PDA

View Full Version : Stanje na serveru (no spam !!!) (2009/2010)

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16

MeMobscene
05.05.10, 19:26
Iskreno, nisam ni ocekivao da ces skontat sta sam htio reci sa tim "siti", al mozda je i bolje da nisi :D

I razmisli malo o tome, kako je moguce da neko igra sam i napravi dobro bolji acc od vas cetvorice a pritom okasni na server i krene sa galima. Nemoj samo i to da ne skontas, nije red ;)

Da li je mali za cokoladicu?! Nego, Svaka cast napadacima i fin deff skupismo ali mozemo mi to i bolje! :) jbg, heroj i 'nesto' deffa mi bi na putu pa ga ne poslah! :D

Damir-75
05.05.10, 19:35
Iskreno, nisam ni ocekivao da ces skontat sta sam htio reci sa tim "siti", al mozda je i bolje da nisi :D

I razmisli malo o tome, kako je moguce da neko igra sam i napravi dobro bolji acc od vas cetvorice a pritom okasni na server i krene sa galima. Nemoj samo i to da ne skontas, nije red ;)

Inace sa anonimnima ne komuniciram, al s tobom moram, jace od mene. Spominjes Toy Playera i školske primjere kako ne treba napadati, ocigledno imaš amneziju pa si zaboravio sta vam je taj Toy Player sve napravio "školski", a osim amnezije izgleda da ti je i mrsko razmišljati pa nisi skontao zašto je poslao taj napad.

PS Kako ti racunas ovo koji je bolji acc od kojeg??? Koji su to parametri, haj nam odaj da se i mi malo furamo.

oldsqL
05.05.10, 19:38
istina, jesi vidio stoke, valja se i sutra gurati...
nego znam li ja tebe, ocito si se i ti gurao...

Ma ja sam isto mashinac pa te znam iz vidjenja, a nekad sam na s3 anesu i bojanu na accu mehaga savjete dijelio pa i vas BADare poznajem.
A danas sam samo bio u prolazu, djevojka mi isto "cekala" u redu pa dosao po nju :D

Inace, svaka cast na deffu, kapa dole, iako treba i SK-ovcima odat priznanje na offovima!

Ma dobar si ti, šta dobar odličan....

Ko prizna pola mu se prasta ;)

royal flush
05.05.10, 19:40
Inace sa anonimnima ne komuniciram, al s tobom moram, jace od mene. Spominjes Toy Playera i školske primjere kako ne treba napadati, ocigledno imaš amneziju pa si zaboravio sta vam je taj Toy Player sve napravio "školski", a osim amnezije izgleda da ti je i mrsko razmišljati pa nisi skontao zašto je poslao taj napad.

PS Kako ti racunas ovo koji je bolji acc od kojeg??? Koji su to parametri, haj nam odaj da se i mi malo furamo.

Ma stipu ga ba, grehota... Nije on to tako htio napisat, neg ti nisi skonto LOL

oldsqL
05.05.10, 19:45

I inace ne odgovaras na poruke bez naslova i tako ti fazoni, jel?
Brat bratu, ni meni ni mojima Toy player nije uradio nista, nekome drugom mozda i jest. A samog napada sto se tice, vidim i ja da je bio vrlo pametan, stvarno je trebalo dobro mucnut glavom da se onako zakuca!

PS. Najbolji parametar je vrijeme, a ti malo zagrijat stolicu i digitron u sake, pa mozda nesto i skontas ;)

haris_20_
05.05.10, 19:51
Brat bratu, ni meni ni mojima Toy player nije uradio nista, nekome drugom mozda i jest.

PS. Najbolji parametar je vrijeme, a ti malo zagrijat stolicu i digitron u sake, pa mozda nesto i skontas ;)

vidi druze ne razumijes najbolje sta hoce damir da kaze ... nemoj molim te dalje prosipat svasta pitaj makia jel mu nesto nestalo pa ces znati sta je toy napravio!!!
Ma ne znam sto ovo pisem mogu ti tvoji objasniti ...
ne ulazim u prepirke !!!
jos nisam zaspao nedaju mi :D

Damir-75
05.05.10, 19:56
Brat bratu, ni meni ni mojima Toy player nije uradio nista, nekome drugom mozda i jest. A samog napada sto se tice, vidim i ja da je bio vrlo pametan, stvarno je trebalo dobro mucnut glavom da se onako zakuca!

Izvini, molim te.
Nisam uopšte vidio da imaš 518 stanovnika vise od nas.

A što naš crop ima 932 stanovnika, a tvoj 534 i sto imamo jedan citav crop vise od tebe, to se ne pika :spamfamilija::spamfamilija:

oldsqL
05.05.10, 20:05
Izvini, molim te.
Nisam uopšte vidio da imaš 518 stanovnika vise od nas.

A što naš crop ima 932 stanovnika, a tvoj 534 i sto imamo jedan citav crop vise od tebe, to se ne pika :spamfamilija::spamfamilija:

E vidis, pop je bas ona stvar koja nema ama bas nikakve veze sa tim koliko je neki acc dobar. A evo sad ispravljam, umjesto digitrona u ruke uzmi knjigu, bolje ce ti doc :D

markov
05.05.10, 20:06
Badare, samo da vam cestitam na deffu... svaka cast, jeb*li ste nam I oca I majku...otisla su 2 najveca galska offa na serveru, I jos jwdan odlican teutonski... moje iskreno misljenje je da akcija nije bila losa, mislim da ste imali insajdera, I upravo zbog toga napustam nalog fawo, a I jos jedan najbolji off gal na serveru je napusten a to je davoloxius... ne igram sa spijunima... pozz I srecno svima na serveru, a sve moje artove, kojih imamo 6 ostavljamo kgb-ovcima... lol testamemt..... nalog necemp gasiti ja ga poklanjam ako pce owned da igra neka nastavi... u svakom slucaju koristice....
.
Dundjerima I sitnim dusama koje su dali insajdersku
info nek je na dusu....nemojte mi nista zamkeriti sto seL zezah po fprumu, damiru veliki pozdrav...

bizmark
05.05.10, 20:27
oldsql ti si ocito neki iz Sk, jer vidim da te je puno zabolilo to sto su igraci iz Sk zalijepili na Arkadiusu, de budi covjek kao tvoji prijatelji pruzi ruku i cestitaj na odlicno skupljenom deffu i boljoj ekipi iz ove akcije, naravno idu cestitke BAD-arama na skupljenom deffu lijepa cifra, ali takodjer igracima Sk na odlicnim offovima

Anakin
05.05.10, 20:39
1. Arkadius 493617

brao :):):):)

oldsqL
05.05.10, 21:12
oldsql ti si ocito neki iz Sk, jer vidim da te je puno zabolilo to sto su igraci iz Sk zalijepili na Arkadiusu, de budi covjek kao tvoji prijatelji pruzi ruku i cestitaj na odlicno skupljenom deffu i boljoj ekipi iz ove akcije, naravno idu cestitke BAD-arama na skupljenom deffu lijepa cifra, ali takodjer igracima Sk na odlicnim offovima

Vi sto mozete da smarate to nemoze niko :s

Nit sam iz SK nit me ovo zabolilo. A da ti budem iskren, ne bi me zabolilo ni da sam se ja zalijepio na ovo jer je akcija bila dobra. Volim vidjet dobar off i pametan napad pa makar se i zakucao vise nego ista na travianu, a i mozes primjetit da sam odma cestitao arkadiusu i BAD-u na deffu kao i napadacima. Hvala i dovidjenja

MOD_firecube
05.05.10, 21:35
...koštalo me bana mjesec dana na forumu...

Post / Razlog Datum / Postao Bodovi / Ističe
http://forum.travian.ba/images/travian/misc/redcard_small.gif Stanje na serveru (no... (http://forum.travian.ba/showthread.php?p=868107#post868107)
Razlog: Ban na 2 dana 01.04.10 11:41 od firecube (http://forum.travian.ba/member.php?u=8293) 1002 /IstekloIh, mjesec dana... Jedino ako je server 15x... sporiji! :)

Anakin
05.05.10, 21:49
haha

Ali
05.05.10, 21:51
Ih, mjesec dana... Jedino ako je server 15x... sporiji! :)

eto Savo tako si me opominjao i za neke stvari navodno znajući puno bolje stanje od mene na serveru. Tu ti nisam htio kontrirati jer nije tvoj posao da znaš stanje neko da pratiš forum ali evo da vidiš da imam i ja argumente sreća pa sam kopirao poruku od bana. Dio koji je tvoj posao bi trebalo da znaš bolje nego ja.

Banovani ste iz sljedećeg razloga: Netiquette Ban period ističe: 01.05.10, 11:00

jedan od nas dvojice laže

podsjećanja radi evo sevin komentar od 02:04:2010.

02.04.10, 16:20 #2143 (http://forum.travian.ba/showpost.php?p=868845&postcount=2143) sevikus (http://forum.travian.ba/member.php?u=4476)
Batinar

Registrovan: May 2008

http://forum.travian.ba/images/icons/icon1.gif
Izvinjavam se za sporedno selo, ali covjek se trudio i planirao akciju
pa nisam mogao da ne podrzim :)
Nemam jos dovoljno off-a da idem na glavno ali brzo ce se i to rijesiti...

Posto se nastavlja rat protiv SK, kako banovima u igri tako i banovima na forumu
ide jedan post od banovanog ALI-ja

Anakin
05.05.10, 21:54
hjoj..zanimljiv forum ko i server...
ko spanska sapunica...
nakraju ce armando saznati da je sam sebi mati...

Ann1
05.05.10, 23:24
Badare, samo da vam cestitam na deffu... svaka cast, jeb*li ste nam I oca I majku...otisla su 2 najveca galska offa na serveru, I jos jwdan odlican teutonski... moje iskreno misljenje je da akcija nije bila losa, mislim da ste imali insajdera, I upravo zbog toga napustam nalog fawo, a I jos jedan najbolji off gal na serveru je napusten a to je davoloxius... ne igram sa spijunima... pozz I srecno svima na serveru, a sve moje artove, kojih imamo 6 ostavljamo kgb-ovcima... lol testamemt..... nalog necemp gasiti ja ga poklanjam ako pce owned da igra neka nastavi... u svakom slucaju koristice....
.
Dundjerima I sitnim dusama koje su dali insajdersku
info nek je na dusu....nemojte mi nista zamkeriti sto seL zezah po fprumu, damiru veliki pozdrav...

Brate jesi razmotrio opciju da moras dati vuku 50km u ovom slucaju:), povuci se u ilegalu ko ja sto sam se povukao pa se odmoris od traviana ta opcija je bolja:)

lutajuci_udarac
05.05.10, 23:51
bravo bad-are ...

lesinarbl
06.05.10, 00:32
ajjjjjjjjj borac!!!!!!!:(
http://www.williams-kladionica.ba/provjera_listica2.asp?broj_listica=9070134217192&submit.x=0&submit.y=0&submit=Provjeri+listi%E6...

gurbet
06.05.10, 00:39
ajjjjjjjjj borac!!!!!!!:(
http://www.williams-kladionica.ba/provjera_listica2.asp?broj_listica=9070134217192&submit.x=0&submit.y=0&submit=Provjeri+listi%E6...

gdjes protiv institucije keca odigrat...i kota je ofirna bila, kad je na kecu 1,55 u Williamsu vecinom X bude

princ tame
06.05.10, 00:47
gdjes protiv institucije keca odigrat...i kota je ofirna bila, kad je na kecu 1,55 u Williamsu vecinom X bude

poslusajte gurbeta, iskusnog kladionicara

Stoner R.
06.05.10, 01:44
Vidim puno vojske nestalo u crnoj rupi kod arkadiusa haha
http://www.youtube.com/watch?v=qiSkyEyBczU
:music:

Ann1
06.05.10, 03:39
Vidim puno vojske nestalo u crnoj rupi kod arkadiusa haha
http://www.youtube.com/watch?v=qiSkyEyBczU
:music:

Kolko nam je izginulo ne moze krava sazvakat... Da smo malo vise izgubili svi bi kolektivno umrli IRL.

Stoner R.
06.05.10, 12:29
Kolko nam je izginulo ne moze krava sazvakat... Da smo malo vise izgubili svi bi kolektivno umrli IRL.

Ma bit ce bolje, bar ste se rijesili minusa u zitu

haris_20_
06.05.10, 23:42
bravo syler :D
sreca vasa pa nisam bio danas kuci inace bi zaginuli ...ali sad sam tu samo radi vas cekam vas opet...
Znam da imas kruznu znat ces zasto ovo pisem :D

lesinarbl
07.05.10, 00:03
bravo syler :D
sreca vasa pa nisam bio danas kuci inace bi zaginuli ...ali sad sam tu samo radi vas cekam vas opet...
Znam da imas kruznu znat ces zasto ovo pisem :D

uh sta ovo bi iks oks malo :D

uh jes lijepo imati sylera u ally....

njega da nema ja bi se davno ugasio :)

znas kad bih izgubio volju za igranjem :lol4:

koji je ovo po redu sto je on iskatao ..mislim da KGB vodi evidenciju juce mi je reko da ih ima oko 15 gg kroz kojih je solo prosao ispravite me ako grijesim!!!:kapetan:

haris_20_
07.05.10, 00:10
uh sta ovo bi iks oks malo :D

uh jes lijepo imati sylera u ally....

njega da nema ja bi se davno ugasio :)

znas kad bih izgubio volju za igranjem :lol4:

koji je ovo po redu sto je on iskatao ..mislim da KGB vodi evidenciju juce mi je reko da ih ima oko 15 gg kroz kojih je solo prosao ispravite me ako grijesim!!!:kapetan:

jeste druze to je odavno popravljeno ne racunajuci bolta i iks de koji su na 0 otisli i lilit sto je prebacio gg:D
a gdje je moj ovnas dragi :D

shegalo
07.05.10, 00:21
Onaj art je prevelika prednost za napadača jebga, i ne bi smio da postoji uopšte, kad kate brže od deffa putuju, i nije neki problem se s tim zajebavat da izvinete, pogotovo kad je u rukama dobrog igrača.

zeljo4ever@
07.05.10, 00:27
bad prejak deff napadaci sucut moja :))))) ugl prejako je ispalo

Cossack
07.05.10, 00:39
jeste druze to je odavno popravljeno ne racunajuci bolta i iks de koji su na 0 otisli i lilit sto je prebacio gg:D
a gdje je moj ovnas dragi :D

hahaha pusti shomija neka ga tjesi sto je skatan gg od 500 popa :D
Jbg. kad ti ally pop*** skoro 500k offa, a svoj off raspilavis i napravis jednu veliku nulu, nista drugo ti i ne preostaje :P

_WOLLF_
07.05.10, 01:16
Jbg. kad ti ally pop*** skoro 500k offa, a svoj off raspilavis i napravis jednu veliku nulu, nista drugo ti i ne preostaje :P

SK hvala vam, sto ste i badu pruzili makar mali uzitak na ovom serveru...
nakon svega sto su prezivjeli, nek imaju motiva da nastave igrati..
jos od vremena haubice, nisu bili ovako aktivni na forumu...:lol4::lol4:

uh kad zabacim noge u Unu, edo nema sanse ista da upecas :haha::haha:

oldsqL
07.05.10, 02:04
Onaj art je prevelika prednost za napadača jebga, i ne bi smio da postoji uopšte, kad kate brže od deffa putuju, i nije neki problem se s tim zajebavat da izvinete, pogotovo kad je u rukama dobrog igrača.

