PDA

View Full Version : Kad je jača odbrana?

mickey85
21.04.08, 13:42
Razvijen vojnik na max u kovačnici oklopa... Dali je on jaci i u napadi i u odbrani ili je samo dobar u odbrani?

ovo sam nekako komplikovano napisao, nemogu nikako bolje da formulišem pitanje :D

fake stahor
21.04.08, 13:49
ako si mu jacao odbranu onda je jaci samo u odbrani

sancho
21.04.08, 13:52
pojacaj ga i oruzarnici pa ce bit strah i trepet i u napadu i u odbrani

judoka
21.04.08, 14:32
Ako je na max u kovacnici oklopa, znaci da si mu jacao odbranu...a ako zelis da mu poboljsas napad to mozes u kovacnici oruzja, ciji |v|3 ti je ujedno i uslov za stalu!!!

trbosjek
21.04.08, 15:14
pojacaj ga i oruzarnici pa ce bit strah i trepet i u napadu i u odbrani
ej sanco meni brat illegal znas vec koji :D:D

ZiZi the strasni
21.04.08, 15:37
Ja sam dobio info od nekih likova koji duze igraju po stranim serverima da kovacnica oklopa utice i u napadu kao manje ce ih izginuti... mollio bih nekoga da potvrdi ili opovrgne zvanicno ovo...

zavaljujem

mickey85
21.04.08, 17:17
cek cek cek, znaci imam vojnika u kovačnici oklopa istrazen na max, sad ako isti tip vojnika istrazujem u kovačnivi oružja to nece nista poboljsati odbranu?

logično bi bilo da ako se poboljsa i oružje da ce vojnik prije ubiti drugog vojnika...

vahidfff
21.04.08, 18:12
a da li se isplati graditi kovačnice oklopa i oružja?
ja u svom selu nemam više praznih mjesta pa sam srušio kov. oklopa i ostavio samo kovačnicu oružja jer mislim da se kovačnice baš i ne isplate
šta za to 1,5 % po levelu ( bar ja mislim da je tako, nek neko ispravi) mogu napraviti mnogo novih vojnika

kennann
21.04.08, 19:57
ja zavisi od toga sta si mu pojacao .... ako si pojacao kovacnicu oklopa ja mislim da bi trebao biti jaci u odbrani a a ko si dizao njegovu jacinu u kovacnici oruzja .. on je spremniji i jaciu napadu

sancho
22.04.08, 00:57
jel crew mislis trbosjek

ZiZi the strasni
22.04.08, 16:57
isplati se itekako skontaj 20lvl a vamo 10000 jednica ludih ko struja trofazna... samo jos jednom da pitam dali utice kovacnica oruzja u odbrani ili dali utice kovacnica oklopa u napadu...

molio bih zvanican odgovor strucnjaka

zavaljujem strucnjaku

floosh
22.04.08, 17:50
isplati se itekako skontaj 20lvl a vamo 10000 jednica ludih ko struja trofazna... samo jos jednom da pitam dali utice kovacnica oruzja u odbrani ili dali utice kovacnica oklopa u napadu...

molio bih zvanican odgovor strucnjaka

zavaljujem strucnjaku

NE :)

P.S. Si ti ziv ? Nema te ko donacije :)

Spyro
25.04.08, 10:51
Kovačnica oklopa služi za odbranu, a kovačnica oružja za napad(ili za oboje)...
:fre::lol3:

sojka
25.04.08, 19:21
pa aksi ga unaprijedio u kovacnici oklopa logicno je da je oklop za odbranu i da je jaci u odbrani