PDA

View Full Version : Stanje na serveru (no spam !!!) (2009/2010)

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16

toto
16.05.10, 17:29
Nemas ti jos muda za to :spamfamilija: A i mal ti je off da pokupis koliko ga ima :P
Ako ti treba zita poslacu ti ne sekiraj se ima BNK zita sada ko Vojvodina :spamfamilija:
A znas da me moj drug Toto sa drustvom nedavno podkresao za pokoje zitno :(

a ti mi zauzvrat uze prvo mjesto u napadacima:(

Virtual
16.05.10, 17:45
e jebes igru ako se ti ovako lako predajes, ajde ne zalosti se ima jos do kraja servera, jebo to nego jesi za pivu sa tetejcima ovih dana :)Ko se predaje ??? Nikada !! Samo sto sam sada pravi penzioner majka deff :D A pivu more vazda :)

a ti mi zauzvrat uze prvo mjesto u napadacima:(Ako mi vjerujes da nisam ni pogledao :) Ja sam ti spavao kada je napad bio :D I okrenem se vidim mali minus od 30-40 k reko dobro je zaljepio sam se i okrenem se na drugu stranu :D

toto
16.05.10, 17:53
Ko se predaje ??? Nikada !! Samo sto sam sada pravi penzioner majka deff :D A pivu more vazda :)

Ako mi vjerujes da nisam ni pogledao :) Ja sam ti spavao kada je napad bio :D I okrenem se vidim mali minus od 30-40 k reko dobro je zaljepio sam se i okrenem se na drugu stranu :D
sad cu napadati sa kopljanicima da te prestignemxDu svakom slucaju napadaci branioci svaka cast gasite racunare i fatajte se noge:)

Virtual
16.05.10, 17:58
sad cu napadati sa kopljanicima da te prestignemxDu svakom slucaju napadaci branioci svaka cast gasite racunare i fatajte se noge:)Ja cu izvidjacima :spamfamilija:

dMN-falconero
16.05.10, 19:11
Nisam puno pisao na forumu al pratim i dosta igram..

Samo me neko nahvali bez veze skatase me 2x
steta :(

Uglavnom dobar off virtual mada ode sve u vodu sta ces :)
kao sto kazes dobar off bio :)

Nista mnogo smo jaki fakat :) :flooshkazna:

oldsqL
16.05.10, 19:33
Nisam puno pisao na forumu al pratim i dosta igram..

Samo me neko nahvali bez veze skatase me 2x
steta :(

Uglavnom dobar off virtual mada ode sve u vodu sta ces :)
kao sto kazes dobar off bio :)

Nista mnogo smo jaki fakat :) :flooshkazna:

Kunem ti se, cuj dMN-falconero!!!! Pa jel te stid, mojim se perjem kitis! :D :D

soe
16.05.10, 19:38
ocam`ovo je dojava bila...bilo je cak i ovchica dosta i nekakvog off-a i svega necega...nema druge ovo je dojava!!! :biggrin:

predlazem da zapadna koalicija od sada naziva off sela ajl bi bek :biggrin:

Anakin
16.05.10, 20:32
ocam`ovo je dojava bila...bilo je cak i ovchica dosta i nekakvog off-a i svega necega...nema druge ovo je dojava!!! :biggrin:

predlazem da zapadna koalicija od sada naziva off sela ajl bi bek :biggrin:
de se ti care malo raspitaj sta je sve gradova deffano....pa onda pricaj o dojavi....

sabanezi
16.05.10, 21:37
de se ti care malo raspitaj sta je sve gradova deffano....pa onda pricaj o dojavi....

Jest jest dojava bila, de sad jednu 16 stranica o tome ispisite pa javite nama ostalima da se prikljucimo kada zavrsite :D

Pa zar sve sto se uspije docekati dojava je.. Mada DojaVa je kriv iako ne igra ovaj server :D

Deffane sve lokacije na blef.. Cak sta vise sumnjalo se tamo, jer nece 100% na mene jer se sada deff-am, Balzamico i ostali takodjer, ipak artovi, al' NPE navukao najvecu sumnju i tako zadeffan max.. Toliko o tome..

Cestitke napadacima, kao i nama na odbrani idemo dalje :heduan:

dMN-falconero
17.05.10, 00:32
Kunem ti se, cuj dMN-falconero!!!! Pa jel te stid, mojim se perjem kitis! :D :D

Pa kako bolan ti ni jedan server ne zavrsis i sada tu pametujes po forumu.. moras prvo biti igrac da pametujes ne mozes supljirat raji ovdje :heduan:

Ti sto ostavis iza sebe nesto i odustanes nije moj problem nego tvoj :violina:

Mene bi bilo stid da ovdje pametujem ista da nisam server zavrsio ni jedan nego bi sutio i ucio od boljih.. buhahahaha:gohan:

Jest jest dojava bila, de sad jednu 16 stranica o tome ispisite pa javite nama ostalima da se prikljucimo kada zavrsite :D

Pa zar sve sto se uspije docekati dojava je.. Mada DojaVa je kriv iako ne igra ovaj server :D

Deffane sve lokacije na blef.. Cak sta vise sumnjalo se tamo, jer nece 100% na mene jer se sada deff-am, Balzamico i ostali takodjer, ipak artovi, al' NPE navukao najvecu sumnju i tako zadeffan max.. Toliko o tome..

Sabane ne lazi raji mene nije se deffalo hebiga zafalilo na meni..
Mrze me moji iz ally :( tuzno al sta cu..

neka mi BNK posalje poziv eto me tamo :( :king:

Citav PRUSAC i ja prelazimo ovamo je diskriminacija mrze me jer sam crnac:moderator:

Pisanje poruka za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj način narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova odjednom postoji opcija "Multi-citiraj".

Edited by FireCube

kuguar
17.05.10, 02:57
smješno je šta se sve dešava na našim serverima, vjerujte mi znam o cemu pricam, imam i dokaze ..

deff et nekako cu prevalit preko srca i cestitat braniocima ali smrdi mi tu nesto , mislim da "bolje upuceni" il' ti ga vođe iz sk i bih tt znaju o cemu pricam

sabanezi
17.05.10, 03:00

Citav PRUSAC i ja prelazimo ovamo je diskriminacija mrze me jer sam crnac:moderator:

Sumnjive lokacije, vi niste sumnjivi, ja sam cuo da nakon 3 katanja sam server vam vrati gg, cak sa zitnim na 21 :S sad koliko ima istine nema ne znam tako sam cuo :D

Hoces lizalo :P

soe
17.05.10, 09:45

ma sve je to urota mh i admina i tako to :biggrin: neJma veze moj off je sacuvan...nece se on tek tako levatski ljepiti!!! a nek ste ga odbranili da se i njemu nesto u zivotu desi...jbg.covjeku svaki server prodje u svadjanju i mjenjanju ally, nek se jednom neko i zakuca...samo mi zao sto je u pitanju pitar!!! :biggrin: :biggrin:

hoces ti da im rusis ww na lvl.99 a sad bi da ti salju deff...ncncnc :biggrin: :biggrin:

smješno je šta se sve dešava na našim serverima, vjerujte mi znam o cemu pricam, imam i dokaze ..

deff et nekako cu prevalit preko srca i cestitat braniocima ali smrdi mi tu nesto , mislim da "bolje upuceni" il' ti ga vođe iz sk i bih tt znaju o cemu pricam

sve je to urota CIA i jos vise KGB-a...ne treba tu nikakav dokaz, dovoljne su spekulacije :biggrin:

dinGospo
17.05.10, 15:09
SK-ovci... provaljeni ste :P
http://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivosti/zigosao-svoju-djecu-kako-bi-ih-oznacio-kao-njegove.html

:D

Ann1
17.05.10, 17:56
SK-ovci... provaljeni ste :P
http://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivosti/zigosao-svoju-djecu-kako-bi-ih-oznacio-kao-njegove.html

Davno je shomi pricao da ko god oce u SK mora da se tetovira ili da bude zigovan od strane vrhovnih vodja...

soe
17.05.10, 18:45
... da bude zigovan od strane vrhovnih vodja...

mislio je on tu na nesto drugo, damn fagets :biggrin:

kuguar
17.05.10, 21:19

Da bih prekinuo zabunu koju je ovaj post unio medju moje prijatelje i poznanike koji me zovu i pitaju sta to znaci, ovim putem objavljujem da ovo nisu moje rijeci...
Naime, deslio se to da na forum ne ulazim cesto a nekoliko ljudi je znalo pass i jedan od njih je to zloupotrijebio na ovaj nacin...
Osim ovog posta jos nekoliko je napisano sa ovog akaunta a ne nose moj potpis...
Svi koji me znaju su upoznati sa cinjenicom da ne ulazim u diskusije po forumu, kako ovome tako ni nekim drugim...
Ukoliko je neko uvrijedjen bilo cime sto je napisano sa ovog akaunta zelim da mu uputim izvinjenje iako to nisu moje rijeci...
Nadam se da cete shvatiti i da se necete ljutiti na mene..

Ugodnu igru zeli vam Vas kuguar...

ajvazdedo
17.05.10, 21:28
Sumnjive lokacije, vi niste sumnjivi, ja sam cuo da nakon 3 katanja sam server vam vrati gg, cak sa zitnim na 21 :S sad koliko ima istine nema ne znam tako sam cuo :D

Hoces lizalo :P

Trazi se dobrovoljac da nam skata gg po treci put,ona prva dva puta su bila nedovoljna, pa dajte javite se da ovo i treci put odradimo pa da nam se rodi taj gg sa zitnim na lv21.
Za sve koji se jave poklanjam lizalo kucne izrade, pravljeno od domaceg secera uz pomoc poklopca od galona i alfa spareta.

chupa chups
18.05.10, 00:46
Situacija na s1 je napeta,stanje u BNK je jos vise napeto,pocevsi od zloupotrjebe Kuguarovog acc-a na forumu za pisanje raznoraznih gluposti nakono njihovog kucanja,pa do upadanja na acc chamuga,slanja deff-a Paschi sa istog acc-a i stvaljanje acc na brisanje.I jos sto je najgore nakon sto je pravi vlasnik promjenio mail i predao u potpunosti acc,upucene su mu prijetnje od pojednih osoba iz BNK sto je jako zalosno jer ljudi ovo je samo igra. Naravno BNK ce reci ovaj chupi prica gluposti,lazi itd. al meni je jako bitno da kazem ljudima sta se dogadja na ovom serveru ;)

Dalje situacija ce jos vise da bude napeta nakon napada koji su se desili veceras od strane BIHTT,tj. sadasnjeg clana BIHTT koji je optuzen da je spijun a sto ce vremenom skontati da im je to bila jedna velika greska u koracima ;)

Evo vam log bez katanja nek svi vide,posto damir i ekipa sad ne postavlja log ne znam ni ja zasto :brao2:

http://travilog.org.ua/ba/2156258/e6624df4f72b81031f87e0a489500023/2/1

I imate jedno veliko mahanje od tare igra je zapocela :brao2:

Od mene naravno imate lizala

A od Tare imate

http://www.pharmer.org/files/images/APO%20Bromazepam%206mg.jpg

Ugodna noc svima i dalja igra ;)

woole
18.05.10, 02:25
Evo vam log bez katanja nek svi vide,posto damir i ekipa sad ne postavlja log ne znam ni ja zasto :brao2:

auuuuuuuuuuuu :pustinja:
:brao::brao::brao:

svaka cast za ovo....

njofra
18.05.10, 08:13

Možda zato što je do jučer taj igrač bio sa BNK, Tara znam da si ok prema nama bio, kralju al ovo je šupački nema dalje

gogi
18.05.10, 08:57

Možda zato što je do jučer taj igrač bio sa BNK, Tara znam da si ok prema nama bio, kralju al ovo je šupački nema dalje

a i pola tog off-a je napravljeno od satnih igraca BNK-a,a da ne kazem da se taj off nikad nije upotrijebio ni protiv FF,ni UGR, ni BIH TT-a....pohvalno nema dalje!

E.D.O
18.05.10, 09:22
a i pola tog off-a je napravljeno od satnih igraca BNK-a,a da ne kazem da se taj off nikad nije upotrijebio ni protiv FF,ni UGR, ni BIH TT-a....pohvalno nema dalje!

E moja djeco da je vama znati sta ne znate :)
...A za ono sa hackanjem acca neam rijeci,nisko da nize nemoze biti :evil:

gogi
18.05.10, 09:34
E moja djeco da je vama znati sta ne znate :)
...A za ono sa hackanjem acca neam rijeci,nisko da nize nemoze biti :evil:

znamo da je zadnja akcija dojavljena,a znat cemo uskoro i od koga...
a acc. nije njegov, vec ga je dobio od naseg igraca, tj to mu je multy acc. inace kako drugacije da namo izvorni, tj. orginalan pasw

E.D.O
18.05.10, 09:49
znamo da je zadnja akcija dojavljena,a znat cemo uskoro i od koga...
a acc. nije njegov, vec ga je dobio od naseg igraca, tj to mu je multy acc. inace kako drugacije da namo izvorni, tj. orginalan pasw

Ja ne znam sto vi nas toliko podcjenjujete ccc takva vam je politika vodstva izgleda,nevalja vam to!
Ocito jos nemozete preboliti "bitku kod npe",a sta bi vam ja,jedino sto vam mogu reci da se nije samo taj GG branio vec vise njih,a tamo ste naletili muski.Ako je vec dojava bila sto bi se branilo vise GG kad je sav taj deff mogao ici npe-u???

Znam da je tesko preboliti kad cijela alijansa par mjeseci pred kraj spadne samo na 2-3 off-a jbg. sta da vam kazem,dobijena bitka ne znaci dobijen rat stoga klikajte i igrajmo se bez zajedljivosti i slicnih gluposti...

Jednom je jedan pametan covjek rekao:"Zivot je 10% dogadjaja,a 90% dozivljaja" ...

Virtual
18.05.10, 09:57
Situacija na s1 je napeta,stanje u BNK je jos vise napeto,pocevsi od zloupotrjebe Kuguarovog acc-a na forumu za pisanje raznoraznih gluposti nakono njihovog kucanja,pa do upadanja na acc chamuga,slanja deff-a Paschi sa istog acc-a i stvaljanje acc na brisanje.I jos sto je najgore nakon sto je pravi vlasnik promjenio mail i predao u potpunosti acc,upucene su mu prijetnje od pojednih osoba iz BNK sto je jako zalosno jer ljudi ovo je samo igra. Naravno BNK ce reci ovaj chupi prica gluposti,lazi itd. al meni je jako bitno da kazem ljudima sta se dogadja na ovom serveru ;)

Dalje situacija ce jos vise da bude napeta nakon napada koji su se desili veceras od strane BIHTT,tj. sadasnjeg clana BIHTT koji je optuzen da je spijun a sto ce vremenom skontati da im je to bila jedna velika greska u koracima ;)

