PDA

View Full Version : Stanje na serveru (no spam !!!) (2009/2010)

Strane : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

soe
28.01.10, 23:43
stara teutonska poslovica kaze "ko tebe ignorise ti njega kataj"...doduse imaju teutonci i drugu poslovicu "ko te ne ignorise ti njega kataj" :biggrin: :biggrin:

sevikus
29.01.10, 03:01
BAD se nešto naoštrio i napada nas.
Sad baš tražim mete po čitavoj BAD koaliciji.
I znate šta...NEMA...nema meta...svi su pobjegli bogu iza tregera !!!
Treba zabraniti pravo glasa ovima koji imaju GG preko (+100, -100) koordinata.
Izvukli se i sad samo prduckaju iz daljine. Čak ni ne smrde, jedva se čuju.
Dođe mi da ujedinim sve nas oko "normalnih" koordinata i da sve te hrabre junake iskatamo...
Kakav p****luk !!!

nadam se da me nece banovati, morao sam reći šta mi je na duši

woole
29.01.10, 04:41
stara teutonska poslovica kaze "ko tebe ignorise ti njega kataj"...doduse imaju teutonci i drugu poslovicu "ko te ne ignorise ti njega kataj" :biggrin: :biggrin:

Nema sta potkovan si znanjem :gimmi5: ali meni su ipak draze one rimske poput: per aspera ad kata(katapultom do zvijezda) ili kata ergo sum(katam dakle postojim) :mudrac:

Ljudi sta se ovo dogadja na serveru :D cak su i prepucavanja na forumu prestala ^^ dajte malo akcije, postalo pravo dosadno igrati sim city. Nije valjda da su svi pobjegli na bax....

njofra
29.01.10, 07:28
samo su ff-ovci otišli na bax, jbg.. na ovom serveru im je bilo dosadno:zgazio:

Painkiller
29.01.10, 09:03
samo su ff-ovci otišli na bax, jbg.. na ovom serveru im je bilo dosadno:zgazio:

Nije njima bilo dosadno, vec su dobili po guzi, kao i sva neposlusna djeca....i eto:smijeh:

a sigurno bi ti igru na s1 ucinio zanimljivom...:lol5::lol:

soe
29.01.10, 09:18
I znate šta...NEMA...nema meta....

oni vas napadaju, a ti ne mozes pronaci metu?!?!?! pa eto napadaj one koji napadaju vas...svakakva svjeta ovdje :biggrin:

Nema sta potkovan si znanjem :gimmi5: ali meni su ipak draze one rimske poput: per aspera ad kata(katapultom do zvijezda) ili kata ergo sum(katam dakle postojim) :mudrac:

muj bjen, sto bi rekla esmeralda :biggrin:

lesinarbl
29.01.10, 10:15
oni vas napadaju, a ti ne mozes pronaci metu?!?!?! pa eto napadaj one koji napadaju vas...svakakva svjeta ovdje :biggrin:

muj bjen, sto bi rekla esmeralda :biggrin:

da samo sto oni kad napadnu napadnu hinjski i na neko sporedno selo to je sevikus zaboravio napisati ....

soe
29.01.10, 11:38
kako ona ide? dobiveni rat je rezultat pobjede mnogih malih bitaka o kojima niko ne prica...ovako nekako

kad mikrobi napadnu uzvratite udarac :biggrin:

haris_20_
29.01.10, 12:14
da samo sto oni kad napadnu napadnu hinjski i na neko sporedno selo to je sevikus zaboravio napisati ....

sta se to desava ja veze nemam :D znate kad hare udari da je to zakucavanje i da gg ide na 0 :D ostale akcije me ne interesuju ...
a da sam pobjegao daleko ne ja igram samo na svoj nacin , i nije me strah poslati napad na 40 h ako treba za ally !!!

zzzz

aha sad mi javise (-1|31) pa pod 1: ovo je na nasim kordinatama kako vas nije stid lol5: pod 2: to je multiacc necu reci ciji ali taj acc je pod stalnim farmanjem nekoga iz vase ally :D:D vi mislili deff pravit na nasim kordinatama pa ne moze :D:D:D

Pisanje poruka za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj način narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova odjednom postoji opcija "Multi-citiraj".

Edited by FireCube

soe
29.01.10, 12:18
nisam ni znao da su kreveti ovako zahebani. objavili rat manijacima jer im se ne svidja njihovo ime i ove "junacine" to ispravise i promjenise ime :biggrin: :biggrin:

Mirza80
29.01.10, 12:56
Dođe mi da ujedinim sve nas oko "normalnih" koordinata i da sve te hrabre junake iskatamo...
Kakav p****luk !!!

druze, ti se bas uzivio u ovu igricu :P ne pristoji to tvojim godinama :D

Damir-75
29.01.10, 13:17
Kakav p****luk !!!

Evo ja na ... /+64, mogu li reci koju??? Još mi je off na 5 sati od Shabanotija, tako da necu cekati potvrdu.
Vi izgleda imate par frakcija, koje međusobno ne znaju sta rade...
Dok cistite svoje koordinate , to vam je cool, pa uđete na naše i to je cool, mi malo vratimo e to nije cool, pa necemo vise. Prodje tri dana, zaboravi se sve, pa je opet cool ono sa pocetka price....
Sad kad se mi ufuramo pa i nama cool cistiti naše koordinate, opet problem...
Ne kontam ništa:rupnjak:

njofra
29.01.10, 13:29
Čisto za onog junaka koji stalno pita za dolinu sto nam je sk maznuo, paša dolina je vraćena dobro si prognozirao

Cossack
29.01.10, 14:21
nisam ni znao da su kreveti ovako zahebani. objavili rat manijacima jer im se ne svidja njihovo ime i ove "junacine" to ispravise i promjenise ime :biggrin: :biggrin:

Ime je ostalo ali igraca nema! :D Nista neobicno... :moderator:

http://www.travian.ws/analyser.pl?s=ba1&aid=91

BAD 4 EVER! :jelpada:

Bumbar
29.01.10, 14:48
Čisto za onog junaka koji stalno pita za dolinu sto nam je sk maznuo, paša dolina je vraćena dobro si prognozirao

e vala neka se i mene neko sjetio red je:)jesam li rekao da sam vidovit,da ce dolina biti vracena i ovo je jedina cestitka koju sam primio:)

cecen
29.01.10, 17:53
druze, ti se bas uzivio u ovu igricu :P ne pristoji to tvojim godinama :D

vidi ko se nasao javljati pa posle svega sto si uradio na s3 i onakve izdaje na kraju imas najmanje pravo glasa da se javis :tres:

Mirza80
29.01.10, 20:11
vidi ko se nasao javljati pa posle svega sto si uradio na s3 i onakve izdaje na kraju imas najmanje pravo glasa da se javis :tres:

Hehe, pa i nije bila izdaja, nisi upucen. Izdaja bi bila da smo napadali gajusa i tebe, ali nismo. Cak smo zajedno druge rusili ;)

A seva je ok lik inace, samo se malo salim sa njim ;)

cecen
29.01.10, 21:58
Hehe, pa i nije bila izdaja, nisi upucen. Izdaja bi bila da smo napadali gajusa i tebe, ali nismo. Cak smo zajedno druge rusili ;)

A seva je ok lik inace, samo se malo salim sa njim ;)

nije izdaja iz cista mira izaci iz LEG ali dobro shvati kako got to hoces u ostalom ovo nije ni tema ni vrijeme da se raspravljamo o necemu sto je iza nas:zgazio:

soe
29.01.10, 22:56
Ime je ostalo ali igraca nema! :D Nista neobicno... :moderator:

http://www.travian.ws/analyser.pl?s=ba1&aid=91

BAD 4 EVER! :jelpada:

nema ni imena vise!!! samo nek se zna da JA od kreveta ne strahujem!!! :biggrin:

njofra
29.01.10, 23:15
I treba da strahuješ:D

BAD BOYS, BAD BOYS... WHAT YOU GONA DO... WHAT YOU GONA DO WHEN WE COME FOR YOU:krilin::krilin::krilin:

soe
29.01.10, 23:54
zamalo. haj sad polako, al slovo po slovo citaj :biggrin:

njofra
30.01.10, 00:11
rekoh ti da trebaš da strahuješ hahaha

soe
30.01.10, 00:16
...nije majka muju karala sto je pogrjesio, nego sto se vadio... :biggrin:

SAMSUNG
30.01.10, 17:01
opaaa... zagrijaju se i -/- koordinate... izgleda da se BNK prepao X-teama... :D

Wanted iz Hideout
30.01.10, 21:23
X-Team se vraca ponovo na ba1 da brani titulu!Vec su polomljeni mnogi offovi iz BNK(iako nisu oni glavni),a i zaprijetilo se fino offovima iz X-Team,oteta danas dolina...

gogi
30.01.10, 22:22
X-Team se vraca ponovo na ba1 da brani titulu!Vec su polomljeni mnogi offovi iz BNK(iako nisu oni glavni),a i zaprijetilo se fino offovima iz X-Team,oteta danas dolina...

ajde ne siri dezinformacije....gdje su polomljeni off-ovi,gdje su ti offovi x-teama ...mozda ovi

http://4travian.org/log/0b7b78bfe9ecaf942c40dd6ded8c2d3c

Therrarrius
31.01.10, 13:11
Kada smo vec kod ljepljenja ovi iz BAD-F vole ljepiti senatore ko veliki :alkohol:

http://travilog.org.ua/ba/4627803/d3a0517c7236a0a3d3a3b6dcf3042fc1/2/1
http://travilog.org.ua/ba/8691749/07925de166d66e8472a12823992c7bb1/2/1
http://travilog.org.ua/ba/4766038/9175ba0853c525b9a5011c33254e413c/2/1

:wutra:

Wanted iz Hideout
31.01.10, 20:16
ajde ne siri dezinformacije....gdje su polomljeni off-ovi,gdje su ti offovi x-teama ...mozda ovi

http://4travian.org/log/0b7b78bfe9ecaf942c40dd6ded8c2d3c

Polako,vidjece se jos i nase i vase lice,i off i deff...

stegos
31.01.10, 22:27
Ima li kakvih konkertnijih logova od ovih sitnih ljepljenja. izgleda da svi uzivaju u zimskim radostima i cuvaju se za artifakte:deriguz:

german
01.02.10, 16:10

Nije tacno ciji je off polomljen?. :D
Oteta su vam 3 sela sinoc, dolina, jedan GG skatan i jos pojedinacnih rusenja. :asko:

do sutra!

soe
01.02.10, 16:51
samo se zezajte, vidjecete vi kad oni ponovo promjene ime!!! :biggrin: :biggrin:

gogi
01.02.10, 17:17
samo se zezajte, vidjecete vi kad oni ponovo promjene ime!!! :biggrin: :biggrin:

sve je to dio taktike "zbuni neprijatelja,ako ga ne mozes poraziti" :biggrin:

gurbet
01.02.10, 22:47
nek neki fol opasni mangupi kataju zenu sa dva sela!!! kolko za to jadan moras bit...

stidite se...

