PDA

View Full Version : Stanje na serveru (no spam !!!) (2009/2010)

Strane : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

princ tame
24.02.10, 12:11
Pa malibega bolan sta bi, ti juce pijes kafu sa nama dok te ljudi ubise, pa majka mu stara sto nisi trazio defa poslao bi komsija

kakvog deffa mi to ne klikamo :) ne treba nam:spamfamilija:

lutajuci_udarac
24.02.10, 12:24
Pa malibega bolan sta bi, ti juce pijes kafu sa nama dok te ljudi ubise, pa majka mu stara sto nisi trazio defa poslao bi komsija

rekoh vam ja sinoc minus mi prevelik :)

p.s. zar ti nisi na poslu :D :D

i dok se mi zezamo na forumu, glavni gradovi bivaju katani na 0 :)

njofra
24.02.10, 12:34
Pa mobilan sam ti ja:) nego bolan ima i bezbolnijih nacina da se covjek rijesi minusa

lutajuci_udarac
24.02.10, 12:41
Pa mobilan sam ti ja:) nego bolan ima i bezbolnijih nacina da se covjek rijesi minusa

uvjerio sam se :D
ma vjeruj mi nema :D vas ne smijem napasti :predaja: a ako krenem na tt skatat ce me na 0 :(

cecen
24.02.10, 12:48
da tetejci nam kvrckaju malo poljoprivredana a oni zato ostaju sada bez glavnih gradova otisao prvi danas :mig:

Bumbar
24.02.10, 13:18
pa nisam ni rekao da idemo na tt :)
ah ali tesko zakljuciti:)na bad i bnk ne smijete na koga bi drugo????hehehehehehe

ble!
24.02.10, 13:24
ah ali tesko zakljuciti:)na bad i bnk ne smijete na koga bi drugo????hehehehehehe

nemoj to govoriti :aaaa: oni su ti sk,oni su najjači:oops:

lutajuci_udarac
24.02.10, 13:31

heh :) pitaj njofru ko ne smije napasti :D :D

princ tame
24.02.10, 13:44

jos da imas cime :spamfamilija:

Bumbar
24.02.10, 13:44

vidio sam kad je ona dolina expresno vracena!!ljudi plakali od smijeha:)))

lutajuci_udarac
24.02.10, 13:48
jos da imas cime :spamfamilija:

rekoh ja .. pred nama je :)
šta bi s onim gg ? :oops:
ušutiše mi se ovi iz tt :)

Damir.S1
Plakat ce mnogi prije kraja !!!! ee samo ocel to biti od smijeha :)

djipalo junuz

ej bega,aj sad bezz zezancije,posteno ovako raji reci sta si sve chupju spominjao jutros,zamolicemo mh da ti oprosti na ruznim rijecima.kaze da mu se stucalo,cim je rekao B... prestade
haha

samo se nemoj sekirati,i stavi sliku juga,sta ce ti sjever ;)))

lutajuci_udarac
24.02.10, 14:02
ej bega,aj sad bezz zezancije,posteno ovako raji reci sta si sve chupju spominjao jutros,zamolicemo mh da ti oprosti na ruznim rijecima.kaze da mu se stucalo,cim je rekao B... prestade
haha

samo se nemoj sekirati,i stavi sliku juga,sta ce ti sjever ;)))

cimer mi je pokupio maštuluk :)
mislim da sam krajnje korektno postupio i čestitao na napadu :)
moja greška jbg :)

a djipalo sto se ti bojiš nas ? pa "moliš" po SK da te ne napadamo :)

i da ... jug nikad nece biti bolji od sjevera ;)

djipalo junuz
24.02.10, 14:19
cimer mi je pokupio maštuluk :)
mislim da sam krajnje korektno postupio i čestitao na napadu :)
moja greška jbg :)

a djipalo sto se ti bojiš nas ? pa "moliš" po SK da te ne napadamo :)

i da ... jug nikad nece biti bolji od sjevera ;)

ja drug ovaj server igram iz dosade,prosli sam se bio zadao,a bojim se samo onog gore,sve svoje probleme rjesavam licno i licno me briga i za acc i za trav jer imam mnogo zanimljiv zivot.
a mora da si me zamjenio s nekim,jer ja nikoga ni za sta ne molim,pogotovo u vezi igrice.a sto se tice SK.par vas znam sa proslog servera iz delte i to su normala ljudi s kojim sam se pozdravio na pocetku,a dalje komunicirao ne.

ponekad ovako prc.nem koga na forumu i to je to:lol3:

aj ba u subotu na tekmu na jug da oderemo celika,ima wi-fi na grbavici.mogu se i fake slati:edis:

lutajuci_udarac
24.02.10, 14:26
ja drug ovaj server igram iz dosade,prosli sam se bio zadao,a bojim se samo onog gore,sve svoje probleme rjesavam licno i licno me briga i za acc i za trav jer imam mnogo zanimljiv zivot.
a mora da si me zamjenio s nekim,jer ja nikoga ni za sta ne molim,pogotovo u vezi igrice.a sto se tice SK.par vas znam sa proslog servera iz delte i to su normala ljudi s kojim sam se pozdravio na pocetku,a dalje komunicirao ne.

ponekad ovako prc.nem koga na forumu i to je to:lol3:

aj ba u nedelju na tekmu na jug da oderemo celika,ima wi-fi na grbavici.mogu se i fake slati:edis:

druže, da li igraš iz dosade, čejfa ili cega vec kao i tvoji problemi i tvoj život ... ni 1% me to ne zanima :)
šta hoćeš reci s tim da su normalni ? nas koje ne poznaješ smo ludi ? :lol3:

nisam te zamijenio.. licno citao poruku :) da ne pišem javno tvoj prijatelj iz SK ti to može potvrditi :)

druže, samo na sjeveru me možeš naci :)

njofra
24.02.10, 14:30
hahaha pa bolan bega ne šaljem ja fejkove:) al boga mi ona dolina:) tu ste se pokazali nema šta, biće vremena i za piva i za rata dug je server:) a tebi anakine respect:) mali te te zgazit će vas sve sve o jeee:) pa ti ne razbi čašu poslije ovoga

lutajuci_udarac
24.02.10, 14:32
hahaha pa bolan bega ne šaljem ja fejkove:) al boga mi ona dolina:) tu ste se pokazali nema šta, biće vremena i za piva i za rata dug je server:) a tebi anakine respect:) mali te te zgazit će vas sve sve o jeee:) pa ti ne razbi čašu poslije ovoga

e moj njofra :D pricali smo sinoc o tome :)
bice svega još .. samo lagano :D
rekoh ti sinoc, skupo ce me kostat onaj nes sto ga popi :D

djipalo junuz
24.02.10, 14:36
druže, da li igraš iz dosade, čejfa ili cega vec kao i tvoji problemi i tvoj život ... ni 1% me to ne zanima :)
šta hoćeš reci s tim da su normalni ? nas koje ne poznaješ smo ludi ? :lol3:

nisam te zamijenio.. licno citao poruku :) da ne pišem javno tvoj prijatelj iz SK ti to može potvrditi :)

druže, samo na sjeveru me možeš naci :)

kako god,tema zaista ne ide nigdje i udaljavamo se od teme na forumu,a nemoj biti bukvalan za to da su ostali nenormalni,ja u sustini komentarisem samo ljude koje znam RL.ostali zdravo.
a sto se tice te poruke,stavi na forum sta ti je volja,nesto se ne sjecam da sam kad koga sta molio:leti:kako god hoces,tvoja stvar

a ja sad odo piti kafu lagano,dual ostaje :smile:,pa se cujemo nekom drugom prilikom

zivi zdravi i pametni mi bili

Cossack
24.02.10, 16:04
Kad chupi bubne!

http://travilog.org.ua/ba/4043647/4a01e3196bb0a92785ff38678afb4594/2/1

jao!!!kako ovo boli....jedan off u SK manje....nemojte samo reci da cete i ovo nadoknadit za 10 dana.....

jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-ce
uzalud vam, ble!
:alkohol:

Jao malibega sto te razvalise ljudi... :ciscenje:
Dodjes na jednu kafu s BAD-arama i odma ti sve krenulo po zlu! :lol3:

lutajuci_udarac
24.02.10, 16:30
Jao malibega sto te razvalise ljudi... :ciscenje:
Dodjes na jednu kafu s BAD-arama i odma ti sve krenulo po zlu! :lol3:

odsad pijem samo pivu :aaaa: :aaaa:

DzonybeGood
24.02.10, 17:10
Evo da se javi vlasnik ovog "Off-a sa Fingiranog loga", vidio sam i to :)

Moram da demantujem, ovaj log NIJE laziran! :P

Strasno, sta ljudi sve pisu ovde ...

Bega, pa zar se masiras s tim prozivkama sto su uhvatili tako mali dio offa? ... nemoj me zezas :)

P.S
Vidio sam da se neko pitao :" a kako ovaj off pobio toliko deffa???"
E odgovor na to je :

Pa nemate vi Lady na acc da vam pravi off :))

Dzony

Anakin
24.02.10, 21:28
dajte nam vi iz tt posaljite logove cujem da je dzoni skatan na gg,shana.bad boys,cvjetko cano i jos neko!jedino vi iz tt skrtarite sa logovima!
ma malo smo sarali....bit ce uskorro zestokih logova od BIH TT,obecavam ti.....

a sto se tice cupiovog offa....evo vec mjesec dana covjek ne spava zbog minusa,pa malo se rasteretio.....

cecen
24.02.10, 22:33
ma malo smo sarali....bit ce uskorro zestokih logova od BIH TT,obecavam ti.....

a sto se tice cupiovog offa....evo vec mjesec dana covjek ne spava zbog minusa,pa malo se rasteretio.....

uh da vidim i tu akciju sa ofovima ispod 10k kakva ce to biti lomljava nemoj samo da moramo te silne ofcine sto ni natare nisu mogli ocistiti opet spartlom strugati sa nekih od nasih zidova :tres:

Anakin
24.02.10, 22:48
uh da vidim i tu akciju sa ofovima ispod 10k kakva ce to biti lomljava nemoj samo da moramo te silne ofcine sto ni natare nisu mogli ocistiti opet spartlom strugati sa nekih od nasih zidova :tres:
mozda CECI,mozda......uglavnom svaka cast vama na dosad prikazanom...RESPECT....da nema SK i TT ovaj server nebi bio ni upola ovako zanimljiv.....sto je najvaznije bit ce jos logova,jer idu napadi od obadvije strane....neki ce biti pozitivni za vas,a neki za nas....rokacemo se mi jos dugo...ima puno do kraja servera....

lutajuci_udarac
25.02.10, 06:34
ode još jedan u nizu tt gradova ...

Nemanja666
25.02.10, 08:39
a da pokazete logove

OzAzO
25.02.10, 12:39
Fino se pucalo po selima od tetejaca sinoc

:opala: :opala: :opala:

Stoner R.
25.02.10, 13:38
Ovdje se prica samo o bedarama, skovcima i tetejcima... a dmrm? bnk? igraju li oni ikako :tesla:

gogi
25.02.10, 14:49
Ovdje se prica samo o bedarama, skovcima i tetejcima... a dmrm? bnk? igraju li oni ikako :tesla:

A igraju,samo izgleda nemaju spamera u savezu :-):spam1:

Straight Flush
25.02.10, 16:56
Ajmo ljudi vise,svi su zeljni logova,nema nista u HOF-u vec duuuuugo,a ovdje uleti po koji slabiji log!

Ajmo malo,znam da je bilo zescih napada izmedju SK i TT,a i BAD-are nisu mirne;)

P.S.

Sta se desava sa BNK i TM 87 X???:tesla:

Bumbar
25.02.10, 19:57
a da pokazete logove

pokazace dok stvarno sruse neki grad:)jezikom porusise vise nego cunami!!!

Bumbar
25.02.10, 20:04
reci ti nama nesto drugo cecen!je li istina da su se glavni igraci sk povukli iz vrha alijanse jer im je pun klinac amatera,i je li istina da su zalozili tebe da dezuras za sve ostale a da oni igraju svoju igru??pricaju da se sk treba odvojiti na dvije jednake alijanse??

lutajuci_udarac
25.02.10, 20:28
reci ti nama nesto drugo cecen!je li istina da su se glavni igraci sk povukli iz vrha alijanse jer im je pun klinac amatera,i je li istina da su zalozili tebe da dezuras za sve ostale a da oni igraju svoju igru??pricaju da se sk treba odvojiti na dvije jednake alijanse??

prvo imaš multicitiraj, nemoj dva posta zaredom :)

a drugo za stvari unutar ally što se dešavaju nije vas briga .. rezultati se vide

sela nestaju, deff-a protivničkim ally nestaje,off nestaje , svega vam nestaje :)

sk amateri ? toplo ti preporučujem da se ne pojavljuješ na forumu upravo zbog ove recenice !

princ tame
25.02.10, 20:38
prvo imaš multicitiraj, nemoj dva posta zaredom :)

a drugo za stvari unutar ally što se dešavaju nije vas briga .. rezultati se vide

sela nestaju, deff-a protivničkim ally nestaje,off nestaje , svega vam nestaje :)

sk amateri ? toplo ti preporučujem da se ne pojavljuješ na forumu upravo zbog ove recenice !

bega pogledaj ovo

http://www.youtube.com/watch?v=iP7vrMMSoHU

:spamfamilija: :spamfamilija: :spamfamilija:

markov
25.02.10, 22:30

nije tacno da se delimo, posle sinocneg razgovora odlucili smo da svi predjemo u ally GUSARI dok ce neki preci u SNR a ostatak ce postati wing od ally SILA, i zato ne izmisljajte bajke, to vam je jedina istina!!!

njofra
25.02.10, 22:51
Znači raspad ko 92? boga mi to nisam očekivao! Pa majka mu stara šta je bilo đe je zapelo, nije valjda da vam je dohakao jedan mali te te?

lesinarbl
25.02.10, 23:06
Znači raspad ko 92? boga mi to nisam očekivao! Pa majka mu stara šta je bilo đe je zapelo, nije valjda da vam je dohakao jedan mali te te?

sta ces sjebase nas kad smo amateri :)

ja ovoliko amatera u ally SK nisam vidio od kako je vodim pa sam odlucio da se povucem jer nemam zivaca vise da igram sa amaterima koji nisu normalni i koji satrase ova bih tt ...sad po tri ili cetiri sela preko noci odlaze:)

Castro-TT
25.02.10, 23:23
sta ces sjebase nas kad smo amateri :)

ja ovoliko amatera u ally SK nisam vidio od kako je vodim pa sam odlucio da se povucem jer nemam zivaca vise da igram sa amaterima koji nisu normalni i koji satrase ova bih tt ...sad po tri ili cetiri sela preko noci odlaze:)

Samo pokaži kojim igračima odlaze sela,hahaaaa,,mene bi bilo stid da sam na tvom mjestu koga ste skatali...

cecen
26.02.10, 00:03
Samo pokaži kojim igračima odlaze sela,hahaaaa,,mene bi bilo stid da sam na tvom mjestu koga ste skatali...

ocito je da nevidis svrhu tih napada jel neznas gledati posledice takvih napada malo bolje pogledaj sta se desavai shvatices:tesla:

A sto se tice stanaj unutar SK izgleda da neki van SK bolje poznaju situaciju unutar SK nego mi koji smo u njoj dakle slobodni nastavite da se nadate da u Sk nesto nevalja hebiga nada uvjek umire zadnja

Ann1
26.02.10, 01:42
Markov brate nemoj vise da iznosis prljav ves na videlo, sto moraju dusmani da se nasladjuju sto cemo postati wing od SNR-a a ovi malo bolji igraci jos razmisljaju dal ce u GUSARE ili SILU, ja cu samo da se izjasnim u vezi naloga KGB odlucili smo da predjemo na neutralnu stranu u savez Cool jer smo previse cool da igramo sa Silom i Gusarima. Tako da ponudicemo vam saradnju i NNP pa vidite ako ste slabiji prihvatite.

