PDA

View Full Version : Napad: Daddy (Dream™) vs. ĆIIIZMA (Légion)

daddy
30.03.09, 11:52
Ništa strašno malo katanje glavnog sela.

http://travilog.org.ua/ba/6908858/bd9fa0af7764b935934474b3aa4f1852
http://travilog.org.ua/ba/5519290/694b90bd625c5bf2868be26e795b8f7b
http://travilog.org.ua/ba/7556110/062092396b0655d94c6766f9ceaf80cf

THE_BEST
30.03.09, 12:20

ništa posebno
samo ne shvaćam kad je već probio deff,što nije poslao nakon toga 10 napada sa katama da ga totalno razruši nego poslao samo 2 napada nakon toga

možda se bojao da će spušiti kate,ili ih više nije imao :confused:

EtnicalE
30.03.09, 14:15
hh extra pravi hoff bravo daddy vidi se da dream zna igrat

Buba97
30.03.09, 17:56

Stvarno pokazivas toliku kvalitetu da si mozda najbolji igrac na serveru!! Ti, Asgard, Spock, Fearless i vježbaj još! ste najbolji igraci na serveru!! Kao prvo sto ne sjedite samo an offu nego se zabijate i sve, a drugo sto svaki dan nekoga oderete!! Svaka ti cast!!

Nikdun
30.03.09, 18:33
Pa koliko vise imas te vojske,svaki dan nove hoffovi.

_baxuz
30.03.09, 19:11
ja stvarno ne shvatam u cemu je fazon kad napadas igraca koji vise ne igra i kojem je acc vec na brisanju i onda to postas na hof...stvarno pateticno i jadno...
i daddy najbolji igrac server?? hahahahhahahahahahahahhahahahah

TBlade
30.03.09, 19:55
ja stvarno ne shvatam u cemu je fazon kad napadas igraca koji vise ne igra i kojem je acc vec na brisanju i onda to postas na hof...stvarno pateticno i jadno...

ako je taka stvarno pateticno :( i katanje je bilo loso!

Nexil
30.03.09, 20:11

sto su mu stizala pojacanja ako mu je akaunt na brisanju :suprise:

neY
30.03.09, 20:14
sto su mu stizala pojacanja ako mu je akaunt na brisanju :suprise:

mozda zato sto mu nije bio acc na brisanju xD
:loll:
niti je xD

DeToNaToR
30.03.09, 21:03
ja mislim da su ova daddy-eva zabijanja samo da bih pobjegao mty po napadackim bodovima ;)

_baxuz
30.03.09, 22:11
mozda zato sto mu nije bio acc na brisanju xD
:loll:
niti je xD

zwonci acc jest na brisanju...a to sto su mu stizala pojacanja samo znaci da mi nismo su*ci kao neke ally i nije bitno sto je acc na brisanju on se brani do zadnjeg tenutka, sto i jest draz traviana :):)
meni je dosadno kad mi deff stoji u mom selu kao kod nekih hihihih

i daddy jesi malo pogledao izvjestaje hihihihih

http://travilog.org.ua/ba/4379732/72c61c027ed8d48f7c9bcf8725dae064

neY
30.03.09, 22:29
zwonci acc jest na brisanju...a to sto su mu stizala pojacanja samo znaci da mi nismo su*ci kao neke ally i nije bitno sto je acc na brisanju on se brani do zadnjeg tenutka, sto i jest draz traviana :):)

bax srce acc nije na brisanju !!
i hay čao xD

Panasko
30.03.09, 22:50
daddy je daddy

daddy
30.03.09, 23:30

Saljide deff daddy napada 100%, ajmo svi skupljajte def ajmo u sva sela, ajmo rasporedite deff na 6 djelova pa posaljite u svako selo od Čiiizme pa brate kukas 10 dana za taj deff da se skupi kod čizzme valjda zato sto se gasi acc ili sto je to tvoj dupli acc a sad lafo na brisanju. Pa da nisi skupljao deff 10 dana nebi ga ni napao jer mrzim kad Vas rusim a nađem prazno selo i naravno ne sramoti se tim svojim izvještajem neznam sta hoces da kazes, jel to da mi je neki kreten srusio glavnu zgradu u vec izgradjenom selu pa sam pao sa pop-om dole ili nesto drugo. Mozda se tebi ovo cini kao ogromna steta jer klikacima treba vremena da naklikaju 30 pop-a pa kad im neko srusi nesto ovako belaj.

