PDA

View Full Version : Trenutno stanje na ba1 serveru (2009/2010)

Strane : [1] 2 3 4 5

_krampA
21.09.09, 13:45
S obzirom da je ba1 poceo,a neki useri mi se javljaju sa zahtjevom da otvorim temu o ba1,to sam i ucinio,pa uzivajte .

®αιηbσw bσy
21.09.09, 13:50
ee ovako kako vam idu nickovi?
i sta mislite dali ce biti i na ovom serveru biti najjaci karam.ba chosen1s i rezista?:vik:

gospel
21.09.09, 13:52
ma chosen1s

perla
21.09.09, 13:53
meni nick perla...ja osvajam ima neka chs1 cini mi se da su djeca neka a nema karam.ba tamo:flooshkazna:

®αιηbσw bσy
21.09.09, 13:54
meni nick perla...ja osvajam ima neka chs1 cini mi se da su djeca neka a nema karam.ba tamo:flooshkazna:
tamo ima karam.ba idi vidi u alijansama da ima....

PRAVNIK
21.09.09, 13:56
ma chosen1s

jeste vi poranili sa predvidjanjem,al samo vam mogu reci da igra veliki dio ekipe sa proslog ba1 iz bihtt i bihtt2 a oni koji su pratili prosli server znaju o kome se radi...:heduan2:

Rasta
ove ally koje su sad nastale raspasce se ubrzo...

ssismiss
to su samo bezvezne alijanse.. clan sam B.N.K.
i mozemo i ocemo postati najjaca alijansa na -/- koordinatama... samo moramo vidjeti sta nam 1. tjedan nosi ;)

Rasta
21.09.09, 13:59
bice dosta iz bivse insomnie

PRAVNIK
21.09.09, 14:01
bice nas dosta iz bivse insomnie

super! ima li cupchika,vidio sam da ima pegy i jos neki insomnianci:heduan2:

amar
21.09.09, 14:01
ljudi ba meni nije jasno na pocetku servera ih ima ovoliko malo reganig

2 hiljade i nesto i zna se nako n 1 mjesec da dosta raje odustane i izbrise acc

koliko ce onda ba 1 imati igraca

bice zanimljivo

®αιηbσw bσy
21.09.09, 14:03
ljudi ba meni nije jasno na pocetku servera ih ima ovoliko malo reganig

2 hiljade i nesto i zna se nako n 1 mjesec da dosta raje odustane i izbrise acc

koliko ce onda ba 1 imati igraca

bice zanimljivo
uvijek je zanimljivo malu u pocetku i malu na sredini servera kad vec igraci ojacaju..........;)

bela10
21.09.09, 14:14
Zz raja....
ja igram na ba1 i nick mi je S.W.A.T

perla
21.09.09, 14:36
Zz raja....
ja igram na ba1 i nick mi je S.W.A.T

tebe sam farmao na nekom serveru ako si igro sa tim nickom

Tony Montana
21.09.09, 14:38
tebe sam farmao na nekom serveru ako si igro sa tim nickom

da nij ebax...btw 701 sam:gimmi5: slab rang,al vec imam kasarnu:odiodi:

bela10
21.09.09, 14:39
nisi me farmao....
sa ovim nickom igram samo na speedu

ViolA_
21.09.09, 15:21

Nema chupchika, zbog obaveza ne stize..
Ali ima dosta Insomniaka :D koliko mogu da vidim.. :brao:

Btw, meni je na igri kao i na forumu nick :D

djipalo junuz
21.09.09, 15:27

chupchik vas je i nesvjesno izvukao prosli s1,tako mu budite zahvalni;).steta sto je zakasnio sa slanjem napada na lulu ba.A bili su par slicnih offova milanovom.jos bi se tu kuhalo nis se ne sekiraj pravnice.
ti ono bi uws koliko se sjecam?

Rasta
21.09.09, 15:28
chupchik vas je i nesvjesno izvukao prosli s1,tako mu budite zahvalni;).steta sto je zakasnio sa slanjem napada na lulu ba.A bili su par slicnih offova milanovom.jos bi se tu kuhalo nis se ne sekiraj pravnice.

poslao sam ti pp

bendeho
21.09.09, 15:34
ima bosanaca sa ba2
al oni ce bit vjerovatno bihTT
u osvetickom pogonu protiv svega sto nosi dio naziva il opisa utdws

djipalo junuz
21.09.09, 15:46
ima bosanaca sa ba2
al oni ce bit vjerovatno bihTT
u osvetickom pogonu protiv svega sto nosi dio naziva il opisa utdws

hahahahaha,samo naprijed momci,bas su vas zajeb* prosli s1,ali ne vjerujem da ce ih biti na ovom kao ni delte

bendeho
21.09.09, 15:50
hahahahaha,samo naprijed momci,bas su vas zajeb* prosli s1,ali ne vjerujem da ce ih biti na ovom kao ni delte

ma dobro
sto se igre tice da
al gdje tu obraz???

PRAVNIK
21.09.09, 15:58

kakav utdws fuj,ja sam igrao u bihtt2 sa nickom fazla:dance:

djipalo junuz
21.09.09, 15:59
ma dobro
sto se igre tice da
al gdje tu obraz???

u pravu si,jbt ja sam bio u insomniji i imali smo nnp s deltom,nisam cak ni znao nikoga od njih licno,ali ne bih nikad ni fake poslao na nekoga od njih,jbt bas su ispali sup** uws prema bihtt sto jest jest
samo mi je zao sto je moj napad kasnio 5-6 sati,onaj ludi chupchik je prespavao i ne posla ga na vrijeme
da je dosao lulu bi lose prosla,al jbg.zato sad pametnije,nista ne povjeravaj nekom drugom

ViolA_
21.09.09, 16:00
kakav utdws fuj,ja sam igrao u bihtt2 sa nickom fazla:dance:

Onda RESPEKT!! Iako smo bili protivnici, vi ste se pokazali kao pravi igraci!! Svaka vam cast ;)

djipalo junuz
21.09.09, 16:02
Onda RESPEKT!! Iako smo bili protivnici, vi ste se pokazali kao pravi igraci!! Svaka vam cast ;)

potpisujem,
ja sam bio djipalo junuz na proslom,sad sam djipalo_junuz,posto mi je neki gla maznuo acc al nema veze,bicu ja do kraja jedini opet
hehehehe
pozz svima koji me znaju

PRAVNIK
21.09.09, 16:03

na ovom serveru nas prvih 10-ak igraca iz ally sa proslog serv je opet tu...

NightCrawler
21.09.09, 17:56
Ime : NightCrawler.

k0nj
21.09.09, 18:44
kako vam i koji je nick

@msal
21.09.09, 18:49
ally bad se vraca to sam cuo iako sad igram prvi ba1 njih 50 ce napraviti savez bit ce sila cuo sam

shegalo
21.09.09, 18:56
ally bad se vraca to sam cuo iako sad igram prvi ba1 njih 50 ce napraviti savez bit ce sila cuo sam

Od koga si to čuo?:confused:

n0_n4m3
21.09.09, 20:04
hehe na s1 nick mi je bL0oD i jos cekam za pravi savez ;)

bendeho
21.09.09, 20:06

ako su to ovi iz BLU sa s3
nevjerujem da ce bit sila

Damir-75
21.09.09, 20:10
ako su to ovi iz BLU sa s3
nevjerujem da ce bit sila

Cossack, jel ovo nešto na tvoj racun???:confused:

Cossack
21.09.09, 20:56
Cossack, jel ovo nešto na tvoj racun???:confused:
Regao sam se na s3 server. Imam 10 stanovnika i klasicna sam farma...:tuga: Na ovom serveru kontam bar 50 stanovnika izbaciti! :weeee: Znam da je ambiciozan plan ali sto bi Mujo reko, klick is the limit! :PC:

bendeho
21.09.09, 21:39
Regao sam se na s3 server. Imam 10 stanovnika i klasicna sam farma...:tuga: Na ovom serveru kontam bar 50 stanovnika izbaciti! :weeee: Znam da je ambiciozan plan ali sto bi Mujo reko, klick is the limit! :PC:

a dobro
:D
i ja cu nekad ovako regat se i ulazit da me ne obrisu
pa da mogu pametovat po forumu

cimac
21.09.09, 21:49

alo cossack gdje si ti nema te nigdje :asko:

jos mi dodjes onu pivu sto si obecao :S

izgleda da neces ni 50 stanovnika nagurati ovde na s1:D

Ajme koji mi je nick
21.09.09, 22:14
eee,igram malo ba1 i zna li itko dolazi li koji dobar savez na -+.

hvala

Max_Payne
21.09.09, 22:24
Ja sam u nekoj ally BG-Re,sa englezima...:brao2:..al totalno bezveze...a za ove karam.ba,izgleda da oni neznaju kakva je stvarno aliansa karam.ba..:lol6::lol6:

Ajme koji mi je nick
21.09.09, 22:29
Ja sam u nekoj ally BG-Re,sa englezima...:brao2:..al totalno bezveze...a za ove karam.ba,izgleda da oni neznaju kakva je stvarno aliansa karam.ba..:lol6::lol6:

Ne sklapamo saradnje zbog interesa!

Ako zelite da pobjedite na ovom serveru morati biti pravo dobri sa nama.
Ako se previse dizete to onda nije dobro,a vi sad kako ocete ;)

Saradnje:
Chosen1s
BG-Re

kakvo šokantno otkriće!!

®αιηbσw bσy
21.09.09, 23:07
Ne sklapamo saradnje zbog interesa!

