PDA

View Full Version : Travian

Spyro
27.05.08, 20:01
Travian
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sada je vrijeme za odluciti!
Koliko volite Travian?

:fre::fre::fre::fre:

Phoenixich
27.05.08, 20:05
Zivim za Travian!!!!:vik::vik::vik:

adio
27.05.08, 20:07
moj stvarni svjet

yeaho
27.05.08, 20:07
pa sad...
Ne živim za travian.

ja sam između

"Živim od Traviana" i
"Igram Travian privremeno "

GhettoBoy
27.05.08, 20:10
ljudi ja sam se navuko nenormalno , igram na tri servera i opet mi malo .

NoName
27.05.08, 20:11
Igram radi zabave i druzenja tj. igram povremeno ^^

fake stahor
Zivim od traviana!!!

Salim se naravno, igram samo kad stignem :p

GENERALISIMUS
najbolja igrica koju sam igro do sad naravno poslije gospodara prstenova(morate probat igricu):)

mexican_rey_Mysterio
27.05.08, 20:12
travian je loša igra kad se dobije ban kao što češ ti sad
a ja zivim od traviana

Spyro
27.05.08, 20:14
Da, a sta imate reći za one glasače koji glasaju treću opciju?
-----------------------------------------------------------------------

:bum:

Spyro
27.05.08, 20:15
travian je loša igra kad se dobije ban kao što češ ti sad
a ja zivim od traviana

De bolan ko je tebe zovnuo?!
De mali razguli i ne vraćaj se više!!!

IvanPrimorac
27.05.08, 20:21
I za ovo nema opomene.Aj ulagani

johnny0612
27.05.08, 20:24
igram travian jedno 2 sata dnevno no igram na 8 servera
sva tri .ba, .hr i dava .com

killer
27.05.08, 20:35
igram travian 15/24h dnevno,,ustajem rednovno ujutro u 3 ili 4 gledam(komp upaljen.gasim kad sam uskoli) pa prije skole oko 7 pa na odmoru iz kabienta inf oko 11h i od 14h do 12h svo vrijeme online,,samo nekoliko sati nisam,,a naravno da zivim od ovoga,,

Harix.
27.05.08, 20:44
Ne igram Travian dugo..al mi se sve vise i vise svidja:D

TheOldNite
27.05.08, 20:44
Nisam budala da zivim za travian!!!

Blackermaster
27.05.08, 20:46
Travian
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sada je vrijeme za odluciti!
Koliko volite Travian?

fre::fre::fre:

Zivim za travian a umirem bez njega :love2:

TheOldNite
27.05.08, 20:51
Svi ste vi psihe i trebate kod psihijatra.Ima puno vazniih stvari od traviana!!!

Harix.
27.05.08, 20:51
Kako netko moze zivit za Travian?:o

Spyro
27.05.08, 21:32
Moraju zivit za Travian kad nemaju sta drugo radit!

Zeleni NOOB
27.05.08, 21:42
pomalo igram :D
od hljeba zivim :D

Greenman(Zeleni)
27.05.08, 21:45
onaj ko glasa za trecu opciju nije normalan.

TRAVIAN JE ZAKON:lol:

donsanjo
27.05.08, 21:55
igrica je jako glupa i igram samo kad mi je bas dosadno...l...

BadBoyKiller
27.05.08, 21:57
Zašto nem neka opcija između 1. i 2. :king:

3d!s
27.05.08, 22:22
pomalo igram
od hljeba zivim

non-stop igram
od cevapa zivim
:D:D:D

kennann
27.05.08, 22:24
Zivim za Travian!!!!:vik::vik::vik:

tako je majstore :)

3d!s
27.05.08, 22:26
onaj ko glasa za trecu opciju nije normalan.

TRAVIAN JE ZAKON:lol:

onaj koji glasa za 3 on je fulao forum ...........:D:D

BokY
28.05.08, 00:24
non-stop igram
od cevapa zivim
:D:D:D

i ja non-stop igram
ali zivim od bureka :lol2:

Spyro
28.05.08, 00:29
Na kraju kada dobro promotrimo anketu možemo vrlo lahko zaključiti da većina Travian igrača samo živi od ove igre i da nemaju pojma ni o ćemu drugom (bez uvrede)! A svi oni igrači koji kažu da je igra zanimljiva i da je igraju kako stignu (pomalo/umjereno) su pametni ljudi/djeca i treba ih pohvaliti!

A oni treći... pa nemam protiv njih ništa osobno, jer ako im se Travian ne sviđa, ne trebamo ih mijenjati ili vrijeđati!

A sada ono najvažnije:

TRAVIAN su ljudi napravili da bi ljudi mogli igrati igru preko Neta i da upoznaju nove ljude i da se zabave, a ne da postaju ovisnici i retardirani (ponovo bez uvrede). Ovo je samo igra i igrajući je se trebate zabavljati, a ne postati ovisnici bez života!!!

PITANJE ZA TRAVIAN OVISNIKE:

Šta dobijate igrom Traviana i šta ćete njom postići osim, možda, se zabaviti?

