PDA

View Full Version : zahvalnice i čestitke

veminc
19.05.08, 01:13
Evo završi prva sedmica sa top10.

Pošto sam osvojio medalju za najboljeg branioca na s1 želio bih se zahvaliti:

1. Alijansi koja me je napadala (ne bih govorio ime, ne znam smije li se). Imali su takve napade da su me sami postavili na prvo mjesto. Moram napomenuti da je među žrtvama napada na mene bilo i 8 (osam) senatora/starješina/poglavice koji nisu uspjeli u svom zadatku. RIP :D
2. Mojoj alijansi na pruženoj ogromnoj pomoći. Posebno jednom članu (opet bez imena, ali prepoznaće se on) koji mi je napravio najviše problema: poslao je toliko vojske da ih tri sela nisu mogli prehraniti. Sva sreća napadačka ally je imala par članova blizu mene koji su "donirali" žito :lol:
3. Ostalim igračima koji su pružili pomoć

Čestitao bih i ostalim prvacima a to su(ako sam dobro vidio):
1. Najbolji napadač: TarikBa
2. Najnapredniji igrač: mirzaaaa
3. Najbolji pljačkaš: SuicidalManiac (ovdje sam treći zahvaljujući "donacijama" članova napadačke ally

I zapamtite prvaci:

MI SMO PRVI PRVACI SVI OSTALI SU DRUGI PRVACI

P.S. Hvalite me usta:D:D

floosh
19.05.08, 01:31
Da budem prvi :) Čestitam :)

Nadam se da vam je ono NAJNAPREDNIJI IGRAČ ok... dva dana sam konto kako prevesti "Climber of the week" na naški :):o

veminc
19.05.08, 01:57
Da budem prvi :) Čestitam :)

Nadam se da vam je ono NAJNAPREDNIJI IGRAČ ok... dva dana sam konto kako prevesti "Climber of the week" na naški :):o

Prevod je OK, samo što treba iznaći modus bodovanja. Lakše je nekom ko tek krene popeti se za recimo 300 mjesta nego nekome ko je na 500-tom mjestu da se popne za 50...

najlon
19.05.08, 05:38
Ja vjeciti drugi...na oba servera kao drugi napadac :D

Sto se tice "Najnaprednijeg igraca" tu se bodovanje ne moze mijenjati, barem mislim da to samo Svabe mogu :D

Prevod je onako, solidno sto bi se reklo, mada mislim da bi "Skok sedmice" bio prikladniji.

Bodovanje ove kategorije bi se moglo raditi na osnovu procenta, gdje bi se izbacili recimo igraci ispod 100 populacije pa bi se dobivao po 1 bod za svakih 0,01% populacije u plusu u odnosu na broj koji je igrac imao kada je startovalo brojanje (floosh, ovo smijes poslati Svabama, ali naglasi da je moj rad :P )

floosh
19.05.08, 08:56
Ja vjeciti drugi...na oba servera kao drugi napadac :D

Sto se tice "Najnaprednijeg igraca" tu se bodovanje ne moze mijenjati, barem mislim da to samo Svabe mogu :D

Prevod je onako, solidno sto bi se reklo, mada mislim da bi "Skok sedmice" bio prikladniji.

Bodovanje ove kategorije bi se moglo raditi na osnovu procenta, gdje bi se izbacili recimo igraci ispod 100 populacije pa bi se dobivao po 1 bod za svakih 0,01% populacije u plusu u odnosu na broj koji je igrac imao kada je startovalo brojanje (floosh, ovo smijes poslati Svabama, ali naglasi da je moj rad :P )

Ok, pa kad mi onaj jedan bude počeo filozofirati u mailu da ga pošaljem tebi :D :fre:

kobe
19.05.08, 09:22
hahaha...slobodno mu posalji...hahaha:lol2:

karlo
19.05.08, 11:46
pa znate da ima puno tihh