PDA

View Full Version : Poruke upucene Multihunteru

coach
28.04.08, 00:21
Jedna molba za SVE igrace koji igraju na serverima ba1 i ba2 ako vas je Multihunter banovao radi prekrsaja pravila sasvim je dovoljno da posaljete jednu poruku na koju ce vam on odgovoriti u toku dana ( ako ste je poslali ujutru ili u razumno doba dana) ili sutra ujutru ( ako je poruka poslata u neko doba noci). Vjerujte mi da nema potrebe da saljete u toku jednog sata doslovice 12 poruka ili 5 poruka nek se prepoznaju ti pojedinci

Ugodnu igru vam zelim ;)

Travian member
28.04.08, 00:49
Ja sam jednom poslao poruku multihunteru, on mi nije odgovarao na nju duuuugo vremena, mislim da multihunteri nisu bas aktivni, mislim da bi ih trebali mjenjat, trebali bi se za multihuntere postaviti neko aktivni igraci, npr. oni koji vec igraju tavian. Multihunere trab mjenjat, tko misli da sam u pravu, neka napise.:lol3:

mr.president
28.04.08, 01:16
ja sam još davno prijavio jednom multihunteru kako je jedna alijansa napisala...ma evo da ne prepričavam:
- Stvorili smo alijansu da Vam silujemo seljanke i palimo sela sa djoksom u ustima...

i mislim da ovo nije OK, no multihunter mi nikad nije odgovorio nit je poduzeo išta povodom toga
zato sam za da se mijenjaju
PS: bio je multihunter2 (ako se već treba znat)

coach
28.04.08, 01:19
halo ba tema nije otvorena dabi vi sad svoja misljenja i stavove ispoljavali nego da napisam ja sta da radite, neka neko od modova stavi ovo pod kljuc

Zalbe na rad MH-a po 100. put admin@travian.ba

Man_in_black
28.04.08, 02:09
Vidim da ce ova tema pod lock, ali ne mogu da ne napisem nesto... Nemam primjedbe na multihuntera ali obracanje administraciji je totalno besmisleno. Ja sam im pisao prije vise od mjesec dana ali nikad nisam dobio odgovor, a tako i 90% ostalih igraca...
Multihunterima srecan lov a administraciji sa date adrese zelim ugodan nastavak sna... :spam::lol5:

ZiZi the strasni
28.04.08, 02:59
ja sam još davno prijavio jednom multihunteru kako je jedna alijansa napisala...ma evo da ne prepričavam:
- Stvorili smo alijansu da Vam silujemo seljanke i palimo sela sa djoksom u ustima...

i mislim da ovo nije OK, no multihunter mi nikad nije odgovorio nit je poduzeo išta povodom toga
zato sam za da se mijenjaju
PS: bio je multihunter2 (ako se već treba znat)

pa pogledaj malo profil te ally sto si prijavio odmah je promjenjeno... i ako mozes da mi posaljes svoj ingame nick da ti prebacim zlata

guzza
28.04.08, 03:17
aaaaa ko diro ko diro .. izvrci izvrci ..