PDA

View Full Version : Stanje na serveru (no spam !!!) (2009/2010)

Strane : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Ali
08.03.10, 13:29
Vidim niste se primili na lokalpatriotizam... čak sam saznao danas da se u Doboju i Bijeljini rade kursevi traviana za predškolski uzrast. Evo da razočaram shegala... mislio sam prestati ali moram primjetiti nešto.. greška je do mene što sam ložio BAD na SK .. jer su ovi u BADu definitivno bez inercije. Strah postoji ali izgleda da nije SK ta koja se plaši... vec ovi koji nisu ni naučili ratovati obrisali savez Batinara... navodno su dvoje u FF&FF imali istražene sjekire. Evo red je da priznam grešku i izvinem se igračima SK (Zlaja šta god da vam raste upotrijebite to protiv ovih trtaroša) bravo Banjaluka dole Sarajevo kakvo usmjereno obrazovanje. Podrum majka (Odoh i ja majko, Bosnu brani ti) Čestitke Malibegi koji je rijedak slučaj sarajevske škole u SK koji alternativnim metodama brani selo od mrskog mu neprijatelja i ne vidim razlog ovih komentara svaki od njih kad bi se pošao brisati uradio bi isto nego sad pametno sa tim nalogom u BAD odmah načepi nekog iz SK ... a ovi su ipak momci sa stavom uzvratit će garant

da i ja malo popa navucem pa da vas poderem i jedne i druge :alkohol:

shegalo
08.03.10, 13:39
Nisi me razočarao, i ti si jedan od onih koji ne otkriva svoj identitet u igri, a voli pametovat i zakuhavat. Ponavljam, svako ima svoj stil igre, politiku i cilj na ovom serveru, koji se vjerovatno razlikuje od tvog, a po meni su podrumaši i trtaroši jedino oni koji ovdje pišu a ne otkrivaju svoj identitet. Toliko od mene tebi.

Ali
08.03.10, 13:50
Sve si u pravu sam činjenice da nisam u jednako jakom savezu kao vi razmetljivci, ovo je moje jedino demokratsko oružje kojim trenutno raspolažem... evo da nisam anoniman poznavajuci tvoje bio bih zajednička investicija SK i BAD znam da bi uložili u mene sve kate koju su na raspolaganju. Zato je anonimnost poželjna mada i dalje stojim iza stanovišta da SK definitivno nema strah od bilo koga na serveru mislim da su moje predrasude (zbog činjenice da sam iz Sarajeva bile te koje su patriotske) zalutale u pogrešnom smjeru još jednom se izvinjavam a vama iz BADa preporuka da pišete Njemcima da uvedu server koji će trajati 8 godina, iako mislim da ni tada ne bi napali nikoga ozbiljnog i ravnog vama.

igor bl
08.03.10, 14:30
koliko ste pricali za BAD kad smo uzeli P.O. pod wing a vidi sad...
SK-MAO :brao2:
nema sta morate skupljati deff :dailine::opala:

haris_20_
08.03.10, 14:44
Ajde da i ja koju napisem ...
Prvo moderator ili sta je vec ne radi svoj posao ovdje ... forum je postao pun ljigavi stvari zbog kojeg mi se pocinje gadit igra !!!Fino pise no spam ali izgleda da je ovdje sve dozvoljeno !!!
Drugo zao mi je sto sam otisao na ove kordinate i pomalo igram sim city igru a dobro znaju oni sto su igrali s3 da sam jedan od oni sto se najvise rokao na serveru...
Trece pocinjem razmisljati o tome da dam acc ali mi zao prave raje da sad napustim server i ne sudjelujm u nasoj ako Bog da pobjedi , forum vise necu obilaziti i citati ljigave stvari i prepucavanja, jer kvari smisao i cilj ove igre ...

Toliko od mene pozdrav svima

princ tame
08.03.10, 14:47
nisam ja slao :)
oca'm mog :)
nisam imao konekcije sinoc od 12h pa ewo do nekih 11h danas :)
ne mogu ostavi acc malibega jer sam dobio acc u bad-u :P pa da ne popijem ban :)

pashaluk je bio malo bezobrazan, biraj kulturnije rijeci, a i prijavu je pisao drugi covjek, ne ja :)

begane sve je to ok ali sto napustiste SK, to me zbunjuje mozes mi objasniti molim te:):)

PRAVNIK
08.03.10, 15:07
izgleda da anakin ipak nece otkriti svoj pravi identitet na kraju servera...sem ako ne kupi neki novi :biggrin: :biggrin:

ti soe ako aludiras na mene da sam ja anakin grijesis mali decace:),anakin je vec rekao ko je i sta je tj.harambasa sa s1 i ne znam sto tebe boli tuky da li cu ja kupiti nesto ili ne, ima se moze se hvala bogu, mozda je doberman bio samo maska, ne znam to ovima sto se od pocetka servera interesuju za moje finansijsko stanje ostavljam na razmisljanje....

a sad samire zivio za ono legendo:alkohol::tnx:

dino99
08.03.10, 15:21
ma nemojte se djeco bolan hehehe,,, bola uzivajte i klikajte,,, sta vam je bolan bolan hehehe

lutajuci_udarac
08.03.10, 15:47
begane sve je to ok ali sto napustiste SK, to me zbunjuje mozes mi objasniti molim te:):)

kako sam naziv ally kaže, Ne mogu ti to oprostiti , ili ne možemo vam oprostiti, ono za oazu :)
a ne ide da mjenjam naziv SK ally :) i još jedan od razloga,
nisam jednostavno htio da uticem na dalji tok razvoja SK ally i citavog servera, jer se acc briše za par sati, a vjeruj mi da sam krenuo citava SK ally bi me podržala kao što su uvijek i podržavali :)

znam na sta ciljas i vjeruj mi da vas se SK ne boji ni 1%, smijem se kladiti da vise vi strahujete od SK nego li SK od vas, iako imate toliko podrške iza leđa :)

vidim kruže neke proračunice o stanju deff-a u bad-u i sk , ali ako i imate više deff-a, SK ima igrace koji su sposobni tako da ga razvuku da vam ni 5 BNK ally i još 5 wingova ne bi mogli navuci deff-a :)

a kol'ko se bojite najbolje je damir potvrdio :) kada je jednom rekao ( dok ste bili u sukobu sa ff-om, valjda da mene odnosno nas u SK zavara, "ko je lud da belaji pogledaj samo igrace koji su na granici, sve stari igraci , pa oni bi prvi nastradali" ) .

harach brate trebat ce mi golda uskoro na onaj acc u bad-u :brao2::brao2:

Ann1
08.03.10, 16:24
Stvarno evo da kazem par cinjenica na serveru, SK se igra i tu je ekipa koja bi se igrala i da imamo po 1 selo umesto ovih 12+sto imamo tako da kad god krenete dobro dosli nikom ostati duzni necemo igracemo se i sa 1 selom isto ko i sa ovih gomilu sto imamo. Tako da samo ostajte dobri i fini i nemojte da se gasite i dabogda bilo tarapane do samog kraja servera oni koji naprave Kolibu na lvl 100 zivi bili (sada bi trebalo da napisem puno karali al posto ce praviti lvl 100 kolibu verovano nista nece umociti jos 5 meseci :P). Mnogo ce se naroda razocarati kada im off sela nestanu sa velikim neispucanim offovima sto su klikali od pocetka servera:) Tako da se i tim silnim velikim offerima moze stati na kraj.

Cossack
08.03.10, 16:58
kako sam naziv ally kaže, Ne mogu ti to oprostiti , ili ne možemo vam oprostiti, ono za oazu :)
a ne ide da mjenjam naziv SK ally :) i još jedan od razloga,
nisam jednostavno htio da uticem na dalji tok razvoja SK ally i citavog servera, jer se acc briše za par sati, a vjeruj mi da sam krenuo citava SK ally bi me podržala kao što su uvijek i podržavali :)

znam na sta ciljas i vjeruj mi da vas se SK ne boji ni 1%, smijem se kladiti da vise vi strahujete od SK nego li SK od vas, iako imate toliko podrške iza leđa :)

vidim kruže neke proračunice o stanju deff-a u bad-u i sk , ali ako i imate više deff-a, SK ima igrace koji su sposobni tako da ga razvuku da vam ni 5 BNK ally i još 5 wingova ne bi mogli navuci deff-a :)

a kol'ko se bojite najbolje je damir potvrdio :) kada je jednom rekao ( dok ste bili u sukobu sa ff-om, valjda da mene odnosno nas u SK zavara, "ko je lud da belaji pogledaj samo igrace koji su na granici, sve stari igraci , pa oni bi prvi nastradali" ) .

harach brate trebat ce mi golda uskoro na onaj acc u bad-u :brao2::brao2:

E moj MALIbega koji si ti lik...svaki novi post ti je gori od predhodnog. :( Ne zna se koga vise lazes, ljude koji citaju tvoje postove ili samog sebe. Bacas ublehe kako si neki igrac a 2 puta ti je uhvacen off! To izgleda samo pravim igracima polazi za rukom :P
Onda stavis par logova kako si nesto uspio protiv BAD-a a cinjenica je da te nas 52. igrac po rangu farma ko kakvog maksuma! :D Sad pustas ublehe o accountu u BAD-u...dno dna! :(
Razloge gasenja mijenjas ali kakvi god oni bili pravi igrac nikada ne bi napustio svoju alijansu. Da ne govorim o utrosenom vremenu...a fax trpi ;)

Ne sumnjam da ces i dalje biti aktivan na forumu iako si rekao da se i od njega oprastas ali hajde ipak je to bila samo jos jedna laz u nizu :)

Ali
08.03.10, 16:59
Jasno se vidi kome piše Haris 20 pa evo i mog objašnjenja. Tema je politika i diplomacija i ja to činim u svojim postovima izuzimajući kratke replike na koje me isprovociraju.

Ne sviđa vam se kad se obznane istine, a one su jedine mjerodavne u ovoj temi, opomena od Firecubea je bila opravdana jer sam nasjeo na provokacije, ali nek pogleda moje postove od samog početka ... uvidjet će da sam na dobroj adresi. Evo dešava se i ono o čemu sam govorio: SK je shvatila da je razvlačenje vremena faktor koji ide u korist koaliciji BAD i BNK i evo otvoreno nudi sukob ...što pokazuje da su istinski igrači. Godilo je BADu juče kad sam im podizao ego i pisao hvalospjeve o deffu i snazi koalicije, ali danas druga priča ispade da je u koaliciji udruženje igrača svih gradova stare Jugoslavije puno korektne raje... dobrih igrača:O . Danas će biti još koliko hoćeš "slučajeva" iz BADA koji više neće posjećivati forum (mada će se zeleniti tačkice na forumu i čitat će se sve do zadnjeg slova) jer se pobogu počelo igrati prljavo. Prešutnim dogovorima i BAD i SK su navukli količinu sela i vojske, diplomatijom koja nije strana ni jednima ni drugima. Ali se desilo ono što je i trebalo da se desi malo bolji sluh za diplomatiju imali su u BADU i sad bi da mogu riješili diplomatijom ali SK je stvarno dosljedna u bombardovanju.

Pregazite ih momci, uvijek sam mrzio sise.

markov
08.03.10, 17:19
Jasno se vidi kome piše Haris 20 pa evo i mog objašnjenja. Tema je politika i diplomacija i ja to činim u svojim postovima izuzimajući kratke replike na koje me isprovociraju.

Ne sviđa vam se kad se obznane istine, a one su jedine mjerodavne u ovoj temi, opomena od Firecubea je bila opravdana jer sam nasjeo na provokacije, ali nek pogleda moje postove od samog početka ... uvidjet će da sam na dobroj adresi. Evo dešava se i ono o čemu sam govorio: SK je shvatila da je razvlačenje vremena faktor koji ide u korist koaliciji BAD i BNK i evo otvoreno nudi sukob ...što pokazuje da su istinski igrači. Godilo je BADu juče kad sam im podizao ego i pisao hvalospjeve o deffu i snazi koalicije, ali danas druga priča ispade da je u koaliciji udruženje igrača svih gradova stare Jugoslavije puno korektne raje... dobrih igrača:O . Danas će biti još koliko hoćeš "slučajeva" iz BADA koji više neće posjećivati forum (mada će se zeleniti tačkice na forumu i čitat će se sve do zadnjeg slova) jer se pobogu počelo igrati prljavo. Prešutnim dogovorima i BAD i SK su navukli količinu sela i vojske, diplomatijom koja nije strana ni jednima ni drugima. Ali se desilo ono što je i trebalo da se desi malo bolji sluh za diplomatiju imali su u BADU i sad bi da mogu riješili diplomatijom ali SK je stvarno dosljedna u bombardovanju.

Pregazite ih momci, uvijek sam mrzio sise.

Hahahahahahaha stvarno si lik. Prvo pljujes sk pa onda bad, kad skontas da nikog nisi isprovocirao poceces da pljujes i po svojoj alijansi... imaj malo dostojanstva kolega, pa za sta nas smatras...ccc...nadam se da razumes da je pola ovih postova cisti spamm i zaje*ancija...

ps. Bega koji ti je acc u BAD?

njofra
08.03.10, 18:12
HAHAHAH joj kralja bege:) pokupio mi ofčić od 450 sjekira i 250 kata u sporednom selu, ja i senatora da ne zaboravim i sad glavni u maloj raj:) Istina kata mi je žao al jebi ga šta je tu je:) rekoh ti bega malo prije OSTANI i ti i shabanoti, draže mi je farmat nego ganjati acc-ove koji će da se ugase svaki čas:) što se tiče pase ulovio ti je off ko malom djetetu a još imaš obraza to spominjat ko da si ti njega uhvatio, a taj silni deff koji ste ti i saban nakupili naravno potiče od vaših brdo multi acc-ova u blizini:) ali kao što sam rekao ostanite nije nikakav problem ima se čim deff probijat

Damir-75
08.03.10, 18:16

Pošto me citiraš, napiši makar tacno...
A tacan citat je : "Ko je lud da pocne rat, kad bi i moj gg a i Cecenov i Shomijev u roku od tri dana bio na nuli."
E sad pošto si to izvukao iz konteksta, poenta cijele price je bila da se meni a, mislio sam, ni spomenutim ne ratuje radi jednog "malog" igraca koji hoce da zakuha iz samo njemu znanih razloga...

Sto se tice zavaravanja, niti sam dosad niti cu ubuduce.

doprex
08.03.10, 18:28
Nece niko nikome okrenuti ledja...saradjivali smo na proslom serveru,a sada i na ovom od samog pocetka i jos puno bolje... :gimmi5: Cisto da znas da do sada nije bilo ni najmanjih problema u ovoj saradnji,sve se fino dogovaramo bez ikakvih problema...

Ocito mnogim na serveru smeta saradnja B.N.K.-a i BAD-a, pa na razne nacine pokusavate da je ugrozite,pa sada jos rasprava na forumu...cccc
:gimmi5:

Koliko ja vidim to nije saradnja nego NNP...Ne pokušavam da ugrozim saradnju nego kažem činjenice...Šta ako vam okrene leđa???A do sada nikakve koristo od vas BNK nije imala...Nikada se ne zna...Od koga će te tražiti deff onda???Samo nemojte da raskidate taj NNP jer nećemo imati sa kime ratovati onda...
Zaboravili ste sklopiti saradnju i sa BIH TT...Ja ovaj server ne igram da bi se gradio kao mnogi i stvarao saradnje...Ima dosta i igrač koji ratuju cijeli server i njih cijenim...ali ovi ostali što se grade samo uništavaju čar igre...

Ali
08.03.10, 18:45
Pošto me citiraš, napiši makar tacno...
A tacan citat je : "Ko je lud da pocne rat, kad bi i moj gg a i Cecenov i Shomijev u roku od tri dana bio na nuli."
E sad pošto si to izvukao iz konteksta, poenta cijele price je bila da se meni a, mislio sam, ni spomenutim ne ratuje radi jednog "malog" igraca koji hoce da zakuha iz samo njemu znanih razloga...

Sto se tice zavaravanja, niti sam dosad niti cu ubuduce.

Eto o tome ja pričam o gazdama ovo očito nema veze ni sa gradovima ni sa nacijom 10-ak gazda vode cijeli server, kad je oderat nekog jadu posalju junaka Arkadiusa ili ovi Sylera da tuku prvog komšiju jer je to interes saveza, a ako bi krenuli kojim slucajem na Damira-75 ili Shomibl a ne to su interesi saveza jer su njihovi guzovi u pitanju lakše je malogbegu baciti vukovima nego se ozbiljno zamisliti pred budućnosti.