Cry me a river...

Hahah, shomijevi su napadi fakat bili kiks prvoklasni, al eto sve i da je poslao "pravi napad" ne bi puno uradio sem sto bi heroj dobio koji poen vise :D

A evo cini se i BNK pokusava da se oposteni, mozda nesto i bude od njih?

komodo
07.05.10, 03:01

ti i Čečen garant isti mamac tj. aromu koristite, on kad je upao u Vrbas posle i dzony osetio posledice aromatičnih opijata od Čečenovih stopala :D

Nego BAD me baš vesele poslednjih nedelju dana ali najiskrenije, totalno se smorio i na forumu dok nisu počeli da se brane po malo :fre:
@Kozače
jel mi ti ono navata dualkine ovce dok sam bio na odmoru?
:violina:

soe
07.05.10, 12:00
slabi off-ovi za ovaj dio servera...malo ovnova....i tako to :biggrin: :biggrin: :biggrin:

lesinarbl
07.05.10, 13:43

kod tebe su svi gradovi(njih15,16,17) od 500 popa...ako te to tjesi ok onda i od 500 da je njih je skoro dvadesetak :)

a to za moj off i slanje je bilo samo zbog ubacivanja deff-a u slucaju da neki pijun iz SK nije zapjevao :)

nije mi zao off-a ja ga svejedno nisam ni pravio niti sam ga slao :)

opet cu reci samo pogledaj statistike i sve ce ti biti jasno ako smo do toga ....

imal tebe igde i sa herojom i sa nekim statistikama ....

tjesi se :)

E.D.O
07.05.10, 13:51

Covjece sta je s tobom? Znas li ti da mi imamo posebne filtere koje Vi iz istocne Bosne morate da nosite na nogama kad dodjete ovamo aaaa kod nas je ekoloska svijest razvijena do maximuma,neb zeljeli da nam se desi pomor ribe kad sarajlije i tuzlaci pokisele noge i daMu u Uni :D
...jos se osjete posljedice od proslogodisnjeg skupa,kad je sudzuka slucajnu upao u Unu i kad se desio onaj pomor ribe u citavom Unskom slivu bilo je na Dnevniku cccc sta ce se tek ove godine desiti kad dodju ovi iz BNK :tres:

Nego kad smo kod BNK "dje" mi je "Krupski zet" kako sam ga zafejko vise mi se ne javlja :p Gledao sam vam spot VRH,VRHOVA :D nesto na nivou Ekrema Jevrica :brao2:

Ja ocistio razanj pa Bujrum :)

DellyRiuM
07.05.10, 17:11
Covjece sta je s tobom? Znas li ti da mi imamo posebne filtere koje Vi iz istocne Bosne morate da nosite na nogama kad dodjete ovamo aaaa kod nas je ekoloska svijest razvijena do maximuma,neb zeljeli da nam se desi pomor ribe kad sarajlije i tuzlaci pokisele noge i daMu u Uni :D
...jos se osjete posljedice od proslogodisnjeg skupa,kad je sudzuka slucajnu upao u Unu i kad se desio onaj pomor ribe u citavom Unskom slivu bilo je na Dnevniku cccc sta ce se tek ove godine desiti kad dodju ovi iz BNK :tres:

Nego kad smo kod BNK "dje" mi je "Krupski zet" kako sam ga zafejko vise mi se ne javlja :p Gledao sam vam spot VRH,VRHOVA :D nesto na nivou Ekrema Jevrica :brao2:

hahaha, ne brini se Eduka lafe, tu je zet, ne boji se fejkova, vise se navikao na crvenilo nego na pojacanja xD a ne brini se za filtere, ja sam vazda ispustao eau de toillete umjesto znoja, a none mi koriste kao omeksivac :brao2:

jes' vidio spota ha... :D nosim kameru sa sobom, ima da napravim zvjezde od vas hehehe

Cossack
07.05.10, 20:04
kod tebe su svi gradovi(njih15,16,17) od 500 popa...ako te to tjesi ok onda i od 500 da je njih je skoro dvadesetak :)

a to za moj off i slanje je bilo samo zbog ubacivanja deff-a u slucaju da neki pijun iz SK nije zapjevao :)

nije mi zao off-a ja ga svejedno nisam ni pravio niti sam ga slao :)

opet cu reci samo pogledaj statistike i sve ce ti biti jasno ako smo do toga ....

imal tebe igde i sa herojom i sa nekim statistikama ....

tjesi se :)

E moj Shomi, znam da ti nije lako :D Prvo ti BAD zagorca zivot epskim docekom a nakon toga te Zeljo dotuce...i to sve u jednom danu. :ahahah::ahahah::ahahah:
Znaci ti samo forum forsiras??? Ili je tvoj dio pop da guras??? Mislio sam da si ozbiljan lik...

Stipu ba statistike, samo to gledate. Sve zivo ste primili u SK samo da bi statistika bila na nivou! :sipak:
Magupski nema sta :P

Naravno da me ima, heroj 50. na serveru a po napadu sam 93. I to skoro sve zaradjeno na SK-u :D I jos deffer :(

lesinarbl
07.05.10, 20:20
E moj Shomi, znam da ti nije lako :D Prvo ti BAD zagorca zivot epskim docekom a nakon toga te Zeljo dotuce...i to sve u jednom danu. :ahahah::ahahah::ahahah:
Znaci ti samo forum forsiras??? Ili je tvoj dio pop da guras??? Mislio sam da si ozbiljan lik...

Stipu ba statistike, samo to gledate. Sve zivo ste primili u SK samo da bi statistika bila na nivou! :sipak:
Magupski nema sta :P

Naravno da me ima, heroj 50. na serveru a po napadu sam 93. I to skoro sve zaradjeno na SK-u :D I jos deffer :(

nema sta cime se ti hvalis ....

znas kako prvo pogledaj u svom dvoristu sta se desava pa onda pogledaj kod komsije ....al sta ces imas se ti o cemu brinuti i brani ta sela sto ih SK kata....defferu!

nemoj gledati statistike kad te toliko bole :D

Cossack
07.05.10, 20:31
nema sta cime se ti hvalis ....

znas kako prvo pogledaj u svom dvoristu sta se desava pa onda pogledaj kod komsije ....al sta ces imas se ti o cemu brinuti i brani ta sela sto ih SK kata....defferu!

nemoj gledati statistike kad te toliko bole :D

Je li ti chaire uzeo mustuluk da sam mu neki dan off prepolovio? :D Ja ako nista drugo onda bar stojim iza svakog svog napada i ne baljezgam okolo kako ne klikam i ne saljem vlastiti off! :bup:
Smjesnije (blago receno) izjave odavno nisam cuo :(

Krenuo je neki dan Silvester na mene. Neki valovi od po 20 kata ofo ono :P Pushnuo 200 kata dok si rekao keks :)
Valjda minus i kod njega upekao... :pustinja:

lesinarbl
07.05.10, 22:35
Je li ti chaire uzeo mustuluk da sam mu neki dan off prepolovio? :D Ja ako nista drugo onda bar stojim iza svakog svog napada i ne baljezgam okolo kako ne klikam i ne saljem vlastiti off! :bup:
Smjesnije (blago receno) izjave odavno nisam cuo :(

Krenuo je neki dan Silvester na mene. Neki valovi od po 20 kata ofo ono :P Pushnuo 200 kata dok si rekao keks :)
Valjda minus i kod njega upekao... :pustinja:

o cemu pricamo o statistikama? :brao2:

E.D.O
08.05.10, 01:00
hahaha, ne brini se Eduka lafe, tu je zet, ne boji se fejkova, vise se navikao na crvenilo nego na pojacanja xD a ne brini se za filtere, ja sam vazda ispustao eau de toillete umjesto znoja, a none mi koriste kao omeksivac :brao2:

jes' vidio spota ha... :D nosim kameru sa sobom, ima da napravim zvjezde od vas hehehe

Ma ja vala i vi navalili ko da vas vise nebole *ite :D Ma mi smo vec zvjezde,ne zna se koji je gori,sve od zla oca i gore majke :P nebrini se dernek zagarntovan nema sta...

_WOLLF_
08.05.10, 01:00

krkane moj... sretan rodjendan, sve najbolje.. chupi daj lizalo... :brao2::brao2::predaja::predaja:

DellyRiuM
08.05.10, 04:56
Ma ja vala i vi navalili ko da vas vise nebole *ite :D Ma mi smo vec zvjezde,ne zna se koji je gori,sve od zla oca i gore majke :P nebrini se dernek zagarntovan nema sta...

ma mozda nam koordinate odudaraju, ali vjeruj da smo po tome barem identicni... vidi tajming kada pisem ovu poruku, sve ti je jasno :D odoh se onesvjestiti :ahahah:

p.s. tajming foruma ne ljava rackashu, kod mene 04:00 :D

Lance Bishop
08.05.10, 05:57
vidi tajming kada pisem ovu poruku, sve ti je jasno :D odoh se onesvjestiti :ahahah:

p.s. tajming foruma ne ljava rackashu, kod mene 04:00 :D

Gle ima budnih i u ovo doba?

Registrirani igrači: 3402
Aktivni igrači: 2975
Online igrači: 22

od toga 2 na forumu

DellyRiuM
08.05.10, 15:11
Gle ima budnih i u ovo doba?

Registrirani igrači: 3402
Aktivni igrači: 2975
Online igrači: 22

od toga 2 na forumu

nocna alko-straza :brao2:

Anakin
08.05.10, 20:58
sta je ovo,neka sablasna tisina se uvukla na forum...:razmislja:
zar se nista ne desava?!

I2oni
08.05.10, 21:14
dobro jutro :jede:

sabanezi
08.05.10, 21:44
dobro jutro :jede:

D'vece ;)

Damir-75
08.05.10, 21:53
sta je ovo,neka sablasna tisina se uvukla na forum...:razmislja:
zar se nista ne desava?!

Whitedeath je ostao bez glavnog grada, samo šuti ne širi dalje, bolje da se ne zna :turpija:

Maximian
09.05.10, 00:00
Whitedeath je ostao bez glavnog grada, samo šuti ne širi dalje, bolje da se ne zna :turpija:

I sta si htjeo reci sa ovim? Hmm, kolko je ono vas ostalo bez gg? al pssttt samo cemo sutimo :fre:

Anakin
09.05.10, 00:26
hjoj...pa posle iskatanih 20 vasih i 10 BNK gradova mora i jedan nas grad pasti...
ps...
a da ne spominjem pohvatane offove kod ovih sto boli ona stvar

gogi
09.05.10, 01:33
mora i jedan nas grad pasti...

prvi,ne bi bas rekao,raspitaj se malo bolje ^^

Anakin
09.05.10, 01:36
prvi,ne bi bas rekao,raspitaj se malo bolje ^^
hu d fak ar ju???

Painkiller
09.05.10, 02:14
hu d fak ar ju???

ahahahahahaha....dobro pitanje/odgovor:brao2:

sabanezi
09.05.10, 04:20
Cestitke deckima sa bolovima u predjelu genitalija :P svaka cast :brao:

Bilo je tesko reci jel idete na Saurona ili mene, jer je dobro uvezano bilo, ali posto ja nisam Virutal da povucem sav deff alijanse sebi gurali smo njega i jos par gg-ova, a moj naravno ostao prazan sto mi nije zao sekunde.. Ipak rostilj je rostilj, ne sjedio ja i cekao kad cete doci da sjecem nesto, samo bezveze bi izmrcvarili, pa bi ja morao katati sam sebe :D U svakom slucaju cestitke od mene, ali ipak mi je dan bio ugodniji nego vama :)

@Damire, GG sa zitnim na 12 lvl-u i 4-5 na 13-tom ne znaci nista, kao ni offic od 8k koji je izgubljen, i fkt nema razloga da mi bude zao ;) Al sve u svemu, nisi podoban bas ti da ista komentarises :)

@gogi - Jedan GG nuliran nista vise + jos jedan al ne nuliran nego samo skatan i vec djelom dobro oporavljen, nigdje se ne zuri :)

A pitaj gospodu koliko je kod njih gg-ova polupano :mig:

Imate od Chupija svi po lizalce, novi okus, okus Jägermeister-a ;)

Whitedeath/Hektor

lolek
09.05.10, 04:53
ja nis' ne kontam ovdje...
sve se nesto rusi...

pliz aj dont drink mor bir.... :D

Anakin
09.05.10, 06:51
ja nis' ne kontam ovdje...
sve se nesto rusi...

pliz aj dont drink mor bir.... :D
ju ar krejzi!!!

Damir-75
09.05.10, 08:30
I sta si htjeo reci sa ovim? Hmm, kolko je ono vas ostalo bez gg? al pssttt samo cemo sutimo :fre:

Samo da vaš igrac, sat i 50 minuta nakon sto jedan od trojice sa profila alijanse izgubi gg, posta na forumu "što se ovo nista ne dogadja". Nas ostalo bez gg 1(jedan).

hjoj...pa posle iskatanih 20 vasih i 10 BNK gradova mora i jedan nas grad pasti...
ps...
a da ne spominjem pohvatane offove kod ovih sto boli ona stvar

Izvini molim te što sam te obavijestio, necu više nikad.

