PDA

View Full Version : Farmanje MH

apsint
23.05.08, 11:44
je li moguce proci nekaznjeno ako se farma MH prvi dan ;)
jer kada novi server pocne svi su pod protekcijom, jedino MH nije, a vidim da raja farma vec u prvim satima, ne vjerujem da napadaju oaze :p

veca_sa
23.05.08, 11:47
sta je ovo na forumu danas :lol3:

ja00pola8
23.05.08, 11:50
je li moguce proci nekaznjeno ako se farma MH prvi dan ;)
jer kada novi server pocne svi su pod protekcijom, jedino MH nije, a vidim da raja farma vec u prvim satima, ne vjerujem da napadaju oaze :p

sta pricas gluposti ?:bum:

THE_rock
23.05.08, 12:02
danas moderatori imaju mnogo posla sve vas koji ste stavili ove teme i ovako glupa i nejasna pitanja ih bi vas :bum:
samo da se anarh pojavi ce da vas lesi:)

kobe
23.05.08, 12:02
jeli se ovaj napio....hehehehe ili ga je neko jako jako jako jako lupio po glavi :bum::bum:

apsint
23.05.08, 12:04
mislim da je pitanje sasvim jasno, a za spam bi trebale uslijediti rigoroznije sankcije

fake stahor
23.05.08, 12:13
covjek pita fino jel se moze MH napadati a da se ne dobije ban, sta tu ima nejasno. Usput da kazem da i mene to zanima ;)

crazyadi
23.05.08, 12:14
kada probas da napadnes MH pise ti kao da je on banovan
odnosno pise "igracu Multihunter je zabranjen pristup igri ili tako nesto"

AdmirHD
23.05.08, 13:18
Sta se bolan glupiras nista te ne razumij:lol6::lol5::rolleyes:em

Ricky
23.05.08, 13:22
Eto kad tebe banuju na travianu ti ne mozes nista graditi mozes samo slati poruke a onim igracima koji hoce da tebe napadnu pise da se ne moze vojska poslati u napad. Znam jer sam ja sebe jednom namjerno banovao

no 1
23.05.08, 14:08
halooo vidis li ti sta pises:lol:

Anarh
23.05.08, 14:23
Eh sada spektakl.. kao prvo.. ovo je najglupnje pitanje koje sam u zivotu vidio.. kako ces farmati mh na novom serveru kada nema niko vojske.. mh kada napravi acc taj se acc automatski banuje jer taj acc sluzi samo za primanje poruka i odgovaranje na poruke.. samo nekada.. u nekim ludim situacijama mozes profarmati mh.. svako farmanje multihuntera ti je ban ingame..
@Ricky taj potpis smanji da ti ga ne ukidam beze
@ ostatak spamer grupe.. imam vas na oku ;)