Bumbar
08.03.10, 18:59
pustite svadu jasno je da sk i bad ne smiju jedni na druge:)nego uzeeli tetejci maloprije cvjetkucani off selo:(

lutajuci_udarac
08.03.10, 19:49
cossak se sad vadi na zaje*banciju a ja sam rekao da one rijeci nisu za zezanje :)
600 komada ce biti i više nego dovoljno :)

ma da brate, zato su se i bnk i bad udružili protiv sk, i samo da sk ne osvoji server, ta prica pocinje od alde i prve kahve između badara i team-ovaca :)

BAD zna da ako krenu na SK nemaju ni 1% šanse da osvoje ww ... :)

lolek
08.03.10, 20:25
bega sad je drugacija situacija i drugaciji server nego S3...
na proslom S3 smo 2 puta rusili ALDU... :evil:
i uzeli smo server....
ovaj tesko... :D

smije ko da se kladi da ce BHTT i ove godine da uzme server ?!?
samo zato sto je to jedina alijansa koja to zasluzuje pored SK...

Istorija sa proslog s1 a ne s3 se ponavlja....BHTT-ovci ce mozda skontati o cemu pricam... :)

samo ovaj server jos paklenija kombinacija.....

SK pojacana sa nekoliko igraca iz DELTE ... dvije najjace alijanse ikad na ba servera u kombinaciji...

Apsolutno prvi u svim statistikama....off...deff...
i broju artova.... i cak se pojedinci usude to i da ospore...
i mogu samo da se nadaju da ce to da se promijeni do kraja servera...
iako je to za ocekivati....
samo mi cemo i dalje napadati ...a bome se i braniti...
tako da ce te statistike i dalje progresivno rasti....
:einstein:
naravno u nasu korist... :wutra:

jos je puno mjeseci pred nama...
ima tu jos alijansi koje su u igri mogu nesto da promijene....
i svakakve kombinacije su jos uvijek moguce koliko god pojedinci mislili da nije tako...

lesinarbl
08.03.10, 20:27
joj foruma i furke :))))

ajd zakuvajte jos pa da zaratujemo dosadno je :D

jes se primaju ko izbjeglice na prazan stan :D

chupa chups
08.03.10, 21:07
Ovako prvo da pozelim sretan 8. Mart ovim curicama iz SK alijanse,a posebno zelim da pozdravim cvjetkocana & company....

Dalje,prodajem selo,veoma fino,zitna u full-u,pekara,mlin silosi sve,... trenutno nema rezidencije mislim da je i nece biti pa zato dajem selo jeftino pravo,znaci bez temelja bez icega!
Ako me neko upita zasto sam oteo to selo igracu cvjetkocano,odgovor je jednostavan,malo selo mirno,jedno od manjih njegovih sela,ima fin pogled na privatno jezero SK alijanse, i sto bi kolega cvjetkocano rekao ma nije bilo vojske bilo samo 3k offa za farmanje,recimo da mu vjerujemo i recimo da vi meni vjerujete da sam ja uzeo selo to maleno eto zato sto je fino malo usamljeno selce :smijeh:

Selo se zove trenutno Balzamico tako kad budete htjeli da dodjete u obilazak sela da znate gdje cete.
Mada ne mozete promasiti :haha:
A to zasto se zove Balzamico,to vec SK elita zna ;)

Eto ugodno vam vece zelim,ako neko zeli selo nek se javi zna gdje ce me naci,mora preuzeti samo troskove 1 Starjesine :smijeh:

:lol2:

lolek
08.03.10, 21:12
svaka cast....
dobro izvedena akcija...
nek ste i vi nesto napravili... ;)

nece da slusaju kad im kazem da i vi znate znanje...... :snijeg:

Bumbar
08.03.10, 21:17
svaka cast....
dobro izvedena akcija...
nek ste i vi nesto napravili... ;)

nece da slusaju kad im kazem da i vi znate znanje...... :snijeg:

znas druze ti zasluzujes postovanje i bilo bi dobro da ima u svim alijansama takvih igraca kao ti!!!

balzamico
08.03.10, 21:25
hvala cupy, ja sam pocascen :))

doprex
08.03.10, 21:26
Ev da vam i ja čestitam...za razliku od nekih vi ste vrh...napadate,branite se....kao i mi...srećno dalje...:gimmi5:

Ann1
08.03.10, 21:34
Ovako prvo da pozelim sretan 8. Mart ovim curicama iz SK alijanse,a posebno zelim da pozdravim cvjetkocana & company....

Dalje,prodajem selo,veoma fino,zitna u full-u,pekara,mlin silosi sve,... trenutno nema rezidencije mislim da je i nece biti pa zato dajem selo jeftino pravo,znaci bez temelja bez icega!
Ako me neko upita zasto sam oteo to selo igracu cvjetkocano,odgovor je jednostavan,malo selo mirno,jedno od manjih njegovih sela,ima fin pogled na privatno jezero SK alijanse, i sto bi kolega cvjetkocano rekao ma nije bilo vojske bilo samo 3k offa za farmanje,recimo da mu vjerujemo i recimo da vi meni vjerujete da sam ja uzeo selo to maleno eto zato sto je fino malo usamljeno selce :smijeh:

Selo se zove trenutno Balzamico tako kad budete htjeli da dodjete u obilazak sela da znate gdje cete.
Mada ne mozete promasiti :haha:
A to zasto se zove Balzamico,to vec SK elita zna ;)

Eto ugodno vam vece zelim,ako neko zeli selo nek se javi zna gdje ce me naci,mora preuzeti samo troskove 1 Starjesine :smijeh:

:lol2:

Svaka cast BIH TT, super akcija ekstra odradjeno. Nas cvjetko ce sada u nekom drugom selu da nastampa "off za farmanje" samo znam da je bio poveliki to off za farmanje... Idemo dalje svaki respect za vas borite se kao lavovi.

ownedstyle

Bumbar
08.03.10, 21:48
Svaka cast BIH TT, super akcija ekstra odradjeno. Nas cvjetko ce sada u nekom drugom selu da nastampa "off za farmanje" samo znam da je bio poveliki to off za farmanje... Idemo dalje svaki respect za vas borite se kao lavovi.

ownedstyle

kakvi su ovo izljevi ljubavi ??ovi ce se jos udruziti :) pa smo donji:)hahaha

Ann1
08.03.10, 21:54

Druga stvar je cestitati ljudima na fer i korektnoj borbi da njih nema mi bi se davno pogasili nama je ovako zanimljiv server, a to sto vi i BNK nesto klikcete i samo laprdate po forumu o svojoj moci i jacini sta da vam ja radim. Jesam li vam ja kriv sto vam nije zanimljivo? Sto ocete po svaku cenu da napravite WW... I nemoj da se pravis pametan kad nisi.

balzamico
08.03.10, 22:01

sve je moguce druze, dobro smo se upoznali za ovih par mjeseci haha tako da bi mogli razmisliti i o toj opciji ;)

Bumbar
08.03.10, 22:05
Druga stvar je cestitati ljudima na fer i korektnoj borbi da njih nema mi bi se davno pogasili nama je ovako zanimljiv server, a to sto vi i BNK nesto klikcete i samo laprdate po forumu o svojoj moci i jacini sta da vam ja radim. Jesam li vam ja kriv sto vam nije zanimljivo? Sto ocete po svaku cenu da napravite WW... I nemoj da se pravis pametan kad nisi.

kako nisam??ja se osjecam strasno pametnim a ti??vama ipak ostaje samo da pomalo po forumu ujedate!!!ipak se zna ko je najjaci ker u avliji:)valja stisnuti sila je to!!!zato nek ste vi zivi i zdravi i rjeciti na forumu:)jos nesto ne kaze se ocete,jbg drug pretpostavljam da si skolovan momak kaze se hocete:)ja maloprije hvalim loleka jer je korektan a takvi ljudi su dobro dosli ne samo na forumu a ti se nesto nerviras cccc

lesinarbl
08.03.10, 22:07
kako nisam??ja se osjecam strasno pametnim a ti??vama ipak ostaje samo da pomalo po forumu ujedate!!!ipak se zna ko je najjaci ker u avliji:)valja stisnuti sila je to!!!zato nek ste vi zivi i zdravi i rjeciti na forumu:)jos nesto ne kaze se ocete,jbg drug pretpostavljam da si skolovan momak kaze se hocete:)ja maloprije hvalim loleka jer je korektan a takvi ljudi su dobro dosli ne samo na forumu a ti se nesto nerviras cccc

ajd bolan vrati se na glasanje i vidi sta cete :)

previse ste svi jaki na forumu i prepametni !

soe
08.03.10, 22:16
...
smije ko da se kladi da ce BHTT i ove godine da uzme server ?!?
...

kako mislis "i ove godine"?! koje godine su to uzeli?!

...
evo TT npr,ja sam sarajlija,zivim na bistriku igram u TT...

budi iskren i reci da zivis na toki, dzeki ili nekom visocijem naselju sa memli strane grada :biggrin:

p.s.fakat bi bila furka da komunisti i tetejci naprave saradnju i da se onda ratuje istok vs zapad

Ann1
08.03.10, 22:25
Ma kada me beze iritiraju ove BAD-are sto puno laprdaju, sto lepo ne kazete istinu svetu da cita...
Imate tajni dogovor sa SK da ne ulazite u konflikte da bi mogli na miru da se stekate i pobedite na kraju. Posto SK ne gradi WW da bi mi ispucali offove na BNK jer vi neceta da budete papci i raskinete saradnju sa BNK, i zabijete im noz u ledja posteno i ispadnete *******, nego da SK odradi prljavi posao i omoguci vam Kolibu na lvl 100. Ajd sada tisu tamo. I jeste zavrsili glasanje?

lolek
08.03.10, 22:26
soe kako mislis "i ove godine"?! koje godine su to uzeli?!

pa prosli s1 ... :)

Damir-75
08.03.10, 22:32
Ma kada me beze iritiraju ove BAD-are sto puno laprdaju, sto lepo ne kazete istinu svetu da cita...
Imate tajni dogovor sa SK da ne ulazite u konflikte da bi mogli na miru da se stekate i pobedite na kraju. Posto SK ne gradi WW da bi mi ispucali offove na BNK jer vi neceta da budete papci i raskinete saradnju sa BNK, i zabijete im noz u ledja posteno i ispadnete pickice, nego da SK odradi prljavi posao i omoguci vam Kolibu na lvl 100. Ajd sada tisu tamo. I jeste zavrsili glasanje?

Kako ti nije bilo mrsko ovo da napises ???:ahahah::ahahah::ahahah::ahahah:

Ann1
08.03.10, 22:36
Kako ti nije bilo mrsko ovo da napises ???:ahahah::ahahah::ahahah::ahahah:

E jebiga ja tako cuo, tj, tako mi bilo naredjeno da radim do kraja servera sta ja sad tu mogu... A gledam sve se nesto Bad velica a ja tu nevidim zasto... Pa cisto da razresim misteriju zvanu "Pakleni plan".
Jeste zavrsili glasanje?

ownedstyle

MeMobscene
08.03.10, 22:51
ovo je sve smijesno, odoh ja da otimam sela :D

soe
08.03.10, 22:51
pa prosli s1 ... :)

ako je to uzimanje servera, onda su uzeli do sada sve odigrane ba servere :biggrin:

.... Ti Soe stari spameru :heduan2:u skokovima.

spadnem s konja u skokovima?! :biggrin:

doprex
08.03.10, 23:09
Imate tajni dogovor sa SK da ne ulazite u konflikte da bi mogli na miru da se stekate i pobedite na kraju. Posto SK ne gradi WW da bi mi ispucali offove na BNK jer vi neceta da budete papci i raskinete saradnju sa BNK, i zabijete im noz u ledja posteno i ispadnete pickice, nego da SK odradi prljavi posao i omoguci vam Kolibu na lvl 100. Ajd sada tisu tamo. I jeste zavrsili glasanje?

Da da da...Sve ste izbacili Dm-Rm i BNK za ww...PO meni su oni favoriti...Samo neka se drže dalje i po mogućnosti sami sebe...A BAD,bihTT i SK 90% neće da osvoje server...Noramlno svako će se truditi ovo ono...ali nemožeš se potruditi koliko se može uništiti...I de malo manje pričajte po forumu više igrajte da bude zanimljivije...Ovi samo pričaju...a ne sprovode u djela...I đe je to zanimljivo da se ne ratuje na igrici koja traje godinu dana...Mi da smo se htjeli graditi mi bi igrali njemački 10x server koji završi za 1-2 mjesec-a...

german
08.03.10, 23:31
Ja sam rekao da ste ih skatali par igrača ali zbog toga se nisu obrisali...Možete vi pričati šta god hoćete ali kada neznate ljude bolje da ćutite...
A šta ako vam BNK okrene leđa...Kako bi sami išli dalje...Zajedno BAD i BNK jesu dobre ally...ali ovdojeno čisto sumljam...

Nemojte mi B.N.K.. okretatiii ledjaaaaaa molim vasss............................................. ............ ja sam vaš dobri general :shy: :D

Samo se provaljuješ, vidi se da nemaš pojma!
Obracunali smo se sa FF, citali smo ih od samog pocetka, raselili smo njihove otpatke... Gotova stvar!
Ako nesto sumnjas fino kokaina i ostale koji su slali poruke tipa nema smisla igrati na ovom serveru kad su svi protiv nasi tako to bla bla... pa onda drzi lekcije.
Al neka, ti si ti tako informisan da ne znas ko vodi koju alijansu dalje od svog kvadranta! lol

Još jednom B.N.K. je alijansa koja može opstati samostalno, al šta cemo kad nema potrebe... :asko:
:asko: :asko: :asko:

lesinarbl
08.03.10, 23:34
Uputstvo Pljačkaš sedmice
Rang Alijansa Resursi
1. BAD 4062138
2. BIH TT 2 2454213
3. B.N.K.™ 2384213
4. SK-BOOM 1877216
5. -SK- 1649639

boze sramote ccc

raspada se SK

dok sam ja ovo vodio bili smo prvi u svemu a vidi sada ovo cccc sramota :(

dodje mi da se ugasim jer moj brod tone :(

Ann1
08.03.10, 23:48
Uputstvo Pljačkaš sedmice
Rang Alijansa Resursi
1. BAD 4062138
2. BIH TT 2 2454213
3. B.N.K.™ 2384213
4. SK-BOOM 1877216
5. -SK- 1649639

boze sramote ccc

raspada se SK

dok sam ja ovo vodio bili smo prvi u svemu a vidi sada ovo cccc sramota :(

dodje mi da se ugasim jer moj brod tone :(

Da ti brat kaze, mi smo krali kad nam je trebalo kada je bilo najpotrebnije, a sada vise ti se isplati ne farmati i gubiti vojsku na ljudima jer sve to sto ukrades das u gubitke a to sto ove bad-are farmaju sada cisto da malo nakite profil jel im zlatne medalje mozes prebrojati na prste. A imaju kompleks kada otvore SK stranicu sve se zuti ko suncokret.

lutajuci_udarac
09.03.10, 00:06
off bad ally ce da ide na bnk :)
garantujem vam! :D

Maki43
09.03.10, 12:50
sad su svi protiv farmanja, a ocmi...cekaju da im mi ocistimo farme i onda neki navale....

markov
09.03.10, 13:34
sad su svi protiv farmanja, a ocmi...cekaju da im mi ocistimo farme i onda neki navale....

pa ko ima mozga sracunace lagano... u proseku ti je 130k produkcija po satu... za ceo dan oko 2 miliona resursa ti je produkcija... ti toliko nafarmas za celu sedmicu (u proseku) a koliko na tom farmanju gubis vojske.... tako da ne "fali" nista farmanju, ali server je dostigao taj broj sela po igracu da nije neophodno farmati... naravno ako imas bas toliko slobodnog vremena da klikces na linkove po ceo dan i saljes po 50-100 sekira ili batina nije losa zanimacija... za tebe...

Maki43
09.03.10, 14:14
pa ja sam proslu sedmicu digla oko 6 miliona resa....
nisam farmala multi acove kako neki jer ih mi nemamo....:)
tako da...milsim da se isplati.....mada ekonomska racunica kod nas bas nije bitna....:)

Ali
09.03.10, 17:13
Oblačno sa umjerenom dozom straha BADa od dijela SK koji nije zainteresovan za gradnju čuda. Očito da MAlibega nema acc u BADu jer sve su prilike da se neće zakuhati. DAmir flertuje sa Ann1 priča se šuplja, demokratski narodni izbori u BADu, Cimac popusio selo, sprema se saradnja SK sa TTetejcima ili im je TT ponudio da im budu wing, pišite ljudi nešto, diplomatija je čudo :tv:

lolek
09.03.10, 17:20
Oblačno sa umjerenom dozom straha BADa od dijela SK koji nije zainteresovan za gradnju čuda. Očito da MAlibega nema acc u BADu jer sve su prilike da se neće zakuhati. DAmir flertuje sa Ann1 priča se šuplja, demokratski narodni izbori u BADu, Cimac popusio selo, sprema se saradnja SK sa TTetejcima ili im je TT ponudio da im budu wing, pišite ljudi nešto, diplomatija je čudo :tv:

to kralju ... :)

to ti je najjaca koju si izrekao do sada ...

