PDA

View Full Version : WW

Strane : [1] 2 3 4

BetOn_Sa
01.07.10, 13:30
Dobar dan gospodo suigrači, protivnici, multihunteri, moderatori i ostali :)
Poslije epskih borbi zaraćenih alijansi na ba1 serveru, otpočinje novo poglavlje na ovom serveru. Ljuti protivnici SK&BIHTT, BAD&BNK dobijaju trećeg suparnika pleme zvano Natari, koje prema ovima nema nikakvog respekta već su odlučni da se sami suprostave svima. Međutim u komandnim centrima alijansi SK,BIHTT,BAD, BNK i DM-RM već duže vrijeme postoje planovi da se natarska sela zauzmu i da se u tim selima grade Svjetska čuda. U narednom periodu će se pokazati, koja alijansa je napravila bolji projekat izgradnje i koliko je spremna i sposobna da odbrani svoje Svjetsko čudo.
Pa gospodo spremite svoje arhitekte, zidare, radnike, a pogotovo svoju vojsku da počnete izgradnju vašeg Svjetskog čuda, a ko prvi uspije da završi Svjetsko čudo biva proglašen pobjednikom ovog servera.

PS. Za moderatore: U ime sve normalne raje koji klika ovaj server i ne spama i posta kojekakve gluposti na forum, molim Vas da nam ostavite ovu temu otvorenom kako bi se moglo u građanskom maniru pričati i komentarisati dešavanja vezana za gradnju Svjetskih čuda.
S poštovanjem BetOn

Painkiller
02.07.10, 00:02
Nekako me u svemu ovom oko WW i dolaska Natara bode u oci cinjenica da smo na vrijeme obavjesteni da nam stize drustvo sa WW selima. Nice job! :haha::edis:

BetOn_Sa
02.07.10, 11:09
Hajd da prestanemo sa hvaljenjem i kuđenjem, nego da se vodi kvalitetna diskusija.
Pa da uspostavimo teme:
1. Vaše nagađanje ko bi mogao biti nosilac građenja po alijansama. Vodeći igraći alijansi ako žele mogu nam saopštiti već koga su odredili da bude nosilac njihovog WW-a.
2. Da li SK ima ubjediljvo najveće šanse da osvoji ovaj server, jer imaju prvenstveno Posebni građevinski arhitekt artifakt+Posebno skladište/slučajni cilj artifakt i kakve su šanse alijansama koji nemaju velikog artifakta (BNK i DM-RM).

Za sada ove dvije teme, a lagano nadoći ćemo na ostale :)

Maximian
02.07.10, 12:26
Po meni najvecu sansu ima BNK sa DM alijansom :D

A nama nije do ww-a vec rusimo i dalje:

dok Doberman odmara Djipalo radi, evo jedan ako smijem :

http://travilog.org.ua/ba/3061898/1803c289a41a9329727d8f20da4b0d6a/2/1

Sto se tice nasi ww (BHTT) sela, imat cemo 2, oba ce biti na jednom acc a uskor ce se saznati i na kojem.

Naravno svima puno srece u zidanju i neka pobjedi najbolji :)

Ammar
BHTT

_WOLLF_
03.07.10, 00:27
po meni svi imaju jednake sanse da sagrade ww..
jer ne postoji neka alijansa koja posjeduje veliku nadmoc..

sk je mozda najvise pokazo do sada, ali siguran sam da postoji dosta offova koji se cuvaju za ww..
sk posjeduje poseban gradjevinski art , ali nesto slicno su posjedovali i oni iz TTABAsa na baxu, pa im nije donijelo nesto posebno..

sve u svemu ocekuje nas veoma zanimljivo finale ovog servera..
molio bi bez puno spama u ovoj temi..
kako vidim moderatori su nam odlucili dati sansu.
pa ajdi da iskoristimo..

pozz za sve a posebno za TT D :hugg::hugg:

P.S. u široj sam konkurenciji da gradim ww u TT-u ...:wutra::lol::lol:

karam TNT
03.07.10, 02:33

sk je mozda najvise pokazo do sada, ali siguran sam da postoji dosta offova koji se cuvaju za ww..
sk posjeduje poseban gradjevinski art , ali nesto slicno su posjedovali i oni iz TTABAsa na baxu, pa im nije donijelo nesto posebno..

pa ajdi da iskoristimo..

sto se tice arta od tabsa na baxu :D zavisi sve od kolici ne offa, tabsima nije posluzio jer je bilo previse protivnickog offa(RKCL)! sto se ovoga servera tice ne znam kako stoje stvari sa offom :D

Anakin
03.07.10, 03:17
vidim da vecina misli da sk ima najvece sanse..oni jesu najvise pokazali ali su se i najvise i trosili...ipak ovaj art ima daje veliku prednost...a imaju oni u pricuvi sigurno i poneki zanimljiv off...

sto se tice tetejaca navijam za njih i uvjeren sam da ce pobjediti...

ostali...

???

woole
03.07.10, 03:45
Imam osjecaj da su sve koalicije tu negdje podjednake sto se tice off-a i deff-a ali SK je definitivno pokazao najbolju organizaciju i mislim da je to najbitniji faktor u daljem toku igre, a i artifakt je u nasim rukama tako da mislim da oko pobjednika nece biti puno dileme.

Anakin
03.07.10, 13:31
ja sam uvjeren da ce TT imati najvece offove

_WOLLF_
03.07.10, 13:53
ja sam uvjeren da ce TT imati najvece offove

kako sam upratio malo stanje sa artovima za brzu obuku, mislim da si u pravu..
jedino ako nas ti igraci ne razocaraju.. ali sumnjam u to..

bizmark
03.07.10, 16:06

pa ajdi da iskoristimo..

nije im art donio nista posebno jer ga nisu znali cuvati, jedan off od 100k je probio deff i art je bio preuzet, a jesi vidio kako smo ga mi pametno iskoristili kad smo ga dali sucidialu i stavili 12 mill deffa, nisu zida mogli da okrznu

sto se tice ovoga sr najvise sansi dajem sk-bih tt kolaciji, prvenstveno zbog toga jer mislim da sk ima najbolju organizaciju unutar aly, takodjer imaju nekoliko finih offova koji za 3 mjeseca mogu postati jos veci i bih tt koji sigurno imaju dosta deffa jer nije se puno igraca na njih lijepilo kao i jako puno offova jer imaju fine artova

koalicija bad bnk dm, jel vjerujem da ce dm graditi ww koji ce uci u jednu zajednicku aly, ima takodjer fini sansi za uzimanje sr, sad je sve do taktike

mislim da ce na kraju obadvije strane imate podjednak broj offova ali da ce deff na ovom sr presuditi ko ga bude vise skupio uzet ce sr

soe
03.07.10, 23:33
apelujem na sve vodje vodecih alijansi ovog selvera, da se ujedine i ucine ono sto vjerovatno niko do sada nije nigdje uradio - unistio gg od natara!!! ... e to bi bilo kulj :biggrin:

woole
05.07.10, 13:21
Pa koliki deff je tamo nagomilan? U stvari, da li je uopste moguce da se GG natarski unisti? :D

_WOLLF_
05.07.10, 13:47
ja sam malo guglao o tome, i pronasao sam da oni cak imaju i zamke u svom GG ..
neki tip je napao, i sav off mu je bio zarobljen..
tako da je morao moliti admina da mu ga oslobodi.. :funny::funny:

Fast&Furious
05.07.10, 14:07
ja sam malo guglao o tome, i pronasao sam da oni cak imaju i zamke u svom GG ..
neki tip je napao, i sav off mu je bio zarobljen..
tako da je morao moliti admina da mu ga oslobodi.. :funny::funny:

nisi guglao nego je to bilo na baxu :D

i tako je. . . natari imaju mnooogoooo zamki i po recima floosha treba sva vojska servera da bi se oslobodila vojska iz tih zamki. . . a deffa koliko ima u gg natara nzm :D

cecen
05.07.10, 16:22
Natari veoma fino negdje polovinom servera sam obecao da cu doci sa dolaskom natara pa evo to obecanje sam i ispunijo dosao sam i idemo sada da pokazemo ko je najaci i ko ima najvise volje snage i zivaca takodje ofa i defa da vidimo ko ce na kraju da uzme.

Nadam se samo da ce ovoga puta SK pored svoje superiornosti i sve sile i snage dokazati da ima i znanja za taj poslednji klik:vik::vik::vik:

soe
05.07.10, 21:51
pa valjda nema zamki i deff-a za citav server...a i ako ima opet bi ostalo upamceno!!! :biggrin:

ako pak vodje odluce da se kao pakashi ogluse na ovu ideju i krenu graditi ww, moja prognoza je da komunisti nemaju saMse. mislim da je cia ili tako neka agencija ucinila svoje i kvalitetno razdrmala temelje ove ally...mislim kud dalje od obustave rata :biggrin:

ni kreveti nisu bas neki favoriti...jbg.njima strategiju razvija damir...jel treba dalje :biggrin:

i tako ispade da su najveci favoriti za osvajanje ovi grahovi tetovci. nije da su nesto kvalitetni, nego im trenutno tanka konkurencija :biggrin: nema sad na selveru uws-a i velikih stratega odatle da ih razbiju ko zvechku!!! :biggrin:

mogli bi doduse nesto uciniti i ovi koalicionari DE-REM-ČUNE...mozda ih pederski lobi, koji je ovdje izgleda najjaci, pogura za neogranicene kolicine zlata i cega li vec :biggrin:

eto toliko od mene za sad :biggrin:

floosh
06.07.10, 13:27
Joj što vas volim :) Uvijek mi uljepšate dan. :tnx:

:lovelinux:

Ban skinut.

Straight Flush
06.07.10, 13:47
E sada ce tek poceti biti zanimljivi(ponovo)na ovom serveru,ko,sa kim?To vec znamo...Ali ko ce pobjediti,prognoze?

Ja licno mislim da ce to biti SK,jer mi u ovom trenutku izgledaju najorganizovaniji i najjaci na serveru...

BetOn_Sa
06.07.10, 21:35
Prvo WW selo oteto!
Čestitke BNK alijansi na osvajanju prvog WW sela.

B.N.K. WW
(-78|-93)
Pleme: Gali
Alijansa: BNK 3&4
Vlasnik: ana
Stanovnici: 207

P.S. jeli ana samo privremeno nosilac WW-a ili će do kraja ona klikati do kraja, znate zbog čega pitam :)

KGB
06.07.10, 23:25
dragi moji travianeri i travianerke zelim samo da vas pozdravim i pozelim srecu svim graditeljima..

Neka igra pocne i neka najbolji pobijedi..

toliko od ekipe sa kgb-a idemo nas trojica na more da uzivamo, a vi klikajte dok se ne smorite..

Malo sale nije na odmet, ali sad ozbiljno ovo je bilo i previse od nas, ipak je godina predug period..

SK4EVER

ministarka35
06.07.10, 23:35
dragi moji travianeri i travianerke zelim samo da vas pozdravim i pozelim srecu svim graditeljima..

Neka igra pocne i neka najbolji pobijedi..

toliko od ekipe sa kgb-a idemo nas trojica na more da uzivamo, a vi klikajte dok se ne smorite..

Malo sale nije na odmet, ali sad ozbiljno ovo je bilo i previse od nas, ipak je godina predug period..

SK4EVER

Odpozdrav...svima
Ehhhhh KGB nedo ti bog da ti se desi ono sto se desilo na bax:shy:

KGB
06.07.10, 23:37
Odpozdrav...svima
Ehhhhh KGB nedo ti bog da ti se desi ono sto se desilo na bax:shy:
Ne znam sta je bilo na tom bax-u..

Ali evo obecavam da cu nauciti da plivam i da se necu utopiti na moru..

E.D.O
07.07.10, 23:47
Boze me sacuvaj jesu vas ovi moderatori,administratori i sl. uposlenici doo Travian uriktali da niko nista cio dan nije napisao :) "Dje" soe? Da mu nisu platili da suti ili to banana vrisnula?

Nego,sto se tice sela ,ovih World Wide, vidim sve tece po planu,manje vise?! Mislio sam i ja seb jedno uzet da budem cool ko chupi al nevista mi nije dala rece da cu dvicicu dobit ako to uradim ....:ciscenje:

ZETINOOOOO dje bolan zapelo? Pijemol' mi ove godine?

lp,pejca

soe
08.07.10, 09:52
potplatili su me. rekli su "dachemo ti zlata ko prijateljskim chunama, samo umjereno pishi" i eto sad sam umjeren :biggrin:

a vec sam dao svoju opservaciju i najavio vas tetovce ko favorite...mada sad kad vidim ko je uzeo selo...vi nikad na greskama da naucite :biggrin: doduse nisam pomenuo deltu, pa eto mogli bi i oni uzeti ako ih guslari ne skrshe :biggrin:

balzamico
08.07.10, 10:37
Zelim svim baustelcima puno srece u gradnji WW-a, cuvajte zivce, ne lomite tastature, monitore i ostalu perifernu opremu. Neka bolji pobjedi a definitvno moramo organizovat neko okupljanje kad ovo sve prodje pa da zalijemo osvajanje WW-a nebitno ko pobjedi.
sretno svima i zelim vam fer i korektnu igru :PC:

woole
08.07.10, 18:22
Ma ja sam josh uvijek siguran da je pobjednik SK, a sad s kojim WW-om to ne bih znao reci. Ali sve ce josh da se vidi, pretpostavljam da kreveti i koalicioni partneri im, medjunozni bolovi, imaju pokojeg keca u rukavu. Sve u svemu, ulazimo u jako zanimljivu zavrsnicu :D

ownedstylez
08.07.10, 20:22
Ko bude imao najvece frikove i najvise nedozvoljenih supstanci ta ally ce da pobjedi:), ja znam da mi imamo tesku masineriju samo ne znam dal su nam ljudi zagrijani da se gruvaju hemijom da izdrze do kraja servera:)

_WOLLF_
08.07.10, 21:14
ja navijam za natare :D
zasto ne bi i oni jednom pobijedili na kraju...
a ovaj soe navalio da im rusi i ono zadnje selo sto im ostal, koda ne zna kako je kad se gube sela :D:D

BetOn_Sa
08.07.10, 22:52
Ko bude imao najvece frikove i najvise nedozvoljenih supstanci ta ally ce da pobjedi:), ja znam da mi imamo tesku masineriju samo ne znam dal su nam ljudi zagrijani da se gruvaju hemijom da izdrze do kraja servera:)

ma mi svi skupa smo teški freakovi, odabrali da igramo "najjači" ba server, kojem se tradicionalno potrefi utrka za WW-om usred ljeta.....biće vrlo interesantno klikati sa plaže :)

PRAVNIK
08.07.10, 23:40
ma mi svi skupa smo teški freakovi, odabrali da igramo "najjači" ba server, kojem se tradicionalno potrefi utrka za WW-om usred ljeta.....biće vrlo interesantno klikati sa plaže :)

nedaj se Zuko zmaju:)
A sto se tice WW-a :mig: ima se moze se....

cecen
09.07.10, 15:11

ali bas si 100% upravu od sve muke ja moram kukazti za zito danonocno ala smo se usrecili :gimmi5: ali dobro kada zavrsi idemo negdje da cugamo :alkohol::alkohol:

BetOn_Sa
09.07.10, 19:02
a cecen druze ne mora se cekati 100lvl WW-a da se cuga, moze i uporedo :) ali onda je zahebano upratit kome si sta poslao :)
Nego mene jedino zabrinjava ova diskriminacija medju WW kliktarosima, kako vidim ima starih i novih, ima i gejeva, ali brate mili nidje žena :cry: bila je ana uzela WW i virtual joj ote :izdim: VRATITE NAM ANU :))))

ana
10.07.10, 00:49
a cecen druze ne mora se cekati 100lvl WW-a da se cuga, moze i uporedo :) ali onda je zahebano upratit kome si sta poslao :)
Nego mene jedino zabrinjava ova diskriminacija medju WW kliktarosima, kako vidim ima starih i novih, ima i gejeva, ali brate mili nidje žena :cry: bila je ana uzela WW i virtual joj ote :izdim: VRATITE NAM ANU :))))

uzela i kontesa,pa joj chupchik ote:odiodi:
vratite kontesu i vracam se i ja ;)

ownedstylez
10.07.10, 01:51
To hocete da kazete da su zene najvece dangube i da je najbolje da one preko leta klikcu WW, to vam je prica...

