PDA

View Full Version : Napad: Enter [DM-RM™] vs. Haubica [FF@FF X]

Obijeliks/DM
23.11.09, 14:46
Evo samo malo da pokazem da vas "neunistivi" Haubica nije takav kakvim ga smatrate...Moj off nije bas nesto ali to je samo iz obicnog sela pa mi je i onako smetao i bezze trosio zito...Pravi off se klika u gg-u....I da napomenem napad je isao preko 14h a za tih 14h se mogao skupiti vrlo, vrlo dobar deff...Ali da ne odugovlacim evo vam log pa sami procjenite...

http://travilog.org.ua/ba/4627384/655f867e4a1eb9bebbef641636b170b8/1/1

;)

Srdjan
23.11.09, 20:45
Nista posebno ... Nema razloga da iko sprema cheku radi offa u kojem uopste nema kata ... :)

area
23.11.09, 20:49
solidna vojska za jednog teuta koji stalno farma i radi vojsku ;)
deff pre mali posto je napad putovao 14 sati.

nema kata :aaaa:

Obijeliks/DM
23.11.09, 21:03
solidna vojska za jednog teuta koji stalno farma i radi vojsku ;)
deff pre mali posto je napad putovao 14 sati.

nema kata :aaaa:

Moras skontati koliko bi napad isao da su isle i kate!!!Nije se isplatilo slati kate...

;)

Nevermind
23.11.09, 21:26
svaka cast na off-u samo naprijed ;D ne obaziri se na ove sto dzaba pricaju a oni kladim se da nemaju ni ovoliko off-a u svom selu a kate ce doc :D :D :D

Obijeliks/DM
23.11.09, 21:34
Ma ove batine i to sam samo koristio za farmanje ali jbg. Hubica mi poce farmati gg 15 crop i ja mu lijepo send poruku da prestane napadat da se bezze ne kacimo i stvaramo probleme ali on ne odg. na poruku pa ja reko ajd da mu malo prodjem kroz selo da vidim kakav je i eto ovo se nadje u selu....

;)

soe
23.11.09, 21:55
prosao napad, al nista pametno uradio nije...u principu ovo je veci gubitak za napadaca, tako da ne kontam poentu samog napada :biggrin:

Obijeliks/DM
23.11.09, 22:08
prosao napad, al nista pametno uradio nije...u principu ovo je veci gubitak za napadaca, tako da ne kontam poentu samog napada :biggrin:

Iskreno meni je bilo vazno da posaljem napad...A sta ce se desiti to me nije bas toliko ni brinulo...Ja i da sam se zalijepio i da nisam vidio sta se nalazi u selu ja sam uradio ono sto sam htio a za sto pola servera nema m**a jer se boji za svoju g***cu...

A sada pozz i cuvaj mi se...

;)

zam3
24.11.09, 00:11
ma samo opusteno sto se tice napada vise je bilo smesno nego sto je bio napad

Ja!
24.11.09, 01:38
Zam hocemo da stavljamo acc na brisanje? :)

A mi koliko smo se zabrinuli za napad qq majko :) Sve nismo mogli da spavamo :))))

P.S. Ipak svaka cast napadacu! Ode mu ceo off :)

Grac
24.11.09, 07:45
Evo samo malo da pokazem da vas "neunistivi" Haubica nije takav kakvim ga smatrate...Moj off nije bas nesto ali to je samo iz obicnog sela pa mi je i onako smetao i bezze trosio zito...Pravi off se klika u gg-u....I da napomenem napad je isao preko 14h a za tih 14h se mogao skupiti vrlo, vrlo dobar deff...Ali da ne odugovlacim evo vam log pa sami procjenite...

http://travilog.org.ua/ba/4627384/655f867e4a1eb9bebbef641636b170b8/1/1

;)

lepo si ovo pokazo forumu, a zaboravio si rec da offa nemas nigde, osim u tom selu, jer te svugdje rokam, to si presutio??? bas me zanima sad kad mi sjedne napad oces li onda i to pokazat svjetini, kako si izgubio sav off!!!

a sad razlog zasto nisam postavio deff:

1. jel ima smisla micanja deffa ako nisu kate
2. fejko mi je ostala sela

al dobit cete ovde nastavak njegovih neuspjelih napada, a sad majstore uzivaj

gogi
24.11.09, 08:03
P.S. Ipak svaka cast napadacu! Ode mu ceo off :)

A i tebi deff od "robova" iz winga:D

dobar napad,cestitke!

