PDA

View Full Version : Stanje na serveru (no spam !!!) (2009/2010)

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16

daco 9
27.05.10, 23:08
Ma mene samo impresionira tvoja moc rasuđivanja i shvatanja ove igre, a sebe nisam ni spominjao ni mjerio s bilo kim. :bup:

Nego Haubice ti najbolji igraci na serveru..... Hajmo ovako, ostavit cu ti ja desetak sela da farmas, bices uvijek prvi farmer, pa kad pustis hiljadu zabava, napravis masu sela i jedno 15k batinara, mi ti skatamo gg na nulu. Ti se izgasiš, al se naravno nafuras da si najbolji igrac na serveru...:love5:

Syleri, oni jesu dobri, al opet ne možeš nikoga ko svaki drugi dan od 100 ljudi dobiva resurse mjeriti sa nekim drugim. Ako ce ti biti lakse (mislim da si TT), a off ti mjerilo, onda su Ammar i Mostar puno bolji igraci.
To on sad kao posto ova dvojica nisu toliko derali BAD bolji su igraci .. -.-' Idi guli jabuku bolan ^^ Syler je trenutno najbolji igrac na serveru.. Po meni ;) A sto se tice Haubice ocigledno da ne znas ko je igrao tu sve i ko su oni :)

_WOLLF_
27.05.10, 23:10
Syleri, oni jesu dobri, al opet ne možeš nikoga ko svaki drugi dan od 100 ljudi dobiva resurse mjeriti sa nekim drugim.

i dodje se do razloga zasto je syler bio to sto jest..
osim sto su odlicni igraci, imaju odlicnu ally..
a to haubica nije imo..
a na syleru ste izlijepili offova i offova, a on vam ja povalio sela i sela..
tako da prema covjeku treba imat respecta...:mudrac::goku:

a imam osjecaj da ce se pojavit sad nova glavodbolja za BAD..
mislim na one sto bise banovani :novine:

daco 9
27.05.10, 23:15
Samo jedno pitanje za Sylera:

Brate, koliko košta heroj ? :)

Bumbar
27.05.10, 23:17
To on sad kao posto ova dvojica nisu toliko derali BAD bolji su igraci .. -.-' Idi guli jabuku bolan ^^ Syler je trenutno najbolji igrac na serveru.. Po meni ;) A sto se tice Haubice ocigledno da ne znas ko je igrao tu sve i ko su oni :)

ma sve nekako razumijem ali reci da je bolji ovaj ili onaj to je smijesno stvarno:)ovo je vrlo jak server sa gomilom dobrih igraca u svim alijansama,jedni su imali vise drugi manje srece zlata,inspiracije,jedni su imali manje atraktivne protivnike losiju ili bolju organizaciju itd itd tako da je pravo smijesno izricito tvrditi da od 100 dobrih igraca ima najbolji!!!

daco 9
27.05.10, 23:19
ma sve nekako razumijem ali reci da je bolji ovaj ili onaj to je smijesno stvarno:)ovo je vrlo jak server sa gomilom dobrih igraca u svim alijansama,jedni su imali vise drugi manje srece zlata,inspiracije,jedni su imali manje atraktivne protivnike losiju ili bolju organizaciju itd itd tako da je pravo smijesno izricito tvrditi da od 100 dobrih igraca ima najbolji!!!
Haha, pa gold je igrica i vjerovatno ima igrac koji ima dobru taktiku ili smisao za ovu igru ali nije gold igrac, a to je u ovoj igri SVE STO TI TREBA ZA TOP10, GOLD I AKTIVNOST! :mig:

Bumbar
27.05.10, 23:21
Haha, pa gold je igrica i vjerovatno ima igrac koji ima dobru taktiku ili smisao za ovu igru ali nije gold igrac, a to je u ovoj igri SVE STO TI TREBA ZA TOP10, GOLD I AKTIVNOST! :mig:

sve je to ok i ima uticaja ali reci ovaj ili onaj je najbolji zar to nije malo djetinjasto??

daco 9
27.05.10, 23:23
sve je to ok i ima uticaja ali reci ovaj ili onaj je najbolji zar to nije malo djetinjasto??
Pa uvijek ima najbolji igrač ! Ali tu je gold, aktivnost, pleme i naravno, vjerovatno najveći faktor u svemu tome jeste dobra alijansa.. A Syler to ima, Haubica da je imao savez koji je išao da osvoji ovaj server on bi vjerovatno opstao, ali ovako ništa :mig:

Bumbar
27.05.10, 23:31
Pa uvijek ima najbolji igrač ! Ali tu je gold, aktivnost, pleme i naravno, vjerovatno najveći faktor u svemu tome jeste dobra alijansa.. A Syler to ima, Haubica da je imao savez koji je išao da osvoji ovaj server on bi vjerovatno opstao, ali ovako ništa :mig:

eto vidis i to je stvar licnog utiska,stvar je u tome da ti tako milis:)recimo ja se ne slazem ,po meni je haubica sve bacio na pljacku i ....pogrijesio.takode po meni nije tacno da nije imao dobru alijansu niti je tacno da su planirali brisanje.bad ih je jednostavno pomeo i za to snosi krivicu haubica kao i vrh te alijanse jer su ukalkulisali da ce napadati a nadali se da ce ih drugi braniti(da ne bude zabune nisam badovac).haubica koji je inace odgojen i posten momak nije imao sanse jer su od pocetka pogresnu taktiku odabrali i sada se niko i ne sjeca imena te alijanse!!

daco 9
27.05.10, 23:36
eto vidis i to je stvar licnog utiska,stvar je u tome da ti tako milis:)recimo ja se ne slazem ,po meni je haubica sve bacio na pljacku i ....pogrijesio.takode po meni nije tacno da nije imao dobru alijansu niti je tacno da su planirali brisanje.bad ih je jednostavno pomeo i za to snosi krivicu haubica kao i vrh te alijanse jer su ukalkulisali da ce napadati a nadali se da ce ih drugi braniti(da ne bude zabune nisam badovac).haubica koji je inace odgojen i posten momak nije imao sanse jer su od pocetka pogresnu taktiku odabrali i sada se niko i ne sjeca imena te alijanse!!
Pa FF i nije išao na WW koliko ja znam :) ili sam pogrešno upućen, ali to za pljačku po meni nije pogriješio :mig: Do onoga dana kada su mu uhvatili kate u dolini, ne sve ali mnogo njih, imao je najviše kata i off-a, a od čega je to napravljeno ? Pljačka tj. resursi :biggrin: A vjerovatno nije očekivao da će krenuti na njega i eto :) desilo se šta se desilo, život ide dalje :biggrin: a tako i ova igrica ..

SK !

Damir-75
27.05.10, 23:39

Iskreno se nadam, da samo nisi procitao našu konverzaciju do kraja :tuga:

Ammar i Mostar su spomenuti zato sto su napravili veci off od Sylera, zato sto je moj sugovornik iz BIHTT kao i oni i zato sto je mom sugovorniku argument bio velicina offa.

A sto se tice Haubica znam ih sa ovog servera, znam jednog sa ba4 (isto odustao kad mu je skatan gg) i znam jednog sa rsx-a. Tom sa rsx-a je uvijek bila argumentacija kako se ovdje svi znaju, pa ko zato on ne moze igrati kako treba, eto na rsx-u ja znam vrlo malo ljudi ali ta igracina nije otisla dalje od verbalnih prijetnji :P:P:P

EDIT: Kad niko nece da supljira, a da se Firecube ne muci...
http://travian-reports.net/ba/report/1203735891b

lolek
28.05.10, 01:45
njofra stigose li rese ???

:)

dMN-falconero
28.05.10, 01:51

Ammar i Mostar su spomenuti zato sto su napravili veci off od Sylera, zato sto je moj sugovornik iz BIHTT kao i oni i zato sto je mom sugovorniku argument bio velicina offa.

A sto se tice Haubica znam ih sa ovog servera, znam jednog sa ba4 (isto odustao kad mu je skatan gg) i znam jednog sa rsx-a. Tom sa rsx-a je uvijek bila argumentacija kako se ovdje svi znaju, pa ko zato on ne moze igrati kako treba, eto na rsx-u ja znam vrlo malo ljudi ali ta igracina nije otisla dalje od verbalnih prijetnji :P:P:P

ma damire nidje veze pricas.. haubica je u bukvalnom smislu bio haubica sto nego drugi nije napravio 15k batinara u tom periodu..
haubiva je imao 2 sela vise od drugoh sada zamisli da je igrao u BAD i da je nastavio sada bi imao 40 sela i divljao bi..
jer sa 40 sela i kropom sto je on imao na 19
mozes gurat 2 offa po 100k da jedu..

i da uzmes u obir da je pljackao po 10miliona sto nije 50 ljudi zajedno..
i da ne kazes skidam kapu.. mislim glupost..

a ammar i avanger pa nemam rijeci za njih pravi igraci :) kakav syler za njih je mala maca :lol::lol:

_WOLLF_
28.05.10, 02:07
ma damire nidje veze pricas.. haubica je u bukvalnom smislu bio haubica sto nego drugi nije napravio 15k batinara u tom periodu..
haubiva je imao 2 sela vise od drugoh sada zamisli da je igrao u BAD i da je nastavio sada bi imao 40 sela i divljao bi..
jer sa 40 sela i kropom sto je on imao na 19
mozes gurat 2 offa po 100k da jedu..

i da uzmes u obir da je pljackao po 10miliona sto nije 50 ljudi zajedno..
i da ne kazes skidam kapu.. mislim glupost..

a ammar i avanger pa nemam rijeci za njih pravi igraci :) kakav syler za njih je mala maca :lol::lol:

slazem se 100% sa ovim...
ali ima jos jedna stvar u vezi offa koji je imao..
veci off su imali cvejtkocano kada se zakuco kod tota..
i arkadius kada su rusili haubicu..

a ja vjerujem da na serveru ima jos strasnih offova..
pa da nemozemo ni zamisliti kolikih..
pun server iznenadjenja...

dinGospo
28.05.10, 04:27
snifamo bijelo i pusimo hasis
nasa su muda veca od vasih

...
`ebem ti rimu i nastavak istog "kvaliteta", mani se ovih "urbanih furki" i drzi se klasike...sinana, šabana i sl. :biggrin: :biggrin:

ma od silvane do nirvane :D

njofra
28.05.10, 07:16
njofra stigose li rese ???

stigoše junače, od tvojih resa sam svom dorotu potkovice kupio

lolek
28.05.10, 07:38
stigoše junače, od tvojih resa sam svom dorotu potkovice kupio

joj njofra sto potkovice...???

pa u njih je GPRS ugradjen ....

sad cu znati kud se krece baraba ....

:D

lutajuci_udarac
28.05.10, 12:55
njofra kralju ako treba res-a samo reci :)
nije beg cicija ;)

njofra
28.05.10, 13:31
njofra kralju ako treba res-a samo reci :)
nije beg cicija ;)

Pa daj covjece ostavi se suplje posalji sta, boga mi lolek posla 4kile svaka mu cast vidi se da nije ko buraz mu, hahahaha

lutajuci_udarac
28.05.10, 13:46
Pa daj covjece ostavi se suplje posalji sta, boga mi lolek posla 4kile svaka mu cast vidi se da nije ko buraz mu, hahahaha

ma poslao bi ja tebi res-e ali onda ćeš znati odakle ti prijeti najveća opasnost :brao2: :P

Ann1
28.05.10, 14:09

Nemam golda pa moram se otarasiti viska da ne moram hraniti to...

igor_w
28.05.10, 15:09
dokle je doslo da moram sam sebe da citiram, dakle:

ipak, usljed bespotrebne arogancije kreveta, odlucio sam okrenuti stranicu, tako da ce moj sada misteriozni lik da ipak preokrene situaciju... i posto je moderno slati poruke pomocu jubitua evo jedan i od mene :biggrin: :biggrin:
http://www.youtube.com/watch?v=O3ZYUqf_pqM

i penjes se ti na taj vrh skoro svakog dana :biggrin: :biggrin:

p.s.dohako sam administratorima sa posla...buhahahha :biggrin:

Aj druze, nek si i ti nekom dohakao, evo ja ti nudim pomoci TT2 u borbi
sa administratorom, i deff i off ti saljemo :)

njofra
28.05.10, 16:02
ma poslao bi ja tebi res-e ali onda ćeš znati odakle ti prijeti najveća opasnost :brao2: :P

E jebi ga sad ti, sad kazes da hoces pa onda da neces, vazda si naopak bio

soe
28.05.10, 20:40
Aj druze, nek si i ti nekom dohakao, evo ja ti nudim pomoci TT2 u borbi
sa administratorom, i deff i off ti saljemo :)

haj kas si tako fin necu ljudima pricati sta sam sve vidio na tvom kompjuteru dok sam prckao tu i koje su ti najdraze perverzije :biggrin: :biggrin:

p.s.da te utjesim ima i gorih od tebe ;) :biggrin: :biggrin:

Cossack
29.05.10, 12:28
Bio jednom jedan Legionar i volio napadati BAD sporedna sela... :D

http://travian-reports.net/ba/report/12239192c1e

Nakon ovoga ode 8 poljoprivrednih imanja i dva VELIKA silosa. :bond:

B@D 4 EVER! :opala:

BetOn_Sa
29.05.10, 14:13
haj kas si tako fin necu ljudima pricati sta sam sve vidio na tvom kompjuteru dok sam prckao tu i koje su ti najdraze perverzije :biggrin: :biggrin:

hehe soe je Chuck Norris, ma šta on je DATA iz Star treka, prikaci se na server telepatski (jer mu ne daju sa posla), posalje nevidljive fejkove na cijelu TT2 alijansu, i pored toga hakuje sve racunare u Europi i Srednjoj Americi :) SOE ANDOROID

Soe drag si nam i samo zbog toga što voliš turbofolk evo maksuzija za tebe Salvadore Dali, soe ili DATA nemam pojma kako da te vise zovem :)

http://www.youtube.com/watch?v=g3sJB2tcoJY

soe
29.05.10, 18:06
...nemam pojma kako da te vise zovem :)

nemoras zvati, sam cu se pojaviti!!! :biggrin:

p.s. i cuvaj se ovih slikara, pristojnom mladicu ne prilici da se druzi sa ljudima tog profila ;) :biggrin:

sars
30.05.10, 01:41
jbte .... smiješno na koju foru se igrate .... alo klocevi .... ovo je igra ... jeste svjesni do kojih granica idete ... to je bolest jbte ... bolest ....
dacu vam ja pass .. samo trazite ljudski ... klocevi mali ... ccc...

sars

njofra
30.05.10, 02:33
jbte .... smiješno na koju foru se igrate .... alo klocevi .... ovo je igra ... jeste svjesni do kojih granica idete ... to je bolest jbte ... bolest ....

sars

sinko bolan što si neurozan ne kontam?? očigledno se svega nakupilo, eno pitaj begu izgleda da je on glavni svodnik za sk, da ti nabavi kakvu rumenku da malo te frustracije izbaciš:)

Mishel
30.05.10, 02:34

sars

:confused::confused::confused: ko je tebe nasikirao :)

ma samo opušteno
http://www.youtube.com/watch?v=10TfxcE1K4I :sipak:

dinGospo
30.05.10, 02:55

sars

'alo ANTIklocu oguli jabuku i popij apaurin... malo se naspavaj i tako to :violina:
http://www.youtube.com/watch?v=2Eb1zanaVRg

igor_w
30.05.10, 07:35

:) ma znam ja da nisam ni najbolji ni najgori ;)

ali evo i ja sam dovoljno prckao po tvom komp da ti mogu fejk poslati :)

bossbl
30.05.10, 21:52
ccc.... ovog sarsa sto se provaljuje

Lance Bishop
31.05.10, 09:42
sinko bolan što si neurozan ne kontam?? očigledno se svega nakupilo, eno pitaj begu izgleda da je on glavni svodnik za sk, da ti nabavi kakvu rumenku da malo te frustracije izbaciš:)

samo prozivajte.. mali ljudi i sitne duše, uskoro će sve biti pokazano čime i kojim sredsvima se BAD koristi. likujte po forumu

Stojim iza svake reči sarsa, PATETIČNI STE, počev od samog vrha alijanse.

lesinarbl
31.05.10, 10:37
damire i cosacka izbacuj i otimaj sela hahahahaha :D

a dokazacu ti da ces morati pola ally izbaciti kasnije hahahhaahha :)pa i sam sebe :)

ajd necu traziti da se niko banuje nisam ja ko neki pacenici i jadnici koji su nas prijavili nebili se digli i pretvorili sebe u igracine a vamo samo kurcu sviraju ......

sto god vas vise upoznajem sve vas vise volim :D

Cossack
31.05.10, 11:54

a dokazacu ti da ces morati pola ally izbaciti kasnije hahahhaahha :)pa i sam sebe :)

ajd necu traziti da se niko banuje nisam ja ko neki pacenici i jadnici koji su nas prijavili nebili se digli i pretvorili sebe u igracine a vamo samo kurcu sviraju ......

