PDA

View Full Version : greska pri logovanju

dejanl
13.06.09, 00:03
ee sad kad ja ocu da se ulogujem na ba4 pise mi pogresna lozinka, a ja znam da mi je tacna, i ukucam opet istu i mogu uci, kasnije kad ocu da odem kod pozera, pise mi opet netacna lozinka ja je ukucam opet, i ono moze i stalno tako me zaj***va. sta je problem?

dejanl
13.06.09, 00:06
nije samo pise pogresna lozinka. username je tacan.

pa tako je i kod mene a kolacice nemozes izbrisat! i nemas onde pitanje dali ces izbrisat!

ja nzm izbrisati kolacice u google chrome :mad:

cezarII
13.06.09, 00:07
pogledaj mozda ti je caps lock ukljucen;)

Rasta
13.06.09, 00:07
ee sad kad ja ocu da se ulogujem na ba4 pise mi pogresna lozinka, a ja znam da mi je tacna, i ukucam opet istu i mogu uci, kasnije kad ocu da odem kod pozera, pise mi opet netacna lozinka ja je ukucam opet, i ono moze i stalno tako me zaj***va. sta je problem?

generiraj novu lozinku

by the way mozda ti je neko hakovo acc

dejanl
13.06.09, 00:08
pogledaj mozda ti je caps lock ukljucen;)

sifra su samo brojevi njih 14.

svenki
13.06.09, 00:10
sifra su samo brojevi njih 14.

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?p=547872#post547872

prouci malo ovo i nebi trebalo doc do toga ako je rijec o provali

dejanl
13.06.09, 00:18
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?p=547872#post547872

prouci malo ovo i nebi trebalo doc do toga ako je rijec o provali

nema sanse da je iko provali, samo sam se ulogovo na ovom kompu a ja se jedino sluzim njime, lozinku znam napamet, to je moj pa skoto jmbg, samo sto sam ja ubacio jos godinu rodjenja u potpunosti. nzm sta je problem

Grim Reaper
13.06.09, 00:19
nema sanse da je iko provali, samo sam se ulogovo na ovom kompu a ja se jedino sluzim njime, lozinku znam napamet, to je moj pa skoto jmbg, samo sto sam ja ubacio jos godinu rodjenja u potpunosti. nzm sta je problem

možda griješiš pri kucanju lozinke :) generiraj novu, jednostavniju :)

dejanl
13.06.09, 00:24
možda griješiš pri kucanju lozinke :) generiraj novu, jednostavniju :)

nije to, ovako to ide, u chrome mi je sacuvana lozinka. i sad kad se ja ulogujem na svoj acc, pise mi lozinka netacna, a ja ukucam tacnu, kasnije kad se ulogujem, na pozerov pise mi opet lozinka netacna a ja opet istu i onda moze. u chrome kad upres odjavi se i obrisi kolacice polja ostaju popunjena.dzaba sto si upro. a opet pise mi lozinka netacna.

Sunshine
13.06.09, 00:27
nije to, ovako to ide, u chrome mi je sacuvana lozinka. i sad kad se ja ulogujem na svoj acc, pise mi lozinka netacna, a ja ukucam tacnu, kasnije kad se ulogujem, na pozerov pise mi opet lozinka netacna a ja opet istu i onda moze. u chrome kad upres odjavi se i obrisi kolacice polja ostaju popunjena.dzaba sto si upro. a opet pise mi lozinka netacna.

kod chroma ako klikneš na spremi lozinku, on je automatski sprema, i ako si ti promijenio lozinku tebi je ostala ona stara koju si zapamtio i svatki put moraš ukucavati tu novu lozinku, nakon nekog vremena chrome će te pitati da li želiš da spremiš tu novu lozinku za server na kojem igraš ;)
si skužio? :diploma:

dejanl
13.06.09, 00:34
kod chroma ako klikneš na spremi lozinku, on je automatski sprema, i ako si ti promijenio lozinku tebi je ostala ona stara koju si zapamtio i svatki put moraš ukucavati tu novu lozinku, nakon nekog vremena chrome će te pitati da li želiš da spremiš tu novu lozinku za server na kojem igraš ;)
si skužio? :diploma:

on je meni sacuvo ovu lozinku. ali nzm sta je problem vazda mi pise lozinka pogresna, iako znam da je tacna. ako koristis chrome, znas da kad ides odjavi se i obrisi kolacice da ako ti je sacuvano ime i lozinka ono ostaje isto. i samo kad ukucam ime pozera, a do lozinke ne diram pise mi pogresna lozinka, ja je opet kucam, i stalno mi ide tako :lol5:

Grim Reaper
13.06.09, 00:36
prvi put kad si spremio spremljena ti je pogrešna lozinka i sad svaki put kad se prijavljuješ prijavljuje te s pogrešnom pa moraš ponovo kucat. jel sad jasnije

dejanl
13.06.09, 00:42
nije tako. ja sam je sacuvao tacnu. i prijavljivalo me stalno. i od neki dan stalno mi pise pogrsna lozinka, ja kucam ovu istu koju sam sacuvao, i moze onda, tako mi je isto i kad idem kod pozera.

Sunshine
13.06.09, 00:51
nije tako. ja sam je sacuvao tacnu. i prijavljivalo me stalno. i od neki dan stalno mi pise pogrsna lozinka, ja kucam ovu istu koju sam sacuvao, i moze onda, tako mi je isto i kad idem kod pozera.

vjerovatno ne ukucaš pravilno, ili si sve ovo izmislio kako bi skupio postova^^

Hacker
13.06.09, 00:58
generiraj novu lozinku,sta se peglas sa tim;)

sabanezi
17.06.09, 11:10
Maintenance work

please wait

dan: 17.06.2009.god..

o cemu se radi sada ..vazda neki problem

Lina
17.06.09, 12:11
Maintenance work

please wait

dan: 17.06.2009.god..

o cemu se radi sada ..vazda neki problem

nije problem nego to je update servera i njegovo održavanja :)