PDA

View Full Version : Stanje na serveru (no spam !!!) (2009/2010)

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16

lesinarbl
27.03.10, 18:43
Najveću ekspanziju BAdovsko carstvo imalo je sredinom servera kada se je nakon bitki kod Haracha, Komoda i Sylera riješilo skupog vojnog aparata i okrenulo privrednom razvoju. Za vrijeme vladavine Damira_75-og isušena su korita rijeka i počele su se proizvoditi velike količine žita, dovoljne da pokriju potrebe čitavog servera. Uvedena je samouprava, a u škole dovedeni nastavnici iz Banjaluke. Rasulo je pokušalo da se zaustavi uvođenjem zabava u sela, u cilju još jačeg privrednog razvoja. Vojni aparat se sastojao od susjednih janičara iz BNK čije vođe će u daljem nastavku pokazati svoju sklonost i vještinu u diplomaciji.

:goodpost: hahahahhahahahaha dole damir :spamfamilija:

ej damire nadam se da si galamio na one svoje da se uozbilje :sejofloosh2:

banjalucka skola je na daleko poznata uz par pivica :zivio:

haris_20_
27.03.10, 19:30
hahah evo upravo sa kafe sve nas je isamarao :D haha :spamfamilija:

Nemamo vise niti jedan off u ally sad pravimo deff...

jos jednom cestitke SK na deffanju ....

lesinarbl
27.03.10, 19:58
hahah evo upravo sa kafe sve nas je isamarao :D haha :spamfamilija:

Nemamo vise niti jedan off u ally sad pravimo deff...

jos jednom cestitke SK na deffanju ....

jel u bad ally neka vrsta reorganizacije se vrsi ?

ej raspadose se samo sto su udarili na SK sta bi tek bilo kad bi SK krenula na njih :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

haris_20_
27.03.10, 20:12

ej raspadose se samo sto su udarili na SK sta bi tek bilo kad bi SK krenula na njih :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

haha pa mislio sam da imas kruzne ...ili hmmmm mozda nemate vise:D:zivio:

Damir-75
27.03.10, 20:15

Ma raspad i jeste zato sto nas SK napada vec dva dana, u stvari Syler koliko sam cuo jedino on ima off :lol2::lol2::lol2:

lesinarbl
27.03.10, 20:19
Ma raspad i jeste zato sto nas SK napada vec dva dana, u stvari Syler koliko sam cuo jedino on ima off :lol2::lol2::lol2:

hahahaha da jebote al on je bar nesto srusio do duse i malo preoro dolinu al tishu :lol2:

Damir-75
27.03.10, 20:29
hahahaha da jebote al on je bar nesto srusio do duse i malo preoro dolinu al tishu :lol2:

Ja sam obecao i drzim obecanje....

PS A ti kad ne bi na usta, znaš gdje bi ti izaslo :lol3:

Ali
27.03.10, 20:30
Interesantno je spomenuti da je u periodu opšteg bezvlašća posebno okrutan bio Sultan Haris_20-ti koji je u jednom danu posmicao sve glavešine za koje je sumnjao u lojalnost carstvu. Počele su se stvarati autonomne pokrajine, a strah se uvukao u običnog seljaka. Do juče najdraži i aktivni vojnici ostajali su bez sela, u svakome se vidio špijun. Da bi dokazali lojalnost carstvu iole razumni počeli su plaćati danak u satnoj produkciji, žito je počelo da trune u silosima jer NPC trgovci podižu štrajk zbog nedostatka golda u carskoj riznici. Pristupilo se ilegalnoj trgovini i plaćanjem robe u naturi. Sve u svemu težak period za jedno Carstvo i njihove vladare.

lesinarbl
27.03.10, 20:33
Ja sam obecao i drzim obecanje....

PS A ti kad ne bi na usta, znaš gdje bi ti izaslo :lol3:

znam :)al ja nista nisam reko :D

ej kako ne gledas zelju :lol2:

_WOLLF_
27.03.10, 22:43
Upravu si oni momci koje ja poznajem u BAD alijansi su stvarno ok,i vjerujem da je vecina njih ok,ali ova za*ebancija i provociranje se sada podrazumjeva,jer svi oni su bili u fazonu pod*ebavanja i provokacije saradnje SK i BIHTT,al izgleda su tek sada shvatili koliko je ozbiljna ta saradnja ;)

Ovaj forum nije ni za sta drugo ni stvoren nego za provokacije i neke glupe komentare od pojedinaca!

:spamfamilija:

daj ba ljudi kani te se provokacije.. dobar je on momak.. nemoj te ga prozivati na forumu :fre:

BELMIN_S
27.03.10, 23:38
pa sta je ovo toliko kucanja a nigdje logova ccc :pirats::pirats:

_WOLLF_
27.03.10, 23:41
pa sta je ovo toliko kucanja a nigdje logova ccc :pirats::pirats:

nema logova :ahahah::ahahah:

Painkiller
28.03.10, 13:42
A jeste vas dvojica zakuvala :D

Pravo milina gledat' verbalni obracun dvojice intelektualaca. Podsjecate me na Dodika i Tihica, a vi se dogovorite oko uloga xD

Al' da ne spamam, masala su momci iz BAD pokazali zube...samo mislim da to je tek polovina njihovog offa, inace ne bi bilo zanimljivo, jer bi nam ostali onda samo one samoprozvane chune na serveru.

Evo jedna pjesma koja bas lezi uz sva ova desavanja izmedju BAD-a i -SK- :

http://www.youtube.com/watch?v=sO_QntXc-c4

:heduan:

lutajuci_udarac
28.03.10, 15:11
bog te mazo sramota me sad ovdje uć:) hvala na pohvali hahah a bega će saznat 100% auuu tad sam tek najebo:) bježi jebite se odoh na trening... jedan mali tt sjebao nas sveee, dabogda vam oni crnogorski kumovi bili hahah

p.s moderator nemoj me banovat demokracija podrazumjeva slobodu izražavanja

hehe, e moj njofra ... lahko je njima sad zezati poslije kucanja :)
a znali su gdje idu off-ovi :) bega javio :) to nece da kažu :)
a skataste onog čovjeka iz bad-a , a lik ni kriv ni dužan :)

rekao sam vam, gore vam je sad nego li dok sam igrao na malibega :)

p.s. sinoc je bio posebno organizovan dernek zbog kucanja, i opet sam pio NES :(
ne daju mi nista drugo :(

ocekivao sam malo vece off-ove od nekih igraca ali ... bi kako je moralo biti :)
badare vi ono uvijek imate obicaj da kažete MALO OVNOVA :P

i deff je mogao da izdrži mnogooo jače napade od ovih :)

Stoner R.
28.03.10, 16:27
A sto su katali tik tak-a :byebye:

lutajuci_udarac
28.03.10, 18:39
A sto su katali tik tak-a :byebye:

iz prepisa poruka koji sam vidio mislili su da ja igram na tom acc :)

Ann1
28.03.10, 18:49

Kad sam ja pricao car prevare moj idol ovaj bega... ima on passworde od celog saveza Bad tesko cete vi tog dusmana uganjati, jedino da ga nadjete i istekate mu modem i odnesete ruter.

Samo da pohvalim momke i devojke svaka cast na organizaciji cim mi sklope masinu vamo u tudjini vracam se efektivnom igranju ostavite sta i za mene da laprdam. Nemoj da se Bad raspadne dok se vratim.

Puno pozdrava od ownedstyla gastafajtera najnovijeg .!.

Stoner R.
28.03.10, 19:03

sram te bilo :mudrac:
:biggrin:
tik tak je predobar igrac, ali valjda nam takvi ne trebaju...

syler
29.03.10, 16:00
Evo resio i ja malo da se javim na forum i prekinem ovu tisinu koja je zavladala, ne znam iz kojeg razloga. Na terenu stanje redovno :) Jutros malo svracao kod Joa posto sam pre dan dva odgledao onaj crtac jedite kod dzoa ali i nije nesto usluga, mada ovi moji vole da ostave pustos kad svrate kod nekog... :oops:

Nadam se da sam Badarama ucinio ovaj server zanimljivijim a isto je tako i meni. I poruka za njih: "Cackali ste mecku, dobicete zvecku" :lol3: Sto je najgore ne znam ni ja ko je sledeci a ponekad znam i dolinu da napadnem :lol3:

P.S. Veliki pozdrav za soe i anakina... Odusevljavali su me njihovim komentarima :biggrin:

haris_20_
29.03.10, 16:10
Evo resio i ja malo da se javim na forum i prekinem ovu tisinu koja je zavladala, ne znam iz kojeg razloga. Na terenu stanje redovno :) Jutros malo svracao kod Joa posto sam pre dan dva odgledao onaj crtac jedite kod dzoa ali i nije nesto usluga, mada ovi moji vole da ostave pustos kad svrate kod nekog... :oops:

Nadam se da sam Badarama ucinio ovaj server zanimljivijim a isto je tako i meni. I poruka za njih: "Cackali ste mecku, dobicete zvecku" :lol3: Sto je najgore ne znam ni ja ko je sledeci a ponekad znam i dolinu da napadnem :lol3:

P.S. Veliki pozdrav za soe i anakina... Odusevljavali su me njihovim komentarima :biggrin:

auu sto se neko uzdigao :D ajde neka fino ...
i ti ces dibiti jednom zvecku vjeruj mi :D:D
previse si samouvjeren a takve volim :D

syler
29.03.10, 16:31
auu sto se neko uzdigao :D ajde neka fino ...
i ti ces dibiti jednom zvecku vjeruj mi :D:D
previse si samouvjeren a takve volim :D

Ja da sam samouveren javio bi se i ranije. Pratim forum od pocetka pa nije u redu da ne postavim ni jedan komentar, a ocekujem naravno da me jednom i uhvatite ili vratite na neki drugi nacin, probali ste nesto ali... Tu smo da se igramo zar ne?! Off selo sam prezalio od kad ste krenuli na nas tako da uzeli ili docekali meni sve jedno :lol3:

haris_20_
29.03.10, 16:41
Ja da sam samouveren javio bi se i ranije. Pratim forum od pocetka pa nije u redu da ne postavim ni jedan komentar, a ocekujem naravno da me jednom i uhvatite ili vratite na neki drugi nacin, probali ste nesto ali... Tu smo da se igramo zar ne?! Off selo sam prezalio od kad ste krenuli na nas tako da uzeli ili docekali meni sve jedno :lol3:

hmm ne kontam tvoj komentar pa javljas se upravo sad kad si samouvjeren ....
a doci ce maca na vratanca ne sekiraj se ....naravno tu smo da se igramo a prvenstveno sam tu radi raje sto se tice naloga svejedno mi je sta ce biti sa njim:D:D

cestitam na napadima odlicno odradjeno , taj art nije human :D
jbg ljudi ovo izmislili da se vise gold trosi sto jest ,jest:D

syler
29.03.10, 17:22
hmm ne kontam tvoj komentar pa javljas se upravo sad kad si samouvjeren ....
a doci ce maca na vratanca ne sekiraj se ....naravno tu smo da se igramo a prvenstveno sam tu radi raje sto se tice naloga svejedno mi je sta ce biti sa njim:D:D

cestitam na napadima odlicno odradjeno , taj art nije human :D
jbg ljudi ovo izmislili da se vise gold trosi sto jest ,jest:D

nikako nije human, to stoji, ali bez vojske ovaj artefakt ne vredi nista. nekako ste me nasli spremnog mada se off uvek imao...

sars
29.03.10, 18:32
sad je BAN a biće BAM :sejofloosh2::sejofloosh2:

lesinarbl
29.03.10, 18:55
sad je BAN a biće BAM :sejofloosh2::sejofloosh2:

ma vec je pocelo BAM:lol3:

joj evo BAD opet poceo prijetiti Syler smiri se malo !!!!

soe
29.03.10, 21:18
jel istina da su tetejci pomalo ljuti na komuniste, zato sto su im ovi ranije oteli sve artefakte, pa sad trebaju komunisti njima da pomognu da prebace u posjed neki iz vlasnistva chuna i kreveta? :biggrin:

opasni joe
29.03.10, 21:55
nikako nije human, to stoji, ali bez vojske ovaj artefakt ne vredi nista. nekako ste me nasli spremnog mada se off uvek imao...

lako je imati off kad imas dva acc..doduse imao si dok nije svabo odradio..

:leti::leti::leti::leti:

Decimus Maximus
29.03.10, 22:19

hahaha
nije on kriv ja sam poslao crtani kao kruznu a on bukvalno shvatio :D

lesinarbl
29.03.10, 22:48
Objavljen je rat od Syler protiv BAD danas 22:47

:flooshkazna:

syler
29.03.10, 23:10

Ko gubi ima pravo da se ljuti. Zelim ti brz oporavak pa se mozda vidimo ponovo u nekoj od akcija do kraja servera. Inace sam uvek imao podrsku cele SK tako da je lako igrati sa takvom ekipom pa isto tako i da se naklika off. Mislite o tome. Toliko...

