PDA

View Full Version : Stanje na serveru (no spam !!!) (2009/2010)

Strane : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

lutajuci_udarac
13.12.09, 21:49
svaka cast za ovo sa batinama, mene prozivaju u ally sto se kunem u batine xD

1 batina = 250 resa = 40 napad
1 sjekira = 490 resa = 60 napad

zakljucak: ko ima golda ko sejh Dubaija od jedne sjekire moze napravit dvije batine i dobit +20 bolji napad za isto resa, jedina mana je ovo za zito sto je hare pomeno da jedu puno ali to stoji samo kad se svjetsko udara, za obicnu borbu do sredine servera mozda batine su najisplatniji izbor.

p.s. sad ce bit prozivanja predvidjam xD

da ,.. treba uzeti u obzir koliko je potrebno da se obuči batinar i sjekira ... resursi , drvo, glina i Fe su za off igrače najmanji problem :)
problem je žito .. kako prehranit batine koje jedu kao i jače sjekire :)
al' ako si golder ... :D :D

MOD_firecube
13.12.09, 22:46
Nakon desetak .ba servera glavna tema trenutnog ba1 je jačina jedinica?! :O

lesinarbl
13.12.09, 23:06

aha sad smo naucili da igramo pa da vidimo koja je to najaca jedinica :P

Damir-75
13.12.09, 23:55

zakljucak: ko ima golda ko sejh Dubaija od jedne sjekire moze napravit dvije batine i dobit +20 bolji napad za isto resa, jedina mana je ovo za zito sto je hare pomeno da jedu puno ali to stoji samo kad se svjetsko udara, za obicnu borbu do sredine servera mozda batine su najisplatniji izbor.

PS Sad cu te izbaciti iz alijanse ,nek te FF primi pa zadajite batinare

gurbet
14.12.09, 00:01

nije glavna tema ali je jedina posto se nista ne desava na serveru vrijedno pomena, kod nas je u ally glavna tema da li da kruzne koristimo za spam ili samo za nuzne stvari, off, def, rese i sl... (ali uzimajuci u obzir metode naseg vodje koje se zasnivaju na paradigmi:"sve ce bit po dogovoru ali onako kako ja kazem" nista od spama, a bit cemo sretni ako ih budemo imali uopste)

p.s. de nam pomozi oko ovih jedinica pa cemo mijenjat temu :tnx: unaprijed

aleksandarkg
14.12.09, 03:15
Registrirani igrači: 5687
Aktivni igrači: 4944
Online igrači: 92
'ajmo, 'ajmo, budjenjeeeee...
pola od ovih 92 je FF... nemoj posle da bude "nije fer" :P
p.s. batine su najjace jedinice, moze i moderator da prica sta hoce :P

Mazi
14.12.09, 03:47
Aco ajd na spavanje :),da ne budemo mi iz FF najgori od sve dece

Ramones
14.12.09, 15:50

PS Sad cu te izbaciti iz alijanse ,nek te FF primi pa zadajite batinare

hahahahah nemoj damire ... sta cemo onda sa 10k gurbetovih batina, ostarit ce jadne :mudrac:

Stanje na serveru . . . par igraca sa manje popa u selima i to je to nista strasno, nista posebno jbg bice bolje kad se probudimo iz zimskog sna :southpark:

Damir-75
16.12.09, 13:25
Ljudi, kakvo je ovo mrtvilo ????:tuga:
Zam hajde napiši koju, da te Gurbet podrži pa da imamo razlog da ga iskatamo....
Soe kakva je situacija na serveru??

PS Moderatori, Floosh i ostali upuceni, hoce li kod nas biti ove promocije zlata???
PS II Ni slucajno nemojte igrati rsx

zam3
16.12.09, 13:41
Ljudi, kakvo je ovo mrtvilo ????:tuga:
Zam hajde napiši koju, da te Gurbet podrži pa da imamo razlog da ga iskatamo....
Soe kakva je situacija na serveru??

PS Moderatori, Floosh i ostali upuceni, hoce li kod nas biti ove promocije zlata???
PS II Ni slucajno nemojte igrati rsx

ne znam sta je ovo druze svi se ucutali na forumu...a sad najinteresantnije na serveru ima mnogo toga da se pise ali nekako svi cute....

izgledami da cekaju rasplet svega.. ne znam

soe
16.12.09, 14:29
fakat sto ste se svi usutili, a na selveru se sve trese. chune kad uspiju gdjegod penetrirati ostaju ko chachkalice; tetejcima dosta komunistickih represija...valjda se vidjelo stanje na mapi i koliko se ova ideologija prosirila po teritoriji koju smatraju svojom; kreveti nadosli na revolucionarne travian ideje, selver drhti od udaraca tabana batinara; ja postao trofejni lovac...pobio sam par medzeda...i sve ovo se desava, a vi sutite :biggrin: :biggrin:

Cipi*
16.12.09, 17:22
:brao: soe spameru

Dok mene nema spamuje se uveliko:) polako nestaje monotonija i mir sa servera pochela cepanje zhestokoooo ... al hofovi i dalje ne svjetle sa novim izvjeshtajima...

:dailine: shpijunuuu falish mi

komodo
16.12.09, 18:01
fakat sto ste se svi usutili, a na selveru se sve trese. chune kad uspiju gdjegod penetrirati ostaju ko chachkalice; tetejcima dosta komunistickih represija...valjda se vidjelo stanje na mapi i koliko se ova ideologija prosirila po teritoriji koju smatraju svojom; kreveti nadosli na revolucionarne travian ideje, selver drhti od udaraca tabana batinara; ja postao trofejni lovac...pobio sam par medzeda...i sve ovo se desava, a vi sutite :biggrin: :biggrin:

hehwhwheeeee jao majko nisi normalan brate...

ćuti vidiš da ratujem jbte. pssst tamo, strpi se još malo pa saće:smijeh:

WhY?
16.12.09, 18:37
fakat sto ste se svi usutili, a na selveru se sve trese. chune kad uspiju gdjegod penetrirati ostaju ko chachkalice; :biggrin:

hahahahahah, stvarno nisi normalan! :brao2:
pa nemamo vremena da stavljamo logove, vidis da se ubismo dual i ja od ratovanja.. mada on tvrdi da on ratuje :P:vik:

Ramones
16.12.09, 19:54
Rat, kakav crni rat ? pa ovo je igrica dobrih susjedskih odnosa. . . ko je pominjao rat sem damira sto hoce da kata gurbeta ali se malo zahebao zaboravio kate istrazit a bome i napravit :P

aleksandarkg
16.12.09, 20:20
Rat, kakav crni rat ? pa ovo je igrica dobrih susjedskih odnosa. . . ko je pominjao rat sem damira sto hoce da kata gurbeta ali se malo zahebao zaboravio kate istrazit a bome i napravit :P
imam ja da mu pozajmim par komada, mada su podaleko ;)

hehwhwheeeee jao majko nisi normalan brate...

ćuti vidiš da ratujem jbte. pssst tamo, strpi se još malo pa saće:smijeh:

'ajde komodo, nacekasmo se... mada ko je hteo da vidi, on je i video :P

Ramones
16.12.09, 20:33
imam ja da mu pozajmim par komada, mada su podaleko ;)

salji odma da stigne do iza nove godine :D

gurbet
16.12.09, 21:46

I ja sam nesto konto cime bi me on kato, da nije neka nova opcija dosla uz one nove promjene da mogu legionari katat kad uplatis onih 100 zlata, ako jest onda sam gotov xD

a na nasim koordama nista zanimljivo, cekamo rasplet situacija izmedju ovih sto ratuju pa da samo uletimo poglavicama i uzmemo po servera...

soe
16.12.09, 22:38
a na nasim koordama nista zanimljivo, cekamo rasplet situacija izmedju ovih sto ratuju pa da samo uletimo poglavicama i uzmemo po servera...

nemoj zaboraviti poslati i batinare sa tim poglavicama :biggrin: :biggrin:

PRAVNIK
16.12.09, 22:48
I ja sam nesto konto cime bi me on kato, da nije neka nova opcija dosla uz one nove promjene da mogu legionari katat kad uplatis onih 100 zlata, ako jest onda sam gotov xD

:cry: kako ono batine su najbolja vojska:lol:

gurbet
16.12.09, 23:13

naravno :) pitaj onog sto je prvi na serveru koje su mu jedinice najvise resa donijele...

aleksandarkg
17.12.09, 00:52
naravno :) pitaj onog sto je prvi na serveru koje su mu jedinice najvise resa donijele...

'ajde na stranu to sto su donele rese, nego ga pitajte i odakle mu onoliki off poeni, ako ima batine:razmislja:

komodo
17.12.09, 05:18
Ti brate bolje kuliraj, više smo te cenili dok nisi kupovao naloge kad te skrše.
Šta to provociraš jer si zakucao preko 300-400 konja ili koliko već, ne pamtim, ima vas jako puno na "nas" sa jednim nalogom pa bih te molio da likovanje ostaviš za neku realniju situaciju ako već vidiš da čitav tvoj ally ne da logove, verovatno ima razloga što ih ne da.
ti pričaš o travianu a bio si farma bre najobičnija pa kupio nalog od Dobermana, stidi se i ne javljaj više ovde, javi mi se Ingame ako imaš šta da mi kažeš i pošalješ log a ne ovde jer ako nekoga prozivaš - pruži neki evidentan dokaz i zatraži od protivnika da pruži i on a ti vrlo dobro znaš koliko popa košta 1 moj napad i zato nemoj da se oglašavaš a kamo li likuješ i foliraš mi igračinu kad te svi odličćno znamo ovde i svesni smo kako igraš i pošterno i kupovnom moći pa se nadam da sledeći moj napad ti najavim i kažem koliko će biti cena da uračunamo i PDV i sve ostalo da ne kupuješ odmah sutra najnoviji nalog opet, cccc
Kome sve dadoše novac+miš u ruke - GLUPOST JE NEUNIŠTIVA

PRAVNIK
17.12.09, 10:10
Ti brate bolje kuliraj, više smo te cenili dok nisi kupovao naloge kad te skrše.
Šta to provociraš jer si zakucao preko 300-400 konja ili koliko već, ne pamtim, ima vas jako puno na "nas" sa jednim nalogom pa bih te molio da likovanje ostaviš za neku realniju situaciju ako već vidiš da čitav tvoj ally ne da logove, verovatno ima razloga što ih ne da.
ti pričaš o travianu a bio si farma bre najobičnija pa kupio nalog od Dobermana, stidi se i ne javljaj više ovde, javi mi se Ingame ako imaš šta da mi kažeš i pošalješ log a ne ovde jer ako nekoga prozivaš - pruži neki evidentan dokaz i zatraži od protivnika da pruži i on a ti vrlo dobro znaš koliko popa košta 1 moj napad i zato nemoj da se oglašavaš a kamo li likuješ i foliraš mi igračinu kad te svi odličćno znamo ovde i svesni smo kako igraš i pošterno i kupovnom moći pa se nadam da sledeći moj napad ti najavim i kažem koliko će biti cena da uračunamo i PDV i sve ostalo da ne kupuješ odmah sutra najnoviji nalog opet, cccc
Kome sve dadoše novac+miš u ruke - GLUPOST JE NEUNIŠTIVA

prvo decko moj prvi nalog nije bio farma nego je izbrisan zbog svadje koja se desila unutar ally,
drugo dobermana ne igram samo ja,ja da sam neki balavac stavio bi log i provocirao te po serveru znaci to mi nije namjera i malo bolje procitaj postove od gurbeta jer covjek u ranijim postovima govori da su batine najbolja vojska pa onda komentarisi,
A to za kupovinu jesam ja kriv sto imam pare,sta je tu neposteno hajd reci,ti ovu igru shvatas kao rat,vrati se ba malo u RL ima puno bolji stvari od igranja svake nove igrice koju izbace na net,
A libo me racku ako sam ja profi ili amater za travian,vazno je ono sto sam u zivotu, prvo covjek a to sto imam pare nije tvoja stvar i nemoj to vishe da spominjes.Ja SE NE PONOSIM ONIM STO SAM NA TRAVIANU, NEGO ONIM STO SAM U RL.Nastavljamo na pp

ps. a ovo za kupovinu acc-ova kome god zafali iz moje ally acc ja cu mu kupiti

Grac
17.12.09, 10:35
daj meni onda jedno 20k golda kupi, bit ce dosta za tjedan dana ja mislim!!!:D:hohoho::funny:

soe
17.12.09, 11:18
cuj na pp...nema ovdje vise na pp...previse je toga receno da bi sad vrsili konverzaciju na takav nacin. i da sumiramo do sada receno prvi je prozvan za snoba, nesposobnjakovica koji vlastitu nesposobnost mora pokrivati nezaradjenim novcem, a drugi net freakom/geekom, koji nema rl