Samo se ti zajebaji. :( Ja kickovan iz ally a napadi vec krenuli.... :deriguz:
Shomac ako me ti ne poguras sa deffom donji sam :hugg: Shomac HELP! HILFE bite! :tuga:

igor_w
31.05.10, 12:14
Samo se ti zajebaji. :( Ja kickovan iz ally a napadi vec krenuli.... :deriguz:
Shomac ako me ti ne poguras sa deffom donji sam :hugg: Shomac HELP! HILFE bite! :tuga:

koje selo? kad stizu napadi i koliko ti je silos?
da to probam na brzinu organizovati, daleko si
mi za falange ali mogu druidima stici gdje zazelis

njofra
31.05.10, 12:26

Hahaha e kralju a uprati samo post iznad svog, kukate i placete na nepravdu a ovamo se hvalite da imate nekog smijesno:) al cinjenica je jedna da niste imali tog jadnog malog gmaza koji je igrao sa ovom ekipom na s2 pa passove ovdje vama izdao, lika koji bi rodjenu mater izdo, zgazili bi vas ko us:) a jaraniko i ovako cemo vas zgazit

Cossack
31.05.10, 12:33
koje selo? kad stizu napadi i koliko ti je silos?
da to probam na brzinu organizovati, daleko si
mi za falange ali mogu druidima stici gdje zazelis

Ne moze stici :(

Dolazak za 2:30:17 sati u 14:03:01 sati

:byebye:

igor_w
31.05.10, 12:42
Ne moze stici :(

Dolazak za 2:30:17 sati u 14:03:01 sati

:byebye:

eto vidis da mi prebacite art za brzu vojsku, mogao bih stici :hohoho:

Doduse mogao bih ti poslati sa ovog svog drugog naloga koji je u BAD wingu
taman ce i na vrijeme stici

lesinarbl
31.05.10, 14:08
jest vas volim sto ste pametni tako :)al bas vas volim :love5:

dinGospo
31.05.10, 14:16

volimo i mi tebe. al iz drugog razloga, ne zato sto si pametan :P

njofra
31.05.10, 14:39

Osjetilo se da ti glas podrhtava dok ovo govoris, znaci da lazes hahahahaha

Painkiller
31.05.10, 14:45
Izvinjavam se zbog spama, ali ovo moram podjeliti sa ostatkom foruma koji nije upucen:

Evo jedan tel. za nase drugove sa bolovima u donjem dijelu tijela:

http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/kita?cc=ph&lc=en#view=features

A pogledajte tek slogan za tel. :lol::lol::lol::lol:

zamisli kupis curi tel. , i fino joj kazes: "duso, evo imam poklon za tebe"
ona sva uzbudjena i sretna: "Kakav?!"
- " Pa kupio sam ti Ki*u." hahhahhahah xD

Straight Flush
31.05.10, 14:53
Branitelj sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. MAO 7903

ma ne,to nisam ja organizovao:)

lesinarbl
31.05.10, 15:17
daj prestanite me provaljivati molim vas :)

ti njofra nisam znao da si tako pametan lik pricao mi je damke o tebi stvarno si talenat :lol:

cosack hoces u ally da te pozovem da ne ulazite po siframa vise .... :)

joj jest vas volim sto ste pametni tako :)

igor_w
31.05.10, 15:35
Branitelj sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. MAO 7903

ma ne,to nisam ja organizovao:)

Najnapredniji sedmice
Rang Igrač Rangovi
1. ned089 332
2. lugarin 279
3. dejan12345 273
4. muamer 255
5. destroyer 254

aj da se kladimo da ned089 nece dobiti medalju!!!

dinGospo
31.05.10, 16:19
daj prestanite me provaljivati molim vas :)

ti njofra nisam znao da si tako pametan lik pricao mi je damke o tebi stvarno si talenat :lol:

cosack hoces u ally da te pozovem da ne ulazite po siframa vise .... :)

joj jest vas volim sto ste pametni tako :)

rekoh ti i mi tebe samo iz drugog razloga :bup:
ps sta te imamo provaljivati kad se provaljujes sam :D mi te samo volimo zbog toga :P

Damir-75
31.05.10, 16:35

Trazi, moooooooooooooolim teeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Samo da vidimo gdje ce vise banovanih biti :P:P:P

Volimo i mi tebe :love5:

royal flush
31.05.10, 17:08
Trazi, moooooooooooooolim teeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Samo da vidimo gdje ce vise banovanih biti :P:P:P

Volimo i mi tebe :love5:

Damire jel ti to sad drhti ruka??? :D

Straight Flush
31.05.10, 17:35
Najnapredniji sedmice
Rang Igrač Rangovi
1. ned089 332
2. lugarin 279
3. dejan12345 273
4. muamer 255
5. destroyer 254

aj da se kladimo da ned089 nece dobiti medalju!!!

Kakve to veze ima xD

lesinarbl
31.05.10, 18:58
ne igramo prljavo ko neki smradovi ovde sto su nas prijavili(pojedini sto se javljaju znaju o cemu pricam )....da smo htjeli to bi uradili a koga bi onda katali i skim bi onda igrali ,hej nije vam ni to uspjelo pa je druga metoda igre nastala hehehe :) ...

samo polako jos nije vrijeme :)

sta cemo kad smo spijunska ally :)

igor_w
31.05.10, 19:25
Kakve to veze ima xD

Nema nikakve, ali eto ako je ko raspolozen da se kladi

njofra
31.05.10, 20:37
ne igramo prljavo ko neki smradovi ovde sto su nas prijavili(pojedini sto se javljaju znaju o cemu pricam )....da smo htjeli to bi uradili a koga bi onda katali i skim bi onda igrali ,hej nije vam ni to uspjelo pa je druga metoda igre nastala hehehe :) ...

samo polako jos nije vrijeme :)

sta cemo kad smo spijunska ally :)

vidi shomija što je upo u sevdah ko muha u gov..., šta je bilo čovječe stavio ti neko drogu u heroin??? Daj ba skloni se sa foruma rasplaka bolan publiku mlađu od 18, a evo i meni su suze niz leđa krenule, ljudi ja poštenija čovjeka od ovog ovdje psihologa koji analizira glas putem telefona još nisam vidio... Što ste ih prijavili sram vas i stid bilo!!!! a tako poštena raja...

lesinarbl
31.05.10, 21:23
vidi shomija što je upo u sevdah ko muha u gov..., šta je bilo čovječe stavio ti neko drogu u heroin??? Daj ba skloni se sa foruma rasplaka bolan publiku mlađu od 18, a evo i meni su suze niz leđa krenule, ljudi ja poštenija čovjeka od ovog ovdje psihologa koji analizira glas putem telefona još nisam vidio... Što ste ih prijavili sram vas i stid bilo!!!! a tako poštena raja...

hahahaha jesam reko da me ne provaljujes??? :lol:

njofra
31.05.10, 21:30
hahahaha jesam reko da me ne provaljujes??? :lol:

izvini jebi ga ruka sama piše:)

lutajuci_udarac
31.05.10, 21:41
k'o prava balavurdija ... :flooshkazna:

soe
31.05.10, 22:55
daj ljudi sto izbaciste cossack-a. apelujem da procitate profil njgove alijanse i ekspresno se odlucite da vratite covjeka!!! :biggrin:

Damir-75
01.06.10, 00:56
Vidi Shomija farmera iz mira:)
E, lako ti je sa tudjim .... gloginje mlatiti, farmaj sa svog acc-a.

Imam dva pitanja:
1. Koji je sljedeci art što gasite, da ga ne bi oteli???
2. Kako ce vam se zvati WW selo, SK-BIHTT ili BIHTT-SK?

lesinarbl
01.06.10, 01:13
Vidi Shomija farmera iz mira:)
E, lako ti je sa tudjim .... gloginje mlatiti, farmaj sa svog acc-a.

Imam dva pitanja:
1. Koji je sljedeci art što gasite, da ga ne bi oteli???
2. Kako ce vam se zvati WW selo, SK-BIHTT ili BIHTT-SK?

daj sta vam je zamnom vise ...stvarno neznam o cemu pricas??

a za ww najbolje da ga ne dizemo i da dadnemo vama 5 x art i bice onda ok ha :D

njofra
01.06.10, 01:37
Ljudi ba šta je ovo crveni mi se acc ko da je Nova Godina:) volim ja raju ugostit ali ba ljudi šta vam je? nemam ja toliko džezvi da vam svima kafu zakuham hahahah

woole
01.06.10, 03:43
Ljudi ba šta je ovo crveni mi se acc ko da je Nova Godina:) volim ja raju ugostit ali ba ljudi šta vam je? nemam ja toliko džezvi da vam svima kafu zakuham hahahah

Pa crvena boja je komunisticka, treba da budes ponosan :P

lutajuci_udarac
01.06.10, 13:51

prpa je tebi cim pišeš na forumu :)
da nije šutio bi i igrao :zube:

njofra
01.06.10, 14:00
prpa je tebi cim pišeš na forumu :)
da nije šutio bi i igrao :zube:

Kako nije bolan pa to ti i govorim hahahahahah nego ne posla ti one rese sto si obecao

komodo
01.06.10, 16:18
Kome treba naš pass neka dođe na MSN i daću mu ga.

Kome treba naša vojska takođe može IGM poslati i dobiće je.

Kome treba naš Gold neka se javi posle gašenja je njegov.

Zapričao se sa dualkom na MSN pa sam vas prekinuo u poslu malopre ali dobro je naklikali ste se pošteno, neće potrajati ni žito ni PLUS mesec ipo dana, niste se morali baš toliko truditi. Samo ne shvatam s kojim obrazom ste krenuli da šaljete žita iz sela gde ste mi sve rese potrošili i višak žita poslali hehehee dakle kraljevski izvedena akcija, uključili mi ljudi i plus za 40 dana i žito za 30 i kusur u najavi i naradili se NPC-a do mile volje, dakle ČESTITAMO VAM DUALKA I JA NA AKCIJI, TAKO SE IGRA ZA POBEDU SVAKA VAM ČAST

Sretao sam razne igrače i jako puno alijansi na jako puno različitih servera u par zemalja pa i svetu ali ovo što sam se sada uverio svojim očima, apsolutno ubija sve za šta sam radio i igrao sa dualkom proteklih skoro godinu dana.

Uspeli ste da se izblatite i obrukate do te mere da ja stvarno nemam reči, znam par vaših igrača koji nisu deca i koji znaju ratovati i po 3god. samnom i poštovati se igrački i ratovati opet i ovde.

Gargamel_BAD: oprosti na tom napadu koji ti nismo uputili mi jer ne bi bio takav, ide ti tačno ovo iz mog Glavnog sela druže:

!!! (http://s1.travian.ba/karte.php?d=317686&c=b1)Napad na 2 Herb (http://s1.travian.ba/karte.php?d=274246&c=ca) http://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifjedinica 0 0 0 0 0 4257 1341 0 0 0 Dolazakza 21:49:49 sati
u 12:44:08 sati

NJOFRA: tebe ste ispoštovali sa:

!!! (http://s1.travian.ba/karte.php?d=317686&c=b1)Napad na eto nas (http://s1.travian.ba/karte.php?d=275901&c=d8) http://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifjedinica 0 0 6000 0 0 0 0 300 3 0 1 Dolazakza 23:00:40 sati
u 13:56:22 sati

dakle i heroja i 3 poglavice čak idu tebi hmmm ja bih patio da ti ne otmu GG, vidi kako te vole fanovi samo cccc lepo je to samo nije pošteno jbg.

dinGodpo: smatram da se predobro znamo što se ovih stvari tiče i vama samo RESPEKT jer znam da nemate ništa s ovim sranjem, vama ide na selo Corona napad iz GG takođe ali kate bez offa:

!!! (http://s1.travian.ba/karte.php?d=317686&c=b1)Napad na 14. Corona (http://s1.travian.ba/karte.php?d=298274&c=c8) http://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifjedinica 150 0 0 0 0 0 0 150 0 0 Dolazakza 29:11:02 sati
u 20:08:43 sati

Wolfenstein: buraz uz svo dužno poštovanje ali tebi smo već lomatali njive sa 1k offa, ne bi ti slao ja ovoliko sekira svega mi :confused:

!!! (http://s1.travian.ba/karte.php?d=317686&c=b1)Napad na Eto naske (http://s1.travian.ba/karte.php?d=279848&c=20) http://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifjedinica 0 0 10770 0 0 0 0 1 0 0 Dolazakza 30:11:04 sati
u 21:08:57 sati

haris_20_:kod tebe isto lagani rad neki sa batinama (dakle off heroje dobildajte tu sa po 1k preta, ne treba vam više)

!!! (http://s1.travian.ba/karte.php?d=317686&c=b1)Napad na eto nas (http://s1.travian.ba/karte.php?d=303071&c=9c) http://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifjedinica 2458 0 0 0 0 0 0 2 0 0 Dolazakza 30:18:11 sati
u 21:17:10 sati

Neka sada dođe neko i neka mi kaže da treba da se igram sa vama?
1 trunku zadovoljstva mi više nikada ne bi pružilo ni da ofarmam nekoga, kamo li da uzmem ART, obrišem Crop ili slomim WW.

Svaka čast izuzetcima i ljudima koji igraju pošteno ali ovo je mnogo više od igre, ovo je bolest ljudi pa vi sad i da imate neke šanse za pobedu apsolutno vam niko pružiti ruku neće od ljudi koji malo duže igraju a ima ih bar koliko ja znam oko 50-60 na serveru skoro.

tužno ali tako kako je - bez obraza je, hvala onima koji su nas pošteno napali svaki put ali sada shvatam da nije bilo apsolutno nijednog RANDOM cilja i da smo vas i pored svega ovoga nadigrali i pokazali KVALITET za razliku od KVANTITETA koji vi posedujete :lovelinux:

Respekt ostaje ljudima koji igraju travian, a ne pokušavaju da te yebu, ubiju, dolaze na stan, prete telefonom ili šta već jer kao i mi oni ovo shvataju kao igru a očigledno da nas je malo takvih ali u vašem taboru poštujem njih jer smatram da imaju morala i znanja da im netreba varanje i krađa naloga kako bi došli do pobede:

dinGospo, Arkadius
:zivio:

pass našeg acc. "d1ve4sity" je bio u klasi Very Strong sa ciframa, znakovima-karakterima kao i brojkama, ukoliko mi neko kaže da je ušao neko ko je znao naš pass i ovo odradio, moja dualka će ga napujdati jer ni ona nije upamtila pass još uvek :)

srećno i želim vam da se pobedite i svako dobro u RL od nas dvoje:tesla:

d1ve4sity

lutajuci_udarac
01.06.10, 16:38
Kako nije bolan pa to ti i govorim hahahahahah nego ne posla ti one rese sto si obecao

nema res-a jbg ... ne smijem da otkrijem na kojem acc igram :)

lesinarbl
01.06.10, 16:54
Kome treba naš pass neka dođe na MSN i daću mu ga.

Kome treba naša vojska takođe može IGM poslati i dobiće je.

Kome treba naš Gold neka se javi posle gašenja je njegov.

Zapričao se sa dualkom na MSN pa sam vas prekinuo u poslu malopre ali dobro je naklikali ste se pošteno, neće potrajati ni žito ni PLUS mesec ipo dana, niste se morali baš toliko truditi. Samo ne shvatam s kojim obrazom ste krenuli da šaljete žita iz sela gde ste mi sve rese potrošili i višak žita poslali hehehee dakle kraljevski izvedena akcija, uključili mi ljudi i plus za 40 dana i žito za 30 i kusur u najavi i naradili se NPC-a do mile volje, dakle ČESTITAMO VAM DUALKA I JA NA AKCIJI, TAKO SE IGRA ZA POBEDU SVAKA VAM ČAST

Sretao sam razne igrače i jako puno alijansi na jako puno različitih servera u par zemalja pa i svetu ali ovo što sam se sada uverio svojim očima, apsolutno ubija sve za šta sam radio i igrao sa dualkom proteklih skoro godinu dana.

Uspeli ste da se izblatite i obrukate do te mere da ja stvarno nemam reči, znam par vaših igrača koji nisu deca i koji znaju ratovati i po 3god. samnom i poštovati se igrački i ratovati opet i ovde.