_WOLLF_
10.07.10, 02:14
uzela i kontesa,pa joj chupchik ote:odiodi:
vratite kontesu i vracam se i ja ;)

pa chupchik i jest zensko :novine:
zar ne ?? :hugg:

cecen
10.07.10, 13:39

niko nije rekao da se mora cekati moze uzjek i na svokom mjestu samo uz dobru ekipu i to je to samo pre toga treba deff nahraniti:D:D

komodo
11.07.10, 01:48
WW Village (-5|50)
WW Village (-10|1)

ej Badare, javnite ako nećete ova 2 WW sela kod vas, uzeo bi ja jedno, čečen me zajebava da je veći mafijaš :ahahah:

cecen
11.07.10, 01:50
WW Village (-5|50)
WW Village (-10|1)

ej Badare, javnite ako nećete ova 2 WW sela kod vas, uzeo bi ja jedno, čečen me zajebava da je veći mafijaš :ahahah:

ako mu date onda cu ja to drugo zna se ko je gazda :P:P

komodo
11.07.10, 01:55
ako mu date onda cu ja to drugo zna se ko je gazda :P:P
Dovoljno kulturalnih poena (bez zabava, ±5 minuta) 20.07.10 u 10:06 sati.:razmislja:

čekam pa za 9dana pitam ja opet, uživajte mi do tada ne smaram, Čečenu javi koje ćeš ti bar imaš KP poperu :biggrin:

Soe šalji žita zabušavante jedan, zaspamaj tu pijacu malo :ahahah:

cecen
11.07.10, 02:08
Dovoljno kulturalnih poena (bez zabava, ±5 minuta) 20.07.10 u 10:06 sati.:razmislja:

čekam pa za 9dana pitam ja opet, uživajte mi do tada ne smaram, Čečenu javi koje ćeš ti bar imaš KP poperu :biggrin:

ili sam se preracuno ili imam viska kp

kupno su sabrala sva vaša sela 1172146 poena. Za osnivanje novog sela ili za osvajanje vam ja potrebno 486000 poena.

taman dok ti te svoje docekas ja cu da uzmem oba eventualno jos jedno ako mi neko pokloni meni dosta 6 WW ili nije :ahahah::citaj:

komodo
11.07.10, 02:23
ili sam se preracina ili imam viska kp

kupno su sabrala sva vaša sela 1172146 poena. Za osnivanje novog sela ili za osvajanje vam ja potrebno 486000 poena.

taman dok ti te svoje docekas ja cu da uzmem oba eventualno jos jedno ako mi neko pokloni meni dosta 6 WW ili nije :ahahah::citaj:
Ideja sa RS2 proistekla od likova koji su radili batine u WW selima i farmali žito njima :biggrin:

ti uzmeš jedno, ja ću ono drugo, računam preblizu smo Badarama obojica.
dignemo lepo silose i skladišta uz minimalan deff, ko će se troši da nas napada u ta sela, neće imati za gornja posle :biggrin: Imamo besplatna skladišta i silose, ne treba ti ART za to, dakle OFF selo pa da pucka brate, tražimo od saveza da šalju žita i malo više resa jbg- lagaćemo da uvek dižemo skladište na 20Lvl znaš kako je to nekad :D Naklikamo offiće odlične tu i lepo brate ko ljudi opletemo iz -/+
probao jedan lik to, gledao ja ali nije umeo da uradi sve kako treba al mi ovde imamo i idealne kordinate za WW OFF sela, al nemoj nikome da kažeš, znaš kakvi su ljudi prodaju i ideju za golde na BA :biggrin:

PS: Fejka me BAD svaki dan iznova, čak juče i napad imao al tanak beše, ne kapiram foru sa primirjem nikako :razmislja: Samo recite, poštujemo sve, nemora ovako bre :P

soe
11.07.10, 13:56

ne umire vojska, znaci jos se ne krizira :biggrin:

komodo
11.07.10, 16:12
ne umire vojska, znaci jos se ne krizira :biggrin:
vidi ga, on gleda pretori mu na broju i ne šalje dok ne krenu da krepavaju, oj teško nama :brao2:

soe
11.07.10, 16:38
vidi ga, on gleda pretori mu na broju i ne šalje dok ne krenu da krepavaju, oj teško nama :brao2:

znas onu pricu o djecaku koji se stalno derao "vuk" :biggrin:

cecen
11.07.10, 19:13
ti znas djecaka koji je derao vuka?! :biggrin:

a dje cvenkapa u svoj ovoj prici:gimmi5:
nego neko probo neki art oteti neznam kazu nije proslo dobro

ajvazdedo
12.07.10, 04:11
Sto su ovi forumu u vezi ba1 postali dosadni otkad su admini pokazali zube.
Nego daj da vas pitam zna li iko kad ce bit podijela ovog golda za one sto su skinuli spaniju na kladionici.
Mislim ove svabe su pravo neozbiljne meni se rese kucaju nema sa cim izgoldat krop da ga spremim fino lijepo pa da mi mogu komotno i po 4-ti put da skataju krop. Ja hocu da sto bolje ugostim ljude a svabe se stiskle ko da im MMF daje kredit za gold.

_WOLLF_
12.07.10, 15:17
Sto su ovi forumu u vezi ba1 postali dosadni otkad su admini pokazali zube.
Nego daj da vas pitam zna li iko kad ce bit podijela ovog golda za one sto su skinuli spaniju na kladionici.
Mislim ove svabe su pravo neozbiljne meni se rese kucaju nema sa cim izgoldat krop da ga spremim fino lijepo pa da mi mogu komotno i po 4-ti put da skataju krop. Ja hocu da sto bolje ugostim ljude a svabe se stiskle ko da im MMF daje kredit za gold.

tri puta banovan za 2 posta, vala moramo se malo kontrolisat..
a cestitke svima koji su skinuli na kladionici onaj gold...
jes mi drago sto strumfovi izgubise.. :lol::lol:

aaa sta se ovo BNK I BAD bas ujedinili ???

ajvazdedo
12.07.10, 16:17
tri puta banovan za 2 posta, vala moramo se malo kontrolisat..
a cestitke svima koji su skinuli na kladionici onaj gold...
jes mi drago sto strumfovi izgubise.. :lol::lol:

aaa sta se ovo BNK I BAD bas ujedinili ???

Igrao sam na nekom uzbekistansom server 12 na one ovcare sa zelanda 80k golda kvota na njih bila, steta sto nisam skinuo, mogao sam do kraja zivota sa tim goldom da se zezam po njihovim serverima.

_WOLLF_
12.07.10, 16:31
Igrao sam na nekom uzbekistansom server 12 na one ovcare sa zelanda 80k golda kvota na njih bila, steta sto nisam skinuo, mogao sam do kraja zivota sa tim goldom da se zezam po njihovim serverima.

eh da si to skino, mislim da bi se vise pricalo o tebi, nego o onoma paulu.. :funny::funny:

ajvazdedo
14.07.10, 16:45
Dajte info Maki43 rahmetli opalio po d1ve4sity-u par sati prije nego se obrisao.
Dajte nam razloge tog neocekivanog prevrata

Maki43
14.07.10, 21:33
Dajte info Maki43 rahmetli opalio po d1ve4sity-u par sati prije nego se obrisao.
Dajte nam razloge tog neocekivanog prevrata

Evo da se prvooptuženi javi. :)

Lijep pozdrav svima!

Svi se vjerujem pitaju šta je to bilo danas dopodne! Ja ne bi javno o unutanjim problemima saveza SK. Neka oni ostanu unutar SK, točnije unutar vodstva SK kolacije koja vjerujem zna zašto ovakav razvoj situacije.

Sada ću iskoristiti priliku i javno da zahvalim svima, prvenstveno svom savezu SK-BOOM s kojim sam od početka servera i koji me je bodrio, želim zahvaliti i ostaloj koalicij SK na potpori koja mi pružila kada je brža vojska došla opet nama u ruke pa pomoću njih smo slali napade na BAD i mislim da napravili poveću štetu neprijateljima. :) Želim zahvaliti saveznicima BIH TT koji su na svaku moju molbu uvijek za deffom uvijek pozitivno mi javljali i redovno slal deff. Hvala im na tome. Želim također zahvaliti i BADarama bez kojih ovaj server ne bi bio tako zanimljiv. I na kraju, želio bi također zahvaliti dvojici najboljih sitera, a to su mi bili SYLER i KGB. Hvala vam na svojoj pomoći koju ste mi pružili i bili zaštitnici nas malih. Hvala Vam.

Eto toliko od mene. Sretno svima u trci ka konačno cilju wwa na 100. :)

Maki, te supotpisnik dualka amila

P.s. farmice slušaj kraljicu i nemoj da je sekiraš :king:

Maki43
15.07.10, 01:17
ja kontam on ce sad nesto objasniti, a ono klasicno laprdanje, ko da je oskara dobio :biggrin: :biggrin:

E moj soe, da klasično laprdanje, ako te to zanima, ne zanima te ja mislim događanja unutar SK jer ne znam ni tko si ni dio čije si koalicije tako da mislim da ti nisam dužan išta pisati... :)

griwa
15.07.10, 03:26
E moj soe, da klasično laprdanje, ako te to zanima, ne zanima te ja mislim događanja unutar SK jer ne znam ni tko si ni dio čije si koalicije tako da mislim da ti nisam dužan išta pisati... :)

a jel si duzan nesto obajsnjavati nama koji smo ti slali zito,a ti nas napo?jadnice sto nisi 5 dana prije reko koje su ti namjere pa da se zakacimo pa nek jaci pobjedi...podmuklo i jadno drugacije i nisi mogo...pises post kao da si neki heroj ili dogadjaj ili atrakcija na serveru a ti si ustvari jedna od onih fleka i mrlja koju svacija savjest odmah brise i posle servera zaboravi jer takve ko ti niko ne zeli da pamti...iskoritili te drugi a to jos ne kontas vec pises javno i samim tim se vise brukas...

sinisa imas li jos ovih bez mozga da saljemo deff

Lance Bishop
15.07.10, 03:52

Farmica sluša sve koji su stariji od njega, što i nije tako teško. Svaka vam čast na onome što ste uradili, 100& sam uz vas, a ja ću reći javno da sam povukao def iz dotičnog sela koliko sam imao mogućnosti,- Šteta što nisam napao sa vama legati mi stoje u selu bez razloga. :zivio: Drago mi je što sam upoznao takve osobe na ovom server, ipak igranje nije bilo uzaludno

Decimus Maximus
15.07.10, 08:18
a jel si duzan nesto obajsnjavati nama koji smo ti slali zito,a ti nas napo?jadnice sto nisi 5 dana prije reko koje su ti namjere pa da se zakacimo pa nek jaci pobjedi...podmuklo i jadno drugacije i nisi mogo...pises post kao da si neki heroj ili dogadjaj ili atrakcija na serveru a ti si ustvari jedna od onih fleka i mrlja koju svacija savjest odmah brise i posle servera zaboravi jer takve ko ti niko ne zeli da pamti...iskoritili te drugi a to jos ne kontas vec pises javno i samim tim se vise brukas...

sinisa imas li jos ovih bez mozga da saljemo deff

no phatetic pls. pravi nick iz igre pa komentarisi.:)
naravno ako smijes i ja cu ti odmah reci koliko si defa i zita poslao.

griwa
15.07.10, 11:20
to sto ste vi uradili nema veze sa mojim pravim nickom iz igre i pusti sad nick...

to je bilo ljecenje povrjedjenog ega ljudi koji ne mogu igricu da shvate kao igricu...strasno i jadno kolko ljudi mogu nisko pasti...

ownedstylez
15.07.10, 11:32
Za sebe mogu da kazem da sam najrealniji lik na ovom serveru a to je 100%, svaka cast makiju i kgb na trudu koji su ulagali i igrali za ally, ali mislim da problem izmedju 2 osobe nije morao da rezultira ovakvim sranjem... I da se uvek moze naci kompromis i neko resenje, al posto su neki ljudi tvrdoglavi dzaba je razmatrati druge opcije... U svakom slucaju keep it cool idemo dalje jbga...

Maki43
15.07.10, 11:46
to sto ste vi uradili nema veze sa mojim pravim nickom iz igre i pusti sad nick...

to je bilo ljecenje povrjedjenog ega ljudi koji ne mogu igricu da shvate kao igricu...strasno i jadno kolko ljudi mogu nisko pasti...

Prijatelju, ako te zanima tko što kako i zašto javi mi se na pp, napiši nick iz igrice pa ću procijeniti dali ti trebam objašnjavati u čemu je problem bio. Jer ako ne stojiš iza svog nicka u igrici nemamo o čemu dalje raspravljati i dalje se objašnjavati.

Maki

cecen
15.07.10, 18:11
Prijatelju, ako te zanima tko što kako i zašto javi mi se na pp, napiši nick iz igrice pa ću procijeniti dali ti trebam objašnjavati u čemu je problem bio. Jer ako ne stojiš iza svog nicka u igrici nemamo o čemu dalje raspravljati i dalje se objašnjavati.