Erik Schrody
01.02.10, 23:28
Mene kata jedan igrac iz BAD No1, a ja imam jedno selo sa oko 400 stanovnika, zapravo sad oko 350... :turpija:
Tako da moram sto prije istraziti one svijetlo smedje konje, cuo sam da su dobri za odbranu, a ovi smedji sto sam ih istrazio su samo za napad dobri :opala:

BRM
01.02.10, 23:32
Ma kakvi konji, samo napravi zid, i napravi max. 15ak kata, i stavi ih na zid, nece ti moci prici sa vojskom, samo katapultiraju oko sela, samo pazi da ne unistis oko sebe neke doline, neces ih moci kasnije zauzeti, a pobit ces sve jadne male zivotinjice

Erik Schrody
01.02.10, 23:37
Ma kakvi konji, samo napravi zid, i napravi max. 15ak kata, i stavi ih na zid, nece ti moci prici sa vojskom, samo katapultiraju oko sela, samo pazi da ne unistis oko sebe neke doline, neces ih moci kasnije zauzeti, a pobit ces sve jadne male zivotinjice

a zid mi je srusio, a nemam uslove da istrazim kate...
i jedine jadne male zivotinjice oko mene su neke badare...cudna pasmina, svaki dan ih sve vise i vise

Virtual
01.02.10, 23:40
nek neki fol opasni mangupi kataju zenu sa dva sela!!! kolko za to jadan moras bit...

stidite se...
Molim te mi smo poznati po tome da katamo samo zene i one po 100 - populacije i zamolicu sve da ovu terminologiju vise ne koriste jer BNK posjeduje autorsko pravo na istu :turpija:

gurbet
01.02.10, 23:42
Molim te mi smo poznati po tome da katamo samo zene i one po 100 - populacije i zamolicu sve da ovu terminologiju vise ne koriste jer BNK posjeduje autorsko pravo na istu :turpija:

pogresna adresa :) nisam mislio na BNK

Virtual
02.02.10, 00:01
pogresna adresa :) nisam mislio na BNKMa nas je prvi FF prozvao po tom pitanju i to je zasticena izjava , molim te ! :citaj:
De zakuhajte nama dosadno :pustinja:

BELMIN_S
02.02.10, 00:37
BiH TT W krenula na bad wing da uzme selo vidjecemo gdje ce zavrsiti selo :):)

haris_20_
02.02.10, 00:44
BiH TT W krenula na bad wing da uzme selo vidjecemo gdje ce zavrsiti selo :):)

http://travilog.org.ua/ba/6855383/4d4ae7bb317d100ddb041a26751d81ba/2/1

kakva je ovo sramota .ccc pa SK nisam ocekivao ovo od pro igraca :D:D:blowup:

gurbet
02.02.10, 03:07

ma cuva on off za artifakte, tolko on kad farma salje xD

lolek
02.02.10, 03:22

sto bi bila sramota ???
pljackalo se....
hare pogledaj malo statistike prvo..
pa znas da se mi iz SK volimo kucati... :D
bilo je tu jos logova drugar...i nosenja po 80000 od svakog resa iz tog sela.....
zadnjih par dana...
i to selo bi bilo poodavno obrisano da sam htio a ne stati napola... :)
i otkud ti to da sam pro igrac... ??? ;)

ma cuva on off za artifakte, tolko on kad farma salje xD

evo covjek prati situaciju poodavno nema sta...

ma salim se ... nemam ja vojske uopste...

al' znam ko ima...:evil::evil::evil:

haris_20_
02.02.10, 12:08
sto bi bila sramota ???
pljackalo se....
hare pogledaj malo statistike prvo..
pa znas da se mi iz SK volimo kucati... :D
bilo je tu jos logova drugar...i nosenja po 80000 od svakog resa iz tog sela.....
zadnjih par dana...
i to selo bi bilo poodavno obrisano da sam htio a ne stati napola... :)
i otkud ti to da sam pro igrac... ??? ;)

evo covjek prati situaciju poodavno nema sta...

ma salim se ... nemam ja vojske uopste...

al' znam ko ima...:evil::evil::evil:

aha bilo i obrisano ... da nije deff navucen ...pa nakon toliko odigranih servera da pravis ovakve gluposti nije mi jasno a pogledaj malo Hoff na haubicu pa da vidis ko se voli kucati :D:D

gogi
02.02.10, 13:30
Oteta su vam 3 sela sinoc, dolina, jedan GG skatan i jos pojedinacnih rusenja. :asko:

do sutra!

danas jos jedno!

idemo dalje;)

do sutra!

cecen
02.02.10, 13:49

fin deff mogao bi se heroj malo izbildati :ciscenje:

lolek
02.02.10, 14:27
aha bilo i obrisano ... da nije deff navucen ...pa nakon toliko odigranih servera da pravis ovakve gluposti nije mi jasno a pogledaj malo Hoff na haubicu pa da vidis ko se voli kucati :D:D

ajde bre....ni prvo a pogotovo ni zadnje moje (a ni tvoje :) kucanje na ovom serveru...
obecam ti jos par kvalitetnih do kraja......
od mene je na 2 sata sa katama....a vec sam skatao pola sela 2 dana prije... :)
pa ti vidi koliko sam imao vremena....
a i ne bi ga rusio onako kako jesam da sam mislio da ce te braniti to selo ,
nego malo drugacije,pa da ga onda branite...... :)
A i malo ste duze navlacili def.... pobio sam jedno 7 heroja u selu...
moglo je biti i gore....naravno da sam sav off poslao...ili u napad a ne pljacku ....
ode heroj na 20-tom nivou zamalo .... :)

jbga ...kad kod nas u alijansi sve neki statisticari...

P.S.
moram malo da se branim ... :)

BRM
02.02.10, 14:42
samo kume sledeci put u pljacku idi sa napadom ;)

cecen
02.02.10, 14:54

ajde bre....ni prvo a pogotovo ni zadnje moje (a ni tvoje :) kucanje na ovom serveru...
obecam ti jos par kvalitetnih do kraja......
od mene je na 2 sata sa katama....a vec sam skatao pola sela 2 dana prije... :)
pa ti vidi koliko sam imao vremena....
a i ne bi ga rusio onako kako jesam da sam mislio da ce te braniti to selo ,
nego malo drugacije,pa da ga onda branite...... :)
A i malo ste duze navlacili def.... pobio sam jedno 7 heroja u selu...
moglo je biti i gore....naravno da sam sav off poslao...ili u napad a ne pljacku ....
ode heroj na 20-tom nivou zamalo .... :)

jbga ...kad kod nas u alijansi sve neki statisticari...

P.S.
moram malo da se branim ... :)

a jeste mi kumovi u PM ali hajd sta bi ja bez vas dvojice :fre:

lolek
02.02.10, 14:57

preracunaj...
ne bi se isplatilo...
ubio bi jos samo 1000 preta.. .:)

ovako mi se vrati taman dosta za natara.......

:spamfamilija:

a jeste mi kumovi u PM ali hajd sta bi ja bez vas dvojice :fre:

pa jesmo i to pravi..... :)
eto cecen sad i ja moram na deff preci...

BRM
02.02.10, 15:07
preracunaj...
ne bi se isplatilo...

e samo da znate deff mozete praviti u vise sela, ne morate u jednom kao off :fre:

cecen
02.02.10, 15:19
e samo da znate deff mozete praviti u vise sela, ne morate u jednom kao off :fre:

Vidiga tacno se vidi od koga si naucio igrat al hajd sto si naucio sad i prenosis to znanje na druge nemoj moje taktike da odajes:moderator::fre:

BRM
02.02.10, 15:22
cecen hahahha cecen, nemoj sad da te odam pred rajom ovom na forumu, mislim, sreca moja pa sam sam ucio :)

cimac
02.02.10, 16:11
preracunaj...
ne bi se isplatilo...

ma deff je zakon moj ti lola kazem ti iz iskustva:evil:

sabanezi
02.02.10, 18:08
Stanje na serveru, presmjesno :D

Kako sam dosao do tog zakljucka, hmm da vidimo.

http://4travian.org/log/9fcf6a0e9f1823559d60cb40e122eb1f

Napad, off super, sve super, cak zamjerim malo sto nije imao ovnova ali eto nema deffa tako da moze proci..

I naravno vezanje poglavice uz napad, naravno nije se pokusalo presjeci jer TT nema vojske ;)

http://4travian.org/log/277f94c34128ae8fd29228d6d34fb642

S tim da i njemu zamjerim, malo sto nije slao heroja u napad, ali otom potom.

Eh sta je tu smjesno.. Ne znam jel ko citao pravila od vas 2, prvo, ne rusi se skloniste kad se selo pokusava oteti, a drugo, inace glavni grad se ne moze oteti :oops::rolleyes:

:weeee:

crni jahač
02.02.10, 18:27
Pozz,

Sabanezi kakvi ovo logovi ??? ovo neko pokusao zauzeti skladisete sta li??

sabanezi
02.02.10, 18:33
Pozz,

Sabanezi kakvi ovo logovi ??? ovo neko pokusao zauzeti skladisete sta li??

Pa da, sad je valjda to novo pravilo, sad se i gg moze zauzeti, samo eto razlika je ta sto skatas skloniste, da bi osvojio skladiste, tako nekako ide to nisam bas siguran 100%, moracu ih pitati :D

chupa chups
02.02.10, 18:36
A recite mi samo,... jel se skladiste dobije puno resursama ili prazno da i ja pokusam odraditi jedno :lol2:

crni jahač
02.02.10, 18:51
Moli samo mi dajte link za ta nova pravila ...volio bih pokusati :)

lesinarbl
02.02.10, 18:51

Napad, off super, sve super, cak zamjerim malo sto nije imao ovnova ali eto nema deffa tako da moze proci..

I naravno vezanje poglavice uz napad, naravno nije se pokusalo presjeci jer TT nema vojske ;)

Eh sta je tu smjesno.. Ne znam jel ko citao pravila od vas 2, prvo, ne rusi se skloniste kad se selo pokusava oteti, a drugo, inace glavni grad se ne moze oteti :oops::rolleyes:

to ti je dokaz da su ovi iz SK totalni amateri!:):lol3:

Bumbar
02.02.10, 22:22

cuj ovoga tt nema vojske:))nije se bas tako pokazalo ovo je neki lijevi igrac a ja koliko znam kad je bad cini mi se tebe katao ili nekoga iz sk gdje bi vojska????opet sk najglasniji na forumu!!!!

hani
03.02.10, 11:28
cime se SK jos sluzi, potpisuju se kao vodje BIHTT ccc

soe
03.02.10, 12:31
dzaba se vi svi *urchite i dizete, statistika je neumoljiva, a na njoj se vidi koja ally ima najbolji prosjek u deff-u. uzevsi u obzir broj ljudi te ally i lokacije na kojoj se nalazi, ovo je gigantski uspjeh!!! :biggrin: :biggrin:

daco 9
03.02.10, 15:31
Uputstvo Pljačkaš sedmice
Rang Alijansa Resursi
1. -SK- 8933159
2. BAD 3653249

Ne znam sta da kazem na ovo :king: 'ajmo kreveti nemojte samo spavati ^^

Wanted iz Hideout
03.02.10, 18:40

do sutra!