Ako zelite da pobjedite na ovom serveru morati biti pravo dobri sa nama.
Ako se previse dizete to onda nije dobro,a vi sad kako ocete ;)

Saradnje:
Chosen1s
BG-Re

kakvo šokantno otkriće!!
joj karam.ba je uvijk imala saradnju sa rezist ally i chosen1s

THE_BEST
21.09.09, 23:20
koje koordinate su najjače prema pretpostavkama

uvijek se negdje skupi mnogo jake ekipe pa bude pravo ratni kvadrant

kao +,+ na početku ba3

PRAVNIK
22.09.09, 01:35
koje koordinate su najjače prema pretpostavkama

uvijek se negdje skupi mnogo jake ekipe pa bude pravo ratni kvadrant

kao +,+ na početku ba3

hajd na +- bihtt,bihtt2 ima gotov kompletna...

_krampA
22.09.09, 01:42
joj karam.ba je uvijk imala saradnju sa rezist ally i chosen1s

Karam.BA ne igra na ba1,da zavrsimo s tim,, Ko je?, pojma nemam , ali ekipa koju ja poznajem ne igra 100%.
Za resist i chosense ne znam,.To morate njih pitati :d

Rasta
22.09.09, 11:16
Karam.BA ne igra na ba1,da zavrsimo s tim,, Ko je?, pojma nemam , ali ekipa koju ja poznajem ne igra 100%.

ako se nevaram karam.ba igra u punom sastavu na zimskom baxu?

BetOn_Sa
22.09.09, 13:22
Pozdrav za raju iz bihtt i mog bihtt2.

®αιηbσw bσy
22.09.09, 14:21
znam da rezist i chosen1s igraju tamo jer znam svu njihovu raju ali za karam.ba neznam znam par njih ali nista nisu govorili ali ipak na svakom serveru ove tri ally imaju saradnju!!!;)

Milosh367
22.09.09, 17:03
nick: .!. ;)

NightCrawler
22.09.09, 17:18

O da , da :)

neY
22.09.09, 17:57
igram se i ja :r

bizmark
22.09.09, 18:20
pozdrav za raju iz badara :D i naravno da ce mo biti sila na nasim koord :D ali polahko vremenom ce mo to pokazati, u drugu ruku mi je drago sto karam.ba ne igra :D naravno svi se cuvamo za zimski i tad ce mo da karamo,dalje sto se tice choshena i resista jel ima ko pametan da odg jel to prava ekipa ili su neki bolidi od djece to napravili ??? u svakom slucaju po imenima aly koje igraju mislim da ce sr biti zanimljiv

perla
22.09.09, 18:25
ma napravila djeca bgt..pusti....:izdim:

THE_BEST
22.09.09, 22:21

odo ja onda sa svojim bhttovcima xD

Manja
22.09.09, 22:26
samo da znate čujem od frenda da se priprema neki savez na -,- kordinantama. Možda budu prava bomba

bendeho
22.09.09, 22:30
nek se meni LUS pravi na + - pa cemo se rokat svi zajedno

®αιηbσw bσy
22.09.09, 23:07
pozdrav za raju iz badara :D i naravno da ce mo biti sila na nasim koord :D ali polahko vremenom ce mo to pokazati, u drugu ruku mi je drago sto karam.ba ne igra :D naravno svi se cuvamo za zimski i tad ce mo da karamo,dalje sto se tice choshena i resista jel ima ko pametan da odg jel to prava ekipa ili su neki bolidi od djece to napravili ??? u svakom slucaju po imenima aly koje igraju mislim da ce sr biti zanimljiv

ma napravila djeca bgt..pusti....:izdim:

nemate vi pojma a da malo gledate prethodne postove u kojim sam napisao da chisen1s i rezist igraju na ovom serveru igra skoro sva raja iz ally!!!!!!:lol5:

Rasta
22.09.09, 23:36
nemate vi pojma a da malo gledate prethodne postove u kojim sam napisao da chisen1s i rezist igraju na ovom serveru igra skoro sva raja iz ally!!!!!!:lol5:

ma koji je ovo ba chosen1s ovo neka fleska bolan ja sam evo cijeli prosli bax igro u chosen a ovaj drugi su me izbacili radi duala nije ni jedan lik iz chosen osim mozda 1 ko i ovi fol karam.ba ma bjez

®αιηbσw bσy
22.09.09, 23:41
ma koji je ovo ba chosen1s ovo neka fleska bolan ja sam evo cijeli prosli bax igro u chosen a ovaj drugi su me izbacili radi duala nije ni jedan lik iz chosen osim mozda 1 ko i ovi fol karam.ba ma bjez
joj pa znam sve ljude iz chosen1s ally (skoro sve) i sad igraju ovdje ccc :lol5:
jest da je karam.ba laznjak al ovi nisu.......

Grac
22.09.09, 23:54
samo da znate čujem od frenda da se priprema neki savez na -,- kordinantama. Možda budu prava bomba

dobro cujes, rađe se micite sa -- korda, toplo vam preporucam

bendeho
23.09.09, 00:09
dobro cujes, rađe se micite sa -- korda, toplo vam preporucam

eskimi s moravu
trbusni plesac

za*ebo si me na s2 al
nema veze

DellyRiuM
23.09.09, 01:17
vidim, dosta se toga promjenilo od prvog s1 :)

sretno svima

BetOn_Sa
23.09.09, 01:31
nema DELTE :( ti momci su stvarno znali napraviti server zanimljivim, ali hajd naci ce se neki drugi pacijenti. BIHTT2 ponovo u naletu :heduan:

spaho
23.09.09, 08:32
http://ba.travianreports.com/09/R8ds40F.png

evo jedan za pocetak s1...hehehe

soe
23.09.09, 09:35
u par dana napisano skoro ko za trajanje citavog prethodnog s1 servera...ako server bude dosadan, bar ce na forumu biti zabavno :biggrin:

Rasta
23.09.09, 10:22
vidim, dosta se toga promjenilo od prvog s1 :)

sretno svima

alijansa HOTB su uglavnom iz bivse insomnie... sad je doslo par novih clanova....

bendeho
23.09.09, 10:30
dosta poznatih saveza
dosta novih imena
ne vidim stare lisce :turpija:

Rasta
23.09.09, 10:32
dosta poznatih saveza
dosta novih imena
ne vidim stare lisce :turpija:

ima djipalo_junuz,Viola sad nezz jel igro prosi server...

domaciRAP
24.09.09, 17:52
Cao svima, igram po prvi put travian i poceo sam da igram na dugo ocekivanog, sa moje stranje S1. Maksuz sam cekao da pocne novi server pa da i ja pocnem igrati se ove igre :P.
Nick na serveru mi je "domaciRAP".

BTW ak sam poctnik, ne mora znaciti da sam n00b ^^ :P

pozdrav svim gamerima.

BTW2 lijepo je vidjeti da se slazu komentari :) (a nema spamma bas u komentarima, procitao sam sve komentare) :D ajd bice c00l igrati sa vama jer ima raje online, nadam se da ce tak i ostati, a vidim radi se i na forumu nesto...

ty, bb ;)

Damir-75
24.09.09, 19:08
u par dana napisano skoro ko za trajanje citavog prethodnog s1 servera...ako server bude dosadan, bar ce na forumu biti zabavno :biggrin:

Svakako kazu da smo na forumu , nepobjedivi :kissshy:

djipalo junuz
25.09.09, 12:47
orginalna insomnia i in w,jos nisu napravili ally,
hotb su ljudi iz nasih wingova.
ali tu smo nis se ne sekirajte :spamfamilija:

Grac
25.09.09, 12:49
pozz ekipa, ko je po vama najjaci na -- kordama, i po iskustvu, vojsci...

perla
25.09.09, 15:01
perla...odnosno ja...xaxa

komodo
25.09.09, 16:11
pozz ekipa, ko je po vama najjaci na -- kordama, i po iskustvu, vojsci...

umi se ladnom vodom, ispljuskaj obraze pa odi da bi se vratio što pre molim te...
hit pitanja
:rupnjak:

pozz za ekipu sa prošlog s1.ba a koliko vidim ima i dosta hoštaplera sa prvog s1.ba - mala bara puna krokodila, biće zanimljivo isplivati na površinu :dailine:

kokain
25.09.09, 16:19
umi se ladnom vodom, ispljuskaj obraze pa odi da bi se vratio što pre molim te...
hit pitanja

pozz za ekipu sa prošlog s1.ba a koliko vidim ima i dosta hoštaplera sa prvog s1.ba - mala bara puna krokodila, biće zanimljivo isplivati na površinu :dailine:

pazi pazi ko se to nam probudioooo hehehehe

veliki pozdrav za sve farmere, a posebno moje bratice male, znaju oni ko su ;)

ps - naravno sretno svima u daljem toku servera, posebno ekipama sa prvog i legendarnog ba1.