:biggrin: :biggrin:

haris_20_
17.12.09, 18:40
komodo, ima nas na -/-, ja samo nisam znao za dobermana uopste da je u bihtt2, a na pogresnim koordinatama... sredice se to - kad tad...

a ti kralju papir u ruke, guglaj malo ako ne znas drugacije, pa ces uskoro editovati postove u kojima kazes da su batine nikakve ;)

p.s. ne hvali se BAD da im je palo neko selo, reklo bi se 15c, 100% oaza... svaka cast za osvajaca :praznik:

jeste palo je selo ,cestitke osvajacu ali ja bih se na njegovom mjestu zabrinuo sta i kako dalje kad BAD-are :rupnjak:krenu bit ce kukanja !!! a selo ce biti vraceno kad tad ,neka ga on malo razvija za nas !!!:mojati:

Damir-75
17.12.09, 18:51
Aha, palo selo, sad ce gurbet sa svojim batinarima probijati :rupnjak:

gurbet
17.12.09, 21:08
Aha, palo selo, sad ce gurbet sa svojim batinarima probijati :rupnjak:

samo daj metu, za ostalo se ne sekiraj...

p.s. pobjego gazda na -300/300 pa zeza nas sto smo na prvim linijama, lako je tebi zaHebavat, treba ljudima spejs satl da te dofate gore :rupnjak:

Grac
17.12.09, 21:30
jeste palo je selo ,cestitke osvajacu ali ja bih se na njegovom mjestu zabrinuo sta i kako dalje kad BAD-are :rupnjak:krenu bit ce kukanja !!! a selo ce biti vraceno kad tad ,neka ga on malo razvija za nas !!!:mojati:

hahahhahah, vec me dugo nije niko ovako nasmijao!!! verojatno niko nema senatore kod vas, heheheh

haris_20_
17.12.09, 21:32
hahahhahah, vec me dugo nije niko ovako nasmijao!!! verojatno niko nema senatore kod vas, heheheh

ja cu samo reci zivi bili pa vidjeli :D nemojte samo kukat kasnije :rupnjak:

shegalo
17.12.09, 21:48
Čestitke haubici za osvojeno selo. :)

haris_20_
17.12.09, 21:50
jel ovako idu nasi napadi segalo :rupnjak:

stanje na s1 se zahuktava mislim da BAD-re uskoro krecu do sada smo se zagrijavali

shegalo
17.12.09, 22:02
jel ovako idu nasi napadi segalo :rupnjak:

stanje na s1 se zahuktava mislim da BAD-re uskoro krecu do sada smo se zagrijavali

Biće valjda tako kad napravimo vojske :)))

Nisam za prepucavanja inače, ali eto, nađe se neko ko ne otkriva nick da podcjenjuje nekoga.

Hajde da završimo ovdje, nek svako igra kako zna i hoće.

Ima li kakvih logova sa ostatka servera?

Mazi
18.12.09, 02:54
Smesno je gledati pokusaje nekih saveza da brane igrace na drugim koordinatama,iz licnog iskustva koje je poprilicno znam da taj igrac nikad nije uspesno odbranjen,ali ajde,nek se trude.
Ali da dodam,jos gluplje je fakeovati druge koordinate kad prosecan clan tog saveza ima 3 sela.....ako i toliko ima

Damir-75
18.12.09, 11:34
Poslije duge, teške i iscrpljujuce borbe, odlucili smo da se predamo..
Alijansa BAD je objavila kraj rata protiv -SK-. danas 08:41

PS Matija(Grac) jesmo li pogodili koji si? :)

lutajuci_udarac
18.12.09, 14:10
ludux osta bez sela :)
http://travianreports.com/hr?img=12/SHlXlGx.png

ivan11
18.12.09, 22:10
Evo i moj kratki komentar...cisto da se malo pokrenemo :) Sto se tice -/+ koordinata alijansa BAD sa svojim wingovima lagano preuzima potpunu kontrolu. Do nedavno smo imali problema sa alijansama P.O. i CoN. Sa prvom je na obostrano zadovoljstvo dogovoreno da postanu nas cetvrti wing. CoN je duga prica...uglavnom probali su protiv nas, vidjeli da u perspektivi nemaju sanse protiv BAD-a i sad zele da postanu nas wing. Cak su i promjenili ime u BAD CoN: http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=171
Trenutno je u toku vjecanje unutar alijanse da li da potvrdimo saradnju sa njima i primimo ih u BAD koaliciju.
Eto, toliko za sada... :moderator:

ovo što si reko od riječi do riječi istina.dobivao je svaki igrač po 10 napada dnevno.evo ja sam u bad wingu i svi super.neki igrači su pobrisali acc.

daco 9
19.12.09, 11:42
Molim vvas :) Pogledajte Top10 statistiku za ovvu sedmicu :fre: Naravno za alijanse :hohoho::hohoho::hohoho:

Ramones
20.12.09, 09:04
Da rezimiramo:

Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. -SK- 45089
2. BAD 32481

SK u ratu pobila 13 k vise vojske nego mi u miru

Branitelj sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. -SK- 17287
? BAD ???

SK u ratu zaradila 17 k def bodova.. BAD u miru manje od 1k

Najnapredniji sedmice
Rang Alijansa Pop
1. -SK- 11615
2. BAD 10975

SK u ratu digla 700 popa vise od BAD-a u miru ...

E jedino ste nas u pljaskasima oderali i tu svaka cast pored rokanja i da stignete pljackat :D

Pljačkaš sedmice
Rang Alijansa Resursi
1. -SK- 9025292
2. FF@FF X 8306791
3. BAD 6757361

p.s. Pozdrav Kokainu uz pitanje " Imas li skype ili msn imam nesto za tebe " :smijeh:

lesinarbl
20.12.09, 14:00
Da rezimiramo:

Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. -SK- 45089
2. BAD 32481

SK u ratu pobila 13 k vise vojske nego mi u miru

Branitelj sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. -SK- 17287
? BAD ???

SK u ratu zaradila 17 k def bodova.. BAD u miru manje od 1k

Najnapredniji sedmice
Rang Alijansa Pop
1. -SK- 11615
2. BAD 10975

SK u ratu digla 700 popa vise od BAD-a u miru ...

E jedino ste nas u pljaskasima oderali i tu svaka cast pored rokanja i da stignete pljackat :D

Pljačkaš sedmice
Rang Alijansa Resursi
1. -SK- 9025292
2. FF@FF X 8306791
3. BAD 6757361

p.s. Pozdrav Kokainu uz pitanje " Imas li skype ili msn imam nesto za tebe " :smijeh:

nekontam u cemu smo vas oderali ??

zar vas nismo u svemu oderali:))

Grac
20.12.09, 14:14
heheheheh!!! slazem se s tobom lesinar:wutra:

daco 9
20.12.09, 14:20
Druze, kakvve vveze ima rat i mir? :confused: U svvemu ste losiji ^^ Zato tiSu misu! :biggrin:

Cossack
20.12.09, 14:40
nekontam u cemu smo vas oderali ??

zar vas nismo u svemu oderali:))

"Derali" ste vi ovako i na s3 pa na kraju popusiste foru :D Zato tishu MISU :zube:

cecen
20.12.09, 18:54
"Derali" ste vi ovako i na s3 pa na kraju popusiste foru :D Zato tishu MISU :zube:

neznam ja ko je popusio na proslom s3 dali treba da podsjecam na da je LEG na karaju ne pobijedio nego ponizio FGR ako ti ides na tu kartu sto je kugi uzo WW to je vasa nesposobnost da ga srusite a i daste nejga srusili ponovo bi izgubili jer vise niste imali ofova ni za posten napad na sporedno selo a kamo li na ww a nama je ostalo za jos jedan udar na sve vase ww a naravno netreba spominjati vase kapacitete skladista koja su bila daleko ispod milion prema tome niste imali nikakve sanse da stignete kuguara a i daste njega srusili onda nikako nebi stigli na mene jer i sam znas kordinate moga ww trebalo vam je bar 35 sati do njega a kuguar je bjezo 28 osati sa gradnjom meni pa prema tome tisina :lol::vik:

soe
20.12.09, 20:50
kod vas sve naopako, dok ste u ratu sutite, a kad ste u miru nesta se napadate...ne kontam :razmislja:

Cossack
20.12.09, 23:33
neznam ja ko je popusio na proslom s3 dali treba da podsjecam na da je LEG na karaju ne pobijedio nego ponizio FGR ako ti ides na tu kartu sto je kugi uzo WW to je vasa nesposobnost da ga srusite a i daste nejga srusili ponovo bi izgubili jer vise niste imali ofova ni za posten napad na sporedno selo a kamo li na ww a nama je ostalo za jos jedan udar na sve vase ww a naravno netreba spominjati vase kapacitete skladista koja su bila daleko ispod milion prema tome niste imali nikakve sanse da stignete kuguara a i daste njega srusili onda nikako nebi stigli na mene jer i sam znas kordinate moga ww trebalo vam je bar 35 sati do njega a kuguar je bjezo 28 osati sa gradnjom meni pa prema tome tisina :lol::vik:

Popusili ste foru jer niste skontali da SK sama moze uzeti WW, popushili ste foru jer ste zbog toga napravili kvazi koaliciju sa ANV-om dozvolivsi da oni, a NE vi osvoje WW. Slazem se, mi nismo imali dovoljno off-a ali vi niste bili dovoljno inteligentni da to skontate. Samo 28 sati ti je falilo...bas steta! :sipak:

btw ne znam se pise odvojeno, da li se takodjer pise odvojeno, da ste isto tako. Umjesto klikanja savjetovao bih ti da malo vise paznje posvetis pravopisu. :tres:

lesinarbl
21.12.09, 14:24
Popusili ste foru jer niste skontali da SK sama moze uzeti WW, popushili ste foru jer ste zbog toga napravili kvazi koaliciju sa ANV-om dozvolivsi da oni, a NE vi osvoje WW. Slazem se, mi nismo imali dovoljno off-a ali vi niste bili dovoljno inteligentni da to skontate. Samo 28 sati ti je falilo...bas steta! :sipak:

btw ne znam se pise odvojeno, da li se takodjer pise odvojeno, da ste isto tako. Umjesto klikanja savjetovao bih ti da malo vise paznje posvetis pravopisu. :tres:

de nemoj prditi po forumu sad me i ti zabrinjavas kad znas dobro sta je istina i sta se desilo i umjesto da ste me poslusali samo ste se jos vise obrukali u ovoj igrici ..zna i Damir o cemu pricam ....

nemogu vjerovati da se i ti sad nalozHi na to sta se desilo prosli server a znas dobro istinu i ja sam ovo jos i gledao kao igricu jer sam vam par puta rekao sta i kako da radite i ako ste bili kao neka konkurencija a znas dobro da je nismo ni imali ...

a nekontam ko je popusio foru i sto SK nije uzela server kad je u svemu bila najaca kao i sada i znas dobro da ni BAD nije imao nikakve sanse za ww da uzme...
mi nismo ratovali sa ANV ally kao vi sa TEAM koalicijom pola servera i onda kao saradnja neka joj jel se sjecas samo sta si se kleo preko msn?
sramoto jedna suti i nemoj gluposti i ti da pises na forumu ako pisu ostali kad znas dobro sta se sve izdesavalo :)
znam svi bi htjeli da su SK :D

-SK-

Cossack
21.12.09, 20:04
de nemoj prditi po forumu sad me i ti zabrinjavas kad znas dobro sta je istina i sta se desilo i umjesto da ste me poslusali samo ste se jos vise obrukali u ovoj igrici ..zna i Damir o cemu pricam ....

