheheheeh
dajte vase fakte pa nek svi vide ako imate vise oduzeta sela od nas i vise unistena igraca javno cu da vam priznam da ste bolji

BMIKI
17.03.09, 08:45
http://travilog.org.ua/ba/7813193/9d2362f61d9915d705f3686047eaac61

ovaj nas momak je tri puta vece stete napravio sa tri puta manji off od tebe daddy

daddy
17.03.09, 11:11
http://travilog.org.ua/ba/7813193/9d2362f61d9915d705f3686047eaac61

ovaj nas momak je tri puta vece stete napravio sa tri puta manji off od tebe daddy

Malo matematike

Vaš napad

šteta branioca 3294616 - šteta napadača 2435046 + pljačka napadača 79660 =

939,230 veca steta na strani branioca

Moj napad

šteta branioca 3869483 - šteta napadača 543829 + pljačka napadača 141779 =

3.467.433 + zid od zemlje srusen na nulu, dvorac srušen na nulu, kasarna sa lvl 20 na lvl 12, poljoprivredno sa lvl 12 na lvl 7 i poljoprivredno sa lvl 11 na lvl 5

Ja sam mislio da da ako vec neznas igrati da se barem malo razumijes u matematiku ako ne mozes skontati da je ogromna razlika u tome sto je meni ostao cijeli off to ti moze objasniti Jerina jer ga je ona oprobala u svom glavnom selu a Vas igrac ce morati klikati malo po kasarni da nadoknadi ovo sto je izgubio

daddy
17.03.09, 11:14
EVO mene opet.
E ovako da ste silna ally na recima silna ste, ali evo fakti pa vi dajte vase pa ih pobijte.
Unistena sela ili oni koi su izbrisali acc ili su napustili Dream
BLACK DEVIL
Deni123
Iroqez
Halis
Zmiuga (presao kod nas od sto ga veoma dobro branite)
Medo u Zijanu ( Alkatrazov drugi acc )
Jack
red devil ( bio srusen pa presao na nasu stranu da se oporavi )
Zig (srusena skoro sva sela i oduzeto jedno)
Zoff ( oduzeto jedno selo i dva sela unistena jos se drzi sa cropom ali resicu taj problem)
Oduzeto selo WILD CHILDU 850 popa
i ko zna jos kolko ima samo nemogu da se dosetim sada u momentu
a vi dragi drugovi iz Dream ally ste porusili 15 zitna polja hehheheheeh
dajte vase fakte pa nek svi vide ako imate vise oduzeta sela od nas i vise unistena igraca javno cu da vam priznam da ste bolji

Neznam kakvi ste sa matematikom ali 15 zitnih je ustvari

1. viki - srusena sva zitna u svim selima ukljucujuci i polucrop
2. Apeiron - srusena sva žitna u gg
3. Reg - porušena sva žitna u svim selima
4. Jerina - srušeno 8 od 9 žitnih polja u gg
5. Dredak - srušeno 20-tak zitnih u njegova 4 sela
6. Pike Kralj - Srušena sva zitna u gg
7. Fisikalizacija - Porušeno nekih 600 pop-a
8. WarLord - Skatano najvece selo
9. Princeza - Srušena sva žitna u gg
10. Dejan - Porušena svazitna u selu od 300 pop-a
11. Srdjan - iskatana sva zitna u tri najveca sela
12. Meth - Srušena 2 zitna u gg
13. Patrijarh -Srušena sva zitna u gg
14. Cupko - Srušena sva zitna u gg nažalosto otisle kate ponovo zbog neinformisanosti pa porušeno malo i ostalo
15. BMIKI - Dva žitna u gg, kasarna i štala sa lvl 20 na lvl 16
16. Dozza - Dva žitna u gg

Koji su trenutno napustili RE ally
17. Silence - Iskatano najvece selo od 800 pop-a na nulu, Iskatan gg više puta u toku ova dva mjeseca
18. Aksi - Iskatana sva sela više puta
19. Lordi Vaš general odbrane - Srušena sva žitna u gg acc ugasen