Od mene naravno imate lizala

A od Tare imate

http://www.pharmer.org/files/images/APO%20Bromazepam%206mg.jpg

Ugodna noc svima i dalja igra ;)Kao prvo ima jedna stara uzreka "! Ocisti prvo ispred svojih vrata pa onda gledaj tudju avliju"
Kada si toliko upoznat sa situacijom u BNK i hronoloskim desavanjima do kojih je doslo do prozivanja tare kao potencijalnog spijuna zasto onda ne kazes od samog pocetka sta se desavalo i zasto je to tako ispalo .
Taru ne poznajem niti ima ista protiv njega osim jedne stvari zbog koje sam mu ja i prigovorio a sacu da ti je kazem pa ti prosudi ko je u pravu .
Vise ne sjecam ko je kakav art uzeo kada su se pojavli ali moje misljenje je da art nije licno vlasnistvo onga ko ga uzme nego je to stvar sa kojom , uz dogovor , raspolaze citava alijansa. Ja sam tari zamjerio zato sto je art za pravljenje vojske da Dzoniu iz SK bez ikakve konsultacje bilo skim sto sam ja smatrao da nije ok i to sam i rekao.
Na to je tara odgovorio , zao mi je sto nisam sacuvao tu kruznu , da nas zaboli neka stvar kome ce on da daje art i da smo mi toliki levati da nije njega nebi ni znali sta je travian a pogotovo artifekti.
Sa tom porukom ne da je podkopao svoj krebilitet kod nas nego nas je sve ne malo uvrijedio. Tada sam mu ovo isto rekao i zamolio ga da vise ja i on nemamo zbog cega da komuniciramo.
Zamisli sada da recimo balzamico da harisu svoj art bez da je ikoga pitao!? Dali bi to po tvom misljenju bilo ok?
Kasnije je netom nekih nemilih dogadjaja jedna nasa kruzna zvrsila u SK koju je u toj alijansi proslijedio isti onaj kome je tara da art na koristenje a znajuci da su igrali dual na nekom serveru svi smo dosli do zakljucka da nema od kuda drugo da je dobije nego od tare .
Kasnije se na nasu zalost ispostavilo da smo pogrijesili i ja sam sugerirao mnogima da se izvinemo tari zbog , pomalo , nepromisljenog zakljucka.Istog sam momenta posalo poziv njemu i svima onima koji su slijedili njegov izlazak iz BNK ali zbog onoga sto sam rekao da ne zelim da komuniciram sa njim nisam htjeo da mu se licno obratim.
To je ono sto ja znam za ostalo vezano za taru niti me interesovalo niti sam htjeo da se mjesam zbog toga sto imamo jednog zajednockog pijatelja koji me je zamolio da pokusam izgladiti ovu nebulozu.
U ovom slucaju obje su strane podjednako krive .Niti je tara cvjecka a niti se BNK u datim momentima postavio kako treba i meni je stvarno zao zbog toga.
Eto ja toliko da se malo bolje upznate sa desavanjima a ne da donosite zakljucne naprecac.
To sto ste pohvati off od BNK nije puka sreca i ti to dobro znas kao sto znam i ja. Ovo je poslije prvog S1 najgori server na kojem sam igrao i najradije bih se obrisao jer mi se zgadio zbog desavanja na njemu.
Odklikacu ga do kraja sam i ako bog da i sam dici WW :P :D

lesinarbl
18.05.10, 10:37
Kao prvo ima jedna stara uzreka "! Ocisti prvo ispred svojih vrata pa onda gledaj tudju avliju"
Kada si toliko upoznat sa situacijom u BNK i hronoloskim desavanjima do kojih je doslo do prozivanja tare kao potencijalnog spijuna zasto onda ne kazes od samog pocetka sta se desavalo i zasto je to tako ispalo .
Taru ne poznajem niti ima ista protiv njega osim jedne stvari zbog koje sam mu ja i prigovorio a sacu da ti je kazem pa ti prosudi ko je u pravu .
Vise ne sjecam ko je kakav art uzeo kada su se pojavli ali moje misljenje je da art nije licno vlasnistvo onga ko ga uzme nego je to stvar sa kojom , uz dogovor , raspolaze citava alijansa. Ja sam tari zamjerio zato sto je art za pravljenje vojske da Dzoniu iz SK bez ikakve konsultacje bilo skim sto sam ja smatrao da nije ok i to sam i rekao.
Na to je tara odgovorio , zao mi je sto nisam sacuvao tu kruznu , da nas zaboli neka stvar kome ce on da daje art i da smo mi toliki levati da nije njega nebi ni znali sta je travian a pogotovo artifekti.
Sa tom porukom ne da je podkopao svoj krebilitet kod nas nego nas je sve ne malo uvrijedio. Tada sam mu ovo isto rekao i zamolio ga da vise ja i on nemamo zbog cega da komuniciramo.
Zamisli sada da recimo balzamico da harisu svoj art bez da je ikoga pitao!? Dali bi to po tvom misljenju bilo ok?
Kasnije je netom nekih nemilih dogadjaja jedna nasa kruzna zvrsila u SK koju je u toj alijansi proslijedio isti onaj kome je tara da art na koristenje a znajuci da su igrali dual na nekom serveru svi smo dosli do zakljucka da nema od kuda drugo da je dobije nego od tare .
Kasnije se na nasu zalost ispostavilo da smo pogrijesili i ja sam sugerirao mnogima da se izvinemo tari zbog , pomalo , nepromisljenog zakljucka.Istog sam momenta posalo poziv njemu i svima onima koji su slijedili njegov izlazak iz BNK ali zbog onoga sto sam rekao da ne zelim da komuniciram sa njim nisam htjeo da mu se licno obratim.
To je ono sto ja znam za ostalo vezano za taru niti me interesovalo niti sam htjeo da se mjesam zbog toga sto imamo jednog zajednockog pijatelja koji me je zamolio da pokusam izgladiti ovu nebulozu.
U ovom slucaju obje su strane podjednako krive .Niti je tara cvjecka a niti se BNK u datim momentima postavio kako treba i meni je stvarno zao zbog toga.
Eto ja toliko da se malo bolje upznate sa desavanjima a ne da donosite zakljucne naprecac.
To sto ste pohvati off od BNK nije puka sreca i ti to dobro znas kao sto znam i ja. Ovo je poslije prvog S1 najgori server na kojem sam igrao i najradije bih se obrisao jer mi se zgadio zbog desavanja na njemu.

ajoj cuj lazova sad ti i ja nista ne vjerujem !!!

kako mozes reci da je u SK isla ta kruzna >>

znam da nas mrzite ali ne moras lagati covjece toliko!!

Virtual
18.05.10, 10:51

znam da nas mrzite ali ne moras lagati covjece toliko!!posalo sam ti PM

chupa chups
18.05.10, 11:00
Kao prvo ima jedna stara uzreka "! Ocisti prvo ispred svojih vrata pa onda gledaj tudju avliju"

Dobro "recimo" da je to tako kao sto kazes,al kakvo je tvoje misljenje za ostala desavanja sto sam naveo ?

Priznaj da nije lijepo sa vase strane tj. sa strane pojedinaca nekih iz BNK ;)

dMN-falconero
18.05.10, 11:00

znam da nas mrzite ali ne moras lagati covjece toliko!!

Ja moram da kometarisem virtual samo tvoju jednu recenicu "da je najgori server poslije prvog s1"

Nije tacno ovo je najbolji server ikada.. Nikada nije bilo ovoliko napadanja ovoliko katanja, rusenja gradova, ubijanja deffa i offa... itd..

stvarno meni je do sada 2x gg bio na 0.. Tako i mnogim jos neki su 2x pravili svoje offove neki jos nisu ni zalijepili svoje kao syler gg :)

Raja se zabavlja i uziva i umorna je do zla boga..
A sto se tice prevara, spijuna itd.. toga ima na svakom serveru i takvi su ljudi i na proslom s1 je bilo jos gore pa je tako i zavrsilo nikako..

ne znam za npe.. sta se desilo znam koga smo mi deffali i sigurno nije bila dojava moj deff je bio kod balzamica i na svim jacim artima.. a sta se sve rodi u mutnoj vodi to ne znam :lol4:

Virtual
18.05.10, 11:34
Dobro "recimo" da je to tako kao sto kazes,al kakvo je tvoje misljenje za ostala desavanja sto sam naveo ?

Priznaj da nije lijepo sa vase strane tj. sa strane pojedinaca nekih iz BNK ;)Nije to nikavo recimo to je ono sto je stvarno bilo a to ti moze i tara potvrditi.
A sto se tice ostalih desavanja niti sam upucen niti me interesuje ali ako ima internog vrijedjanja i prijetnji to ne mogu da podrzim jer valjda ce jednom ljudi svatiti da je ovo samo igra kroz koju , licno ja , ubijam svoje slobodno vrijeme kojeg nazalos imam puno.
Zato i imam sada novu alijasnu i zaratio sam sa sa svim svojim selima .Slupacu ih cim napravim koju katu :D

oldsqL
18.05.10, 11:41
@ Virtual (da ti ne quote-am ono cudo od posta):

Vidi jednu stvar, Tara je imao potpuno pravo kad je rekao da nemate pojma. Covjek je vidio kakva je situacija i dao art onome ko ga moze iskoristit. Bilo bi steta da je taj art ostao u BNK jer bi propao kao sto propada i posebni art za brzu obuku vojske.

A sto se samog servera tice, ovo je najjaci server dosad, to ti garantujem. A posto se dobro sjecam i starog s1, reci cu ti da ni tom serveru bas nije bilo mane, tebi ne odgovara vjerovatno zato sto ste i tamo lose prosli (samo se zbog mene obrisalo jedno 10 igraca iz tadasnje BNK na -/-) Karakteristika dobrih igraca je ta da mogu da usmjeravaju tok igre onako kako njima odgovara, svi ostali se zale kako je server los.

Zivio

Virtual
18.05.10, 11:44
Ja moram da kometarisem virtual samo tvoju jednu recenicu "da je najgori server poslije prvog s1"

Nije tacno ovo je najbolji server ikada.. Nikada nije bilo ovoliko napadanja ovoliko katanja, rusenja gradova, ubijanja deffa i offa... itd..

stvarno meni je do sada 2x gg bio na 0.. Tako i mnogim jos neki su 2x pravili svoje offove neki jos nisu ni zalijepili svoje kao syler gg :)

Raja se zabavlja i uziva i umorna je do zla boga..
A sto se tice prevara, spijuna itd.. toga ima na svakom serveru i takvi su ljudi i na proslom s1 je bilo jos gore pa je tako i zavrsilo nikako..

ne znam za npe.. sta se desilo znam koga smo mi deffali i sigurno nije bila dojava moj deff je bio kod balzamica i na svim jacim artima.. a sta se sve rodi u mutnoj vodi to ne znam :lol4:Pogresno si ti mene malo razumio .Ne kazem da je ovo los server po njegovoj aktivnosti .Bas suprotno od toga. Ali mi je los u pogledu medjuljudskih odnosa i prepucavnja na svakakvom nivou . Onaj ko je igrao S1 zna o cemu govorim jer na tom serveru nije bitno bilo kakav si igrac nego je bilo bitnije koje si vjere i politickog opredeljenja .pa smo imali i KS i Kulina Bana i ne zam ti ja vise koje sve alijanse nacionalno orjentisane i zbog toga mi je taj server ostao u veoma ruznom sjecanju .A ovaj po ne malom omalovazavanju i vrijedjanju .Evo jednog primjera od maloprije kada me neko naziva lazovom a nije upoznat sa desavanjima :D
Elemnejse , ja gradim sam WW odjbaus svi :D

@ Virtual (da ti ne quote-am ono cudo od posta):

Vidi jednu stvar, Tara je imao potpuno pravo kad je rekao da nemate pojma. Covjek je vidio kakva je situacija i dao art onome ko ga moze iskoristit. Bilo bi steta da je taj art ostao u BNK jer bi propao kao sto propada i posebni art za brzu obuku vojske.

A sto se samog servera tice, ovo je najjaci server dosad, to ti garantujem. A posto se dobro sjecam i starog s1, reci cu ti da ni tom serveru bas nije bilo mane, tebi ne odgovara vjerovatno zato sto ste i tamo lose prosli (samo se zbog mene obrisalo jedno 10 igraca iz tadasnje BNK na -/-) Karakteristika dobrih igraca je ta da mogu da usmjeravaju tok igre onako kako njima odgovara, svi ostali se zale kako je server los.

Zivio:zivio: Nego duse ti kako da napravim novo selo ?? I usput BNK na S1 nije igrao na -/- :P

Pisanje poruka za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj način narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova odjednom postoji opcija "Multi-citiraj".

Edited by FireCube

dMN-falconero
18.05.10, 12:01
Pogresno si ti mene malo razumio .Ne kazem da je ovo los server po njegovoj aktivnosti .Bas suprotno od toga. Ali mi je los u pogledu medjuljudskih odnosa i prepucavnja na svakakvom nivou . Onaj ko je igrao S1 zna o cemu govorim jer na tom serveru nije bitno bilo kakav si igrac nego je bilo bitnije koje si vjere i politickog opredeljenja .pa smo imali i KS i Kulina Bana i ne zam ti ja vise koje sve alijanse nacionalno orjentisane i zbog toga mi je taj server ostao u veoma ruznom sjecanju .A ovaj po ne malom omalovazavanju i vrijedjanju .Evo jednog primjera od maloprije kada me neko naziva lazovom a nije upoznat sa desavanjima :D
Elemnejse , ja gradim sam WW odjbaus svi :D

Ako dozivis ww :) reci ako bog da ili ako BIH TT da kako hoces to je skoro isto na travianu :asko::asko::asko:

Virtual
18.05.10, 12:19
Ako dozivis ww :) reci ako bog da ili ako BIH TT da kako hoces to je skoro isto na travianu :asko::asko::asko:Da mi to ne prijetis mozda ? :D

Maximian
18.05.10, 12:22
Da mi to ne prijetis mozda ? :D

Nije mozda vec sigurno :D ETO NAS hahaha

Virtual
18.05.10, 12:28
Nije mozda vec sigurno :D ETO NAS hahahaMilsim da je to rizik koji sebi TT ne moze da prisuti u ovom momentu. Izgubiti jos koji off da bi srusili jedno selo je previsoka cijena u ovom stadiju igre .Posto vam je ovo server na kojem bi mogli pobjediti sumljam da je to prihvatljiva solucija .Do sada jedan veoma los kraj i rusenje WW na 99 lvl je nesto sto se tesko zaboravlja.

Maximian
18.05.10, 12:32
Heheh ti da si smjeo ti bi napao kada si imao sa cime. Zato mali poklopi se i tisina :P

Da si mi zanimljiv bio mozda i bi, nekako mi drazi Roni, Sexonac, Pascha i ostali bili :dance:

E.D.O
18.05.10, 12:33
Da mi to ne prijetis mozda ? :D

Opet prepucavanja,nekakve imaginarne prijetnje,prave prijetnje ofo ono...ljudi vi stvarno niste ok. trebali bi se preispitati malo! Hallo igra gubi smisao polako!

Sta ste najahali na covjeka ovdje na forumu ko tele na vime i to bas oni kojih nigdje nema na mapi...eno vam Virtual izisao iz BNK sad vam je prilika pa katajte do mile volje,da vidim koliko ce vas poslati pravi napad?

I ti si dide vala gori sto se pravdas i prepires,a ja mislio ti ozbiljan :P

Stari sam TT jac imam pravo ovo reci,neki su se od nas previse "okurazili" ovdje na forumu,oni koji rade posao na Travianu nema ih ovdje i ako ima to je post do dva i kraj price ,al zato oni koji nista tamo ne rade ovdje laprdaju skoro pa ne jos i iz gu*ce...dobro vas je vise! (Izuzetak je chupchik naravno,on i radi i laprda a Ammar en ga kreci )

ps.Ovom prilikom zelim da pozdravim svoju uciteljicu Vasviju,tetku,tetka i citav 3c razred OŠ Petar Kočić!

pejca

BetOn_Sa
18.05.10, 13:37
Fakat momci Chill out!
Ovo je samo jedna dobra igra, malo skupa i nepredvidiva, ali pravi je merak kada vidis da si nekog posteno srusio i onda tesko se oteti da se malo ne zeza protivnik, ali brate ono kulturno mahalski :). Mada treba imati neku granicu ukusa, onog trena kada se pocnu bacati tastature i spominjati rodbina protivnika vrijeme je za odustati od igre!
Stoga momci ohaldite se!
BTW najbolju zajebanciju imaju sudzuka i EDO, a evo im GG-ova pa ih katajte :)

SK-atajte E.D.U (4|-41)
Pleme: Teutonci
Alijansa: BiH TT D
Vlasnik: sudzuka

BNKatajte sudzuku (8|-38)
Vlasnik: pejca

Genijalno :)))

igor_w
18.05.10, 14:21
Fakat momci Chill out!
Ovo je samo jedna dobra igra, malo skupa i nepredvidiva, ali pravi je merak kada vidis da si nekog posteno srusio i onda tesko se oteti da se malo ne zeza protivnik, ali brate ono kulturno mahalski :). Mada treba imati neku granicu ukusa, onog trena kada se pocnu bacati tastature i spominjati rodbina protivnika vrijeme je za odustati od igre!
Stoga momci ohaldite se!