Jos cemo da vidimo da li ce BNK lako da prodje!Pa eno neki jadni offovi se kucaju u gg kod irgaca kirin!Nemaju ni po 1-2k offa max su bili,pa de hajte,ako imate off jaci,zakucajte i njega:DDDD:lol:

german
03.02.10, 20:48
:haha::haha:
Jos cemo da vidimo da li ce BNK lako da prodje!Pa eno neki jadni offovi se kucaju u gg kod irgaca kirin!Nemaju ni po 1-2k offa max su bili,pa de hajte,ako imate off jaci,zakucajte i njega:DDDD:lol:

Ne argumentovana prica... nek nam se javi Commender in Chief mukyCS i nek prica kakvi su ga offovi slomili, tj kako nam je "okrzno" off sa svojim deffom. Šteta što nam nije ubio 100 jedinica, djaba ljude sto su mu poslali deff u crno poslao :lol: :lol:

Vas nasi wingovi napadaju i lome i vas i vase krhotine! :lol:

Al neka ja priznajem, TM i FF vode naš BNK i to -10 naprema 0 u otimanju sela! :weeee: :weeee:

DellyRiuM
04.02.10, 00:16
:haha::haha:

Ne argumentovana prica... nek nam se javi Commender in Chief mukyCS i nek prica kakvi su ga offovi slomili, tj kako nam je "okrzno" off sa svojim deffom. Šteta što nam nije ubio 100 jedinica, djaba ljude sto su mu poslali deff u crno poslao :lol: :lol:

Vas nasi wingovi napadaju i lome i vas i vase krhotine! :lol:

Al neka ja priznajem, TM i FF vode naš BNK i to -10 naprema 0 u otimanju sela! :weeee: :weeee:

otimanju sela ? :)

ma gdje ce to raditi, znaju da za jedno oteto gube 4 :)

kamata je hebena stvar :)

Wanted iz Hideout
04.02.10, 14:41
Samo polako,doci ce i nase vrijeme...

chupa chups
04.02.10, 17:41
Samo polako,doci ce i nase vrijeme...

ma hajde ba,nada zadnja umire :weeee:

soe
05.02.10, 10:36
uoci dolaska natara prica se da tetejci imaju off-a za uzimanje maximalno 2 artefakta....ako ih ko ne prestigne i u tome! true or false?
:biggrin: :biggrin:

Wanted iz Hideout
05.02.10, 13:48
Hehe,ma de bolan,TT nema offa,pokazace se to i u zauzimanju artefakta...

chupa chups
05.02.10, 17:48
Hehe,ma de bolan,TT nema offa,pokazace se to i u zauzimanju artefakta...

Kako cu da vas bubnem :lol2:

sabanezi
05.02.10, 17:52
Kako cu da te vas bubnem :lol2:

Nemoj ih jako, i ovako najavljuju potres na serveru :D

Wanted iz Hideout
05.02.10, 18:16
Vidicete kakav off ce TT imati kada dodje vrijeme artefakta i natara,pa cemo vidjeti da li ce imati puno sansi za osvajanje servera xD

hani
05.02.10, 18:43
Vidjet cemo Gorane, tek sad postaje veselo za koji dan :zivio::zivio::zivio:

cecen
05.02.10, 18:54
vidi tetejaca raspricali se nesto mogli bi malo da ih zafejkamo da imaju sta raditi:razmislja:

MeMobscene
05.02.10, 19:42
Kako cu da vas bubnem :lol2:

Sada kada nas bubalo sahvata, ima da nas neJma ahahahahh kako se ono brise acc? :P

chupa chups
05.02.10, 19:45
@ Wanted iz Hideout : Kakve ti gluposti valjas na ovom forumu pomislim cesto u sebi "Zasto sam se uopste registrovao ovdje",al onda skontam haj bar se imam cemu nasmijati ;)

@cecen : pa vidim nesto ti neobicno kad mi nesto napisemo,ispada mi se raspricali, a i upravu si vi ste upravo ti koji po forumima pricate price ;)

sto se tice fejkova,more baja more komotno,... poderite nas fejkovima volimo mi to :lol2:

SAMSUNG
05.02.10, 21:08
ocemo postavljat logove gdje je BNK popusio 5 poglavica..i puno off-a... :D

DellyRiuM
05.02.10, 21:52
ocemo postavljat logove gdje je BNK popusio 5 poglavica..i puno off-a... :D

ili cemo postaviti logove gdje je TMX-u oteto selo, jedno skatano za 700 stanovnika i taj famozni, gdje vam je jedan lik pobio citav deff alijanse i vjerovatno dodatnih komsija :biggrin:

SAMSUNG
05.02.10, 21:57
ili cemo postaviti logove gdje je TMX-u oteto selo, jedno skatano za 700 stanovnika i taj famozni, gdje vam je jedan lik pobio citav deff alijanse i vjerovatno dodatnih komsija :biggrin:

zanimljivo... kad skontas.. vi imate 4 winga.. i sad kao nesto se ku***te... a ovamo jedna ally sa 35 clanova... molim te lijepo... a kako god.. otisao vam je jedan lijep off moras priznati.... 5 glavonja... i sigurno Virtualov moral, nakon onog.. "ni jedan od vasih vojnika se nije vratio"... ;)

lopov
05.02.10, 22:00
daj taj glavni,jer je morao biti ***** deff kad je ovako jak off zakucan
svaka cast na deffu
P.S. a hoces da stavimo i mi log gdje smo zakucali vas najjaci off od off generala? :)

P.S.S.e da i jos nesto,nije vas 35 vec 51 sto je skoro puna ally,a i vi imate 3 winga,tako da ne siri dezinformacije

Wanted iz Hideout
05.02.10, 22:01
:oops: sta ono bi xD

Uh,hm,mmmmmmmm,mislim da se zalijepilo mnoooogo offa na karsonikovom zidu i da su neke poglavice izginule,uhhh stete :D

E sada vas osim polnog organa boli i glava:lol2:

DellyRiuM
05.02.10, 22:02
zanimljivo... kad skontas.. vi imate 4 winga.. i sad kao nesto se ku***te... a ovamo jedna ally sa 35 clanova... molim te lijepo... a kako god.. otisao vam je jedan lijep off moras priznati.... 5 glavonja... i sigurno Virtualov moral, nakon onog.. "ni jedan od vasih vojnika se nije vratio"... ;)

"ni jedan od vasih vojnika se nije vratio" je bas pod navodnicima, znaju ljudi koji svoj deff nikada nece ugledati..

a nema sta, lijep fajt, priznajemo svi, melem za oci... a nek ste malo otpor pokazali, vec je postalo dosadno da vas ugnjetavamo ;) haj da ne kakimo puno ovdje, komentarisati cemo ako izadje u HoF-u.... cestitke svima ;)

Wanted iz Hideout
05.02.10, 22:02
daj taj glavni,jer je morao biti jeben deff kad je ovako jak off zakucan
svaka cast na deffu
P.S. a hoces da stavimo i mi log gdje smo zakucali vas najjaci off od off generala? :)

P.S.S.e da i jos nesto,nije vas 35 vec 51 sto je skoro puna ally,a i vi imate 3 winga,tako da ne siri dezinformacije

To nije najjaci off :biggrin:!Najjaci off je kod....
Uh da vam ne kazem,izletice mi xDDDD

"ni jedan od vasih vojnika se nije vratio" je bas pod navodnicima, jer to u izvjestaju nema, znaju ljudi koji svoj deff nikada nece ugledati..

a nema sta, lijep fajt, priznajemo svi, melem za oci... a nek ste malo otpor pokazali, vec je postalo dosadno da vas ugnjetavamo ;) haj da ne kakimo puno ovdje, komentarisati cemo ako izadje u HoF-u.... cestitke svima ;)

E tako treba,evo i od mene cestitke protivnicima na offu,a i deff nije bio los iako je kratko skupljan,svega par sati...

Pisanje poruka za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj način narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova odjednom postoji opcija "Multi-citiraj".

Edited by FireCube

SAMSUNG
05.02.10, 22:06
daj taj glavni,jer je morao biti jeben deff kad je ovako jak off zakucan
svaka cast na deffu

pokusaj citirat...

kao drugo.. ja i neznam da ima tko u ally da je pravi offer.. karsoniks e zakucao kod vas sa tom kolicinom off-a da je imao vise def-a od onog...

a kao trece, TMX je nastao pre 2 sedmice.. za razliku od BNK koji je vec tu duzi period... i ako nisi primjetio u nasim "wingowima" najbolji igrac ima 2-3 sela.. ;)

lopov
05.02.10, 22:21
pokusaj citirat...

kao drugo.. ja i neznam da ima tko u ally da je pravi offer.. karsoniks e zakucao kod vas sa tom kolicinom off-a da je imao vise def-a od onog...

a kao trece, TMX je nastao pre 2 sedmice.. za razliku od BNK koji je vec tu duzi period... i ako nisi primjetio u nasim "wingowima" najbolji igrac ima 2-3 sela.. ;)

ma svejedno,i nas zadnji wing je nastao prije 2 sedmice,necemo sada o tome ko ima jace i vise wingova

nego svaka cast na skupljenom deffu i odbranjenom jednom selu od 3 koja smo napadali (jedno vam je opet preuzeto i jedno skatano) za razliku od prosli put kad smo vam uzeli 3 i jedno skatali;)
P.S. dajte taj glavni log da vidimo koliko vam je ostalo deff-a :D

SAMSUNG
05.02.10, 23:12
ma svejedno,i nas zadnji wing je nastao prije 2 sedmice,necemo sada o tome ko ima jace i vise wingova

nego svaka cast na skupljenom deffu i odbranjenom jednom selu od 3 koja smo napadali (jedno vam je opet preuzeto i jedno skatano) za razliku od prosli put kad smo vam uzeli 3 i jedno skatali;)
P.S. dajte taj glavni log da vidimo koliko vam je ostalo deff-a :D

ma nek vam jave spijuni... ;)

u ostalom..svaka i vama cast... :D

lopov
05.02.10, 23:30
ma nek vam jave spijuni... ;)

u ostalom..svaka i vama cast... :D

ne treba log,kasno se logovao napadac,pocistio vam skoro sav deff,pa je dobio izvjestaj :biggrin::biggrin::biggrin:

lesinarbl
05.02.10, 23:39
op op op vidim da se nesto desava na serveru ......

pa da, dok MACKE nema misevi kolo vode cccc..............

sta je ovo??ko nam dolazi ?

6.2.2010 subota okupljanje u kaficu FARSA molim sve zainteresovane zeljene druzenja i one koji su iskreni i casni obzavaoci piva da nam se pridruze imacemo i specijalne goste iz drugih alijansi............

SK - PIVOPIJE

igor bl
05.02.10, 23:55
svega ima samo logova nema :(

german
06.02.10, 03:16
Kao general B.N.K. da se javim i da vas obavjestim da mi u BNK slavimo i imamo razloga za to :D

ipak smo:
-katali mungosu GG i sad ništa ne moze vise od njega,
-oteli selo mungosu,
-spahi skatali GG odavno on ne moze nista sa njim,
-pobio vam je virtual Deff-a ko u prici.. hahaha
-ubili vam najaci OFF, nemoj pricati da nije sve znamo! :brao: :brao:

Vase BRANJENJE
-zalijepili jedan OFF i ubili nam nešto staraca! Svaka vama cast sto ste nas tu zaustavili, al opet mislim da ste i ovu akciju skupo platili.

Iz dana u dan vam otimamo sela, doline, lupamo GG-ove itd...
Neko rece virtualu pao moral... hahahahahahh najaci si! :weeee: :weeee:

Eto Svako dobro Bosno i Hercegovino dok nam se off-ovi ne vrate! :weeee:

Evo pa citajte malo samo nije -10 već -12 al neka ispravicemo to ;)
http://img402.imageshack.us/img402/2986/clanak14.jpg

DellyRiuM
06.02.10, 03:38
Kao general B.N.K. da se javim i da vas obavjestim da mi u BNK slavimo i imamo razloga za to :D

ipak smo:
-katali mungosu GG i sad ništa ne moze vise od njega,
-oteli selo mungosu,
-spahi skatali GG odavno on ne moze nista sa njim,
-pobio vam je virtual Deff-a ko u prici.. hahaha
-ubili vam najaci OFF, nemoj pricati da nije sve znamo! :brao: :brao:

Vase BRANJENJE
-zalijepili jedan OFF i ubili nam nešto staraca! Svaka vama cast sto ste nas tu zaustavili, al opet mislim da ste i ovu akciju skupo platili.