PS. Anakine zapjevaj tu pjesmicu stp ste naucili u preskolskoj ...

Ownedstyle

Anakin
26.02.10, 09:15
da ne kazete da skrtarimo sa logovima.....

http://travilog.org.ua/ba/3116630/2592321041103a518aa5b81ab6fd8436/2/1

jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-ce
uzalud vam, ble!

cecen
26.02.10, 09:26
da ne kazete da skrtarimo sa logovima.....

http://travilog.org.ua/ba/3116630/2592321041103a518aa5b81ab6fd8436/2/1

jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-ce
uzalud vam, ble!

fino fino ali i vi ste bez ofa ostali nego ti kao veliki igrac bar bi trebao da iskljucis skripte kada radis logove:brao2::brao2::brao2: ljudi TT Vara oni koriste sripte a ako to radi neko od njihovih vodja sta je sa ostalima:tnx::tnx::tnx::tnx:

Anakin
26.02.10, 09:30
fino fino ali i vi ste bez ofa ostali nego ti kao veliki igrac bar bi trebao da iskljucis skripte kada radis logove:brao2::brao2::brao2: ljudi TT Vara oni koriste sripte a ako to radi neko od njihovih vodja sta je sa ostalima:tnx::tnx::tnx::tnx:
pa posto ti znas kako izgleda kad se koristi skripta logicno je da je i ti koristis....ajd malo skloni onaj art iz sela,da ti posaljem nesto...

cecen
26.02.10, 09:34
pa posto ti znas kako izgleda kad se koristi skripta logicno je da je i ti koristis....ajd malo skloni onaj art iz sela,da ti posaljem nesto...

hahah sta ti smeta moj art nije valjda da ovnova nemas hahaha:brao2:

a sto se tice SKripe slobodno me prijavi MH a ja cu prijaviti tebe alinaravno ja imam dokaz to je ovaj log a sta ti imas osim svoje suplje price

a u ostalom i neznam ja šta je skripta nego sam vidjao ovakve logove na forumima pa moderatori opominjali radi skripti

Anakin
26.02.10, 09:41
postali smo ko karam.ba......oni su cuveni po hvatanju offova na spavanju,a evo sad i jedan mali te te zadaje glavobolje kad se krene spavati...

BetOn_Sa
26.02.10, 09:42
hahah sta ti smeta moj art nije valjda da ovnova nemas hahaha:brao2:

a sto se tice SKripe slobodno me prijavi MH a ja cu prijaviti tebe alinaravno ja imam dokaz to je ovaj log a sta ti imas osim svoje suplje price

... cecen hajd mi molim te reci kako ces znati ko je napravio log haha :) 47 ljudi iz TT2W bez problema moze napraviti taj log, lagano kliknes na acoddd-a fino vidis da mu je toto ulovio off, copy pa paste itd :)
pa eto hajde eci peci reci ko je :)

Anakin
26.02.10, 09:48
... cecen hajd mi molim te reci kako ces znati ko je napravio log haha :) 47 ljudi iz TT2W bez problema moze napraviti taj log, lagano kliknes na acoddd-a fino vidis da mu je toto ulovio off, copy pa paste itd :)
Ma covjek zna kako izgleda acc i log kad se koriste skripte,jer ih i sam koristi....zato CECI meci jezik za zube i mis u ruke,sad ce ti kate u goste...:odiodi:

cecen
26.02.10, 09:49
postali smo ko karam.ba......oni su cuveni po hvatanju offova na spavanju,a evo sad i jedan mali te te zadaje glavobolje kad se krene spavati...

logicno je da kada postas ti i pravis log a to sto ste vi postali kao karam ba pa da vam kazemnesto bila je jedna karam ba na ovom s1 procete bas kao oni mi ne da imao ofa da sa njim napadamo mi imao ofa dovoljno da se i branimo od vas :violina:

Anakin
26.02.10, 09:53
jesi smijesan covjece...cuj to...brane se offom....a ti ako ne znas sta je i ko je Karam.ba reguj se na bax,i malo pitaj ljude o karam.ba......ona aly na ba1 jebila kopija,neka djeca napravila...stas kad su opsjednuti alyjansom karam.ba......

a ti si samo umisljen,a i tvoji drugovi iz SK.....ko se brani offom ostane i bez offa i bez deffa....

cecen
26.02.10, 09:57
jesi smijesan covjece...cuj to...brane se offom....a ti ako ne znas sta je i ko je Karam.ba reguj se na bax,i malo pitaj ljude o karam.ba......ona aly na ba1 jebila kopija,neka djeca napravila...stas kad su opsjednuti alyjansom karam.ba......

a ti si samo umisljen,a i tvoji drugovi iz SK.....ko se brani offom ostane i bez offa i bez deffa....

odlicno ja znam ko je karam ba ali vi cete proci kao karam ba na s1 bas kao ta djecurlija sto je prosla tako cete i vi proc:brao2: a sto se ofa tice ima se moze se :opala:

nego hajd viiskljucujte teskriptice pametnije bi bilo ili bar iskljucujte kada pravite logove da raja negleda bas toliki amaterizam hajd sto su u SK svi amateri nemojte i vi biti

BetOn_Sa
26.02.10, 10:34
vas dvojca ste ubjedljivo najveći spameri, prestigli ste soe-ta :)
pozdrav za svu TT raju od BetOna iz penzije :)

P.S. evo i prijedloga da glasamo, ko je za :) da mod malo anakina i cecena banuje bar na par dana, da se malo odmorimo od vas dvojce :)

Anakin
26.02.10, 10:45

P.S. evo i prijedloga da glasamo, ko je za :) da mod malo anakina i cecena banuje bar na par dana, da se malo odmorimo od vas dvojce :)
nemoj baa...tek je postalo zanimljivo...:spam1:

cecen
26.02.10, 11:08

mojne da nas banuje pa bicemo mi dobri :alkohol: jel tako anakine

BetOn_Sa
26.02.10, 11:11
zašto mi nije čudo da ste baš vas dvojca prvi odgovorili na post heheh
sorry momci ali vaši glasovi se ne broje hahah

Ann1
26.02.10, 11:25
Anakin 12 i po godina, Cecen 13... Nemojte da ih dirate bitno je da se deca druze!!!!!!!!!!

lutajuci_udarac
26.02.10, 12:16

sta je samnom ? :)

bravo za tota ,, isplatilo se samo radi ovih kata :)
da to nije uvatio moglo bi se reci da je off otišao đabe, ovako je vec nesto drugo :)

i ovo nije 3x ovo je ba1, kanite se drugih servera i drugih ally :)

ble!
26.02.10, 14:31

znaš na šta ovo podsjeća?

kad djeca u osnovnoj školi popizde zbog nedostatka pažnje,pa onda slijedi "učiteljice onaj ovo radi,učiteljice ovaj ono radi"

ne znam koliko godina imaš,ali ti si očito vrlo jednostavan,prost...lahko te skužit brate

soe
26.02.10, 14:43
cuj ja spamer...ncncnc....a nisam pomenuo ni paradoksalnu situaciju u kojoj tetejci kojima clanovi odlaze u nekakve majmune, snrove ili iksove, ipsilone...prozivaju ove komuniste da im clanovi odlaze :biggrin: samo vi tako njima sukajte, pa ce vam komunisti opet skatati neki sekundarni gg i onda laprdati o tome narednih mjesec dana ko da je palo 7 gradova :biggrin:

lolek
26.02.10, 16:23
joj sto se ljudi mogu posteno nasmijati na ovom forumu....

sve citam i NEMEREM da vjerujem....

sela ne nestaju...hahaha
artovi se ne otimaju...hahahah
brane se ofovima...hahhaha

potpuno nezanimljiv server...

ah da ...jos nesto zaboravih.......

BEGA NEMA OFFA KOJI NE POLOVI UOPSTE NEKA BHTT SELA !!!

a koliko lazi u jednom postu...
:spamfamilija::spamfamilija::spamfamilija:

Damir-75
26.02.10, 17:51

Kakav ba ban, Anakin poceo opet pjevati !!!!!!!!

To majstore :zivio:

cecen
26.02.10, 21:01
mislim da je ponovo otpjevo koji glavni grad u bhtt ali ovoga puta su izgleda tri glavna grada otpjevala svoju pjesmicu u isto vrijeme:blowup::blowup::blowup::blowup:

cimac
26.02.10, 21:03
mislim da je ponovo otpjevo koji glavni grad u bhtt ali ovoga puta su izgleda tri glavna grada otpjevala svoju pjesmicu u isto vrijeme:blowup::blowup::blowup::blowup:

cini ti se cecen!!! levatu stari :mig:

jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-ce
uzalud vam, ble!

markov
26.02.10, 21:22
ne znam da li sam dobro upratio ja sve akcije, ali cecen cini mi se da su otisli gradovi od beton i ak-47 veceras... iznenadi me ako je jos jedan otisao :)

koliko sam upucen, cuo sam da ce napadi biti na -117/147 veceras....

ps. je l ovo forum za bad i sk aly...mislim da se dogovorimo da podelimo gradove :)))

Anakin
26.02.10, 22:09
mojne da nas banuje pa bicemo mi dobri :alkohol: jel tako anakine
aham....ako mene banuju nema ko pjevat,a opet,i ako CECIJA banuju nema ko pricat bajke na forumu o tolko offa da se citava aly offom brani....

cecen
26.02.10, 22:15
nego sta bi vi nama jedan off upecate a ostali ofovi vam gg onako procesljaju steta betin ostade na 70 popa AK 47 ode na 0 fino fino vinama dva ofa naravno uz put izgubite i svoja dva ofa to jest nasadite ih na nase ofove koliko su to jaki samo ofovi i kao gratis dobijete nekih 4 -5 GG onako fino ocisceni taman da se naseljenici opet posalju a da da ne spominjem dva arta koja su eto cito onako uz put smaketa :mig:

Anakin
26.02.10, 22:24
bravo bravo......jos samo da dodamo da je accodu fino iskatano par sela,i da su Dzonijeve njive polijepo spustene na dole....uhvaceno parr ofova,fino skatano par nizerangiranih igraca....

ps....al one dzonijeve njive su bile skroz fine,a kosta ono puno....

cecen
26.02.10, 22:29
bravo bravo......jos samo da dodamo da je accodu fino iskatano par sela,i da su Dzonijeve njive polijepo spustene na dole....uhvaceno parr ofova,fino skatano par nizerangiranih igraca....

ps....al one dzonijeve njive su bile skroz fine,a kosta ono puno....

da kosta to stoji ali nekosta sigurno kao gubitci koji su vama nanijeti to moras priznati 5 GG potpuno skoro unisteni beton osto na 50 popa da nekazem da je ubijeno preko 100k defa uzeta dva arta naravno bilo gubitakaq na obe strane ali mislim da kada se sve sabere i oduzme vasi gubitci su bar dav puta veci i skuplji nego nasi :dzemila:

Anakin
26.02.10, 22:32
da kosta to stoji ali nekosta sigurno kao gubitci koji su vama nanijeti to moras priznati 5 GG potpuno skoro unisteni beton osto na 50 popa da nekazem da je ubijeno preko 100k defa uzeta dva arta naravno bilo gubitakaq na obe strane ali mislim da kada se sve sabere i oduzme vasi gubitci su bar dav puta veci i skuplji nego nasi :dzemila:
priznajem da i nasi kostaju puno,al mi smo jedan mali te te....i tek cemo da pucamo pravo....i de ba posaljite sta deffa acodu,sta mu ovo radimo....cc...sramota da se coek mora sam branit...pogurajte malo i shanu...

cecen
26.02.10, 22:36
priznajem da i nasi kostaju puno,al mi smo jedan mali te te....i tek cemo da pucamo pravo....i de ba posaljite sta deffa acodu,sta mu ovo radimo....cc...sramota da se coek mora sam branit...pogurajte malo i shanu...

ti gubitci na sporednom selu nisu niki problem to se izgolda za cas kao nista da nije bio :mig:

Anakin
26.02.10, 22:40
ti gubitci na sporednom selu nisu niki problem to se izgolda za cas kao nista da nije bio :mig:
ok....samo vi goldajte...ima se moze se,jel tako???:wutra:

soe
26.02.10, 22:45
i traba vam tako kad niste dobri takticari. da jeste trosili bi se i skupljali poene na natarima jer....ipak natari ne uzvracaju udarac...jelde kreveti?! :biggrin: :biggrin:

Anakin
26.02.10, 22:47
i traba vam tako kad niste dobri takticari. da jeste trosili bi se i skupljali poene na natarima jer....ipak natari ne uzvracaju udarac...jelde kreveti?! :biggrin: :biggrin:
de ba soe....popusti nas vise sa tim CRNIM spamom....

soe
26.02.10, 22:52
nije tvoje da upucujes apele, vec da pjevas! :biggrin: btw.jel to egzistencija tvog gg-a postala upitna? :biggrin:

markov
26.02.10, 23:32
a na kojim nalozima igrate soe i anakin...

E.D.O
27.02.10, 00:18
cuj ja spamer...ncncnc....a nisam pomenuo ni paradoksalnu situaciju u kojoj tetejci kojima clanovi odlaze u nekakve majmune, snrove ili iksove, ipsilone...prozivaju ove komuniste da im clanovi odlaze :biggrin: samo vi tako njima sukajte, pa ce vam komunisti opet skatati neki sekundarni gg i onda laprdati o tome narednih mjesec dana ko da je palo 7 gradova :biggrin:

Jesil se ti to mene zazelio slucajno kad prozivas po forumu?

DzonybeGood
27.02.10, 00:48
Ankin?

Hoces li molim te posegnuti za svojom Jedi-skom hrabroscu i reci mi koje ti je ime u Bih TT?

Ipak si ti ovde najhrabriji i najveci strateg i takticar od BIH-ovaca, pa se nadam da ces skupiti deffa, jer u zadnjim napadima vasi GG su bili bez deffa :)

Ima ovde igraca koji zelie malo da se "iglaju" a ne da se lijepe na prazne gradove :)

Nego sta si odlucio frajeru? Jesi laf da kazes ko si, ili ces samo da nastavis da laprdas i skrivas se iza Jedi slicice? :)

Dzony

OzAzO
27.02.10, 04:08
Ma Dzoni cuo je da smo pokupili artefakt sa kojim SK kate mogu i sa foruma ljude da brisu , a ovde mu najbolje ide . Pa se uplasio za egzistenciju i na serveru i na forumu ,

:blowup: :blowup: :blowup:

Anakin
27.02.10, 09:05
Ankin?

Hoces li molim te posegnuti za svojom Jedi-skom hrabroscu i reci mi koje ti je ime u Bih TT?

