PDA

View Full Version : izivljavanje

jasmin
02.05.08, 20:32
vjerujem da ovo nije prvi slucaj,.....ali meni nista drugo nije preostalo nego da se obratim nekome koje dovoljno jak,a uz to i korektan da stane u kraj papku koji me napada....ljudi volim ovu igru i strpljivo je igram nekih pa skoro i godinu...i onda se pojavi lik koji ima 14 sela i nekih 2000 i nesto vojnika....nekakve katapulte na moje JEDNO SELO i bukvalno se izivljava...naj radije bi ga poslao u neku stvar ali eto necu drzati cu se neke osnovne kulture...vidim da ima pravo jakih igraca,pa se nadam da ima neko koje dovoljno jak i ima obraza i osjecaja za pravdu,da levata malo nauci pameti....ako zijanim selo neka...to je samo igra....ali mrzim ne pravdu,a jos vise kad se neko voli izivljavati.....pozzz....e da nick levata je zabranjeno iznositi na forumu...potrefio ljigo sebi nick....:bum:

Edin Kralj
02.05.08, 21:16
Na koji si server
:D

Xll Legija
02.05.08, 21:19
pa jesi li ga pitao zasto te napada?
sumnjam da ti uzima resurse, s obzirom da imas samo 1 selo, predpostavljam da i nemas neko veliko skladiste koje moze zadovoljiti njegove potrebe

i da.. kako to da igars godinu dana a imas samo 1 selo? (:

killer
02.05.08, 21:20
cuj igras godinu a tako slab ja igram 8 mjeseci pa imam 8 sela i 6000 stanovnika
haha

jasmin
02.05.08, 21:21
Na koji si server
:D

server 1...

shejtan
02.05.08, 21:25
koji nick, koje selo, koji savez, na ingame molim te, na acinrav s1

jasmin
02.05.08, 21:43
pa jesi li ga pitao zasto te napada?
sumnjam da ti uzima resurse, s obzirom da imas samo 1 selo, predpostavljam da i nemas neko veliko skladiste koje moze zadovoljiti njegove potrebe

i da.. kako to da igars godinu dana a imas samo 1 selo? (:

jesam...jesam...pitao sam....i kaze lik,"Svasta,ajd ti lagano na domine ili nesto slicno,ovo je ratna igra izgleda si promasio izbor"....:bum::lol6:

Edin Kralj
02.05.08, 21:46
server 1...Onda nista:(

Swatkica
02.05.08, 22:26
Onda nista:(

najbolja odbrana ti je napad:) vec ti fino lijepo pravi vojsku pa on tebe ti njega duplo:)
i da kako igras godinu a tako si slab????

Xll Legija
02.05.08, 23:12
ja bi ti preporucio da pocnes na s2
tamo ti nema jakih igraca, upadni u neku finu alijansu i to je to...

jasmin
03.05.08, 04:49
najbolja odbrana ti je napad:) vec ti fino lijepo pravi vojsku pa on tebe ti njega duplo:)
i da kako igras godinu a tako si slab????

ma nemam ja problem....nego ja to lagano za svoj cejf....ok pravi vojsku ali mi reci kako je teoretski moguce da ja njega poduplam kad ima 14 sela....

Swatkica
03.05.08, 15:43
ma nemam ja problem....nego ja to lagano za svoj cejf....ok pravi vojsku ali mi reci kako je teoretski moguce da ja njega poduplam kad ima 14 sela....

ja sam imala manje od 1000 stanovnika kad me stalno napadao jedan koji je imao 4 puta vise st od mene... pa mi je stalno stetu pravio u selu...a ja sam onda jednom skupila puno vojske i on je pogubio svu svoju vojsku...jačaj zid i jačaj u kovačnici oklopa deff.... i nije bitno koliko je jaci od tebe normalno da je u prednosti ali svako se nasamari kad tad:)

ZaZa
03.05.08, 20:23
Ma sprijatelji se sa nekim jacim ili upadni u neku alijansu pa ga ribajte!Ja ti nemogu pomoci jer imam 500 stanovnika.:o

jasmin
03.05.08, 20:57
ja sam imala manje od 1000 stanovnika kad me stalno napadao jedan koji je imao 4 puta vise st od mene... pa mi je stalno stetu pravio u selu...a ja sam onda jednom skupila puno vojske i on je pogubio svu svoju vojsku...jačaj zid i jačaj u kovačnici oklopa deff.... i nije bitno koliko je jaci od tebe normalno da je u prednosti ali svako se nasamari kad tad:)

on ima cetiri puta vise jahaca nego ja stanovnika....tako da teoretski....nenenenene....mozda zlato....ali ja se igram ba.....koji ce mi to....:p:p

DeaD-DoLL
03.05.08, 21:14
pa dobro su ti rekli,upadni s nekim jakim u alijansu,kad vec tako dugo igras....onda ga izribaj dobro.