PDA

View Full Version : Lazno Predstavljanje Kao Multihunter

floosh
21.04.08, 17:36
Evo, u zadnje vrijeme dosta se igrača lazno predstavlja kao Multihunter....

Svi accounti, koje neko "ukrade" kao "lazni" Multihunter biti ce vraceni "pravim" vlasnicima.

Evo šta vam bude kad vas uhvatim, a uvjek vas uhvatim :)

http://i146.photobucket.com/albums/r271/floosh/mh5-1.jpg

Ovaj momak je sada zbog tog predstavljanja izgubio acc od 2400 stanovnika :)
Sve accounte koje uhvatim da imaju bilo kakvu vezu sa nekim "laznim" multihunter accountom brisem, SVE, bez obzira da li je same pc user / sitter. SVE koje vidim da su sa njim konektovani BRIŠEM.

nazgul
21.04.08, 18:04
:lol2: .... neko nam se naljutio :D

floosh
21.04.08, 18:10
nisi me jos vidio ljuta.

shakotey
21.04.08, 19:02
na ba2 je jedan bio napisao Multihanter! :)

torla
21.04.08, 19:44
na s2 je jedan napravi selo na cordinatama MH 0,0

jasko_8
21.04.08, 20:14
pa koji su pravi multi hunteri?

grobar
21.04.08, 20:19
;))))))) a ko bi povjerovao da si MH ako ti ime pise nekako drugacije...
Nekontam kako se moze uopste pretvarati da si MH ako ti je ime accaunta neko deseto...

shakotey
21.04.08, 20:34
;))))))) a ko bi povjerovao da si MH ako ti ime pise nekako drugacije...
Nekontam kako se moze uopste pretvarati da si MH ako ti je ime accaunta neko deseto...

Multihunter4! Kakvo deseto ime?

Provjeravas tako sto vidis dali je taj MH u alijansi Travian-team!
Samo oni multihunteri koji su u toj ally su pravi Multihunteri!
:bum:

JohnnyDepp
21.04.08, 21:30

Svi accounti, koje neko "ukrade" kao "lazni" Multihunter biti ce vraceni "pravim" vlasnicima.

Sve accounte koje uhvatim da imaju bilo kakvu vezu sa nekim "laznim" multihunter accountom brisem, SVE, bez obzira da li je same pc user / sitter. SVE koje vidim da su sa njim konektovani BRIŠEM.

Iz ove slike se vidi da koristis skriptu ... zar to nije zabranjeno :p

djole111
21.04.08, 23:25
e ja sam dobio neku slicnu poruku kao da posaljem sifru i onda ce oni kao da mi daj 1000 zlata ili tako nesto... medjutim ja nisam odgovorio i obrisao sam poruku... poz...

salex
21.04.08, 23:50
Iz ove slike se vidi da koristis skriptu ... zar to nije zabranjeno :p
Da to se vidi jel pored imena ovoga sela imaju dva mača ,a to samo imate kada koristite Travian Beyond i još nešto sada sam skontao da floosh koristi mozilu... Svaka čast Joohny na zapažanju...

Ajd neka Admini ostanu ljudi i neobrišu ovu temu i ove postove... Očekujem da me zbog ovaga počastite kritikama ,a možda i banom ... :)

floosh
22.04.08, 00:08
.

Ajd neka Admini ostanu ljudi i neobrišu ovu temu i ove postove... Očekujem da me zbog ovaga počastite kritikama ,a možda i banom ... :)

Nekad se stvarno pitam jel ti znas sta pises..... Daj mi sad jedan dobar razlog zasto bi ja to trebao obrisati ovu temu... ja.. koji sam je otvorio.. i ne budel dobar ide ti ban.. dosta mi je citat gluposti po forumu

The_Fatal
22.04.08, 01:55
Floosh samo jedan kompliment za tebe, svidja mi se ta poruka u crvenom ispod siga :lol2:.
P.S. Uspio sam povratiti email, hvala tebi na trudu :fre:

grobar
22.04.08, 09:21
A vi admini jel tako dmozete da vidite sa kojeg kompijutera igra koliko likova(accaunta) i sve zabanujete kada se neko lazno predstavi kao MH a sta ako neko to npravi u igraoni???:)

grobar
22.04.08, 10:38
E pa u tom i jeste problem ... ko ce znati ko je na tom kompu igrao traviana i ko je ulazio na laznog MH ...