:D

Ali
09.03.10, 17:24
to kralju ... :)

to ti je najjaca koju si izrekao do sada ...

:D

hvala, hvala nisi ti jedini koji to misi, ali si rijedak od hrabrih koji priznaje, sve oni čitaju, vagaju, prate cesto puta ignorišu jer iza Šabana se ne pjeva. Evo friška novost prošla kružna u BADu i SK da se ova tema ignoriše jer narušava ugled (hahahah) oba saveza i zaoštrava se situacija u regionu.

princ tame
09.03.10, 17:50
off bad ally ce da ide na bnk :)
garantujem vam! :D

daj bega saberi se covjece, ne znas sta govoris, na kafi si reko da ce jedan od vas dvojice biti izbrisan do kraja servera ti ili simo. svi znamo ko se izbrisao

onda kazes nemozes vise da igras, pa se izbrises

a sad opet igras i to u bad-u

nije ni tebi lako,

ali bices ti dobro mald si ima nade za tebe:):):)

:spamfamilija:

Bumbar
09.03.10, 19:26
hahaha nema nista od toga kad svi znamo da ce sk biti bad wing:)i to jedan od boljih:)
Bad se pravo plasi mili!!evo recimo organizovala se nagradna igra:pitanje glasi:
Ko ce sledeci da se brise iz sk?!!
prilikom brisanja koga ce napasti taj junak???
svi znamo da junaci napadaju samo kad brisu acc:)

njofra
09.03.10, 19:28
Eno raspisao sam potjernicu u BAD-u za begom valjda ćemo ga nać:)

lesinarbl
09.03.10, 19:38
Eno raspisao sam potjernicu u BAD-u za begom valjda ćemo ga nać:)

izdao nas bega !!

kad ga nadjete javite nam da ga iskatamo :)))

nemojte samo da ga mi moramo traziti hehehehe

lutajuci_udarac
09.03.10, 19:41

nikad ne reci nikad :)

Ali
09.03.10, 19:48
hahaha nema nista od toga kad svi znamo da ce sk biti bad wing:)i to jedan od boljih:)
Bad se pravo plasi mili!!evo recimo organizovala se nagradna igra:pitanje glasi:
Ko ce sledeci da se brise iz sk?!!
prilikom brisanja koga ce napasti taj junak???
svi znamo da junaci napadaju samo kad brisu acc:)

I ja sam te momke nazivao svakako ali kako vrijeme odmiče sve ih više poštujem nisu oni ni mogli sami (mada je shabanoti navodno begin acc) maloprije sam gledao u kartu ako ćemo pošteno po nekom rezonu nije trebao pasha onu livadu nije mu ono gg, e sad što dozvoli SK da im mudruju Marko i slični sateliti BADa sve u svrhu cuvanja sebe, sve u svemu: R.I.P malibega, i puno sreće na novom nalogu obavezno skrljaj Marka ili Shomca pa ćeš vidjet hoće li biti rata.

lutajuci_udarac
09.03.10, 19:48
e moj prince, da si na mom mjestu nebi nidokle dogurao, to ti garantujem :)

imam šifru od accunta koji je u bad ally, sigurno :)
uletim ono kad imam vremena, važno je da off-a ima :)

shomac idi s malom tamo na msn-u :P

zasto da sada pokazujem koji acc imam u bad ally kada nisu u ratu sa SK ?
logika brate .. logika :)
pushate me res-ama i onda rušim ww od bnk :P:P :predaja::predaja:

Ali
09.03.10, 20:54
Što bi reko Mija u Maratoncima (... uh Sunce ti j*bem žarko kad se sad nisam šlogiro ...) izgleda da je u Cvjetkovom selu koje je oteto bilo oko 25 kila offa hehe "za farmanje" egzodus jbt. Pa stvarno mislim nema smisla... ja od početka servera do sad napravio 15 kila, a legenda ovo pravila u običnom selu.... sad nek vrati ljudima one satne... nije ga stid :cry:

Bumbar
09.03.10, 21:34
Što bi reko Mija u Maratoncima (... uh Sunce ti j*bem žarko kad se sad nisam šlogiro ...) izgleda da je u Cvjetkovom selu koje je oteto bilo oko 25 kila offa hehe "za farmanje" egzodus jbt. Pa stvarno mislim nema smisla... ja od početka servera do sad napravio 15 kila, a legenda ovo pravila u običnom selu.... sad nek vrati ljudima one satne... nije ga stid :cry:

hehehe cvjetko ce izgubiti i drugi off.cujem da tetejci slave sto dzony vodi sk!!!:)cak se i u wingovima javlja kruznim!!!

lesinarbl
09.03.10, 22:08
hehehe cvjetko ce izgubiti i drugi off.cujem da tetejci slave sto dzony vodi sk!!!:)cak se i u wingovima javlja kruznim!!!

aha slave tetejci , slave i njihovi glavni gradovi :)

Bumbar
09.03.10, 23:41
opet ti dodes a ne pozdravis se???pa kako si?nema te nesto u zadnje vrijeme?otkako te nema ovi tvoji nesto stalno po badu!

lutajuci_udarac
10.03.10, 01:31
acc Shabanoti , vlasnik aco iz BL, potvrdit ce vam svi u SK... bili smo jedan drugom pozer, igrali kao jedan, sve zajedno, pa nas možda zbog toga trpate u jedan koš,

prince moj nisam se izbrisao iz straha od vas, sigurno, jer da je tako ja bih se na pocetku servera cim sam vidio kordinate izbrisao, stvarno ne kontam kako ne želiš da shvatiš da imam privatnih razloga zbog kojih nisam mogao da nastavim igrat punim tempom ... dovoljno je bilo samo da pogledaš moj napredak zadnjih 15 dana :) sve ce ti biti jasno :)

mene bad nikad nije napadao do ovog brisanja , ja njih jesam, da li wing ili glavnu ally, ja sam napadao,

i zar nije normalna da off koji mi je stajao u selu prilikom brisanja acc upotrijebim na nekom ko mi nije drag i naravno da pomognem svojoj SK ally :) i pri tom me neki likovi sada kada se izbrisao nazivaju kukavice a do jucer sutili kao da su katranom zaliveni :)

istina je da je i pasha uhvatio moj off, prilikom povratka iz katanja njegovih sela :) nekih 10k pješadije i 4,5k tv, ovnove i kate ali je prilikom toga izgubio oko 8.5k impera i 2.5k cezarisa :) znaci da je i on imao gubitke, :)

i et raja izbris'o sam se, završite samnom, volio bih kad bi me spominjali u tim bukvarima iz kojih u školama traviana djeca uce igrat travian u BL , Sarajevu i distriktu :) a ne ovdje na forumu :)

i da, čestitam tetejcima na otetom selu ako sam dobro informisan, znam da je bilo preko 25k off-a u selu :)
prva njihova akcija vrijedna pomena ali kažu da ih dzony nervira samo tako, svaku noc im briše po 1gg :)

i još nesto, cvjetko je taj off napravio od svojih res-a ... išla mu je samo JEDNA satna :)
tako da ne mislite da je na racun drugih napravio taj off :)

pozdrav za njofru :D

sabanezi
10.03.10, 01:39

TeTejci slave uvjek, pa to bilo loshe ili dobro..

Gradovi se izgoldaju, ali offovi se prave mjesecima ;)

Uvjek imaju obraza pa cestitaju nakon napada, dok neki kazu da off koji je po procjeni iznosio 20k sjekira i 10k teuta + kate, bio off za farmanje ( a sav je po pojacanjima bio, nova shema farmanja ). Mada je to jos ne utvrdjena cifra, ali koliko smo saznali bilo je priblizno tako nesto ;)

U svakom slucaju bravo TT super odradjena akcija :)

Ali
10.03.10, 02:03
acc Shabanoti , vlasnik aco iz BL, potvrdit ce vam svi u SK... bili smo jedan drugom pozer, igrali kao jedan, sve zajedno, pa nas možda zbog toga trpate u jedan koš,

prince moj nisam se izbrisao iz straha od vas, sigurno, jer da je tako ja bih se na pocetku servera cim sam vidio kordinate izbrisao, stvarno ne kontam kako ne želiš da shvatiš da imam privatnih razloga zbog kojih nisam mogao da nastavim igrat punim tempom ... dovoljno je bilo samo da pogledaš moj napredak zadnjih 15 dana :) sve ce ti biti jasno :)

mene bad nikad nije napadao do ovog brisanja , ja njih jesam, da li wing ili glavnu ally, ja sam napadao,

i zar nije normalna da off koji mi je stajao u selu prilikom brisanja acc upotrijebim na nekom ko mi nije drag i naravno da pomognem svojoj SK ally :) i pri tom me neki likovi sada kada se izbrisao nazivaju kukavice a do jucer sutili kao da su katranom zaliveni :)

istina je da je i pasha uhvatio moj off, prilikom povratka iz katanja njegovih sela :) nekih 10k pješadije i 4,5k tv, ovnove i kate ali je prilikom toga izgubio oko 8.5k impera i 2.5k cezarisa :) znaci da je i on imao gubitke, :)

i et raja izbris'o sam se, završite samnom, volio bih kad bi me spominjali u tim bukvarima iz kojih u školama traviana djeca uce igrat travian u BL , Sarajevu i distriktu :) a ne ovdje na forumu :)

i da, čestitam tetejcima na otetom selu ako sam dobro informisan, znam da je bilo preko 25k off-a u selu :)
prva njihova akcija vrijedna pomena ali kažu da ih dzony nervira samo tako, svaku noc im briše po 1gg :)

i još nesto, cvjetko je taj off napravio od svojih res-a ... išla mu je samo JEDNA satna :)
tako da ne mislite da je na racun drugih napravio taj off :)

pozdrav za njofru :D

Reko sam "navodno" ne noraš se ti meni pravdati... mogu ložiti ove na one i sl. gluposti, ali sam dosta finih stvari čuo o tebi i nek si tukao ove nehljebe tužno je što se oko te livade nije moglo dogovoriti ako i imaju presutan dogovor (popustljivost je znak slabosti) mislim da nisi imao podrsku svog saveza koliko god ti njima bio lojalan i fer na kraju... vodit cu racuna da te ne spominjem u narednim postovima. ako te i spomenem vjeruj da ce kontekst biti pozitivan.

lesinarbl
10.03.10, 07:28
TeTejci slave uvjek, pa to bilo loshe ili dobro..

Gradovi se izgoldaju, ali offovi se prave mjesecima ;)

Uvjek imaju obraza pa cestitaju nakon napada, dok neki kazu da off koji je po procjeni iznosio 20k sjekira i 10k teuta + kate, bio off za farmanje ( a sav je po pojacanjima bio, nova shema farmanja ). Mada je to jos ne utvrdjena cifra, ali koliko smo saznali bilo je priblizno tako nesto ;)

U svakom slucaju bravo TT super odradjena akcija :)

bravo mister x doceka nas samo tako :razmislja:

svaka cast od mene i sevikusa :byebye:

ps.cujem li nesto lose o ovome sada sto sam cestitao na dobro postalljenom deff-u i na zabijanju mene sevikusa na mister x-u zahtjevacu da se zakljuca tema:)

al eto svemu dodje kraj pa i meni tako :byebye:

sabanezi
10.03.10, 08:27

ps.cujem li nesto lose o ovome sada sto sam cestitao na dobro postalljenom deff-u i na zabijanju mene sevikusa na mister x-u zahtjevacu da se zakljuca tema:)

Đe maca :D

Jao ovih TeTejaca :weeee:

Nista loshe evo :)

Samo sta ce reci mister na ovo kad vidi sta mu uradiste od akaunta, pa zavrsi ko treci branitelj servera :D

balzamico
10.03.10, 08:30

zahvaljujem se u ime Mister x-a, i vjerujte da necete cuti nista lose od tetejaca, predlazem da sad klikate deff kao ja i uzivate do kraja servera :mudrac:

cimac
10.03.10, 10:04

ma kaki 25 kila bilo je preko 50 kila :king:

slabo si cuo drug...znas i sam ko je najaci offer na ba serveru :)

Kad porastem bicu cimac:)

haris_20_
10.03.10, 10:21
ima li ti logova ljepljenja na mister x u

Ali
10.03.10, 10:36
ima li ti logova ljepljenja na mister x u

heheheh, a onda mene zovu Pero ložač. Vi iz BADa bogami ko da ste UN posmatrači napravite nešto pa će biti logova.

Maximian
10.03.10, 10:37
TTesko da ce ih i biti, jbga navika nam takva al posto ima spijuna u nasim wingovima sigurno ce prosljediti. Uglavnom Shomibl slabo fejkas, Dzony je bolji sto se toga tice puno :D

a gdje je Anakin???

Ammar&dualke

Bumbar
10.03.10, 11:21

ne vjerujem da moze neko biti toliki papak pa da ti kaze nesto lose!!!posteno si cestitao takve ljude svi cijene!!evo i ja cestitam tetejcima!bravo!!!

MeMobscene
10.03.10, 13:30
heheheh, a onda mene zovu Pero ložač. Vi iz BADa bogami ko da ste UN posmatrači napravite nešto pa će biti logova.

eh jesi dosadan u PM... jbg, nisam se mogao suzdrzati!

Ali
10.03.10, 13:41
eh jesi dosadan u PM... jbg, nisam se mogao suzdrzati!

Popuštaju živci, kako se nisi mogao suzdržati, boli istina... pa hajd da i ti nešto napišeš, vi iskočite iz dimija samo kad vidite na statistici da su se porokali ...i onda zadovoljno trljate ruke... vrati se ti kume Farmvillu ... Svaki post ima svoju svrhu evo vidiš da su umukli cosack, njofra, Damir, jer pišem istinu: BAD će ginuti do zadnjeg TTejca.

njofra
10.03.10, 14:25
Hahaha ma tu smo nego nam dosadilo odgovarat na tvoje kucne ludorije:) nego bolan kad smo tako bezopasni de bolan reci nik da se druzimo ako nista u pisanoj formi:) nego bolan svakom si loncu poklopac ti izgleda samo visis ovdje, idi bolan zguzi sta vani

Ali
10.03.10, 14:38
Hahaha ma tu smo nego nam dosadilo odgovarat na tvoje kucne ludorije:) nego bolan kad smo tako bezopasni de bolan reci nik da se druzimo ako nista u pisanoj formi:) nego bolan svakom si loncu poklopac ti izgleda samo visis ovdje, idi bolan zguzi sta vani

Da mogu guzit, ne bi igro Traviana:jelpada: samo gledam Dnevnik i visim ovdje neka me još malo u ilegali javit ću se ko sam kad se zakuha.

njofra
10.03.10, 14:41
Hahaha bog te mazo izdrzao si citavih 7 minuta:) LJUDI BA VRATITE ANAKINA ON JE BAREM ZNAO DA PJEVA, OVAJ SAMO STENJE!

Ali
10.03.10, 14:44
Hahaha bog te mazo izdrzao si citavih 7 minuta:) LJUDI BA VRATITE ANAKINA ON JE BAREM ZNAO DA PJEVA, OVAJ SAMO STENJE!

dimijaš

njofra
10.03.10, 14:47
Hahaha po ko je diro Rambo?

Ali
10.03.10, 15:01
Hahaha po ko je diro Rambo?

Ko da gledam da će me Firecube zbog ovoga staviti na čekanje, ali ne mogu da ne primjetim da imaš zajeban mentalni sklop: svaka druga ti je "de bolan", a svrha pisanja ne postoji ...ako već hoćeš da se dopisujemo pričaj nam malo kako uvaliti špijuna u vodstvo dva saveza koja se rokaju čitav server... formula je beton tu ste jaki, vjerovatno je to ideja nekog ko ne posta ovdje jer sam pratio vaše postove niko mi se od vas pričalica ne doima nešto inteligentnim, a ovo za poklopac možda si i u pravu pisat ću rjeđe da me ne bi protumačili ko šarlatana.

njofra
10.03.10, 15:09
A sto se ispisa, izgleda da je neko naseg sveznadara pogodio u zicu:) hajde Pera BOLAN reci sta te muci, ko te dirao dok si bio mali?

lesinarbl
10.03.10, 17:45
ne vjerujem da moze neko biti toliki papak pa da ti kaze nesto lose!!!posteno si cestitao takve ljude svi cijene!!evo i ja cestitam tetejcima!bravo!!!

ma degeni pravi znao sam sta ce biti :)

Damir-75
10.03.10, 18:30
Popuštaju živci, kako se nisi mogao suzdržati, boli istina... pa hajd da i ti nešto napišeš, vi iskočite iz dimija samo kad vidite na statistici da su se porokali ...i onda zadovoljno trljate ruke... vrati se ti kume Farmvillu ... Svaki post ima svoju svrhu evo vidiš da su umukli cosack, njofra, Damir, jer pišem istinu: BAD će ginuti do zadnjeg TTejca.