Iz dana u dan vam otimamo sela, doline, lupamo GG-ove itd...
Neko rece virtualu pao moral... hahahahahahh najaci si! :weeee: :weeee:

Eto Svako dobro Bosno i Hercegovino dok nam se off-ovi ne vrate! :weeee: xD

Evo pa citajte malo samo nije -10 već -12 al neka ispravicemo to ;)
http://img402.imageshack.us/img402/2986/clanak14.jpg

mudro zboris :spamfamilija:

Decimus Maximus
06.02.10, 12:59
op op op vidim da se nesto desava na serveru ......

pa da, dok MACKE nema misevi kolo vode cccc..............

sta je ovo??ko nam dolazi ?

6.2.2010 subota okupljanje u kaficu FARSA molim sve zainteresovane zeljene druzenja i one koji su iskreni i casni obzavaoci piva da nam se pridruze imacemo i specijalne goste iz drugih alijansi............

SK - PIVOPIJE

to osnivas stranku.
Partija Istinskih Casnih Korisnika Alkohola :zivio::zivio::zivio:

valja se izborna godina je :D

Virtual
06.02.10, 16:34
svega ima samo logova nema :(Ma neka ih stavlja onaj ko se hvali po forumu :))
Evo mog zbog kojeg kazu da bih trebao prestati igrati hahah Pa ljudi moji zar vi mislite da sam ja spao samo na jedan off :kapetan:
Uglavnom u 4 sec. skatan jedan g.g oteto jedno selo uz to jos dva sela podobro srusena i za ovu akciju mogu reci da je polovicno odradjena ali najbolje tek slijedi :D

http://travilog.org.ua/ba/9028918/5050fc4f60554ee8191f3d457e440654/2/1

travianko
06.02.10, 19:36
Samo se ti hvali DECKO...za tebe nema artefakta!!!

Wanted iz Hideout
06.02.10, 20:42
E ljudi moji,pa vi pisete o tom k'o da smo mi itgubili sav deff?Pa to nije ni osmina deffa koliko ally imas!Sta je vama?

U svakom slucaju svaka cast virtualu na off,bio je dobar samo je jos falilo makar malo paladina da bude potpuno savrsen,svaka cast...

Deff jeste bio prilicno slab,ali je uspio da zaustavi jedan od najjacih offova iz BNK koalicije,ako ne i najjaci,a bilo je jos dosta deffa,samo sto smo mi slali na vise mjesta i niko naravno nije htio da salje sav svoj deff,ostavljao je nesto i kod kuce!

U svakom slucaju cestitke i vama i nama...

igor bl
06.02.10, 21:46
E ljudi moji,pa vi pisete o tom k'o da smo mi itgubili sav deff?Pa to nije ni osmina deffa koliko ally imas!Sta je vama?

U svakom slucaju svaka cast virtualu na off,bio je dobar samo je jos falilo makar malo paladina da bude potpuno savrsen,svaka cast...

Deff jeste bio prilicno slab,ali je uspio da zaustavi jedan od najjacih offova iz BNK koalicije,ako ne i najjaci,a bilo je jos dosta deffa,samo sto smo mi slali na vise mjesta i niko naravno nije htio da salje sav svoj deff,ostavljao je nesto i kod kuce!

jao kako lupetas :weeee:
to osmina deffa^^
pa ovo je sigurno vise od polovine deffa..wingovi vam nemaju nista...
pola vam igraca farme...
sada nece biti nikakav problem ugusiti vas...:edis:

chupa chups
06.02.10, 21:55
jao kako lupetas :weeee:
to osmina deffa^^
pa ovo je sigurno vise od polovine deffa..wingovi vam nemaju nista...
pola vam igraca farme...
sada nece biti nikakav problem ugusiti vas...:edis:

Pa rekoh ja da mi je muka kad vidim njegove komentare na ovom forumu,samo nesto lupeta i izgleda
ga .ebe malo racunica :haha:

Al hajde valjda ce se opametiti uskoro :aaaa:

Leech
06.02.10, 22:30

al mlatis gluposti svaka ti cast ^^

a ne brini se ti za bnk offove :)

kao sto virtual rece to nije jedini njegov off a ako malo bolje pregledate logove od sela sela koja su vam skatana i oduzeta sinoc je isto proslo takvih a i jačih offova =)))

zato udri brigu na veselje jer fine farme ste postali ^^

Wanted iz Hideout
06.02.10, 23:13
Vudjecemo ljudi,vi vec pricate kao da je gotovo,ali jos nije gotovo,na kraju cemo vidjeti ko ce odustati ili ko ce biti "ugusen"!Samo vam mogu reci par stvari:

1.Nikad nemoj potcjenjivati protivnika!:weeee:
2.Koliko god protivnik izgledao slab i unisten,uvjek moze imati "asa" u rukavu...:haha:
3.Nemam nista protiv vas,cak sam vam i cestitao na offu dobrom i organizaciji,a od vasih igraca nisam vidio nikog skoro(samo jednog) da je bio fer na forumu i cestitao na polomljenom offu,iako smo izgubili mnogo sela!:aaaa:

Ne zavrsavajte stvari prije kraja,ima jos da se igra,server je dug^^

Vidim da neki od vas govore da smo farme postali,e pa to sto ste napravili par igraca u farme i mi smo vam pokojeg napravili,a wingove ne racunajte molim vas,jer wingovi i ne ucestuju u akcijama(kao vasi!) i wingovi jos nisu ni blizu razvijeni,jer i matica je nastala prije nepune 2 sedmice,a wingovi su prica za sebe,jer njih ne mozemo ni napraviti kako treba,kada ni matica nije u potpunosti napravljena,vec je samo polovicno napunjena igracima od kojih mozda nekih 80% ucestvuje u akcijama,a ovi ostali su neaktivni i farme,eto to vam je sve,a vi sad pricajte sta hocete,vidjece se jos puno na artefaktima i natarima,a posebno na WW!

soe
06.02.10, 23:34
...

mislim da je sada i laicima jasno sta je osnovni uzrok uspjeha chuna :biggrin: :biggrin:

I2oni
06.02.10, 23:51
mislim da je sada i laicima jasno sta je osnovni uzrok uspjeha chuna :biggrin: :biggrin:

alkohol? :)

soe
07.02.10, 00:58
jock, viagra :biggrin:

lopov
07.02.10, 01:42
i malo :wutra:

:biggrin::biggrin::biggrin:

soe
07.02.10, 13:49
ocata mi sto kvalitetno popravljamo deff statistiku alijanse....sad smo vec uveliko najbolji sto se prosjeka tice :biggrin:

p.s.cime vi kontate napadati natare?!?! :biggrin:

komodo
07.02.10, 21:01
ocata mi sto kvalitetno popravljamo deff statistiku alijanse....sad smo vec uveliko najbolji sto se prosjeka tice :biggrin:

p.s.cime vi kontate napadati natare?!?! :biggrin:

spremio sam vatrenu praćku i 1 teži kamen, samo da nađemo neko drvo da zapnemo to debelo pa kad opletemo po njima... :dailine: praćku smo digli na 19LvL, municiju nam valja kursula preko zaebane šeme neke pošto njemu lolek prodaje po dilerskoj ceni a lolek ima izvor za neke male genge - prva ruka od robije(cvetko) direktno.

mi dali genge za municiju i okvire za praćke, sad čekamo da uvezu preko Strezimirovci turu novu iz Bulgarije pa cvetko dolazi mlaznjakom po loleka i kursulu i dovoze mi turu na letnjoj terasi smo razvukli pistu neku turbo-perfekšn model(ko lego kockice se sklapa začas) :-/

nego šta ima novo na serveru sem par zakucavanja, neke akcije nešto?

@Virtual
tebra ne brini se ništa, turam te u red čekanja za praćke iza mene, samo mi daj adresu piste gde da šaljemo mlaznjak i nabavi genge, eto loleka ili kursule(ko bude trezniji) voze miga do yaya obojica, raznose municiju i okvire za praćke "on demand" :)

Da vas razveselim sve malo:

Evo demonstracije kako lolek i kursula precizno raznose municiju za praćke najnovijeg kalibra 51cal (kursula je onaj u odelu :funny: )

http://www.youtube.com/watch?v=cnyxgE3vmao

lolek
07.02.10, 23:45
sminkeru ne otkrivaj taktiku....
evo vec me poceli smarati na private za municiju....

a jest me nadje...onaj raznosac pica isti ja...
i kaze mi plavusa na kraju ... UDJI DECKO I RAZNESI JEDNU.....
:D

a ja jadan nidje veze sa tim....u statisticare sam presao....
nema cecena pa moram ja....

:D

i pored par dobrih kucanja opet se ne ogrebase pojedine alijanse za tozla... ???
doduse jos sat i po fore...

Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. -SK- 61638
2. B.N.K.™ 58150
3. BAD 48363

control
08.02.10, 00:08
E si video kako meni stoji odelo..a kako djuskam tek..haha :weeee:

Dzebana je spremna.. stigla jutros tura.. posto Sharicima vise ne placamo reket ostaje vise nama :biggrin:

Jedu turu municije zadrzao Apa..kaze i njemu ce da treba.. ne znam zasto...:lol2:

BELMIN_S
08.02.10, 08:08
Sinoc je bilo zanimljivo :)

Uputstvo Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. Bad wing 32816

Branitelj sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. BiH TT W 38813

soe
08.02.10, 09:22
a logovi?

sabanezi
08.02.10, 10:40
Nema log-ova. Nit ce biti stavljeni!

A BEZ nase saglasnosti se nece stavljati!

soe
08.02.10, 11:42
nije valjda da vas je toliko zabolilo ovo? :biggrin:

cecen
08.02.10, 11:57
Nema log-ova. Nit ce biti stavljeni!

A BEZ nase saglasnosti se nece stavljati!

koje su stipse ovi tetejci postali ali dobro vec vidjeni su logovi ono sto smo htjeli da vidimo vec je proslo kroz SK spije odradjuju svoj dio posla:wutra:

Bumbar
08.02.10, 12:01
koje su stipse ovi tetejci postali ali dobro vec vidjeni su logovi ono sto smo htjeli da vidimo vec je proslo kroz SK spije odradjuju svoj dio posla:wutra:

znamo mi da spije odraduju svoj dio posla,sk pokusava zavaditi bad i tt upravo preko spija ali nece vam uspjeti!!!

soe
08.02.10, 13:03
znamo mi da spije odraduju svoj dio posla,sk pokusava zavaditi bad i tt upravo preko spija ali nece vam uspjeti!!!

wahahahahah, a preko 50k jedinica odapelo u tom pacifizmu :biggrin: :biggrin:

p.s.ne vjerujem bas da je tu potrebno neko posebno zavadjanje...jednostavno svi skontali kakva je situacija sa tetejcima i sad izgleda svi tipuju na artefakte sa +/- ;)

cecen
08.02.10, 13:45

p.s.ne vjerujem bas da je tu potrebno neko posebno zavadjanje...jednostavno svi skontali kakva je situacija sa tetejcima i sad izgleda svi tipuju na artefakte sa +/- ;)

ako nista svidja mi se tvoj nacin razmisljanja iz jednog jedinog razloga realno sagledavas svaku situaciju:goodpost:

Bumbar
08.02.10, 13:59

svi jesu skontali jedino izgleda do ilijasa nije stigla ni mrvica razumnog razmisljanja mislioce.razmisljas kao neko ko travian uopste ne poznaje.kao prvo nemate pojma ni ti ni sk sta imaju tetejci,malo su tvrdi orah nego sto mislite i malo su vise znanja stekli u ovom sranju drugo recimo tebe nije ni jedan jaci igrac iz tt napao sto ce reci da samo sebi i svojoj alijansi sa takvim provokacijama otezavas put na ovom serveru(ovo jeste prijateljski sta god ti mislio)a sto se tice artefakta 18 je vrlo blizu a ne zaboravi da pas koji laje vrlo rijetko ujeda prijatelju!!