:lol6::lol6::lol6::lol6:

emir_king
28.05.08, 02:17
ma ja odkako sam poceo travian igrat ne znam nizasto drugo evo kamara novih igrica stoji na kompjuteru bezeze a ja samo travian igram ne znam ko me na ovo navuko al ako saznam
vidice on :vik:

TheOldNite
28.05.08, 08:03
Na kraju kada dobro promotrimo anketu možemo vrlo lahko zaključiti da većina Travian igrača samo živi od ove igre i da nemaju pojma ni o ćemu drugom (bez uvrede)! A svi oni igrači koji kažu da je igra zanimljiva i da je igraju kako stignu (pomalo/umjereno) su pametni ljudi/djeca i treba ih pohvaliti!

A oni treći... pa nemam protiv njih ništa osobno, jer ako im se Travian ne sviđa, ne trebamo ih mijenjati ili vrijeđati!

A sada ono najvažnije:

TRAVIAN su ljudi napravili da bi ljudi mogli igrati igru preko Neta i da upoznaju nove ljude i da se zabave, a ne da postaju ovisnici i retardirani (ponovo bez uvrede). Ovo je samo igra i igrajući je se trebate zabavljati, a ne postati ovisnici bez života!!!

PITANJE ZA TRAVIAN OVISNIKE:

Šta dobijate igrom Traviana i šta ćete njom postići osim, možda, se zabaviti?

:lol6::lol6::lol6::lol6:

Slazem se.Ovo je samo igra!!!

Anjica
03.06.08, 17:17
Samo igra, a iz dana u dan postaje mi sve vise dosadna:lol::lol::lol:

shmi
04.06.08, 08:22
vama svima koji zivite od traviana je sigurno jako zanimljiv zivot,bez monotonije ...ludnica prava.....

pre svega mislim da je tema tj pitanje koje je postavljeno apsolutno retardirano....mislim koliko volish travian.....

kad bi deca koja ovde igraju tako govorila o skoli i obrazovanju de bi kraj balkanskim zemljama bio.....

logicnije bi bilo da je postavljeno pitanje koliko travijan lici na sve ostale online igre poput bitefighta,gladiatusa...itd...i koliko ste zavisni od racunara,jer bi tu i imalo dosta slucaja za lekara,jer niko i ne zeli da shvati da je ovo samo josh 1 produkt u nizu za zaradu novca,i da tu nema ljubavi niti drugarstva,samo zavist,kompleksi ili ljubomora-....ali naravno ja sad lupam gluposti ..da...verovatno

a komentari poput online sam 20/24h .....:D plakati ili smejati se pitanje je sad :bum:
da 10% od toga utroshish na nesto kreativno izgradio bi STC za par godina :D

nek vam je sa srecom u zivotu sa takvim razmisljanjem

p.s. theoldnite....samo mala ispravka.....

nemoj mi reci da zaista mislish da je igra napravljena da bi se jadna nasha decica i ljudi zabavili i pronasli prijatelje!?!!!?!?!

jbt dal su ljudi ziveli pre traviana i game forgea????? ne a?? moguce.....meni pradeda pricao oni imali 1941 god. satelitski internet ali su vesto krili :D

Spyro
10.06.08, 08:36
vama svima koji zivite od traviana je sigurno jako zanimljiv zivot,bez monotonije ...ludnica prava.....

pre svega mislim da je tema tj pitanje koje je postavljeno apsolutno retardirano....mislim koliko volish travian.....

kad bi deca koja ovde igraju tako govorila o skoli i obrazovanju de bi kraj balkanskim zemljama bio.....

logicnije bi bilo da je postavljeno pitanje koliko travijan lici na sve ostale online igre poput bitefighta,gladiatusa...itd...i koliko ste zavisni od racunara,jer bi tu i imalo dosta slucaja za lekara,jer niko i ne zeli da shvati da je ovo samo josh 1 produkt u nizu za zaradu novca,i da tu nema ljubavi niti drugarstva,samo zavist,kompleksi ili ljubomora-....ali naravno ja sad lupam gluposti ..da...verovatno

a komentari poput online sam 20/24h .....:D plakati ili smejati se pitanje je sad :bum:
da 10% od toga utroshish na nesto kreativno izgradio bi STC za par godina :D

nek vam je sa srecom u zivotu sa takvim razmisljanjem

p.s. theoldnite....samo mala ispravka.....

nemoj mi reci da zaista mislish da je igra napravljena da bi se jadna nasha decica i ljudi zabavili i pronasli prijatelje!?!!!?!?!

jbt dal su ljudi ziveli pre traviana i game forgea????? ne a?? moguce.....meni pradeda pricao oni imali 1941 god. satelitski internet ali su vesto krili :D

Ma sta mi ti znas?
Uzeo Pricat ovdje nesta, a sam retardirani ovisnik o Travianu!
A ako nisi, sta radis na forumu?
Frajer tek dosao na forum i uzeo pametovat ljudima sto su ovdje godinu dana, a on se uzeo pravit vazan!
Hajde bjezi dijete, imas srece da te ne znam ko si i gdje zivis, inace ti ne bi vise vidio svjetlo dana!

NoName
10.06.08, 08:51
Ma sta mi ti znas?
Uzeo Pricat ovdje nesta, a sam retardirani ovisnik o Travianu!
A ako nisi, sta radis na forumu?
Frajer tek dosao na forum i uzeo pametovat ljudima sto su ovdje godinu dana, a on se uzeo pravit vazan!
Hajde bjezi dijete, imas srece da te ne znam ko si i gdje zivis, inace ti ne bi vise vidio svjetlo dana!

Opomena za vrijedjanje.
Imas nesto protiv tudjeg misljenja ?