Umukli, hmmmmm ...

Ja nisam umuknuo, nego ne odgovaram na tvoje gluposti. Razlog je jednostavan, mislim da si ti Malibega. Prvi put se javljas na ovoj temi i uopšte na temama vezanim za igru u postu #1444, post #1445 autor Malibega prošla cijela minuta i tako nekoliko puta. Sintaksa recenice, apsolutno ista. Gramaticke greske, apsolutno iste. Detalji oko oaze koju spominjes, znamo ih ja, cimac i shomi, cisto sumnjam da su njih dvojica pricala o bilo kakvim detaljima sa nekim iz druge alijanse, ja nisam ni sa svojima.
Konstrukcije isto luđacke, tipa "BAD ima špijune u rukovodstvu SK i BIHTT".
Cilj opet isti, zaratiti između BAD-a i SK-a.

E sad, obzirom da Malibega više ne igra na s1, nemam namjeru da raspravljam s njim ni na forumu.

PS Ovo sam zaboravio, makar si izbacio smajlije :)

princ tame
10.03.10, 18:54
Umukli, hmmmmm ...

Ja nisam umuknuo, nego ne odgovaram na tvoje gluposti. Razlog je jednostavan, mislim da si ti Malibega. Prvi put se javljas na ovoj temi i uopšte na temama vezanim za igru u postu #1444, post #1445 autor Malibega prošla cijela minuta i tako nekoliko puta. Sintaksa recenice, apsolutno ista. Gramaticke greske, apsolutno iste. Detalji oko oaze koju spominjes, znamo ih ja, cimac i shomi, cisto sumnjam da su njih dvojica pricala o bilo kakvim detaljima sa nekim iz druge alijanse, ja nisam ni sa svojima.

E sad, obzirom da Malibega više ne igra na s1, nemam namjeru da raspravljam s njim ni na forumu.

Damke na pwt ces dobtit na kojem acc igra malibega sada:):)

Decimus Maximus
10.03.10, 18:58
@ ali

e ti si mi zaista kralj. Jerry Seinfeld bi te se postidio. ajde neku stand up komediju odradi za neku TV stanicu. odlican si zaista :ahahah:

@ princ tame

jel to medicinski savjet :D
podsjeti me na woddy alena i da ne kazem koji film. :D

Ali
10.03.10, 19:06
Kad spominjete Malibegu dodajte gospodin ispred ...lik je pored fajtanja sa svim savezima koje je SK obrisala i ratom sa TT imao vremena i offa i m*da da se sam potkači sa vama... ako pročita ovo nek se javi hoću da popijem kafu sa živom legendom a vi se samo nervirajte više će te izblebetati sam bog zna s kim imate pakt.

KGB
10.03.10, 19:09
hahahaha, na ovu temu sam dosao na preporuku prijatelja nakon što smo malo čavrljali o stanju na S1... žao mi je što si tako studiozno čitao sve što sam postao ...upoređivao to sa begom i slično, slab si kume prorok i vidovnjak, ali si u nastavku posta pokazao sve svoje strahove, ... a meni olakšao posao. Da si pažljivo pročitao sve moje postove vidio bi da ja ne krijem svoje namjere ... i da otvoreno pričam o tome, pokušavam običnom igraču SK ukazati na činjenicu da lijepi svoj off na mister x... i slabi sam sebe dok se vi gospodo ...izležavate, a podršku u izležavanju vam pružaju FAWO i Shomibl i svi oni koji su iz profila SK saveza obrisali svoje dužnosti i obaveze. Objasni ti meni zašto bi SK vama jirgetila kad vas može pojesti za doručak.

Ne pada mi na pamet tebi da se pravdam jesam li Malibega ili nisam sve sam rekao osim svog nicka reći ću i njega kad na vlast u savezima dođu časni ljudi i igrači.

Ti si meni kralj i lijepo si nas zabavljao ovih dana. Tako i treba samo na zalost nisi prvi, bilo ih je i prije tebe pa su ispraceni sa ovog foruma.

Pokusao si da izazoves neki rat, nije ti poslo za rukom, ali eto ipak si pokusao.. Nemoj da budes toliko ljut, ako smo te negdje slucajno iskatli, jer je ovo ipak igrica. Mi obicni igraci iz SK nismo znali sta se desava na serveru dok nam ti nisi objasnio. Od sada lijepimo off-ove samo tamo gdje nam ti kazes :ahahah:

princ tame
10.03.10, 19:09
Kad spominjete Malibegu dodajte gospodin ispred ...lik je pored fajtanja sa svim savezima koje je SK obrisala i ratom sa TT imao vremena i offa i m*da da se sam potkači sa vama... ako pročita ovo nek se javi hoću da popijem kafu sa živom legendom a vi se samo nervirajte više će te izblebetati sam bog zna s kim imate pakt.

izbrisao se na kraju taj dio zaboravljas:):) otisao je ´casno˝

Bumbar
10.03.10, 19:12
izbrisao se na kraju taj dio zaboravljas:):) otisao je ´casno˝
jest i na kraju je ostaoalo samo da laprda na forumu:)e bas je ziva legenda:)

Ali
10.03.10, 19:17
Ti si meni kralj i lijepo si nas zabavljao ovih dana. Tako i treba samo na zalost nisi prvi, bilo ih je i prije tebe pa su ispraceni sa ovog foruma.

Pokusao si da izazoves neki rat, nije ti poslo za rukom, ali eto ipak si pokusao.. Nemoj da budes toliko ljut, ako smo te negdje slucajno iskatli, jer je ovo ipak igrica. Mi obicni igraci iz SK nismo znali sta se desava na serveru dok nam ti nisi objasnio. Od sada lijepimo off-ove samo tamo gdje nam ti kazes :ahahah:

ownedstyle ne ser*ckaj nego se javi sa izvornog acc Ann1 ili sa onog na kojem si lijepio vojsku Jagodi i Marku odkad si ti običan igrač SK moj implantu njihov si satelit... al mene ne možete preći znam kad ste prdnuli i zašto.. idete družite se dolazio vam Damir u BL i slične posjete vaših Sarajevu napravili ste od servera sapunicu, sram da vas bude ne javljajte se.

MOD_firecube
10.03.10, 19:18
@ Ali

Jednom si već opomenut, ali te evo neću ni ovaj put kako ti kažeš "staviti na čekanje", pošto su te svi ostali na forumu "stavili na čekanje", ali tebi to izgleda još nije jasno.

O'ladi malo druže, pretjeruješ...

Ako već nemaš šta da kažeš, ima ljudi koji možda svrate na ovu temu da saznaju šta se zbiva na serveru, a od tebe teško da mogu. Na svaki post odgovaraš, a skoro svaki je spam.
Jer, eto zamisli i ja znam šta se dešava na serveru, a nekako mi se saznanja i informacije ne poklapaju sa tvojim izjavama. I na to sve, zamisli, ja još bezobrazan pa sebi vjerujem, a ne tebi.

Na ovaj post NE TREBA da odgovaraš.

Hvala svima na razumijevanju.

lutajuci_udarac
10.03.10, 19:41
Umukli, hmmmmm ...

damire nije tvoje da misliš,očito :)
provjeri sa moderatorima da li sam ja ali,

kakve greške spominješ, jesi dobar ? :)
detalje oko oaze zna najmanje 20 ljudi kojima sam ja pricao na skypu ili msn-u zato tišu mišu!

nikad nisam rekao da bad ima špijune u sk niti u bih tt, nemoj svega ti da izmišljaš!

i ja igram na s1,u bad ally ... :) jest da uđem jednom na dan ili u dva dana , kliknem malo off i to je to :)
i šta ja kažem, imam za sve dokaze ...

Damir-75
10.03.10, 20:23
: svaka druga ti je "de bolan", a svrha pisanja ne postoji ...ako već hoćeš da se dopisujemo pričaj nam malo kako uvaliti špijuna u vodstvo dva saveza koja se rokaju čitav server... formula je beton tu ste jaki,

kakve greške spominješ, jesi dobar ? :)

nikad nisam rekao da bad ima špijune u sk niti u bih tt, nemoj svega ti da izmišljaš!

i ja igram na s1,u bad ally ... :)
i šta ja kažem, imam za sve dokaze ...

:kissshy:

KLo
10.03.10, 20:30
Ne bi da se mesam, jer pojma nemam o stanju na ovom serveru svejedno igram da se zabavim, Firecube ovo se odnosi na tebe. Alija sam upoznala danas tvoja konstatacija da ga je server stavio na cekanje je ortodoksna laz. Vise njemu pisu nego sto se on eksponira, decko je zabavniji od vas sviju zajedno, ne znam da li je istina ovo sto pise ali se plasim da je covek u pravu a da si ti stavio svoj obraz pod lupu :P ako nije tajna gde igras ti?

Lea
10.03.10, 20:56
Upoznali se danas i vec pisete sa istog racunara. To mora da je nesto posebno. :biggrin:

Izvinjavam se na spamu. :P

njofra
10.03.10, 20:59
Hahahahah jojjjj Šuke svaka Čast lea:) hhahahaha

KLo
10.03.10, 21:02
Upoznali se danas i vec pisete sa istog racunara. To mora da je nesto posebno. :biggrin:

Izvinjavam se na spamu. :P

malo testiramo hihihi ip adrese su cudo
:predaja:

soe
10.03.10, 21:04

:biggrin: :biggrin: vidi fkt ovo malibega...kako mi to promaknu?! :biggrin: :biggrin:

njofra
10.03.10, 21:11
Još kad bi Lea kraljica i to potvrdila bili bi joj jako zahvalni:)

KLo
10.03.10, 21:16
Još kad bi Lea kraljica i to potvrdila bili bi joj jako zahvalni:)

svi smo Malibega, samo semo sada vas da brisemo a ne sebe.

princ tame
10.03.10, 21:21

provaljen si poklopi se i suti:):)

:spamfamilija: :spamfamilija: :spamfamilija:

njofra
10.03.10, 21:23
e moj bega, a ja zamalo pomislio ti neki dobar čovjek:)

stegos
10.03.10, 21:50
Jasno je da SK nece krenuti na BAD ili BNK dok god ratuje sa TT, stvar ciste pameti. E da li ce BAD i BNK udariti na SK dok su zauzeti sa TT pitanje je . Realno, SK ce morati ili unistiti TT (tesko) ili potisati NNP sa njima (vrlo ponizavajuce poslije ratova) ako misle ici na WW. Ops, zaboravih da nece ici na WW, kako sami kazu. Treca opcija je da SK i TT naprave savez kao ravnotezu BNK&BAD. To je jos i realna postavka koliko moze biti realno ijedna od 3 navedeno (ovoje ipak fantasy a ne RL rat).
Sukob BNK vs BAD je tesko ocekivati, bar dok ne dodje WW. Za sad odlicno saradjuju i cuvaju ledja jedni drugim sto je rijetko na serverima sa 2 velike ally. KAd dodje WW da li ce prekinuti saradnju u mnogome zavisi i od ishoda rata TT vs SK. Elem, ko god proziva BAD da nema **** da napadne SK moze se smatrati samo amaterom. BAD-u je mozda najpametnije da sad udari na SK i tako ih zaskoci dok su u ratu sa TT ali kao sto rekoh to je stvar taktike a ne muda. U svakom slucaju cestitke i SK na napadima na TT gg kao i cestitke TT na ljepljenju SK igraca na Mister x-u i uzimanju off sela od Cvjetka.
Nadam se vecoj aktivnosti i ostatka servera

BetOn_Sa
10.03.10, 22:24
evo davam objavim,ja sam ANAKIN...
mislim da sam bio najj spamer ovog foruma odkako postoji...
oprastamm se sad od vas...pozz

nebi me iznenadilo da je anakin malibega i obratno, kako se kome svidja.....

lutajuci_udarac
10.03.10, 23:01
haha .. kako me se ove badare boje :) to je čudo .. u svakom liku vide mene :D:D

lesinarbl
10.03.10, 23:09
haha .. kako me se ove badare boje :) to je čudo .. u svakom liku vide mene :D:D

jes to ti ili tvoj klonirani lik :)

lutajuci_udarac
10.03.10, 23:17
jes to ti ili tvoj klonirani lik :)

shomac i ti poceo da kenjaš :)

mogao bih i ja malo da odvežem jezik i pocnem zaje*avat
vjeruj mi nece ti biti nimalo ugodno :) :)

lesinarbl
10.03.10, 23:46
shomac i ti poceo da kenjaš :)

mogao bih i ja malo da odvežem jezik i pocnem zaje*avat
vjeruj mi nece ti biti nimalo ugodno :) :)

nisam ja shomac :)

a izvini ko si ti jel se poznajemo :D

lutajuci_udarac
10.03.10, 23:49
nisam ja shomac :)

a izvini ko si ti jel se poznajemo :D

ja sam onaj sto pjeva

jedan mali te-te :)

nesto ste se poceli kucat na bih tt kako sam ja izbrisao acc :D
možda špijuniram ... :D :D

lesinarbl
10.03.10, 23:50
ja sam onaj sto pjeva

e znao sam da si nas ti odao :(

lutajuci_udarac
10.03.10, 23:51
e znao sam da si nas ti odao :(

palis na guranje :P :predaja:

chupa chups
10.03.10, 23:56
ma sve je to uredu sto vi lupetate al ja jos uvijek nemam nikakve ozbiljne ponude za ovo mi novo selo :predaja:

cecen
11.03.10, 00:57
ja sam onaj sto pjeva

nema me par dana vi se odmah raskukate pogasite acc. da a sto se tice somija i lijepljenja jebiga somi malo cugno tipicno za njega e somi somi:alkohol::alkohol::alkohol::alkohol::alkohol:: alkohol::alkohol::alkohol::alkohol::alkohol::alkoh ol:

sabanezi
11.03.10, 01:16
Chupi, aj bolan ti spusti saglasnost i pomozi cimacu da vrati selo zao mi ga da se pati :cry::rolleyes:

Stanje na serveru hmm... onako i moze se, nije dosadno :D

Nakon par prelijepih akcija -SK- & TT, od katanja gg-ova, do otimanja off sela, lijepljenja offova, presjecanja malo vise kata, lovljenja offova i jos mnostva toga, sad mir, tisina, svi sute, fejkamo se i dalje i et' ne moze bolje :D

Stanje na forumu malo postalo dosadno radi pojedinaca, koji i ovih 10-tak koji su aktivni i pisu bilo sto, kada se pojave otjeraju odmah njih 5...

Daj molim te Firecube odblokaj nam Anakina nek pjeva, barem ne smara kao Ali :D

:zivio:

Ali
11.03.10, 10:59
Evo nakon što su mi moderatori nafatali multiacc koji zamislite piše ekavicom i još je žensko... tek da vas još sekundicu smaram... Sve se radi svjesno i sa nekom svrhom zašto nalog pa još žensko - na Balkanu ti ljudi mogu oprostiti sve osim da si legao na paru ili imaš dobru ribu, primio se njofra odmah kuca naložio se drug... Elem, stanje na serveru je sledeće od moje strategije koja se pokazala kao kontraproduktivna ...pa se više ne mrzite između sebe, nego zajednički mrzite mene :pustinja:što i nije loše ipak je ovo samo igra. Savjetujem vlasnicima Traviana da zbog silnog izljeva ljubavi sledeću kampanju za S1 umjesto (najmlađi server) stave neku još optimističniju (radost proljeća) recimo vojsku sva tri naroda pretvore u hipike, a ratovat ćemo buketima cvijeća, jointima i pivama od 2 litra(samo za shomca) pa šta je vama ljudi sad i SK i TT imaju prešutan dogovor pa ko će ratovat (valjda bi ja trebo zakuhat sa klo) kakvi ste vi licemjeri...

Ann1
11.03.10, 12:19
Ma brate moj nek si ti meni ziv i zdrav i najbolje ribe vodao, ti si jedan veliki car!