sabanezi
08.02.10, 14:03

Dobro po tebe! Ti si sad glavni ;)

soe
08.02.10, 14:36
svi jesu skontali jedino izgleda do ilijasa nije stigla ni mrvica razumnog razmisljanja mislioce.razmisljas kao neko ko travian uopste ne poznaje.kao prvo nemate pojma ni ti ni sk sta imaju tetejci,malo su tvrdi orah nego sto mislite i malo su vise znanja stekli u ovom sranju drugo recimo tebe nije ni jedan jaci igrac iz tt napao sto ce reci da samo sebi i svojoj alijansi sa takvim provokacijama otezavas put na ovom serveru(ovo jeste prijateljski sta god ti mislio)a sto se tice artefakta 18 je vrlo blizu a ne zaboravi da pas koji laje vrlo rijetko ujeda prijatelju!!

sve pljasu prica, nista konkretno :biggrin: znam ja da mi nismo toliko dobri....al nas vadi sto ste vi toliko loshi :biggrin: , dobra stvar je da, s obzirom na okolnosti, igramo server bez ambicija vec cisto zabave radi ... i moram reci da nam je zabavno :biggrin:

diverzant
08.02.10, 16:11
Akcija bas i nije vrijedna neke paznje,steta za offove koji su stradali...napadaci su mogli mnogo bolje da se organiziraju.
Deff solidan,po meni...mislim da smo mi u plusu.
Bad wing je pokusao "nesto",samo mi jos uvijek nije jasno sta...
Toliko,pozdrav.

igor bl
08.02.10, 16:18
momcino...znamo svi zbog cega je doslo do ovoga..
jedan napad je dosao 24 h ranije...igracica nije dobro razumjela i napad je dosao 24 h ranije..tada nije bilo nista deffa...neki sitnis..pa bi onda i glup covjek pogledao napade i povezao...
Ali....da ne ispadne da nismo nista uradili..imanja su ostecena dobro kao i jos neke gradjevine...
steta je sto je cistac imao vrlo malo ovnova ..

a jos..cini mi se da ste i vi pokusali NESTO...i to na svojim koordinatama..pa ste popusili..a mi smo isli 40h napadima ;)

diverzant
08.02.10, 17:00
Momcino,kod mene na acc kao da niste ni dolazili,sve popravljeno,vi laksi za jedan off koji je bio solidan i mogao se iskoristiti za neke druge stvari,ali eto vi ste odlucili tako i ja to postujem.Bila vasa volja,i odluka gdje da ga zakucate...
Poslati off i silne kate na tako dugu relaciju bez dovoljno ovnova po meni je smijesno..
Necu vise ulaziti u diskusiju..cestitam na hrabrosti,BRAVO TT na deffu :)

stegos
09.02.10, 16:57
aj dajete te logove,koji vam je andrak, sta ste se stisli. ako se vec svi osjecaju kao pobjednici u tom napadu BAD wing vs TT wing dajte da se i mi razonodimo bar logovima. ovo zatisje pred artifakte ubija od dosade. :pustinja:

BELMIN_S
09.02.10, 23:18
aj dajete te logove,koji vam je andrak, sta ste se stisli. ako se vec svi osjecaju kao pobjednici u tom napadu BAD wing vs TT wing dajte da se i mi razonodimo bar logovima. ovo zatisje pred artifakte ubija od dosade. :pustinja:

Ja posjedujem logove napada ali ne bi ih stavljao bez dozvole :):)
a samo ti preostaje da cekas artfekte valjda ce tada da bude logova :)

bendeho
10.02.10, 12:31
Momcino,kod mene na acc kao da niste ni dolazili,sve popravljeno,vi laksi za jedan off koji je bio solidan i mogao se iskoristiti za neke druge stvari,ali eto vi ste odlucili tako i ja to postujem.Bila vasa volja,i odluka gdje da ga zakucate...
Poslati off i silne kate na tako dugu relaciju bez dovoljno ovnova po meni je smijesno..
Necu vise ulaziti u diskusiju..cestitam na hrabrosti,BRAVO TT na deffu :)

ma jel to muki :D

cecen
10.02.10, 12:48

nemoj ovdje ovdje nema popera tako da idi na s3 :lol:

diverzant
10.02.10, 13:59

njegova ljepsa polovina ;) na acc naravno..:D

woole
10.02.10, 15:50
Opa izgleda da su badare krenule u opasnu ofanzivu :D nakon dugo vremena i ovo se dogodilo:

Pljačkaš sedmice
Rang Alijansa Resursi
1. BAD 8841842
2. -SK- 8757570

soe
10.02.10, 17:09
mozda im se povecalo trziste za pljacke?! :biggrin:

haris_20_
10.02.10, 17:15
Opa izgleda da su badare krenule u opasnu ofanzivu :D nakon dugo vremena i ovo se dogodilo:

Pljačkaš sedmice
Rang Alijansa Resursi
1. BAD 8841842
2. -SK- 8757570

aha ja poceo farmati pa zato hahaha :opala:

cecen
10.02.10, 17:48
aha ja poceo farmati pa zato hahaha :opala:

staces malo smo se uspavali zimski san uhvatio moram dati alarm za uzbunu:mirmir::mirmir::mirmir:

a u ostalom od svega toga ovo je najbitnije

1. -SK- 45 16301 733554
2. BAD 55 7057 388162
3. B.N.K.™ 60 4208 252453
4. BiH TT 48 4053 194526
5. SK-BOOM 59 3257 192159

a tu ce jos jako puno vremena proci dok nam se ni primaknete

mafijs
10.02.10, 19:14
Ovaj je server najbolji imam samo 100 stanovnika i vec sam zarobio oko 100 jedinica. Pa ako ima kakva ally za mene

bendeho
10.02.10, 21:37
nemoj ovdje ovdje nema popera tako da idi na s3 :lol:

cecen :D ima mene i ovdje pomalo.. u sjeni, veci su poperi ovdje pa vas nemogu stic .. nema sta

a diverzant pozdravi mi mukija :D
legenda lik :D

haris_20_
11.02.10, 18:06
opa SK je poceo da promovise offove prije vremena :D i jos ne uzese selo ...

ccc damire bolan pa zar im nisi rekao kako se to radi :blowup::blowup::blowup:

cecen
11.02.10, 18:45
opa SK je poceo da promovise offove prije vremena :D i jos ne uzese selo ...

ccc damire bolan pa zar im nisi rekao kako se to radi :blowup::blowup::blowup:

stacemo moramo malo:mig:

soe
12.02.10, 13:58
i dok se vi svi jadni stedite i cuvate za natare, smislio sam paklen plan, kako da vam svima dohakam!!!! kada dodju natari odoh im ja slati pojacanja i tako vam ljepiti off-ove, bildajuci pri tome heroja...mozda me onda jos i ucine natarom! :biggrin:

woole
12.02.10, 14:42
i dok se vi svi jadni stedite i cuvate za natare, smislio sam paklen plan, kako da vam svima dohakam!!!! kada dodju natari odoh im ja slati pojacanja i tako vam ljepiti off-ove, bildajuci pri tome heroja...mozda me onda jos i ucine natarom! :biggrin:

hahahah kako je meni krenulo, neces biti jedini :D najbolje je da osnujemo alijansu i sklopimo savez s natarima :D

igor_w
14.02.10, 23:05
E moj soe pitanje bi li te u oazu primili

kakvi crni natari

Anakin
15.02.10, 00:34
eo nama natara.....

markov
15.02.10, 14:32
ni na forumu nema nista dok se natari cekaju... al se svi stekaju i sa vojskom i sa komentarima pre natara :D

cecen
18.02.10, 14:51
evo nam i natara bice to veselo danas i nocas i u iducih par dana da vidimo ko ce ostati kratkih rukava :jelpada::jelpada:

stegos
18.02.10, 19:56
Uvijek postoji sansa ko nije oteo od natara da otme od komsije :dailine: ne mogu se svi arti tako brzo prebaciti a ni braniti

Damir-75
18.02.10, 20:07
Uvijek postoji sansa ko nije oteo od natara da otme od komsije :dailine: ne mogu se svi arti tako brzo prebaciti a ni braniti

Ja cu oteti od Cvjetkocano, još mi nije poslao satnu :shy:

cecen
19.02.10, 01:07
Ja cu oteti od Cvjetkocano, još mi nije poslao satnu :shy:

ti njemu ja tebi i oped dobro bitno je da se vrti, sta jos satne nije poslo lol kakva je to cicija:O

hid
19.02.10, 01:20
SK ce definitivno pokupiti vecinu artefakta,a ostatak ce pokupiti BAD/B.N.K.

lutajuci_udarac
19.02.10, 01:28
sk ne ide na planove
zato molim da nas ne uzimate u usta :)

cecen
19.02.10, 02:15

ko mi ma kakav mi neznamo ni kako se to uzima jel se te oaze moraju biti u nasih 7x7 i daju li one rese kada se zakce na selo :lol3: cuo sam da se herojska mora dici na 25level i da moramo marka krajevica da istrazimo za heroja a cuo sam da za njega treba da se ima sljivik a ja evo cio dan trazim taj sljivik ali ga nema nigdje :aaaa::aaaa:

travianko
19.02.10, 03:02
ko je bano ove natare zasto su iskljuceni...taman sam skupio 300 sjekira..valjda ce to bit dosta!!!
:bup:

igor bl
19.02.10, 12:38

jao sto lupetas...:aaaa:
kad svi dobro znamo da SK se ne zadovolji obicnim selima...
SK ide na Glavni Grad :edis:
Cuo sam vec da su spremili dosta kata...ici ce na 0 sigurno..:D

hid
19.02.10, 12:41
ko je bano ove natare zasto su iskljuceni...taman sam skupio 300 sjekira..valjda ce to bit dosta!!!

:lol6:
http://4travian.org/log/0e35df4a4099...184cd8124afb29
toliko bi ti trebalo vojske,a natare je banovo floosh

soe
19.02.10, 15:04

valjda igraju sa dva acc-a i jos psuju nesto ljudima u porukama. sjekire...a zasto ja nemam sjekira...jesul oni bolji od ovih legionara?

markov
19.02.10, 15:04
hid to ti je neispravan log...

hajde dajte koordinate sad svih arta...ko ide na koji art?:jede:

ps. al smo opet napravili spam od teme :) komodo ce da popizdi :)

cecen
19.02.10, 16:16
hid to ti je neispravan log...

hajde dajte koordinate sad svih arta...ko ide na koji art?:jede:

ps. al smo opet napravili spam od teme :) komodo ce da popizdi :)

vidi Tetejaca sto nas napadose podmuklo to da nam odvucete paznju sa natara hahah:aaaa:

PS ima li ko defa oce da me kataju tetejci :oops:

travianko
19.02.10, 16:43
valjda igraju sa dva acc-a i jos psuju nesto ljudima u porukama. sjekire...a zasto ja nemam sjekira...jesul oni bolji od ovih legionara?

ma nemoj sjekirama...najbolje ti je paladinima napast,oni imaju teske stitove pa s tim stitovima lakse razbijaju natarske glave :lol3:
:oops: evo necu vise spamat...sretno svima u lovu na arte!!

;)

cecen
19.02.10, 17:19
bice brisanja gg posle natara :leti::leti::ciscenje:

nego cujem natari malo ojacali malo su iznad prosjeka na ovom serveru

http://travianreports.com/en?img=02/LTUxeqr.png

soe
19.02.10, 21:44
ma nemoj sjekirama...najbolje ti je paladinima napast,oni imaju teske stitove pa s tim stitovima lakse razbijaju natarske glave :lol3:
:oops: evo necu vise spamat...sretno svima u lovu na arte!!