Gargamel_BAD: oprosti na tom napadu koji ti nismo uputili mi jer ne bi bio takav, ide ti tačno ovo iz mog Glavnog sela druže:

!!! (http://s1.travian.ba/karte.php?d=317686&c=b1)Napad na 2 Herb (http://s1.travian.ba/karte.php?d=274246&c=ca) http://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifjedinica 0 0 0 0 0 4257 1341 0 0 0 Dolazakza 21:49:49 sati
u 12:44:08 sati

NJOFRA: tebe ste ispoštovali sa:

!!! (http://s1.travian.ba/karte.php?d=317686&c=b1)Napad na eto nas (http://s1.travian.ba/karte.php?d=275901&c=d8) http://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifjedinica 0 0 6000 0 0 0 0 300 3 0 1 Dolazakza 23:00:40 sati
u 13:56:22 sati

dakle i heroja i 3 poglavice čak idu tebi hmmm ja bih patio da ti ne otmu GG, vidi kako te vole fanovi samo cccc lepo je to samo nije pošteno jbg.

dinGodpo: smatram da se predobro znamo što se ovih stvari tiče i vama samo RESPEKT jer znam da nemate ništa s ovim sranjem, vama ide na selo Corona napad iz GG takođe ali kate bez offa:

!!! (http://s1.travian.ba/karte.php?d=317686&c=b1)Napad na 14. Corona (http://s1.travian.ba/karte.php?d=298274&c=c8) http://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifjedinica 150 0 0 0 0 0 0 150 0 0 Dolazakza 29:11:02 sati
u 20:08:43 sati

Wolfenstein: buraz uz svo dužno poštovanje ali tebi smo već lomatali njive sa 1k offa, ne bi ti slao ja ovoliko sekira svega mi :confused:

!!! (http://s1.travian.ba/karte.php?d=317686&c=b1)Napad na Eto naske (http://s1.travian.ba/karte.php?d=279848&c=20) http://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifjedinica 0 0 10770 0 0 0 0 1 0 0 Dolazakza 30:11:04 sati
u 21:08:57 sati

haris_20_:kod tebe isto lagani rad neki sa batinama (dakle off heroje dobildajte tu sa po 1k preta, ne treba vam više)

!!! (http://s1.travian.ba/karte.php?d=317686&c=b1)Napad na eto nas (http://s1.travian.ba/karte.php?d=303071&c=9c) http://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifhttp://s1.travian.ba/img/x.gifjedinica 2458 0 0 0 0 0 0 2 0 0 Dolazakza 30:18:11 sati
u 21:17:10 sati

1 trunku zadovoljstva mi više nikada ne bi pružilo ni da ofarmam nekoga, kamo li da uzmem ART, obrišem Crop ili slomim WW.

Svaka čast izuzetcima i ljudima koji igraju pošteno ali ovo je mnogo više od igre, ovo je bolest ljudi pa vi sad i da imate neke šanse za pobedu apsolutno vam niko pružiti ruku neće od ljudi koji malo duže igraju a ima ih bar koliko ja znam oko 50-60 na serveru skoro.

tužno ali tako kako je - bez obraza je, hvala onima koji su nas pošteno napali svaki put ali sada shvatam da nije bilo apsolutno nijednog RANDOM cilja i da smo vas i pored svega ovoga nadigrali i pokazali KVALITET za razliku od KVANTITETA koji vi posedujete :lovelinux:

Respekt ostaje ljudima koji igraju travian, a ne pokušavaju da te yebu, ubiju, dolaze na stan, prete telefonom ili šta već jer kao i mi oni ovo shvataju kao igru a očigledno da nas je malo takvih ali u vašem taboru poštujem njih jer smatram da imaju morala i znanja da im netreba varanje i krađa naloga kako bi došli do pobede:

dinGospo, Arkadius

pass našeg acc. "d1ve4sity" je bio u klasi Very Strong sa ciframa, znakovima-karakterima kao i brojkama, ukoliko mi neko kaže da je ušao neko ko je znao naš pass i ovo odradio, moja dualka će ga napujdati jer ni ona nije upamtila pass još uvek :)

srećno i želim vam da se pobedite i svako dobro u RL od nas dvoje:tesla:

d1ve4sity

isto vam na cast i ono sto sam pisao sve vrijeme i pravite se ludi i puni sebe.....nema sta dobro ste to odradili evo samo jedan od dokaza od acc OKTANIJUS ko je sve ulazio....i to nije sve da se razumijemo....

http://travilog.org.ua/ba/5381952/f2c16607956fbd1c9fffb62d95c58974/2/1

http://travilog.org.ua/ba/1730435/9ec4e0411a23e9a6bc921f7bd92fc091/2/1

i ovo nije sve al ajd nek vam je na cast !!

Maximian
01.06.10, 17:27
isto vam na cast i ono sto sam pisao sve vrijeme i pravite se ludi i puni sebe.....nema sta dobro ste to odradili evo samo jedan od dokaza od acc OKTANIJUS ko je sve ulazio....i to nije sve da se razumijemo....

http://travilog.org.ua/ba/5381952/f2c16607956fbd1c9fffb62d95c58974/2/1

http://travilog.org.ua/ba/1730435/9ec4e0411a23e9a6bc921f7bd92fc091/2/1

i ovo nije sve al ajd nek vam je na cast !!

Ma legendo nije to dokaz da je Cosack ili ovaj drugi, mogo je bilo ko iz BAD-a a da je vec ulazio i ovim momcima na acc. Znaci nemoj optuzivati nikoga bez dokaza a mislim da ce to raja u BAD-u sama da rijesi i da ociste sela od deffa gdje su poslani napadi jer je*o igru ako cemo je tako igrati.
Do sada je bilo rokanje, zezanje i tako treba da zavrsi pa da na kraju se svi okupimo i proslavimo kraj servera i provucemo karticu za turu a ne za gold !

njofra
01.06.10, 17:41
nek mi da šifru da ja vidim da taj off ide prema meni, i ja sklonim deff bez problema, al ja nikom živom ovdje ne vjerujem. p.s što se tiče morala i tih ostalih ljudskih odlika pročitaj samo lešinarov post o tome čije ste vi sve šifre imali, sad vam se vratilo istom mjerom pa prozivate, u svakom slučaju to nije ispravno i da ne serem više

komodo
01.06.10, 17:43
Ma legendo nije to dokaz da je Cosack ili ovaj drugi, mogo je bilo ko iz BAD-a a da je vec ulazio i ovim momcima na acc. Znaci nemoj optuzivati nikoga bez dokaza a mislim da ce to raja u BAD-u sama da rijesi i da ociste sela od deffa gdje su poslani napadi jer je*o igru ako cemo je tako igrati.
Do sada je bilo rokanje, zezanje i tako treba da zavrsi pa da na kraju se svi okupimo i proslavimo kraj servera i provucemo karticu za turu a ne za gold !

to za pivo se obavezno javim ja a za gold - koji gold? :ahahah:
Plus akaunt
Još 37.8 dana do 11:20h

+25% http://s1.travian.ba/img/x.gif produkcija drva
Još 19.4 dana do 01:51h

+25% http://s1.travian.ba/img/x.gif produkcija gline
Još 12.4 dana do 01:51h

+25% http://s1.travian.ba/img/x.gif produkcija željeza
Još 5.4 dana do 01:51h

+25% http://s1.travian.ba/img/x.gif produkcija žitarice
Još 29.6 dana do 06:48h

vidi ga ala se rasklikao momak, alo prika vrati nam krompiriće bre bili su svi krompirići kao gvožđe na 5.4 dana :ahahah:
Jebo ga 37dana PLUS-a :aaaa: nego Šomi vidi kako je krenuo rese da klika na dole odozgo posle plusa pa smo ga izbacili u sred rabote :PC:

lesinarbl
01.06.10, 17:49
to za pivo se obavezno javim ja a za gold - koji gold? :ahahah:
Plus akaunt

vidi ga ala se rasklikao momak, alo prika vrati nam krompiriće bre bili su svi krompirići kao gvožđe na 5.4 dana :ahahah:
Jebo ga 37dana PLUS-a :aaaa: nego Šomi vidi kako je krenuo rese da klika na dole odozgo posle plusa pa smo ga izbacili u sred rabote :PC:

jadno brate i zato sam stavio i oktanijusa da svi vide koliko vas je ulazilo kod nas u ALLY ...sad mi ovde pricaju drugu pricu to mozes tamo u sarajevu njofra prosipati glupe te price...

nemoj o moralu vise ...

bas ste jadni!!

hidan_sa_s1
01.06.10, 18:00
pa to sam ti rekao jer ste svi ulazili kod oktanijusa i jos par accova ...

pogledaj sta pise kod oktanijusa koga god napadne pise isti komp...

jel logicno da je on ulazio pa pola BAD ally ili vi svi kod nas na acc

jarane ti ako cuclas ko sto ti je lola rekao ne cucla svako !!!

jadan si !

zavisi moze biti i da je jedan igrac ulazio a da je taj isti ulazio i kod drugih iz bad i tako povezao profile spasavajuci sebi sifre. hala ovaj server pun cheatera

OzAzO
01.06.10, 18:06
e da se javim i ja malo posto je ovo postalo smesno vise .

Nalog RSK na kom sa ja igrao na njemu je bilo preko 40 passeva od accova u SK , kasnije kada sam kontao zakljucio sam da je vrlo moguce da ste provalili preko njega da se ide na arkadiusa a saznacete iz dalje price . Moj pass je znalo nekoliko ljudi , ja sam prestao da igram mislio sam da necu igrati duze ali sam se vratio posle nedelju dana . Neko je izbrisao RSK , od ljudi koji imaju pass nije niko tako da je neko sa strane usao . Acc je nestao a sa njim i te sifre posle toga je kako krenu fejkovi sa mnogo acc-ova koji su bili na RSK pre brisanja samo mi je iskakalo da napadac i branioc igraju sa istog kompjutera , pocev kada sam zejfejkao sa super face i super girl wolfestaina i jos par igraca i BAD-a , kada sam video koliko je sati tada sam hteo da prestanem ali me keka kraljica vratila nazad da igram . Medju tim siframa na RSK je bio i moj glavni nalog OzAzO a ja sam bio sitter Silvesteru sa kog je tada bio upucen napad na arkadiusa , vrlo moguce da je do ovoga doslo . Pa pocetak rata sa BAD je obelezen na taj nacin da su nam banovani jaci igraci ( verovatno ste se uplasili DZONIJA koji i posle bana i skadanja offa koji je bio u minusu ima vise spravica za mucenje nego bilo koji vas igrac pojedinacno :D a bilo je tu jos mnogo jakog offa ) i to samo igraci iz SK BIH TT ili kako vi volite reci BIH TT SK koalicije ( pogotovo damir , koga boli art 5X JACE GRADJEVINE PUNO :D ) dosta je prljavih stvari bilo ovde a imam osecaj kada krene WW da se gradi da ce tek biti , na zalost ovde ima materijala za omanju knjigu pa sam pokusao da skratim sto sam manje mogao :D

woole
01.06.10, 18:06
Kakav smo mi idiotski narod... Pa zar nigdje ne moze bez varki, obmana, kradja, pokvarenosti? Zar i jednu igricu morate unistiti? Stvarno treba dici zid oko citavog Balkana i fino odozgo nasuti beton!

hidan_sa_s1
01.06.10, 18:21
e da se javim i ja malo posto je ovo postalo smesno vise .

Nalog RSK na kom sa ja igrao na njemu je bilo preko 40 passeva od accova u SK , kasnije kada sam kontao zakljucio sam da je vrlo moguce da ste provalili preko njega da se ide na arkadiusa a saznacete iz dalje price . Moj pass je znalo nekoliko ljudi , ja sam prestao da igram mislio sam da necu igrati duze ali sam se vratio posle nedelju dana . Neko je izbrisao RSK , od ljudi koji imaju pass nije niko tako da je neko sa strane usao . Acc je nestao a sa njim i te sifre posle toga je kako krenu fejkovi sa mnogo acc-ova koji su bili na RSK pre brisanja samo mi je iskakalo da napadac i branioc igraju sa istog kompjutera , pocev kada sam zejfejkao sa super face i super girl wolfestaina i jos par igraca i BAD-a , kada sam video koliko je sati tada sam hteo da prestanem ali me keka kraljica vratila nazad da igram . Medju tim siframa na RSK je bio i moj glavni nalog OzAzO a ja sam bio sitter Silvesteru sa kog je tada bio upucen napad na arkadiusa , vrlo moguce da je do ovoga doslo . Pa pocetak rata sa BAD je obelezen na taj nacin da su nam banovani jaci igraci ( verovatno ste se uplasili DZONIJA koji i posle bana i skadanja offa koji je bio u minusu ima vise spravica za mucenje nego bilo koji vas igrac pojedinacno :D a bilo je tu jos mnogo jakog offa ) i to samo igraci iz SK BIH TT ili kako vi volite reci BIH TT SK koalicije ( pogotovo damir , koga boli art 5X JACE GRADJEVINE PUNO :D ) dosta je prljavih stvari bilo ovde a imam osecaj kada krene WW da se gradi da ce tek biti , ovde ima materijala za omanju knjigu pa sam pokusao da skratim sto sam manje mogao :D

sta ce tek ovi reci sto nisu ni skripte ni golda koristili kojih nisi mogao ni banovati ... od pocetka ovog servera pa sve dosad se stalno prepucavate ko je koristio hack gold ili upada u profile ... pa skripte ili sta vec od haubice pa do komoda ... problem je sto je zapravo sad taj komodo koji posteno igra (barem mislim tako :D) kaznjen a svi koji varaju ostaju nekaznjeni ili slabo kaznjeni. komodo nemoj se gasiti ja cu preuzeti :D da te osvetim

lesinarbl
01.06.10, 18:34
ma jadno je ovo sve postalo ...

nemam rijeci i ko god je ulazio na accove tudje i ovo sto je uradio nije fer ....

ne krivim nikoga niti ikoga optuzujem za ovo sto se desilo komodu....

samo sam rekao da ste imali pristup na pojedinim accovima i zasto ova igrica gubi smisao svaki ..

toliko uplacivanje zlata i gubljenje vremena nije vrijedno da se ovako zavrsi....

ovo sve gubi smisao igrice...zbog pojedinaca ....

pozdrav i zivjeli :zivio:

ble!
01.06.10, 18:41
evo moram priznati da sam ušao na sve akaunte počev od bad,sk,bih tt,bnk,dm i slično...

haj nazdravlje valjda uletim na akaunte i ovih malih alijansi :zivio:

toto
01.06.10, 18:46
nek mi da šifru da ja vidim da taj off ide prema meni, i ja sklonim deff bez problema, al ja nikom živom ovdje ne vjerujem. p.s što se tiče morala i tih ostalih ljudskih odlika pročitaj samo lešinarov post o tome čije ste vi sve šifre imali, sad vam se vratilo istom mjerom pa prozivate, u svakom slučaju to nije ispravno i da ne serem više

eto mislim da je ovo vrlo posteno ni ja ne bih nasao posteniji prijedlog!!!

nego jedno pitanje za lesinara:::sta to fali sarajevu pa neko moze prosipati nesto u sarajevu a ne u banja luci????

BetOn_Sa
01.06.10, 18:50
SRAMOTA!
Zaista ne znam šta bi rekao, ko god da je to uradio, pa makar i ovaj ble!, ubio je smisao igre.
LJUDI OVO JE IPAK SAMO IGRA!

Ko god je ovo uradio želim mu gorak okus pobjede!
Toliko od mene

lesinarbl
01.06.10, 18:53
eto mislim da je ovo vrlo posteno ni ja ne bih nasao posteniji prijedlog!!!

nego jedno pitanje za lesinara:::sta to fali sarajevu pa neko moze prosipati nesto u sarajevu a ne u banja luci????

nisam spomenuo banjaluku ....ali nek ne prica neke glupe price ovde jer je jasno ko dan sve!!

objasnicu ti sve vidim da nisi upucen ...

royal flush
01.06.10, 18:59
ma jadno je ovo sve postalo ...

nemam rijeci i ko god je ulazio na accove tudje i ovo sto je uradio nije fer ....

ne krivim nikoga niti ikoga optuzujem za ovo sto se desilo komodu....

samo sam rekao da ste imali pristup na pojedinim accovima i zasto ova igrica gubi smisao svaki ..

toliko uplacivanje zlata i gubljenje vremena nije vrijedno da se ovako zavrsi....

ovo sve gubi smisao igrice...zbog pojedinaca ....

pozdrav i zivjeli :zivio:

One logove sto si ti izbacio, moze se reci isto tako da je neko sa tog acc ulazio kod Adisa i Tony-a

Situacija je ista ko na starom s2, neka MH i Floosh kazu koji su to nikovi ulazili kod diverzity-a.
Definitivno taj lik nije nista lose zasluzio, i neka je na obraz onome ko je to uradio!

A za spijune, i postenu igru nemoj tako ti Boga ulaziti u tu temu, jer i sam si prico da imete i vi spijuna, a znas i sam sta su neki od igraca iz sk radili na proslim serverima...

lesinarbl
01.06.10, 19:02
One logove sto si ti izbacio, moze se reci isto tako da je neko sa tog acc ulazio kod Adisa i Tony-a

Situacija je ista ko na starom s2, neka MH i Floosh kazu koji su to nikovi ulazili kod diverzity-a.
Definitivno taj lik nije nista lose zasluzio, i neka je na obraz onome ko je to uradio!