Freya
22.04.08, 12:43
dajte, ljudi moji... pa i ja sam visila po igraonama i znam kako to ide
nakon par mjeseci nije da znas ko gdje dolazi, nego znas kako ko dise, mozes skontati ko je toliko glup, pa se fino obracunati s njim
uostalom, lako je javiti flooshu na vrijeme da igras iz igraonice i da ne znas ko sve tu igra i sa koliko acc

floosh
22.04.08, 22:13
radio sam 12 mjeseci u igraoni sa preko 20 racunara...nemojte meni te price govorit.....

Torcidas/DArijo SRna
22.04.08, 22:34
radio sam 12 mjeseci u igraoni sa preko 20 racunara...nemojte meni te price govorit.....

pa mislis da nije moguce da neko popije ban jer sjede na pc u igraoni nakon nekoga ili slicno?, licno znam momka koji je dobio ban zbog multiusije jer je se logovao u igraoni cim je se drugi momak odlogovao...

salex
23.04.08, 00:06
Kod nas ima jedan klub nemožeš doć nared do računara... I lično sam svjedok takvi slučajeva...

interwal
23.04.08, 01:10
Znači da je nestašica net klubova u tvojoj čaršiji, to ti je dobra prilika. Zavali se u kredit, kupi pet računara i otvori net klub u garaži (Jugo može stojati više godina vani nikom neće past na pamet da ga mahne, znam iz ličnog iskustva). Postavi najniže cijene u tri mjesne zajednice, a nakon mjesec-dva kad već budeš imao redovne klijente počni polako dizat na fazon poskupljenja benzina i pšenice na njujorškoj berzi.

I još nešto... nikad nikom ne daji "na crtice", samo keš.

coach
27.04.08, 11:37
Znači da je nestašica net klubova u tvojoj čaršiji, to ti je dobra prilika. Zavali se u kredit, kupi pet računara i otvori net klub u garaži (Jugo može stojati više godina vani nikom neće past na pamet da ga mahne, znam iz ličnog iskustva). Postavi najniže cijene u tri mjesne zajednice, a nakon mjesec-dva kad već budeš imao redovne klijente počni polako dizat na fazon poskupljenja benzina i pšenice na njujorškoj berzi.

I još nešto... nikad nikom ne daji "na crtice", samo keš.

:lol3::lol3:

Ainur
04.07.08, 10:54
Floosh jedno pitanje

Da li multihunteri mogu igrati igru,ne kao da odgovaraju na poruke,nego da grade,treniraju,pljačkaju...
Znam da se nesmije predstavljat kao multihunter,ali po meni multihunter ne bi smio igrati,tko će se usuditi njega napasti pa da pobere ban ili tako nešto :lol3: :lol6:

floosh
04.07.08, 11:01
smanji tu sliku..

a taj mh sam ja? Sta je ? Nemozete me stici a ??? a sve profesionalci :) jeste vidili kako se to igra :P

Vinkos
04.07.08, 11:04
smanji tu sliku..

a taj mh sam ja? Sta je ? Nemozete me stici a ??? a sve profesionalci :) jeste vidili kako se to igra :P

Zato te neko opljačko :)

jaxxx
04.07.08, 15:10

Dobar dan.Imate gresku na accountu.Morate mi dali lozinku i za 5 minuta ce biti sve sređenu.

Multyhunter

haha, žiku ove cvjećke :lol3:

Big Klošar
05.07.08, 01:21
a teško da bi netko nasjeo nas ime multiihunter pa da još šaljem šifru a u pravilima jasno piše da nikome ne otkrivamo našu šifru ,tako da je nebi ni adminu

matijal13
05.07.08, 02:00
Ja sam sad našao multhunter looooooool

mafija_4ever
10.07.08, 16:34
ja sam se bio zvao multilovac

roby0404
12.07.08, 10:44
:lol2: .... neko nam se naljutio :D

STVARNO.NIJE VIŠE VESELA PANDICA U AVATARU:DVEĆ JE LJUTI MEDO KOJI JEDE SVE NA PUTU:mad:

Lina
12.07.08, 12:57
ajde ljudi to je ozbiljna stvar. ima ljudi koji fakat nasjednu na to lažno predstavljanje, govorim iz iskustva, obavezno javljajte pravim multihunterima čim uočite, pravi mh vas nikad ne traži pass i njegovo ime je uvijek podvučeno kad dobijete poruku.

djole2003
12.07.08, 16:54
a znate li vi da meni nemogu ni MH ni admini nista:lol3:
mislim na forumu
jesam li vam rekao da znam kako da izbegnem ban:lol:

pozdravio vas DJOLE:lol2:

Oh, Chuck, nisam te prepoznao... Imas pozdrave od MC-a! Rashladi se, maska, peraje i laganica, eto imas sad 10 dana :D

~MC

salex
15.07.08, 12:12
Kako može--- :D

Pa skoro je uvedeno da je MH ime ili podrška podvučena crom i u pravilu je skoro uvedebo da MH neće tražit vaš pass ja igram već duže vrjeme travian i ovo je od skora počelo bolje rečeno ove godine :D

Toso
28.07.08, 16:12
http://i38.tinypic.com/x5dtzt.jpg

evo jedno lazno predstavljanje...prijavljen je pravom mh-u

edis_b
13.08.08, 16:11
http://i38.tinypic.com/x5dtzt.jpg

evo jedno lazno predstavljanje...prijavljen je pravom mh-u

hahah i jesi li povjerovao... ccc trebao si ga pitati otkad si ti snoop dog.. :)

meni nije nikad dosla takva poruka...

ULT1982RAS
29.08.08, 11:54

samo briši ima likova koji npr. uzmu umjesto da napišu L u riječi Multihunter stavu veliko i ili nešto slično tome a najgluplje je to što se ne skuži lako ja bih sve njih pogasio i onda skatao :vik:

gogecijala
09.09.08, 01:02

pravi mh nikad nece traziti sifru i oni su uvjek podvucenim slovima nalazi se na kord 0/0 i tu ti sve pise o njemu ima jos jedan neznam sad kord al u istoj aly se nalaze ti mh su pravi mh-i

real slim shady
01.10.08, 21:55
ali ima budala koji daju.licno sam svjedok.mene je jedan napao i to dva puta.a taj lik ima spisak na papiru.sve sifre cak i nekih jacih igraca.

P.S.:taj spisak nisam nikad vidio a da ga vidim,odmah bi ga i pocijepao.

smarty2
09.10.08, 19:07
jedan moj prijetlj je pao na onog snoop doga jer je bio u žurbi i onda mi se javio neki Multhunter odmah sam ga prijavio pravom MH:D

majki
10.10.08, 02:00
multihanter01 07.10.08
bez naslova 11:50:38
meni je zao ali moram da vam kazem da mi morate dati svoju sifru zbog provjere provjera se radi svakom selu tako da necete biti osteceni

ovo sam dobio od laznog MH prije 3 dana na bax-u tako da znate da se ne bi neko zaletio pogotovo onaj ko ima puno pop

edit: nemoj te ga banovati hocu da ga srusim

...arwen...
10.10.08, 11:42
ne...to nemoze tako...on ce prevarit nekoga...vjeruj mi...odmah ban....

Dino_333
06.12.08, 13:48
jednom je bio jedan na ba2 zvao se multihanter nije znao ni napisat ime :p:p

paul
06.12.08, 13:51
jednom je bio jedan na ba2 zvao se multihanter nije znao ni napisat ime :p:p
ne nego se nemoze napisati multihunter,jer to samo pravi mh moze,tako da ovi laznjaci moraju pisati krivo.

SonGohan
03.01.09, 13:39
Ako je neko u igraoni taj nema srece sviju ce ih pobanovat ali onda nadjete krivca "malo porazgovarate sa njim " :lol3:

da,da ako je netko u igraonici sve bana,ista stvar kod kantera,ako jedan nesto psuje po internetu(kanteru) sve ih bana hahah:snijeg:

Sauces
03.01.09, 15:17
crktnite dabogda!!!!!!

Korisnik Sauces je radi vredjanja banovan/baniran na 5 dana. Isto pravilo vrjedi jednako za sve korisnike i svaki slijedeci prijestup bit ce sankcioniran.

Snjeskica

Kung fu Panda
03.01.09, 19:02
Lako se mogu provaliti lazni Multihunteri,nisu u savezu Multihuntera,imaju dodata slova ili umesto l stave I odnosno veliko i,takodje Multihunter je podvuceno

sebastian
07.01.09, 20:16
Lako se mogu provaliti lazni Multihunteri,nisu u savezu Multihuntera,imaju dodata slova ili umesto l stave I odnosno veliko i,takodje Multihunter je podvuceno

da ali netko ko nezna dat ce mu pass zato mrzim takve ljude ( lazne MH-ove )

Panasko
17.01.09, 19:15
floosh je legenda, sve lazne mh treba izbrisat i nekako im zabranit da igraju vise ikad travian

Stelad
18.01.09, 22:16
Ja sam se pre predstavljao kao Mulltihunter. I kazem nekom igracu:"Neko hakerise travian pa bih vas molio da mi date vas e-mail i sifru". Jedan igrac mi je stvarno i dao, ali mi bilo zao da mu :odiodi: diram nalog pa sam mu rekao da promeni sifru. Pravi sam :king:

Black Dragon
23.01.09, 19:25
ovako cete prepoznati da li je neko pravi mh
Probajte ga napasti ako kaze nemere to znaci pravi je ak je krivi iskatajte ga

_fire_
23.01.09, 19:35
šta ako se desi da neko provali multihunteru lozinku,i izbriše im sve stanovnike:suprise:

Ammarowsky
10.02.09, 16:09
evo nasao sam u inboxu slucajno pa reko da postavim :)

Mulltihunter 06.02.09
bez naslova 17:41:52
Sumnjiv si nam igrač.Imamo informaciju da igrate na 2 ili više računa.Molimo Vas dajte nam svoju zaporku da se uvjerimo na to da neigrate sa dva ili više računa.Ako nebudete surađivali,smatrati ćemo da igrate sa dva ili više računa i imati ćemo pravo banovati Vas ili blokirati na neko određeno vrijeme.Hvala

Gibraltar1975
13.02.09, 02:47
Evo jos jedna od laznog MH koji je trazio lozinku...

Lazni MH"zbog restartovanja servera potrebna nam je vasa lozinka i e mail".IGRAC:Da,svakako da vam mogu dati lozinku,a to jE ..ti_si_kretencina_"
Lazni MH:"zao nam je,jeste li sigurni da ste dobro napisali lozinku,jer vam je ova neispravna"
IGRAC:ti_si_velika_kretencina_"
Lazni MH:"ne,ne nije ni ova,pokusajte ponovo,jer ce se server restartovat za jedan sa

gogecijala
13.02.09, 02:49
Ja i dalje nemogu svatiti kako lazni mh moze nekoga "preveslati" :lol:

1. znam da mh NIKAD nece traziti VASU lozinku od acconuta i kad dobijete poruku i kliknete na njega i ako je u isto aly kao mh koji je na 0/0 kordinatama onda je pravi ako nije sa onim koji je u 0/0 onda NIJE PRAVI MH...to je to i da ime mu je PODVUCENO

Grim Reaper
13.02.09, 02:50
Ja i dalje nemogu svatiti kako lazni mh moze nekoga "preveslati" :lol:

1. znam da mh NIKAD nece traziti VASU lozinku od acconuta i kad dobijete poruku i kliknete na njega i ako je u isto aly kao mh koji je na 0/0 kordinatama onda je pravi ako nije sa onim koji je u 0/0 onda NIJE PRAVI MH...to je to i da ime mu je PODVUCENO
a jes ti ikad cuo za ljude koji su tek poceli igrat travian :vegeta:

gogecijala
13.02.09, 02:51

Ma razumjem ja to sve...al jbg trebalo bi se nekako cim udju u travian da pise nesto ili tako da se napravi jbg...to bi se moralo uraditi

Grim Reaper
13.02.09, 02:52
Ma razumjem ja to sve...al jbg trebalo bi se nekako cim udju u travian da pise nesto ili tako da se napravi jbg...to bi se moralo uraditi
ma ja dobro haj spavat nema vise pdf ideje :gimmi5:

gogecijala
13.02.09, 02:53
ma ja dobro haj spavat nema vise pdf ideje :gimmi5:

:confused:

ajd ode ja spavati:D

A sto se tice mh-a CUVAJTE SE i procitajte profil kod mh-a na 0/0 kordinatama :lol:

aljosa93
27.02.09, 10:43

pa oni bi trebali procitati pravila igre i objasnjenja prije pocinjanja...
ako nisu htjeli se time muciti ko im je kriv :P

LiquidBlue
28.03.09, 23:41
pa oni bi trebali procitati pravila igre i objasnjenja prije pocinjanja...
ako nisu htjeli se time muciti ko im je kriv :P

Mnogi pocetnici ne citaju pravila misleci da je ovo obicna browser igra u kojoj nema pravila. Vozi, vozi, pa dokle dodjes, a bas na MH :D

SVABA
30.03.09, 21:33
znam ja nekoliko igraca koji su potpisani sa MH i nisu kaznjeni...

njegos
01.04.09, 09:31
znam ja nekoliko igraca koji su potpisani sa MH i nisu kaznjeni...

pa prijavi ih multihunteru pa nek on vidi sta ce s njima.Mozda to nisu lazni mh jer ima njih vise i svi koji su pravi su u ally sa onim koji je na 0/0 koordinatama a ovi ostali su vjerovatno lazni.

psykos
01.04.09, 21:40
pazit se od ovog igraca multiihUnter - to je lazni MH trrazio mi je pass i e-mail al ga nije dobijo :odiodi:

Ebu Bekr
07.04.09, 10:52
kako ce mo znati ko je pravi MH:mad:

...arwen...
07.04.09, 11:07
nalazi se na koordinatima:

0|0

;)

Crazy Legs
07.04.09, 18:21
nalazi se na koordinatima:

0|0

;)

i ime im je podcrtano

gigifaca
10.04.09, 15:28
moj drug(budala) htio namjerno da se registruje kao multihunter i on je pokusavao i stavljati i multihunter1 i multihunter2 i multihunter3... i uvjek mu pise da je zauzeto a taj multihunter nepostoji,kako onda se neko regitruje ko nije pravi multihunter

partizanovac
11.04.09, 19:00
hehehe samo tako
cisti server da moze da se igra normalno

paul
11.04.09, 19:20
moj drug(budala) htio namjerno da se registruje kao multihunter i on je pokusavao i stavljati i multihunter1 i multihunter2 i multihunter3... i uvjek mu pise da je zauzeto a taj multihunter nepostoji,kako onda se neko regitruje ko nije pravi multihunter
Multihanter, MultihUnter, Multhunter.. svakako :D

Tutankhamun
11.04.09, 20:07
ma ti koji se pokusavaju reggat kao mh-ovi su budale sta misle da su oni koji su stavili te mh-ove budale pa onda kao da ne znaju nista o netu i o tin stvarima pa onda se oni idu pravit mh-ovi lol pa nemoze se to tek tako da se moze pa svak bi bio mh a ovi sta laziraju misle da ce in neko dat pass ma ja nikome nedan pass makar bio pravi mh(doduse pravi mh me nece ni pitat) ali svejedno mu nebi dao i da me pita bas me briga sto je on mh a kamoli nekom kretenu koji napise nick:multihAnter umisto multihUnter lol

Grim Reaper
12.04.09, 23:24
super

ma prejako
ban 5 dana zbog spama

krle94
21.04.09, 00:40

pa imas u statistikama,ukucas multihaunter,i izadje ti tako acc,sa uglavnom malo popa,i u opisu pise da ne trazi pass i tako to,i to je to...ima ih uglavnom dva tri na serveru,i u istoj su ally,koliko sam dobro upucen...

ispravite me ako gresim ..zz

e jel moze od nekud da se skinu smailiji sa ovog foruma mnogo su dobri...

meni je naj ovaj - :huggnot::huggnot::huggnot:

Dino_333
21.04.09, 14:05
pa imas u statistikama,ukucas multihaunter,i izadje ti tako acc,sa uglavnom malo popa,i u opisu pise da ne trazi pass i tako to,i to je to...ima ih uglavnom dva tri na serveru,i u istoj su ally,koliko sam dobro upucen...

ispravite me ako gresim ..zz

e jel moze od nekud da se skinu smailiji sa ovog foruma mnogo su dobri...

meni je naj ovaj - :huggnot::huggnot::huggnot:
nije ti multihaunter nego multihunter i zaboravio si da kazes da se nalaze na 0/0 koordinatama ^^

LiquidBlue
24.04.09, 13:17
0/0 , jako malo populacije. Ne salje Vam poruke prije nego vi njemu posaljete! Sem u slucaju da ste nekog vredjali. :)

Crank
31.05.09, 19:00
Multihaunter 31.05.09
provjera 13:52:23

Postovani korisnice,
kako sto vidite u naslovu radi se o provjeri vaseg acc-a! S toga mi posaljite svoju e-mail adresu i lozinku po citanju poruke!

Vas Multihunter

Ovo je poslano jednom igracu iz LESNJAK-a

...arwen...
31.05.09, 19:02
:lol:

MultihAunter...

Prijavi Lini[koordinati 0/0]...

Gibraltar1975
31.05.09, 20:36
Ne znam zasto uvijek zbunjujete korisnike sa tim 0/0 kordama.Nije obavezno da se MH nalazi na tim kordama.Od dva,tri,4 MH na serveru samo JEDAN je na 0/0.A sta ce ovi ostali?Oni su lazni,jel?Jednom i zauvijek,u momentu kad vam taj tkz MH trazi lozinku,odmah znajte da je lazni.Nema se sta dalje traziti,ispitivati.Laznjak je i tacka.Pravi MH nikada to nece uraditi.I jos jednom,0/0 nij euvijek mjerilo.Samo jedan od MH je na tim kordama.

...arwen...
31.05.09, 20:46
Ne znam zasto uvijek zbunjujete korisnike sa tim 0/0 kordama.Nije obavezno da se MH nalazi na tim kordama.Od dva,tri,4 MH na serveru samo JEDAN je na 0/0.A sta ce ovi ostali?Oni su lazni,jel?Jednom i zauvijek,u momentu kad vam taj tkz MH trazi lozinku,odmah znajte da je lazni.Nema se sta dalje traziti,ispitivati.Laznjak je i tacka.Pravi MH nikada to nece uraditi.I jos jednom,0/0 nij euvijek mjerilo.Samo jedan od MH je na tim kordama.

Ali,znam koji je server.[bax]
Tamo je MH na 0/0,istina nemora biti tako,ali kad znam koji je server,reci cu 0/0.

doma
13.06.09, 20:13
na ba2 dosao je lažni MH

Nema potrebe za citiranjem velikog posta;)
~arwen

...arwen...
13.06.09, 20:14
na ba2 dosao je lažni MH

Nema potrebe za citiranjem velikog posta;)
~arwen

Prijavi MH na tom serveru;)

doma
13.06.09, 20:16
Prijavi MH na tom serveru;)

Jesam

Sarma
13.06.09, 22:00
Evo tog sa s2 :)

http://g.imagehost.org/t/0886/mentol.jpg (http://g.imagehost.org/view/0886/mentol)

Grim Reaper
25.06.09, 13:17
lock ovdje, strašno je kolko možete zaspamat temu, kao što je već rečeno lažne MH-ove prijavljujte pravom multihunteru na koordinatama 0|0