nemogu vjerovati da se i ti sad nalozHi na to sta se desilo prosli server a znas dobro istinu i ja sam ovo jos i gledao kao igricu jer sam vam par puta rekao sta i kako da radite i ako ste bili kao neka konkurencija a znas dobro da je nismo ni imali ...

a nekontam ko je popusio foru i sto SK nije uzela server kad je u svemu bila najaca kao i sada i znas dobro da ni BAD nije imao nikakve sanse za ww da uzme...
mi nismo ratovali sa ANV ally kao vi sa TEAM koalicijom pola servera i onda kao saradnja neka joj jel se sjecas samo sta si se kleo preko msn?
sramoto jedna suti i nemoj gluposti i ti da pises na forumu ako pisu ostali kad znas dobro sta se sve izdesavalo :)
znam svi bi htjeli da su SK :D

-SK-

Ako vec pitas sta znam onda ti znaj da me mnogo SK igraca pitalo ide li jos napada na ANV jer su htjeli da ruse njihov WW ali necemo sad o tome...ipak je to javna tajna. :brao:
Tema definitivno nije S3 ali hajde (posto kazes da laprdam) ti meni reci sta je ta "istina"? Jesam li to u krivu kada sam rekao da je SK, na celu sa tobom izgubila server jer si ti kao vodja napravio katastrofalnu procjenu i bespotrebno koalirao sa ANV-om?! Ne sporim jara da SK nije bila najjaca, definitivno je to bila ali tvrdim da je takodjer bila nesposobna da skonta da moze SAMA uzeti server! Zato je toliko off-ova ostalo neiskoristeno i zato ste ZIJANILI. :(
Imam ogromno postovanje prema SK koja je po meni ukupno gledajuci sigurno spada u top 3 najjacih koalicija svih .ba servera i ovo ne govorim kako bih vas diskreditovao ali greske sa s3 servera su ocite.
BAD je takodjer napravio previse gresaka ali smo ih apsolvirali i na ovom serveru se definitivno nece ponoviti.

btw Probaj se malo kulturnije izrazavati, ako nista drugo onda bar zbog svojih godina :)

cecen
21.12.09, 20:42
Ako vec pitas sta znam onda ti znaj da me mnogo SK igraca pitalo ide li jos napada na ANV jer su htjeli da ruse njihov WW ali necemo sad o tome...ipak je to javna tajna. :brao:
Tema definitivno nije S3 ali hajde (posto kazes da laprdam) ti meni reci sta je ta "istina"? Jesam li to u krivu kada sam rekao da je SK, na celu sa tobom izgubila server jer si ti kao vodja napravio katastrofalnu procjenu i bespotrebno koalirao sa ANV-om?! Ne sporim bolan da SK nije bila najjaca, definitivno je to bila ali tvrdim da je takodjer bila nesposobna da skonta da moze SAMA uzeti server! Zato je toliko off-ova ostalo neiskoristeno i zato ste ZIJANILI. :(
Imam ogromno postovanje prema SK koja je po meni ukupno gledajuci sigurno spada u top 3 najjacih koalicija svih .ba servera i ovo ne govorim kako bih vas diskreditovao ali greske sa s3 servera su ocite.
BAD je takodjer napravio previse gresaka ali smo ih apsolvirali i na ovom serveru se definitivno nece ponoviti.

btw Probaj se malo kulturnije izrazavati, ako nista drugo onda bar zbog svojih godina :)

da ali vi vec ciniti gresku vec ste stvorili koaliciju to se da vidjeti iz iz vaseg opisa vec ste uz sebe vezali BNK a susaka se i sa DM dali se to bed nesmije sam suprostaviti ili sta :brao2: a sto se tice s3 to dali smo mi pogrijesili ili ne to je nasa stvar generalno gledajuci niste nam niucemu mogli parirati zato nemate pravo da komentarisete nista i neznam zasto sada uopste spominjete s3 ovo je s1. Jedino sto je ostali sa s3 je bolna istina da ste potuceni bolje receno ponizeni na vise nacina da nespominjem ne samo da su vam ww sela rusena vec su vam i defovi u ww selima bili cisceni i ww sela katan na 0 takodje da nespominjem gubljenje planova za ww graadnju imali ste plan viska a izgubili ste tri plana zato se nejavljajte.

Cossack
21.12.09, 21:53
da ali vi vec ciniti gresku vec ste stvorili koaliciju to se da vidjeti iz iz vaseg opisa vec ste uz sebe vezali BNK a susaka se i sa DM dali se to bed nesmije sam suprostaviti ili sta :brao2: a sto se tice s3 to dali smo mi pogrijesili ili ne to je nasa stvar generalno gledajuci niste nam niucemu mogli parirati zato nemate pravo da komentarisete nista i neznam zasto sada uopste spominjete s3 ovo je s1. Jedino sto je ostali sa s3 je bolna istina da ste potuceni bolje receno ponizeni na vise nacina da nespominjem ne samo da su vam ww sela rusena vec su vam i defovi u ww selima bili cisceni i ww sela katan na 0 takodje da nespominjem gubljenje planova za ww graadnju imali ste plan viska a izgubili ste tri plana zato se nejavljajte.

Heheheee nisi lose informisan :D Da, ali koalicija sa BNK je napravljena odmah na pocetku servera i iz poznanstava sa S3 servera dok je koalicija sa ANV-om napravljena na kraju servera i iz ispostavice se neopravdanog straha od BAD-a i TEAM-a. Razlika ja dakle ocita. :)

Ne sporim nista od navedeng, imali smo premalo deffa, WW nam je isao na nulu, gubili smo planove, napravili smo dosta gresaka u toku servera. Priznajem sve ovo! :D Ali jedna POGREŠNA PROCJENA i nista vise je SK kostala osvajanja servera! :(
Da nije smijesno bilo bi zalosno. :dailine:
Ne kontam cemu ovolika frustracija kod vas. Napisah jednu recenicu i odma belaj. Ocito je da vas s3 server jos boli... :rolleyes:

Mirza80
21.12.09, 22:07
Heheheee nisi lose informisan :D Da, ali koalicija sa BNK je napravljena odmah na pocetku servera i iz poznanstava sa S3 servera dok je koalicija sa ANV-om napravljena na kraju servera i iz ispostavice se neopravdanog straha od BAD-a i TEAM-a. Razlika ja dakle ocita. :)

Ne sporim nista od navedeng, imali smo premalo deffa, WW nam je isao na nulu, gubili smo planove, napravili smo dosta gresaka u toku servera. Priznajem sve ovo! :D Ali jedna POGREŠNA PROCJENA i nista vise je SK kostala osvajanja servera! :(
Ne kontam cemu ovolika frustracija kod vas. Napisah jednu recenicu i odma belaj. Ocito je da vas s3 server jos boli... :rolleyes:

Potpisujem to da se SK zeznuo kad se spojio sa ANV al jbg greske se desavaju i iz njih se uci. Hajd se sad vratite na temu :D

Arslan
21.12.09, 22:17
topa hocel se ovo ponoviti scenario sa ba2 gdje su se na samom pocetku stvorile dvije frakcije?

Mirza80
21.12.09, 22:32
topa hocel se ovo ponoviti scenario sa ba2 gdje su se na samom pocetku stvorile dvije frakcije?

Arsla brate, na ovim ba serverima je to haman postala tradicija :D

Arslan
21.12.09, 22:43
ljudi nemojte to raditi izgubicete godinu dana na "sitzkriegu" :D

cecen
21.12.09, 22:45

Po ovome kako ti pises ispade da je vama zalije sto Sk nije osvojila server negoli nama samima. Nedizemo mi frku vec malo nam na zivce ide kada pricate o s3 bez ikakvog razloga a sto se tice SK nemoras se ti brinuti za nas vise se brini da ovaj put napravite kakvog dobrog ovnara nego onako da idete na ziv zid A Sk se nije bojala nikoga nti ce se bojati mi smo vas katali i napadali i pre ww da smo se bojali nebismo to radili. A to sto vi sada sklapate saradnje i tamo neke price tipa mi se znamo sa proslih servera to ti ne pije vode to govori da se vi u stvari bojite SK zato i sklapate koalicije Pa daj ucinite server zanimljivim malo mislim da je glupost najveca praviti blokove odma na startu ali stacemo nismo mi krivi sto smo STRASNI:opala:

gurbet
22.12.09, 00:44
Po ovome kako ti pises ispade da je vama zalije sto Sk nije osvojila server negoli nama samima. Nedizemo mi frku vec malo nam na zivce ide kada pricate o s3 bez ikakvog razloga a sto se tice SK nemoras se ti brinuti za nas vise se brini da ovaj put napravite kakvog dobrog ovnara nego onako da idete na ziv zid A Sk se nije bojala nikoga nti ce se bojati mi smo vas katali i napadali i pre ww da smo se bojali nebismo to radili. A to sto vi sada sklapate saradnje i tamo neke price tipa mi se znamo sa proslih servera to ti ne pije vode to govori da se vi u stvari bojite SK zato i sklapate koalicije Pa daj ucinite server zanimljivim malo mislim da je glupost najveca praviti blokove odma na startu ali stacemo nismo mi krivi sto smo STRASNI:opala:

ako je tako dosadno na serveru da mora da se prica o nekim tamo s2, s3 , s16 ili sta vec najbolje da se pobrisemo kolektivno. ne mogu da vjerujem oko kakvih gluposti se prepirete. bice ko i vazda , ko uzme server svi ce mu lijepo cestitat, a ko gubi taj se ljuti vazda je bilo. a da bi se stvorile frakcije ko na nekim serverima sto Arsla kaze, mora da bude dovoljan broj kompleksasa a nadam se da se to nece desiti.

p.s TRENUTNO STANJE NA BA1 SERVERU: SK je prva ally na serveru u svemi, a mi se trudimo da ih stignemo i to je to, a do kraja ima bruka pa ko kome...i pored ovolike retorike mislim da izmedju SK i BAD-a moze da se vodi samo Hladni rat dok ne pocne da se gradi ww a onda dernek, pa ko kome... zato uzivajte i samo opusteno. hvala

soe
22.12.09, 09:01
bili ste u "ratu" i niste nista jedni drugima uradili, sto ste sad odjednom svi postali mangupi kad je rat stao? :biggrin: :biggrin:

PuPeto
22.12.09, 11:14
bili ste u "ratu" i niste nista jedni drugima uradili, sto ste sad odjednom svi postali mangupi kad je rat stao? :biggrin: :biggrin:

hahaha, ocigledno pojedini hoce da se opet zarati pa da svi sutimo

lesinarbl
22.12.09, 13:01
Tema definitivno nije S3 ali hajde (posto kazes da laprdam) ti meni reci sta je ta "istina"? Jesam li to u krivu kada sam rekao da je SK, na celu sa tobom izgubila server jer si ti kao vodja napravio katastrofalnu procjenu i bespotrebno koalirao sa ANV-om?! Ne sporim jara da SK nije bila najjaca, definitivno je to bila ali tvrdim da je takodjer bila nesposobna da skonta da moze SAMA uzeti server! Zato je toliko off-ova ostalo neiskoristeno i zato ste ZIJANILI. :(

PAPUCARU kako kazes mnogi SK igraci(qracovi) su dvojica brace kojima je propao off(citav server samo sebe gledali i imaju srecu sto SHOMIBL nije dao na njih inace bi davno bili izbrisani...moja greska ) al si zaboravio da oni nisu bili vise SK clanovi i da su ti sad neki igraci sa vama u BAD...JA sam isto htio ici na ANV priznajem ,,,kad neki nesposobnjakovici nisu znali poslati napad(kad me niste poslusali )!!!i nejavljaj se o proslom serveru !!!tri znaci plana maznuli ??skatali WW na 0 halo???sto to ne kazes kad kazes da je SK propala i izgubila??koalicija sa ANV bila to sto ste i vi potpisali sa TEAM .,jer se svi bojali SK..i nisu im trebali jos neki napadi sami smo sjebali svima WW....da li nekog zanima sta se desavalo da objasnim na ing..jer ovo sto je doticni papucar krenuo pisati nema veze sa ovom temom a ja ga opet volim :fre:

Cossack
22.12.09, 17:29
PAPUCARU kako kazes mnogi SK igraci(qracovi) su dvojica brace kojima je propao off(citav server samo sebe gledali i imaju srecu sto SHOMIBL nije dao na njih inace bi davno bili izbrisani...moja greska ) al si zaboravio da oni nisu bili vise SK clanovi i da su ti sad neki igraci sa vama u BAD...JA sam isto htio ici na ANV priznajem ,,,kad neki nesposobnjakovici nisu znali poslati napad(kad me niste poslusali )!!!i nejavljaj se o proslom serveru !!!tri znaci plana maznuli ??skatali WW na 0 halo???sto to ne kazes kad kazes da je SK propala i izgubila??koalicija sa ANV bila to sto ste i vi potpisali sa TEAM .,jer se svi bojali SK..i nisu im trebali jos neki napadi sami smo sjebali svima WW....da li nekog zanima sta se desavalo da objasnim na ing..jer ovo sto je doticni papucar krenuo pisati nema veze sa ovom temom a ja ga opet volim :fre:

O gresakama BAD alijanse sam sve priznao u predhodnim postovima...jesam ocam! :D I papucar jesam.:shy: Jbg iz jedne moje recenice koja je trebala biti zahebancija ispade sve ovo. :rolleyes:

Hajmo se sad lagano vratiti na S1 :D

btw I ti si drag srcu mome :fre:

lesinarbl
24.12.09, 11:00
kakvo je stanje na serveru? vidim nesto se pocelo ratovati na -- kord....