@Damire, GG sa zitnim na 12 lvl-u i 4-5 na 13-tom ne znaci nista, kao ni offic od 8k koji je izgubljen, i fkt nema razloga da mi bude zao ;) Al sve u svemu, nisi podoban bas ti da ista komentarises :)

Uhhhh, da nisi gubio vrijeme po forumu sigurno bi imao 4-5 polja na 14-om lvl.
Kad bolje razmislim, u pravu si skroz, sta ce ti glavni grad, bolje ti je bez njega :)

sabanezi
09.05.10, 09:20
Samo da vaš igrac, sat i 50 minuta nakon sto jedan od trojice sa profila alijanse izgubi gg, posta na forumu "što se ovo nista ne dogadja". Nas ostalo bez gg 1(jedan).

Uhhhh, da nisi gubio vrijeme po forumu sigurno bi imao 4-5 polja na 14-om lvl.
Kad bolje razmislim, u pravu si skroz, sta ce ti glavni grad, bolje ti je bez njega :)

Zar se sta dogodilo :smijeh:

A jeste mi se i nasao neko pricao o forumu i izlasku na isti :)

Damir-75

sabanezi

Damire sine, haj malo macora nasafunjaj :) Prestani sanjati gg-ove... Cemu trositi vrijeme i novac na nesto sto nestane u par minuta :) A ja sam dosao ovamo da se igram ne da se stekam nesto i krijem iza nekoga ;)

A cuo sam cak da si isao kod vidovite Đemile i saradnika traziti savjet gdje da deff syleru postavis :)

Mene bi bilo sramota da jedan igrac ispred jedne alijanse, kata meni i mojim suigracima GG-ove sam

Damir-75
09.05.10, 09:49

Damir-75

sabanezi

Opet nisi shvatio :confused:

Osim sto imam vremena za postove , imam i da kliknem zitna preko 13. lvl.

haris_20_
09.05.10, 10:15

Damir-75

sabanezi

Damire sine, haj malo macora nasafunjaj :) Prestani sanjati gg-ove... Cemu trositi vrijeme i novac na nesto sto nestane u par minuta :) A ja sam dosao ovamo da se igram ne da se stekam nesto i krijem iza nekoga ;)

A cuo sam cak da si isao kod vidovite Đemile i saradnika traziti savjet gdje da deff syleru postavis :)

Mene bi bilo sramota da jedan igrac ispred jedne alijanse, kata meni i mojim suigracima GG-ove sam

nije isao kod vidovite dzemile nego kod vidovitog hareta ....:D
:spamfamilija:

lesinarbl
09.05.10, 11:25
nije isao kod vidovite dzemile nego kod vidovitog hareta ....:D
:spamfamilija:

i opet mu ne mozete nista dobro kaze .....SYLER VS BAD dokazi da nije tako :)

odoh promijeniti naziv ally :D

Damir-75
09.05.10, 11:31
i opet mu ne mozete nista dobro kaze .....SYLER VS BAD dokazi da nije tako :)

odoh promijeniti naziv ally :D

Hajde, hajde, ostalo vam je toliko offa da ovo Syler vs Bad nikad nece biti tacnije....

Ne mogu da vjerujem, koji su ovo likovi:haha::haha::haha:
Imam vise vezanih napada na
Novo Selo
(-127|62)
Pleme: Rimljani
Alijansa: BAD
Vlasnik: damir75
Stanovnici: 3

Cim napravim mjesto okupljanja, javim vam ko su :funny::funny:

haris_20_
09.05.10, 12:11
Hajde, hajde, ostalo vam je toliko offa da ovo Syler vs Bad nikad nece biti tacnije....

Ne mogu da vjerujem, koji su ovo likovi:haha::haha::haha:
Imam vise vezanih napada na
Novo Selo
(-127|62)
Pleme: Rimljani
Alijansa: BAD
Vlasnik: damir75
Stanovnici: 3

Cim napravim mjesto okupljanja, javim vam ko su :funny::funny:

hahaha ja vam ally 200 ljudi gura jednog covjeka ...LJudi moji ne pobjedjuje 1 covjek nego tim treba vam jos sylera:D

lesinarbl
09.05.10, 12:27
hahaha ja vam ally 200 ljudi gura jednog covjeka ...LJudi moji ne pobjedjuje 1 covjek nego tim treba vam jos sylera:D

pa vidis da mi sa jednim covjekom pobjedjujemo ....skontaj da imamo jos sylera :)

haris_20_
09.05.10, 15:48
pa vidis da mi sa jednim covjekom pobjedjujemo ....skontaj da imamo jos sylera :)

"pobjedjujemo " hahahhaha odavno me niko nije ovako nasmijao :lol4::lol4::lol4:

Cossack
09.05.10, 17:16

hahahahaa shomac je fenomen pa "pobjedjivanjem" zove stanje u kojem mu ally sve najjace off-ove zijani na jednom igracu. :D jos kad rece da njegov ex off nije on pravio niti ga je slao... :P valjda je njegovo bilo samo da nabavi hachovani gold i zada se po forumu... :razmislja:
jedina slamka za koju moze da se uhvati je Syler mada ni njega nesto nema... sto li? :D momku se mora odati priznanje na upornosti ali vakat je da i on malo mijenja taktiku. :leti:

Ann1
09.05.10, 18:15
Nista vi niste videli, najveci offovi 5 offova a 60 ljudi u ally hocete da kazete da samo 5 ljudi ima offove? Sta je sa ostalih 30 offera? A da vam javim samo da su odbanovani neki ljudi :) I uzdajte se da ce i na dzonyu ustanoviti gresku i njega da odbanuju pa cete onda imati dupli syler problem:)

lesinarbl
09.05.10, 18:27

ti si rekao da ne pobjedjuje jedan covjek a izvini ako sam vas uvrijedio sa tim sto sam spomenuo sylera i sta vam je covjek uradio SAM !!!

pa eto ko pobjedjuje BAD ili SYLER??koliko iskatanih gradova od strane SYLERA???

znam kozace da istina boli pa na svaki moj post moras dodati nesto ali de prestani se vracati na neke svoje statistike koje nemaju veze sa vezom ....ovde se prica o SYLERU KAKO J.... BAD SAM !!!

idemo dalje........:D

cekam odgovor :)
i odbanovane :P

Damir-75
09.05.10, 21:36
Nista vi niste videli, najveci offovi 5 offova a 60 ljudi u ally hocete da kazete da samo 5 ljudi ima offove? Sta je sa ostalih 30 offera? A da vam javim samo da su odbanovani neki ljudi :) I uzdajte se da ce i na dzonyu ustanoviti gresku i njega da odbanuju pa cete onda imati dupli syler problem:)

ti si rekao da ne pobjedjuje jedan covjek a izvini ako sam vas uvrijedio sa tim sto sam spomenuo sylera i sta vam je covjek uradio SAM !!!

pa eto ko pobjedjuje BAD ili SYLER??koliko iskatanih gradova od strane SYLERA???

znam kozace da istina boli pa na svaki moj post moras dodati nesto ali de prestani se vracati na neke svoje statistike koje nemaju veze sa vezom ....ovde se prica o SYLERU KAKO J.... BAD SAM !!!

E nek ste se raskokodakali, evo ja upravo Dzonija stavio da sjedne između Njofre i Pashaluka, pa sad nesto kontam da im pokazem sta ima na forumu:rupnjak:

Decimus Maximus
09.05.10, 21:39
E nek ste se raskokodakali, evo ja upravo Dzonija stavio da sjedne između Njofre i Pashaluka, pa sad nesto kontam da im pokazem sta ima na forumu:rupnjak:

to drotovi cuvaju naseg genija :D

zna keka na sta mislim :P

Damir-75
09.05.10, 21:41
to drotovi cuvaju naseg genija :D

zna keka na sta mislim :P

Evo sad ga je i Shegs opkolio :smijeh:

Decimus Maximus
09.05.10, 21:44
je li to i on drot :)

pa lako je tebi onda biti sef partije imas represivni aparat. :D

lesinarbl
09.05.10, 22:13

joj jadan dzoni ........da nece biti kakvog primirja :)

:wutra:

cecen
09.05.10, 22:35
nidjo nedaj nam se bjez nazad bedare su to:hitna::hitna::hitna::odiodi:

Straight Flush
09.05.10, 22:43
iako ne igram vise na s1 vidim da je jos uvjek zanimljivo,ne dajte se i rasturite ih SK i TT ubite BNK i BAD,a cujem da i moj UGR jos uvjek zivi..

haris_20_
09.05.10, 23:44
vidim atac napravio 500 ovnova ali bez offa :odiodi::hitna:

oldsqL
10.05.10, 00:03
Meni uporno nije jasno o cemu ovaj BAD prica, napravili su, slovom i brojem, 2 (dvije) akcije na serveru na kojima im je covjek mogo rec "svaka cast". Doduse, jedna je bila akcija i ti ona na Haubicu, a druga je bila reakcija i to na napad SK na Arkadiusa. O tome da ste sve do artova imali mir necu ni govorit...

Za razliku od toga, BiH TT i SK su se udaraili konstantno i prije i poslije artova, pa su opet i jedni i drugi uspjeli naklilat offove kakve vi uglavnom mozete sanjat. A tek o tome koliko je BAD pretrpio na srusenim glavnim gradovima i BNK na izgubljenim artovima, e o tome stvarno ne vrijedi pricat, sramota je.

woole
10.05.10, 00:20
auuu ljudi... evo mene opet s pitanjem: STA BI? :D

Napadač sedmice
Rang Igrač Bodovi
1. Ammar&Dualke 149350
2. The_Avenger 136103

Branitelj sedmice
Rang Igrač Bodovi
1. Arkadius 493685
2. jafa 183639

Maximian
10.05.10, 00:21
NIsta, cestitke a mi idemo dalje :D

Ammar i Ado, logovi ako se postave trazit cemo zatvaranje teme tako da :zube:

Damir-75
10.05.10, 00:28
NIsta, cestitke a mi idemo dalje :D

Ammar i Ado, logovi ako se postave trazit cemo zatvaranje teme tako da :zube:

Trazi, trazi, ko trazi taj i dobije...

http://travilog.org.ua/ba/6850784/bfbcea46aeaeb4c4662d69f39fe26049/2/1

Anakin
10.05.10, 00:33

nemas sta da postavis sto je tvoja aly dobro uradila pa se kitis tudjim perjem...
ne stavljaj na forum nista sto nema veze sa tobom i tvojom aly!!!

Damir-75
10.05.10, 00:36
nemas sta da postavis sto je tvoja aly dobro uradila pa se kitis tudjim perjem...
ne stavljaj na forum nista sto nema veze sa tobom i tvojom aly!!!

Eki nema veze

http://travilog.org.ua/ba/1456961/415a5ff7e3a9fb6bfe0feb1deabc8c7a/2/1

Anakin
10.05.10, 00:40
Eki nema veze

http://travilog.org.ua/ba/1456961/415a5ff7e3a9fb6bfe0feb1deabc8c7a/2/1
jedino ako je ga je defala cijela B.N.K i BAD koalicija...onda mozda

nemoj samo sad reci..pa defano je jos 3-4 gg
spija vjerovatno...al nema veze...cestitam...
brz oporavak svima :)

I2oni
10.05.10, 00:41
opet se ponavljam.. bad 4ever...
ne smijem svoje da reklamiram dobit ću ban :'(

Damir-75
10.05.10, 00:47
nemoj samo sad reci..pa defano je jos 3-4 gg

Kako ono, ako laze koza ne laze rog....

http://travilog.org.ua/ba/2815596/4e32022b7de59a33e56a75b4a4743973/2/1

PS Uporedi vrijeme

PS II Mogu ja i nastaviti sa logovima:)

lolek
10.05.10, 01:02
samo 27 heroja u odbrani....
i toliki deff....
i toliko sela branili...

ma svaka cast...
najjaci ste...

:)

DellyRiuM
10.05.10, 01:26
samo za raju ispod šanka :wutra:

http://www.youtube.com/watch?v=yfWmOOLaU14

gg ;)

german
10.05.10, 01:27
Dobar :D ma to ovi poslali hoće da se bildaju... Ovaj gore što piše neprovjerene informacije .. šteta što samo sebe i svoje zavarava :D

Cossack
10.05.10, 02:35
Kako ono, ako laze koza ne laze rog....

http://travilog.org.ua/ba/2815596/4e32022b7de59a33e56a75b4a4743973/2/1

PS Uporedi vrijeme

PS II Mogu ja i nastaviti sa logovima:)

Nemoj vise pls! :D mogao bi neko posumnjati u shomijevu izjavu da "pobjedjuju" :oops:
:ahahah::ahahah::ahahah:
@ ATAC trebao si odmoriti bar jos koju heftu, bar bi bilo kvalitetno zakucavanje... :P

BAD 4 EVER! :moderator:

chupa chups
10.05.10, 02:35
Auuu veceras bome mi TTejci lizemo lizala uveliko, evo sve nam jezik otekao lizajuci :P

Moram cestitati na sakupljenom deffu odlicno uhvaceni offovi,mada samim tim da ste "nekako" saznali gdje udaramo ne kontam zasto niste nagurali da zakucate sve sto smo poslali :razmislja:

Nije valjda da vas DM nije ispostovao ovaj put :P

I da zasto cuvati mali art u zgradi na 20 lvl-u :razmislja:

Rahmetli herojima zelim brz oporavak,bilo im je veselo i nadam se da ce biti opet veselih situacija jer igra tek postaje zanimljiva. :predaja:

Zahvaljujem se Delly-u na pjesmi odlicna ;)

A evo i tebi jedna Delly ;)

http://www.youtube.com/watch?v=PmheYj2GQ4s

dinGospo
10.05.10, 02:45
ufff... veselo nema sta...
mi imamo deff koji se samostalno multiplicira i branimo 14gg-ova istovremeno sto svojih sto nasih ''koalicionih partnera'' :dailine:

jafa
10.05.10, 02:55
""I da zasto cuvati mali art u zgradi na 20 lvl-u :razmislja:"""

pa recimo da se zgrada sa lvl20 teze srusi nego ona na lvl10, ima vise cigle u sebi :lol:

chupa chups
10.05.10, 03:07
""I da zasto cuvati mali art u zgradi na 20 lvl-u :razmislja:"""

pa recimo da se zgrada sa lvl20 teze srusi nego ona na lvl10, ima vise cigle u sebi :lol:

Hmm... registrovao si acc na forumu da bi samo to napisao :razmislja:

Pa brate ako imas imalo obraza reci ces svaka cast na offu/deffu nebitno kako god da su prosli napadi i kakva god da je bila akcija,ne razumijem da mozes biti tolika ja*ara i postovati ovakvu glupost za prvi post.

