PDA

View Full Version : Napad: Alix [HOTB] vs. Desperado [SK-LUD]

unknown
22.10.09, 18:02
http://travian-reports.net/ba/raport.php?id=206963c7f7b

Istih su godina bili, isto su im tekli đački dani i svi su umrli u istom danu.

area
22.10.09, 20:12

lijepo si ga uhvatio, ne toliko tu vojsku nego naseljenike
ja bi obriso acc da sam na njegovom mjestu ;)

Wolverine333
22.10.09, 20:27

to su stihovi iz pjesme krvava bajka

faris_ze
22.10.09, 20:40
nijde nesto beze
ali svaka cast za neseljenike!ppotrefio si ga!

Xhizors
22.10.09, 20:46
svaka cast
dobro si ga uhvatio
off nije nesto a ni deff samo su ubijeni naseljenici nesto lijepo u HOF-u

Sky84
24.10.09, 13:03
Ey ... ti uhvatio :D necemo se lagati :P

Znas li ti sta u nasoj zemlji rade kukavicama i onima koji igraju na kvarno ???
:heduan:

lesinarbl
24.10.09, 17:27
nema sta svaka cast :))

samo da nisi procitao kruznu u sk lud nebi to nikad ni uradio :D

Walkyrie
24.10.09, 17:55
ufff

boli ovo za naseljenike...svaka cast :D

unknown
24.10.09, 21:03
pod jedan ne smatram se kukavicom, pod dva ne igram kvarno. napisao sam i vođi njihovog glavnog saveza da nemam špijuna u SK-LUD ali imam i dan danas dvije tri osnovne informacije koje me zanimaju iz tog winga.

cecen
24.10.09, 22:20
pod jedan ne smatram se kukavicom, pod dva ne igram kvarno. napisao sam i vođi njihovog glavnog saveza da nemam špijuna u SK-LUD ali imam i dan danas dvije tri osnovne informacije koje me zanimaju iz tog winga.

ok ..polako samo tek su krenula katanja i nemorate se brinuti i odmah plakati vodjstvu SK kako vas katamo:odiodi::kapetan:

PS da necete saradnju mozda:oops::haha:

lesinarbl
24.10.09, 22:28
ok ..polako samo tek su krenula katanja i nemorate se brinuti i odmah plakati vodjstvu SK kako vas katamo:odiodi::kapetan:

PS da necete saradnju mozda:oops::haha:

cuj SK vec ih kata :spamfamilija:

dobice saradnju al kad nam budu wing i kad stave -SK- u prefiks ally....

a i sta ce nam saradnja CECEN kome cemo kasnije otimati sela :lol3:

nego ajd CECEN idemo mi na pivo jedno, pa da skontamo koga cemo veceras da katamo:alkohol:

pozdrav za HOTB ally uz pjesmu:

http://www.youtube.com/watch?v=yZg7YookBDk

-SK-

unknown
24.10.09, 23:16
najviše prijete oni sa najmanje vojske! bujrum u moja sela, pa ce opet u kruznim da bude pogledajte ovo hmhm knja mh knj... pogledajte.

cecen
25.10.09, 00:33
najviše prijete oni sa najmanje vojske! bujrum u moja sela, pa ce opet u kruznim da bude pogledajte ovo hmhm knja mh knj... pogledajte.

pogledaj malo bolje u napadace pa vidi ko koliko vojske ima

lesinarbl
25.10.09, 07:30

hahahahahahahahahahahahaah:)

kako smijesna ally :D

ove novopecene su mi najljepse:)

kad bi krenuli na njih zavrsili bi kao caram ba u roku od 5 dana bi se raspali :D

nego de ti salji ko je zut u ally da se javi pozer da ulazi na acc napasce SK :P

unknown
25.10.09, 10:40
Vi cak nemate pravo razgovarati samnom,vi ste im skoro najnevazniji clanovi :ahahah: .Kad bi mi dali pravo da razgovaram s nekim ko je razuman,mozda ne bih izbijali stalni konflikti,da se razumijemo nije sve u ratovanju,a koliko ja znam ja sam 4 napadač servera i HoF-ove koje stavljam su samo ono da vam zamagle oci,a to sto vi ne shvacate, :(,bas mi vas je zao !

Pisanje poruka za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj nacin narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova odjednom postoji opcija "Multi-citiraj".