Grac
25.12.09, 13:51
ma grce se neki savezi na --, ali uzalud

Mid1doJ
27.12.09, 09:18
au zamrlo ovo... pih..

Cipi Lulu gde ste bre, bez vas se smore svi ovde...

Ja sam bio na - - ko se bije tamo ?

Grac
27.12.09, 11:42
zdravko jesi to ti???

cecen
27.12.09, 19:36
Evo nadam se da ste se odmorili malo od ovih praznika vidim nista se ne dogadja na serveru. E pa nece moci tako, evo sada u svoje ime i u ime cijele SK obecavam da ce suta biti jedan fin hoff tamo posle podne bice na forumu. A sada ko ce vise da na***e cuce se sutra do tada zivite u iscekivanju.

SK ide u napad!!!!

Imate pozdrave od SK generalstaba uz pozdrav hajmo svi na pivu :zivio::zivio:

:gimmi5::odiodi::odiodi:

pozdrav za BAD

lesinarbl
27.12.09, 19:38
Evo nadam se da ste se odmorili malo od ovih praznika vidim nista se ne dogadja na serveru. E pa nece moci tako, evo sada u svoje ime i u ime cijele SK obecavam da ce suta biti jedan fin hoff tamo posle podne bice na forumu. A sada ko ce vise da najebe cuce se sutra do tada zivite u iscekivanju.

SK ide u napad!!!!

Imate pozdrave od SK generalstaba uz pozdrav hajmo svi na pivu :zivio::zivio:

:gimmi5::odiodi::odiodi:

pozdrav za BAD

Hajd cecen nemoj nas odavati pozdrav za nase voljene bedare:vik::vik::vik::vik:

soe
28.12.09, 08:43
ne serveru zatisje...ko da su sviju vanzemaljci oteli :biggrin:

Grac
28.12.09, 09:07
ma kakvo zatisje brate, cecen ispunio obecanje, vidim cilj ste ispunili, ali vas je skupo kostalo!!!

svakako hof vrijedan divljenja!!!

soe
28.12.09, 12:50
shto jes jes, iskata ga sirota, samo jos logove da postavi...al sam nesto drugo hotio rijet ... neise :biggrin:

nego jel ovo znaci da bi se uskoro moglo sarati i po +/-? ja lijepo govorio,a niko me ne slusa :biggrin:

lesinarbl
28.12.09, 15:19
shto jes jes, iskata ga sirota, samo jos logove da postavi...al sam nesto drugo hotio rijet ... neise :biggrin:

nego jel ovo znaci da bi se uskoro moglo sarati i po +/-? ja lijepo govorio,a niko me ne slusa :biggrin:

ma jok brate ovo je sve ++ bio :)

kazem ti ja SK koga udari taj odmah prvi u def-u na serveru i kao ally i kao igrac :)

Mmm
28.12.09, 15:22

kazem ti ja SK koga udari taj odmah prvi u def-u na serveru i kao ally i kao igrac :)

Moze log??

Nemanja666
28.12.09, 15:46
ne serveru zatisje...ko da su sviju vanzemaljci oteli :biggrin:

Svemirci, svemirci su krivi za sve :P

stegos
28.12.09, 16:52
Ovdje ce se log napada ili odbrane dobiti kao i jack-pot na Bingu lutrije BiH. Izgleda da ni SK ni TT nije zadovoljan razultatima pa ne zele da okace log ali nema veze, napokon petocifren broj i kod napadaca i kod branioca u jednom napadu i 1 igracu

Grac
28.12.09, 17:23
uff da, cvjetkocano respect i tebi na offu!!!

svaka cast

lesinarbl
28.12.09, 20:02

svaka cast

suti tamo !

soe
28.12.09, 20:05

znam, nego racunam kad prelazite u toplije krajeve...malo juznije :) btw. stvarno dajte te logove, da mozemo s*ati kako je trebalo vise ovnova, vitezova....i tako to :biggrin:

Svemirci, svemirci su krivi za sve :P

eh, eh, to, tooo :biggrin: kako je krenulo jos cu bataliti travian...jos da klepim koji KI i pocecu duamti kako se uzima druga planeta :biggrin:

cimac
28.12.09, 20:28

svaka cast

MA NIJE TO MOJ OFF UZO SAM OD Syler STA VAM JE :weeee:

cecen
28.12.09, 20:52
evo posto su neki htjeli da vide sta je to bilo

http://travianreports.com/en?img=12/KaP1obD.png

evo ga epilog znate ostalo su isle kate selo sa 650 otislo na 0

daco 9
28.12.09, 21:05
Ocigledno je trebalo vise ovvnovva :oops: Ali, ipak je to -SK- :mudrac:

Mmm
28.12.09, 21:07

Hahahaha,a gdje off?^^

haris_20_
28.12.09, 21:51

ajde daj nam puni log :D:Dda vidimo taj off hmmm pa imao je bar 2k vitezova

soe
28.12.09, 22:41
prave ste njubare...da je imao vise ovnova, manji bi gubici bili!!! :mudrac: :biggrin: :biggrin:

lesinarbl
28.12.09, 23:15
prave ste njubare...da je imao vise ovnova, manji bi gubici bili!!! :mudrac: :biggrin: :biggrin:

pa malo navalili prije pauze da se neko iskata na 0 i jbga...

ma ima se ovnova nebojte se za SK :)

Mid1doJ
28.12.09, 23:22
ma kakvo zatisje brate, cecen ispunio obecanje, vidim cilj ste ispunili, ali vas je skupo kostalo!!!

svakako hof vrijedan divljenja!!!

Ja sam... Jesi ti Mato ?

De ajd ti reci sta s desava vamo ko se roka s kim ?

Cossack
29.12.09, 02:15
ajde daj nam puni log :D:Dda vidimo taj off hmmm pa imao je bar 2k vitezova

Mislis ex off. :) Ocito je i on loshe prosao dok "mudro" skrivaju gubitke!:mudrac::smijeh:

soe
29.12.09, 08:29
mojne se smijati, ako me sjecanje ne vara vi ste se zakucali bez ucinka...al nema veze, batinari se prave brzo :biggrin: :biggrin:

Grac
29.12.09, 08:40
Ja sam... Jesi ti Mato ?

De ajd ti reci sta s desava vamo ko se roka s kim ?

ja sam zdravko, pa evo nista posebno se ne događa, polako padaju svi suparnici na nasim kordama!!! ide se punom parom...

lesinarbl
29.12.09, 09:54
mojne se smijati, ako me sjecanje ne vara vi ste se zakucali bez ucinka...al nema veze, batinari se prave brzo :biggrin: :biggrin:

ko se zakuco bez ucinka?

shegalo
29.12.09, 10:34
ko se zakuco bez ucinka?

Vjerovatno je mislio na zakucavanje naših par igrača na onog deep blue, ona bezuspješna akcija oslobađanja vojske iz zamki :)

lesinarbl
29.12.09, 11:29
Vjerovatno je mislio na zakucavanje naših par igrača na onog deep blue, ona bezuspješna akcija oslobađanja vojske iz zamki :)

:flooshkazna: nismo vas tako ucili ccccc

sramotite nas bedare :wutra:

stegos
29.12.09, 11:40
Kad je vec SK izbacilo log napada cudi me sto TT neizbaci taj isti log ali sa stanjem off-a ili je stanje off-a zakopano duboko u Dosjeima X FBI-a i nije dostupan :morgen:

LuLu-ba
29.12.09, 12:52
au zamrlo ovo... pih..

Cipi Lulu gde ste bre, bez vas se smore svi ovde...

Ja sam bio na - - ko se bije tamo ?

Hej Zdravko,drago mi je da si se javio..pa ne pisem,malo udjem pogledam desavanja..i to je to..
Kod nas na - - jos uvijek sve isto...neki pokusavaju napadati,ali bezuspjesno..neki to rade jako uspjesno..i tako se vrtimo u krug...:lol:

Sta ima kod tebe? Falis sto jes jes :hugg:

shegalo
29.12.09, 15:35
:flooshkazna: nismo vas tako ucili ccccc

sramotite nas bedare :wutra:

hhh, što jes' jes', ali mlad je server, imamo kad vježbat:))))))

lesinarbl
29.12.09, 15:37
hhh, što jes' jes', ali mlad je server, imamo kad vježbat:))))))

sta jos taj neki haubica vam uzeo selo???

ma daj razocarali ste me totalno :(

Mid1doJ
29.12.09, 18:16
Hej Zdravko,drago mi je da si se javio..pa ne pisem,malo udjem pogledam desavanja..i to je to..
Kod nas na - - jos uvijek sve isto...neki pokusavaju napadati,ali bezuspjesno..neki to rade jako uspjesno..i tako se vrtimo u krug...:lol:

Sta ima kod tebe? Falis sto jes jes :hugg:

hehe... Sta da ti kazem LuLu... Ja bi igrao i dalje ba1 isti acc samo je ono strahovito... I ti si me mnogo izvlacila kada si me menjala preko sitera... Idi begaj mogli su nas bann za oversitting kako je bilo haha...
Respekt za Mireta i ekipu.. Mada Haubica bi bila jaca da je Goran tu to je sigurno...

Za desavanja tako sam i mislio da ce biti... Vidim SK farmao sam vise od cele ally mada sada su se malo uozbiljili...

-- korde FF@FF X svaka im cast mada poznavajuci Kokaina sve ally msm na glavnu i wingove rade ko dokse...

Ako imas skype dodaj me dacu ti na pwt... Pa da caskamo malkice...