Stoner R.
29.03.10, 23:38
Za sat i po' eto Sylera kod mene u posjetu :shy:

opasni joe
29.03.10, 23:47
Ko gubi ima pravo da se ljuti. Zelim ti brz oporavak pa se mozda vidimo ponovo u nekoj od akcija do kraja servera. Inace sam uvek imao podrsku cele SK tako da je lako igrati sa takvom ekipom pa isto tako i da se naklika off. Mislite o tome. Toliko...

vidjet cemo se naravno..o tome ne brini jel tako decimalni...sjekiru si iz kanala ponovo izvadio vidim sa onim crticem..

de nek mi neko pomogne kako se zove ona zivotinja sto mijenja boju s obzirom na okruzenje..zaboravio se s2 i ona finoca..dva put si me presao treci put neces..

lesinarbl
30.03.10, 00:00
Za sat i po' eto Sylera kod mene u posjetu :shy:

ajoj provaljen je :(

sta cemo sadaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

Stoner R.
30.03.10, 00:10
de nek mi neko pomogne kako se zove ona zivotinja sto mijenja boju s obzirom na okruzenje..
kameleon

ajoj provaljen je :(

sta cemo sadaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

Nista :alkohol:
Haj mi posalji deffa

Decimus Maximus
30.03.10, 00:21
vidjet cemo se naravno..o tome ne brini jel tako decimalni...sjekiru si iz kanala ponovo izvadio vidim sa onim crticem..

de nek mi neko pomogne kako se zove ona zivotinja sto mijenja boju s obzirom na okruzenje..zaboravio se s2 i ona finoca..dva put si me presao treci put neces..

kameleon :D

sad crtani je duhovit. pogledaj i shvatices.
http://www.youtube.com/watch?v=bL92Qqm8cnQ

ja i sjekira smo ti nespojivi rekao ti je tmujaga. :)
ja nisam glumio finocu vec bio iskren kao i uvijek. a boze moj ni prvi ni poslednji gg koji koji je katan.
travian je takva igra. i ne vidim sad razlog sto me prozivas kao da sam nesto ti u rl ucinio nesto nazao. samo igra.

opasni joe
30.03.10, 00:29
kameleon :D

sad crtani je duhovit. pogledaj i shvatices.
http://www.youtube.com/watch?v=bL92Qqm8cnQ

ja i sjekira smo ti nespojivi rekao ti je tmujaga. :)
ja nisam glumio finocu vec bio iskren kao i uvijek. a boze moj ni prvi ni poslednji gg koji koji je katan.
travian je takva igra. i ne vidim sad razlog sto me prozivas kao da sam nesto ti u rl ucinio nesto nazao. samo igra.

nisi mi ovako odvazan bio kad sam ti slao vrijeme katama zaboravio si to decimalni..zahvali se djevojkama sto te nisam opalio,stavise i pruzio sam prvi ruku pomirenja opet se klincis osjetio se dovoljno daleko pa se moze..ah da ta ta zivujka,iduci server molim te meni u cast budi kameleon lakse cu te poznati...:dailine::dailine:

Decimus Maximus
30.03.10, 00:42
nisi mi ovako odvazan bio kad sam ti slao vrijeme katama zaboravio si to decimalni..zahvali se djevojkama sto te nisam opalio,stavise i pruzio sam prvi ruku pomirenja opet se klincis osjetio se dovoljno daleko pa se moze..ah da ta ta zivujka,iduci server molim te meni u cast budi kameleon lakse cu te poznati...:dailine::dailine:

reci direktno u cemu je tvoj problem. ako aludiras na to da se nesto skrivam i da sam ja syler zestoko grijesis. ko zeli lako me nadje gdje igram. pise u profilu. ali to sto ljudi me vide tamo gdje me nema nije moj problem. :)

hvala damama one znaju ko su, ali da si ti ucinio sto si mislio meni to nista ne bi naudilo. obraz ne bih izgubio. ja ne radim na kvarno i to ljudi znaju. zato i mogu daimamsavezod 5-6 ally. i mogu da sklopim saradnje koje to jesu.

zivio ti meni pa makar bio ljut na mene.

gurbet
30.03.10, 01:08

Da nisi slucajno naciljo akademiju i kovacnicu oruzija, ako nisi iduci put naciljaj pls :tnx:

markov
30.03.10, 01:24
sta je ovo malo malo neko se tripuje da napadamo njega :D ... odnosno da syler napada... nemojte se tako offirati :D... cast onima koji dostojanstveno igraju ... kad su katani bili i off gubili nisu pokazivali strah niti su kukali...to su dakle pravi igraci... ali ocigledno ima i onih drugih ... :D

opasni joe
30.03.10, 01:36
reci direktno u cemu je tvoj problem. ako aludiras na to da se nesto skrivam i da sam ja syler zestoko grijesis. ko zeli lako me nadje gdje igram. pise u profilu. ali to sto ljudi me vide tamo gdje me nema nije moj problem. :)

hvala damama one znaju ko su, ali da si ti ucinio sto si mislio meni to nista ne bi naudilo. obraz ne bih izgubio. ja ne radim na kvarno i to ljudi znaju. zato i mogu daimamsavezod 5-6 ally. i mogu da sklopim saradnje koje to jesu.

zivio ti meni pa makar bio ljut na mene.

ma to s crticem mi bas lici na tebe,djecija posla..porasti..vrijeme ti je..doduse tad ces tesko mahalat sa zenama tad ce ti druge stvari bit prioritet vjerovatno..ipak ko zna..s tobom nikad covjek na cisto..a to ko je syler zna se,opalio je covjek svaka cast ja nisam i sta s tim mora li se praviti film o tome ili u tvom slucaju i na tvom nivou,crtic naravno..mozemo o ovom i uz kafu nije problem kazem ti ko i tomici nasem kazi gdje i dodjem ja..ah da ne zaboravim..o cijem obrazu govoris???imas ga??

savez 5-6 alij..hmmm..tesko zakljucit o kojim se radi..

eto tmuje..

lolek
30.03.10, 01:36
Objavljen je rat od Syler protiv BAD jučer 22:47

sta je ovo sad ???
syler ratuje sa BAD-om a BAD ni sa kim ...
ili jos uvijek pregovarate ko smije a ko SE ne smije ??? :fre:

opasni joe
30.03.10, 01:42
Objavljen je rat od Syler protiv BAD jučer 22:47

sta je ovo sad ???
syler ratuje sa BAD-om a BAD ni sa kim ...
ili jos uvijek pregovarate ko smije a ko SE ne smije ??? :fre:

jeli istina da su saveznici vas prijavili za trgovinu goldom..za uspomenu?

:dailine::dailine::dailine::dailine:

Stoner R.
30.03.10, 01:44
sta je ovo malo malo neko se tripuje da napadamo njega :D ... odnosno da syler napada... nemojte se tako offirati :D... cast onima koji dostojanstveno igraju ... kad su katani bili i off gubili nisu pokazivali strah niti su kukali...to su dakle pravi igraci... ali ocigledno ima i onih drugih ... :D

aj sto ti volis pametovati :O
ajd' objasnjavaj soe-u gdje je australija...

lolek
30.03.10, 01:52
jeli istina da su saveznici vas prijavili za trgovinu goldom..za uspomenu?

:dailine::dailine::dailine::dailine:

pa da, ziva istina....to su uradili oni iz BHTT-a ....
dojavili mi pojedinci iz BAD-a i prije bana.... :D

sta ces...mi NEposteni golderi jos uvijek cekamo i nadamo se u svabe ... :D
samo jedan dan da nas odbanuju da posteno zakucamo ove banovane offove...
pa da idemo mirno na spavanje nakon par godina... :zube:

opasni joe
30.03.10, 02:05
pa da, ziva istina....to su uradili oni iz BHTT-a ....
dojavili mi pojedinci iz BAD-a i prije bana.... :D

sta ces...mi NEposteni golderi jos uvijek cekamo i nadamo se u svabe ... :D
samo jedan dan da nas odbanuju da posteno zakucamo ove banovane offove...
pa da idemo mirno na spavanje nakon par godina... :zube:

to bila cista pobjeda kriminala..bar prema nama postenim goderima..haha..i prema onima koji su ostali bez poljuprivrede u gg i offa i jos stosta drugog..haha

:dailine::dailine::dailine:

lolek
30.03.10, 02:36
ma da .... jos uvijek se izgleda prica o nekom postenju ...
i ako pola servera prica da je koristilo na neki nacin neposten gold i to cak potpino identican kao i mi...ostaje cinjenica da su samo igraci iz SK banovani ...

moj babo ima zlataru...i zato ja sebe smatram postenim golderom..... :D

I ZATO JA SVAKI DAN PISEM BRACI SVABAMA DA BANUJU JOS POLA SERVERA.... :D

ali dobro sad...sta je bilo bilo je...
vidjecemo na kraju koliko ce to da znaci...
a nije da nece... :)

syler
30.03.10, 10:47
Da nisi slucajno naciljo akademiju i kovacnicu oruzija, ako nisi iduci put naciljaj pls :tnx:

Mogli ste ladno ceo drugi off da mi skinete, 3-4k deffa je trebalo jos. Ja jos video ti na forumu pises ovo, stavio naziv sela "Eto Te xD" reko bice dobar fight kad ono prodje prvi bez ozleda a drugi se opet nekako izvukao, taman toliko da jos uvek zadaje probleme :D Brzo ces ti da izgoldujes ta imanja i silose...

Ziveli Badare, idemo dalje... :zivio:

gurbet
30.03.10, 11:52
Mogli ste ladno ceo drugi off da mi skinete, 3-4k deffa je trebalo jos. Ja jos video ti na forumu pises ovo, stavio naziv sela "Eto Te xD" reko bice dobar fight kad ono prodje prvi bez ozleda a drugi se opet nekako izvukao, taman toliko da jos uvek zadaje probleme :D Brzo ces ti da izgoldujes ta imanja i silose...

Ziveli Badare, idemo dalje... :zivio:

Ma znam drug, ono je samo jedan lik deff ubacio a ja u medjuvremenu nagoldo zida sto sam stigo posto je bilo vremena pa min, ja sam te procito al islo je milion fejkova pa si nam razvuko deff drama. A ono sto sam na forumu napiso i promijenio ime sela je bilo da par sati budes zabrinut, a na zadnja dva napada si podjielio off da se ne sijece sto je bilo dovoljno za ono malo defa sto je prezivilo ciscenje iz gg, napad iz off sela nisam ni konto da ti fatam :)

Nisam se spremio za Saylera izgleda xD idemo dalje....

syler
30.03.10, 12:45
Ma znam drug, ono je samo jedan lik deff ubacio a ja u medjuvremenu nagoldo zida sto sam stigo posto je bilo vremena pa min, ja sam te procito al islo je milion fejkova pa si nam razvuko deff drama. A ono sto sam na forumu napiso i promijenio ime sela je bilo da par sati budes zabrinut, a na zadnja dva napada si podjielio off da se ne sijece sto je bilo dovoljno za ono malo defa sto je prezivilo ciscenje iz gg, napad iz off sela nisam ni konto da ti fatam :)

Nisam se spremio za Saylera izgleda xD idemo dalje....

Uspeo si u tome, vec sam prezalio prvi off a nadao se da ce bar drugi da ostane netaknut al ispade obrnuto :brao2:. Mada off je tu da se trosi i dok gine na deff dobro je :lol::lol::lol:

gurbet
30.03.10, 12:54
Uspeo si u tome, vec sam prezalio prvi off a nadao se da ce bar drugi da ostane netaknut al ispade obrnuto :brao2:. Mada off je tu da se trosi i dok gine na deff dobro je :lol::lol::lol:

Ma cito nesto o psiholoskim protumjerama pa reko da primijenim, mada mi to nije zitna i silose sacuvalo xD ma tako je to na travianu, off sluzi da se trosi, deff da se podmece, a zgrade i polja da se ruse, cista logika :)

syler
30.03.10, 13:09
Ma cito nesto o psiholoskim protumjerama pa reko da primijenim, mada mi to nije zitna i silose sacuvalo xD ma tako je to na travianu, off sluzi da se trosi, deff da se podmece, a zgrade i polja da se ruse, cista logika :)

Da ali kad se otme off selo sa neiskoriscenim offom u koji si ulozio 6 meseci truda, rada i znoja e onda je tuga :brao2: Nego gde ima to da procitam i ja pa da primenjujem u sledecim napadima?? Mozda za mene bude neki pravi savet :brao2:

BELMIN_S
30.03.10, 15:47
-SK-
U ratu sa:
BAD

BAD
U ratu sa:
SK

bice svega :mudrac:

haris_20_
30.03.10, 19:49
-SK-
U ratu sa:
BAD

BAD
U ratu sa:
SK

bice svega :mudrac:

uhh dobra fawi ova poljoprivredna:D:D18 level :D

shegalo
30.03.10, 20:41
a mogli su vala i kakvo maštovitije ime smislit, čuj jusuf :razmislja::biggrin::(

markov
30.03.10, 22:12
uhh dobra fawi ova poljoprivredna:d:d18 level :d

hehhehe stari si ti podlac :d

haris_20_
30.03.10, 22:41
hehhehe stari si ti podlac :d

hihih :D sta cu :D

sevikus
31.03.10, 00:41
Imao sam ja jednog prijatelja. Šaner. Ljudina. Išao po Evropi. Radio svuda :)

I priča on o svom poslu. O psima taj put. Kaže, imaš dve vrste pasa

"kad uđeš u nečije dvorište, imaju oni veliki psi koji šute i skaču za vrat da te ubiju"
Malo odahnu pa nastavi "Sa tim se nekako i izboriš" ...

Pa onda popi malo pive i nastavi :

"a imaš one male pse, ti uđeš u kuću a oni laju. Ti napijed oni nazad, ti ljevo oni desno. I samo laju ko ludi"
I sav nasekiran i isfuran doda "e sa tim se vec ne možeš boriti"

Tako i BAD krenuo da kata burekđinice i šljivike po sporednim selima ...

sars
31.03.10, 01:01
Dajte bolan ljudi ... ovaj server je super zanimljiv ...ratovi , hladni ratovi , rat i mir ... ma svega ima ... Pojedinci su podigli svoj ego do maximuma i sad im se obilo o glavu sve ... Pokusavate da ispljujete i omalovažavte sve što ima veze sa SK timom i vjerovatno je frustrirajuće koliko malo uspjevate u tome... elem , ostajemo, opstajemo i zadajemo udarce... Ja lično nisam mogao da vjerujem zbog cega je nalog sars pod banom ... mislim, to su takve nebuloze da je prosto nevjerovatno da ce neko da misli da je sve slučajno .... niđe veze .... ipak ban je tu i idemo dalje ... malo smo se pregrupisali po drugim acc i slažemo kockice za dobre susjede ... nema nas puno ali smo kao jedan ... i što Zlaja kaže ... nacionalisti fuck off SK ce da me brani ... Zato Zlaja od raje ima kištru baklave i klepa ... ;););)

sars

Damir-75
31.03.10, 10:30
Na kakvim si ti drogama????