Maki

misljenaj takvih osoba nebi trebalo nikoga da zanimaju:arhiva:

komodo
15.07.10, 20:38
Farmica sluša sve koji su stariji od njega, što i nije tako teško. Svaka vam čast na onome što ste uradili, 100& sam uz vas, a ja ću reći javno da sam povukao def iz dotičnog sela koliko sam imao mogućnosti,- Šteta što nisam napao sa vama legati mi stoje u selu bez razloga. :zivio: Drago mi je što sam upoznao takve osobe na ovom server, ipak igranje nije bilo uzaludno

znam da si mi povukao ono deffa iz WW-a 10min pre napada, ne brini sve smo uknjižili, od tebe nisam drugo ni očekivao ali ni to vam nije pomoglo u podmukloj nameri tako da "džaba ste krećili komplexaši"

spremaj deffa, trebaće ti, ART nam čuvaj i po njega dolazimo ako ga ne ugasiš pre vremena ko pojedini fajteri :D

aka. gasi se sramoto jedna, molio si mene i dualku da ti šaljemo žita u 05h ujutro da ti ne umire onaj off, tada si imao obraza da se javljaš po 50x u 5min. a sada našao da nazivaš i prozivaš ovde po forumu, stidi se Dušane nisi balavac da ovako pišeš, dovoljno si rekao i prozreli te i ljudi koji su mislili da te poznaju, ja sam ovo očekivao od vas "komplex" ekipe ali dobro obraz je to, uživajte svi do jednog :zivio:

misljenaj takvih osoba nebi trebalo nikoga da zanimaju:arhiva:
:zivio:

Gerila
15.07.10, 20:54
zanimljive informacije , pocele su igrice ispod stola:gimmi5:

lolek
16.07.10, 11:22

potpisujem sve sto je covjek napisao...

i ne mogu da se suzdrzim...
jer...
i ja sam ti slao resurse...
i deffao sam ti selo pola servera...
i moj deff taj isti koji je bio u tvom selu je stradao kod komodo-a...
i sto smo bili dobri , bar sam tako mislio....

a napravili ste nesto najnize i najpodmuklije sto u ovoj igrici moze da se napravi , to je svima jasno.....
i sto nema veze sa bilo kakvom situacijom u SK nego samo sa vasim licnim ubjedjenjima ....

i ko sto rece covjek...
fleka i mrlja koju svacija savjest odmah brise i posle servera zaboravi jer takve ko ti niko ne zeli da pamti...

i iskreno se nadam da je to zadnje zabijanje noza u ledja SK&DELTA alijansi, a ako nije molio bi pojedince da se sto prije ispucaju i izlijece svoje frustracije pa da nas puste da privedemo ovaj server kraju...

jer nam niko nista ne moze osim nas sebe samih...

SK&DELTA

LOLA

P.S. prenosim vam svima pozdrave od nekih mladih Ruskinjica iz suncane Budve......

moramo ja i cimac da osvjestavamo obraz travianera...

:D

lutajuci_udarac
17.07.10, 00:37
Evo da se prvooptuženi javi. :)

Lijep pozdrav svima!

Svi se vjerujem pitaju šta je to bilo danas dopodne! Ja ne bi javno o unutanjim problemima saveza SK. Neka oni ostanu unutar SK, točnije unutar vodstva SK kolacije koja vjerujem zna zašto ovakav razvoj situacije.

Sada ću iskoristiti priliku i javno da zahvalim svima, prvenstveno svom savezu SK-BOOM s kojim sam od početka servera i koji me je bodrio, želim zahvaliti i ostaloj koalicij SK na potpori koja mi pružila kada je brža vojska došla opet nama u ruke pa pomoću njih smo slali napade na BAD i mislim da napravili poveću štetu neprijateljima. :) Želim zahvaliti saveznicima BIH TT koji su na svaku moju molbu uvijek za deffom uvijek pozitivno mi javljali i redovno slal deff. Hvala im na tome. Želim također zahvaliti i BADarama bez kojih ovaj server ne bi bio tako zanimljiv. I na kraju, želio bi također zahvaliti dvojici najboljih sitera, a to su mi bili SYLER i KGB. Hvala vam na svojoj pomoći koju ste mi pružili i bili zaštitnici nas malih. Hvala Vam.

Eto toliko od mene. Sretno svima u trci ka konačno cilju wwa na 100. :)

Maki, te supotpisnik dualka amila

koja ste vi go*** ... pa što vas ne iskata na početku servera.. ljudi vam salju res-e čuvaj off, šalju deff a vi ovako ... pa dabogda vam se na djeci vratilo !

silverka je vjerovatno odgovorana za ova zlodjela .. da sam na vašem mjestu nikad se više ne bi pojavio na forumu a ako se usudite kad kojim slucajem da igrate travian pa makar i na australijskom serveru samo javite, naravno ako smijete a kladim se da nema hrabrosti za to ..

nije ni čudo da ste najomraženiji u SK alijansi od početka servera, sve je izašlo na vidjelo onda kada sam vas izbacio iz ally iako ste mislili da ne smijem ja sam dokazao suprotno ..

i na cemu zahvaljujete igracima SK-BOOM?? lafo vi zaboravili na defferske ac iz te ally koji su vas čuvali i na fin im način vraćate .. i sad me ne bi čudilo ni da čujem da ste bili špijuni i da ste ovo uradili zbog BAD ally ( mada vjerujem da nije tako ali od amile se čovjek može svemu nadati )
možda su te "kupili" za kaficu,sokić ili red bull!

i da se vratim temi, poslije svega ovoga mislim da BiH TT ima najviše šansi da osvoji ww...

dMN-falconero
17.07.10, 16:11
koja ste vi go*** ... pa što vas ne iskata na početku servera.. ljudi vam salju res-e čuvaj off, šalju deff a vi ovako ... pa dabogda vam se na djeci vratilo !

silverka je vjerovatno odgovorana za ova zlodjela .. da sam na vašem mjestu nikad se više ne bi pojavio na forumu a ako se usudite kad kojim slucajem da igrate travian pa makar i na australijskom serveru samo javite, naravno ako smijete a kladim se da nema hrabrosti za to ..

nije ni čudo da ste najomraženiji u SK alijansi od početka servera, sve je izašlo na vidjelo onda kada sam vas izbacio iz ally iako ste mislili da ne smijem ja sam dokazao suprotno ..

i na cemu zahvaljujete igracima SK-BOOM?? lafo vi zaboravili na defferske ac iz te ally koji su vas čuvali i na fin im način vraćate .. i sad me ne bi čudilo ni da čujem da ste bili špijuni i da ste ovo uradili zbog BAD ally ( mada vjerujem da nije tako ali od amile se čovjek može svemu nadati )
možda su te "kupili" za kaficu,sokić ili red bull!

i da se vratim temi, poslije svega ovoga mislim da BiH TT ima najviše šansi da osvoji ww...

Ma nije poslije ovog od pocetka BIHTT je imao najvise sansi i ovo je kao neka ogromna steta vama vala i nije sve se to moze nadoknaditi bolje sto se sada desilo nego na 93lvl.u zato normala nastavi se igrat i sta je tu je..

a njemu na dusu neka ide sta je uradio al eto.. svasta u bozijoj basti ima

OzAzO
18.07.10, 13:36
Evo mene posle bana opet :D

Ovo sto se desilo u SK je plod tvrdoglavosti i mnogi se izmedju sebe od pocetka nisu podnosili sto je bio ocito ali sta je tu je . Ja sam imao odlicnu saradnju sa Sinisom . A sta je tacno ovde bilo ne znam vise ni ja .

Pa Gusari i DELTA pa jos milion nekih stvari ...... SK je najvise bio sam protiv sebe od pocetka servera posto nam niko drugi nista nije mogao ! Ne optuzujem nikoga nego generalno pricam !

Mi smo izgleda najvece neprijatelje imali unutar ally a ne van ally ! Taman pomislis da mozes na nekoga da racunas kad ono ovo ispadne ali idemo dalje !

Da uzmemo ovaj server pa svi na pivu :D

SK&DELTA do kraja !

cecen
18.07.10, 13:43

Ono sto se desilo u SK je plod pojedinaca i kranje je jadno i ide na dusi tim koji su to uradili . Pocev od maki koja je pobila SK deff , deff od ljudi koji su joj slali zito i podrzavali je zbog arta i otela off selo od jednog od najjacih offova na serveru . Svaka cast Maki !

Pa Gusari i DELTA pa jos milion nekih stvari ...... SK je najvise bio sam protiv sebe posto nam niko drugi nista nije mogao !

Mi smo izgleda najvece neprijatelje imali unutar ally a ne van ally ! Taman pomislis da mozes na nekoga da racunas kad ono ovo ispadne , vi koji ste ovo napravili bolje se nemojte javljati po forumu .

SK&DELTA do kraja !

ono sto te neubije ojaca te uvjek bilo i ostalo katanjem komoda maki je sebe spustila na najmanji moguci nivo to jest dotakla je dno dna a njega je digla u nebo gdje mu je stvarno i mjesto mislim da je na ovu temu sve receno ljudi su vidjeli ko je kakv sada idemo dalje :zivio::zivio::zivio::zivio:

komodo
18.07.10, 13:56

Ovo sto se desilo u SK je plod tvrdoglavosti i mnogi se izmedju sebe od pocetka nisu podnosili sto je bio ocito ali sta je tu je . Ja sam imao odlicnu saradnju sa Sinisom . A sta je tacno ovde bilo ne znam vise ni ja .

Pa Gusari i DELTA pa jos milion nekih stvari ...... SK je najvise bio sam protiv sebe od pocetka servera posto nam niko drugi nista nije mogao ! Ne optuzujem nikoga nego generalno pricam !

Mi smo izgleda najvece neprijatelje imali unutar ally a ne van ally ! Taman pomislis da mozes na nekoga da racunas kad ono ovo ispadne ali idemo dalje !

Da uzmemo ovaj server pa svi na pivu :D

SK&DELTA do kraja !

Jadno, bar ekipa koju znam i u SK i BiH TT i DELTI i BAD i BNK i ostalim ally na serveru uglavnom su 20+ i prošli su po koji server pre ovoga, nije mi samo jasno dal oni misle da mogu da odrade svađu ili šta već, odradili i navukli GUSARE ti isti ljudi i slali im deffa kada smo napadali, to nije bilo dovoljno, onda su napali naš WW a u selu im sedi deff naš i brani Jedinstveni GTI 3x koji su ugasili kao i svoj mozak posle toga, onda su nam napali WW i usporili za dan-ipo, evo sada sa multija iz SK-UNIT napadaju, ljudi NEĆETE NAS NATERATI NI NA BRISANJE, NI NA BILO ŠTA SLIČNO. Jer je DELTA za vas "SF FILM" gde ni na kasting ne biste preko veze upali pa da vam je tetka Džulija Roberts ili njena keva. :asko:

ono sto te neubije ojaca te uvjek bilo i ostalo katanjem komoda maki je sebe spustila na najmanji moguci nivo to jest dotakla je dno dna a njega je digla u nebo gdje mu je stvarno i mjesto mislim da je na ovu temu sve receno ljudi su vidjeli ko je kakv sada idemo dalje :zivio::zivio::zivio::zivio:

bitje piva sutra i torte neke zaebane vala, pola fila sam pojeo malopre, ubiće me ove dve tamo, ovi koji dođu biti skraćeni ali ko ga šiša...
Ko ne stigne na tortu, nek popije pivo za mene sutra obavezno: DELTA, SK, BAD, BNK, BiH TT i svi ostali koji igraju s1:gladnisejo::zivio:

SK & DELTA do pobede

PS. Sitne duše - mogu da nam...:lol4:

d1ve4sity

Lance Bishop
18.07.10, 15:01
spremaj deffa, trebaće ti, ART nam čuvaj i po njega dolazimo ako ga ne ugasiš pre vremena ko pojedini fajteri :D

aka. gasi se sramoto jedna, molio si mene i dualku da ti šaljemo žita u 05h ujutro da ti ne umire onaj off, tada si imao obraza da se javljaš po 50x u 5min. a sada našao da nazivaš i prozivaš ovde po forumu, stidi se Dušane nisi balavac da ovako pišeš, dovoljno si rekao i prozreli te i ljudi koji su mislili da te poznaju, ja sam ovo očekivao od vas "komplex" ekipe ali dobro obraz je to, uživajte svi do jednog :zivio:

:zivio:

Tvoje reči ne vrede potrošenog slova ali ipak ću prokomentarisati, jer si se pokazao kakav si čovek, pišeš laži po forumu da sam ja tebe molio 50 puta u minutu? Ja tebe za bilo šta molio? Eeej spusti malo tu glavu iz oblaka! Nisam ti ja kriv što je tebi travian život pa ostajao do 5 ujutru i gledao svaki put kako će proći napad koji si sklao, kao da ti od toga život zavisi. Kad si već online lepo sam pitao da pripaziš na minus.

Reci ljudima na celom serveru da znaju kakve si IGM poruke slao KGB-u i Šomiju, kakve si reči tu upotrebljavao i kojim psovkama se ti služiš zbog igre??? Da li se tako obraća neko normalan i to vpđama alijanse? Povuci malo granicu između realnosti i igre nije ovo za tebe i sam si rekao, kao i što si rekao da više ne igraš na RS serverima, ne čudi me zbog čega sad više ne igraš tamo.

Dosta je ljudima jedan Partuzanovac koji je sav trzd bacio u vodu psovkama na nacionalonoj osnovi, ti si uradio isto, vređao ljude koji ne zaslužuju to!

To se maki tiče AKO je napala, za off selo možda i nije trebala jer bi taj off koristio ali imajući u vidu kakav si podržavam je 100%! Žao mi je što ja nisam napao opet ponavljam, zaslužio je, zaslužio je monogo gore. Ja obraza imam da ne napadam alijanse sa kojima imamo saradnju i koje su u nazovi koaliciji za razliku od tebe. Tvoj napad na dolinu gusara je sve ovo i započeo, jer si ti najveći igrač koji postoji ovde, ostali ne znaju da igraju i treba ih sve uništiti i pogasiti. Miki ako imaš obraza ne pojavljuj se ovde da ja ne počnema da nabrajam šta si sve ti radio i svve tvoje fer i poštene poteze koje si povlačio, da ne govorim o multi nalozima koje vodiš. Koliko si me puta molio za izviđeče, takođe i da ti pomognem u spuštanju saglasnosti. Takođe da nepomenem da od kad je stupilo primirje ni jednom nisi ušao na nalog jer naravno tada ti izviđačii nisu bili potrebni. Pokrij se ušima zajedno sa tvojom DELTOM koju si odvojio od SK jer si bio izbačen..