Teutonac
30.03.09, 23:36
Saljide deff daddy napada 100%, ajmo svi skupljajte def ajmo u sva sela, ajmo rasporedite deff na 6 djelova pa posaljite u svako selo od Čiiizme pa brate kukas 10 dana za taj deff da se skupi kod čizzme valjda zato sto se gasi acc ili sto je to tvoj dupli acc a sad lafo na brisanju. Pa da nisi skupljao deff 10 dana nebi ga ni napao jer mrzim kad Vas rusim a nađem prazno selo i naravno ne sramoti se tim svojim izvještajem neznam sta hoces da kazes, jel to da mi je neki kreten srusio glavnu zgradu u vec izgradjenom selu pa sam pao sa pop-om dole ili nesto drugo. Mozda se tebi ovo cini kao ogromna steta jer klikacima treba vremena da naklikaju 30 pop-a pa kad im neko srusi nesto ovako belaj.

:rupnjak: E sad svima moras reci da imas spijuna, e jesi neki.. MA ja daddy je deddy.....

Fali se fali i OPET :lol5::lol5:

_baxuz
31.03.09, 00:29

sta zelim reci? heh...pa ja i bez spijuna mogu tebe da srusim drug....;)...
a to sto skupljam 10 dana deff, ja bar SKUPLJAM, a koliko tebi treba d askupis deff kod ZOFF-a ili ono emin-a ili hmmm...pa bilo je jos nekih ljudi...stvarno ne shvatam kako imas obraza da pricas ovdje i hvalis nekim svojim poduhvatima :):)
ali ne mozemo ti mi nista :D:D ti si najbolji igrac servera...hahahahhahahahahahhahahahahahhaha...kad se pocnes hvalit nema ti ravnog :):)

hUnter.OFTruth^
31.03.09, 00:32
fino :D

daddy
31.03.09, 08:29
sta zelim reci? heh...pa ja i bez spijuna mogu tebe da srusim drug....;)...
a to sto skupljam 10 dana deff, ja bar SKUPLJAM, a koliko tebi treba d askupis deff kod ZOFF-a ili ono emin-a ili hmmm...pa bilo je jos nekih ljudi...stvarno ne shvatam kako imas obraza da pricas ovdje i hvalis nekim svojim poduhvatima :):)
ali ne mozemo ti mi nista :D:D ti si najbolji igrac servera...hahahahhahahahahahhahahahahahhaha...kad se pocnes hvalit nema ti ravnog :):)

Jedini koji se Hvale na ovom serveru to ste Vi. Mi za razliku od Vas postavimo HOF i to je to a vi samo šuplja priča, pa najjaci ste kad je počeo rat RE bio 16-ti dream 2 sad dream 8 mi 2. Citajte malo svoje postove pa ces vidjeti ko se hvali.

_baxuz
31.03.09, 11:37
Jedini koji se Hvale na ovom serveru to ste Vi. Mi za razliku od Vas postavimo HOF i to je to a vi samo šuplja priča, pa najjaci ste kad je počeo rat RE bio 16-ti dream 2 sad dream 8 mi 2. Citajte malo svoje postove pa ces vidjeti ko se hvali.

ma joj drug, pocetak rata...niste se ni imali cime hvalit, samo ste mogli plakat...a pricali ste joj kako cemo vas unistit, nema vam spasa, mislis da mi to i ne znamo...ali fkt smo se imali cime hvalit :) a cime se vi hvalite...pljacakama? napadima na neaktivne igrace? rusenjem malih sela? uzimanjem sela, koje ste rusili i ostalo 50 stanovnika?
de srusite nekog igraca u potpunosti, pa se onda khvalite, a ne ovako...nesto malo srusite isto ko da ste rat dobili....

daddy
31.03.09, 11:49
ma joj drug, pocetak rata...niste se ni imali cime hvalit, samo ste mogli plakat...a pricali ste joj kako cemo vas unistit, nema vam spasa, mislis da mi to i ne znamo...ali fkt smo se imali cime hvalit :) a cime se vi hvalite...pljacakama? napadima na neaktivne igrace? rusenjem malih sela? uzimanjem sela, koje ste rusili i ostalo 50 stanovnika?
de srusite nekog igraca u potpunosti, pa se onda khvalite, a ne ovako...nesto malo srusite isto ko da ste rat dobili....