Ako sam neke zaboravio koji su se ugasili u ova dva mjeseca ispričavam se

E sad malo o wingovima kad vec spominjete Dream0

Ally BHood bila 20-ta na ranku - nestala

Ostali Vaši wingovi

33. **RE.W** 37 825 30516 - dobar prosjek ally 825 ovo Vam je najjaci wing pitete se sto zato kad se ugasi neko Vas ubacujete najboljeg iz wing-a kod sebe da Vam malo prosjek popravi
41. **RE** 2 47 385 18088 - ovi kao da su su tek prijavili na server - nagovorili ste jadnike koje farmamo od početka servera da budu Vas wing
44. **RE** 1 18 708 12744 - Nemam više komentara
67. 3XM 3 1497 4492 - ovi jedino kao da nesto vrijede

A malo pogledajte nase igrace koji su u drugim ally pa ce Vam biti sve jasno, ostalo vam je još samo da Legion ugasite i da pokupite njihove igrace da popravite pop a neznam sta ce onda biti kad vas bude nestajalo

Slim Shady
17.03.09, 12:15
jesi ga raznjneo
svaka čast
sad je heroj bar 5-6 stepena jači :edis:

_baxuz
17.03.09, 13:00

14. Cupko - Srušena sva zitna u gg nažalosto otisle kate ponovo zbog neinformisanosti pa porušeno malo i ostalo

17. Silence - Iskatano najvece selo od 800 pop-a na nulu, Iskatan gg više puta u toku ova dva mjeseca

Ostali Vaši wingovi

33. **RE.W** 37 825 30516 - dobar prosjek ally 825 ovo Vam je najjaci wing pitete se sto zato kad se ugasi neko Vas ubacujete najboljeg iz wing-a kod sebe da Vam malo prosjek popravi
41. **RE** 2 47 385 18088 - ovi kao da su su tek prijavili na server - nagovorili ste jadnike koje farmamo od početka servera da budu Vas wing

A malo pogledajte nase igrace koji su u drugim ally pa ce Vam biti sve jasno, ostalo vam je još samo da Legion ugasite i da pokupite njihove igrace da popravite pop a neznam sta ce onda biti kad vas bude nestajalo

sad ja shvatam zasto je vasa ally pala sa 1 na 7 mjesto...pa ko bi imao toliko zivaca da slusa ovakve komentare o rusenju zitnih polja, koja mi obnovimo za dva tri dana...a sa druge strane vam otmu 5 sela koje nikad ne vratite....pa eto de mi reci matematicaru, da racunamo stetu sad?
5 sela protiv 5 polja?? ajde ako si matematicar i travijaner veliki?

i da jos nesto...ne kaze se "...ako vec neznas igrat travian..." (upuceno BMIKI) kaze se "...ako vec NE ZNAS igrat travian..." ... trebao bi malo pogledat pravopis bosanskog jezika....

ne zelim vise nista komentarisat....ne znam ni zbog cea se raspravljam...mislim nasi travilog-ovi sve govore...

pozz i sretno svima...

ora
17.03.09, 13:31
sad ja shvatam zasto je vasa ally pala sa 1 na 7 mjesto...pa ko bi imao toliko zivaca da slusa ovakve komentare o rusenju zitnih polja, koja mi obnovimo za dva tri dana...a sa druge strane vam otmu 5 sela koje nikad ne vratite....pa eto de mi reci matematicaru, da racunamo stetu sad?

i da jos nesto...ne kaze se "...ako vec neznas igrat travian..." (upuceno BMIKI) kaze se "...ako vec NE ZNAS igrat travian..." ... trebao bi malo pogledat pravopis bosanskog jezika....

ne zelim vise nista komentarisat....ne znam ni zbog cea se raspravljam...mislim nasi travilog-ovi sve govore...

pozz i sretno svima...

E koji vasi samo me interesuje travilozi dajte stavidte da vidimo da zaboravio sma vi se nevolite hvaliti nije da nevolite vec nemate cime da se hvalite a to da selo i ta zitna polja popravite za 3 dana u to sumnjam debelo ali nema veze necemo raspravljati kako ti kazes vidjet ce se djela svaki dan svaku noc od vasih igraca najmnej 4-5 sela strada od kojih kasnije nemate fajde nikakve.

