PDA

View Full Version : Napad: ppesut [DM] vs. _DJAKA_ [_.R.P._] - šteta 34 020 802 + plijen od 200 000

Skywind
03.05.09, 12:43
evo, ako se neki pitaju zasto smo u top napadacima... bila neka akcija na Roditeljsku Paznju i bilo je puno fejkova, ali sam se ja nasao rusiti djaku i samira. samir bio uspjesan, u djake sam prosao 5-6 puta sa katama + ovaj napad koji nam donosi 4 medalju u profil! :D

mozda vojska nije kao HE-MEN-ova, ali nismo svu poslali nego smo zaokruzili.

uzivajte! :)

http://travilog.org.ua/ba/9222868/1a01c2c4363e7fe45e12b2a186d1bbfb

+

ukrao mu hrane da nadogradim :D

heroj nije isao jer je greskom nestao! :(

paul
03.05.09, 23:49
Mal broj konja i nemas heroja (lol,heroj ti daje 20% jaci off :lol6:)

PRAVNIK
03.05.09, 23:53
vjerujem da ce _djaka_ vama duplo vratiti,kao sto vas je cijelo vrijeme lupao

Skywind
03.05.09, 23:59
Mal broj konja i nemas heroja (lol,heroj ti daje 20% jaci off :lol6:)

kazem, nismo slali svu vojsku. bilo je jos doma. - heroj greskom otisao u pojacanje. (nisam ja slao)

vjerujem da ce _djaka_ vama duplo vratiti,kao sto vas je cijelo vrijeme lupao

lol. _djaka_ je odavno mrtav. samir je ozivio nakon sto sam ga razbio. ali _djaka_ ne. mislim da nema ni offa ni deffa! :)

paul
04.05.09, 00:03
kazem, nismo slali svu vojsku. bilo je jos doma. - heroj greskom otisao u pojacanje. (nisam ja slao)

lol. _djaka_ je odavno mrtav. samir je ozivio nakon sto sam ga razbio. ali _djaka_ ne. mislim da nema ni offa ni deffa! :)
Nema svrhe onda zabijati takav off ako "imas jos konja kuci" i "heroj slucajno otisao 100 sati dalje" :)

Dominik
04.05.09, 00:06
ti baš ne znaš omjer konjica:pješadija :confused:

isto si napravio i na hr3^^

ajd, ne loše probijanje čeke ako izuzmemo par stvari^^

Skywind
04.05.09, 00:14
Nema svrhe onda zabijati takav off ako "imas jos konja kuci" i "heroj slucajno otisao 100 sati dalje" :)

cuj nisam ja slao!

ti baš ne znaš omjer konjica:pješadija :confused:

isto si napravio i na hr3^^

ajd, ne loše probijanje čeke ako izuzmemo par stvari^^

na hr3 je druga stvar, nisam bas radio vojske, ali ok.

ovdje nisam ja slao napad!

THE_BEST
04.05.09, 00:23
napad je solidan ali sigurno je da fali konja i heroja
ja bez heroja ne bi nigdje išao,posebno ako znam da ću se zabiti

a jako mali broj konja,igrač _enix_ iz RP-a ima više konja

Srdjan
04.05.09, 00:51
Skroz nepotrebno zabijanje rimljanskog offa(jos koja hiljada i mogli bismo reci ww offa) Takodje bespotrebno zabijanje 500 kata ... Nema heroja , Slabo konjice....

Ovo meni ispadne kao da si off zabio da bi nabio shto vecu stetu :lol3:

Edit : Evo josh jedna recenica ... Moram da kazem da si imao zavidan off(sa obzirom da je rimljanski) , ali taj off je veoma lose utrosen...

Edit2 : Takodje cudim se da ally (_.R.P._) ima ikakvog deffa ... Ja im derem igrace i nikako nisam vidjeo vise od 5k deffa ... xexexe

vegeta
04.05.09, 10:51
ajd bola,ja nisam iz R-P al igram na s1 i svi znaju da je DM odavno srusen,a ovaj ''HOF'' je po meni cista glupost,jer si ti bezze prepolovio off,dok je njima zginulo nesto deffa...
a oni ce napraviti istu kolicinu deffa troduplo prije nego sto ti oporavis taj off...
stoga je po meni ovo neuspjesan napad s obzirom da si mu gadjao silos i da nisi imao heroja

ratinho
04.05.09, 11:04
a nije nesto napad proso, s obzirom da se deff slao jos 5 igraca, a ako ti mislis da je djaka vec odavno mrtav varas se, ja samo vidim da propada dm, igraci vam brisu acc ili prelaze u insomniu:)

Djaka
04.05.09, 13:32
iznenadju je me ppsut,ja konto zna igrat, kad posla vojsku bez heroja, jos se hvalio sa ovim a meni otislo 5K deffa a njemu 20K offa,jos rimljanin nece se oporaviti za jedno godinu dana....
i hvali se koliko je zita odnio, ja sam vasoj cijeloj alyy nosio i sakama i nogama koliko je vojska mogla ponjet....

Sve medalje dobio na DM-u xD

JA SAM VASA NOCNA MORA xD

p.s. nemoze te vi biti jaki koliko ja mogu biti lud :))

Postovi spojeni
Opomena za double post

Pat
04.05.09, 15:18
Pola defa ovde nije stiglo, slalo je samo par igraca, nas pola je zakasnilo po 3-4 sata samo mojih 10k falangi i 3k jahaca je kasnilo a mos' mislit ostalim... Mislim da je glupo ovako tacno pred natare izgubit poprilicno puno offa, al et to je tvoj izbor ... i naravno omjer je losh, to je i uzrokovalo ovolike gubitke kod napadaca...

Buba97
04.05.09, 16:13
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ!!!!!!!!!!!!!!! Jos jedan VELIKI off izgubljen!!! ppesut i HE-MEN bi mogli s ovim offovima da ih nisu potrosili srusit WW za dosta levela!! ppesut napadu ocjena 8/10!! Iz razloga sto nemas konjanika!! I ovolike kate nisu se trebale prepolovit!!:zgazio:

Tiranije
04.05.09, 17:03
tesko je pravit rimsku konjicu 4 žita po satu a usto je i preskupa Equites Caesaeris :loll:
Off za svaku pohvalu, s obzirom da je napadac Rimljanin, lijep hof za vidjet al s nekolko zamjerki :gohan:

THE_BEST
04.05.09, 17:28
tesko je pravit rimsku konjicu 4 žita po satu a usto je i preskupa Equites Caesaeris :loll:
Off za svaku pohvalu, s obzirom da je napadac Rimljanin, lijep hof za vidjet al s nekolko zamjerki :gohan:

nemoj je ti raditi pa vidiš šta se događa
da je imao heroja i još 2-3 k ceasarisa ne bi izgubio više od 25-30 % offa

ulinsky
30.05.09, 13:11
sto nisi slao imperatoitse?

msm malo vise si trebao konjice i ujednaciti broj kata sa ostalom vojskom