Zato molim te napadni me, ne očekijem ništa manje od tebe, dokaži se jednom kakav si čovek - nikakav!

Ostao sam ovde samo zbog Čečena ako ti baš toliko smetam ugasiću se samo reci nemoj da se trošišš napadajući me.

Zamolio bih admine da dotična osoba dobije ban na forumu zbog vređanja jer ko je on da bilo koga naziva kompeksašima i sličnim imenima?

Lance Bishop
18.07.10, 15:06

Bega mislim da ovo stvarno nisi morao da napišeš! Čemu ovo, da li je ovo u redu? Ovo od tebe nisam očekivao. Nemam reči na ovo. Da li ovo treba komentarisati uopšte?

Sve što vam nije jasno u vezi Maki43 pitajte prvo pa onda osuđujte taj postupak. Toliko od mene.

komodo
18.07.10, 15:31
Reci ljudima na celom serveru da znaju kakve si IGM poruke slao KGB-u i Šomiju, kakve si reči tu upotrebljavao i kojim psovkama se ti služiš zbog igre??? Da li se tako obraća neko normalan i to vpđama alijanse? Povuci malo granicu između realnosti i igre nije ovo za tebe i sam si rekao, kao i što si rekao da više ne igraš na RS serverima, ne čudi me zbog čega sad više ne igraš tamo.

Dosta je ljudima jedan Partuzanovac koji je sav trzd bacio u vodu psovkama na nacionalonoj osnovi, ti si uradio isto, vređao ljude koji ne zaslužuju to!

To se maki tiče AKO je napala, za off selo možda i nije trebala jer bi taj off koristio ali imajući u vidu kakav si podržavam je 100%! Žao mi je što ja nisam napao opet ponavljam, zaslužio je, zaslužio je monogo gore. Ja obraza imam da ne napadam alijanse sa kojima imamo saradnju i koje su u nazovi koaliciji za razliku od tebe. Tvoj napad na dolinu gusara je sve ovo i započeo, jer si ti najveći igrač koji postoji ovde, ostali ne znaju da igraju i treba ih sve uništiti i pogasiti. Miki ako imaš obraza ne pojavljuj se ovde da ja ne počnema da nabrajam šta si sve ti radio i svve tvoje fer i poštene poteze koje si povlačio, da ne govorim o multi nalozima koje vodiš. Koliko si me puta molio za izviđeče, takođe i da ti pomognem u spuštanju saglasnosti. Takođe da nepomenem da od kad je stupilo primirje ni jednom nisi ušao na nalog jer naravno tada ti izviđačii nisu bili potrebni. Pokrij se ušima zajedno sa tvojom DELTOM koju si odvojio od SK jer si bio izbačen..

Zato molim te napadni me, ne očekijem ništa manje od tebe, dokaži se jednom kakav si čovek - nikakav!

Ostao sam ovde samo zbog Čečena ako ti baš toliko smetam ugasiću se samo reci nemoj da se trošišš napadajući me.

Zamolio bih admine da dotična osoba dobije ban na forumu zbog vređanja jer ko je on da bilo koga naziva kompeksašima i sličnim imenima?

tebra mislim da svi znaju šta sam rekao i kome konkretno a ne KGB-u ukoliko si čitao poruku, Vlada je šampion momak i poruka je namenjena jednom od igrača tamo, mislim da je glupo da lažeš ovde o psovanju na nacionalnoj osnovi jer ima ljudi koji me znaju za razliku od tebe i znaju i moj stav povodom toga, sve što je rečeno je jedna reč a ne vređanje na nacionalnoj osnovi a ta reč je ženski polni organ koliko se ja sećam i ne žalim za banom veruj mi :D

Izviđao si mi WW pre njenog napada koji dan, zato sam ti i napisao to što sam ti napisao jer si ispao kukavica podelivši logove izviđanja svima i sad pričaš nešto o poštenju ili multijima ko ih koliko ima, aman čoveče pa nismo deca bre, možeš ti i Hitlera od mene napraviti i holokaust od S1 ali brate ima ovde još neko sem tembe i ostatka "komplex ekipe" i nwemoj se brukati zahtevanjem Bana jer to za tebe i ekipu nije ni uvreda, istina živa.:zivio:

Ono gore što pišeš kako ti je žao mog off sela, daj molim te stidi se, pa vrati se svom postu posle napada gde si napravio Budu od cure i ja poštujem prijateljstvo naravno i možda bih i ja držao njenu stranu jedini da sam na tvom mestu ali buraz tvoje mišljenje mislim da apsolutno nikoga ne zanima jer ljudi koji izvlače deff pre napada bilo kome i qurče se time na javnom forumu su tip ljudi koji imaju pigmejski sistem vrednosti, pokrij se ušima i uživaj u tišini, pametniji si kada ćutiš veruj mi. to ti je to od mene kralju, nemam nameru sa tobom da se prepucavam više niti oko traviana, niti oko toga ko je u pravu, ko krivac a ko oštećen ovde jer smatram da neznaš ni 5% stvari oko kojiuh vidim da si se istripovao da si glavna karika u lancu ali ajd nema veze budi ti meni u pravu al me iskuliraj ;)

cecen
18.07.10, 15:46
uh :lakunoc:VODIMO LJUBAV A NE RAT :rolleyes::gimmi5:

ownedstylez
19.07.10, 12:38
Ma sve je to produkt necije maste, kako bih ja to rekao ciganluk brate nema dalje, samo daj da bude bogato i sto veci cirkus:) Davno su ljudi dokazali ovo govno izvlaci ono najgore od ljudi, zato treba da zavrsimo ovo i cao zdravo...

pokret otpora
19.07.10, 12:48
Travian i odnosi koji vladaju tu su preslika našeg cjelokupnog društva.Zato idemo izgurat do kraja pa svako sebi bez ljutnje.
P.S ajd obriši i ovo dobro vam ide:odiodi:

Stoner R.
19.07.10, 12:57
Travian i odnosi koji vladaju tu su preslika našeg cjelokupnog društva.Zato idemo izgurat do kraja pa svako sebi bez ljutnje.
P.S ajd obriši i ovo dobro vam ide:odiodi:

Fakat im dobro ide, samo da mu pozdravim familiju ko god da brise postove ostavlja offtopic...

daco 9
19.07.10, 19:56
Samo napred do pobede! :rupnjak:

eSKaTeTe !

_WOLLF_
19.07.10, 21:11
ev nakon dugo vremena da vas i ja pozdravim..
vidim kako ja ne pisem, ne pise ni soe..
da nije mozda banovan ????:confused::confused:

ovi dogadjaji sa SK su dokaz da je tesko ukomponovati ekipu sa puno zvijezda..
et zasto onaj REAL nista da osvoji..

po meni TT i BNK- DMRM mozda su najozbiljniji kandidati za osvajanje ww..
al ipak ima jos dugo da se igra, tako da se nikada ne zna, dali ce puknuti neka alijansa iznutra..

pozzz sa sve prisutne :wutra:

cecen
19.07.10, 21:18
ev nakon dugo vremena da vas i ja pozdravim..
vidim kako ja ne pisem, ne pise ni soe..
da nije mozda banovan ????:confused::confused:

ovi dogadjaji sa SK su dokaz da je tesko ukomponovati ekipu sa puno zvijezda..
et zasto onaj REAL nista da osvoji..

po meni TT i BNK- DMRM mozda su najozbiljniji kandidati za osvajanje ww..
al ipak ima jos dugo da se igra, tako da se nikada ne zna, dali ce puknuti neka alijansa iznutra..

pozzz sa sve prisutne :wutra:

ma rasprodo sam sve zvjeze sada one koje nece da slusaju naravno ako je trener dobar bice to sve pod konac nezvao se ja CECEN:shy:

PLANOVI 3>1 za eSKaTeTe

_WOLLF_
19.07.10, 21:25
ma rasprodo sam sve zvjeze sada one koje nece da slusaju naravno ako je trener dobar bice to sve pod konac nezvao se ja CECEN:shy:

heheh dobar si onda..
ti ko murinjo :zube::zube:

izgleda zakuco se fazla, oce sad ovi sa bolovim odahnut :hitna::hitna:

cecen
19.07.10, 21:50
Evo ga i 4 plan u posjedu eSKaTaTe:wutra: bogami ako ovako nastavimo imacemo viska planova. A neko ce imati manjka

_WOLLF_
19.07.10, 22:12
Evo ga i 4 plan u posjedu eSKaTaTe:wutra: bogami ako ovako nastavimo imacemo viska planova. A neko ce imati manjka

ma sto ce njima planovi ikako, kad se ne moze izganjat gradjevinska u njihovim selim..
zbog toga sto su im sela u rusevinama, dalekovodi poruseni, a voda im zagadjena..
njima planovi nisi glavna briga sad :lol4:

PRAVNIK
19.07.10, 23:29
heheh dobar si onda..
ti ko murinjo :zube::zube:

izgleda zakuco se fazla, oce sad ovi sa bolovim odahnut :hitna::hitna:

bgm nece jos:)

ѕтαяѕнιρ ραιη
20.07.10, 00:07
Evo ja tek dosao, igrao sam duall do nedavno na ba1 server, zanima me kakvo je stanje ovdje? Koje ally pretendiraju za WW?

_WOLLF_
20.07.10, 01:29
Evo ja tek dosao, igrao sam duall do nedavno na ba1 server, zanima me kakvo je stanje ovdje? Koje ally pretendiraju za WW?

nakon dugog rata izmedju blokova BNK,BAD,DM-RM (FGR) vs SK, UGR, BIH TT (eSKaTeTe)...
doslo se do toga da po 5 igraca iz oba bloka posjeduju sela za gradnju..
11 selo pripalo je DELTI koja ima saradnju sa blokom eSKaTeTe ...

sto se tice planova, za sada eSKaTeTe i FGR uzeli po 4 plana DELTA posjeduje 1 ..

ja mislim da eSKaTeTe ima vece sanse za pobjedu, i to iz vise razloga..
I veci broj igraca, ovaj blok sacinjava 16 alijansi dok FGR 10 (ako grijesim ispravite me )
II posjedovanje posebnog građevinskog arhitekta
III manji gubitci tokom same igre

et to ja misli...

BetOn_Sa
20.07.10, 01:51
e vuče druže ja nešto kontam da će ovo biti najduža utrka do 100.lvl WW-a, ovdje će biti žestokih katanja i ponovnih dizanja iz pepela, ali ponovo ko bude najviše klikao deffa ce na kraju i pobjediti :)
mada znam dok smo bili mladji mahalaši su uvijek mlatili haustorčad, tj. finu gradsku raju :)

_WOLLF_
20.07.10, 02:25
e vuče druže ja nešto kontam da će ovo biti najduža utrka do 100.lvl WW-a, ovdje će biti žestokih katanja i ponovnih dizanja iz pepela, ali ponovo ko bude najviše klikao deffa ce na kraju i pobjediti :)
mada znam dok smo bili mladji mahalaši su uvijek mlatili haustorčad, tj. finu gradsku raju :)

HEHEHE ma ja mislim da bi SK TT mogli lako uzeti server, al samo pod uslovom da ne pukne nista unutar same koalicije..

znali ko sta bi sa onim okupljanjem...
onaj EDO se ne javlja, kako se posvadjo sa sudzukom,nigdje ga nema...
izgleda da jadnicak sad tuguje.. :lol6:

cecen
20.07.10, 08:51
evo sinoc jedno skeniranje virtualovog WW sela

http://travianreports.com/en?img=07/e51n4ps.png

iz ovoga se da vidjeti da u selu ima bar tri velika silosa mozda i 4 postavlja se pitanje cenu toliki silosi stanej defa tu i tamo:zube:

soe
20.07.10, 09:03
cuj i UGR....mislim da je to bila prevaga u ratu koalicij, jal oni jal GUSLARI :biggrin:

daco 9
20.07.10, 13:11
Čini mi se da od baxa servera neće biti dužeg WW građenja. :)

Eh skatah te do pobede!

OzAzO
20.07.10, 15:01
8 Planova drzi SK - TT koalicija

Dok opozicija 5 :D

idemo dalje :wutra:

komodo
20.07.10, 15:58
8 Planova drzi SK - TT koalicija

Dok opozicija 5 :D

idemo dalje :wutra:
:alkohol:

ownedstylez
20.07.10, 16:18
:alkohol:

BNK cuvaju offove (toliko da nisu uzeli ni jedan plan) Bad njihovi piuni uzimaju planove(prava sljakerska ally) :)

BetOn_Sa
20.07.10, 21:50
jeste vidjeli Prvo pa muško :) ko bi rekao :)

Svijetsko Čudo
Igrač Ime Alijansa stepen
1. chupchik Prvo pa musko :) eSKaTeTe 1 -
2. Natari - 0 -
3. Silvester eSKaTeTe 0 -
4. The_Avenger eSKaTeTe 0 -
5. d1ve4sity DELTA 0 -
6. virtual FGR 0 -
7. Whitedeath eSKaTeTe 0 -
8. narkoboss FGR 0 -
9. haris_20_ FGR 0 -
10. Ajooj FGR 0 -
11. Natari - 0 -
12. Silvester eSKaTeTe 0 -
13. Lilit FGR 0 -

cecen
20.07.10, 21:59
pocinje se znaci temelj je zadan pa vidis mogo bi i ja malo

ajvazdedo
20.07.10, 23:09
jeste vidjeli Prvo pa muško :) ko bi rekao :)

Svijetsko Čudo
1. chupchik Prvo pa musko :) eSKaTeTe 1 -
2. Natari - 0 -
3. Silvester eSKaTeTe 0 -
4. The_Avenger eSKaTeTe 0 -
5. d1ve4sity DELTA 0 -
6. virtual FGR 0 -
7. Whitedeath eSKaTeTe 0 -
8. narkoboss FGR 0 -
9. haris_20_ FGR 0 -
10. Ajooj FGR 0 -
11. Natari - 0 -
12. Silvester eSKaTeTe 0 -
13. Lilit FGR 0 -

Stigo cement iz Dalmacije i chupi se odmah zado po ovoj cicvari da zida,jadan onaj koji bude zaduzen za polijevanje betona da ne ispuca od temperature.

soe
20.07.10, 23:54
u ovom imenu koalicije novonastale, da li je na prvom mjestu stavljena SK zato sto je ona ipak prva medju "jednakim" :biggrin: :biggrin:

cecen
21.07.10, 00:04
u ovom imenu koalicije novonastale, da li je na prvom mjestu stavljena SK zato sto je ona ipak prva medju "jednakim" :biggrin: :biggrin:

naravno :evil:

ownedstylez
21.07.10, 22:50
1. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 5
2. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 5
3. Silvester TEUTONSKA JAZBINA eSKaTeTe 5
4. haris_20_ m.n.odustati necemo FGR 4 -
5. narkoboss Svjetsko čudo FGR 2 -
6. The_Avenger ~Ola~ eSKaTeTe 1 -
7. Whitedeath Jägermeister eSKaTeTe 1 -

slabo nesto ovi gradjani capkaju...

