PDA

View Full Version : S kim mi ovo igramo?

cagi
30.05.08, 19:39
Pozdrav prije svega...

Kada slucajno covjek dodje do nekih informacija, zapita se s kim (protiv koga) on ustvari igra i kome se sve dopusta da igra ovu igru i sto je najgroznije ko su MULTIHUNTERI .
Ja znam da se ne moze provjeravati svaki igrac pojedinacno (nidje veze), ali evo mala pomoc da se dobije ukupna slika. Ovo su sve igraci koji igraju na s1 a vjerovatno i na drugim serverima.

ZNAM da cete ovo obrisati kao sto ste jutros i vjerovatno banovati... al sta ima veze.. nek ljudi vide :)

http://img133.imageshack.us/img133/623/skimigramozd6.jpg

p.s. Ovdje (http://rapidshare.com/files/118697501/Travian_KS.zip.html) mozete skinuti ove screenshotove.

TheOldNite
30.05.08, 19:45
Auuuu....
Samo se pitam da li je ovo istina!!!

cagi
30.05.08, 19:47
Auuuu....
Samo se pitam da li je ovo istina!!!

Jok eto ja izmisljao... I jos brisu ovu temu bez obrazlozenja, ne zakljucavaju...

baljaa
30.05.08, 19:49
ja vjerujem da je ovo istina...

Swifft
30.05.08, 19:52
Ovo sve mi se gadi afere multihuntera ztaradjivanje nijemaca na nama davanje banova i td. Nema stvarno smisla da nastavim ovo igrat

Matador
30.05.08, 19:56
sta oceikavat od srba sramota teska ;)

shakotey
30.05.08, 19:57
ajde posalji link do tog...!

cagi
30.05.08, 19:59
ajde posalji link do tog...!

Ovo je vise tema, nije jedna. Ja sam izdvojio samo najbolje :)

P.S. treba sifra za pristup ovom forumu...

Al da znas, da se neko trudio nije mogao ovo falsificirati, ako nista vidi im rangova i avatara...

brankobl
30.05.08, 20:01
???????????????:confused:

shakotey
30.05.08, 20:01
Ovo je vise tema, nije jedna. Ja sam izdvojio samo najbolje :)

P.S. treba sifra za pristup ovom forumu...

Al da znas, da se neko trudio nije mogao ovo falsificirati, ako nista vidi im rangova i avatara...

ma sta pricas?! daj link...!

ja cu se registrovati!

borg
30.05.08, 20:02
Hajde da svi radimo na tome, sa njima se nevredi raspravljati, oni su podmukle kurve, koje su nastale od nase krvi i mesa

Da razjasnimo nesto , 28. juna 1439. su izginuli svi srbi osim izdajnika Vuka Brankovica koji je junacki pobjegao ispred turskih (balijskih???) maceva i da nije bilo tog junaka od borca srba nebi nigdje ni bilo , toliko o "njihovoj" krvi i mesu.

Druga stvar ako je ovo tacno o MH na s1 ja momentalno napustam travian.ba

cagi
30.05.08, 20:04
Hajd sada vi ostali se malo smirite, ovo nije tema da se neko prepucava, psuje ili izrazava svoja nacionalna obiljezja i prepucavanja, nego je samo da se vidi sta se radi.

Zbog takvih ce obrisati temu, a i dokazujete da ste isti ko i oni.

brankobl
30.05.08, 20:06
борг слабо слушаш исторују,иди поново на часове али си близу,
и да знаш није се само бранковић извукао са косова,тај податак не знаш.и годину си профулао
настави да слушаш историју:(

Swifft
30.05.08, 20:07
Moderatori,Multihunteri, Floosh jel vas STID!!!!

P.S. Pitanje za Floosha (ipak je Game Admin) Na osnovu cega birate MultiHuntera

cagi
30.05.08, 20:09
:lol3: :lol6:

To samo potvrdjuje predhodno navedeno....

A evo ti http://kraljevinasrbija.createmybb.com/ da vidis da ne lazem.

borg
30.05.08, 20:11
и да знаш није се само бранковић извукао са косова,тај податак не знаш.и годину си профулао

jesi li siguran???