SK-atajte E.D.U (4|-41)

uzas, ali bio je jedan gori davao ime sela MB10, MB20........

soe
18.05.10, 14:26
...al zato oni koji nista tamo ne rade ovdje laprdaju skoro pa ne jos i iz gu*ce...

haj sto se ne salje deff prusac team-u, vec im se jos govori da laprdaju...pa dokle vise :biggrin: :biggrin:

btw.nema potrebe za lupetanjem o tome kako se zna gdje idu pravi napadi. ljudi budite svjesi da je na selveru tona deff-a i kada se napada samo jedna alijansa sve potencijalne mete iz iste se mogu pokriti deff-om. ako se sta hoce odraditi moraju se koordinirati napadi vise alijansi na vise alijansi, pa ce jedan od dva prava napada mozda i proci...a kako ce do ovoga tesko doci, onda je bolje da se off skuplja za natare i ww ;) :biggrin: jooo sa ovim novim acc.om bas dobro vazim :biggrin:

toto
18.05.10, 14:34
kako onaj pametni delirijum rece??ja sto mozete kakiti kukala vam njemacka:)
zato vam sad ja kazem nesto sasvim novo:
ja sto mozete kakiti kukala vam njemacka:)
p.s vidim da je trenutno pamet otisla u krajinu edo vam je rekao svasta nesta pametno:)

BetOn_Sa
18.05.10, 14:42
jooo sa ovim novim acc.om bas dobro vazim :biggrin:

jao mogli bi smo se igrati nove igre, zove se PRONADJITE SOE-ta :)
ko pobjedi i otkrije ga dobija od mene gajbu pive + moju porciju janjetine ljetos kod ede na kampovanju :)

uzas, ali bio je jedan gori davao ime sela MB10, MB20........
ma taj pojma nije imao o travijanu :)

soe
18.05.10, 14:45
ko pobjedi i otkrije ga dobija od mene gajbu pive + moju porciju janjetine ljetos kod ede na kampovanju :)

samo se ti igraj, pa bi se moglo organizovati i kakvo ljepljenje na tebe!!! :biggrin:

dMN-falconero
18.05.10, 14:49
haj sto se ne salje deff prusac team-u, vec im se jos govori da laprdaju...pa dokle vise :biggrin: :biggrin:

btw.nema potrebe za lupetanjem o tome kako se zna gdje idu pravi napadi. ljudi budite svjesi da je na selveru tona deff-a i kada se napada samo jedna alijansa sve potencijalne mete iz iste se mogu pokriti deff-om. ako se sta hoce odraditi moraju se koordinirati napadi vise alijansi na vise alijansi, pa ce jedan od dva prava napada mozda i proci...a kako ce do ovoga tesko doci, onda je bolje da se off skuplja za natare i ww ;) :biggrin: jooo sa ovim novim acc.om bas dobro vazim :biggrin:

¸

ma ovo je cista diskriminacija ja ne znam sto nas raja mrzi prvo sk nas skata, pa onda ide BNK a ja ne istrajem ne pristajem a to je vec vrlina
Posle, odmah, posle sranja najgoreg, stvari samo idu, samo idu na bolje.. Zato, vise-manje, idem dalje, nisam smoren, imam volje, istim sjajem, dugo trajem
ne odustajem bez borbe:zivio:

BetOn_Sa
18.05.10, 14:51
samo se ti igraj, pa bi se moglo organizovati i kakvo ljepljenje na tebe!!! :biggrin:

evo ti moj GG: [08] Trenbolon (59|-69)
ako uspijes sta poslati onda ti imas gajbu pive od mene, a onu janjetinu ti nedam hahah

PRAVNIK
18.05.10, 14:54

ma taj pojma nije imao o travijanu :)

uvijek je bio deffer taj sa selima MB10 I MB20:dance:

ps.ovo konacno DM-RM hoce nesto da napravi korisno:gladnisejo:

E.D.O
18.05.10, 15:07
Fakat momci Chill out!
Stoga momci ohaldite se!

SK-atajte E.D.U (4|-41)

Pa Zuko legendo si ziv :) A vala ti k'o da ne znas nas dvojicu i nase hajkanje ccc vidi mi samo profil sav je posvecen samo njemu :P hehehe

OOoOOOooOO Pascha :

http://travilog.org.ua/ba/7782872/6c7d7851afb3d4fe4b2bc801dccba303/2/1

BetOn_Sa
18.05.10, 15:18
Detalj sa pejcinog (edinog profila):

Jednom se sudzuka opkladio sa 60 ljudi da svi zajedno nemaju vecu kitu od njega,a onaj ko izgubi ostaje bez nje.Tih 60 ljudi i danas govore da ih boli kita!!!

Sta reci nego genije hehe

igor_w
18.05.10, 15:53
Detalj sa pejcinog (edinog profila):

Jednom se sudzuka opkladio sa 60 ljudi da svi zajedno nemaju vecu kitu od njega,a onaj ko izgubi ostaje bez nje.Tih 60 ljudi i danas govore da ih boli kita!!!

Sta reci nego genije hehe

poslacu mu jednu sijalicu za pilice, :einstein: znace je on iskoristiti

_WOLLF_
18.05.10, 16:16
Pa Zuko legendo si ziv :) A vala ti k'o da ne znas nas dvojicu i nase hajkanje ccc vidi mi samo profil sav je posvecen samo njemu :P hehehe

OOoOOOooOO Pascha :

jos kad nebi sam sebe hvalio, sto nisi dao meni log da objavim..
nebi bilo tako ofirno :goku::goku:

soe
18.05.10, 16:21
¸

ma ovo je cista diskriminacija ja ne znam sto nas raja mrzi prvo sk nas skata, pa onda ide BNK a ja ne istrajem ne pristajem a to je vec vrlina
Posle, odmah, posle sranja najgoreg, stvari samo idu, samo idu na bolje.. Zato, vise-manje, idem dalje, nisam smoren, imam volje, istim sjajem, dugo trajem
ne odustajem bez borbe:zivio:

OOoOOOooOO Pascha :

evo sad i po paschi udaraju...daj da organizujemo opet svoju ally, ovaj put zvacemo se junajted vi prezivljavamo :biggrin:

evo ti moj GG: [08] Trenbolon (59|-69)
ako uspijes sta poslati onda ti imas gajbu pive od mene, a onu janjetinu ti nedam hahah

kakav ti je ovo jadan gg?! ne vrjedi nekog pretjeranog truda, sad cu gledati da organizujem da te napadnu sa kopljanicima i batinarima, cuo sam da to ovih dana prolazi :biggrin:

BetOn_Sa
18.05.10, 16:38
kakav ti je ovo jadan gg?! ne vrjedi nekog pretjeranog truda, sad cu gledati da organizujem da te napadnu sa kopljanicima i batinarima, cuo sam da to ovih dana prolazi :biggrin:

za mustuluka si ako uspijes :)

komodo
18.05.10, 16:42

Nema Damira s logovima pa ajde da se ispružim oko te dileme sa kopljima i ostalim zezanjcijama.

Evo kako nam Dzony čisti kopljima i obara zid na siguricu kod Wulfenštajna u Glavnoj selendri

http://4travian.org/log/7073a884fb889ce72b1310cde224a73d

bravo legende, tako se to radihttp://www.websmileys.com/sm/violent/sterb035.gif

Zatim udara offčina posle nešto više od pola dana

http://4travian.org/log/9029d981d2c91a480c82d45abf7a38fe

Aj sad neka kaže neko kako nema -SK- offa?
Šta će ti off kad i deffom melješ, rušiš i zidove obarašhttp://www.websmileys.com/sm/violent/sterb034.gif
Good for us, BAD for wulfenštajn http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb041.gif

http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb028.gif

Cossack
18.05.10, 18:54
Heheheh zato vi vase vece offove uvijek "kvalitetno" iskoristite :D

http://4travian.org/log/5a354ecff2edf4b74a5b7c5bde41da6f

i to na obicnom selu...:lol2:

lancelot
18.05.10, 19:01
Nema Damira s logovima pa ajde da se ispružim oko te dileme sa kopljima i ostalim zezanjcijama.

Evo kako nam Dzony čisti kopljima i obara zid na siguricu kod Wulfenštajna u Glavnoj selendri

http://4travian.org/log/7073a884fb889ce72b1310cde224a73d

bravo legende, tako se to radihttp://www.websmileys.com/sm/violent/sterb035.gif

Zatim udara offčina posle nešto više od pola dana

http://4travian.org/log/9029d981d2c91a480c82d45abf7a38fe

Aj sad neka kaže neko kako nema -SK- offa?
Šta će ti off kad i deffom melješ, rušiš i zidove obarašhttp://www.websmileys.com/sm/violent/sterb034.gif
Good for us, BAD for wulfenštajn http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb041.gif

http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb028.gif

Jel ovo sve offa što si imao tokom servera ili ćeš nas nečim većim uskoro iznenaditi? Ali eto razumijemo mi da je malim igračima drago kada uspiju nešto skatati... Bravo. :)

oldsqL
18.05.10, 19:17
Jel ovo sve offa što si imao tokom servera ili ćeš nas nečim većim uskoro iznenaditi? Ali eto razumijemo mi da je malim igračima drago kada uspiju nešto skatati... Bravo. :)

Cuti bolan ne prozivaj komoda, sretniji cete bit ako vas udari samo na kraju :D

lancelot
18.05.10, 19:30
Hvala na savjetu....:razmislja: Ne smijem ga više spominjati...

(P.s. jel mu to ti hraniš off pa znaš s čim raspolaže :razmislja: )

WhY?
18.05.10, 19:38

lancelot
Batinar
Registrovan: May 2010

jesi se to samo radi ovog komentara registrovao?? :gimmi5:
ne iznenadjujemo mi, a offa nemamo, ovo sve sto je ostalo :deriguz: i to htjeli da zaljepimo al nam se nije dalo:blowup:

samo mi nije jasno otkud tolika potreba da se odmah krene u neku svadju?? cuj "malim igracima" ?!

ni ovaj forum nije kao sto je nekad bio, komodo za.ebi sa postanjem i logovima, ocito ovo nije mjesto za travian!

lancelot
18.05.10, 19:45
lancelot
Batinar
Registrovan: May 2010

jesi se to samo radi ovog komentara registrovao?? :gimmi5:
ne iznenadjujemo mi, a offa nemamo, ovo sve sto je ostalo :deriguz: i to htjeli da zaljepimo al nam se nije dalo:blowup:

samo mi nije jasno otkud tolika potreba da se odmah krene u neku svadju?? cuj "malim igracima" ?!

ni ovaj forum nije kao sto je nekad bio, komodo za.ebi sa postanjem i logovima, ocito ovo nije mjesto za travian!

Jako dobro zaključuješ... samo radi toga... :) Ako se netko hoće zalijepiti pa valjda se zna na koga se onda ide... :P I odakle tebi da bi ja u svađu odmah krenuo... Mene je samo komodov post potaknuo da se registriram... :)

sabanezi
18.05.10, 19:47

I tako se registruje na forum neki rumonja koji nigdje veze nema i pise gluposti... Haj bog ti dao lagano kako si napravio taj nalog na forumu obrisi ga i u skokovima razguli...

oldsqL
18.05.10, 20:13

Ne, al posto znam od koga je skolu ucio na starom s1 i sta je na njemu uradio, mogu da pogadjam sta ce ovdje da se desi ;)

WhY?
18.05.10, 20:58
Jako dobro zaključuješ... samo radi toga... :) Ako se netko hoće zalijepiti pa valjda se zna na koga se onda ide... :P I odakle tebi da bi ja u svađu odmah krenuo... Mene je samo komodov post potaknuo da se registriram... :)

ma to meni nadodje pa nekad i zaključim štogod ;) samo me interesuje koji ti je pravi nick na forumu, pošto si očito upućen u situaciju.. sumnjam da je neko drugi ocinkao post komoda i naveo te da se tek sad registruješ :mig:
ovo za ljepljenje je bilo ironično, mada, ide se valjda na nečiji GG ili ?? ne znam ja ovo igram prvi put :P

inače svojom provokacijom si htio stvoriti dugoročno prijateljstvo..:gimmi5:

do slijedećih logova, možda bi ljudi htjeli čuti nešto vezano za travian, pa da ih ne tušimo, mada su naše ing otvorene 24/7 za daljnje rasprave :kava:

p.s. pozz za shabana najšabanskijeg na cijelom serveru! :zivio:

lesinarbl
18.05.10, 23:18
posalo sam ti PM

??

oldsqL
19.05.10, 00:58
??

To "ti" zamijeni sa "u" i bit ce ti jasno sta je virtual htio reci :D

lesinarbl
19.05.10, 01:31
To "ti" zamijeni sa "u" i bit ce ti jasno sta je virtual htio reci :D

i meni se tako cini :D

osim sto laze sad i vrijedja ccc :razmislja:

ajvazdedo
19.05.10, 03:12
evo sad i po paschi udaraju...daj da organizujemo opet svoju ally, ovaj put zvacemo se junajted vi prezivljavamo :biggrin:

Ajde nadji nam druga lapakasha i digni ga iz pemzije pa da aktiviramo te junajted rahmetlije

komodo
19.05.10, 04:26

S njuberima ne razgovaram na javnom forumu, javi mi se igm ili na pp i ispuniću ti mučeničku želju ohhh veliki plejeru, kralju traviana, vojvodo od popa i ostale njuberske titule koje si 1 postom zaradio.

odslušaj i shvatićeš na šta mislimo sa takvima kao ti koji nemaju srca da se predstave.

http://www.youtube.com/watch?v=VLZQi_1fpqU

ima za njubere jedan deo, kaže "nećemo ti ništa brate - nemoj da cmizdriš"
http://www.websmileys.com/sm/mad/348.gif

Tara-s1
19.05.10, 04:47
Posto vidim da smo postali deo rasprave, sasvim ocekivano, a ne zeleci da neko i dalje prenosi ono sto imamo da kazemo(hvala cupo za prvi put :)), da se i mi oglasimo...
@gogi - ako nam je BNK IKAD poslao satnu za off, istog trenutka dajemo pass acc-a, pass maila, vraticemo oba art-a koja smo dali(preko prijatelja) i off ostaje da ti raspolazes sa njim...postojao je pokusaj u BNK2 da organizujemo slanje satnih(mnozina) igracima koji bi pravili off, ali nije uspeo, a u tih nekoliko dana mnogo vise resa smo mi poslali nego sto smo dobili, zbog udaljenosti naseg GG-a, tako da lazovcino, pokri se usima i cuti
@virtual - pa nije "bas tako bilo"...da, na pitanje "zasto art dzonyju" jeste dobili odgovor slican onome sto si naveo, ali eto ja imam malo bolje pamcenje, pa dozvoli da parafraziram Sasinu kruznu...drug Sasa je rekao: "Ako vas nije bilo briga da pomognete oko uzimanja artova, sad nemojte da pitate kome ih dajemo" - ovo se odnosilo na nas neuspeli pokusaj da izmolimo 100 kata za rusenje riznice u natarskom selu...i DA, da nije bilo nas sa acc tara i druga Kuguara, BNK bi pokusala da uzme natarsko selo i pravi WW, obzirom da svi zajedno predstavu niste imali cemu artovi sluze i kako se uzimaju...trebalo je nekoliko kruznih od nas i kugija da prestanete da kucate ono malo off-a sto ste imali na marginalne igrace, tako da se gorepomenuta kruzna odnosila ISKLJUCIVO na vase poznavanje nove verzije traviana, dok zaista nismo komentarisali(javno), vase "umece" igranja uopste. E sad stigosmo do cuvenog spijuniranja...ono ispod lizala sto vam je cupa ostavio od nas je psihoaktivna supstanca koja se prepisuje obolelima od paranoidne shizofrenije...na svaki vas zakucan off, pricali ste da je "spijun odradio posao" iako mi niti smo ucestvovali u akcijama, niti znali na koga se ide...od naseg prelaska iz BNK2 u BNK bili ste obavesteni da nemamo zivaca za akcijasenje, te da cemo samo naklikati solidan off i srusiti neko WW( BiH TT je bio u planu kao jedina ally koja je mogla da gradi WW, a da mi nismo poznavali ljude tamo)
Nakon naseg konacnog izbacivanja, nekima je nastavilo da bode oci to sto smo i dalje na serveru, te su u nedostatku testikularne zapremine, krenuli da nagovaraju druge ally da nas malo napadaju i uzimaju sela...od tog trenutka(a dobili smo i prepisku), je ostala samo jedna opcija, a to je setnja po GG-ovima do kucanja

Bilo kakav dokaz da sam izrekao i jednu laz ili poluistinu vam donosi acc Tara, sa 2 artefakta i gomilom golda...off je vec bio na smotri, tako da znate sta ostavljamo

Virtual
19.05.10, 08:35
i meni se tako cini :D

osim sto laze sad i vrijedja ccc :razmislja:Ko sa djecom lijeze u krevet i usran i upisan ustaje :arhiva:

soe
19.05.10, 09:30

poenta tih logova je bila da su prosli napadi koji skoro pa da su fake napadi, al vjerovatno to i sam znas samo imas zelju da smarash, a to je vec u mojoj nadleznosti!!! :biggrin:

