PDA

View Full Version : ORGANIZE ima natarsko selo na S2

mufljuz
16.05.08, 23:02
ovu vijest je objavila STMC alijansa jer usljed bezuspjesnog slanja preko 15000 vojnika na jedno selo alijanse ORGANIZE nisu imali drugog objasnjenja. na njihovu zalost svi izvjestaji su se vratili sa tuznom vijescu: Niti jedan od vasih vojnika se nije vratio. Kako si nisu uspjeli objasniti tako cudnu pojavu da im pogine tako lijepo iskordiniran napad (respect za to) kad su Zvajnzla, Gefufna, Shefica i Sancho udruzenim snagama napadali - STMC je odlucio to selo prozvati natarskim. jer toliko vojske gine samo jos kod natara :D

dok ne proradi server i ne digne se cijeli napad na travilog, evo zasad samo isjeci. bilo je tu jos nekih kata ali sve krepalo. a gabriel eno skocio na def listi u nebesa.

-----------------------------------
Napadač Gefufna iz sela 01 Bez imena
[Batinar] [Kopljanik] [Borac sa sjekirom] [Izviđač] [Paladin] [Teutonski Vitez] [Ovan] [Katapult] [Poglavica] [Naseljenika] [Hero]
jedinice 0 0 5500 0 0 1500 0 0 0 0 1
Gubitci 0 0 5500 0 0 1500 0 0 0 0 1
Napadač zvajnzla iz sela 01 Japanka
[Batinar] [Kopljanik] [Borac sa sjekirom] [Izviđač] [Paladin] [Teutonski Vitez] [Ovan] [Katapult] [Poglavica] [Naseljenika] [Hero]
jedinice 0 0 3450 0 0 951 70 40 0 0 1
Gubitci 0 0 3450 0 0 951 70 40 0 0 1
Napadač Shefica iz sela 02. Elmina_the_beast
[Falanga] [Mačevalac] [Izviđač] [Teutateov grom] [Druidski jahač] [Heduan] [Ovan] [Katapult] [Starješina] [Naseljenici] [Hero]
jedinice 0 2210 0 0 0 0 10 47 0 0 1
Gubitci 0 2210 0 0 0 0 10 47 0 0 1
Napadač Sancho iz sela 02 neusnijo se
[Falanga] [Mačevalac] [Izviđač] [Teutateov grom] [Druidski jahač] [Heduan] [Ovan] [Katapult] [Starješina] [Naseljenici] [Hero]
jedinice 0 1000 0 0 0 0 0 50 0 0 1
Gubitci 0 1000 0 0 0 0 0 50 0 0 1

grobar
16.05.08, 23:11
aaaaaaa pa starno... jel branitelj gali i da li je imao vremena navuci odbrane???

Smithex
16.05.08, 23:14
Au jadni. Pa kako to? Neki poprilicno jak lik.

kaska za cipele
16.05.08, 23:20
mogo si vala to i u travialogu nebi te nista kostalo

mufljuz
16.05.08, 23:22
evo taman proradio server pa mozda bude uskoro i puni HOF kad se gabriel ukaze onlajn. a cifra koja tebe interesuje je vjerovatno steta. cirka oko 12 miliona u napadu :D

fukara
16.05.08, 23:23
sta je reci organize a branilac ima oko 6 sela sa po 15 cropa sta da kazem svaka cast mom jaranu gabriele

Zeleni NOOB
16.05.08, 23:26
nemoguci ste..s 2 tek poceo a vi tako..svaka vam cast...i josh nesto da napomenem i sto znam iz licnog iskustva da je se 5 x lakse odbranit nego napast i ostvarit svoj cilj to jest pobjedu..i 90 % HOFova je odbrana :D

Deriguz
16.05.08, 23:30
svaka cast momci jos jednom :D

Keep 'em comin' :D

(DJ)psyike
16.05.08, 23:37
Respect kolegama iz STMC i koalicije, uz poruku:Vise srece drugi put!Muahahaa...

Najljepse cestitke idu mojim susjedima zvajnzli, sanchi i ljubavi mog zivota, Shefici(ljubi Dejo oko svoje)!

Buduci da sam bannovan ovdje, ovaj post za mene pise frend...

Vas Nettrick!

fukara
16.05.08, 23:38
Respect kolegama iz STMC i koalicije, uz poruku:Vise srece drugi put!Muahahaa...

Najljepse cestitke idu mojim susjedima zvajnzli, sanchi i ljubavi mog zivota, Shefici(ljubi Dejo oko svoje)!

Buduci da sam bannovan ovdje, ovaj post za mene pise frend...

Vas Nettrick!

da dripac do jucer smo bili rame uz rame sada hoces da me napadas ali bujrum volim izdajice s postovanjem zokipn/omar_dipsi frendov acc

Timi Yashimuda
17.05.08, 00:58
cestitam gabrielu na dobroj odnbrani...svaka cast...

napadacima zelim brz oporavak

takodjer i odbrani

ovaj server postaje jako interesantan....:lol3:

The_Fatal
17.05.08, 01:20
ORGANIZE rulz, idemo ljudi samo naprijed. Svaka cast na organizovanom napadu, ocito se nakupilo i previse iskustva na S1, ali ovaj put niste imali srece jer je ORGANIZACIJA odbrane bila za 10.

Pusica. :love:

mufljuz
17.05.08, 01:23
ja trenutno zavidim stmc - oni ne moraju brinuti gdje im je vojska. oni barem znaju da je mrtva :O :):)

coach
17.05.08, 01:26
ja trenutno zavidim stmc - oni ne moraju brinuti gdje im je vojska. oni barem znaju da je mrtva :O :):)

cestitam ja tebi na odabiru adekvatnog dijela foruma za postavljanje HOF-a, dalje ako je vec HOF onda ispostuj pravila HOF-a zato neka neko od moderatora ovo prebaci u HOF a ti edituj svoj prvi post i prilagodi sve pravilima HOF-a

arooo
17.05.08, 01:28
pa mozda je imao velika pojacanja prijatelja
ali mi je cudno ni 1 vojnik miu nije poginuo ??:p

The_Fatal
17.05.08, 01:31

Haha :fre: :o

mufljuz
17.05.08, 01:42
@ coach - ovo nije HOF nego prcanje STMC-a i dobit cu ban za iznosenje ingame podatke ali who cares.

a vec sam napisao na pocetku:

"dok ne proradi server i ne digne se cijeli napad na travilog, evo zasad samo isjeci. bilo je tu jos nekih kata ali sve krepalo. a gabriel eno skocio na def listi u nebesa."

hof se u tom trenutku nije mogao postaviti jer serveri nisu radili pa se nisu mogli skupiti svi izvjestaji. ovo su samo bili dijelovi od 4 napada od nekih 14. a ja svakako nesmijem postaviti HOF jer nisam napadao niti sam napadnut. znaci neko od ovo cetvero iz STMC moze postat i gabriel.

a posto nema podforum - prcanje - nisam imao gdje drugo :D

a kad si vec tu. gdje nam je vojska i kad ce se vratiti i u kojem obliku :):) djaba ste pustili servere kad mi je pola offa u serverskoj nirvani. nemoze covjek ni posteno farmat.

kaska za cipele
17.05.08, 01:42

cuj ovog travianera

coach
17.05.08, 01:48
tebi po ko zna koji put kazem ako nemas sta pametno rec suti molim te i ide ti ban sada

@ coach - ovo nije HOF nego prcanje STMC-a i dobit cu ban za iznosenje ingame podatke ali who cares.

a vec sam napisao na pocetku:

"dok ne proradi server i ne digne se cijeli napad na travilog, evo zasad samo isjeci. bilo je tu jos nekih kata ali sve krepalo. a gabriel eno skocio na def listi u nebesa."

hof se u tom trenutku nije mogao postaviti jer serveri nisu radili pa se nisu mogli skupiti svi izvjestaji. ovo su samo bili dijelovi od 4 napada od nekih 14. a ja svakako nesmijem postaviti HOF jer nisam napadao niti sam napadnut. znaci neko od ovo cetvero iz STMC moze postat i gabriel.

a posto nema podforum - prcanje - nisam imao gdje drugo :D

a kad si vec tu. gdje nam je vojska i kad ce se vratiti i u kojem obliku :) djaba ste pustili servere kad mi je pola offa u serverskoj nirvani. nemoze covjek ni posteno farmat.

a s obzirom da nema podforum "prcanje" ima odjel koji je zaduzen za spamanje pa si se tamo mogao "zadovoljiti" "prcanjem" doticne alijanse ali naravno bez iznosenja ingame podataka, i kao sto vidis maloprije nisi bio banovan radi istog tog prekrsaja ali sad si me povukao za jezik i sta cu ti ja zato i tebi ban ;)

a dobio si odgovor na pitanje u vezi vojske malo pretrazi forum

coach je curica
17.05.08, 02:16
tebi po ko zna koji put kazem ako nemas sta pametno rec suti molim te i ide ti ban sada

a s obzirom da nema podforum "prcanje" ima odjel koji je zaduzen za spamanje pa si se tamo mogao "zadovoljiti" "prcanjem" doticne alijanse ali naravno bez iznosenja ingame podataka, i kao sto vidis maloprije nisi bio banovan radi istog tog prekrsaja ali sad si me povukao za jezik i sta cu ti ja zato i tebi ban ;)

a dobio si odgovor na pitanje u vezi vojske malo pretrazi forum

e moj coach. kad nekome opalis ban onda on NEMOZE vidjet forum. jer ili si mi banovao IP ili sam ja "kriv" jer imam auto-log-on aktiviran pa me prvo baci na ban msg. popravite ban na read-only da baremljudi znaju sta ih je strefilo

tako da pored texta:
-----------------------------------------
Forum Poruka

Banovani ste iz sljedećeg razloga:
Es wurde keine Begründung angegeben.