Swifft
30.05.08, 20:12

Zbog ovakvih postajem Nacionalista i pocinjme da hejtam

ooopop
30.05.08, 20:13
svi ste postali zarazeni ovom igrom, evo ovom prilikom jebem mamu svima nadleznima i nek me banuju i sa igre i sa foruma dozivotno, pun mi vas je kurac retardi jebeni, SVI MARS, i izadjite ponekad iz kuce vidite sunce malo MORONCINE :bum::bum::lol:

brankobl
30.05.08, 20:14
јесам,,,,,добар си али си мало фулао

п.с.ов не може да се казни зато што није ИНГ ово је форум,,,,
а као на другим форумима нема вријеђања других националности,како смо културни

Swifft
30.05.08, 20:17
E necemo vise o tome od sada na ovom forumu sam samo zbog Spama (na jestu gdje predvidjen) i FanArtra i jos nesto za mene ste svi isti i Flosh i Junior Member

brankobl
30.05.08, 20:18
свифт, мени је жао ако си сам те увриједио,али нисам мислио,
ја сам само мислио да га исправим за онај нетачан податак што је борг написао,
као прво погрешио је годину,а и оно што сам друго навео је исто нетачно,,,,
Немој да пишеш нешто што не знаш

borg
30.05.08, 20:21
svi ste postali zarazeni ovom igrom, evo ovom prilikom jebem mamu svima nadleznima i nek me banuju i sa igre i sa foruma dozivotno, pun mi vas je kurac retardi jebeni, SVI MARS, i izadjite ponekad iz kuce vidite sunce malo MORONCINE :bum::lol:

a sta ti radis sada na forumu:bum: sto nisi izasao iz kuce nago tu sjedis i kao ti pametan:lol6:

Swifft
30.05.08, 20:22
свифт, мени је жао ако си сам те увриједио,али нисам мислио,
ја сам само мислио да га исправим за онај нетачан податак што је борг написао,
као прво погрешио је годину,а и оно што сам друго навео је исто нетачно,,,,
Немој да пишеш нешто што не знаш

Ma ne govorim ja nista o tebi ja govorim opcenito al nemoj te brate da se hejtamo beze ...

shakotey
30.05.08, 20:24
Ma ne govorim ja nista o tebi ja govorim opcenito al nemoj te brate da se hejtamo beze ...

moramo se hejtati! kad si ti groove street a ja u trecem gradu! :mad:
:lol3:

ooopop
30.05.08, 20:25
a sta ti radis sada na forumu:bum: sto nisi izasao iz kuce nago tu sjedis i kao ti pametan:lol6:

borg ja mislio ti neki pametan kad ono ti si ovdje najgluplji, drug mi polao link teme na msnu majmune retardirani... sta je bojis se floosh-a ulizujes mu se, znas sta i ti i floosh mozete da ga poflautate i flautate i tako citav dan, a onda mozes da das flooshu da te jebe u supak. posto ti se ocigledno toliko dopada... majmune

borg
30.05.08, 20:27
borg ja mislio ti neki pametan kad ono ti si ovdje najgluplji, drug mi polao link teme na msnu majmune retardirani... sta je bojis se floosh-a ulizujes mu se, znas sta i ti i floosh mozete da ga poflautate i flautate i tako citav dan, a onda mozes da das flooshu da te jebe u supak. posto ti se ocigledno toliko dopada... majmune

rijecnik pametnog covijeka, svaka cast , klanjam ti se , idolu moj , legendo , sve naj:bum::bum:

brankobl
30.05.08, 20:28
ја не мрзим никога,али оно што је најгоре оваквих ствари имаш са свих страна тако да није сада фино од неких људи да се као праве културни и да немају појма,да ли се вријеђа на серверу или не то је најгоре,,,,,
и сто људи горе пишу као,,,,МА ДА ШТА ОЧЕКУЈЕШ ОД СРБА
а такви су као људи свети,,,,ма дај бураз то је нагоре,,,,
и то највише исфурава.....

1389. год- Косовска битка

nazgul
30.05.08, 20:35
Zasto to ljudi radite ....zasto ...pa da vas pitamo jesmo li mi to zasluzili da gledamo necije ispade i prepucavanja ....mislim da cemo se svi slozit i da necete pisat poslije ovog mog komenentara te tako pokazat da ste vi ustvari igraci traviana a ne ljudi koji su se dosli prepucavat na bilo kojoj osnovi ....;)

>budimo ljudi rasmislimo o svojim postupcima a ne sirit mrznju i netrpeljivost ....

Swifft
30.05.08, 20:39
Tako reci brate,
vidimo se u paklu :)
Ovdje sam samo zbog spama i FanArta
Travian me ne zanima............................................ ...........Nek ga igraju nijemci...... Sta dobije pobjednik travijana????

Nervni Slom i racun od 4000 eura za zlato nemam namjeru punit dzepove Svabama

ooopop
30.05.08, 20:40
:bum:
rijecnik pametnog covijeka, svaka cast , klanjam ti se , idolu moj , legendo , sve naj:bum::bum:
ne pravi sebi idole, nemoj im se klanjati niti im sluziti... zapamti to :bum:

borg
30.05.08, 20:44
:bum:
ne pravi sebi idole, nemoj im se klanjati niti im sluziti... zapamti to :bum:

jesi li ikada cuo za rijec "ironija" ?

cagi
30.05.08, 20:52
A sto vam treba to djecije i papansko prepucavanje? Kvarite ozbiljnu temu.