PS Hocu i ja da mi bude dobro :tnx:

Damir-75
31.03.10, 13:55

Buregdžinica kod Nagiba
http://travilog.org.ua/ba/1932081/9a7d86a6267fb3cdbad6732eb1b4f5d9/2/1
i
Šljivik u našem malom mjestu
http://travilog.org.ua/ba/2113499/984954452e73ee3687eca59564b36c31/2/1

Decimus Maximus
31.03.10, 14:27
Buregdžinica kod Nagiba
http://travilog.org.ua/ba/1932081/9a7d86a6267fb3cdbad6732eb1b4f5d9/2/1
i
Šljivik u našem malom mjestu
http://travilog.org.ua/ba/2113499/984954452e73ee3687eca59564b36c31/2/1

stara prevaro zar nisi nesto izostavio. :D
kod maye na zidinama se klate neki imeprijanci i cezarisi :violina::violina::violina:

lutajuci_udarac
31.03.10, 14:32
da te dopunim damire :)
poslije katanja 4 imanja angelini slijedi kucanje sa 4x140 i 4x 200 kata = 1360 kata :)

Damir-75
31.03.10, 14:41
stara prevaro zar nisi nesto izostavio. :D
kod maye na zidinama se klate neki imeprijanci i cezarisi :violina::violina::violina:

Jesi vidio , vazda me zavale, kriva konekcija u internet klubu i opet ja donji. Poslije me svi pitaju gdje mi je off :alkohol::alkohol:

da te dopunim damire :)
poslije katanja 4 imanja angelini slijedi kucanje sa 4x140 i 4x 200 kata = 1360 kata :)

Hvala na dopuni.

PS Zar vi stavljate izvjestaje na forum :brao2:

Ann1
31.03.10, 14:42
Ma tuzna prica konobare stari tarapana i samo tarapana do kraja servera to se trazi... Sve ostalo je nebitno... Klepaj syler 4 dojke za tebe kad se vratim. 2 male i 2 goleme.
PS. Damire pederu kako cu naklikcati ponovo 2 njive na lvl18 znas ti kolko je to ressursa covjece bozi... stvarno nema smisla.
ownedstyle

Ali
31.03.10, 15:03
Carstvo BAD je polako tonulo u propast. Pokušavajući očajnički da se izvade i dobiju bar jednu bitku protiv neprijatelja, pozivaju Princa tame Prvog koji je bio sklon prema ženama. Iz tog perioda seže jedan zapis: Zaganjao Princ lijepu Angelinu djevojku iz istog plemena samo nastanjenu kod neprijatelja i potentan kakav jeste pokušao da uđe u nju:

Princ: Šta je ovo Angele spreman sam al ne mogu?
Angelina: Hajde bolan naići će moji!!!
Princ: E ovo mi se nikad nije desilo!?!
Angelina: Hajde živ bio propade mi popodne
Princ: Ja da sam znao da si tako tijesna nikad ne bih imao ništa s tobom
Angelina: Ja da sam znala da si ti takav je*ač ne bi obukla štrample.

hihihihihi

Bumbar
31.03.10, 15:15
Carstvo BAD je polako tronulo u propast. Pokušavajući očajnički da se izvade i dobiju bar jednu bitku protiv neprijatelja, pozivaju Princa tame Prvog koji je bio sklon prema ženama. Iz tog perioda seže jedan zapis: Zaganjao Princ lijepu Angelinu djevojku iz istog plemena samo nastanjenu kod neprijatelja i potentan kakav jeste pokušao da uđe u nju:

hihihihihi

hahahahahaha meni se ucinilo da si normalan ali ovo je ludilo:))
svaka cast vise ne pratim lud zbunjen nego forum:)

Ali
31.03.10, 15:17
hahahahahaha meni se ucinilo da si normalan ali ovo je ludilo:))
svaka cast vise ne pratim lud zbunjen nego forum:)

eto vidiš ti si rijedak lik iz BADa koji se ne ljuti kad se šalimo. svaka čast.

sevikus
31.03.10, 15:20
KAKVA DOBRA ZAJEBANCIJA :)

PS

nema u miru dobre zajebancije,
valjda zato stalno i ratujemo :)

princ tame
31.03.10, 15:55
Carstvo BAD je polako tonulo u propast. Pokušavajući očajnički da se izvade i dobiju bar jednu bitku protiv neprijatelja, pozivaju Princa tame Prvog koji je bio sklon prema ženama. Iz tog perioda seže jedan zapis: Zaganjao Princ lijepu Angelinu djevojku iz istog plemena samo nastanjenu kod neprijatelja i potentan kakav jeste pokušao da uđe u nju:

hihihihihi

koji si ti balavac jbt

pa na tom nalogu zena igra jesi normalan

moj prijedlog ti je da ides da se lijecis nije ovo za balvce bolan

kate jesam izgubio svojom krivicom:):) boze moj desava se:):)

idemo dalje

Ali
31.03.10, 16:00
koji si ti balavac jbt

pa na tom nalogu zena igra jesi normalan

moj prijedlog ti je da ides da se lijecis nije ovo za balvce bolan

kate jesam izgubio svojom krivicom:):) boze moj desava se:):)

idemo dalje

koji licemjer: poslao 21 kilu impera i 3 kile konja NA TU ŽENU, a meni drži predavanja o moralu.
hihihihihi

Decimus Maximus
31.03.10, 16:01

hihihihihi

vrlo neukusno..
ispricaj u verziji mujo i fata kako vec ide, mada je i tako za rl drustvo ne za forum na koji dolaze klinci od 10 godina. ali prozivanje udate zene na ovaj nacin. UZAS!!!

PRAVNIK
31.03.10, 16:02
koji licemjer: poslao 21 kilu impera i 3 kile konja NA TU ŽENU, a meni drži predavanja o moralu.
hihihihihi

Hajd ba i ti suti kad nemas sta pametno reci,jasno nam je svima da pokusavas glumiti anakina,ali jarane za 10 klasa je lik bio bolji....

Ali
31.03.10, 16:04
I forum napokon ima svoju svrhu, svaki minut novi post. idemo lagano pljujte me dok ne dehidrirate!!!

ahahahahahha

hamci
31.03.10, 16:06
http://travilog.org.ua/ba/1154056/75b7db81eccf9204c4f4862f587b0fa8/2/1

platio darkman

Decimus Maximus
31.03.10, 16:07
I forum napokon ima svoju svrhu, svaki minut novi post. idemo lagano pljujte me dok ne dehidrirate!!!

ahahahahahha

stari moj niko te ne pljuje. ti to sam odradjujes svojim postovima.
anikin i soe su spameri ali ti nisi ni losa kopija njih.

PRAVNIK
31.03.10, 16:07
http://travilog.org.ua/ba/1154056/75b7db81eccf9204c4f4862f587b0fa8/2/1

platio darkman

fino fino:opala:

princ tame
31.03.10, 16:09
stari moj niko te ne pljuje. ti to sam odradjujes svojim postovima.
anikin i soe su spameri ali ti nisi ni losa kopija njih.

pusti balavce ne vrijedi trositi pljuvacku na njih

steta, ne valja nam sistem za ovakve ne moze im nista

zivio tito

Ali
31.03.10, 16:12
pusti balavce nevrijedi trositi pljuvacku na njih

steta nevalja nam sistem za ovakve nemoze im nista

zivio tito

ja sam King Kong s vama igram ping pong

Bumbar
31.03.10, 16:15
vrlo neukusno..
ispricaj u verziji mujo i fata kako vec ide, mada je i tako za rl drustvo ne za forum na koji dolaze klinci od 10 godina. ali prozivanje udate zene na ovaj nacin. UZAS!!!

meni je ovo extra :)sto pustate djecu od 10 godina na forum,uostalom ko je toj zeni dozvolio da igra travian:)

Ali
31.03.10, 16:24
meni je ovo extra :)sto pustate djecu od 10 godina na forum,uostalom ko je toj zeni dozvolio da igra travian:)

A onda kažu da sam ja balavac, mada evo nije mi mrsko objasniti sve metafore, pošto vidim da ih dosta nije razumjelo. PRINC TAME je od cijelog SK odabrao za katanje dva naloga na kojem igraju žene i na oba da izvinete oplakao. Kod MAYE složio 800 kata, a kod angeline 560 (zeznule ga štrample) neko u sekund ubacio deff, pogodite ko?

Bumbar
31.03.10, 16:27
A onda kažu da sam ja balavac, mada evo nije mi mrsko objasniti sve metafore, pošto vidim da ih dosta nije razumjelo. PRINC TAME je od cijelog SK odabrao za katanje dva naloga na kojem igraju žene i na oba da izvinete oplakao. Kod MAYE složio 800 kata, a kod angeline 560 (zeznule ga štrample) neko u sekund ubacio deff, pogodite ko?

Decimus Maximus????

Decimus Maximus
31.03.10, 16:36
Decimus Maximus????

nisam ja usijecao. ko god jeste odlicno je uradio. ljudi moji budite pristojni nije tesko zaista.

Ali
31.03.10, 16:37
nisam ja usijecao. ko god jeste odlicno je uradio. ljudi moji budite pristojni nije tesko zaista.

ja sam usijecao. Ali ko sam ja?

Bumbar
31.03.10, 16:40

covjek koji usijeca???

Ali
31.03.10, 16:41
covjek koji usijeca???

da

kodex
31.03.10, 16:48
Na acc angelina igra 3-4 igraca, plus jo pokoji banovani SK-ovac...Eto tako, prije svega pozdrav gazijama koji igraju u SK ;)

MeMobscene
31.03.10, 16:51

heh, licno, boli me tuki ko si! :D

Ann1
31.03.10, 17:28
Kad sam ja govorio u DOJKI lezi moc svi se smejali kada owned zove moli place da ubace zene u savez... Zene nas spasavaju svaki bozi dan da njih nema mi bi propali nacisto.

Dajem 100maraka da je Ali moj komso Alix 100%...

Ali
31.03.10, 18:25
Izračunato za 10887 ms

ko ga usiječe po ovom nevremenu halal mu kosti

Harach_BL
31.03.10, 21:20
hehe svega mi ovo je bolje nego sve serije sa prostora bivse nam yuge.........
morao sam se javiti,nisam mogao izdurati vise....nadam se da se badare nece uvrijediti na ovo javljanje moje jer nespominjem ih uopste...a za one koji neznaju obecanje sam dao sam sebi da necu da nebi krenuli opet na mene,ups pa idu opet na mene po cevape mujine.....samo ovaj put sam morao izaci iz ally radi takticke varke posto nemam deffa u selu,branim se offom:)ima se moze se...

a sarse naveru hvala za te pite i peksimete(sjeticu se kad se vidimo a znas da me je lakse oblaciti nego hraniti) al bil ti meni mogao kaki kredit srediti,treba mi za golda da izvucem SK iz vanago kod svaba,imam vezu boli glava

zlaja by bujrum svima

markov
31.03.10, 22:31
hihihihihi

pocinjemo da te gotivimo zbog duhovitosti...nekada preteras ali si uglavnom duhovit...ako si stvarno alix onda nisi preterao za angelinu...samo ti imas onda pravo reci ono :D

ps. a lako je bad-u opstovati moja znojem napravljena imanja na level 18 :((( a sto se posle malo malo neko zalijepi sa ostacima offova to niko nista a? ne smem da linkujem ne da mi sevikus...sta da radim :(
hehehhehe pustite popere da popuju... vi sto vosjku pravite rokajte se :D

sars
31.03.10, 22:57
hehe svega mi ovo je bolje nego sve serije sa prostora bivse nam yuge.........
morao sam se javiti,nisam mogao izdurati vise....nadam se da se badare nece uvrijediti na ovo javljanje moje jer nespominjem ih uopste...a za one koji neznaju obecanje sam dao sam sebi da necu da nebi krenuli opet na mene,ups pa idu opet na mene po cevape mujine.....samo ovaj put sam morao izaci iz ally radi takticke varke posto nemam deffa u selu,branim se offom:)ima se moze se...

a sarse naveru hvala za te pite i peksimete(sjeticu se kad se vidimo a znas da me je lakse oblaciti nego hraniti) al bil ti meni mogao kaki kredit srediti,treba mi za golda da izvucem SK iz vanago kod svaba,imam vezu boli glava

zlaja by bujrum svima

Tebra riješi bananu a bankar ce kredu neku zaganjati ... :D
pa gagola ispod kruske lezim potrbuske .... :gladnisejo:

sars

Ali
31.03.10, 23:36
osjećam se tako razgolićeno, nek ste me otkrili sad će ovi iz BADa da me skataju. hihihihihi