Ban period ističe: 23.05.08, 22:00
ja nebih ovo sto si ti napisao, dugo trebao vidjet. iako u poruci koja bi ja trebao vidjet pise - da je bez obrazlozenja - ja bih se tebi zahvalio na trudu da mi objasnis sto si me banovao.

a sad na ono najbitnije i zasto sam opet ovdje :D

ja bih rado potrazio odgovor na moje pitanje sta ce biti sa vojskom ali trenutno ne mogu odnosno malo je pegla kroz ove proksije. na zadnjoj temi "travim.ba je OFFLINE" (pls note "m" in travian :) :) ) koju je postavio floosh kao konacno obavjestenje svim korisnicima sta se desava nazalost nema odgovora. posto je ta tema pod obavijestima i od game admna ja je smatram najbitnijom vezanom za pauziranje servera. a do prije nekih sat nije bilo potpunog odgovora i na drugim, ili ga ja barem nisam nasao. to da ce vojska biti vracena je jasno. ali da li ce se samo ukazat u selu ili ce nastavit svoje napade, povlacenja i slicno nije pojasnjeno. tako da te molim da pricekas sa banovanjem i ovog acc barem dok nevidim odgovor, jer mi je mrsko ukucavat ona ruzna slova pri registraciji.

ps - zivjeli proxy serveri

Anarh
17.05.08, 02:40
e moj coach. kad nekome opalis ban onda on NEMOZE vidjet forum. jer ili si mi banovao IP ili sam ja "kriv" jer imam auto-log-on aktiviran pa me prvo baci na ban msg. popravite ban na read-only da baremljudi znaju sta ih je strefilo

tako da pored texta:
Forum Poruka

Banovani ste iz sljedećeg razloga:
Es wurde keine Begründung angegeben.

Ban period ističe: 23.05.08, 22:00
ja nebih ovo sto si ti napisao, dugo trebao vidjet. iako u poruci koja bi ja trebao vidjet pise - da je bez obrazlozenja - ja bih se tebi zahvalio na trudu da mi objasnis sto si me banovao.

a sad na ono najbitnije i zasto sam opet ovdje :D

ja bih rado potrazio odgovor na moje pitanje sta ce biti sa vojskom ali trenutno ne mogu odnosno malo je pegla kroz ove proksije. na zadnjoj temi "travim.ba je OFFLINE" (pls note "m" in travian :) :) ) koju je postavio floosh kao konacno obavjestenje svim korisnicima sta se desava nazalost nema odgovora. posto je ta tema pod obavijestima i od game admna ja je smatram najbitnijom vezanom za pauziranje servera. a do prije nekih sat nije bilo potpunog odgovora i na drugim, ili ga ja barem nisam nasao. to da ce vojska biti vracena je jasno. ali da li ce se samo ukazat u selu ili ce nastavit svoje napade, povlacenja i slicno nije pojasnjeno. tako da te molim da pricekas sa banovanjem i ovog acc barem dok nevidim odgovor, jer mi je mrsko ukucavat ona ruzna slova pri registraciji.

ps - zivjeli proxy serveri

evo jedan za tebe banic koji ti niko nece skinuti.. a sutra ujutro cu pogledati ima li jos kakvih manekena za bana ;)

Lemon
17.05.08, 16:33
Sve u svemu, odbrana skupljnea vjerovatno iz citavog RM-a i Organize i njihovih 10-tak wingova, tako da nije ni cudno sto su nulirali napadace, ali ne bitno.

Kao sto je neko rekao uvijek se lakse braniti nego napadati, pogotovo zato sto travian ne podrzava sinhronizirane napade, tj. da 3 covjeka napadnu kao jedan, e onda bi vidjeli pravu moc alijansi.

Ono Sto znam je da su zvajnzla, Gefufna i ostali napadaci sada veoma bjesni na organize jer tolika vojska ne dolazi djabe i siguran sam da je ovo samo pocetak.

Napadaci kao oni su iskusni i dobri igraci i bit ce na nogama prije nego sto mislite, a onda sam siguran da napadi nece ici samo na jednog clana vec na citav organize.

Ali eto, tako ti je kad se s rogatim bodes.

Nit sam clan nit simpatizer jedne od alijansi, ali mi odbrambeni HoF-ovi i nisu bas toliko dragi.
HoF u kojem jedan covjek pobije tako organizovanu odbranu od 10 wingova je vec vrijedan postovanja.