I jos uz to poceo BNK da pise po forumu koji ne napise nista na forumu po mjesec dana cast izuzetcima :sejofloosh2:

Ann1
10.05.10, 03:09
Kakvi ste vi lakrdijashi... Zivi bili i videli kako ce se razvijati situacija... Mi smo izvjecali od sada svi pravimo deff i samo syler napada, ne treba nam vise offova osim jednog...

sabanezi
10.05.10, 03:25
Tuga, cemer, jad :)

Cestitke opet i Ammaru i Sauronu na jbg kucanju, i Adi na zavrsnom pokolju ;)

Kako god bilo, opet zitna platise pa koliko toliko :confused:

Naravno cestitke i BNK-asima na doceku zamalo pa sve al et vise srece iduci put :D

Samo decki pobise deff od cjele BNK pa i nasih saveznika DMRM-a ;)

Logovi nisu dobili saglasnost TT-a i kao takve zelim da se uklone sa foruma! I mislim da je previse opomena bilo radi istih - istim osobama, tako da je red da se i tu nesto uradi.

jafa
10.05.10, 03:28
registrovao sam se prije nego sto si napisao post a do veceras nisam ni znao da se ima cak i forum. Inace me BMK za forum a odgovor koji si dobio je istinit.
I naravno cestitke na offu i neuspjehu a nama cestitke na deffu i uspjehu i iskreno hvala na uzbudljivom danu.

BetOn_Sa
10.05.10, 03:33
Trazi, trazi, ko trazi taj i dobije...[/url]

klasika bezobrazluka.... još više iznenađuje jer je od srednjovječnog čovjeka,
ipak možda se treba učiti od mlađih generacija :funny:
Zar onaj Srdjan nema više onu funkciju HOF keepera ovdje? Ko god želi da odgovori slobodno (isto onako kako se uvelo u praksu da log postavi ko god hoće ovdje), a najviše bi volio da svoj odgovor da neko iz vlade foruma.
Pa kako smo krenuli uskoro možemo očekivati i privatne poruke da se postavljaju ovdje, a i sam ih imam nekoliko od gore spomenutog srednjovječnog...
I tako se ja pitam u sebi :)

sabanezi
10.05.10, 03:53
Ne znam po cemu je neuspjeh.. Uspjeh je probiti, a to se ucinilo pa i malo mrljavilo po selu.. kako Avengerove tako i Balzamicove kate tako da :byebye:

A sto se tice kucanja haman 3 off-a ( treci je prosao zato je haman :D ) svaka cast, mada malo je tu deff-a bilo kako ste znali gdje se ide..

Kako god da je bilo dobro je, mi zadovoljni i previse :D Idemo dalje :D

dinGospo
10.05.10, 04:25
Tuga, cemer, jad :)

Cestitke opet i Ammaru i Sauronu na jbg kucanju, i Adi na zavrsnom pokolju ;)

Kako god bilo, opet zitna platise pa koliko toliko :confused:

Naravno cestitke i BNK-asima na doceku zamalo pa sve al et vise srece iduci put :D

Samo decki pobise deff od cjele BNK pa i nasih saveznika DMRM-a ;)

Logovi nisu dobili saglasnost TT-a i kao takve zelim da se uklone sa foruma! I mislim da je previse opomena bilo radi istih - istim osobama, tako da je red da se i tu nesto uradi.

kako ste samo peglativni s logovima :mirmir:

lesinarbl
10.05.10, 07:36
Nemoj vise pls! :D mogao bi neko posumnjati u shomijevu izjavu da "pobjedjuju" :oops:
:ahahah::ahahah::ahahah:
@ ATAC trebao si odmoriti bar jos koju heftu, bar bi bilo kvalitetno zakucavanje... :P

BAD 4 EVER! :moderator:

nije pobjedjuju nego pobjedjuje :flooshkazna:

jedan covjek je u pitanju sto vas kara i znam da to boli al polako proci ce ...vidim da se vec navikli na njega :lol2:

soe
10.05.10, 09:15
ne znam sto ste se toliko uhvatili tih prica o spijunima i znanju gdje off-ovi idu. to sto su upecani toliki off-ovi ne znaci nuzno da postoji spijun, vec mozda dokazuje da nemate blage :biggrin: :biggrin: sreca tu je syler...a izgleda da je on sasvim dovoljan da rasklima krevete :biggrin: :biggrin:

Anakin
10.05.10, 09:50
ne znam sto ste se toliko uhvatili tih prica o spijunima i znanju gdje off-ovi idu. to sto su upecani toliki off-ovi ne znaci nuzno da postoji spijun, vec mozda dokazuje da nemate blage :biggrin: :biggrin: sreca tu je syler...a izgleda da je on sasvim dovoljan da rasklima krevete :biggrin: :biggrin:
mali ne budali...:P

soe
10.05.10, 09:57
sto se to ti odmah pronadje u prici o spijunima?! :biggrin: :biggrin:

Anakin
10.05.10, 10:06
sto se to ti odmah pronadje u prici o spijunima?! :biggrin: :biggrin:
pa zar ti ne govoris da nema spijuna???

igor_w
10.05.10, 10:17
sad sam se isfurao zbog svega ovoga

odoh malo katati svoga druga soe-ta

(kad nece da nam bude spijun u XIII legiji)

oldsqL
10.05.10, 10:23

A zna Damir da ovoliki off nikad u svom selu imat nece pa se po forumu razbacuje logovima! Pogotovo tudjim :D :D

jafa
10.05.10, 10:47
Ispusili ste off i gotovo. Par ovih mojih postova iznad su mojih 5 minuta i napisani su u skladu sa situacijom.
Od mene iskreni respect na svemu do sada. Imate nekoliko akcija za 10. Ali sad ste uhvaceni i trebate to mirno i junacki podnijeti. Mi cemo ovo svakako znati iskoristiti tako da ovo sigurno nije kraj. Nego, kako vi volite reci, idemo dalje.

lopov
10.05.10, 11:33
Moram cestitati na sakupljenom deffu odlicno uhvaceni offovi,mada samim tim da ste "nekako" saznali gdje udaramo ne kontam zasto niste nagurali da zakucate sve sto smo poslali :razmislja:

Nije valjda da vas DM nije ispostovao ovaj put :P

nije valjda da smo se rijesili spijuna pa ne znate gdje je sve isao deff :confused:

ajd ako smo ge se rijesili u gl. ally,sigurno imate nekog u nasim wingovima, pa dobro znate gdje je sve isao deff, tako da prica o izginutom svom deffu BNK-a i o dojavi gdje idete je smijesna....

DM nas je ispostovao kao i uvijek ,ali nista njihovog deffa nije zaginulo jer je otisao u drugi grad, on vas opet ceka kad krenete sljedeci put ;)

Cossack
10.05.10, 11:36
nije pobjedjuju nego pobjedjuje :flooshkazna:

jedan covjek je u pitanju sto vas kara i znam da to boli al polako proci ce ...vidim da se vec navikli na njega :lol2:

hahahaha od silnih zakucanih off-ova si i amneziju dobio! :D evo bolan sta si ti napisao; "pa vidis da mi sa jednim covjekom pobjedjujemo ...."
Znam, nije ti lako... :hitna:

DellyRiuM
10.05.10, 11:37
Zahvaljujem se Delly-u na pjesmi odlicna ;)

A evo i tebi jedna Delly ;)

http://www.youtube.com/watch?v=PmheYj2GQ4s

uu bravo Chupy, plaha... budi nostalgiju :D

a sto se tice ekipe koja se zali oko logova, ne budite djeca, i vi ste postali logove protiv nas, nikoga nista ne pitajuci... i de malo smanjite tenzije, sto bi rekao Nurija: samo sport raja, samo sport :D

vodimo ljubav a ne ratove :wutra:

MOD_firecube
10.05.10, 11:38
Zar onaj Srdjan nema više onu funkciju HOF keepera ovdje? Ko god želi da odgovori slobodno (isto onako kako se uvelo u praksu da log postavi ko god hoće ovdje), a najviše bi volio da svoj odgovor da neko iz vlade foruma.

Evo da riješimo već jednom tu dilemu, da ne objašnjavam pojedinačno na PP.

Srdjan ima funkciju HoF Keeper-a, i kako mu sam naziv funkcije kaže - zadužen je za HoF sekciju (kad odeš na početnu stranu foruma možeš da vidiš ko je zadužen za koji dio foruma), tako da nema ama baš nikakve veze sa ovom temom.

Drugo, nigdje osim u temi za zvaničnu objavu rata ne piše da obje strane moraju dati saglasnost za objavu loga (što ne znači da se to pravilo neće uvesti), pa mislim da je to ono što vama treba. Otvorite posebnu temu koja se tiče ratovanja, i oni logovi koji se tamo ne odobre ni ovdje se neće moći postovati, jer će postojati tema koja se tiče samo tih logova i napada.

P.S. Valjda bi neko od 2 moderatora, 2 supermoderatora i 2 administratora koji prate ovu temu do sada obrisao te logove da je tako po pravilima...

jafa
10.05.10, 11:48
nije valjda da smo se rijesili spijuna pa ne znate gdje je sve isao deff :confused:

ajd ako smo ge se rijesili u gl. ally,sigurno imate nekog u nasim wingovima, pa dobro znate gdje je sve isao deff, tako da prica o izginutom svom deffu BNK-a i o dojavi gdje idete je smijesna....

DM nas je ispostovao kao i uvijek ,ali nista njihovog deffa nije zaginulo jer je otisao u drugi grad, on vas opet ceka kad krenete sljedeci put ;)
trebao si reci da nam dojava gdje ide napad nije stigla na vrijeme te se zato nije skupilo vise deffa :brao2::brao2::brao2::brao2::brao2:

lesinarbl
10.05.10, 12:58
hahahaha od silnih zakucanih off-ova si i amneziju dobio! :D evo bolan sta si ti napisao; "pa vidis da mi sa jednim covjekom pobjedjujemo ...."
Znam, nije ti lako... :hitna:

kojih off-ova :)

jesam li nesto pogrijesio ???

znaci svaki dan jedan gg iskata covjek sam i nemozete mu nista par puta se zakucali mi jednom !!!

znaci POBJEDJUJE vas SYLER I pssst :D:wutra:

mi smo ostali samo podrska da se zakucamo negdje drugo....:rupnjak:

ti izgleda nisi pratio od pocetka ratovanje BAD I SK :D

de procitaj prije sta se desilo i onda ce ti biti jasno ili nek ti neko objasni izgleda da i ti imas amneziju :lol2::lol2::lol2::lol2:

lako je tebi ....

Cossack
10.05.10, 13:16
kojih off-ova :)

jesam li nesto pogrijesio ???

znaci svaki dan jedan gg iskata covjek sam i nemozete mu nista par puta se zakucali mi jednom !!!

znaci POBJEDJUJE vas SYLER I pssst :D:wutra:

mi smo ostali samo podrska da se zakucamo negdje drugo....:rupnjak:

ti izgleda nisi pratio od pocetka ratovanje BAD I SK :D

de procitaj prije sta se desilo i onda ce ti biti jasno ili nek ti neko objasni izgleda da i ti imas amneziju :lol2::lol2::lol2::lol2:

lako je tebi ....
Hahhaaha nemas pojma koliko si pogrijesio :P pa bolan osim Sylerovih napada sve sto ste poslali se zaljepilo na nasim bedemima! :D Nesto ni sylera nema u vadnje vrijeme...da mu se mozda jedan off nije prepolovio?! :(
baljezgas druze bezveze, syler jeste rusio ali skoro sve je popravljeno. stete je bilo i to kod nekih bas kvalitetne ali skoro sve je vraceno! :P
vase zakucavanje kod arkadiusa je prekucalo sve nase akcije i to te najvise boli :D ali mane veze...bice bolje jednog dana :P ako nista drugo onda se bar ta vasa podrska kvalitetno zakucava :zube:

I da, znam :P

sabanezi
10.05.10, 13:30
Ispusili ste off i gotovo. Par ovih mojih postova iznad su mojih 5 minuta i napisani su u skladu sa situacijom.
Od mene iskreni respect na svemu do sada. Imate nekoliko akcija za 10. Ali sad ste uhvaceni i trebate to mirno i junacki podnijeti. Mi cemo ovo svakako znati iskoristiti tako da ovo sigurno nije kraj. Nego, kako vi volite reci, idemo dalje.

Sto se tice napada, naravno da smo prihvatili i cestitali na djelimicnom doceku, ipak cilj je da se udje u selo sto se i uradilo.

Na offu i ne uspjehu hmm.. Ovo ne lici da je ne uspjeh, ipak je Avenger povaljao sav ostatak deff-a, pa katao, a za njim i balzamico lupao po zitnim :music:

U svakom slucaju cestitke i napadacima i odbrani, jedna od zanimljivijih akcija :)

27 heroja :hitna:

Sto ne znaci da je ne uspjeh nego uspjeh sa obje strane po meni :)

Naravno da idemo dalje :heduan:

_WOLLF_
10.05.10, 13:54
a nije mi jasno, zasto su postavljeni samo logovi od zakucavanja???
gdje su logovi od napada koji su prosli, i od katanja sela :confused::confused:

Lance Bishop
10.05.10, 14:00
Hahhaaha nemas pojma koliko si pogrijesio :P pa bolan osim Sylerovih napada sve sto ste poslali se zaljepilo na nasim bedemima! :D Nesto ni sylera nema u vadnje vrijeme...da mu se mozda jedan off nije prepolovio?! :(
baljezgas druze bezveze, syler jeste rusio ali skoro sve je popravljeno. stete je bilo i to kod nekih bas kvalitetne ali skoro sve je vraceno! :P
vase zakucavanje kod arkadiusa je prekucalo sve nase akcije i to te najvise boli :D ali mane veze...bice bolje jednog dana :P ako nista drugo onda se bar ta vasa podrska kvalitetno zakucava :zube:

Smešna izjava, sve je popravljeno, 15ak gg koja su nestala su vraćena već na 800-900 stanovnka verovatno? I sela koja su katana su vraćena baš onakva kakva su bila?

Ja ne znam koja ste vi naša sela skatali, a o obrisanim selima i da ne pričamo.