Edited by FireCube

cecen
25.10.09, 12:01
Vi cak nemate pravo razgovarati samnom,vi ste im skoro najnevazniji clanovi :ahahah: .Kad bi mi dali pravo da razgovaram s nekim ko je razuman,mozda ne bih izbijali stalni konflikti,da se razumijemo nije sve u ratovanju,a koliko ja znam ja sam 4 napadač servera i HoF-ove koje stavljam su samo ono da vam zamagle oci,a to sto vi ne shvacate, :(,bas mi vas je zao !

to koliko smo nas dvojica nevazni clanovi vidjeces i sam kasnije uostalom ti ocito da nemas pojma ko je SK to dovoljno govori koliko dugo igras na ba serverima raspitaj se malo po forumu vidi ima li nas tamo igdje :bup: ako nadjes te informacije mozda ces shvatiti ko je sk i sa kime uopste imate posla

a da sto se tice saradje sa nama dobicete je nikad mozda nitad :flooshkazna::lol4:

AnuBis.
25.10.09, 12:32
Alo ljudi o cemu vi pricate ja sam razgovarao sa sevikusom ( koliko znam vas dvojica niste on) jer da jeste onda nebi ovo pisali, pitajte njega kakav je dogovor, mi nismo ni trazili saradnju cak sta vise malo farmanja je dobro za odrzavanje ally aktivnim, mi smo trazili nesto drugo oko cega necu da detaljisem javno.

Jos nesto wing niciji necemo biti i tacka, a o tome da smo novi ally sve govori koliko ste upoznati sa proslim s1.

Sto se tice toga da se nekoga bojimo od toga nema nista mi nismo sentimentalno vezani za nasa sela ovo je igra ( mozda je nekome sve) al mi smo ovde da se zabavimo, druzimo, i ratujemo.

I nije mi jasno zasto igracu sa toliko iskustva se bune oko toga sto je dobio kruznu to ne znaci da on ima nekoga tamo, nego cinjenica da svaki ally ( pogotov wing-ovi) ima djecurlije koja se voli uvlaciti sa pricom jesi ga odvalio pogledaj sto je slao za kruznu i sl., sve u cilju da ga vise ne napadas

unknown
25.10.09, 12:40
I da ne bi tupili dalje radi se o HOF rubrici ako nemate komentara vezano za masakr u EL pasu, kupajte ribe.

cecen
25.10.09, 12:53
Alo ljudi o cemu vi pricate ja sam razgovarao sa sevikusom ( koliko znam vas dvojica niste on) jer da jeste onda nebi ovo pisali, pitajte njega kakav je dogovor, mi nismo ni trazili saradnju cak sta vise malo farmanja je dobro za odrzavanje ally aktivnim, mi smo trazili nesto drugo oko cega necu da detaljisem javno.

Jos nesto wing niciji necemo biti i tacka, a o tome da smo novi ally sve govori koliko ste upoznati sa proslim s1.

Sto se tice toga da se nekoga bojimo od toga nema nista mi nismo sentimentalno vezani za nasa sela ovo je igra ( mozda je nekome sve) al mi smo ovde da se zabavimo, druzimo, i ratujemo.

I nije mi jasno zasto igracu sa toliko iskustva se bune oko toga sto je dobio kruznu to ne znaci da on ima nekoga tamo, nego cinjenica da svaki ally ( pogotov wing-ovi) ima djecurlije koja se voli uvlaciti sa pricom jesi ga odvalio pogledaj sto je slao za kruznu i sl., sve u cilju da ga vise ne napadas

to sto si prico sa sevom to si prico sa njim a kao sto znas seva jeste bitan igrac sk ali nemoze on ipak odlucivati sam u ime cijelog saveza. a sto se tice te kruzne odlicno znamo odakle cure informacije a u ostalom to nije ni vazno a nisamja kriv sto smo ja i lesinar toliko napadacki nastrojeni staces u krvi nam je da nerviramo ljude

AnuBis.
25.10.09, 15:42
to sto si prico sa sevom to si prico sa njim a kao sto znas seva jeste bitan igrac sk ali nemoze on ipak odlucivati sam u ime cijelog saveza. a sto se tice te kruzne odlicno znamo odakle cure informacije a u ostalom to nije ni vazno a nisamja kriv sto smo ja i lesinar toliko napadacki nastrojeni staces u krvi nam je da nerviramo ljude

Naravno, ali ako je sevikus dao neko obecanje u ime saveza ne misim da je toliko neozbiljan da to uradi bez saglasnosti sa rukovodstvom svog saveza, jer ga smatram za korektnog igraca.
hehe nije ni lose biti napadacki nastrojen, bilo je dovoljno da me natjeras da i ja nesto napisem :), davno sam se regao al mi bilo lijeno kuckati po forumu :)
necemo vise o ovome, vracamo se na temu