E.D.O
11.03.10, 14:45
ma sve je to uredu sto vi lupetate al ja jos uvijek nemam nikakve ozbiljne ponude za ovo mi novo selo :predaja:

Joooj kako cu ti ja sada ukrast ovaj sexy potpis' ni sam nisi svjestan svoje nemoci :weeee: hihihihihi

Prije svega moras se meni zahvaliti sto sam ti dopustio prosli server da se praksas ,kako otimanje tako i katanje,na mojim selima pa onda mozes stavljati to selo na licitaciju :)

...ili da si posten covjek kakvim se predstavljas ovdje medju ovim spamerima sad bi rekao: "Edo evo ga stari samo za tebe i hvala na svemu " ili " Edo ide ti satna jedno 2 mjeseca kuca casti " :D
eeee ostalo je malo postenih ljudi na ovom serveru :(

lesinarbl
11.03.10, 18:08
Evo nakon što su mi moderatori nafatali multiacc koji zamislite piše ekavicom i još je žensko... tek da vas još sekundicu smaram... Sve se radi svjesno i sa nekom svrhom zašto nalog pa još žensko - na Balkanu ti ljudi mogu oprostiti sve osim da si legao na paru ili imaš dobru ribu, primio se njofra odmah kuca naložio se drug... Elem, stanje na serveru je sledeće od moje strategije koja se pokazala kao kontraproduktivna ...pa se više ne mrzite između sebe, nego zajednički mrzite mene :pustinja:što i nije loše ipak je ovo samo igra. Savjetujem vlasnicima Traviana da zbog silnog izljeva ljubavi sledeću kampanju za S1 umjesto (najmlađi server) stave neku još optimističniju (radost proljeća) recimo vojsku sva tri naroda pretvore u hipike, a ratovat ćemo buketima cvijeća, jointima i pivama od 2 litra(samo za shomca) pa šta je vama ljudi sad i SK i TT imaju prešutan dogovor pa ko će ratovat (valjda bi ja trebo zakuhat sa klo) kakvi ste vi licemjeri...

shomi ne pije ima mjesec dana :(

Straight Flush
11.03.10, 18:19
http://travilog.org.ua/ba/5327272/a90b069de8ac776eb76d832a2cac4ccb/2/1

oups,odose "SAMO" dva senatora:D :tnx:

branio ga je samo jedan igrac iz samo jednog sela...

MeMobscene
11.03.10, 21:17
http://travilog.org.ua/ba/5327272/a90b069de8ac776eb76d832a2cac4ccb/2/1

oups,odose "SAMO" dva senatora:D :tnx:

branio ga je samo jedan igrac iz samo jednog sela...

Dva senatora, gore dole

ovo je "skupo selo", lik me sacaka lijepo :P

http://travilog.org.ua/ba/5207309/012a70998846c959206f2bf3557c34ab/2/1

http://travilog.org.ua/ba/9140113/c0381f7b6934d2431336f27f117e8b63/2/1

http://travilog.org.ua/ba/7971143/0f61897fc9d2cbf1e95957a065ea56d2/2/1

princ tame
11.03.10, 21:44
Dva senatora, gore dole

jest bgm:):) nego ne javi se ti meni za one doline oces li ili ne:):)

MeMobscene
11.03.10, 21:53
jest bgm:):) nego nejavi se ti meni za one doline oces li ili ne:):)
javit cu ti se kada krenem na njih :)

Straight Flush
12.03.10, 06:51
Dva senatora, gore dole

hehe,tesko tebi,to ce ti trebati dugo da se oporavis,ako se ne okrenes na deff:D

cecen
12.03.10, 06:52
shomi ne pije ima mjesec dana :(

potpisujem

A znate zasto mala mu zabranila:mudrac: Ali nebitno sto nepijes jos uvek mozes da platis meni popicu ja i tvoje i svoje :haha:

haris_20_
12.03.10, 09:12
hehe,tesko tebi,to ce ti trebati dugo da se oporavis,ako se ne okrenes na deff:D

aha evo poceo je klikati deff:D

:D :D

Ali ovi iz BNK znaju dobro fejkati xD

UGR skuplja deff,a ono samo fejkovi:weeee:

ssismiss
12.03.10, 14:22
:D :D

Ali ovi iz BNK znaju dobro fejkati xD

UGR skuplja deff,a ono samo fejkovi:weeee:

Dodjoh i ja da vam solim pamet :D :D :D

Hajde bolan Flegma šta si se osilio? Prvo glumiš facu u Bad wingu...
Sad praviš alijasnu gdje je svaki igrac na drugim koordinatima :D :D :D

Ajde da vas widimo kako fejkate...

SK.. kako cuvate lijepo igrace.. auu :D

http://travian-reports.net/ba/report/38983fcc527
hah ide josh jedna :P ali gdje?? :P

B@D Forever!

Straight Flush
12.03.10, 14:39
Dodjoh i ja da vam solim pamet :D :D :D

Hajde bolan Flegma šta si se osilio? Prvo glumiš facu u Bad wingu...
Sad praviš alijasnu gdje je svaki igrac na drugim koordinatima :D :D :D

Ajde da vas widimo kako fejkate...

SK.. kako cuvate lijepo igrace.. auu :D

http://travian-reports.net/ba/report/38983fcc527
hah ide josh jedna :P ali gdje?? :P

B@D Forever!

Hm,hm,glumim facu u BAD-wingu?!ISTINA!!!Ja volim da glumim facu:D

Ally svi igraci na drugim koordinatima?!Nije istina!Imamo dve kategorije,i dobro znamo zasto je to tako,znaci imamo igrace sa -+ koordinata koji se deffaju po nekad i polome po koji manji off BAD-u,zasad,bice i vecih,nadamo se!I druga grupa,vecina igraca je u njoj,je -- koordinate koji se vise-manje deffaju odlicno protiv BNK,a i farme su van saveza,tako da nemas sta da nam pricas,borimo se koliko mozemo u nasim mogucnostima,a to sto vama spijuni jave gdje ide najveci deff,pa vi prestanete napadati ta sela,e to je vec druga prica!A sa +- koordinata imamo samo 2 igraca,ako na to mislis,a oni su primljeni samo zato da i TT ima kojeg spijuna u nasoj ally:DDD

Ajde sada da i ja opletem ko ti:D

-SK- 4 ever xD

ssismiss
12.03.10, 14:47

Ally svi igraci na drugim koordinatima?!Nije istina!Imamo dve kategorije,i dobro znamo zasto je to tako,znaci imamo igrace sa -+ koordinata koji se deffaju po nekad i polome po koji manji off BAD-u,zasad,bice i vecih,nadamo se!I druga grupa,vecina igraca je u njoj,je -- koordinate koji se vise-manje deffaju odlicno protiv BNK,a i farme su van saveza,tako da nemas sta da nam pricas,borimo se koliko mozemo u nasim mogucnostima,a to sto vama spijuni jave gdje ide najveci deff,pa vi prestanete napadati ta sela,e to je vec druga prica!A sa +- koordinata imamo samo 2 igraca,ako na to mislis,a oni su primljeni samo zato da i TT ima kojeg spijuna u nasoj ally:DDD

-SK- 4 ever xD

Hhaha covjece smijesan si...

Kao da se prepirem sa djetetom od 14-15 godina,, hah
ko zna možda sam u pravu :P

Ajde faco koje selo da ti poravnamo prvo?

njofra
12.03.10, 15:11

-SK- 4 ever xD

jel ovo onaj paša što je neki dan ostao bez sela??

ssismiss
12.03.10, 15:26
jel ovo onaj paša što je neki dan ostao bez sela??

Ja koji ce drugi :)
pokupit cemo i ostalo ako treba :D

XTR
12.03.10, 15:33
Ja koji ce drugi :)
pokupit cemo i ostalo ako treba :D

nisi valjda u bad ally i ti :D
odoh ja sa ovih ba koordinata :D

hehehe

Straight Flush
12.03.10, 16:02
Moze prijatelju,samo dodjite,idu vec virtual i german,a sada i ti kreni;)

ssismiss
12.03.10, 16:41
nisi valjda u bad ally i ti :D
odoh ja sa ovih ba koordinata :D

hehehe

Ma jašta sam :D

haris_20_
12.03.10, 19:33
Moze prijatelju,samo dodjite,idu vec virtual i german,a sada i ti kreni;)

moj flegma razocarao si me ... meni suplje pricas a ti BADu okrenuo ledja ....
nista poceo sam da pravim zabave sad ce sela da padaju ....
pihh zbog ovakvih moram i ja poper biti :deriguz:

cecen
12.03.10, 20:24

ko ti je kriv kada si poper haberu jedan ;);):zivio:

hid
12.03.10, 20:47
SK-ovci,meni se cini da vam bolje ide ubijanje jedinica nego pljackanje,doduse vase prijasnje prvo mjesto pljackasa sedmice su preuzele BAD-are,sto se to dogadja ? :deriguz::confused:

ssismiss
12.03.10, 20:51

ovo je neki novi flegma :D
Stari Flegma je bio odličan,, al ovaj novi,. pihhhhhhh

_WOLLF_
13.03.10, 01:34
SK-ovci,meni se cini da vam bolje ide ubijanje jedinica nego pljackanje,doduse vase prijasnje prvo mjesto pljackasa sedmice su preuzele BAD-are,sto se to dogadja ? :deriguz::confused:

ajte ba pustite te price oko pljackasa.. pogledaj te malo off stanje.. pa ko god se i malo razumije u ovu igricu, moze shvatiti zasto sk manje pljacka.. :lol6:

ajdi sad malo mi TTejci i sk da odmorimo.. :kava:

a ostali kolji te se..
i hocemo logove da vidimo :diploma:

Bumbar
13.03.10, 07:33
ajte ba pustite te price oko pljackasa.. pogledaj te malo off stanje.. pa ko god se i malo razumije u ovu igricu, moze shvatiti zasto sk manje pljacka.. :lol6:

ajdi sad malo mi TTejci i sk da odmorimo.. :kava:

a ostali kolji te se..
i hocemo logove da vidimo :diploma:

ja koliko vidim ti nisi tetejac

_WOLLF_
13.03.10, 10:12
ja koliko vidim ti nisi tetejac

pogledaj bolje profil alijanse.... :citaj:
i vidjeces da je to jedan od tt alijansi..

ssismiss
13.03.10, 11:23
Flegma?!?!!?
Prestigle te obveze i brišeš acc?? :D :D :D
Jao jao.,,. :D
šuplje priče stavljaš na profil :turpija:

Flegmin slučaj - :closed:

Bumbar
13.03.10, 11:46
pogledaj bolje profil alijanse.... :citaj:
i vidjeces da je to jedan od tt alijansi..
gledao ti ili ne to nije tt alijansa to znam sigurno u stvari tako su rekle vode tt ako oni lazu na dusu im!!

_WOLLF_
13.03.10, 14:01
gledao ti ili ne to nije tt alijansa to znam sigurno u stvari tako su rekle vode tt ako oni lazu na dusu im!!

ajdi ti znas sve :smijeh:

DEzzlOTkiCA
13.03.10, 14:11
Sk for ever

E.D.O
13.03.10, 18:52

Apsolutno si u pravu naravno da nije TT alijansa :edis:

Skraceno ime alijanse u prevodu znaci "Sudzuka Nama Razvija" tako da nidje veze sa TT-om a i bogami sto co'jek pitu pravi uffff bureka ne smije da zafali...

Nego Bumbar oprasil' se sta ovih dana,ovaj snijeg te malo zeznuo nemres zujat po cvjeckama aaa?

ssismiss
13.03.10, 22:08
Sk for ever

Gdje vam je deff??? :P :P :P :P

_WOLLF_
14.03.10, 00:27

Skraceno ime alijanse u prevodu znaci "Sudzuka Nama Razvija" tako da nidje veze sa TT-om a i bogami sto co'jek pitu pravi uffff bureka ne smije da zafali...

Nego Bumbar oprasil' se sta ovih dana,ovaj snijeg te malo zeznuo nemres zujat po cvjeckama aaa?

alo pikaso, sta ti znas..
kakva sudzuka i parizer ????
kakvi bumbari.. opet pijan i :wutra: pa svrljas po forumu..

lav ju

Grofaz
14.03.10, 00:57
Gdje vam je deff??? :P :P :P :P

Kakav ba deff,gdje je tu zabava? :P

Bumbar
14.03.10, 07:42

to je neki specifican humor koji razumijes samo ti i tebi bliski???oprasivanje vrsim samo po pozivu :)

ssismiss
14.03.10, 12:29
Kakav ba deff,gdje je tu zabava? :P

Ima 10-ak dana se pokusavam zakucat,, uvik nista :(((

E.D.O
14.03.10, 17:00
to je neki specifican humor koji razumijes samo ti i tebi bliski???oprasivanje vrsim samo po pozivu :)

Koliko se ja razumijem u gramatiku na kraju konstatacije ne ide upitnik,a pogotovo ne tri upitnika.Sad mi je ova recenica "totoalno" nepojmiljiva i nerazumljiva,cak sto vise gubi se svaki smisao pisane rijeci :P

...upravu si interna stvar,interni humor!Nama je smijesno kad smo levati,cak sto vise po cio dan se znamo smijat nekakvoj gluposti koja je nidje veze sa zdravim razumom :)

Nego da nije kakav praznik pa su obustavljeni napadi na serveru? Situacija je pravo poperska, taman po mojoj mjeri :)

_WOLLF_
14.03.10, 18:02
Koliko se ja razumijem u gramatiku na kraju konstatacije ne ide upitnik,a pogotovo ne tri upitnika.Sad mi je ova recenica "totoalno" nepojmiljiva i nerazumljiva,cak sto vise gubi se svaki smisao pisane rijeci :P

...upravu si interna stvar,interni humor!Nama je smijesno kad smo levati,cak sto vise po cio dan se znamo smijat nekakvoj gluposti koja je nidje veze sa zdravim razumom :)

Nego da nije kakav praznik pa su obustavljeni napadi na serveru? Situacija je pravo poperska, taman po mojoj mjeri :)

edo ako ti dodjem pa te :sejofloosh2: :mirmir::ciscenje:

meni ova pauza godi, mogu na miru popat..
jos da ima gold uhhh

soe
14.03.10, 18:24
vi ste klasicna poperska alijansa...eno pogledajte tudjina...covjek je na dva od mnogih svojih acc.ova nabio popa ove sedmice, ko neki u pola godine :biggrin:

djipalo junuz
14.03.10, 18:40
vi ste klasicna poperska alijansa...eno pogledajte tudjina...covjek je na dva od mnogih svojih acc.ova nabio popa ove sedmice, ko neki u pola godine :biggrin:

ma nekom tamo:biggrin: http://s1.travian.ba/spieler.php?uid=2453 pokupise sva sela:oops:,ostade covjek na dva samo,pa tako i pop naraste
:leti:
a nesto se suska da bi i bez ta dva mogao da ostane haha :ciscenje:

:lol3:

soe
14.03.10, 18:44
kazem ti ja, poper pravi!!! :biggrin:

uvjek ostaju moralni principi koji se ne mogu osvojiti. mozete imati moja sela, ali dusu ne!!! :biggrin:

Bumbar
14.03.10, 18:53

A koliko se ja razumijem u gramatiku a razumijem se. rijec nemres ne postoji ni u jednom aktuelnom jeziku na ovim prostorima gramaticaru!!!Ili mozda ipak nisi sa ovih prostora?

Bumbar
14.03.10, 18:55
kazem ti ja, poper pravi!!! :biggrin:

uvjek ostaju moralni principi koji se ne mogu osvojiti. mozete imati moja sela, ali dusu ne!!! :biggrin:
Eto vidis ne znam zasto ali meni je zao sto su ti uzeli sva sela!!!A rekao sam ti davno da samo otezavas i sebi i svojoj alijansi komentarima po forumu!!Nepotrebno!!!Mislim da u sustini nisi los ali su mi nejasna stalna istupanja po forumu!

soe
14.03.10, 19:09
Eto vidis ne znam zasto ali meni je zao sto su ti uzeli sva sela!!!A rekao sam ti davno da samo otezavas i sebi i svojoj alijansi komentarima po forumu!!Nepotrebno!!!Mislim da u sustini nisi los ali su mi nejasna stalna istupanja po forumu!

sto ti je to nejasno...meni je i dalje dobro :biggrin:

Bumbar
14.03.10, 19:26
sto ti je to nejasno...meni je i dalje dobro :biggrin:

hajde ako je tebi dobro to je jedino i bitno:)

Damir-75
14.03.10, 20:21
Shomi kako ce se zvati nova alijansa? Jel opet LEG?

Cossack
14.03.10, 21:10
Shomi kako ce se zvati nova alijansa? Jel opet LEG?

Nemoj tako Damke, ipak su oni ti koji su nama govorili da se nikada ne bi udruzili sa alijansom sa kojom su pola servera ratovali :D

lesinarbl
14.03.10, 22:17
Nemoj tako Damke, ipak su oni ti koji su nama govorili da se nikada ne bi udruzili sa alijansom sa kojom su pola servera ratovali :D

e moji vi dok je shomi igrao i vodio SK MOGAO SE PODPISATI SAMO RAT a posto neigram a ja mislim da i vi svi znate kad sam igrao bio sam 6 a sada 26 ......

ako sam se ja mogao rijesiti ovoga zla mozete i vi skontati da ne igram.....pa sta je teze ???

al ajd pocela se voditi politika neka druga na ovim BA serverima sto uopste vise nije zanimljivo zato sam i prestao .....

zivjeli .......