Obijeliks/DM
24.11.09, 08:07
lepo si ovo pokazo forumu, a zaboravio si rec da offa nemas nigde, osim u tom selu, jer te svugdje rokam, to si presutio??? bas me zanima sad kad mi sjedne napad oces li onda i to pokazat svjetini, kako si izgubio sav off!!!

a sad razlog zasto nisam postavio deff:

1. jel ima smisla micanja deffa ako nisu kate
2. fejko mi je ostala sela

al dobit cete ovde nastavak njegovih neuspjelih napada, a sad majstore uzivaj

Hahahahaa...Ti mene rokas??One 3-4 pljacke mog crop-a sa do 50 batina ti nazivas rokanjem??Pa brate dragi ako je to za tebe rokanje ti si onda ka*ina od igraca....A brate dragi samo ti navrati kod mene kad god pozelis ja cu uvijek lijepo ugostiti...

A ajde ba spremaj taj deff u 07. da se zalijepim i onako mi mi treba zita....

Malo si isfoliran, ja sam mnogo VISHE, kad uzimas me usta BRATE MOLIM MALO TISE :)

Ja!
24.11.09, 08:46
Hahahahaa...Ti mene rokas??One 3-4 pljacke mog crop-a sa do 50 batina ti nazivas rokanjem??Pa brate dragi ako je to za tebe rokanje ti si onda ka*ina od igraca....A brate dragi samo ti navrati kod mene kad god pozelis ja cu uvijek lijepo ugostiti...

A ajde ba spremaj taj deff u 07. da se zalijepim i onako mi mi treba zita....

Malo si isfoliran, ja sam mnogo VISHE, kad uzimas me usta BRATE MOLIM MALO TISE :)

:) Pobedio si, za sta ti treba zita? Za razmenu na pijaci :P :ahahah:

Decko decko, jos leba ti da jedes da naucis ovo da igras.

Obijeliks/DM
24.11.09, 08:51
:) Pobedio si, za sta ti treba zita? Za razmenu na pijaci :P :ahahah:

Decko decko, jos leba ti da jedes da naucis ovo da igras.

Hahahahaa....Navrati kod mene pa ces da vidis za sto mi treba zita :P

A brate dragi ja kad sam igrao ovu igru zvanu travian ti si pitao sta onaj ciko radi....De mi pojasni kako ovakav off moze napraviti jedan amater koji nezna igrati?!

http://4travian.org/log/f86dc8a03b18524c196dc2f02dd0dca7

:predaja:

EDIT: Izvinjavam se mod-ovima sto stavljam log sa ba4 servera ali moram ovom pametnjakovicu pokazati ovaj log....

;)

Ja!
24.11.09, 08:53

A brate dragi ja kad sam igrao ovu igru zvanu travian ti si pitao sta onaj ciko radi....De mi pojasni kako ovakav off moze napraviti jedan amater koji nezna igrati?!

Vidi se da trebas da ucis :) :) :) Polako ima vremena.. :) Ako ti zoves ovo offom onda svaka cast :)

P.S. Imas tutorijale negde po forumu pa citaj :)) :bup: :ahahah:

LuLu-ba
24.11.09, 08:56
A i tebi deff od "robova" iz winga:D

dobar napad,cestitke!

Koga smatras robovima? Jel ti znas uopce sta znaci rijec rob? U nasim wingovima niko nije prisiljen da bude..tako da nisu robovi..postoje off i deff igraci...a ako je neko deff onda je i logicno da salje deff..

Ti se bas onako nasao pametan da komentarises...

I bolje ti je da klikas i opustis se malo...:violina:

Obijeliks/DM
24.11.09, 08:56
Vidi se da trebas da ucis :) :) :) Polako ima vremena.. :) Ako ti zoves ovo offom onda svaka cast :)

P.S. Imas tutorijale negde po forumu pa citaj :)) :bup: :ahahah:

Izvini momak ovo nije off??

Daj mi molim te ti svoj neki log sa svojim off-om sa proslih servera ako si ih uopste igrao...

Ja!
24.11.09, 08:57
Izvini momak ovo nije off??

Daj mi molim te ti svoj neki log sa svojim off-om sa proslih servera ako si ih uopste igrao...

Ne, ovo je meni prvi server :( A jel ti to sporedni off ako jeste onda ok! :D

Obijeliks/DM
24.11.09, 09:01

Ma brate necu se sad prepirat tu s tobom...Ako imas muda navrati kod mene da te vidimo...

