PDA

View Full Version : Napad: hopaCUPA [*WE*] vs. kobe24 [BAD_W]

hopa&cupa
13.10.09, 03:24
evo hof: http://travilog.org.ua/ba/8871881/bf5ad98828163772c64bf8603417befe/1/1

ja izgubio 1000 ressa a on 27000

samo da napomenem da sam ja deff gal i da mi je bilo glupo napasti sa jos falangama... priznajte da bi bilo glupo.... i onaj heroj je deff druid :)

hopaCUPA - markov lavica ownedstyle s3
ekipa ponovo na okupu spremna za zajebanciju :D

maistor1
13.10.09, 12:56
fino,fino
na spavanju :chainsaw:

area
13.10.09, 13:33
lijepo si mu to ulovio
iako je on u mom savezu, nije pazio i eto sto mu se desilo
btw, ubili su mu kasnije i drugog naseljenika ;)

hopa&cupa
13.10.09, 14:20
ma sto je najgore vecina igraca iz vaseg vinga ne cuva vojsku uopste... zato sam i izasao iz tog winga... mozda vam je glavna ally ok ali wing je ... al dobro tek je pocetak ima vremena pa valjda cemo se jos igrati... :)

ovaj hof je vise zezanje jer ja nemam off samo deff a i on je bio previse nepazljiv jer sam upratio da vec par veceri ima naseljnika i da ga napadaju a on ne sklanja vojsku!?

al nam se snjeskica-lavica pravo nasikirala njoj bilo zao :)

area
13.10.09, 14:31
ma sto je najgore vecina igraca iz vaseg vinga ne cuva vojsku uopste... zato sam i izasao iz tog winga... mozda vam je glavna ally ok ali wing je ... al dobro tek je pocetak ima vremena pa valjda cemo se jos igrati... :)

ovaj hof je vise zezanje jer ja nemam off samo deff a i on je bio previse nepazljiv jer sam upratio da vec par veceri ima naseljnika i da ga napadaju a on ne sklanja vojsku!?

nisam upucem tko koliko ima vojske, vidio sam da si izaso iz saveza...
nwcu iznosit nista, jer ipak sam u savezu...
savez ima i pozitivne i negativne strane, tako da... :dance:

Jagoda
13.10.09, 14:47

Joj meni pravo bese zao ovog jahaca a tek heroja :( smorila sam se skroz, da meni neko tako ubije seljaka ja bi gasila acc odma :PC:

area
13.10.09, 15:38
Joj meni pravo bese zao ovog jahaca a tek heroja :( smorila sam se skroz, da meni neko tako ubije seljaka ja bi gasila acc odma :PC:

pogotovo u ovom djelu igre u kojoj je tesko napravit naseljenika bez dobrih farmi

Jagoda
13.10.09, 15:39
pogotovo u ovom djelu igre u kojoj je tesko napravit naseljenika bez dobrih farmi
E to to, to i ja kazem, al zato markov zna gde da udari, ljubim ga tako pametnog :smijeh:

d.s.e. Dinko
13.10.09, 15:50
izgleda da je i vas ramses krenuo stopama igraca iz bad winga. Cuo sam da je fasovao 3 naseljenika u pola sata !!

area
13.10.09, 16:06
izgleda da je i vas ramses krenuo stopama igraca iz bad winga. Cuo sam da je fasovao 3 naseljenika u pola sata !!

za to neznam, ja sam tamo ali nisam vidio to...

d.s.e. Dinko
13.10.09, 18:08
za to neznam, ja sam tamo ali nisam vidio to...

Pa raspitaj se malo, pogotovo za napad u 12:17:39 sati na laki laki :P

igor bl
13.10.09, 19:39
hopacupa pitacu te za 2-3 sedmice gdje ces biti ti i tvoja raja iz ally ;)

kao karam.ba :rupnjak::smijeh:

Walkyrie
13.10.09, 19:39
uuuuu
nice :D :D
haha otisa mu naseljenik XD

hopa&cupa
13.10.09, 20:26
igore nijee valjda da ti sve ovo shvatas ovako ozbiljno? Tebe izgleda najvise boli sto sam izasao...