S njuberima ne razgovaram na javnom forumu, javi mi se igm ili na pp i ispuniću ti mučeničku želju ohhh veliki plejeru, kralju traviana, vojvodo od popa i ostale njuberske titule koje si 1 postom zaradio.

odslušaj i shvatićeš na šta mislimo sa takvima kao ti koji nemaju srca da se predstave.

sta se odmah palis ko da si kakav tetejac?! vidi se da si igrao i u toj alijansi :biggrin: mada me ovi batinari navode na misao da imas neke veze i sa krevetima!? :biggrin: :biggrin:

Ajde nadji nam druga lapakasha i digni ga iz pemzije pa da aktiviramo te junajted rahmetlije

nemoj u njega dirati, on sad izgleda bol boluje nikom ne kazuje :biggrin: :biggrin: moze pricati ko sta hoce, al dobra je to ally bila...eto i komoda smo poravnali :biggrin: trebali ste i vi u LEG XIII pa da vas ko ljude srushe, ovako prezivljavate sudbinu ruznog pacheta :biggrin: :biggrin:

Anakin
19.05.10, 09:30
i DA, da nije bilo nas sa acc tara i druga Kuguara, BNK bi pokusala da uzme natarsko selo i pravi WW, obzirom da svi zajedno predstavu niste imali cemu artovi sluze i kako se uzimaju...trebalo je nekoliko kruznih od nas i kugija da prestanete da kucate ono malo off-a sto ste imali na marginalne igrace, tako da se gorepomenuta kruzna odnosila ISKLJUCIVO na vase poznavanje nove verzije traviana, dok zaista nismo komentarisali(javno), vase "umece" igranja uopste.

haha...nemoj vise bgt....hahahha........
necemo ih vise ni napadati....:lol4::lol4::lol4:

soe
19.05.10, 11:04
stanje na selveru, poslao sam neke fejkse, cisto da se zna :biggrin:

igor_w
19.05.10, 12:34

:) aj i na mene makar jedan, poslacu ti satnu

soe
19.05.10, 14:29
mozda i ide, ko ce to sad znati :biggrin:

igor_w
19.05.10, 16:10
mozda i ide, ko ce to sad znati :biggrin:

ne ide nijedan fejk, BNK me prestala fejkati
a imao sam po 30 - 40 dnevno (nije nimalo prijatno)
doduse SK nas je svojevremo fejkala sa po 100 - 150 fejkova (da se useres)

pa iskoristi ovo zatisje da me ufejkas :)

ajde javi se na IGM gdje satnu za batinara saljem

lesinarbl
19.05.10, 16:11
http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=2207

nova ally ako se uljepe valja da se promijeni ime hahaha :)))

soe
19.05.10, 16:23
ne ide nijedan fejk, BNK me prestala fejkati
a imao sam po 30 - 40 dnevno (nije nimalo prijatno)
doduse SK nas je svojevremo fejkala sa po 100 - 150 fejkova (da se useres)

pa iskoristi ovo zatisje da me ufejkas :)

ajde javi se na IGM gdje satnu za batinara saljem

zar ne ide?! derz somting rong den :biggrin: btw.kakvog hajra od batinara bih ja imao?! :biggrin:

nije tu nista promaseno. eto nas u krevete, eh sad jel taj odlazak zbog *ebavanja ili duzeg spavanja, pokazace se uskoro! :biggrin:

igor_w
19.05.10, 16:51

Ma to je protiv uroka
sad kad budu slali off, vezace heroju crven konac oko ruke :opala:

komodo
19.05.10, 19:59

sve što ofarmaš tim fejkovima, šalješ u trezor na poznatoj adresi pa da kapituliramo više :lol2:

lesinarbl
19.05.10, 20:32
sve što ofarmaš tim fejkovima, šalješ u trezor na poznatoj adresi pa da kapituliramo više :lol2:

jadan ja ode mi gg :(((((((((((((((

ali sta ces opet sve za ally dajem :) pa i gg :weeee:

obecala mi je koalicija SK posto sam jedan od osnivaca ove institucije koja traje evo skoro 3 god ...da ce mi dici gg redovnim slanjem satne ...a drug harach bl ce da mi uplati zlato da to sve fino izgoldamo zajedno :lol2::lol2:

Damir-75
19.05.10, 22:07
jadan ja ode mi gg :(((((((((((((((

ali sta ces opet sve za ally dajem :) pa i gg :weeee:

obecala mi je koalicija SK posto sam jedan od osnivaca ove institucije koja traje evo skoro 3 god ...da ce mi dici gg redovnim slanjem satne ...a drug harach bl ce da mi uplati zlato da to sve fino izgoldamo zajedno :lol2::lol2:

Nemoj se sekirati, Haris je vec opalio, tako da ti ostaje gg. :)

http://travilog.org.ua/ba/6365105/f253b8f6b2b554a8e2293c6b05ec3917/2/1

lesinarbl
19.05.10, 22:15
Nemoj se sekirati, Haris je vec opalio, tako da ti ostaje gg. :)

http://travilog.org.ua/ba/6365105/f253b8f6b2b554a8e2293c6b05ec3917/2/1

a i borac 0-2 lol :lol2:

Stoner R.
19.05.10, 22:39
a i borac 0-2 lol :lol2:

ponisti ti zelji 2 gola

lesinarbl
19.05.10, 23:13
ponisti ti zelji 2 gola

opet isto :):lol2:

lolek
19.05.10, 23:15
taman sam mislio napisati javise shooooooooooomi... :D

BORAC Banja Luka ooooooOOOOOOOOOOoooooooo

Anakin
19.05.10, 23:25
sranje

igor bl
19.05.10, 23:31
chupi ajde turu lizala za sve manijake...
ja castim :weeee:

Anakin
19.05.10, 23:37
mozel meni jedno s okusom pive, za smirenje

lolek
19.05.10, 23:39
mozel meni jedno s okusom pive, za smirenje

ma daj ani...

sta bi da ste i titulu izgubili ???
ovako na ravne casti...koliko toliko...

Anakin
19.05.10, 23:48
ma daj ani...

sta bi da ste i titulu izgubili ???
ovako na ravne casti...koliko toliko...

i zbog fuce i zbog traviana....najvise zbog sebicnosti...

evo editujem,smirio me dual malo...ne treba piva :D

Harach_BL
20.05.10, 05:15
I dok čekaš sabah sa šejtanom:ahahah::ahahah::ahahah::ahahah::lol2:

lesinarbl
20.05.10, 06:03
I dok čekaš sabah sa šejtanom:ahahah::ahahah::ahahah::ahahah::lol2:

znaci zabijte se momci !!!!

sramote majko......

woole
20.05.10, 06:03
partija kod shinobija
:subjezakon:

lesinarbl
20.05.10, 06:08
partija kod shinobija

znaci svaka cast gargamelu ubici heroja hahaha:))

ajmo sada mijenjaj ime ally sta ste se usutili :))

dobro organizovano nema sta po prvi put na serveru sam konto da mi ode gg :D

idemo dalje :brao:

kozace ocekujem logove i komentar ! :P

woole
20.05.10, 06:09
Poginu i meni heroj, al je makar koji lvl dobio :D
Merry Christmas and happy New Year :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

ajvazdedo
20.05.10, 06:11
Uh sta ono bi, u snu sam osjetio neki potres na serveru, krehnem komp a ono istina.

Damir-75
20.05.10, 06:14
http://travilog.org.ua/ba/2606362/de31ad7ab20ce08947e668982a4a76cc/2/1

Uhhhhhhhhh za dlaku, svaka cast svima.

Više logova kad se naspavamo:)

woole
20.05.10, 06:18
http://travilog.org.ua/ba/2606362/de31ad7ab20ce08947e668982a4a76cc/2/1

Uhhhhhhhhh za dlaku, svaka cast svima.

Više logova kad se naspavamo:)

Daj ba, kakvo spavanje :D stavljaj to odmah da nisam dzaba cekao :P

u svakom slucaju gusto i po
:brao::brao::brao::brao::brao:

dinGospo
20.05.10, 06:21
dramaaaaaa :brao:
svaka cast ucesnicima na obje strane, bas za DLAKU :D
ajmo se naspavati :D

ajvazdedo
20.05.10, 06:22
nemoj u njega dirati, on sad izgleda bol boluje nikom ne kazuje :biggrin: :biggrin: moze pricati ko sta hoce, al dobra je to ally bila...eto i komoda smo poravnali :biggrin: trebali ste i vi u LEG XIII pa da vas ko ljude srushe, ovako prezivljavate sudbinu ruznog pacheta :biggrin: :biggrin:[/QUOTE]

Nemoj zezat ni labud mi nije ravan u ljepoti.A nekako sam ideoloski blizi bio tetejcima nego legiji a i nije tajna da me je chupi poducio zanatu pravljenja lizala cime me je zaduzio za dugi niz godina.

njofra
20.05.10, 06:56
Šta to bi oćoravio nam fawo nešto????

komodo
20.05.10, 07:58
http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb015.gif

Kviz:
Da li želite da postanete pola-milioner?

Pitanje od 1.000.000 Evra:

Dole na prikazanoj slici ovaj levi je iz BAD-a a ovaj desni warrior je ko?

http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb002.gif
ko pogodi, da čupa lizalicu uz 1milju evra kad ustane:4u:

njofra
20.05.10, 08:10
http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb015.gif

Kviz:
Da li želite da postanete pola-milioner?

Pitanje od 1.000.000 Evra:

Dole na prikazanoj slici ovaj levi je iz BAD-a a ovaj desni warrior je ko?

http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb002.gif
ko pogodi, da čupa lizalicu uz 1milju evra kad ustane:4u:

da nije fawo??? a nije on je ćorav hahahhahaha

kaže idu dva oka ulicom, lijevo je Halidovo, a desno je Fawino hahahahaha

komodo
20.05.10, 08:15
da nije fawo??? a nije on je ćorav hahahhahaha

kaže idu dva oka ulicom, lijevo je Halidovo, a desno je Fawino hahahahaha

Nula bodova i diskvalifikcija, ajmo dalje...
http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb025.gif

njofra
20.05.10, 08:18
Nula bodova i diskvalifikcija, ajmo dalje...
http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb025.gif

pa rekoh ti ja da nije fawo garant:)

soe
20.05.10, 09:49

najradje bih sam sebe sad katao, da porusim pola bespotrebnih gluposti koje su izgradjene bez gradjevinske dozvole :biggrin:

Nemoj zezat ni labud mi nije ravan u ljepoti.A nekako sam ideoloski blizi bio tetejcima nego legiji a i nije tajna da me je chupi poducio zanatu pravljenja lizala cime me je zaduzio za dugi niz godina.

mi bi te naucili kako se pravi secerna vuna, al sad sta je tu je :biggrin:

p.s.`bem ti kup
p.p.s.kako stvari stoje, rijec travian ce postati sinonim za ljepljenje :biggrin:

lutajuci_udarac
20.05.10, 10:22

danas na kafu, imaš besplatne časove traviana od mene :P
ne mogu više da gledam kako se patite :(

Harach_BL
20.05.10, 10:32
http://travilog.org.ua/ba/1289053/bd965401a297818a1c0ca51c84f7c28c/2/1
pa ljudi sta je ovo ni deffa nemate vise
sad ste gotovi,bice ovdje masovnog brisanja
zvao sam reisa da vidim da vas kolektivno pokopa o jednom trosku poslje ovog lapsusa jutros kod shinobyja prede,i kao sto sam damiru reko jutros na sabahu da vam sredim da nam budete wing za deffa ,posto vam off neide od ruke,bar ce te imati neke vojske i sela ehhehehe
jos sam umoram slabo sam spavo ovih sati al ide provokacija jos normala dok se malo naspavam
i molicu bez diskriminacije pojedinaca sto mi brisu postove

a hajmo sada badarice heheh malo frustracije,napade,laganja i ostali stvari dok spavamo,imate priliku pjeniti sada po forumu

ujedno zelim ovim nasim bananiranim dobrodoslicu
koliko to ono bi vec halaljeni offova
joj cija ce mati crnu vunu da prede

njofra
20.05.10, 10:47
sad ste gotovi,bice ovdje masovnog brisanja
zvao sam reisa da vidim da vas kolektivno pokopa o jednom trosku poslje ovog lapsusa jutros kod shinobyja prede,i kao sto sam damiru reko jutros na sabahu da vam sredim da nam budete wing za deffa ,posto vam off neide od ruke,bar ce te imati neke vojske i sela ehhehehe
jos sam umoram slabo sam spavo ovih sati al ide provokacija jos normala dok se malo naspavam
i molicu bez diskriminacije pojedinaca sto mi brisu postove

a hajmo sada badarice heheh malo frustracije,napade,laganja i ostali stvari dok spavamo,imate priliku pjeniti sada po forumu

ujedno zelim ovim nasim bananiranim dobrodoslicu
koliko to ono bi vec halaljeni offova
joj cija ce mati crnu vunu da prede

Hahahahaha cujem da si cvilio ko malo djete kad su napadi isli:) al hrabar si kad bura prodje sumiraj malo opaljene gradove dva tri arta maznuta sta ja znam, jer jos je rano, a offova:) ne sekiraj se ide repete uskoro. Nego sam cuo da ste mi vi nesto sa defom utanjili, bice opet placa mali zlaja:)

Harach_BL
20.05.10, 11:25
hehehe jesam jesam plako sam ko djete prepo sam se samo tako
ako ces posteno nisam uopste trazio deff niti smo mene deffali al nebitno
a malo mi je bilo guravo kad je haris opalio carobnjaka iz svog gg-a a ne iz sporednog
tad sam malo bio ono uzdrman i prepadnut jel je iso na mene prvi haris... to je zaslugom damira,mada vas je izofiro na forumu i reko gdje idete po art....treba samo procitati izmedju redova malo i pratiti prebacivanje artova....al reko imam ja golda,ally pravu,ressa hebet,dan dva i opet ja na starom
znas mene jebemu misa

odo moram na posao ici samo pjenite danas je vas dan njofra
a ti bega neznas se ni javiti
da nisi promjenio stranu i posto badarica sada

pozz zlaja

njofra
20.05.10, 11:43
hehehe jesam jesam plako sam ko djete prepo sam se samo tako
ako ces posteno nisam uopste trazio deff niti smo mene deffali al nebitno
a malo mi je bilo guravo kad je haris opalio carobnjaka iz svog gg-a a ne iz sporednog
tad sam malo bio ono uzdrman i prepadnut jel je iso na mene prvi haris... to je zaslugom damira,mada vas je izofiro na forumu i reko gdje idete po art....treba samo procitati izmedju redova malo i pratiti prebacivanje artova....al reko imam ja golda,ally pravu,ressa hebet,dan dva i opet ja na starom
znas mene jebemu misa

odo moram na posao ici samo pjenite danas je vas dan njofra
a ti bega neznas se ni javiti
da nisi promjenio stranu i posto badarica sada

pozz zlaja

Ma sve je to ok junace znas onu ima se moze se, a za begu ne znam, to je tvoj guzni haver:) ako mu ga ti ne znas ko ce mu ga znati

lesinarbl
20.05.10, 12:25

ej de objasni im onu banjalucku skolu da ne rade vise ovo :):tres:

njofra
20.05.10, 12:49
ej de objasni im onu banjalucku skolu da ne rade vise ovo :):tres:

Hahahaha opet ti sa begom hand in hand:) dzaba navuko se ti na beginog komada i sad mu vjerni pratioc u postovima:)

haris_20_
20.05.10, 12:58
cetitam SK na deffu kod shinobia odradili ste dobar posao !!!

njofra
20.05.10, 13:06
cetitam SK na deffu kod shinobia odradili ste dobar posao !!!

Ma curimo hare ko djevojka u toku onih dana! Ja mislim da nam je Damir spijun:) hocemo li opet u boj kad se offovi repetiraju?

doprex
20.05.10, 13:20
Svaka čast na napadima...A takođe svaka čast i na odbrani...Samo tako da nastavimo...

royal flush
20.05.10, 13:29
Zamalo, da manje ne može. Jbg eto nas opet :)

Akcija i nije bila loša, al šta da se radi. Maznuli smo koji art, porušeni glavni gradovi od igraca iz winga, stanjili deff kod SK opasno, ostao još po koji off i tako sad je na redu da mi vas lijepimo :D

Svaka čast na deff-u, vidimo se ubrzo.