OzAzO
22.07.10, 14:27
1. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 5
2. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 5
3. Silvester TEUTONSKA JAZBINA eSKaTeTe 5
4. haris_20_ m.n.odustati necemo FGR 4 -
5. narkoboss Svjetsko čudo FGR 2 -
6. The_Avenger ~Ola~ eSKaTeTe 1 -
7. Whitedeath Jägermeister eSKaTeTe 1 -

slabo nesto ovi gradjani capkaju...

Ali buraz zato mene i tebe hakuju kao ludi

Posto mali BAD vide da nema drugog nacina da postane nesto vise od mrlje na ovom serveru pribegli su metodom Holandjana na Svetskop Prvenstvu . Ajmo da uprljamo sto je vise moguce utakmicu tj. server

Pa kako vas nije sramota sta radite , fawi ste artove pokupili , unistili off , gold ....

na laser5 ste kate sve zakucali i deo offa , na dajidza isto tako samo umesto kata su bili ovnovi

Bar ste videli da wing SK ima vece offove nego glavna Bad-a

A pre ovoga je ugaseno oko 5-6 igraca u SK koaliciji kao i sekretar skoja koji je u B.N.K-u presao kada sam ga provalio u SK , malo je falilo da uzme i Crysis i josip broz nego sam passove promenio u zadnjem minutu . A oteo je skoju od prvog vlasnika , kazes sva sreca pa sam tada pokusao da udjem na skoju i nisam mogao . Pa onda katanje sela po SK a ono izlazi oba igraca su igraju na istom PC-ju . Pa upad na RSK nalog i uzimanje sifara ,,,:brao:

Znam da cete poceti sa optuzbama po meni , vezano za cempresa . Ali i da sam bio umesan a nisam . Kakve veze ima , kada SK veze nije imao . Art je otisao u BIH TT tako da veze sa SK nema i mozete samo da precuctite jer nemate pravo na optuzbe , jer su neosnovane i glupe .

Svaka vam cast , mogli ste bar pitati da vam damo sifru i ja i fawo bi to odmah ucinili .

Ispali ste dno dna ... svaka vam cast na trudu da se ukaljate sto je vise moguce treba i to znati .... :brao:

komodo
22.07.10, 15:12
Ali buraz zato mene i tebe hakuju kao ludi

Posto mali BAD vide da nema drugog nacina da postane nesto vise od mrlje na ovom serveru pribegli su metodom Holandjana na Svetskop Prvenstvu . Ajmo da uprljamo sto je vise moguce utakmicu tj. server

Pa kako vas nije sramota sta radite , fawi ste artove pokupili , unistili off , gold ....

na laser5 ste kate sve zakucali i deo offa , na dajidza isto tako samo umesto kata su bili ovnovi

Bar ste videli da wing SK ima vece offove nego glavna Bad-a

A pre ovoga je ugaseno oko 5-6 igraca u SK koaliciji kao i sekretar skoja koji je u B.N.K-u presao kada sam ga provalio u SK , malo je falilo da uzme i Crysis i josip broz nego sam passove promenio u zadnjem minutu . A oteo je skoju od prvog vlasnika , kazes sva sreca pa sam tada pokusao da udjem na skoju i nisam mogao . Pa onda katanje sela po SK a ono izlazi oba igraca su igraju na istom PC-ju . Pa upad na RSK nalog i uzimanje sifara ,,,:brao:

Znam da cete poceti sa optuzbama po meni , vezano za cempresa . Ali i da sam bio umesan a nisam . Kakve veze ima , kada SK veze nije imao . Art je otisao u BIH TT tako da veze sa SK nema i mozete samo da precuctite jer nemate pravo na optuzbe , jer su neosnovane i glupe .

Svaka vam cast , mogli ste bar pitati da vam damo sifru i ja i fawo bi to odmah ucinili .

Ispali ste dno dna ... svaka vam cast na trudu da se ukaljate sto je vise moguce treba i to znati .... :brao:

šta ti pričaš tebe samo jednom hakovali :brao2:

FAWO i ja obaramo svetske Rekorde al mi sada FAWO pobeže malo, vodi sa 3 odneta ART-a prednosti hakovanja, ti nas sustižeš a BAD neće pobediti kao što čečen reče.

A malopre mi drug jedan reče "pusti ih bre neka hakuju, ko se zadnji smeje katama se smeje" :predaja:

zato komodo menja pass na 24h nema paranovje, skoro kao žito u WW tako i pass menjam, hakujte me opbećiće mi FAWO sa 4 razlike a nema još puno do kraja tekme :smijeh:

Kozak za preCednika S1 majke mi, dečko je odigrao najviše od svih i najviše akcija sam sa sobom pravio u paketu još mu fawo piše IGM ovo ono, a ovaj ga ladno kulira i kaže "šta oko ART-a, nisam u toku" buahahahahahaaaaaaaaaaa pa legendoooooooooo saberi se bre aman upamtili te ljudi po onim IP prevarama kad si Gromićima pobijao offove i kate i videlo se još tada sve kada sam rerkao, sada samo parafiraš da si odgovoran sa nekolicinom za 90% sramote na koju su pljuvali svi tvoji saigrači koji imaju moralne vrednosti i ne tršše drugioma Golde i ne zabijaju offove :tres:

SK, DELTA BiH TT idemo do kraja, hakovaćemo im WW-e katama, nemoj da brinete naše kate obaraju sve firewall-ove:brao2:

ownedstylez
22.07.10, 15:41
šta ti pričaš tebe samo jednom hakovali :brao2:

FAWO i ja obaramo svetske Rekorde al mi sada FAWO pobeže malo, vodi sa 3 odneta ART-a prednosti hakovanja, ti nas sustižeš a BAD neće pobediti kao što čečen reče.

A malopre mi drug jedan reče "pusti ih bre neka hakuju, ko se zadnji smeje katama se smeje" :predaja:

zato komodo menja pass na 24h nema paranovje, skoro kao žito u WW tako i pass menjam, hakujte me opbećiće mi FAWO sa 4 razlike a nema još puno do kraja tekme :smijeh:

Kozak za preCednika S1 majke mi, dečko je odigrao najviše od svih i najviše akcija sam sa sobom pravio u paketu još mu fawo piše IGM ovo ono, a ovaj ga ladno kulira i kaže "šta oko ART-a, nisam u toku" buahahahahahaaaaaaaaaaa pa legendoooooooooo saberi se bre aman upamtili te ljudi po onim IP prevarama kad si Gromićima pobijao offove i kate i videlo se još tada sve kada sam rerkao, sada samo parafiraš da si odgovoran sa nekolicinom za 90% sramote na koju su pljuvali svi tvoji saigrači koji imaju moralne vrednosti i ne tršše drugioma Golde i ne zabijaju offove :tres:

SK, DELTA BiH TT idemo do kraja, hakovaćemo im WW-e katama, nemoj da brinete naše kate obaraju sve firewall-ove:brao2:

Lepo sam ja rekao previse smekerska rec za Bad-are je prevarant, to su brate kokosari tj. pilicari sto kradu kokoske pilice i slicno... Cast dobrim ljudima u Bad-u ali ne mogu se ni na prste izbrojati:)

cecen
22.07.10, 18:04
Sutnaj je uvjek bila kao znakodobravanja tako ni ove bedare nece da se oglase znaju da nemaju argumenata za svoju odbranu. Podlost koju su napravili je jos samo jedn dokaz o kakvim se tu zapravo ljudima radi ali boze moj idemo dalje SK - BHTT idu dalje izdrzali smo i mnogo gore izdrzacemo i ovo ono sto te neubije ojacate zato Bedare bjezite u misiju rupu tamo vam je i mjesto i nemoj da izlazite jeli sada je velika maca ogladnila:brao2:

OzAzO
22.07.10, 19:32
Sutnaj je uvjek bila kao znakodobravanja tako ni ove bedare nece da se oglase znaju da nemaju argumenata za svoju odbranu. Podlost koju su napravili je jos samo jedn dokaz o kakvim se tu zapravo ljudima radi ali boze moj idemo dalje SK - BHTT idu dalje izdrzali smo i mnogo gore izdrzacemo i ovo ono sto te neubije ojacate zato Bedare bjezite u misiju rupu tamo vam je i mjesto i nemoj da izlazite jeli sada je velika maca ogladnila:brao2:

Badareee Badaree aaa tu ste ... u rupicama ste se sakrili ...

E smejem se celo jutro ovo je i tuzno i smesno sta su uradili ljudi i kakvu su ljagu bacili na sebe . Treba biti mnogo pametan pa uraditi ovo . Sto damir kaze da nisu oni glupi :brao: kada im je neko oteo art , mene optuzili pa su kao hteli vratiti na ovaj nacin :brao:
Pa druuugovi moji , vraca se na posten nacin a ne na najprljaviji moguci koji postoji ali sta je tu je vi blatite sebe a -SK-R vam priprema iznenadjenje jako jako lepo ali naravno na posten nacin :)))) njami njami

SK-BIHTT-DELTA
:pirats:

kodex
23.07.10, 15:47
Sta je SK doso sejtan po svoje, placi placi, dosta ste vi krali... Eh da vam je stalki u mede jos MH, ili floshic da vam sta kaze....

cecen
23.07.10, 16:22
Sta je SK doso sejtan po svoje, placi placi, dosta ste vi krali... Eh da vam je stalki u mede jos MH, ili floshic da vam sta kaze....

UH pa mi cemo tek sada da K...... i to ono momacki po 5 puta dnevno ajmo kreveti tisu i poklopite se usima ni na forum nesmijete od sramote doc BAD- Fer igracine
salje te neku djecurliju da sarka ovuda po forumu posto vi nemate obraza da se pojavite ovdje posle svih prevara koje ste imali na serveru da ih sada ne nabrajam posto bi ovaj post bio jako jako dug
ALI NI ONE VAS NECE ODVESTI DO POBJEDE BAD NECE UZETI OVAJ SERVER TO VAM NE OBECAVAM JA NEGO CIJELA SK:sipak:

ownedstylez
23.07.10, 16:26

Ajd pametni kazi koji ti je pravi nick a ne napravio nalog pre par dana pa sada saras gluposti... Mi smo vama objasnili kako se igra i to cemo izgurati do kraja i objasniti vam da vam nikakve prevare ne mogu pomoci da uzmete server i da ste smesni da smesniji ne mozete biti...

cecen
23.07.10, 16:39
Ajd pametni kazi koji ti je pravi nick a ne napravio nalog pre par dana pa sada saras gluposti... Mi smo vama objasnili kako se igra i to cemo izgurati do kraja i objasniti vam da vam nikakve prevare ne mogu pomoci da uzmete server i da ste smesni da smesniji ne mozete biti...

ma jok nemaju oni vise obraza da se poajve na forumu i ono malo sto su imali izgubili su jako davno a sada srljaju sve dublej i dublje u svoju propast ali kao slepci to nevide ocito da im treba neko prosvljetljenje pa kada im treba dacemo im ga :bup:

ownedstylez
23.07.10, 17:44
ma jok nemaju oni vise obraza da se poajve na forumu i ono malo sto su imali izgubili su jako davno a sada srljaju sve dublej i dublje u svoju propast ali kao slepci to nevide ocito da im treba neko prosvljetljenje pa kada im treba dacemo im ga :bup:
Evo ovo objasnjava sve:)
1. chupchik JAD-are eSKaTeTe 8 -
2. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 6 -
3. Silvester TEUTONSKA JAZBINA eSKaTeTe 6 -
4. haris_20_ sve za raju jarane FGR 4 -
5. Lilit First Blood FGR 4 -
6. narkoboss Svjetsko čudo FGR 2 -
7. The_Avenger ~Ola~ eSKaTeTe 1 -
8. d1ve4sity BULJ-are DELTA 1 -
9. Whitedeath Jägermeister eSKaTeTe 1 -
10. Natari - 0 - <---- natari ispred idu punom parom napred:) ovi ispod tuzna prica:)
11. virtual FGR 0 - <---- ovaj WW nema ga ni u pismu
12. Ajooj FGR 0 - <---- ko je cojek?
13. Natari - 0 - <---- ovi se tek zagrijavaju:)

kodex
23.07.10, 20:47

Oh ho hoooooooooooo, šabane evo ovako:

ROYAL FLUSH OVDJE.

Ti objsnio kako se igra ha ha ha, izvini molim te nisam te prepozno. Nalog je napravljen mnogo prije, a datum ima za to,ali toliko si glup da ni procitati datum ne znas a pricas o hakovanju, sabane U JANUARU!!! Prevare, hm kakva prevare de mi objasni??? Da ti malo pricam o tvom vrijedjanju igracice mishel i minerve? To samo govori kakav si ti pickic i papcic!
O prevarama, ajde ovako :
SK-HAKOVANI GOLD, PAPAK FLOOSH VAM ODBANUJE IGRACE
MH- STALKI U MEDE
PADRE-KGB JE FINO REKO STA STE URADILI
ART OD GARGAMELA
OFF TARIN KOJI JE POSLAN NA DRUGU DESTINACIJU MIMO NJEGOVE VOLJE
KOME JE FLOOSHIC REKO SAMO ZA NATARE
POVLACENJE DEFFA IZ SELA NA KOJE IDE SYLER... Mogu do sutra ovako, e ti nekom pricas o postenju, reko sam ti davno : KO O CEMU KURVA O POSTENJU.

Usput sine, idi igraj se, i ne balavi vise, ako budes sluso kupice ti babuka cokoladu. A valjda si naso sinosnju ispod jastuka ;)

CECEN NE KAKI BOGA TI, O VASEM POSTENJU IMA VRLO DOBAR DOKAZ, A TO JE KOLIKO SE IGRACA UGASILO ZBOG VASEG POSTENJA I ODUSTALO, FINO JE KGB ISPRICO MNOGE STVARI...

Hajd mali pamet u glavu a dole sta ti uleti...

ownedstylez
23.07.10, 21:55

ROYAL FLUSH OVDJE.