I srecno do WWa...

lutajuci_udarac
29.12.09, 18:49
sta jos taj neki haubica vam uzeo selo???

ma daj razocarali ste me totalno :(

i još izgubiše jedan off i senatora na selu od 140 st. :D :D

cecen
29.12.09, 18:55
neznam sta se desava ili sve sto postoji na ++ a nije sk postaje BHTT e pa sada da vidim jel to masom pokusavate da nadoknadite neznanje ili stali vec mozda nedostatak defa. Ali to je manje vise nebitno pre ili kasnije dobicete delozaciju sa ++ a ako se budete na to bunili DELOZIRACEMO VAS SA SERVERA :hitna::hitna::lol:

lesinarbl
29.12.09, 19:03
neznam sta se desava ili sve sto postoji na ++ a nije sk postaje BHTT e pa sada da vidim jel to masom pokusavate da nadoknadite neznanje ili stali vec mozda nedostatak defa. Ali to je manje vise nebitno pre ili kasnije dobicete delozaciju sa ++ a ako se budete na to bunili DELOZIRACEMO VAS SA SERVERA :hitna::hitna::lol:

za one koji ne znaju BIB ALLY postala clan BIH TT koalicije i sad su BIH TT 3 :)

ko ih na to nagovori da mi je samo znati ...

to BIH TT ih nagovorio da postanu wing da mi imamo sta tamo cistiti da njih ostavimo na miru ??

pa ako ste im koalicija prihvatite rat koji smo objavili vasim saveznicima ??

joj tetejaca :D

soe
29.12.09, 23:09
to su jos uvijek neki kvazitetejci, nepriznati od "zvanicne vlasti"...al vidjecete vi kad vam alix zasara i citavu tetejsku dvicu nadigne :biggrin: :biggrin:

lesinarbl
30.12.09, 09:08
to su jos uvijek neki kvazitetejci, nepriznati od "zvanicne vlasti"...al vidjecete vi kad vam alix zasara i citavu tetejsku dvicu nadigne :biggrin: :biggrin:

lol

ne javljaju se dva dana sigurno neku akciju spremaju :)

imate li deff-a da racunamo na vas??

i mi cemo vama pomoci :D

Grac
30.12.09, 09:24
ma imamo mi deffa za vas!!!:loveff::rupnjak:

Erik Schrody
30.12.09, 11:15
Imam ja 100 pretorijanaca i def bonus od 10% + 10 legionara.
Ako bude ko imao napad nek' slobodno od mene zatrazi deff, da unistimo neprijatelja :chainsaw::kapetan:

zalosno
30.12.09, 11:33
lol

Ma nemamo mi deffa vise, sve ste nam pobili, evo razmisljamo da se kolektivno ugasimo jer protiv vas se nemoguce boriti. Nemamo deffa, nemamo offa, sta mi uopste radimo ovdje...:oops:

soe
30.12.09, 11:45
lol

mozda sad hoce da budu vas wing :biggrin:

-----------------------------------------------------------

na srculencu pise da sutra od 12h pocinje primirje koje ce trajati do 12 h 27.12.2009. ako kome sta nije jasno, samo da podsjetim da u travian svijetu zivimo u BC eri!!!! :biggrin: :biggrin:

hani
30.12.09, 20:11
lol

tuspas mene !:turpija:

cecen
31.12.09, 21:10
SRETNA NOVA GODINA i posle 20 pive ja pijan nisam odlucio sam prestajem pit jel se n isplati :aaaa::violina:

nego pocinje se lagano zakuvavati ali nesto nestaju ova sela sa ++

lolek
02.01.10, 12:16
Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. -SK-World AnalyserMap 50075
2. FF@FF XWorld AnalyserMap 15748
3. BADWorld AnalyserMap 13866
4. B.N.K.World AnalyserMap 11409
5. BIH TT 2World AnalyserMap 10994

SK off
50075

sledece 4 alijanse zajedno ...
52017

i sretna nova godina svima... :snijeg:

:)

lesinarbl
02.01.10, 14:59
Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi

SK off
50075

52017

ajoj zemlji gora na ++ kordinatima... nestaju sela ko u prici :spamfamilija: i to nije sve :D

sretna nova god. svima i sve najbolje !!!

Mid1doJ
03.01.10, 01:09
Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi

SK off
50075

52017

hah.. skriptas.. Sramota za SK...

Mada svaka cast.. FF@FF samo hrabro do konacne pobede...

Pozz za Haubicu i narkomana(kokaina) haha... Sretna svima NG sve najjjj...

zam3
03.01.10, 05:54
Sretna Nova Godina

sta se ovo desilo nocas....cvetko sa silnim off poenima... cenim da je lep Hofcic :)

po bodovima bi rekao svaka cast "cvetko"

PS: ipak je ovo najinteresantnija statistika trenutno:

Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. -SK- 88544
2. FF@FF X 19097
3. BAD 16434
4. BIH TT 2 13509
5. B.N.K. 13445
6. BiH TT 9709
7. SK•R• 9595
8. SK-BOOM 8959
9. Bad wing 8843
10. B.N.K.4 8583

mislim da ne treba ovo komentarisati... svaka cast "SK".

cecen
03.01.10, 06:46
Sretna Nova Godina

sta se ovo desilo nocas....cvetko sa silnim off poenima... cenim da je lep Hofcic :)

po bodovima bi rekao svaka cast "cvetko"

PS: ipak je ovo najinteresantnija statistika trenutno:

Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. -SK- 88544
2. FF@FF X 19097
3. BAD 16434
4. BIH TT 2 13509
5. B.N.K. 13445
6. BiH TT 9709
7. SK•R• 9595
8. SK-BOOM 8959
9. Bad wing 8843
10. B.N.K.4 8583

mislim da ne treba ovo komentarisati... svaka cast "SK".

Da sjajna statistika samo da napomenem da je jos bilo i nekih pauza ove sedmice a ko zna veceras mozada ode i do 100k:tnx:

a evo onako usput posto se dosta vas interesuje dje to cvjetko udari

http://travianreports.com/en?img=01/OMqOrIV.png

ja cu samo da kazem dje on udari to selo nestane

lesinarbl
03.01.10, 09:05
Da sjajna statistika samo da napomenem da je jos bilo i nekih pauza ove sedmice a ko zana veceras mozada ode i do 100k:tnx:

a evo onako usput posto se dosta vas interesuje dje to cvjetko udari

http://travianreports.com/en?img=01/OMqOrIV.png

ja cu samo da kazem dje on udari to selo nestane

kao sto sam rekao zemlji gora na ++

http://4travian.org/log/6f9667f50dfc5352e238f83da207725e

cecen
03.01.10, 09:10
samo da napomenem i generalnu off statistiku

Najbolji savezi (Off)
Alijansa Igrač Ř Poeni
1. -SK- 45 7133 320967
2. BAD 55 3073 169002
3. FF@FF X 40 4009 160354

Dali se odavde da nesto zakljuciti :ciscenje::ciscenje:

haris_20_
03.01.10, 10:24
samo da napomenem i generalnu off statistiku

Najbolji savezi (Off)
Alijansa Igrač Ř Poeni
1. -SK- 45 7133 320967
2. BAD 55 3073 169002
3. FF@FF X 40 4009 160354

Dali se odavde da nesto zakljuciti :ciscenje::ciscenje:

evo jedan interesantan log posto BNK nije postavio ja cu :D
kakva sramota ::::

http://travilog.org.ua/ba/5663811/1a5bd042a74230686c3fa88c9fc93d9c/1/1

kao sto sam rekao zemlji gora na ++

http://4travian.org/log/6f9667f50dfc5352e238f83da207725e

ma cvjetko je jedan od najludji igraca ,njemu skidam kapu cestitam na off u ....

Pisanje poruka za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj način narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova odjednom postoji opcija "Multi-citiraj".

Edited by FireCube

soe
03.01.10, 11:36
samo se vi rugajte drugom dijelu tetejaca, sad ce oni uzvratiti po +/-....ako se prije toga ne raspadnu :biggrin:

cimac
03.01.10, 12:29
ma cvjetko je jedan od najludji igraca ,njemu skidam kapu cestitam na off u ....

heheh ma od danas sam deff igrac...jebo off :bond:bond:

cecen
03.01.10, 13:07
auu, haris, ti kao neki sekretar deffa si trebo onda organizirat deff tu, auuu kakva sramota izgubit selo od tog istog igraca:

http://travilog.org.ua/ba/2292036/eb81848fa31f0b44d2fb70f6387fb734/1/1

Ala pa BEDARE pa vidim ja vi nas nikako stici po popu a vi sela okolo gubite :leti: pa to je nedopustivo :razmislja::razmislja:

cimac
03.01.10, 13:08
auu, haris, ti kao neki sekretar deffa si trebo onda organizirat deff tu, auuu kakva sramota izgubit selo od tog istog igraca:

http://travilog.org.ua/ba/2292036/eb81848fa31f0b44d2fb70f6387fb734/1/1

nista haris dolazim ja u bad da budem kordinator deff da docekamo tog haubicu ako je moguce ikako :D

kako je krenulo uzece vam sva sela :D :lol3:

haris_20_
03.01.10, 13:56
nista haris dolazim ja u bad da budem kordinator deff da docekamo tog haubicu ako je moguce ikako :D

kako je krenulo uzece vam sva sela :D :lol3:

hahah mogao si vala :D ne znam nista organizovati pihh sta cu sad hoce li me neko nauciti kako se to radi :aaaa::aaaa::aaaa:

cecen
03.01.10, 14:15
ja neznam sta ovi ljudi rade na ++ rekli smo nema ulaska na ++ i oni ponovo

http://travianreports.com/en?img=01/Q7q2yst.png

pa mislim stvarno nije uredu :bond:

zam3
03.01.10, 14:19
kako ste smeli da postavite bilo koji log od haubice dok se niste prvo dogovorili sa branitelja i napadaca???

haris_20_
03.01.10, 14:27
ja neznam sta ovi ljudi rade na ++ rekli smo nema ulaska na ++ i oni ponovo

http://travianreports.com/en?img=01/Q7q2yst.png

pa mislim stvarno nije uredu :bond:

http://travilog.org.ua/ba/1976926/353f57cf7eb17ec9d1c063cc2b28a09b/1/1

hmm koji si ti pa sto ovo nisi prikazao i ne znam sto ste poceli po nasim wingovima da udarate :D:D

haris_20_
03.01.10, 14:28
kako ste smeli da postavite bilo koji log od haubice dok se niste prvo dogovorili sa branitelja i napadaca???

dogovorio sam se ja sa napadacom , jel neka frka ??? sta fali ako su ti uhvacene kate desava se svakome

cecen
03.01.10, 14:33
http://travilog.org.ua/ba/1976926/353f57cf7eb17ec9d1c063cc2b28a09b/1/1

hmm koji si ti pa sto ovo nisi prikazao i ne znam sto ste poceli po nasim wingovima da udarate :D:D

jebiga heaberu covjek usao na ++ fakticki a jos nam krop uze tu i moralo je uslijediti neminovno nestabilno je na ++ postalo nestaju sela svake minute radi se neumorno :ciscenje::ciscenje::ciscenje::ciscenje:

haris_20_
03.01.10, 14:54
jebiga heaberu covjek usao na ++ fakticki a jos nam krop uze tu i moralo je uslijediti neminovno nestabilno je na ++ postalo nestaju sela svake minute radi se neumorno :ciscenje::ciscenje::ciscenje::ciscenje:

ha dobro :D reko da necete sad na nas :D mi smo puni vojske nismo odavno ratovali !!!!:D

cecen
03.01.10, 15:18
ha dobro :D reko da necete sad na nas :D mi smo puni vojske nismo odavno ratovali !!!!:D

fora je stalno ratovati i stalno imati vojsku :music:

zam3
03.01.10, 15:25
dogovorio sam se ja sa napadacom , jel neka frka ??? sta fali ako su ti uhvacene kate desava se svakome

fali jel se nije smelo postaviti bez mog odobrenja kao branioca bilo sta!

a niko me nista nije pitao ako si vec hteo da pokazes log trebao si branioca da izbrises

lutajuci_udarac
03.01.10, 15:33
fali jel se nije smelo postaviti bez mog odobrenja kao branioca bilo sta!

a niko me nista nije pitao ako si vec hteo da pokazes log trebao si branioca da izbrises

ma svejedno.. ovaj hof bi za pola sata završio preko pp u svim ally :)

tako da ti svejedno dođe

a cecen ... trece bad selo koje je skatano na 0 :)
nemaju dozvolu za gradnju ... :biggrin::biggrin::biggrin:

lesinarbl
03.01.10, 17:46
ma svejedno.. ovaj hof bi za pola sata završio preko pp u svim ally :)

tako da ti svejedno dođe

a cecen ... trece bad selo koje je skatano na 0 :)
nemaju dozvolu za gradnju ... :biggrin::biggrin::biggrin:

hahahahahahahahahahahahaha :))))))))))))

rokaj brate reko sam ti ja da zemlji gora :)))

jes ova SK POLUDILA!!!

:opala::opala::opala:

cecen
03.01.10, 22:55

jes ova SK POLUDILA!!!

i kao sto sam ja jutros rekao ode SK preko 100k

Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. -SK- 100194
2. FF@FF X 21179
3. BAD 17734
4. BIH TT 2 16054
sta je ovo za reci a niko se zakuco nije raspada se sve na ++ neznaju ljudi gdje vise idu :opala::opala::opala::opala::opala:

SK ubila 100194

ostatak top 10 alijansi zajedno 102824

moze li se odavde izvuci kakav zakljucak

soe
04.01.10, 12:01
...
SK ubila 100194

ostatak top 10 alijansi zajedno 102824

moze li se odavde izvuci kakav zakljucak

naravno da moze. zakljucak je da su ostale top10 alijanse zajedno jace od SK :biggrin:

p.s.eki ovo, sun cu ima skoro duplo vise opljackanih resa od haubice?! :biggrin:

Grac
04.01.10, 15:42
hihihiih, tako je lulu!!! pogledaj sad, topi mu se prednost

Cossack
05.01.10, 10:19

jes ova SK POLUDILA!!!