A za spijune, i postenu igru nemoj tako ti Boga ulaziti u tu temu, jer i sam si prico da imete i vi spijuna, a znas i sam sta su neki od igraca iz sk radili na proslim serverima...

pa imamo jos uvijek ...to su cosack i taj tony ...dobri moji drugari :):gimmi5:

royal flush
01.06.10, 19:03
pa imamo jos uvijek ...to su cosack i taj tony ...dobri moji drugari :):gimmi5:

Posteno :D mi vise nemamo :zivio:

ble!
01.06.10, 19:04

kakvi ba MH i Floosh,žalite se švabama...pa šta mislite kako su uletili na akaunte... da nije preko švaba?

BetOn_Sa
01.06.10, 19:11
Ja imam prijedlog da se server proglasi neregularnim (moze i FIFA proglasiti ako hoce) pa da na miru svi ljetos idemo na more :) mada prije će slovenci osvojiti svjetsko prvenstvo nego li svabe budu pomakli prst na misu, jer naravno njima ide u prilog da se sto vise golda trosi

Decimus Maximus
01.06.10, 19:19
Hajde da se malo stane na loptu, da vidimo sta i kako dalje.
Ja sam licno bio na MSN sa njofrom kad kaze da ce on prvi maknuti deff komodu. Zato nemojte covjeka na forumu prozivati.

Nesto slicno ovome je bilo na ex ba2. OK spijunaze na travianu je bilo i bice. Ali koji logical positivist treba biti i trositi gold. Znam da takvih ljudi ima i u SK i BAD i bilo kojoj ally.

Boze moj. Hare imao pristup nalogu hrakica. Ja ga skontam, promijenimo pass, prevedemo acc na novi email i idemo dalje. Ali nije bilo kucanja offa.

Ako ce se koristiti generatori sifri i hackovati nalozi koji vrag igrati. Meni je draze od icega sto smo provalili akciju na shinobija preko onih spijunaza gdje off bio u selu pa ga nema u sledecem. Malo matematike i imate potencijelne mete. I jos pukom slucajnoscu poslao izvidjanje po drugi put.

Sad drhtanje glasa. Desava se. Ali ako neko ide poslednji u napadu na predoxa i prebacuje art u toku napada. Sta mislite sta radi???

U svakom slucaju ok je sto smo sv istog misljenja za ovo hackovanje. Nadam se da se doista tako i misli.

uzivajte ljudi i malo spustite tenzije.

Oktanijusovi napadi mogu znaciti i ovo. osoba koja je ulazila na oktanijusa ima pass od tonya i cossacka. Poveznica se pravi ako je sa istog racunara izvrseno logovanje. Ponavljam racunara ne isti IP. Jer meni se poveznica sa drugarom aktivirala tek kad je on usao sa mog laptopa koji je konektovan preko 4-portnog modema. Dok se logovao sa svog nije je bilo.

Mozda grijesim sa ovim ali moj zakljucak je taj. Znaci mozda su cossack oktanijus i tonyo poveznicu zaradili od neke cetvrte osobe koja im posjeduje passove.

dinGospo
01.06.10, 19:24
ko sto decimus rece spijunaza, tj pristupa acc-ovima u ally je bilo i bit ce... ali ovo je vec ''malo puno previse''... neko je ipak ulozio: vrijeme, pare i zivce i sad dodje neki saban i skuca mu sve bezveze (da je bar na sylera poslo komplet off pa ajd :D malo sale) al fkt ne mogu da skontam te umove i genijalce - HAJVANI JEDNI UBIJATE IGRU!!! :izdim:

Damir-75
01.06.10, 19:34
Mogu li ja malo....

Da krenem redom po optuzbama:

Mi prijavili igrace SK da igraju sa ukradenim zlatom. Odgovor- Nismo mi.
Mi imamo spijune u SK. Odgovor imamo/imali smo.
Mi napravili ovo sa Komodom. Odgovor- Nismo mi.

Komodo ne znam sto nas optuzujes, a niti znam kako bi mi to napravili. Kao sto sam kazes nismo mogli imati šifru, a da smo je imali sigurno bi drugacije postupali sa njom.
Fino prijavi ovo Flooshu pa neka ti makar kaze ko je ulazio na acc u to vrijeme.

Za Sherlocka Holmsa, što se satra da dokaze kako imamo(ili smo imali) špijuna u SK, u pravu si. Samo da se ne radujes previse, pitaj svoje koliko vi imate spijuna kod nas i koliko ih koristite(ako ti oni ne priznaju, ja cu ti reci).

balzamico
01.06.10, 19:35
[QUOTE=komodo;891226]to za pivo se obavezno javim ja a za gold - koji gold? :ahahah:
Plus akaunt

Jebo ga 37dana PLUS-a :aaaa: nego Šomi vidi kako je krenuo rese da klika na dole odozgo posle plusa pa smo ga izbacili u sred rabote :PC:[/QUOT

ovo je stvarno jadno sto su vam uradili sa acc, pljujem na ovakav server i ljude zbog kojih se svi osjecamo ko zadnja balkanska stoka

predator100
01.06.10, 19:49
Moram neke stvari napisat u vezi ovog sto se desilo danas
moram pitat sve iz saveza SK nek svi pojedinacno odgovore ako zele da li bi vi da ste upali na taj acc poslali off i potrosili golde?ili bi mozda cuvali taj acc da imas za spijuna i tako te stvari?druga stvar da li bi vi poslali off na lupam barona,sylera,haracha?kad bi taj acc kojeg ste provalili imao off?naravno da nebi ako bi ga morali slat poslali bi ga na svoje protivnike...nije niko tolko zaostao da napada svoje ljude... mislim da niko ne treba da gasi acc sastanak napravite i dogovorite se nadjite zajednicko resenje...nek coveku ostane off al onda ljudima nadoknadite vi stetu koju prouzrokuje taj off...

pozdrav svima i sretno u daljenjem toku igre.....

Decimus Maximus
01.06.10, 19:57
moram pitat sve iz saveza SK nek svi pojedinacno odgovore ako zele da li bi vi da ste upali na taj acc poslali off i potrosili golde?ili bi mozda cuvali taj acc da imas za spijuna i tako te stvari?druga stvar da li bi vi poslali off na lupam barona,sylera,haracha?kad bi taj acc kojeg ste provalili imao off?naravno da nebi ako bi ga morali slat poslali bi ga na svoje protivnike...nije niko tolko zaostao da napada svoje ljude... mislim da niko ne treba da gasi acc sastanak napravite i dogovorite se nadjite zajednicko resenje...nek coveku ostane off al onda ljudima nadoknadite vi stetu koju prouzrokuje taj off...

Stari da mi se off kuca na nalogu kome imam pristup ne bih raspustio deff. Obraz je obraz.
Ako sam neoprezan i ostavim pass u net klubu koristite i citajte poruke do mile volje. Ali trositi gold i kucati off, to vec treba biti beeeep. Ja sam rekao da u svakoj ally ima ljudi koji ce ovo uraditi i jos se pojaviti na ovom forumu da se pohvale.

nebojsasp
01.06.10, 20:33

nisam mislio da nesto pisem i polemisem, ali moram cisto da odgovorim predatoru
posto u zadnjih mesec dan igram na baronu, tj bivsem cecenu, pa sam u toku mnogih desavanja
predator ako si procitao komodov post videceo si da je njegov off usitnjen i poslat na BAD ally
postoje dva razloga zasto je to uradjeno
prvi razllog, da je poslat na nekog iz SK ally, proradili bi mobb i deff bi bio sklonjen ispred offa
znaci off bi ostao
sledeci razlog je sto je poslat na BAD ally i usitnjen da bi se mogao docekati sa 10k deffa i pobijen, jedna napomena samo
svo zito i rese u selu potrosene i off usput jos i crkava od gladi
a pozdravljam razmisljanje bad ally da ko god je to uradio nije uradio na posten nacin, to nesluzi ni jednoj ally na cast
na proslom ba2 je isto tako dva puta hacovan acc od stalkija
a sto se tice spijuna po aly toga je bilo i bice
to je uostalom sastavni deo igre i oko toga netreba dizati neku prasinu
jednostavno nadjemo spijuna katamo i idemo dalje
to je bar prosto

WhY?
01.06.10, 20:39
i da, imao/la je toliko vremena da rushi zgrade i golda rusenje (dual izracunao da nije mogao/la potrositi 400 golda na puko klikanje silnih pluseva), to smo tek maloprije primijetili jer smo se nas dvoje nesto zapricali na msn.u dok nismo skuzili da minus u selu raste, a niko od nas ne vraca off iz podrske.. s tim da nemamo sittera niti ko drugi ima pass od acc.a..

sumnjamo na nekoga, ali cekamo odg mh.a i floosha.. i slazem se s tim sto neko rece da bi zakucao off na nase igrace, ali tako bi se lakse dogovorili da se skloni deff, ovdje su isli na sigurno.. uostalom, njofra je dobio pass i vidio je sve..

ovo mi je 3. ba1 server i jos nisam vidjela ovakvu bolest i kretenizam!

haris_20_
01.06.10, 20:42
JA sam vec napisao komodu ali i ovdje da napisem da mi se gadi ono sto je danas napravljeno sa nalogom dive4sity... Ja licno cu sklonit sve prije njegovog napada neka ako treba srusi nesto stetu cu nadoknaditi ...

pozz svima ....

lolek
01.06.10, 21:31
kao sto rece baron napadi su poslati na tacno odredjene igrace koji uvijek imaju bruku deffa u selu...
i ko je poslao napade je imao uvida u to....

i u jos stosta ... :D

a komodova sifra je 100% bila sigurna...i suplja je prica da je neko drugi imao tu sifru...jer nije...
taj racun je hakovan....i to je to...
a mozda je slucajno zaboravio sifru u igraonici, ili na casu informatike pa sad nece da prizna....???:lol3:

kao sto sve razumne glave rekose spijuna ima i uvijek ce biti....
i da se malo spuste tenzije jer svugdje ima postenih i nepostenih igraca...
realnost je da je SK ne nemjerljivo vise kaznjena nego jedina do sada ali otom potom se vec sve reklo... :D

i mislim da bi se ovo trebalo javno razotkriti i objaviti ko je taj sampion.... :D
saznace se kako tako...
stvarno je glupo da se optuzuje ovaj ili onaj....
pa nisu sve badare losi ljudi i papci...ima tamo i dobrih...
moram ovo da prepravim pre nego me razapnu... u ...
ma dobre su badare samo i tamo se nadje koji izrod kao i svugdje ... :D

hidan_sa_s1
01.06.10, 21:43

e komodo hoces igrati :zivio:

predator100
01.06.10, 22:27
eee cecen baron ili ko vec da li bi ti upropastio taj acc ak mozes bit spijun na njemu ?bez obzira na sve ove tvoje argumente samo mi to reci?ja ti 99%garantujem da to niko iz BAD ally nije uradio...neko da salje off sam na svoj savez nema logike nikakve...

soe
01.06.10, 22:32
kakav kretenizam. uletiti na tudji kopjuter pa ga izofirati da voli perverzije gledati, to mogu razumjeti :biggrin: , al ovo je vec djelo pacenika, fakat. nego hebo ovo, hajte svi na australijske servere :biggrin:

nebojsasp
01.06.10, 22:42
eee cecen baron ili ko vec da li bi ti upropastio taj acc ak mozes bit spijun na njemu ?bez obzira na sve ove tvoje argumente samo mi to reci?ja ti 99%garantujem da to niko iz BAD ally nije uradio...neko da salje off sam na svoj savez nema logike nikakve...

ja neznam prijatelju da li sam bio jasan, off je isparcan, da je poslan na nekoga iz SK ally deff bi se skloni
ovako poslan na BAD ally i naravo da ce da se defaju sela , to je sasvim logicno
stim sto ja ponavljam da to nije uradio neko ko igra psteno, to je uradio neko ko je zeleo da nasteti SK ally i BAD ally, jer je ovakve stvari samo stete serveru
nikome dobro nije donelo, najvise je ovde ostecen komodo i njegova dualka
jer ljudi igraju postno i klikaju nesto godinu dana i na kraju neko uleti i hakuje acc
ja samo kazem da se stavite u njihov polozaj, kako biste vi reagovali?

woole
01.06.10, 22:44

ma daj covjece kako ne kontash... poslao je rasparcan off na nekoliko igraca i takav off bi bio relativno lako unisten, a on bi josh i heroja poslao u deff pa i xp-a dobio.... ovo nije napravljeno da bi se spijunirala alijansa vec da bi se sj**ao jako kvalitetan acc. Izmedju ostalog, ko god da je ovo uradio vjerovatno ima acc u SK alijansi ili ima spijuna ili sta god vec....

_WOLLF_
01.06.10, 22:51
kakav kretenizam. uletiti na tudji kopjuter pa ga izofirati da voli perverzije gledati, to mogu razumjeti :biggrin: , al ovo je vec djelo pacenika, fakat. nego hebo ovo, hajte svi na australijske servere :biggrin:

mislis austriski :hugg::hugg:

odo da pripremim kante, ulazi mi voda u kucu.. zovite vatrogasce da me evakuiraju :confused::confused:

a mozda se komodo desi i kod tebe ono..
"korisnik istog racunara moze ograniceno pljackat", pa ce ti pokazat ko je ulazio..
mozda je kakav bot :deriguz:

predator100
01.06.10, 22:59
e pa ja vam govorim da je na moj acc poslao i da mi je napisao sta ide ja bi sklono deff i dog bi se sa njim ili sa sk ally oko nadoknade ressa i tih stvari jer razumem coveka upotpunosti i stavljam se u negov polozaj nije mu lako i meni bi bilo krivo normala al poenta moje price je u tom da to niko iz bad ally nije uradio to je uradio neko kome smeta taj acc na bilo koji naci ili ko ne gotivi tog lika razumes

a upravu si ovo samo skodi celom toku igre nadam se da ce krivac bit pronadjen i da ce adekvatno bit kaznjen... ugodan ostatk noci...

nebojsasp
01.06.10, 23:15
e pa ja vam govorim da je na moj acc poslao i da mi je napisao sta ide ja bi sklono deff i dog bi se sa njim ili sa sk ally oko nadoknade ressa i tih stvari jer razumem coveka upotpunosti i stavljam se u negov polozaj nije mu lako i meni bi bilo krivo normala al poenta moje price je u tom da to niko iz bad ally nije uradio to je uradio neko kome smeta taj acc na bilo koji naci ili ko ne gotivi tog lika razumes

a upravu si ovo samo skodi celom toku igre nadam se da ce krivac bit pronadjen i da ce adekvatno bit kaznjen... ugodan ostatk noci...

verujem t, jer bi svi pravi igraci tako regovali, a rese se daju nadoknaditi, ja se iskreno nadam da ce krivac se naci , ma ko to bio treba svi da odvojimo dva dana i da ga nuliramo ali svi
a posle da se opet vratimo nasim "sukobima" i da ovaj server uzme bolji, naravno to smo mi :asko:

soe
01.06.10, 23:36
mislis austriski :hugg::hugg:

vec je utvrdjeno da je to isto, nemoj da se ponavljamo ;) :biggrin:

dMN-falconero
02.06.10, 00:57
JA sam vec napisao komodu ali i ovdje da napisem da mi se gadi ono sto je danas napravljeno sa nalogom dive4sity... Ja licno cu sklonit sve prije njegovog napada neka ako treba srusi nesto stetu cu nadoknaditi ...

pozz svima ....