PS Njofra svaka čast kraljuuuuuuuuuu

lancelot
20.05.10, 14:40
ma to meni nadodje pa nekad i zaključim štogod ;) samo me interesuje koji ti je pravi nick na forumu, pošto si očito upućen u situaciju.. sumnjam da je neko drugi ocinkao post komoda i naveo te da se tek sad registruješ :mig:
ovo za ljepljenje je bilo ironično, mada, ide se valjda na nečiji GG ili ?? ne znam ja ovo igram prvi put :P

inače svojom provokacijom si htio stvoriti dugoročno prijateljstvo..:gimmi5:

do slijedećih logova, možda bi ljudi htjeli čuti nešto vezano za travian, pa da ih ne tušimo, mada su naše ing otvorene 24/7 za daljnje rasprave :kava:

p.s. pozz za shabana najšabanskijeg na cijelom serveru! :zivio:

Ovako, ja sam osoba koja ne visi po forumu, nego svaki dan, svaki drugi navrati da pročita šta se događa tu... Tako da mi je ovo pravi i jedini nick i nikada se dosad nisam uključivao u neke rasprave i iznošenja mišljenja... :) Moje mišljenje je da ne treba sprdati protivnika jer nikad ne znaš kada će oni pokucati na tvoja vrata ( kao sinoć)... Nadam se da si shvatila šta hoću reći

Hvala komodo što nećeš da me diraš. Imaš piće od mene...:alkohol:

poenta tih logova je bila da su prosli napadi koji skoro pa da su fake napadi, al vjerovatno to i sam znas samo imas zelju da smarash, a to je vec u mojoj nadleznosti!!! :biggrin:

sta se odmah palis ko da si kakav tetejac?! vidi se da si igrao i u toj alijansi :biggrin: mada me ovi batinari navode na misao da imas neke veze i sa krevetima!? :biggrin: :biggrin:

nemoj u njega dirati, on sad izgleda bol boluje nikom ne kazuje :biggrin: :biggrin: moze pricati ko sta hoce, al dobra je to ally bila...eto i komoda smo poravnali :biggrin: trebali ste i vi u LEG XIII pa da vas ko ljude srushe, ovako prezivljavate sudbinu ruznog pacheta :biggrin: :biggrin:

Soe, nije poenta da smaram... Ako misliš tako... Samo po meni ne valja sprdati protivnike nego igrajmo i nadmudrujmo se... Bilo iz BADa, BNK, SK ili TTa i da se stisne pošteno ruka kada se akcija dobro odradi i čestita...a ne ovo što je on sa ovim postom napravio... :) Eto to je sve. Sapienti sat

sevikus
20.05.10, 14:44
BAD-are, čestitam, svaka čast, ovo je bilo odlično.

Šta je sreća, a nije, para puna vreća :)

Sasvim slučajno su poslana 2 izviđanja na isto selo.

http://travilog.org.ua/ba/4494028/383ed2acdee8c767d9b7684cd662f612/2/1

http://travilog.org.ua/ba/3192251/199293f5c91775a90a07f7c487c6c63d/2/1

A matematika je rekla da je u tih 12 min jedini moguci cilj bio Shinobi

A za Predox-a,

Damire, kad sljedeći put budeš zvao Shomija na telefon da mu kamčiš info,
prvo provjeri sa kim je i popi koju ljutu da ti glas ne ... dok pričaš :)

Ovo je valjda zato što se nisi javio da popijemo kafu kad si nekidan bio u BL :(

PS
samo mi nije jasno sto niste isli na Harach-a ?
To vam je uvijek sigurica :)

komodo
20.05.10, 14:58
Hvala komodo što nećeš da me diraš. Imaš piće od mene...:alkohol:

Ne pijem s njubarama :smijeh: sem ako nisi digo njive na 19 u devetki, vidim napopala se dobro pa da dođem na malo soka od ječma ako imaš i ti štek u silosima?
:zivio:
pazi samo ja kad popijem volim i da polomim :vik:

Damir-75
20.05.10, 15:01
A za predoxa,

Damire, kad sljedeći put budeš zvao Shomija na telefon da mu kamčiš info,
prvo provjeri sa kim je i popi koju ljutu da ti glas ne ... dok pričaš :)

Ovo je valjda zato što se nisi javio da popijemo kafu kad si nekidan bio u BL :(

Nisam bolan ja zvao da kamcim nista, znas i sam da je Shomi nazvao mene pa spustio slusalicu odmah da ne trosi:diploma:

Evo izvjestaja od juce, skatano desetak gradova od SK i wingova (neki manje, neki vise), uhvaceno par offova, ukradena dva arta (mali za velika skladista i veliki izvidjaci). Od tih logova najinteresantniji je ovaj
http://travilog.org.ua/ba/2764097/76102cf24a2d62fc3853e97cbdaa180d/2/1
Ostali su uglavnom bez deffa jer je sve bilo kod shinobija i predoxa (osim 100k kod Sylera u off selu).
Evo onih logova sto sve interesuju:

predox

ademira
http://4travian.org/log/ad48d84a1880bff9f10db81db44447e7
njofra
http://4travian.org/log/bac226b9e519cfc196c7141c20b52261
medjed-brundo
http://4travian.org/log/eeef5301cf6b86e4ae2a2a18d5b05669
pashaluk
http://4travian.org/log/b522d847c39526d7bd62e35b1b8bbc1d
damir-75
http://4travian.org/log/061ed3a2050e9680b1a62fcc700c50ba

shinobi

salvatore.g
http://4travian.org/log/b874197975b09c401a18cf9a43874b39
shegalo
http://4travian.org/log/68c34f3acc99669baec92241b4314f9a
pupi&bugi
http://4travian.org/log/09b8069a621a42cd21cd0f3f65a9de92
princ tame
http://4travian.org/log/c162a7cd043fbe7a205eb53c8102abf0
kuga
http://4travian.org/log/c4c0ca88f67469e0d3f83df7a7d4f701
popokatpetl
http://4travian.org/log/abb10199a751378752e03f7761e0d747
rambo amadeus
http://4travian.org/log/a3f8fc22088be27300e33b4cc9e9a985
minerva
http://4travian.org/log/eccee5bd191b72bd9db7cdeffb866e35
gargamel_BAD
http://4travian.org/log/8b174b59fa2edd1b09603e0fd094b9a2
royal flush
http://4travian.org/log/a54fdcfa7f60b16f38f08f94c322073e

PS Kud mi ne zadrhta makar malo vise (za jedno 30-40k deffa).

PuPeto
20.05.10, 15:15
Nisam bolan ja zvao da kamcim nista, znas i sam da je Shomi nazvao mene pa spustio slusalicu odmah da ne trosi:diploma:

Evo izvjestaja od juce, skatano desetak gradova od SK i wingova (neki manje, neki vise), uhvaceno par offova, ukradena dva arta (mali za velika skladista i veliki izvidjaci). Od tih logova najinteresantniji je ovaj
Ostali su uglavnom bez deffa jer je sve bilo kod shinobija i predoxa (osim 100k kod Sylera u off selu).

predox

ademira
njofra
medjed-brundo
pashaluk
damir-75

shinobi

salvatore.g
shegalo
pupi&bugi
princ tame
kuga
popokatpetl
rambo amadeus
minerva
gargamel_BAD
royal flush

hahahaha, moj damke pa fino sam ti rekao da mi je heroj na 8posto, ahhaha
eto onih 12 posto bi taman rijesilo taj problem, ahhaha, ali nema veze sad je ninja

a sto se tice nekog posta od prije i brisanja i optuzivanja i ovo ono, samo da kazem jednu
nema toga u badara, mi igramo ovo zbog igre i sta ima veze sto smo se opet zakucali, nista strasno

idemo dalje

dMN-falconero
20.05.10, 17:14
Neka se malo ovaj SK i ovaj BAD raspisao po forumu :)

Da malo gledam ove rasprave al ko god se raspravlja tu je soe da dolije malo ulja na vatru..

Covjek za zabranjenog foruma (politicar pravi)..

Ne znam odakle ti volja vise :) :mudrac:

lesinarbl
20.05.10, 17:38

predox

ademira
njofra
medjed-brundo
pashaluk
damir-75

shinobi

salvatore.g
shegalo
pupi&bugi
princ tame
kuga
popokatpetl
rambo amadeus
minerva
gargamel_BAD
royal flush

ma ja nazvao tebe da ti kazem gde idete jer smo vas provalili na shinobiju kad ono sevikus ulazi u farsu a taman zazvonilo i ja spustim da me ne vidi veliki vodja sta ja radim :)
jer je bio ljut kad sam rekao da smo pili kafu neki dan kod onih cica maca :D a on od njih 1min hodanja :)))jos na mene skoci kako me necete zvati ja mu rekao sha hoces ti si ozenjen i to :P

ma nema sta ekstra odradjeno sa obe strane mozda vam je malo vise srece nedostajalo kod shinobija ali ima vremena ima jos da se igra!

ps.jesi ti jedini na predoxa slao napade i nigde vise nisi ni fake ili se varam :)

i trebao si brate popiti jednu ljutu bar zbog jucerasnje tekme i navijanja naravno za borac :)

pa reko da se opustis malo a i dobro bi doslo da te sevikus ne provali po glasu ...

sledeci put neku krpu ili majicu na usta pa pricanje preko tel :lol3:

aj zivio ode kod cica maaca :byebye:

njofra
20.05.10, 20:21
ma ja nazvao tebe da ti kazem gde idete jer smo vas provalili na shinobiju kad ono sevikus ulazi u farsu a taman zazvonilo i ja spustim da me ne vidi veliki vodja sta ja radim :)
jer je bio ljut kad sam rekao da smo pili kafu neki dan kod onih cica maca :D a on od njih 1min hodanja :)))jos na mene skoci kako me necete zvati ja mu rekao sha hoces ti si ozenjen i to :P

ma nema sta ekstra odradjeno sa obe strane mozda vam je malo vise srece nedostajalo kod shinobija ali ima vremena ima jos da se igra!

ps.jesi ti jedini na predoxa slao napade i nigde vise nisi ni fake ili se varam :)

i trebao si brate popiti jednu ljutu bar zbog jucerasnje tekme i navijanja naravno za borac :)

pa reko da se opustis malo a i dobro bi doslo da te sevikus ne provali po glasu ...

sledeci put neku krpu ili majicu na usta pa pricanje preko tel :lol3:

aj zivio ode kod cica maaca :byebye:

hahaha čuj detektiva:) đe si Holmse nisam te prepoznao ti to psihologiju istudirao ili nešto slično pa znaš analizirati boju glasa:) dajte momci ne budite smiješni, bilo kako bilo stat će se i tome u kraj ima čiko par ideja:) a jel mi se čini ili ko što sam predpostavio u prijašnjem postu da vam je nešto otanjio deff??? ne sekirajte se imaju BADARE još kečeva u rukavu hahaha uvjerit će te se u to vrlo uskoro:)

haris_20_
20.05.10, 20:52
hahaha čuj detektiva:) đe si Holmse nisam te prepoznao ti to psihologiju istudirao ili nešto slično pa znaš analizirati boju glasa:) dajte momci ne budite smiješni, bilo kako bilo stat će se i tome u kraj ima čiko par ideja:) a jel mi se čini ili ko što sam predpostavio u prijašnjem postu da vam je nešto otanjio deff??? ne sekirajte se imaju BADARE još kečeva u rukavu hahaha uvjerit će te se u to vrlo uskoro:)

pusti suplju ba njofra nemoj lagat ljude da imamo jos offa odkud vise ba sve smo ispucali :byebye:

lesinarbl
20.05.10, 20:54

:aaaa::aaaa::aaaa:

izvini :)

ja zaboravio da je tebe bega vodio na kafu pa vidim da si nesto naucio :lol3:

njofra
20.05.10, 21:01
:aaaa::aaaa::aaaa:

izvini :)

ja zaboravio da je tebe bega vodio na kafu pa vidim da si nesto naucio :lol3:

Kralju ne vodi bega mene na kafu hahaha pomjesao si me sa sobom, tebe vodi na kafe i ko zna sta jos s obzirom da znas kakav komad ima hahaha od sad te zovem begin mali:)

lesinarbl
20.05.10, 21:09
Kralju ne vodi bega mene na kafu hahaha pomjesao si me sa sobom, tebe vodi na kafe i ko zna sta jos s obzirom da znas kakav komad ima hahaha od sad te zovem begin mali:)

pa ja neznam sta si ti htio reci ovde na forumu de objasni malo sam ja zaostao za sarajevskom skolom ?

ja sam rekao samo sta jeste i zakucali ste se i suti ....bolje ti je da te bega vodi na kafu tu i da ti jos nesto objasni ima on komada za tebe vidim da ti treba kad si nesto razocaran sam u sebe !!:lol3:

a covjek ti je napisao da ti hoce pomoci meni ne treba ....

mozda tebi treba mali :)

njofra
20.05.10, 21:34
pa ja neznam sta si ti htio reci ovde na forumu de objasni malo sam ja zaostao za sarajevskom skolom ?

ja sam rekao samo sta jeste i zakucali ste se i suti ....bolje ti je da te bega vodi na kafu tu i da ti jos nesto objasni ima on komada za tebe vidim da ti treba kad si nesto razocaran sam u sebe !!:lol3:

a covjek ti je napisao da ti hoce pomoci meni ne treba ....

mozda tebi treba mali :)

Ma ko mi ljutio beginog malog. Nemoj se sekirat bice to sve ok sredit ce tebi bega komad ako ti je njegov mali dat ce ti ciko posto znamo da volis:) e pozdravi mi fawu majke ti hahahahahah

chupa chups
20.05.10, 21:53
E ovako posto sam tek sada stigao da dodjem online,malo sam zauzet ovih dana pa me nema,poso kuca-kuca poso,eto sta znam,nista ne znam... :smijeh:

Uglavnom ima se sta vidjeti,statistika sve govori.

Od mene svaka cast napadacima i braniteljima,naravno sve ono sto vam je proslo mimo ovih kucanja i ona 2 arta nije vrijedno ovolikog offa sto ste OPET ostavili kod SK :lol:

Dakle i nakon sto sam radio cijeli dan,potrudio sam se maloprije da nadjem neku fabriku da vas utjesim sa nekih 750k lizala da se BAD lagano oporavi uz ta lizala :weeee:

Dakle Rusija majka

http://de.academic.ru/pictures/dewiki/67/ChupaChupsLollipopSofia.jpg

Ovo je preko stele i za neku jeftiniju cijenu naruceno i bice brzo uvezeno od neke transport kompanije pod imeneom "ETO NAS" !

Pa recite da vas chupi ne voli ;)

Server je stavno neobican i jako jako interesantan i zelim svima brz oporavak pa da nastavimo sa ludilom :subjezakon:

Lp
chupchik

Decimus Maximus
20.05.10, 21:58
Cestitke BAD za akciju, a narocito ljudima koji su odvojili silno vrijeme za slanje napada jer znam da se ti nisu mnogo oglasavali na forumu jer nemaju vremena za prepucavanje.
Cestitke mojoj ally i BiH TT na doceku. Primarni cilj odbrana artova za cvrsce gradjevine je ostvaren. Sad deff se naklika kao i off. A mislim da docek 10 offova i odbranjen art je dokaz snage saveza.