;)

nemam ja ni toga. imam nekakve legate koji su na konjima. kakvi su njima stitovi? da sa njima napadnem?

haris_20_
19.02.10, 23:33
bice brisanja gg posle natara :leti::leti::ciscenje:

nego cujem natari malo ojacali malo su iznad prosjeka na ovom serveru

http://travianreports.com/en?img=02/LTUxeqr.png

smijesno :D pucaju natari sa veoma malim gubitcima:D

cecen
20.02.10, 02:06
sta je ovo veceras samo BAD i SK kupe artove :mudrac::mudrac:

dinGospo
20.02.10, 03:29

ostali ce valjda od nas otimati hahaha

cecen
20.02.10, 04:08
ostali ce valjda od nas otimati hahaha

da samo sto ce malo vise ofa morati da zakucaju :D

BELMIN_S
20.02.10, 08:30
Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. BAD 337898
2. -SK- 269731
3. B.N.K.™ 147805

:subjezakon:

soe
20.02.10, 10:58

zar taj odgovor nije apsolviran prije nego sto je pitanje i postavljeno?! :biggrin:

hid
20.02.10, 11:22
Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. BAD 337898
2. -SK- 269731
3. B.N.K.™ 147805

:subjezakon:

e jes tesko sk-ovcima nakupit tih poena :mudrac:
vidim vec 38 artija su pokupljeni a 2 su naceta,bogme opako ste krenuli,neka va je srećno

cecen
20.02.10, 11:58
e jes tesko sk-ovcima nakupit tih poena :mudrac:
vidim vec 38 artija su pokupljeni a 2 su naceta,bogme opako ste krenuli,neka va je srećno

skacu pojencici svakih par sekundi tuce BAD tuce I SKdosta zanimljivihartova je uzeto 12 artova u SK a 15 artova u BAD 27 artova u ove dve alianse pd 38 ostali su pokupilisicu:mudrac:

takodje valja procjeniti i kvalitet tih artova

hid
20.02.10, 12:06
skacu pojencici svakih par sekundi tuce BAD tuce I SKdosta zanimljivihartova je uzeto 12 artova u SK a 15 artova u BAD 27 artova u ove dve alianse pd 38 ostali su pokupilisicu:mudrac:

takodje valja procjeniti i kvalitet tih artova

dok smo ni naglabali vec je 3 arta u medjuvremenu pokupljeno,jesil ti koji mazno ?

cecen
20.02.10, 12:18
dok smo ni naglabali vec je 3 arta u medjuvremenu pokupljeno,jesil ti koji mazno ?

naravno pokupilo se nesto

hid
20.02.10, 12:32
naravno pokupilo se nesto

koji si ti pokupio ?

odi u 3 papirnate maramic
20.02.10, 13:09
Pljačkaš sedmice
Rang Alijansa Resursi
1. BAD 13560745
2. -SK- 12643215

Najnapredniji sedmice
Rang Alijansa Pop
1. BAD 14763
2. -SK- 13900

Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. BAD 372384
2. -SK- 322460

uh,opako nam ide
ja sam u bad wingu

cecen
20.02.10, 13:12
Pljačkaš sedmice
Rang Alijansa Resursi
1. BAD 13560745
2. -SK- 12643215

Najnapredniji sedmice
Rang Alijansa Pop
1. BAD 14763
2. -SK- 13900

Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. BAD 372384
2. -SK- 322460

uh,opako nam ide
ja sam u bad wingu

sve super ima jos do kraja sedmice a u ostalom pogledaj genera statistika do tada tisina:vegeta:

20.02.10, 13:20
sve super ima jos do kraja sedmice a u ostalom pogledaj genera statistika do tada tisina:vegeta:

kakvog genera
bogte
kod nas u bad wingu se ide na artifekte ali jako malo nas ide
mene iskatali bih tt w ali se još držim

cecen
20.02.10, 14:39
kakvog genera
bogte
kod nas u bad wingu se ide na artifekte ali jako malo nas ide
mene iskatali bih tt w ali se još držim

najveće alijanse
Alijansa Igrač Ř Poeni
1. -SK- 46 5015 230706
2. B.N.K.™ 59 3759 221776
3. BAD 54 3917 211513

Najaci savezi u off statistikam
1. -SK- 46 24174 1112024
2. BAD 54 14370 775992
3. B.N.K.™ 59 7655 451630

najacisaveziu deff statistikam
1. TM87 X 43 4917 211442
2. BAD 54 3906 210917
3. -SK- 46 3429 157743

a sto se tice pljacki dovoljno je samo pogledati profil SK

naravno i kod ostalih statistika pogledati prosjek po igracu koji sve govori :tnx:

20.02.10, 14:50
najveće alijanse
Alijansa Igrač Ř Poeni
1. -SK- 46 5015 230706
3. BAD 54 3917 211513

1. -SK- 46 24174 1112024
2. BAD 54 14370 775992

1. TM87 X 43 4917 211442
2. BAD 54 3906 210917
3. -SK- 46 3429 157743

naravno i kod ostalih statistika pogledati prosjek po igracu koji sve govori :tnx:

ok
sk je je bolji
ali ovaj tjedan su badare puno bolje i atraktivnije

cecen
20.02.10, 14:52
ok
sk je je bolji
ali ovaj tjedan su badare puno bolje i atraktivnije

sedmica jos nije gotova ima jos nekih 34h 8minta i 24s:funny:

Anakin
20.02.10, 14:53
najveće alijanse
Alijansa Igrač Ř Poeni
1. -SK- 46 5015 230706
3. BAD 54 3917 211513

1. -SK- 46 24174 1112024
2. BAD 54 14370 775992

1. TM87 X 43 4917 211442
2. BAD 54 3906 210917
3. -SK- 46 3429 157743

CECONJA priznaj da su ljudi ove sedmice bolji.....prethodne sedmice su proslost.......

cecen
20.02.10, 14:54
CECONJA priznaj da su ljudi ove sedmice bolji.....prethodne sedmice su proslost.......

tek kada se sedmica zavrsi onda cu priznati :alkohol:

20.02.10, 15:11
ok
ali če sve ostati isto za badare
ja ti kažem ovo je naša sedmica
uzeli smo 5 artifekata a vi 1 i to ja mislim ti ceco

cecen
20.02.10, 15:15
ok
ali če sve ostati isto za badare
ja ti kažem ovo je naša sedmica
uzeli smo 5 artifekata a vi 1 i to ja mislim ti ceco

pogledaj bolje sk ima 12 artova a bed 14 bar je tako bilo

20.02.10, 15:24
da
sad sad sam pogledao ali BAD ima puno više sa svojim wingovima
sa winngovima negdje 20

Cossack
20.02.10, 19:22
najveće alijanse
Alijansa Igrač Ř Poeni
1. -SK- 46 5015 230706
3. BAD 54 3917 211513

1. -SK- 46 24174 1112024
2. BAD 54 14370 775992

1. TM87 X 43 4917 211442
2. BAD 54 3906 210917
3. -SK- 46 3429 157743

Mani se bolan prosjeka popa po alijansama. :rolleyes: Za razliku od SK koja ima 4 winga mi ih imamo 5. Kada bismo od najslabijeg winga http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=422 najboljih 5-6 igraca ubacili u glavnu ally a ostalo raspodjelili po wingovima bili bismo bolji od vas u svim statistikama! Jedino bi imali bolji prosjek popa po igracu koji je tebi ocito jako bitan. :brao:

stegos
20.02.10, 19:42
Aj dosta statistike. Sad ce opet ici 10 dana oporavka offova od natara a nadam se da onda nastaje krsenje po serveru. Ubitacno doadno zadnjih 3 sedmice, dolazak natara sve gurnuo u drugi plan. ko izmisli natare pa odgovara ljude da ratuju. Nigdje nista od krsenja, dosadnooo :novine:

cecen
20.02.10, 21:11
Mani se bolan prosjeka popa po alijansama. :rolleyes: Za razliku od SK koja ima 4 winga mi ih imamo 5. Kada bismo od najslabijeg winga http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=422 najboljih 5-6 igraca ubacili u glavnu ally a ostalo raspodjelili po wingovima bili bismo bolji od vas u svim statistikama! Jedino bi imali bolji prosjek popa po igracu koji je tebi ocito jako bitan. :brao:

vidis neigra meni pop ulogu vec prosjek po igracu SK ima 8 clanova manje ali smo ispred vas takodje u off statistikama imamo 10k jedinica vise ubijeno po svakom igracu zato necu vise da komentarisem kad bu bilo sta bi bilo vec imal pive dje :alkohol::brao:

soe
20.02.10, 23:37
kad te prosjeke pominjes mi imamo skoro pa tacno duplo vise deff poena po svakom igracu od vas. nije ni cudo da imate takav off prosjek kad vas niko ne napada! :biggrin: :biggrin:

Mmm
20.02.10, 23:55
kad te prosjeke pominjes mi imamo skoro pa tacno duplo vise deff poena po svakom igracu od vas. nije ni cudo da imate takav off prosjek kad vas niko ne napada! :biggrin: :biggrin:

Al nemate ni vi najbolji deff prosjek
http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=206

:biggrin::biggrin:

Anakin
21.02.10, 01:16
vidis neigra meni pop ulogu vec prosjek po igracu SK ima 8 clanova manje ali smo ispred vas takodje u off statistikama imamo 10k jedinica vise ubijeno po svakom igracu zato necu vise da komentarisem kad bu bilo sta bi bilo vec imal pive dje :alkohol::brao:
slusaj CECI...nisam ni BAD ni SK,nego BIH TT,al to je sad nebitno.....BAD je pokazao da je u ovom trenutku najbolji....dzaba vama sve medalje i poeni kad je najvise arta kod BADovaca....dakle pokazali su da imaju strasan off cim su ih najvise uzeli....osim toga,svi znamo da BAD ima nnajjaci deff....jos davno kad su FFovci krenuli na njih pokazali su svoju moc u deffu,a siguran sam da su sada i udvostrucili svoj deff.....tako da moras priznati da su bolji...dzaba ti medalje i statistika.....:mudrac:

BELMIN_S
21.02.10, 12:18
Mali Artefakti:
BAD-12
BNK-10
SK-10
BiH TT-5

Veliki Artefakti:
BAD-7
BNK-3
SK-5
BiH TT-2

:D:D:D

haris_20_
21.02.10, 12:26
Mali Artefakti:
BAD-12
BNK-10
SK-10
BiH TT-5

Veliki Artefakti:
BAD-7
BNK-3
SK-5
BiH TT-2

:D:D:D

treba li nekome pomoci da ocisti art ostalo je jos dosta off a :D

sta se ba prepirete ovo i dalje nista ne znaci ....ima jos dosta da se igra :D

soe
21.02.10, 12:38
Al nemate ni vi najbolji deff prosjek
http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=206