Ko je dirO? :D

http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=991

Ako hoces primicemo te u BAD...:zivio:

cimac
05.01.10, 10:44

vidi Cossack sto se prepo odma:evil:

ma na godisnjem smo odmoru do primirjka trebace nam odmora sad posle primirja dolazi velia bitka :vik:

cecen
05.01.10, 11:06

boli njih djon sto ja sada sam moram da radim sve sada sam 24 sat onlajn i popijem 10 litara kafe nemogu ni na pivu otici kako treba

Cossack
05.01.10, 11:23
vidi Cossack sto se prepo odma:evil:

ma na godisnjem smo odmoru do primirjka trebace nam odmora sad posle primirja dolazi velia bitka :vik:

Jao pa i ti se primas kao sekundarni lijepak :D Nisam se ja "prepo" vec vam nudim pomoc. :gimmi5:
Ipak na +/+ koordinatama je ludilo. :D

cimac
05.01.10, 12:21
Jao pa i ti se primas kao sekundarni lijepak :D Nisam se ja "prepo" vec vam nudim pomoc. :gimmi5:
Ipak na +/+ koordinatama je ludilo. :D

cuj adisa somac ;) pa pomogo bi kad bi sredio jednu satnu za deff...posto sam deff igrac sad i do daljnjeg:vik:

Cossack
05.01.10, 19:20
cuj adisa somac ;) pa pomogo bi kad bi sredio jednu satnu za deff...posto sam deff igrac sad i do daljnjeg:vik:

Nisi jedini! :D I ja sam po zadatku deffer :(
Ako bude trebalo deffa samo javi ali o satnoj nema govora. :) Skinuo si BAD logo sa profila i to smo ti mucho mucho zamjerili. :odiodi:

lutajuci_udarac
06.01.10, 11:29
šta jutros bi ?
kucanje badara na mališino selo od 30-40 pop-a

i sinoc na isto selo od 5 pop-a :)

šalje lik kate u valovima razmak po minutu :ahahah::ahahah::ahahah:

tobutski_soko
06.01.10, 12:04
hitno potreban gold,s1 malibega

sta ce ti gold kad igras vise naloga, dovoljno prednost ti je to.
sun-cu je u plusu tolko jel kad napada C&L po turi nosi do 200k resa. ja jadnik sa 1000 offa ove sedmice jedva 300k resa mazno.
nema sta dase kaze SK ubedljivo najbolje napada, a ko napada jos nije izgubio.

lutajuci_udarac
06.01.10, 14:01

sun-cu je u plusu tolko jel kad napada C&L po turi nosi do 200k resa. ja jadnik sa 1000 offa ove sedmice jedva 300k resa mazno.

ko si ti momak ? vjerovatno neki iz bad-a koji se par puta zakucao u mom komšiluku,

ali ko gubi ima pravo da se ljuti
ako igram na par naloga slobodno klikni na statistiku, nađi igrača multihunter, otvori mu profil na lijevoj strani piše: napiši poruku, klikni tu, i slobodno napiši šta ti volja :)

to što okolo čuvam raju iz winga ne znači da su moji acc

i nemoj na forumu javno iznosit laži

tajsa
06.01.10, 15:30

daaa ako je tako sa C&L zato nije pomoglo ni 5 prijava MH-ima koji su poslati.. Vjerovatno zato sto nema varanja.. kada saljes vojsku na preko 500 farmi i ocistis 1 super jakog igraca i jos 2 jaca u blizini od 1 sata i po napadu im uzimas dusu moras biti prvi...

ovo zahtjevaa min 2 graca konstantno online 24 sata.....

bendeho
06.01.10, 16:00
ovdje pravo zanimljivo izgleda :D
ako kome treba dual nek mi se javi.. da malo pratim desavanja..
na ba3 monotonija...

haris_20_
06.01.10, 16:36
šta jutros bi ?
kucanje badara na mališino selo od 30-40 pop-a

i sinoc na isto selo od 5 pop-a :)

šalje lik kate u valovima razmak po minutu :ahahah::ahahah::ahahah:

mozda neko iz winga koliko znam nije niko iz glavne ally napravio takvu glupost .....

lesinarbl
06.01.10, 19:04
HALO TETEJCI NAKON STO VAM JE ACODDD ISKATAO BAR 10 SELA ...

SAMO DA VAM KAZEM DA VAM SKIDAMO VOJNIKE SPARTLOM SA ZIDA NJEGOVOG SELA :ciscenje:

lolek
06.01.10, 19:08
ajme....

tresu se sk sela u ++....

bhtt uzvraca udarac....ali bezuspjesno....

osta kompletan bhtt bez offa...ili se ja mozda varam.....

Branitelj sedmice
Rang Igrač Bodovi
1. acoddd 48146

.....

cecen
06.01.10, 19:14
jao majko pa moracemo sada dva dana da skupljamo ove silne leseve oko acodovog gg pa ni za bozic nemamo mira :mudrac:

da vidimo mozeda ce jos ko da naleti osta bhtt bez dosta ofova

lolek
06.01.10, 19:21
ali ni jedan nivo zida da ostete ?!?!?

i da im se nikako nijedan vojnik ne vrati ?!?!?

a 50000 offa odeeeeeeee....

pa kako je to moguce ?!?!

:rupnjak::rupnjak::rupnjak::aaaa:

haris_20_
06.01.10, 20:08

cestitam ljudi evo vidim :D:D koji je najveci off ostao na zidu hoce li biti kavih logova bio bi red :D

PuPeto
06.01.10, 20:08

a logova nidje...

lolek
06.01.10, 20:14
znas znanje nema sta ...

sve se vidi iz statistike... :)

nesmemo stavljati logove jer bi onda uvidjeli kako su nam pomagali i slonovi krokodili tigrovi...
a bogami i natari...

ili pitaj ttovce da stave koji izvjestaj...

:D

haris_20_
06.01.10, 20:59
znas znanje nema sta ...

sve se vidi iz statistike... :)

nesmemo stavljati logove jer bi onda uvidjeli kako su nam pomagali i slonovi krokodili tigrovi...
a bogami i natari...

ili pitaj ttovce da stave koji izvjestaj...

:D

haha ma dobro kad srecunas to i nisu neki offovi sica :D ovdje se sramota pojavit ako ti off ne jede bar 10 k

tajsa
06.01.10, 21:01
slušaj , nije me briga za druge igrače, a na mom acc igraju još dva cimera, znači kada mene nema oni su tu , a što se tiče farmanja, skoro da ne farmam ... tako da su cimeri tu samo da prave vojsku i dižu građevine

ti ako si ljubomoran ne moraš javno prozivat

sad bi onda i ja trebao da prozovem nekog iz top 10,

brata mi, klasičan si primjer ljubomornog debila ..
odabij !

mali mislim da si polupo loncice, ako mislis da sam ljubomoran samo napisi svoj nick ovde da ti ljubomorni pokaze ?

hajde da vidimo dali smjes ljubomornom nick napisati ? xD

Damir-75
06.01.10, 22:39
mali mislim da si polupo loncice, ako mislis da sam ljubomoran samo napisi svoj nick ovde da ti ljubomorni pokaze ?

hajde da vidimo dali smjes ljubomornom nick napisati ? xD

Mogu li ja ko neutralan???

Kod njega piše ko je "SARAJEVO,HORDE, BOG I ČARŠIJA ... hitno potreban gold,s1 malibega "... a kod tebe??

tajsa
06.01.10, 23:12
Mogu li ja ko neutralan???

Kod njega piše ko je "SARAJEVO,HORDE, BOG I ČARŠIJA ... hitno potreban gold,s1 malibega "... a kod tebe??

Hvala zaist a nisam vidio, javicu se ja njemu na private ;)

Ann1
07.01.10, 04:40
Cujem BIH TT se gasi kolektivno... Kazu da su par meseci odvajali od usta da naprave offove i mi dusmani im sve zabetonirali... Kuku lele ostadose zene i djeca sirochad... Ja mislim da niste dovoljno dopingovali vojsku.

Ownedstyle

hani
07.01.10, 11:27
daaa ako je tako sa C&L zato nije pomoglo ni 5 prijava MH-ima koji su poslati.. Vjerovatno zato sto nema varanja.. kada saljes vojsku na preko 500 farmi i ocistis 1 super jakog igraca i jos 2 jaca u blizini od 1 sata i po napadu im uzimas dusu moras biti prvi...

ovo zahtjevaa min 2 graca konstantno online 24 sata.....

svaka budala vidi da mu prepusta resurse, bit ce to parazitska medalja, nema sta

crni jahač
07.01.10, 11:46
Sramota za čuveno ime BHTT onakvo zakucavanje,, a još veće sramota sto za pojedine igrače iz SK što misle da je to kraj BHTT .. Igra se nastavlja i biće zanimljivo :):)

lesinarbl
07.01.10, 12:30
Sramota za čuveno ime BHTT onakvo zakucavanje,, a još veće sramota sto za pojedine igrače iz SK što misle da je to kraj BHTT .. Igra se nastavlja i biće zanimljivo :):)

pricajte vi sta hocete i pravi ste AMATERI ....razmak izmedju napada 14 min ...

niko sa ovnovima da ide .....

nigde off-a pravog....(najveci 5 k)

igra se nastavlja bice zanimljivo :)

Ann1
07.01.10, 13:42
Zivi oni meni bili i zdravi to je najbitnije, nisu oni krivi nesrece se dogadjaju:)

soe
07.01.10, 14:28
navodno se nesto na ovoj relaciji jos vise talasa, a o cemu se jos uvijek ne prica....jooo jesam tajanstven :biggrin:

SAMSUNG
07.01.10, 14:41
i niko ne stavlja nikakve logove tih velikih akcija... tolkog zalijepljenog offa na SK, al nista... kao da skrivate te stvari....

lesinarbl
07.01.10, 17:13
i niko ne stavlja nikakve logove tih velikih akcija... tolkog zalijepljenog offa na SK, al nista... kao da skrivate te stvari....

ma sramota za postaviti al ako hoces mogu ja postaviti nije problem ....

zao mi samo bih tt kakvi ce tek onda ispasti AMATERI :brao2:

SAMSUNG
07.01.10, 17:18

ipak bi volio vidjeti..lol.... mozda sada nisu imali srece... :predaja:

cecen
07.01.10, 19:36
Evo posto se svi pitate sta je to bilo sinoc sacekali smo 24 sata da vidimo hoce li tetejci pokazati svoje stradanje a posto oni to ocito nisu htjeli morali smo mi :smijeh:

http://forum.travian.ba/showthread.php?t=42718

Damir-75
07.01.10, 20:30

Ne mogu da vjerujem, al u pravu si :smijeh:

alija beg
07.01.10, 22:07
Ne mogu da vjerujem, al u pravu si :smijeh:

Nije lijepo smijati se tudjoj nevolji :lol3:

Ann1
08.01.10, 04:43
Kod nas u ally samo se nadamo uzdamo klanjamo malom budi sa tibeta da komsiji umre krava:)
Zato smo toliko dobri,fini,zgodni,sarmantni i vodamo najbolje ribe:)

ownedstyle

Husker
08.01.10, 22:12
Dobar deff, cestitam SK. Ljudi znaju sta rade i uspjeli su isprovocirat nekoliko igraca BH TT da ispucaju svoje offove bez plana na dobro branjen sektor.

