PDA

View Full Version : Stanje na serveru (no spam !!!) (2009/2010)

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16

german
15.03.10, 17:47
Drug ti sve vrijeme govoris, kao ako BHTT ili SK krene na BAD, vi cete se obracunati sa nama jel to znaci da ste vi BAD-ov wing? I odakle ti ta ideja da ce SK i TT krenuti na BAD, zasto stvari ne gledas malo drugacije, mozda se mi bojimo BAD-a ili mozda tamo imamo dobre raje pa do sada nismo imali niti jedan konflikt. A mozda SK i Tetejci krenu na vas? Razmisli malo....

:ahahah:

ad hock :asko:

njofra
15.03.10, 17:55
E stvarno sam kreno na pivu, al ajde de; njofra vidi se da si zandar, em gledas sapunice, em si me procito iz prve, nego pusti ti nas da se volimo na miru idi radi nesto konstruktivno, nabijaj pop u selima ili popij i ti pivo, dobro je za zivce:tres:

hahaha trenutačno pratim esmeraldu:) naj zanimljivije je bilo kad joj je Hose Armando skinuo mrak sa očiju:) a i to šta kažeš odoh na pivu dosta mlaćenja prazne slame po forumu, vama naravno želim ugodanu zajedničku igru sa puno ugodnog uvlačenja :sejofloosh: A za ovog vučka gramatičara, očigledno nije pročitao moj prijašnji post drago mi je a vjerujem i još dosta raje za tu vašu novo otkrivenu ljubav sad će server biti 100% zanimljiviji

markov
15.03.10, 18:07
hhahahaha uh ala ljudima smeta saradnja... na serveru je za neke bilo toliko dosadno da su jedinu zanimaciju imali u gledanju serije BIHTT vs. SK (namerno sam stavio bihtt ispred)... mi smo ovu saradnju namerno sklopili da bi sada bilo pravo dosadno svima i da se BAD i BNK pocne gasiti iz dosade i nedostatka akcije, a paznju za igranje vam necemo mi vise drzati :D

ps. aj sad ozbiljno...svima je jasno da je bihtt vrlo uporan i kvalitetan savez... ja verujem da bi se mnogi savezi ugasili posle gasenja gg-ova i otimanja artifakata...ali eto oni nisu, cak su poceli otimati sela i sacekivati offove... NIKO SE NIJE UGASIO, SAMO SU POCELI JOS VISE IGRATI... vrlo cudan, i tvrd savez (vidi se iskusan) i jedina razlika izmedju top saveza je u tome sto bihtt izgleda koristi slabije gold od SK i BAD (namerno sam stavio sk na prvo mesto), ali su dokazali da u vosjci uopste ne kasne...

i to svi znate i zato sad raspredate o moralnim nacelima kako neko nekog moli itd... samo zato sto vam smeta sto smo dovoljno stabilni bili da i mi napravimo vama suparnicki blok... i uopste ne znam sta se ovaj virtuel ili kako vec istripovao ovoliko zbog saradnje... covece ne ljuti se...

pss. moja licna prognoza je da ce malibega sa acc u BAD napasti BNK i sklopiti saradnju sa blokom SK BIHTT, odnosno za zlonamerne BIHTT sk ... i onda ce BIHTT polupati bnk... BAD naravno na kraju postaje wing od SK (npr. SK-bad) .... :zgazio:

lutajuci_udarac
15.03.10, 18:13
hhahahaha uh ala ljudima smeta saradnja... na serveru je za neke bilo toliko dosadno da su jedinu zanimaciju imali u gledanju serije BIHTT vs. SK (namerno sam stavio bihtt ispred)... mi smo ovu saradnju namerno sklopili da bi sada bilo pravo dosadno svima i da se BAD i BNK pocne gasiti iz dosade i nedostatka akcije, a paznju za igranje vam necemo mi vise drzati :D

ps. aj sad ozbiljno...svima je jasno da je bihtt vrlo uporan i kvalitetan savez... ja verujem da bi se mnogi savezi ugasili posle gasenja gg-ova i otimanja artifakata...ali eto oni nisu, cak su poceli otimati sela i sacekivati offove... NIKO SE NIJE UGASIO, SAMO SU POCELI JOS VISE IGRATI... vrlo cudan, i tvrd savez (vidi se iskusan) i jedina razlika izmedju top saveza je u tome sto bihtt izgleda koristi slabije gold od SK i BAD (namerno sam stavio sk na prvo mesto), ali su dokazali da u vosjci uopste ne kasne...

i to svi znate i zato sad raspredate o moralnim nacelima kako neko nekog moli itd... samo zato sto vam smeta sto smo dovoljno stabilni bili da i mi napravimo vama suparnicki blok... i uopste ne znam sta se ovaj virtuel ili kako vec istripovao ovoliko zbog saradnje... covece ne ljuti se...

pss. moja licna prognoza je da ce malibega sa acc u BAD napasti BNK i sklopiti saradnju sa blokom SK BIHTT, odnosno za zlonamerne BIHTT sk ... i onda ce BIHTT polupati bnk... BAD naravno na kraju postaje wing od SK (npr. SK-bad) .... :zgazio:

tu sam te cekao macko :D

chupa chups
15.03.10, 18:20
Koliko ih boli saradnja eSKaTeTe pokazali su njihovom aktivnoscu na forumu u proteklih 24h :ahahah:

Nego ne rece niko meni,hocel ko lizalo? :P

gurbet
15.03.10, 18:30
Koliko ih boli saradnja eSKaTeTe pokazali su njihovom aktivnoscu na forumu u proteklih 24h :ahahah:

Nego ne rece niko meni,hocel ko lizalo? :P

ma kakvo lizalo, daj pivu :P

zalosno
15.03.10, 19:02
Pa zanimljivi je forum nego server. Hajde da se svi pogasimo na serveru i ovdje se obracunamo i ko bude najglasniji digao je WW :D
U mom se selu kaze: "Ko prije pljune u moj prst jaci je..."

E.D.O :4u:

igor bl
15.03.10, 19:20
Ocito da je ova saradnja poremetila planove BAD i BNK oni su fino trljali ruke dok je BHTT i SK ratovali a sada im se desilo ovo sada su se uhvatili za glave jer su se neke stvari promjenile i to drasticno na serveru nazalost sada BAD i BNK malo manje trljaju ruke jer je ocito karata na koju su igrali pusticemo BHTT i SK da se udaraju i kada se toliko izudarau lagano cemo ih pocistiti.

A koce uzeti WW to bi se i onako rijesilo na kakvoj kafici ili pivi ali eto dodje sada do nekog naglog prevrata :tres:

stvarno cecen mene bi bilo sramota na tvom mjestu
procitaj svoje prije postove..od pocetka servera
pljuvao si tetejce..govorio svakakve gluposti..da SK moze sam protiv cijelog servera
pa budi ti covjek i reci da ste SKONTALI da nemate nikakve sanse sami...

princ tame
15.03.10, 19:21
hehe,ma slab je bad,samo popaju ko debili neki,zar ne znate da vojska napada,a da pop samo dize rang?

hm,hm,sigurno ne znaju,pa misle da ce popom osvojiti WW xD

mali suti dobio si po guzi, i pstt

sabanezi
15.03.10, 22:02
Ma vi ste misevi koji ne smijete nista javno priznati . Budite ljudi i recite : Jesmo trazili smo saradnju tri puta do sada ali na zalost odbili su nas " Slabo ste upuceni iako bi htjeli da to budete :D

Đesi mishu.. Evo da prEznam ;)

Jesmo trazili od vaseg winga da im budemo wing, cjela BiH TT koalicija! :lol2:

cecen
15.03.10, 22:15
stvarno cecen mene bi bilo sramota na tvom mjestu
procitaj svoje prije postove..od pocetka servera
pljuvao si tetejce..govorio svakakve gluposti..da SK moze sam protiv cijelog servera
pa budi ti covjek i reci da ste SKONTALI da nemate nikakve sanse sami...

prva stvar ti nisi niko i nista dabi imamo samnom sta da pricas druga stvar sta tebe boli K....... kao vodimo SK vodimo je onako kao mislimo da je najbolje za nju nisam ja kriv sto su se neki ljudi razocarali zeleci da BHTT odradi poao za njih to je vec njihov problem SK je bila SK i takva ce i ostati a vama jedino sada smeta sto se sada jos vise bojite te SK i onako ste je se bojalali sada je taj strah jos vise porastao zna da cete sada reci nebojimo se mi nikoga a kamoli SK ako se ne bojite prestanite pljuvati po SK ako imate sta protiv SK zamolio bi te da to rijesis u igri a ne ovdje na forumu lako je biti jak na rijecima treba to i djelom potvrditi

ovo je bio sasvim logican potez zato bi se samo SK - BHTT udarali i rusili dok bi se neki Stekali cio server i na karaju rekli kako su najaci pa hajd sada da se i mi stekamo jedine dve alijanse koje su radile nesto da ucine server zanimljivim su uparavo BHTT i SK ali zasto da mi radimo protiv sebe i na svoju stetu pa znamo i mi da cutimo i da klikamo

Prihvatite to stanej kakvo je ili nemorate boli me briga u ostalom vase misljenje me najmanje i zanima tako da vise necu i nama sta da kazem n aovu temu ako vam nesto smeta za to me zabole ona stvar

ajd sada vozdra

Cossack
15.03.10, 22:39
Đesi mishu.. Evo da prEznam ;)

Jesmo trazili od vaseg winga da im budemo wing, cjela BiH TT koalicija! :lol2:

Shabane kralju, sahu, matu kako te bolan nije stid tvojih igraca?! :( SK vam pootimala skoro sve sto valja od artova, rusili vas i maksimalno ofirali po forumu zadnjih par mjeseci i onda vi u koaliciju s njima! :confused: Znaci dno dna... Razlog koaliranja mi je jasan, smatrate da dok vi ratujete BAD i BNK se razvijaju. To je jasno kao dan ali niti je jedna, niti je druga ally kriva sto je SK odlucila na vama silu da prosipa. Preci preko takvih stvari, ujediniti se dojucerasnjim neprijateljom i izdati ljude koji su se mjesecima branili zbog neke kvazi ravnoteze ne serveru je nonsens samo takav!

@ sada malo o Svijetu Kompjutera :D

SK nakon sto je shomi odstupio iz vodsta vise ne lici na sebe. Poprimali su bruku nekih sitnih wingova, napravili par jako loshih akcija, dozvolili da im se off sela pocnu otimati i pustili da im se par jakih igraca ugasi. Nakon sto je novo vodstvo skontalo da slabo sta ide u njihovu korist posegli su za jedinim logicnim rjesenjem: obustavom rata i nudjenjem eventualne saradnje.

Da ne bude zabune, za zanimljivost servera je dobro sto se ovo dogodilo i zbog toga mi je drago. To sto su u procesu neki ljudi ispali ***** samo takvi ide njima na cast.

Mishel
15.03.10, 22:49
prva stvar ti nisi niko i nista dabi imamo samnom sta da pricas druga stvar sta tebe boli K....... kao vodimo SK vodimo je onako kao mislimo da je najbolje za nju nisam ja kriv sto su se neki ljudi razocarali zeleci da BHTT odradi poao za njih to je vec njihov problem SK je bila SK i takva ce i ostati a vama jedino sada smeta sto se sada jos vise bojite te SK i onako ste je se bojalali sada je taj strah jos vise porastao zna da cete sada reci nebojimo se mi nikoga a kamoli SK ako se ne bojite prestanite pljuvati po SK ako imate sta protiv SK zamolio bi te da to rijesis u igri a ne ovdje na forumu lako je biti jak na rijecima treba to i djelom potvrditi

ovo je bio sasvim logican potez zato bi se samo SK - BHTT udarali i rusili dok bi se neki Stekali cio server i na karaju rekli kako su najaci pa hajd sada da se i mi stekamo jedine dve alijanse koje su radile nesto da ucine server zanimljivim su uparavo BHTT i SK ali zasto da mi radimo protiv sebe i na svoju stetu pa znamo i mi da cutimo i da klikamo

Prihvatite to stanej kakvo je ili nemorate boli me briga u ostalom vase misljenje me najmanje i zanima tako da vise necu i nama sta da kazem n aovu temu ako vam nesto smeta za to me zabole ona stvar

ajd sada vozdra

:O ma kooo dirooooooo :confused:

cecen
15.03.10, 22:50
Shabane kralju, sahu, matu kako te bolan nije stid tvojih igraca?! :( SK vam pootimala skoro sve sto valja od artova, rusili vas i maksimalno ofirali po forumu zadnjih par mjeseci i onda vi u koaliciju s njima! :confused: Znaci dno dna... Razlog koaliranja mi je jasan, smatrate da dok vi ratujete BAD i BNK se razvijaju. To je jasno kao dan ali niti je jedna, niti je druga ally kriva sto je SK odlucila na vama silu da prosipa. Preci preko takvih stvari, ujediniti se dojucerasnjim neprijateljom i izdati ljude koji su se mjesecima branili zbog neke kvazi ravnoteze ne serveru je nonsens samo takav!

@ sada malo o Svijetu Kompjutera :D

SK nakon sto je shomi odstupio iz vodsta vise ne lici na sebe. Poprimali su bruku nekih sitnih wingova, napravili par jako loshih akcija, dozvolili da im se off sela pocnu otimati i pustili da im se par jakih igraca ugasi. Nakon sto je novo vodstvo skontalo da slabo sta ide u njihovu korist posegli su za jedinim logicnim rjesenjem: obustavom rata i nudjenjem eventualne saradnje.

Da ne bude zabune, za zanimljivost servera je dobro sto se ovo dogodilo i zbog toga mi je drago. To sto su u procesu neki ljudi ispali supci samo takvi ide njima na cast.