Ti objsnio kako se igra ha ha ha, izvini molim te nisam te prepozno. Nalog je napravljen mnogo prije, a datum ima za to... Prevare, hm kakva prevare de mi objasni??? Da ti malo pricam o tvom vrijedjanju igracice mishel i minerve? To samo govori kakav si ti pickic i papcic!
MH- STALKI U MEDE
ART OD GARGAMELA
POVLACENJE DEFFA IZ SELA NA KOJE IDE SYLER... Mogu do sutra ovako, e ti nekom pricas o postenju, reko sam ti davno : KO O CEMU KURVA O POSTENJU.

Usput sine, idi igraj se, i ne balavi vise, ako budes sluso kupice ti babuka cokoladu. A valjda si naso sinosnju ispod jastuka ;)

CECEN NE KAKI BOGA TI, O VASEM POSTENJU IMA VRLO DOBAR DOKAZ, A TO JE KOLIKO SE IGRACA UGASILO ZBOG VASEG POSTENJA I ODUSTALO, FINO JE KGB ISPRICO MNOGE STVARI...

Ma kretencino sta pricas, to sto one ne znaju da shvate shalu i sto su umislile da su neke ribe a nisu to je njihov problem i one su prve pocele da prozivaju SK i pojedince nesto i zbog toga im je moralo biti vraceno istom merom al posto su se one pokunjile i nestale to je druga prica.

SK koristio hakovani gold, od igraca do igraca neki jest neki nije ti sto jesu bili su banovani 2-3 meseca al care djeste vi u svoj toj prici postenjacino dobro znamo da ste i vi kupovali isti taj gold al problem je u tome sto u SK moze da se banuje krsh igraca al kod vas ne mora... Znaci toliko o tome da mi imamo floosha ili MH ...Nije nam ni rod ni pomozi bog ni jedan ni drugi... Da smo imali kakvog prisnijeg kontakta sa njima nebi nam se desavale ovakve stvari i ciganluk sto se desava vjecito nas sve zadesi a svi oni na nasoj strani, to je samo tvoja fiks ideja zbog toga sto vas mnogo maltretiramo u igri. Care jesi razmislio da su svi ti igraci koji su bili pobanovani izmirili svoja dugovanja od hakovanog golda njemcima??? Nemoj dva puta da ti ponavljam da je brat iz Saudijske Arabije aka sheik platio sve!

Padre tipican spijun sta KGB ima da prica kada je i on ulazio na Padrea, spijuna je uvek bilo i bice na svakom serveru...

Za taj art od Gargamela stvarno nemam pojma o cemu pricas...

OFF TARIN KOJI JE POSLAN NA DRUGU DESTINACIJU MIMO NJEGOVE VOLJE - Legendo to pitaj Decimale sto je poslat mimo Tarine volje jer vidim da nije rekao sve sto se tice toga...

POVLACENJE DEFFA IZ SELA NA KOJE IDE SYLER - Kada syler negde ide ljudi znaju da ce im deff izginuti pa bjeze da spase sto je spasiti moguce :P

Ne balavim ja, samo mi je drago sto vidim koliko mozes da nabrajas kojekakve gluposti i fiks ideje sto si ti iskonstruisao u svojoj glavi:)
I u svakom slucaju care ja mislim da smo vas nadigrali prvo u Ratu jer ste zakukali kolko vas maltretiramo i trazili da stanemo i kada ste videli da nemoze ni pored silnog banovanja kradje naloga slanja offova na saveznicki WW i svega ostalog da budete neka konkurencija samo mozes da kukas i laprdas gluposti koje ti je Decimala kako kazes rekao...

I naravno nemas ti pojma i veze sa zivotom zasto su se ljudi pogasili... Ali nije na meni da iznosim zasto su se maki43 i KGB ugasili ti misli da je to tako kako ti kazes:) Svako ima svoju stranu price samo sto tvoja strana price je suplja i sto ti nagadjas i pricas gluposti! U principu objasnicemo vam na kraju servera kada vas ogulimo u igri i pored sve prevare sto ste uradili i niste kaznjeni zbog nje...
Znaci ni jedan igrac vam nije banovan zbog hakovanog golda nama 10, kradete naloge ulazite ubijate offove kradete artove tako sto rusite zgrade za blago i onda samo dodjete herojima i pokupite... Al nema veze "Ko se zadnji smeje katama se smeje" .

kodex
24.07.10, 00:08
Ma kretencino sta pricas, to sto one ne znaju da shvate shalu i sto su umislile da su neke ribe a nisu to je njihov problem i one su prve pocele da prozivaju SK i pojedince nesto i zbog toga im je moralo biti vraceno istom merom al posto su se one pokunjile i nestale to je druga prica.

SK koristio hakovani gold, od igraca do igraca neki jest neki nije ti sto jesu bili su banovani 2-3 meseca al care djeste vi u svoj toj prici postenjacino dobro znamo da ste i vi kupovali isti taj gold al problem je u tome sto u SK moze da se banuje krsh igraca al kod vas ne mora... Znaci toliko o tome da mi imamo floosha ili MH ...Nije nam ni rod ni pomozi bog ni jedan ni drugi... Da smo imali kakvog prisnijeg kontakta sa njima nebi nam se desavale ovakve stvari i ciganluk sto se desava vjecito nas sve zadesi a svi oni na nasoj strani, to je samo tvoja fiks ideja zbog toga sto vas mnogo maltretiramo u igri. Care jesi razmislio da su svi ti igraci koji su bili pobanovani izmirili svoja dugovanja od hakovanog golda njemcima??? Nemoj dva puta da ti ponavljam da je brat iz Saudijske Arabije aka sheik platio sve!

Padre tipican spijun sta KGB ima da prica kada je i on ulazio na Padrea, spijuna je uvek bilo i bice na svakom serveru...

Za taj art od Gargamela stvarno nemam pojma o cemu pricas...

OFF TARIN KOJI JE POSLAN NA DRUGU DESTINACIJU MIMO NJEGOVE VOLJE - Legendo to pitaj Decimale sto je poslat mimo Tarine volje jer vidim da nije rekao sve sto se tice toga...

POVLACENJE DEFFA IZ SELA NA KOJE IDE SYLER - Kada syler negde ide ljudi znaju da ce im deff izginuti pa bjeze da spase sto je spasiti moguce :P

Ne balavim ja, samo mi je drago sto vidim koliko mozes da nabrajas kojekakve gluposti i fiks ideje sto si ti iskonstruisao u svojoj glavi:)
I u svakom slucaju care ja mislim da smo vas nadigrali prvo u Ratu jer ste zakukali kolko vas maltretiramo i trazili da stanemo i kada ste videli da nemoze ni pored silnog banovanja kradje naloga slanja offova na saveznicki WW i svega ostalog da budete neka konkurencija samo mozes da kukas i laprdas gluposti koje ti je Decimala kako kazes rekao...

I naravno nemas ti pojma i veze sa zivotom zasto su se ljudi pogasili... Ali nije na meni da iznosim zasto su se maki43 i KGB ugasili ti misli da je to tako kako ti kazes:) Svako ima svoju stranu price samo sto tvoja strana price je suplja i sto ti nagadjas i pricas gluposti! U principu objasnicemo vam na kraju servera kada vas ogulimo u igri i pored sve prevare sto ste uradili i niste kaznjeni zbog nje...
Znaci ni jedan igrac vam nije banovan zbog hakovanog golda nama 10, kradete naloge ulazite ubijate offove kradete artove tako sto rusite zgrade za blago i onda samo dodjete herojima i pokupite... Al nema veze "Ko se zadnji smeje katama se smeje" .

Pricas gluposti, taj hakovani gold kod nas je koristila samo seljanka, dzony-eva desna ruka i niko vise, ajde reci imenom koji igrac je jos koristio?

Za one djevojke, imas li sestru ili mamu pa da ja njoj trazim malo sise, pa da bude sala, jeli????
Pa recimo da sam znao sta ce maki da uradi mnogo prije vas, ako imas kontakt s njom pitaj je, i tako da znam i razlog, kontas?

A tvoji odgovori na moje optuzbe su : ne znam, nisma cuo, ulazio je i kgb, padre-klasicni spijunski acc s kojeg je ukraden isto art i kliknut acc na gasenje i sl, de ba pusti se suplje price...

Kazem ti optuzujes BAD za nesto, pa pometi ispred svoga praga prvo...
A to kako ste nas razbili u igri, hmmmm jeisl ti ono popusio art bolji izvidjac??? E dobro si nam pokazo kako se igra.

PS AJDE LAVE KAZE JEL TI ISTI PASVORD, I KAZI LJUDIMA ISTINU JEL TI HAKOVAN ACC...

daco 9
24.07.10, 00:38
dinGospo je koristi hackovani gold takođe , sam je to na forumu priznao. :mig:

cecen
24.07.10, 00:47
Budem li ja pricao kome je sve hakovani gold nabacem u BAD mogu takodje do sutra da nabraja ali had da navedem par nikova

OPSNI JOI
PADRE
i jos 5 igraca pored toga jel odlicno zmnam covjek akoji im je davao taj gold a vi mi se nasli o postenju pricati
1 upad na nalog od komoda
2 znali ste sve pasove ili bar vecinu pasova od glavnih naloga sk tako se SK i zakucao na arkadijusa
3 hakovanje fave i slanje ofova na saradnju mislim podao i stvarno smjesan ako ste mislili da cete satim pokvariti odnos SK i TT
4 kradja arova na ruzan i pokvaren nacin
5 isto imate hakovanog golda koliko hocete samo sada laprdate tu gluposti pokusavajuci sebe da opravdate ali je to jednostavno nemoguce
6jeste li vi to nesto bolji od nas ili gori

gori ste 16 puta
a za hakovani gold molim pre svega dokaze na sunce pa onda
i odakle vama sada ideja da trazite krivca u flosu i MH ili je to ono drzimo se za poslednju slamku za sve mi prvo dokaze dajte
cuj flos dojavio SK kada se skida ban natarima ocete li sada reci da je on na 5 minuta ranije odbanovo natare pa mi poslali napade i on ih banovo da vi nemozete poslat kakvi ste nebi me ni to cudilo
mislim stvarno nemojte da se javljate kada budete imali argumente i dokaze o SK podvalam i prevaram onda mi se javite da pricamo do tada bolje da cutite jer sve vise i vise tonete pa niko vas vise spasiti nece moci
:king:

kodex
24.07.10, 01:01
Budem li ja pricao kome je sve hakovani gold nabacem u BAD mogu takodje do sutra da nabraja ali had da navedem par nikova

OPSNI JOI
PADRE
i jos 5 igraca pored toga jel odlicno zmnam covjek akoji im je davao taj gold a vi mi se nasli o postenju pricati
2 znali ste sve pasove ili bar vecinu pasova od glavnih naloga sk tako se SK i zakucao na arkadijusa
3 hakovanje fave i slanje ofova na saradnju mislim podao i stvarno smjesan ako ste mislili da cete satim pokvariti odnos SK i TT
5 isto imate hakovanog golda koliko hocete samo sada laprdate tu gluposti pokusavajuci sebe da opravdate ali je to jednostavno nemoguce

gori ste 16 puta
i odakle vama sada ideja da trazite krivca u flosu i MH ili je to ono drzimo se za poslednju slamku za sve mi prvo dokaze dajte
cuj flos dojavio SK kada se skida ban natarima ocete li sada reci da je on na 5 minuta ranije odbanovo natare pa mi poslali napade i on ih banovo da vi nemozete poslat kakvi ste nebi me ni to cudilo
mislim stvarno nemojte da se javljate kada budete imali argumente i dokaze o SK podvalam i prevaram onda mi se javite da pricamo do tada bolje da cutite jer sve vise i vise tonete pa niko vas vise spasiti nece moci

KRALJU SAHU IDOLU....

Kad nabrajas ne moras jednu te istu stavku tri puta nabrajat ba, a bolan trazis dokaze da ti mi kazemo, a optuzujes opasnog joe-a, evo dokaza: opasni nije banovan vasih nekoliko igraca jeste!

A ajde mi dokazi da je joe koristio hakovani gold, de ba ne kaki boga ti, sam sebe prosipas s tim goldom ...

Komodo - smijesno, eto mi hakovali pa kasnije pustali off da prodje, de ba...
Jeste znali smo pasvorde, pa ste se zakucali na arc a nismo htjeli poslat te offove na shinobia tad, de ba...
ART ste prbi vi ukrali, padre pa gargamel, i de ne kaki Boga ti vise o postenju, koji vam je k.... vise sta samo lazete
JEL SAD VIDIS KO LAPRDA GLUPOSTI???

ideja o floshu i mh, pa od vaseg igraca, kad je sve ok sto ej smjenjen, ha???
Pure pure...

cecen
24.07.10, 01:27
KRALJU SAHU IDOLU....

Kad nabrajas ne moras jednu te istu stavku tri puta nabrajat ba, a bolan trazis dokaze da ti mi kazemo, a optuzujes opasnog joe-a, evo dokaza: opasni nije banovan vasih nekoliko igraca jeste!

A ajde mi dokazi da je joe koristio hakovani gold, de ba ne kaki boga ti, sam sebe prosipas s tim goldom ...

Komodo - smijesno, eto mi hakovali pa kasnije pustali off da prodje, de ba...
Jeste znali smo pasvorde, pa ste se zakucali na arc a nismo htjeli poslat te offove na shinobia tad, de ba...
ART ste prbi vi ukrali, padre pa gargamel, i de ne kaki Boga ti vise o postenju, koji vam je k.... vise sta samo lazete
JEL SAD VIDIS KO LAPRDA GLUPOSTI???

ideja o floshu i mh, pa od vaseg igraca, kad je sve ok sto ej smjenjen, ha???
Pure pure...

licno sam gledo kada mu je isti gold nabacivan na acc pas mu je bio 0000 eto pitaj njega

kodex
24.07.10, 01:36
licno sam gledo kada mu je isti gold nabacivan na acc pas mu je bio 0000 eto pitaj njega

Ok, posteno prijavi ga MH i eto...

I sve ostale iz bada ko god je koristio takav gold pa cemo vidjeti sta i kako....

ownedstylez
24.07.10, 02:13
Pricas gluposti, taj hakovani gold kod nas je koristila samo seljanka, dzony-eva desna ruka i niko vise, ajde reci imenom koji igrac je jos koristio?

Za one djevojke, imas li sestru ili mamu pa da ja njoj trazim malo sise, pa da bude sala, jeli????
Pa recimo da sam znao sta ce maki da uradi mnogo prije vas, ako imas kontakt s njom pitaj je, i tako da znam i razlog, kontas?

A tvoji odgovori na moje optuzbe su : ne znam, nisma cuo, ulazio je i kgb, padre-klasicni spijunski acc s kojeg je ukraden isto art i kliknut acc na gasenje i sl, de ba pusti se suplje price...