Tetejci sigurno imaju jos offa a SK deffa :)

Po minuti 3,2 k je ginulo taj dan. Ko u prici.

lesinarbl
09.01.10, 12:35
moze li se otkljucati tema ona na hofu sto je zakljucana....da se jos vise pokrvimo ....pa ovako nije zanimljivo :(

Damir-75
09.01.10, 13:12
moze li se otkljucati tema ona na hofu sto je zakljucana....da se jos vise pokrvimo ....pa ovako nije zanimljivo :(

Ja ne znam kako tebe nije stid da ono postaviš, za hof valjda treba osima deffa da ima i offa :alkohol:

Sad cemo mi zafejkati haubicu, obzirom koliko nas ima za sedmicu ce skupiti 20k deff poena pa nek onda i on napravi hof:subjezakon:

zam3
09.01.10, 13:22
Ja ne znam kako tebe nije stid da ono postaviš, za hof valjda treba osima deffa da ima i offa :alkohol:

Sad cemo mi zafejkati haubicu, obzirom koliko nas ima za sedmicu ce skupiti 20k deff poena pa nek onda i on napravi hof:subjezakon:

ajdete niste me odavno fejkali :D

lesinarbl
09.01.10, 13:23

pa nismo mi krivi sto su oni slali trecinu off-a :)

de onda ajd sretno vam sa haubicom cuo sam ja da je on zajeban igrac nemoj da prodjete kao bih tt:brao:

Damir-75
09.01.10, 13:24
ajdete niste me odavno fejkali :D

hocemo , ako ces staviti hof u sljedecu nedjelju....

@shomi, necemo mi slati trecinu offa mi cemo fejkati :)

lesinarbl
09.01.10, 13:45
hocemo , ako ces staviti hof u sljedecu nedjelju....

@shomi, necemo mi slati trecinu offa mi cemo fejkati :)

ja mislim da cete vi napasti haubicu :wutra:

Grac
09.01.10, 13:55
ma joooooooj, nedo bog veceg zla!!!:dailine:

Damir-75
09.01.10, 13:56
ja mislim da cete vi napasti haubicu :wutra:

Pa da prodjemo ko tetejci jel , nema ni 2 ti vec pjan il te drzi od sinoc :)

lesinarbl
09.01.10, 14:18
Pa da prodjemo ko tetejci jel , nema ni 2 ti vec pjan il te drzi od sinoc :)

i ja reko.....nesmete ga napasti i ako vam je uzeo selo :) da je uzeo selo od SK do sada bi gasio acc :D:alkohol:

i nisam pijan nego se samo popravljam ....

ode ceka me moj deff-er cimac :alkohol:

sabanezi
09.01.10, 19:50
Jesam li dobro cuo il su TT-jci poceli kate skidati.. :opala:

lesinarbl
09.01.10, 19:55
Jesam li dobro cuo il su TT-jci poceli kate skidati.. :opala:

dobro si cuo...svaka cast ...skinute su kate al su opet opalile naravno manje razarno ...

dobro posle 15 sela 16 se nekako i odbranilo ......

vidjecemo opet sta ce biti :)

sabanezi
09.01.10, 20:03
dobro si cuo...svaka cast ...skinute su kate al su opet opalile naravno manje razarno ...

dobro posle 15 sela 16 se nekako i odbranilo ......

vidjecemo opet sta ce biti :)
e jbga, trude se momci nemoj tako :lol:

ssismiss
09.01.10, 21:00
Pozz raja kako ste mi?

kako BihTT drzi gace?? spusteno ili na mjestu?? :)))

sabanezi
10.01.10, 14:14
TT docekiva kate na veliko i malo :))

Odoste kate opet ali sad malo veci broj nego juce :brao:

lesinarbl
10.01.10, 15:52
TT docekiva kate na veliko i malo :))

Odoste kate opet ali sad malo veci broj nego juce :brao:

hhahaha kome sad daj da vidimo !

sabanezi
10.01.10, 18:05
hhahaha kome sad daj da vidimo !

Iz tvoje ally brate moj :)

Log ne smijem bez saglasnosti obje strane ali pogledaj na Budin gg :)

PS: Syler -SK- vs Budin BiH TT

:dance:

sabanezi
10.01.10, 18:20
Pozz raja kako ste mi?

kako BihTT drzi gace?? spusteno ili na mjestu?? :)))

Za sad na mjestu, ali ako zelis poklon TT-jaca mozes ti slobodno onda da ih spustis, dajemo poklon bon u centima :oops:

djipalo junuz
10.01.10, 18:20
hej cujem da budin prodaje dobre polovne uhvacene kate u pola cjene,mocice i dalje ici,samo treba bolji vozac
hahahaha

cecen
10.01.10, 18:43
hej cujem da budin prodaje dobre polovne uhvacene kate u pola cjene,mocice i dalje ici,samo treba bolji vozac
hahahaha

jao ovih tetejaca usjekli nam nesto kata pa digli frku jebiga morate nas nauciti kako se to radi da smo mi to znali nebismo morali onolike vase ofeve zajedno sa katama usjecali :spamfamilija::heduan2:

ssismiss
10.01.10, 18:47
Za sad na mjestu, ali ako zelis poklon TT-jaca mozes ti slobodno onda da ih spustis, dajemo poklon bon u centima :oops:

hehehh

mogli bi :)))

sabanezi
10.01.10, 20:37
jao ovih tetejaca usjekli nam nesto kata pa digli frku jebiga morate nas nauciti kako se to radi da smo mi to znali nebismo morali onolike vase ofeve zajedno sa katama usjecali :spamfamilija::heduan2:

Zaebani TT-jci skroz ;)

Samo nesto bogami i nije bas malo 350 - 400 kata :)

cecen
10.01.10, 21:51
Zaebani TT-jci skroz ;)

Samo nesto bogami i nije bas malo 350 - 400 kata :)

nije malo nije ni puno 100 puta pre obnoviti te kate negooni sve one silne ofove

ViolA_
10.01.10, 23:35

smrc, ne date nam ni da uzivamo pa bar na kratko...a znas, mi inace pojma nemamo o ovom, kate smo usjekli sasvim slucajno, nismo znali ni sta znaci usjeci napad dok nismo vidjeli danas :turpija: njubovi :D
jesmo mi sad glavni :king: ili mozda nismo :confused:

sabanezi
10.01.10, 23:45
nije malo nije ni puno 100 puta pre obnoviti te kate negooni sve one silne ofove

Necemo valjda opet o decimalnim off-ovima :lol:

Cossack
10.01.10, 23:56

To nije sporno :D Sporno je tebi sto tetejci pokazuju zube i uce na greskama... :)
Server je jos frisak i svako ce imati priliku da pokaze koliko zna. Tetejci su jedna od najbrojnijih alijansi na serveru a vi ste im dali ogroman razlog da jos jace i bolje igraju!

cecen
11.01.10, 00:20
To nije sporno :D Sporno je tebi sto tetejci pokazuju zube i uce na greskama... :)
Server je jos frisak i svako ce imati priliku da pokaze koliko zna. Tetejci su jedna od najbrojnijih alijansi na serveru a vi ste im dali ogroman razlog da jos jace i bolje igraju!

vidis slazem se u tome da tetejaca ima i da su brojni samo brojevi ponekada varaju brojnost je jaka stvar ali samo pod uslovom da neko zna kontrolisati tu masu ako ta masa kontrolise sama sebe onda to nije dobro neznam sta si jos htio da kazes ovm da je njih puno a nas kao malo ving nije ving ako nemas punu kontrolu nad njime mi smo se jednom opekli zbog toga ovoga puta to necemo dozvoliti nadam se da si razumio sta sam htio da kazem sa ovim ako nisi

PROCITAJ JOS KOJI PUT

Cossack
11.01.10, 00:30
vidis slazem se u tome da tetejaca ima i da su brojni samo brojevi ponekada varaju brojnost je jaka stvar ali samo pod uslovom da neko zna kontrolisati tu masu ako ta masa kontrolise sama sebe onda to nije dobro neznam sta si jos htio da kazes ovm da je njih puno a nas kao malo ving nije ving ako nemas punu kontrolu nad njime mi smo se jednom opekli zbog toga ovoga puta to necemo dozvoliti nadam se da si razumio sta sam htio da kazem sa ovim ako nisi

PROCITAJ JOS KOJI PUT

Slazem se sa tobom da je kljuc uspjeha svake vece alijanse u koordinaciji glavne ally sa wingovima i izmedju samih wingova.

Malo si bezobrazan i arogantan ali nema veze...tebi na cast.

sabanezi
11.01.10, 01:36

Ma brate moj, sjeklo se davno a bogami i sada, samo sto su ne nadano napali acc na kojima igrom slucaja nije bilo nikoga.. Skatali 2 3 igraca, mi docekali 2x kate..

Ali evo ga TT-jci se aktiviraju naravno i uvjek kada to treba da se ucini oni su tu..

TT cuva svoj teren ipak su na domacem :zivio:

soe
11.01.10, 11:16
cudi me da sk nije aktivirao ove svoje sa +/- da malo razvuku tetejsku odbranu...valjda se opustili :biggrin:

SAMSUNG
11.01.10, 11:50
auu.... sto su BAD-ici navalili sa fejkovima... :love5:

stegos
11.01.10, 12:21
Sem TT i SK ostali izgleda fino vrte palceve.

DM, BNK i FF izgleda sem manjih carki uzivaju u sazivotu u istom akvarijumu :huggnot:

BAD na - + koordinatama hrce :kava: sem tih fejkova

aj valjda ce biti jos nekih logova bar od SK i TT

SAMSUNG
11.01.10, 12:25
Sem TT i SK ostali izgleda fino vrte palceve.

DM, BNK i FF izgleda sem manjih carki uzivaju u sazivotu u istom akvarijumu :huggnot:

BAD na - + koordinatama hrce :kava: sem tih fejkova

aj valjda ce biti jos nekih logova bar od SK i TT

ma nije to... neg FF@FF-i se ne suprostavljaju... sve idu linijom manjeg otpora, pa zato je takav sazivot na -/- ... nece da bude lava dok spava... :diploma:

Erik Schrody
11.01.10, 12:32

nadaj se :lol2:

daco7
11.01.10, 12:33

hhahahha nesmiju poslati prave napade LoL

SAMSUNG
11.01.10, 12:36

ma smiju....al dok ispucaju fejkove dan-dva... :diploma:

stegos
11.01.10, 12:43
Bio bi to fin okrsaj BAD vs FF ali malo nerealan zbog udaljenosti. Kao sto bi se ocekivalo BNK & DM vs FF je nesto prirodno ali ga nema. DAkle uzdamo se u SK i TT logove :gladnisejo:

SAMSUNG
11.01.10, 12:52
Bio bi to fin okrsaj BAD vs FF ali malo nerealan zbog udaljenosti. Kao sto bi se ocekivalo BNK & DM vs FF je nesto prirodno ali ga nema. DAkle uzdamo se u SK i TT logove :gladnisejo:

al svi skrivaju logove.. :cry:

Damir-75
11.01.10, 13:05
Ljudi sto ne pratite forum, ja i haubica se fino dogovorili da cemo ga fejkati citavu sedmicu, pa pošto nas ima puno kad mu deff bodovi dodju do 20k, on ce postaviti hof sa fejkovima.
A vi umjesto da citate, poceli razglabati hocemo li ga napasti, jel to prirodno .....

LuLu-ba
11.01.10, 17:57
Ljudi sto ne pratite forum, ja i haubica se fino dogovorili da cemo ga fejkati citavu sedmicu, pa pošto nas ima puno kad mu deff bodovi dodju do 20k, on ce postaviti hof sa fejkovima.
A vi umjesto da citate, poceli razglabati hocemo li ga napasti, jel to prirodno .....

Vazda ste bili jaki u fejkanju...sto jes jes :) ...samo neki su poslusali i stavili ime sela "eto nas" , a neki nisu...bas su neposlusni... ;)

nesto se kao desava..nista znacajno...al et'...

-/- nula bodova...

bendeho
11.01.10, 17:58
Vazda ste bili jaki u fejkanju...sto jes jes :) ...samo neki su poslusali i stavili ime sela "eto nas" , a neki nisu...bas su neposlusni... ;)

nesto se kao desava..nista znacajno...al et'...

-/- nula bodova...

jest mi to 'eto nas' poznato
lose furke do bola :P

ssismiss
11.01.10, 18:07
Cujem da je gorilo u SK-SRL :D :)
100 pop nekom planulo :D

daco7
11.01.10, 18:37

samo 100 ovim tetejcima idu gg-ovi redom :D shta je billo sa hotb-om hahhaha
:turpija::turpija:

BELMIN_S
11.01.10, 19:15

malo bad wing katao:subjezakon:

SAMSUNG
11.01.10, 19:37
malo bad wing katao:subjezakon:

opaa.... imaju li kakvi logovi???