Dobar HOF :)

lesinarbl
25.10.09, 16:28
Naravno, ali ako je sevikus dao neko obecanje u ime saveza ne misim da je toliko neozbiljan da to uradi bez saglasnosti sa rukovodstvom svog saveza, jer ga smatram za korektnog igraca.
hehe nije ni lose biti napadacki nastrojen, bilo je dovoljno da me natjeras da i ja nesto napisem :), davno sam se regao al mi bilo lijeno kuckati po forumu :)
necemo vise o ovome, vracamo se na temu

Dobar HOF :)

haha vidi ga sad se i ovde slifta ma nema nista od saradnje sta ti je ??
a to kazete da ste ally sa s1...

da te pitam samo koliko vas clanova ima sa tog s1 starog??

2 ili 3??:bup:

cut culi smo mi za vas veoma ste zajebani ;)

unknown
25.10.09, 17:50
zamolio bi moderatora da sve komentare koji se ne tiču ovog izvještaja i komentara o njemu ukloni jer će nam HOF rubrika postati mjesto za liječenje frustracija.

hvala još jednom na čestitkama svima koji se drže nekih pravila.

AnuBis.
25.10.09, 19:52
haha vidi ga sad se i ovde slifta ma nema nista od saradnje sta ti je ??
a to kazete da ste ally sa s1...

da te pitam samo koliko vas clanova ima sa tog s1 starog??

2 ili 3??:bup:

cut culi smo mi za vas veoma ste zajebani ;)

Ne sliftam se nikome nego tako sam naucio da razgovaram ( kulturno) sada ne znam je li to i tvoj nacin razgovora ?????, i ne volim da se svadjam i prepirem oko gluposti, pogotovo hvalisanje to nije kod mene palilo ni u vrticu, ne zelim da se ponasam ko malo dijete koje se sa nekim raspravlja cija je igracka bolja, jer tim tokom ide ovaj razgovor, na ovu temu ( ovde ) vise ne razgovaram, a to koliko je nas sa proslog s1..... pa mogu samo reci da nam ima koliko i vas sada ukupno u glavnoj

DOVIDJENJA!!!!!!!!

lesinarbl
25.10.09, 20:08
Ne sliftam se nikome nego tako sam naucio da razgovaram ( kulturno) sada ne znam je li to i tvoj nacin razgovora ?????, i ne volim da se svadjam i prepirem oko gluposti, pogotovo hvalisanje to nije kod mene palilo ni u vrticu, ne zelim da se ponasam ko malo dijete koje se sa nekim raspravlja cija je igracka bolja, jer tim tokom ide ovaj razgovor, na ovu temu ( ovde ) vise ne razgovaram, a to koliko je nas sa proslog s1..... pa mogu samo reci da nam ima koliko i vas sada ukupno u glavnoj

DOVIDJENJA!!!!!!!!

:)
ja sad i ne kulturan sto nisam dao vam saradnju kad ste trazili :izdim:

daj nemoj nam ici sta cemo bez tebe :lol2:

Srdjan
26.10.09, 00:31
Vratimo se na temu !

hopa&cupa
28.10.09, 16:20
hof je ok skroz zbog naseljenika... u svakom slucaju lijepo hvatanje... :)
predpostavljam da ti to nije citav off jer ne bi ga stavio u hof...

-SK- markov aka FAWO

Obijeliks/DM
31.10.09, 15:32
Lijepo hvatanje naseljenika u selu....Svaka cast...

moreplovac
10.11.09, 15:42
u svakom slucaju, igra tek pocinje...
ja se nadam mnogo boljim i interesantnijim napadima....

sto se tice SK ally mislim da ce biti konstantno u vrhu , tokom cijelog servera...
a sto se tice wingova , da li djecurlija igra tamo ili stari igraci, to je apsolutno ne bitno, jer nekada i djecurlija nauci da igra pa iznenadi starog igraca :-)
sto se njih tice uglavnom su dobri za skupljanje deffa kada treba ( sto smo vidjeli i iz poslijednjih napada na ba4 serveru )
Ally koja je mislila da je taj server sigurno njihov , je opasno ispusila ......

ovo je ipak igra , a ona zivot ne znaci ...

ajde da se rokamo narednih godinu dana, pa cemo da vidimo ko je najbolji na kraju :-)))

pozdrav od sina Boga mora

Jaggy
13.11.09, 17:08
ipak ovo je spori server i treba puno da se naprave 2 naseljenika

odlicno uhvaceno:dailine:

cornel
09.12.09, 22:33

ma samo su naseljenici posebni.Sve ostalo je lose!