Cossack puno saradnji puno malih vingova neprepoznajes li mozda taj rukopis sa nekih drugis servera ili si ponovo zaboravio neke stvari probaj da se prisjetis nij eto bila toliko daleka proslost

njofra
15.03.10, 22:50

Pusti čoveka vidiš da je cugno

cecen
15.03.10, 22:58

samo ti zezaj akoti dodjem u SA tada ces mi drugu pjesmicu da pjevas pa jos kada popijemo po jednu :hugg:

Grofaz
15.03.10, 23:05

Gdje li sam ja ovakav identičan scenarij ranije vidio?:razmislja:

Mishel
15.03.10, 23:07
samo ti zezaj akoti dodjem u SA tada ces mi drugu pjesmicu da pjevas pa jos kada popijemo po jednu :hugg:

:mojati: izvini ja pijem samo sokiće , jagoooodaaa, boroovnicaaa i tako to :D ne znam baš kako ćeš se uklopiti :) samo ja bez pismene dozvole Damira ili zamjenika u ministarstvu ne smijem s tobom
a-a, ipak smo mi na suprotnim stranama :asko:

Cossack
15.03.10, 23:08
Cossack puno saradnji puno malih vingova neprepoznajes li mozda taj rukopis sa nekih drugis servera ili si ponovo zaboravio neke stvari probaj da se prisjetis nij eto bila toliko daleka proslost

Ajde pls probaj preskociti koji post. Znam da te nakon one provale sa Anakinom i pogresnim accountom dugo nije bilo ali ne moras sve u jednom danu da nadoknadis :D

cecen
15.03.10, 23:10
:mojati: izvini ja pijem samo sokiće , jagoooodaaa, boroovnicaaa i tako to :D ne znam baš kako ćeš se uklopiti :) samo ja bez pismene dozvole Damira ili zamjenika u ministarstvu ne smijem s tobom
a-a, ipak smo mi na suprotnim stranama :asko:

nista onda ces ti u BL kao i prosle godine za to ti netreba dozvola cek jelono bi prvi maj :zivio:

Mishel
15.03.10, 23:14
nista onda ces ti u BL kao i prosle godine za to ti netreba dozvola cek jelono bi prvi maj :zivio:

:diploma: tad je bila druga priča , tad nije bio s1 i tad si se puno manje nervirao :praznik:
sad bgmi tooo je posjeta od visokog rizika :zivio:

cecen
15.03.10, 23:18
Ajde pls probaj preskociti koji post. Znam da te nakon one provale sa Anakinom i pogresnim accountom dugo nije bilo ali ne moras sve u jednom danu da nadoknadis :D

:diploma: tad je bila druga priča , tad nije bio s1 i tad si se puno manje nervirao :praznik:
sad bgmi tooo je posjeta od visokog rizika :zivio:

Znama ja da si ti spremna na taj rizik zato ;)

Cossack
15.03.10, 23:19
Gdje li sam ja ovakav identičan scenarij ranije vidio?:razmislja:

Ako aludiras na prosli s3 server razlika je ogromna. BAD je sa TEAM-om usao u rat zbog TC-a, alijanse koja to nicim nije zasluzila i koja je citav server odigrala hinjski. Jedina koalicija na s3 serveru sklopljena zbog ravnoteze na serveru je LEG, saradnja izmedju SK i ANV-a.

MOD_firecube
16.03.10, 04:30
A drame, frke, haosa, ludila... Istovremeno mi i drago i krivo što ne igram. Al' evo kako utils kaže, mogli bi soe i ja da igramo dual - taman svakom po selo... :D

Ja stvarno ne znam cemu sve ovolika frka na ovom forumu :confused:

Haj vi meni recite jel neko za lizalo mozda

Daj kokice, 3D cvike, i kartu za zadnji red... Jeste najdalje, ali si najbliže vratima ako film smori.
Stanje na serveru - East side vs. West side http://www.youtube.com/watch?v=zbPvF7LqUjo

soe
16.03.10, 09:12
...svima je jasno da je bihtt vrlo uporan i kvalitetan savez... ja verujem da bi se mnogi savezi ugasili posle gasenja gg-ova i otimanja artifakata...ali eto oni nisu, cak su poceli otimati sela i sacekivati offove... NIKO SE NIJE UGASIO, SAMO SU POCELI JOS VISE IGRATI... vrlo cudan, i tvrd savez (vidi se iskusan...

tetejci isto rusi :biggrin:

A drame, frke, haosa, ludila... Istovremeno mi i drago i krivo što ne igram. Al' evo kako utils kaže, mogli bi soe i ja da igramo dual - taman svakom po selo... :D

ako ko hoce na australijski server 3 dual acc.da igra... :biggrin: trebao bih se nazvati nocna ptica...po njihovim mjerilima iskljucivo u sitne sate igram :biggrin: jos da skontam kako da registrujem drugi acc i prijavim ga kao korisnika istog kompjutera, gdje bi mi kraj bio :biggrin:

Grofaz
16.03.10, 19:17
Ako aludiras na prosli s3 server razlika je ogromna. BAD je sa TEAM-om usao u rat zbog TC-a, alijanse koja to nicim nije zasluzila i koja je citav server odigrala hinjski. Jedina koalicija na s3 serveru sklopljena zbog ravnoteze na serveru je LEG, saradnja izmedju SK i ANV-a.

Različit početak isti kraj.Dvije alijanse koje su podugo ratovale,da bi na kraju sklopili savez kako bi se što bolje suprotstavile eventualnim budućim neprijateljima i povećale izglede da izgrade ww.

stegos
16.03.10, 19:26
Aj sto nema rata na serveru ali sad je primirje i na forumu. Nevjerovatmo. Ja dosadna servera :aaaa:

markov
16.03.10, 21:46
Aj sto nema rata na serveru ali sad je primirje i na forumu. Nevjerovatmo. Ja dosadna servera :aaaa:

ti si bas pravio mnogo akcije i ucesvovao u mnogima... dobro si se registrovao na forum...ccc...

lutajuci_udarac
16.03.10, 23:20
koja li ono ally voli da otima wingove od ally s kojom imaju saradnju :P

ebo server na kojem vise niko ne ratuje :D

stegos
17.03.10, 09:10
Rado bi se registrovao pod svojim imenom ali ga je vec neko bio jamio, sunce li mu zezeno.

Ako kog interesuje, na s1 igram pod POPOKATPETL, ally BAD. Priznajem da sam osrednji igrac, pa cak i nize od tog ali sta ces, ne mozemo svi biti velicine i legende, ima i nas sitne buranije.

hid
17.03.10, 11:06
ajte ba pustite te price oko pljackasa.. pogledaj te malo off stanje.. pa ko god se i malo razumije u ovu igricu, moze shvatiti zasto sk manje pljacka.. :lol6:

ajdi sad malo mi TTejci i sk da odmorimo.. :kava:

a ostali kolji te se..
i hocemo logove da vidimo :diploma:

zato sto imaju dobru privredu i ne trebaju im resursi od pljacki :haha:
nema vezze,sta god se dogodilo,SK ostae najjaca ally na serveru.....

hani
17.03.10, 12:18
Prvo jedno pitanje, odakle glupa ideja da bi se BIH TT brisao?
Igramo s1 vec treci server, igramo da bi igrali, jer smo ekipa i 3 godine nije malo! Ovi sa strane sto su gledali kako SK i mi ratujemo, trljali ruke i mlatili praznu slamu po forumu.... igrajte malo ljudi! Otmite koje selo, posaljite napad neki, pokazite offove ili ste zaboravili gdje je mjesto okupljanja??
Sto se tice koalicije BAD- BNK kad WW dodje na 99 saradnje blijede, jedna od najjacih koalijcija je bila UTDWS - BIHTT par supaka je bilo dovoljno da se popljuje, zato manje pisite po forumu, kao sto vidite stvari se mijenjaju iz dana u dan, i oni sto su pljuvali jedne, sad su prinudjeni igrati s istima, prepoznace se sami

pusa HANI

soe
17.03.10, 21:52
nek sam subjektivan, al mislim da smo se na serveru najvise izigrali mi (LEG XIII). ubjedljivo najbolji prosjek u deff-u, egzistiramo na koordinatama okruzeni neprijateljski nastrojenim mnogobrojnim tetejskim alijansama, a uz to ni sa komunistima nismo egzistirali u miru...jos momentalno prvoplasirani u deff- i off-u na sedmicnoj listi alijansi, a samo nas 19 od cega su cca 4 acc-a demolirana. ovo mi je zanimljivije nego prosli s1 na kojem je napravljen ww :biggrin:

Cossack
18.03.10, 01:03
nek sam subjektivan, al mislim da smo se na serveru najvise izigrali mi (LEG XIII). ubjedljivo najbolji prosjek u deff-u, egzistiramo na koordinatama okruzeni neprijateljski nastrojenim mnogobrojnim tetejskim alijansama, a uz to ni sa komunistima nismo egzistirali u miru...jos momentalno prvoplasirani u deff- i off-u na sedmicnoj listi alijansi, a samo nas 19 od cega su cca 4 acc-a demolirana. ovo mi je zanimljivije nego prosli s1 na kojem je napravljen ww :biggrin:

Gdje ti nece biti zanimljivo, u 3 dana ti ljudi oteli 4 sela i skatali peto... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

http://www.travian.ws/analyser.pl?s=ba1&uid=2453

soe
18.03.10, 08:14
s obzirom da sam okruzen iskljucivo tetejcima, da igram na samo jednom acc-u, i da im je trebalo vise od 6 mjeseci da to uspiju, vise nego zadovoljan sam svojim ucinkom...jbg.nema smisla da dvojicu prozivaju kako im se smisao servera svodi na stekanje off-a i njegovo zakucavanje na ww :biggrin: :biggrin:

Grofaz
18.03.10, 11:27
s obzirom da sam okruzen iskljucivo tetejcima, da igram na samo jednom acc-u, i da im je trebalo vise od 6 mjeseci da to uspiju, vise nego zadovoljan sam svojim ucinkom...jbg.nema smisla da dvojicu prozivaju kako im se smisao servera svodi na stekanje off-a i njegovo zakucavanje na ww :biggrin: :biggrin:

Ovo ja zovem katastrofalnom politikom:D Biti u cijelost okružen jednom ally i ne biti na njihovoj strani :ahahah:

soe
18.03.10, 11:30
Ovo ja zovem katastrofalnom politikom:D Biti u cijelost okružen jednom ally i ne biti na njihovoj strani :ahahah:

slazem se, nikad od mene politicar...al jbg.u BiH je to kompliment :biggrin:

Cossack
18.03.10, 15:22

Cekali ljudi da se fino ugojis i ona te lagano ocerupali za 3 dana :fuj: Ali ako ti se tvoja verzija vise svidja onda neka bude tako... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

soe
18.03.10, 15:57
ma ja, cekali....valjda od tog silnog cekanja imam toliko deff poena...a mozda su do sada poslali toliko fake-ova :biggrin: :biggrin: pa jbt.ko deff igrac imam vise off poena od tebe :biggrin: :biggrin: al doci ce i taj dan....pocece se graditi nekad i ww, pa ces imati i ti svoj trenutak srece, citavo jedno zakucavanje :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Cossack
18.03.10, 16:20
ma ja, cekali....valjda od tog silnog cekanja imam toliko deff poena...a mozda su do sada poslali toliko fake-ova :biggrin: :biggrin: pa jbt.ko deff igrac imam vise off poena od tebe :biggrin: :biggrin: al doci ce i taj dan....pocece se graditi nekad i ww, pa ces imati i ti svoj trenutak srece, citavo jedno zakucavanje :biggrin: :biggrin: :biggrin:

hahahaha imas deff poena i citavih 191 popa :biggrin: Meni od pocetka na profilu pise deffer ali ocito to ljudi nikako da skontaju. Ne trosi mi se gold a server igram iskljucivo zbog raje. Ali opet...mozda mi je ipak potajni cilj nakon godinu dana imati "citavo jedno zakucavanje"... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

soe
18.03.10, 17:05
hahahaha imas deff poena i citavih 191 popa :biggrin: Meni od pocetka na profilu pise deffer ali ocito to ljudi nikako da skontaju. Ne trosi mi se gold a server igram iskljucivo zbog raje. Ali opet...mozda mi je ipak potajni cilj nakon godinu dana imati "citavo jedno zakucavanje"... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

191 i josh raste!!! :biggrin: priznajem puno ti je zanimljivije...mislim biti deffer u alijansi u kojoj je deff samo jednom bio potreban, pri tome si sam cak 8 deff poena skupio...al zato imas 4880 stanovnika...predlazem ti da sljedeci server uzmes nick Gustav :biggrin: :biggrin: :biggrin:

perla
18.03.10, 17:32
191 i josh raste!!! :biggrin: priznajem puno ti je zanimljivije...mislim biti deffer u alijansi u kojoj je deff samo jednom bio potreban, pri tome si sam cak 8 deff poena skupio...al zato imas 4880 stanovnika...predlazem ti da sljedeci server uzmes nick Gustav :biggrin: :biggrin: :biggrin:

si ti musko i zensko ? :P

soe
18.03.10, 17:37
si ti musko i zensko ? :P

?!?!?!:confused: valjda je to ta cuvena gorazdanska skola humora :biggrin: :biggrin:

Cossack
18.03.10, 17:38

Nesto si mi usporio sa odgovorima...ali razumijem te, valja ti obici tolika sela :biggrin: :biggrin: :biggrin: A sto se deff poena tice tu si u pravu. Nemaju svi srece kao ti pa da u tri ekstremno zanimljiva dana zijane 5 sela. :biggrin:

perla
18.03.10, 17:38
?!?!?!:confused: valjda je to ta cuvena gorazdanska skola humora :biggrin: :biggrin:

jeste :D .. ha ha. ne ozbiljno jesi musko ili zensko ? :D

soe
18.03.10, 17:40
Nesto si mi usporio sa odgovorima...

mozes ti i bolje gustave...ako si dosadan na serveru ne moras takav biti i na forumu :biggrin: :biggrin:

jeste :D .. ha ha. ne ozbiljno jesi musko ili zensko ? :D

jel vazno?

Cossack
18.03.10, 17:48
mozes ti i bolje gustave...ako si dosadan na serveru ne moras takav biti i na forumu :biggrin: :biggrin:

jel vazno?