perla
25.09.09, 16:31
hit pitanja

sta pricas covjek je fino pitao ko je najbolji igrac...pametujes nesta tu..xaxa

komodo
25.09.09, 16:42
sta pricas covjek je fino pitao ko je najbolji igrac...pametujes nesta tu..xaxa
tišina :dance:

ajde onda odgovori čoveku kad se već javljaš :diploma:
Meni nije jasno pitanje "NAJ-JAČI" pošto ako imaš dobru ekipu, badava si NAJ-JAČI, bio jednom jedan najjači pa posle noćenja postao jedan od lošijih na serveru a ovi lošiji ojačali od njegovih sela, tako da... znam ja šta pričam(ponekad)
:chainsaw:

zam3
25.09.09, 16:45

Meni nije jasno pitanje "NAJ-JAČI" pošto ako imaš dobru ekipu, badava si NAJ-JAČI, bio jednom jedan najjači pa posle noćenja postao jedan od lošijih na serveru a ovi lošiji ojačali od njegovih sela, tako da... znam ja šta pričam(ponekad)

ocigledno ne znas posto je grac moj dual ;)

komodo
25.09.09, 16:51
ocigledno ne znas posto je grac moj dual ;)
ooo pa gde ste bre stare limuzine, ima li ga Čičaaaa? Ranili mi batinu pa šepa nazad, nikako da se vrati kući, sve krivi na levo stopalo... Tražim Q5 bolnicu, plaćam isključivo u gvožđu pa ako neko ima neku dojavu gde da ga izlečima a ženskoga je roda, neka se javi da se dogovorimo oko plaćanja u na-turi.
:gladnisejo:

Ljubi Brko
25.09.09, 19:54
ako se nevaram karam.ba igra u punom sastavu na zimskom baxu?
da :D

joj pa znam sve ljude iz chosen1s ally (skoro sve) i sad igraju ovdje ccc :lol5:
jest da je karam.ba laznjak al ovi nisu.......

i resist je laznjak...za chosen1s neznam

PS. sretno svima... i nek badare pobjede :D

Damir.S1
25.09.09, 22:01

jest jest al ima pravo samo ponekad :))
Ja jos nisam primjetio da je iko jak na bilo kojim kordinatama , vecina je tu negdje
"daj pivo bre ........

Jagoda
25.09.09, 23:05
Najnovije sto sam ja cula jeste da je SK predlozio karam.ba da im karam.ba bude wing na sta su oni ljutito odgovorili "jeste vi normalni, znate vi ko smo mi" :smijeh::smijeh:
Dakle prva saradnja propala :smijeh:

perla
25.09.09, 23:30
Najnovije sto sam ja cula jeste da je SK predlozio karam.ba da im karam.ba bude wing na sta su oni ljutito odgovorili "jeste vi normalni, znate vi ko smo mi" :smijeh::smijeh:

jagodice ako oces dual uvijek za tebe...xaxa...:rupnjak:

lesinarbl
26.09.09, 00:32

ma ja se malo za**bavao sa njima :D

zalosno
26.09.09, 02:03
Opaaa ove ekipe ako ostanu u istim sastavima do kraja servera bit ce to borba do posljednjeg vojnika. Koliko vidim nekoliko jakih ekipa je tu i to rasporedjeni po koordinatama:

-/- vjerovatno najjaci i bit ce prvi ratovi tamo: BAD, B.N.K i DM-RM ce voditi glavnu rijec ali jos po koja ally ce se tu umijesati sigurno

-/+ mozda i najsabiji kvadrant: jedino vrijedno spomena je RP ali to je ally sastavljena od djece koja samo znaju udariti u ledja i igraca koji raznoraznim prevarama mozda i mogu nesto uciniti ali kratkog je to vijeka

+/- hmmmm dobar dio ovog servera: Nekoliko alijansi od kojih mi je poznato ime BIH TT ali jos je rano govoriti o nekim isticanjima

+/+ bolesnik do bolesnika, u prvom planu je to SK, poznajem njihovu igru i znam da su to ljudi sa pregrst rezervnih offova, samo neznam da li je tu njihov najbolesniji clan _eror_ ma da i ostali ne zaostaju, a tu je jos i ovaj ostatak Insomnie koja bez chupchika nemoze nista veliko napraviti, i steta sto tu nije DELTA

Arcadius
26.09.09, 02:44
Mala ispravka, BAD je na -/+

Mid1doJ
26.09.09, 09:27
Ma bice zanimljiv server u svkaom slucaju... Ima dosta dobrih igraca...

pozz Haubica

milanm
26.09.09, 09:38
WW zelim BIHTT alijansama, buduci da nema Delte, ovaj server neka pripadne njima, itekako su zasluzili... ;)

Mozda nas se nekoliko prikljuci da pomognemo...

Manja
26.09.09, 10:17
Opaaa ove ekipe ako ostanu u istim sastavima do kraja servera bit ce to borba do posljednjeg vojnika. Koliko vidim nekoliko jakih ekipa je tu i to rasporedjeni po koordinatama:

-/- vjerovatno najjaci i bit ce prvi ratovi tamo: BAD, B.N.K i DM-RM ce voditi glavnu rijec ali jos po koja ally ce se tu umijesati sigurno

-/+ mozda i najsabiji kvadrant: jedino vrijedno spomena je RP ali to je ally sastavljena od djece koja samo znaju udariti u ledja i igraca koji raznoraznim prevarama mozda i mogu nesto uciniti ali kratkog je to vijeka

+/- hmmmm dobar dio ovog servera: Nekoliko alijansi od kojih mi je poznato ime BIH TT ali jos je rano govoriti o nekim isticanjima

+/+ bolesnik do bolesnika, u prvom planu je to SK, poznajem njihovu igru i znam da su to ljudi sa pregrst rezervnih offova, samo neznam da li je tu njihov najbolesniji clan _eror_ ma da i ostali ne zaostaju, a tu je jos i ovaj ostatak Insomnie koja bez chupchika nemoze nista veliko napraviti, i steta sto tu nije DELTA

a FF@FF sa haubicom na -,- to si zaboravio???

@msal
26.09.09, 10:37
shegalo od tebe sam cuo za BAD osvajamo jeeee jeste bad je na sjeverozapad i najjaci su osvajaju da vidis im saveza jee adnane neskrivaj nik svoj shegalo na ba1 da vidite shegala kako igra najjaci igrac na ba1

perla
26.09.09, 11:01
shegalo od tebe sam cuo za BAD osvajamo jeeee jeste bad je na sjeverozapad i najjaci su osvajaju da vidis im saveza jee adnane neskrivaj nik svoj shegalo na ba1 da vidite shegala kako igra najjaci igrac na ba1

haha...dobro ljudi a BNK ima gl alijansu i 5 wingova svi su na -/- pa sve su pro igraci...:praznik:

Manja
26.09.09, 11:05
ja mislim da ću upasti u bnk. Osim ako ih ne bana mh zbog prostog imena

perla
26.09.09, 11:08
ja sam u BNK 3...pa cu kasnije preci u glavnu moram sad malo ovima da pomognem...xaa

Manja
26.09.09, 11:15
a zašto odmah na početku rade toliko wingova

Damir.S1
26.09.09, 11:28
Nemam nista protiv ni jedne ally , al ako smatrate ally B.N.K i njene wingove za favorite da opstanu onda ste se puhnuli i to dobro , 90% clanova nobovi i od tih 50% su mi farme.
Njihov lider xD

ajd malo tu pomjeri sa igraca iz BNK ally, tj. sa wingova,ljudi se vec zale da konstantno napadas odnjeo sta resa ili ne odnjeo.ne mogu se razvijati ni skupiti ni za kakav rudnik ili zgradu,to vise nije farmanje vec izivaljavanje.
Mislim da imas dovoljno igraca da njih malo zaobices,pocetak je servera i pusti ljude da se razviju.
Ne treba da odmah na pocetku zakuhavamo i krvimo se

hahaha samo play i uzivajte

perla
26.09.09, 13:52
ja i zam3 smo glavni na -/- koordinatama....ble:frizer:

NightCrawler
26.09.09, 14:24
Ljudi Zna li iko sta je sa DMom i tm87?

Damir.S1
26.09.09, 14:55
Ma ne postoji glavni nit ce ikad postojat haras pa te ljudi i cure skrese tako bilo tako ce i uvijek biti nema onog ko je haro cijeli server , a jace alijanse ce se tek kasnije sklopit

bendeho
26.09.09, 14:56
a gdje ukrade tolke resse ovaj haubica nije normalan
:S

perla
26.09.09, 15:26
a gdje ukrade tolke resse ovaj haubica nije normalan
:S

jbga covjek zna igrati...:)

Damir.S1
26.09.09, 16:37

Pricao gluposti pa obrisao

PRAVNIK
26.09.09, 16:52
WW zelim BIHTT alijansama, buduci da nema Delte, ovaj server neka pripadne njima, itekako su zasluzili... ;)

Mozda nas se nekoliko prikljuci da pomognemo...

ajde na +- u bihtt2 da im vadimo dushu hahah

zalosno
26.09.09, 19:33
Damire, koji ti je nick alo se moze znati :D

Anarh
26.09.09, 20:00
Beg is back in game..
bem te delly sto me nagovori.. :D

Damir.S1
26.09.09, 20:03
A kad nije moglo ko da sam ja ikad krio = " Turgon " neko mi marno moj nick Damir al aj ;))

Anarh
26.09.09, 20:07
A kad nije moglo ko da sam ja ikad krio = " Turgon " neko mi marno moj nick Damir al aj ;))

imas li mi poslati 30 golda.. kriza me udarila.. treba mi za gline :D:D:D:D:D

Damir.S1
26.09.09, 20:27
Ima ima looooool hahah

Anarh
26.09.09, 20:34
Ima ima looooool hahah

de salji mi trgovcima.. kriza me pukla :(
moram smrkati zito :(

soe
26.09.09, 21:55
@damir - nisam znalac elfovskog jezika, al baratam solidno bosanskim i mogu ti reci da ti ovo u profilu