Grofaz
01.04.10, 01:36
Dana 01.04.2010,rukovodstvo SK,uz punu saglasnost svih ostalih članova,wingova i simpatizera...odlučilo je potpisati bezuvjetnu kapitulaciju pred vrlim vojskovođama i predstavnicima koalicije BAD-BNK.Naime, suočeni sa opštim metežom,panikom i porazima,uzrokovanim napadima BAD-a na trećerazredna sela,rukovodstvo SK je zaključilo da je svaki daljni otpor protiv furioznih badara i kitica suvišan.Stoga je izabrana posebna delegacija,koja se zaputila pred predstavnike BAD-BNK da se potpiše mir.Nakon kraćeg nagađanja,suočena sa nepopustljivim zahtjevima BAD-a,SK-ovci su se pomirili s činjenicom da će biti sve kako Badare kažu. Mir je potpisan pred Memorijalnim centrom "27.03.2010."(koji je inače nastao kao spomenik tragično stradalim off-ovima tog dana).Prema uvjetima mira,SK se obavezuje da će svaki član tog saveza predati po jedno selo(i oazom ako to selo ima) članovima BAD-a.Također,SK prema ovom ugovoru ne smije više praviti off-ove,a deff se smije držati samo u okviru brojki za mirnodobske svrhe,kako bi se mogao održavat javni red i mir,te organizovati parade.Blagoslov za pravljenje off-a mogu tražit samo ako dokažu da će ga upotrijebiti protiv BIH TT-a koji nastavlja sa ratom.Prema 3.članu ugovora,SK se zaklinje da više nikad neće predstavljati prijetnju po koaliciju BAD-BNK.I na kraju,svaki član SK alijanse je dužan da svaki dan šalje satne članovima BAD-a,kako bi nadoknadili štetu i duševnu bol koju su im ovim ratom prouzrokovali.Ovaj mirovni ugovor ne važi za Sylera,koji se na referendumu odcijepio od SK,i nastavit će sa solo akcijama.
Svim igračima na ba1 želim sretan 1.april-dan pobjede nad SK.:tnx:

OzAzO
01.04.10, 08:22
Dana 01.04.2010,rukovodstvo SK,uz punu saglasnost svih ostalih članova,wingova i simpatizera...odlučilo je potpisati bezuvjetnu kapitulaciju pred vrlim vojskovođama i predstavnicima koalicije BAD-BNK.Naime, suočeni sa opštim metežom,panikom i porazima,uzrokovanim napadima BAD-a na trećerazredna sela,rukovodstvo SK je zaključilo da je svaki daljni otpor protiv furioznih badara i kitica suvišan.Stoga je izabrana posebna delegacija,koja se zaputila pred predstavnike BAD-BNK da se potpiše mir.Nakon kraćeg nagađanja,suočena sa nepopustljivim zahtjevima BAD-a,SK-ovci su se pomirili s činjenicom da će biti sve kako Badare kažu. Mir je potpisan pred Memorijalnim centrom "27.03.2010."(koji je inače nastao kao spomenik tragično stradalim off-ovima tog dana).Prema uvjetima mira,SK se obavezuje da će svaki član tog saveza predati po jedno selo(i oazom ako to selo ima) članovima BAD-a.Također,SK prema ovom ugovoru ne smije više praviti off-ove,a deff se smije držati samo u okviru brojki za mirnodobske svrhe,kako bi se mogao održavat javni red i mir,te organizovati parade.Blagoslov za pravljenje off-a mogu tražit samo ako dokažu da će ga upotrijebiti protiv BIH TT-a koji nastavlja sa ratom.Prema 3.članu ugovora,SK se zaklinje da više nikad neće predstavljati prijetnju po koaliciju BAD-BNK.I na kraju,svaki član SK alijanse je dužan da svaki dan šalje satne članovima BAD-a,kako bi nadoknadili štetu i duševnu bol koju su im ovim ratom prouzrokovali.Ovaj mirovni ugovor ne važi za Sylera,koji se na referendumu odcijepio od SK,i nastavit će sa solo akcijama.
Svim igračima na ba1 želim sretan 1.april-dan pobjede nad SK.:tnx:

hahahaha jako :lol2:

soe
01.04.10, 09:27
ovo komunisti stvarno ostali na 2-3 off-a?! :biggrin:

markov
01.04.10, 11:35
ovo komunisti stvarno ostali na 2-3 off-a?! :biggrin:

joj na 2-3...jesi l ti normalan, pa ostali smo na 1 offu... SYLER. Kako nisi skontao do sada da je samo on offer... mislim, lepo je bilo dok smo imali jos nekoliko offera...al banovani ljudi...sad gledamo da prete prekvalifikujemo u impere...

soe
01.04.10, 12:00
a i taj jedan ce biti zaljepljen jer im je deff igrac kozjak...i na profilu mu tako pise :biggrin: :biggrin: ovih 9k off poena je sa falangama i druidima napravio, pa sad skontajte koliko ih ima :biggrin: :biggrin:

sevikus
01.04.10, 12:05
ima li kakav NPC za off ?

da prebacim ovih 200k preta u impere?

syler
01.04.10, 12:37

Seva neka su jos malo kao prete posto je moguce da opet krene BAD na nas pa eto cisto da se nadju a posle cemo da vidimo kako da uradimo npc za impere...

Stoner R.
01.04.10, 12:44

ima, ali ga moras platiti hakovanim goldom

daco 9
01.04.10, 16:24
Ko nam je po**sxio off? :zube: :shy:

lolek
01.04.10, 19:05
sta ono bi ????

opet neka koljacina kod acoddd , jedva se zid nace sa 2550 ovnova....... :D

:subjezakon:

lesinarbl
01.04.10, 19:46
sta ono bi ????

opet neka koljacina kod acoddd , jedva se zid nace sa 2550 ovnova....... :D

cuo sam da se momci gase :)

jos par offova i to je to, cime onda udarati?...jebem mu pa SK jos jaca i bez onih banovanih igraca ....

ovo je bio min do 12 sad tek dolazi nase vrijeme budi se SK ;)

ovo sam sve cuo iz prve ruke :)

mi da smo se ovoliko zaljepili i ovo uradili ne bi zivi ostali od njih na forumu :D

dinGospo
01.04.10, 20:32

jos par offova i to je to, cime onda udarati?...jebem mu pa SK jos jaca i bez onih banovanih igraca ....

mi da smo se ovoliko zaljepili i ovo uradili ne bi zivi ostali od njih na forumu :D

ko se zalijepio, šta, kako :ahahah:

haris_20_
01.04.10, 22:01

nemamo vise niti jedan off , evo ja sjedim i placem :( treba mi gold placu mi silosi :bup:

lesinarbl
01.04.10, 22:08
nemamo vise niti jedan off , evo ja sjedim i placem :( treba mi gold placu mi silosi :bup:

ma ima jos dvA tri za koje se moze nazvati off-m :)

hoces da ti ja uplatim gold jeftiniji je kod mene :D

haris_20_
01.04.10, 22:14
ma ima jos dvA tri za koje se moze nazvati off-m :)

hoces da ti ja uplatim gold jeftiniji je kod mene :D

hahaha :D mogao si vala nemam za germe :D hahaha

lesinarbl
01.04.10, 23:35
hahaha :D mogao si vala nemam za germe :D hahaha

ubismo mi vas ha :)

Damir-75
01.04.10, 23:45
ubismo mi vas ha :)

shomi ne mogu da vjerujem, jeste li ovo u napad krenuli ???:edis::edis::edis:

lesinarbl
02.04.10, 00:02
shomi ne mogu da vjerujem, jeste li ovo u napad krenuli ???:edis::edis::edis:

ma da sad se mi zabijamo malo hihihihi:D

dosta ste vi napadali sto pitas :)ajd na msn da ti kazem unaprijed gde idemo :D

a da poslali smo deff u napad jer nemamo off-a :D

ajd pozuri i dodji na mezu imam nekog travnickog sira :P

BetOn_Sa
02.04.10, 01:15
Upravo sam bezveze potrošio sat vremena praveći nepotrebnu analizu, ali eto mogu se neki zaključci izvesti iz ovoga. Analiza je TOP20 alijansi sa wingovima. U analizu nisu ušli UGR (tek nedavno sklopili saradnju sa SK i TT-om) i DM-RM (ni tamo ni vamo)

Analiza TOP 20 alijansi+wingovi (POP)

Broj igrača:
1. SK - 273
2. BIH TT - 247
3. BAD - 213
4. B.N.K.™ - 131

Prosjek POP

1. B.N.K.™ - 4085
2. BAD - 3853
3. SK - 3767
4. BIH TT - 3224

Analiza TOP 20 alijansi+wingovi (OFF)

PROSJEK OFF

1. BAD - 12039
2. SK - 11428
3. B.N.K.™ - 10018
4. BIH TT - 6413

Analiza TOP 20 alijansi+wingovi (DEF)

1. SK - 4756
2. BIH TT - 3473
3. BAD - 2417
4. B.N.K.™ - 2189

Kao što vidite, najviše igrača ima u +/+ i +/- sektoru, a kako smo se podjelili na istok i zapad SK&BIHTT protiv BAD&BNK, omjer bi bio ovakav: Istok 520 - Zapad 344.
Po prosjeku popa može se reći da BNK najviše klika rese i kučice. Pretpostavka je, a ne mora biti tačna da troše i najviše golda-legalnog nadam se :)
Izgleda da na zapadu se najviše šalju napadi (naravno na istok), pa imaju finu prednost u off poenima.
Međutim deff statistika je drugačija, ovdje Istok vodi zapad, skoro pa duplo.
Znači Istok ima više igrača, koji izgleda više vole falange i prete, dok zapad iako manjka sa brojem igrača više vole opasne momke sa sjekirama i mačevima, ili da previše ne pametujem Zapad se žestoko zakucao na Istoku :)
Veliki pozdrav :)

Damir-75
02.04.10, 05:16
Imao sam ja jednog prijatelja. Šaner. Ljudina. Išao po Evropi. Radio svuda :)

I priča on o svom poslu. O psima taj put. Kaže, imaš dve vrste pasa

"kad uđeš u nečije dvorište, imaju oni veliki psi koji šute i skaču za vrat da te ubiju"
Malo odahnu pa nastavi "Sa tim se nekako i izboriš" ...

Pa onda popi malo pive i nastavi :

"a imaš one male pse, ti uđeš u kuću a oni laju. Ti napijed oni nazad, ti ljevo oni desno. I samo laju ko ludi"
I sav nasekiran i isfuran doda "e sa tim se vec ne možeš boriti"

Samo da pitam, šta vam bi ???? Vi postali ko ovi mali psi ....

U ovom planu katanja buregdžinica i šljivika kod pashaluka, planer je zaboravio jednu cinjenicu....

Pashaluk u jednom od šljivika ima veliki art ludjaka koji je upravo okrenuo na izvidjaca :)

shegalo
02.04.10, 07:59
hahahhah, a sreća i da nas ima sa hroničnom nesanicom, kako će završiti vidjećemo, u svakom slučaju, dobar fajt će bit :))))

a ovi tetejci su mi dobri, oni se kao nešto okuražili sad pa krenuli i oni ćerat nake napade, eeeeeee, smiješno i jadno...

haris_20_
02.04.10, 08:09
lol ajde mi se bar posljepismo ko ljudi bum pa na gg a vi ...:D hihihihii

lutajuci_udarac
02.04.10, 09:02
i artovi više ne pomažu ... sk kata i kata

lolek
02.04.10, 11:03
sta je ovo reci za boga miloga ?!?!?!

pa i sa tim artom koji je okrenuo na izvidjaca ne mozete zaustaviti ni prosjecan offic od cecena ???.... :D
pa jel tolika kriza da se i sa off jedinicama morate braniti ..... ???
imperi...cezari.... pa cak i najjaci u deffu gromovi... ma na hiljade u defff...

o boze....

a sta bi ovo u selu bujrm acoddd ......poselami ga aco pravo na 200 popa...
pa mozete li i jedan off da zaustavite bar kad vam se posreci sa artom ?!?!?

ccc...

hid
02.04.10, 11:06
sjecatel se haubice i njegove price :D
najveci poper ba servera ikada :lol:

soe
02.04.10, 11:25
mogli bi za promjenu i kakav log postaviti :biggrin:

Grofaz
02.04.10, 11:31

Evo jedan,gdje se vidi kako udara SK-super kate :lol: http://4travian.org/log/5d4aeac0dd7786624e527b414a5c9c22

Damir-75
02.04.10, 11:32

Samo za tvoje oči:))

http://travilog.org.ua/ba/1228839/cb39ef27e0bdd14a1eaf67a27513a3d1/2/1

i artovi više ne pomažu ... sk kata i kata

Tebe cekamo kad Zlaja dodje na red, da nas optužiš da smo nacionalisti, zato što najviše deffa ima u tom selu :haha::haha::haha:

sta je ovo reci za boga miloga ?!?!?!

pa i sa tim artom koji je okrenuo na izvidjaca ne mozete zaustaviti ni prosjecan offic od cecena ???.... :D
pa jel tolika kriza da se i sa off jedinicama morate braniti ..... ???
imperi...cezari.... pa cak i najjaci u deffu gromovi... ma na hiljade u defff...

o boze....

a sta bi ovo u selu bujrm acoddd ......poselami ga aco pravo na 200 popa...
pa mozete li i jedan off da zaustavite bar kad vam se posreci sa artom ?!?!?

ccc...