BELMIN_S
11.01.10, 19:51
nisu nesto logovi kada nije bilo nista deff :)

haris_20_
11.01.10, 19:53

ko je lud da posalje prave napade .... nemamo vojske,samo fejkamo :blowup::blowup:

igor bl
11.01.10, 19:58
ko je lud da posalje prave napade .... nemamo vojske,samo fejkamo :blowup::blowup:

vidi ga...trazi prave napade..:bup:
jedva sam i za fejkove skupio..:turpija:
vec prijetili da ce da me izbace:(

the flying Gentleman
11.01.10, 20:08
cossack, zasto farmas haubicu onoliko... da ti se nije sta zamjerio? stidi se! :sejofloosh2:

kodex
11.01.10, 20:44
cossack, zasto farmas haubicu onoliko... da ti se nije sta zamjerio? stidi se! :sejofloosh2:

Napadni ti zajedno s cosscakom ako si mangup, i ti i cijeli bad krenite slobodno ako smijete. Ili je vas cilj igre pisanje po forumu???

the flying Gentleman
11.01.10, 20:46
nisam ja mangup... al cossack ocigledno jeste :heduan:

kodex
11.01.10, 20:48
Kakav??? Sarajevski mangup jel??? Hajd dobro vidjet ce mo to, pozdravi vodju...

Ps cuvaj te se...

Cossack
11.01.10, 20:48

Haubica farma server, ja Haubicu i svi sretni... :D Sad vjerovatno shvata da se debelo zahebao otimanjem sela BAD-u ali sto bi Serif rekao "Kasno ce biti kasnije..." :ahahah:

lutajuci_udarac
11.01.10, 20:52

haha, fkt ste smiješni :)
javlja se lik iz bad wing-a i šalje poruku da ce pravi napadi ici na nekog drugog igrača u sk srl :)
fkt dobra taktika zavaravanja :) , ono pi**asto pravo :)
glavna vam ally nije takva

skinuli ste liku 3 imanja na 0, 3 sa 10 na 5, silos sa 19 na 17, glavnu zgradu par levela, pilanu i ciglanu
ja svaku noc bedarama tako skidam, minimalno :) to je jedan dan oporavka

i kakav je off bio ?? vi ono zovete off-om, hahahah , jedino oni heduani oko 1,7k čini mi se, vrijedni pomena, ostalo je sve išlo do 1k off-a :)

cecen
11.01.10, 20:54
Haubica farma server, ja Haubicu i svi sretni... :D Sad vjerovatno shvata da se debelo zahebao otimanjem sela BAD-u ali sto bi Serif rekao "Kasno ce biti kasnije..." :ahahah:

Sta se to sprema neki udar ili sta i ako bude mislim da ce to da bude udar malo vecih razmjera a na ciju stranu ce da prevagne jezicak na vagi vidjece se ili ce mozda bedare samo da nastave da pricaju ovdje na forumu

DJELA A NE RIJECI :citaj::dzemila:

haris_20_
11.01.10, 21:01
Napadni ti zajedno s cosscakom ako si mangup, i ti i cijeli bad krenite slobodno ako smijete. Ili je vas cilj igre pisanje po forumu???

koji si ti sad :D

Damir-75
11.01.10, 21:03
Pa dragi Cossack jesam li napisao fejkovi????????????????????

Ti pravi ratni profiter ...

http://travilog.org.ua/ba/1602778/4d06debe52a6a170e9658f40ea883208/2/1

kodex
11.01.10, 21:04

Uh ako hoces mogu te posjetit :rvaku: Sala vidjet ces na vrijeme ;-)

Idemo prvi dajemo vise.

the flying Gentleman
Sta se to sprema neki udar ili sta i ako bude mislim da ce to da bude udar malo vecih razmjera a na ciju stranu ce da prevagne jezicak na vagi vidjece se ili ce mozda bedare samo da nastave da pricaju ovdje na forumu

lijepa rijec i gvozdena vrata otvara :mudrac:

haris_20_

a buraz ti znas kad ja krenem ,da je to belaj :D i sto se tice offa i deffa:D
pa treba se nesto i organizovati a ne ko oni na acodda ko ovce bez cobana

haris_20_
11.01.10, 21:05
Uh ako hoces mogu te posjetit :rvaku: Sala vidjet ces na vrijeme ;-)

Idemo prvi dajemo vise.

kod mene ima uvijek bujruma zar ne vidis da sam POPER ...slobodno

kodex
11.01.10, 21:10
kod mene ima uvijek bujruma zar ne vidis da sam POPER ...slobodno

A znam ja mnogo vise drug, a bez dobrog popa nema dobrog off-a :)

A svaka cast, bice te teze na nulu svesti, a prioritet si vjeruj... Al polako ima vas jos par glasni ste na rijecima, vidjet ce mo dijela ;-)

Cossack
11.01.10, 21:10
Pa dragi Cossack jesam li napisao fejkovi????????????????????

Ti pravi ratni profiter ...

http://travilog.org.ua/ba/1602778/4d06debe52a6a170e9658f40ea883208/2/1

Heheheee zlo nikada ne dolazi samo :D

http://travian-reports.net/ba/raport.php?id=34927445e41

Damir-75
11.01.10, 21:16

Harise sa osobama koje nece, ne mogu ili ne smiju staviti svoj nick, odnosno zele biti anonimne ne komuniciramo.

PS Ovdje se racuna i Lutajuci udarac, pošto je prije par dana skinuo sa profila malibega.

the flying Gentleman
11.01.10, 21:18
Harise sa osobama koje nece, ne mogu ili ne smiju staviti svoj nick, odnosno zele biti anonimne ne komuniciramo.

PS Ovdje se racuna i Lutajuci udarac, pošto je prije par dana skinuo sa profila malibega.

sto je vodja uzeo fursata... poceo i na forumu da naredjuje :lol2:

kodex
11.01.10, 21:21

Hahahahahah, evo vodje :D Jel te to strah ba??? Opala, pa recimo da znas ko sam ;) Nego pravi deff, trebat ce ti...

cecen
11.01.10, 21:22
sto je vodja uzeo fursata... poceo i na forumu da naredjuje :lol2:

mada sada su poceli i forum da svojetaju e nemoze nedam forum je nas nego ima li jos logova :closed:

lutajuci_udarac
11.01.10, 21:25

ko treba da me zna, zna me :)
80% raja koristi drugi nick na forumu u odnosu na nick na serveru, a da li sam anonimac to vi najbolje znate a uskoro cu vam još bolje pojasniti :)

7. malibega 3873 6 23508
7.  jedan_je_HASE malibega 21 23505

a s profila sam skinuo jer se i cimer loguju na forum s mog acc tako da ne bi dolazilo do zabune pri pisanju postova :)

ne leti pred rudu, damire !

Cossack
11.01.10, 21:28
mada sada su poceli i forum da svojetaju e nemoze nedam forum je nas nego ima li jos logova :closed:

postavi ti koji :D hem su vas katali hem su vam lijepili kate :ahahah: dakle materijala imate :P

lesinarbl
11.01.10, 21:30

ajd bolan cecen dobro je i ovo, sad cekamo logove napada na ww i dosta od njih za ovaj server :rolleyes:

haris_20_
11.01.10, 21:30
A znam ja mnogo vise drug, a bez dobrog popa nema dobrog off-a :)

A svaka cast, bice te teze na nulu svesti, a prioritet si vjeruj... Al polako ima vas jos par glasni ste na rijecima, vidjet ce mo dijela ;-)

:D sminka nije niko ne dodirljiv ah ne znam sta cu sad moram zvati i drugove iz sk i bnk da mi pomognu :D

lesinarbl
11.01.10, 21:32
postavi ti koji :D hem su vas katali hem su vam lijepili kate :ahahah: dakle materijala imate :P

haha suti papucaru :)
pa sela vam otimaju dok mi nuliramo i brisemo !!!

i sad napadate kao doline i ludi ste... jao majko cime se ljudi hvale:dance:

gurbet
11.01.10, 21:36
ko treba da me zna, zna me :)
80% raja koristi drugi nick na forumu u odnosu na nick na serveru, a da li sam anonimac to vi najbolje znate a uskoro cu vam još bolje pojasniti :)

7. malibega 3873 6 23508
7.  jedan_je_HASE malibega 21 23505

a s profila sam skinuo jer se i cimer loguju na forum s mog acc tako da ne bi dolazilo do zabune pri pisanju postova :)

ne leti pred rudu, damire !

jes ti onaj heroj sto kata ljude sa 150 popa xD hrabro nema sta...

cecen
11.01.10, 21:37

jao vidi stvarno doline pa covjek ima 14 sela a vi mu doline pljackate pa ovo je nevidjena sramota uh bedare bas ste prave bedare :sejofloosh2:

Cossack
11.01.10, 21:38

eno sad jos i mnozina :D jedno je selo oteto... ;) hajde ti napadni Haubicinu dolinu ako smijes?! :P

Evo ti zadaca :)

http://travian-reports.net/ba/raport.php?id=3493f02f470

lutajuci_udarac
11.01.10, 21:40
jes ti onaj heroj sto kata ljude sa 150 popa xD hrabro nema sta...

a to je ? vjerovatno je bilo brisanje na 0 ...
fakat misliš da heroja možeš nabildat ( korišten samo u napadu ne u odbrani ) 21 level na igračima od 150 pop-a :)

bravo, logika za 10 ;) ;)

lesinarbl
11.01.10, 21:43
fakat misliš da heroja možeš nabildat ( korišten samo u napadu ne u odbrani ) 21 level na igračima od 150 pop-a :)

bega ne spustaj se vidis da te pale da ista znaju o travianu nebi tako pricali!!!

gurbet
11.01.10, 21:49

nemam pojma posto sam ja tek skucko resa za heroja i nema level nikako, ali sam cuo, navodno, mislim, ovaj, prica se, da se taj heroj moze nabildat kad se dobra ceka pravi, pa onda na nekim dolinama i tako. Kazu.

a ako ti je tolki herojcina nadji sebi dostojnog protivnika, a ne dijete neko sa dva sela i da se hvalis kako BAD katas i gluposti...

Cossack
11.01.10, 21:56
nemam pojma posto sam ja tek skucko resa za heroja i nema level nikako, ali sam cuo, navodno, mislim, ovaj, prica se, da se taj heroj moze nabildat kad se dobra ceka pravi, pa onda na nekim dolinama i tako. Kazu.

a ako ti je tolki herojcina nadji sebi dostojnog protivnika, a ne dijete neko sa dva sela i da se hvalis kako BAD katas i gluposti...

Ma pusti ga druze. Mlati praznu slamu...i doline :D Da je sta napravio na jacem igracu taj log bi davno bio ili u HOF sekciji ili ovdje.

lutajuci_udarac
11.01.10, 21:57

ne zanima me , ni tvoj heroj a ni stanje tvog acc
maloprije ti ja rekoh, heroj je bildan u napadu NE u cekama i pri branjenju nekog igrača, a naravno da je bilo bildanja na oazama, samim tim kada sam ih čistio a i kada nisam nikog napadao , bolje vec da zjapi u seli,,, ali zar misliš da sam 21k off poena zaradio na oazama ???

našao sam protivnika raspitaj se malo, pogledaj malo oko mene, popričaj s ljudima kakvih je deff naloga bilo, ko je prvi nulirao gg na 0 na ovom serveru ..
sve što govorim mogu da podkrijepim dokazima, ne pričam napamet kao ti i još neki koji su me prozivali

ajd sad nešto drugo izmisli pa se vadi na to!

haris_20_
11.01.10, 22:01
Ma pusti ga druze. Mlati praznu slamu...i doline :D Da je sta napravio na jacem igracu taj log bi davno bio ili u HOF sekciji ili ovdje.

ajde ljudi dosta vise prepucavanja oko gluposti ... svi se poznajemo sa proslih servera ...znamo koliko su jedni i drugi dobri igraci :D mi jos tajimo na ovom serveru ali kad krenemo nece valjat za protivnika :D

ja postujem par sk igraca ljudi "bas" igraju travian