"Bosnaski
Dobro dosli moji prijatelji"

nije ispravno...bar sto se tice naziva jezika :biggrin:

Manja
26.09.09, 21:55
eh a ja dospio među noobčine a uzeo gale sad moram čekat teutatesove gromove. :(

Pinja
26.09.09, 22:40

ma kakvi ba,to su noobovi zesci,sta oni znaju hahahaahah

Jap istina da zna al ima dobre skripte u roku 2 sekunde skloni i vojsku i rese al neka ......
Ipak je dibar sto jest jest

ne pricaj gluposti,taj acc je pokriven 24 h na dan,i vecinom su po 2 igraca na njemu,skriptu niko od tih igraca nikad nije koristio,to govore i uspjesi na brojnim serverima,za vas ako je igrac jaci odmah mora da koristi skriptu,e pa nije tako,u sta ce te se uvjeriti u toku servera ;)
gledajuci tvoje komentare na forumu glumis da si jako dobar,ako si bas toliko dobar i iskusan vjerovatno bi trebao znati da se dobar acc moze napraviti i bez skripti...

bendeho
26.09.09, 23:25
ne pricaj gluposti,taj acc je pokriven 24 h na dan,i vecinom su po 2 igraca na njemu,skriptu niko od tih igraca nikad nije koristio,to govore i uspjesi na brojnim serverima,za vas ako je igrac jaci odmah mora da koristi skriptu,e pa nije tako,u sta ce te se uvjeriti u toku servera ;)
gledajuci tvoje komentare na forumu glumis da si jako dobar,ako si bas toliko dobar i iskusan vjerovatno bi trebao znati da se dobar acc moze napraviti i bez skripti...

koji su uspjesi acc haubica na drugim serverima
daj nickove sa drugih servera

Damir.S1
26.09.09, 23:31
?????????? obrisano

lesinarbl
26.09.09, 23:50
imas li mi poslati 30 golda.. kriza me udarila.. treba mi za gline :D:D:D:D:D

vidi ovoga jos se javlja i igra :)

Pinja
27.09.09, 01:18
Predmet: Napad: 01.Rivendell*** protiv [01] Gogi (beer)
poslano: na 26.09.09 za 20:57:31 sati

Napadač Turgon iz sela 01.Rivendell***

jedinice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubitci 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Plijen 0 | 0 | 60 | 0
Branilac Haubica iz sela [01] Gogi (beer)

jedinice 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubitci 3 0 0 0 0 0 0 0

Fina aktivnost ma nema alar im vera
Xd steta pa nijekrenulo vise batica

Haubica ako cujes ajde da se tucemo 1 VS 1 Nemas potrebe pokrivat selo falangama

Moze al de mi objani , kako je moguce da ljudska ruka u roku 3 sekunde skloni vojsku i rese . ;) MH kenjaju po obicaju na ba serverima . cak i multi acc dozvoljavaju opet

jesi ikad cuo za deffere,a to sto si ubio 3 batine jel to neka velika stvvar,znas postoji raznih objasnjenja za takve stvari
npr: vidis koliko ima opljackanih ressa,koliko kretanja vojske,lako se moze desiti da se varaca vojska iz pljacke u sekundu sa tvojim napadom,ali nazalost ti takve stvari ne mozes znati jer nikada nisi slao toliko napada ;)

Cossack
27.09.09, 01:29
Beg is back in game..

vidi ti njega :asko: samo sto ba ode na -/- koordinate? :confused: vidi sa flooshem da te liferuje malo blize nama :D
btw :welcome:

zalosno
27.09.09, 02:47
hocemo anarha na +/- tataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vrati se kuci

Sakal_ks
27.09.09, 06:51
Trazim neki neozbiljan savez za mene ozbiljnog noob igraca, ima li zainteresovanih da me primi..

(karam.ba i chosen1 ne trazim toliko neozbiljne) :D

komodo
27.09.09, 08:42
Trazim neki neozbiljan savez za mene ozbiljnog noob igraca, ima li zainteresovanih da me primi..

(karam.ba i chosen1 ne trazim toliko neozbiljne) :D

ma šta će ti savez brate :heduan2:
daj nick na pvt da vidim gde si se ulogorio liscu
:zivio:

zam3
27.09.09, 10:51
aj ne se**ndaj molim te ovde....

a ti mora da si onaj sto si upalio skriptu pa se zakucavas nonstop sa po 2 batine :haha:

sledeci put ugasi preko noci skriptu dok spavas da te nebi prijavio kod MH'a ;)

DellyRiuM
27.09.09, 10:55
Beg is back in game..

Udji u moje odaje, rece pauk muhi :D :zivio:

neka neka, idemo hrabro, glavom kroz zid :)

Sarma
27.09.09, 10:56
2. Haubica 58 za sve ovo sam ja zasluzan ;)) Nije on nikakav igrac krpi se na osnovu ally kupi def

Bravo majstore! Bravo kralju! Hoces li mi molim te biti idol?

Cini mi se da ce ovaj server biti za klasu bolji i zanimljiviji od s2... barem ce biti vise suprostavljenih strana.

relict
27.09.09, 11:50
Ajde ljudi smirite se malo, hajmo igrati veselo, ovo je Travian, ne poker ;)

komodo
27.09.09, 12:28
Ajde ljudi smirite se malo, hajmo igrati veselo, ovo je Travian, ne poker ;)

ehehe ma neznaju momci ko je Damir sa s1 proplog ali upoznaće ga, mnogima je smor ali nekima od nas jedan od zanimljivijih likova na forumu oduvek bio ;))

@zam
Iskuliraj dečkonju

@Damire
pređi na sledeću žrtvu, ostavi ljude na miru i mani se klevetanja - nisi u pravu uopšte

Doco javi se pijancu jedan :play:

bendeho
27.09.09, 12:33
ma daj damir ti si takav kreten od coveka, da me boli glava od tvojih gluposti!!!

vidi se da si amater i daces uvijek bit!!! a acc kao haubica mozes samo da sanjas, zato i seres ovde po postenim igracima koji igraju posten acc

grac ba
koji je tvoj acc

Grofaz
27.09.09, 12:54
vidi ovoga jos se javlja i igra :)Nisi li li ti ono farma na ba1?:smijeh:

Damir.S1
27.09.09, 13:07
ehehe ma neznaju momci ko je Damir sa s1 proplog ali upoznaće ga, mnogima je smor ali nekima od nas jedan od zanimljivijih likova na forumu oduvek bio ;))

@zam
Iskuliraj dečkonju

@Damire
pređi na sledeću žrtvu, ostavi ljude na miru i mani se klevetanja - nisi u pravu uopšte

Doco javi se pijancu jedan :play:

Skinucu se s njih samo ako ti oces a prvi me je napao , samo radi tebe moze .
Ma i sintar je bio jak pa ode stoli :)) .................................................. ...........
Komodo kralju samo play deri ih

Obrisani postovi : razlog kazu da sam pricao gluposti ...... ovog puta za razliku od proslog ba1 nesto sam i naucio treba nekad i poslusat koji savjet

komodo
27.09.09, 13:55
Skinucu se s njih samo ako ti oces a prvi me je napao , samo radi tebe moze .
Ma i sintar je bio jak pa ode stoli :)) .................................................. ...........
Komodo kralju samo play deri ih

Obrisani postovi : razlog kazu da sam pricao gluposti ...... ovog puta za razliku od proslog ba1 nesto sam i naucio treba nekad i poslusat koji savjet

to ti i kažem, samo lagano i biće sve ok, nemaš potrebe da prozivaš ljude tako jer nije korektno.
Može sve lepim, samo klikaj i uživaj. Varalice ostavi da varaju, to je posao MH-a a ne moderatora foruma ali ti ja garantujem da ti momci ne koriste ništa niti imaju potrebe da varaju na bilo koji način ali uverićeš se i sam malo kasnije kada zađe server... Zajebancije mora da bude uvek ali sve u pozitivnom smislu ;)

Kokaineeeee klikaš li bre legendo ili da te pošmrkamo, vidiš da ima nervoznih ljudi na forumu a nije da ne konzumiraju :tesla:

lutajuci_udarac
27.09.09, 13:57
tražim donatora za zlato ... zauzvrat dajem krv A+ krv. grupa :haha::haha::haha::haha:
samo ozbiljne ponude

Grac
27.09.09, 14:09
grac ba
koji je tvoj acc

moj acc je Haubica

area
27.09.09, 14:11
haubica trenutno rastura, ali nemora znacit da ce jos dugo zivjet...
vise vjerujem da ce oni koju su sada ispod 10. pljackasa da ce vise prezivjeti nego haubica, ali neznam... sve cemo vidjet :)

Grac
27.09.09, 14:13
ma majstore haubica zivi vjecno, nismo mi amateri da lako odustajemo, ma sto god da bilo idemo do kraja

area
27.09.09, 14:15
ma majstore haubica zivi vjecno, nismo mi amateri da lako odustajemo, ma sto god da bilo idemo do kraja

ti igras na acc-u haubica?
neznam, ofarmali su (ste) 500k resa a jos nemate heroja paladina...ili cekate da razvijete TV?
zivi bili pa vidjeli...jos je kasno za pricat sta ce se desit
tek je pocetak servera

bendeho
27.09.09, 14:18
moj acc je Haubica

sretno ti
pazi da nebude ko na s2 i s3
btw odblockaj me na msn-u
xD

Grac
27.09.09, 14:18
ti igras na acc-u haubica?
neznam, ofarmali su (ste) 500k resa a jos nemate heroja paladina...ili cekate da razvijete TV?
zivi bili pa vidjeli...jos je kasno za pricat sta ce se desit
tek je pocetak servera

igram na haubici, nebi da odajem tajne acca i zasto nemamo heroja, ali ni netraba nam, iz prilozenog se vidi da ga mozemo odma napravit

area
27.09.09, 14:20
igram na haubici, nebi da odajem tajne acca i zasto nemamo heroja, ali ni netraba nam, iz prilozenog se vidi da ga mozemo odma napravit

istina, nemoras iznosit tajne acc-a... tebi za pravo
sta mislite koji savez ce bit najbolji?
ja mislim da je jos kasno za to prognozirat...

Damir.S1
27.09.09, 14:30
to ti i kažem, samo lagano i biće sve ok, nemaš potrebe da prozivaš ljude tako jer nije korektno.
Može sve lepim, samo klikaj i uživaj. Varalice ostavi da varaju, to je posao MH-a a ne moderatora foruma ali ti ja garantujem da ti momci ne koriste ništa niti imaju potrebe da varaju na bilo koji način ali uverićeš se i sam malo kasnije kada zađe server... Zajebancije mora da bude uvek ali sve u pozitivnom smislu ;)

Kokaineeeee klikaš li bre legendo ili da te pošmrkamo, vidiš da ima nervoznih ljudi na forumu a nije da ne konzumiraju :tesla:

Vidjet cemo vidjet cemo ....................
Odo sa sa svojim bjelim konjem nizbrdo :heduan2:

area
27.09.09, 14:35
sad gledam malo i saveze na ba1 i primjetim karam.mo. pa dajte ljudi, sta neznate svoje ime izmislit nego morate kopirat druge saveze...pa to nije normalno. ja nisam to ime izmislio, da se razumijemo, ali nije u redu da kopirate saveze koji su bili uspijesni u proslosti i jos stavite karam.mo
pa mislim... :heduan2:

PRAVNIK
27.09.09, 15:31

Druze hajd na mene posalji jedno 20 fejkova uvezanih da uzmem medalju za odbanu:weeee:

ps.salim se,al tako rade n00bine da bi se dokopale medalje:heduan2:

Grac
27.09.09, 15:41
istina, nemoras iznosit tajne acc-a... tebi za pravo
sta mislite koji savez ce bit najbolji?
ja mislim da je jos kasno za to prognozirat...

nezz sad da vidimo BNK i DM, mislim da se spremaju na nas

Damir.S1
27.09.09, 15:44

Pff nemaju svi zajedno 100 batica i 50 def-a kesa od obje ally , barem za sad

area
27.09.09, 15:59

ako ste 7/24 online ( a jeste) mislim da se nemate cega pojat :)
oba dva saveza sve ukupno nemaju preko 200 batina i 20 deffa...tako da...

komodo
27.09.09, 16:01
Druze hajd na mene posalji jedno 20 fejkova uvezanih da uzmem medalju za odbanu:weeee:

ps.salim se,al tako rade n00bine da bi se dokopale medalje:heduan2:
desi se druže, desi se :D Sećam se da mi je UtdWS slao satnu(1 1 1 1) i rekli da je to radi pokrivanja gubitaka za 3k pešadije dnevno kojom sam fejkao nedeljeu dana ;)
posle nemilog nam događaja, poslao sam im 1 1 1 1 i ja u WW selo da poprave malo WW za 80-ak Levela koliko se sećam...
:spamfamilija:

area
27.09.09, 16:49
desi se druže, desi se :D Sećam se da mi je UtdWS slao satnu(1 1 1 1) i rekli da je to radi pokrivanja gubitaka za 3k pešadije dnevno kojom sam fejkao nedeljeu dana ;)
posle nemilog nam događaja, poslao sam im 1 1 1 1 i ja u WW selo da poprave malo WW za 80-ak Levela koliko se sećam...

hahaha
tako treba..vracaj istom mjerom ;)
haubica u braniteljima...

PRAVNIK
27.09.09, 16:50

i sad ih na s1 izgleda nigdje nema;)

Damir.S1
27.09.09, 17:16
i sad ih na s1 izgleda nigdje nema;)

Ko kaže može bit da ti laže xD ......Amo konjo jip jip:heduan2:

Komodo drž der pivo , batali se starog ba1 :zivio::zivio:

lutajuci_udarac
27.09.09, 17:26
ko je igrao ex s3 zna šta je bilo sa koarom i još mnogim dobrim igračima ... zizi čini mi se da je igrao u team ally .. ma ima ih mnogo :)
samo lagano ...

Manja
27.09.09, 17:29
dosadno u mom kvadratu samo simcitanje. a jošš nemam pozivnicu.

soe
27.09.09, 18:15

vazda si bio neoriginalan :biggrin:

zalosno
27.09.09, 21:25
ko je igrao ex s3 zna šta je bilo sa koarom i još mnogim dobrim igračima ... zizi čini mi se da je igrao u team ally .. ma ima ih mnogo :)
samo lagano ...

brate moj ZIZI je igrao u TC i nestao za par dana a bio je 4. igrac servera jer mu je TEAM uzeo sva sela i skatali glavno a to mozes i anarha pitati :P

perla
27.09.09, 21:49
Pff nemaju svi zajedno 100 batica i 50 def-a kesa od obje ally , barem za sad

glupost ja sam u BNK i imam 400+ batinara....so ?

adnan123
27.09.09, 22:05

imas jer samo volis da prevaris ljude cc..

Grofaz
27.09.09, 22:08
brate moj ZIZI je igrao u TC i nestao za par dana a bio je 4. igrac servera jer mu je TEAM uzeo sva sela i skatali glavno a to mozes i anarha pitati :P

Sine na kakvim si ti to drogama pa ovakve gluposti valjaš?

zalosno
27.09.09, 22:13
Sine na kakvim si ti to drogama pa ovakve gluposti valjaš?

teškim

area
27.09.09, 22:25
svi poperi na ba1 osim haubice
to nije normalno
sve mi se cini da ce ovaj server bit dosadan

Damir.S1
27.09.09, 22:26

nick Turgon bujrum napadni ,,,,, do tad suti i zuri u sunce ,,,,, a ja odo na Zapad:heduan2: jip jip ...

area
27.09.09, 22:29

neznam, ali imam osjecaj da lazes
mislim da jedino haubica ima oko 400-500 gorstaka i 20-50 paladina
jos jedino 2-3 igraca imaju paladine i oko 300 gorstaka
da imas 400+ gorstaka bio bi top 2 pljackas

perla
27.09.09, 22:54
neznam, ali imam osjecaj da lazes
mislim da jedino haubica ima oko 400-500 gorstaka i 20-50 paladina
jos jedino 2-3 igraca imaju paladine i oko 300 gorstaka
da imas 400+ gorstaka bio bi top 2 pljackas

ne volim da pljackam al ja znam koliko haubica ima vojske ali nije za javnost...:D

djipalo junuz
28.09.09, 01:00

ipak smo na +/- ono gore su neki bivsi wingovi,dobro je sto nema chupchika ;))) ko bi se drugi sjetio da prespava kad treba da posalje 5-6 x po 80k-100k vojske na WW. I eto ti zasto zavrsi onako kako je.
ex Insomnia ----- ONE

Mid1doJ
28.09.09, 02:56
ne volim da pljackam al ja znam koliko haubica ima vojske ali nije za javnost...:D

Nemoj se ljutiti perla ali ne znas.. Niko sem nas na accu ne zna kolko vojske imamo... :zivio:

perla
28.09.09, 06:56
Nemoj se ljutiti perla ali ne znas.. Niko sem nas na accu ne zna kolko vojske imamo... :zivio:

znam priblizno..:D..a ti si treci s kojim se nisam upoznao jel?...

Cica Goran
28.09.09, 08:37
znam priblizno..:D..a ti si treci s kojim se nisam upoznao jel?...

Molim igrace sa naloga Haubica da se vise neoglasavu ovde, forum svakako nije mesto za takve informacije, a ti perla posto te ocigledno ne poznajem molim te da mi napises na PVT koga znas i ko ti je pricao bilo kakav info o nekoj vojsci sa naloga Haubica...
Ovo shvati kao molbu, ako nebude moglo tako shvati kao pretnju ( naravno ingame hehe :))...

Sto se tice onih predhodnih postova o botovima i skriptama, mogu samo da dodam da je nemoguce da neko ko je ubedljivo najjaci koristi skripte, jel bi to znacilo da je ceo server cist ( bot je bot i radi kod svakog isto ), a samo da jedan nalog vara, sto je nemoguce... Znaci da to moze da bude samo umece i profesionalnost igraca sa tog naloga...
Botove treba traziti medju ovim jednakima tj najjacim medju jednakima...
Mnogo puta sam imao takve prozivke ali one mogu da budu samo od strane igraca koji nikad nisu se malo ozbiljnije bavili farmanjem, jel oni koji se razumeju u farming znaju kako to funkcionise i ko ima skripte, a ko ne...
Od vas sa foruma ko neveruje u ovo neka pocne da veruje u pricu da nam je MH vanbracni sin decka od ujakove sestre i da nam je dopisao batine kad je server otvoren i da nam vojska ne moze umirati u selu...
:bup:

Toliko od mene....

Damir.S1
28.09.09, 09:39

:ahahah::ahahah::ahahah: evo tebi jedna sakica za glupost :tres: amo konjo jip jip :heduan:

soe
28.09.09, 10:18
Od vas sa foruma ko neveruje u ovo neka pocne da veruje u pricu da nam je MH vanbracni sin decka od ujakove sestre i da nam je dopisao batine kad je server otvoren i da nam vojska ne moze umirati u selu...

Toliko od mene....

hoce li ko banovati ovaj acc.vidite kakve sve prednosti ima

komodo
28.09.09, 11:51
Molim igrace sa naloga Haubica da se vise neoglasavu ovde, forum svakako nije mesto za takve informacije, a ti perla posto te ocigledno ne poznajem molim te da mi napises na PVT koga znas i ko ti je pricao bilo kakav info o nekoj vojsci sa naloga Haubica...
Ovo shvati kao molbu, ako nebude moglo tako shvati kao pretnju ( naravno ingame hehe :))...

Sto se tice onih predhodnih postova o botovima i skriptama, mogu samo da dodam da je nemoguce da neko ko je ubedljivo najjaci koristi skripte, jel bi to znacilo da je ceo server cist ( bot je bot i radi kod svakog isto ), a samo da jedan nalog vara, sto je nemoguce... Znaci da to moze da bude samo umece i profesionalnost igraca sa tog naloga...
Botove treba traziti medju ovim jednakima tj najjacim medju jednakima...
Mnogo puta sam imao takve prozivke ali one mogu da budu samo od strane igraca koji nikad nisu se malo ozbiljnije bavili farmanjem, jel oni koji se razumeju u farming znaju kako to funkcionise i ko ima skripte, a ko ne...

Toliko od mene....

evo ga, evo ga, opet ga nerviraju - živ je :ahahah:
Ne daj se isprovocirati n00bsa ima svugde pa i ovde, vidiš da je svako nabeđeni igrač i pobednik već, ljudi rezervisali mesto pod suncobranom i polemiše se ko koliko ima batina i šta sve ne...
:pirats:

@Perla
Svaka tebi čast kralju ali ako ti imaš 400batina JA ĆU DA LAJEM jer bi od njiva i mlina imao više popa nego što ga sada imaš, još uvek premalo farmaš za tu cifru a znam da ljudima koji farmaju više od tebe ubiru batine svaki dan već danima i te fore ostavi gore pomenutim n00bsima i pogađanja ko koliko ima i čega jer ne možeš znati dok ne uđeš na nečiji nalog ili ti je strina MH, daj manite se toze-nervoze i Milana Tarota više, klikajte, pljačkajte i pričajte o stanju na serveru a ne o magijama kojekakvim, smorili ste i ljude i forum...
:aaaa:

LuLu-ba
28.09.09, 14:11
evo ga, evo ga, opet ga nerviraju - živ je :ahahah:
Ne daj se isprovocirati n00bsa ima svugde pa i ovde, vidiš da je svako nabeđeni igrač i pobednik već, ljudi rezervisali mesto pod suncobranom i polemiše se ko koliko ima batina i šta sve ne...
:pirats:

@Perla
Svaka tebi čast kralju ali ako ti imaš 400batina JA ĆU DA LAJEM jer bi od njiva i mlina imao više popa nego što ga sada imaš, još uvek premalo farmaš za tu cifru a znam da ljudima koji farmaju više od tebe ubiru batine svaki dan već danima i te fore ostavi gore pomenutim n00bsima i pogađanja ko koliko ima i čega jer ne možeš znati dok ne uđeš na nečiji nalog ili ti je strina MH, daj manite se toze-nervoze i Milana Tarota više, klikajte, pljačkajte i pričajte o stanju na serveru a ne o magijama kojekakvim, smorili ste i ljude i forum...
:aaaa:

vazda je pamtno zborio :D..to legendo ziv ti meni bio :lol:

area
28.09.09, 14:20
di ste ljudi? kako ide ba1? ima nakvih novih traceva? nekih hofova? nekih ratova?
sve me zanima :diploma:

komodo
28.09.09, 14:24
vazda je pamtno zborio :D..to legendo ziv ti meni bio :lol:

Gde si bre winneru, pozz i za tebe... :dance:

hoće li biti rata kvalitetnog, šta misliš?
:play:

LuLu-ba
28.09.09, 14:27
Gde si bre winneru, pozz i za tebe... :dance:

hoće li biti rata kvalitetnog, šta misliš?
:play:

:)...paaaa....sta si ti mislio? Gdje ja i ti igramo,da ne bude rata :sipak:

ako nista zakuhacemo mi izmedju sebe :brao::brao::brao:

komodo
28.09.09, 14:40

na to i mislim, nisam stigao prošli put da... ali ovoga puta si nadrljala :4u:

LuLu-ba
28.09.09, 14:54
na to i mislim, nisam stigao prošli put da... ali ovoga puta si nadrljala :4u:

Jedva cekam :):turpija:...hocemo li se moci prepoznati,a??? :rupnjak:

Manja
28.09.09, 15:08
to nije normalno

ima još vremena. Možda se čuva off za poslije. Makar to nikad nisam vidio.

TeutatesovDruid
28.09.09, 15:09
Ja prodajem zito i mogu vam reci da se kupuje konstanto, dakle ljudi ratuju. Pa polako, server je tek poceo.... bit ce svasta! :kava:

soe
28.09.09, 15:11
=Citat od hhhaaa
to nije normalno

nisu svi, evo JA npr.imam JEDNOG legionara :biggrin:

Walkyrie
28.09.09, 15:12

bravo kralju :D

tako treba

ja npr. imam podosta gorstaka ;)

Damir-75
28.09.09, 15:43
Jedva cekam :):turpija:...hocemo li se moci prepoznati,a??? :rupnjak:

Nije valjda, da si se sakrila iza drugog nicka :tuga:

area
28.09.09, 16:02
bravo, evo to je dokaz da ljudi nisu poperi :lol5:

bravo kralju :D

tako treba

ja npr. imam podosta gorstaka ;)

ti si pretpostavljam valky sa hr foruma? ili se varam?

LuLu-ba
28.09.09, 16:36
Nije valjda, da si se sakrila iza drugog nicka :tuga:

:) Vec sam Vas na mapi zamijetila..no frks :)

Prepoznacemo se

p.s. nisam se sakrila,LuLu se nikad ne krije..igram dual...i nemam moj nick...cuce se vec:zivio:

perla
28.09.09, 16:38
:) Vec sam Vas na mapi zamijetila..no frks :)

Prepoznacemo se

p.s. nisam se sakrila,LuLu se nikad ne krije..igram dual...i nemam moj nick...cuce se vec:zivio:

auu opasnost..:D

LuLu-ba
28.09.09, 16:39
auu opasnost..:D

Gdje je??:dzemila:

PRAVNIK
28.09.09, 16:49

a ti si onaj uws-ac,krijes li se na s1? haha
cujem od komoda da jos pricate po chat room-u o njemu:dance:

soe
28.09.09, 17:07
pa i ne bas. evo rendom biranje mape me baci direkt u +/-. a na chatu iskljucivo o njemu pricamo. cak smo namjestili opciju da izbacuje iz chata ako se u 15 pojmova bar jednom ne iskoristi njegovo ime ... damn you`re stupid boy :biggrin:

LuLu-ba
28.09.09, 17:16
pa i ne bas. evo rendom biranje mape me baci direkt u +/-. a na chatu iskljucivo o njemu pricamo. cak smo namjestili opciju da izbacuje iz chata ako se u 15 pojmova bar jednom ne iskoristi njegovo ime ... damn you`re stupid boy :biggrin:

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti.
Konfucije

:einstein:

Manja
28.09.09, 17:20
tko pogodi moj nick na ba1 dobiva 10 golda

komodo
28.09.09, 17:24

nepopravljivi soe, dva servera samo zajebava:lol3: badava si u +/- i tamo zalazim, rendom ću te nabosti na kopljence sa svem legijom tom što je vadiš iz sela pre svakog farma:smijeh:
I nemoj da me olajavaš tamo gde mora na svakih 15min termin "komodo" da se istipka inače kick cela soba.

Nabošću na koplje svakoga ko me ne bude slušao... Lakiii !!! evo-evooooo tata

PRAVNIK
28.09.09, 17:27

hajd ako imas *uda,reci nam koji ti je nick na +-,mozda te vec uveliko farmamo:dance:

LuLu-ba
28.09.09, 17:29
hajd ako *uda,reci nam koji ti je nick na +-,mozda te vec uveliko farmamo:dance:

A mozda imate saradnju saveza pa ne smijes :spamfamilija:

PRAVNIK
28.09.09, 17:32
A mozda imate saradnju saveza pa ne smijes :spamfamilija:

i to sto kazes:), oko sebe smo sve igrace obisli,recesija ubi:),valja paladine slati na duze staze..

LuLu-ba
28.09.09, 17:55
i to sto kazes:), oko sebe smo sve igrace obisli,recesija ubi:),valja paladine slati na duze staze..

znam znam,u istoj sam ti situaciji...sve ih saljem daljee i daljeee :mojati:

soe
28.09.09, 18:13
nepopravljivi soe, dva servera samo zajebava:lol3: badava si u +/- i tamo zalazim, rendom ću te nabosti na kopljence sa svem legijom tom što je vadiš iz sela pre svakog farma:smijeh:
I nemoj da me olajavaš tamo gde mora na svakih 15min termin "komodo" da se istipka inače kick cela soba.