Verovatno i offovi koji su se lepili redom na Angelinu, Sylera, fawo, d1ve4sity, Sevikus, Harach_BL su sad vraćeni? Verovatno i ti offovi su sad preko 200K. Pobeđujete sigurno

jafa
10.05.10, 14:00
"""Sto ne znaci da je ne uspjeh nego uspjeh sa obje strane po meni"""

Hmmm, mi smo za nas uspijeh napravili dernek i cestitali jedni drugima pa eto i vi sebi cestitajte i veselite se na uspjesnoj operaciji. Cestitke i od mene.

A Avenger je imao srecu pa je zakasnio sa offom i stigao posle Saurusa inace bi zavrsio kao Ammar. Saurus ni tada nebi prezivio a balzamico bi svakako lupao po zitnim.

Ann1
10.05.10, 14:39

Ma djeste popravljeni... evo ja gde god pogledam glavni grad nesto mi nisu popravljeni pogledaj HARACH_BL da vidis sta je popravljen grad za 3 dana a ne ko ti vasi sto vam syler iskata popravljate ih po 2 meseca ...

haris_20_
10.05.10, 15:42
Smešna izjava, sve je popravljeno, 15ak gg koja su nestala su vraćena već na 800-900 stanovnka verovatno? I sela koja su katana su vraćena baš onakva kakva su bila?

Ja ne znam koja ste vi naša sela skatali, a o obrisanim selima i da ne pričamo.

Verovatno i offovi koji su se lepili redom na Angelinu, Sylera, fawo, d1ve4sity, Sevikus, Harach_BL su sad vraćeni? Verovatno i ti offovi su sad preko 200K. Pobeđujete sigurno

" 15ak gg koja su nestala su vraćena već na 800-900 stanovnka verovatno? " najjaca izjava do sada
bravo djecace ja ne znam koji server ti igras ...
da nisam vidio tvoje spiunaze mislio bi da si fulio server :D
:confused::confused::confused::confused::confused: :confused:

oldsqL
10.05.10, 15:48
Ako ce te utjesiti misli da mnogi igraci ni do kraja servera nece vratiti poruseno :P

Poenta je da je njegov glavni grad kroz par dana vracen na staro, to kako on i koliko travian igra ne bi trebao da bude tvoj problem ili? A sa ovim se cesto susrecem, cim neko dobro igra odma je no lifer. Iz vase prespektive vjerovatno i jest :s

Nego da se mi vratimo na ono bitno, a to je da sam siguran da i nakon onog zakucavanja kod Arkadiusa i Jafe, i BiH TT i SK imaju vise offova od BAD-a i BNK. Znaci, da se razumijemo, i vise offova i vece offove i za ovo stavljam ruku, ma sta ruku, obe ruke u vatru. Iskustvo ipak radi svoje, izuzevsi par ljudi, BAD i BNK nije u stanju napravit offove da se sa njima moze pohvalit i to je cinjenica koja se do sad bezbroj puta pokazala tacnom. Hvala.

haris_20_
10.05.10, 15:55
Poenta je da je njegov glavni grad kroz par dana vracen na staro, to kako on i koliko travian igra ne bi trebao da bude tvoj problem ili? A sa ovim se cesto susrecem, cim neko dobro igra odma je no lifer. Iz vase prespektive vjerovatno i jest :s

Nego da se mi vratimo na ono bitno, a to je da sam siguran da i nakon onog zakucavanja kod Arkadiusa i Jafe, i BiH TT i SK imaju vise offova od BAD-a i BNK. Znaci, da se razumijemo, i vise offova i vece offove i za ovo stavljam ruku, ma sta ruku, obe ruke u vatru. Iskustvo ipak radi svoje, izuzevsi par ljudi, BAD i BNK nije u stanju napravit offove da se sa njima moze pohvalit i to je cinjenica koja se do sad bezbroj puta pokazala tacnom. Hvala.

Ajde super BAD nema vise offova .... ti znas sta mi imamo jao izjava na forumu sve gora od gore:D
Dzoni ba cire im :D

kuguar
10.05.10, 16:04
dobivena bitka, ne znaci dobiven rat!
žalosno je kakve komentare pišete po forumu, i to da 2 ally koje su se krhale međusobno do dolaska natare pripremaju dočeke za 10 i vade off-ove a oni koji su ladno ladili mu*a i trljali ruke uživajuci u tome vade smiješne off-ove i hvale se nakon jednog dočeka

oldsqL
10.05.10, 16:06
Ajde super BAD nema vise offova .... ti znas sta mi imamo jao izjava na forumu sve gora od gore:D
Dzoni ba cire im :D

Nemam ja pojma sta vi imate i nikad nisa rekao BAD nema offova, ali kazem da je samo par igraca kod vas sposobno da napravi off da valja i da sigurno NEMATE VISE I VECE OFFOVE OD BIH TT I SK.

Nauci citat, za to ti ne treba ni skola, vecina nauci jos u predskolskom uzrastu :s

haris_20_
10.05.10, 16:10
Nemam ja pojma sta vi imate i nikad nisa rekao BAD nema offova, ali kazem da je samo par igraca kod vas sposobno da napravi off da valja i da sigurno NEMATE VISE I VECE OFFOVE OD BIH TT I SK.

Nauci citat, za to ti ne treba ni skola, vecina nauci jos u predskolskom uzrastu :s

ajde tu si ti da mi objasnis :D hvala Bogu ima pametnica na forumu :D
Damire jesi cuo :D nemamo veci off od amarovog i sylerovog i ..... :D
Onda cemo svi da se gasimo kolektivno :D

chupa chups
10.05.10, 18:41
dobivena bitka, ne znaci dobiven rat!
žalosno je kakve komentare pišete po forumu, i to da 2 ally koje su se krhale međusobno do dolaska natare pripremaju dočeke za 10 i vade off-ove a oni koji su ladno ladili mu*a i trljali ruke uživajuci u tome vade smiješne off-ove i hvale se nakon jednog dočeka

Konacno neki realan komentar na forumu,a nemoj tako lupali su se i oni sa UGR :shy:

lolek
10.05.10, 19:08
joj sad ce napasti i kugija da je okorijeli SK-ovac...
i da je presao na stranu SK...

P.S. kugi treba li ti acc ??? :D

Bumbar
10.05.10, 21:42
tolika kolicina nebuloza raznoraznih u zadnjih par strana da covjek ne povjeruje (cast nekim izuzecima) al fakat, o cemu vi raspravljate nidje veze :lol5:

fakat mi nije jasno i ne mogu da se ne upitam da li se ovi ljudi ozbiljno loze ono ko je koga skatao ko je koga docekao itd???sve se nadam da se zajebaju i da se ne svadaju ono istinski!!!ili stvarno misle da je mnogo bitno sto se jedan zapio pa nije def organizovao a drugi kao vodja ally napravio losu procjenu pa def poslao negdje van servera???mozda na bax:)))i sad ovaj skatani je bio glup jer je skatan a onaj ubica sa puno vojske je glavna faca i narodni heroj u svojoj alijansi a svi ostali ga mrze i zele mu sve najgore???igrajte bolan uzivajte u igri ko jos moze,ovo ce zavrsiti i sta onda??nema pobjednika svi smo izgubili:)))

jafa
10.05.10, 21:58
fakat mi nije jasno i ne mogu da se ne upitam da li se ovi ljudi ozbiljno loze ono ko je koga skatao ko je koga docekao itd???sve se nadam da se zajebaju i da se ne svadaju ono istinski!!!ili stvarno misle da je mnogo bitno sto se jedan zapio pa nije def organizovao a drugi kao vodja ally napravio losu procjenu pa def poslao negdje van servera???mozda na bax:)))i sad ovaj skatani je bio glup jer je skatan a onaj ubica sa puno vojske je glavna faca i narodni heroj u svojoj alijansi a svi ostali ga mrze i zele mu sve najgore???igrajte bolan uzivajte u igri ko jos moze,ovo ce zavrsiti i sta onda??nema pobjednika svi smo izgubili:)))
cuj druze, mi bolesnici smo u ovo ulozili zdravlje, vrijeme, pare, normalan zivot i sve ono sto rade normalni ljudi tako da ti je ovo sto ovde vidis sasvim razumljivo. Ni meni nikako nisu jasni oni sto ganjaju loptu po terenu ili je prebacuju preko mreze.. :lol::lol:

komodo
10.05.10, 22:29
aj malo iskulirajte forum tj. temu ovu, imate MSN-ove skajpove, Fejsbukove i ostale vidove za SPAM komunikaciju, šta ste zapeli svi ko gluv u gajde jbg. ima nas i koji bi kakav log da vidimo povremeno ali ga zatrpate glupostima da treba 3h da listam strane unazad dok nađem šta me zanima a nekad po 3 dana ćutite ko bakute neke, dajte niste deca bar vi koji pričate najviše bar kažite po nešto pametno a ne deca od 10god. da vam se smeju.:novine:

policija, policija, eno ga, jaše konja beloga... aman bre više :lol6:

Lance Bishop
11.05.10, 00:44
Ipak nas BAD pobeđuje, da, da, evo izgubio sam selo čak:blowup::blowup:

http://travilog.org.ua/ba/1030180/0d8b8b4758b00380afa001f801b16652/2/1

Sada će me neko primetiti, moram biti i aktivniji na forumu, takađe

Čestitke BAD-u na akciji:brao2:

Damir-75
11.05.10, 00:55
Ipak nas BAD pobeđuje, da, da, evo izgubio sam selo čak:blowup::blowup:

http://travilog.org.ua/ba/1030180/0d8b8b4758b00380afa001f801b16652/2/1

Sada će me neko primetiti, moram biti i aktivniji na forumu, takađe

Čestitke BAD-u na akciji:brao2:

Sutra ujutru cu krivicnu prijavu protiv tebe podnijeti,
sta stavljas logove a nemas odobrenje druge strane :izdim:
:smijeh::smijeh::smijeh::smijeh::smijeh:

Decimus Maximus
11.05.10, 01:18
Sutra ujutru cu krivicnu prijavu protiv tebe podnijeti,
sta stavljas logove a nemas odobrenje druge strane :izdim:
:smijeh::smijeh::smijeh::smijeh::smijeh:

On je nevidljiv. Moraces protiv NN pocinioca. Uposli malo one svoje drotove :)

Painkiller
11.05.10, 10:27
Jutros je muzicka podloga za pregledavanje desavanja na nalogu bila: "Ostavih vas sameee u tudjiniiiiiiiiiiii...." :lol2:

Cossack
11.05.10, 11:01
http://travilog.org.ua/ba/8458316/791f4663043a64be24d235143df2bfc6/2/1

http://travilog.org.ua/ba/1646699/80572990ddc6bd8223567675aafa2589/2/1

lesinarbl
11.05.10, 12:26
AKo cemo o RL-u pricati dok ste vi o meni baljezgali po forumu ja sam bio sa curom vanka. Sad skontaj koliki ste vi klocevi ispali :weeee:

http://travilog.org.ua/ba/1646699/80572990ddc6bd8223567675aafa2589/2/1

:lol2:

A DA JA ZABORAVIO DA SI TI PAPUCAR HAHAHA :D:weeee::weeee::weeee::weeee:

ko te baljezgao po forumu i nije valjda da si se vec zaljubio :D

http://4travian.org/log/7adde9b8b385077e5036ab000c0b7c1f

Lance Bishop
11.05.10, 15:25
Šomi nećemo logove postavljati, ne pogotovu ove gde je uhvaćena vojska mi ne hvatamo njihove offove

http://4travian.org/log/d704274ce2efb58dae8bb4bff79a1d44

http://4travian.org/log/c760a46d42d7c0ba83daa670b90c6f3e

http://4travian.org/log/8dba773eee84436ecde0116095813369

:lol2:

haris_20_
12.05.10, 20:12
virtual polako sa tim nuliranjem
:brao:

lolek
12.05.10, 20:24
a ja mislio meni se nesto komp uz*ebao...
nestaju postovi pred ocima... ?!?!
reko au belaja.........

zeznu me hare taman ga poceo cistiti od virusa .... :spamfamilija:

Painkiller
12.05.10, 21:38
Ne mozes jarane ti njih obristi koliko ih ja mogu napisati :sipak::violina:
Osim ako me ne banujes:lol:

Aj da ne bude trud uzalud...opet se umirio server...sad u prosjeku u sedmici strada mozda 5 gg...malo :smijeh: sad je u modi hvatati off-ove po oazama :biggrin:

prije ih je sibalo na obe strane malo vise..zajedno sa sporednim selima...
imam osjecaj da ce statistika da skoci uskoro :opala:

lesinarbl
13.05.10, 01:30
Ne mozes jarane ti njih obristi koliko ih ja mogu napisati :sipak::violina:
Osim ako me ne banujes:lol:

Aj da ne bude trud uzalud...opet se umirio server...sad u prosjeku u sedmici strada mozda 5 gg...malo :smijeh: sad je u modi hvatati off-ove po oazama :biggrin:

prije ih je sibalo na obe strane malo vise..zajedno sa sporednim selima...
imam osjecaj da ce statistika da skoci uskoro :opala:

sta se desava??kakvo je stanje na serveru :)))))))))))))

najaci fazon do sada :)

imal ko zainteresovan za curu* :)

harac ima komada boli glava :)

njofra
13.05.10, 07:32
sta se desava??kakvo je stanje na serveru :)))))))))))))

najaci fazon do sada :)

imal ko zainteresovan za curu* :)

kako ti znaš da harač ima komad da te boli glava? znao sam ja da ste svi vi topla braća majke mi, kladim se da vam je omiljena tv serija zakon tople braće:)

p.s stanje na serveru je odlično!

soe
13.05.10, 09:07
...

koja? :biggrin:

Bumbar
13.05.10, 14:30
koja? :biggrin:

ode virtual ode i artefakt sta ovo bi???spade na 400 stanovnika eno ga golda!!

soe
13.05.10, 14:45
onda je jasno koja, BGK :biggrin:

ana
13.05.10, 14:47
ode virtual ode i artefakt sta ovo bi???spade na 400 stanovnika eno ga golda!!

joj ovih tetejaca....
juce smo vam izbrisali jedan gg, ukrali amarov veliki art za stancanje vojske i nikog nema cijelu vece,noc i jutro ni da prismrdi forumu...
sad nesto kao izveli i odmah se javljaju nije proslo pola minute...cccc

Bumbar
13.05.10, 14:56
joj ovih tetejaca....
juce smo vam izbrisali jedan gg, ukrali amarov veliki art za stancanje vojske i nikog nema cijelu vece,noc i jutro ni da prismrdi forumu...

prvo ja nisam tetejac drugo taj art koji ste uzeli je koliko znam bio vas pa ste ga opet preoteli:)dakle samo ste ga vratili

sabanezi
13.05.10, 15:03
joj ovih tetejaca....