Damire jedno pitanje zasto uvijek kopiras moje logove :)

lesinarbl
20.05.10, 22:04

bega pozuri... vodi ga... zakacio se na mene i nesto mi je moralno sumnjiv....

ruzno je reci izgleda da me bari pod hitno mu nadji nesto da se skloni od mene !!! :))

njofra
20.05.10, 22:18
bega pozuri... vodi ga... zakacio se na mene i nesto mi je moralno sumnjiv....

ruzno je reci izgleda da me bari pod hitno mu nadji nesto da se skloni od mene !!! :))

Sto jaraniko pa znas da volis dobru komadinu sam si nam rekao:)

lesinarbl
20.05.10, 22:28
Sto jaraniko pa znas da volis dobru komadinu sam si nam rekao:)

tebi treba dobra komadina kad je stalno spominjes ...,.zabrinjavas me jarane!

al izgleda da je to tvoj nagon i takav si rodjen ...vjeruj mi da nemam nista protiv pedera i svako ima pravo na svoje seksualno opredeljenje i samo nemoj meni prilaziti (alergican sam na muske dodire)a i naljutice se moja mala :)

joj bega nema njemu pomoci :D

lutajuci_udarac
20.05.10, 22:28
a da vama bega svima sredi ( i učenicima sarajevske i banjalučke škole ) pa da ga umocite i da uživate bez traviana kao npr. ja :D

ima SK deff-a, znam sigurno :)
a i bad ima off-a jest da su trenutno malo hendikepirani ali naklikat ce se to :)

Damir-75
20.05.10, 22:36
Damire jedno pitanje zasto uvijek kopiras moje logove :)

Sta cu kad ih ti stalno pravis :).

njofra
20.05.10, 22:37
tebi treba dobra komadina kad je stalno spominjes ...,.zabrinjavas me jarane!

al izgleda da je to tvoj nagon i takav si rodjen ...vjeruj mi da nemam nista protiv pedera i svako ima pravo na svoje seksualno opredeljenje i samo nemoj meni prilaziti (alergican sam na muske dodire)a i naljutice se moja mala :)

joj bega nema njemu pomoci :D

ma ko je ljutio beginog malog, boga mi bega evo tebe živa jel rekao da ti imaš komada za sviju, pošto je to tako sigurno iznio siguran sam da je dobro upoznat sa tvojom situacijom hahahaha hajde fino priznaj raji da ti bega znači mnogo više od bivšeg suigrača hahaha svaki mu post pratiš i stalno ga dozivaš:) šteta je to pored toliko riba u banjaluci toliko broj guzo ljubaca al hajde jebi ga više za nas Sarajlije kad dođemo hahahhaha

lesinarbl
20.05.10, 22:42
ma ko je ljutio beginog malog, boga mi bega evo tebe živa jel rekao da ti imaš komada za sviju, pošto je to tako sigurno iznio siguran sam da je dobro upoznat sa tvojom situacijom hahahaha hajde fino priznaj raji da ti bega znači mnogo više od bivšeg suigrača hahaha svaki mu post pratiš i stalno ga dozivaš:) šteta je to pored toliko riba u banjaluci toliko broj guzo ljubaca al hajde jebi ga više za nas Sarajlije kad dođemo hahahhaha

jarane jer ti nije bega rekao da ce ti objasniti nesto uz kafu ?? sta si se zakacio bolan... vidis da si dobio korpu od mene... razligu! :D:lol3:

njofra
20.05.10, 22:52
jarane jer ti nije bega rekao da ce ti objasniti nesto uz kafu ?? sta si se zakacio bolan... vidis da si dobio korpu od mene... razligu! :D:lol3:

Razumjem ja sta je tvoje srce pripada begi hahahaha

doprex
20.05.10, 23:28
Razumjem ja sta je tvoje srce pripada begi hahahaha

A jbt jesi ti neki ljubomoran...šta si se toliko zakačio...reću ja shomi-u da ti ne dira begu...Ništa se ti ne brini...Idi bolan na kafu da ti objasni kako se klika off...biće vam potreban o5...Ima još da se igra...A što se tiče defa samo izvolite udrite po napadima pa vidite dal ga više imamo...Većina defa se vrati za 7 dana dok ofovi u jednom selu se grade i trebaće 5 puta više vremena...

soe
20.05.10, 23:37
...

Ne znam odakle ti volja vise :) :mudrac:

ima se vremena na poslu :biggrin: al kako stvari stoje, izgleda da su mi dohakali, nisam danas ni na google-u mogao searchati travian, a kamoli sta drugo...nadam se da je to privremeno...srecom ranije sam poslao fejkse i mislim da je to bio krucijalni momenat nedavnih dokadjaja !!! :biggrin:

njofra
20.05.10, 23:50
A jbt jesi ti neki ljubomoran...šta si se toliko zakačio...reću ja shomi-u da ti ne dira begu...Ništa se ti ne brini...Idi bolan na kafu da ti objasni kako se klika off...biće vam potreban o5...Ima još da se igra...A što se tiče defa samo izvolite udrite po napadima pa vidite dal ga više imamo...Većina defa se vrati za 7 dana dok ofovi u jednom selu se grade i trebaće 5 puta više vremena...

ma jebo begu, bega nije naš:) al ako ti imaš kakvu tetku ili rodicu to bi se dalo odradit hahahah

doprex
21.05.10, 00:11
ma jebo begu, bega nije naš:) al ako ti imaš kakvu tetku ili rodicu to bi se dalo odradit hahahah

ahaha pa što sada jebo begu...a samo o njemu pišeš...nije važno čiji je...bega čuvaj zicagu...ovaj šnjofra mi je sumljiv...

njofra
21.05.10, 00:14
ahaha pa što sada jebo begu...a samo o njemu pišeš...nije važno čiji je...bega čuvaj zicagu...ovaj šnjofra mi je sumljiv...

jašta je al tvoja mama nema sumnje hahahah:) nego ti fina ova sličica jel to tebe teslače ili ti teslačiš nekog.... hahaha rekoh ja da je ova Banja Luka puna guznih havera

lolek
21.05.10, 00:37
hahaha rekoh ja da je ova Banja Luka puna guznih havera

jesi li zato najavio na sva zvona da dolazis u posjetu ??? :D

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs171.snc3/19842_256727556361_256727126361_3767366_531205_n.j pg

_krampA
21.05.10, 01:30
Molim vas bez spama i vrijedjanja. Njofra i lolek na zasluzen odmor,radi ove dvije navedene stvari. Jos neko ??

_WOLLF_
21.05.10, 01:31
ima se vremena na poslu :biggrin: al kako stvari stoje, izgleda da su mi dohakali, nisam danas ni na google-u mogao searchati travian, a kamoli sta drugo...nadam se da je to privremeno...srecom ranije sam poslao fejkse i mislim da je to bio krucijalni momenat nedavnih dokadjaja !!! :biggrin:

hhh legenda ....:goku::goku:
da nema soe ovaj forum bi bio ko q..
et sad citam 20 postova i sve se samo neki beg spominje i neke zenske..
i svaki treci post je potpuno isti..
odo da citam pejcin profil..
da vidim guzil koga sudzuka :D:D:D:D:ahahah:

Damir-75
21.05.10, 01:52
Vratite nam Haseta, Njofru, Loleka i Brus Lija ...

:ahahah::ahahah::ahahah:

lutajuci_udarac
21.05.10, 03:18
je'a vas bega ..haha .. hoce još ko da mu sredim šta ...? ban :D:D

sabanezi
21.05.10, 03:45
A jeste i navalili ejvala vam..

Ja samo dosao da pitam ˝Đe maca˝ :weeee:

Sala naravno, cestitke BAD-arama na napadima, kao i nasoj koaliciji na doceku i odbrani :D

U svakom slucaju svaka cast na izdrzljivosti i vremenu utrosenom na svo vezanje, kao i slanje fejkova na TT radi zadrzavanja deff-a, ali posto deff-a ima i nije neki problem za slanje :)

Vise srece iduci put :D

Naravno brz oporavak, kako bedarama tako i ekipi sa bolovima u predjelu genitalija :)

sevikus
21.05.10, 03:59
a sto se tice nekog posta od prije i brisanja i optuzivanja i ovo ono, samo da kazem jednu
nema toga u badara, mi igramo ovo zbog igre i sta ima veze sto smo se opet zakucali, nista strasno

idemo dalje

Da, navikne se čovjek :)

igor_w
21.05.10, 06:49

dobra ova slicica ispod
taman ima prostora da se dopise i
"UMALO I 2010/11"

doprex
21.05.10, 09:02
jašta je al tvoja mama nema sumnje hahahah:) nego ti fina ova sličica jel to tebe teslače ili ti teslačiš nekog.... hahaha rekoh ja da je ova Banja Luka puna guznih havera

hahah konačno si skroz popizdio:evil:...ajd neću te više zezati...a ja nisam iz Banja Luke vidiš da piše odakle sam...pošto si banovan ovdje odgovori mi na nick iz traviana ako budeš želio šta da pitaš..:haha:
ali mislim da ti je pametnije da malo ohladiš...i pravi taj off da ne bude o5 10k...Mene neće da banuju na forumu ja imam štele :P kao i vi u igri..:)))

Ann1
21.05.10, 09:54

Djesi pametni, nisam tjorav nego nisam bio za travianom 5 dana tako da ste i mogli oteti art... Nemoj da mislis da ste vi nekog nadmudrili jer da je iko bio za nalogom video bi da ide heroj jer stvarno moras biti retardiran i slepac da izgubis art izvidjace... A ta tvoja shala jel fawo tjorav kada toliko spominjes cisto da te upoznam zasto ste uspeli to oteti...
Ajd budite pozdravljeni:) Dosta vi muka imate...

dMN-falconero
21.05.10, 16:11
hhh legenda ....:goku::goku:
da nema soe ovaj forum bi bio ko q..
et sad citam 20 postova i sve se samo neki beg spominje i neke zenske..
i svaki treci post je potpuno isti..
odo da citam pejcin profil..
da vidim guzil koga sudzuka :D:D:D:D:ahahah:

ja mislio soe moderator kakav koliko spama a on cak i posao ima :)
odakle mu vrijeme ja nista ne radim pa zaostajem 1000 postova za njim cccc :)

svaka ti dala :zivio::zivio::zivio:

BetOn_Sa
21.05.10, 21:17
Objavljen je rat od B.N.K.2 protiv BIH TT 2 danas 15:56

pa kako, zašto??? :)

BTW zašto B.N.K. 2 nema saradnju glavnom BNK alijansom, jeli moguće da će ih glavna alijansa ostaviti na milost i nemilost TT dvici :)

soe
21.05.10, 22:26
ja mislio soe moderator kakav koliko spama a on cak i posao ima :)
....
i posao i zenu i djete i 4. i 5. sezonu supernaturala da se opustam dok se vodi rat sa demonima!!! :biggrin:

BTW zašto B.N.K. 2 nema saradnju glavnom BNK alijansom, jeli moguće da će ih glavna alijansa ostaviti na milost i nemilost TT dvici :)

dvojka na dvojku...jel to swingeraj ili opsti dernek?! :biggrin:

toto
21.05.10, 23:11

ee ali mi cemo ih izraditi necemo prihvatiti objavu rata prejaki su:)

royal flush
21.05.10, 23:18

I INTERTOTO KUP HAHHAHAHHAHAHAHHHA, izvini brate al moro sam :D

doprex
22.05.10, 00:00

Pa da imaju saradnju ne bi mogli uzimati sela sa duplih acc-ova...Šta ti misliš koga oni to toliko pljačkaju i napreduju u populaciji...Treba im postavljati defo-ove na sopstvenim duplikatima...

Cossack
22.05.10, 02:22
Pa da imaju saradnju ne bi mogli uzimati sela sa duplih acc-ova...Šta ti misliš koga oni to toliko pljačkaju i napreduju u populaciji...Treba im postavljati defo-ove na sopstvenim duplikatima...

I ti kao nasao nesto pricati o postenju i duplim accountima??? :izdim: Pogledaj kako vam Angelini raste pop pa onda s*** po forumu! :tres:

20.05.10 Angelina [] osvojio/la selo Fadil od igrača Šmizla [-SK-R]
18.05.10 Angelina izašao/la iz alijanse SK
14.05.10 Angelina [] osvojio/la selo Sabit od igrača Kera [-SK-R]
14.05.10 Angelina pridružio/la se u alijansu SK
11.05.10 Angelina izašao/la iz alijanse SK
06.05.10 Angelina [] osvojio/la selo Zufer od igrača Šmizla [-SK-R]
06.05.10 Angelina pridružio/la se u alijansu SK
04.05.10 Angelina izašao/la iz alijanse SK
29.04.10 Angelina [] osvojio/la selo Redzo od igrača Šmizla [-SK-R]
29.04.10 Angelina pridružio/la se u alijansu SK
23.04.10 Angelina [] osvojio/la selo Vahid od igrača Kera [-SK-R]
21.04.10 Angelina izašao/la iz alijanse SK
15.04.10 Angelina [] osvojio/la selo Ferid od igrača Kera [-SK-R]

Ofirno do bola...

dinGospo
22.05.10, 03:49

aaaaaa.... oho ti se od UEFA-e za ovaj log :D ko je mene pitao:brao2:
eto sta ti se desi kad pokusas odspavati malo... a jos pritom nemas deff-a za kifle :oops:
svaka cast za shinobija na iskoristavanju opustanja :brao:
vidimo se uskoro opet na crti :gladnisejo: :D

PS samo za royala: sta ovo smrdi u gradu? - Komsiji crkla krava :D

doprex
22.05.10, 10:12
I ti kao nasao nesto pricati o postenju i duplim accountima??? :izdim: Pogledaj kako vam Angelini raste pop pa onda s*** po forumu! :tres:

Ofirno do bola...

znam...znam...znam...ja govorim za sebe...a ovi što su prvi pljačkaši pljačkaju svoje acc-ove...Dok samo pljačkali sa sars-a bili smi 10 sedmica uzastopno u pljačkašima,možda i više...a nismo pljačkali acove iz ally...(mislim o5 govorim za sebe)...

BetOn_Sa
22.05.10, 11:18
ma duplih acc-ova je bilo i bice ih dok je multijhuntera na ovom serveru :)

samo vezano za BNK2 je interesantno, nije moguće da ljudi imaju punu alijansu multiacc-ova, ako jeste onda je im fakat svaka čast. Nebi volio provocirati ali u BNK2 sigurno ima i ljudi koji imaju samo svoj jedan acc, i u jako nezavidnoj su poziciji, jer ako se bilo kome u glavnoj ally ćefne mogu im oteti sela. A možda zato je BNK2 tako nepopularna :)

royal flush
22.05.10, 11:26
aaaaaa.... oho ti se od UEFA-e za ovaj log :D ko je mene pitao:brao2:
eto sta ti se desi kad pokusas odspavati malo... a jos pritom nemas deff-a za kifle :oops:
svaka cast za shinobija na iskoristavanju opustanja :brao:
vidimo se uskoro opet na crti :gladnisejo: :D

PS samo za royala: sta ovo smrdi u gradu? - Komsiji crkla krava :D

Dobro komsije, dobro... Znam ja tu vasu standardnu pitarsku: nek mi crknu 2 krave samo da željo ne bude prvak :)

WhY?
22.05.10, 14:08

http://4travian.org/log/b304077f57bc78adb47fd87268482c17
:opala:

Ali
22.05.10, 16:21

Ofirno do bola...