Ipak si ti ovde najhrabriji i najveci strateg i takticar od BIH-ovaca, pa se nadam da ces skupiti deffa, jer u zadnjim napadima vasi GG su bili bez deffa :)

Ima ovde igraca koji zelie malo da se "iglaju" a ne da se lijepe na prazne gradove :)

Nego sta si odlucio frajeru? Jesi laf da kazes ko si, ili ces samo da nastavis da laprdas i skrivas se iza Jedi slicice? :)

Dzony
vec sam nekoliko puta rekao kad vam polomim ww onda cete znati ko sam...do tada sretno,skupljajte deff...trebat ce vam

soe
27.02.10, 10:43
a na kojim nalozima igrate soe i anakin...

samo citaj i naces...nemoj da ti bude mrsko :biggrin:

Jesil se ti to mene zazelio slucajno kad prozivas po forumu?

bez tebe mi ova igra ne bi imala nikakvog smisla...ustvari to je mozda situacija sa citavim zivotom!!! :biggrin:

vec sam nekoliko puta rekao kad vam polomim ww onda cete znati ko sam...do tada sretno,skupljajte deff...trebat ce vam

i vec nekoliko puta bi receno da nece praviti ww i ....helem nemas damu da kazes i to je to :biggrin:

p.s.moderatorUUUU vidi me sto znam multicitirati :biggrin:

Anakin
27.02.10, 16:07
samo citaj i naces...nemoj da ti bude mrsko :biggrin:

bez tebe mi ova igra ne bi imala nikakvog smisla...ustvari to je mozda situacija sa citavim zivotom!!! :biggrin:

i vec nekoliko puta bi receno da nece praviti ww i ....helem nemas damu da kazes i to je to :biggrin:

p.s.moderatorUUUU vidi me sto znam multicitirati :biggrin:
multicitatoru...SK ce pravit ww a BIH TT ce da ga srusi....

realmadrid
27.02.10, 16:08

bas si prava mahalusa samo suplja prica i nista...prestani da smaras po forumu :S jedan mali te zgazio jedan mali te zgazio samo to ponavljas, sto je ustvari tacno jedan mali te zgazio toliko ste mali da i ne osjecas kad te napadnu...TT ima dobrih igraca ali nisu oni krivi sto je vise loshih...SK odlicna aliansa skidam kapu...BAD sta reci...na kraju sve jasno BAD i BNK koalicija uzima nebitno ciji WW vazno je da je nas ;)

pozz zivi bili

lolek
27.02.10, 16:12
vec sam nekoliko puta rekao kad vam polomim ww onda cete znati ko sam...do tada sretno,skupljajte deff...trebat ce vam :haha:

sve si rekao sa ovim postom....
imas dva sela , 12 godina i spamas po forumu...
a pitanje je da li uopste igras u nekoj od bhtt alijansi...
vidis da se i oni ogradjuju od tebe...

smiju ti se ljudi po forumu klinac.... :brao2: :spamfamilija:

Anakin
27.02.10, 18:15
:haha:

sve si rekao sa ovim postom....
imas dva sela , 12 godina i spamas po forumu...
a pitanje je da li uopste igras u nekoj od bhtt alijansi...
vidis da se i oni ogradjuju od tebe...

smiju ti se ljudi po forumu klinac.... :brao2: :spamfamilija:
koji si sad ti???
ja sam na accu
PRUSAC Team
pa izvolite...udrite

sabanezi
27.02.10, 18:59
koji si sad ti???
ja sam na accu
PRUSAC Team
pa izvolite...udrite

Jesi li siguran da si na tom nalogu? ;)

lolek
27.02.10, 19:01
koji si sad ti???
ja sam na accu
PRUSAC Team
pa izvolite...udrite

da si uopste u bhttu mozda bi i znao..... ∆
sad se jos i kitis tudjim zaslugama...
:evil:

Anakin
27.02.10, 19:05
aha,i na jos jednom....u wingu

sabanezi
27.02.10, 19:12
da si uopste u bhttu mozda bi i znao..... ∆
sad se jos i kitis tudjim zaslugama...

E na tebe sam se ja zalijepio off na off + 10k falangi koliko se sjecam ;)

Anakin
27.02.10, 19:14
nisam siguran,kad je to bilo,nesto se toga ne sjecam

sabanezi
27.02.10, 19:16
aha,i na jos jednom....u wingu

PRUSAC Team
RE: bez naslova
danas
18:57:39
veze nemam ko je pisao ovo

Anakine, nemoj da se predstavljas s tudjim nickovima..

soe
27.02.10, 19:42
koji si sad ti???
ja sam na accu
PRUSAC Team
pa izvolite...udrite

ne valjaj gluposti. to je jedan od rjetkih cestitih acc.-ova tetejskih...sto i ne cudi kad se uzme u obzir da na njemu igraju dvojica utdws-ovaca :biggrin:

dobro tebe izdefinisa lolek :biggrin:

markov
27.02.10, 19:51
ma nemojte pogresno da shvatite, nisam milio nista lose, time sto sam pitao ko igra na kom acc... prosto sam pitao jer ne nzam ko je koliko kompetentan da prica i diskutuje, o nekim napadima i akcijama... nisam ja neki klinjo da sad kao napadam ljude po tome sta pisu po forumu...

ps. nisam ni ja verovatno komppetentan nesto puno da komentarisem tudje akcije ... al jesam dovoljno da pomalo spamam ovu temu u kojoj pise (no spam)

pss. soe na kom acc igras? :), koliko sam shvatio anakin laze :)

TT harambasa
27.02.10, 20:04
PRUSAC Team
RE: bez naslova
danas
18:57:39
veze nemam ko je pisao ovo

Anakine, nemoj da se predstavljas s tudjim nickovima..
hehe...zanimljivo...

Anakin
27.02.10, 20:09
hehe...zanimljivo...
ajd suti,kako se ne stidis pojaviti na forumu,vidi koji si na rangu...

TT harambasa
27.02.10, 20:11
ajd suti,kako se ne stidis pojaviti na forumu,vidi koji si na rangu...
ja barem ne lazem...i meni je ovo samo igra i zabava...imama sjajan RL,i travian igram onako bezze....vise bi se ti trebao stidjeti,lazove jedan...

lolek
27.02.10, 20:17
E na tebe sam se ja zalijepio off na off + 10k falangi koliko se sjecam ;)

tesko....

igrao sam sa teutoncima prosli s1.. .:)

ovaj sa rimljanima... :D

ali bilo je dobrog rata...

ajoj anakine sto te provaljuju tt-ovci ima i kod njih cestitih ljudi........

:wutra:

MeMobscene
27.02.10, 20:48
mozda lik i ne igra uopste S1 haahahahhahaha

soe
27.02.10, 21:39
...
pss. soe na kom acc igras? :), koliko sam shvatio anakin laze :)

jel ti to jagoda nesto obecala ako skontas :biggrin: ... a stvarno pise, samo treba citati! :biggrin:

sabanezi
28.02.10, 06:58
tesko....

igrao sam sa teutoncima prosli s1.. .:)

ovaj sa rimljanima... :D

ali bilo je dobrog rata...

ajoj anakine sto te provaljuju tt-ovci ima i kod njih cestitih ljudi........

:wutra:

Nisam ni rekao da si gal bio, mozda kao pojacanje :D, al moguce da sam te zamjenio s Valjak :-/

Maki43
28.02.10, 11:39
kako vam ne dosadi svadjati se....:B)

Ann1
28.02.10, 13:25
I posle 136 sapunica ustanovili smo da je Anakin neki klinac koji pjeva pjesmicu i uopste ne igra u BIH TT kakav isfur... Pravo tuzan kraj...

njofra
28.02.10, 15:11
:( ma nemojte ba to radit! bog vas mazo ako nema anakina ko će nam pjevat??? NEDAJ SE ANAKINE!!

Damir-75
28.02.10, 15:25
:( ma nemojte ba to radit! bog vas mazo ako nema anakina ko će nam pjevat??? NEDAJ SE ANAKINE!!

U potpunosti podrzavamo Anakina, a da je ovo istina što lažu po forumu, mi bi mu dali acc....

Cossack
28.02.10, 15:43
U cast Anakinu spjevali smo stih:

I kada tesko je
kada redas poraze
pjesma sa foruma
nikad ne prestaje.
I kad ti budu svi
ledja okrenuli
uvjek ces u BAD-u
ti mjesta imati!

:subjezakon:

ajvazdedo
28.02.10, 15:54
koji si sad ti???
ja sam na accu
PRUSAC Team
pa izvolite...udrite

Igras ali malo morgen.

lolek
28.02.10, 16:07
Nisam ni rekao da si gal bio, mozda kao pojacanje :D, al moguce da sam te zamjenio s Valjak :-/

ja sam bio valjak...... :D

ali moj off je uhvacen samo jednom...
i to deffom kod rastamanxxx
dobar je to hof bio...

soe
28.02.10, 16:13
I posle 136 sapunica ustanovili smo da je Anakin neki klinac koji pjeva pjesmicu i uopste ne igra u BIH TT kakav isfur... Pravo tuzan kraj...

ko kaze da je tu kraj?sada ide zaplet, anakin poseze za ocevim dzepom i kupuje acc. prusac team... :biggrin:

Anakin
28.02.10, 16:29
U cast Anakinu spjevali smo stih:

I kada tesko je
kada redas poraze
pjesma sa foruma
nikad ne prestaje.
I kad ti budu svi
ledja okrenuli
uvjek ces u BAD-u
ti mjesta imati!

:subjezakon:
odusevljen sam....

ps...lago jesam,al iz razloga koji sam davno naveo,do kraja servera ne otkrivam ko sam,a da ne igram u BIH TT nebih imao tolko logova,i neih vecinu logova prvi postavio na forum

pozz za BIH TT,i za raju iz BADa

jedan mali te-te.....

cecen
28.02.10, 17:42
odusevljen sam....

ps...lago jesam,al iz razloga koji sam davno naveo,do kraja servera ne otkrivam ko sam,a da ne igram u BIH TT nebih imao tolko logova,i neih vecinu logova prvi postavio na forum

pozz za BIH TT,i za raju iz BADa

jedan mali te-te.....

evo anakine necu ja puno da pricam nazalost znam na kome acc igras mozda ostata servera nezna ali ja znam ali evo recicu ljudima otprilike da ljudi znaju da si svoj acc odveo na veoma daleke kordinate na kojima mislis da si siguran ali vjeruj mi nisi a ja cu ti se sada na tvoj acc javt ali javno da kazem da ti taj off so mislis na SK poslati neces uspjeti nazalost po tebe znam da ces opovrgnuti ovu moju tvrdju ali znam ko si :odiodi::odiodi::odiodi:

PS mozes bjezati ali nemozes pobjeci

Anakin
28.02.10, 18:15
evo anakine necu ja puno da pricam nazalost znam na kome acc igras mozda ostata servera nezna ali ja znam ali evo recicu ljudima otprilike da ljudi znaju da si svoj acc odveo na veoma daleke kordinate na kojima mislis da si siguran ali vjeruj mi nisi a ja cu ti se sada na tvoj acc javt ali javno da kazem da ti taj off so mislis na SK poslati neces uspjeti nazalost po tebe znam da ces opovrgnuti ovu moju tvrdju ali znam ko si :odiodi::odiodi::odiodi:

ok,javi mi se jednim pismom....

Maximian
28.02.10, 20:00

Zabranjeno iznošenje INGM poruka na forum.

Ammar&dualke mi je nick u igri, nisam nikad imao potrebe da se krijem, al za forum nisam ni imao nikad tolko vremena al posto si ti tolko pametan, neki kituljak od serlok holmsa pa samo da ti se javim, ovako javno i kazem da trazis dalje. Vidim da ti je Anakin veliko opterecenje i ako ga ikad nadjes vjeruj mi da ga skatat neces jer cemo ga svi braniti kao WW, samo jer si dosadan ko ušššš,

vozdra drotu!

njofra
28.02.10, 20:02
hahahah auuuuuuu šta ovo bi:)

sabanezi
28.02.10, 20:10
Uuuuu ovo boliiii.. Pa maxi sad nam ceci nece ni na forum izaci vise, kako ti samo nije zao :cry:

Cossack
28.02.10, 20:13

jao CECEN sto se izofira hladno.....:lol:
sad samo copy paste istu poruku po citavom BiH TT savezu i mozda ti se Anakin napokon javi! :ahahah::ahahah::ahahah:

djipalo junuz
28.02.10, 20:22
e pa stvarno oplakah,izofira te covjek 100%:goodpost::goodpost:

nego odustani od anakina,i ako igra i TT nije niko bitan,vec neki provokator bezze:spamfamilija: ili ko sto neko maloprije rece 12 i po godina:arhiva::arhiva:

hahahahaha:evil:

ble!
28.02.10, 22:03
hahahahahhahahaah sjest i plakat (od smijeha naravno):goodpost:

Maki43
28.02.10, 22:44
potraga za analkinom se nastavlja...odoh ja farmati:)
kad otkrijete ko je javite i meni....:)

Anakin
01.03.10, 00:04
e pa stvarno oplakah,izofira te covjek 100%:goodpost::goodpost:

nego odustani od anakina,i ako igra i TT nije niko bitan,vec neki provokator bezze:spamfamilija: ili ko sto neko maloprije rece 12 i po godina:arhiva::arhiva:

hahahahaha:evil:
mozda jesam su*** sto se krijem,al takav sam kakav sam,a imam svoje razloge...i postujem vas sto govorite ko ste i sta ste,al postujte i vi mene....nisam klinac od 12 kgodina kako neki govore...iamam duplo vise...24 godine....Tuzlak hvala bogu....ako neko hoce da me potrazi mozete me naci u internet klubu Star Net i TNT,kao i u kaficima Klub,Flamego,Fresh.....

ps....ako jos mislite da sam djecacic rado cu vam pustiti da mi zavirite u gace....ne znam dal ce te kod kakvog djecaka vidjeti nesto ovako..xD......

lesinarbl
01.03.10, 00:25
mozda jesam su*** sto se krijem,al takav sam kakav sam,a imam svoje razloge...i postujem vas sto govorite ko ste i sta ste,al postujte i vi mene....nisam klinac od 12 kgodina kako neki govore...iamam duplo vise...24 godine....Tuzlak hvala bogu....ako neko hoce da me potrazi mozete me naci u internet klubu Star Net i TNT,kao i u kaficima Klub,Flamego,Fresh.....

ps....ako jos mislite da sam djecacic rado cu vam pustiti da mi zavirite u gace....ne znam dal ce te kod kakvog djecaka vidjeti nesto ovako..xD......

nisi djecak neznam ko ti je to rekao niti se tako ponasas .......

a tu nek ti zaviri ona koja ti kuva grah kod kuce !!!

Anakin
01.03.10, 00:31
nisi djecak neznam ko ti je to rekao niti se tako ponasas .......

a tu nek ti zaviri ona koja ti kuva grah kod kuce !!!
slusaj...ono sto sam napisao nije bilo upuceno tebi,niti bilo kome odredjenom,receno je u sali,da ako neko sumnja da sam djecak moze da mi zaviri u gace...nisam te ninakoji nacin uvrijedijo niti bilo koga,zato nemoj da ja pocnem vrijedjati...nije ovaj forum za to....pozz

MOD_firecube
01.03.10, 00:42
U redu, svi smo se zabavili vjerujem, ali ovo je već postalo pretjerivanje. Molio bih vas da se vratite na temu, ovih dana je stvarno previše spama bilo.