Kazem ti optuzujes BAD za nesto, pa pometi ispred svoga praga prvo...
A to kako ste nas razbili u igri, hmmmm jeisl ti ono popusio art bolji izvidjac??? E dobro si nam pokazo kako se igra.

PS AJDE LAVE KAZE JEL TI ISTI PASVORD, I KAZI LJUDIMA ISTINU JEL TI HAKOVAN ACC...

A dobro ko pita ne skita sto se dojke tice:) Ako su se one uvredile libo me, nece mi doci na slavu za razliku od njih ja se ne zamaram misljenjem i uvredom nekog nepoznatog likusa sa neta... Jer me stvarno to ne interesuje... Art bolji izvidjac nisam ja popusio nego tvoja drugarica Amila i Decimala jer legendo posle moga kucanja na arkadiusa ja sam se selio i nisam igrao mesec i nesto dana zbog obaveza i preseljenja u Bec. Tako da su tvoja drugarica Amila i Decimala vodili nalog, ja ne moram da se ispovedam koliko sam ja uradio i pokazao sto se igre tice, to sto ti mislis da ste me u nekim trenutcima izjebali to su jer nisam igrao tih mesec dana tada ste i uradili sto ste mogli uraditi ukrali te izvidjace, onda ste mi iskatali krop lvl 19 zato sto je KGB(jedan od njih decimala) raspustio 70k deffa jer kada sam ja usao na nalog posle nekog vremena video da od svih kropova jedino niko moj ne brani i lepo se nadeffam u zadnjem trenutku koliko je bilo vremena za deffanje cisto da zaustavim te smesne offove ali veliki mudrac dodje na nalog i raspusti mi sve i zato ste i iskatali krop... I ova 2 arta sto ste ukrali tako sto ste opet uhakovali ozaza koji mi je bio siter ... i povuklli off da pomre konja sto je ostalo poslali u pljacku na TT WW, srusili zgrade za blago i onda cossack sa svojim multijem i nalogom dosao sa ttovima i oteo oba arta ... Al nebitno sto se mene tice ja i ako mi je nalog upropasten i sjeban doprinecu ally na neki drugi nacin i odigrati ovo sranje do kraja cisto iz obaveze prema ekipi i ljudima.
Jestel vi kapitulirali u RATu izmedju SK i BAD i trazili da prestanemo da vas katamo i maltretiramo?
Jesmo vam zakucali sve zive offove? Jeste se povukli u primerje ko pickice... E tu smo vam objasnili da vas nema nigde ni u pismu, znaci sacekacemo i kraj servera da vidite da i pored citavog servera sto ste se stekali ko picke a mi igrali od samog starta kao i BIH TT i pored silnih kucanja po 5 puta smo izvlacili vece offove neg vi za citav server i opet smo vam svo vreme objasnili i pored svega toga nadmudrili smo vas da vam je pola ally bilo iskatano i urnisano iako ste pokrali passworde sa RSK i pogasili krsh naloga... Znaci sljam ste i buljare najvece a to cemo vam dokazati i na kraju servera da niste imali nikakve sanse i da ste godinu dana kliktali ko sumanuti dok smo mi cugali ganjali ribe zajebavali se :)E tu je razlika izmedju nas legendo,

OzAzO
24.07.10, 07:10

ROYAL FLUSH OVDJE.

Ti objsnio kako se igra ha ha ha, izvini molim te nisam te prepozno. Nalog je napravljen mnogo prije, a datum ima za to,ali toliko si glup da ni procitati datum ne znas a pricas o hakovanju, sabane U JANUARU!!! Prevare, hm kakva prevare de mi objasni??? Da ti malo pricam o tvom vrijedjanju igracice mishel i minerve? To samo govori kakav si ti pickic i papcic!
MH- STALKI U MEDE
ART OD GARGAMELA

Hehehe vidi vidi

cak se neko i javio od vas :zube::zube::zube:

Taj isti hakovani gold se zna ko sve koristi i ti to dobro znas i iz Bada i ostalih ally . A vi rat smete da objavite samo kada mi dobijemo banove :D a i onda tako lepo prolazite da me je sramota dok vas gledam :D

Toliko pricate o tom artu od Gargamela . pa te ocete svi da se pogasite pa te kada ste pokupili sada 2 arta damir kaze kako niste vi glupi itd itd ... Stvarno ste smesni . Grgamelov art nije zavrsio u SK niti je imao veze sa SK otisao je u BIH TT tako da nemate pravo da optuzujete nikoga , samo moze da vas boli sto ste se amaterski poneli prema accauntu koji je pored vasih sela pravio off neometano da ga cak ni farmali niste .

Tarin off je bio veliki nesporazum , nekazem da bih opravdao nesto nego je stvarno glupost bila tu .

U SK koaliciji izbrisano oko 5 naloga , i to 1 je od druga mog ali je bilo kasno kada sam se cuo sa njim da udje u mail i vidi sifru , nalog je zumy . Pa onda ste imali pristup celoj SK preko RSK passova , pa ste pogasili jako puno igraca . Na taj nacin ste uhvatili ATAC-a , grunfa , ravii-ja . Pa ste onda fino katali ATAC-a , raftera i jos neke igrace kad izadje korisnici istog PC-ja jako zanimljivo :lovelinux:

Pa onda ovo sada sta radite pocinjem da se smejem svakim danom nesto novo , svaka vam cast :vegeta:
Meni sa lasera kate i deo offa zakucate na WW od koalicije ( ali ko god da je od vas slao vidi se da zna da salje napade kada je stavio 2 cilja na WW :D da ste stavili 1 veca bi steta bila :D ), pa dajidzi posaljete deo offa pa iz BIH TT saljte na DELTU napade . Pa ste fawi unistili OFF i oteli 2 arta

jako jako fino igrate , samo napred :D ali jadno je to da i pored svega na ovom serveru ste ostali malecka mrljica koja nije mogla vise od toga nego da popuje ceo server ( izuzev kada ste haubicu skinuli) do prvog ozbiljnog rata sa SK i od tada iako je SK najvise ratovao sa samim sobom sto mogu da kazu desavanja u zadnjih 7 dana . Vi ste pokazali da ste prosecna ally .

Damir-75
24.07.10, 07:29
E moj Fawo, haj ti nama objasni kako su ti to ukrali gold da sruse dvije zgrade za blago?? Osim sto kazu da si poznati golder iz pouzdanih izvora sam cuo da si imao cijela 2 zlata na acc-u. Opet ti mi hakovali pozera pa rusili sa "tvojim" zlatom. Hakovati u slobodnom prevodu znaci provaliti, u ovom slucaju neciju sifru, izvini znam da tesko zvuci ali mi to ne znamo. Nego jesmo li ti mi krivi sto imas Simu u alijansi?? On me najvise podsjeca na Dinu (Mehmeda) Mujkića, znas ono "MENI IQ 12(ljutito), nije istina neki dan sam ga mjerio i bio je 16." E on ni do danas nije skontao da je nemoguce od nekoga sa prijetnjama (tipa "ako nastavis igrati skatat cemo te") oteti acc i nastaviti igrati na njemu bez posljedica. Osim sto je igrao i vodio je alijansu :smijeh::smijeh:. Još nam taj isti Dino napiše, "što me optuzujete da sam ukrao art, dajte mi dokaze". Usput i Dino (Mehmeda) Mujkić bi skontao do sada svasta, ali on, vidim iz postova, još nije pa tvrdi opet da on nema veze sa kradjom arta :brao2::brao2:.
Nažalost Keka mu je vjerovala, a Sevikus se javio nakon 7 dana sa odgovorom mene niko ne slusa nije me bilo i nemam pojma, pa je na nama ostalo ili da damo dokaze i da molimo boga da nam vratite art ili da ga otmemo na isti nacin od prvog kojem dodje. Mislim da bi i ti izabrao ovaj drugi nacin, u kojem si ti bio samo kolateralna šteta.
Davno vam je jedan vas igrac rekao, mozemo im uraditi svasta ali nista od cega imamo efikasnu odbranu. Pa je sad opet na vama da li ce te igrati po pravilima ili ce te cekati kaznu.

PS Sto se tice primirja, pitaj Keku, Sevikusa i Shomija (u stvari nemoj njega ,u tom momentu nije imao najbolju moc rasuđivanja), ka<o prisutne clanove SK, kako je stvarno doslo do toga.

PSS Ovo sam pisao prije nego sto sam vidio zadnji post, pa on još nista ne konta hahahahahahaahahahahahahahahahah

cecen
24.07.10, 08:15
E moj Fawo, haj ti nama objasni kako su ti to ukrali gold da sruse dvije zgrade za blago?? Osim sto kazu da si poznati golder iz pouzdanih izvora sam cuo da si imao cijela 2 zlata na acc-u. Opet ti mi hakovali pozera pa rusili sa "tvojim" zlatom. Hakovati u slobodnom prevodu znaci provaliti, u ovom slucaju neciju sifru, izvini znam da tesko zvuci ali mi to ne znamo. Nego jesmo li ti mi krivi sto imas Simu u alijansi?? On me najvise podsjeca na Dinu (Mehmeda) Mujkića, znas ono "MENI IQ 12(ljutito), nije istina neki dan sam ga mjerio i bio je 16." E on ni do danas nije skontao da je nemoguce od nekoga sa prijetnjama (tipa "ako nastavis igrati skatat cemo te") oteti acc i nastaviti igrati na njemu bez posljedica. Osim sto je igrao i vodio je alijansu :smijeh::smijeh:. Još nam taj isti Dino napiše, "što me optuzujete da sam ukrao art, dajte mi dokaze". Usput i Dino (Mehmeda) Mujkić bi skontao do sada svasta, ali on, vidim iz postova, još nije pa tvrdi opet da on nema veze sa kradjom arta :brao2::brao2:.
Nažalost Keka mu je vjerovala, a Sevikus se javio nakon 7 dana sa odgovorom mene niko ne slusa nije me bilo i nemam pojma, pa je na nama ostalo ili da damo dokaze i da molimo boga da nam vratite art ili da ga otmemo na isti nacin od prvog kojem dodje. Mislim da bi i ti izabrao ovaj drugi nacin, u kojem si ti bio samo kolateralna šteta.
Davno vam je jedan vas igrac rekao, mozemo im uraditi svasta ali nista od cega imamo efikasnu odbranu. Pa je sad opet na vama da li ce te igrati po pravilima ili ce te cekati kaznu.

PS Sto se tice primirja, pitaj Keku, Sevikusa i Shomija (u stvari nemoj njega ,u tom momentu nije imao najbolju moc rasuđivanja), ka<o prisutne clanove SK, kako je stvarno doslo do toga.

PSS Ovo sam pisao prije nego sto sam vidio zadnji post, pa on još nista ne konta hahahahahahaahahahahahahahahahah

damke nista od toga gore ne opravda ono sto ste viuradili pogotovo slanje i zakucavanej tri ofa to je najruznije nesto sto moze da se uradi igracu ali dobro to vama na obraz i casta a sto se tice fave imao ke 120 golda na acc gold je potrosen tako sto ste vrtili npc zato nemoj i ti da laprdas kada znamo ija i ti da sam ja upravu

kodex
24.07.10, 11:11
A dobro ko pita ne skita sto se dojke tice:) Ako su se one uvredile libo me, nece mi doci na slavu za razliku od njih ja se ne zamaram misljenjem i uvredom nekog nepoznatog likusa sa neta... Jer me stvarno to ne interesuje... Art bolji izvidjac nisam ja popusio nego tvoja drugarica Amila i Decimala jer legendo posle moga kucanja na arkadiusa ja sam se selio i nisam igrao mesec i nesto dana zbog obaveza i preseljenja u Bec. Tako da su tvoja drugarica Amila i Decimala vodili nalog, ja ne moram da se ispovedam koliko sam ja uradio i pokazao sto se igre tice, to sto ti mislis da ste me u nekim trenutcima izjebali to su jer nisam igrao tih mesec dana tada ste i uradili sto ste mogli uraditi ukrali te izvidjace, onda ste mi iskatali krop lvl 19 zato sto je KGB(jedan od njih decimala) raspustio 70k deffa jer kada sam ja usao na nalog posle nekog vremena video da od svih kropova jedino niko moj ne brani i lepo se nadeffam u zadnjem trenutku koliko je bilo vremena za deffanje cisto da zaustavim te smesne offove ali veliki mudrac dodje na nalog i raspusti mi sve i zato ste i iskatali krop... I ova 2 arta sto ste ukrali tako sto ste opet uhakovali ozaza koji mi je bio siter ... i povuklli off da pomre konja sto je ostalo poslali u pljacku na TT WW, srusili zgrade za blago i onda cossack sa svojim multijem i nalogom dosao sa ttovima i oteo oba arta ... Al nebitno sto se mene tice ja i ako mi je nalog upropasten i sjeban doprinecu ally na neki drugi nacin i odigrati ovo sranje do kraja cisto iz obaveze prema ekipi i ljudima.
Jestel vi kapitulirali u RATu izmedju SK i BAD i trazili da prestanemo da vas katamo i maltretiramo?
Jesmo vam zakucali sve zive offove? Jeste se povukli u primerje ko pickice... E tu smo vam objasnili da vas nema nigde ni u pismu, znaci sacekacemo i kraj servera da vidite da i pored citavog servera sto ste se stekali ko picke a mi igrali od samog starta kao i BIH TT i pored silnih kucanja po 5 puta smo izvlacili vece offove neg vi za citav server i opet smo vam svo vreme objasnili i pored svega toga nadmudrili smo vas da vam je pola ally bilo iskatano i urnisano iako ste pokrali passworde sa RSK i pogasili krsh naloga... Znaci sljam ste i buljare najvece a to cemo vam dokazati i na kraju servera da niste imali nikakve sanse i da ste godinu dana kliktali ko sumanuti dok smo mi cugali ganjali ribe zajebavali se :)E tu je razlika izmedju nas legendo,

AHAHAHHAHAHAH vidi vidi vise nisi hakovan, sad je neko drugi!? E moj fawo, glupo je pricat s tobom, danas sesres jednu pricu sutra druge, prekosutra ko zna.... De nemoj vise Boga ti.

E nasi offovi kad su se zakucali na shinobia neko nam je hakovo 11 naloga i poslo offove tamo gdje ima najvise deffa, 11 acc ste nam hakovali :D
Mi nismo bili tu dok se ovaj server igro pa je zbog toga tako ne... E ba ti nam nisi pokazo kako se igra tako da o igri mozes mahat usima...