A sada pozz i sretno u nastavku igre... ;)

lutajuci_udarac
24.11.09, 09:03

sporedni off može biti mnogo veci od glavnog :)
mislim da znaš kako to vec ide tako da ti ne moram crtat :D

Ja!
24.11.09, 09:04
Ja se ne prepirem! I gde da svratim kod tebe, u krop? Doci cu kad sklonis def :) A ja cu znati kad si ga sklonio Buahahhahah :)

Obijeliks/DM
24.11.09, 09:06
Ja se ne prepirem! I gde da svratim kod tebe, u krop? Doci cu kad sklonis def :) A ja cu znati kad si ga sklonio Buahahhahah :)

Hahahaaaa....Ma nema ti si vidovit jbt. :ahahah:

Ja!
24.11.09, 09:06
sporedni off može biti mnogo veci od glavnog :)
mislim da znaš kako to vec ide tako da ti ne moram crtat :D

Da al onaj off je za sporedni, trebalo bi da ima bar 50% veci ako ne i vise.. :)

Hahahaaaa....Ma nema ti si vidovit jbt. :ahahah:

Moguce :) Sve je moguce :)

Srdjan
24.11.09, 13:18
Korsnici Obijeliks/DM i Ja! su banovani na 2 dana zbog spamanja u pdf HOF ...

griwa
24.11.09, 14:47

EDIT: Izvinjavam se mod-ovima sto stavljam log sa ba4 servera ali moram ovom pametnjakovicu pokazati ovaj log....

;)

Mislim kad vec stavljas log sa s4 da bi trebo navesti da to nije off sa tvog acc...tvoj acc je propo i napustio si ga nakon 4/5 servera i onda te pravi federer primio na svoj akaunt da mu klikces vojsku vjerovatno cuvjeku bilo mrsko...vjerovatno ces reci da pravi federer iliti JM-SB igra i na acc enter mada ja bih reko da on tu samo udje jednom u mjesec dana...

dead
24.11.09, 21:05
Mislim kad vec stavljas log sa s4 da bi trebo navesti da to nije off sa tvog acc...tvoj acc je propo i napustio si ga nakon 4/5 servera i onda te pravi federer primio na svoj akaunt da mu klikces vojsku vjerovatno cuvjeku bilo mrsko...vjerovatno ces reci da pravi federer iliti JM-SB igra i na acc enter mada ja bih reko da on tu samo udje jednom u mjesec dana...

Druze sta se ti odma pravis nesto pametan kad nisi...Ja kada sampresao da igram dual sa Federer-om on je tada pravio off u gg-u 15 cropu i onda smo se dogovorili da napravimo jedno off selo i klikamo off i kate i tako je i bilo...A vise sam ja bio na acc-u i klikao i sve nego Federer jer je momak prezauzet poslom...A i ovdje na ba1 Federer igra s mnom na acc-u i ulazi barem 2-3 puta dnevno na acc...

kad si vec onaj log okacio sto ne okacis i ovaj???

http://travilog.org.ua/ba/6419305/0aaef9156c1ec3de1b16192a1e639102/1/1

Druze postavi bi ali sam prije nego ce proci taj napad dobio ban na forumu sa onim profilom Obijeliks/DM pa se evo sad sjetih nick-a i passa svog starog profila....A vec sam objasnio jednom od tvojih kolega...Tih 510 batina se moze obnoviti za nekih 17h kada je kasarna na 20 lvl. (sto u ovom slucaju kod mene jeste) ali druga stvar ja te batine necu ponovo klikati jer mi one i onako nisu nista znacile samo sam ih koristio ponekad za farmanje i tak....A druze ja za off furam sjekire i vitezove...Batine su dobre samo na pocetku servera za pljacke i nista drugo....

Obijeliks/DM (Enter)

griwa
27.11.09, 18:08
Druze sta se ti odma pravis nesto pametan kad nisi...Ja kada sampresao da igram dual sa Federer-om on je tada pravio off u gg-u 15 cropu i onda smo se dogovorili da napravimo jedno off selo i klikamo off i kate i tako je i bilo...A vise sam ja bio na acc-u i klikao i sve nego Federer jer je momak prezauzet poslom...A i ovdje na ba1 Federer igra s mnom na acc-u i ulazi barem 2-3 puta dnevno na acc...

Druze postavi bi ali sam prije nego ce proci taj napad dobio ban na forumu sa onim profilom Obijeliks/DM pa se evo sad sjetih nick-a i passa svog starog profila....A vec sam objasnio jednom od tvojih kolega...Tih 510 batina se moze obnoviti za nekih 17h kada je kasarna na 20 lvl. (sto u ovom slucaju kod mene jeste) ali druga stvar ja te batine necu ponovo klikati jer mi one i onako nisu nista znacile samo sam ih koristio ponekad za farmanje i tak....A druze ja za off furam sjekire i vitezove...Batine su dobre samo na pocetku servera za pljacke i nista drugo....