Bas jao ovih TT-jaca :) stvarno su zaista :D

Ne izlaze na kafu ( forum ) vec poceli po carsiji da se vucaju.. A ima ljudi koji rade, pa nemaju vremena da sjede non stop i cekaju samo kad ce se nesto desiti da bi prokomentarisali, pa i za taj art ;)

Izgubili jedan ( brze pravljenje 3/4) jedan oteli ( brza vojska 2x ) opet na istom :)

Bravo TT-jci ;)

haris_20_
13.05.10, 15:10
evo ih zivi su samo ne znam cim ce vise napasti:tv:

ana
13.05.10, 15:15
prvo ja nisam tetejac drugo taj art koji ste uzeli je koliko znam bio vas pa ste ga opet preoteli:)dakle samo ste ga vratili

ne ne mi smo izgubili mali art, a uzeli smo amarov veliki art

E.D.O
13.05.10, 15:17

Ma ima "gešenkova" na sve strane ne brini ,biti ce uskoro jos :)

Sabane nesta me zovu na mobitel sada,kazu ucrvo se neciji off pa se cuje na daleko, al' niko jos nije siguran more biti i genitalije se uscule od bolova :rolleyes:

Dje mi je zetina,nejvalja se...OoOOOOooOOO krupski zete ja bacio gajbu u Unu da se ohladi dok ne dodjete :)

ana
13.05.10, 15:18
Bas jao ovih TT-jaca :) stvarno su zaista :D

Ne izlaze na kafu ( forum ) vec poceli po carsiji da se vucaju.. A ima ljudi koji rade, pa nemaju vremena da sjede non stop i cekaju samo kad ce se nesto desiti da bi prokomentarisali, pa i za taj art ;)

Izgubili jedan ( brze pravljenje 3/4) jedan oteli ( brza vojska 2x ) opet na istom :)

Bravo TT-jci ;)

odjednom ozivili :brao2:

niste na istom pored artova ...fali vam jedan gg i off sa njim i jos 2 off-a koja ste zakucali u virtuala,a nama samo malo deffa sto je bilo kod virtuala i pola njegovog gg koji ce se izgoldati za 2 dana

chupa chups
13.05.10, 15:27
odjednom ozivili :brao2:

niste na istom pored artova ...fali vam jedan gg i off sa njim i jos 2 off-a koja ste zakucali u virtuala,a nama samo malo deffa sto je bilo kod virtuala i pola njegovog gg koji ce se izgoldati za 2 dana

Jaoj kakve gluposti ti valjas evo ti jedno lizalo sa ukusom jagode da malo liz liz mozda onda nesto i pametno napises sto nema veze sa nekim prepucavanjem "mi ovo-vi ono" :predaja:

DellyRiuM
13.05.10, 15:37
Ma ima "gešenkova" na sve strane ne brini ,biti ce uskoro jos :)

Sabane nesta me zovu na mobitel sada,kazu ucrvo se neciji off pa se cuje na daleko, al' niko jos nije siguran more biti i genitalije se uscule od bolova :rolleyes:

Dje mi je zetina,nejvalja se...OoOOOOooOOO krupski zete ja bacio gajbu u Unu da se ohladi dok ne dodjete :)

tu sam kume, ne brini se, i ja razmisljam da bacim kakvu mesinu danas na resetku, cisto da zamirise :D

a za ove ostale, ne brinite se za virtuala, to je jedna masina od covjeka, off je ziv i zdrav, gg se dize a piva se otvara, BMK, odoh sta popit' :brao2:

ana
13.05.10, 15:53
Jaoj kakve gluposti ti valjas evo ti jedno lizalo sa ukusom jagode da malo liz liz mozda onda nesto i pametno napises sto nema veze sa nekim prepucavanjem "mi ovo-vi ono" :predaja:

haha,odjednom su svi zivi....
btw nisu gluposti vec cinjenice,a ti reci da nije tako

Maximian
13.05.10, 16:00

Harise legendo ne brini ti za nase stanje, ja ti garantujem da je sigurno vece od vaseg ;) a mislim da imate vi drugi problema pa se pozabavite oko vase avilije, mi svoju odrzavamo uredno :D

I neko spomenu moj art, hm nije kod mene bio al posto je moj ja cu doci po njega uskoro, vjeruj mi :pusa:

Virtual
13.05.10, 16:01
Jesam li ja to tema dana!? :D

haris_20_
13.05.10, 16:26
Harise legendo ne brini ti za nase stanje, ja ti garantujem da je sigurno vece od vaseg ;) a mislim da imate vi drugi problema pa se pozabavite oko vase avilije, mi svoju odrzavamo uredno :D

I neko spomenu moj art, hm nije kod mene bio al posto je moj ja cu doci po njega uskoro, vjeruj mi :pusa:

uh kad smo kod avlije cuko mi je jjutros polomio sve zasadjene ruze :( kud kuci nema golda da to popravim ....
no siki riki druze vazno je da se uvijek nesto desava ljepit cemo se mi jos dosta puta:D

E.D.O
13.05.10, 16:51
tu sam kume, ne brini se, i ja razmisljam da bacim kakvu mesinu danas na resetku, cisto da zamirise :D

a za ove ostale, ne brinite se za virtuala, to je jedna masina od covjeka, off je ziv i zdrav, gg se dize a piva se otvara, BMK, odoh sta popit' :brao2:

To mrako!!! Vidim poprimas polako krajiski mentalitet :alkohol:

haha,odjednom su svi zivi....
btw nisu gluposti vec cinjenice,a ti reci da nije tako

Ma nemas ti pojma...

Jesam li ja to tema dana!? :D

Jesi druze jes vijo kolko te volimo ,HIT DANA :)

Dabogda ti dosao kod mene na ljeto i taman kad jagnje bude gotovo skonto da su ti zubi ostali u Sarajevu :mudrac: ...et ljubavi hehehe

Dje su ovi SKovci...?

ps.Muhamede aferim :brao:

Virtual
13.05.10, 17:08
To mrako!!! Vidim poprimas polako krajiski mentalitet :alkohol:

Ma nemas ti pojma...

Jesi druze jes vijo kolko te volimo ,HIT DANA :)

Dabogda ti dosao kod mene na ljeto i taman kad jagnje bude gotovo skonto da su ti zubi ostali u Sarajevu :mudrac: ...et ljubavi hehehe

Dje su ovi SKovci...?

ps.Muhamede aferim :brao::lol2: Janje mozes i krezav jesti :D Ne brini se ti nista nosam ja uvijek rezerne kastanjete :leti:

jafa
13.05.10, 19:20
sta ce ba oni napisat :ahahah::ahahah::ahahah:

hajmo rezime zanjih 5 dana:
izgubili su 5 offova, 1 ipo gg, veliki art , obraz, ponos , moral

edit: oprostite, 2 ipo gg, sorry :DDDD

a ovo danas sto su uradili je bilo na sve ili nista , potez ocajnika, davljenika koji se hvata za slamku, djeteta koje se drzi za dupe dok piči prema tuti :spamfamilija:
a za dalju igru ce im trebat baltazar titam´ :D:D

Damir-75
13.05.10, 19:24
Evo vidim prica o artovima, a ja ovih dana bio zauzet pa nisam stigao nesto pitati. U pitanju je veliki art arhitekte. Do prosle sedmice ih je bilo 5, 2 kod SK, 2 kod nas i 1 kod BNK. E sad, SK nama otme jedan, taman rekoh da bude zanimljivije, sad ce ga dati BIHTT-u i hajde svi imamo šansi da pobijedimo (naravno SK najvece zato sto imaju najjaci art). Kad neki dan vidim SK ugasila art. Sad mi nije jasno jel to BIHTT ne planira praviti WW pa im ne treba?????

PS Nemojte samo misliti da se miješam u međukoalicijske odnose, nego dosadno mi pa da pitam :)

chupa chups
13.05.10, 20:06
sta ce ba oni napisat :ahahah::ahahah::ahahah:

hajmo rezime zanjih 5 dana:
izgubili su 5 offova, 1 ipo gg, veliki art , obraz, ponos , moral

edit: oprostite, 2 ipo gg, sorry :DDDD

a ovo danas sto su uradili je bilo na sve ili nista , potez ocajnika, davljenika koji se hvata za slamku, djeteta koje se drzi za dupe dok piči prema tuti :spamfamilija:
a za dalju igru ce im trebat baltazar titam´ :D:D

:citaj:

A gdje su vam ovi artovi?

Brža obuka vojske VIII (1/2)
Brža vojska VII (2x)
Brža vojska VIII (2x)
Bolji izviđači IX (5x)

I gdje vam je SEXONAC? :predaja:

A sad vase gubitke offova i naravno Deffa u zadnjoj sedmici ne zelim ni da nabrajam :brao:

Virtual
13.05.10, 20:31

Brža vojska VII (2x)
Brža vojska VIII (2x)
Bolji izviđači IX (5x)

A sad vase gubitke offova i naravno Deffa u zadnjoj sedmici ne zelim ni da nabrajam :brao:Slabo ti matematika ide :D Da ti kupim brojanicu ??

Maximian
13.05.10, 20:50
Slabo ti matematika ide :D Da ti kupim brojanicu ??

ti brojanicu oko vrata pa u 3 razred, tamo pocinje mnozenje. Ovo sto pise je tako, znaci jaffa ili je na tripu pa ne zna sta vam sve fali ili namjerno zaboravlja da mu bude lakse, kako god mi idemo dalje :D

Virtual
13.05.10, 20:56
ti brojanicu oko vrata pa u 3 razred, tamo pocinje mnozenje. Ovo sto pise je tako, znaci jaffa ili je na tripu pa ne zna sta vam sve fali ili namjerno zaboravlja da mu bude lakse, kako god mi idemo dalje :DNabroji ti nase ja cu vase pa da vidimo kome treba brojanica.Evo ti dva svjeza
http://travian-reports.net/ba/report/10475c6d569
http://travian-reports.net/ba/report/104737a8153

german
13.05.10, 21:03
Nabroji ti nase ja cu vase pa da vidimo kome treba brojanica.Evo ti dva svjeza

HAHAHAHA a štaš.. 10 ti TTovaca čestitalo, par njih mora da laje :$ tako je pravilo ;) :D :D

Ann1
13.05.10, 21:15
Najnoviji hof HOT HOT HOT!
Veliki vojskovodja Bad-a je oplakao ispod shtrika!
http://travilog.org.ua/ba/1221863/bac88571af194dd265200b7bb783c2a1/2/1

Ann1
13.05.10, 21:25
Jel BNK sto niste deffali koalicionog partnera? Stvarno ste dopustili da veliki vodja bude iskatan!

haris_20_
13.05.10, 21:32
http://travilog.org.ua/ba/2967858/bb1fb8f21cf5879f9e3cfa73cd54e0d7/2/1

meni je ovaj log najjaci :D

chupa chups
13.05.10, 21:33
Nabroji ti nase ja cu vase pa da vidimo kome treba brojanica.Evo ti dva svjeza

Nabrajao sam artove,offove sam rekao da necu nabrajati :brao2:

Mjesas kruske i jabuke ;)

Samo sam pitao gdje su vam ti artovi i dali su ti artovi nebitni za vas,a izgleda da jesu cim sve ove artove moze da zamjeni ovaj art Brža obuka vojske I (3/4) :brao:

Cossack
13.05.10, 21:35
Evo vidim prica o artovima, a ja ovih dana bio zauzet pa nisam stigao nesto pitati. U pitanju je veliki art arhitekte. Do prosle sedmice ih je bilo 5, 2 kod SK, 2 kod nas i 1 kod BNK. E sad, SK nama otme jedan, taman rekoh da bude zanimljivije, sad ce ga dati BIHTT-u i hajde svi imamo šansi da pobijedimo (naravno SK najvece zato sto imaju najjaci art). Kad neki dan vidim SK ugasila art. Sad mi nije jasno jel to BIHTT ne planira praviti WW pa im ne treba?????

PS Nemojte samo misliti da se miješam u međukoalicijske odnose, nego dosadno mi pa da pitam :)

Umjesto arta SK je BIHTT-u dao jedno veliko lizalo... :brao: To ti je prava saradnja... :)

chupa chups
13.05.10, 21:36
Umjesto arta SK je BIHTT-u dao jedno veliko lizalo... :brao: To ti je prava saradnja... :)

Eh da znate sto ne znate :lol:

jafa
13.05.10, 21:37

Brža vojska VII (2x)
Brža vojska VIII (2x)
Bolji izviđači IX (5x)

A sad vase gubitke offova i naravno Deffa u zadnjoj sedmici ne zelim ni da nabrajam :brao:
probudili ste lava dok spava oho vam se sad :D:D:D

uostalom, šuška se da se kajete što ste nas barčili uopšte :ahahah::ahahah::ahahah:

Ann1
13.05.10, 21:40
Eh da znate sto ne znate :lol:

Point!

igor bl
13.05.10, 22:02
Jel BNK sto niste deffali koalicionog partnera? Stvarno ste dopustili da veliki vodja bude iskatan!

Sto vi ne branite vaseg POBJEDNIKA :tres: :D

http://travian-reports.net/ba/report/10522fe5451

Decimus Maximus
13.05.10, 22:12
Da neko ne nasjedne kojim slucajem na nebulozne izjave iz BAD.

SK nije ugasio art bez da se konsultovao sa ljudima iz BiH TT.
Cisto da se zna.

Zna li ko sa cijeg multija je art odnesen???

P.S.

ja koliko znam u BiH TT niko nije povukao off navece da bi ujutru fejkao.
kad ujutru ouch. Dje maca sto bi rekao saban :)

Damir-75
13.05.10, 22:54
Da neko ne nasjedne kojim slucajem na nebulozne izjave iz BAD.

SK nije ugasio art bez da se konsultovao sa ljudima iz BiH TT.
Cisto da se zna.

Zna li ko sa cijeg multija je art odnesen???

Deca, Deca, sad ni pitati nista ne smijem. Kod tebe pitanje "nebulozna izjava".
Ovo "odnesen" ti je malo širok pojam, uži ce biti zamijenjen za onaj od Sevikusa. ;)

Decimus Maximus
13.05.10, 23:04
Deca, Deca, sad ni pitati nista ne smijem. Kod tebe pitanje "nebulozna izjava".
Ovo "odnesen" ti je malo širok pojam, uži ce biti zamijenjen za onaj od Sevikusa. ;)

odnosilo se za izjavu sefa lozionicke celije partije :D

sefe partije bojim se da pripremas razanj dok je zec u sumi. :)

oldsqL
13.05.10, 23:07

uostalom, šuška se da se kajete što ste nas barčili uopšte :ahahah::ahahah::ahahah:

Realno, i sa i bez DM-a, BNK je najslabija alijansa/koalicija na serveru, i po offu i po deffu. Po poperima ste, ipak, u samom vrhu. Najbolji primjer koji pokazuje da je istina ovo sto ja govorim je Roni kod kojeg najjaci art na serveru doslovno propada. Nije mi samo jasno zasto taj art ne da nekome drugom ko ce fakat i praviti off a sebi uzme arhitektu ili onaj art za sklonista i te fazone.

I jos nesto, veliki art je nemoguce sacuvati ako ti se neko bas nakani da ga otme, hoce reci, kako ste ga uzeli tako ga mozete i izgubiti. Pisati hvalospjeve o tome nigdje vas nece dovest.

Na kraju, interesantno je to, da se vi hvalite sa srusena dva glavna grada i jednim otetim artom, dok su sve ostale alijanse/koalicije imale mnogostruko bolji ucinak. Ne bi bilo dobro da se pocnu nabrajat igrci kojima su gg-ovi prepolovljeni ili totalno sruseni od strane BiH TT i SK koalicije.

Virtual
13.05.10, 23:17
Realno, i sa i bez DM-a, BNK je najslabija alijansa/koalicija na serveru, i po offu i po deffu. Po poperima ste, ipak, u samom vrhu. Najbolji primjer koji pokazuje da je istina ovo sto ja govorim je Roni kod kojeg najjaci art na serveru doslovno propada. Nije mi samo jasno zasto taj art ne da nekome drugom ko ce fakat i praviti off a sebi uzme arhitektu ili onaj art za sklonista i te fazone.

I jos nesto, veliki art je nemoguce sacuvati ako ti se neko bas nakani da ga otme, hoce reci, kako ste ga uzeli tako ga mozete i izgubiti. Pisati hvalospjeve o tome nigdje vas nece dovest.

Na kraju, interesantno je to, da se vi hvalite sa srusena dva glavna grada i jednim otetim artom, dok su sve ostale alijanse/koalicije imale mnogostruko bolji ucinak. Ne bi bilo dobro da se pocnu nabrajat igrci kojima su gg-ovi prepolovljeni ili totalno sruseni od strane BiH TT i SK koalicije.Ti i realnost bas se ne slazete :brao:

E.D.O
13.05.10, 23:27
Ti i realnost bas se ne slazete :brao:

Dide kad ti ja kaem tamo "dje" spojis Chupija,Sylera,Dzonija,Amara,Tota... i njih jos par tu vise ni trava ne raste,a pogotovo sudzuku!Godinu dana poslije jos trava nije narasla ispod satora gdje je spavao neam rijeci fuuuuj !!!
Nema sta nisam probao Hodza,Pop,Rabin,Zmaj od Sipova niko nije mogao natjerat jedne travke da opet naraste...a imam osjecaj da ce i sa vama tako biti pa ce te na betonu spavati hehehe

Ja da sam na vasem mjestu uradio bio ono na sto ste FF@FF natjeral vi ili BAD ne sjecam se ko vise :P
Salim se ja sta bi mi bez vas neb bilo interesantno ni sekunde,a neb imal mi sta da farmamo u ove recesivne dane :)

Zete na +4 C odgovaral ili da je hladim jos?

oldsqL
14.05.10, 00:02
Ti i realnost bas se ne slazete :brao:

Ma daj bolan, svima na serveru je jasno da niste na nivou ostalih alijansi na serveru, jedino se to vama ne moze objasnit. Nije brate sramota bit losiji od ostatka, sramota je ne truditi se da se to promijeni i to vam treba biti misao vodilja. Zivio

jafa
14.05.10, 01:25
Ma daj bolan, svima na serveru je jasno da niste na nivou ostalih alijansi na serveru, jedino se to vama ne moze objasnit. Nije brate sramota bit losiji od ostatka, sramota je ne truditi se da se to promijeni i to vam treba biti misao vodilja. Zivio
šta ćeš, mi nismo ratoborni kao vi :D i ne ustajemo u 5 ujutro da bi slali napade :DD

Virtual
14.05.10, 02:27
Ma daj bolan, svima na serveru je jasno da niste na nivou ostalih alijansi na serveru, jedino se to vama ne moze objasnit. Nije brate sramota bit losiji od ostatka, sramota je ne truditi se da se to promijeni i to vam treba biti misao vodilja. ZivioSamo ti nemoj misliti i naprezati mozdane vijuge moze ti pozliti :D

chupa chups
14.05.10, 08:20
Ma jafice kexicu moj gdje si to ti posao odi da ti chupi da jedno lizalo da i ti malo liznes :brao2:

:hitna:

Maximian
14.05.10, 08:53
šta ćeš, mi nismo ratoborni kao vi :D i ne ustajemo u 5 ujutro da bi slali napade :DD

Jafa bolan sta bi ono?? kratkih ti oni 5 min bi pravo :brao2: maaaaajstore

soe
14.05.10, 09:16
na veliku zalost mnogobrojnog travianskog pucanstva, odlucio sam svoj visoko sofisticirani i jako razvijeni acc.staviti na brisanje...no ne zalostite se, vaskrsavam na drugom, kojeg zbog insistiranja prethodnog vlasnika, nesmijem imenovati!!! recicu samo jedno, a to je da je krajnje vrijeme da komunizam padne!!! :biggrin: :biggrin:

p.s.popamtio i zapisao sam sve vas miseve sto i dalje igrate sa batinarima, samo nek se zna!!! :biggrin: :biggrin:

Virtual
14.05.10, 10:39
Jafa bolan sta bi ono?? kratkih ti oni 5 min bi pravo :brao2: maaaaajstoreTi o majstorluku ne pricaj svoj si pokazao na jafi :P Pamatnije bi ti bilo da naucis , ako i ti znas , ove tvoje da druidi nisu napadacka vojska :D
http://travian-reports.net/ba/report/10604bcead5

oldsqL
14.05.10, 11:03
Samo ti nemoj misliti i naprezati mozdane vijuge moze ti pozliti :D

Tako je, cim u igrici nemozete pokazati nista, po forumu pocinje vrijedjanje. Nego sto rece chupi, kratko nesto trajalo jafinih 5 minuta slave. A vala vam ni ta slava nije bila kakva, neke alijanse sedmicno urade koliko i vi mjesecno pa opet po forumu ne izvaljuju gluposti kao vi :D

Virtual
14.05.10, 11:06
Tako je, cim u igrici nemozete pokazati nista, po forumu pocinje vrijedjanje. Nego sto rece chupi, kratko nesto trajalo jafinih 5 minuta slave. A vala vam ni ta slava nije bila kakva, neke alijanse sedmicno urade koliko i vi mjesecno pa opet po forumu ne izvaljuju gluposti kao vi :DA koji je tebi nick u na sreveru?

oldsqL
14.05.10, 11:25
A koji je tebi nick u na sreveru?

Samir Rx-8

E.D.O
14.05.10, 11:31
A koji je tebi nick u na sreveru?

Bijelo,Crno vino ili pivo?

Sta me napadas? Neces plecke dobit sigurno sada...:izdim: !

Dosta je vise prepucavanja,hajde vise da se rahat katamo i ubijamo offove i deffove a ne ovako niske udarce zadavat :brao2:

Znam ja sve, Chupi je inicijator ovih prepucavanja al ne smijem mu nista rec ipak je on moj shef dok je Amar sasvim cool,Chupi je "gej" :turpija: al' sta ces moramo ga durat kakav je,da je,nas je jbg...

...i ovaj Oldsql ga voli bacit zivog u sridu :predaja:

sabanezi
14.05.10, 11:38

Gdje si lave, špartlu i kod Mance-ta cisti ono sto je ostalo od tebe na zidu hajmo odmah :mig:

A ovo sto kazes ˝šta ćeš, mi nismo ratoborni kao vi i ne ustajemo u 5 ujutro da bi slali napade˝

Gdje bi to vi bili, svi ste na bukvalno istim koordinatama, a tajmirani napadi bubam u 19:00 se salju skupa sa svih naloga u isto vrijeme. :smijeh:

oldsqL
14.05.10, 11:46
Ama Sabane, pa nisu oni krivi sto nisu mogli birat gdje ce se naseljavat kad su zbog FF-a bunkere morali pravit...

Maximian
14.05.10, 13:50
Ti o majstorluku ne pricaj svoj si pokazao na jafi :P Pamatnije bi ti bilo da naucis , ako i ti znas , ove tvoje da druidi nisu napadacka vojska :D

Hjoooj ti nam budi ucitelj, da ima MH na ovom serveru ne bi ti imao acc, briso bi te... Znaci ja ga je*em ko ima vise akaunta od tebe na s1, nema sta, tu si sampion!

Dalje na jafi ste popusili deff skupa sa DM (jafa katan) i to je majstorluk a da ne navodim katane vam gg od strane mene i TT-a. Zato upisi se u skolu TT-a, Saban i Chupi ce ti drzati casove :brao2:

DellyRiuM
14.05.10, 14:03
Zete na +4 C odgovaral ili da je hladim jos?

drzi je oko pozitivne nule kume, neka se pihtija :brao2:

DellyRiuM
14.05.10, 14:06
i kratak rezime za sve sudionike rasprave:

E sto mozete kakit', kukala vam Njemačka !!! :closed:

woole
14.05.10, 14:48
na veliku zalost mnogobrojnog travianskog pucanstva, odlucio sam svoj visoko sofisticirani i jako razvijeni acc.staviti na brisanje...no ne zalostite se, vaskrsavam na drugom, kojeg zbog insistiranja prethodnog vlasnika, nesmijem imenovati!!! recicu samo jedno, a to je da je krajnje vrijeme da komunizam padne!!! :biggrin: :biggrin:

p.s.popamtio i zapisao sam sve vas miseve sto i dalje igrate sa batinarima, samo nek se zna!!! :biggrin: :biggrin:

Sad uzmi fino i napravi sa tim acc-om ally AUSTRIJALIJA i razvali sve ove koji pojma o geografiji nemaju :D

nego, ko o cemu, ja o logovima: DAJTE LOGOVE SVEGA, niste zanimljivi uopste :kava: :izdim:

BetOn_Sa
14.05.10, 14:53

to soe care!!!
mada drug zabavniji si kada imas jedno samo selo, al eto hajd kako ti hoces :)

Ann1
14.05.10, 14:57
Markov je zbog soetove izjave da je austrija i australija isto morao napustiti travian, i ostaviti mi samom na grbaci da vodim nalog!!! Soe stvarno si dushman najveci...

woole
14.05.10, 15:12
Markov je zbog soetove izjave da je austrija i australija isto morao napustiti travian, i ostaviti mi samom na grbaci da vodim nalog!!! Soe stvarno si dushman najveci...

To da su Austrija i Australija jedno vec i ptice na grani znaju pa mi nije jasno sto je to Markova toliko pogodilo :brao2: sta bi tek uradio da je cuo da obje granice s Burkinom Faso...

Virtual
14.05.10, 15:21
Gdje si lave, špartlu i kod Mance-ta cisti ono sto je ostalo od tebe na zidu hajmo odmah :mig:

A ovo sto kazes ˝šta ćeš, mi nismo ratoborni kao vi i ne ustajemo u 5 ujutro da bi slali napade˝

Gdje bi to vi bili, svi ste na bukvalno istim koordinatama, a tajmirani napadi bubam u 19:00 se salju skupa sa svih naloga u isto vrijeme. :smijeh:Pa Sabane i ne moras ustajati jer nemas zbog cega :D Na jedom acc izbrisan g.g na drugom povaljen off na jafi :closed:
Usput Tetejci uhvatite se za gace scete tek da vidite sav moj off i sve offove od BNK :zgazio:

soe
14.05.10, 15:28
Sad uzmi fino i napravi sa tim acc-om ally AUSTRIJALIJA i razvali sve ove koji pojma o geografiji nemaju :D

nego, ko o cemu, ja o logovima: DAJTE LOGOVE SVEGA, niste zanimljivi uopste :kava: :izdim:

ideja je dobra i nadasve edukativna, ali cu se onda obznaniti i samim tim prekrsiti dogovor, sto covjek od rjeci, tj.ja, nikako ne moze dopustiti!!! :biggrin:

to soe care!!!
mada drug zabavniji si kada imas jedno samo selo, al eto hajd kako ti hoces :)

ma i saam sam emotivno vezan za to selo...nigdje boljih seljanki bilo nije, al sta je tu je...tesem sada male krevetiche dimenzija sarzera za tetejca, pa da pokazem da prazna ne puca...mogao bih zapoceti sa onim malim sto se na silu fura :biggrin: :biggrin:

njegovi argumenti su bili gori od onih koje su davali ff-ovci kad su dzuturile napustali selvera...tako da cjenim da ti je ipak bolje da si sam, sto znaci da sam u principu dusa od covjeka :biggrin:

Virtual
14.05.10, 15:30
Hjoooj ti nam budi ucitelj, da ima MH na ovom serveru ne bi ti imao acc, briso bi te... Znaci ja ga je*em ko ima vise akaunta od tebe na s1, nema sta, tu si sampion!

