PDA

View Full Version : Treniranje heroja!!!

MasterChiron
24.09.07, 15:27
eh ovako mozel mi neko objasnit malo bolje kako da treniram ovog heroja...znam da sto je veci broj killeva brze se trenira itd..i da se trenira obicno u oazama...evo oko mene su dvije pa me zanima koliko meni treba vojske da ga pobijem te zivotinje...
evo prve:
5 Divljih svinja
3 Vukova
3 Medvjeda
a evo i druge:
13 Miševa
11 Gmazova
8 Medvjeda
4 Tigrova
btw: heroj mi je onaj grom...procito sam negdje da je on jedan od najboljih kod gala...i lvl 1...hvala

dervish
24.09.07, 15:30
simulator borbe

overdose!
24.09.07, 17:37
simulator borbe

ha ya:cool:

glcvr6
24.09.07, 18:29
cuvaj se miseva.... oni su ti najgori...heheee.... a treniraj ga ovako... ako imas spijuna.... nađi selo da spijuniras....ali selo sa manjom vojskom od tvoje tako da ti nemogu povrijediti vojsku.... nađi igrača sa 2 do tri vojnika.... posalji napad na njega sa herojom i nekoliko vojnika samo da ti heroja neubiju i tako dalje i dalje.... dok nedođe heroj na malo bolji nivo....

a sada.... iskreno nemaš šanse protiv onih životinja.... 10 miševa 16 šišmiša i 28 pauka ubiju oko 27 vojnika.... pa zamisli samo sta će te zvijeri učiniti vojnicima... heheee.....

SUb Zero
24.09.07, 21:33
cuvaj se miseva.... oni su ti najgori...heheee.... a treniraj ga ovako... ako imas spijuna.... nađi selo da spijuniras....ali selo sa manjom vojskom od tvoje tako da ti nemogu povrijediti vojsku.... nađi igrača sa 2 do tri vojnika.... posalji napad na njega sa herojom i nekoliko vojnika samo da ti heroja neubiju i tako dalje i dalje.... dok nedođe heroj na malo bolji nivo....

a sada.... iskreno nemaš šanse protiv onih životinja.... 10 miševa 16 šišmiša i 28 pauka ubiju oko 27 vojnika.... pa zamisli samo sta će te zvijeri učiniti vojnicima... heheee.....

opet ti sa debilnim savjetima
da ubija 3 po 3 vojnika nikad nebi doso di treba :D
nadji nekog njuba koji dize vojsku i redovno mu krsi po 20 - 30 jedinica dok neodustane
onda trazi novog i sve sto dobijes ulazi u napad heroja - > samo napad :)

Don Edin
24.09.07, 21:43
nisam neki strucnjak, al ne znam ako je vec izabrao ovog groma sto da mu trenira napad?
zar nije bolje da mu jaca defense?

iTox
24.09.07, 22:20
lol ne :D

cini mi se ako sam dobro usvojio podatke, da grom napada sa 90 sto nije toliko puno, ali prema njegovoj cijeni je super, brani se sa 25 od pješadije protivnika i cini mi se 40 od konjice protivnika :D.. pa je bolje trenirat napad.

a glc, stvarno si neub :D.. daj please zovi me da ti dam instrukcije iz traviana :P.. da mozes ljude ucit tocnim informacijama hehe

Don Edin
25.09.07, 00:08
ok. al ako tako gledamo zasto onda ne praviti ovog heduana kao heroja? zasto na skoro svakom mjestu je prica najbolje je kod galal pravit heroja od groma?

a koga onda da istreniram kao defense heroja?

Grudge
25.09.07, 04:13
pa mnogo ljudi u stvari i koristi heduine,cesariuse i vitezove kao heroje jer su najjaci po pitanju napada a u jednom aspektu i odbrane,licno koristim groma jer je najbrzi pa ga mogu sa ostatkom gromova poslati na dalje mete bez brige da ce ih usporiti:)

Don Edin
25.09.07, 14:06
thx, ovo sa brzinom vec ima smisla .

@Itox: sta ces buraz da nema njubova ne bi ni igre bilo ;)

iTox
26.09.07, 00:26
hehe ma ide lock ovdje, ne zelim da glc odgovori pa da mu trebam dati josh jednu opomenu :D