Pozz

lutajuci_udarac
17.03.09, 14:05
Meth je predobar igrac i oporavit ce se expresno :)
lijep off .. samo ne kontam zašto ga držite u selu kad imate oaze .. grrr

ninja
17.03.09, 14:12
jbg meth legendo....desava se

BMIKI
17.03.09, 17:45
E moj Daddy moj Daddy vidim da to matemetika lose ide, kao prvo kada je rat zapoceo RE ally je bila 26ta na listi Dream je bio 2gi na listi to je jos jedan fakat koi sam zaboravio, e sada kao ono vi imate igrace u drugim alijansama hehehh imamo i mi, e sada da ti odgovorim na tvoju poruku posto ako malo se preracunas matematika vam je u minusu, evo kako izracunaj koliko popa si spustio sto si srusio zitna imanja, i samo pogledaj da smo uzeli jedno selo od 850 popa nemoras da racunas druge oduzeta sela, pa vidi ko je u plusu a ko je u minusu hehehehh prosto naj prostije.
Drugo, mislim ka pises sta si kome srusio da ces da budes malo realan, meni nikada nisi SRUSIO poljoprivredna imanja vec samo ostetio, dozzi isto i vecinom igraca kje si nabrojao na listi, znaci to nisu srusena imanja vec ostecena, a ti pises da si pola RE ally porusi po sva zitna imanja heheheheh smesno, vidim prvog si stavio vikija na spisku hehehehh pa ja te farme koje imamo kod vas nisam ni nabrojavao ko sto su MRCO, UKOR koi ga vise nema,
E moj daddy daddy ja sam misli da ces fakte da svi vide sta je i kako je pa da jano priznam da ste bolji ali nista, i ti samo produzi sa rusenjem imanja a mi cemo produziti sa otimanjem sela, heheheh
Izvinite ako je moj Bosanski jezik malo los ja sam ipak MAKEDONAC.heheh

Titan
17.03.09, 17:54

pozz i sretno svima...

Ako ti nadjem preko 10 greshaka u pravopisu posaljesh mi satnu? :-)

BMIKI
17.03.09, 18:12
Moze ke najdes ajde ti napisi na Makedonski ja ke ti najdam 300 hehehheheh

Titan
17.03.09, 19:53
Moze ke najdes ajde ti napisi na Makedonski ja ke ti najdam 300 hehehheheh

Zarem mislish deka ne mozhem?

Cccc :-)

daddy
17.03.09, 20:58
E moj Daddy moj Daddy vidim da to matemetika lose ide, kao prvo kada je rat zapoceo RE ally je bila 26ta na listi Dream je bio 2gi na listi to je jos jedan fakat koi sam zaboravio, e sada kao ono vi imate igrace u drugim alijansama hehehh imamo i mi, e sada da ti odgovorim na tvoju poruku posto ako malo se preracunas matematika vam je u minusu, evo kako izracunaj koliko popa si spustio sto si srusio zitna imanja, i samo pogledaj da smo uzeli jedno selo od 850 popa nemoras da racunas druge oduzeta sela, pa vidi ko je u plusu a ko je u minusu hehehehh prosto naj prostije.
Drugo, mislim ka pises sta si kome srusio da ces da budes malo realan, meni nikada nisi SRUSIO poljoprivredna imanja vec samo ostetio, dozzi isto i vecinom igraca kje si nabrojao na listi, znaci to nisu srusena imanja vec ostecena, a ti pises da si pola RE ally porusi po sva zitna imanja heheheheh smesno, vidim prvog si stavio vikija na spisku hehehehh pa ja te farme koje imamo kod vas nisam ni nabrojavao ko sto su MRCO, UKOR koi ga vise nema,
E moj daddy daddy ja sam misli da ces fakte da svi vide sta je i kako je pa da jano priznam da ste bolji ali nista, i ti samo produzi sa rusenjem imanja a mi cemo produziti sa otimanjem sela, heheheh
Izvinite ako je moj Bosanski jezik malo los ja sam ipak MAKEDONAC.heheh