Hvala.

soe
01.03.10, 11:00
wahahha, pa zar vec nisi apsolvirao tu temu i zar ti vec nije bilo receno jednom da si fulio u procjeni?! :biggrin: ako trazis to djete, ne bi ti zgoreg bilo da se raspitas ko kupuje tudje acc.ove i onda se kiti kupljenim perjem ;) :biggrin:

p.s.ako ustreba javite da saljem deff. anakinu i ja jer ovo je prejako ...neka malo ludnice :biggrin:

Ann1
01.03.10, 12:34
Stanje na serveru:
Komodo ozenio dualku,
Jagoda nece da pokaze dojku nikom, skupljamo da nabudzimo jos vece silikone da bi sav narod mogao da vidi ziro racun 3281-8321-321-3271,
Shomibl trazi dojke redom al nijedna neda.
Dzony zaprosio dualku one rekla NE(sada pije 40mg bensedina dnevno),
Shabanotija banovali zato sto je hteo da utrapi MH 2 slepera viagre.
Jos uvek se trazi Anakin, ne zna se dal je musko ili zensko ili decak ili momak, u tom slucaju markovacemo ga kao hemofrodit da krenemo od te cinjenice:)

Ownedstyle

Straight Flush
01.03.10, 13:37
Stanje na serveru:
Komodo ozenio dualku,
Jagoda nece da pokaze dojku nikom, skupljamo da nabudzimo jos vece silikone da bi sav narod mogao da vidi ziro racun 3281-8321-321-3271,
Jos uvek se trazi Anakin, ne zna se dal je musko ili zensko ili decak ili momak, u tom slucaju markovacemo ga kao hemofrodit da krenemo od te cinjenice:)

Ownedstyle

Kralj si majke mi;))))

Server je postao prava spanska sapunica,a forum da ne pricam,kad i Firecube mora da se mjesa:lol:

Jos samo da anakin opet zapjeva onu svoju i sve je super:wutra:

Flegma

BAD 4 ever

WhY?
01.03.10, 14:22
Stanje na serveru:
Komodo ozenio dualku,

Ownedstyle

ahahahahhhahha, dosao si na svadbu, a nisi donio satnu, idel to tako ha ???!

nc nc nc, evo i ja uplacujem na ziro-racun, samo javi kad ce biti promocija :qeen:

a cujem da se za Dzonija otvorila grupa na FB.u "ako Dzoni napravi 77 sela, dualka ce se udati za njega" .. :praznik:

pozz od frishko-udate dualke :dance:

Ann1
01.03.10, 14:41
cujem da se za Dzonija otvorila grupa na FB.u "ako Dzoni napravi 77 sela, dualka ce se udati za njega" .. :praznik:

pozz od frishko-udate dualke :dance:

Trebalo bi mi dve peticije napraviti
1. Citav server satnu mladencima:)
2. Citav server do kraja da filujemo Dzony-a satnom da napravi 77 sela i osvoji srce jedne devojke.

Znaci ja mislim da je ovo vise od bilo kog WW-a i raznih gluposti pa vi sada procenite.

igor_w
01.03.10, 15:09
77 sela da se uda

za 10 godina

1000 sela za .........

Johnny druze morao sam razmisli jos jednom mlad si jos

WhY?
01.03.10, 15:38
Trebalo bi mi dve peticije napraviti
1. Citav server satnu mladencima:)
2. Citav server do kraja da filujemo Dzony-a satnom da napravi 77 sela i osvoji srce jedne devojke.

Znaci ja mislim da je ovo vise od bilo kog WW-a i raznih gluposti pa vi sada procenite.

ja od danas dezuram na pijaci, da vidim ko nece poslati.. :odiodi: a mogao si ti biti primjer za sve ostale pa poslati prvi :P

p.s. grupa stvarno postoji !!! "ako Dzony napravi 77 sela - dualka ce se udati za njega" --- slobodno se pridruzite, ucinite dobro djelo :)

komodo
01.03.10, 16:33
ma dečko je na 7 nebu, pesnička duša vidi se imaš smisla za humor i kreativnost, šts ti pušiš to i čime ga mixaš?
Šta sada ja trebam da nakucam neke gluposti i napišem da je sa foruma tvoje ally i izbacim na javni forum kao ti što radiš, jako nezrelo ali i očekivano od tebe i tebi sličnih paljevina.

MODERI hajde malo ovu decu da iskorigujete, postove izbrišete da ne lupetaju više nego što mogu i da se spamanje malo smanji kao što sam i zamolio pri otvaranju ove teme jer ko nema šta pametno da kaže o stanju ovde, nemoj da koristi javni forum za svoju suetu i laži, prevare i ostale malverzacije.

Anakin, dovedi se dete u red malo da sam ja moder ne bi svaki dan imao priatupa forumu, morao bi se po 3x umivati pre svakog postanja.

hani
02.03.10, 01:30
Anakine TT nema obicaj spamati na forumu, a jos manje postati logove, ubuduce se suzdrzi

ajvazdedo
02.03.10, 03:18
Molio bih zaduzene za kontrolu ove teme da obrišu logove koji se odnose na akaunt PRUSAC Team.
Nikakva dozvola nije data da se ti logovi postavljau ovdje.

woole
02.03.10, 04:40
Ajde, evo, nakon par sedmica spama da se malo vratimo na stanje na serveru :kava: Mislim, nemam ja nista protiv citanja spama, svima nam to uljepsa dan :tv: , ali lockace nam modovi i ovu temu pa je bolje da se malo smire strasti :diploma:

nesto se opasno kuva izgleda :moderator: -SK- je tek na osmom mjestu :razmislja: iako su -SK- wingovi dobri, opet je cudno sto je glavna ally tako lose krenula sedmicu :D e sad, sta se to tako opasno kuva??? :travianer:

Pljačkaš sedmice
Rang Alijansa Resursi
1. BAD 3649073
2. SK - TIA 1670248
3. B.N.K.™ 1626778
4. SK-BOOM 1599366
5. BAD No1 1552835
6. -SK-R 1516293
7. BIH TT 2 1514426
8. -SK- 1461612
9. BAD P.O. 1246764
10. S.N.R. 1052915

Virtual
02.03.10, 06:41
Ostade neko jutros bez g.g i pokojeg sela :tuga:
Harise , sramoto jedna , sto diras covjeka :blowup: Nije on kriv sto ima naroatorsku narav :P

lesinarbl
02.03.10, 07:29
Ajde, evo, nakon par sedmica spama da se malo vratimo na stanje na serveru :kava: Mislim, nemam ja nista protiv citanja spama, svima nam to uljepsa dan :tv: , ali lockace nam modovi i ovu temu pa je bolje da se malo smire strasti :diploma:

nesto se opasno kuva izgleda :moderator: -SK- je tek na osmom mjestu :razmislja: iako su -SK- wingovi dobri, opet je cudno sto je glavna ally tako lose krenula sedmicu :D e sad, sta se to tako opasno kuva??? :travianer:

Pljačkaš sedmice
Rang Alijansa Resursi
1. BAD 3649073
2. SK - TIA 1670248
3. B.N.K.™ 1626778
4. SK-BOOM 1599366
5. BAD No1 1552835
6. -SK-R 1516293
7. BIH TT 2 1514426
8. -SK- 1461612
9. BAD P.O. 1246764
10. S.N.R. 1052915

cime da se farma kad je vojska stalno u selima bih tt a oni osim sto nemaju deff nemaju ni resursa :lol3:

german
02.03.10, 07:35
Harise , sramoto jedna , sto diras covjeka :blowup: Nije on kriv sto ima naroatorsku narav :P Baš bi volio da nam se javi samsung i da nam objasni šta on duva za sreću pa jutros ne izgubi sva sela. :asko: :asko: :asko:

ajde naratoru javi se, caps lock off! :D :D :D

haris_20_
02.03.10, 08:49
Harise , sramoto jedna , sto diras covjeka :blowup: Nije on kriv sto ima naroatorsku narav :P

hahah ma sta cu moram malo popravit krvnu sliku :D:oops:

sabanezi
02.03.10, 09:37
cime da se farma kad je vojska stalno u selima bih tt a oni osim sto nemaju deff nemaju ni resursa :lol3:

Il je to mozda zato sto vas BiH TT farma :oops:

markov
02.03.10, 15:29
dajte neki post za ta sela sto nestaju

ps. anakine brate ugasicu nalog ako odes

haris_20_
02.03.10, 16:25
dajte neki post za ta sela sto nestaju

ps. anakine brate ugasicu nalog ako odes

http://travilog.org.ua/ba/8071209/aa8ac7a547e9421ddc3df89299172c02/2/1

:D ma moramo malo :D

lesinarbl
02.03.10, 19:32
pod hitno nek mi se javi moderator ovde da mu nesto kazem......znaci hitno je !!!

markov
02.03.10, 21:45
http://travilog.org.ua/ba/8071209/aa8ac7a547e9421ddc3df89299172c02/2/1

:D ma moramo malo :D

hahah divno divno nema nista sladje

Cossack
02.03.10, 22:05
pod hitno nek mi se javi moderator ovde da mu nesto kazem......znaci hitno je !!!

pazi da ti se ne javi :lol3: mogao si bar ostaviti broj moba da ti se covjek moze javiti kako treba... :D

TT harambasa
02.03.10, 22:16
evo davam objavim,ja sam ANAKIN...
mislim da sam bio najj spamer ovog foruma odkako postoji...
oprastamm se sad od vas...pozz

Damir-75
02.03.10, 23:05
Jel ovo i tebi brise postove? :razmislja:

Ako je ovo istina, pa vise nema pjesme, ja gasim acc.

soe
03.03.10, 08:56

kakav ti i anakin. ti imas rl sto te cini nooobom....a i nisi muzikalan :biggrin:

ajvazdedo
03.03.10, 08:56
Prije nego sto krenu neka razna prepucavanja oko jutrosnjih napada,ugrabit cu priliku pa sve preduhitrit.

Iskrene Cestitke za napadace,oci mi se sjaje cijelo jutro od njihove akcije. Oni ljudi na djelu pokazuju kako se igra travian a ne rjecima i slicno.

Toliko od mene

PRUSAC Team

princ tame
03.03.10, 09:28
Prije nego sto krenu neka razna prepucavanja oko jutrosnjih napada,ugrabit cu priliku pa sve preduhitrit.

Iskrene Cestitke za napadace,oci mi se sjaje cijelo jutro od njihove akcije. Oni ljudi na djelu pokazuju kako se igra travian a ne rjecima i slicno.

Toliko od mene

PRUSAC Team

hocete li posatavljati logove????

lutajuci_udarac
03.03.10, 09:31

Toliko od mene

PRUSAC Team

bravo majstore :)

brz oporavak ;)

Ann1
03.03.10, 12:44

Toliko od mene

PRUSAC Team

Ziv bio vazda dobre mace voda. brz oporavak!
ownedstyle

Straight Flush
03.03.10, 14:58
A logovi ljudi?Hocemo i pokoji log,izgleda da je puuuno vojske palo nocas...

sabanezi
03.03.10, 16:08
Nista od log-ova ni ovaj put. Stvarno nam je zao, ali posto nam to nikad nije bio obicaj da radimo, necemo ni sada! :D

Uzivajte u igri, a napadacima cestitam ! :brao:

woole
03.03.10, 16:41
Nista od log-ova ni ovaj put. Stvarno nam je zao, ali posto nam to nikad nije bio obicaj da radimo, necemo ni sada! :D

ma daaaj :D pustite malo i nas smrtnike da uzivamo u igri :alkohol: postavite koji log.
To je isto ko da znas rezultat utakmice chelsea - manchester utd. a ne daju ti da pogledas snimak :D

Straight Flush
03.03.10, 17:10

E jbg,ohocemo i mi makar nesto da vidimo,pa nema u hofu nista vec mjesec dana od onog malidiv i jos neko:O

Stvarno nema smisla:funny:

HOCEMO LINKOVE :lol:

lutajuci_udarac
04.03.10, 13:57
ljepljenje tt-a na wing :)

Bumbar
04.03.10, 14:05

a ovo volim bitka do bitke!!!pobijen off od atac:))sve i jedan vojnik!!!nema sta sk i tt ce izgubiti server ali su pokazali kako se igra!!ovo ce biti kao u na svakom serveru ko najvise ratuje moze samo sanjati ww!!hehehe

Straight Flush
04.03.10, 14:10
a ovo volim bitka do bitke!!!pobijen off od atac:))sve i jedan vojnik!!!nema sta sk i tt ce izgubiti server ali su pokazali kako se igra!!ovo ce biti kao u na svakom serveru ko najvise ratuje moze samo sanjati ww!!hehehe

Istina:)Sve cete da izgubite prije ww-a,iako ne mislim da je SK toliko glup:)

Uzivanje:)

lutajuci_udarac
04.03.10, 14:37

ne bih se složio s tobom , svi znamo da je prošli s3 SK ally, kao i sada najviše napadala :) i da je par najjvecih off-ova ostalo neiskorišteno :)
i opet smo imali velike šanse za ww, vece od ovih sto su se kao čuvali ...

ali.. ovo je s1, i kao što piše u opisu ally nama nije stalo do ww-a :D :D

Bumbar
04.03.10, 14:42
ne bih se složio s tobom , svi znamo da je prošli s3 SK ally, kao i sada najviše napadala :) i da je par najjvecih off-ova ostalo neiskorišteno :)

ne postoji nijedna alijansa na ovom serveru koja nema ofove koje cuva za kraj to je cinjenica,naravno neko vise neko manje bice tu i iznenadenja definitivno ali stoji cinjenica da nikad server nije osvojio onaj koji je puno ratovao tokom servera!!!

haris_20_
04.03.10, 15:27

ali da necete gradit ww to sumnjam a uzeli ste art 5 puta jace gradjevine:D

Damir-75
04.03.10, 17:52
ne bih se složio s tobom , svi znamo da je prošli s3 SK ally, kao i sada najviše napadala :)

Lupaš gluposti.

woole
04.03.10, 17:55
ali da necete gradit ww to sumnjam a uzeli ste art 5 puta jace gradjevine:D

Mozda su oni odlucili da samo ljudima koji grade WW zagorcavaju zivot :D pa eto, uzeli su taj art, da ga niko drugi ne bi imao i samim tim iskoristio protiv njihovog offa :D uglavnom, hocemo logove svega sto se dogadja :izdim::izdim:

OzAzO
04.03.10, 18:22

Da se ne sire dezinformacije nije ceo off uhvacen

lesinarbl
04.03.10, 19:32
Lupaš gluposti.

aha bas lupa gluposti...

Cossack
04.03.10, 22:50

Samo osoba koja nije igrala s3 server moze izvaliti takvo nesto! Naravno da vam nije stalo do WW-a kada znate da je stanje na serveru takvo da jednostavno imate minimalne sanse za njegovim osvajanjem. :lol4: Da je FF@FF sa wingovima ostao na sceni do kraja situacija bi bila u mnogome drugacija ali ovako... :D

lutajuci_udarac
05.03.10, 00:05
Samo osoba koja nije igrala s3 server moze izvaliti takvo nesto! Naravno da vam nije stalo do WW-a kada znate da je stanje na serveru takvo da jednostavno imate minimalne sanse za njegovim osvajanjem. :lol4: Da je FF@FF sa wingovima ostao na sceni do kraja situacija bi bila u mnogome drugacija ali ovako... :D

samo maštaj :)

alda je rekao da je smo mi iz sk najviše napadali a team se najbolje branio ... a znamo svi i za errorov off i još par koji su beze otišli :) znaš i sam osim ako ne želiš to sebi da priznaš ...a očito ne želiš ili još gore, ne možeš!

i da .. ovo igram iz zaje*bancije a ne kao neki kome je travian postao opsesija i .. nisam od onih koji bi dali sve da sje*u nekog jer su drugačiji ... ( znaš dobro o čemu pričam ) ...