Obijeliks/DM (Enter)

sto se tice prvog djela poruke kad si preso kod federera na acc sve je oko vas bilo ocisceno i akaunt razvijen imo je 20+ sela i sve sto si ti radio je bilo kliktanje vojske i slanje resursa tako da tise malo i znam dobro sta pricam...

a sto se tice drugog djela ajd nam negdje pokazi log od tih tvojih vitezova i sikira u koje se uzdas :D ja bih reko da nemas niti jedne sikire niti jednog viteza...i te batine se mogu obnoviti za 17 sati sa kasarnom lvl 20 al kad imas resurse sto sa tobom nije slucaj...sto ne priznas da nisi nista uradio sa napadom na haubicu sem unazadio sebe i jos dodatno dokazo kolko si 'pametan' i razumijes se u travian kad si okacio 'hof' na forum :)...sad ce vjerovatno opet prica kako si to uradio samo jer niko nema m**a da napadne haubicu i tako ta suplja prica bla bla....

Obijeliks/DM
29.11.09, 07:58
sto se tice prvog djela poruke kad si preso kod federera na acc sve je oko vas bilo ocisceno i akaunt razvijen imo je 20+ sela i sve sto si ti radio je bilo kliktanje vojske i slanje resursa tako da tise malo i znam dobro sta pricam...

a sto se tice drugog djela ajd nam negdje pokazi log od tih tvojih vitezova i sikira u koje se uzdas :D ja bih reko da nemas niti jedne sikire niti jednog viteza...i te batine se mogu obnoviti za 17 sati sa kasarnom lvl 20 al kad imas resurse sto sa tobom nije slucaj...sto ne priznas da nisi nista uradio sa napadom na haubicu sem unazadio sebe i jos dodatno dokazo kolko si 'pametan' i razumijes se u travian kad si okacio 'hof' na forum :)...sad ce vjerovatno opet prica kako si to uradio samo jer niko nema m**a da napadne haubicu i tako ta suplja prica bla bla....

Nisam imao vremena da ti prije odgovorim ali evo sad cu...To sto govoris da je acc imao 20+ sela kada sam ja presao da igram dual malo si se zeznuo imao je tacno 17 sela...A druga stvar ako JM-SB bude na forumu nek ti on ovo potvrdi ali ona slabo zalazi ovdje...Taj acc ja vodim od pocetka servera mislim sitter sam bio od pocetka servera i vise sam vremena provodio na acc-u nego JM-SB jer je on bio prezauzet poslom pa tako da nije imao vremena za travian...Pitaj Josipa (Federer-a) ko je bio po cijelu noc na njegovom acc-u gkd je XXI Legion ili kako je vec bio naziv te alijanse otimala 4 Federer-ova sela..Ko je branio ta sva 4 sela tacnije receno u sva 4 sela rusio i gradio dvorac i prebacivao gg da nebi oteli sela...

A da ti odg i na taj tvoj drugi dio poruke..To sto govoris da ja nemam sikir i vitezova druze ako igras ba1 pogledaj Heroje i vidi koja je kod mene jedinica Heroj...Sto znaci da imam i vitezove i sikire i ovnove i kate....A to sto govoris da nemam resurse da mogu naklikati 500....hahaaaKao prvo moja proizvodnja tog sela je na max. tj. po 1250 po satu, druga stvar ima tu i resursa od pljacki a treca stvar kad skontas preko NPC-a podijelis resurse i napravis max. npr. batina od tih trenutnih ressa i zita sto imas u selu...Pa ti sad malo prokontaj..I evo da ti pomognem jedna batina ti kosta 95 drva, 75 gline, 40 zeljeza i 40 zita...

Eto to je to sto sam imao za reci...Ne zelim se vise prepucavati i skretati s teme da nebi dobio opet ban..

Izvinjavam se modovima nece vise biti spama s moje strane garantujem...

;)

griwa
29.11.09, 09:35
oke da ne spamamo vise al bas bih volio da vidim log od tvojih sikira vitezova i kata jer ja provjereno ZNAM ne pretpostavljam vec ZNAM da ih nemas al ajd sad da pustimo suplju kraju :closed:

Wanted iz Hideout
29.11.09, 15:59
Mogu samo reci ovih par stvari:

1.Off je solidna
2.Deff je uzasan,iako imam veliki respect prema Haubici
3.Sta ce deff kad nema kata???

woole
01.12.09, 05:54
Ma dajte ljudi... Pa zar mislite da je ljudima ciji je acc konstantno pljackas sedmice i to sa duplo vise opljackanih resursa od drugoplasiranog, stalo do to malo vojske? A i sa to malo vojske su napravili strasno puno stete napadacu. Ne znam zasto se o ovome uopste povela rasprava...