NEMA SE STA RECI SVAKA TI CAST..
najozbiljnije svaka ti cast :)

ps: eto sada te nece napadat SK( valjda su i oni ljudi) :) :hugg: :zivio: :gimmi5:

sars
02.06.10, 01:09
Sutra ćete imati krivca i detaljno objašnjenje svega ....
onaj moj post koji ste ismijavali nije bio slučajan .....

sars

WhY?
02.06.10, 01:28

ps: eto sada te nece napadat SK( valjda su i oni ljudi) :) :hugg: :zivio: :gimmi5:

pa ja sam mu odmah napisala da ne sklanja deff, pa deeeeeee, radi 2k batina te necu smjeti napasti do WW-a :(:deriguz: :P

dinGospo
02.06.10, 01:30
Sutra ćete imati krivca i detaljno objašnjenje svega ....
onaj moj post koji ste ismijavali nije bio slučajan .....

sars

ako ce ti biti lakse da se ne peglas, ja sam licno poslao napade i potrosio gold :hugg:

PS cudi me da ti ovdje nesto moraliziras, mislim da ti koji si koristio hackovani gold imas najmanje prava da se pravis moralista i solis pamet cime se BAD sluzi ili ne sluzi

lesinarbl
02.06.10, 02:00
ako ce ti biti lakse da se ne peglas, ja sam licno poslao napade i potrosio gold :hugg:

PS cudi me da ti ovdje nesto moraliziras, mislim da ti koji si koristio hackovani gold imas najmanje prava da se pravis moralista i solis pamet cime se BAD sluzi ili ne sluzi

koristili ste i vi gold na ne legalan nacin(ovako ili onako nije bitno)...kakve to ima veze sa ovim sada sto se desilo...?

prestanite se pretvarati i glumiti postenjacine najvece!!

dinGospo
02.06.10, 02:08
koristili ste i vi gold na ne legalan nacin(ovako ili onako nije bitno)...kakve to ima veze sa ovim sada sto se desilo...?

prestanite se pretvarati i glumiti postenjacine najvece!!

mi se ne pretvaramo... mi to jesmo :P

lesinarbl
02.06.10, 02:09
mi se ne pretvaramo... mi to jesmo :P

vidi se :lol4:

igor_w
02.06.10, 02:20

Aj ti, a i mi cemo doci za tobom, samo sutra :asko:

_WOLLF_
02.06.10, 03:41

nikako mi nije jasno kako hakovani gold mozes porediti sa ovim sto se desilo na komodovom acc..
ja sam siguran da hakovani gold koriste i bad i sk i tt i bnk, a i ko god ima priliku da napuni acc goldom na taj nacin sigurno nece odbiti..

a soe jesi li rijesio problem sa guglanjem traviana na poslu.. jer nesto te nema preko dana :goku:

igor_w
02.06.10, 10:27
a soe jesi li rijesio problem sa guglanjem traviana na poslu.. jer nesto te nema preko dana :goku:

Jel to neko i Soe-ta poželio :haha:

haris_20_
02.06.10, 11:30

:D ma nije ba frka posteno igramo i da su poslali vise vojske sklonio bih ...a ovo je igra naravno da ce me napadati pa bilo bi mi dosadno do kraja servera:D

tomcat.ri
02.06.10, 13:39
jutro čeljadi

nadam se da ćemo se vrnuti normalnoj igri, jer ovo s upadima na acc. i razvaljivanjem je prešlo sve granice dobrog ukusa

osobno, mislim da mi je ovo zadnji ba1 server koji igram, što zbog zasićenosti a što zbog ovakvih stvari (upad na acc. preko razbijača šifre, hakiranje, razvaljivanje acc. i sl. ljepote)

tom

dinGospo
02.06.10, 15:09
nikako mi nije jasno kako hakovani gold mozes porediti sa ovim sto se desilo na komodovom acc..
ja sam siguran da hakovani gold koriste i bad i sk i tt i bnk, a i ko god ima priliku da napuni acc goldom na taj nacin sigurno nece odbiti..

1. ne poredim s tim - samo govorim da moralizira bezveze kad je i on sam krsio pravila, pa samim tim ima i najmanje ''prava'' da nesto prica o moralu i nacinu igranja.
2. ja licno znam ljude koji NECE napuniti acc hackovanim goldom.
:ciscenje:

igor_w
02.06.10, 15:30
1. ne poredim s tim - samo govorim da moralizira bezveze kad je i on sam krsio pravila, pa samim tim ima i najmanje ''prava'' da nesto prica o moralu i nacinu igranja.
2. ja licno znam ljude koji NECE napuniti acc hackovanim goldom.
:ciscenje:

Znam i ja i nijedan ne igra u BAD :dance:

dinGospo
02.06.10, 15:42
Znam i ja i nijedan ne igra u BAD :dance:

dobar dobar :D recimo ja znam da je vecina navedenih u sk :P

igor_w
02.06.10, 15:43
dobar dobar :D recimo ja znam da je vecina navedenih u sk :P

ma jok igraju na australskom serveru sa soetom, :biggrin:

dinGospo
02.06.10, 15:44
ma jok igraju na australskom serveru sa soetom,

austrijskom valjda :lol2:

igor_w
02.06.10, 15:51
austrijskom valjda :lol2:

Ako ti se alijansa zove Hajdi 22cm onda si u austrijskom
A ako ti se zove skokani klokani onda si u australijskom

ali to samo obučen profesionalac primjeti razliku:smijeh:

doduse soetova alijansa bi bila Hanz Fritz Spritz 7cm na austrijskom

hidan_sa_s1
02.06.10, 16:47

pa moze se usporediti ... ja licno nekoristim ni hack gold niti neulazim u nicije profile .. nisam nikad ni koristio skripte ... ali i neradi se o tome dali bad i sk koriste hakovani gold ili bihtt i bnk jer koliko god je npr komodov profil upropasten hakovanjem toliko se i lagano moze unaprijediti hakovanim goldom naspram igraca koji nikako nekoriste ( drugo je sad sto je komodo cisto igrao i nepravedno kaznjen )

jedina razlika je sto kako soe kaze moze mu procitati poruke i prosljediti i sto taj moze uci u bilokoji profil

isto tako sama cinjenica da je uso samo kod komodoa je neki osobni razlog inace bi se to nastavljalo a bad nebi ovako reagovao sumnjam da ce se skontati ko je to. ako je to preko tih nekakih programa odradeno onda najvjerovatnije iz internet kluba .. mada se ja nerazumijem u to i neznam dali moras biti povezan u proflie posto su to neki spominjali da se moze skontati preko mh ili slicno

jaskoxy
02.06.10, 20:01
meni to nije jasno
koliko puta se može pogriješiti šifra i onda se ne možeš više logovati
i dobiješ novu šifru na email

soe
03.06.10, 00:27
Aj ti, a i mi cemo doci za tobom, samo sutra :asko:

aj em olredi der :biggrin:

....

ma privremeno, pa i to shebashe, pa nadjoh novi nacin...al mi postaje sve vise mrsko peglati se

Jel to neko i Soe-ta poželio :haha:

ma jok igraju na australskom serveru sa soetom, :biggrin:

doduse soetova alijansa bi bila Hanz Fritz Spritz 7cm na austrijskom

jbt.pa ti me volis :love5: :biggrin: :biggrin:

_WOLLF_
03.06.10, 02:46
aj em olredi der :biggrin:

jbt.pa ti me volis :love5: :biggrin: :biggrin:

i ja vidim da tu ima nesto...
najcesce si spomenut lik danas bio :goku:

OzAzO
03.06.10, 04:30
i ja vidim da tu ima nesto...
najcesce si spomenut lik danas bio :goku:

Izmedju vas dvojice sigurno ima neke hemije :D

igor_w
03.06.10, 09:09
Izmedju vas dvojice sigurno ima neke hemije :D

Sve je dobro dok nema fizike :kissshy:

Decimus Maximus
03.06.10, 10:10
ja cu cestitati BAD na postenoj igri.

nadam se da za ovo imaju objasnjenje

http://4travian.org/log/42d61c054cb2adbf95c31366f5947bd2
i jos 4x
http://4travian.org/log/16b6e92227d00814785aad6431255991

Damir-75
03.06.10, 10:16

i jos 4x

Mozda je bug???:razmislja:

Decimus Maximus
03.06.10, 10:18
nekako precesto isti bug i to kad je BAD u pitanju..

ali saznacemo ima vremena

Mishel
03.06.10, 11:53
nekako precesto isti bug i to kad je BAD u pitanju..

ali saznacemo ima vremena

Čudi me da ti kao Mozak SK ne možeš ovo malo prokalkulisati :tuga:
i mislim da je dosta više prozivanja sviju nas kolektivno, znam da smo vam dosadili al šta se može :dailine:

OzAzO
03.06.10, 13:17
trenutno u gg kod mene ima 10 k deffa tako da malo jaci off i procicete bez problema da se ne mucite da mi ulaziti u Acc . Videcu da li cu nastaviti da igram posle ovoga posto je ovo krajnje glupo postalo

pozz i sve najboblje

Cossack
03.06.10, 13:59
trenutno u gg kod mene ima 10 k deffa tako da malo jaci off i procicete bez problema da se ne mucite da mi ulaziti u Acc . Videcu da li cu nastaviti da igram posle ovoga posto je ovo krajnje glupo postalo

pozz i sve najboblje

Ali dobro pogledaj... :mudrac:

btw Ima li ko kakve dobre spartle? :D acoddd nikako da sidje sa zida....:zgazio:

http://travian-reports.net/ba/report/12879f16d40

i jos 9x :predaja:

http://travian-reports.net/ba/report/1288048d7cf

oldsqL
03.06.10, 14:42
Kozace, postavi i njofru kad si laf pa postavljas acodd-a ;)

Arcadius
03.06.10, 14:48

i jos 4x

ovo nije ni meni bas jasno...

Cossack
03.06.10, 14:49
Kozace, postavi i njofru kad si laf pa postavljas acodd-a ;)

Ne vidim log od fejkova koji su kasnije isli ali koliko sam skontao NJOFRA je probio deff i dobro ga porusio! :brao:

Decimus Maximus
03.06.10, 15:22
ovo nije ni meni bas jasno...
ne kazem da si ti umijesan..
koliko te poznajem znam da nisi tip osobe koja ovo radi..

ostaje pitanje ljudi koji koriste tvoj pass..
jasno je da je ovo cisti pass sharing.

do ATAC-ovog passa se moglo doci na samo jedan nacin. preko acc RSK, koji je misteriozno pogasen. (znam da ce sad razni pametnjakovici poceti svoju pricu). acc nije pogasio vlasnik. covjek je otputovao ostavio mi pass da dam nekome
nakon nekoliko sati pass promijenjen. nije bilo moguce stupiti u kontakt sa vlasnikom. dok smo se izmedju sebe snasli acc je pogasen. ako se ne varam i velika kolicina golda je nestala. neka poblize objasni vlasnik jer se vratio.
i mislim da je osoba koja je povezala tebe i ATAC-a obavila gasenje naloga RSK.

_WOLLF_
03.06.10, 15:29
eee ja bi volio da nam se neko javi i objasni ovo..
dali ukoliko neko treci udje na acc od arcadiusa i ataca sa jednog racunara, ali ne posalje napad sa istog racunara , nego samu udje da vidi sta se desava, nakon toga arcadius posalje napad, dali bi se pojavilo ono..?? ili se to desi samo u slucaju kada se salje napad sa racunara koji je ulazio na oba acc..
ako me ko skonto nek objasni.. :brao2::brao2::brao2:

a igore, rego sam se na austriskom serveru, soe laze, ne igra tamo :goku:

Decimus Maximus
03.06.10, 15:43
eee ja bi volio da nam se neko javi i objasni ovo..
dali ukoliko neko treci udje na acc od arcadiusa i ataca sa jednog racunara, ali ne posalje napad sa istog racunara , nego samu udje da vidi sta se desava, nakon toga arcadius posalje napad, dali bi se pojavilo ono..?? ili se to desi samo u slucaju kada se salje napad sa racunara koji je ulazio na oba acc..
ako me ko skonto nek objasni.. :brao2::brao2::brao2:

to je cista poveznica..
zato sam i rekao da je neko ko ima oba passa mogao to uraditi..

pilot_mo
03.06.10, 15:44
jao zavrzlama na serveru. . .

hebo ti floosha i MH, ovdje bi i SIPA imala posla

igor_w
03.06.10, 15:51

skatali ga sinoc :brao2:

a treba li ti dual? :tres:

_WOLLF_
03.06.10, 16:04
skatali ga sinoc :brao2:

a treba li ti dual? :tres:

pa zar opet.. hoce ga kate nesto :brao2::brao2:

ajdi igramo filipinsko server.. tamo cim bude opasnost od tcunamija, odmah se sve crveni..
nigdje nikog :predaja::predaja::goku:

OzAzO
03.06.10, 16:18
pa zar opet.. hoce ga kate nesto :brao2::brao2:

ajdi igramo filipinsko server.. tamo cim bude opasnost od tcunamija, odmah se sve crveni..
nigdje nikog :predaja::predaja::goku:

hahaaha tu samo treba da cekamo da udari i osvajamo server :D:D

E ovako ja sam vlasnik naloga RSK . Na tom nalogu u biljeskama je bilo preko 40 passeva iz cele SK ally , ujedno i od igraca iz glavne ally. Ja nisam bio tu nedelju dana jer sam imao RL obaveza isuvise da bih mogao travian daigram . Kada sam se vratio moj nalog je bio ugasen , pass je imao KGB koji nije dao nikome . Jenostavno je nestao acc i preko 1k golda , sto se golda tice prebaceni su na drugi acc posto su mi stigle na mail ali sto se tice acca mog on je nestao i sa njim i te sifre . Nakon toga se pocinju desavati jako cudne stvari . fejk sa super face i super girl na wulfestaina i pise da su korisnici istog racunara i tako sa jednog po jednog naloga koji je bio tu . Ujedno tu je bio i pass od OZAZO a taj nalog je tada bio siter SILVESTERU i kada se krenulo na arkadiusa , velike su sanse da je neko usao i video to. Posto se po kruznim u bad moglo videti da su znali 100% gde ide off jer je islo da svi salju sav deff koji imaju kod arkadiusa sto se moglo i videti a ostali gradovi su bili prazni u badu . Pa uhvacen off atacu ( sve vise mislim da ima veze sa ovim ) . I posle toga jako puno gluposti se izdesavalo da pocnje da bude sve smesnije i igra gubi smisao . Ali idemo dalje samo je velika fleka na badu od pocetka kada je objavljen rat a samo SK I BIH TT igraci banovani ( neka mi objasni neko na normalan nacin ) pa do ovoga sada , opet ponavljam kada dodje WW sta li ce tek biti .....

a ja odoh na pivu sada :zivio:

lutajuci_udarac
03.06.10, 16:44
neko jede govna, a ima hljeba ...

nezz samo sta floosh više čeka ?
floosh prosvijetli nas :dzemila: !

_WOLLF_
03.06.10, 17:20
ajmo sad da vidimo logove..
sudzukica popusio, i to bolesnu kitu :P:P:lol3:

a sta je sa ostalih,???
svasta je bilo a moj deff jos jednom prezivi, izgleda prije ce umrijeti od gladi, nego da ga ubiju, e jesam baksuz :deriguz::goku:

njofra
03.06.10, 17:31
Nazalost doveli smo igru do te tacke da ne mogu cestitati suparnickoj strani na zaustavljanju mog off-a jer jebi ga kao i vi sumnjam u korektnost druge strane, u normalnim okolnostim bi cestitao jer nije lako zaustavit skoro 40 kila offa poslanog u 4 sata navecer a koji putuje na manje od 8 sati tako precizno da se zaustavi glavni napad ali val kata iza se provuce hahaha jebaji ga mjenjam mail pozere i klikam dalje, log cu kasnije postavit posto pisem sa moba

komodo
03.06.10, 17:58
Ja samo da vas pozdravim i javim da hakovanje naloga d1ve4sity je rešeno, krivca nismo uspeli naći narafski :) Ali šta je tu je, idemo dalje.

Samo bih želeo da se zahvalim igračima BAD alijanse na korektnosti i zdravom razumu posle onoga što nam se desilo jer je većina sklonila svoj deff iako verujem da su bili pod fejkovima ili napadima.

Idemo dalje, pokušaćemo se što brže oporaviti od urnisavanja naloga, i vratiti u igru što pre.

Takođe bih apelovao da se prestane igrati na način na koji se igra i da svi pošteno promenite password-e i da se jednom stane na kraj forama "igrače sa kojima igrate sa istog PC..." Dakle to je takođe nešto jako prljavo jbg. i Meni će se desiti samo sa NJOFROM tako nešto od svih na ovom serveru jer je ulazio da vidi napade kada nam se ono desilo i uverio se o čemu je reč sa našim nalogom.

Dakle ajmo malo da popravimo stvari na serveru i da se prestane sa tim i krene malo poštenije da ratuje jer verujte ako ovako nastavimo pola ljudi će se pogasiti i ko god pobedi pobeda neće biti nadigravanjem i nadmudrivanjem već "ko je koga više izvarao multijima i pass sharing-om"
Aj da ne budemo balkanci bar u igrici jbg.

Napred Sars :P

d1ve4sity

royal flush
03.06.10, 18:57
Fkt je nekorektno od floosha ako nije reko koji su to igraci ulazili na acc od diverzity-a, ne mogu da vjerujem da to nije reko, jer situacija na prvom s2 serveru tacno je naveo sve nikove igraca koji su ulazili na acc sale_tm87, i odmah se povezalo sta i kako... A mozda je i reko, pa sad... Fkt nebi zelio da uvijedim igraca diverzity, al jbg...

Stanje na serveru se nece popraviti sve dok obje strane samo optuzuju drugu. Smijesno je slusati price odredjenih ljudi iz SK, kako mi imamo spijune, hakujemo acc, gasimo, krademo gold i slicno... Pa i to se da provjerit posaljes poruku mh i on ti kaze na koji acc je gold prebacen i prica gotova... Gdje god se pojavi korisnici istog pc-a igraci BAD ally su ulazili, nema druge.. Al hajd najlakse je izigravat postanjacine i djecu cvijeca...