Otvorio sam novu temu ovaj moj napad je malo zastario uspjeli ste skupiti 7k deff-a da me docekate ali nedovoljno pa ide po pravilima HOF-a kao pljačka.
Dream je bio 50-ta ally kad je osnovan za RE nemam pojma kako su se kretali jer kao ally nam nikad niste bili interesantni. To da ste treci nigdje veze niste vi treci treci su (SRB-CY alijansa koja je dugo bila prva na serveru ali se ugasila jer su nesretnim okolnostima bili tamo gdje je Dream, SRB-AID ally koja je bila bolja isto od dream-a ali imali su istu nesrecu kao i SRB-CY, pa onda neki vingovi CY 1,2,3, ni njih nema, pa da se prisjetimo neke ally zvala se 3XM, o SB-u necu da komentarisem ali ima najmanje i 10 njihovih igraca kod Vas. Ima tu jos ally sa +/+ koje su ugasene i sve se to skupilo u neki jadni ***RE*** i sad se pusete da ste treci na ranku. Sljedece sto ce se desiti mozda se i Legion ugasi pa se opet malo popravite a poslije Legiona nema nista više.
Možeš li mi samo dati spisak tih igraca sto imate u rezervi da se malo prepadnem.

BMIKI
17.03.09, 21:41
Dobro je Daddy sve si rekao, da , svi vide ti si u pravu, hehehheheheheh
A koi su nasi igraci i ko ce jos da dodje u ally videces vremenom, nek zurka produzi

_baxuz
17.03.09, 21:49
Otvorio sam novu temu ovaj moj napad je malo zastario uspjeli ste skupiti 7k deff-a da me docekate ali nedovoljno pa ide po pravilima HOF-a kao pljačka.
Dream je bio 50-ta ally kad je osnovan za RE nemam pojma kako su se kretali jer kao ally nam nikad niste bili interesantni. To da ste treci nigdje veze niste vi treci treci su (SRB-CY alijansa koja je dugo bila prva na serveru ali se ugasila jer su nesretnim okolnostima bili tamo gdje je Dream, SRB-AID ally koja je bila bolja isto od dream-a ali imali su istu nesrecu kao i SRB-CY, pa onda neki vingovi CY 1,2,3, ni njih nema, pa da se prisjetimo neke ally zvala se 3XM, o SB-u necu da komentarisem ali ima najmanje i 10 njihovih igraca kod Vas. Ima tu jos ally sa +/+ koje su ugasene i sve se to skupilo u neki jadni ***RE*** i sad se pusete da ste treci na ranku. Sljedece sto ce se desiti mozda se i Legion ugasi pa se opet malo popravite a poslije Legiona nema nista više.
Možeš li mi samo dati spisak tih igraca sto imate u rezervi da se malo prepadnem.

2.7. Svako vrijeđanje drugih korisnika na forumu je zabranjeno i bit će kažnjeno "jadni ***RE***"
ovo je stvarno krsenje pravila, i uvrijedjeno je 60 clanova...
i RE se pise sa dvije zvjezdice....**RE**
kako si samo tako pateticni?

Son_of_Atila
17.03.09, 22:07
2.7. Svako vrijeđanje drugih korisnika na forumu je zabranjeno i bit će kažnjeno "jadni ***RE***"
ovo je stvarno krsenje pravila, i uvrijedjeno je 60 clanova...
i RE se pise sa dvije zvjezdice....**RE**
kako si samo tako pateticni?

De nemoj mi coveka banat volim kad citam ove njegove provale de majke ti strahor nemoj bana molim te! Ovako se bar zabavljam dok cekam napade!
:smijeh::smijeh::smijeh::smijeh::smijeh:

doprex
17.03.09, 23:49

Ostali Vaši wingovi

Ljudi pa ovaj daddy je toliko smiješan:haha:...Poznat si mi ti,da te nisam negdje vidio u cirkusu....:haha:Kaže porušena dva poljoprivredna imanja:haha:...Pa dva imanja koštaju 40 golda...STo te nema na s2...Hahaha...Prošli ti ostao u sjećanju...:haha:

daddy
17.03.09, 23:59
Ljudi pa ovaj daddy je toliko smiješan:haha:...Poznat si mi ti,da te nisam negdje vidio u cirkusu....:haha:Kaže porušena dva poljoprivredna imanja:haha:...Pa dva imanja koštaju 40 golda...STo te nema na s2...Hahaha...Prošli ti ostao u sjećanju...:haha:

Ajde ti sreco ponovo na S2 sreca ima vise servera pa mozes se svaki dva mjeseca saltati i daj mi svoj nick na s2 da te nekad podsjetim

Johnny be good
18.03.09, 16:06
Bravo daddy majstore ..:)))

daddy ima sam vise hofova..nego citava **RE** ally :) heh

White Wolf
18.03.09, 17:44

solidno

_baxuz
18.03.09, 18:23
Bravo daddy majstore ..:)))

daddy ima sam vise hofova..nego citava **RE** ally :) heh

ubi nas daddy...ne mozemo disat...sam ce pobijedit citav RE.... :(:(

Teutonac
18.03.09, 21:53
Sama rijec govori DADDY !!!! On se fali i stavlja nesto on unistio nekoga, stavi drug tko je se iz dreama izbrisao ili koliko ste sela zijanuli!!! Ma to te zamamra znam niste puno jedno 20 u 3 dana ma znam siča mala sta je to jednoj ally kao sto je dream!!!

Prejaki ste :haha:

doprex
18.03.09, 21:56
Ajde ti sreco ponovo na S2 sreca ima vise servera pa mozes se svaki dva mjeseca saltati i daj mi svoj nick na s2 da te nekad podsjetim

Za razliku od tebe menen ni na jednom serveru niko još nije skršio kao tebe na prošlom ba2....:haha:
Ma kod mene je uvjek srećno...Za razliko od tebe gdje uvjek završiš nesrećno...:haha:
A i bas mi je dobro na s4...Mada više slabo i igram travian...

hun
18.03.09, 22:10
bar se nije ko kukavica sakrio po alijansama raznim i glumio prijatelje i bjezao iz jedne alijanse u drugu!
nije sramota izgubiti rat od jacega od sebe sramota je pobjeci bez bitke da bi se sacuvalo selo! je*la vas sela ionako ih nitko nije ponijeo kuci nakon kraja servera ! ;) neznam za pojedince koji ovdje nesto pisu o ratu izmedju RE i dream-a! ja cu vam samo reci jednu stvar RE jedinu stvar koju ima jacu od dream-a je odnose sa javnoscu! da samo mogu ovi sa strane pogeldati kome se zeleni u napadima alijanse nama ili vama sve bi im jasno bilO! iskatali ste par igraca koji su bili u srcu vase alijanse nista drugo dok vasi igraci predaju acc ili brisu nakon katanja galvnog grada ,) hahahah ! to sto ste blizu vas jos i drzi jer ste jedan do drugoga ali i to se da rijesiti! samo daddy napada a nemozete nam nista necu da razmislajm sto bi se dogodilo da svi krenemo? nebi bilo zanimljivo da vas svi napadamo rat bi zavrsio za 10 dana a immao par igraca koji tek igraju prvi put pa im moramo pokazati kako se ratuje jer nemogu drugacije iskustvo steci !

pozdrav za sve koji ne spavaju nocima da bi uzeli selo saljuci napade u 5 ujutro a poseban pozdrav kralju koji posalje napad u podne koji putuje 13 sati i srusi GG u temelj !

prepoznat ce se !

hun
18.03.09, 22:12
Sama rijec govori DADDY !!!! On se fali i stavlja nesto on unistio nekoga, stavi drug tko je se iz dreama izbrisao ili koliko ste sela zijanuli!!! Ma to te zamamra znam niste puno jedno 20 u 3 dana ma znam siča mala sta je to jednoj ally kao sto je dream!!!

Prejaki ste :haha:

jesi ti teutonac sa s2 koji je preuzeo acc na s4 pa sam ga poravnao ili si netko drugi tko se krije iza nick-a sve zmajevi nitko pravi nick ne pise na forumu da mu se ne dogodi kao meth-u na spavanju nesto ,) hahahaha

Teutonac
18.03.09, 22:27
bar se nije ko kukavica sakrio po alijansama raznim i glumio prijatelje i bjezao iz jedne alijanse u drugu!
nije sramota izgubiti rat od jacega od sebe sramota je pobjeci bez bitke da bi se sacuvalo selo! je*la vas sela ionako ih nitko nije ponijeo kuci nakon kraja servera ! ;) neznam za pojedince koji ovdje nesto pisu o ratu izmedju RE i dream-a! ja cu vam samo reci jednu stvar RE jedinu stvar koju ima jacu od dream-a je odnose sa javnoscu! da samo mogu ovi sa strane pogeldati kome se zeleni u napadima alijanse nama ili vama sve bi im jasno bilO! iskatali ste par igraca koji su bili u srcu vase alijanse nista drugo dok vasi igraci predaju acc ili brisu nakon katanja galvnog grada ,) hahahah ! to sto ste blizu vas jos i drzi jer ste jedan do drugoga ali i to se da rijesiti! samo daddy napada a nemozete nam nista necu da razmislajm sto bi se dogodilo da svi krenemo? nebi bilo zanimljivo da vas svi napadamo rat bi zavrsio za 10 dana a immao par igraca koji tek igraju prvi put pa im moramo pokazati kako se ratuje jer nemogu drugacije iskustvo steci !

pozdrav za sve koji ne spavaju nocima da bi uzeli selo saljuci napade u 5 ujutro a poseban pozdrav kralju koji posalje napad u podne koji putuje 13 sati i srusi GG u temelj !

prepoznat ce se !

jel to hun aj pani u KOMU

Teutonac
18.03.09, 22:32
jesi ti teutonac sa s2 koji je preuzeo acc na s4 pa sam ga poravnao ili si netko drugi tko se krije iza nick-a sve zmajevi nitko pravi nick ne pise na forumu da mu se ne dogodi kao meth-u na spavanju nesto ,) hahahaha

koji si poravnao kad sam ga ja dao nakon sto sam dobio drugi!!!! I ja sam tebi jedan malo je reci poravnao "ukopo ga" "moglo bi proći"!!! sa 250 mjesta na 3000 :D al sta ces...

hun
18.03.09, 22:46
ti meni ? neznam o cemu pricas? nitko mi nije iskatap ni jednu gradjevinu na ovom serveru a ne nesto drugo da me nisi zamijenio sa nekim ! jest da su jednu manju vojsku potrosili na fake ali boze moj ;) hehehe nisam ja kriv sto nemate spijuna u ovom dijelu pa ne saljete napade! i nemoj ne istine govoriti znas da si bio tada na acc pitaj bluebirda on ce ti potvrditi ;) ili je to on bio ili su vas zato banali sto ni sami ne znate tko igra koji acc ;)

Teutonac
18.03.09, 22:56
ti meni ? neznam o cemu pricas? nitko mi nije iskatap ni jednu gradjevinu na ovom serveru a ne nesto drugo da me nisi zamijenio sa nekim ! jest da su jednu manju vojsku potrosili na fake ali boze moj ;) hehehe nisam ja kriv sto nemate spijuna u ovom dijelu pa ne saljete napade! i nemoj ne istine govoriti znas da si bio tada na acc pitaj bluebirda on ce ti potvrditi ;) ili je to on bio ili su vas zato banali sto ni sami ne znate tko igra koji acc ;)

Joj al mrzim kad se netko fali!!! A oko silence vas koliko ste ofa izgubili na njega al to ne pises vec da si ga katao a ono katalo ga 5 ljudi a daddy svaki put cistio a ti ko priljepak isao!!! i govoris nesto napadi po 14 sati kad si ti to nekog napao NIKAD::::::: :D nema uvrede , nisi loš momak al molim te ne fali seee

hun
18.03.09, 23:28
Joj al mrzim kad se netko fali!!! A oko silence vas koliko ste ofa izgubili na njega al to ne pises vec da si ga katao a ono katalo ga 5 ljudi a daddy svaki put cistio a ti ko priljepak isao!!! i govoris nesto napadi po 14 sati kad si ti to nekog napao NIKAD::::::: :D nema uvrede , nisi loš momak al molim te ne fali seee