Grac
01.12.09, 08:26
nije vam se ni pohvalio kasnije sa svojim napadom, zabio 500 bata, nije ubio ni 5% obrane

Obijeliks/DM
01.12.09, 08:31
nije vam se ni pohvalio kasnije sa svojim napadom, zabio 500 bata, nije ubio ni 5% obrane

Hahaaa...Pa druze dragi to je bila navlakusa...Zrtvovati 500 batina da bi se otkrio spijun u alijansi i nije tako lose :D

500=17h
Spijun=Godinu dana

Ima logike zar ne?? :P

Grac
01.12.09, 11:39
hehehhe, imate tolko spijuna u ally da ih ne mogu na prste izbrojat:evil:

mafijs
01.12.09, 12:00
nista poseban napad 1100 batina i jos malo ovamo konjice i pobijo je deff ovamo sav ni kate ni niceg nema obicno farmanje po meni

Icypig
01.12.09, 15:46
Moras skontati koliko bi napad isao da su isle i kate!!!Nije se isplatilo slati kate...

;)

onda covece ne saljes napad....porsto..ubio si mu deff...vaou ali zar mislis da je to ceo deff....razmilsljaj malo

tajsa
01.12.09, 17:37
nemogu da se prestanem smijati hvali se sa 1200 batinara

jadan nebio kad bi ti lik poslao svojih preko 20k vojske nebih znao kuda gonis, nego igra u miru, jos je ranu za bilo kakva povlacenja xD

--asterix-
01.12.09, 23:30
ma jeste da nevolim bas haubicu ali ovo je smesno pri tome saljes heroja a isao si da zakucas batine? malo mi to nema nikakve logike za nekog ko zna da igra jer ako saljes off u 1 pravcu nebildujes heroja jer je neisplatljivo sta da mu nisi polomio ni 2% deffa a ti sve

a jos jedna stvar kao sto su ljudi rekli ti ne da nema sanse da imas TV i kate a o ram da nepricam nego bruka ja neznam dali neko jos ima 500 kata sem mozda 3 igraca na serveru

a posto haubica nema off sta mislite odakle idu preko 2000 kretanja aa da znam POPOM napada

znaci ljudi pazite se jer ako posalje radionicu na vas srusice vam sela ko zna na kojem je levelu ona:)

PS i dalje nevolim haubicu ali sama realan

haubica samo gurajte i dizite pop trebace vam za ovakve :):wutra:

Obijeliks/DM
02.12.09, 16:31
ma jeste da nevolim bas haubicu ali ovo je smesno pri tome saljes heroja a isao si da zakucas batine? malo mi to nema nikakve logike za nekog ko zna da igra jer ako saljes off u 1 pravcu nebildujes heroja jer je neisplatljivo sta da mu nisi polomio ni 2% deffa a ti sve

a jos jedna stvar kao sto su ljudi rekli ti ne da nema sanse da imas TV i kate a o ram da nepricam nego bruka ja neznam dali neko jos ima 500 kata sem mozda 3 igraca na serveru

a posto haubica nema off sta mislite odakle idu preko 2000 kretanja aa da znam POPOM napada

znaci ljudi pazite se jer ako posalje radionicu na vas srusice vam sela ko zna na kojem je levelu ona:)

PS i dalje nevolim haubicu ali sama realan

haubica samo gurajte i dizite pop trebace vam za ovakve :):wutra:

Druze ti ocigledno nemas pojma o ovoj igri...Ako nisi znao moj heroj je bio Batinar sto znaci da sam ga i htio zrtvovati da bi napravio TV za heroja...A u to se i sam mozes uvjeriti pogledaj sta je sad moj heroj pa ce ti bit jasnije ;)

lutajuci_udarac
03.12.09, 13:21
Druze ti ocigledno nemas pojma o ovoj igri...Ako nisi znao moj heroj je bio Batinar sto znaci da sam ga i htio zrtvovati da bi napravio TV za heroja...A u to se i sam mozes uvjeriti pogledaj sta je sad moj heroj pa ce ti bit jasnije ;)

de ne ofiraj se više,
vidiš i sam da si napravio glup potez ,
ako lažeš nas nemoj lagati sebe !

MOD_firecube
03.12.09, 17:40
Tema je zaključana i biće obrisana na zahtjev učesnika u napadu.