Jeste onaj tvoj napad na mene je za HOF-a cak sam razmisljao da se gasim kad si mi srusio glavnu zgradu malo se presaberite je li Vam to pola alijanse neaktivno, a pogotovo rukovodstvo ally pa svi jacvi igraci su vam katani i to po glavnim gradovima samo steta nismo znali da su neaktivni. Mozes li mi napisati ko je u tvojoj ally aktivan da njega napadnem ako ima takvih. A stose tice rušenja nismo ludi da rusimo svoja sela udaramo samo po gl. gradovima ostala Vasa sela su svakako naša

_baxuz
31.03.09, 11:59
Jeste onaj tvoj napad na mene je za HOF-a cak sam razmisljao da se gasim kad si mi srusio glavnu zgradu malo se presaberite je li Vam to pola alijanse neaktivno, a pogotovo rukovodstvo ally pa svi jacvi igraci su vam katani i to po glavnim gradovima samo steta nismo znali da su neaktivni. Mozes li mi napisati ko je u tvojoj ally aktivan da njega napadnem ako ima takvih. A stose tice rušenja nismo ludi da rusimo svoja sela udaramo samo po gl. gradovima ostala Vasa sela su svakako naša

pa onaj moj hof je ustvari pljacka :) 65k ressa..hehehehehhehe...a sto se tice katanja gg, slibodno vi nama rusite polja :) bas nas ono zaje*ete bas ono pravo :):) CAK nas unazadite 3 dana :) a sto je pola ally inaktivno, to bi trebalo da bude vasa "prednost" jer su kod vas svi aktivni po cijelu noc budete tu i saljete napade :) samo nas rusite (zitnja polja)...isto kao da mi nismo navikli da budemo u minusu sa zitom :) pa u RL smo skoro u minusu sa hranom, nece nam bit tesko da s tim zivimo i na travianu :):)...
aj eto molim vas ako vec hoces da znas ko je aktivan, dozza je aktivan i bmiki, a imas i prijatelja son_of_atila, de na njih posaljite 300 kata i srusite mu pola gg, kao sto mi na vase igrace saljemo...ako to ne smijete uradit onda suti

daddy
31.03.09, 12:26
pa onaj moj hof je ustvari pljacka :) 65k ressa..hehehehehhehe...a sto se tice katanja gg, slibodno vi nama rusite polja :) bas nas ono zaje*ete bas ono pravo :):) CAK nas unazadite 3 dana :) a sto je pola ally inaktivno, to bi trebalo da bude vasa "prednost" jer su kod vas svi aktivni po cijelu noc budete tu i saljete napade :) samo nas rusite (zitnja polja)...isto kao da mi nismo navikli da budemo u minusu sa zitom :) pa u RL smo skoro u minusu sa hranom, nece nam bit tesko da s tim zivimo i na travianu :):)...
aj eto molim vas ako vec hoces da znas ko je aktivan, dozza je aktivan i bmiki, a imas i prijatelja son_of_atila, de na njih posaljite 300 kata i srusite mu pola gg, kao sto mi na vase igrace saljemo...ako to ne smijete uradit onda suti

Izgleda i ti si malo neaktivan kad pricas takve stvari Bmiki i Dozza su vec dva puta rušeni, Dozi su srusena 8 od 9 zitnioh polja u gg e sad ti napisi kako nisu sruseni nego kako su samo ostečeni sa 15 na 10 ili na 5 lvl baš je velika produkcija na 10 ili 5 lvl

_baxuz
31.03.09, 12:37
Izgleda i ti si malo neaktivan kad pricas takve stvari Bmiki i Dozza su vec dva puta rušeni, Dozi su srusena 8 od 9 zitnioh polja u gg e sad ti napisi kako nisu sruseni nego kako su samo ostečeni sa 15 na 10 ili na 5 lvl baš je velika produkcija na 10 ili 5 lvl

kao sto sam rekao :) mozes nas ostavit bez hrane, ali ne i vojske :)...imam ja viska zitnih polja, pa ima gdje on smjestit tvoju vojsku...ali steta sto iroquez i eki slicni nisu imali sela, pa nisu imali sa cim nsastavit da IGRAJU :)

neY
31.03.09, 12:40
baxuze de reci otvoreno covjeku da zelis da te napadne cc ^^
:fre:

pilgrim
31.03.09, 21:36

daj cojece,tebi su bezze hofovi od daddy-a,a ovo stavljas kao napad :shy:

:brao2:

_baxuz
31.03.09, 22:16

hihih...joj trebao si izbrisat acc drug, kako bi ucinio uslugu covjecanstvu...
cuj nasa sela vasa..hahahahahhahahahha...sto je zabavno prepucavat se sa tobom :) imas li msn da malo nastavimo na tome da ne dosadjujemo ljudima ovdje??

titanik
31.03.09, 23:06
kako se samo bezveze prepirete...dady svaki dan stavlja nove logove i svaki dan se prepucavate oko jedne te iste stvari..pustite covjek da se hvali kad ima cime!

Djole16
31.03.09, 23:54
jao daddy ja nemogu da vjerujem otkud tebi voliko vojske svake sedmice covjek je prvi napadac stvarno svaka cas..aj otkri tajnu..necu nikom reci..:p

Johnny be good
01.04.09, 00:57
baxuz jesi ti neki klinac.. il se samo pravis lud... pa covjece ti srusis covjeku gl. zgradu i stavis to na forum.. pa ja bi te banovo za to :D

a pogledaj statistiku i sve ti je jasno.. a te suplje prodavaj na pijaci :D

_baxuz
01.04.09, 01:19
baxuz jesi ti neki klinac.. il se samo pravis lud... pa covjece ti srusis covjeku gl. zgradu i stavis to na forum.. pa ja bi te banovo za to :D

a pogledaj statistiku i sve ti je jasno.. a te suplje prodavaj na pijaci :D

pa i da jesam klinac trebalo bi vas bit stid sto vas neki klinac kojem cure bale iz nosa ovdje rusi ... a sto se tice pijace http://travilog.org.ua/ba/9180112/6f6d150a2e0bc9a13234cc759d17520a ...jedna manje pijaca, sve ih je manje...nemam gdje prodavat svoje fazone....i ono je bila pljacka...da je meni cilj da se hvalim postao bi ja to u posebnu temu :) samo elim da vam pokazem kako niste svemocni kao sto se cini i pokusavam da pokazem ljudima kako ste ustvari pateticni ovim hvaljenjem, a jos kad bi spomenuo pravi razlog ovog rata, tek bi onda vidjeli ljudi kako stvari stoje...samo mi nije jasno kako to vasi saveznici nisu shvatili...
a sta opametili pa ste organizovali fejkove na mene...hahahhahaha...steta sto nisu pravi napadi :(:(....

daddy
01.04.09, 10:28

Evo nagovorio si nas udarili smo na Bmiki-a ostao je dečko bez 700 pop-a dobices i izvještajedok se prikupi malo, znaci jos je dozza i son of attila aktivan ako sam upratio

_baxuz
01.04.09, 10:47
Evo nagovorio si nas udarili smo na Bmiki-a ostao je dečko bez 700 pop-a dobices i izvještajedok se prikupi malo, znaci jos je dozza i son of attila aktivan ako sam upratio

da da :) ali dok njih srusite bmiki ce se oporavit :)

daddy
01.04.09, 10:50
da da :) ali dok njih srusite bmiki ce se oporavit :)

To je odlično kad se oporavi ponovo idemo na njega jer ako se neoporavi necemo imati koga da rusimo kad su Vam samo 3 igraca u ally aktivni

_baxuz
01.04.09, 11:13
To je odlično kad se oporavi ponovo idemo na njega jer ako se neoporavi necemo imati koga da rusimo kad su Vam samo 3 igraca u ally aktivni

hihi...super onda ce rat bit "gotov"

daddy
01.04.09, 18:09
hihi...super onda ce rat bit "gotov"

Никак мы не можем закончить это войну быстро по мере того как вы говорите потому что вы соединяете спасение более быстро после этого мы можем разрушить ваше село

BMIKI
13.04.09, 05:31
Opomena zbog spama...