Maksuz selam i accodovom offu, imaš gore log :gimmi5:

lolek
02.04.10, 11:49
Samo za tvoje oči:))

http://travilog.org.ua/ba/1228839/cb39ef27e0bdd14a1eaf67a27513a3d1/2/1

Maksuz selam i accodovom offu, imaš gore log :gimmi5:

vidio sam ja taj napad uzivo... :D

svaka cast na ovoj deff konjici... stigli ste je prebaciti sinoc bi u drugom selu...... :)

sad ce mene svabe odbanovati pa eto i mene sa malo jacim..... ;D

Grofaz
02.04.10, 11:54
Koliko je samo ovaj BAD spao na niske grane :D Znaju da će lik napasti,dovedu deff i još preimenuju selo u "bujrum aco" i opet im probije i dobro nakata selo :lol: I danas u BAD-u slavlje, konačno akcija gdje su kao nešta korisno uradili:lol:

Damir-75
02.04.10, 12:07
E zbog ovog cu citavu koontraobavještajnu službu rasformirati!!!!!!!!

http://travilog.org.ua/ba/7725367/cd6fafac129f382e4eebb2c5424ce007/2/1

Meni došla informacija da od svih napadaca Zlaja ima najjaci off........... Sami ce se prepoznati.....:vik::vik::vik::vik::vik:

gurbet
02.04.10, 12:08
Koliko je samo ovaj BAD spao na niske grane :D Znaju da će lik napasti,dovedu deff i još preimenuju selo u "bujrum aco" i opet im probije i dobro nakata selo :lol: I danas u BAD-u slavlje, konačno akcija gdje su kao nešta korisno uradili:lol:

za vracanje sela na prijasnje stanje treba dva dana a za pravljenje offa puno puno vise, a da si malo bolje upucen znao bi da su branjeni gg i da je deff poslije prebacivan koji je mogo stic. glavni off ne vrijedi izgubit na sporednom selu ni kad se na nulu skata a ne ovako bez ucinka, oni senatori nisu ni progovorili...

lolek
02.04.10, 12:21
hahaha.....

ajme... :)

gdje rekoste da je bio jaci deff ???
pa vidjeli ste da ide samo imper, ovan, kata i heroj... nigdje konja ni u prici... :D
ma to je samo mali dio haracevog offa...upekao minus covijeku u selu pa da se malo rasterteti..
da se oslobodi tog skarta iz glavnog grada...
pa ko jos pravi off u gg-u ... ?

:D

syler
02.04.10, 12:22
za vracanje sela na prijasnje stanje treba dva dana a za pravljenje offa puno puno vise, a da si malo bolje upucen znao bi da su branjeni gg i da je deff poslije prebacivan koji je mogo stic. glavni off ne vrijedi izgubit na sporednom selu ni kad se na nulu skata a ne ovako bez ucinka, oni senatori nisu ni progovorili...

Op op evo BAD-ara na forumu. Do juce tek poneko se javi a sad... i posle jos kazu kako sam se ja uzdigao. Zlaja ostade bez celog offa. Sk je ulagala samo u mene i acoddd-a. Acov off docekaste jos samo moj i resili se problem sa SK. Ali eto neko od admina pratio situaciju i video da nikako nije u redu ono sto radi SK pa resili da vam pomognu i okrenu art. ludjaka protiv nas :)

dinGospo
02.04.10, 14:03
Op op evo BAD-ara na forumu. Do juce tek poneko se javi a sad... i posle jos kazu kako sam se ja uzdigao. Zlaja ostade bez celog offa. Sk je ulagala samo u mene i acoddd-a. Acov off docekaste jos samo moj i resili se problem sa SK. Ali eto neko od admina pratio situaciju i video da nikako nije u redu ono sto radi SK pa resili da vam pomognu i okrenu art. ludjaka protiv nas :)

ma teorijo zavjere... :D svi su protiv vas a opet vam nista ne mogu jer ste prejaki i ludi i samo vi na svim ba serverima (pa i sire) znate igrati :zube::lol:

haris_20_
02.04.10, 14:50
hahaha.....

ajme... :)

gdje rekoste da je bio jaci deff ???
pa vidjeli ste da ide samo imper, ovan, kata i heroj... nigdje konja ni u prici... :D
ma to je samo mali dio haracevog offa...upekao minus covijeku u selu pa da se malo rasterteti..
da se oslobodi tog skarta iz glavnog grada...
pa ko jos pravi off u gg-u ... ?

:D

moj lolek pa ti si iskusan igrac covjece ovako da ti hare da obrazlozenje ...
Upravo sam poslao svoje kate na selo bujrum aco jer kad ga srusim covjeku ce se vratiti kp i uzet ce novo selo ...
Drugo cecen je pola svog offa zijanio neki dan tako da nismo postavljali neki deff jer koju stetu moze uradit covjek sa 100 kata ...
trece vi ocigledno nemate puno offova pa morate pucat na druga sela mislili ste uraditi ovo bez ikakvih gubitaka ali eto opet se ljudjak okrenuo protiv vas:D

syleru skidam kapu covjek ide hrabro na gg a vi ostali .........:bup::bup::bup:

OzAzO
02.04.10, 14:53
Ala su se badare raspricale sva

svaka vam cast na hvatanju offa , mada ga niste uhvatili celog 100 jedinica je pobego :D

jos ste selo preimenovali

mi kada smo to radili bez 500 offa necemo da pricamo :tres:

Nije vas bilo ovih dana , uhvatite jedan off i od vas ne moze da se zivi odmah

dinGospo
02.04.10, 15:08
Ala su se badare raspricale sva

svaka vam cast na hvatanju offa , mada ga niste uhvatili celog 100 jedinica je pobego :D

jos ste selo preimenovali

mi kada smo to radili bez 500 offa necemo da pricamo :tres:

Nije vas bilo ovih dana , uhvatite jedan off i od vas ne moze da se zivi odmah

nije nas bilo posto smo radili na hvatanju JEDNOG OFFA sad kad smo ga uhvatili dosli smo da vas ''ubijemo'' pricom ovdje :moderator:

Arcadius
02.04.10, 15:10
uzorase mi pašnjake i njive, a tako bile lijepe :pustinja:

Cossack
02.04.10, 15:15
BetOn_Sa svaka cast na statistikama! :) Samo jednu stvar nisi uzeo u obzir a to su SK trajno banovani igraci! :D Kada njih ne bi bilo statistike bi bile daleko drugacije.
Zbog toga ce ih kao ikebane drzati do kraja servera! :ahahah::ahahah::ahahah:

@ sad malo o trenutnoj situaciji:

Gdje li je onaj Sevikus??? :) Prvo nama nesto prica o napadanju sporednih sela a SK tri puta gori! :bup: Samo sto se vasi ljudi poljepise na tim sporednim selima. :sipak: I onda Grofaz likuje hvaleci se kako je ipak katano sporedno selo. Pa bolan to selo pashaluk moze sam za 5 dana vratiti ali uz nasu pomoc to ce biti za 2 dana...
Ali hajd, samo nek se nesto kaze! :)

haris_20_
02.04.10, 15:23
BetOn_Sa svaka cast na statistikama! :) Samo jednu stvar nisi uzeo u obzir a to su SK trajno banovani igraci! :D Kada njih ne bi bilo statistike bi bile daleko drugacije.
Zbog toga ce ih kao ikebane drzati do kraja servera! :ahahah::ahahah::ahahah:

@ sad malo o trenutnoj situaciji:

Gdje li je onaj Sevikus??? :) Prvo nama nesto prica o napadanju sporednih sela a SK tri puta gori! :bup: Samo sto se vasi ljudi poljepise na tim sporednim selima. :sipak: I onda Grofaz likuje hvaleci se kako je ipak katano sporedno selo. Pa bolan to selo pashaluk moze sam za 5 dana vratiti ali uz nasu pomoc to ce biti za 2 dana...
Ali hajd, samo nek se nesto kaze! :)

ma jok ba to je za 30 min samo da srusi one ostatke i uzme drugo selo :D hihihi

Cossack
02.04.10, 15:28
ma jok ba to je za 30 min samo da srusi one ostatke i uzme drugo selo :D hihihi

hahahahaa i to sto kazes :D

kodex
02.04.10, 15:35
Jos kad bi ga SK-ovci pogurali s goldom, bilo bi beton...A njih to nista ne kosta, bio bi lijep gest od njih....

lutajuci_udarac
02.04.10, 15:38
ko je ono prvi poceo katat sporedna sela ? :)

upravu si harise, ali... oslobodit ce se kp za novo selo ali od koga ce ga otet ?
cini mi se da nema niko blizu njega ko bi mogao biti potencijalna žrtva ?
i onda mu ostaje samo opcija da pravi novo selo sto ide prilicno sporo :)

i to sto pricate da ce se pashaluk vratit za 5 dana isto ste pricali i onda kada smo ga shaban i ja katali .. cini mi se da je tada bio 8. na rangu a sada je 54 :)

pravo mu ide to klikanje po selima :)

haris_20_
02.04.10, 15:47
ko je ono prvi poceo katat sporedna sela ? :)

upravu si harise, ali... oslobodit ce se kp za novo selo ali od koga ce ga otet ?
cini mi se da nema niko blizu njega ko bi mogao biti potencijalna žrtva ?
i onda mu ostaje samo opcija da pravi novo selo sto ide prilicno sporo :)

i to sto pricate da ce se pashaluk vratit za 5 dana isto ste pricali i onda kada smo ga shaban i ja katali .. cini mi se da je tada bio 8. na rangu a sada je 54 :)

pravo mu ide to klikanje po selima :)

ajde vidjet ces za par dana :D od koga ce uzeti :D
hihi pa znas da hare ima plan za sve...
opet vi o rangu i popu ma ko to gleda covjece :D

lutajuci_udarac
02.04.10, 16:08
ajde vidjet ces za par dana :D od koga ce uzeti :D
hihi pa znas da hare ima plan za sve...
opet vi o rangu i popu ma ko to gleda covjece :D

isto tako rekoste i prošli put :D

pogledaj ko je prvi poceo pricati o pop-u, ja sam se samo nadovezao :)

i šta rekoste, ko je prvi poceo katat sporedna sela ? :)

daco 9
02.04.10, 16:09
5226 imperatorisa uhvaceno u 9h ujutro? :heduan: Ima li to gdje? Ili samo kod kreveta?! :brao2:

Decimus Maximus
02.04.10, 16:19
da se karatko oglasim samo.

akcija je bila planski odradjena. mislim ko zeli da vidi shvatice to. akcija je po meni bila uspjesna s obzirom na okolnosti. na arkadiusu smo prosli. na pashaluku ne, kako je ocekivano, ali zadovoljavajuce.
oba igraca su spustena za preko 1000 populacije pretezno u poljoprivrednim imanjima, glavnim zgradama pijacama i skladistima. i razlikujte ovo od onoga sto je sevikus rekao, jer razlika je ogromna.
jer ovo nije bilo kruznim porukama receno katajte sporedna sela.

akcija bi prosla bolje da pashalukov art nije promijenio osobinu u bolji izvidjac za cijeli nalog.

zahvaljujem svim ucesnicima iz svih SK alijansi a narocito wingovima. i potvrdjujem hvatanje 5200 imperatoris konjice u jednom selu BAD alijanse. tacnije rafter ju je uhvatio napadom od cca 5h

cestitke protivnicima jer su ipak uspjeli da postavljaju odbranu iako pouzdano znam da su bili poceli deffati GG-ove koji su bili pod fejkovima. a mislim da je fejkanje bilo izuzetno kvalitetno.

idemo u obnovu offa i deffa i nastavljamo nakon pauze.

sretan praznik svima koji ga proslavljaju.

sevikus
02.04.10, 16:20
Izvinjavam se za sporedno selo, ali covjek se trudio i planirao akciju
pa nisam mogao da ne podrzim :)
Nemam jos dovoljno off-a da idem na glavno ali brzo ce se i to rijesiti...

Posto se nastavlja rat protiv SK, kako banovima u igri tako i banovima na forumu
ide jedan post od banovanog ALI-ja

By: ALI

Historijske činjenice 4

Nakon što se Kostoloomac poskliznuo na Snješku carstvo BADa je u potpunosti ostalo bez napadačke vojske, regrutovan je još s vremena na vrijeme poneki defanzivni vojnik. Dakle privredni razvoj je bio jedini izlaz da carstvo koliko toliko ostane u snazi pa makar samo u statistici popa. Zanimljivo je napomenuti da su se u kvaliteti gradnje sela isticali neimari Pashaluk i Arkadius čije građevine postaše hodočašća koje su redovno obilazile grupe turista. Postali su toliko opsjednuti gradnjom da su počeli graditi sela i na poljuprivrednim zemljištima bez prethodne legalizacije. Iako ga je Pomoćnik načelnika za oblast urbanizma Alix iz Sk saveza upozorovao, neimari su nastavili da radi sve više. Nakon inspekcije od strane inspektora iz Alixove službe građevine su srušene iako su pred bagere postavili sve što se u selima zateklo, po prvi put u logu izvještaja prikazani su gubitci u radnicima željezare, rudarima i ženama sa njiva.

"Ovakvu brutalnost još nismo doživjeli, zbog par nelegalnih vikendica u prirodnom parku, bageri su pregazili kokošinjce i torove. Sugerisao sam vladaru da se zbog ovakvih postupaka cijeli savez preseli na neki novi server jer se ovdje ne može opstati" istakao je za Temu politika i diplomacija potparol carstva Gurbet treći prvovjenčani.

OzAzO
02.04.10, 16:40
Historijske činjenice 4

Nakon što se Kostoloomac poskliznuo na Snješku carstvo BADa je u potpunosti ostalo bez napadačke vojske, regrutovan je još s vremena na vrijeme poneki defanzivni vojnik. Dakle privredni razvoj je bio jedini izlaz da carstvo koliko toliko ostane u snazi pa makar samo u statistici popa. Zanimljivo je napomenuti da su se u kvaliteti gradnje sela isticali neimari Pashaluk i Arkadius čije građevine postaše hodočašća koje su redovno obilazile grupe turista. Postali su toliko opsjednuti gradnjom da su počeli graditi sela i na poljuprivrednim zemljištima bez prethodne legalizacije. Iako ga je Pomoćnik načelnika za oblast urbanizma Alix iz Sk saveza upozorovao, neimari su nastavili da radi sve više. Nakon inspekcije od strane inspektora iz Alixove službe građevine su srušene iako su pred bagere postavili sve što se u selima zateklo, po prvi put u logu izvještaja prikazani su gubitci u radnicima željezare, rudarima i ženama sa njiva.

"Ovakvu brutalnost još nismo doživjeli, zbog par nelegalnih vikendica u prirodnom parku, bageri su pregazili kokošinjce i torove. Sugerisao sam vladaru da se zbog ovakvih postupaka cijeli savez preseli na neki novi server jer se ovdje ne može opstati" istakao je za Temu politika i diplomacija potparol carstva Gurbet treći prvovjenčani.

hahaha legenda

lesinarbl
02.04.10, 16:49
Izvinjavam se za sporedno selo, ali covjek se trudio i planirao akciju
pa nisam mogao da ne podrzim :)
Nemam jos dovoljno off-a da idem na glavno ali brzo ce se i to rijesiti...

Posto se nastavlja rat protiv SK, kako banovima u igri tako i banovima na forumu
ide jedan post od banovanog ALI-ja

By: ALI

Historijske činjenice 4

cuces ti sta ce biti jos :)

zanimljiva ova istorija sto je ucimo :)

Cossack
02.04.10, 17:09
da se karatko oglasim samo.

akcija je bila planski odradjena. mislim ko zeli da vidi shvatice to. akcija je po meni bila uspjesna s obzirom na okolnosti. na arkadiusu smo prosli. na pashaluku ne, kako je ocekivano, ali zadovoljavajuce.
oba igraca su spustena za preko 1000 populacije pretezno u poljoprivrednim imanjima, glavnim zgradama pijacama i skladistima. i razlikujte ovo od onoga sto je sevikus rekao, jer razlika je ogromna.
jer ovo nije bilo kruznim porukama receno katajte sporedna sela.

akcija bi prosla bolje da pashalukov art nije promijenio osobinu u bolji izvidjac za cijeli nalog.

zahvaljujem svim ucesnicima iz svih SK alijansi a narocito wingovima. i potvrdjujem hvatanje 5200 imperatoris konjice u jednom selu BAD alijanse. tacnije rafter ju je uhvatio napadom od cca 5h

cestitke protivnicima jer su ipak uspjeli da postavljaju odbranu iako pouzdano znam da su bili poceli deffati GG-ove koji su bili pod fejkovima. a mislim da je fejkanje bilo izuzetno kvalitetno.

idemo u obnovu offa i deffa i nastavljamo nakon pauze.

sretan praznik svima koji ga proslavljaju.

hahahahaaa koji si ti lik :D ti se sad kao nesto sad zahvaljujes i nesto cestitas a uvijek si bio manji od makovog zrna :) jedino se mozes ljudima iz SK zahvaliti sto su ti nasli acc da klikas! :fre:
eeee moj Deci, nikad ti pameti doci neces... :bup:

Ann1
02.04.10, 17:15
hahahahaaa koji si ti lik :D ti se sad kao nesto sad zahvaljujes i nesto cestitas a uvijek si bio manji od makovog zrna :) jedino se mozes ljudima iz SK zahvaliti sto su ti nasli acc da klikas! :fre:
eeee moj Deci, nikad ti pameti doci neces... :bup:

Pod jedan ne lupaj gluposti nije njemu niko nasao nalog da klikce on je od samog pocetka imao nalog . Samo sto smo se mi mesali i igrali tako da nikom ne fali i ne stagnira nalog, a on je zavrsavao s2 i nije imao net kuci pa nije bio toliko aktivan ali je uvek davao neki doprinos i bio tu sa vremena na vreme. Tako da ne prozivaj covjeka kad nemas pojma...
ownedstyle

soe
02.04.10, 17:26
...eeee moj Deci, nikad ti pameti doci neces... :bup:

rece kozjak....koja ironija :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Cossack
02.04.10, 17:31
Pod jedan ne lupaj gluposti nije njemu niko nasao nalog da klikce on je od samog pocetka imao nalog . Samo sto smo se mi mesali i igrali tako da nikom ne fali i ne stagnira nalog, a on je zavrsavao s2 i nije imao net kuci pa nije bio toliko aktivan ali je uvek davao neki doprinos i bio tu sa vremena na vreme. Tako da ne prozivaj covjeka kad nemas pojma...
ownedstyle

Ma ja, zato mu se nalog zove Decimus Maximus :D Ne kazem ja da on nije tu ali komentari koje pise kao da je osnovao i vodi ally su blago receno smijesni! :D

p.s. Mjesali ste se vi i previse cim vam je 5 igraca trajno banovano! ;)

Ann1
02.04.10, 17:45
Ma ja, zato mu se nalog zove Decimus Maximus :D Ne kazem ja da on nije tu ali komentari koje pise kao da je osnovao i vodi ally su blago receno smijesni! :D

Pa nikad nije receno da je on napravio ally ili je on neki vodja odakle tebi to? To sto oni sada stoje u opisu ally jeste zato sto drugi ljudi malo odmaraju imaju i drugi ljudi dusu oce da odmaraju jebu...

lolek
02.04.10, 17:48

samo ti migaj...

iz pouzdanih kitolosko-krevetovskih izvora saznajem da je nova tura banova spremna...
malo je poduze trebalo da se sastavi spisak...
i jos kazu sad je SK sada na redu za banove ....
izgleda onih koji se jos uvijek koprcaju...

pa ne kontam to bas najbolje.... po kojem to redu ???
ko je to onda banovan prije :razmislja:

u zahebane igre....

Decimus Maximus
02.04.10, 17:50

ti si se ovde hvalisao nekim silnim wingovima. pa onda nekakvom saradnjom. ako se ne varam ti isti wingovi su ti na rubu medjusobnog sukoba. ili je nekome hobi da se medjusobno fejka iako nosi naziv BAD. pozabavi se time. toga u SK nema. ipak ti jos trebas uciti.

moj dio posla u SK jasno pise u profilu alijanse SK. i ti ljudi iz wingova su danas rusili. kad je trebao deff slali su kako dolikuje. slali su zito. ti nisi primijetio da ste ostali bez 12 offova za 7 dana. da je 4 GG ostalo bez zitnih. nase saradnje su zaista saradnje.

SK vodi aktivno 10 ljudi.

zato pocisti u svom dvoristu prvo. da i sa 5 banovanih ljudi vi ne mozete nista SK.

uzivaj!!!

P.S.

koliko si deffa skupio nocas jer znam da si trazio? i procitaj svoje postove od ranije. cini mi se da si u konfuziji sa samim sobom. :)

Grofaz
02.04.10, 18:58

oooooo Ruk...Cossack :D Inače,nisi se javljao čini mi se od onog degeneka prije par dana,valjda nisi dresiran da zbijaš šale na vlastiti račun,kao i da drugima čestitaš na uspjehu :) I evo ko badare izvukle polovičan uspjeh (mada ja razumijem što vi likujete,vaši su standardi ipak niži),i eto ga odmah da pokuša koga provalit :) Kakav je osječaj nepisat pet dana?Jesu li svrbili dlanovi da nekog provališ,a nemaš materijala za toga? :)

cecen
02.04.10, 19:13
nema mene 20 dana i odmafrka puno toga propustim ali neke stvari se nemijenjaju SK ostaje ona prava sa ili bez mene nema sta momci svaka cast nedajte se vidim znate i da se beranite i da napadate milim to ste uvjek i znali vraticu se ja sa prvim dolazkom natarskog roda znate mene gorim za minuse i to one velke i de bolan malo deff spramajte trebace nam ima bed jos ofa koji ce da se zakucava heheh natari dolazite vec jednom da se i cecen vrati sa godisnjeg odsustva

ps otisao sam da zaradim kesa za gol da nemortam ovaj hakovani kupovati i da manje vise i onako ce me banovati na kraju sobzirom da stela radi sve ali staces ponekada ni stela nije dovoljna da se zaustavi SK naravno i da pozdravim BHTT:lol4::lol4::lol4::lol4:

doprex
02.04.10, 19:41
Pripremite sledeći put dužu listu banovanih igrača vidite da i ovako ne možete ništa...To se admin sam uvjerio pa je pokušao sa banom samo 5 igrača...Sada o5 kada vidi moraće da banuje bar još 20...Jer stvarno slabi ste...i šta pričate prvi ste po napadima...jeste al možda na nekom drugom serveru...Daću vam ja spisak ako hoćete znam ko ima ponešto vojske...

gurbet
02.04.10, 19:54
Mislim da ne bi trebalo previse dramatizovat situaciju, kako SK tako i BAD, steta na obje strane je lako popravljiva, radi se na vracanju izgubljenog offa pomalo i regrupisanju, jedino ce floosh profitirat jer se u ovakvim situacijama zlato trosi ko ludo, a posebno ono hakovano, a ona optuzba da smo vam mi izlobirali ban je nesto najgluplje sto sam u zivotu cuo. Eto.

njofra
02.04.10, 20:07
Možete vi SK-ovci do sutra tu se pečit i nešto šupljirat, ali činjenica je samo jedna a to je da ste sve do jednog obične varalice, znači sve do jednog iz prostog razloga što nemate muda da igrate ko muškarci pa ste pribjegli ovim pič...tim metodama, evo i sad se ovaj decimus hvali da imate nekog špijuna u BAD-u:) rekao sam već jednom pa ću ponoviti treba sav šljam izbaciti sa ovih ba servera, čudi me kako nemate stida pa se još i javljate po ovom forumu, a onom liku koji vas je prijavio za to zlato skidam kapu. Isti ste ko oni mali pede....čići što se pojave na bf-u ili kaneteru pa nisu u stanju da ubiju jednog protivnika nego uključe ćitove ba ljudi jadni ste i smiješni:)

lesinarbl
02.04.10, 20:16
Možete vi SK-ovci do sutra tu se pečit i nešto šupljirat, ali činjenica je samo jedna a to je da ste sve do jednog obične varalice, znači sve do jednog iz prostog razloga što nemate muda da igrate ko muškarci pa ste pribjegli ovim pič...tim metodama, evo i sad se ovaj decimus hvali da imate nekog špijuna u BAD-u:) rekao sam već jednom pa ću ponoviti treba sav šljam izbaciti sa ovih ba servera, čudi me kako nemate stida pa se još i javljate po ovom forumu, a onom liku koji vas je prijavio za to zlato skidam kapu. Isti ste ko oni mali pede....čići što se pojave na bf-u ili kaneteru pa nisu u stanju da ubiju jednog protivnika nego uključe ćitove ba ljudi jadni ste i smiješni:)

hahahahah :)

ko je tebe iskato drugar kad si tako ljut cccc :(

shegalo
02.04.10, 20:17
Pripremite sledeći put dužu listu banovanih igrača vidite da i ovako ne možete ništa...To se admin sam uvjerio pa je pokušao sa banom samo 5 igrača...Sada o5 kada vidi moraće da banuje bar još 20...Jer stvarno slabi ste...i šta pričate prvi ste po napadima...jeste al možda na nekom drugom serveru...Daću vam ja spisak ako hoćete znam ko ima ponešto vojske...

Bez ikakve namjere da ulazim u neko prepucavanje, ali to su brate priče za malu djecu, to što se tiče banovanih igrača.

Hajde da vidimo taj spisak? :D

cecen
02.04.10, 20:21

Kada malo bolje pogledamo pa sam naziv alijanse BAD - LOSI govori sve bed je los SK - SK iznad prosjka a sto se tice hakovonaog golda bolje da ja nepricam o tome jer mogu da nabrajam do sutra ko to sve u BAD koristi hakovani gold ali da to je manje vise nebitno admin nebanuje BAD on i onako njima kuca gold pa staces moramo mi SK - SIROTINJA da primjenjujemo ilegalne kanale a da jebo to ode ja na pivu ostalo nekih para viska od golda :lol4::lol4:

Decimus Maximus
02.04.10, 20:23

ti dokazi da nemam spijune. ili da ne curite. :)

znam da vam dva winga samo primirje sprecava da kate ne rade. ako grijesim demantuj.
kako znam to je moja stvar. i sta mislis kako su oni imperatorisi stradali :)
ja nisam spominjao banovane naloge mada ima tu stvari koje smrde. jer znam da i vi imate ljudi koji su kupovali hakovani. i ti isti se javljaju na ovom forumu kao postenjacine.

lesinarbl
02.04.10, 20:27

znam da vam dva winga samo primirje sprecava da kate ne rade. ako grijesim demantuj.

sta ces kad ovi iz vrha samo nesto pametuju i nece da priznaju da mi njih satrasmo :D

njofra
02.04.10, 20:28
Pricaj momcino pricaj ko u badu koristi hakovani gold ionako mlatis praznu slamu od pocetka a koliki si igrac govori to sto ostavljas of u selu a sto se pive tice dabogda junace ti to smijes pit mislim da ti mama neda nista jace od mlijeka

Decimus Maximus
02.04.10, 20:31
Pricaj momcino pricaj ko u badu koristi hakovani gold ionako mlatis praznu slamu od pocetka a koliki si igrac govori to sto ostavljas of u selu a sto se pive tice dabogda junace ti to smijes pit mislim da ti mama neda nista jace od mlijeka

ti si nesto nervozan :D

cecen
02.04.10, 20:55

neznam ti ocito nisi upucen u stanje a sto se tice moga ofa procitaj moj post ali ne ovaj ni onaj prosli ja dok sam igrao na tom acc ja sam i posto po forumu neigram vec duze vrijeme na svome nalogu povukao sam se jer nemam vremena za travijan jebiga radi se i tako a sto se pive tice mene je mama sa pivom zadojila tako da piva tece mojim venam a ti malo manje budi nervozan neznam dali su te to ovi moji saigraci toliko zaplsili ili mi se to samo cini ali staces i treba da se plasite i da gledajuci ove logove vasih kucanja opet moram da primjetim da hvali nekih ovnova ili je deff ipak bio prejak pa nisu zagrebali de bolan nemojtekao prosli put da zicate okolo po serveru te ovnove kao na proslom S3 kada ste nas molili da damo jednog ovnara da idete na kugija nemoj da se prica ponovi a sto se mene tice rekao sam docu kada dodju natari imam nekogga posla nedovrsenog sa proslog S3 pa cu ovde da zavrsim to

njofra
02.04.10, 21:34
ti si nesto nervozan :D
Ma buraz kazem ti ne mogu ba varalica koju god igru igram pojavi se neki jado sa kompleksima koji bi da bude faca na laksi nacin hajde fino da se bijemo a suplju na stranu:) sta vam se ofova tice gori ste nego mi hahaha

markov
02.04.10, 21:41
oce li ovaj njofra dobiti ikad ban na ovom forumu zbog vredjanja igraca? nema potrebe da prozivas decimusa... neki ljudi mogu da igraju travijan jos 10 godina pa ce opet biti frustrirana decica... decimus, kgb sa dzony & lady radi odlicno posao... i ima punu podrsku alijanse...

a ko gubi ima pravo da se ljuti, franjo...

njofra
02.04.10, 21:48
oce li ovaj njofra dobiti ikad ban na ovom forumu zbog vredjanja igraca? nema potrebe da prozivas decimusa... neki ljudi mogu da igraju travijan jos 10 godina pa ce opet biti frustrirana decica... decimus, kgb sa dzony & lady radi odlicno posao... i ima punu podrsku alijanse...

a ko gubi ima pravo da se ljuti, franjo...
Hahahaha cuj franjo hahahah jesi logicar moja fawo hahah jbg buraz istina boli

Cossack
02.04.10, 21:58

ja nisam spominjao banovane naloge mada ima tu stvari koje smrde. jer znam da i vi imate ljudi koji su kupovali hakovani. i ti isti se javljaju na ovom forumu kao postenjacine.

Ako ti nesto toliko smrdi kreni od vlastitih nogu... :D Mozda tu pronadjes te "stvari koje smrde" :smijeh:

@ sto se tice optuzbi na racun BAD-a da imaju neke veze sa banovima to je cista izmisljotina! Na proslom S3 su nam svi graditelji WW-ova bili banovani zbog MH-a. Na kraju je Flosh samo rekao, jbg. za*ebali smo, evo malo golda za dusevnu bol. Tada ste svi mudro sutili i klikali svoje WW-ove. Sada kad je lanac varalica presjecen odmah BAD ima nesto s tim! Svima je jasno da NEMA samo je vama ocito mnogo lakse podnjeti sjeb okrivljujuci druge za neki kvazi urotu i govoreci kako su svi protiv vas! :novine:

lesinarbl
02.04.10, 22:02
Ako ti nesto toliko smrdi kreni od vlastitih nogu... :D Mozda tu pronadjes te "stvari koje smrde" :smijeh:

@ sto se tice optuzbi na racun BAD-a da imaju neke veze sa banovima to je cista izmisljotina! Na proslom S3 su nam svi graditelji WW-ova bili banovani zbog MH-a. Na kraju je Flosh samo rekao, jbg. za*ebali smo, evo malo golda za dusevnu bol. Tada ste svi mudro sutili i klikali svoje WW-ove. Sada kad je lanac varalica presjecen odmah BAD ima nesto s tim! Svima je jasno da NEMA samo je vama ocito mnogo lakse podnjeti sjeb okrivljujuci druge za neki kvazi urotu i govoreci kako su svi protiv vas! :novine:

eto vidis a ja znam ko je to rekao i ko nas je prijavio a ti kao ne znas ???

doprex
02.04.10, 22:05
prepao se da mu gg ne ode....ahahahaha a od muke piše i duple postove... :smijeh::smijeh::smijeh:

mislio sam na njofru...

Cossack
02.04.10, 22:07
Ne. :(

njofra
02.04.10, 22:13
Pa u cemu je problem? I treba vas prijavljivat ja bi vas prvi prijavio hahaha ali jbg shvatam to je kompleks manje vrijednosti nisi u stanju nesto regularno postic pa pribjegavas jadnim metodama hahaha zatvor je za vas varalice bolan izvini se jadnim igracima koji uplate 3 km za 15 zlata UBILI STE FEAR PLAY

lesinarbl
02.04.10, 22:24
Pa u cemu je problem? I treba vas prijavljivat ja bi vas prvi prijavio hahaha ali jbg shvatam to je kompleks manje vrijednosti nisi u stanju nesto regularno postic pa pribjegavas jadnim metodama hahaha zatvor je za vas varalice bolan izvini se jadnim igracima koji uplate 3 km za 15 zlata UBILI STE FEAR PLAY

ne vidis nismo mi varali na taj nacin vidis da neznas....mislis ako ste vi uzimali preko por i eroneta a kazes niste varalice onda super..........

e da ko nas je sjebo pa jedan clan vase saveznicke ally koji se zakucao i od silne muke nas prijavio ....al samo one koji imaju neki off!!!

zasto ja nisam banovan????ponavljam uzimao sam to zlato i javno kazem da svi znaju !?!?!?!??!

sars
02.04.10, 22:27
Samo da javim da PRIZNAJEM. Haher sam koji je 1. (čitajte jednom ) Kupio hackovani GOLD a prije toga sve gospodski. :mudrac: I igram opet - doduše ne na svom acc , i kupujem opet Gold - doduše ne hackovani :lakunoc: i mislim da je smešno prepucavati se sa onima koji znaju ko je prijavio SK za gold i ofiraju neku prepoštenost i ljudskost - osobine koje ne posjeduju ... Banana ce biti , napada ce biti , sikira sa leđa ... ali i to je igra ... I Shomac tebra ... ne moraju oni ni priznati da znaju ko je krtica i cicpi pa valja i roštilja banane okolo ... bitno je da mi znamo ... a ako Bog da biće prilike da ga posjetimo ...
A ove promaje što neke šupljake udaraju po Decimusu i Sevi neka odu pa se montiraju u neki poljak , pa ganola istresu svo njesra što u sebi drže ... Ti likovi su od vas kilometrima daleko u igri ,,,

I da pozivam svu raju Traviana bez obzira na ally i boju dvanestopalačnog crijeva na JACK DANIELS party ... Nedelja club Padrino ...

Od mene hostese i nagrade ... :gladnisejo:

sars

Cossack
02.04.10, 22:29

Nemoj tako, nije kriv lopov vec onaj ko ga je prijavio... :mudrac:

njofra
02.04.10, 22:39
ne vidis nismo mi varali na taj nacin vidis da neznas....mislis ako ste vi uzimali preko por i eroneta a kazes niste varalice onda super..........

e da ko nas je sjebo pa jedan clan vase saveznicke ally koji se zakucao i od silne muke nas prijavio ....al samo one koji imaju neki off!!!

zasto ja nisam banovan????ponavljam uzimao sam to zlato i javno kazem da svi znaju !?!?!?!??!
E tako te volim fino priznas varalica sam bezmud sam hocu na laksi nacin da pobjedim i to je to. A to za nas gold buraz 200 minimum sam ja dao tako da to sta pricas??? Rekoh ti usrali ste fair play snjesko bujrum dodji

haris_20_
02.04.10, 22:53

moj decmiuse sto ne napisa da je cecenu otislo pola offa neku noc ....
ccc

Maximian
02.04.10, 22:54

Ma nije to posteno svakako al jbga ako su se ljudi snasli tako neka su, ko god moze od naroda da zezne drzavu ili strance ima moj glas :DDD

al Njofra gdje si ti engleski ucio jbte :D

njofra
02.04.10, 23:01
Ma nije to posteno svakako al jbga ako su se ljudi snasli tako neka su, ko god moze od naroda da zezne drzavu ili strance ima moj glas :DDD

al Njofra gdje si ti engleski ucio jbte :D
Hahaha cugno malo cecen bujrum ima pive u ssh

Maximian
02.04.10, 23:03
Hahaha cugno malo cecen bujrum ima pive u ssh

jel to direktno javljanje iz staba vrhovne komande BAD-a, vidim ja tesko vam pravo sto off gine :D

Cossack
02.04.10, 23:05
jel to direktno javljanje iz staba vrhovne komande BAD-a, vidim ja tesko vam pravo sto off gine :D

hehehehe gine ali vi se izgleda svojski trudite da nas prestinete ;)

http://travilog.org.ua/ba/1753895/c2315877b402a42cea31701f487857d0/2/1

:oops:

njofra
02.04.10, 23:46

hahaha ma pusti ba to oni hoće da se riješe minusa hahaha

kodex
02.04.10, 23:47
hahaha ma pusti ba to oni hoće da se riješe minusa hahaha

Ma jok, prestali su igrat na tom nalogu nemaju vremena , obaveze...
HAHAHHAHAHAHAHAHAH

doprex
02.04.10, 23:59
hehe jest ovo i neki off...samo da vam kažem za ovaj dio servera stvarno slabi offovi...ima par igrača koji su imali dobre ofove i naravno ovih 5 banovanih...

igor_w
03.04.10, 00:08
znas li ti doprex zasto plavusa navija za zvijezdu

lutajuci_udarac
03.04.10, 00:44
de badare pomalo s tim komentarima može ko pomislit da ste teže poštenjacine ...
čistite svoju avliju,

njofra opet si poceo držat predavanje za koga je piva a za koga nije, ccc

PuPeto
03.04.10, 00:56

kad si vec spomenuo tu temu haj reci meni kako su ti imperatoresi stradali

Decimus Maximus
03.04.10, 01:04
kad si vec spomenuo tu temu haj reci meni kako su ti imperatoresi stradali

to je bar jednostavno. otkrili gdje su i onda uslijedio napad.
kako smo ih nasli to vi morate saznati. prosto :)

_WOLLF_
03.04.10, 01:30
a ljudi ubise forum sa ovim ko je lopov, a ko nije...

soe sta bi sa one austrije ???'
gdje se ona ono nalazi, ja je ne mogu nikako da nadjem u imeniku :kava:

cecen
03.04.10, 01:30

HAjd samo se ti tjesi :lol2: znam ja kako je to ali nema veze ko zna mozda se i utjesite

Ko vas dijo neda cika cecen svojih bedaja nisam vam ja kjiv sto ste dobili po :sejofloosh2:
pa sada se pojedoste od muke hajd pjoce cim server zavrsi i cika cecen vam pokaze kako se WW pjavi :dzemila::dzemila::dzemila:

Cossack
03.04.10, 01:43
HAjd samo se ti tjesi :lol2: znam ja kako je to ali nema veze ko zna mozda se i utjesite

Ko vas dijo neda cika cecen svojih bedaja nisam vam ja kjiv sto ste dobili po :sejofloosh2:
pa sada se pojedoste od muke hajd pjoce cim server zavrsi i cika cecen vam pokaze kako se WW pjavi :dzemila::dzemila::dzemila:

Malo si nam i zatupio od silnog klikanja :(

lolek
03.04.10, 03:38

nije to od klikanja ...

nego od tocene pive... :D

cecen
03.04.10, 06:11

uh naso mi se ko ce mi reci pa ti klikas danonocno ali pop heeheh :tres:

njofra
03.04.10, 07:15

Đe si specijalac nisam te prepoznao, zar ne reče ti da ne igraš???? A s obzirom da nam Anakin nije tu boga mi ću ja morat da pjevam:) Čik pogodi šta imam za večeruu... off u seluuuu...off u seluuu njam njam njam njma:)

cecen
03.04.10, 07:58
Đe si specijalac nisam te prepoznao, zar ne reče ti da ne igraš???? A s obzirom da nam Anakin nije tu boga mi ću ja morat da pjevam:) Čik pogodi šta imam za večeruu... off u seluuuu...off u seluuu njam njam njam njma:)

Nigram naravno moj acc je tu ali ja nisam na njemu jebiga dali mi slobodno da odmorim i j amalo do WW a onda eto mene ali bogami ako se vi tako nastavite kucati necete me tada moci napasti i da pravite ovnove trebace vam hehe

SA DOLASKOM NATARA ETO I MENE :mig:

haris_20_
03.04.10, 09:32
Nigram naravno moj acc je tu ali ja nisam na njemu jebiga dali mi slobodno da odmorim i j amalo do WW a onda eto mene ali bogami ako se vi tako nastavite kucati necete me tada moci napasti i da pravite ovnove trebace vam hehe

SA DOLASKOM NATARA ETO I MENE :mig:

jara znas da te gotivim mislim da imam i tvoj br .... ali moram ti reci da sam ti ja roknuo ono pola offa:D
ipak igramo se samo :D

Grofaz
03.04.10, 11:25
jara znas da te gotivim mislim da imam i tvoj br .... ali moram ti reci da sam ti ja roknuo ono pola offa:D

Bila su dva acc-a u napadu na cecenov off,a tvoj nije bio među njima ;)

MeMobscene
03.04.10, 11:58
Samo da javim da PRIZNAJEM. Haher sam koji je 1. (čitajte jednom ) Kupio hackovani GOLD a prije toga sve gospodski. :mudrac: I igram opet - doduše ne na svom acc , i kupujem opet Gold - doduše ne hackovani :lakunoc: i mislim da je smešno prepucavati se sa onima koji znaju ko je prijavio SK za gold i ofiraju neku prepoštenost i ljudskost - osobine koje ne posjeduju ... Banana ce biti , napada ce biti , sikira sa leđa ... ali i to je igra ... I Shomac tebra ... ne moraju oni ni priznati da znaju ko je krtica i cicpi pa valja i roštilja banane okolo ... bitno je da mi znamo ... a ako Bog da biće prilike da ga posjetimo ...
A ove promaje što neke šupljake udaraju po Decimusu i Sevi neka odu pa se montiraju u neki poljak , pa ganola istresu svo njesra što u sebi drže ... Ti likovi su od vas kilometrima daleko u igri ,,,

I da pozivam svu raju Traviana bez obzira na ally i boju dvanestopalačnog crijeva na JACK DANIELS party ... Nedelja club Padrino ...

Od mene hostese i nagrade ... :gladnisejo:

sars

hajde dobro sve, ali hostese?!?! :) gdje je to? :D

Stoner R.
03.04.10, 12:06
Primirje i travian plus... jer nova godina je pred vratima :hohoho:
Neko se za*ebao...

daco 9
03.04.10, 12:16
Primirje i travian plus... jer nova godina je pred vratima :hohoho:
Neko se za*ebao...
i ja kazxem ^^

lolek
03.04.10, 12:19

ma hare brate sve ti oprastam u cecenovo ime...nije on zlopamtilo...
sad ce jos malo vrijeme rostilja i pive pokraj vrbasa...pa ce biti onih koji bi naletili malo...
ups neki su i vec poceli.... :)

a ono kucanje od acoddd je najperfektinije koje postoji....to se zove kucanje....
da ne posla cova onih 150 paladina u napad ne prodje nista....

P.S. dabogda roknuo i moju polovinu offa ..... :D

soe
03.04.10, 17:56
vecina prepucavanja ovdje se svodi na to kako su u sk uzimali hackovani gold i kako zbog toga nisu dobri igraci. u principu to je totalno besmislena izjava, jer je ovdje fakticki pokazano da kad imaju golda oni znaju igrati, kao sto su i tetejci pokazali da mogu opstati bez golda i u krajnjem slucaju da kreveti nemaju blage bez obzira na to imaju li zlato ili ne :biggrin: :biggrin:

p.s. sretna nova...ova 2010.proleti furiozno :biggrin: :biggrin:

Cossack
03.04.10, 18:08
vecina prepucavanja ovdje se svodi na to kako su u sk uzimali hackovani gold i kako zbog toga nisu dobri igraci. u principu to je totalno besmislena izjava, jer je ovdje fakticki pokazano da kad imaju golda oni znaju igrati, kao sto su i tetejci pokazali da mogu opstati bez golda i u krajnjem slucaju da kreveti nemaju blage bez obzira na to imaju li zlato ili ne :biggrin: :biggrin:

p.s. sretna nova...ova 2010.proleti furiozno :biggrin: :biggrin:

hahahaha bravo soe analiticaru/poperu nas! :D kad ce to drugo selo??? :P

soe
03.04.10, 18:10
kad bude sudjeno defferu :biggrin: :biggrin:

doprex
03.04.10, 22:31
znas li ti doprex zasto plavusa navija za zvijezdu

Ma ajde ta fora je isfurana davno...a sada ćeš reći da nisam u pravu...da ljudi sa 20 sela nemaju kako treba off-a...Mislim jakog...još sa artovima...De vrati se malo unazad i vidi ostale ofove bez artova...U ovom dijelu igre...

Ann1
04.04.10, 11:13
Arkadius nije vidjen mozda on ima nesto:) Il njega cuvaju za WW:P

daco 9
04.04.10, 11:18
Христос Васкрсе :) Само за Хришћане! Немојте се увриједити остали.

BetOn_Sa
04.04.10, 11:40
Sretan Uskrs-Vaskrs svima koji slave.

lesinarbl
04.04.10, 12:41
http://4travian.org/log/91091246ad814b17cea0596b86458263

kazu ljudi da postavim ovo

Arcadius
04.04.10, 13:46
Arkadius nije vidjen mozda on ima nesto:) Il njega cuvaju za WW:P

Ma slab sam ja...samo deff pravim :D

shegalo
04.04.10, 14:08
http://4travian.org/log/91091246ad814b17cea0596b86458263

kazu ljudi da postavim ovo

šomi ba, znamo mi da ti je propaganda jača strana, a što bolan ne stavi kako čečenu nastrada off u dolini :)

lesinarbl
04.04.10, 14:13
šomi ba, znamo mi da ti je propaganda jača strana, a što bolan ne stavi kako čečenu nastrada off u dolini :)

hahaha pa sigurno sto i neznam da je zagino hahah daj da vidim haha :)

Cossack
04.04.10, 14:34
hahaha pa sigurno sto i neznam da je zagino hahah daj da vidim haha :)

neka ti cecen posalje, on je bio zrtva nasilja :D cudi me da od tebe nisu trazili i taj log da postavis :razmislja:

cecen
04.04.10, 19:38
neka ti cecen posalje, on je bio zrtva nasilja :D cudi me da od tebe nisu trazili i taj log da postavis :razmislja:

de stvarno i ja bi volio vidjeti to svoje stanje ofa hehe :haha::haha: papuco jedna hehehe

lesinarbl
04.04.10, 21:27
de stvarno i ja bi volio vidjeti to svoje stanje ofa hehe :haha::haha: papuco jedna hehehe

ej cecen evo sad sam se sa damirom cuo na mob i priznao mi je da ih deremo i da ih satrasmo ...:)

sta ti kazes ?:D

cecen
04.04.10, 21:30
jebo i mene su zvali jos mi rekose da smisljaju kakko da me iskataju ali mislim da nemaju jos uvjek kata dovoljno da nuliraju ali manje vise nema veze jaka steta kad i onako negram dok nedodju natari a onda cemo da klikamo malo danonocno vratice se cecen ali na koji nik i na koji WW neka to damir i ekipa procjene opet sutra moram da nestanem javim se ja cisto da me ne zaborave:tuga::tuga::tuga::tuga:

haris_20_
04.04.10, 22:32
ej cecen evo sad sam se sa damirom cuo na mob i priznao mi je da ih deremo i da ih satrasmo ...:)

hahaha :D ma damir na veceras na kafi sa pergamentom !!! uh nebi vam bio u kozi hahahaha:predaja:

PRAVNIK
04.04.10, 22:35
Ma slab sam ja...samo deff pravim :D

ma ja ti si onaj poznati deffer sa ba2:D
tatoo ovo ono :D

cecen
04.04.10, 22:49
hahaha :D ma damir na veceras na kafi sa pergamentom !!! uh nebi vam bio u kozi hahahaha:predaja:

znaci najebali smo ponovo ode reci da prave deff hehe pre nego sto ponovo nestanem na 20 dana sa ovog foruma hehe:D i sa travijana narvno

haris_20_
04.04.10, 22:58
znaci najebali smo ponovo ode reci da prave deff hehe pre nego sto ponovo nestanem na 20 dana sa ovog foruma hehe:D i sa travijana narvno

ma sve je to ok nego opet ja moram prvi ici :(

cecen
04.04.10, 22:59
staces tako ti je to:predaja::predaja::predaja:

Grofaz
04.04.10, 23:32
ma sve je to ok nego opet ja moram prvi ici :(

Haj ne brini,nakon tog napada nećeš dugo vremena ići prvi :D

njofra
04.04.10, 23:56

derete derete:) pozdravite mi snješka jučer je nešto bio slabe volje:zgazio::zgazio::zgazio:

lesinarbl
05.04.10, 00:05
derete derete:) pozdravite mi snješka jučer je nešto bio slabe volje:zgazio::zgazio::zgazio:

ha ha ha ha pozdravicu hahahahahaha:D

Cossack
05.04.10, 00:35
ha ha ha ha pozdravicu hahahahahaha:D
treba li ti opet logova ili si upucen u situaciju? :D

Ann1
05.04.10, 05:22
Ma super ste, moze autogram? I 40 km za dusevnu bol sto nam nanosite! :P

kodex
05.04.10, 14:24
Ma super ste, moze autogram? I 40 km za dusevnu bol sto nam nanosite! :P

Moze, nije frka, al u goldu od cvjetka i kompanije :P

Straight Flush
06.04.10, 09:59
Cik pogodite ko se vratio na ba1? xD
UGR ponovo kolje,pade jos jedan starijesina :D :D
Pozdravlja vas Wanted sa acc-a ...
Necu jos ipak reci koji,ali zakucavate se na njemu danonocno:lol3:

_WOLLF_
06.04.10, 11:37
mislim da je sinoc bilo zakucavanja na vlastiti deff...
kad pogledate malo ko je u braniocima sedmice onda je sve jasno... :lol3::lol3:

Straight Flush
06.04.10, 19:03
Hahaha,pa nije ni meni jasno otkud svi oni malci u deff statistikama xD

markov
07.04.10, 00:32
koliko je GG palo danas?

_WOLLF_
07.04.10, 00:45
koliko je GG palo danas?

evo gledam :dzemila: ... 1,2 .. sta je ovo sa kugle.. ovo je neka greska sigurno :blowup:

Straight Flush
07.04.10, 08:55
Novo lice je u napadacima:

9. UGR 7248

Stoner R.
07.04.10, 11:34
BADare medjusobno ratuju.
Pametno, nema sta.
:morgen:

lesinarbl
07.04.10, 19:47
BADare medjusobno ratuju.
Pametno, nema sta.
:morgen:

znao sam ja sta ce biti ......kad ove vodje samo sebe gledaju :):oops:

dinGospo
07.04.10, 20:30
znao sam ja sta ce biti ......kad ove vodje samo sebe gledaju :):oops:

dje's ba na vodje :D

Grofaz
07.04.10, 20:31
Ako kojoj badari treba pomoć da sruši drugog BAD-ovca,nek se javi nama u SK pa da koordiniramo napade :lol:

dinGospo
07.04.10, 20:32
Ako kojoj badari treba pomoć da sruši drugog BAD-ovca,nek se javi nama u SK pa da koordiniramo napade :lol:

hajd predji kod nas, pa cemo javiti :biggrin:

Grofaz
07.04.10, 20:35
hajd predji kod nas, pa cemo javiti :biggrin:

A kojoj ti frakciji pripadaš unutar BAD-a?Jesi li među pobunjenicima,ili si čuvar režima?:D

Ann1
07.04.10, 21:37
Kazu damir se povlaci zbog stresa i zbog previse konzumacije bensedina, diezepama, trodona aka tramadola i ostalih hemijskih srestava za smirenje... Sam ti rekao da ides naturish a ti hoces tesku masineriju eto ti sada...

njofra
07.04.10, 21:49
Kazu damir se povlaci zbog stresa i zbog previse konzumacije bensedina, diezepama, trodona aka tramadola i ostalih hemijskih srestava za smirenje... Sam ti rekao da ides naturish a ti hoces tesku masineriju eto ti sada...
Sinko nadji djevojku idi radi sta kreativno hahahahaha

lesinarbl
07.04.10, 21:50

postaje dosadno nesto se sprema unutar BAD ally ....sigurno su zaratili medjusobno :lol2:

koliko su samo prijetili :( nastao je MUK kako je SK pokazala kako se igra sa amaterima :D

jao boze ko se sjeca kako su samo bili opasni i govorili kako se SK plasi njih i kako su nas plasili da ce nas napasti :(

ajde damire sidji sa vlasti ko i ja nek prava igra pocne nisi vise uticajan :D:heduan2:

Ann1
07.04.10, 22:43
Sinko nadji djevojku idi radi sta kreativno hahahahaha

Dok ja karam gastafajterke ti klikces travijan tako da shhh...

Damir-75
08.04.10, 00:53
chupchik, pa zar je teško procitati pravila igre :brao2::brao2::brao2:

http://help.travian.com/index.php?type=faq&mod=508

Drugi pasus, prva recenica

PS Sto su jebeni ovi ludjaci :)

shegalo
08.04.10, 01:18
Takodjer, poručio bih još ovim tetejcima da pokušaju nešto sami napravit, ovako se samo još i ofiraju, po ko zna koji put.

:smijeh::smijeh::smijeh:

I naravno, čestitke SK za večerašnje poteze, lijepe akcije, ja sam ih doduše i predvidio, mada kasno. :)

syler
08.04.10, 01:23
chupchik, pa zar je teško procitati pravila igre :brao2::brao2::brao2:

http://help.travian.com/index.php?type=faq&mod=508

Drugi pasus, prva recenica

PS Sto su jebeni ovi ludjaci :)

Ma samo kad ste mi vi srecni i imate razloga za smeh :) Evo ako treba ja cu opet da zaorem neku livadu :)

Nego ne rece nista KGB-u?! I on danas krenuo po artefakt samo izgleda da je uzeo :brao2::brao2::brao2: Sto se mene tice moj off je i dalje opasan za vase cropove. Badare cuvajte se i budite mi slozni. Voli vas vas syler :hugg:

shegalo
08.04.10, 01:27
Ma samo kad ste mi vi srecni i imate razloga za smeh :) Evo ako treba ja cu opet da zaorem neku livadu :)

Nego ne rece nista KGB-u?! I on danas krenuo po artefakt samo izgleda da je uzeo :brao2::brao2::brao2: Sto se mene tice moj off je i dalje opasan za vase cropove. Badare cuvajte se i budite mi slozni. Voli vas vas syler :hugg:

Vjerovao ili ne, imamo. :) Samo ti ori, valjda će neko i da popravlja :)

Damir-75
08.04.10, 01:44

Ovo tvoja ideja bila????

Opet taj ludjak, ko ga izmisli :subjezakon::subjezakon::subjezakon:

syler
08.04.10, 01:52
Ovo tvoja ideja bila????

Opet taj ludjak, ko ga izmisli :subjezakon::subjezakon::subjezakon:

Prvo ste se imali problema sa viskom vojske - to ste resili kod mene, haracha, bad boysa, d1ve4sity... Posle je kod vas nastao problem sa viskom zita - to vam ja resavam svakodnevno, pa eto ostao vam jos problem sa viskom artefakta pa rekoh i to da vam pomognem. U svakom slucaju kraci ste za jedan a za ovaj drugi bice popravni. Ajd samo kazite da nisam drug :zivio:

shegalo
08.04.10, 01:55
Prvo ste se imali problema sa viskom vojske - to ste resili kod mene, haracha, bad boysa, d1ve4sity... Posle je kod vas nastao problem sa viskom zita - to vam ja resavam svakodnevno, pa eto ostao vam jos problem sa viskom artefakta pa rekoh i to da vam pomognem. U svakom slucaju kraci ste za jedan a za ovaj drugi bice poravni :zivio:

Pa baš si nam dobre duše :) rješavaš nas svih problema :)