PDA

View Full Version : Ja nisam FAKE

...arwen...
28.05.08, 14:02
ja nisam fake,i zasto sto to pomislili,to svako moze izmislit da je pricao samnom,sto nije istina
:(
nisam FAKE i mogu to dokazati

kenoonek
28.05.08, 14:05
kako ?????? :lol5:

...arwen...
28.05.08, 14:05
.psd file od svakog siga
i imam jakoo dobro opravdanje zbog toga sto sam promijenio mail

The man of sigs
28.05.08, 14:12
Aj ovako ces se dokazat , ja sam regan isto i na hr forumu..
Na hr travian forum stavi tu istu sliku...

...arwen...
28.05.08, 14:15

cekaj...da neđem...
ah evo...

ja imam 27 god a ne onaj filip koji je s-mod,njmu je vracen acc,ja mu radim sigove on ih postavlja

i acc.nije moj,ja mu samo radim sigove i on ih postavlja sa svojim imenom:naravno ja mu ime napisem.
Filip je 14-godisnjak sta on zna o sigovima?
ja mu radim tutove i sve ostalo

IvanPrimorac
28.05.08, 14:17

To ti je dobra ideja :)

@ COld fusion lažeš jer je meni OSOBNO reka PRAVI Cold_Fusion da nema ostalih računa na ba.ako sam u krivu,s njegovom adresom mi pošalji poruku ovu:aaabbbaaabbb i onda ću ti vjerovat.Igra je gotova...nemožeš se više izvuć,ja znam Pravoga Colda_Fusiona i NIJE mjenjao mail to mi je i rekao kad sam ga pita.Nema više prevrtanja...priznaj nemožeš pobjeć.

...arwen...
28.05.08, 14:19
To ti je dobra ideja :)

@ COld fusion lažeš jer je meni OSOBNO reka PRAVI Cold_Fusion da nema ostalih računa na ba.ako sam u krivu,s njegovom adresom mi pošalji poruku ovu:aaabbbaaabbb i onda ću ti vjerovat.Igra je gotova...nemožeš se više izvuć,ja znam Pravoga Colda_Fusiona i NIJE mjenjao mail to mi je i rekao kad sam ga pita.Nema više prevrtanja...priznaj nemožeš pobjeć.
necu nista priznat kad sam to ja
i zasto me kad si tolika faca prijavio Adminu,oddy-u?

IvanPrimorac
28.05.08, 14:19
reć da je CF sa hr foruma lažan?to neće ić

coldfusion-@hotmail.com -tvoj MSN
confusion462@hotmail.com -MSN od Cold Fusiona

Još i govoriš da si ti mod tamo pa da ćeš bit i ovde...pa to ti neće proć...krimično djelo

...arwen...
28.05.08, 14:22
negovorim da je on lazan,govorim da sam mu ja pomogao raditi sigove a neke sam cak i sam napravio,

IvanPrimorac
28.05.08, 14:23
Ajde uvjeri me ja ću ga baš pitat kad dođe online ako lažeš onda smo gotovi s tim

3d!s
28.05.08, 14:45
Ja nisam FAKE vjerujte mi ja sam EDIS1409.................ozbiljno zasto se vi dzaba prepirete ko jeste a ko nije pravi CF ???????:lol6::lol6::mad:

IvanPrimorac
28.05.08, 15:19
Pravi Cold_Fusion je P O T V R D I O upravo sad da tebe NEZNA ... sad si u klopci

egZo
28.05.08, 15:25
Pravi Cold_Fusion je P O T V R D I O upravo sad da tebe NEZNA ... sad si u klopci

wii...evo mene..:lol6:..eh sad samo da ti par rijeci kažem....to što imaš moj nick mi uopce ne smeta...kopiraj svaki moj nick....uzmi koji god oces ja cu jos rec da si to ti....ali to što moje radove kopiraš i još govoriš da su tvoji i da "meni" radiš radove...e to ne...nećes..za "SVAKI" rad koji sam ja radio imam .psd file i tko hoce nek mi se javi na PP da mu ga pošaljem...

eto imam stalkera za vratom :D

IvanPrimorac
28.05.08, 15:32
ja nisam fake,i zasto sto to pomislili,to svako moze izmislit da je pricao samnom,sto nije istina
:(
nisam FAKE i mogu to dokazati

Ostaješ li još pri tome da si ti pravi CF???evo ovo je pravi.puno drukčiji od tebe.Imaš li što za reći?Nemaš.

emir_king
28.05.08, 15:43
:lol6:ljudi smirite se Sherlock Holmes je tu on ce rijesiti ovaj slucaj:lol6:
nisi ba pravi cold :mad:trebo bi se ti malo odmorit
previse si zauzet kopiranjem tudjih radova

egZo
28.05.08, 15:45
:lol6:ljudi smirite se Sherlock Holmes je tu on ce rijesiti ovaj slucaj:lol6:
nisi ba pravi cold :mad:trebo bi se ti malo odmorit
previse si zauzet kpoiranjem tudjih radova

ja ili on...ja imam psd file za svaki rad i znam kako sam ih radio...je da su pocetnicki ali bar su moji

eto ti jedan od dokaza o kopiranju...

13.05.08, 10:54 -ti postao c4d pack
10.05.08, 12:04 -ja postao c4d pack

ako hoces jos samo javi...rado cu ti dokazat da su to moji radovi...nick slobodno zadrži ali mojih radova se ostavi

emir_king
28.05.08, 15:47
ja ili on...ja imam psd file za svaki rad i znam kako sam ih radio...je da su pocetnicki ali bar su moji
on nisam na tebe mislio:(

egZo
28.05.08, 15:56
on nisam na tebe mislio:(

ok ok...sry...malo se zbunis kad si izbezumljen :lol4:

eto josh malo dokaza :D

otvaranje moje galerija na .hr forumu - 06.09.07, 18:36
otvaranje tvoje galerija na .ba forumu - 29.04.08, 13:01

radovi u pixel jednaki....

21.05.08, 08:21 - postao si grb reda vitezova templara....tamo sam ja egzotig ne ti...bravo majstore nemam sta za rec:lol6:

17.05.08, 19:12 - ja postao isti taj grb...

ps...ono aj plavi sig nije moj...vidi se tocno koji je moj a koji njegov....

evo za dobbu protiv dominusa...
22.05.08, 13:39 - ti postao u galeriju
11.05.08, 12:47 - ja postao u battle...

meto necu vas vise opterecivat...mislim da sam dosta dokazao da su radovi moji...ime si slobodno zadrži ali moje radove nediraj

gabrielle
28.05.08, 16:02
mislim da ovdje vise ne treba spama, a COLD za tebe cemo pripremiti mali odmor ;)
lock

floosh
28.05.08, 16:48
mislim da ovdje vise ne treba spama, a COLD za tebe cemo pripremiti mali odmor ;)
lock

Joj... gora si od ade.... sad sam jos da podjes banovat ljude :)