:biggrin::biggrin:

vidi fakat, odoh ga zvati u alijansu da bude nas ikebana clan :biggrin:

cecen
21.02.10, 12:40
slusaj CECI...nisam ni BAD ni SK,nego BIH TT,al to je sad nebitno.....BAD je pokazao da je u ovom trenutku najbolji....dzaba vama sve medalje i poeni kad je najvise arta kod BADovaca....dakle pokazali su da imaju strasan off cim su ih najvise uzeli....osim toga,svi znamo da BAD ima nnajjaci deff....jos davno kad su FFovci krenuli na njih pokazali su svoju moc u deffu,a siguran sam da su sada i udvostrucili svoj deff.....tako da moras priznati da su bolji...dzaba ti medalje i statistika.....:mudrac:

prvo nemozes da znas ko ima vise ofova bed ili sk i nemozes o staanju ofova da sudis po broju uzetih artova u uzimanju artova sreca i brzina imaju jako znacajan faktor a sto se tice defa BAD ima defa to stoji ali isto stoji da onaj deff kod Arkadius nije realan prikaz Bedovog defa iz jednog razloga jer je tu bilo i BNK-ovog defa cak i nekih SK heroja a to sto je BAD uzeo nekih par artova vise nemora da znaci da su uzeli server svaki art je vrijedan ali imaju uvjek vrijedniji i najvredniji artovi a gdje ste vi u svoj toj prici oko artova nema vas nigdje sicu neku ste pokupili

to su vas natari iznenadili svojom jacinom pa niste imali sa cime da ih ocistite :tres:

Cossack
21.02.10, 14:14
prvo nemozes da znas ko ima vise ofova bed ili sk i nemozes o staanju ofova da sudis po broju uzetih artova u uzimanju artova sreca i brzina imaju jako znacajan faktor a sto se tice defa BAD ima defa to stoji ali isto stoji da onaj deff kod Arkadius nije realan prikaz Bedovog defa iz jednog razloga jer je tu bilo i BNK-ovog defa cak i nekih SK heroja a to sto je BAD uzeo nekih par artova vise nemora da znaci da su uzeli server svaki art je vrijedan ali imaju uvjek vrijedniji i najvredniji artovi a gdje ste vi u svoj toj prici oko artova nema vas nigdje sicu neku ste pokupili

to su vas natari iznenadili svojom jacinom pa niste imali sa cime da ih ocistite :tres:

Cuj sreca i brzina znacajni faktori!? :D Gdje si Max Factor, nisam te prepoznao... :predaja: Jedino bitan faktor je organizovanost alijanse. Tacno je da je bilo BNK-ovog deffa kod Arkadiusa ali je i logicno da ce ga biti jer nase alijanse imaju saradnju od samog pocetka servera. Naravno da apsolutno ne znaciti da cemo uzeti server ali obzirom da SK WW ne interesuje jedna od ove dvije ally je favorit za njegovo osvajanje.

cecen
21.02.10, 16:12
Cuj sreca i brzina znacajni faktori!? :D Gdje si Max Factor, nisam te prepoznao... :predaja: Jedino bitan faktor je organizovanost alijanse. Tacno je da je bilo BNK-ovog deffa kod Arkadiusa ali je i logicno da ce ga biti jer nase alijanse imaju saradnju od samog pocetka servera. Naravno da apsolutno ne znaciti da cemo uzeti server ali obzirom da SK WW ne interesuje jedna od ove dvije ally je favorit za njegovo osvajanje.

bas tako WW nas ne zanima ups tetejcima hvali jedan art i to veliki :zgazio:

haris_20_
21.02.10, 16:44

ima li loga ?? koji art ?

BELMIN_S
21.02.10, 16:49
Poseban brža vojska
Ovaj artefakt ubrzava tvoju vojsku. Kroz njega su za 3x brži
Vlasnik Syler
Selo !!!
Alijansa -SK-
Prostor djelovanja Account
Bonus 3x
Potreban nivo Nivo zgrade za blago 20
Vrijeme zauzimanja danas 14:39
Dosadašnji vlasnici
Igrač Selo Zauzeto
OkOdIvi?SiOuX X1 jučer 04:37
Syler !!! danas 14:39

:wutra:

cecen
21.02.10, 17:06
ima li loga ?? koji art ?

uh nesmijem log postaviti zbog brutalnog silovanja nekih 40k def:smijeh:

Arcadius
21.02.10, 17:06

cuj ne zanima...pa art. govori sve :D:smijeh:

cecen
21.02.10, 17:11
cuj ne zanima...pa art. govori sve :D:smijeh:

ciji art ako mislis na moj jebiga moram da utvrdim malo svoja sela

Castro-TT
21.02.10, 17:50
ciji art ako mislis na moj jebiga moram da utvrdim malo svoja sela

de bolan spusti se malo na zemlju ...

cecen
21.02.10, 18:11
de bolan spusti se malo na zemlju ...

pa i jesam na zemlji nisam jos naucio letjeti :leti::leti::rolleyes:

sami ste sebi krivi sto fejkate

lesinarbl
21.02.10, 18:20
pa i jesam na zemlji nisam jos naucio letjeti :leti::leti::rolleyes:

sami ste sebi krivi sto fejkate

\samo nek fejkaju .........

stegos
21.02.10, 18:26
Znaci SK oteo od dragih komsija iz BHTT art x3 brzinu kretanja od OkoDivi. Nevjerovatno , pa kad vec iz BHTT nemaju dosta off-a da pociste sve svoje natare a skupili bar da ociste to selo sa bitnim artom za brzinu pa covjek bi rekao da bi ga bar mogli odbraniti, bar se deff lako koti ili ga bar prebaciti u drugo selo, bar ima resa za vise zgrada na 20.

lesinarbl
21.02.10, 19:50
Znaci SK oteo od dragih komsija iz BHTT art x3 brzinu kretanja od OkoDivi. Nevjerovatno , pa kad vec iz BHTT nemaju dosta off-a da pociste sve svoje natare a skupili bar da ociste to selo sa bitnim artom za brzinu pa covjek bi rekao da bi ga bar mogli odbraniti, bar se deff lako koti ili ga bar prebaciti u drugo selo, bar ima resa za vise zgrada na 20.

sta ces druze nebi mi ni uzeli nego poceli fejkati oni ko ludi pa sad pogledaj opis od toga OKODIVI :))

lolek
21.02.10, 20:02
sta ces druze nebi mi ni uzeli nego poceli fejkati oni ko ludi pa sad pogledaj opis od toga OKODIVI :))

Opis:

Rang: 200
Pleme: Teutonci
Alijansa: BIH TT 2
Sela: 8
Stanovništvo: 3816
Godina: 26
Spol: muško

█║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║
® Pure Amateur Player
Syler
Dobro zapamti
OSVETA JE KUTVA

aj nek mi neko ovo oko osvete prevede na neki od jezika koji se govori na ovim prostorima ...

KUTVA ???

a jest cova bio uzbudjen .... fulno slovo i nije ni skontao izgleda....

:PC:

XTR
21.02.10, 20:32

koja koincidencija :D imaju isti potpis kao i ja, jos je jedan od duala moj imenjak (nermin), zamisli :D

zanimljiva situation :D

Cossack
21.02.10, 22:08
Cecen lave posto ti volis statistike hajde nam svima ovako fino (u svom stilu) reci kako tumacis NAGLI pljackaski pad SK alijanse? :O Farme pocele pruzati otpor, ne mozete vise pljackati duple accounte ili je pak nesto trece u pitanju? :D

1. BAD 18062630
2. -SK- 14903982

Jos u dvije statistike vas pofino vodimo pa evo, posto je kraj sedmice iznesi svoje vidjenje novonastale situacije...

:tnx:

cecen
22.02.10, 00:04
Cecen lave posto ti volis statistike hajde nam svima ovako fino (u svom stilu) reci kako tumacis NAGLI pljackaski pad SK alijanse? :O Farme pocele pruzati otpor, ne mozete vise pljackati duple accounte ili je pak nesto trece u pitanju? :D

1. BAD 18062630
2. -SK- 14903982

Jos u dvije statistike vas pofino vodimo pa evo, posto je kraj sedmice iznesi svoje vidjenje novonastale situacije...

:tnx:

prvo farming svaka cas poceli ste farmati nakon 20 i kusur sedmica mi smo to radili kada namje hvalilo resa sada imamo svoje tudje nam netrebaju

drugo svak cast za ovu sedmicu izgleda da ce te nakon 20 i kusur sedmica uzeti zlatnu medalju za off svaka cast na tome :brao2: i to posle 14 vezanih SK medalja

a pop rasklimali se kreveti nema sta :brao2:

haris_20_
22.02.10, 00:58
Top10 Igrači
Napadač sedmice
Rang Igrač Bodovi
1. Arkadius 66360
2. Dzony 58666
3. damir75 50806
4. davoloxius 49254
5. pashaluk 48415
6. CECEN SK 47770
7. I2oni 43217
8. Syler 39718
9. Maki43 38329
10. haris_20_ 36857

upah u ja medju ubijace:d

a i damir je skupio konacno koji bod :D

Cossack
22.02.10, 01:45
prvo farming svaka cas poceli ste farmati nakon 20 i kusur sedmica mi smo to radili kada namje hvalilo resa sada imamo svoje tudje nam netrebaju

drugo svak cast za ovu sedmicu izgleda da ce te nakon 20 i kusur sedmica uzeti zlatnu medalju za off svaka cast na tome :brao2: i to posle 14 vezanih SK medalja

a pop rasklimali se kreveti nema sta :brao2:

Nakon 20 i kusur sedmica aktivnog farmanja i toliko polupanih offova na natarima resursi vam odjednom vise ne trebaju?! :) Logicno nema sta! :ahahah:

A sto se napadaca tice nismo mi krivi sto u jednoj sedmici izbrisemo citavu alijansu niti sto druga alijansa nestane cim joj rat obavimo. :D Koliko ja vidim i pored svih vasih napadackih poena BiH TT je 4. ally na serveru sa jos 3 winga u top 20 alijansi! :oops: Zato tishu mishu! :P

cecen
22.02.10, 02:49
Nakon 20 i kusur sedmica aktivnog farmanja i toliko polupanih offova na natarima resursi vam odjednom vise ne trebaju?! :) Logicno nema sta! :ahahah:

A sto se napadaca tice nismo mi krivi sto u jednoj sedmici izbrisemo citavu alijansu niti sto druga alijansa nestane cim joj rat obavimo. :D Koliko ja vidim i pored svih vasih napadackih poena BiH TT je 4. ally na serveru sa jos 3 winga u top 20 alijansi! :oops: Zato tishu mishu! :P

na natarima smo se samo amli iz minusa izcupali da odahnemo i uspud da heroje dignemo :D

Stoner R.
22.02.10, 16:59
Al' se cupaju

soe
22.02.10, 17:18
4.alijansa, a nijedan artefakt?! jel ovo samo meni cudno?

princ tame
22.02.10, 22:50
Cossack, sta sad da radimo:):) dosadno:):)

Cossack
23.02.10, 02:31
Cossack, sta sad da radimo:):) dosadno:):)

Kako nam sef naredi tako cemo i ciniti :) Do tada klikenzi bite offenzi grose :lol: Lako je meni za tebe...medalja ti ne gine :zube:

Napadač sedmice

1. Princ tame 56990
2. shegalo 31991
3. fawo 31781

edis_b
23.02.10, 02:40
Kako nam sef naredi tako cemo i ciniti :) Do tada klikenzi bite offenzi grose :lol: Lako je meni za tebe...medalja ti ne gine :zube:

Napadač sedmice

1. Princ tame 56990
2. shegalo 31991
3. fawo 31781

oh oh , svaka cast :P xD

cecen
23.02.10, 07:59
od jutros jos jedan art vise kod SK to jes BHTT jos jedan art manje doduse jedan off zakucan ali i preko 45k defa zgazeno :razmislja::ciscenje:

valja napomenuti da je u defu bilo 2500 cezara jesu dobri ali iskreno nebi se htio brnaniti sa njima

cecen
23.02.10, 11:02
:flooshkazna: jao jao lazljivce jedan....sram te bilo......bgm,najmanje mjesec dana ce trebati da se ovaj off vrati....a za deff je lako....ima ga na pretek....:vik:

http://travilog.org.ua/ba/8510525/9cfeb38c275c2a9d66f819032e4087cb/2/1

opet lose racunas za 10 dana taj off je vracen

http://travian.kirilloid.ru/off_calc.php#b=20,20,20,16,10&p=100,100,0&r=2&t=168&s=3&art=100&ac=2

Znas da imamo artove za brzu gradnju :brao2: i naravno uz malu pomoc saveza samo uzmi i izracunaj

Anakin
23.02.10, 11:06
opet lose racunas za 10 dana taj off je vracen

http://travian.kirilloid.ru/off_calc.php#b=20,10,20,5,10&p=100,100,0&r=2&t=240&s=3&art=100&ac=2

Znas da imamo artove za brzu gradnju :brao2: i naravno uz malu pomoc saveza samo uzmi i izracunaj
vidjet cemo ceci,vidjet cemo...
ide satna i od mene....

cecen
23.02.10, 11:08
ide satna i od mene....

e takvog te volim:fre:

soe
23.02.10, 11:50
meni ovaj log nikako nije jasan. na kojem je lvl-u taj deff?!

Nemanja666
23.02.10, 13:22
meni ovaj log nikako nije jasan. na kojem je lvl-u taj deff?!

koji log?

soe
23.02.10, 13:56
ovaj ciscenja ben-a ( http://travilog.org.ua/ba/8510525/9cfeb38c275c2a9d66f819032e4087cb/2/1)

haris_20_
23.02.10, 16:01
ovaj ciscenja ben-a ( http://travilog.org.ua/ba/8510525/9cfeb38c275c2a9d66f819032e4087cb/2/1)

opa ode fin off:D
ali nidzo ce brzo to nadoknaditi ...
svaka cast SK na akciji

woole
23.02.10, 16:06

ni meni nije jasno... jedino ako je heroj(tad je bio oko 40og lvl-a) prevagnuo, ali imaju i ovi heroje...

Damir-75
23.02.10, 16:27
ide satna i od mene....

Anakin, opet te Cecen dezavuiše a ti se pustiš:tres:
1. Dzony-ju je off bio iz glavnog grada, znaci nema velikih stala i kasarni, kao što su prikazane na linku.
Automatski povlaci vrijeme oporavka na 26 dana za sjekire i 29 za vitezove.
2. Od artefakta Dzony ima jedino mali za velika skladista i silose.

Nego haj ti nama zapjevaj , nisi odavno :alkohol:

travianko
23.02.10, 16:29
ovaj log je laziran do bola...:pirats:

cecen
23.02.10, 16:40
1. Dzony-ju je off bio iz glavnog grada, znaci nema velikih stala i kasarni, kao što su prikazane na linku.

da ali Sk ima artove a artovi nisu fksirani damke setaju se hehe polako shvaticete

BRM
23.02.10, 17:38
da ali Sk ima artove a artovi nisu fksirani damke setaju se hehe polako shvaticete

da ali danas blic.net ne radi, tako da pola Banjaluke nema net, tako da se pola travianera trese oce li veceras sela ostati citava.. Cecen koliko mi placas da ti pazim acc veceras :tres:

daco 9
23.02.10, 17:54
da ali danas blic.net ne radi, tako da pola Banjaluke nema net, tako da se pola travianera trese oce li veceras sela ostati citava.. Cecen koliko mi placas da ti pazim acc veceras :tres:
Odakle ti ovo? Ne siri dezinformacije ;) Evo moj uredno radi preko blica :P Tako da nemoj ljude lagat' :biggrin:

BRM
23.02.10, 18:04
Odakle ti ovo? Ne siri dezinformacije ;) Evo moj uredno radi preko blica :P Tako da nemoj ljude lagat' :biggrin:

cuj odaklen mi, cecena prije pola sata sreo, ko neki narkoman, kuca od vrata do vrata da vidi ko ima net da obidje acc. Ja sam ga uputio put Sarajeva uz pesmu http://www.youtube.com/watch?v=Intfr0MPSgs :subjezakon:

daco 9
23.02.10, 18:42
cuj odaklen mi, cecena prije pola sata sreo, ko neki narkoman, kuca od vrata do vrata da vidi ko ima net da obidje acc. Ja sam ga uputio put Sarajeva uz pesmu http://www.youtube.com/watch?v=Intfr0MPSgs :subjezakon:
Ne znam sta je sa njegovim, moj net uredno radi ^^ na blicu sam ;)

Cossack
23.02.10, 19:05

Hahahaha jao šuka! :lol3:

lutajuci_udarac
23.02.10, 20:08
kako bi bilo dobro kad bi neki ljudi manje pisali po forumu ili bar kad bi uzeli BUKVAR prije spamanja :)

i ja se vratih poslije sedmice izostanka, neki spominju sk opao u pljačkanju.. da ali od danas je to druga priča :)

a i za napadacke bodove :) i to cemo da vidimo

BELMIN_S
23.02.10, 20:29
kako bi bilo dobro kad bi neki ljudi manje pisali po forumu ili bar kad bi uzeli BUKVAR prije spamanja :)

i ja se vratih poslije sedmice izostanka, neki spominju sk opao u pljačkanju.. da ali od danas je to druga priča :)

a i za napadacke bodove :) i to cemo da vidimo

Uputstvo Napadač sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. B.N.K.™ 141115
2. -SK- 131529
3. BAD 106724

Uputstvo Pljačkaš sedmice
Rang Alijansa Resursi
1. BAD 4946698
2. B.N.K.™ 3744787
3. -SK- 3154919

igor_w
23.02.10, 21:07
Evo ovako

cestitam SK na nevoljama koje su nam zadali
dobili su bitku, posteno i fer
bilo je fejkova, bilo je dobrih napada
najvaznije je da je sve bilo dzentlmenski

to sto malo ponekog ponese na forumu
i to je simpaticno :)

nadam se da cemo sljedecu bitku mi dobiti
ako nista drugo boricemo se, predaje nema

a ukupan rat ko ce dobiti, to cemo tamo pred kraj servera

na ba1 igram kao rembrandt TT2

Mid1doJ
23.02.10, 21:13
Moze se vidi ko je sta uzeo...? Onako da predate copy past Riznice velike arte i male?

I koja je ally najvise artova uzela ?

Arcadius
23.02.10, 21:37
Moze se vidi ko je sta uzeo...? Onako da predate copy past Riznice velike arte i male?

I koja je ally najvise artova uzela ?

ma tu je to par artefakta dole gore, uglavnom su pokupili bad, sk i bnk, poneki sa strane radi reda...

Anakin
23.02.10, 22:24

bit ce car bit ce...tresla su se neka sela u SK....uskoro kad se jos neka potresu i kad bude logova,tad cu i zapjevat....xD

daco 9
23.02.10, 22:44
Evo ovako

cestitam SK na nevoljama koje su nam zadali
dobili su bitku, posteno i fer
bilo je fejkova, bilo je dobrih napada
najvaznije je da je sve bilo dzentlmenski

to sto malo ponekog ponese na forumu
i to je simpaticno :)

nadam se da cemo sljedecu bitku mi dobiti
ako nista drugo boricemo se, predaje nema

a ukupan rat ko ce dobiti, to cemo tamo pred kraj servera

na ba1 igram kao rembrandt TT2
Brw kralju :) Fino je co'ek rekao nick, a ne ko neke pic*e boje se ;)

njofra
23.02.10, 23:33
de bolan anakine, nevezano za temu opleti jednom onu svoju majke ti

Anakin
24.02.10, 10:23
Kad chupi bubne!

http://travilog.org.ua/ba/4043647/4a01e3196bb0a92785ff38678afb4594/2/1

jao!!!kako ovo boli....jedan off u SK manje....nemojte samo reci da cete i ovo nadoknadit za 10 dana.....

jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-ce
uzalud vam, ble!
:alkohol:

Bumbar
24.02.10, 11:31
Kad chupi bubne!

jao!!!kako ovo boli....jedan off u SK manje....nemojte samo reci da cete i ovo nadoknadit za 10 dana.....

jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-ce
uzalud vam, ble!
dajte nam vi iz tt posaljite logove cujem da je dzoni skatan na gg,shana.bad boys,cvjetko cano i jos neko!jedino vi iz tt skrtarite sa logovima!

lutajuci_udarac
24.02.10, 11:37
Kad chupi bubne!

jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-ce
uzalud vam, ble!

nisi svjestan svoje nesvijesti :)

sreća pa je dosta off-a ostalo :)
da ne bude da laprdam, obecavam ti sutra ujutro ili čak veceras logove s mojim off-om :)

svaka čast na uhvacenom off-u ali kad je minus velik, morao sam se braniti off-om =)
ima se, može se :)

Bumbar
24.02.10, 11:55

da ne bude da laprdam, obecavam ti sutra ujutro ili čak veceras logove s mojim off-om :)

svaka čast na uhvacenom off-u ali kad je minus velik, morao sam se braniti off-om =)
to ti meni malisa pricas o nekoj besvijesti???ofom se branis to jos nisam cuo svaka cast!

princ tame
24.02.10, 12:06

lol jos je jedan govorio ima se moze se:):)

samo ne znam gdje je sad:):):spamfamilija:

Straight Flush
24.02.10, 12:15
Kad chupi bubne!

jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-ce
uzalud vam, ble!

Off je premali za ovaj stadijum servera,jedino ako je napadac htio da zakuca off ili da smanji minus zita onda ok!

Deff nemam rijeci,nema ni 2-3k deffa i osatlo oko 15k offa ne znam sta ce uopste u selu kada stize napad od jaceg igraca?

lutajuci_udarac
24.02.10, 12:29
to ti meni malisa pricas o nekoj besvijesti???ofom se branis to jos nisam cuo svaka cast!

prvo paša tebe nisam citirao.. zato nema potrebe da mi se javljaš :)
nakon toliko iskatanih gg, nakon toliko vaših kucanja, vi se hvalite uhvacenim off-om =)

viđamo se mi još :)
bice update navrijeme

Bumbar
24.02.10, 12:46
prvo paša tebe nisam citirao.. zato nema potrebe da mi se javljaš :)
nakon toliko iskatanih gg, nakon toliko vaših kucanja, vi se hvalite uhvacenim off-om =)

viđamo se mi još :)
bice update navrijeme

kako nema potrebe meni se dusa tebi javiti:)
jel to me ne volis???:(

i nije samo uhvaceni off skatano vam je nek9oliko igraca samo tetejci skrtice ne daju logove!!

i da znas nisam pasa nego obicni gradanin:)

lutajuci_udarac
24.02.10, 12:49
kako nema potrebe meni se dusa tebi javiti:)
jel to me ne volis???:(

i nije samo uhvaceni off skatano vam je nek9oliko igraca samo tetejci skrtice ne daju logove!!

i da znas nisam pasa nego obicni gradanin:)

volim te pa ti zato tepam sa paša :)

skatano nekoliko igrača ?
par polja znaci skatani :)
odo planirat akciju na vas :predaja::predaja:

Bumbar
24.02.10, 12:51
volim te pa ti zato tepam sa paša :)

skatano nekoliko igrača ?
par polja znaci skatani :)
odo planirat akciju na vas :predaja::predaja:
hajde lutko nisam tetejac ali dobicu logove:)

lutajuci_udarac
24.02.10, 13:00
hajde lutko nisam tetejac ali dobicu logove:)

pa nisam ni rekao da idemo na tt :)

njofra
24.02.10, 13:06
Pa malibega bolan sta bi, ti juce pijes kafu sa nama dok te ljudi ubise, pa majka mu stara sto nisi trazio defa poslao bi komsija