Dalje na jafi ste popusili deff skupa sa DM (jafa katan) i to je majstorluk a da ne navodim katane vam gg od strane mene i TT-a. Zato upisi se u skolu TT-a, Saban i Chupi ce ti drzati casove :brao2::brao2: Ko mi kaze za multije !! Da tvoje nabrojim?? Vidis mozda ste pobili nesto deffa na jafi ali nema zime jer TT ima deffa koji nas brani :P

soe
14.05.10, 15:33
...Usput Tetejci uhvatite se za gace scete tek da vidite sav moj off i sve offove od BNK :zgazio:

vidjece i moooj, vidjece i moooj ...ako se dobro zagledaju...i uz pomoc lupe!!! :biggrin: :biggrin:

igor_w
14.05.10, 16:04
Ti o majstorluku ne pricaj svoj si pokazao na jafi :P Pamatnije bi ti bilo da naucis , ako i ti znas , ove tvoje da druidi nisu napadacka vojska :D

pa nisu druidi off

ali ja i nisam offer, ja stancam deff a ovo se malo nadje

elem mislim da znas sta sam htjeo postici, i zasto sam poslao napad

toto kaze da si korektan i posten igrac, i da te cijeni,

hehehe vrlo vjerovatno da cemo te ubrzo ponovo posjetiti

da na popravnom malo osvjetlamo obraz

hmmmmm
evo cisto da se deff vidi
http://4travian.org/log/e711b9a580d2954b583169eeb688585f

BetOn_Sa
14.05.10, 16:14
Usput Tetejci uhvatite se za gace scete tek da vidite sav moj off i sve offove od BNK :zgazio:
Jel matereti ti to prijetiš hahhaha:izdim:

Ann1
14.05.10, 16:15
njegovi argumenti su bili gori od onih koje su davali ff-ovci kad su dzuturile napustali selvera...tako da cjenim da ti je ipak bolje da si sam, sto znaci da sam u principu dusa od covjeka :biggrin:

Markov je jedan! Samo cu ti to reci...

soe
14.05.10, 16:21
ne bi valjalo da su dvojica :biggrin:

Virtual
14.05.10, 16:51
Jel matereti ti to prijetiš hahhaha:izdim:Ma jok bolan vidis da se ovi tvoji pale ko kutnjaci jel ih malo cacnes :mig: A dusa mi malo podjebavati :D

E.D.O
14.05.10, 18:35
Ma jok bolan vidis da se ovi tvoji pale ko kutnjaci jel ih malo cacnes :mig: A dusa mi malo podjebavati :D

Nemoj tako,ev' slusaj:

http://www.youtube.com/watch?v=V_1lmdQ-LtM

jafa
14.05.10, 21:09
Jafa bolan sta bi ono?? kratkih ti oni 5 min bi pravo :brao2: maaaaajstore
rjesavam se ofa odo u deff igrace :D:D:D

jafa
14.05.10, 21:17
nego, sto je ovo server spor il se meni cini, kliknem nas nesto i po par sekundi cekam?

osim toga ovi druidi nikako da se istraze u pm:D:D

Virtual
14.05.10, 22:51
rjesavam se ofa odo u deff igrace :D:D:DNije majka Muju karala sto se kockao nego sto se vadio :D

I2oni
15.05.10, 02:51
i kratak rezime za sve sudionike rasprave:

E sto mozete kakit', kukala vam Njemačka !!! :closed:

a gdje si ti u samiju .. kad nam je bilo najteže.. moram ja sa zizijem popričat vidim ja :)

DellyRiuM
15.05.10, 04:46
a gdje si ti u samiju .. kad nam je bilo najteže.. moram ja sa zizijem popričat vidim ja :)

sankcije, nego sta :D

Cossack
15.05.10, 17:30
:zivio:
http://travilog.org.ua/ba/1997565/6ad9f8aef2208780a13437f3f1a08036/2/1

sabanezi
15.05.10, 17:32
Pa Sabane i ne moras ustajati jer nemas zbog cega :D Na jedom acc izbrisan g.g na drugom povaljen off na jafi :closed:

Problem je sto ne spavam uopce :( a sto se tice ˝jer nemam zbog cega˝... Mislis e :sipak: :D

Ima se, moze se, a bogm uvjek se i moglo :subjezakon:

Uostalom, pitam uskoro ˝Đe maca˝ :gimmi5:

Naravno da hocemo, bujrum brate, tu smo da se igramo zar ne :)

chupa chups
16.05.10, 06:01
Joj Cossack ocam najjaci si,kad porastem zelim da budem ti:rupnjak:

Nego recite vi meni svi kolektivno,.... lizete li vi sta?

Imam kvalitetna lizala,jako su ukusna i sire se po ovom travian serveru uveliko ;)

Ovi momci sa bolovima u predjelu genitalija su opet krenuli u juris, e sad je pitanje ko ce sutra lizati lizala mi "opet" ili oni "opet" :smijeh:

U svakom slucaju evo ja sam dobar ko dobar dan,i ne znam sta me natjera da upalim ovo s*anje al et ovaj alkohl mi neda mira :cry:

Virtual
16.05.10, 08:08

Imam kvalitetna lizala,jako su ukusna i sire se po ovom travian serveru uveliko ;)

Ovi momci sa bolovima u predjelu genitalija su opet krenuli u juris, e sad je pitanje ko ce sutra lizati lizala mi "opet" ili oni "opet" :smijeh:

U svakom slucaju evo ja sam dobar ko dobar dan,i ne znam sta me natjera da upalim ovo s*anje al et ovaj alkohl mi neda mira :cry:

:zivio:Ako mi vjerujes da bi neku ruku volio da postavite deff na pravom mjestu da se rijesim muka i zita . Ali bar se potrudite da bude kvalitetan nemoj da ga sa dva tri offa probijemo .
Ako se zaljepim odoh u pemziju , oliti mirovinu , deff igraca :music: Udjes ko covjek dva puta dnevno klini tamo - klikni ovamo i prst u uho.
Samo onda spremi dobrih lizala da i djeci podjelim :D

Nego ti meni iskreno reci sto smo mi zakuhali ? Kako smo krenuli izvidjacima cemo natare napadati :biggrin:

P.S. Sabane , drug moj , nemoj se ti meni samo sekirati :) Ako mi dopizdi ovaj serever , a nije daleko od toga , dacu ti bogami moj acc pa zavali ovaj off negdje jer ti si strucnjak u tome :D

sabanezi
16.05.10, 13:01
Nego ti meni iskreno reci sto smo mi zakuhali ? Kako smo krenuli izvidjacima cemo natare napadati :biggrin:

P.S. Sabane , drug moj , nemoj se ti meni samo sekirati :) Ako mi dopizdi ovaj serever , a nije daleko od toga , dacu ti bogami moj acc pa zavali ovaj off negdje jer ti si strucnjak u tome :D

:morgen:

Jel ovo moral opao :O

Brate moj, saban se jednom zakucao i to planski ispred sylera kod kanafe ( BAD ), a sa offom od 5 pa kasnije 6-7k prosao sam kroz par vashih gg-ova i lupao po zitnim, dokaze naravno imam, a ti nadji gdje sam se kucao osim ovog :) A taj isti ofic nestao je zajedno sa mojim gg-om u oazi... mislim barem:razmislja: :D

http://travilog.org.ua/ba/1949492/5aef8844f3537b8d6cf85523a4d620a1/2/1

DellyRiuM
16.05.10, 15:06

bravo decki, ljepak i po ;)

sabanezi
16.05.10, 15:12
Ja samo svoje obecanje da ispunim dato gospodinu Virutalu :)

Đe maca brate moj :D

http://4travian.org/log/2a46c572528506ff5bcb21c53bdad733

balzamico
16.05.10, 15:16
sex i jeger sabane i ne zaboravi na go go plesacice :))
svaka cast na offu momci, sad slijede nagrade :))

Swatkica
16.05.10, 15:17

http://4travian.org/log/2a46c572528506ff5bcb21c53bdad733

ahahahahahahhahahahahaha to sabane :D:D:D

chupa chups
16.05.10, 15:18
Ako mi vjerujes da bi neku ruku volio da postavite deff na pravom mjestu da se rijesim muka i zita . Ali bar se potrudite da bude kvalitetan nemoj da ga sa dva tri offa probijemo .
Ako se zaljepim odoh u pemziju , oliti mirovinu , deff igraca :music: Udjes ko covjek dva puta dnevno klini tamo - klikni ovamo i prst u uho.
Samo onda spremi dobrih lizala da i djeci podjelim :D

LIZALOOOO :predaja:

Anakin
16.05.10, 15:18
jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-ce
uzalud vam, ble!!!

:brao2::brao2::brao2:

Maximian
16.05.10, 15:25
jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-ce
uzalud vam, ble!!!

:brao2::brao2::brao2:

Hajd jos jednom molim te :opala:

Anakin
16.05.10, 15:31
Hajd jos jednom molim te :opala:
ma mislim da im je postalo jasno da nemogu sa TT...
pjesma je postala suvisna

ps...
al evo samo za tebe

jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-ce
uzalud vam, ble!!!

oldsqL
16.05.10, 15:31
Svaka cast braniocima, BNK se poslije ovoga moze kolektivno obrisat. I ako su to bili ti offovi koje smo trebali da vidimo, jedino je virtual prosao test. I ovo opet dokazuje da najbolji art u igri propada kod izonija, za svo ovo vrijeme covjek nije uspio da napravi preko 20k impera - al zato ima hrpu popa.

_WOLLF_
16.05.10, 15:35
od udara kod sudzuke nestalo struje :lol::lol::lol:

a ima ba BNK jos offa, u to mi ne sumnjamo...

edo :alkohol::alkohol:

pilot_mo
16.05.10, 15:53
Nijedan od tvojih vojnika se nije vratio:oops::alkohol:

haris_20_
16.05.10, 15:58
cestitam TT ejci dobar deff nema sta ...Nema razloga sad da provocirate BNK... i SK se poljepio pa sam fino cestitao bez provociranja...
Igramo se sto bi se gasili nakon jednog ljepljenja dosta vas ovdje izgleda ne zna smisao ove igre :D

CUPI red je da svima podjelis lizala zasluzili su :D

Virtual
16.05.10, 16:09

http://4travian.org/log/2a46c572528506ff5bcb21c53bdad733Neka sam ja tebi zelju ispunio pa makar da je duplo veci off bio :)

LIZALOOOO :predaja:Cuj samo jedno :( Pa valjda sam tri zasluzio makar !?

balzamico
16.05.10, 16:26
Neka sam ja tebi zelju ispunio pa makar da je duplo veci off bio :)

Cuj samo jedno :( Pa valjda sam tri zasluzio makar !?

cupo jes da te boli 3 metra oko glave radi onog jegera nocas al daj covjeku zasluzio je i 5 lizala.
Svaka cast napadaci bit ce bolje iduci server, a kolegama deferima, mogli ste i bolje malo jbg bilo je zita u silosima za jos toliko :))

Maximian
16.05.10, 16:32
cupo jes da te boli 3 metra oko glave radi onog jegera nocas al daj covjeku zasluzio je i 5 lizala.
Svaka cast napadaci bit ce bolje iduci server, a kolegama deferima, mogli ste i bolje malo jbg bilo je zita u silosima za jos toliko :))

Vala si i ti sazrio za penzije :D

balzamico
Batinar

Registrovan: Nov 2007

A svaka cast defferima :)

BetOn_Sa
16.05.10, 16:42
wow zakucave :)
momci i djevojke svaka čast, deff je bio vrhunski, na pravom mjestu. Posebno čestike momcima i djevojkama iz SK koji su zaista nesebično pomogli da se odbrani npe-ov gg.
Također čestitke BNK-ovcima na profesionalno uvezanim fejkovima na svih 5 sela, bilo je skoro nemoguće odgonetnuti gdje ide pravi napad i samo sreća i nesebična pomoć SK je pomogla da npe ima i dalje svoj gg, a da vi više nemate off-a :)

chupa chups
16.05.10, 16:46
Naravno svaka cast napdacima vise srece iduci put ;)

A posto sam nesto posebno raspolozen evo LIZALA za cijeli s1 :spamfamilija:

I naravno SK :tnx:

haris_20_
16.05.10, 16:48
Naravno svaka cast napdacima vise srece iduci put ;)

A posto sam nesto posebno raspolozen evo LIZALA za cijeli s1 :spamfamilija:

I naravno SK :tnx:

tako je :D

balzamico
16.05.10, 16:48
Vala si i ti sazrio za penzije :D

balzamico
Batinar

Registrovan: Nov 2007

A svaka cast defferima :)
de amare kakva penzija tek sam skonto ovu igru i ne palamudi vise evo se zakuhalo na formuli ebote travian vise :)

Virtual
16.05.10, 16:54
Ma ja izgubih sav off a opet u minusu :( Pa ovo samo ja mogu :D

balzamico
16.05.10, 16:58
Ma ja izgubih sav off a opet u minusu :( Pa ovo samo ja mogu :D

de ne prepadaj me a ja poslo napad na tebe :( (radi zita) mislio sam da imas viska :)

sabanezi
16.05.10, 16:59

Vidjeli :P

Uostalom, pitam uskoro ˝Đe maca˝ :gimmi5:

Pitao :D

Neka sam ja tebi zelju ispunio pa makar da je duplo veci off bio :)

Jesi, svaka cast :tnx:

Virtual
16.05.10, 17:04
de ne prepadaj me a ja poslo napad na tebe :( (radi zita) mislio sam da imas viska :)Nemas ti jos muda za to :spamfamilija: A i mal ti je off da pokupis koliko ga ima :P
Ako ti treba zita poslacu ti ne sekiraj se ima BNK zita sada ko Vojvodina :spamfamilija:
A znas da me moj drug Toto sa drustvom nedavno podkresao za pokoje zitno :(

balzamico
16.05.10, 17:09
Nemas ti jos muda za to :spamfamilija: A i mal ti je off da pokupis koliko ga ima :P
Ako ti treba zita poslacu ti ne sekiraj se ima BNK zita sada ko Vojvodina :spamfamilija:
neka haveru necemo o mudima pricati, a sto se tice offa imam ga dovoljno da ti silose opusem :)
a sto se tice zita i deffa toga imam hvala Bogu,TT-u i SK, dovoljno a ti svoje zito sad salji DM-u :)

Virtual
16.05.10, 17:17
neka haveru necemo o mudima pricati, a sto se tice offa imam ga dovoljno da ti silose opusem :)
a sto se tice zita i deffa toga imam hvala Bogu,TT-u i SK, dovoljno a ti svoje zito sad salji DM-u :)Hajde bas da vidim i taj fim bilo bi mi bas drago :D

Evo ti dobrodoslice
http://travian-reports.net/ba/report/10897b6a2b3

balzamico
16.05.10, 17:22
Hajde bas da vidim i taj fim bilo bi mi bas drago :D

Evo ti dobrodoslice
http://travian-reports.net/ba/report/10897b6a2b3
e jebes igru ako se ti ovako lako predajes, ajde ne zalosti se ima jos do kraja servera, jebo to nego jesi za pivu sa tetejcima ovih dana :)