PDA

View Full Version : Zarada zlata

Zoks
22.06.09, 18:44
Mislim da ima neki bug u vezi zarade zlata!
Jer su se moja 2 frenda registrovala na ba3, preko mog linka (ja igram na ba4) i poceli su igrati, a ja kad otvorim ono "Zarada zlata" u "travian plus" nema ih! Tj. ne prikazuje mi napredak njihov u stanovnicima, kao da se nisu ni prijavili preko mog linka... :(

Moze li se to rijesiti kako?? :turpija:

pozz

Tony Montana
22.06.09, 18:45
pojavice se,sacekaj da ih komp od admina registruje da su krenuli preko tvog linka

Zoks
22.06.09, 18:49
pojavice se,sacekaj da ih komp od admina registruje da su krenuli preko tvog linka

Koliko treba cekati?
Oni igraju od jutros... :tres:

EDIT: Bez podpitanja i spama. Ovo je ozbiljan pdf ^^

Tony Montana
22.06.09, 18:50
Koliko treba cekati?

cekaj,a i sta ti je tolkio vazno,pojavi ce se,a ti ces dobt ylato

rabbit
22.06.09, 19:24
Koliko treba cekati?

EDIT: Bez podpitanja i spama. Ovo je ozbiljan pdf ^^
pusti njega..neces ni dobiti zlato..i meni se desavalo to..valjda kad kliknu na tvoj link neidu odmah na registraciju ili tako nesto..gulavnom poremeti se i nema ti ih tamo gdje ti pise koliko imaju popa i to!! neces ni dobiti zlato vjeruj mi!!!

Master
24.06.09, 04:37
Mislim da ima neki bug u vezi zarade zlata!
Jer su se moja 2 frenda registrovala na ba3, preko mog linka (ja igram na ba4) i poceli su igrati, a ja kad otvorim ono "Zarada zlata" u "travian plus" nema ih! Tj. ne prikazuje mi napredak njihov u stanovnicima, kao da se nisu ni prijavili preko mog linka... :(

Moze li se to rijesiti kako?? :turpija:

pozz

Mogu biti razne stvari vezane za IP adresu.

Npr.koristite istu IP adresu,i server učitava tvog prijatelja kao tebe,i ne nudi ti mogučnost zarade,bar mislim,da bi to trebalo biti u novoj verziji (malo bolja zaštita).

A može biti zbog preopterečenosti servera,jer su sada server "baš" opterećeni ,možeš primjetiti dok igraš i kada ti se populacija poveća ,da ti se pojavi u statistici malo treba sačekati,server učitava mnogo igrača u vrijeme pa je sporo.

Možeš čekati i nadati se,ukoliko ne bude,provjeri link koji si im ponudio.

Stefonian
01.07.09, 22:38
pusti njega..neces ni dobiti zlato..i meni se desavalo to..valjda kad kliknu na tvoj link neidu odmah na registraciju ili tako nesto..gulavnom poremeti se i nema ti ih tamo gdje ti pise koliko imaju popa i to!! neces ni dobiti zlato vjeruj mi!!!

sada si ga skroz razocarao...
mogao si ga pustiti jos malo, da se barem nada.

M.P.
21.07.09, 11:13
ja imam bug sa zlatom,svakog dana mi na racun stigne 3 zlata vec nedelju dana

mini man
21.07.09, 11:16
ih blago se tebi ja to nebi ni prijavljivao 3 zlata na dan 10 dana 30 zlata uhhhhhh

Lina
21.07.09, 12:08
ja imam bug sa zlatom,svakog dana mi na racun stigne 3 zlata vec nedelju dana

plus@travian.ba

njima piši pa provjere ;) ovdje mi ne možemo ništa