Nabošću na koplje svakoga ko me ne bude slušao... Lakiii !!! evo-evooooo tata

sto ces se muciti, samo javi ovom klocu nacin kako da mi skonta nik i eto ga...ja mu jednom vec rekoh, al vec zaboravio...jbg.mali je glup, al nevidjeno :biggrin:

komodo
28.09.09, 18:19
sto ces se muciti, samo javi ovom klocu nacin kako da mi skonta nik i eto ga...ja mu jednom vec rekoh, al vec zaboravio...jbg.mali je glup, al nevidjeno :biggrin:

eheheee koji ste vi kraljevi majke mi, nedostajao mi je i server i forum bruka...
Odite na RS Forum i pogledajte o čemu se tamo priča vezano za Trenutno Stanje na RS2 :kava:
Ladno se raspravlja o radu i načinu rada support-a i svega ostalog sem stanja na serveru, nema humora = nema dobrog raspoloenja i zajebancije na serveru.

Odgovorno tvrdim - biće server zanimljiv ako ništa drugo onda zbog ekipe koja se regala opet i novih ljudi narafski :weeee:

@Pravnik
gde reče da puštaš paladine ono? :biggrin:
ali moram posle tebe, ti se zalepi pa ja na siguricu, nikad nisam smeo prvi da opletem :predaja:

soe
28.09.09, 18:41
eheheee koji ste vi kraljevi majke mi, nedostajao mi je i server i forum bruka...
Odite na RS Forum i pogledajte o čemu se tamo priča vezano za Trenutno Stanje na RS2 :kava:
Ladno se raspravlja o radu i načinu rada support-a i svega ostalog sem stanja na serveru, nema humora = nema dobrog raspoloenja i zajebancije na serveru.

Odgovorno tvrdim - biće server zanimljiv ako ništa drugo onda zbog ekipe koja se regala opet i novih ljudi narafski :weeee:

@Pravnik
gde reče da puštaš paladine ono? :biggrin:
ali moram posle tebe, ti se zalepi pa ja na siguricu, nikad nisam smeo prvi da opletem :predaja:

kad je tamo stanje takvo, koje li gluposti tek valjaju po hr forumima...da je enis beslagic smjesan?!?!?! :biggrin:

zalosno
28.09.09, 18:51

Pa vi ste navikli da sa svojima zakuhate, i jos im se preko raznih stela sad ubacujete da igrate s njima sram vas bilo, pa dajte imajte duse bar ih ostavite na miru ovaj server...

LuLu-ba
28.09.09, 21:28
Pa vi ste navikli da sa svojima zakuhate, i jos im se preko raznih stela sad ubacujete da igrate s njima sram vas bilo, pa dajte imajte duse bar ih ostavite na miru ovaj server...

Samo nam jos fino kazes kome se ubacujemo,i koga da ostavimo na miru??

ha ja!!!

a kako si ti zalostan...hihihihi:praznik::praznik::praznik:

Damir.S1
28.09.09, 21:42
Hahaha ovde pravo zagudilo , hja svi se sire sa farmama u krug a ja u polu krug ito na desnu stranu lijevu roka haubica nemres ispred njega stic da si bog . 65 batinara zarobljeno :)) aj makar nema dobri cuvari vojske ovi gali :))
A ti Lulu rece da neces vise igrat ......:kava:
A hebem ti travijan nemre cojk na miru ni da spava ...
jip jip kobilo jedna :heduan2:

LuLu-ba
28.09.09, 21:57
Hahaha ovde pravo zagudilo , hja svi se sire sa farmama u krug a ja u polu krug ito na desnu stranu lijevu roka haubica nemres ispred njega stic da si bog . 65 batinara zarobljeno :)) aj makar nema dobri cuvari vojske ovi gali :))
A ti Lulu rece da neces vise igrat ......:kava:
A hebem ti travijan nemre cojk na miru ni da spava ...
jip jip kobilo jedna :heduan2:

Eh Damire,ko zna..mozda LuLu_ba i ne igra :)

Vidjecemo....:asko:

lesinarbl
28.09.09, 22:03
damire kako ide u tebe :)

pozdravi mi Cossack-a :))

i pitaj onoga svoga sta bi u subotu u bl? :P

-SK-

Damir.S1
28.09.09, 22:29
Jebo travian amoo mi svi duture na pivo

shegalo
28.09.09, 22:39
E drug ja kao prvo blage veze nemam ko si ti :lakunoc: , a sto je jos gore neam zive veze o cemu pricas ?

Nije se obraćao tebi nego damiru75. :)

Raja sa s3 prošlog.

relict
28.09.09, 23:32
Ovi iz B.N.K. su lose rasporedili wingove, mislim imate li igrace koji ce vam lijepo koordinirati wingove a ne da je sve pomijesano ?! Ovi iz glavne ally kod ovih iz winga i tako...i bas sad gledam neke vase igrace, imaju 40 popa, a nemaju off poena...jos Teutonac

Damir-75
28.09.09, 23:36
damire kako ide u tebe :)

pozdravi mi Cossack-a :))

i pitaj onoga svoga sta bi u subotu u bl? :P

-SK-

Puko ko tromblon, od aplikacija za ulazak i od velicina ambasada :PC:

Kazu da su se trudili u subotu, malo je falilo da ostanu trudni :lol3:

Sakal_ks
29.09.09, 01:07
Gde li se sakrila ona kmica Sejo Boj.. trazim te.. ne skrivaj se!

@Komodo koji ti nick..

lutajuci_udarac
29.09.09, 01:55

zizi je igrao u team-u znam 10000 %
kad se pričalo da ce doci do rata između sk i team-a :)
a sk je njeg uništio :)

MOD_firecube
29.09.09, 10:12
Vidi, vidi koga sve tu ima! Kombinovana ekipa sa ba1 i ba3, bogami biće ovdje svega... :)

Pozdrav svim igračima koje znam i koje ću tek upoznati. A poseban pozdrav ide za lesinarbl, nije ga odavno bilo na forumu! :brao:

P.S. Ovaj server posmatram iz počasne lože zvane top 20... :D

LuLu-ba
29.09.09, 10:52
Nije se obraćao tebi nego damiru75. :)

Raja sa s3 prošlog.

tebe sam cekala da se oglasis :P

lesinarbl
29.09.09, 11:18
Vidi, vidi koga sve tu ima! Kombinovana ekipa sa ba1 i ba3, bogami biće ovdje svega... :)

Pozdrav svim igračima koje znam i koje ću tek upoznati. A poseban pozdrav ide za lesinarbl, nije ga odavno bilo na forumu! :brao:

o djes ti moderatore sha majami :P

nije valjda da si ti na ovoj temi opet... joooooooooooooooooooooooj pa opet cu da dobijem ban :lol2:

Damir.S1
29.09.09, 11:21
Jos jdan farmerski dan na ba1 pocinje:opala: deri te paladini vrijeme je za brzo farmanje :))

komodo
29.09.09, 11:31
Ovi iz B.N.K. su lose rasporedili wingove, mislim imate li igrace koji ce vam lijepo koordinirati wingove a ne da je sve pomijesano ?! Ovi iz glavne ally kod ovih iz winga i tako...i bas sad gledam neke vase igrace, imaju 40 popa, a nemaju off poena...jos Teutonac

otkud off bodova farmama :ciscenje:

radi se intenzivno :lol2:

Gde li se sakrila ona kmica Sejo Boj.. trazim te.. ne skrivaj se!

@Komodo koji ti nick..

Ma otkud mi nick, ukrali šabani oba pa pličim bzvz :mig:

Damir.S1
29.09.09, 11:35

Ma otkud mi nick, ukrali šabani oba pa pličim bzvz ;(

Hahahahahahahahah vidis se iz svemira :)) ima da te nadmasim pa makr crko za kompom :))
komodo ljudi nema pojma igrat :lol2::lol2:
nemoj da metuces uvijek ima tu pivce za zivce :alkohol::alkohol:

relict
29.09.09, 12:24

Pa ne kazem za ove farme, vec za ove druge koji valjda nisu farme...:mirmir:

komodo
29.09.09, 13:55
Pa ne kazem za ove farme, vec za ove druge koji valjda nisu farme...:mirmir:

neznam brate, ti me slabije zanimaju sada :lovelinux:
:brao2:

Walkyrie
29.09.09, 13:58
mi najnapredniji (top 6) :P :P

ni tomu se nisam nadala..

farme su jako lose,nista ne daju...

area
29.09.09, 14:52

nadam se da cemo se malo bolje uopznat jer ja neznam nikoga iz ba foruma

MOD_firecube
29.09.09, 14:53
nadam se da cemo se malo bolje uopznat jer ja neznam nikoga iz ba foruma
Jedan od rijetkih srećnika... :smijeh:

area
29.09.09, 14:55
Jedan od rijetkih srećnika... :smijeh:

ne kuzim -.-''

btw, walky, odmah sam znao cim sam procito tvoj post da imas taj nick na ba1 (top 5 naprednijih)

Walkyrie
29.09.09, 15:07
ne kuzim -.-''

btw, walky, odmah sam znao cim sam procito tvoj post da imas taj nick na ba1 (top 5 naprednijih)

Ooo

pa nije tesko prepoznat
iako je i mene to iznenadilo..

relict
29.09.09, 15:18
mi najnapredniji (top 6) :P :P

ni tomu se nisam nadala..

farme su jako lose,nista ne daju...

Jaka stvar sto ste najnapredniji...

Farme su lose, oko mene sve Gali...razmisljam da se brisem odma...steta sto ima samo 4k igraca, da ima vise bilo bi puno bolje, ovako je samo zalostan server, nadam se da ce se vise igraca tek registrovati...

area
29.09.09, 15:30
Jaka stvar sto ste najnapredniji...

Farme su lose, oko mene sve Gali...razmisljam da se brisem odma...steta sto ima samo 4k igraca, da ima vise bilo bi puno bolje, ovako je samo zalostan server, nadam se da ce se vise igraca tek registrovati...

ovo sta se regalo se regalo
bit cemo sretni ako na kraju bude 2k igraca!

Mmm
29.09.09, 15:33
ovo sta se regalo se regalo
bit cemo sretni ako na kraju bude 2k igraca!

Pa da ,pogledaj koliko sad ima igraca na ba2 :lol2::lol2::lol2:

soe
29.09.09, 15:33
najbolje da vas dvojica izbrisete acc.jer sta ce vama ovaj jad i cemer...cemu gubljenje vremena...evo restartovan je japanski server no.1, pa je to idealna prilika da pokazete sav raskos vlastitog talenta...sa srecom...bicete u nasim srcima :byebye:

OzAzO
29.09.09, 15:47
Pozdrav svima :welcome: nadam se sto zanimljivijem serveru !!!

I

Pazite se -SK- kao i uvek jer mi osvajamo server !!!

:wutra:

area
29.09.09, 16:13
najbolje da vas dvojica izbrisete acc.jer sta ce vama ovaj jad i cemer...cemu gubljenje vremena...evo restartovan je japanski server no.1, pa je to idealna prilika da pokazete sav raskos vlastitog talenta...sa srecom...bicete u nasim srcima :byebye:
sad ce uskoro com5 pa cu tamo pokazat svoj talenat :)
a ba1 igram iz zezancije, mozda bude kasnije zanimljivo

Pozdrav svima :welcome: nadam se sto zanimljivijem serveru !!!

I

Pazite se -SK- kao i uvek jer mi osvajamo server !!!

:wutra:

nebi reko da ce ovo biti zanimljiv server jer ima pre malo igraca
ali vidit cemo... malo po malo

relict
29.09.09, 16:50

ja cu cekati com1 ;)

to je pravi server...imas farmi kolko hoces :mig:

area
29.09.09, 17:52
Shad3 je prvi igras sa imperadosima
impresivno...mislio sam da ce tek oko petka ih biti...sjajno...
teuti, nastradali ste :D

shegalo
29.09.09, 19:54

drago mi je da te nisam razočarao :D :4u:

Damir.S1
29.09.09, 20:13
sad ce uskoro com5 pa cu tamo pokazat svoj talenat :)
a ba1 igram iz zezancije, mozda bude kasnije zanimljivo

nebi reko da ce ovo biti zanimljiv server jer ima pre malo igraca
ali vidit cemo... malo po malo

Ti da imas ikakav talent ti bi ga mogao pokazati bilo gdje ne samo na coom-u aj ne seri i igraj se faraona :ramzes:

Grofaz
29.09.09, 20:48
Kako je krenulo izgleda da će i na ovom serveru na svakoj strani vladat po jedna ally sa wingovima,plus što će svaka imati saradnju sa druge dvije i eventualno jednu neprijateljsku,s kojom će se onako poprijeko gledat.Milina:asko:

area
29.09.09, 20:52
Ti da imas ikakav talent ti bi ga mogao pokazati bilo gdje ne samo na coom-u aj ne seri i igraj se faraona :ramzes:

ajde ti ne se*i
da me znas znao bi kako igram
tako da...
prvi put u zivotu vidim tvoj nick na forumu, a vjerovatno i ti moj...pametniji si dok sutis

Damir.S1
29.09.09, 20:58
Ja makar ne pricam gluposti po njemu , a gdje si bio nigdje te nema nigdje se tvoje ime culo nije

lutajuci_udarac
29.09.09, 21:51
o djes ti moderatore sha majami :P

nije valjda da si ti na ovoj temi opet... joooooooooooooooooooooooj pa opet cu da dobijem ban :lol2:

nemoj pjan komentarisat i sve ce biti ok :D :D
onda ti ne bi nikad komenatrisao :D :D :lol2::lol2::lol2::lol2:

kokain
29.09.09, 22:04

Pozdrav za Lulu-Ba ,,, :)

Ah vidim i Sakal je tu, cuveni ratnik sa erepublike ,,, hehehhehe

area
29.09.09, 22:33
Ja makar ne pricam gluposti po njemu , a gdje si bio nigdje te nema nigdje se tvoje ime culo nije

ja ne zelim da se moj nick cuje po svuda
igram mirno, ne zelim bit poznat
ovaj server igram iz dosade
i da, top 500 sam sa galima ;)

DellyRiuM
29.09.09, 22:42
djeco, fino se igrajte :)

lesinarbl
30.09.09, 01:11
nemoj pjan komentarisat i sve ce biti ok :D :D
onda ti ne bi nikad komenatrisao :D :D :lol2::lol2::lol2::lol2:
ma nemoj....adj ti prestani disati :P

dr.Aldaa
30.09.09, 01:21
fina klapa se skupila na s1, sve zvucna imena Ba servera..... bice krvi do kolena...;)))

lesinarbl
30.09.09, 02:50
fina klapa se skupila na s1, sve zvucna imena Ba servera..... bice krvi do kolena...;)))
imal tebe ovde ili nemoj da kasnije saznamo :)

Pinja
30.09.09, 08:09
stanje divnoooo,a neki ce danas kad se probude da zaplacu,maca pojela off :D

komodo
30.09.09, 08:15

I ćevap mesa do plafona :weeee:

LuLu-ba
30.09.09, 09:53
drago mi je da te nisam razočarao :D :4u:
ni pod razno :) , kako ide Travian,sta ima u skoli?? :P

Odpozdrav...samo mi tvoj nick malo nepoznat...ili se ja ne sjecam...:tesla:

ne igra co'ek..a jos i ekavicu poceo pisati...aaaaaaaaa

svega u Bozijoj basti :play:

Pisanje poruka jedne za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj način narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova postoji opcija "Multi-citiraj".

FireCube

zalosno
30.09.09, 11:19
Fakat Alda sta se desava s tobom, previse si se druzio sa SK-ovcima pa si ekavicu progovorio :zivio:, a samo jos TEAM fali ovdje i da bude krvi i preko KOLJENA, cak je i anarh se regao sa galima hahahahha

Damir.S1
30.09.09, 11:20
I ćevap mesa do plafona :weeee:

A pivo ?????????? :zivio::zivio: hebo krv do koljena i cevape do plafona ako nema pivceta

:heduan2:

komodo
30.09.09, 11:44
A pivo ?????????? :zivio::zivio: hebo krv do koljena i cevape do plafona ako nema pivceta

ma pivo iz ušiju viri, podrazumeva se :biggrin:

LuLu-ba
30.09.09, 12:04

Kad te co'ek "cita" pomislio bi da si mnogoooo zaheban :morgen:

soe
30.09.09, 12:13
gledam ovu statistiku i bih tt 2 tj. wing bolji od bih tt tj.glavne alijanse u pljackanju i napadanju...zanimljivo :confused:

LuLu-ba
30.09.09, 12:19

heeeeeeeeeej vidjeh sad koji si :D

pa di siiiiii,sta imaaaa???

plaho mi je drago da si zaigrao ovaj izgleda jako zanimljiv server :)

moja ekipica sa prvog bax-a ;)

Damir.S1
30.09.09, 12:30
Kad te co'ek "cita" pomislio bi da si mnogoooo zaheban :morgen:

Ma nisam ja zaheban za prijatelje vec za neprijatelje :)) (hebem ti ovog konja svaki put zvznem s njega:heduan2: )

kokain
30.09.09, 16:07
heeeeeeeeeej vidjeh sad koji si :D

pa di siiiiii,sta imaaaa???

plaho mi je drago da si zaigrao ovaj izgleda jako zanimljiv server :)

moja ekipica sa prvog bax-a ;)

Evo dosao sa ekipom na ovaj ba1. :)

Drago mi i ti da si tu, javi nick koji ti je pa se cujemo. ;)

ex ba1 => General

LuLu-ba
30.09.09, 16:15
Evo dosao sa ekipom na ovaj ba1. :)

Drago mi i ti da si tu, javi nick koji ti je pa se cujemo. ;)

ex ba1 => General

mnogoooo sam ti blizu :)))))...javim se...

XTR
30.09.09, 16:16
Ma nisam ja zaheban za prijatelje vec za neprijatelje :)) (hebem ti ovog konja svaki put zvznem s njega:heduan2: )

moze biti sto se pijan penjes na njega :P:zivio:

vidim ima dosta raje sa proslog s3, svi su tu, samo imal neko iz sparte (kasnije SPARTANS) :):)

lesinarbl
30.09.09, 16:34
Fakat Alda sta se desava s tobom, previse si se druzio sa SK-ovcima pa si ekavicu progovorio :zivio:, a samo jos TEAM fali ovdje i da bude krvi i preko KOLJENA, cak je i anarh se regao sa galima hahahahha

da li ima neko da mi objasni sta je ovaj*PAMETNJAKOVIC*htio da kaze sa tom ekavicom i SK ally?????

Damir-75
30.09.09, 16:35
mnogoooo sam ti blizu :)))))...javim se...

Haj se i nama javi, mooooooolim te :biggrin:

Shomi trijezan ne mogu da vjerujem, da nije vec bi bio banovan hahahahah Divi kulture *Pametnjaković* hahaha

XTR - imaju skoro svi :)