opusti se pa ja i kobe smo i dalje drugari iako sam ga zeznuo... rekao sam i njemu a to vazi i za tebe tu smo da se igramo a ne da samo rokamo pop... pa valjda mora biti malo i zanimljivo... nista licno... igore srce moje drago :)

ja prosto volim da ratujem i to je to...ali da ratujem sa finom ekipom...

jagoda: nego sta nego sam srce tvoje pametno :)

lesinarbl
13.10.09, 20:26
hopacupa pitacu te za 2-3 sedmice gdje ces biti ti i tvoja raja iz ally ;)

kao karam.ba :rupnjak::smijeh:

moze biti samo prvi na serveru u deff-u :D

igor bl
13.10.09, 21:12
moze biti samo prvi na serveru u deff-u :D

ma neka...jeste ovo igra hopice...
al bice mi krivo da ti se igra zavrsi tako rano :D
zato ce biti hopa cupa :rupnjak:

ti mislis da te kobe smatra drugom? :D

@ lesinar skini avatar sto sam svojom teskom rukom crtao :chainsaw:

lesinarbl
13.10.09, 21:22
hehehe pa moja je farba bila :)))))))))

i ja mislim da sam ja to organizovao :D

javi mi se na shomibl :P

hopa&cupa
14.10.09, 01:56
pa igore ne smatram ga pravim drugom ima ja rl... ali na travijanu imam takodje dosta ljudi koji ce mi pomoci a bogami i ja njima... samo da znas da ja ne primam ovo toliko ozbiljno i ksrcu ako budem ratovao protiv svih vas ... ko zna mozda me zamolite da predjem kod vas da vas cuvam :)

ako vam ubijem jos 3 naseljenika ocete li me zvati :)

inace morad da pozdravim sk savez ... cuo sam da bad savez ozbiljan i da uvijek igraju do kraja ali sam isto tako cuo da najcesce sk pobijedi (najcesce - uvijek)

ja nisam u njihovom savezu ali ih bar postujem... a igore i ti bi trebao da ispostujes taj trud... ko mene sjebe ja mu skidam kapu i dzentlmenski prihvatam poray i gram dalje :))))

tako treba shvatiti ovu igru

ps. a evo malo spama: kad si igore zadnji put izasao u grad :) jebes farmanje u gradu su cajke :)

moram da pozdravim i svoje rodjake iz australije i tetku Riju u Svicarskoj :)

ma neka...jeste ovo igra hopice...
al bice mi krivo da ti se igra zavrsi tako rano :D
zato ce biti hopa cupa :rupnjak:

ti mislis da te kobe smatra drugom? :D

@ lesinar skini avatar sto sam svojom teskom rukom crtao :chainsaw:

Samo laprdanje... Vidimo se za 3 sedmice, ako ko zna da laprda na ovom forumu to je markov i ove ne shvacene dushe. Sve same pretnje a ako stvarno mislis da ces ti da nam zavrsis igricu grdno si se prevario decace mladi:)

By ownedstyle

PS. Markove i lavice ne sarajte po forumu idite tamo kliknite jos 3 druida i lvl 8 radionicu.

igor bl
14.10.09, 12:45
pa nisam ni mislio na RL..nego travian

i znaci mislis da ce ti pomoci na travianu kobe :razmislja:

ma papci iz SK...oni pobjede...ma daj..bjez...:lol2:

ja u gradu svako vece..:pusa:

hopa&cupa
14.10.09, 15:04
kobe je moj brat :)... aj necemo vise da spamamo aj da se igramo :)

Xhizors
14.10.09, 15:47
u ovome napadu je najbolje sto je ubijen naseljenik
ostalo nije nista toliko vazno xD

hopa&cupa
14.10.09, 16:13
e bratko pa ja sam i napisao na pocetku...dao sam objasnjenje... :) hof je samo zbog naseljenika kojeg ubijaju 3 jednice ...deff jedinice ...

cornel
09.12.09, 21:35
evo hof: http://travilog.org.ua/ba/8871881/bf5ad98828163772c64bf8603417befe/1/1

ja izgubio 1000 ressa a on 27000

samo da napomenem da sam ja deff gal i da mi je bilo glupo napasti sa jos falangama... priznajte da bi bilo glupo.... i onaj heroj je deff druid :)

hopaCUPA - markov lavica ownedstyle s3
ekipa ponovo na okupu spremna za zajebanciju :D

loše!Samo jedan naseljenik.Vrlo Vrlo loše!