Raste Angelina to je cudo, izgleda da strample nisu pomogle da se sprijeci oplodnja:brao2: eto sa tobom nisam nikad ni slova razmijenio ali moram jednu kracu opasku. Ova igra je napravljena tako da se paćenici kao što si ti jedu od zavisti ako nekom raste populacija, pa sad ti kao dežurni dušebrižnik postas saznanja iz Travian analyzera u namjeri da skrenes paznju mh ili adminima da se otimaju sela navodnih multija. Ljudi rade vjeruj, a ako bi radili bar nijansu bolje BAD bi pojeo toliko owersittinga da bi mu zlo bilo koliko je onaj sto je dezurni noću dosljedan u ulaženju na bar 20-ak naloga sa istog PC. Angelina je napredna beba SK jer je ona mezimče koje kad ne jede offove BAD ono rano ujutru :turpija: (kad je ne zovu) mi joj kupimo laktovit nek raste uinat sisama.

lesinarbl
22.05.10, 16:27
Raste Angelina to je cudo, izgleda da strample nisu pomogle da se sprijeci oplodnja:brao2: eto sa tobom nisam nikad ni slova razmijenio ali moram jednu kracu opasku. Ova igra je napravljena tako da se paćenici kao što si ti jedu od zavisti ako nekom raste populacija, pa sad ti kao dežurni dušebrižnik postas saznanja iz Travian analyzera u namjeri da skrenes paznju mh ili adminima da se otimaju sela navodnih multija. Ljudi rade vjeruj, a ako bi radili bar nijansu bolje BAD bi pojeo toliko owersittinga da bi mu zlo bilo koliko je onaj sto je dezurni noću dosljedan u ulaženju na bar 20-ak naloga sa istog PC. Angelina je napredna beba SK jer je ona mezimče koje kad ne jede offove BAD ono rano ujutru :turpija: (kad je ne zovu) mi joj kupimo laktovit nek raste uinat sisama.

hihihihihihi :brao2:

nek si mu reko :brao2:

soe
22.05.10, 20:19
http://4travian.org/log/b304077f57bc78adb47fd87268482c17

ovi batinari napravise vise belaja i stete nago kakvi pravi off-ovi :biggrin:

lesinarbl
22.05.10, 21:09

pa to su nassi pravi offovi :)

eno neki mortus pijan ostade na luzerovom zidu i kazu one da su ga spartlom skidale po zidu :smijeh:

komodo
22.05.10, 22:19
pa to su nassi pravi offovi :)

eno neki mortus pijan ostade na luzerovom zidu i kazu one da su ga spartlom skidale po zidu :smijeh:

aha i poručio mu Lance da dozida selo, o-popalo na dole
http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb237.gif
Desno na slici vidite Luzer kako kuca http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb188.gif Mortuse popij paradajz đusa malo, ume to da popravi mamurluk da ne pucaš više ovako, uplašio si mi saigračice http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb177.gif

FAKE DO SMRTI:smijeh:

http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb120.gif

komodo
23.05.10, 15:26
ima li logova štekare? :brao2:

dMN-falconero
24.05.10, 14:18
Nije da se furam necu logove stavljat al ovoliko opljackat u jednom napadu

Pljačkaš sedmice
Rang Igrač Resursi
1. PRUSAC Team 1254790

mislim bas se spremao rudnik na 18 ili 19 da se digne :(

BetOn_Sa
24.05.10, 14:36
momacki si ga odalamio nema sta svaka cast :)

dMN-falconero
24.05.10, 14:54
momacki si ga odalamio nema sta svaka cast :)

Nista mojim vojnicima ne trebaju ovnovi :)
oni glavom kroz zid lakapo samo :blowup:

cuj gdje su ti ovnovi da su nosili i ovnove jos bi se i umorili pa valja se udarat onda nosis ovnove 12h..
:oops:

BetOn_Sa
24.05.10, 17:09
nebih da provociram po forumu, ali ne znam koji mu je acc (nije nam htio reći) pa moram ovako mu poslati PP :)

soe samo za tebe :)

XIII LEG - XIII LEGIO GEMINA - UGR
Alijansa

Skraćenica: XIII LEG
Ime: XIII LEGIO GEMINA - UGR
Rang: 344.
Poeni: 0
Članovi: 1

igor_w
24.05.10, 20:07
nebih da provociram po forumu, ali ne znam koji mu je acc (nije nam htio reći) pa moram ovako mu poslati PP :)

Alijansa

E moj Zuko jes vidio koliko lakse ide kad Soe nije u Legiji
to ti je ko Partizanski film bez Bate Zivojinovica

lesinarbl
24.05.10, 21:19
zasto sef partije gasi tel sada kad opet idu napadi ?:razmislja:

ccc ja ga zovem a drugar moj nedostupan mozda nece da mi se javi sada da mu glas opet nebi zadrhtao :oops::lol2::lol2:

haris_20_
24.05.10, 21:23
zasto sef partije gasi tel sada kad opet idu napadi ?:razmislja:

ccc ja ga zovem a drugar moj nedostupan mozda nece da mi se javi sada da mu glas opet nebi zadrhtao :oops::lol2::lol2:

ma nije ba ,igra lopte bit ce brzo dostupan :D

lutajuci_udarac
24.05.10, 22:40
ebo to kad murjaci dobijaju kazne .. :music:

soe
24.05.10, 23:58

Alijansa

pa podugo vam je trebalo :biggrin:

E moj Zuko jes vidio koliko lakse ide kad Soe nije u Legiji
to ti je ko Partizanski film bez Bate Zivojinovica

...u najmanju ruku :biggrin:

p.s.da javim da su necije dove bile kabul. na poslu ne mogu cak ni u gugletu ukucati "travian" da mi se ne izblokira site :( ako ovako ostane, moracu naci kakvu drugu zabavu

_WOLLF_
25.05.10, 01:00
pa podugo vam je trebalo :biggrin:

...u najmanju ruku :biggrin:

p.s.da javim da su necije dove bile kabul. na poslu ne mogu cak ni u gugletu ukucati "travian" da mi se ne izblokira site :( ako ovako ostane, moracu naci kakvu drugu zabavu

trazi drugi poso :D:D

igor_w
25.05.10, 13:26
trazi drugi poso :D:D

On je profi player, placaju ga da igra traviana
mora da je gdje pri MUP-u jer je efikasan kao i oni

Virtual
25.05.10, 21:28
Osta neko bez arta onog brzog ! Pardon , mnogo brzog :alkohol:

haris_20_
25.05.10, 21:28
damire ima li ti logova ????
ove njubare se opet lijepe odakle im vise offa

Damir-75
25.05.10, 21:42
damire ima li ti logova ????
ove njubare se opet lijepe odakle im vise offa

Sjedis, gledas u monitor kad ono smanjila ti se potrošnja zita u selu gdje je art.
http://travilog.org.ua/ba/7168480/b1e302c3589d5ae2f7a959be3bc78762/2/1
Neki ludjak garant, zakucao se, nista neobicno. Malo te buni sto ludjak nije poslao ovnove i kate, al ima nas svakakvih nista neobicno. Za 11 minuta, još jedan, isto bez ovnova i kata , vec te hvata panika sta se desava.
http://travilog.org.ua/ba/8283190/6930f3c17380cac47f2eba0a518cc02d/2/1
Nema pola deffa, krenuli su po art, ali ko???
Hiljadu pitanja na koje nemas odgovor, pokusavas nesto uraditi ali sta da radis???
To traje 28 minuta i onda
http://travilog.org.ua/ba/9966368/e0272c6218caf8655faf35728c8a7c8f/2/1

Tek sad boli, zar ne????

soe
25.05.10, 21:53
On je profi player, placaju ga da igra traviana
mora da je gdje pri MUP-u jer je efikasan kao i oni

sve je dobro dok mi inteligencija nije na nivou drota, ta cast ipak pripada tebi :biggrin: :biggrin:

haris_20_
25.05.10, 22:55
Sjedis, gledas u monitor kad ono smanjila ti se potrošnja zita u selu gdje je art.
Neki ludjak garant, zakucao se, nista neobicno. Malo te buni sto ludjak nije poslao ovnove i kate, al ima nas svakakvih nista neobicno. Za 11 minuta, još jedan, isto bez ovnova i kata , vec te hvata panika sta se desava.
Hiljadu pitanja na koje nemas odgovor, pokusavas nesto uraditi ali sta da radis???

Tek sad boli, zar ne????

uh damire nije mi sad nista jasno idu napadi od sylera za 28 h .... ???

igor_w
25.05.10, 23:13
sve je dobro dok mi inteligencija nije na nivou drota, ta cast ipak pripada tebi :biggrin: :biggrin:

Ma vidim ja da si ti za MENSE :spamfamilija:

lesinarbl
25.05.10, 23:17

Tek sad boli, zar ne????

uh boli ko zdrav zub sto mi izvadise danas :(

svaka cast za akciju ...

cestitam :)

soe
25.05.10, 23:58
Ma vidim ja da si ti za MENSE :spamfamilija:

sta god da ti mislis to nije pretjerano relevantno s obzirom da je vec dovoljno receno o tvojoj pameti :biggrin: :biggrin:

p.s.uradi za utjehu kakav IQ test na FB-u, tu svaki hajvan ispada pametan :biggrin:

_WOLLF_
26.05.10, 00:05
sta god da ti mislis to nije pretjerano relevantno s obzirom da je vec dovoljno receno o tvojoj pameti :biggrin: :biggrin:

p.s.uradi za utjehu kakav IQ test na FB-u, tu svaki hajvan ispada pametan :biggrin:

ajdi soe ako te iznerviraju na poslu, nemoj se ovde na nas istresat...
opusteno ba, cuo sam da ce uskoro rijesiti taj problem sa guglanjem traviana :funny::alkohol:

njofra
26.05.10, 01:21
samo da pozdravim stare guz... ljubce:) Šta nam to syler šepa nešto da nije artritis:) .... lolek šta bi ono sa vladom čovječe ubio si mi oko 7 kila deff-a??? šta je reć, saznao istinu o starom pa odlučio uradit harakiri?

opasni joe
26.05.10, 01:24
samo da pozdravim stare guz... ljubce:) Šta nam to syler šepa nešto da nije artritis:) .... lolek šta bi ono sa vladom čovječe ubio si mi oko 7 kila deff-a??? šta je reć, saznao istinu o starom pa odlučio uradit harakiri?

ne diraj sylera evo covjek vjezba pjeske da napada..:hitna::hitna:

njofra
26.05.10, 01:26
ne diraj sylera evo covjek vjezba pjeske da napada..:hitna::hitna:

izgleda da mu je nestalo red bulla:) nema veze kupio BAD šleper čitav hahahahah

opasni joe
26.05.10, 01:28
izgleda da mu je nestalo red bulla:) nema veze kupio BAD šleper čitav hahahahah

proradio ludjak 1,5x brza vojska,mogu samo zamislit kako je njemu bilo sa 3x..ustvari ne moram zamisljat probat cu..

njofra
26.05.10, 01:36
proradio ludjak 1,5x brza vojska,mogu samo zamislit kako je njemu bilo sa 3x..ustvari ne moram zamisljat probat cu..

http://www.youtube.com/watch?v=Ycsyo2uRQ7Y
hahaha malo da zapjevamo:) kad ti leđa poplave i puknu arkade, kad te odveze marica zbog političkog vica, kad dođeš kući i legneš modar u krevet vikat ćeš ajmo ih RUŠIT........

Cossack
26.05.10, 02:15

Skrsi nam lolek citav off i to na sporednom selu od momka sa citavih 5 sela! :hitna: SK izgleda primjenjuje neke nove taktike...:zube:
@ Shomi jesi li javio cecenu zbivanja u njegovom ex accountu ili da ga ja zovem?:dailine: Jos vam i greenjokerxi ugasi acc :( Bas vas je krenulo...:alkohol:

opasni joe
26.05.10, 02:41
Skrsi nam lolek citav off i to na sporednom selu od momka sa citavih 5 sela! :hitna: SK izgleda primjenjuje neke nove taktike...:zube:
@ Shomi jesi li javio cecenu zbivanja u njegovom ex accountu ili da ga ja zovem?:dailine: Jos vam i greenjokerxi ugasi acc :( Bas vas je krenulo...:alkohol:

samo se nadam da se nece odluciti na kolektivno gasenje ovaj scenarij mi poznat,ono tipa dosta smo odradili ratovali hajmo na dr server..zanimljivo ovaj haubicin crop ipak je dobar..:zube::zube:

ni kgb nam nema jel mu ko rekao da su prosli napadi nek vraca deff..:spamfamilija:

lolek
26.05.10, 07:19

koji offf???

onaj banovani offic sto vam pobi preko 100k deffa i skata jedno 10 sela u zadnjih 5 dana ???
jel trebaju dokazi na forumu, o katanim selima pobijenom deffu i obrisanim nalozima ?
jel na taj off mislis ???
kako god unovcio sam ga trostruko za vas deff...

sta cu ucrvao se vec 2 mjeseca cami cekajuci....
da imamo jos 10takvih ofova gdje bi nam bio kraj ???

pozdrav svima ...
ponovo na forumu...

i svaka cast na akciji....

njofra
26.05.10, 08:22
koji offf???

onaj banovani offic sto vam pobi preko 100k deffa i skata jedno 10 sela u zadnjih 5 dana ???
jel trebaju dokazi na forumu, o katanim selima pobijenom deffu i obrisanim nalozima ?
jel na taj off mislis ???
kako god unovcio sam ga trostruko za vas deff...

sta cu ucrvao se vec 2 mjeseca cami cekajuci....
da imamo jos 10takvih ofova gdje bi nam bio kraj ???

pozdrav svima ...
ponovo na forumu...

i svaka cast na akciji....
daj nam majke ti te dokaze za pobrisane naloge ćaleta ti sa slike tvog:) i za tih 10 sela u 5 dana, daj majke ti evo sad svi čekamo ovdje to da vidimo

lolek
26.05.10, 09:10
daj nam majke ti te dokaze za pobrisane naloge ćaleta ti sa slike tvog:) i za tih 10 sela u 5 dana, daj majke ti evo sad svi čekamo ovdje to da vidimo
prvo ... ne spominjim mi caleta sa slike...i nije cale nego burazer... :D
drugo...

wgmhitman
http://travilog.org.ua/ba/9709831/d83020bbbd0d260d1f8ef35530d3beb5/2/1
robo
http://travilog.org.ua/ba/5283394/122832125cbdbfe1abdd42c712a1bd5b/2/1
abcd
http://travilog.org.ua/ba/4513397/86c3aa98186e61e1b0bdaaffdc985db5/2/1
mahir beg
http://travilog.org.ua/ba/4894425/28fe8fecf759bd7cce7b6003e2aeb1b9/2/1
ramones
http://travilog.org.ua/ba/5724395/ebbf4fef7a2c6e1f0f75e7831a914298/2/1
kubik
http://travilog.org.ua/ba/1791265/de70d56f0a6435d6d072326c15fbde57/2/1
robo
http://travilog.org.ua/ba/2147505/67e847a272fd64e7f741566c41179fbe/2/1
ramones
http://travilog.org.ua/ba/4784363/237cce7beef00119af9cb1da62bcaeed/2/1
pashaluk
http://travilog.org.ua/ba/4233008/b57c810507500fbe1d48e086c14b6ce5/2/1
ssf01
http://travilog.org.ua/ba/3969391/6518b407fb75eb2e01c25fb3fa0542da/2/1
vlado
http://travilog.org.ua/ba/7837589/d1595b3acf2b50b5fb7588d31e3ae172/2/1
http://travilog.org.ua/ba/9634679/2024eae9bfb25bafcca84a3fc95f0e35/2/1
evo i ovo kucanje...

uz svaki napad naravno par talasa katanja ,naravno osim ovog zadnjeg...

eto i pozzz...
uz poruku...

ETO MENE OPET...

njofra
26.05.10, 09:19
drugo...

wgmhitman
robo
abcd
mahir beg
ramones
kubik
robo
ramones
pashaluk
ssf01
vlado
evo i ovo kucanje...

eto i pozzz...
uz poruku...

ETO MENE OPET...

Posteno jos nam dodjes te koji su se pogasili, a kapu skidam junacki se zalijeces na sporedna sela jebo chuck norisa sta si ti

Virtual
26.05.10, 09:59
drugo...

wgmhitman
robo
abcd
mahir beg
ramones
kubik
robo
ramones
pashaluk
ssf01
vlado
evo i ovo kucanje...

eto i pozzz...
uz poruku...

ETO MENE OPET...

Mene bi bilo stid da stavljam logove sa katanjem acc od 4 sela i to jos sporedna sela :citaj: A sto je najgore jos se na tome i zaljepis :pustinja:

lolek
26.05.10, 10:11
Mene bi bilo stid da stavljam logove sa katanjem acc od 4 sela i to jos sporedna sela :citaj: A sto je najgore jos se na tome i zaljepis :pustinja:

znam ...ja sam bestidan... pa ne igram dzaba u sk ... :)
i jos igram sa hakovanim zlatom...
i jos mi je burazer pede**ina ... :D
i samo po sporednim selima udaram...
ajde de mozda naucim jednog dana...
samo nemojte biti prestrogi vi iz kitica i kreveta prema meni kad se moji ljute ovoliko ...
sad cu morati da se iskupljavam da kraja servera...
kad tako olako spucah takvu OFFcinu...

a ti se javi se na private da te pozdravim...i dosapnem ti nesto...

Cossack
26.05.10, 10:34
znam ...ja sam bestidan... pa ne igram dzaba u sk ... :)
i jos igram sa hakovanim zlatom...
i jos mi je burazer pede**ina ... :D
i samo po sporednim selima udaram...
ajde de mozda naucim jednog dana...
samo nemojte biti prestrogi vi iz kitica i kreveta prema meni kad se moji ljute ovoliko ...
sad cu morati da se iskupljavam da kraja servera...
kad tako olako spucah takvu OFFcinu...

a ti se javi se na private da te pozdravim...i dosapnem ti nesto...