ja nikad nisam katao poslije daddy-a tebe uvijek sam i prvi sam probio i porusio selo! i ne hvalim se nego nemoj pricati bezveze ! tu lazes da se tako izrazim da si me rusio a nisi! , da sam ja isao iza daddy-a a nisam , neznam zasto ti je problem reci istinu? reci sve fino kako i treba! sto se tice s2 da smo branili tebe i tvoje prijatleje kad vas nitko nije zelio ni blizu sebe i da ste obrisali acc kad smo mi zaratili sa jednom od najvecih saveza radi vas ! toliko o tome ! citas sta pise i nisis se udostojio komentirati! imam poruke sacuvane koje si mi slao hocu li i njih postati! bravo majstore svaka cast ! a sad ovdje iznosis ne istine ! kakv si covjek? ja svakome tko me je napo i srusio priznam !
a o tome koliko sam ja rusio i napadao neznam bas puno oko mojih sela nema nepriajtelja koliko je to do mene neznam ! recimo da ni na statistikama nisam los toliko! ali ako si me se pozelio doci cu ja opet ! samo napisi na kojem si acc to krijes ko zmija noge ! cak te ni bluebird nece da otkuca ;) hahah necu te neboj se ! jos!

Meth!
22.03.09, 13:07
Nisam mogao sve citati mrsko mi je oduzila se rasprava :)
Komp mi nije radio sve do juce , sitera nisam imao sitera niti e iko znao password..Samo ponekad ako e ulazio grickalica i to kad moze da uleti s faX-A , tako da do ovaoga nebih doslo da sam bio tu i na netu sigurno nebih ni odbranu trazio svjedno ebs steta ta se brzo nadoknadi ali off kolki god da e nebih otisao..Al sta god bilo pa proslo svaka cast ali prsis se beze igraj uzivaj videcemo sve na kraju sta se samo sirite po ovim forumima a ako e iko imalo pametan na ovo piskaranje ovde nece obracati rpevize paznje :)

Kako vidis jos uvek imam svoja sela , igram nije mi acc na brisanju tako da igrajte i uzvajte a bice sto se mene tice posla ubrzo da se malo vratim u igru i nadoknadim to vreme sto nisam bio tu ;)
Mozda taj povratak i oseti neko od tvojih iz ally :) Kaso sto mozes videti nemam sta sta previse cekati s obzirom na kp :)

Ukupno su sabrala sva vaša sela 251560 poena. Za osnivanje novog sela ili za osvajanje vam ja potrebno 99000 poena. Tako da osetice se moj povratak ubrzo to ti garantujem :P

Son_of_Atila
22.03.09, 14:05
ja nikad nisam katao poslije daddy-a tebe uvijek sam i prvi sam probio i porusio selo! i ne hvalim se nego nemoj pricati bezveze ! tu lazes da se tako izrazim da si me rusio a nisi! , da sam ja isao iza daddy-a a nisam , neznam zasto ti je problem reci istinu? reci sve fino kako i treba! sto se tice s2 da smo branili tebe i tvoje prijatleje kad vas nitko nije zelio ni blizu sebe i da ste obrisali acc kad smo mi zaratili sa jednom od najvecih saveza radi vas ! toliko o tome ! citas sta pise i nisis se udostojio komentirati! imam poruke sacuvane koje si mi slao hocu li i njih postati! bravo majstore svaka cast ! a sad ovdje iznosis ne istine ! kakv si covjek? ja svakome tko me je napo i srusio priznam !
a o tome koliko sam ja rusio i napadao neznam bas puno oko mojih sela nema nepriajtelja koliko je to do mene neznam ! recimo da ni na statistikama nisam los toliko! ali ako si me se pozelio doci cu ja opet ! samo napisi na kojem si acc to krijes ko zmija noge ! cak te ni bluebird nece da otkuca ;) hahah necu te neboj se ! jos!

Nemoj da ti j***m sve??? Ovo nije uvreda ovo coveka pitam! Sta nisi isao iza daddy-a! Pa aksija svaki put kad si napadao kukao si ajde daddy ajde molim te napadni ti napadni pls! Ajde daddy popusit cu ti cigaretu ga samo da katama ja malo aksija! Ajde daddy ajde ajde! Joj nemoj mi svoje price fakat me nerviras! Eto zbog kakvih ja gluposti gubim zivce! Nemate pravo da me banujete jer je on meni naneo veci bol nego ja njemu! Meni se sve sjebalo kad vidim ovako nekog da se hvali! Pa ovakve bi ja banovao kad pricaju neke gluposti koje svi znaju da nisu tacne!

STahoR
22.03.09, 15:45
smirite se malo i dosta price o tome ko koga gdje i kako napada
imate igm za te stvari :odiodi: