PDA

View Full Version : Odbrana: Nenc [DM] vs. Hilti [Dream1] ~ 60.000.000 stete

Hilti
09.06.09, 10:24
Ispravka pravi log izgleda ovako iza su isle kate ali nista interesantno

http://travilog.org.ua/ba/8187893/8378757c451bc07e301aaff40b13eb8d

frank_lampard
09.06.09, 11:01
ovaj gubitak offa ce dm lagano nadoknati

fabro
09.06.09, 11:02
odlican napad, samo koliko je putovao kad ste uspjeli postaviti odbranu,

odbrana je bila bolja, da je umjesto ovog gala bio rimljanin, hmm mislim da bi daleko vise stete bilo

dejanl
09.06.09, 11:04
svaka cast napadacu, odlican off a deff je bio organizacija i po, cak 47k pretorijanaca, sasvim odlicno.

Delete.BA
09.06.09, 11:13
Odlican deff...off i nije nesto...treb'o je imati puno vise ovnova i kata...

haris_20_
09.06.09, 11:17

sve cestitke dreamu odlicno organizovan deff

Igrac_iz_senke
09.06.09, 11:18
pa vidis da je sa onih 730 ovnova probio zid,sta ce mu vise,off je extra mozda i najveci za sad na s4 serveru koji neko ima...na zalost on je izgubio off ali sigurno ce ici satne i obnovice se brzo...

THE_BEST
09.06.09, 11:19

off je jako dobar,stvarno svaka čast
samo je trebalo malo više ovnova

obrana je jako dobro organizirana protiv pješadije,da je tu bilo 10k legionara više šteta bi bila puno manja

sve u svemu,odličan off i odličan deff

pošto vidim da je off rađen u gg,ovoliko će vremena trebati da se nadoknadi
84,5 dana za mačevalace
52,4 dana za heudane

Djole16
09.06.09, 11:49
odlican napad...po meni ovo je bio najjaci napad do sada na serveru...brz oporavak napadacu..a braniouci nije nista bilo pa za njega nema pohvala..salim se pohvala i tebi sto si cuvao ovoliku vojsku da ne izgine... :)))

Irnes
09.06.09, 12:26
off je jako dobar,stvarno svaka čast
samo je trebalo malo više ovnova

obrana je jako dobro organizirana protiv pješadije,da je tu bilo 10k legionara više šteta bi bila puno manja

sve u svemu,odličan off i odličan deff

pošto vidim da je off rađen u gg,ovoliko će vremena trebati da se nadoknadi
84,5 dana za mačevalace
52,4 dana za heudane

A jesi ti zapeo za te ovnove, covjek je sruzio zid...sad je pitanje na kojem lvl-u je bio zid, al ipak ga je srusio :brao::brao::brao::brao::brao: Svaka cast i napadacu i braniocu....

THE_BEST
09.06.09, 13:16
A jesi ti zapeo za te ovnove, covjek je sruzio zid...sad je pitanje na kojem lvl-u je bio zid, al ipak ga je srusio :brao::brao::brao::brao::brao: Svaka cast i napadacu i braniocu....

ja ga srušio,ali da je imao još malo ovnova sigurno bi puno bolje prošao
opet,svaka čast,jako lijep off

DoMi_SpeeD
09.06.09, 13:56
svaka cast BAKE dosta si skupio deff-a ....svaka cast i napadacu ...sve u svemu extra hoff

yazzo
09.06.09, 14:22
Steta na gubitku ovolikog offa,trebace puno da se nadoknadi :D,svaka cast i na organizaciji deffa

GJ..

Obijeliks/DM
09.06.09, 15:10
Lijep deff nemam rijeci, a i off je sasvim dobar pa sigurno jedan od 5 najjacih off-ova na ba4 server-u...

Brz oporavak zelim svom suigrac-u nenc-u, a i tu smo mi iz DM-a da mu pomognemo u tome!!!

Idemo dalje!!!

Armagedon_RS
09.06.09, 15:30

Pa koji ce mu jos ovnova kad je srusio zid???!!!
Svaka cast na offu,zasigurno jedan od jacih na S4

Irnes
09.06.09, 15:59

bolje je imati josh heduana ili macevaca nego ovnova...ako je srusen zid naravno:banana:

Ajon
09.06.09, 16:12
eeh, zakucavanje u stilu. fin def..

a ovi sto polemisu o ovnovima.. vecina vas veze nemate, da je imo vise ovnova opet bi se zakuco, ali bi ubio vise odbrane, minimalan broj ovnova koji rusi zid nije nikad dovoljan, prvo se informisite kako simulator radi pa serite

ko god je reko da treba vise.. djelomicno je u pravu :) na ovaj broj offa (i deffa) barem 1500 ovnova , 3k optimalno da zid ima minimalan ucinak.

dojaVa
09.06.09, 16:22
Dobar off pravo, a svaka čast za deff, ipak je to DM, jel tako :D

Ajone kućo stara, nema te nigdje :D

Virtual
09.06.09, 16:59
Dobar off , malo manji od mog al eto :D , ali jos bolja odbrana .
Dace se brzo oporaviti od gubitka offa sumljam mozda za koja 2-3 mjeseca. Ajon malo pretjeruje u ovnovima ali je poznat po tome ne treba mu zamjeriti .Malo vise konjice i steta bi bila veca.
Cestitte na skupljenom deffu i a isto i napadacu koji je ocito sam isao u ovu akciju na duge staze

daddy
09.06.09, 17:11
Izgleda ljudi nisu bas upuceni u ovaj napad pa malo pojašnjenje deff je bio slab trebalo je biti jos 40k deff-a ali su neki povukli a najvise mi je zao kopljanika kojih je ovdje bas falilo a juce ih je bilo još 20k.

Ovaj off nije se mogao bolje ni upotrebiti jer je pola servera znalo za njega nije off iz glavnog grada nego iz sporednog nesto slično kao sto ima ajon ali sve je to negdje zabiljezeno ko sa cim raspolaze i u kojem selu je off tako da je malo smijesno to lupanje i mjenjanje imena sela sa off-om kad u tefteru pisu koordinate i pitanje je samo vremena kad ce se selo sa off-om iskatati ili uzeti tako da je ovaj off posluzio svojoj svrsi. Steta samo sto nije bio jaci deff bilo bi lijepo da se malo bolje zakucao ali branilo se malo vise igraca pa se morao deff rasporediti na više strana.

A sto se tice ovnova mislim da ih je trebalo biti jedno 50k pa bi mozda probio deff tako da je svaka diskusija oko ovnova suvisna to sto bi pobio kilu dvije deff-a sa više ovnova to je sad stvarno nebitno jedina sto je napadac mogao uraditi jeste da je poslao 200 kata u prvom napadu sa off-om i srusio bi dva zitna za utjehu, ovako nije napravio nikakvu stetu jer je vecina izgubila po 500-1000 deff-a po selu sto ce se nadoknaditi za 2-3 dana

Juventus
09.06.09, 18:42
Odlican deff...off i nije nesto...treb'o je imati puno vise ovnova i kata...

Svaka cast na obrani vidi se da ste organizirani a što se tice oporavka nenca oporavit ce se on jer mi pomažemo jedni drugima u DM,a meni zanima koliki ti imas off kad lupaš gluposti:bup:

Katayayane
09.06.09, 20:23
snimi poglavicu u odbrani :mudrac:

napadach se nasuko momachki.machevalac najgora jedinica :blowup:

MOD_firecube
09.06.09, 21:22
Gali odbijaju bubrege! :fre:

Sve pohvale za napad, a bogami i fin doček, koji mora da je dobro prošao čim je ovoliko ovnova stradalo... :jede:
Ono što mene zanima, ako možeš da mi kažeš, koliko je heroj dobio bodova?

Ajon
09.06.09, 23:21
ko zna osnovne formule simulatora zna i kako rade ovnovi

ko nezna... jebga igrajte se sa simulatorom ovim offom i defom, pa mozete skontajte 2 stvari, na 3k ovnova kriva se skoro izjednaci sa osom i to je to, ova def se nije mogo probit ni u limburgu. ko sto rekoh, samo se moglo vise stete napraviti

elem.. vidim ja dobro vi to tefterite pravo, i moje off selo utefterili, samo bolje da niste, beze zijaniste 4-5 offova i 1500 kata il tako nesto ?

ma hajde, sve ce to narod pozlatiti :p

daddy
10.06.09, 00:02
ko zna osnovne formule simulatora zna i kako rade ovnovi

ko nezna... jebga igrajte se sa simulatorom ovim offom i defom, pa mozete skontajte 2 stvari, na 3k ovnova kriva se skoro izjednaci sa osom i to je to, ova def se nije mogo probit ni u limburgu. ko sto rekoh, samo se moglo vise stete napraviti

elem.. vidim ja dobro vi to tefterite pravo, i moje off selo utefterili, samo bolje da niste, beze zijaniste 4-5 offova i 1500 kata il tako nesto ?

ma hajde, sve ce to narod pozlatiti :p

Pa mislis da se tvoje off selo zaboravilo a vidjet ces kako je kad te se bude fejkalo mjesec dana pa odjedanpout nema sela bas da mi je znati kako ga mislis braniti ili da ne spavas mjesec dana ko zna. Tvoje off selo nije otislo zato sto su poslali napade bez mog znanja napadi su bili ofirni 100% kao i ovaj od nenc-a znalo se 100% da je poslao vojsku nismo samo bili sigurni gdje ali svejedno naletio je na jedanu od najjacih ceka koje su mu bile postavljene

THE_BEST
10.06.09, 00:12
Pa mislis da se tvoje off selo zaboravilo a vidjet ces kako je kad te se bude fejkalo mjesec dana pa odjedanpout nema sela bas da mi je znati kako ga mislis braniti ili da ne spavas mjesec dana ko zna. Tvoje off selo nije otislo zato sto su poslali napade bez mog znanja napadi su bili ofirni 100% kao i ovaj od nenc-a znalo se 100% da je poslao vojsku nismo samo bili sigurni gdje ali svejedno naletio je na jedanu od najjacih ceka koje su mu bile postavljene

vidim da su tebe lijepo spustili,jedini crop ostao čitav :lol:

Alcatraz
10.06.09, 00:24
vidim da su tebe lijepo spustili,jedini crop ostao čitav :lol:

Kakve veze imaju sporedna sela što su mu skatana kad je krop samo bitan :hohoho:

Juventus
10.06.09, 00:32

A za to nespavanje opet cemo se pobrinuti :subjezakon:

THE_BEST
10.06.09, 00:33
Kakve veze imaju sporedna sela što su mu skatana kad je krop samo bitan :hohoho:

pretpostavljam da ne radi off u gg
ili se varam :razmislja:

a sporedna sela su itekako bitna,imati samo crop je kao nemati ništa
treba resurse slati u crop,radi pravljanja žitnih polja i offa a odakle resa kad gotov sva sporedna sela skatana ili uništena

Obijeliks/DM
10.06.09, 00:37
pretpostavljam da ne radi off u gg
ili se varam :razmislja:

a sporedna sela su itekako bitna,imati samo crop je kao nemati ništa
treba resurse slati u crop,radi pravljanja žitnih polja i offa a odakle resa kad gotov sva sporedna sela skatana ili uništena

Ma jooj pusti Alcatraz-a on misli da se i bezz ressa moze praviti vojska i dizati polj. imanja... :bup:

daddy
10.06.09, 00:50
Ma jooj pusti Alcatraz-a on misli da se i bezz ressa moze praviti vojska i dizati polj. imanja... :bup:

Pa nikad me nije bilo medju pljačkasima to mi je malo dosadno ali sad su i dosadila sela onako kako su srusena nista nije kliknuto u njima samo se crop-ic gradi a rese mislim kad se opljačka preko milion resa za dan da je to dovoljno da se klikne da se izgradi koja sjekira, za razliku od tebe sto nemas ni sela ni crop da valja. A vi samo katajte sporedna sela kad nam zahvali resa docemo mi i do vasih sela da zagrabimo

Pljačkaš sedmice
Rang Igrač Resursi
1. reflex 2666866
2. KOSTOLOOMAC 2557931
3. arnold 2237166
4. horabin 2195125
5. djole16 1929798
6. daddy 1900835
7. Slejzy 1870680
8. arny 1768328
9. BANJA LUKA 1767274
10. Babin malj 166196

Ajon
10.06.09, 00:51

mjesec?

pa fejkali su i napadali 5 mjeseci na s1 pa opet na kraju na se pozabijase i ww se izgradi
nemoj ti samo da se sekiras :)

a sto se tice napada.. pa i ti si poslo :p i dok god se vodite prema jednom selu i jednom liku, dobro je, ostali klikcu u miru, jer ipak to je cilj traviana, kliktanje ^^

daddy
10.06.09, 00:55
mjesec?