SK 4EVER

lutajuci_udarac
14.03.10, 22:29
zašto vazda sole pamet oni koji nisu pošteno odradili 2 akcije u toku servera ?
:music:

njofra
14.03.10, 22:49
Svaka čast na parenju:) sad će igra biti mnogo zanimljivija
p.s bega izađi malo na zrak ima i drugih stvari osim miša koje možeš klikat:)

Maximian
14.03.10, 23:19
e moji vi dok je shomi igrao i vodio SK MOGAO SE PODPISATI SAMO RAT a posto neigram a ja mislim da i vi svi znate kad sam igrao bio sam 6 a sada 26 ......

ako sam se ja mogao rijesiti ovoga zla mozete i vi skontati da ne igram.....pa sta je teze ???

al ajd pocela se voditi politika neka druga na ovim BA serverima sto uopste vise nije zanimljivo zato sam i prestao .....

zivjeli .......

SK 4EVER

Shomi legendo ti nikad nisi ni smjeo rat objaviti nama, al nije ni bitno, proslo vrijeme.
A jos nesto, presto si igrati kad si se zakuco zato pssttt :D

A&dualke

toto
14.03.10, 23:29

zivjeli .......

SK 4EVER
sad kako kome:)bice jos ovdje zanimljivih momenata:)

haris_20_
14.03.10, 23:38

zivjeli .......

SK 4EVER

joj kako volim kad ovako ovi poperi kukaju kad spadnu koji rang po popu ...
Jos onda izgube neki sitni offic i odmah prestanu igrati !!!

zalosno ...

pozzz

lesinarbl
15.03.10, 00:21
da takav sam igradc jebiga niste me upoznali ....

zakucam offic i padnem za 20 mjesta dole i odmah prestao igrati ....neko do kraja servera nece imati ono sto sam ja postigao do sada ...

pojedinci znaju zasto ne igram jer nemam vremena da se ne pravdam svima...

eto kakvi ste vi pacenici a fino sam napisao da ce to biti malo teze skontati debilima!!!!

ps..
bih tt koliko god sam izgubio i vi ste preko 15 gg zato tisina!!!

zao mi je sto nemam vremena da vas dokrajcimo i to sad kad nemate spy vise i kad se blize neke saradnje pa se vazdigli u nebesa....

sretno svima i nije potrebo da se oko ovoga ista prica vise !!!

sabanezi
15.03.10, 00:26

zivjeli .......

SK 4EVER

Da si znao voditi, ostao bi i vodio ;) Da si smio objaviti rat objavio bi ga, nebi laprdao bezveze po forumu kao sto uvjek radis :D

Ako vec ne igras, sto ces uopce i na forumu.. Idi sad setaj, ganjaj curice, ako si ozenjen izvedi zenu na veceru, izgotivi se malo, dosta si dao od sebe :D

lutajuci_udarac
15.03.10, 00:28
Svaka čast na parenju:) sad će igra biti mnogo zanimljivija
p.s bega izađi malo na zrak ima i drugih stvari osim miša koje možeš klikat:)

pfff ... otkad se onda vi parite sa bnk :) smiješno oca'm :)

bega je na zraku , jest da je malo zagađen, ali u rodnom gradu kakav god da je-godi mi :)

i da.. iznevjerio si me njofra :)
prvo me nesto optužuješ za neke duple acc na forumu pa sada i za klikanje :(
moram kupit novi miš :( ovaj ne radi više :(

toto i amare, mogli smo na kafu da sta dogovorimo :)
sta mislite ?

Maximian
15.03.10, 00:30
pfff ... otkad se onda vi parite sa bnk :) smiješno oca'm :)

bega je na zraku , jest da je malo zagađen, ali u rodnom gradu kakav god da je-godi mi :)

i da.. iznevjerio si me njofra :)
prvo me nesto optužuješ za neke duple acc na forumu pa sada i za klikanje :(
moram kupit novi miš :( ovaj ne radi više :(

toto i amare, mogli smo na kafu da sta dogovorimo :)
sta mislite ?

Ma neka te, odmaraj, a javi se ingm trebam duala :))

lesinarbl
15.03.10, 00:31
Da si znao voditi, ostao bi i vodio ;) Da si smio objaviti rat objavio bi ga, nebi laprdao bezveze po forumu kao sto uvjek radis :D

Ako vec ne igras, sto ces uopce i na forumu.. Idi sad setaj, ganjaj curice, ako si ozenjen izvedi zenu na veceru, izgotivi se malo, dosta si dao od sebe :D

pa jel vazno da se objavi rat ili da vas onako slatko deremo ???

to sta ja radim to je moja stvar a ne da pricas ovuda i laprdas jer to nije tema !! a sve to sam rekao stojim iza toga i tako je bilo dokazi suprotno ???

o tome koliki sam poper bio dokazuju statistike al pacenika uvijek ima i bice i drago mi je sto ste svi toliko pametni:)

lesinarbl
15.03.10, 00:35
Da neećeš to zaplakati jos ?

ocu zao mi je sto nemam vremena vise koliko sam imao i sto sma vodio jednu od najacih ally na BA serverima ...znas jebiga kad to uspjes i steknes dosta raje sa svih prostora ex juge skontaces...

uci imas jos vremena da budete najbolji ....jer skup pojedinaca kakvih SK je imala i ima trenutno je tesko voditi i tu nema vodje ono sto je meni stajalo gore je samo titula osnivaca a ne vodje jer u SK nema vodje niti ce ga biti ikada!

SK 4EVER

sabanezi
15.03.10, 00:39
pa jel vazno da se objavi rat ili da vas onako slatko deremo ???

to sta ja radim to je moja stvar a ne da pricas ovuda i laprdas jer to nije tema !! a sve to sam rekao stojim iza toga i tako je bilo dokazi suprotno ???

o tome koliki sam poper bio dokazuju statistike al pacenika uvijek ima i bice i drago mi je sto ste svi toliko pametni:)

Vučes me za jezik da kazem nesto sto ne zelim reci.

- Prvo machak udarali jeste ok, al do kad? Dok vas TT nije lagano poceo docekivati 3 po 3!

- Drugo, kad vam je krenuo offove fatati po selima

- Trece, kad vam je poceo krasti off sela

- Cetvrto, sjekli kata i kata

Šta je tad uradjeno? PONUĐENA saradnja!!!

Mada sa ispada da ste se prepali al ne niste, niko to nije rekao niti ce reci! Sve ima svoje zasto i zato ;)

Prema tome znam o cemu pricam ja a o cemu ti ;). I kad kazem da laprdas onda to i radis a imam s cim i da argumentujem to!

lesinarbl
15.03.10, 00:42
Vučes me za jezik da kazem nesto sto ne zelim reci.

- Prvo machak udarali jeste ok, al do kad? Dok vas TT nije lagano poceo docekivati 3 po 3!

- Drugo, kad vam je krenuo offove fatati po selima

- Trece, kad vam je poceo krasti off sela

- Cetvrto, sjekli kata i kata

Šta je tad uradjeno? PONUĐENA saradnja!!!

Mada sa ispada da ste se prepali al ne niste, niko to nije rekao niti ce reci! Sve ima svoje zasto i zato ;)

Prema tome znam o cemu pricam ja a o cemu ti ;). I kad kazem da laprdas onda to i radis a imam s cim i da argumentujem to!

pa sto onda prihvati saradnju ???

ja je nikad nisam, niti bi je poslao ??

chupa chups
15.03.10, 00:43
Sreca pa sada SK vodi pametan i kulturan covjek inace.... :aaaa:

chupa chups
15.03.10, 00:44

Prihvacena je iskljucivo zbog toga sto se nije sa tobom pregovaralo :biggrin:

lesinarbl
15.03.10, 00:47
Prihvacena je iskljucivo zbog toga sto se nije sa tobom pregovaralo :biggrin:

da jebiga vodili su je glupi i nekulturni :)

sabanezi
15.03.10, 01:03

Ne znam zasto bi tebi polagao racune ;)

A sve ima svoje zasto i svoje zato ;)

Uzivaj

markov
15.03.10, 01:12
hahaha boze svasta... taman skupimo saradnji i odma pocnemo da se prepucavamo...a dok smo se napadali slabo se sta komentarisalo...neka sada zapad (severozapad,jugozapad) malo misli i glasa :))))

Ja znam da su se "spojila" dva odlicna saveza, i iskreno se nadam epskom fajtu na s1... moji iskreni pozdravi ovom spajanju... ja sam ovo predlagao jos pre nekoliko sedmica...

ps. Al amaru&dulkama cu 100% srusit gg... :D

Bumbar
15.03.10, 07:01
evo sad i ja moram reci sta mi nije logicno!!dok su ratovali sk i ttejci tt wingovi su imali dosta napada od badbnk koalicije nisu se osvrtali sto tetejci ratuju na vise frontova,da podsjetim desetog igraca servera boobo su upravo oni natjerali da se ugasi a katali su dosta manjih igraca!!i sad najednom se pojavila ljubav prema tt cujem cak i da su saradnju nudili ocito kasno!!treba se upitati do koga je i cija politika je dovela do ovoga??ja sam i dalje ljubitelj bada,dragi su mi i tetejci ali ljudi su povukli logicne svojim interesima motivirane poteze i ja bih isto to ucinio a kostace nas sviju jer je ovo prelomilo server!!!zato nemamo pravo da zvocamo sto smo se ucahurili od pocetka servera nista ne mijenjamo a znamo da sad nama predstoje besane noci:(

Damir-75
15.03.10, 07:42
evo sad i ja moram reci sta mi nije logicno!!dok su ratovali sk i ttejci tt wingovi su imali dosta napada od badbnk koalicije nisu se osvrtali sto tetejci ratuju na vise frontova,da podsjetim desetog igraca servera boobo su upravo oni natjerali da se ugasi a katali su dosta manjih igraca!!i sad najednom se pojavila ljubav prema tt cujem cak i da su saradnju nudili ocito kasno!!treba se upitati do koga je i cija politika je dovela do ovoga??ja sam i dalje ljubitelj bada,dragi su mi i tetejci ali ljudi su povukli logicne svojim interesima motivirane poteze i ja bih isto to ucinio a kostace nas sviju jer je ovo prelomilo server!!!zato nemamo pravo da zvocamo sto smo se ucahurili od pocetka servera nista ne mijenjamo a znamo da sad nama predstoje besane noci:(

Jel ovo ti u ime Bad-a??
- Nismo nikome nudili saradnju, niti namjeravamo.
- Niko nije zvocao, cak su neki i cestitali.

Straight Flush
15.03.10, 08:25
Evo posto mi se gasi acc,nek svi znaju kako BAD promovise offove na manjim igracima iz manjih alijansi,SK-ovci,uzivajte na informacijama,koje moj dragi prijatelj cecen vec ima;)

haretov off

http://travilog.org.ua/ba/5230745/72e03049465bd74998000a29244daee2/2/1

i off od ademira

http://travilog.org.ua/ba/4409360/31fd776d2c0cd7f359457bdd7116a0ee/2/1

e hajde sada komentari kad polete:predaja:

lutajuci_udarac
15.03.10, 08:31
Evo posto mi se gasi acc,nek svi znaju kako BAD promovise offove na manjim igracima iz manjih alijansi,SK-ovci,uzivajte na informacijama,koje moj dragi prijatelj cecen vec ima;)

haretov off

i off od ademira

pff .. meni ovakav off ostao poslije hvatanja više od 1/2 off-a :D
haha
poperi :D

Straight Flush
15.03.10, 08:57
hehe,ma slab je bad,samo popaju ko debili neki,zar ne znate da vojska napada,a da pop samo dize rang?

hm,hm,sigurno ne znaju,pa misle da ce popom osvojiti WW xD

ssismiss
15.03.10, 09:37
hehe,ma slab je bad,samo popaju ko debili neki,zar ne znate da vojska napada,a da pop samo dize rang?

http://4travian.org/log/9a656ec53ce6da4502f95cba073efb33

šta je ovo Flegma???
Superfejk :D :D

Straight Flush
15.03.10, 09:45

šta je ovo Flegma???
Superfejk :D :D

E znas li sta je to?!
To je acc koji se ne igra vise i koji se gasi!Igram dual na jednom drugom accu,koji necu da otkrivam i izlazem opasnosti jer je moj dual ulozio mnogo truda i golda na taj acc!Vidimo se na WW-u;)

cecen
15.03.10, 09:49

haretov off

i off od ademira

hehe cini ti se:tv:

haris_20_
15.03.10, 10:18
pff .. meni ovakav off ostao poslije hvatanja više od 1/2 off-a :D
haha
poperi :D

odkud on zna sta ja imam :D ne zna to niko :D:D
haha jao volim vassss ,kako ste smijesni

shegalo
15.03.10, 10:18

Reče dijete koje u životu nije napravilo 3k offa i koje se ugasilo nakon par fejkova i gubljenja jednog sel :)))) Ne vjerujemo ti ni to sa dualom, ko bi te bolan primio da igraš sa njim? :D

Straight Flush
15.03.10, 10:26
e hare,pa vidi se tu tvoj off,da li je cijeli ili nije,potpuno nebitno,jer ne mozes ti ni imati nesto puno veci off od vooga,jer ti si jedan obicni poper

Reče dijete koje u životu nije napravilo 3k offa i koje se ugasilo nakon par fejkova i gubljenja jednog sel :)))) Ne vjerujemo ti ni to sa dualom, ko bi te bolan primio da igraš sa njim? :D

Pricaj ti da sam ja dijete koliko god hoces,tako je bilo i sa anakinom,pa sta bi na kraju?aaaaaaaa?
Vidicemo se mi do kraja servera jos,ww je ipak daleko!

SK 4 EVER

Damir-75
15.03.10, 10:33
Pricaj ti da sam ja dijete koliko god hoces,tako je bilo i sa anakinom,pa sta bi na kraju?aaaaaaaa?
Vidicemo se mi do kraja servera jos,ww je ipak daleko!

SK 4 EVER

Nemoj spominjati Anakina u ovom kontekstu.
On je za nas zasluzio status cara, naravno na forumu a zna se i razlog, dok si ti obicna nus pojava.

PS Njofra haj nam ti jednu zapjevaj, kad nema više Anakina :mig:

PS II Vidi Luzer-a mangupa sto se zakuca, Cecen , Dzony ne znam više ni kome da pišem, nemojte samo da opet bude nismo mi poceli prvi, vi ne valjate.

haris_20_
15.03.10, 10:37
e hare,pa vidi se tu tvoj off,da li je cijeli ili nije,potpuno nebitno,jer ne mozes ti ni imati nesto puno veci off od vooga,jer ti si jedan obicni poper

hahahaha to gigantu odoh se ja odmah ugasiti :( hahahaha

markov
15.03.10, 10:43
PS II Vidi Luzer-a mangupa sto se zakuca, Cecen , Dzony ne znam više ni kome da pišem, nemojte samo da opet bude nismo mi poceli prvi, vi ne valjate.

lol pa pitaj ti tog svog, za sta su nam se zalili ovi igraci iz winga... luzer je samo uzvratila udarac, jer vec par dana taj igrac dadomos ili kako vec provocira igrace iz nasih wingowa sto imaju par sela... pa sto to ako je mangup ne provocira i ne udari sa ono malo jada na nekog drugog?

ssismiss
E znas li sta je to?!
To je acc koji se ne igra vise i koji se gasi!Igram dual na jednom drugom accu,koji necu da otkrivam i izlazem opasnosti jer je moj dual ulozio mnogo truda i golda na taj acc!Vidimo se na WW-u;)

A zašto se taj acc gasi?? :D

soe
... Ne vjerujemo ti ni to sa dualom, ko bi te bolan primio da igraš sa njim? :D

a ja bih ...pu `bem ti propade mi acc.

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

njofra
15.03.10, 10:46
Nemojte ba momka dirat vidite da je fajter ko i malibega:) na prvi znak frke gase acc-ove jbg stigle ih obaveze. E flush kako su ti se ono sela zvala? Patrijah pavle, draza mihajlo i kako ne jos:) garant i ti mislis da sk znaci svijet kompjutera:)... Eee moj bega

Straight Flush
15.03.10, 10:47
Vidi,vidi,jeste vi neke face,od pocetka traviana na ba serverima,od prvog servera,pricu vode 4-5 alijanse i osvajaju te servere,zato vas ne volim,samo SK je dobra ally,makar po mom stilu igre,jer igraju na vojsku,a ne na pop!zato je napravljena pokretacka ally,revolucionarni UGR koji saradjuje samo sa -SK- a nikako sa vama je*acima,i pravo da vam kazem,uhvaceni su neki offovi,i sada vas osim polnog organa boli i glava(pojedince),tu nemate sta reci,imali smo preko 35k deff poena prosle sedmice!

ps

mislite da sam noob,tacnije,uvjereni ste u to! :DDD,koje face ste vi,ko igra na com6,nek se malo dopisuje sa mnom,acc ADVANCE,5 pljackas sedmice i jako blizu napadaca,igram ja i naravno moj veliki prijatelj In Flames sa rs servera,koji je gradio ww,ili neki ga bolje znaju sa ba3,Sick And Twisted?!noob je nemoguce biti ako igras sa njim i jos imas iskustva cca 3 godine,je li tako?