Hahahaha hajde neka si nam ti zanimljiv i na forumu i na serveru. :biggrin: :biggrin: Na serveru djelis sela sakom i kapom a na forumu uvijek imas uber cool komentare situacije na serveru :biggrin: Samo tako nastavi i obavezno javi kad bude nova rasprodaja sela... :biggrin:

soe
18.03.10, 18:15
Hahahaha hajde neka si nam ti zanimljiv i na forumu i na serveru. :biggrin: :biggrin: Na serveru djelis sela sakom i kapom a na forumu uvijek imas uber cool komentare situacije na serveru :biggrin: Samo tako nastavi i obavezno javi kad bude nova rasprodaja sela... :biggrin:

uredu gustave, drago mi je vidjeti da bivsi dijasporci imaju analiticke sposobnosti kojima bi pozavidjeli novinari ftv-a :biggrin:

Cossack
18.03.10, 18:27
uredu gustave, drago mi je vidjeti da bivsi dijasporci imaju analiticke sposobnosti kojima bi pozavidjeli novinari ftv-a :biggrin:

Cuj bivsi dijasporac... :biggrin: Mojne ba klikati u rikverc! Umjesto da napredujes sa 191 popa ti isklika 189! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Bumbar
18.03.10, 18:34
Cuj bivsi dijasporac... :biggrin: Mojne ba klikati u rikverc! Umjesto da napredujes sa 191 popa ti isklika 189! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

hahahahaha

soe
18.03.10, 18:55

e moj gustave, tebi samo do pop-a ... kako je krenulo uzeces michael jacksonu titulu kralja pop-a :biggrin: :biggrin: :biggrin: stas kad se nemas za sta drugo uhvatiti :biggrin:

Grofaz
18.03.10, 19:17

To je taktički potez.Ruši zgrade kako bi oslobodio prostor za veliku kasarnu :biggrin:

soe
18.03.10, 19:36
To je taktički potez.Ruši zgrade kako bi oslobodio prostor za veliku kasarnu :biggrin:

:biggrin: jbg.i buranija sad hoce da vidi kako je to kad kate nesto sruse :biggrin:

haris_20_
18.03.10, 19:57
:biggrin: jbg.i buranija sad hoce da vidi kako je to kad kate nesto sruse :biggrin:

ti jara nemas sta klikat paa forum zatrpavas spamom ...ajde ako hoces dual samnom vidim da imas puno vremena acc nije los par sela imam :D:spam:

soe
18.03.10, 20:05
ti jara nemas sta klikat paa forum zatrpavas spamom ...ajde ako hoces dual samnom vidim da imas puno vremena acc nije los par sela imam :D:spam:

sto, hoces to i ta da zijanis? :biggrin:

Cossack
19.03.10, 00:40
e moj gustave, tebi samo do pop-a ... kako je krenulo uzeces michael jacksonu titulu kralja pop-a :biggrin: :biggrin: :biggrin: stas kad se nemas za sta drugo uhvatiti :biggrin:

Hahahah sta cu kad si se ti sa popom davno halalio :biggrin: Sad hladno nick mozes promjeniti u littlegrin :biggrin: :biggrin: :biggrin:

soe
19.03.10, 09:06
tebi do pop-a zato sto sam se ja halalio sa pop-om ?!?! ma ja, bitno je samo da se nesto napise... :biggrin: :biggrin:

Maki43
19.03.10, 16:12
ne postoji gorazdanska skola humora, pa vidis da smo mi svi ozbiljni:heduan2:

haris_20_
19.03.10, 22:07
Hahahah sta cu kad si se ti sa popom davno halalio :biggrin: Sad hladno nick mozes promjeniti u littlegrin :biggrin: :biggrin: :biggrin:

http://travilog.org.ua/ba/9322537/ea7fd7386fc7205adebfb746d16d9a77/2/1

de posaljite covjeku par koplja da ga ne farmam:D

soe
19.03.10, 22:32
cega se pametan stidi, tim se budala hvali :biggrin: :biggrin:

princ tame
19.03.10, 22:55
cega se pametan stidi, tim se budala hvali :biggrin: :biggrin:

hahahahahah e nek si mu vala:):):)

ovaj se haris samo hvali po forumu:):):)

hahahahahaaha

markov
21.03.10, 03:15
Eto me sutra u Sarajevo, drugari iz bihtt vidimo se na kavici i cevapima....mnogo cevapa...mnogo mnogo... taman uzivo da porazgovaramo o ovom serveru :DDDD

ps. imam neke povoljne trenerke i odela... :edis:

gurbet
21.03.10, 09:36
Eto me sutra u Sarajevo, drugari iz bihtt vidimo se na kavici i cevapima....mnogo cevapa...mnogo mnogo... taman uzivo da porazgovaramo o ovom serveru :DDDD

a mi nismo dobrodosli jel, volimo i mi da mezimo... kakva diskriminacija :P

lutajuci_udarac
21.03.10, 10:02

pff a ne bi javio najdražem prev.. .:D

markov
21.03.10, 11:36
pff a ne bi javio najdražem prev.. .:D

Bega ako si i ti u sarajevu obavezno da se vidimo... samo posalji mi broj mob...znam da si spominjao da ces do rodnoga grada :DDDD... dje da ne vidim najveceg prevaranta ikad :DDDDD stvarno sam nekulturan :zivio:

lutajuci_udarac
21.03.10, 12:37
Bega ako si i ti u sarajevu obavezno da se vidimo... samo posalji mi broj mob...znam da si spominjao da ces do rodnoga grada :DDDD... dje da ne vidim najveceg prevaranta ikad :DDDDD stvarno sam nekulturan :zivio:

u poned. sam u sarajevu tako da :D
kafa nam ne gine :D

Ali
21.03.10, 16:47
Rekao sam ja u šta će prerasti ovaj server! Poštovane kolege iz TT odvedite ga u Pionirsku dolinu gdje spremaju najukusnije kengure u gradu. Što ti je dinar efendija da pokrije troškove puta prodat ce i garderobu sa sebe, povezi namještaj da te vodimo i na kadaif:sejofloosh2:. Šalu na stranu u Sarajevo je svak dobrodošao, javio sam se jer ne mogu da ne primjetim da 5 od TOP dvadeset heroja na serveru nosi ime po cvjetku. Možda bi to bilo i pohvalno da svi heroji nisu iz porodice konja. Što bi rekli moji drugari iz BAD ima li tih logova, zašto se troši vojska pa zar nismo rekli da ćemo prekinuti sve operacije do Natara.

BELMIN_S
21.03.10, 19:44
Uputstvo Napadač sedmice
Rang Igrač Bodovi
1. virtual 48447
ima li loga:mirmir:

Straight Flush
22.03.10, 08:32
UGR nastavlja sa dobrim uspjesima i ove sedmice jos bolja medalja,e sada idemo po prvo mjesto branioca sedmice i u sledeceih 7 dana novi cilj:

postati 3 branioc servera,sto cemo i uspjeti:))))

Damir-75
22.03.10, 11:43
UGR nastavlja sa dobrim uspjesima i ove sedmice jos bolja medalja,e sada idemo po prvo mjesto branioca sedmice i u sledeceih 7 dana novi cilj:

Prema mojim informacijama, necete sigurno:edis:

njofra
22.03.10, 12:53

Pa gdje si kraljuuu, nema te na forumu ima sto godina, pa sam pomislio da si našao duala na s4 i ostavio se ovog ovdje servera:)Damire čovječe nemoj se sa njim zajebavat znaš li ti on igra na com6 bolan on ti je 5 pljačkaš tamo i skoro u NAPADAČIMA!!!

BetOn_Sa
22.03.10, 21:23
1. BiH TT 44 7646 336405
2. -SK- 41 7648 313576
3. UGR 47 5467 256944

Čestitam na uspjehu :)

E.D.O
23.03.10, 23:38
1. BiH TT 44 7646 336405
2. -SK- 41 7648 313576
3. UGR 47 5467 256944

Čestitam na uspjehu :)

...Zuko rece i nasta tajac !:razmislja:

kodex
24.03.10, 19:42
O velikani iz sk, imal jos banova i ukradenih kartica... Eh velikih igraca u pm....

haris_20_
24.03.10, 19:57
O velikani iz sk, imal jos banova i ukradenih kartica... Eh velikih igraca u pm....

sta se to desava na serveru je zanimljivo izgleda...ko je to banovan ?

kodex
24.03.10, 20:40
sta se to desava na serveru je zanimljivo izgleda...ko je to banovan ?

Ma banovani veliki igraci, ljudi koji ne znaju sta znaci nnp ili saradnja, osobe koje nece graditit ww, a krivo im sto mi nismo u ratu nego normalno klikamo...
Ma sila velika, tj samozvani strucnjaci traviana, koji drugima pricaju o moralu i etici....

gurbet
24.03.10, 20:46
Ma banovani veliki igraci, ljudi koji ne znaju sta znaci nnp ili saradnja, osobe koje nece graditit ww, a krivo im sto mi nismo u ratu nego normalno klikamo...
Ma sila velika, tj samozvani strucnjaci traviana, koji drugima pricaju o moralu i etici....

Nije lijepo radovat se tudjoj nesreci, to se SVAKOM moze dogoditi :tuga:

Harach_BL
24.03.10, 21:11
HEHHEH nisu bas svi dobili ban,ima nas koji znamo to raditi na bolji nacin....tehnicka greska kod svaba,sutra ce se jos izvinuti ljudima:)))))
sad imaju ostale ally fore da nas predju,dosta smo bili prvi u svemu.a ide par napada tako da mozda i bude nesto od pojedinih.......

ajmo se gibat
24.03.10, 22:05
harach je majstor u hakovanju :D ne moze mu ni svabo nista.....treba mi golda??? koliko je sad hakovani gold?? :D

doprex
24.03.10, 22:42
hmmm ovo mi je malo sumljivo...koliko sam ja upućen ovo su samo banovani igrači iz Sk ally...a šta je sa ostalima???i ni na jednom više serveru niko nije banovan...eto vam BAD sada možete konačno da krenete na Sk pošto ste ovo čekali...a u BAD-u sve pošteni ovi za gold a neznaju da sakriju i da na drugima serverima to ne pričaju...kažem pojedini...:razmislja::razmislja::razmislja:

Harach_BL
24.03.10, 23:11
:hugg:heheh evo vec su neki krenuli...hrabro,hrabro nema :hugg:

lesinarbl
24.03.10, 23:29
:hugg:heheh evo vec su neki krenuli...hrabro,hrabro nema :hugg:

joj evo i na mene sreca sto cu jos malo i ja da budem banovan trajno :)

haris_20_
25.03.10, 08:42
hmmm ovo mi je malo sumljivo...koliko sam ja upućen ovo su samo banovani igrači iz Sk ally...a šta je sa ostalima???i ni na jednom više serveru niko nije banovan...eto vam BAD sada možete konačno da krenete na Sk pošto ste ovo čekali...a u BAD-u sve pošteni ovi za gold a neznaju da sakriju i da na drugima serverima to ne pričaju...kažem pojedini...:razmislja::razmislja::razmislja:

ne razumijem sta ti pricas ... sta je BAD cekao da se banuju 2 igraca od sk ??? stvarno mi nisi jasan!!!

soe
25.03.10, 09:06
ne razumijem sta ti pricas ... sta je BAD cekao da se banuju 2 igraca od sk ??? stvarno mi nisi jasan!!!

samo se ti malo strpi, mozda nekoga uniste pa ces i ti moci stogod opljackati i nekoga napasti :biggrin: :biggrin:

doprex
25.03.10, 09:24

da da da sada kao ne razunijete...a razumijeli ste prije da ne smijete na nas da krenete???I ako neznaš da brojiš banovani su 5-6 igrača...:bup:

haris_20_
25.03.10, 09:30
da da da sada kao ne razunijete...a razumijeli ste prije da ne smijete na nas da krenete???I ako neznaš da brojiš banovani su 5-6 igrača...:bup:

opa nisam stvarno gledao :Dcuo sam samo za cvjetka i dzonya... haha pa lakse vas je bilo porazit dok ste se rokali sa TT om a mi stancali vojsku ...
Ajde ba necu sad rasprave ovdje kad god BAD da krene izgleda ne valja :D nemojte se zalit vise svega vam nego klikajte :subjezakon:

haris_20_
25.03.10, 09:32
samo se ti malo strpi, mozda nekoga uniste pa ces i ti moci stogod opljackati i nekoga napasti :biggrin: :biggrin:

vidi ko se javlja zar ti jos klikas :D pa ti stvarno nemas pametnijeg posla .....

soe
25.03.10, 09:40
vidi ko se javlja zar ti jos klikas :D pa ti stvarno nemas pametnijeg posla .....

ako je propao acc.nije propao i forum! :biggrin:

haris_20_
25.03.10, 09:51
ako je propao acc.nije propao i forum! :biggrin:

moj soe izadji vani, vidi finog dana:D bar je u mo... kani se foruma

Harach_BL
25.03.10, 10:02
neznam ko koga laze ovdje...
igrac shinobi,3 napada ili fejka na art idu od strane bad-a,mozda je slucajno greskom poslano al harise i ti si medju tim napadima:)zato mojne lagati,haram je to zumbule

Damir-75
25.03.10, 10:43
1. Kad je cijeli server trebao biti protiv SK, bilo nam je glupo i obecali smo da to necemo uraditi. Obecanje održano.
2. SK je sklopio saradnju sa BIHTT, znaci nisu vise sami.
3. BNK napada BIHTT, mi sami SK.
Usput napadi koji se spominju su poslani prije ban-a(ili makar prije nego što smo mi saznali za ban), šta bi sad trebali da molimo MH-a da nam vrati vojsku????

soe
25.03.10, 10:51
moj soe izadji vani, vidi finog dana:D bar je u mo... kani se foruma

ako ces mi ti uspjesno pravdati izostanak sa posla, nije nikakav problem...btw.mozda bi mogao svoj savjet primjeniti na sebi :biggrin: :biggrin:

kodex
25.03.10, 12:01
Ma ko se ovo meni prepo malo, pa dajte vi necete gradit ww sta ima veze sto dolazi po koji napad na sela, isto vam ha sad ha kasnije...
Nego vratite stare vodje u ally, nece vas niko dirat...
A druze Harac, men se cini da si ti pišnuo opasno :D

Damir-75
25.03.10, 12:07
ako ces mi ti uspjesno pravdati izostanak sa posla, nije nikakav problem...btw.mozda bi mogao svoj savjet primjeniti na sebi :biggrin: :biggrin:

Evo ga primjenio, sad sam ga zvao, kaze sjedi ispod Starog :turpija:

BetOn_Sa
25.03.10, 12:11
1. Kad je cijeli server trebao biti protiv SK, bilo nam je glupo i obecali smo da to necemo uraditi. Obecanje održano.
Usput napadi koji se spominju su poslani prije ban-a(ili makar prije nego što smo mi saznali za ban), šta bi sad trebali da molimo MH-a da nam vrati vojsku????

interesantna konstatacija hmm čak u ovoj verziji ispada da je BAD merhametli alijansa.
hajd da oovo prevedemo na malo istinitiji način.
1. Kada je SK bio protiv BIHTT-a, BAD i BNK su zadovoljno trljali ruke i gledali kako se mi trosimo i lagano nas po.ebavali trazeci logove
2. SK sklopio saradnju sa BIHTT, znaci vise nisu sami... ne to ne znaci nego vise vojsku ne trosimo jedni na druge vec klikamo vojsku i lagano vas sustizemo.
3. BNK napao BIHTT, prosli fenomenalno :hitna:

soe
25.03.10, 12:19
Evo ga primjenio, sad sam ga zvao, kaze sjedi ispod Starog :turpija:

blago njemu :( za utjehu, izgleda da su meteorolozi napokon pogodili,haman ce ovdje kisa :biggrin:

Harach_BL
25.03.10, 12:46
Kodex nisam se upiskio,nego ako ces posteno usro sam se ziv,da sam vec stavio acc na brisanje,nisu mi svabe mogle dohakati ko nekima, zato bice da je do pojedinaca na serveru kad sam ovako nesto uradio.ko prizna pola mu se doda:)

a sto se ww-a tice posto vidim da vas to boli,ima mogu srediti kod azire da vam u kasike pogleda na brzaka,da znate na cemu ste,a sporni art znam da badu nece pripasti garant,posto prozor nesmije pasti:P:P...jedino ako ne ponude golda na legalan nacin da se ne zajebavamo ovako sa svabama,mada je njemacki lagan al se mora puno tipkati....a od srca se nadam da su doticni poslali prave napade:lol2:...zivi bili pa vidjeli danas oko 16 sati,ipak moram nabildati heroja negdje a posto ne napadam moram ovako na hinjaka

Damir-75
25.03.10, 12:51
Kodex nisam se upiskio,nego ako ces posteno usro sam se ziv,da sam vec stavio acc na brisanje,nisu mi svabe mogle dohakati ko nekima, zato bice da je do pojedinaca na serveru kad sam ovako nesto uradio.ko prizna pola mu se doda:)

a sto se ww-a tice posto vidim da vas to boli,ima mogu srediti kod azire da vam u kasike pogleda na brzaka,da znate na cemu ste,a sporni art znam da badu nece pripasti garant,posto prozor nesmije pasti:P:P...jedino ako ne ponude golda na legalan nacin da se ne zajebavamo ovako sa svabama,mada je njemacki lagan al se mora puno tipkati....a od srca se nadam da su doticni poslali prave napade:lol2:...zivi bili pa vidjeli danas oko 16 sati,ipak moram nabildati heroja negdje a posto ne napadam moram ovako na hinjaka

Odmah reci cijenu da se dogovorimo, samo pazi koju ces reci. Hem sto za par dana moze biti puno manja, hem sto vama ne treba jer necete graditi WW. :turpija:

kodex
25.03.10, 13:17
Onaj, ma ne treba nama Dzemila ni kasike ni viljuske, sremili smo mi offove dok ste vi ratovali :P
Nemoj se brisat ba, daj meni pasvord i nece te niko dirat obecavam :D
Ma nije nam ba crnjak ni za art, ni za ww, mi vama cinimo uslugu, sto saljemo napade. Jer ne kontam, necete gradit ww, nece te da ratujete, ne zelite saradnju ili nnp, tj ne znate sta je to (ups, do prije 15 dana niste znali) sta vam je onda cilj???
A eto ako nista barem ces heroja nabildat, ako hoces mozemo ti stalno govorit gdje idu pravi napadi :)

Harach_BL
25.03.10, 13:35
e dao bi ti password al znas i sam da se nesmije davati,necemo pravila krsiti jebemu patka banjaluckog....

a ti damire ovako,posto je cimac rekao da si ok momak,necu da mi izadjes iz hatora sada,haman sam te zagotivio:kissshy:,jebiga kad sam sirok....a cuo sam da neki viteza teutonaca kod sebe hranis:razmislja::razmislja: da nisu cimcovi?ako jesu vrati ih da nejedu djaba,nece ga cimac klikati na ovom serveru vise:lol2::lol2:

Stoner R.
25.03.10, 18:59
Pocelo je pocelo :lakunoc:

doprex
25.03.10, 19:40

E ti što si se uvlačio u šupak Sk ally kada ste napadali ff@ff da se mi ne umiješamo imaš namnaje da pričaš...Lično sam bio tada na msn-u i nemožeš da slažeš kao svaki put...Sk i bih tt su sklopili saradnju da ne bi se međusobno napadali a koliko znam do sada nikakve saradnje nije bilo...Vidim kako ste klikali vojsku da je imam više od vas iako sam se lijepio 2-3 puta na nulu i sada sam zbog toga pod banom(koji flosh kaže ja nemam ništa sa tim,a ostali nisu pod banom...da da da vjerujem mu...)...A napadi koji su poslani su tek sutradan posle bana...a uvjeri se sam na forumu...ko je prvi počeo da priča o banu...mi ili vi???Ja neznam ko je svake minute gledao naše profile i acc...mislim da ste ih do sada sve napamet proučili...Mh nema veze sa banom podrške...nego samo flosh...i ne pravi se lud...jer tako izgledaš...pozzz jebem ti više ove ba servere nikada više neću da igram na njima kada je puno nepravde...mi bar priznajemo ko je koristio kakav gold (jer od prestanka trećag duala nismo imali karticu pa smo zamolili lika iz ally da nam kupi gold a mi smo mu dali pare,tako da nije ni ovo našom greškom ali bar priznajem) za razliku od vas koji ne priznajete a znamo svi da pola servera tako igra ...i čudno je baš svi iz SK...Pa nije niko jeo bunike...Da se promjetiti...

pozzz banujte me napisao sam svašta... .I. :)))

Damir-75
25.03.10, 19:47
Izvini, nisam te prepoznao:oops:

doprex
25.03.10, 19:53
Izvini, nisam te prepoznao:oops:

U al me issfura...:S:frizer: jbt kosa mi se diže odmah :weeee:

njofra
25.03.10, 20:14
Šega je to da i nakon što ste provaljeni da ste varalice još uvjek navraćate na forum. Kada su uvedena nova pravila automatski ste pali u pljačkašim jer niste mogli pljačkat svoje multi acc-ove. Od tad jedino šta radite je to da se gasite... jer niste sposobni ni običnu dolinu da zadržite, plačete kukate, šemite se sa jučerašnjim neprijateljem, mislim da je cijeli server uvidio kakav ste vi profil ljudi tako da sretno na tim drugim serverima ba serveri su očišćeni od šljama

Harach_BL
25.03.10, 20:36
daj bolan njofra obuzdaj se malo cova i nemoj vrijedjati okolo,eto nek si ti sad se pokazao ko posten igrac i pljackas,aferim ti....

ko se bolan gasi jesil ti u dure???i sljam nemoj nazivati onoga koga ne poznajes,pa neganjamo mi vas po sarajevu ili bl da nam budete spijuni,halo bolan znas sve ko si i ti i svi ostali,netrebam ti ja docaravati...ja neznam samo sta je ustvari sa vama,znam da ima toga da vas boli,i na vasu zalost bolice vas vazda,kao recimo sto sam danas damira provalio za viteze u selu,pitaj lijepo i recu ti ja fazon,a to da smo prestali pljackati svoje multi accove nije istina samo necemo da se bad raspadne ako krenemo svoje multije pljackati,to cuvamo za kraj....zivi bili pa vidjeli

i da kako ja nedobi ban a fino mi stoji u profilu da hackam kartice
sad me prijavi brze bolje da dobijem ban i ja da nemoram navlaciti deff posto damir ima autoritet golem

njofra
25.03.10, 20:49
hajde ba bega ne laprdaj

lesinarbl
25.03.10, 21:01
hajde ba bega ne laprdaj

da i ti si harac nacionalista i kako mozes igrati sa onima ???:D

daj sto mene ne banuju a uplacivao sam to zlato, stvarno mi nije jasno al zivota mi !!!

kodex
25.03.10, 21:23
daj sto mene ne banuju a uplacivao sam to zlato, stvarno mi nije jasno al zivota mi !!![/QUOTE]

Neda tebe Damir :D

lesinarbl
25.03.10, 21:27
daj sto mene ne banuju a uplacivao sam to zlato, stvarno mi nije jasno al zivota mi !!!

Neda tebe Damir :D[/QUOTE]

heheeehehehe

to je bas patnja taman hocu da ugasim acc a on mi neda :(

kodex
25.03.10, 21:33
Ma ozbiljno ti kazem, neda fkt na vas par ni da se fejka. Al hajd...
A ovo vam vraca za onu parolu, JEDNOM CE TE MORAT STAT DJEVOJCICE :D Hoces ti da poslujes s pitarima, eto ti sad.

stegos
25.03.10, 21:35
Ne vidim razlog za SK kuknjavu zbog BAD napada, fejkova i sl. Koliko znam cijelo vrijeme vicu da bi rado da se ogledaju sa BAD pa eto im prilike. Takodje, u zadnjih par dana SK je provocirala BAD fejkiranjem na par BAD igraca i tako trazila rat. Sad kad je BAD vratio istom mjerom BAD je nefer i sl???? SK mi se stvarno zgadila svojim licemjernim i pi...stim komentarima. Ako vec nemate sta reci igrajte a nelaprdajte i nekukajte, stvarno ste ljigavi. Sve one akcije i sl na kojima su vam svi cestitali pali su u drugi plan zbog ovakog ponasanja i price. Pola stvari koje ste rekli i pljuvali po drugima sad ste polizali i progutali jer ste uradili isto to sto ste kritikovali kod drugih. BHTT-u svaka cast na otporu, momci i kad su gubuili i kad su dobijali nisu nista govorili. Ovaj forum je postao fakat skup šuplje price i cackanja nosa. U svakom slucaju zelim sto vise dobrog krhanja a ko ce pobijediti je najmanje bitna stvar. Nadam se da ce se pravo zaratiti pa bar nece biti dosadno do sad. Ako je sruseno neko selo , acc ili pobijen off ili deff vas najvisi uspjeh u zivotu blago vama na IQ

lesinarbl
25.03.10, 21:40
Ne vidim razlog za SK kuknjavu zbog BAD napada, fejkova i sl. Koliko znam cijelo vrijeme vicu da bi rado da se ogledaju sa BAD pa eto im prilike. Takodje, u zadnjih par dana SK je provocirala BAD fejkiranjem na par BAD igraca i tako trazila rat. Sad kad je BAD vratio istom mjerom BAD je nefer i sl???? SK mi se stvarno zgadila svojim licemjernim i pi...stim komentarima. Ako vec nemate sta reci igrajte a nelaprdajte i nekukajte, stvarno ste ljigavi. Sve one akcije i sl na kojima su vam svi cestitali pali su u drugi plan zbog ovakog ponasanja i price. Pola stvari koje ste rekli i pljuvali po drugima sad ste polizali i progutali jer ste uradili isto to sto ste kritikovali kod drugih. BHTT-u svaka cast na otporu, momci i kad su gubuili i kad su dobijali nisu nista govorili. Ovaj forum je postao fakat skup šuplje price i cackanja nosa. U svakom slucaju zelim sto vise dobrog krhanja a ko ce pobijediti je najmanje bitna stvar. Nadam se da ce se pravo zaratiti pa bar nece biti dosadno do sad. Ako je sruseno neko selo , acc ili pobijen off ili deff vas najvisi uspjeh u zivotu blago vama na IQ

bravo ljigavche :)

nadam se da su skontali ovi sto su laprdali po forumu a od pocetka servera nista nisu uradili :)

stvarno su p...:D

hehehe dobra ona djevojcice... a i vjerujem ja damiru i malo ko ispadne covjek :)

stegos
25.03.10, 22:02
Svako ima oraha u dzepu i ova prepucavanja su diletantska. Igra nema nista sa praznom pricom . Aj toliko od mene na ovom serveru i uzivajte u razmjeni verbalnih i stvarnih napada. Pozzz od Popokatpetla

doprex
25.03.10, 22:22

Đesi ti vidio da neko kuka???Ti to samo zamišljaš...da mi smo sada i varalice i to 6 igrača koji su imali jedne od najvećih offova...A vi jadni pošteni niste varalice...Jbg vi to sredite ipak je to sarajevo...lična poznanstva ovo-ono...I flosh što je rekao da on nema veze sa banovanim igračima neka okači mačku o rep i na skypu se dopisuje sa ally koja je prva skontala za taj gold...Pa drugima prodavala...Neću tačno da govorim o kome je reč...jer ljudi bar priznaju da koriste a ne kao vi da samo serete...I niko nije banovan sem nas ni na jednom serveru...Uh pa ovo je suvišno govoriti...

cimac
25.03.10, 22:25
[QUOTE=Damir-75;865421]Izvini, nisam te prepoznao:oops:[/QUOT

dams jesi li za dual sad ja i ti...:lol3:

lutajuci_udarac
25.03.10, 22:44
njofra do kaknja se cuje smrad, kol'ko kenjaš!

ni rijeci ti nisam napisao zadnjih 15-20 dana i ti sada tako ulijeces u vezi mene,

sve ally igraju prljavo, od svih ally sam imao ponudu za špijunažu .. baš od svih! za sve imam dokaz, ili ti da ljudi potvrde ili tonski zapis ... i da, i ja sam špijun :)

njofra igracina si, pro, legenda, ulaziš u gin. knjigu rekorda, tvoj nick ce ostati vjecno uklesan u historiji ba servera i našim srcima , zavide ti svi, posebno na tvojim medaljama :)

a ja na šupljoj kako ti je bilo žao mene napasti :(

da ti bega kaže, treba imati volova muda pa krenut na SK kada smo bili u punom sastavu, to jest dok smo shaban, shomac, i ja igrali :)

i recite ovim svojim badarama da ne dolaze meni više u sobu, ili da me ne zovu na mob. jer im nema konekcije pa ja moram spašavat stvar :)

i imate poseban sellam od one male sa bjelava :)

soe
25.03.10, 22:49
ja ovdje intriga i prevara...trebate svi preci na australijski selver, ja uplatio za 100 golda i ljudi mi za par dana dodali od sebe jos 30, a nije bila akcija...sto ti je reci evropa!!! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

stegos
25.03.10, 22:49
Kao sto rekoh svaka ally ima oraha u dzepovima i u svakoj ally mozes naci ok ljude kao i sline. Sto se tice banovanja SK igraca do sad sma se nagledao svega na raznim serverima i sve je moguce ali da je BAD direktno umjesan u banovanje nevjrujem jer bi sam otisao iz ally ako bi saznao da ova igra pederski . Sem tog, siguran sam da ce ubrzo biti i BAD igraca banovanih tako da ce na kraju svima ostati gorak ukus zbog udaraca ispod pasa. Volio bih da puste server bez ww-a, natara, artova i glupih ogranicenja, da traje 1 god i da je samo vremenski ogranicen a pobjednik ally sa najvise poena u off i deff statistikama. E to bi bilo nesto. Ovako ce sve do daljneg biti puno price, prebacivanja i optuzbi. Elem da nepeglam vise ni vas ni sebe ovo zadnji je post od mene, ostalo cemo kroz igru i nadam se druzenje. Najvise volim katati jagnjce pecenje, skidati pivske cepove i fejkati/napadati zenski rod i ubacivati im ovna kroz zid. Travian je fina zezancija i ali i daje samo igra. Jedna kafa ili pivo sa prijateljima vrijedi ko 10 acc-a.

soe
25.03.10, 22:56
...

sve ally igraju prljavo, od svih ally sam imao ponudu za špijunažu .. baš od svih! za sve imam dokaz, ili ti da ljudi potvrde ili tonski zapis ... i da, i ja sam špijun :)...

ne lazi, od legije nisi nikad imao nikakvu ponudu, mi igramo plemenito i viteshki!!! :heduan: :biggrin:

... Volio bih da puste server bez ww-a, natara, artova i glupih ogranicenja, da traje 1 god i da je samo vremenski ogranicen a pobjednik ally sa najvise poena u off i deff statistikama. E to bi bilo nesto...

da, onda bi ljudi fino obavjestavali gdje idu napadi, pa bi se tako lakse skupljali off i deff poeni...koalicije bi se sklapale zato da bi se off-ovi sacuvali za zakucavanje na koalicionom partneru jer bi onda koalicija pobrala sve poene...ne bi vise bilo fake-ova....da to bi bila igra :aaaa: :biggrin: :biggrin:

lutajuci_udarac
25.03.10, 23:00
od svih vodecih ally, od onih koje imaju važniju ulogu na serveru ... :)

soe
25.03.10, 23:03
od svih vodecih ally, od onih koje imaju važniju ulogu na serveru ... :)

pa preciziraj brate...a kako mislis vodecih...koji je tu kriterij ? :biggrin:

haris_20_
25.03.10, 23:03
shomi ba regulisi ovo :D:D

zivio nas popo :D

lutajuci_udarac
25.03.10, 23:13
pa preciziraj brate...a kako mislis vodecih...koji je tu kriterij ? :biggrin:

kriterij, oni koji su najdosadniji na forumu :)

soe
25.03.10, 23:15
eh da se onda vratimo na pocetak, od nas nikada nisi dobio ponudu za spijuniranje jer mi igramo plemenito i viteshki!!! :heduan: :biggrin:

Grofaz
25.03.10, 23:22
eh da se onda vratimo na pocetak, od nas nikada nisi dobio ponudu za spijuniranje jer mi igramo plemenito i viteshki!!! :heduan: :biggrin:

Jašta,sve vitezovi.Ti si za svoje junaštvo dobio titulu Soe the Villagegiver :D

OzAzO
25.03.10, 23:35
ja ovdje intriga i prevara...trebate svi preci na australijski selver, ja uplatio za 100 golda i ljudi mi za par dana dodali od sebe jos 30, a nije bila akcija...sto ti je reci evropa!!! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

haha soe legendo to je Australija nema to veze sa Evropom :D Pazi se mozda imaju i tamo Badare pa ces biti banovan i na kraju za tih 30-golda a nema veze sto i oni tako igraju i bice slucajnost cista , momentalno ce napadi krenuti na tvoje iz ally :D

markov
25.03.10, 23:39

drug autralija je daleko od evrope...i to poprilicno :haha:

Kao sto rekoh svaka ally ima oraha u dzepovima i u svakoj ally mozes naci ok ljude kao i sline. Sto se tice banovanja SK igraca do sad sma se nagledao svega na raznim serverima i sve je moguce ali da je BAD direktno umjesan u banovanje nevjrujem jer bi sam otisao iz ally ako bi saznao da ova igra pederski . Sem tog, siguran sam da ce ubrzo biti i BAD igraca banovanih tako da ce na kraju svima ostati gorak ukus zbog udaraca ispod pasa. Volio bih da puste server bez ww-a, natara, artova i glupih ogranicenja, da traje 1 god i da je samo vremenski ogranicen a pobjednik ally sa najvise poena u off i deff statistikama. E to bi bilo nesto. Ovako ce sve do daljneg biti puno price, prebacivanja i optuzbi. Elem da nepeglam vise ni vas ni sebe ovo zadnji je post od mene, ostalo cemo kroz igru i nadam se druzenje. Najvise volim katati jagnjce pecenje, skidati pivske cepove i fejkati/napadati zenski rod i ubacivati im ovna kroz zid. Travian je fina zezancija i ali i daje samo igra. Jedna kafa ili pivo sa prijateljima vrijedi ko 10 acc-a.

mudro zboris viteze...

ps. ja se nadam da bad nece mene napadati... nisam vam nista skrivio... nemojte!!!! mi smo djeca cvijecaaaaaaaa :mojati:

Stoner R.
26.03.10, 00:02
da ti bega kaže, treba imati volova muda pa krenut na SK kada smo bili u punom sastavu, to jest dok smo shaban, shomac, i ja igrali :)

a vise ne igrate :weeee: samo najjaci opstaju :pusa:

lolek
26.03.10, 00:11
a i da se nadovezem na ovu prevaru oko golda... :D
neki izgleda ni neznaju da se preko 10 igraca banuje samo iz SK alijanse...
od svih igraca na svim serverima koji koriste neku vrstu hakovanog zlata....
i slijepac bi vidio o cemu se tu radi...
i naravno da su najave o banovanju i pocetku napada prvo na bhtt pa onda i na sk pocele i prije banovanja...
i sve se slaze polako i sve ce isplivati kad tad...
ma da svabe su samo krive 100%...

DABOGDA BANOVALI SVE KOJI KORISTE NEKI VID HAKOVANOG ZLATA... :D

a mene odbanovali ... :D

lutajuci_udarac
26.03.10, 00:13
bega poštenjačino šta si mi poslao sa tik taka:) a to šta pričaš trebao si ostavit acc, da vidiš šta bi bilo, ti si ba najpošteniji kad se ucugaš ma da sumnjam da si ikad išta jače od mlijeka probao:)

Što se tiče lešinarevog komentara da te pitam šumaheru bi li ti igrao u alijansi koja se zove BK- bošnjačka kraljevina;) to što sam momčića pitao što igra sa vama nije bilo sigurno zbog sastava ekipe već zbog naziva alijanse, pa tako da te pitam da ne bi bili u dilemi šta ti znači to SK?- svijet kompjutera

ma sta pricas ? opet si propustio dozu lijekova ?!?
a šta bi bilo ? toliko vremena ste imali za mene i niste ništa uradili ...o tome ne treba raspravljat mislim da smo riješili davno ...

smiješan si :) ne konzumiram alkoholna pića, a šta misliš zbog cega ? pa pogledaj svoje postove i bit ce ti jasno, opsjednut si travianom i superherojima iz BAD ally ...

osim harachu/zlaji nikom nista nisam rekao u vezi našeg sjela i razgovora,šta se dešavalo o cemu smo pricali, ostali su mogli saznati samo preko foruma !

može ti to potvrdit i toto i ammar iz bih tt ...

njofra bolan, kakav tik-tak .. ewo nermin mi pojašnjava situaciju na facebook-u :)
pozivam sve da napravimo sobu na msn-u ili na skypu i ubacimo tog lika, njofru, mene i ostalu bagru pa da vidimo ko igra na tom acc :)

fakat si zaluđen mojim likom njofra, u svakom igracu mene vidiš :)

Damir-75
26.03.10, 00:21
dams jesi li za dual sad ja i ti...:lol3:

Vazda u životu.
Samo ti neces nikakvo zlato uplacivati :)

njofra
26.03.10, 00:30
a šta bi bilo ? toliko vremena ste imali za mene i niste ništa uradili ...o tome ne treba raspravljat mislim da smo riješili davno ...

smiješan si :) ne konzumiram alkoholna pića, a šta misliš zbog cega ? pa pogledaj svoje postove i bit ce ti jasno, opsjednut si travianom i superherojima iz BAD ally ...

osim harachu/zlaji nikom nista nisam rekao u vezi našeg sjela i razgovora,šta se dešavalo o cemu smo pricali, ostali su mogli saznati samo preko foruma !

njofra bolan, kakav tik-tak .. ewo nermin mi pojašnjava situaciju na facebook-u :)
pozivam sve da napravimo sobu na msn-u ili na skypu i ubacimo tog lika, njofru, mene i ostalu bagru pa da vidimo ko igra na tom acc :)

pa idol si mi čovječe hahahaha

lutajuci_udarac
26.03.10, 00:40
pa idol si mi čovječe hahahaha

znam,

šteta cropa od ovog tik tak... mogao sam barem pokušat da ti sredim prehranu silne vojske :)
da riješiš nermina muka :)

njofra
26.03.10, 00:42
znam,

šteta cropa od ovog tik tak... mogao sam barem pokušat da ti sredim prehranu silne vojske :)
da riješiš nermina muka :)

još nije kasno:)

kodex
26.03.10, 00:44
Lolek previse pricas a malo znas...
Sto se tice golda, tacno je da su svi goldali putem prevare, eh sad neko ukradenim karticama, a neko sto je skontao gresku od jednog operatera koji je stavio na sve besplatan sms. Pa sad sam skontaj malo koliko ti je glupa prica oko golda i povezivanju nekih prevara Bad ally s MH na stetu drugih. Ti kao veliki igrac digni off i napadni ti nisi banovan.
Aj pamet u glavu a dole sta ti uleti....

A mali bega, de ti jednom s onog drugog tvog acc na forumu pisi malo kako si ti fin, dobar, lijep, posten i slicno. Jbt, toliki si saban, da si samo kopiro svoj oglas sa raznih zajebancija trazim djevojku ili ti muskarca, nissam siguran kako si se opredjelio.... Da si imo mu.da osto bi i igro, zato pusti se ostale price. A to dok je bila prva ekipa na okupu, sto nismo napali SK, zna par ljudi zbog cega, pitaj njih, a pitaj i po BAD ally ako hoces, ko nije dao da se salju napadi.

lutajuci_udarac
26.03.10, 00:44
još nije kasno:)

kad lijepo zamoliš :)

njofra
26.03.10, 00:48
kad lijepo zamoliš :)

tanak sam ti ja u tome ba, al hajde jedan vic nabrzaka, dok čekamo

toto
26.03.10, 06:58

ne mogu da se ne javim a to inace nikad ne cinim!!
evo vec drugi put ti prozivas ammara i tota jednom da piju kafu sa tobom a sada da ti nesto potvrdujemo!!!mi imamo saradnju sa sk a ne sa tobom i ne pada mi na pamet da budem neprincipijelan i potvrdujem neistine!cinjenica je da si i sa nama pio kafu pa si okolo pricao da smo nacionalisti(barem si za mene to pricao)pa se zato saosjecam sa ljudima kojima si dao tu etiketu, a to pokazuje da si ti opterecen time!!!ne znam sto ti to treba ali evo da ti ovako kazem :sa tobom ne mislim nikad vise piti kafu ,nacionalista nisam,volim naravno svoje i to je stvar za koju ne mislim nikome polagati racune a takodje ne mrzim nikoga i nicije!!!ovo shvatam kao igru i uvijek cu svijetla obraza piti kafu sa svakim osim sa tobom!!!toliko od tota a od sada cu te zamoliti da me jednostavno zaboravis u svojim prepucavanjima sa bilo kim jer zelim da zavrsim ovu odvratnu igru bez nerviranja!!!

lolek
26.03.10, 17:07
Lolek previse pricas a malo znas...
Sto se tice golda, tacno je da su svi goldali putem prevare, eh sad neko ukradenim karticama, a neko sto je skontao gresku od jednog operatera koji je stavio na sve besplatan sms. Pa sad sam skontaj malo koliko ti je glupa prica oko golda i povezivanju nekih prevara Bad ally s MH na stetu drugih. Ti kao veliki igrac digni off i napadni ti nisi banovan.
Aj pamet u glavu a dole sta ti uleti....

eto sam si dobro rekao svi su goldali preko neke prevare a samo igeace iz SK banovali ???
a istim se prevarama sluzili svi...
jel mi zato glupa prica ???
e posto si bas pametan i puno znas... aj mi to objasni nekako ???
ccc....

u sta gledas ti majke ti pa ja sam prvi banovan...u po kliktanja po acc-u...
da si procitao moj post kako treba, a ne bio zaslijepljen ko zna cim ,vidio bi da sam to i napisao...
eto koliko si upucen...
i naravno da bi napao ...
daj vidi kod svojih da se odbanujem nekako odma vam dojavim gdje mi off ide...
nikad se nisam bojao i slast mi je najveca zakucati se na jednake casti....
ja se ne krijam nikad u ove tri godine igranja i fino ti pise moj nick i na forumu i na acc-u...
i uvijek cestitam igracima na dobrim off ili deff akcijama....sa bilo cije strane...

ako ne znas raspitaj se a ne da vrijedjas i provaljujes se po forumu...

pozdrav

kodex
26.03.10, 18:00
Jbt, fakat si lik da nema dalje. Jel ti fkt ne kontas razliku??? Covjece, de sredi se malo Allaha ti. Procitaj razmisli, i slicno.
A evo sredit cu ti da te odbanuju, obecavam ;) Priznajem krijem se jer me je strah, nema sta, sve drugo sto kazem je glupo...

PS izvini na vijedjanju... Hajd samo u pamet.

lesinarbl
26.03.10, 18:12
http://travilog.org.ua/ba/3494766/c34b0e33d9f58edd3f737e105fdd461d/2/1

ostade cova bez polj imanja:))

Ipak smo mi ti koji su poceli :)

Pratite napade :)

nagradno pitanje zasto se od HARACA gg zove DOBRO NAM DOSLI :)

sevikus i shomibl uzivaju na kafici i penziji :D

OzAzO
26.03.10, 18:49

sevikus i shomibl uzivaju na kafici i penziji :D

Da to nije neka zurka somi :D

Samo nemojte sa Pivom da krenete :zivio:

Sa pivom bi mogli sutra nazdraviti

:wutra:

Damir-75
26.03.10, 18:50

Bolje vas našli :)

lesinarbl
26.03.10, 19:14
Da to nije neka zurka somi :D

Samo nemojte sa Pivom da krenete :zivio:

Sa pivom bi mogli sutra nazdraviti

:wutra:

nazalost ne pijem :(

a rodjkas mi u nedelju pa valjda popijem jednu pivicu i proslavim 18 kako mi dolikuje ;)

soe
26.03.10, 19:32
Jašta,sve vitezovi.Ti si za svoje junaštvo dobio titulu Soe the Villagegiver :D

sto je u svakom slucaju bolje od titule koju ti nosis, titule "assgiver" :biggrin: :biggrin:

haha soe legendo to je Australija nema to veze sa Evropom :D ...

drug autralija je daleko od evrope...i to poprilicno :haha:

kupite malo kompas pa se uputite gdje je sta. mozda onda skontate da se australija granici sa slovenijom ...i tako to :biggrin: :biggrin:

njofra
26.03.10, 19:45
sto je u svakom slucaju bolje od titule koju ti nosis, titule "assgiver" :biggrin: :biggrin:

kupite malo kompas pa se uputite gdje je sta. mozda onda skontate da se australija granici sa slovenijom ...i tako to :biggrin: :biggrin:

DROGA JE ČUDO:lol3:

OzAzO
26.03.10, 19:54

Bolje ti kupi kartu Sveta lose ti ide sa kompasom :D

hahaha odusevio si me sa ovim :einstein:

by_co
26.03.10, 20:59
Bolje vas našli :)

bas ste ih nasli :)

svaka cast za zlatnu medalju

sad cete biti prva ally u offerima :D :D :D

Damir-75
26.03.10, 21:23

I ja sam se ponadao, al nam bjeze cca 675.000 boba. Jedino ako se budu offom branili pa da to sve skupimo :)

soe
26.03.10, 21:45
Bolje ti kupi kartu Sveta lose ti ide sa kompasom :D

hahaha odusevio si me sa ovim :einstein:

pa gdje je to onda?!?! jos ces reci da je ispravno reci iran, a ne irak :biggrin: :biggrin:

Cossack
26.03.10, 21:52
pa gdje je to onda?!?! jos ces reci da je ispravno reci iran, a ne irak :biggrin: :biggrin:

Eeee moj Soe, izofirase ti acc, izofira se sam na forumu...odmori sad malo! :D

OzAzO
26.03.10, 22:33

:lol3:

soe
26.03.10, 22:43
Eeee moj Soe, izofirase ti acc, izofira se sam na forumu...odmori sad malo! :D

dok god si ti tu, imam se cime tjesiti :biggrin: :biggrin:

njofra
26.03.10, 22:48

buraz savjet, nevezano uopšte za igru ni ništa šta si rekao al ba sklanjaj tog lika sa profila

Cossack
26.03.10, 22:56
dok god si ti tu, imam se cime tjesiti :biggrin: :biggrin:

Nadji bolan kakvo zensko da te tjesi ili jos bolje uzmi atlas pa prelistaj... :D

markov
26.03.10, 23:17

HAHAHHAHAHA ma daj care da l se zajebavas il si ozbiljan

mali besplatni cas geografije: AUSTRALIJA je kontinent i nalazi se na juznoj hemisferi (mi smo na severnoj) a slovenija je blizu AUSTRIJE... iraq i iran su 2 razlicite potpuno razlicite zemlje i nalaze se jedna do druge... jednu je polupala amerika (irak) a jednu moze povuci za kura* (iran)....

FAWO SVEZNDAR

lesinarbl
27.03.10, 00:17
sta reci lakunoc svima subota je radna :byebye:

mislio sam da ce ovo biti bolje veceras al nadam se da znate mnogo bolje :)

harach_bl i SK PRODAKSN

logovi naraavno nece biti objavljeni da se ne vidi deff u selu :lol3::lol3::lol3::lol3:

shegalo
27.03.10, 00:19
Čestitke :) ne trebaju logovi :D

Grofaz
27.03.10, 00:20
Večeras fešta kod Haracha.Dosta Badara navratilo,i toliko im je fino da se više nikad neće vratit kućama:lol2:

Lance Bishop
27.03.10, 00:23
Očekujem satnu alijanse zbog poginulih 30 pretorijanaca u napadima na Harača :lol2:

lesinarbl
27.03.10, 00:24
Očekujem satnu alijanse zbog poginulih 30 pretorijanaca u napadima na Harača :lol2:

jel to one sto si podbacio izmedju kata hahahahahah :D

_WOLLF_
27.03.10, 00:27

mali besplatni cas geografije: AUSTRALIJA je kontinent i nalazi se na juznoj hemisferi (mi smo na severnoj) a slovenija je blizu AUSTRIJE... iraq i iran su 2 razlicite potpuno razlicite zemlje i nalaze se jedna do druge... jednu je polupala amerika (irak) a jednu moze povuci za kura* (iran)....

FAWO SVEZNDAR

jesi cuo soe, austrija je u blizu slovačke, kako to nisi znao jbte :sejofloosh2:

Maximian
27.03.10, 00:27
Svaka cast na doceku al gdje napad arkadiusa :razmislja:

dinGospo
27.03.10, 00:28
trebao je neko javit da ima docek... dobro dosli... a nigdje meze ::sejofloosh2:

svaka cast

markov
27.03.10, 00:29
jesi cuo soe, austrija je u blizu slovačke, kako to nisi znao jbte :sejofloosh2:

lol slovacke... slovenije drug :D imal ko atlas jebo te....

ps. Kod haracha pravo dobra festa bila...ja se nadam da je harach pravi domacin i da je spremio vode i secera da damo ljudima kad krenu na spavanje :D

lesinarbl
27.03.10, 00:29
trebao je neko javit da ima docek... dobro dosli... a nigdje meze ::sejofloosh2:

svaka cast

ej al stvarno si ispao dingospo sa onih 2500 kata :lol2::lol2::lol2:

dinGospo
27.03.10, 00:31
ej al stvarno si ispao dingospo sa onih 2500 kata :lol2::lol2::lol2:

nekad bilo sad se spominjalo :lol2:

doprex
lol slovacke... slovenije drug :D imal ko atlas jebo te....

ps. Kod haracha pravo dobra festa bila...ja se nadam da je harach pravi domacin i da je spremio vode i secera da damo ljudima kad krenu na spavanje :D

Ma treba vreća šećera...
Pošto niste vidjeli deff kupite mi malo golda(mislio sam hakovanog) pa vam pošaljem i logove...::music:

_WOLLF_
a sta se ono desi kod haraca...???????:razmislja::razmislja:

Lance Bishop
27.03.10, 00:34
jel to one sto si podbacio izmedju kata hahahahahah :D[/QUOTE]

Baš te pretorijance mislim lepo tempirao da dođu iza napada popokatpetl-a i dingospo-a a vi poslali ko zna koliko defa tamo. Sentimentalno sam vezan za tih 30 pretora, nema smisla stvarno

Arcadius
Svaka cast na doceku al gdje napad arkadiusa :razmislja:

a sto pitas ?:razmislja:

zalosno
a sta se ono desi kod haraca...???????:razmislja::razmislja:

ajd ti majmune suti i idi tamo na radio da ti narucim jednu sabanovsku :D i pusti ljude da se caste po zaslugama...

_WOLLF_
27.03.10, 00:36
ajd ti majmune suti i idi tamo na radio da ti narucim jednu sabanovsku :D i pusti ljude da se caste po zaslugama...

daj sabana, evo me na radiu sam..:music::music:

a nije mi jasno.. u koliko sati su bili ovi napadi??????:razmislja:

Maximian
27.03.10, 00:37

Pa proculo se serverom kako se samo deff za tebe sprema al osta server uskracen izgleda za taj log ...

Grofaz
27.03.10, 00:38

Oko ponoći.Bilo je odbrojavanje 10,9,8...3,2,1....vuuuu i nema offova :D :D

Ali
27.03.10, 00:40
Rado pričam ovu priču, priču o pjevaču tom
što kafane guta ko požar i ostavlja krš i looooom
i ostavlja krš i lom

Tamo gdje je čeko on bolje da je prošo ka-mi-on
Zlajko, Zlajko majstore čitav BAD si bacio pod noge

hihihihihihi

_WOLLF_
27.03.10, 00:42
Oko ponoći.Bilo je odbrojavanje 10,9,8...3,2,1....vuuuu i nema offova :D :D

opet sam zakasnio sa deffom...

a mogo sam heroja lijepo bildat :byebye:

markov
27.03.10, 00:54

pa iskreno ja sam licno ocekivao vise vosjke od arkadijusa...znam da je to odlican nalog...

ps. sad da ne ispadne neko lafinanje al 4 gg su branjana... i mislim da je obaveza svakog iz sk pohvaliti i bihtt na saradnji i pomoci... oni su defali 2gg i mi 2gg... i jos je deffa stizalo... prijatno iznenadjenje za sve u koaliciji da imamo ovoliko deffa... ovo je bio odlican trening... svaka cast BAD na napadu... zali boze onoliko offova...ali jebi ga desava se, igra ide dalje, iskreno se nadam jos mnogo ovakvih akcija... odlicno vece na travijanu :D

dokaz da su branjena jos 3 gg je kucanje drugara iz bad-a na diversitija... otislo jos nekoliko offova i tamo...

mi desetkovani i bihtt desetkovan... cudo odradismo... svaka cast za koaliciju i ova 2 saveza... ovo je dokaz koje su alijanse prve na ovom serveru... :D svaka cast opet :D

dinGospo
27.03.10, 00:56
pa iskreno ja sam licno ocekivao vise vosjke od arkadijusa...znam da je to odlican nalog...

ps. sad da ne ispadne neko lafinanje al 4 gg su branjana... i mislim da je obaveza svakog iz sk pohvaliti i bihtt na saradnji i pomoci... oni su defali 2gg i mi 2gg... i jos je deffa stizalo... prijatno iznenadjenje za sve u koaliciji da imamo ovoliko deffa... ovo je bio odlican trening... svaka cast BAD na napadu... zali boze onoliko offova...ali jebi ga desava se, igra ide dalje, iskreno se nadam jos mnogo ovakvih akcija... odlicno vece na travijanu :D

dokaz da su branjena jos 3 gg je kucanje drugara iz bad-a na diversitija... otislo jos nekoliko offova i tamo...

mi desetkovani i bihtt desetkovan... cudo odradismo... svaka cast za koaliciju i ova 2 saveza... ovo je dokaz koje su alijanse prve na ovom serveru... :D svaka cast opet :D

nisi nijednom rekao svaka cast :lol3:

dinGospo
27.03.10, 01:14
sve ovo skupa nije razlog da mi ne zapjevamo:

http://www.youtube.com/watch?v=6dsquVqU03c

:lol2::lol2::lol2::lol2:

markov
27.03.10, 01:17
sve ovo skupa nije razlog da mi ne zapjevamo:

http://www.youtube.com/watch?v=6dsquVqU03c

:lol2::lol2::lol2::lol2:

evo jedna satna u gg za ovu pjesmu i ovakav duhoviti post :biggrin: hehhehehe stvarno se smijem za pjesmu :D :D

Arcadius
27.03.10, 01:17

pa sta hocete da sve odma zaljepite, ima vojske ne sekirajte se...:D

Ali
27.03.10, 01:24
Samo se krljajte momci još dva dana ovako i imat ću najveći off na serveru. Ne mogu da vjerujem da je BAD krenuo:oops: i kao što to u životu biva kad se puno oklijeva i raduje tuđoj muci (čitaj banu) dozvoli sebi luksuz da ovako izgubi offove i kako sada drugovi ići na WW. Piše mi njofra IGM da će se sela u BAD od sutra zvati "nema nas".

dinGospo
27.03.10, 01:25
evo jedna satna u gg za ovu pjesmu i ovakav duhoviti post :biggrin: hehhehehe stvarno se smijem za pjesmu :D :D

hebo satnu imal kakav art za povratak u predjasnje stanje :lol3:

markov
27.03.10, 01:27

ja bi ti dao al kontam neces vratiti :D

dinGospo
27.03.10, 01:27

svakako nemam heroja hahahahaaha

gurbet
27.03.10, 01:29
Samo se krljajte momci još dva dana ovako i imat ću najveći off na serveru. Ne mogu da vjerujem da je BAD krenuo:oops: i kao što to u životu biva kad se puno oklijeva i raduje tuđoj muci (čitaj banu) dozvoli sebi luksuz da ovako izgubi offove i kako sada drugovi ići na WW. Piše mi njofra IGM da će se sela u BAD od sutra zvati "nema nas".

Cuj kako ic na ww, pa mogu se 4 offa do ww napravit, haj bjezi sa foruma ne ofiraj se, a ti bi najveci off na serveru imo samo ako bi ti jedini regan igrac bio na istom...

Svaka cast na doceku iako je baklava bila malo preslatka, i idemo dalje xD

Grofaz
27.03.10, 01:30

Ih ne može sve odjednom :D Sljedeći put kad se zakucaš kod nas ide art kao nagrada :D et i od mene koji ress ide,da taj art što prije dođe :D

dinGospo
27.03.10, 01:33
Ih ne može sve odjednom :D Sljedeći put kad se zakucaš kod nas ide art kao nagrada :D et i od mene koji ress ide,da taj art što prije dođe :D

jel bitno kolko offa se zakuca... kata nema hahahaha mozel koji imper :lol3:

komodo
27.03.10, 01:34

ja se ispružio, nisam ga mrdao ali ako neće ljudi jbg. nemogu providnjak jbg. ljutiće se dualka :mojati:

Aj sad lagano svi natrag u laboratoriju - BRZOOOO !!!!

evo pre polaska sledeći put poslušajte Viklera i Glisere, jako edukativna lirika je u pitanju ima ga i onaj ludak na kraju ::biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=zSFZMRq1Vso

...znaš šta želiš, znaš šta hoćeš, sve si bolji, ti to možeš... komedija jbt :lol3:

Fawo vratite zoger da zogiramo zidove, pomodreli a odvodi ne rade...
:ciscenje:

dinGospo
27.03.10, 01:36
ja se ispružio, nisam ga mrdao ali ako neće ljudi jbg. nemogu providnjak jbg. ljutiće se dualka :mojati:

Aj sad lagano svi natrag u laboratoriju - BRZOOOO !!!!

evo pre polaska sledeći put poslušajte Viklera i Glisere, jako edukativna lirika je u pitanju ima ga i onaj ludak na kraju ::biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=zSFZMRq1Vso

...znaš šta želiš, znaš šta hoćeš, sve si bolji, ti to možeš... komedija jbt :lol3:

Fawo vratite zoger da zogiramo zidove, pomodreli a odvodi ne rade...
:ciscenje:

funny man, funny man! :vegeta:

Ali
27.03.10, 01:37
Cuj kako ic na ww, pa mogu se 4 offa do ww napravit, haj bjezi sa foruma ne ofiraj se, a ti bi najveci off na serveru imo samo ako bi ti jedini regan igrac bio na istom...

Svaka cast na doceku iako je baklava bila malo preslatka, i idemo dalje xD

Kume moj vi što ste pravili, pravili ste, jedan vam gg danas skatan napola, sad kad krene protuofanziva ima da vas nema, još vam ja govorim nije ovo ff&ff ljudi igraju pa nemojte biti djeca, a ti ono bijaše onaj što uleti na hinjaka da se gold uzima ispod ruke u BL, tebe će prvog da sataru i jesi gurbet.

sabanezi
27.03.10, 01:38

Nema Sabana :P ( mada je mogao ) , al ja imam samo jedno pitanje :D

Đe maca :D

Zelim cestitati kao prvo koaliciji -SK- & TT na izuzetnoj saradnji, a onda naravno i Bedarama koje su ucinile server zanimljivim ! Svaka cast !

Prelijepi doceci i prelijepi napadi koliko sam uspio da vidim :)

Jos jednom sve cestitke napadacima i braniteljima :)

Hektor TT

gurbet
27.03.10, 01:42
Kume moj vi što ste pravili, pravili ste, jedan vam gg danas skatan napola, sad kad krene protuofanziva ima da vas nema, još vam ja govorim nije ovo ff&ff ljudi igraju pa nemojte biti djeca, a ti ono bijaše onaj što uleti na hinjaka da se gold uzima ispod ruke u BL, tebe će prvog da sataru i jesi gurbet.

Ako obecas da ces sam ic na mene offom cu te zalijepit, a uzima se tozla ispod ruke svugdje samo ne ufate sve :) Bujrum do Irana na dozu obogacenog uranijuma.

komodo
27.03.10, 01:46
funny man, funny man! :vegeta:

funny or not funny... i ti gotiviš Šekspira vidim ja, istomišljenik a nije romantik ts ts ts ts.

zaboravio da čestitam sada bez zajebancija - svaka čast BAD jeste se zalepili ali ste napali i pokušali tako da šta god se kaže od mene imate čestitke.
Što se tiče deffanja, šta reći sem "hvala saveznicima i saigračima na svemu" dokazali smo da kombinacija TT & -SK- ima koordinaciju kakvu treba imati jaka saradnja.

BAD pojačajte bedeme "eto nas" pa da se i vi nama osmehnete ;)

Ako obecas da ces sam ic na mene offom cu te zalijepit, a uzima se tozla ispod ruke svugdje samo ne ufate sve :) Bujrum do Irana na dozu obogacenog uranijuma.

odrasti...

:southpark:

dinGospo
27.03.10, 01:47
funny or not funny... i ti gotiviš Šekspira vidim ja, istomišljenik a nije romantik ts ts ts ts.

zaboravio da čestitam sada bez zajebancija - svaka čast BAD jeste se zalepili ali ste napali i pokušali tako da šta god se kaže od mene imate čestitke.
Što se tiče deffanja, šta reći sem "hvala saveznicima i saigračima na svemu" dokazali smo da kombinacija TT & -SK- ima koordinaciju kakvu treba imati jaka saradnja.

BAD pojačajte bedeme "eto nas" pa da se i vi nama osmehnete ;)

:southpark:

al nemojte na kvarno najavite se :D

inace ja i sekspir smo skolske kolege... mada je on od mene vazda prepisivo :D

Ali
27.03.10, 01:48
Ako obecas da ces sam ic na mene offom cu te zalijepit,

Kako viteški s tvoje strane pa nije ovo drug taj vid igre - sam na tebe mogu ići šaha, stonog tenisa i sl. ovo je brate ekipna igra i kakav ti to off igraš kad nisi krenuo sa drugarima što su upali u šaht.

dinGospo
27.03.10, 01:51
Kako viteški s tvoje strane pa nije ovo drug taj vid igre - sam na tebe mogu ići šaha, stonog tenisa i sl. ovo je brate ekipna igra i kakav ti to off igraš kad nisi krenuo sa drugarima što su upali u šaht.

e nek si mi reko dje sam se zabio... nisam dobio izvjestaj pa neam pojma :lol3:
cek da zapisem za ubuduce: CUVAJ SE SAHTOVA :D

gurbet
27.03.10, 02:05

ovo je vid igre gdje si ti jedini lik na forumu koji ne smije da napise IGM nick i kao takav moze da bude samo predmet zajebancije svih, a trebali smo sve offove skrsit i cekat da nestanemo ko FF

@ komodo - odrasto davno, i nisam nista besmisleno ni djetinjasto izjavio da takvu nepotrebnu opasku stavis uz moj komentar. Hvala

griwa
27.03.10, 02:08
jesu to oni offovi sto su se pravili dok smo se mi izmedju sebe(SK i BIHTT) odmjeravali iz kurtoazije ko ce jaci biti :))))

izgleda prednost anulirana :))) hehe zanimljiv nastavak :) dzaba ste klikali...da vidimo ko ce se sada stisnuti da napadne :)))

a sto se tice soe :))) ako nisi neka fukara valjda te ovi moji bolje znaju :))) ove sise se natresle pa uzele par sela sto je branilo 7 deffa :))) ako se kockice poklope :) smatraj da si po popu preteko mnogo popere ;)

chupa chups
27.03.10, 02:15
Nijedan od tvojih vojnika se nije vratio

Tako glasi danasnja tema na ba1 serveru.

Svaka cast napadacima,ovo su oni sitniji offovi ili?

U svakom slucaju bilo je zanimljivo pratiti ove napade,jedino mi je krivo sto necu dobiti zlatnu medalju za deff cccc al hajde bice valjda ;)

I jos jednom je eSKaTeTe pokazala svoju moc :zivio:

Eto ovo vam je dokaz koliko se mi sada volimo :gimmi5:

Nego da vas pitam,hocel neko mozda lizalo??? :lol:

Ali
27.03.10, 02:17
ovo je vid igre gdje si ti jedini lik na forumu koji ne smije da napise IGM nick i kao takav moze da bude samo predmet zajebancije svih,

Ja ne znam dal se mi razumijemo, ako sam i bio predmet zajebancije svih tu ćeš mi titulu ti oteti ovakvim opaskama, jednostavno sebe na ovom forumu doživljavam kao ravnopravnog sudionika mada sam anoniman.

markov
27.03.10, 02:31
Ja ne znam dal se mi razumijemo, ako sam i bio predmet zajebancije svih tu ćeš mi titulu ti oteti ovakvim opaskama, jednostavno sebe na ovom forumu doživljavam kao ravnopravnog sudionika mada sam anoniman.

ja sebe dozivljavam na ovom forumu kao nekoga sa nalogom na travijanu, a tebe sve vise vise kao nekoga ko ne igra uoste ovaj server, ne samo s1, nego uopste .ba servere...

ps. stvarno ne znam zasto sam uopste ovo prokomentarisao ali me stvarno iritiras... i tvoji komentari su stvarno blago ali blago retar*iran*

_WOLLF_
27.03.10, 02:49
Nijedan od tvojih vojnika se nije vratio

Tako glasi danasnja tema na ba1 serveru.

Svaka cast napadacima,ovo su oni sitniji offovi ili?

U svakom slucaju bilo je zanimljivo pratiti ove napade,jedino mi je krivo sto necu dobiti zlatnu medalju za deff cccc al hajde bice valjda ;)

I jos jednom je eSKaTeTe pokazala svoju moc :zivio:

Eto ovo vam je dokaz koliko se mi sada volimo :gimmi5:

Nego da vas pitam,hocel neko mozda lizalo??? :lol:

treba li tebi drva..
edo mi reko kako da povecam produkciju drva..

http://img175.imageshack.us/img175/6858/76049953.png

:mig:

OzAzO
27.03.10, 02:54
I sa banom SK HARA

:subjezakon:

OzAzO
27.03.10, 03:27

FAWO SVEZNDAR

hahaha
jos trazi da ti naplati sto si mu objasnio
:flooshkazna:

U svakom slucaju zanimlivo vece jako :D

lolek
27.03.10, 03:38
e to si dobro rekao ozazo...

ovi nasi jadni offovi sto su banovani su najmanje 2 puta jaci od ovih sto su isli....
mora da su nas zato banovali...da malo donesu ravnopravnosti na server... :oops:
tako da badare sigurno imaju jos bar 3 puta ovoliko offova...
pa nisu valjda klikali po servera uzalud ?!?
a o banovanom deffu da ne pricam... :D
eto njih opet siguran sam...
samo da jos koji odban bude pa da pokazemo kako gore sela.... :D

ma kakva kontraofanziva...ne boj te se....
bhtt i sk su iskljucivo deff alijanse .... :alkohol:
nemamo mi vise offova.,..

http://www.youtube.com/watch?v=16lHUqAgXVc

eto i od mene jedna pijanska u 3.30... :D

Ali
27.03.10, 03:42
ja sebe dozivljavam na ovom forumu kao nekoga sa nalogom na travijanu, a tebe sve vise vise kao nekoga ko ne igra uoste ovaj server, ne samo s1, nego uopste .ba servere...

ps. stvarno ne znam zasto sam uopste ovo prokomentarisao ali me stvarno iritiras... i tvoji komentari su stvarno blago ali blago retar*iran*

to se ti malo ljutiš jer te prozivam da si dinar efendija, naravno da imam nalog odakle bih inače ovoliko znao o serveru, ja o tebi nemam nikakvo mišljenje, iskreno me i ne zanimaš, evo recimo ja se prepirem sa gurbetom ti se nešto šiltaš, to je nekulturno za tako starijeg gospodina.

Harach_BL
27.03.10, 04:15
eheheheh pozz svima
ljudi rano je,al eto laka srca moram cestitati i zahvaliti se prije svega BHTT-u :kissshy: kao i SK sa ostalom bagrom:kissshy: jer bez vas ovo nocas nebi bilo izvodljivo,ishod je vec poznat :ciscenje:
BHTT&SK prodaksen
ima par ljudi koji su dosta proveli kod mene na acauntu pa bih se i njima zahvalio od srca..

a eto i da cestitam bad-u na vecerasnjim napadima,bilo je tu dosta polovicnih offova:):):pusa: nadali smo se vise toga al eto neko rece da imaju oni toga jos pa vidjecemo,posto sam ja izgleda ko magnet,svi lete na mene,al hajd otom potom.

uglavnom jos sam ziv pa dok je deff u selu ako ima jos ko sta efikasno protiv mene bujrum:P samo se zajebavam da neko nepomisli bukvalno
i da umalo da zaboravim ovo,da su pojedini nacionalisti u badu,nazalost ima ih i to sam se uvjerio nocas
zato chica imas maksuz sellam i branice mene moj SK vazda.sram nek te bude pichicu jedam mali al nadoces samo polako :lol2:
pozz zlaja

Decimus Maximus
27.03.10, 08:41
Dajte Djipalo Junuza da sve hepekom provjeri i da se vratimo igri. :):closed:

Damir-75
27.03.10, 09:38
Uhhhhhhhhhhh što nas poljepiste, sad logove preko štele moram tražiti. :)

Svaka čast.

WhY?
27.03.10, 10:04
najgore mi je bilo brisati reporte :cry: :P

svaka cast na napadima, i svaka cast onom shabanu Whitedeathu i citavom bhtt.u na deffu, pozitivno sam se iznenadila :vegeta:

Dodjite nam opet, slijedeci put razvijam pitu za docek :mojati:

d1ve4sity

E.D.O
27.03.10, 10:22
eheheheh pozz svima
ljudi rano je,al eto laka srca moram cestitati i zahvaliti se prije svega BHTT-u :kissshy: kao i SK sa ostalom bagrom:kissshy: jer bez vas ovo nocas nebi bilo izvodljivo,ishod je vec poznat :ciscenje:
BHTT&SK prodaksen
ima par ljudi koji su dosta proveli kod mene na acauntu pa bih se i njima zahvalio od srca..

a eto i da cestitam bad-u na vecerasnjim napadima,bilo je tu dosta polovicnih offova:):):pusa: nadali smo se vise toga al eto neko rece da imaju oni toga jos pa vidjecemo,posto sam ja izgleda ko magnet,svi lete na mene,al hajd otom potom.

uglavnom jos sam ziv pa dok je deff u selu ako ima jos ko sta efikasno protiv mene bujrum:P samo se zajebavam da neko nepomisli bukvalno
i da umalo da zaboravim ovo,da su pojedini nacionalisti u badu,nazalost ima ih i to sam se uvjerio nocas
zato chica imas maksuz sellam i branice mene moj SK vazda.sram nek te bude pichicu jedam mali al nadoces samo polako :lol2:
pozz zlaja

Gdje je moje pivo?Chupiju sam duzan burek i pivo ,a ti men dodjes pivo tako da sam skoro na istom,jos samo moram zeznut nekoga da mi burek plati kad dodjem u BL :) Igooooreeee :D

Svaka cast,odlicno odradjeno bez greskice :)

pozz,edo

igor_w
27.03.10, 12:15
Gdje je moje pivo?Chupiju sam duzan burek i pivo ,a ti men dodjes pivo tako da sam skoro na istom,jos samo moram zeznut nekoga da mi burek plati kad dodjem u BL :) Igooooreeee :D

Svaka cast,odlicno odradjeno bez greskice :)

pozz,edo

Evo ovako Igor je sklopio biciklo, odbacujem holesterol, alkohol i nikotin
od sad zdrav život

Ali kad dodjes u BL, bice kakvih integralnih kiflica i za tebe
a i sok od paradajza je vrlo zdrav!!!!!!!!!:dance:

BetOn_Sa
27.03.10, 12:31
Svaka čast svima koji su učestvovali u sinočnjim akcijama :)
Izgleda da je BAD "malo" podcijenio SK, a ako je uspjela stići na vrijeme pomoć od nas vrijedilo je.
Iskreno očekivao sam veće off-ove od BAD-a, al eto već ako ništa imate sada žita na bacanje, a kod nas gladna godina :(

njofra
27.03.10, 13:16
e da se i ja javim:) čestitam sk-ovcima na odbrani dobro ste nas zadeverali:) bog vas mazo šta ste u tog sylera natrpali

markov
27.03.10, 13:17
zalepise se njofea simo i segalo na sylera, a to nam je 3. gg sto smo branili... pa mislim stvarno bad sve isao na gg sto smo branili :D stvarno imate dobru intuiciju nema sta :D... samo ljudi ostao je jos jedan gg koji se brani, jos da pronadjete i njega, samo ako je ostao koji off :D

ps. meni sad malo zao onolike vosjke

markov
27.03.10, 13:20
e da se i ja javim:) čestitam sk-ovcima na odbrani dobro ste nas zadeverali:) bog vas mazo šta ste u tog sylera natrpali

samo cu ti reci da je bilo 3x manje deffa nego na harachu, a verovatno cete i videti kakav je deff na harachu bio pa uporedite :D

ps. izvinjavam se zbog pisanja postova za redom

njofra
27.03.10, 13:28
zalepise se njofea simo i segalo na sylera, a to nam je 3. gg sto smo branili... pa mislim stvarno bad sve isao na gg sto smo branili :D stvarno imate dobru intuiciju nema sta :D... samo ljudi ostao je jos jedan gg koji se brani, jos da pronadjete i njega, samo ako je ostao koji off :D

ps. meni sad malo zao onolike vosjke

junače nije bio g.g

OzAzO
27.03.10, 13:30
Rang Alijansa Bodovi
1. -SK- 410032
2. BiH TT 69076

ima jos do kraja nedelje mozda se predje 500 000
:dance::dance::dance:

shegalo
27.03.10, 13:33
nemam riječi, SVAKA ČAST, kako god ste skontali :) po mom mišljenju akcija i nija bila loša :)

Samo da napomenem da smo napade poslali dok ste vi spremali deff za haracha, pa je bio pokušaj na foru, ali eto :)

OzAzO
27.03.10, 13:40
samo cu ti reci da je bilo 3x manje deffa nego na harachu, a verovatno cete i videti kakav je deff na harachu bio pa uporedite :D

ps. izvinjavam se zbog pisanja postova za redom

Marko druze zaboravio si OPASNI JOE na isto selo :D

:kava:

dinGospo
27.03.10, 13:46
Svaka čast svima koji su učestvovali u sinočnjim akcijama :)
Izgleda da je BAD "malo" podcijenio SK, a ako je uspjela stići na vrijeme pomoć od nas vrijedilo je.
Iskreno očekivao sam veće off-ove od BAD-a, al eto već ako ništa imate sada žita na bacanje, a kod nas gladna godina :(

ocekivali smo i mi isto manji deff kod sk :smijeh::smijeh:

markov
27.03.10, 13:46
Marko druze zaboravio si OPASNI JOE na isto selo :D

:kava:

ja se izvinjavam on je malio zakasnio :D

@njofra ma znas ti na sta sam mislio kad sam rekao gg :D , inace dobar ti je off BIO...

ps. eh sto nema malibege da vidi sta uradismo...ala bi se obradovao :D

Stoner R.
27.03.10, 13:51
Imam osjecaj da neke BADare cuvaje najbolje za kraj :)
Ako ne, onda cemo barem imati vise deffa od SK i BiHtt :qeen:

OzAzO
27.03.10, 14:05
Oglas :

Drug djuskoni se nudi prodaje selo jedno za 500 000 hiljada resa :D , zao mu tolikog offa a nista nije uradio pa se ponudio . Znam da je tesko vama sada poslati napad ali ne brinite nista bice prazno selo . Zainteresovani javite se njemu na ing poruku .

:rupnjak:

dinGospo
27.03.10, 14:15
Oglas :

Drug djuskoni se nudi prodaje selo jedno za 500 000 hiljada resa :D , zao mu tolikog offa a nista nije uradio pa se ponudio . Znam da je tesko vama sada poslati napad ali ne brinite nista bice prazno selo . Zainteresovani javite se njemu na ing poruku .

:rupnjak:

pada ponuda.... :D sacekacu dok dodje na 5.000 ressa :diploma:

OzAzO
27.03.10, 14:16
pada ponuda.... :D sacekacu dok dodje na 5.000 ressa :diploma:

Pazi da ne skoci na 600 000 hiljada resa:D

:tesla:

dinGospo
27.03.10, 14:17
Pazi da ne skoci na 600 000 hiljada resa :tesla:

hahahahaa seststotina hiljada hiljada... ne razumijem se najbolje al to je neki veliki broj :tesla:

njofra
27.03.10, 14:17
ja se izvinjavam on je malio zakasnio :D

@njofra ma znas ti na sta sam mislio kad sam rekao gg :D , inace dobar ti je off BIO...

ps. eh sto nema malibege da vidi sta uradismo...ala bi se obradovao :D

bog te mazo sramota me sad ovdje uć:) hvala na pohvali hahah a bega će saznat 100% auuu tad sam tek najebo:) bježi jebite se odoh na trening... jedan mali tt sjebao nas sveee, dabogda vam oni crnogorski kumovi bili hahah

p.s moderator nemoj me banovat demokracija podrazumjeva slobodu izražavanja

Grofaz
27.03.10, 14:20
Organizujte aukciju.Ko najviše ponudi-njegovo selo :D

dinGospo
27.03.10, 14:20
Organizujte aukciju.Ko najviše ponudi-njegovo selo :D

veca je sminka ko ponudi najmanje :D

Grofaz
27.03.10, 14:22
veca je sminka ko ponudi najmanje :Deh onda sam i ja u igri :D

Melekyth
27.03.10, 14:27
Pocetak kraja...

dinGospo
27.03.10, 14:32
Pocetak kraja...

evo filozofa.... :D sad malo razmisljajmo o njegovom postu :mudrac:

OzAzO
27.03.10, 14:50
evo filozofa.... :D sad malo razmisljajmo o njegovom postu :mudrac:

hahaha :D

Vi sada imate resa , lako cete nabaviti 600 000 hiljada hiljada na hiljade :D :D :D

Cossack
27.03.10, 14:50
Pocetak kraja...

Mislim da je ovo ipak bio kraj pocetka... :D

Harach_BL
27.03.10, 14:51
Jao ljudi sta je ovo,nisam spavo 30 sati,otiso par sati zakunjati i imam sta vidjeti.
Kraj zajebanciji svaka cast i respect Badarama na akciji nema sta,ali pazite imaju oni jos offa u to sam siguran samo neznam jel im se isplati otkrivati sporedna off sela do kraja.Mi cemo se pobriniti za to.Netreba ih podcjenjivati al moglo se ovo i bolje odraditi po mom misljenju.

Uglavnom deff je odradjen skolski i Veliko HVALA BHTT na svoj logistici.Isto tako i svim SK pripadnicima,jer bez vas ovo je mogao samo biti nocna mora a ispalo je parexelans sto bi gosp.Fazlinovic rekao...:kissshy:
Jos jednom respect Bad-u samo mi to bolje odradjujemo,pokazali smo do sada a nastavak slijedi,kruzna je isla:)

odo opet spavati oci mi ko da sam fufling dobio
pozz zlaja

Stoner R.
27.03.10, 16:14
http://i44.tinypic.com/2dkgx75.jpg
Izgleda li kome poznato :brao2: Da je barem meni ovako u skoli :(

markov
27.03.10, 16:18

hehhe tuga brate tuga...

ble!
27.03.10, 16:20
hoće to tako,kad se zajebavate sa velikim momcima i curama xD

soe
27.03.10, 16:42
Nadji bolan kakvo zensko da te tjesi ili jos bolje uzmi atlas pa prelistaj... :D

sta ce mi i zensko pored tebe. ju ar maj bič :biggrin: :biggrin:

FAWO SVEZNDAR

austrija je isto sto i australija i tacno je da se nalazi pored slovenije...a ko ti je sad iraq?!

jest, jest i slovačke, australija je kod slovačke, matične zemlje mercatora!

a sto se tice soe :))) ako nisi neka fukara valjda te ovi moji bolje znaju :))) ove sise se natresle pa uzele par sela sto je branilo 7 deffa :))) ako se kockice poklope :) smatraj da si po popu preteko mnogo popere ;)

ko i kontam te i ne kontam...al da prvo apsloviram ovo sa australijom, ne valja ici na dva fronta odjednom :biggrin:

p.s. kako su chune i kreveti opasno krenuli, mogli bi komunisti i tetejci ponovo medjusobno zaratiti...cisto da selver ostane zanimljiv, jer kako je krenulo... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

chupa chups
27.03.10, 17:29
Hmmm..... njam njam :lol:

Opet smo dokazali ljubav eSKaTeTe :hugg:

Dakle jos jednom svaka cast BAD alijansi na organizovanju akcije i na offovima,nadam se da nisu zadnji i da ih ima jos mnogo da nam ne dosadi ovaj server.

Morate shvatiti da na ovom travianu nije vise moderno biti top offer vec top deffer, i da se vise isplati biti deff igrac :lol:

Zelim vam brz oporavak svima :hitna:

Ali
27.03.10, 17:34
Najveću ekspanziju BAdovsko carstvo imalo je sredinom servera kada se je nakon bitki kod Haracha, Komoda i Sylera riješilo skupog vojnog aparata i okrenulo privrednom razvoju. Za vrijeme vladavine Damira_75-og isušena su korita rijeka i počele su se proizvoditi velike količine žita, dovoljne da pokriju potrebe čitavog servera. Uvedena je samouprava, a u škole dovedeni nastavnici iz Banjaluke. Rasulo je pokušalo da se zaustavi uvođenjem zabava u sela, u cilju još jačeg privrednog razvoja. Vojni aparat se sastojao od susjednih janičara iz BNK čije vođe će u daljem nastavku pokazati svoju sklonost i vještinu u diplomaciji.

markov
27.03.10, 17:56
Najveću ekspanziju BAdovsko carstvo imalo je sredinom servera kada se je nakon bitki kod Haracha, Komoda i Sylera riješilo skupog vojnog aparata i okrenulo privrednom razvoju. Za vrijeme vladavine Damira_75-og isušena su korita rijeka i počele su se proizvoditi velike količine žita, dovoljne da pokriju potrebe čitavog servera. Uvedena je samouprava, a u škole dovedeni nastavnici iz Banjaluke. Rasulo je pokušalo da se zaustavi uvođenjem zabava u sela, u cilju još jačeg privrednog razvoja. Vojni aparat se sastojao od susjednih janičara iz BNK čije vođe će u daljem nastavku pokazati svoju sklonost i vještinu u diplomaciji.

hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a x100 ovo je najbolji post na forumu ikad... HOF medju postovima... stvarno vrlo slikovito nema sta... e za ovo svaka cast :D

toto
27.03.10, 17:58

mislim da nije u redu da se bilo ko provocira niti proziva!!badovci su ok momci i nadam se da ce makar tetejci ostati onakvi kakvi su uvijek bili ,dakle bez logova i provokacija!!!
Igra se nastavlja,idemo dalje!!!

chupa chups
27.03.10, 18:30
Upravu si oni momci koje ja poznajem u BAD alijansi su stvarno ok,i vjerujem da je vecina njih ok,ali ova za*ebancija i provociranje se sada podrazumjeva,jer svi oni su bili u fazonu pod*ebavanja i provokacije saradnje SK i BIHTT,al izgleda su tek sada shvatili koliko je ozbiljna ta saradnja ;)

Ovaj forum nije ni za sta drugo ni stvoren nego za provokacije i neke glupe komentare od pojedinaca!

:spamfamilija:

Stoner R.
27.03.10, 18:41
mislim da nije u redu da se bilo ko provocira niti proziva!!badovci su ok momci i nadam se da ce makar tetejci ostati onakvi kakvi su uvijek bili ,dakle bez logova i provokacija!!!
Igra se nastavlja,idemo dalje!!!

I ja sam jedan od njih, tacnije jedan od BADara No1 ;)

toto
27.03.10, 18:41
Upravu si oni momci koje ja poznajem u BAD alijansi su stvarno ok,i vjerujem da je vecina njih ok,ali ova za*ebancija i provociranje se sada podrazumjeva,jer svi oni su bili u fazonu pod*ebavanja i provokacije saradnje SK i BIHTT,al izgleda su tek sada shvatili koliko je ozbiljna ta saradnja ;)

Ovaj forum nije ni za sta drugo ni stvoren nego za provokacije i neke glupe i logical positivistirane komentare od pojedinaca!

:spamfamilija:

saradnja jest ozbiljna ali provokacije nisu!!!ako je bilo par likova koji su mislili da imaju nesto da kazu ne treba se spustati na njihov nivo!mi nismo to radili nikad!!!momci iz bada pune cestitke i za ofove i za ponasanje poslije zakucavanja!!