pa fejkali su i napadali 5 mjeseci na s1 pa opet na kraju na se pozabijase i ww se izgradi
nemoj ti samo da se sekiras :)

a sto se tice napada.. pa i ti si poslo :p i dok god se vodite prema jednom selu i jednom liku, dobro je, ostali klikcu u miru, jer ipak to je cilj traviana, kliktanje ^^

na na kojem to s1 je DM napravio WW mozda na azerbeđanskom koliko ja znam jos ga niste isklikali na 100 lvl ni na jednom serveru malo Vam je hvalilo na s2 ali Vas Vaši MH izradise mozda Vas i na ovom selu Vasi malo spuste na zemlju vidim tebe su vec malo rusili

BHgemist
10.06.09, 00:55
čestitke na obrani, stvarno je bilo preofirno al dešava se...
i kak vam se da tolko baljezgat brate mili :bup:

maximus81
10.06.09, 02:09
na na kojem to s1 je DM napravio WW mozda na azerbeđanskom koliko ja znam jos ga niste isklikali na 100 lvl ni na jednom serveru malo Vam je hvalilo na s2 ali Vas Vaši MH izradise mozda Vas i na ovom selu Vasi malo spuste na zemlju vidim tebe su vec malo rusiliS1 izgradise manijaci nije mi Ajon dao da im opalim ww jer su imali suradnju a posto sam ja su*ak iz Mostara to bi uradio :)
Za s 2 uz duzno postovanje da ti kazem za to sve sto si napisao ne se*i .Znas i sam ko je kliknuo na 100 lvl a sto je MH se igrao Floska 7 h nakon kraja servera nije kriv Mostar koji je pobjedio . A Mh radi psovanja sa acc upuceni od protivnickli igraca nakon sto se pass stavio na profil se pocme da zeza i posto su MH sise delita acc :) Hebo me svatko kako si ratovao sa ponosom koda je neska glupost sa njih presla na tebe pa pises gluposti o s 2 ko arslan i ekipa :)
jos fali da ovo kazes :D

http://img24.imageshack.us/my.php?image=dsc01475g.jpg

A za s 1 ajon ne laze za napade na sebe ja sam ga sitao i ludio. Doduse nisam puno bio na acc jer je vecinom on na acc bio , ali su ga napadali svaki dan :) Kad sam dosao u SA izgledao je poput Zombia al me nije bas uplasio znao sam da je grdan ko lopov :D:D

A u je se zabio zalijepio :) Los potez veoma los :) nebi te ja dirnuo posto je logicno da si nabio tonu deff :D

daddy
10.06.09, 02:12
S1 izgradise manijaci nije mi Ajon dao da im opalim ww jer su imali suradnju a posto sam ja supak iz Mostara to bi uradio :)
Za s 2 uz duzno postovanje da ti kazem za to sve sto si napisao ne seri .Znas i sam ko je kliknuo na 100 lvl a sto je MH se igrao Floska 7 h nakon kraja servera nije kriv Mostar koji je pobjedio . A Mh radi psovanja sa acc upuceni od protivnickli igraca nakon sto se pass stavio na profil se pocme da zeza i posto su MH sise delita acc :) Hebo me svatko kako si ratovao sa ponosom koda je neska glupost sa njih presla na tebe pa pises gluposti o s 2 ko arslan i ekipa :)
jos fali da ovo kazes :D

http://img24.imageshack.us/my.php?image=dsc01475g.jpg

A za s 1 ajon ne laze za napade na sebe ja sam ga sitao i ludio. Doduse nisam puno bio na acc jer je vecinom on na acc bio , ali su ga napadali svaki dan :) Kad sam dosao u SA izgledao je poput Zombia al me nije bas uplasio znao sam da je grdan ko lopov :D:D

Sta su radiuli na s2 Termiti to svak zna i kako ih je MH kaznio na kraju tako su imali i pomoc cijeli server. I mene malo pa banuju ali ja jbg nisam dobar sa njima pa i ne igram u oistoj ally sa MH-rima meni draze igrati sa rajom, ali eto jbg uvijek su imali eki ispravan razlog pa makar bila i neka sitnica pa necu da pricam o njima jer nisu nikoga kaznili bez razloga ali zato jesu mnogima progledali kroz prste.

Pravila kazu da server traje do restarta a to sto je mostar dao da mu cijeli server ulazi na acc njegov problem za mene je pobjedio coaks i tako je lijepo pisalo na restartu a te bajke ko je kliknuo ko ne to me ne interesuje. Mozda im se sad posreci treca sreca, za sad se dobro drze ali mozda najveci prijatelji postanu najveci neprijatelji a mozda i 70% igraca sa servera se bude moglo faliti da je dobilo server nikad se nezna svasta se moze desiti, a mozda opet ispadne nerjeseno.

BHgemist
10.06.09, 02:29
Sta su radiuli na s2 Termiti to svak zna i kako ih je MH kaznio na kraju tako su imali i pomoc cijeli server. I mene malo pa banuju ali ja jbg nisam dobar sa njima pa i ne igram u oistoj ally sa MH-rima meni draze igrati sa rajom, ali eto jbg uvijek su imali eki ispravan razlog pa makar bila i neka sitnica pa necu da pricam o njima jer nisu nikoga kaznili bez razloga ali zato jesu mnogima progledali kroz prste.

Pravila kazu da server traje do restarta a to sto je mostar dao da mu cijeli server ulazi na acc njegov problem za mene je pobjedio coaks i tako je lijepo pisalo na restartu a te bajke ko je kliknuo ko ne to me ne interesuje. Mozda im se sad posreci treca sreca, za sad se dobro drze ali mozda najveci prijatelji postanu najveci neprijatelji a mozda i 70% igraca sa servera se bude moglo faliti da je dobilo server nikad se nezna svasta se moze desiti, a mozda opet ispadne nerjeseno.

o pobjedniku s2 je uopće suvišno raspravljat...kao i s1...mi smo oba proslavili :)

a ti mi navedi jednog igrača DMa sad na s4 (ili s1 onomad, svejedno) koji je ikad bio MH igdje pa prosvijetli i mene i ostatak servera koji priča svakakve gluposti

maximus81
10.06.09, 02:31

Pravila kazu da server traje do restarta a to sto je mostar dao da mu cijeli server ulazi na acc njegov problem za mene je pobjedio coaks i tako je lijepo pisalo na restartu a te bajke ko je kliknuo ko ne to me ne interesuje. Mozda im se sad posreci treca sreca, za sad se dobro drze ali mozda najveci prijatelji postanu najveci neprijatelji a mozda i 70% igraca sa servera se bude moglo faliti da je dobilo server nikad se nezna svasta se moze desiti, a mozda opet ispadne nerjeseno.Ok njubicu moj dragi vidi se da si junacki boj vodio sa ostalim njubicima iz ponosa :) kako no oni kazu utekao si im u valter ili no bjese tatooo nesjecam se vise koja je ally bila :D evo i na s 4 ti se pise tako samo su ovdje su*ci pa ti nece daci da uteknes :) i zivota ti jesi ijedan server zavrsio ono do kraja ? .
Usput pobjednik je onaj ciji WW prvi dode do lvl 100 i Admin prati konstatno WW i kaznjava a ne MH.
Da je ado varao bio bi kaznjen kao i coaks i tip iz BGH odmah i onako reda radi na forumu ti je flosh napisao da je doslo do prekoracenja ovlasti MH i izvinuo se.

o pobjedniku s2 je uopće suvišno raspravljat...kao i s1...mi smo oba proslavili :)

a ti mi navedi jednog igrača DMa sad na s4 (ili s1 onomad, svejedno) koji je ikad bio MH igdje pa prosvijetli i mene i ostatak servera koji priča svakakve glupostiMa stipu ga bona taj ti je pisao gluposti i po s 2 pa ga raskucili za par dana i njega i spqur (da me hebes neznam ime aly al je tako nekako ) pa utekao u valter ili tatoo sa kojima su ti napadaci imali savez dabi se opet poceo da ku*ci po forumu dok mu nisu napisali ako imas mu*a izadi iz ti ally da te mozemo da napadamo ili da trazimo da te kikamo pa se poklopio usima :)

MOD_firecube
10.06.09, 02:36
Mislio sam da će ostati na par komentara, ali sam se očigledno prevario. Uglavnom, ono što želim reći je da temu za takve i slične stvari imate ovdje (http://forum.travian.ba/showthread.php?t=13177), pa bih vas molio da se preselite, ako ćete nastavljati.

Hvala.

maximus81
10.06.09, 02:47
Mislio sam da će ostati na par komentara, ali sam se očigledno prevario. Uglavnom, ono što želim reći je da temu za takve i slične stvari imate ovdje (http://forum.travian.ba/showthread.php?t=13177), pa bih vas molio da se preselite, ako ćete nastavljati.

Hvala.Sori druze plavi samo nemoj po glavi :D joj za ovo nisam ni znao kad sada pocmem sto guza kaze mahalam :D i da ne bude da spamam obrana do jaja :D

BHgemist
10.06.09, 02:50
hahahaha...maki ja ode leć, pukni npc prije spavanja :4u:

e da: nenc di su ti ovnovi fakat ccc :D

ljubi majka svoje MHove :sejofloosh:

dojaVa
10.06.09, 09:55
a U k... I tebi dadose vlast u ruke :D Sad napustam i forum :D

Sad bar imaš neke štele na forumu kad te banuju :D:D

Još jednom, hof do-jaJa :D

daddy
10.06.09, 10:18
Ma stipu ga bona taj ti je pisao gluposti i po s 2 pa ga raskucili za par dana i njega i spqur (da me hebes neznam ime aly al je tako nekako ) pa utekao u valter ili tatoo sa kojima su ti napadaci imali savez dabi se opet poceo da ku*ci po forumu dok mu nisu napisali ako imas mu*a izadi iz ti ally da te mozemo da napadamo ili da trazimo da te kikamo pa se poklopio usima :)[/QUOTE]

Prvo SPQR je ostao dokraja servera, kao drugo ratovali smo sa BHG i PONOSOM i njihovim wingovima preko 2 mjeseca mozda je to za tebe par dana.

Druga stvar daddyje promjenio samo jednu ally za vrijeme cijelog s2 a zapitajte se koliko ste VI alijansi promjenili i koliko Vam je ally ugaseno dok ste dosli do termita ugaseno Vam je malo više ally pa stemalo i ratovalimedjusobno pa malo bili zajedno.

A to za forum sto lupas malo se presaberi ko je kome sta napisao, prije ce biti da sam ja napisao tim iz BHG da oni izadju koji smiju a ne da su meni pisali.

I nakraju nismo mi trazili prekid rata sa BHG i PONOSOM mi smo dobili tu ponudu a ne krili se od njih. Daddy zavrsio kao 4 napadač na serveru glavni grad ostao netaknut osim malo zid srusen i naravno sa nekih cini mi se 21 selom bas su me skrsili da nisu mozda bi imao oko 400 ali jbg raskucise me za 2 dana

nenc
10.06.09, 11:44
Cestitke jos jednom za deff.

A sto se tice napada, to je bio rezultat revolta, brzopletosti i cega sve jos...(a nista od toga ne sluzi kao opravdanje).

Ovim putem bi htio javno da se ispricam svojim suigracima na amaterski odradjenom napadu:-/, i kvarenju ugleda najjace ally, ciji sam clan.

Ovo je bio skolski primjer kako se ne trebaju raditi akcije u privatnom aranzmanu, bez konsultacija sa ekipom, mamom, spijunima...al na greskama se uci.

Do slijedeceg krsha,

see ya..

igor bl
10.06.09, 12:03

A sto se tice napada, to je bio rezultat revolta, brzopletosti i cega sve jos...(a nista od toga ne sluzi kao opravdanje).

Ovim putem bi htio javno da se ispricam svojim suigracima na amaterski odradjenom napadu:-/, i kvarenju ugleda najjace ally, ciji sam clan.

Ovo je bio skolski primjer kako se ne trebaju raditi akcije u privatnom aranzmanu, bez konsultacija sa ekipom, mamom, spijunima...al na greskama se uci.

Do slijedeceg krsha,

see ya..

a nenc brate....pa reci nam gdje su ti ovnovi....:ahahah::loll:

Ajon
10.06.09, 14:42
alo dojava, pa ko brise postove ccc, sta je ovo majku mu

al daddy ima svoju verziju svega, prejak je :D

ko to ti napisah u postu koji je obrisan

ako ikad pozelid da se probudis.. javi se :) ako ne.. uzivaj jebiga

a sto se tice mhova.. na s4 kolko ono 30% popa odbijeno ? bas divno pomazu :D

a sto se tice tvojih banova na s2, sjecam se jednog IGM-a kad mi doticna taura napisa "90% nas ima sve passove u alijansi i ulazimo po potrebi" e pa jebga nije ni cudo onda :D il mozda ona malo preuvelicava :D

Srdjan
10.06.09, 14:49
Ja sam obrisao post jer je bio spam....ubuduce mu takve postove salji na pp/msn/skype a ne da se spama po temi....

maximus81
13.06.09, 01:43
Ma stipu ga bona taj ti je pisao gluposti i po s 2 pa ga raskucili za par dana i njega i spqur (da me hebes neznam ime aly al je tako nekako ) pa utekao u valter ili tatoo sa kojima su ti napadaci imali savez dabi se opet poceo da ku*ci po forumu dok mu nisu napisali ako imas mu*a izadi iz ti ally da te mozemo da napadamo ili da trazimo da te kikamo pa se poklopio usima :)

Prvo SPQR je ostao dokraja servera, kao drugo ratovali smo sa BHG i PONOSOM i njihovim wingovima preko 2 mjeseca mozda je to za tebe par dana.

Druga stvar daddyje promjenio samo jednu ally za vrijeme cijelog s2 a zapitajte se koliko ste VI alijansi promjenili i koliko Vam je ally ugaseno dok ste dosli do termita ugaseno Vam je malo više ally pa stemalo i ratovali medjusobno pa malo bili zajedno.

A to za forum sto lupas malo se presaberi ko je kome sta napisao, prije ce biti da sam ja napisao tim iz BHG da oni izadju koji smiju a ne da su meni pisali.

I nakraju nismo mi trazili prekid rata sa BHG i PONOSOM mi smo dobili tu ponudu a ne krili se od njih. Daddy zavrsio kao 4 napadač na serveru glavni grad ostao netaknut osim malo zid srusen i naravno sa nekih cini mi se 21 selom bas su me skrsili da nisu mozda bi imao oko 400 ali jbg raskucise me za 2 dana[/QUOTE]

:D koji si ti lik iz bajki LOL mi smo na s 2 dosli vidjeli i poharali i dokazali da 30 igraca koji znaju da igraju mogu da poj**u 300 sisa. To cu da ponovim i na hrx sa dιrтy мιnd :) i ne brisi post ovo je zadnji u vezi ovoga i nema vise jer nema smisla da se raspravljam sa covjekom koji je pobjegao u drugu ally da spasi svoj acc :)
I da dodam da je perfektan hoff

Mr.Bean
13.06.09, 15:56
svaka cast za ovoliki off sa galima odlicno ;)

Teutonac
14.06.09, 16:26

Do slijedeceg krsha,

see ya..

brzina ubijaaaaaaaaa :bJado:

odlican offfffffffffffffffffff..... a defff bezveze koliko su ga skupljali malo je brate..... Ali posluzio je veoma...

brz opravak KOLEGA :::..::::..::::..::::.:::: I pazi ubuduce :citaj:

daddy
20.06.09, 23:03
brzina ubijaaaaaaaaa :bJado:

odlican offfffffffffffffffffff..... a defff bezveze koliko su ga skupljali malo je brate..... Ali posluzio je veoma...

brz opravak KOLEGA :::..::::..::::..::::.:::: I pazi ubuduce :citaj:

Deff je bnas bezveze s obzirom da nam je KGB dojavio tri mjeseca ranije tacno vrijeme i mjesto napada pa smo klikai i pravili dva mjeseca deff da bi ga mogli poslati a za off nemam rijeci perfektan s obzirom da nas nenc rusi svaki dan i svaki dan nekoga napada i to obavezno ide na gg. Neznam samo kako je uspio napraviti ovoliki off mora da ga pravi od prvog s1 pa ga samo prebacuje sa servera na server

Obijeliks/DM
21.06.09, 00:01
Deff je bnas bezveze s obzirom da nam je KGB dojavio tri mjeseca ranije tacno vrijeme i mjesto napada pa smo klikai i pravili dva mjeseca deff da bi ga mogli poslati a za off nemam rijeci perfektan s obzirom da nas nenc rusi svaki dan i svaki dan nekoga napada i to obavezno ide na gg. Neznam samo kako je uspio napraviti ovoliki off mora da ga pravi od prvog s1 pa ga samo prebacuje sa servera na server

Ajde ba daddy suti bgti....Nema vas vise nigdje raspadoste se...
Sta reci "jaka" ally sa 4 mjesta na rang-u spade na 27 mjesto...

Stvarno ste jaki nemam rijeci...

Igrac_iz_senke
22.06.09, 17:48
ma pusti daddy-ja neka zivi u svojim snovima da ce Dream osvojiti server :ahahah:

dino_pacov
26.06.09, 19:40

ti daddy covjece za sve imas rijec i odgovor..haj jednom prestani pricat i pomiri se sa tim da si izgubio ovdje