Straight Flush
15.03.10, 10:48
A zašto se taj acc gasi?? :D

gasi se zato sto nemam vremena za njega,pa igram dual sa ovim likom,jer dual acc zahtjeva puno manje vremena,ako nisi znao xD

njofra
15.03.10, 10:54
Sreca bozija pa je tu REVOLUCIONARNI UGR bog te mazo nebi drugacije ni imali kome sela uzimat:) a i to je tanko gasite se prije vremena

Straight Flush
15.03.10, 10:56
nenene,gasenja nema,pa nismo mi FF,iako nas ima iz te ally,ali boricemo se do kraja pa dokle stignemo,i na kraju ako izgubimo,cestitacemo vam,a vi nama necete na postenom fajtu,jer vi naravno niste fer igraci,vec smo gledate za svoju guzicu

Virtual
15.03.10, 10:56
Vidim ja SK i BiH TT sklopise sardnju ocito sa jednim ciljem da napadnu BAD jer to pojedinacno ne mogu . Samo da vam kazem da BNK nece stajati po strani jer kao i do sada uvijek ce biti na strani BAD-a .
I gospodo iz BiH TT nemojte nam nuditi saradnju od toga nema nista ni pod razno a na prvi napad na BAD od strane bilo koga iz SK ili BiH TT BNK ce adekvatno odgovoriti. :closed:

haris_20_
15.03.10, 10:57
nenene,gasenja nema,pa nismo mi FF,iako nas ima iz te ally,ali boricemo se do kraja pa dokle stignemo,i na kraju ako izgubimo,cestitacemo vam,a vi nama necete na postenom fajtu,jer vi naravno niste fer igraci,vec smo gledate za svoju guzicu

kakav crni fajt padaju vam sela bez borbe :predaja:

Straight Flush
15.03.10, 10:59
Vidim ja SK i BiH TT sklopise sardnju ocito sa jednim ciljem da napadnu BAD jer to pojedinacno ne mogu . Samo da vam kazem da BNK nece stajati po strani jer kao i do sada uvijek ce biti na strani BAD-a .
I gospodo iz BiH TT nemojte nam nuditi saradnju od toga nema nista ni pod razno a na prvi napad na BAD od strane bilo koga iz SK ili BiH TT BNK ce adekvatno odgovoriti. :closed:

A vidi ovog,tu se pravis neko i nesto,a ovamo BNK popa kao i svi njihovi wingovi kojih ima cca 5 i svaki je pun znaci imate najmanje oko 350 igraca i BAD isto toliko,i nasli se sa UGR nadjacavati,e jadnici moji

PS

Hare,palo je mozda 2-3 sela bez borbe,a to sto mi uhvatimo offove manje,to nista je li?Znace vama i offovi od po 3-4k,znam ja to,jer ste vi poperi,pa su vam to najjaci offovi :D

igor bl
15.03.10, 11:02
gdje su ovi SK-ovci i tetejci da nam malo pojasne sta se desava :sejofloosh:

Virtual
15.03.10, 11:04
Vidi,vidi,jeste vi neke face,od pocetka traviana na ba serverima,od prvog servera,pricu vode 4-5 alijanse i osvajaju te servere,zato vas ne volim,samo SK je dobra ally,makar po mom stilu igre,jer igraju na vojsku,a ne na pop!zato je napravljena pokretacka ally,revolucionarni UGR koji saradjuje samo sa -SK- a nikako sa vama je*acima,i pravo da vam kazem,uhvaceni su neki offovi,i sada vas osim polnog organa boli i glava(pojedince),tu nemate sta reci,imali smo preko 35k deff poena prosle sedmice!

ps

mislite da sam noob,tacnije,uvjereni ste u to! :DDD,koje face ste vi,ko igra na com6,nek se malo dopisuje sa mnom,acc ADVANCE,5 pljackas sedmice i jako blizu napadaca,igram ja i naravno moj veliki prijatelj In Flames sa rs servera,koji je gradio ww,ili neki ga bolje znaju sa ba3,Sick And Twisted?!noob je nemoguce biti ako igras sa njim i jos imas iskustva cca 3 godine,je li tako?Ma vas vise ne napadamo jer ste previse jadni pa smo se sazalili jer ne zelimo da vam ubijamo volju za igrom.
Jeli ono sav deff sto si skupio na moje fejkove ? Ako jeste onda od sada samo saljem heroja jer ne treba mi nista vise od njega :loveff:

igor bl
15.03.10, 11:06
Ma vas vise ne napadamo jer ste previse jadni pa smo se sazalili jer ne zelimo da vam ubijamo volju za igrom.
Jeli ono sav deff sto si skupio na moje fejkove ? Ako jeste onda od sada samo saljem heroja jer ne treba mi nista vise od njega :loveff:

netreba ni heroj..

:blowup:

haris_20_
15.03.10, 11:07
A vidi ovog,tu se pravis neko i nesto,a ovamo BNK popa kao i svi njihovi wingovi kojih ima cca 5 i svaki je pun znaci imate najmanje oko 350 igraca i BAD isto toliko,i nasli se sa UGR nadjacavati,e jadnici moji

PS

Hare,palo je mozda 2-3 sela bez borbe,a to sto mi uhvatimo offove manje,to nista je li?Znace vama i offovi od po 3-4k,znam ja to,jer ste vi poperi,pa su vam to najjaci offovi :D

hahaha :D prejak si :Ddaj da vidim koji log ,zar vi imate deffa:D

markov
15.03.10, 11:08

napad je vec bio... procitaj postove na prosloj strani... odnosno moj poslednji post... i pogledaj igrac dadomos... a bad samo provocira po nasim wingovima i salje svoje marionete da eskalira sukob, svejedno se fajt ceka...sta treba jos da se dogodi?

njofra
15.03.10, 11:08

Hahaha cuj legende! Gasenja nema a on prvi gasi acc... joj fajtera! De bolan mali eno mama te zove napravila ti je cokolino

Virtual
15.03.10, 11:10
netreba ni heroj..

:blowup:Steta zaginu kata:predaja:

Hahaha cuj legende! Gasenja nema a on prvi gasi acc... joj fajtera! De bolan mali eno mama te zove napravila ti je cokolinoMa gdje ces cokolino jako je to za njega dobice zatvor :predaja:

napad je vec bio... procitaj postove na prosloj strani... odnosno moj poslednji post... i pogledaj igrac dadomos... a bad samo provocira po nasim wingovima i salje svoje marionete da eskalira sukob, svejedno se fajt ceka...sta treba jos da se dogodi?Ne treba nista , samo jedna rijec od Damira i mi se ukljucujemo .

Pisanje poruka za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj način narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova odjednom postoji opcija "Multi-citiraj".

Edited by FireCube

Straight Flush
15.03.10, 11:19
Ljudi jeste vi meni smjesni,ugasio se jedan acc koji je odavno propao,jos dok je bio u BAD wingu,i sada se time hvalite,ajde recite mi ko se jos ugasio iz nase ally?!NIKO!I tako i planiramo da ostae,jer cemo se boriti koliko mozemo,a naravno ako izdrzimo do WW-a,SK ima nasu otvorenu podrsku i sav deff na istom!

I ne s****e sa tim provociranjem,to cokolino i te za****ncije!Kao prvo i najbitnije imam RL koji vecina vas nema,sretno ozenjen i imam sina,pa vi pjevajte borbene i ne skidajte se sa ove igre!Pa ljudi vi zivite od ovoga,to vam je droga,ako niste jos shvatili!Napaceno...

igor bl
15.03.10, 11:25
Citat od Straight Flush
nudim se za duala na ba4,ne uplacujem gold,mozda po nekad,mjesecno po 20 golda najvise,ali zato sam aktivan po 3-4h dnevno i farmam,imam iskustva 3-4 godine,trenutno na ba1 acc flegma,oteli mi jedno selo,ali imam jos 8

kaze nema vremena..obaveze...
a nudi se meni da igramo ba4...:P

joj joj :predaja:

njofra
15.03.10, 11:26
Ljudi jeste vi meni smjesni,ugasio se jedan acc koji je odavno propao,jos dok je bio u BAD wingu,i sada se time hvalite,ajde recite mi ko se jos ugasio iz nase ally?!NIKO!I tako i planiramo da ostae,jer cemo se boriti koliko mozemo,a naravno ako izdrzimo do WW-a,SK ima nasu otvorenu podrsku i sav deff na istom!

I ne seri*e sa tim provociranjem,to cokolino i te zajebancije!Kao prvo i najbitnije imam RL koji vecina vas nema,sretno ozenjen i imam sina,pa vi pjevajte borbene i ne skidajte se sa ove igre!Pa ljudi vi zivite od ovoga,to vam je droga,ako niste jos shvatili!Napaceno...

Hajde bolan pavle sta se ljutis a i cokolino se ohladi

Virtual
15.03.10, 11:37

I ne seri*e sa tim provociranjem,to cokolino i te zajebancije!Kao prvo i najbitnije imam RL koji vecina vas nema,sretno ozenjen i imam sina,pa vi pjevajte borbene i ne skidajte se sa ove igre!Pa ljudi vi zivite od ovoga,to vam je droga,ako niste jos shvatili!Napaceno...Ma vi ne mozete ni sebe da odbranite a kamoli da pomazete i SK .
Evo prekosutra rendevu u vasim selima pa da vidim kako se branite. Uh ovo dodje ko besa :D

P.S Napravi jos koje dijete pa da mozes stati u liniju sa mnogima koji igraju ovu igru ;)

ssismiss
15.03.10, 11:38
gasi se zato sto nemam vremena za njega,pa igram dual sa ovim likom,jer dual acc zahtjeva puno manje vremena,ako nisi znao xD

Hhahah to su suplje price,,
brises acc cim si vidio jedan fejk od BAD igraca...
zato decko idi malo ohladi,,..

Citat od Straight Flush
nudim se za duala na ba4,ne uplacujem gold,mozda po nekad,mjesecno po 20 golda najvise,ali zato sam aktivan po 3-4h dnevno i farmam,imam iskustva 3-4 godine,trenutno na ba1 acc flegma,oteli mi jedno selo,ali imam jos 8

kaze nema vremena..obaveze...
a nudi se meni da igramo ba4...:P

joj joj :predaja:

Pisanje poruka za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj način narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova odjednom postoji opcija "Multi-citiraj".

Edited by FireCube

Moj igore, pusti ga.. :P
nema vremena odkada je vidio fejk..
A imao je vremena dok je bio kod nas u bad wingu i glumio kralja :D

I šo stavljaš moj Superfejk? :D vec sam stavio bio,, ne treba dvaput :D :)

zizi

igor bl
15.03.10, 11:49
Moj igore, pusti ga.. :P
nema vremena odkada je vidio fejk..
A imao je vremena dok je bio kod nas u bad wingu i glumio kralja :D

I šo stavljaš moj Superfejk? :D vec sam stavio bio,, ne treba dvaput :D :)

zizi

nisam citao...a nisam ni znao da si ovo ti :tuga:

ssismiss
15.03.10, 11:51
nisam citao...a nisam ni znao da si ovo ti :tuga:

ko ce drugi :)))
heheh zezam se,, samo postaj :P

ubuduce saljem po 2 kate,, za 2 gradjevine :D

lutajuci_udarac
15.03.10, 12:25
e jbg njofra ...pokazat cu ti sliku iz mog rodnog grada :)
zato sam igrao u SK :)

@ virtual, bad-are ti pricaju da vi nemate deff-a ni za sebe, da vas tamo neke ally koje su na rangu ispod 20. mjesta levate, da je saradnja onako radi reda a ewo dokazalo se, sve je zbog INTERESA :)

fkt moća ovako sa strane posmatrati :D

Virtual
15.03.10, 12:32

@ virtual, bad-are ti pricaju da vi nemate deff-a ni za sebe, da vas tamo neke ally koje su na rangu ispod 20. mjesta levate, da je saradnja onako radi reda a ewo dokazalo se, sve je zbog INTERESA :)

fkt moća ovako sa strane posmatrati :DDoduse sve je moguce ali najbolje je da oni koji vjeruju u te price sami dodju do saznanja dali je to tako ili ne :D

shegalo
15.03.10, 12:36

fkt moća ovako sa strane posmatrati :D

Na ovo moram odgovoriti, sve dosad sam mislio da si ok lik i da se zezaš, ali pisati laži radi zakuhavanja i svog nekog jadnog INTERESA, tu osobinu imaju samo ... svi znamo kakvi ljudi. Ali hajde, provaljen si svakako, tako da... :)

lutajuci_udarac
15.03.10, 12:46
Na ovo moram odgovoriti, sve dosad sam mislio da si ok lik i da se zezaš, ali pisati laži radi zakuhavanja i svog nekog jadnog INTERESA, tu osobinu imaju samo ... svi znamo kakvi ljudi. Ali hajde, provaljen si svakako, tako da... :)

ovo sto sam napisao mi je rekao nermin :)
pitaj ga, potvrdit ce ti :D

nezz sta mislis pod tim da sam provaljen ?

i fkt da se zezam jer ne igram vise urahtio se :)

shegalo
15.03.10, 13:00
ovo sto sam napisao mi je rekao nermin :)
pitaj ga, potvrdit ce ti :D

nezz sta mislis pod tim da sam provaljen ?

i fkt da se zezam jer ne igram vise urahtio se :)

Hajde baš ćemo vidjeti šta i u kojem kontekstu je rekao, a isto tako javno iznošenje i i krojenje stvari kako ti odgovara koje sa nekim pričaš privatno i to bez dozvole je isto stvar kućnog odgoja, ali eto...

ista stvar je bila i kad si optužio Cossacka za nacionalizam (ja lično čuo sve, čovjek ti u šali rekao da igraš za pogrešnu momčad, a ti prekrojio)

Pa eto, fino je da raja zna s kim ima posla, zato rekoh da si provaljen. Ove stvari nisu za šalu, tako da se na to ne trebaš vaditi.

Nek si ti nama živ i zdrav

lutajuci_udarac
15.03.10, 13:08
Hajde baš ćemo vidjeti šta i u kojem kontekstu je rekao, a isto tako javno iznošenje i i krojenje stvari kako ti odgovara koje sa nekim pričaš privatno i to bez dozvole je isto stvar kućnog odgoja, ali eto...

ista stvar je bila i kad si optužio Cossacka za nacionalizam (ja lično čuo sve, čovjek ti u šali rekao da igraš za pogrešnu momčad, a ti prekrojio)

Pa eto, fino je da raja zna s kim ima posla, zato rekoh da si provaljen. Ove stvari nisu za šalu, tako da se na to ne trebaš vaditi.

Nek si ti nama živ i zdrav

cossak je malo više provocirao :)
i zbog cega je ally pogrešna ? cini mi se da je ally SK dosad najviše pokazala ? ili ti misliš u nekom drugom konekstu :)

vala bas nek zna raja, i vase price sto ste sirili da sam se zbog nekog straha od vas izbrisao :)
nisam ni ja svašta-nesta od vas ocekivao, ali ... bi kako bi ...
ja se šalim sa svim stvarima, i ne izvlacim se, sta sam rekao iza toga stojim :)

ma i vi isto

shegalo
15.03.10, 13:15
cossak je malo više provocirao :)
i zbog cega je ally pogrešna ? cini mi se da je ally SK dosad najviše pokazala ? ili ti misliš u nekom drugom konekstu :)

vala bas nek zna raja, i vase price sto ste sirili da sam se zbog nekog straha od vas izbrisao :)
nisam ni ja svašta-nesta od vas ocekivao, ali ... bi kako bi ...
ja se šalim sa svim stvarima, i ne izvlacim se, sta sam rekao iza toga stojim :)

ma i vi isto
nema tu nikakvog drugog konteksta, SK jeste mnogo pokazala dosad i svaka čast za to

i hajde ba, nemoj pričati "o nečemu, o svašta nešta, o svim stvarima", reci konkretno brate, ništa se ne krije, kad si već krenuo iznositi stvari na forum...

Da ne bude da samo spamamo, da se malo osvrnem i na stanje na serveru:)

Novoformiranu koaliciju prije par dana je malo ljudi moglo očekivati, ali eto, ljudi se dogovorili, neka igra kako ko misli da treba. Moje je mišljenje da su se zeznuli i jedni i drugi, doduše jedni malo više. :) U svakom slučaju, nadam se da će biti zanimljivo i puno sreće svima.

lutajuci_udarac
15.03.10, 13:34
nema tu nikakvog drugog konteksta, SK jeste mnogo pokazala dosad i svaka čast za to

i hajde ba, nemoj pričati "o nečemu, o svašta nešta, o svim stvarima", reci konkretno brate, ništa se ne krije, kad si već krenuo iznositi stvari na forum...