Cossack
05.03.10, 00:39

alda je rekao da je smo mi iz sk najviše napadali a team se najbolje branio ... a znamo svi i za errorov off i još par koji su beze otišli :) znaš i sam osim ako ne želiš to sebi da priznaš ...a očito ne želiš ili još gore, ne možeš! :sejofloosh2:

i da .. ovo igram iz zaje*bancije a ne kao neki kome je travian postao opsesija i .. nisam od onih koji bi dali sve da sje*u nekog jer su drugačiji ... ( znaš dobro o čemu pričam ) ...

Sijaset gluposti u samo jednom postu! Nikada se oko ovih stvari necemo sloziti tako da je bespotrebno bilo kakvo raspravljanje na temu S3 servera. Uostalom ovo nije ni mjesto ni vrijeme za raspravljanje o necemu sto je bilo prije cca 8 mjeseci. Ti i dalje sanjaj o tome kako je SK najvise napadala...na to imas pravo! :)

Mislim da znam na sta aludiras sa ovim drugim dijelom ali ocito si se kvalitetno zaje*ao u procjeni... :tres:

BRM
05.03.10, 09:42

alda je rekao da je smo mi iz sk najviše napadali a team se najbolje branio ... a znamo svi i za errorov off i još par koji su beze otišli :) znaš i sam osim ako ne želiš to sebi da priznaš ...a očito ne želiš ili još gore, ne možeš!

Nije SK najvise napadala, nego koalicija Leg, najbolje se branio ANV, kojem niko nije mogao perike da odbije, steta sto su sk i anv bili u koaliciji, mozda bi tad zanimljiviji server bio, ali opet bolje je da je pobjedio najbolji nego da su misevi uzeli s3 ;)

lesinarbl
06.03.10, 07:19
Nije SK najvise napadala, nego koalicija Leg, najbolje se branio ANV, kojem niko nije mogao perike da odbije, steta sto su sk i anv bili u koaliciji, mozda bi tad zanimljiviji server bio, ali opet bolje je da je pobjedio najbolji nego da su misevi uzeli s3 ;)

makon PRUSAC Team bih tt se probudila i pocela da sallje fake i neke glupe napade8( takve im i dolikuju ) zabijaju se bez ovnova i kata ..... jutros opet ode nekome gg

http://travilog.org.ua/ba/1375830/327f6336202db41925a3be7698332397/2/1

da i off grad od balzamico je otet ...
bice bolje!

SK4EVER

Straight Flush
06.03.10, 07:43
makon PRUSAC Team bih tt se probudila i pocela da sallje fake i neke glupe napade8( takve im i dolikuju ) zabijaju se bez ovnova i kata ..... jutros opet ode nekome gg

bice bolje!

SK4EVER

Svaka cast

lolek
06.03.10, 09:42

bice bolje!

SK4EVER

mali ne siri dezinformacije po forumu....

i nemoj postati te logove...brisi to odma.... :citaj:

Damir-75
06.03.10, 11:24
mali ne siri dezinformacije po forumu....

i nemoj postati te logove...brisi to odma.... :citaj:

A zašto da ne posta logove???

lutajuci_udarac
06.03.10, 11:43
A zašto da ne posta logove???

da se vi malo mislite kol'ko imamo off-a :)

haris_20_
06.03.10, 11:49
da se vi malo mislite kol'ko imamo off-a :)

pa trenutno imamo puno vise nego vi :D

gledao sam malo logove napada na prusac team ...ocekivao sam vise od vas :D

Straight Flush
06.03.10, 14:12
PAZNJA!!!PAZNJA!!!OVO JE SPAM!Svi koji zele pomoci jos jednoj dobroj ideju dodjite u Unknown ally i pridruzite nam se u nasem potpunom zajebavanju,otkacenosti i druzenju!!!!!!!!

SVI NAS HOCE RUSITI,MI SE NE DAMO I BRANIMO SVAKOG IGRACA!!!PRIDRUZITE SE I POKAZITE SVOJU HRABROST I ODVAZNOST!!!

UNKNOWN ALLY!

PAZNJA!!!PAZNJA!!!OVO JE SPAM!Svi koji zele pomoci jos jednoj dobroj ideju dodjite u Unknown ally i pridruzite nam se u nasem potpunom zajebavanju,otkacenosti i druzenju!!!!!!!!

SVI NAS HOCE RUSITI,MI SE NE DAMO I BRANIMO SVAKOG IGRACA!!!PRIDRUZITE SE I POKAZITE SVOJU HRABROST I ODVAZNOST!!!

UNKNOWN ALLY!

UNKNOWN ALLY!

UNKNOWN ALLY!

UNKNOWN ALLY!

UNKNOWN ALLY!

UNKNOWN ALLY!

UNKNOWN ALLY!

UNKNOWN ALLY!

UNKNOWN ALLY!

DzonybeGood
06.03.10, 16:44
Ne znam zasto ljudi pate za logovima toliko?

Ako mozda neko misli da ce SK da ponizava igrace logovima, i da izbacuje sve na forum kako bi se pokazalo nesto, kako bi pokazali da znamo srusiti grad? E to necete da vidite od mene, i zato svi logovi koji ne budu odobreni od strane igraca koji su ucestvovali u akciji ili igraca koji se branio, u ovoj situaciji je balzamico u pitanju, nece biti logova.

Cilj nije poniziti, cilj je igrati!
Bar s moje strane ...

Balzam brzo oporavak zelim :)

Dzony

lesinarbl
06.03.10, 17:30
pa trenutno imamo puno vise nego vi :D

gledao sam malo logove napada na prusac team ...ocekivao sam vise od vas :D

ma vi ste meni legende!!!

pogledaj statistike napadaca pa onda reci zasto imate vise ??

pa mi da se stedimo ko i vi imali bi duplo vise nego vi sada ....

svaka cast imate vise!

haris_20_
06.03.10, 18:26
ma vi ste meni legende!!!

pogledaj statistike napadaca pa onda reci zasto imate vise ??

pa mi da se stedimo ko i vi imali bi duplo vise nego vi sada ....

svaka cast imate vise!

ne stedimo prika ,nego na koga kod krenemo on se obrise... evo prije dva dana zafejkali TM87x uzeli im par sela i oni se raspadose ...
Hmmm nemam skim ratovat :turpija:

lesinarbl
06.03.10, 18:30
ne stedimo prika ,nego na koga kod krenemo on se obrise... evo prije dva dana zafejkali TM87x uzeli im par sela i oni se raspadose ...
Hmmm nemam skim ratovat :turpija:

\pa kad ono kako kazete imate dosta raje pa ste morali saradnje potpisati sa svim ally bukvalno ...

jebes takvu igru nikada necete biti ko SK...

haris_20_
06.03.10, 19:17
\pa kad ono kako kazete imate dosta raje pa ste morali saradnje potpisati sa svim ally bukvalno ...

ti ocigledno ne vidis nasu saradnju ali ajde valjda ces vremenom skontati
Ako imas jos nesto da napises napisi ing poruku da ne zamaramo raju spamom....
zzzz

soe
06.03.10, 22:09
poenta postavljanja logova nije u ponizavanju nekoga...bar ne bi trebala biti. najljepsi dio igre, po meni, jeste uspjesno organizovan napad ili odbrana, samim tim zasto ne podjeliti to sa drugima?! ako se neko boji da ce preko tih logova vidjet se stanje off-a/deff-a pojedine alijanse...treba biti svjestan da oni koje takvi logovi zanimaju iz navedenog razloga do istih i dodju bez obzira na objavljivanje ;)

Cossack
07.03.10, 01:20

ne kontam cemu tolike frustracije? :( BNK i BAD su skupa od pocetka pa do kraja servera! :) saradnju imamo samo sa njima tako da tvoj post bas i nema nekog smisla.

lesinarbl
07.03.10, 08:10
ne kontam cemu tolike frustracije? :( BNK i BAD su skupa od pocetka pa do kraja servera! :) saradnju imamo samo sa njima tako da tvoj post bas i nema nekog smisla.

evo da ti objasnim po cemu ste povezeani kad se pravite pametni svi jer za nekoga ko hoce da igra i ratuje uvijek ima skim !!

imate saradnju sa bnk ...bnk ima saradnju sa dm ....dm ima saradnju sa bih tt ???svi nekako povezani jeste i takticari NEMA DALJE ...uzmi primejr da vi zakuvate sa dm bil vam saradnja pomogla...vi i vase saradnje.....

tgde ima saradnja takva???znas li ti sta je saradnja ?? ako jedna ally ima saradnju sa drugom ova ima iste saradnje kao i prva ...da nemate mozda iste planove i dizacete ww zajedno,osim samo sto necete ici jedni na druge na ww ...

jel ima smisla igrati i dizati ww kad neko svaki server ispadne capi :)

NIKAD NECETE BITI KO SK

NIKO NAS NE VOLI!!!

SK 4EVER

Damir-75
07.03.10, 10:33
Evo Malibega opet napravio svoju alijansu i poceo napadati, samo da mi je znati koliko ce mu ova alijansa trajati....
Opet samo dan ili ... :dailine:

lutajuci_udarac
07.03.10, 10:47
Evo Malibega opet napravio svoju alijansu i poceo napadati, samo da mi je znati koliko ce mu ova alijansa trajati....
Opet samo dan ili ... :dailine:

mislim da imaš ozbiljnih problema sa čulom vida .. al' ti je instinkt predobar :)

Damir-75
07.03.10, 10:59
mislim da imaš ozbiljnih problema sa čulom vida .. al' ti je instinkt predobar :)

Nemam, samo Shabanotija i tebe racunam kao jedno.

lutajuci_udarac
07.03.10, 11:08
Nemam, samo Shabanotija i tebe racunam kao jedno.

a dobro ... možda si djelimicno upravu .. dišemo kao jedan :)

i da ... primjetio sam da u svakom drugom postu u ovoj temi mene spominješ ... . to iz ljubavi ili ? :)

p.s. šta dobije onaj ko je upravu ?

Cossack
07.03.10, 11:51
evo da ti objasnim po cemu ste povezeani kad se pravite pametni svi jer za nekoga ko hoce da igra i ratuje uvijek ima skim !!

imate saradnju sa bnk ...bnk ima saradnju sa dm ....dm ima saradnju sa bih tt ???svi nekako povezani jeste i takticari NEMA DALJE ...uzmi primejr da vi zakuvate sa dm bil vam saradnja pomogla...vi i vase saradnje.....

tgde ima saradnja takva???znas li ti sta je saradnja ?? ako jedna ally ima saradnju sa drugom ova ima iste saradnje kao i prva ...da nemate mozda iste planove i dizacete ww zajedno,osim samo sto necete ici jedni na druge na ww ...

jel ima smisla igrati i dizati ww kad neko svaki server ispadne capi :)

NIKAD NECETE BITI KO SK

NIKO NAS NE VOLI!!!

SK 4EVER

Ocito tebe boli koalicija BAD-a i BNK ali to je tvoj problem! :zube: Svako ce dizati svoj WW (odnosno vise njih) i ko prvi zavrsi druga strana mu cestita i to je to. Samo mozes sanjati da cemo ici jedni na druge! :) I jos nesto, kad vec pricas o saradnjama onda se za pocetak sjeti da si ti htio da rusis WW od koalicionog partnera...zato tishu ;) Vrlo dobro znam sta znaci saradnja ali ne mozes ocekivati da jedni drugima ogranicavamo saradnje, to jedino radi glavna ally wingovima. To sto ce na kraju svi ici na vas ako budete pravili WW je dio vase politike i sto bi narod rekao sto si posijao to ces i poznjeti! :)

NARAVNO DA NECEMO

BAD JE INSTITUCIJA! :vegeta:

lolek
07.03.10, 12:27
pa naravno da nikad nece biti ko SK ...
SK je najvise napadala na SVAKOM serveru kao i na ovom...

BAD + B.N.K. 115 clanova ...
-SK- 44 clana....

koalicija BAD + B.N.K. 2.6 puta vise clanova.....
uspijeh nemjerljivo manji....

off statistika....
1. -SK- 44 1672888
2. BAD 56 1174694
3. B.N.K.™ 59 799467

deff statistika....
1. -SK- 44 6813 299773
2. BAD 56 3940 220633
3. XIII LEG 22 9287 204309
4. BiH TT 49 4032 197559
5. BIH TT 2 47 4064 190994
6. B.N.K.™ 59 2534 149502

malo offa ste potrosili samo na natare....
a o deffu da ne pricamo....

gledanje kako pojedini papci pisu svakojake gluposti po forumu .... NEPROCJENLJIVO....

gledanje kako pojedinci i cijele alijanse casno junacki i stojicki podnose svakojake torture i cestitaju na dobro odradjenim akcijama i bore se i dalje... NEPROCJENLJIVO...

pojedinci, i to oni koji sebe smatraju vaznijim clanovima pojedinih alijansi ,vec na furumu javno iznose da SK nema nikakve sanse za pravljenje WW-a iz razloga sto su sve alijanse na serveru protiv nje...
i mi to znamo pa naravno da necemo onda ni praviti ww ... :D
u tom slucaju mozda ce kad tad doci do raskola i pucanja saradnji....
ili ce te mozda u tom slucaju pustiti da se ww-ovi mirno izgrade bez borbe pa ko brze do djevojke ???
ali ne sikirajte se....

SveKatati je tu i mi to necemo dozvoliti ... mi smo tu da vas SIKIRAMO... :alkohol:

priznali neki ili ne ali situacija je TRENUTNO takva na serveru....
sto ne znaci da se vec sledece sedmice nece promijeniti....

namucih se dok napisah post... :wutra:

lesinarbl
07.03.10, 12:27
Ocito tebe boli koalicija BAD-a i BNK ali to je tvoj problem! :zube: Svako ce dizati svoj WW (odnosno vise njih) i ko prvi zavrsi druga strana mu cestita i to je to. Samo mozes sanjati da cemo ici jedni na druge! :) I jos nesto, kad vec pricas o saradnjama onda se za pocetak sjeti da si ti htio da rusis WW od koalicionog partnera...zato tishu ;) Vrlo dobro znam sta znaci saradnja ali ne mozes ocekivati da jedni drugima ogranicavamo saradnje, to jedino radi glavna ally wingovima. To sto ce na kraju svi ici na vas ako budete pravili WW je dio vase politike i sto bi narod rekao sto si posijao to ces i poznjeti! :)

NARAVNO DA NECEMO

pa kad ti je toliko krivo sto onda pricas o SK stalno(kad se zna ko je sta uradio prosli server)nemoj zbunjivati ljude ....pa vi niste ni znali poslati napad na WW prosli server mene ste pitali kako se salje:brao: suti vise kako te nije sramota pricati vise o SK???

i ovaj server cete reci da ste ratovali citav server ??

lolek
07.03.10, 12:35
Citat od Cossack :"
Svako ce dizati svoj WW (odnosno vise njih) i ko prvi zavrsi druga strana mu cestita i to je to. Samo mozes sanjati da cemo ici jedni na druge! :)
To sto ce na kraju svi ici na vas ....."

jedna od vecih gluposti ikad postana na forumu....

evo stomak me boli od smijeha....ajoj cijepam se..........
a tek od straha ....

ubijanje i satiranje smisla igre....ajoj braco njemci i austrijanci odma ugasite BA servere....

lutajuci_udarac
07.03.10, 12:49
nemojte ih, ipak su oni institucija, kako sami sebe nazivaju ...

gdje nam je damir :( nije valjda da te brine par mojih fake-ova :(
ajoj :(

haris_20_
07.03.10, 14:03
nemojte ih, ipak su oni institucija, kako sami sebe nazivaju ...

gdje nam je damir :( nije valjda da te brine par mojih fake-ova :(
ajoj :(

aha evo skupljamo 10 druida da sacekamo tvoj off:D
proslo 10 kruznih prava panika :spam1:
ajde bega ,smijesan si pravo ...puno :spam1:as ovdje

Ali
07.03.10, 14:04
Pišem prvi put ali savršeno dobro znam situaciju na S1, ova razmetanja od strane SK su samo podsvjesni strahovi od BADa... ko prati situaciju uvidjet će da posljednje 3 sedmice BAD uzima primat u pljački i napredku... nije u sukobu ni sa jednim savezom bar ne ozbiljnim... i znam da trenutno raspolaže sa preko 30 solidnih offova. Što se odbrane tiče mislim da imaju dva puta više defa nego ostali savezi zajedno koji egzistiraju na serveru. Samo poslije brisanja Haubice i njegovih ostalo je oko 200 kila deffa... a znamo da su se ljudi obrisali prije dva mjeseca... tako da je moja procjena na blizu milion deff jedinica. Koliki je strah SK od BADa govori i činjenica da su kod prepirke oko oaza lajali na sve strane junaci poput lešinara i cecena... a kad su opalili malibegu i shabanotija došli su manji od makovog zrna... mislim da bi i poslije toga lajali po forumu da ih nisu istinske vođe ućutali jer je strah opravdan.

U otvorenom sukobu BADa i SK pobjednik bi se znao za manje od 3-4 dana.

lutajuci_udarac
07.03.10, 14:05
pih ...institucijooooooooo zar se ne možete sami odbranit od dvojice ljudi ? jao .. pa nekidan mi neki vaši članovi rekoše da imate saradnju sa bnk onako radi reda i da oni nemaju deff-a ni za sebe a kamoli da vama pomažu :( :(

Pišem prvi put ali savršeno dobro znam situaciju na S1, ova razmetanja od strane SK su samo podsvjesni strahovi od BADa... ko prati situaciju uvidjet će da posljednje 3 sedmice BAD uzima primat u pljački i napredku... nije u sukobu ni sa jednim savezom bar ne ozbiljnim... i znam da trenutno raspolaže sa preko 30 solidnih offova. Što se odbrane tiče mislim da imaju dva puta više defa nego ostali savezi zajedno koji egzistiraju na serveru. Samo poslije brisanja Haubice i njegovih ostalo je oko 200 kila deffa... a znamo da su se ljudi obrisali prije dva mjeseca... tako da je moja procjena na blizu milion deff jedinica. Koliki je strah SK od BADa govori i činjenica da su kod prepirke oko oaza lajali na sve strane junaci poput lešinara i cecena... a kad su opalili malibegu i shabanotija došli su manji od makovog zrna... mislim da bi i poslije toga lajali po forumu da ih nisu istinske vođe ućutali jer je strah opravdan.

U otvorenom sukobu BADa i SK pobjednik bi se znao za manje od 3-4 dana.

izvini mene opalili ?

mene je bad samo fejkao :) nijedan pravi napad nije dosao na mene a shabantiju su neko sporedno selo iskatali, i to samo par ciljeva ... :)

prvo provjeri pa onda piši :)

Pisanje poruka za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj način narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova odjednom postoji opcija "Multi-citiraj".

Edited by FireCube

haris_20_
07.03.10, 14:26
pa naravno da nikad nece biti ko SK ...
SK je najvise napadala na SVAKOM serveru kao i na ovom...

BAD + B.N.K. 115 clanova ...
-SK- 44 clana....

koalicija BAD + B.N.K. 2.6 puta vise clanova.....
uspijeh nemjerljivo manji....

off statistika....
1. -SK- 44 1672888
2. BAD 56 1174694
3. B.N.K.™ 59 799467

deff statistika....
1. -SK- 44 6813 299773
2. BAD 56 3940 220633
3. XIII LEG 22 9287 204309
4. BiH TT 49 4032 197559
5. BIH TT 2 47 4064 190994
6. B.N.K.™ 59 2534 149502

malo offa ste potrosili samo na natare....
a o deffu da ne pricamo....

gledanje kako pojedini papci pisu svakojake gluposti po forumu .... NEPROCJENLJIVO....

gledanje kako pojedinci i cijele alijanse casno junacki i stojicki podnose svakojake torture i cestitaju na dobro odradjenim akcijama i bore se i dalje... NEPROCJENLJIVO...

pojedinci, i to oni koji sebe smatraju vaznijim clanovima pojedinih alijansi ,vec na furumu javno iznose da SK nema nikakve sanse za pravljenje WW-a iz razloga sto su sve alijanse na serveru protiv nje...
i mi to znamo pa naravno da necemo onda ni praviti ww ... :D
u tom slucaju mozda ce kad tad doci do raskola i pucanja saradnji....
ili ce te mozda u tom slucaju pustiti da se ww-ovi mirno izgrade bez borbe pa ko brze do djevojke ???
ali ne sikirajte se....

SveKatati je tu i mi to necemo dozvoliti ... mi smo tu da vas SIKIRAMO... :alkohol:

priznali neki ili ne ali situacija je TRENUTNO takva na serveru....
sto ne znaci da se vec sledece sedmice nece promijeniti....

namucih se dok napisah post... :wutra:

o kad procitah ovo vidim koliko ljudi mogu biti zatupljeni travianom :D

"gledanje kako pojedini papci pisu svakojake gluposti po forumu .... NEPROCJENLJIVO...."

super odlicna izjava :D

Bumbar
07.03.10, 14:26
izvini mene opalili ?

mene je bad samo fejkao :) nijedan pravi napad nije dosao na mene a shabantiju su neko sporedno selo iskatali, i to samo par ciljeva ... :)

prvo provjeri pa onda piši :)

znas sta je interesantno???evo recimo koliko je dosad bilo sitnih carki izmedu bada i sk,nijednom ali bas nijednom niko nije smio poslati fejk na bad dok je bio u sk,uvijek je morao izaci iz sk jer zna da bi citava alijansa nastradala:))ti mozda i smijes ali ostatak sk!????

markov
07.03.10, 14:40

NARAVNO DA NECEMO

potpuno je besmisleno uporedjivati BAD i SK allyjanse. Mislim da bi bilo lepo priznati da Bad igra ziceraski mozda sticajem okolnisti jer sada nemaju neprijatelja, a mozda prosto tako igraju, i to nije nista lose...BAD igra da pobedi, i napravi ww...izmedju ostalog bave se i diplomatijom...

E sad SK, igra da bi igrala stalno, stalno se neko rusi, stalno se rokaju offovi, organizuju akcije...diplomatije nema mnogo upravo zbog nacina funkcionisanja alijanse...

Moje licno misljenje je da su obje alijanse odlicne ali imaju sasvim razlicitu politiku, nacin igranja i shvatanja ove igre... ne razumem zasto se stalno prepucavamo ko je bolji ko ima vise offa i ko vise deffa... Mislim da je dzentlmentski priznati da su obje alijanse odlicne i da su najbolje u nacinu svoje igre, sto i statistika pokazuje...

ps. mislim da je ovaj sarver daleko najinteresantniji i najbolji i najaci server od svih ba servera... s toga nadam se da toga trebaju svi biti svesni, i pokazati medjusobno postovanje...odlican primer je prusac team koji posle katanja njegovog gg sasvim korektno nastupa na forumu i postuje protivnika...

Ali
07.03.10, 14:45
Napisao sam opalili: jedan je dakle podlegao katama, a drugi od straha (ti si ovaj drugi) nije te sramota odustati, a da te nisu ni katali... Nebitno, bojim se da iz mog posta izvukao najmanje bitnu stvar, ono što jeste bitno je da će SK trajati dokle to BAD kaže i da toga već postaju svjesni svi u SK, a sujeta pojedinaca to baš i ne može podnijeti. Čitao sam i postove u kojima se neki genije hvališe kako SK pobi sve i skata koga poželi, možda je to tako, ali onda je valjda surova realnost da se troši dok to čini, tako da nije ni primjetila koliko već sada vojno zaostaje za BADom.

Molite se Bogu da ih ne razljutite jer će vas ljudi poderati ko novine.

lutajuci_udarac
07.03.10, 15:08
Napisao sam opalili: jedan je dakle podlegao katama, a drugi od straha (ti si ovaj drugi) nije te sramota odustati, a da te nisu ni katali... Nebitno, bojim se da iz mog posta izvukao najmanje bitnu stvar, ono što jeste bitno je da će SK trajati dokle to BAD kaže i da toga već postaju svjesni svi u SK, a sujeta pojedinaca to baš i ne može podnijeti. Čitao sam i postove u kojima se neki genije hvališe kako SK pobi sve i skata koga poželi, možda je to tako, ali onda je valjda surova realnost da se troši dok to čini, tako da nije ni primjetila koliko već sada vojno zaostaje za BADom.

Molite se Bogu da ih ne razljutite jer će vas ljudi poderati ko novine.

podlegao od straha ? haha .. e ti ga baš sad ukaki :)
uzdižeš BAD više vec sto treba, u to sam siguran, nije ni SK za odbacit samo tako :)

a zbog cega odustajem, mogu objasnit, ako te vec interesuje na msn-u ili skypu,

razloge znaju oni koji trebaju da znaju, one koje sam budio u 3,4h ujutro da mi salju žito jer mi je konekc. pukla ...

pozdrav

et sad :)

ajvazdedo
07.03.10, 15:46
Samo jedan brz osvrt na situaciju oko togaa ciji je veci,off naravno,i tko ih ima više,BAD ili SK.
Bilo bi lijepo kada bi i jedna i druga a posebno strana koja je ruku na srce momacki ispisala EP o Haubici da se uzima u obzir kada se spominje tko ima vece ,koliko je se u zadnje vrijeme ratovalo i sa kojom ucestaloscu.
Normalno, sad ce BAD imati vece off-ove u ovomo momentu jer iskreno manje ih koriste u zadnjih mjesec dana dok ova druga strana SK svako dan dva trosi svoje off-ove.
Zato ovo prepucavanje ciji je veci i tko ih ima više za mene je stvarno bezveze.
Skolarci ostavite za velikog odmora ove diskusije ciji je veci ovdje samo time bezze zatrpavate temu postovima.

Cossack
07.03.10, 16:41
pa kad ti je toliko krivo sto onda pricas o SK stalno(kad se zna ko je sta uradio prosli server)nemoj zbunjivati ljude ....pa vi niste ni znali poslati napad na WW prosli server mene ste pitali kako se salje:brao: suti vise kako te nije sramota pricati vise o SK???

i ovaj server cete reci da ste ratovali citav server ??

Naravno da necemo to reci. Cinjenica da se alijanse gase cim im skatamo kljucne igrace ili cim im objavimo rat je problem sa kojim se ranije nismo susretali! :)
Ovo ostalo su izmisljotine na koje ne vrijedi trositi rijeci. Prije ce biti da si ti opterecen BAD-om ali hajde...bice to sve ok. :violina:

lutajuci_udarac
07.03.10, 17:01
ako ste svi u bad-u kao vaš najjači igrac, pashaluk, teško se vama :)
lik izgleda poper žešći :)

ne vidjeh ni 1/100 od tog vašeg milionskog deff-a kod njega u selima :)

ovo je bilo u stilu cossaka :)

da malo podgrijem atmosferu :subjezakon::subjezakon::subjezakon::subjezakon:

igor bl
07.03.10, 17:10
Nemogu da razumijem ove ljude na forumu...
Mi zaratovali sa FF@FF unistili za 3 dana...
Vi ratujete sa tetejcima hvalite se svaki dan padaju gradovi...a tetejci su jos uvijek tu...
jos vam uzvracaju...hvataju offove...
daj cutite i igrajte....sta se samo hvalite kad god udjem uvijek malibega svoju pricu iznosi...
na SK niko nije posteno isao...napadali ste gusare i silu...

Smijali ste se BADu kad su uzeli neke wingove za sebe...
i pricali kako u SK nemoze niko ko nije igrao sa SK i ko nije pravi SKovac...
a licno ja poznajem dosta igraca u galvnoj koji nisu bili u SK na ba3 i ovdje ste ih uopznali..
a wingove nema potrebe spominjati...

Opet ste vrlo jadni kad vam uhvate off i pricate to da ublazite minus i pola offa..
ajd budite jednom ljudi i priznajte poraz...
Napadate sada i hvalite se...a dobro znate kad bi sada poceo ww da bi imali 1% za pobjedu..
Ni pola deffa ko BAD ..isto tako i offa

ako ste svi u bad-u kao vaš najjači igrac, pashaluk, teško se vama :)
lik izgleda poper žešći :)

ne vidjeh ni 1/100 od tog vašeg milionskog deff-a kod njega u selima :)

ovo je bilo u stilu cossaka :)

da malo podgrijem atmosferu :subjezakon::subjezakon::subjezakon::subjezakon:

22. pashaluk 8592 13 68354

34. malibega 6058 9 55525

eto kad se vi hvalite poeni..vidi ko je poper

Pisanje poruka za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj način narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova odjednom postoji opcija "Multi-citiraj".

Edited by FireCube

lutajuci_udarac
07.03.10, 17:20
22. pashaluk 8592 13 68354

34. malibega 6058 9 55525

eto kad se vi hvalite poeni..vidi ko je poper

s tim da ja imam još uvijek dio off-a a on ima par kila :)

i ako misliš na mene i moj uhvaceni off ja sam rekao ljudima, bravo za uhvaceni off do mene je bilo

a kada sam rekao da je to zato jer se riješavam minusa zaje*bavao sam se :)
valjda znas sta znaci smajli na kraju recenice, shvataš sve ozbiljno :brao2::brao2:

igor bl
07.03.10, 17:23
s tim da ja imam još uvijek dio off-a a on ima par kila :)

i ako misliš na mene i moj uhvaceni off ja sam rekao ljudima, bravo za uhvaceni off do mene je bilo

a kada sam rekao da je to zato jer se riješavam minusa zaje*bavao sam se :)
valjda znas sta znaci smajli na kraju recenice, shvataš sve ozbiljno :brao2::brao2:

ako nadjes post gdje si rekao da je do tebe...
onda sam ja pogrjesio..i dobices satnu :)

ps si siguran koliko pasha ima offa?

a volio bi i da vidim koliko je tebi ostalo..

lutajuci_udarac
07.03.10, 17:43
ako nadjes post gdje si rekao da je do tebe...
onda sam ja pogrjesio..i dobices satnu :)

ps si siguran koliko pasha ima offa?

a volio bi i da vidim koliko je tebi ostalo..

vrati desetak stranica nazad i naci ces :)
ne treba satna, imam ja i viska res-a :)

ma nema pasha više od 6k da ga ebes :)

i kada sam pisao ono za pashu, da ako ste svi u bad-u takvi mislio sam isto i na stanje deff-a u njegovim selima :)

Ali
07.03.10, 17:51
E zbog ovoga vrijedi igrati ja tek sad skontao da svi u temi postaju skoro pa identične postove... u kojima stoji realno stanje na serveru, osim malibege koji više nije u SK... ali grčevito zastupa njihove stavove. Pa gdje su vam sad vozdovi... Cecen i Lesinar.

evo ovaj se neki javio Marko čisto da "ne pokaže strah" haahahah znači da je prpa guzici ...i slušaj ovo licemjerje "ne može se porediti" ili "ziceraški igraju" pa ljudi čiste svoje kordinate kao i vi svoje...

razlika u statistici je minorna ali najviše boli što ne postoji više šansa da uzmu 4 prve medalje saveza, što nema šanse da opljačkaju ni trećinu ressa... a to je pokazatelj da se gubi volja za igrom, aktivnost puno slabija (ko visoko leti ni"SK"o pada, ili koja ptica rano propjeva brzo se us*re)... ozbiljnost saveza nije u slozi prvih pola servera nego tokom cijele igre ... SK ako i uzme ww selo to će biti karikatura od deffa ako uopšte bude podrške u žitu jer se osjeti neaktivnost po rastu popa.

Drago mi je zbog ovakvog dešavanja jer treba da se zna:

- Sarajevska škola Traviana je usmjereno obrazovanje,

- dok će svita iz Banjaluke ponavljati osmogodišnju.

lesinarbl
07.03.10, 18:19
E zbog ovoga vrijedi igrati ja tek sad skontao da svi u temi postaju skoro pa identične postove... u kojima stoji realno stanje na serveru, osim malibege koji više nije u SK... ali grčevito zastupa njihove stavove. Pa gdje su vam sad vozdovi... Cecen i Lesinar.

evo ovaj se neki javio Marko čisto da "ne pokaže strah" haahahah znači da je prpa guzici ...i slušaj ovo licemjerje "ne može se porediti" ili "ziceraški igraju" pa ljudi čiste svoje kordinate kao i vi svoje...

razlika u statistici je minorna ali najviše boli što ne postoji više šansa da uzmu 4 prve medalje saveza, što nema šanse da opljačkaju ni trećinu ressa... a to je pokazatelj da se gubi volja za igrom, aktivnost puno slabija (ko visoko leti ni"SK"o pada, ili koja ptica rano propjeva brzo se us*re)... ozbiljnost saveza nije u slozi prvih pola servera nego tokom cijele igre ... SK ako i uzme ww selo to će biti karikatura od deffa ako uopšte bude podrške u žitu jer se osjeti neaktivnost po rastu popa.

klakav si ti pacenik moram te pohvaliti djecace !!!

i

Ali
07.03.10, 18:25
Ohohohoho pa nije maca popapala jezik samo mi nešto gubiš na oštrini nema više arogancije... neka... neka, jašta nego trebaš pohvaliti

pritajeni tigar skriveni zmaj

lesinarbl
07.03.10, 18:48
Ohohohoho pa nije maca popapala jezik samo mi nešto gubiš na oštrini nema više arogancije... neka... neka, jašta nego trebaš pohvaliti

pritajeni tigar skriveni zmaj

joj samo mi je drago sto si ti tako pametan i sto nekim ljudima treba crtati neke stvari da bi skontali ....
volim tu sarajevsku skolu :)

Ali
07.03.10, 18:53
O crtač nisam te prepozno, nego opet lagano za pola godine pa glupo i bezveze, reganje - katanje - plakanje

Decimus Maximus
07.03.10, 18:56
Mislio sam maksimalno zanemariti ovaj forum, ali neke stvari zaista moram reci.
Sarajevska i banjalucka skola traviana. Sta li to znaci? po meni nista. U BAD i BNK ima ljudi iz BL u SK iz SA.

Sto se tice WW daleko je kraj septembra i pocetak oktobra. Sta ce biti vidjecemo.
Pustimo haubicu i njegov savez na stranu, jer to je ocigledno bila jedna od onih instant ally koje obiljeze jedno razdoblje i nestanu, tipa TC na ex ba3, Walter na ex ba2...

Zasto niko iz SK nije na forumu? Jednostavno piskaranje nije nikome donijelo pobjedu. Radimo tamo gdje treba. Ja sam u SK aktivno nekih mjesec dana i stanje u savezu je po meni bolje sada nego kad sam se pridruzio SK. Atmosfera je odlicna, nema svadja i sto je najbitnije radi se.

Ko ce imati deffa ko nece to je stvar organizacije. Moji saigraci iz AnV i ja smo dokazali da se moze preko 2.3 miliona minusa po prvi put na ba serverima. To je jos osjetio jedino R na ba4. Formulu imamo. SK ima ljude sposobne da se odigra dobar server, pa kako bude na kraju. Jedno je deff po selima drugo deff u WW selu. Ko je gradio ili sittovao zna sta ovo znaci. Nije samo BAD pametniji za vrijeme proteklo od poraza na ex ba3. I pobjednici su napredovali ne brinite. Te saradnje BAD-BNK mene ne uznemiravaju. Eno vam ba2 pa gledajte koliko igraca po savezu, atmosfera nula i kako padaju WW na nulu. Jednostavno po meni SK je jaci sada nego na ex ba3, jer ovaj put nema pucanja u kljucnom momentu. SK i wingovi su jedno. BAD i BNK je samo NNP za WW nista vise, pa makar neki sad napisali 100 replika na moj post.

To sto se BiH TT nije obrisao. Da trpe stetu trpe, ali ja prvi ne vidim razlog za brisanje. To je stvar karaktera ljudi u savezu a toga BiH TT ne fali. Oni nisu savez za ples od mjesec dva. Respect za BiH TT jer se bore lavovski. BiH TT kontrolise +-sektor sa 4-5 svojih alijansi. To je ozbiljan savez.

Kad cossack se raspise na forumu obicno bude suprotno. Smisao za prognozu mu je kao kod Cire Blazevica. :D

sorry za malo duzi post. Nije se dugo pisalo, a i nece duzi period biti javljanja pa nema razloga za zabrinutost. Naravno ne zbog straha.:)

Ali
07.03.10, 19:07
Mislio sam maksimalno zanemariti ovaj forum, ali neke stvari zaista moram reci.
Sarajevska i banjalucka skola traviana. Sta li to znaci? po meni nista. U BAD i BNK ima ljudi iz BL u SK iz SA.

Sto se tice WW daleko je kraj septembra i pocetak oktobra. Sta ce biti vidjecemo.
Pustimo haubicu i njegov savez na stranu, jer to je ocigledno bila jedna od onih instant ally koje obiljeze jedno razdoblje i nestanu, tipa TC na ex ba3, Walter na ex ba2...

Zasto niko iz SK nije na forumu? Jednostavno piskaranje nije nikome donijelo pobjedu. Radimo tamo gdje treba. Ja sam u SK aktivno nekih mjesec dana i stanje u savezu je po meni bolje sada nego kad sam se pridruzio SK. Atmosfera je odlicna, nema svadja i sto je najbitnije radi se.

Ko ce imati deffa ko nece to je stvar organizacije. Moji saigraci iz AnV i ja smo dokazali da se moze preko 2.3 miliona minusa po prvi put na ba serverima. To je jos osjetio jedino R na ba4. Formulu imamo. SK ima ljude sposobne da se odigra dobar server, pa kako bude na kraju. Jedno je deff po selima drugo deff u WW selu. Ko je gradio ili sittovao zna sta ovo znaci. Nije samo BAD pametniji za vrijeme proteklo od poraza na ex ba3. I pobjednici su napredovali ne brinite. Te saradnje BAD-BNK mene ne uznemiravaju. Eno vam ba2 pa gledajte koliko igraca po savezu, atmosfera nula i kako padaju WW na nulu. Jednostavno po meni SK je jaci sada nego na ex ba3, jer ovaj put nema pucanja u kljucnom momentu. SK i wingovi su jedno. BAD i BNK je samo NNP za WW nista vise, pa makar neki sad napisali 100 replika na moj post.

To sto se BiH TT nije obrisao. Da trpe stetu trpe, ali ja prvi ne vidim razlog za brisanje. To je stvar karaktera ljudi u savezu a toga BiH TT ne fali. Oni nisu savez za ples od mjesec dva. Respect za BiH TT jer se bore lavovski. BiH TT kontrolise +-sektor sa 4-5 svojih alijansi. To je ozbiljan savez.

Kad cossack se raspise na forumu obicno bude suprotno. Smisao za prognozu mu je kao kod Cire Blazevica. :D

sorry za malo duzi post. Nije se dugo pisalo, a i nece duzi period biti javljanja pa nema razloga za zabrinutost. Naravno ne zbog straha.:)
Evo ovo ne razumijem na jednostavna pitanja uglavnom akademski odgovori doduše ova tema i jeste diplomatija ali ja pokušavam da kažem kako SK koliko god kritikovao druge politike na serveru više ne praktikuje onu svoju "UDRI muški" sve češće su u postovima na ovoj temi ufitiljena gospoda dobro odmjerenih rečenica.. e kasno Marko na Kosovo stiže... meni lično ste se više sviđali onako brutalni (zgazit ćemo, rušit ćemo, satri do temelja) ovako mi više zvučite kao wing nekog novosnovanog saveza

MOD_firecube
07.03.10, 19:28
@Ali:

Ako nemaš više ništa novo da kažeš, zamolio bih te da ne spamuješ više. Ne vidim da si išta opisao osim stanja na forumu (što, nažalost, nije tema) i osim što si raspoložen za beskrajne prepirke. Zato postoje ingm, MSN, Skype, mail...

Hvala.

P.S. Banjalučka i sarajevska škola? :smijeh:

njofra
07.03.10, 19:29
A Decimuse brate sto se istovari dobro hahaha evo pozdravlja te i cossak aka ciro

Maki43
07.03.10, 19:57
De ne dirajte mi u Sarajevo.Šta ba fali nama sarajlijama?

Damir-75
07.03.10, 19:57
Pa Deca care , došao si a nisi se javio cccccccccc.
Valja li to tako ??? :)

Cossack
07.03.10, 20:37
Osta drug MALIbega bez off-a :( Pusto pusto u selu ti je sveeeee, nema nema "offcineee"... :pustinja:

P.S. Ti se izgleda bas volis braniti offom ;)

haris_20_
07.03.10, 20:49
http://travilog.org.ua/ba/3708354/29c25cc30586f8679f5f1c5099352bd2/2/1

evo nadam se da se malibega ne ljuti na postavljenom hofu :D
svakako brise acc

eto ogromna seta:D

doprex
07.03.10, 20:50
Naravno da necemo to reci. Cinjenica da se alijanse gase cim im skatamo kljucne igrace ili cim im objavimo rat je problem sa kojim se ranije nismo susretali! :)
Ovo ostalo su izmisljotine na koje ne vrijedi trositi rijeci. Prije ce biti da si ti opterecen BAD-om ali hajde...bice to sve ok. :violina:

Morao sam da ti odgovorim:FF@FFF ally se izbrisala prvenstveno zbog toga što je počeo speed...Nisu baš svi ali većina...Jer znam ljude sa da igraju speed i da su igrali ovaj server dok speed ne počne...I prije vašeg katanja su većina rekli da igraju do speeda...Jeste skatali neke nema šta ali vas ima najmanje 10 ally a njih su bile 2 po 37 igrača...Za sada na s1 ratuje jedino Sk i Bih TT...Dok vi ostali samo se gradite...I ally PO koja je sada vaš ving...pružala vam je otpor a bilo ih je 27 igrača...i to 5-8 igrača koji igraju aktivno a ostalo sve bila riža i o5 im niste mogli ništa...Hvatali su vam ofove kao ludi...:violina:

lutajuci_udarac
07.03.10, 21:00
http://travianreports.com/hr?img=03/osxx378.png
bravo! klasika hvatanje off-a :)
poslije katanja tri sela, žito, gl. zgrada, silos, skladište, mlin i pekara :)

riješili ste se i mene sto se tice spamanja , halalite mi svi vi kome sam išao na k**** :)

p.s. od sada igram u bad ally i rušit cu ww od bnk tako da cossak od vašeg dogovora nema ništa :brao2::brao2:

Damir-75
07.03.10, 21:53
Bega, pita Pashaluk jel ono soba 207.?

markov
07.03.10, 22:10

Ja nemam pojma ko si ti, koji igrac i u kojoj ally igras (predpostavljam BAD) , ja sam neki marko a gde igram pise mi u potpisu... Ako je ovo tvoj odgovor na moj licni presek o stanju na serveru ok ... ti si meni jedan car... stara skola nova skola loool.... nigde veze... dopisivao sam se licno sa par igraca iz bad-a i tamo su sasvim normalni ljudi sa normalnom pricom i komentarima... ja ne spadam u grupu ljudi koji vredjaju druge igrace raznim insinuacijama na serveru... moje recenice nisu odmerene nego prosto nisu u rangu nekog deteta, i odnose se na stanje servera uz postovanje protivnika kao i svi moji predhodni postove...

stvar odgoja i obrazovanja...

Ali
07.03.10, 23:09
Evo da pokušam ja opet iako sam fasovao opomenu valjda sam nov na forumu i u ovoj temi pa izazivam različite reakcije. Sad je nešto baš čudno kad se uradi podjela na škole. Ali evo izvolite udarajte argumentima ko su igrači BADa iz Banjaluke... za SK ne znam da nema neki zalutali sarajlija (govorim konkretno o vodstvu i ljudima koji se nešto pitaju u savezima)... na S1 nisam ni u BADu ni u SK imam acc sa 6 sela i želim ih izigrati do kraja... moj prvobitni nalog skatala je SK i odatle animozetet prema njima... da prepirem se sa pojedincima jer bih želio da ovaj server poprimi dimenziju sukoba jednako jakih saveza, a ne konstantnog ugnjetavanja i pretvaranja u wingove saveza i igrača koji bi možda nešto i naučili da nije sveprisutnih iskusnih boraca. Necu više postati ništa taman i da bude provokacija sretno i uživajte u životu

shegalo
08.03.10, 00:10
Ova rasprava je već poprimila neželjeni oblik, i ne vodi nigdje. ALi, interesantno je to što pišeš, ali dobro je što nećeš više. Igramo svi onako kako znamo i želimo, i to je to. Ovaj server je skup dobrih igrača i alijansi, a Bogami i vrlo dobre raje, tako da nema potrebe za pretjerivanjem. BAD alijansa ima igrače i iz drugih gradova, i iz Banjaluke konkretno, malo čitaj profile i naći ćeš, i to dobre igrače.

Ima još puno da se igra, vrijeme će pokazati svoje. Ugodno igranje.

lutajuci_udarac
08.03.10, 00:15
Bega, pita Pashaluk jel ono soba 207.?

morao sam se javit,
209 :)

što niste došlo jbt, ?? morao sam sam popit litar kafe :brao2::brao2:

p.s. gdje su te škole traviana da radim k'o profesor :)

german
08.03.10, 01:07
Morao sam da ti odgovorim:FF@FFF ally se izbrisala prvenstveno zbog toga što je počeo speed...Nisu baš svi ali većina...Jer znam ljude sa da igraju speed i da su igrali ovaj server dok speed ne počne...I prije vašeg katanja su većina rekli da igraju do speeda...Jeste skatali neke nema šta ali vas ima najmanje 10 ally a njih su bile 2 po 37 igrača...Za sada na s1 ratuje jedino Sk i Bih TT...Dok vi ostali samo se gradite...I ally PO koja je sada vaš ving...pružala vam je otpor a bilo ih je 27 igrača...i to 5-8 igrača koji igraju aktivno a ostalo sve bila riža i o5 im niste mogli ništa...Hvatali su vam ofove kao ludi...:violina:

aha tu pricu pricaj unucima :brao::brao:

Obrisali su se jer su dobili po nosu, jer im je BAD i B.N.K. za jednu noc srusio citavu instituciju. Zato psss. Samo pogledaj kako se ciste krhotine sto su ostale od njih.. mole da ih se ne nepada preko praznika... kriza kriza :dailine:

pilot_mo
08.03.10, 01:14
Kako je ovo ipak bh, sva 3 naroda moraju biti jednako zastupljena pa ja otvaram "mostarsku školu"
Avangarda traviana!!

Naravno bit će tu i gostujućih profesora sa drugih "akademija".

Zbog velikog zanimanja upis u ljetni semestar se produžuje do kraja ovoga tjedna.

:spam::shy:

gurbet
08.03.10, 08:57
Kako je ovo ipak bh, sva 3 naroda moraju biti jednako zastupljena pa ja otvaram "mostarsku školu"
Avangarda traviana!!

Naravno bit će tu i gostujućih profesora sa drugih "akademija".

Zbog velikog zanimanja upis u ljetni semestar se produžuje do kraja ovoga tjedna.

:spam::shy:

Da zavrsim pricu o ovim skolama, igraci iz SA se razlikuju od onih iz BL samo po tome jer u BL,u ovom slucaju konkretno mislim na SK, ima neka foluska da se zlato uzme puno jeftinije nego kod nas, ovo sam cuo iz dosta izvora, kako pouzdanih , tako i nepouzdanih. Ispravite me ako grijesim posto ne volim nagadjanja i optuzivanja bez razloga i dokaza. Hvala

Harach_BL
08.03.10, 09:52
E pozz svima,nije me dugo bilo pa da i ja koju glupu kazem:funny:....

Prvo onaj Ali je skonto da nam ne raste pop u ally vec opada,odlicna zapaska momcino,rastu druge neke stvari....

Óvaj Firecub nezna pisati ili mu je Sarajevo dalje u srcu od Banjaluke cim pise malim slovom...

A ti Cossack sta se pravis budala,kao neznas ti o cemu Bega prica i prozivate ga u kojoj sobi bude.Manite se corava posla i pustite momka visé,uzjahali ko snasa na gas:brao2:Ja znam zasto se Bega obriso i aferim mu na tom potezu,pokazao je da je sam veci od komplet Bad institucije.I nesto me slabo ono sjecanje sluzi mada nije tema ovdje prosli ba3 server,al kako ono bi,vi ratovali sa Team ally pa odjednom saradnja,mora da ste se i vi Alde prepali ko i mi pa mu morali gg malo poravniti.I to da se bojimo Bada je istina,jer ako krenete na nas a krenucete kad tad,moracemo biti bar po sata vise online da mozemo i vama brisati gg-ove,ustvari probati barem,posto imate vi deffa.A i za gold vidim neko pise,pa normalno da je jeftiniji u BL,djabe bolan kad imaju mene papka da im kupujem,bagra sve do jednog.
Jebiga Bega morao sam ovo napisati,izvini buraz

Eto toliko i halalite ako sam koga uvrijedio na neki nacin....
Zlaja/Harach_BL

svaka mi dala
08.03.10, 09:58
Da zavrsim pricu o ovim skolama, igraci iz SA se razlikuju od onih iz BL samo po tome jer u BL,u ovom slucaju konkretno mislim na SK, ima neka foluska da se zlato uzme puno jeftinije nego kod nas, ovo sam cuo iz dosta izvora, kako pouzdanih , tako i nepouzdanih. Ispravite me ako grijesim posto ne volim nagadjanja i optuzivanja bez razloga i dokaza. Hvala

Ma da u pravu si 100%. zato je na drugom baxu trajno banovano 20% servera i zamisli većinu tog "jeftinog" zlata su nabavljali u Sa a ne u BL :). Da nebi došlo do zabune ja sam iz Sa i na tom serveru se igralo u alijansi gdje je najačih 5 igrača bilo trajno banovano :)

Harach_BL
08.03.10, 10:08
A da zaboravi jos vam reci imate Cvjetka spijuna,netreba vam i Bega jos,ili vam Cvjetko nece bas sve da kaze sta se desava kod nas:brao2::brao2::brao2::brao2:

Zlaja/Harach_BL

zalosno
08.03.10, 10:42
A ti Cossack sta se pravis budala,kao neznas ti o cemu Bega prica i prozivate ga u kojoj sobi bude.Manite se corava posla i pustite momka visé,uzjahali ko snasa na gas:brao2:Ja znam zasto se Bega obriso i aferim mu na tom potezu,pokazao je da je sam veci od komplet Bad institucije.I nesto me slabo ono sjecanje sluzi mada nije tema ovdje prosli ba3 server,al kako ono bi,vi ratovali sa Team ally pa odjednom saradnja,mora da ste se i vi Alde prepali ko i mi pa mu morali gg malo poravniti.I to da se bojimo Bada je istina,jer ako krenete na nas a krenucete kad tad,moracemo biti bar po sata vise online da mozemo i vama brisati gg-ove,ustvari probati barem,posto imate vi deffa.A i za gold vidim neko pise,pa normalno da je jeftiniji u BL,djabe bolan kad imaju mene papka da im kupujem,bagra sve do jednog.

Zlaja/Harach_BL

E moj Zlaja, ako se iko nije trebao javljati na temu starog s3 to si ti... I ja sam pokusao da izbjegnem ovu temu ali nemoze se jbga. Ti si jedan od najpodmuklijih igraca koji se bavi svim i svacim da bi spasio svoju guzicu ali takve igrace najvise volim :D
Bavis se tim goldom, to je OK jbga znalazi se raja svakako, ali sjecas li se sta si ekipi TEAM 12M pisao i uvlacio se da ti ne uzmemo sva sela...
BAD jeste ratovao s nama, i bilo nam je zabavno napadati se jer nam server nije bio sim city kao nekima koji su cekali kraj da pokazu svoje dobro cuvane off-ove i osvoje server. Dok smo mi ratovali vi ste iza ledja lupali po nasim igracima... da ne duzim bla bla bla
Manite se ljudi proslosti i ostavite taj s3 iza a igrajte ovaj server, politika je svakim serverom sve prljavija a nebi me cudilo da ovaj server dostigne vrhunac. Prosli s1 je bio dno a i ovaj s2 je je prljav do bola radi pojedinih igraca, ali ti igraci ne cine server. Svi znamo sta je Utdws uradio ali opet mi u TT imamo dosta njihovih igraca u ally i dobrodosli su.
Iako sam TT-ovac budimo realni BAD je definitivno najjaca ally na serveru i tu SK nemoze nista promijeniti...

dajine

doprex
08.03.10, 10:59
aha tu pricu pricaj unucima :brao::brao:

Obrisali su se jer su dobili po nosu, jer im je BAD i B.N.K. za jednu noc srusio citavu instituciju. Zato psss. Samo pogledaj kako se ciste krhotine sto su ostale od njih.. mole da ih se ne nepada preko praznika... kriza kriza :dailine:

Ja sam rekao da ste ih skatali par igrača ali zbog toga se nisu obrisali...Možete vi pričati šta god hoćete ali kada neznate ljude bolje da ćutite...
A šta ako vam BNK okrene leđa...Kako bi sami išli dalje...Zajedno BAD i BNK jesu dobre ally...ali ovdojeno čisto sumljam...

soe
08.03.10, 10:59
cuj skola sarajevska i banjalucka :biggrin: moram da naglasim da je najjaca skola traviana skola nemile donje...mi tu zlato ne kupujemo ... mi ga kopamo!!! :biggrin:

Harach_BL
08.03.10, 11:05
Hheehhee Ja stvarno neznam o kome ti lave pricas al ja nemam pojma sa ni ko si ni skim si ti igro al koliko se sjecam iz Team12 ally sam bio malo nesto u kontaktu sa Anarhom i ja mislim Admir,momak iz BL a zivi u Zenici....I molio bi bez vrijedjanja,podmukao nisam niti imam potrebe da vadim svoju guzicu.Istina jeste da mi je oteto par sela koja sam odmah vratio nazad i nisam nikad al zapamti nikad nikoga molio za bilo sto van svoje ally.Nemoj lagati bezveze nego samo istinu momak pricaj....
A i sto se golda tice bujrum javi se kupice Zlaja i tebi,kad je Beg bio cicija:brao2:

zalosno
08.03.10, 11:12
Aj ripit, hajmo igrat s1 i na kraju ko god da pobijedi casti pivama, bilo sarajevskim ili nektarom meni svejedno samo da se druzimo :D :alkohol:

Harach_BL
08.03.10, 11:23
Daj bolan mojne mi te,prvo me prozoves i izvrijedjas pa onda da pijemo pivu,moze bolan kod mene sve samo mojne lagati bezveze.To mi smeta pravo.reci onako kako je pa neka ide glava ako mora.
Zlaja

Damir-75
08.03.10, 11:41
Zbog Anarha, mislim da smo mi škola iz Gluhe Bukovice:alkohol:

Harach_BL
08.03.10, 11:50
Brz oporavak SK,cim mene nema da zas***m odma nije kako treba.Idemo ponoviti akciju al ovaj put idem i ja....

A i Dobermanu isto brz oporavak,nekontam samo polja ti u croopu na 12lvl a pola servera proslo,mora da si i ti off samo stanco:brao2::brao2::brao2:

Zlaja

gogi
08.03.10, 11:51
A šta ako vam BNK okrene leđa...Kako bi sami išli dalje...Zajedno BAD i BNK jesu dobre ally...ali ovdojeno čisto sumljam...

Nece niko nikome okrenuti ledja...saradjivali smo na proslom serveru,a sada i na ovom od samog pocetka i jos puno bolje... :gimmi5: Cisto da znas da do sada nije bilo ni najmanjih problema u ovoj saradnji,sve se fino dogovaramo bez ikakvih problema...

Ocito mnogim na serveru smeta saradnja B.N.K.-a i BAD-a, pa na razne nacine pokusavate da je ugrozite,pa sada jos rasprava na forumu...cccc
:gimmi5:

lutajuci_udarac
08.03.10, 12:04
E pozz svima,nije me dugo bilo pa da i ja koju glupu kazem:funny:....

Prvo onaj Ali je skonto da nam ne raste pop u ally vec opada,odlicna zapaska momcino,rastu druge neke stvari....

Óvaj Firecub nezna pisati ili mu je Sarajevo dalje u srcu od Banjaluke cim pise malim slovom...

Zlaja/Harach_BL

ma znaju oni dobro, jbg neki me ne vole valjda sto nemam dlake na jeziku, svima kažem ono što mislim i sto znam ..a za sobu me zvao paparazo da dođu na kafu, rek'o sam bujrum ali su izradili :)

i molim da se ne vrijeđa sk sto se tice naseg nacina igranja, da ja ne bi propjevao ( iako jos nije proljece ) ... svi furamo svoje stilove i taktike :) ha ya

njofra jesi ono svega ti jutros spavao a racunar upaljen :) plava tackica ti bi pored nicka a odoše kate, senator, :) i malo ti shabanoti preuredi izgled sela :P :lol2::lol2:

damire za tebe, http://travianreports.com/hr?img=03/udUikAt.png :P :P
za one koji ne znaju, to je ona oaza zbog koje je doslo do nesuglasica između bad-a i sk :)

i ewo još jedan fin hof :) :P :P
http://travianreports.com/hr?img=03/4bs25DO.png
inace ta kata je specijalno poslana iz centra za predškolsko obrazovanje Banja Luka :)

soe
08.03.10, 12:34
...
A i Dobermanu isto brz oporavak,nekontam samo polja ti u croopu na 12lvl a pola servera proslo,mora da si i ti off samo stanco:brao2::brao2::brao2:

Zlaja

izgleda da anakin ipak nece otkriti svoj pravi identitet na kraju servera...sem ako ne kupi neki novi :biggrin: :biggrin:

Ann1
08.03.10, 12:35
A joj ovih skola, i zeleo bih da dodam skolu nas sto cuvamo ovce i koze u Zimbabwe-u, i veoma smo napredniji u igri od ovih iz SA i BL, oni samo laprdaju i nidje ih nema i sve pricaju o nekoj buducnosti i proslosti videcete ovo videcete ono, care kad ce poceti to vase osvajanje servera? Ove godine il sledece? Znaci svako nek igra svoju i igru i dosta ove smesne price. Znaci "slika ili se nije ni desilo!"

ownedstyle

shegalo
08.03.10, 12:35
Jao jao, bega, po meni je vrlo jadno hvaliti se sad oduzimanjem te doline, nakon što su upalili brisanje accova, hajde fino mangupi pozivamo vas ostanite i sačuvajte dolinu i vaša sela.

lutajuci_udarac
08.03.10, 12:43
Jao jao, bega, po meni je vrlo jadno hvaliti se sad oduzimanjem te doline, nakon što su upalili brisanje accova, hajde fino mangupi pozivamo vas ostanite i sačuvajte dolinu i vaša sela.

zezam se shegalo, zezam se :)

ostajem ja, samo sto sada igram s vama ;)

njofra
08.03.10, 12:52
Hahaha cuj bege:) znaci spijuni su medju nama kvare nasu idealnu vezu:) eto ti damire sad znas da imamo rupu u sigurnosnom sistemu. A sto se napada tice respekt nemam sta rec tako to bude kad covjek popije, ali cujem da je i osvete bilo

lutajuci_udarac
08.03.10, 12:55
Hahaha cuj bege:) znaci spijuni su medju nama kvare nasu idealnu vezu:) eto ti damire sad znas da imamo rupu u sigurnosnom sistemu. A sto se napada tice respekt nemam sta rec tako to bude kad covjek popije, ali cujem da je i osvete bilo

sad me i špijunom nazivaš :(

još kad ti kažem da sam ja poslao te napade na tebe :brao2::brao2:
ma bilo je osvete pa i po mojim selima :D

njofra
08.03.10, 13:02
Pa znam bega da si to bio ti to i ptice znaju al ko sto segalo rece ostavite akaunte ako se gasite niste ni vrijedni skupljanja glavnog off lako je bit mangup pa ugasit acc, ponovio bi sta vam pasaluk rece al kontam banovat cete me ko i njega

lutajuci_udarac
08.03.10, 13:08
Pa znam bega da si to bio ti to i ptice znaju al ko sto segalo rece ostavite akaunte ako se gasite niste ni vrijedni skupljanja glavnog off lako je bit mangup pa ugasit acc, ponovio bi sta vam pasaluk rece al kontam banovat cete me ko i njega

nisam ja slao :)
oca'm mog :)
nisam imao konekcije sinoc od 12h pa ewo do nekih 11h danas :)
ne mogu ostavi acc malibega jer sam dobio acc u bad-u :P pa da ne popijem ban :)

pashaluk je bio malo bezobrazan, biraj kulturnije rijeci, a i prijavu je pisao drugi covjek, ne ja :)