Brate imas respect od mene, vrijedno si katao sporedna sela :P Samo kao sto rece NJofra dugujes nam spisak tih obrisanih igraca? :ahahah::ahahah::ahahah:
Nego sta je ono bilo kod Salvatorea? Malo nam se Angelinin off "srozao" :P Jos nam i Alix zijani kate... Jesi li brojao koliko tacno? :ahahah:

syler
26.05.10, 12:43
Evo da se i ja oglasim da ne bude da me nema i da sam propao iako me dugo nije bilo na forumu. Zelim da vam cestitam na akciji koju ste odradili i lepo da vas sluzi. Ja sam ga lepo iskoristio i zadovoljan sam igrom do sada a tu su jos dva offa spremna za kucanje. U svakom slucaju bice jos mnogo katanja i lepljenja do kraja servera a natare ne moraju ni da nam salju, lepse je ovako igrati :brao2::brao2::brao2:

Badare i dalje vas voli vas Syler :kissshy:

njofra
26.05.10, 12:51
Evo da se i ja oglasim da ne bude da me nema i da sam propao iako me dugo nije bilo na forumu. Zelim da vam cestitam na akciji koju ste odradili i lepo da vas sluzi. Ja sam ga lepo iskoristio i zadovoljan sam igrom do sada a tu su jos dva offa spremna za kucanje. U svakom slucaju bice jos mnogo katanja i lepljenja do kraja servera a natare ne moraju ni da nam salju, lepse je ovako igrati :brao2::brao2::brao2:

Nista kralju hvala e... Brz oporavak

Ali
26.05.10, 13:21
Nego sta je ono bilo kod Salvatorea? Malo nam se Angelinin off "srozao" :P Jos nam i Alix zijani kate... Jesi li brojao koliko tacno? :ahahah:[/QUOTE]

Srozao se jer je na ovom serveru jebo lud zbunjenog, izgleda da se svi poznaju sa nekadašnjih servera, a lični nnp sežu do granica da se ne smije ni zafejkati. Obzirom da je stanje takvo i da nikome očito ne smeta što se u bloku oko Mishel naredalo more rimljana izgleda da sam jedini ja u SK lud, a Angelina zbunjena i bez offa. Uglavnom nastavljamo kao što smo i počeli vjerujući jedno u drugo a vama ostalima svako dobro iako vas i dalje ne razumijemo. :fre:

igor_w
26.05.10, 16:52
ajdi soe ako te iznerviraju na poslu, nemoj se ovde na nas istresat...
opusteno ba, cuo sam da ce uskoro rijesiti taj problem sa guglanjem traviana :funny::alkohol:

Ma soe puko ko tena, :guglaj: a sta ces kad se i sa googlom zamjerio

http://www.bbc.co.uk/history/worldwars/wwtwo/soe_gallery_02.shtml

haris_20_
26.05.10, 19:53

druze jedno pitanje ... Koliko si danas potrosio kata na fejkanje ?

sabanezi
26.05.10, 20:33

Da je bilo ko drugi sta rekao za to, nego ti sa svojih 16-17 sela koji si prvi po wingovima katao ljude sa po 5-6 sela.. GG-ove da al opet djeca koja imaju samo 5-6 sela.. Kako te samo nije stid :P

Đe maca :D

Mishel
26.05.10, 20:52
Srozao se jer je na ovom serveru jebo lud zbunjenog, izgleda da se svi poznaju sa nekadašnjih servera, a lični nnp sežu do granica da se ne smije ni zafejkati. Obzirom da je stanje takvo i da nikome očito ne smeta što se u bloku oko Mishel naredalo more rimljana izgleda da sam jedini ja u SK lud, a Angelina zbunjena i bez offa. Uglavnom nastavljamo kao što smo i počeli vjerujući jedno u drugo a vama ostalima svako dobro iako vas i dalje ne razumijemo. :fre:[/QUOTE]

:rupnjak: Viva la Rimska imperija :mojati:

Sreća ne znaju gdje nam se Cezar krije :king:

njofra
26.05.10, 21:14
Srozao se jer je na ovom serveru jebo lud zbunjenog, izgleda da se svi poznaju sa nekadašnjih servera, a lični nnp sežu do granica da se ne smije ni zafejkati. Obzirom da je stanje takvo i da nikome očito ne smeta što se u bloku oko Mishel naredalo more rimljana izgleda da sam jedini ja u SK lud, a Angelina zbunjena i bez offa. Uglavnom nastavljamo kao što smo i počeli vjerujući jedno u drugo a vama ostalima svako dobro iako vas i dalje ne razumijemo. :fre:

:rupnjak: Viva la Rimska imperija :mojati:

Sreća ne znaju gdje nam se Cezar krije :king:[/QUOTE]

nemoj ba to pričat ti si naša glavna poperka:)

Ali
26.05.10, 21:39

puno manje nego se zalijepilo, pošaljite mi log sa deffom baš me kopka u šta je Angeo udario

sabanezi
26.05.10, 21:42

Hmm.. Đe maca :P

Bogm ja sad brojao, manje je nego sto si ih ti poslao u napad :D Samo sto ne posla i ja heroja :aaaa::lol3:

shegalo
26.05.10, 23:47
puno manje nego se zalijepilo, pošaljite mi log sa deffom baš me kopka u šta je Angeo udario

http://travilog.org.ua/ba/9321276/b06a79275621bebc34d70cfde9177373/2/1

Damir-75
27.05.10, 04:54
http://travian-reports.net/ba/report/1188919a447

http://travian-reports.net/ba/report/11890c56b5b

royal flush
27.05.10, 04:56
Dok cekam sabah s' Damirom...

Moj sylere sivi ticu.... Djes na Rusiju s pistoljem!?

opasni joe
27.05.10, 06:41

sto si kucao kucao si..i go i bos..al doduse imas crop jos uvijek,cuvaj ga ko oci u glavi nisi vise tako daleko..ugodni snovi..:)):wutra::wutra:

haris_20_
27.05.10, 08:02
Nije mi jasno , sto je syer poslao off na damira kad ovaj ima art veliki izvidjac ...Vjerovatno je bio ljut nakon gubitka arta ,pa onako iz bjesa poslao off na damira

opasni joe
27.05.10, 08:25
Nije mi jasno , sto je syer poslao off na damira kad ovaj ima art veliki izvidjac ...Vjerovatno je bio ljut nakon gubitka arta ,pa onako iz bjesa poslao off na damira

nazalost syler je postao...:arhiva::arhiva:

lolek
27.05.10, 08:52

sta ces, viska offova pa se rijesavamo minusa ...... :D

a sta bi sa onim artom za velika skladista , sto ga cuva onaj sa izvidjackim artom???
branite ga cezarima i teutonskim vitezovima ?
jeste to sav deff poslali kod damira ???
:wutra:

njofra
27.05.10, 09:02

a sta bi sa onim artom za velika skladista , sto ga cuva onaj sa izvidjackim artom???

Dotukli ste nas definitivno! Odlucili smo svi kolektivno da se pogasimo, e cujem civilizovana dobila nekakvo ubrzanje kazu da je vec kod komsije na kafi bila

opasni joe
27.05.10, 09:09

mislim da vam nemanja92 nesto nije dobre volje.:),,a taj def je lako bilo sabrat kad ovaj putuje po 30 sati :))

dinGospo
27.05.10, 11:08
samo za naseg druga sylera... da ne kaze da ga mi ne volimo:

http://www.youtube.com/watch?v=_1IHvjA4EeQ&feature=related

Cossack
27.05.10, 11:49
Sta je sa ovim SK-ovcima? :D Nama nesto govore da se ne javljamo kada gubimo a njih NI NA MAPI NEMA! :zube:
Shomac druze, promjeni opet naziv alijanse u Syler. Ublazi mu dusevnu bol, smiri njegovo nemirno srce... :cry:

MeMobscene
27.05.10, 12:03
http://travian-reports.net/ba/report/1188919a447

http://travian-reports.net/ba/report/11890c56b5b

Bra'o.. svaka cast na deffu, nisam nista drugo ni ocekivao. Nego, kada je ta piva? :D

syler
27.05.10, 14:21
samo za naseg druga sylera... da ne kaze da ga mi ne volimo:

http://www.youtube.com/watch?v=_1IHvjA4EeQ&feature=related

:goodpost:

Hehehe kralj si. Taman si nasao pesmu koja je prikladna za moju situaciju :brao2: Ovo je odradjeno na brzinu ali niceg mi nije zao sto sam uradio do sada. Sta vise veoma sam zadovoljan a nekad je morao doci i meni kraj samo sam ga ja ocekivao mnogo ranije a tako ce i vama. Bice jos dosta preokreta do kraja a pobedice oni sa najvise zivaca.

P.S. Cestitao bi vam na deffu ali vec ste znali da se tu ide tako da ovo racunam kao moju gresku..

Vidimo se u nekoj sledecoj borbi. Voli vas vas Syler...

dMN-falconero
27.05.10, 16:30
Da ti ja syler cestitam nema boljeg igraca na ovom serveru od tebe osim sto je bila ekipa haubica..

imao si 2 off.a kada neki nisu imali nista..
srusio si gradova i gradova..

svaka cast najozbiljnije ti si svoje uradio slobodno mozes ugrasit acc :)))
Znam da neces al kazem da mozes :) neki te nece stici ni do kraja :)

Sve dokazuje statistika napadaca na serveru :)

hebiga daj tene,cipele BEDARAMA neka ti ociste dobro :)
:moderator:

njofra
27.05.10, 16:49
Da ti ja syler cestitam nema boljeg igraca na ovom serveru od tebe osim sto je bila ekipa haubica..

Tene smo mu oteli silom, sad cemo ih mi malo pronosat:) a prva akcija gdje je isao bosonog mu se zavrsila ne slavno, mislim da to govori o njegovoj velicini

Damir-75
27.05.10, 17:09

Eki strucnjaka...
Da nisi mozda sudski vještak??:bup:

Cossack
27.05.10, 17:17

Par ispravki :)
Prvo nije u pitanju igrac vec account. Sto se igraca tice na njemu je bila redaljka :D Napisao si srusio. Ja bih tu rijec zamjenio sa rusio jer je samo u par navrata i to kod slabih igraca gg isao na nulu. Trece tene nisu date vec su OTETE SILOM! :P
Syler respect! Sad je red da mi malo rusimo...

daco 9
27.05.10, 18:39
http://yfrog.com/4b19428101p
Slika govori 1000 riječi :mig:

igor_w
27.05.10, 19:17

Ma dobar je Syler nema zbora, ali meni je SOE vrh

dMN-falconero
27.05.10, 19:22
Eki strucnjaka...
Da nisi mozda sudski vještak??:bup:

Pa damire stani jel to ti hoces da kazes nesto...
proslo 8mjeseci servera ti napravio 1 off pola saylerovog a vala nemas ni 30 sela..

sta si ti radio da mi je znat al eto ti si igrac syler nije..

trebas ako ga ikada vidis da spustis pogled u zemlju

dMN-falconero
27.05.10, 19:25
Par ispravki :)
Prvo nije u pitanju igrac vec account. Sto se igraca tice na njemu je bila redaljka :D Napisao si srusio. Ja bih tu rijec zamjenio sa rusio jer je samo u par navrata i to kod slabih igraca gg isao na nulu. Trece tene nisu date vec su OTETE SILOM! :P
Syler respect! Sad je red da mi malo rusimo...

jeste respect ja ne govorim to samo al dok ste vi klikali samo mi smo se udarali sa SK a vi posmatrali 4mjeseca servera tako da ekipa sa syler-a je pokazala mnogo sto sta..

a da vidim i da vi rusite najbolja akcija vam je ova kada ste art oteli.. to vam je bio potez preokreta

soe
27.05.10, 19:39
dokle je doslo da moram sam sebe da citiram, dakle:

na veliku zalost mnogobrojnog travianskog pucanstva, odlucio sam svoj visoko sofisticirani i jako razvijeni acc.staviti na brisanje...no ne zalostite se, vaskrsavam na drugom, kojeg zbog insistiranja prethodnog vlasnika, nesmijem imenovati!!! recicu samo jedno, a to je da je krajnje vrijeme da komunizam padne!!! :biggrin: :biggrin:

p.s.popamtio i zapisao sam sve vas miseve sto i dalje igrate sa batinarima, samo nek se zna!!! :biggrin: :biggrin:

ipak, usljed bespotrebne arogancije kreveta, odlucio sam okrenuti stranicu, tako da ce moj sada misteriozni lik da ipak preokrene situaciju... i posto je moderno slati poruke pomocu jubitua evo jedan i od mene :biggrin: :biggrin:
http://www.youtube.com/watch?v=O3ZYUqf_pqM

Ma dobar je Syler nema zbora, ali meni je SOE vrh

i penjes se ti na taj vrh skoro svakog dana :biggrin: :biggrin:

p.s.dohako sam administratorima sa posla...buhahahha :biggrin:

dinGospo
27.05.10, 19:58
ima soe i za tebe jedna :P kao i za sve ostale dusmane :D:heduan:

http://www.youtube.com/watch?v=Wg9jsaW-ozU

proslo 8mjeseci servera ti napravio 1 off pola saylerovog a vala nemas ni 30 sela..

hahahahahahaha
ma kralju sahu idolu maharadzo sultane pasha
KINŽE KONŽE
svi cemo da spustimo pogled, a pazuh u vazduh sto bi reko ajs, al to kad ti prodjes...:kava:

njofra
27.05.10, 20:32

de bolan izvuci se čovjeku iz pozadine garant si ga nažuljo do sada, a i udahni malo sviježeg zraka

lolek
27.05.10, 20:42
hej njofra ....

da nije ovaj heroj mozda tvoj ???

http://travilog.org.ua/ba/9998763/732f3f3d7dd8e0c1b696fe367eb0e809/2/1

:)

njofra
27.05.10, 20:43
hej njofra ....

da nije ovaj heroj mozda tvoj ???

http://travilog.org.ua/ba/9998763/732f3f3d7dd8e0c1b696fe367eb0e809/2/1

:)

hahaha čekaj da vidim, jes boga mi staro kljuse od paladina rodila ga majka hahahaaha, ma i ovih mi kata žao bog te nemam vas više čim fejkat, de ba pošaljite koju resu ne budite stipse:)

lolek
27.05.10, 21:02
hahaha čekaj da vidim, jes boga mi staro kljuse od paladina rodila ga majka hahahaaha, ma i ovih mi kata žao bog te nemam vas više čim fejkat, de ba pošaljite koju resu ne budite stipse:)

nije valjda onaj glavonja sto je jedno 40 i koji nivo ???

vala poskup brate evo MOJ SE JOS UVIJEK DIZE iz mrtvih .... :brao2:

evo tura resa da ne kazes da smo stipse...

njofra
27.05.10, 21:05
nije valjda onaj glavonja sto je jedno 40 i koji nivo ???

vala poskup brate evo MOJ SE JOS UVIJEK DIZE iz mrtvih .... :brao2:

evo tura resa da ne kazes da smo stipse...

to kralju! sunce ti poljubim!

soe
27.05.10, 21:13
ima soe i za tebe jedna :P kao i za sve ostale dusmane :D:heduan:

http://www.youtube.com/watch?v=Wg9jsaW-ozU

snifamo bijelo i pusimo hasis
nasa su muda veca od vasih

...
`ebem ti rimu i nastavak istog "kvaliteta", mani se ovih "urbanih furki" i drzi se klasike...sinana, šabana i sl. :biggrin: :biggrin:

dMN-falconero
27.05.10, 22:15
hahahahahahaha
ma kralju sahu idolu maharadzo sultane pasha
KINŽE KONŽE
svi cemo da spustimo pogled, a pazuh u vazduh sto bi reko ajs, al to kad ti prodjes...:kava:

hahahha svasta.. ja sam taraba igrac to znam ne mogu se ja sa vama mjeriti niste moj rang :fuj::fuj:

ja laganini ovako pratim malo ove velike igrace.. al sve ce se vidjeti na kraju sve :/

Damir-75
27.05.10, 22:39

Ma mene samo impresionira tvoja moc rasuđivanja i shvatanja ove igre, a sebe nisam ni spominjao ni mjerio s bilo kim. :bup:

Nego Haubice ti najbolji igraci na serveru..... Hajmo ovako, ostavit cu ti ja desetak sela da farmas, bices uvijek prvi farmer, pa kad pustis hiljadu zabava, napravis masu sela i jedno 15k batinara, mi ti skatamo gg na nulu. Ti se izgasiš, al se naravno nafuras da si najbolji igrac na serveru...:love5:

Syleri, oni jesu dobri, al opet ne možeš nikoga ko svaki drugi dan od 100 ljudi dobiva resurse mjeriti sa nekim drugim. Ako ce ti biti lakse (mislim da si TT), a off ti mjerilo, onda su Ammar i Mostar puno bolji igraci.