Ko o cemu, kurva o postenju...

njofra
03.06.10, 18:58
http://travian-reports.net/ba/report/12961322b53
evo vam link:) znači napad je poslan u 4 ujutro i stigao je iza 11, u selu ima 13 heroja:) a dan prije nije ništa imao u selu, zafejkan je cijeli taj kvadrant znači jedno 12 igrača, pustite se ljudi šuplje o poštenju idemo dalje:)

Cossack
03.06.10, 19:22
Cim nema dojave odmah belaj... :D

http://travian-reports.net/ba/report/1296968cd80

i onda 5 X

http://travian-reports.net/ba/report/12970630aa9

Who is next? :dzemila: :D

lolek
03.06.10, 19:25
evo vam link:) znači napad je poslan u 4 ujutro i stigao je iza 11, u selu ima 13 heroja:) a dan prije nije ništa imao u selu, zafejkan je cijeli taj kvadrant znači jedno 12 igrača, pustite se ljudi šuplje o poštenju idemo dalje:)

da da....samo taj je grad branjen... u pravu si njofra...dojava je bila...
to SK nema vise deffa kad se samo toliko skupilo na dojavu...
donji smo...

nema nam spasa....sad se kolektivno gasimo....

e jesi lik...
a trebao si samo korektno cestitati na doceku...:lol4:

_WOLLF_
03.06.10, 19:29
da da....samo taj je grad branjen... u pravu si njofra...dojava je bila...
to SK nema vise deffa kad se samo toliko skupilo na dojavu...
donji smo...

nema nam spasa....sad se kolektivno gasimo....

e jesi lik...
a trebao si samo korektno cestitati na doceku...:lol4:

ajdi ne prozivaj te dojavu i ovde, dosta sto se samo na baxu o njemu prica..

ovde su igor i soe glavni.. :sejofloosh:

Painkiller
03.06.10, 19:34
Nazalost doveli smo igru do te tacke da ne mogu cestitati suparnickoj strani na zaustavljanju mog off-a jer jebi ga kao i vi sumnjam u korektnost druge strane, u normalnim okolnostim bi cestitao jer nije lako zaustavit skoro 40 kila offa poslanog u 4 sata navecer a koji putuje na manje od 8 sati tako precizno da se zaustavi glavni napad ali val kata iza se provuce hahaha jebaji ga mjenjam mail pozere i klikam dalje, log cu kasnije postavit posto pisem sa moba

E ovako, posto vidim da sumnjas u korektnost doceka, i sveg ostalog, da se potrudim da ti objasnim kako su se stvari razvijale. Kao prvo, kad sam vidio da pathetic ide na mene, poslao sam poruku cetvorici-petorici prijatelja, koji, usput da kazem, nisu iz vrha ally. U roku od 20 minuta dobio sam odgovore, i vec je u gg islo oko 15k deffa. Do tad uopste nije bilo organizovanja slanja deffa za moj nalog, jer su se znali neki prioriteti, koji su morali biti zasticeni. Tek oko ponoci je krenulo 30-ak pojacanja, kad sam vidio da i arkadius stize. Uglavnom, onda je krenulo malo bolje sa deffom, ali svejedno nije to bilo org. na nivou ally, vec izmedju 12-13 igraca. Daj budi barem malo fer igrac, pa fino cestitaj na doceku, kao sto ja tebi ovom prilikom cestitam na odlicnom offu, i fino odradjenoj akciji. Jest da je steta velika, ali je i ogroman off uhvacen. Ali to je igra, u tome i jeste stvar. Napadamo, napadaju nas, rusimo, ruse nas. To je to, sta bi sad - IDEMO DALJE! :zivio:

P.S. Vidim da se spominje neko postenje i hackovanje naloga. Ti si, kao sto sam gore i naveo, napisao da ja dan prije u gg nisam imao nista. Posto Arkadiusovi spijuni nisu prosli, nisi mogao znati sta ja imam. Medjutim, tvrdis da ja nisam imao nista. A govoris o postenju gore i regularnosti ove akcije. Malo si mi kontradiktoran. :razmislja:

A vidim spominjes i heroje. Pa barem BAD ne bi trebao spominjati takve stvari. Vise se i ne sjecam koga je SK napadao iz BAD-a, a prije toga je kvalitetno zafejkana komplet ally, kad se u tom selu koje je bilo meta naslo pola citavog deffa B.N.K. i tadasnji sav vas deff, zajedno uz 35 heroja. I vi ste tad tvrdili da ste se sami deffali, te da je sve regularno. Zato PSSSSSSSSSSSSSSSSSST!

A sto kazes da obe strane sumnjaju u regularnost akcije, samo da te razocaram, ja ne sumnjam, a ne vjerujem da sumnja iko iz ally. Dobro odradjena akcija i sta sad. Nemojmo biti paranoicni :P

Kao sto sam ja dobro skatan, budi i ti ljudina..pa reci da smo te momacki docekali, i eto...ajmo se dalje igrat. Nije kao da se niste nikad ljepili, pa da se sad cudite kako. Ajmo mi lagano...ode ja raditi na acc, dobio sam spartlu, i motiku, prvo da sastruzem ove Badare, usmrdise mi komsiluk:brao2:

Kad to zavrsim, lagano motiku na ledja i u njivu, trebaa kopati, ne bi li zito pocelo rasti ::biggrin:

A evo da se zahvalim jednom od nasih vodja, jer mi je odmah poslije napada poslao taj sav alat, zajedno uz sjekiru...treba sad ici graditi.

Aj zivjeli i vidimo se opet :heduan:

lolek
03.06.10, 19:46
P.S. Vidim da se spominje neko postenje i hackovanje naloga. Ti si, kao sto sam gore i naveo, napisao da ja dan prije u gg nisam imao nista. Posto Arkadiusovi spijuni nisu prosli, nisi mogao znati sta ja imam. Medjutim, tvrdis da ja nisam imao nista. A govoris o postenju gore i regularnosti ove akcije. Malo si mi kontradiktoran. :razmislja:

ajoj njofra sto te provali lik..........
nemoj vise svega ti....
kako neko nekad rece.... ko o cemu....

a trebao si samo kulturno cestitati...

bossbl
03.06.10, 19:50
ајд бад-аре добили сте по гузовима и шта сад

dinGospo
03.06.10, 21:05

spomeni i vase katane gradove ne samo zalijepljene offove mislim da nismo bas samo dobli po guzovima kako ti napisa

bossbl
03.06.10, 21:09
јесте јесте

lolek
03.06.10, 21:10

da da....

dobili su ali i daju .... :D

Damir-75
03.06.10, 21:13
Ja samo da vas pozdravim i javim da hakovanje naloga d1ve4sity je rešeno, krivca nismo uspeli naći narafski :) Ali šta je tu je, idemo dalje.

d1ve4sity

Izvini Komodo, ali ti ja ne vjerujem. Šta si riješio ako nemaš ni naznaka ko je to uradio, usput Floosh je na svim prošlim serverima davao odgovore ko je ulazio kada je pravljenja šteta na acc-u. Nemoj samo da pomislim da si i ti "lažni moralista" kao Ozazo i Decimus:(

bossbl
03.06.10, 21:14
da da....

Dobili su ali i daju .... :d

нећемо бит сад реални

doprex
03.06.10, 22:26
Fkt je nekorektno od floosha ako nije reko koji su to igraci ulazili na acc od diverzity-a, ne mogu da vjerujem da to nije reko, jer situacija na prvom s2 serveru tacno je naveo sve nikove igraca koji su ulazili na acc sale_tm87, i odmah se povezalo sta i kako... A mozda je i reko, pa sad... Fkt nebi zelio da uvijedim igraca diverzity, al jbg...

Stanje na serveru se nece popraviti sve dok obje strane samo optuzuju drugu. Smijesno je slusati price odredjenih ljudi iz SK, kako mi imamo spijune, hakujemo acc, gasimo, krademo gold i slicno... Pa i to se da provjerit posaljes poruku mh i on ti kaze na koji acc je gold prebacen i prica gotova... Gdje god se pojavi korisnici istog pc-a igraci BAD ally su ulazili, nema druge.. Al hajd najlakse je izigravat postanjacine i djecu cvijeca...

Ko o cemu, kurva o postenju...

Pa sada ćeš da kažeš da je neko od naših ulazio kod komoda na acc i slao napad na vaše igrače...I mi pričamo šuplje priče...Daj prvo smisli šta ćeš da napišeš pa onda piši...Nemoj da lupaš gluposti i da govoriš da vas Sk nepravedno optužuje...Mi smo bar priznali da smo hakovani gold koristili i kako...A što vi ne priznate???

Damir-75
03.06.10, 22:39
Pa sada ćeš da kažeš da je neko od naših ulazio kod komoda na acc i slao napad na vaše igrače...I mi pričamo šuplje priče...Daj prvo smisli šta ćeš da napišeš pa onda piši...Nemoj da lupaš gluposti i da govoriš da vas Sk nepravedno optužuje...Mi smo bar priznali da smo hakovani gold koristili i kako...A što vi ne priznate???

Ne kontam, sta trebamo priznati?? Reci, pa cu ja priznati...

WhY?
03.06.10, 23:20
Izvini Komodo, ali ti ja ne vjerujem. Šta si riješio ako nemaš ni naznaka ko je to uradio, usput Floosh je na svim prošlim serverima davao odgovore ko je ulazio kada je pravljenja šteta na acc-u. Nemoj samo da pomislim da si i ti "lažni moralista" kao Ozazo i Decimus:(

rijeseno jeste damire, s tim da se komodo mozda nespretno izrazio, nismo nasli krivca.. da je neko od vas iz BAD-a vec bi vas optuzili ovdje ;)
u nasem slucaju nije bilo tako (tj bar tako izgleda :) )... a ko je, sta i kako.. to cemo saznati malo sutra, nazalost :confused:

royal flush
03.06.10, 23:41

Osoba nije kriva dok se ne dokaze suprotno, drug cosccak ce malo detaljnije odgovorit na to...

Jucer ste svi u glas vristali kako samo mi to uradili, cekate floosha da se javi, a danas tisina, javio se floosh...Sto li je tisina, sto li se ne spominje hakovanje i slicno!? De tako ti Boga nemoj o tome ko je to uradio... A reci lave sta da priznamo, ako bude 1% istine u tome ili budem znao o tome nesto reci cu ti odmah.

sars
03.06.10, 23:46

Jedini lažni moralista si ti drugar ... Možeš da kažeš od koga si kako dobio info o syleru i maki koliko imaju offa prije 2 mjeseca i možeš da kažeš odakle ti pass-ovi igrača iz SK ... kao i kako ste i na koji način deffali silne anonimuse .... Svi nešto muljate i ofirate neke poštenjačine a ti se još našao da pametuješ i držiš pridike o moralu ... ma ti si jarane kompleksaš najjači ovde ... a kolega koji ti je rekao za "program" se lagano ugasio ...
Meni pričate za hack gold koji sam uzeo paket - jesam .... i kažnjen sam 2 mjeseca kad je nalog bio top .... a znaš i sam da je kolega Opasni ... uzimao iste pakete ... tačnije od iste osobe kao i ja ... prema tome ... igraj se u svom svjetu ... mizernom kakav jeste ... jbga jeste klocevi ... šta bi vam ja ... usrali ste server i sad bi kantom da pokupite ... ne ide braćo ... ne ide ....

sars

Damir-75
04.06.10, 00:00
Posto se po kruznim u bad moglo videti da su znali 100% gde ide off jer je islo da svi salju sav deff koji imaju kod arkadiusa

Sars, haj mi objasni kako je on vidio kruzne u Bad-u.:P

Jedini lažni moralista si ti drugar ... Možeš da kažeš od koga si kako dobio info o syleru i maki koliko imaju offa prije 2 mjeseca i možeš da kažeš odakle ti pass-ovi igrača iz SK ... kao i kako ste i na koji način deffali silne anonimuse .... Svi nešto muljate i ofirate neke poštenjačine a ti se još našao da pametuješ i držiš pridike o moralu ... ma ti si jarane kompleksaš najjači ovde ... a kolega koji ti je rekao za "program" se lagano ugasio ...
Meni pričate za hack gold koji sam uzeo paket - jesam .... i kažnjen sam 2 mjeseca kad je nalog bio top .... a znaš i sam da je kolega Opasni ... uzimao iste pakete ... tačnije od iste osobe kao i ja ... prema tome ... igraj se u svom svjetu ... mizernom kakav jeste ... jbga jeste klocevi ... šta bi vam ja ... usrali ste server i sad bi kantom da pokupite ... ne ide braćo ... ne ide ....

sars

Za Opasnog ne znam, znam samo za jednu igracicu iz glavne koja je kupovala ukradeno zlato od vas. Kad nam je objasnila kako ide, znas koliko je od nas 15-20 koji smo bili tu, uzelo to zlato? Niko. :P

Ovo za moraliste, pošto imam dokaze samo za ovu dvojicu, njih sam i prozvao, sa ostatkom foruma cu podijeliti kad dodje vrijeme za to.

soe
04.06.10, 00:03

zar ti majka nije objasnila da je nekulturno za nekoga reci da laze? al ima jos vremena, daleko je od zavrsetka tvoj proces odrastanja i odgoja :biggrin:

p.s.ove silne zavjere su fkt postale smor...kako vam se da? :biggrin:

_WOLLF_
04.06.10, 00:15
zar ti majka nije objasnila da je nekulturno za nekoga reci da laze? al ima jos vremena, daleko je od zavrsetka tvoj proces odrastanja i odgoja :biggrin:

p.s.ove silne zavjere su fkt postale smor...kako vam se da? :biggrin:

hahah nije imala kad da nauci, sta ces :deriguz: a nece ni naucit...
pa zato ja od vas po forumu kupim odgoj..
jer ih dosta znaju svasta o moralu i odgoju:lol3:

opasni joe
04.06.10, 00:36

sars

muko moja predji na drugoga,to da sam kupovao taj neki gold lako saznas poruku napisi i cut ces odgovor(vec su neki dobili odgovor al eto nisu podijelili sa bracom)..vidim nemas sta na acc da radis pa se raspricao na forumu..

sars
04.06.10, 00:40

Za Opasnog ne znam, znam samo za jednu igracicu iz glavne koja je kupovala ukradeno zlato od vas. Kad nam je objasnila kako ide, znas koliko je od nas 15-20 koji smo bili tu, uzelo to zlato? Niko. :P

Ovo za moraliste, pošto imam dokaze samo za ovu dvojicu, njih sam i prozvao, sa ostatkom foruma cu podijeliti kad dodje vrijeme za to.

A pitanje dana ... Odakle ti info o SK offovima i programu za hack ... :dzemila::dzemila::dzemila:

sars

bossbl
04.06.10, 00:41

pa sto sad nju ne prozivas kad znas da je uzimala

A pitanje dana ... Odakle ti info o SK offovima i programu za hack ... :dzemila::dzemila::dzemila:

sars

nemoj se ni ti sars javljati i ti si lopuza prava

Pisanje poruka za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj način narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova odjednom postoji opcija "Multi-citiraj".

Edited by FireCube

Damir-75
04.06.10, 00:44

sars

Program za hack... svi koji su upoznati sa mojim informatickim sposobnostima sad se grohotom smiju.

Info o SK offovima, ne znam o cemu pricas.

PS Hošššš ti meni odgovoriti na pitanje, ja tebi odgovaram ili ces se nastaviti praviti pametan sa protupitanjima?

bossbl
04.06.10, 00:47
Program za hack... svi koji su upoznati sa mojim informatickim sposobnostima sad se grohotom smiju.

PS Hošššš ti meni odgovoriti na pitanje, ja tebi odgovaram, ili ces se nastaviti praviti pametan sa protupitanjima?

odgovori ti meni sto ne prozivas tu sto je uzimala gold sam si rekao da si znao...
i samo me zanima da li je bila banovana posto su svi iz sk bili

opasni joe
04.06.10, 00:50
PS Hošššš ti meni odgovoriti na pitanje, ja tebi odgovaram, ili ces se nastaviti praviti pametan sa protupitanjima?
damire ne zamaraj se vidis da ne zna sta drugo moze uraditi pa laje po forumu..sars druze ako nesto navodis daj i dokaze a ne samo suplju pricu..nema nama bez diljkana nista..:leti::leti:

sars
04.06.10, 00:53

Šta su tvoji odgovori majke ti ... :mojati: :mojati: :mojati: Da tvoji prijatelji se grohoto smiju ???
:D:D:D

Opasni zna odgovore .... hay bar neko ... :D:D:D

sars

bossbl
04.06.10, 00:53
damire ne zamaraj se vidis da ne zna sta drugo moze uraditi pa laje po forumu..sars druze ako nesto navodis daj i dokaze a ne samo suplju pricu..nema nama bez diljkana nista..:leti::leti:

bogam je sars danas kako cujem isprasio guzove vama

jesil sars

Pisanje poruka za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj način narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova odjednom postoji opcija "Multi-citiraj".

Edited by FireCube

PuPeto
04.06.10, 01:33

PS Hošššš ti meni odgovoriti na pitanje, ja tebi odgovaram ili ces se nastaviti praviti pametan sa protupitanjima?

sto se tice damira i hackovanja to vam ja mogu garantovati da nema sanse da on nesto hackuje, to je covjek koji jos uvjek drzi kompjuter polozen jer vjeruje da samo tako moze da radi, hahahaha

OzAzO
04.06.10, 04:08

Kruzne sam vidio tako sto je jedan vas igrac koji igra za nas a kod vas je u ally ( kao sto vi imate kod nas ) poslao i salje i dalje svaku vasu kruznu . . :turpija:

Jel jos nesto nejasno damire ?

Damir-75
04.06.10, 09:05
Kruzne sam vidio tako sto je jedan vas igrac koji igra za nas a kod vas je u ally ( kao sto vi imate kod nas ) poslao i salje i dalje svaku vasu kruznu . . :turpija:

Jel jos nesto nejasno damire ?

Lažeš.

soe
04.06.10, 09:34
evo ga, jos jedan nekulturan ... shame on you :biggrin:

Damir-75
04.06.10, 10:09
evo ga, jos jedan nekulturan ... shame on you :biggrin:

:shy:

igor_w
04.06.10, 11:12
evo dosadio i ovaj forum, sad i kontam sto nam ammar i toto ne daju da pisemo po njemu
mogao sam dosad 1000 fejkova poslati

aj pozzzz

soe nemoj se sta ljutiti, nista sto sam rekao nije bilo iz zle namjere

eto toliko

dinGospo
04.06.10, 13:51

sars

o sarse .... pa zar ti nisi pricao kako su BAD-are uletile pa slale off od komoda... pa sad nastavljas samo udri :bup: http://www.youtube.com/watch?v=P4E2X5ooedQ&feature=related ;)

PS nesto mi ne spominjete sk-ovci kako je CRNA RUPA (black hole) pocela da djeluje izvan sesnesterca :) nesto vam puno gradova skatano biva :P :D

lutajuci_udarac
04.06.10, 13:53
NAJBOLJE JE DA SE komplet BAD I SK izbrišu pa nek' se BIH TT krha sa BNK

ha ya..tol'ko ste zasrali ovaj server to je nenormalno!

svaka dalja rasprava s vama mi ubija smisao igre !

opasni joe
04.06.10, 14:01
NAJBOLJE JE DA SE komplet BAD I SK izbrišu pa nek' se BIH TT krha sa BNK

ha ya..tol'ko ste zasrali ovaj server to je nenormalno!

svaka dalja rasprava s vama mi ubija smisao igre !

samo nam jos ti nedostajes,ti si za sve kriv i tvoja sk pro :):bup::bup:

lutajuci_udarac
04.06.10, 14:18
samo nam jos ti nedostajes,ti si za sve kriv i tvoja sk pro :):bup::bup:

reci da nismo bili najjači :lol:

_WOLLF_
04.06.10, 18:39
evo dosadio i ovaj forum, sad i kontam sto nam ammar i toto ne daju da pisemo po njemu

aj pozzzz

eto toliko

odo i ja, vidim svi fejkaju pa da i ja posaljem kojeg konja..
cak vidim da ovi nasi sa fejkovima ruse gradjevine, kako su samo bezobrazni :lol::lol::lol:

doprex
04.06.10, 20:47
Osoba nije kriva dok se ne dokaze suprotno, drug cosccak ce malo detaljnije odgovorit na to...

Jucer ste svi u glas vristali kako samo mi to uradili, cekate floosha da se javi, a danas tisina, javio se floosh...Sto li je tisina, sto li se ne spominje hakovanje i slicno!? De tako ti Boga nemoj o tome ko je to uradio... A reci lave sta da priznamo, ako bude 1% istine u tome ili budem znao o tome nesto reci cu ti odmah.

Izvinite .... jedini nevini ljudi na ba1 su ovi iz BAD-A....Jbg nisam ih prije prepoznao....A DAMIR posebno...On je savršenstvo bez mane...Nikada ništa neće da prizna...a sere ko foka...Kako te nije stid godina...bolan...Pa zar lažeš ljude bezveze...Ajde što se braniš ali prvo smisli šta ćeš da napišeš pa onda piši...Imaš duplo više godina od mene a ponašaš se kao da imaš 10...samo...

Damir-75
04.06.10, 20:49
Izvinite .... jedini nevini ljudi na ba1 su ovi iz BAD-A....Jbg nisam ih prije prepoznao....A DAMIR posebno...On je savršenstvo bez mane...Nikada ništa neće da prizna...a sere ko foka...Kako te nije stid godina...bolan...Pa zar lažeš ljude bezveze...Ajde što se braniš ali prvo smisli šta ćeš da napišeš pa onda piši...Imaš duplo više godina od mene a ponašaš se kao da imaš 10...samo...

Šta sam slagao ?????

PS Eto Arkadiusa, cuvajte se :love5:

lutajuci_udarac
04.06.10, 21:35
ničija nije do zore sjala :)

doprex
04.06.10, 21:37
Šta sam slagao ?????

PS Eto Arkadiusa, cuvajte se :love5:

Čuj šta si slagao...Još smeš da pitaš...A šta ima veze što ide Arkadijus...Neka ide i treba da ide...Da bude zanimljivije...Da se igra igrica ova a ne kao ti samo da pričaš...

Cossack
04.06.10, 22:14
ničija nije do zore sjala :)

U 24 sata Arkadius vam slupao 4 igraca... :D Lako je tebi pricati, ugasio si account i sad mirno spavas! :lol:

btw Who is next? :opala: :P

lutajuci_udarac
04.06.10, 22:27
U 24 sata Arkadius vam slupao 4 igraca... :D Lako je tebi pricati, ugasio si account i sad mirno spavas! :lol:

btw Who is next? :opala: :P

ne kiti se tuđim perjem, labude! :)

da jesam, i poslije 2-3 mjeseca sam se vratio :)
raspitaj se malo po ally :lol:

uostalom, cut' ce se :)

Cossack
04.06.10, 22:45
ne kiti se tuđim perjem, labude! :)

da jesam, i poslije 2-3 mjeseca sam se vratio :)
raspitaj se malo po ally :lol:

uostalom, cut' ce se :)

Dok je Syler imao art naziv ally ste mjenjali po njemu i onda ti meni kazes da se ja kitim tudjim perjem?! :( Bolan kreni prvo od svoje ally pa onda nesto pricaj. :sipak:

Ma da, ugasis vlastiti account i onda trazis da ti daju drugi. :bup: Izvini ali mediokriteti poput tebe me ne zanimaju...

PuPeto
04.06.10, 23:03
Dok je Syler imao art naziv ally ste mjenjali po njemu i onda ti meni kazes da se ja kitim tudjim perjem?! :( Bolan kreni prvo od svoje ally pa onda nesto pricaj. :sipak:

Ma da, ugasis vlastiti account i onda trazis da ti daju drugi. :bup: Izvini ali mediokriteti poput tebe me ne zanimaju...

ja sto ga svi mozete s++++ po ovom forumu to je nevjerovatno, vidim ja morat cu ja opet u farmanje po alijansi, hahahaha, svojoj naravno

lutajuci_udarac
04.06.10, 23:45

jesam li ja mjenjao ? jesam li se hvalio sylerovom igrom i katanjem vaših gg ?
pa bolje da ugasim vec da se ofiram k'o ti, uostalom tada sam imao i više nego dovoljno razloga da ugasim acc ... i kada sam se vratio nisam tražio acc, na acc-u sarlo igram od pocetka servera, luzerke ga sitale dok sam bio na odmoru od traviana :)

zasto onda citiraš moje postove ?
pljuješ pa ližeš!? :bup:

soe
04.06.10, 23:49

aj pozzzz

eto toliko

nije valjda dotle doslo :biggrin:

Damir-75
04.06.10, 23:58
Gdje su oni statisticari nestali ?????

Najbolji savezi (Off)

Alijansa Igrač Ř Poeni
1. BAD 52 69670 3622820
2. SK 55 56226 3092457

Evo ga, evo ga, a sve se prodaje da je fin
http://travian-reports.net/ba/report/131429c7cf3

:brao2::brao2::brao2:

_WOLLF_
05.06.10, 00:59

Najbolji savezi (Off)

Alijansa Igrač Ř Poeni
1. BAD 52 69670 3622820
2. SK 55 56226 3092457

e da vam obrazlozim zasto se ovo sve desava.. nisam htio do sad, jer je bilo zanimljivo prepucavanje . :lol::lol::lol:
ali vrijeme je.. e ovako, posto je MH provjerava vecinu acc u BAD i u SK zbog hakovanog golda, stvorena je ta poveznica..
et to je bas jednostavno... a ako je ko povjerovo u ovo sto sam napiso nek se ubije...:lol::lol6::lol3::lol3:

prestanite se ba fejkat, izdajete se..:bup::bup:

izgleda da samo TT i BNK igraju posteno..
jos nismo vidjeli ni jedan slican izvjestaj. :vik::vik:

igore vrati se, nije zanimljivo bez tebe :love5::love5::goku:

Decimus Maximus
05.06.10, 01:15

Najbolji savezi (Off)

Alijansa Igrač Ř Poeni
1. BAD 52 69670 3622820
2. SK 55 56226 3092457

sefe niko se ne prodaje da je fin.
samo mislim da ce jos biti slicnih logova od Ataca. ti pogodi zasto. meni je vec jasno odakle poveznica.

Damir-75
05.06.10, 03:09
izgleda da samo TT i BNK igraju posteno..
jos nismo vidjeli ni jedan slican izvjestaj. :vik::vik:

Ma ni slucajno :lol::lol::lol:

sefe niko se ne prodaje da je fin.
samo mislim da ce jos biti slicnih logova od Ataca. ti pogodi zasto. meni je vec jasno odakle poveznica.

Ovo ja Harisa ruzim.

_WOLLF_
05.06.10, 09:30
Ma ni slucajno :lol::lol::lol:

nezz jeli kulturno da sam sebi kazem da lazem???:razmislja::razmislja:
ajdi sad ce to meni odgojeni gosp. pojasnit :mudrac::biggrin:

:goku:

Cossack
05.06.10, 16:29
Kazu SK ima deffa... :D

http://travian-reports.net/ba/report/13224789429

http://travian-reports.net/ba/report/13225c3c169

http://travian-reports.net/ba/report/13226bf8e78

Onda im ocito nikada nije na pravom mjestu! :lol:

lolek
05.06.10, 17:24

damke pa to je samo dokaz za sve ranije receo da ste imali pristup ATAC-ovom nalogu ...
bice vas jos i badara bojim se ...:D
pa tako ste i vidjeli da se ide na arkadiusa...kad se slali sav deff i to je vec receno nekoliko puta...
te povezice tonyo,cossack,damir, haris...
ili ces reci da smo to mi pristupali svim tim nalozima ??? :einstein:
e svaka nam cast ... :D

Maximian
05.06.10, 17:51
Kazu SK ima deffa... :D

http://travian-reports.net/ba/report/13224789429

http://travian-reports.net/ba/report/13225c3c169

http://travian-reports.net/ba/report/13226bf8e78

Onda im ocito nikada nije na pravom mjestu! :lol:

Ma haveru sto BNK i DM skupa imaju deffa, svaki put nas iznenade:brao2:

Damir-75
05.06.10, 19:25
damke pa to je samo dokaz za sve ranije receo da ste imali pristup ATAC-ovom nalogu ...
bice vas jos i badara bojim se ...:D
pa tako ste i vidjeli da se ide na arkadiusa...kad se slali sav deff i to je vec receno nekoliko puta...
te povezice tonyo,cossack,damir, haris...
ili ces reci da smo to mi pristupali svim tim nalozima ??? :einstein:
e svaka nam cast ... :D

A sta vam je????????
Ja u postu ruzim Harisa, a niko mi ne vjeruje :(

Ammare, izgleda da si fulio deff :)

http://travian-reports.net/ba/report/13277d3e67d

Lance Bishop
05.06.10, 20:52
Ja sam video da je neko pun sebe, da zna da igra, da je naj u svemu, najpošteniji, ma aposoluno najbolju u bilo čemu, ali vama skidam kapu BAD alijanso. Svaka vam čast poštenjačine i gospodo, svi smo mi retardirani i zaostali u odnosu na Vas, velikane traviana i igračeine koje sve znaju ne znam kakvu vam satisfakciju onda pravi ovo ku***nje po forumu? Šta dokazujete više? Pored dokaza da ste varali Vi veliki igrači i gospodo nama varalicama iz SK i dalje solite pamet nekim nesuvislim izjavama koje nemaju veze sa stvarnošću. Ovo je zadnje što ću napisati a od danas vas ne i čitam, za svađu je potebno dvoje, kolo sreće se okreće..

dinGospo
05.06.10, 22:12
Ja sam video da je neko pun sebe, da zna da igra, da je naj u svemu, najpošteniji, ma aposoluno najbolju u bilo čemu, ali vama skidam kapu BAD alijanso. Svaka vam čast poštenjačine i gospodo, svi smo mi logical positivistirani i zaostali u odnosu na Vas, velikane traviana i igračeine koje sve znaju ne znam kakvu vam satisfakciju onda pravi ovo ku***nje po forumu? Šta dokazujete više? Pored dokaza da ste varali Vi veliki igrači i gospodo nama varalicama iz SK i dalje solite pamet nekim nesuvislim izjavama koje nemaju veze sa stvarnošću. Ovo je zadnje što ću napisati a od danas vas ne i čitam, za svađu je potebno dvoje, kolo sreće se okreće..

sto se tice boldiranog svaka ti je na mjestu :D
tako da nema vise ni potrebe da se javljas, pogodio si u srz :D

KGB
06.06.10, 02:25
Njofra koji ti je vrag.. :tres:

woole
06.06.10, 03:57
Njofra koji ti je vrag.. :tres:

Mislim da to ide: "kaj te muci njofra" :praznik:

soe
06.06.10, 12:50
Mislim da to ide: "kaj te muci njofra" :praznik:

njofra nije cakan, pa se samim tim morala i ova misao modifikovati :biggrin:

Straight Flush
06.06.10, 18:37
sta je sa alixom i angelinom?

lesinarbl
06.06.10, 18:46
sta je sa alixom i angelinom?

pustili smo ih na medeni mjesec :)

Ann1
06.06.10, 21:04
pustili smo ih na medeni mjesec :)

Otisli na havaje... brckaju noge...

lesinarbl
06.06.10, 22:07
Otisli na havaje... brckaju noge...

a sta je njofru nasikiralo :)

njofra
06.06.10, 22:55
a sta je njofru nasikiralo :)

tvoja mama, gleda me a neda to je provokacija:)

lesinarbl
06.06.10, 23:09
tvoja mama, gleda me a neda to je provokacija:)

ej nemoj tako za baku.....hahah mene tvoja gleda i jos mi DA uh kako je dobra ...samo steta sto te nisam u wc solju pustio da sam znao da ces takav ispasti....

e sta napravi sad se kajem!!!

njofra
06.06.10, 23:12
ej nemoj tako za baku.....hahah mene tvoja gleda i jos mi DA uh kako je dobra ...samo steta sto te nisam u wc solju pustio da sam znao da ces takav ispasti....

e sta napravi sad se kajem!!!

hahahah u oči me gleda opasno i to joj prija hahaha gleda me a neda to je provokacija:) al daće, davala je i prije hahahah

Ali
06.06.10, 23:41
Tu smo, hvala na pitanju, ali ne mogu da se otmem utisku ovih zadnjih par postova i spominjanja majki zbog je.enog travijana. Cast vecini ljudi iz BADa čiji su postovi zreli i pripadaju nekim kodeksima jer ja licno ne bih volio da mi se spominje majka. Frustracije su nastale ratom i tektonskim poremećajima - prelaskom iz malih sredina u velike gradove te ubrzanom obukom u govoru i aroganciji. Nama koji smo u Sarajevu generacijama stvarno je lako identifikovati ovu najezdu novopecenih sarajlija od gusinja do istočnih krajeva ovo potezanje "ocam" i slične manifestacije ubrzanog tecaja gradske raje "FGR" se zove savez kad se napusti matični, a tako se i zove da bi se liječile frustracije novopridoslica, 5 shabana se prisloni uz jednog domicilnog i odma su svi "fina gradska raja". A onolika trava nepokošena u Goraždu, jabuke neobrane u Foči, nema više onih kiselih paprika Sjeničkih punjenih sirom, ali ima "na uljudno pitanje gdje je neko" citiranje narkomana i piromana i spominjanje majki, da bog sacuva moju porodicu, mene i moj grad, a vi šupci mrš tamo odakle ste došli pa lagano "Gazi guju iju-ju, i ja seljak imam merak"

lesinarbl
07.06.10, 00:03
Tu smo, hvala na pitanju, ali ne mogu da se otmem utisku ovih zadnjih par postova i spominjanja majki zbog je.enog travijana. Cast vecini ljudi iz BADa čiji su postovi zreli i pripadaju nekim kodeksima jer ja licno ne bih volio da mi se spominje majka. Frustracije su nastale ratom i tektonskim poremećajima - prelaskom iz malih sredina u velike gradove te ubrzanom obukom u govoru i aroganciji. Nama koji smo u Sarajevu generacijama stvarno je lako identifikovati ovu najezdu novopecenih sarajlija od gusinja do istočnih krajeva ovo potezanje "ocam" i slične manifestacije ubrzanog tecaja gradske raje "FGR" se zove savez kad se napusti matični, a tako se i zove da bi se liječile frustracije novopridoslica, 5 shabana se prisloni uz jednog domicilnog i odma su svi "fina gradska raja". A onolika trava nepokošena u Goraždu, jabuke neobrane u Foči, nema više onih kiselih paprika Sjeničkih punjenih sirom, ali ima "na uljudno pitanje gdje je neko" citiranje narkomana i piromana i spominjanje majki, da bog sacuva moju porodicu, mene i moj grad, a vi šupci mrš tamo odakle ste došli pa lagano "Gazi guju iju-ju, i ja seljak imam merak"

i ja se isfura sto se spusti na njegov nivo al sta ces kad ima seljaka koji neznaju nista drugo ni napisati al nek je on u fazonu...samo mi krivo sto sam ono napisao i izvinjavam se ovom prilikom !!

MAYA BB
07.06.10, 00:25
Ali vam je bas sve napisao,ako treba prevodioc javite se nekom iz gradske uprave :)

njofra
07.06.10, 00:27
i ja se isfura sto se spusti na njegov nivo al sta ces kad ima seljaka koji neznaju nista drugo ni napisati al nek je on u fazonu...samo mi krivo sto sam ono napisao i izvinjavam se ovom prilikom !!

evo i ja da se izvinem za ovo malo prije, malo sam popio

Painkiller
07.06.10, 00:56
E na sto je i ova igra zajedno sa forumom spala....ne zna se koje je prljavije od kojeg. A bilo je fino i zanimljivo...jbg od nas Balkanaca nije nista drugo ni ocekivati. Ljudi koji igraju prljavo i ponasaju se nekorektno na forumu, jel shvatate da ubijate smisao i cilj igre, a to je ZABAVA i DRUZENJE. Ako neko ima problema sa kontrolom bijesa i ostalih kompleksa...ima i za to ustanova. ;)

lesinarbl
07.06.10, 01:10
E na sto je i ova igra zajedno sa forumom spala....ne zna se koje je prljavije od kojeg. A bilo je fino i zanimljivo...jbg od nas Balkanaca nije nista drugo ni ocekivati. Ljudi koji igraju prljavo i ponasaju se nekorektno na forumu, jel shvatate da ubijate smisao i cilj igre, a to je ZABAVA i DRUZENJE. Ako neko ima problema sa kontrolom bijesa i ostalih kompleksa...ima i za to ustanova. ;)

tacno tako !

royal flush
07.06.10, 02:06
Fina noc za sk-a nema sta, dosta dobrog uradjeno veceras...
Nego KGB-e onaj neko nam hakovo PADREU acc i narikto sebi art, nema ko drugi nego vi, sram vas i stid bilo hakujete acc, kradete art, jos kliknuli da gasite acc da uzmete gold, sramota stidi se makar malo ako imas obraza.
Al hajd makar sad znamo ko je diverzity-u hakovo...

lesinarbl
07.06.10, 02:35
Nego KGB-e onaj neko nam hakovo PADREU acc i narikto sebi art, nema ko drugi nego vi, sram vas i stid bilo hakujete acc, kradete art, jos kliknuli da gasite acc da uzmete gold, sramota stidi se makar malo ako imas obraza.

ccc sram ih bilo ccc

sad nemate art za velika skladista i silose ccc...jos ovi moji isli na kurs za hakovanje...ubacio ih ja po wingowima da provaljuju:lol:

tri arta bez gubitaka i sve na gasenje stavljamo sta ce vama :P

sad ono srusi ti neko veliko skladiste a ti moras malo da pravis hahahaha:spamfamilija:

12 naloga danas stavljeno na gasenje iz vodjstva SK...sto smo igrali IGRALI smo...i ovako je sve postalo bljak!!!

dinGospo
07.06.10, 02:52
ccc sram ih bilo ccc

sad nemate art za velika skladista i silose ccc...jos ovi moji isli na kurs za hakovanje...ubacio ih ja po wingowima da provaljuju:lol:

sad ono srusi ti neko veliko skladiste a ti moras malo da pravis hahahaha:spamfamilija:

12 naloga danas stavljeno na gasenje iz vodjstva SK...sto smo igrali IGRALI smo...i ovako je sve postalo bljak!!!

nista od tog kursa ako nisu bili kod damira koji je inace bog za elektrotehniku i kompjutore :D

PS 12 vas u vodstvu... mašala :D
lijepi strah :P

royal flush
07.06.10, 02:52
ccc sram ih bilo ccc

Ma imamo offova i arkadiusa, sta ce nam taj art, nego je jadno ba na nacin na koji se doslo do njega...
I treba da se brisete, lijepi strah :D
Lave, fkt vam je doso kraj i sami znate, a i na kafi se danas pricalo da vam brisanje ne gine, pitaj Damira ako ne vjerujes, jbg lose stojite i to je to.

lesinarbl
07.06.10, 02:55
Ma imamo offova i arkadiusa, sta ce nam taj art, nego je jadno ba na nacin na koji se doslo do njega...
I treba da se brisete, lijepi strah :D
Lave, fkt vam je doso kraj i sami znate, a i na kafi se danas pricalo da vam brisanje ne gine, pitaj Damira ako ne vjerujes, jbg lose stojite i to je to.

pa zato se i brisemo..kontas?

dinGospo
07.06.10, 02:56

ja ne kontam znam :P

royal flush
07.06.10, 02:57

Banjalucka skola traviana :D na forumu ubice u igrici ko curice :)

lesinarbl
07.06.10, 03:03
Banjalucka skola traviana :D na forumu ubice u igrici ko curice :)

vidio si danas...pjesnici!

dinGospo
07.06.10, 03:05

hahaha po vasoj teoriji da smo se izbrisali prije danas bilo bi dobro hahaahah pa ima jos da se igra mislim za ove sto ne ugase acc :D

royal flush
07.06.10, 03:12

Jesam, a vidjet ce se jos :D

Ann1
07.06.10, 13:49
Ma nema toliko ste mocni da ja nemogu ni na pisanje da odem a da me ne uhvati jeza...

dinGospo
07.06.10, 14:21
Ma nema toliko ste mocni da ja nemogu ni na pisanje da odem a da me ne uhvati jeza...

vjerujem ti :bond: :P

Ann1
07.06.10, 14:26
vjerujem ti :bond: :P

Ma tuzan si ti likus...

dinGospo
07.06.10, 18:04
Ma tuzan si ti likus...

jebte.. da ti nisi neki vidovnjak... sve pogadjas:razmislja:

Decimus Maximus
07.06.10, 21:18

ljudino je li tebi dobro. ne bi trebalo da te suncanica uhvatila jer je vrijeme takvo da je to nemoguce.
za tvoju informaciju gold se prebacuje na registracioni email vlasnika naloga.
ako si nepismen po tom pitanju opismeni se. koliko znam nije to jedini art koji je promijenio vlasnika. mene barem ne rusi 500 impera i 200 kata.

bilo koji mali art se prebaci za nekoliko minuta. zato pssssssst.

P.S.

prilozi dokaze pa pricaj. ovakva naklapanja frustriranog lika me se ne doticu.

lesinarbl
08.06.10, 00:21
i sta bi danas ?

lolek
08.06.10, 00:22
i sta bi danas ?

crna rupa brate ... opet kod arkadiusa ...ccc...

opet smo najebali.....:bond:

lolek
08.06.10, 00:26
dje macaaaaaaaaaaaaa ???
dje def???
dje off???
dje art ???
u p.m. pa dje to selo ???

lesinarbl
08.06.10, 00:32
dje macaaaaaaaaaaaaa ???
dje def???
dje off???
dje art ???
u p.m. pa dje to selo ???

ko ne zna sta se desilo u zadnja dva dana dobice detaljne izvjestaje samo da napravimo tolike logove ni sam ne znam vise ko je sve skatan:razmislja::razmislja::razmislja:

e sad mozemo na miru docekati gasenje akaunta!!!:ahahah:

sretno svima :D

Arcadius
08.06.10, 00:41
hehe, nema sta, cestitke na extra kavaliteno odradjenom poslu, ode art ode off
svaka cast...

lolek
08.06.10, 00:46
hehe, nema sta, cestitke na extra kavaliteno odradjenom poslu, ode art ode off
svaka cast...

svaka cast i tebi kralju...

gdje dojava ovog puta ?
otisla kod segala ?

Maximian
08.06.10, 00:46
moj Damire pa ja konto vi deffa imate a vi sve u bnk poslali :)

dinGospo
08.06.10, 00:52
cestitke sk-u na akciji :)
kapa dole ljudi!

lutajuci_udarac
08.06.10, 01:13
tek sada vidim kakvim sam ja ljudima bio pozer, ne, to nisu ljudi, to su "govna"!

svaka čast na akciji, i naravno deff-u kod shegala :brao2::brao2::brao2:

statisticari, javite se ;)

lesinarbl
08.06.10, 01:31
e ovako drugari i drugarice da vam se obratim i obecao sam vam logove...pa evo neke sam dobio i nadam se da one iskatane koje sam zapostavio nece naljutiti ali stavljam ubrzo i njih :):rvaku:

ovo je sve sa arkadiusa i naravno najdrazi logovi :)

nikakve on stete nije napravio sta je mogao ..zato smo vam i uzeli art kad ne znate sa njim rukovati...mislim katati tamo neke zute u ally i glavne gradove obicnih sela nije nikakav uspjeh...
otet art i selo ...ode off :D

zulu
http://4travian.org/log/2be85575f4c1a87301455fd1b58cea0c
glupxd
http://4travian.org/log/49d563237922ee86867051592a92c08b
harach_bl
http://4travian.org/log/99bf29e4c97d60a5c92886d447dd4d4f
lance bishop
http://4travian.org/log/0ee86277d5d522096ea7b9753705da83
harach_bl
http://4travian.org/log/ec75ff0da9cb2725c865f08326c920a4
maki43
http://4travian.org/log/3e7ac115458b38aee2495ba7696336ef
http://4travian.org/log/c95e49c5da64fcf45f5639c64480764e
lance bishop
http://4travian.org/log/2ac97c0b6c0738619a441fec16f9c359

idemo dalje :

hinobi vs royal flush
http://4travian.org/log/c564b59a7c50392baf4fc40b39ad58f5

sevikus vs gargamel
http://4travian.org/log/32d3bb7870d749e52e32e6481c9a18b3
http://4travian.org/log/f8116eeb9d5842e09c2e2ed1f74a9673
3x
http://4travian.org/log/d1f2c3c90b5d00f127af153505a01899

legionar vs cossack
http://4travian.org/log/74953ca4869e1c15095026400114e521
iza idu ovakvi napadi
http://4travian.org/log/7d4697cf3956296a14c05cdf5e8e6d23

jebiga kozace :)

oktanijus
http://4travian.org/log/2f9e6be312391a9849540617c299cee2
4x
http://4travian.org/log/c00d845ec71410be54e05fbd75bc4a40

zist vs princ tame

http://4travian.org/log/f0ab684040f1f68f7ed3ddf275832ee9

plus jos dva polj imanja :)

pored ovoga osvojena su tri arta..

evo jednog arta :D

http://travilog.org.ua/ba/3378913/b444aad06c695c88233f47ab05c4e790/2/1

ostala dva isto bez gubitaka....

http://travilog.org.ua/ba/9989318/d44e7b2c96242dc45a552c92b590e69c/2/1
pa onda jos 3x poljoprivredna imanja

http://travilog.org.ua/ba/7311551/c7f1ff7a2a85d8d94b128bce8bdc967c/2/1

pa onda
http://travilog.org.ua/ba/2827110/8b309c46150139621eb0c24f6de58e39/2/1
i onda zadnji
http://travilog.org.ua/ba/6622450/c940c6ccb6ff769ccf8309f2f301138d/2/1
http://travilog.org.ua/ba/2928156/3783eb84f676f6c58117587b559be5a5/2/1

eto nadam se i opet se izvinjavam ako smo nekog skatanog drugara zaboravili staviti da se ne ljuti na nas jer je ipak ovo igrica i samo smo htjeli dokazati da i mi znamo igrati pa reko da napisem i postavim logove ...

nije neka steta jer i onako se nemoze sada napraviti neka velika steta ali eto toliko od nas :D

e da jos nagradno pitanje ????

zasto je od cvjetkocano otisao off na shegala.. A VASH SAV DEFF NJEMU :predaja:

eto pozdravlja vas vasH sherlock holmes....dr shomibl :D

SRETNO :)

SK 4EVER

Harach_BL
08.06.10, 01:59
e ovako drugari i drugarice da vam se obratim i obecao sam vam logove...pa evo neke sam dobio i nadam se da one iskatane koje sam zapostavio nece naljutiti ali stavljam ubrzo i njih :):rvaku:

ovo je sve sa arkadiusa i naravno najdrazi logovi :)

nikakve on stete nije napravio sta je mogao ..zato smo vam i uzeli art kad ne znate sa njim rukovati...mislim katati tamo neke zute u ally i glavne gradove obicnih sela nije nikakav uspjeh...
otet art i selo ...ode off :D

zulu
http://4travian.org/log/2be85575f4c1a87301455fd1b58cea0c
glupxd
http://4travian.org/log/49d563237922ee86867051592a92c08b
harach_bl
http://4travian.org/log/99bf29e4c97d60a5c92886d447dd4d4f
lance bishop
http://4travian.org/log/0ee86277d5d522096ea7b9753705da83
harach_bl
http://4travian.org/log/ec75ff0da9cb2725c865f08326c920a4
maki43
http://4travian.org/log/3e7ac115458b38aee2495ba7696336ef
http://4travian.org/log/c95e49c5da64fcf45f5639c64480764e
lance bishop
http://4travian.org/log/2ac97c0b6c0738619a441fec16f9c359

idemo dalje :

hinobi vs royal flush
http://4travian.org/log/c564b59a7c50392baf4fc40b39ad58f5

sevikus vs gargamel
http://4travian.org/log/32d3bb7870d749e52e32e6481c9a18b3
http://4travian.org/log/f8116eeb9d5842e09c2e2ed1f74a9673
3x
http://4travian.org/log/d1f2c3c90b5d00f127af153505a01899

legionar vs cossack
http://4travian.org/log/74953ca4869e1c15095026400114e521
iza idu ovakvi napadi
http://4travian.org/log/7d4697cf3956296a14c05cdf5e8e6d23

jebiga kozace :)

oktanijus
http://4travian.org/log/2f9e6be312391a9849540617c299cee2
4x
http://4travian.org/log/c00d845ec71410be54e05fbd75bc4a40

zist vs princ tame

http://4travian.org/log/f0ab684040f1f68f7ed3ddf275832ee9

plus jos dva polj imanja :)

pored ovoga osvojena su tri arta..

evo jednog arta :D

http://travilog.org.ua/ba/3378913/b444aad06c695c88233f47ab05c4e790/2/1

ostala dva isto bez gubitaka....

http://travilog.org.ua/ba/9989318/d44e7b2c96242dc45a552c92b590e69c/2/1
pa onda jos 3x poljoprivredna imanja

http://travilog.org.ua/ba/7311551/c7f1ff7a2a85d8d94b128bce8bdc967c/2/1

pa onda
http://travilog.org.ua/ba/2827110/8b309c46150139621eb0c24f6de58e39/2/1
i onda zadnji
http://travilog.org.ua/ba/6622450/c940c6ccb6ff769ccf8309f2f301138d/2/1
http://travilog.org.ua/ba/2928156/3783eb84f676f6c58117587b559be5a5/2/1

eto nadam se i opet se izvinjavam ako smo nekog skatanog drugara zaboravili staviti da se ne ljuti na nas jer je ipak ovo igrica i samo smo htjeli dokazati da i mi znamo igrati pa reko da napisem i postavim logove ...

nije neka steta jer i onako se nemoze sada napraviti neka velika steta ali eto toliko od nas :D

e da jos nagradno pitanje ????

zasto je od cvjetkocano otisao off na shegala.. A VASH SAV DEFF NJEMU :predaja:

eto pozdravlja vas vasH sherlock holmes....dr shomibl :D

SRETNO :)

SK 4EVER

http://travianreports.com/ba?img=06/3Pxjcx3.png
evo jos jedan,vazda mene zakidas negdje

i ti bega ko te isfuro sada opet,ko te bolan dira,ima da dodjem u sarajevo da polupam pola studentskog doma zbog tebe

pozz zlaja