Da ne bude da samo spamamo, da se malo osvrnem i na stanje na serveru:)

Novoformiranu koaliciju prije par dana je malo ljudi moglo očekivati, ali eto, ljudi se dogovorili, neka igra kako ko misli da treba. Moje je mišljenje da su se zeznuli i jedni i drugi, doduše jedni malo više. :) U svakom slučaju, nadam se da će biti zanimljivo i puno sreće svima.

konkretno ? samo pitaj sta te zanima :)
reci cu ti, naravno, ako budem znao :)

shegalo
15.03.10, 13:44
Hehe, nismo na istoj dužini ali nema veze, mislio sam da nam obrazložiš ono što si rekao da mnogo šta nisi očekivao od nas, a desilo se, valjda nešto ružno :) Ali hajd...

Samo moram reći još da ne kontam prepucavanja ljudi iz novoformirane saradnje, ako je već dogovor pao, ali to je njihova stvar valjda.

stegos
15.03.10, 13:56
Ne znam cemu tolika frka oko TT i SK saveza. SK je shvatio da je dzaba ratovao sa TT , da ih ne mogu pobijediti pa su se okrenuli diplomatiji. ZAlosno je to sto su upravo oni pljuvali po svim diplomatskim i sl dogovorima i busali se da su iskljucivo ratnicka ally koja ne bi ni sa jednom ally na serveru saradnju jer ime j to nesto kao ispod casti i sl. SAd nakom neuspjelog rata sa TT sami sebi uskacu u usta . Znaci saradnja sa TT ili bar nnp je bilo za ocekivati ako je SK zelio da nastavi sa igrom. To je normalan i pametan potez ali kao sto rekoh sami su sebi popljuvali u usta ono sto su od pocetka servera vikali - necemo saradnje, necemo primirja... :kissshy:

Vidim da ekipa na forumu prognozira vatrene okrsaje izmedju TT & SK vs BAD & BNK. Pa naravno da ce se klati, nece heklati stolnjake. Ovo su 2 jedina bloka na serveru i svaki drugi zakljucak je suvisan . Samo bojim se da ce biti samo sitnih carki u pogranicnim selima i wingovima, mozda 3-4 jaca napada na glavne igrace jer ce se off stediti na obje strane za ww. NAdam se da cu pogrijesiti u procjeni ali sumnjam. Politika i visi ciljevi ubijaju igru samo tako :blowup:

balzamico
15.03.10, 15:05

Ne znam samo odakle ti da ce neko da ti ponudi saradnju ili nesto slicno, pa ne pravimo zasticenu zonu od servera. Nismo tu da klikamo, hocemo i da se rokamo malo a sa Bad alijansom nemamo problema nikakvih, tako da neces morati radi njih da napadas vec jedino radi svoje alijanse :D

chupa chups
15.03.10, 15:18
Ja stvarno ne znam cemu sve ovolika frka na ovom forumu :confused:

Haj vi meni recite jel neko za lizalo mozda :P

Virtual
15.03.10, 15:26
Ne znam samo odakle ti da ce neko da ti ponudi saradnju ili nesto slicno, pa ne pravimo zasticenu zonu od servera. Nismo tu da klikamo, hocemo i da se rokamo malo a sa Bad alijansom nemamo problema nikakvih, tako da neces morati radi njih da napadas vec jedino radi svoje alijanse :DNe vi ne nudite saradnju nego molite za nju a malo se raspitaj o tome da ne lupas bez veze

balzamico
15.03.10, 15:28
Ne vi ne nudite saradnju nego molite za nju a malo se raspitaj o tome da ne lupas bez veze

aj me ti prosvjetli zivota ti, ko je tebe iz BHTT molio za saradnju?

soe
15.03.10, 15:32
ebo vidovitog milana, kako sam ovu saradnju prognozirao...a jos nisam naplatio nikakav telefonski poziv :biggrin:

mislim cemu napadanje tetejaca, kad su im uzeli skoro sve artefakte, skatali gg-ove...a mogu se ugodno iskoristiti kao ispomoc u sprecavanju zapadne dominacije :biggrin:

chupa chups
15.03.10, 15:35
Ne vi ne nudite saradnju nego molite za nju a malo se raspitaj o tome da ne lupas bez veze

Ma da cim je BIHTT sklopio saradnju sa SK odmah pocinju price nas su molili za saradnju itd. itd....

dje si bio sa takvim komentarima ranije :mig:

a reci mi da ti nisi slucajnu za neko lizalo,.... imam za tebe i virtuelno lizalo :P

shegalo
15.03.10, 15:40
ebo vidovitog milana, kako sam ovu saradnju prognozirao...a jos nisam naplatio nikakav telefonski poziv :biggrin:

mislim cemu napadanje tetejaca, kad su im uzeli skoro sve artefakte, skatali gg-ove...a mogu se ugodno iskoristiti kao ispomoc u sprecavanju zapadne dominacije :biggrin:

hahahah, pa vidiš i tebe bi ponekad trebalo čitati malo ozbiljnije :D nije loša procjena situacije :)

sabanezi
15.03.10, 15:43

Sta pricas ti ha? Ne treba se on raspitivati nizasta, balzamico je i previse upucen u sve :D

BiH TT nikad nije molio nikog nizasta, a pogotovo za saradnju, a tek tebe koji si bas odraz licnosti, a svi znamo sta si radio pa te raja toliko ˝gotivi˝ ;)

A to sto ti nisi upucen u neke stvar to je tvoja licna stvar, pa se raspitaj malo bolje ;)

Virtual
15.03.10, 16:17
Sta pricas ti ha? Ne treba se on raspitivati nizasta, balzamico je i previse upucen u sve :D

BiH TT nikad nije molio nikog nizasta, a pogotovo za saradnju, a tek tebe koji si bas odraz licnosti, a svi znamo sta si radio pa te raja toliko ˝gotivi˝ ;)

A to sto ti nisi upucen u neke stvar to je tvoja licna stvar, pa se raspitaj malo bolje ;)Ma vi ste misevi koji ne smijete nista javno priznati . Budite ljudi i recite : Jesmo trazili smo saradnju tri puta do sada ali na zalost odbili su nas " Slabo ste upuceni iako bi htjeli da to budete :D

cecen
15.03.10, 16:26
Ma vi ste misevi koji ne smijete nista javno priznati . Budite ljudi i recite : Jesmo trazili smo saradnju tri puta do sada ali na zalost odbili su nas " Slabo ste upuceni iako bi htjeli da to budete :D

Ocito da je ova saradnja poremetila planove BAD i BNK oni su fino trljali ruke dok je BHTT i SK ratovali a sada im se desilo ovo sada su se uhvatili za glave jer su se neke stvari promjenile i to drasticno na serveru nazalost sada BAD i BNK malo manje trljaju ruke jer je ocito karata na koju su igrali pusticemo BHTT i SK da se udaraju i kada se toliko izudarau lagano cemo ih pocistiti.

A koce uzeti WW to bi se i onako rijesilo na kakvoj kafici ili pivi ali eto dodje sada do nekog naglog prevrata :tres:

Virtual
15.03.10, 16:47
Ocito da je ova saradnja poremetila planove BAD i BNK oni su fino trljali ruke dok je BHTT i SK ratovali a sada im se desilo ovo sada su se uhvatili za glave jer su se neke stvari promjenile i to drasticno na serveru nazalost sada BAD i BNK malo manje trljaju ruke jer je ocito karata na koju su igrali pusticemo BHTT i SK da se udaraju i kada se toliko izudarau lagano cemo ih pocistiti.

A koce uzeti WW to bi se i onako rijesilo na kakvoj kafici ili pivi ali eto dodje sada do nekog naglog prevrata :tres:Hajmo sada prepucavanje na stranu i da postavimo stavari onako kako jesu.
Znas i ti vrlo dobro da SK i BNK nikada nisu imali neke zategnute odnose pa cak i suprotno od toga. Ali stoji jedna cinjenica da BAD i BNK imaju nesto mnogo vise od toga pa i od saradnje . Samim tim ukoliko SK ili BHTT krene na BAD nasa obeveza je da stanemo na njihovu stranu i o tome nema rasprave.
Licno sam malo kivan na SK zato sto su uzeli neka sela od nasih wingovaca mada sam govorio da ce ta sela ionako dobiti jer nisu u nasem sektoru i neka malo sacekaju dok se vasnici tih acc-ova malo ne dignu na nasoj strani . Medjutim to se ignorisalo i nije mi bilo po volji.
S druge strane vidim da se BHTT u globalu okomio na neke igrace iz nasih wingova i ako gospodo mislite da cemo to tek tako posmatrati grdno se varate. Ne prijetim ja nikome samo vas upozoravam na vase postupke jer se bojim da ce to imati mnogo stetnije posljedice od onoga sto bi vi zeljeli.
Vasa saradnja nama ne znaci nista niti mi imamo ikave koristi ni od nje niti od toga sto ste ratovali sa BHTT. A tvoja konstatacija da smo cekali da se izlupaju dvije alijanse da bi mi dokrajcili onu preostalu nije na mjestu i cak je neumjesna ali nebitno to je tvoje misljenje i treba ga uvazavati .

Ne zelim nikoga da prozivam ovim samo iznosim trenutno nas stav o svemu sto se desava i verujte da se nadam da do vecih sukoba nece dolaziti jer za tim za sada nema potrebe. Kada krenemo , ako bog da , sa gradnjom WW-a tada su sve karte na stolu i sve je otvoreno

Ali
15.03.10, 17:02
Malo sam bio odsutan, imo sam nekog veša na ruke :predaja:pa nisam baš najupućeniji, šta znači ne biti tu samo par dana. Ima li kakav presjek situacije na serveru onako brzinski ukratko, vidim da su sudionici foruma u zadnjih par postova nova raja. gdje su ovi moji iz BADa: multikulturalni, tolerancije puni, sa svima dobri? Zašto se ne ratuje? kakav je ovo način? :P

gurbet
15.03.10, 17:02

A koce uzeti WW to bi se i onako rijesilo na kakvoj kafici ili pivi ali eto dodje sada do nekog naglog prevrata :tres:

e bas me zanima sta ce se promijenit u odnosu na dosad, ko to smije zrtvovat crop i acc u koji je ulozeno po servera i ko zna kolko zlata kretanjem na glavnu ally BAD-a i BNK-a... Nemojte da vam radoznalost pomuti razum. Fino rusimo jedni drugim ww na kraju i ko bude bolje rusio pobijedit ce, a ovako cemo morat bezze slat napade po dva dana da vama dokazemo da smo bolji i da imamo vece offove, a da ne govorim da igaci na granici odma mogu stavit acc na brisanje i da im nikakav deff ovog svijeta nece pomoc. Hvala

p.s. Ovi sto promatraju server sa strane jedva cekaju da se desi nesto zanimljivo da mogu **** po forumu kako je bilo malo ovnova i konja, a ljudi kojima se srusi crop i otimaju sela ne vide nista zanimljivo u tome.

p.s. na p.s. vidimo se u citulji

balzamico
15.03.10, 17:15
Hajmo sada prepucavanje na stranu i da postavimo stavari onako kako jesu.
Znas i ti vrlo dobro da SK i BNK nikada nisu imali neke zategnute odnose pa cak i suprotno od toga. Ali stoji jedna cinjenica da BAD i BNK imaju nesto mnogo vise od toga pa i od saradnje . Samim tim ukoliko SK ili BHTT krene na BAD nasa obeveza je da stanemo na njihovu stranu i o tome nema rasprave.
Licno sam malo kivan na SK zato sto su uzeli neka sela od nasih wingovaca mada sam govorio da ce ta sela ionako dobiti jer nisu u nasem sektoru i neka malo sacekaju dok se vasnici tih acc-ova malo ne dignu na nasoj strani . Medjutim to se ignorisalo i nije mi bilo po volji.
S druge strane vidim da se BHTT u globalu okomio na neke igrace iz nasih wingova i ako gospodo mislite da cemo to tek tako posmatrati grdno se varate. Ne prijetim ja nikome samo vas upozoravam na vase postupke jer se bojim da ce to imati mnogo stetnije posljedice od onoga sto bi vi zeljeli.
Vasa saradnja nama ne znaci nista niti mi imamo ikave koristi ni od nje niti od toga sto ste ratovali sa BHTT. A tvoja konstatacija da smo cekali da se izlupaju dvije alijanse da bi mi dokrajcili onu preostalu nije na mjestu i cak je neumjesna ali nebitno to je tvoje misljenje i treba ga uvazavati .

Ne zelim nikoga da prozivam ovim samo iznosim trenutno nas stav o svemu sto se desava i verujte da se nadam da do vecih sukoba nece dolaziti jer za tim za sada nema potrebe. Kada krenemo , ako bog da , sa gradnjom WW-a tada su sve karte na stolu i sve je otvoreno

Drug ti sve vrijeme govoris, kao ako BHTT ili SK krene na BAD, vi cete se obracunati sa nama jel to znaci da ste vi BAD-ov wing? I odakle ti ta ideja da ce SK i TT krenuti na BAD, zasto stvari ne gledas malo drugacije, mozda se mi bojimo BAD-a ili mozda tamo imamo dobre raje pa do sada nismo imali niti jedan konflikt. A mozda SK i Tetejci krenu na vas? Razmisli malo....

Virtual
15.03.10, 17:22
Drug ti sve vrijeme govoris, kao ako BHTT ili SK krene na BAD, vi cete se obracunati sa nama jel to znaci da ste vi BAD-ov wing? I odakle ti ta ideja da ce SK i TT krenuti na BAD, zasto stvari ne gledas malo drugacije, mozda se mi bojimo BAD-a ili mozda tamo imamo dobre raje pa do sada nismo imali niti jedan konflikt. A mozda SK i Tetejci krenu na vas? Razmisli malo....
:ahahah:

balzamico
15.03.10, 17:25
I sta sada ? Mi bi trebali ko da se prepadnemo? :ahahah:

Mene, iskreno boli tuky, sta ce te vi uraditi, ja odoh na pivu :predaja:

gurbet
15.03.10, 17:26

mislim da je svima dosta ove ratnohuskacke retorike i da ako neko hoce rat lijepo obznani da ne nagadjamo i raspravljamo po forumu, a za sve je to kriv novi balans moci koji se pojavio na serveru, a mislim da se nece nista bitno promijenit osim sto ce SK-ovci moc mirno spavat a da se ne brinu hoce li sabahilde zatec off u selu ili se probudit sa selom manje...

p.s. napade luzera na lika od 5 sela i to offom sa legionarima na sporedno selo ne smatram objavom rata, covjek ga sam zalijepio...mislim, stvarno xD

njofra
15.03.10, 17:28

A što volim da gledam ovu novu ljubav na serveru, samo pročitam one prošle postove,sve natakareni jedni na druge a gledaj sad, tetejac iz kurtoazije stavlja ime savezničke alijanse pred ime svoje... čovječe šta ti je ljubav:) ko španska serija čak povremeno iskoči i nekakav zli brat blizanac Hulio da kaže dvije tri protiv saveza:)

stegos
15.03.10, 17:41
Predlazem da niko od ally nenapadne natare, negradi ww nego da se lupamo godinama. Bilo bi svakako zanimljivije nego stekanje i zabijanje off.-ova na rusenju velikih skladista i sl dosadnih stvari. Znaci, iskljucivo roke koke non stop :heduan: a ko dirne natare je curica. j... ww , daj da se mlatimo

balzamico
15.03.10, 17:43
A što volim da gledam ovu novu ljubav na serveru, samo pročitam one prošle postove,sve natakareni jedni na druge a gledaj sad, tetejac iz kurtoazije stavlja ime savezničke alijanse pred ime svoje... čovječe šta ti je ljubav:) ko španska serija čak povremeno iskoči i nekakav zli brat blizanac Hulio da kaže dvije tri protiv saveza:)

E stvarno sam kreno na pivu, al ajde de; njofra vidi se da si zandar, em gledas sapunice, em si me procito iz prve, nego pusti ti nas da se volimo na miru idi radi nesto konstruktivno, nabijaj pop u selima ili popij i ti pivo, dobro je za zivce:tres:

Damir-75
15.03.10, 17:45
Predlazem da niko od ally nenapadne natare, negradi ww nego da se lupamo godinama. Bilo bi svakako zanimljivije nego stekanje i zabijanje off.-ova na rusenju velikih skladista i sl dosadnih stvari. Znaci, iskljucivo roke koke non stop :heduan: a ko dirne natare je curica. j... ww , daj da se mlatimo

I to što kažeš, a svakako je Cecen uzeo ovaj 5x pa ni nemamo nekih šansi da srušimo WW... :4u:

_WOLLF_
15.03.10, 17:46

pa svi koji se razumiju u pravopis znaju da se pise prijatelji i ja , a ne ja i prijatelji...
a od kud sada ta ljubomora na sk i tt . ne znam na sto imaju bit ljubomorni, ipak su to tek treca i cetvrta alijansa na rangu..

sim city ruls :D

E.D.O :4u: