PDA

View Full Version : Obavjestenje - predstavljanje, trazenje alijanse i članova

Ibro
07.06.08, 14:01
PRAVILA TRAŽENJA,PREDSTAVLJANJA ALIJANSI I ČLANOVA

PRAVILO 1 : Igrač traži Alijansu

Svi Igrači koji budu tražili alijansu, moraju ostaviti svoje podatke u Temi Koja je predodređena za to-----> [Trazim Ally]
U tu temu ćete ostaviti svoje podatke lijepo i pregledno na ovaj način:

Ime igrača ( Nick u igri ):_________
Broj Stanovnika :__________
Prethodne alijanse u kojima sam bio :_____________
Poželjno je da tražena ally bude u rangu od ___ do ____ mjesta
Iskustvo igranja traviana : _______
Još bih dodao : _______________

VRLO VAZNO::: Komunicira se isključivo putem privatnih poruka... Znači kada neko ostavi svoje podatke na ovom tematskom podforumu, osnivač ili regruter koji želi da uvrsti tog igrača, koji je ostavio svoje podatke, u svoju ally , šalje privatnu poruku tom igraču koji je ostavio svoje podatke. Na taj način neće više biti nabacano na forumu

PRAVILO 2 : PREDSTAVLJANJE ALIJANSE

1. Otvarate novi topic ( temu ) u koju pišete naziv ally, povlaku, pa njegovu skraćenicu, npr.
TravianbaAlly- TBA
2. Vrlo je vazno da ne napišete samo " Evo mi predstavljamo svoju ally " . Potrudite se malo oko toga, nek ima teksta, predstavite sebe, postavite koju sličicu , neka to izgleda lijepo. Kada postavite topic u kojem predstavljate svoju ally, taj topic se zaključava, i ostaje na čitanje

PRAVILO 3 : ALIJANSA TRAŽI ČLANOVE

Sve alijanse koje budu trazile nove članove, ostavit ce podatke i zeljene parametre u topicu "Tražim Članove" i to na ovaj nacin :

Naziv Alijanse Koja Traži članove:__________
Broj Članova Koji Alijansa Traži : ________
Poželjan Broj Stanovnika : ________
Poželjne Koordinate Igrača : ________
Poželjno Iskustvo Igrača : _______

JAVLJATE SE PUTEM PRIVATNE PORUKE, IGRAČU KOJI JE OSTAVIO PODATKE O ALLY

Npr. Igrač TRAVIAN ispunjava sve uslove koje je naveo igrač BA. Travian će poslati privatnu poruku na forumu igraču BA ( koji je osnivač ili predstavnik alijanse koja traži nove članove ) reći će mu ingame nick te će se oni dogovoriti putem msn-a , skypea ili nekog drugog komunikacionog sredstva

Svi koji ne budu poštovali nova pravila Predstavljanja i Traženja Ally i članova bit će kažnjeni banom od 2 dana.

Sva pitanja možete uputiti meni ( Ibro ), na PM

Vaš Travianba team