A oni acc sto ste nam skatali, reko dmair ko zalijepi igraca SK leti vani, i niko nije smio postavit off... Lave de price nisam bio tu, nisam ja, nije ovo, vi ste ovo, pusti Boga ti kazi sta pametno pusti suplju pricu...

kodex
24.07.10, 11:14
Hehehe vidi vidi

cak se neko i javio od vas :zube::zube::zube:

Taj isti hakovani gold se zna ko sve koristi i ti to dobro znas i iz Bada i ostalih ally . A vi rat smete da objavite samo kada mi dobijemo banove :D a i onda tako lepo prolazite da me je sramota dok vas gledam :D

Toliko pricate o tom artu od Gargamela . pa te ocete svi da se pogasite pa te kada ste pokupili sada 2 arta damir kaze kako niste vi glupi itd itd ... Stvarno ste smesni . Grgamelov art nije zavrsio u SK niti je imao veze sa SK otisao je u BIH TT tako da nemate pravo da optuzujete nikoga , samo moze da vas boli sto ste se amaterski poneli prema accauntu koji je pored vasih sela pravio off neometano da ga cak ni farmali niste .

Tarin off je bio veliki nesporazum , nekazem da bih opravdao nesto nego je stvarno glupost bila tu .

U SK koaliciji izbrisano oko 5 naloga , i to 1 je od druga mog ali je bilo kasno kada sam se cuo sa njim da udje u mail i vidi sifru , nalog je zumy . Pa onda ste imali pristup celoj SK preko RSK passova , pa ste pogasili jako puno igraca . Na taj nacin ste uhvatili ATAC-a , grunfa , ravii-ja . Pa ste onda fino katali ATAC-a , raftera i jos neke igrace kad izadje korisnici istog PC-ja jako zanimljivo :lovelinux:

Pa onda ovo sada sta radite pocinjem da se smejem svakim danom nesto novo , svaka vam cast :vegeta:
Meni sa lasera kate i deo offa zakucate na WW od koalicije ( ali ko god da je od vas slao vidi se da zna da salje napade kada je stavio 2 cilja na WW :D da ste stavili 1 veca bi steta bila :D ), pa dajidzi posaljete deo offa pa iz BIH TT saljte na DELTU napade . Pa ste fawi unistili OFF i oteli 2 arta

jako jako fino igrate , samo napred :D ali jadno je to da i pored svega na ovom serveru ste ostali malecka mrljica koja nije mogla vise od toga nego da popuje ceo server ( izuzev kada ste haubicu skinuli) do prvog ozbiljnog rata sa SK i od tada iako je SK najvise ratovao sa samim sobom sto mogu da kazu desavanja u zadnjih 7 dana . Vi ste pokazali da ste prosecna ally .

Ajde ne lazi i ne jedi govna, toliko si mali igrac da ne znas ni sta se desava u tvojoj ally i situaciju sa artom od gargamela, SALJI ZITO U WW I NE OFIRAJ SE BOGA TI, TO JE TVOJ POSO NA SERVERU...

cecen
24.07.10, 11:20
AHAHAHHAHAHAH vidi vidi vise nisi hakovan, sad je neko drugi!? E moj fawo, glupo je pricat s tobom, danas sesres jednu pricu sutra druge, prekosutra ko zna.... De nemoj vise Boga ti.

E nasi offovi kad su se zakucali na shinobia neko nam je hakovo 11 naloga i poslo offove tamo gdje ima najvise deffa, 11 acc ste nam hakovali :D
Mi nismo bili tu dok se ovaj server igro pa je zbog toga tako ne... E ba ti nam nisi pokazo kako se igra tako da o igri mozes mahat usima...

A oni acc sto ste nam skatali, reko dmair ko zalijepi igraca SK leti vani, i niko nije smio postavit off... Lave de price nisam bio tu, nisam ja, nije ovo, vi ste ovo, pusti Boga ti kazi sta pametno pusti suplju pricu...

jarane pre svega stavi svoj nik u igri pa onda nesto pricaj ili se mozda stidis da stavis nik ili se bojis jedno od toga jeste nista vi ste rekli svoje mi cemo tek da kazemo
I onako server je nas mi smo ga davno dobili misevi su puzali i molili da ih vise ne napadamo a sada su se digli i kao znas mi smo neko i nesta vi ste niko i nista tocete ostati samo grupa poremecenih jadnih i bjednih igraca ustvari vi se nemoze ninazvati igracima vi ste PROPALI IGRACI:lol6:

komodo
24.07.10, 12:09
jarane pre svega stavi svoj nik u igri pa onda nesto pricaj ili se mozda stidis da stavis nik ili se bojis jedno od toga jeste nista vi ste rekli svoje mi cemo tek da kazemo
I onako server je nas mi smo ga davno dobili misevi su puzali i molili da ih vise ne napadamo a sada su se digli i kao znas mi smo neko i nesta vi ste niko i nista tocete ostati samo grupa poremecenih jadnih i bjednih igraca ustvari vi se nemoze ninazvati igracima vi ste PROPALI IGRACI:lol6:

ajde bre pusti više i ti, vidiš da de ga naučili iskusniji, ima po jedan acc. i na forumu za svaku namenu, evo kontam ovaj mu je za psovanje a gore priča o nekim uvredama nešto...

pusti i ne raspravljaj sa takvima ništa, igramo na mapi, ne na forumu, ovde su nas pobedili odavno, nek upadaju nam na naloge i dalje, troše golde, urnišu sela, šalju offove i lepe sve što stignu, neće to pomoći ni malo niti rasklatiti odnose u koaliciji ;)

vidim da oni bolje znaju od nas šta se dešava i u SK i svugde drugde a ne vide svoje koordinate na šta liče i ove raspad fore u pokušaju - ni 1% nemogu maknuti odnose jer smo ljudi, svađali se ali zna se šta je savez i pobeda, oni to ne shvataju pa se trude na sve moguće načine da nas uspore makar malo, ali sve to džaba, zna se ko pobeđuje ovde a mislim da i oni znaju da 3-4prevaranta nemogu pobediti, pobediće savez i onaj ko bude najuporniji.

srećno svim zidarima i nadam se da vam niko ne hakuje WW acc. pa da privedemo ovaj cirkus kraju više.

napred SK BiH TT & DELTA, ostali idete u dve varijante: rikverc ili ručna... samo još neznate to :biggrin:

kodex
24.07.10, 12:12

Nik sam vec 136267475648 puta napiso na ovom forumu, evo opet cu : ROYAL FLUSH...

Glupo mi je raspravljat po forumu sta kako, gdje, ko i sl... Pogotovo s tobom, likom kome je IQ manji od broja cipela....

Hm, poremecenih, fino fino, mogu da te uvrijedem samo tako, ali necu se spustat toliko nisko, a znas i sam sta mogu napisati za tebe...
Toliko o vasim stvarima, kad nemate sta napisat kako je neko gori od vas sve vam se svodi, poremecen, glup, retardiran, vi ste ovo vi ste ono, a nikad nista konkretno...

Hm mi molili za NNP, pa pitaj sevikusa kako je pao nnp, bezveze balavis i balavis i balavis,svaka koju presutis je zlata vrijedna...

Hajd zdravo i ovo je moj zadnji post na forumu, ako ko sta hoce ima PP na travianu...

Pozdrav svima

ownedstylez
24.07.10, 12:43
Nista sto je bilo bilo je, i jos cu reci jednu stvar da se vise ne ponavljam i beze raspravljam sa tuznim likusima poput vas:)
Znam da vi nemate stida i srama i da ste stvarno kokosari oni najgori, al eto na cast ljudima koji su varali i bavili se svakakvih peripetijama al na kraju ce se videti ko je bolji. I tu cemo moci da zavrsimo celu ovu pricu...

PS. Za Damira : Izace sve na videlo i prljavstina i ciganluk na kraju servera pa cemo videti ko je sta napravio travian je bio i ostao mahala najgora, i izvlacio uvek iz ljudi najgore... Tako da mozes ti pricati sta god hoces i praviti se naivan ko sobarica, ali i ja i ti dobro znamo sta se desavalo cjeli server samo jedan od nas ne zeli to da prizna.

doprex
24.07.10, 13:08
Nik sam vec 136267475648 puta napiso na ovom forumu, evo opet cu : ROYAL FLUSH...

Glupo mi je raspravljat po forumu sta kako, gdje, ko i sl... Pogotovo s tobom, likom kome je IQ manji od broja cipela....

Hm, poremecenih, fino fino, mogu da te uvrijedem samo tako, ali necu se spustat toliko nisko, a znas i sam sta mogu napisati za tebe...
Toliko o vasim stvarima, kad nemate sta napisat kako je neko gori od vas sve vam se svodi, poremecen, glup, logical positivistiran, vi ste ovo vi ste ono, a nikad nista konkretno...

Hm mi molili za NNP, pa pitaj sevikusa kako je pao nnp, bezveze balavis i balavis i balavis,svaka koju presutis je zlata vrijedna...

Hajd zdravo i ovo je moj zadnji post na forumu, ako ko sta hoce ima PP na travianu...

Pozdrav svima

Ma šta pitaj Sevikusa..Ko je molio i ko zove da pustimo malo da se naspavate???Očigledno nisi dobro upućen/a u igru...a hakovane acc-ove da ne pričam...Kobejagi neki mir a uzimate 2 arta...Joj pa dzabe vam i to kada znate da nećete osvojiti...

cecen
24.07.10, 13:18

Toliko o vasim stvarima, kad nemate sta napisat kako je neko gori od vas sve vam se svodi, poremecen, glup, logical positivistiran, vi ste ovo vi ste ono, a nikad nista konkretno...

Pozdrav svima

hahaha dobra ti ova sa cipelama ali samo da znas koji ja broj cipela nosim shvatio bi da je moj IQ ipak malo veci od tvoga
a sta ti to imas reci o meni majke ti hajd da cujem da vidim kako mozes da me ocrnis bas da vidim i to cudo a kazes da sam ja glup jebote pa ti si jos gluplji kad si to tek sada zakljucio:spamfamilija:

OzAzO
24.07.10, 15:38

Damire , jako puno gresis u tome sto pricas . Ali nemam zelju da se prepucavam vise , zavrsavam sa travianom da se digne ww i dosta , RL obaveze zovu .

haris_20_
24.07.10, 18:16
Da vas sve pozdravi vas hare nemojte se nervirati ja evo uzivam i veseo sam nema me na travianu vec 7 dana .... hvala dobrim ljudima i prijateljima sto rade odlican posao na mom accu i dizu ww ...
Nema potrebe za vrijedjanjima uvijek ce biti prevara na travianu .....

Toliko od mene uskoro sam ozenjen covjek :D

pozzz raja

_WOLLF_
25.07.10, 00:54
posto sam bio na okupljanju travianera u Bos. Krupi, moze li mi iko objasnit sta se ovo sve izdesavalo na serveru..

al u kratkim crticama, jer mi se ne da da citam puno...

p.s. joj jest nam bilo dobro.. a bas smo se druzili :D

woole
25.07.10, 20:31
Kosovo je susjed srbije :tnx::tnx::tnx::tnx::tnx::tnx:

Nekako se ponadash da su ljudi u travijanu prevazisli nacionalizam i sovinizam posto mnogo razlicitih nacionalnosti ovdje igra, onda se pojavi neko ovakav i takvo misljenje ubije.... uglavnom, nebitno... :D

Svijetsko Čudo
1. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 15
2. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 15
3. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 13
4. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR 13
5. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 10
6. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 7
7. Lilit First Blood FGR 6
8. The_Avenger ~Ola~ eSKaTeTe 5
9. virtual Blokirani WW FGR 3
10. Whitedeath Jägermeister eSKaTeTe 1

Delta prelazi u vodjstvo, baadare josh uvijek poprilicno zaostaju(sveukupno gledajuci). Imaju li snage za kakvo iznenadjenje ili ce ovo biti poprilicno jednostavna pobjeda?? Ajde kreveti i kite, ucinite nesto da se malo svi zabavimo i uzivamo, nemojte da budete toliko dosadni :D

Virtual
25.07.10, 22:47
Nekako se ponadash da su ljudi u travijanu prevazisli nacionalizam i sovinizam posto mnogo razlicitih nacionalnosti ovdje igra, onda se pojavi neko ovakav i takvo misljenje ubije.... uglavnom, nebitno... :D

Svijetsko Čudo
1. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 15
2. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 15
4. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR 13
5. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 10
6. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 7
7. Lilit First Blood FGR 6
9. virtual Blokirani WW FGR 3

Delta prelazi u vodjstvo, baadare josh uvijek poprilicno zaostaju(sveukupno gledajuci). Imaju li snage za kakvo iznenadjenje ili ce ovo biti poprilicno jednostavna pobjeda?? Ajde kreveti i kite, ucinite nesto da se malo svi zabavimo i uzivamo, nemojte da budete toliko dosadni :DNisam se dugo javljao ali bio bi red da vam svima saopstim da se BNK najvjerovatnije kompletan brise zbog postupaka Mh i admina (novog) .
Moj acc je blokiran bez ikakvog obrazlozenja i stavljen je na totalni ignore od strane onih koji su ga blokirali. Citav server igram na isti nacin i sada su se sjetili da me treba blokirati a na moje poruke uopste ne odgovaraju. mislim da nema nikakvog smisla da nastavimo da igramo i uopsteno da igramo ovu igru jer ocito je nekima cilj da izbiju pare kojim kupujemo zlato svabama iz djepa sto sam i doticnima napisao u mailu upucenom glavnom .
svima puno uspjeha i da vas niko ne srusi do kraja :D

_WOLLF_
25.07.10, 23:11
Nisam se dugo javljao ali bio bi red da vam svima saopstim da se BNK najvjerovatnije kompletan brise zbog postupaka Mh i admina (novog) .
Moj acc je blokiran bez ikakvog obrazlozenja i stavljen je na totalni ignore od strane onih koji su ga blokirali. Citav server igram na isti nacin i sada su se sjetili da me treba blokirati a na moje poruke uopste ne odgovaraju. mislim da nema nikakvog smisla da nastavimo da igramo i uopsteno da igramo ovu igru jer ocito je nekima cilj da izbiju pare kojim kupujemo zlato svabama iz djepa sto sam i doticnima napisao u mailu upucenom glavnom .

potpuno se slazem sa tobom, ipak mislim da je malo poglupo, da se na kraju servera blokiraju acc i da se radi to sto se sad radi..
mislim da je admin morao i trebao pustiti da se zavrsi ovaj server, bilo je dosta neregularnosti od pocetka, ali se nista nije radilo, i onda kada igra dodje u fazu u kojoj je svaki min bitan oni su nasli da banuju i blokiraju acc..
samim time se unistava server, ukoliko server ostane bez jedne alijanse, postat ce totalno ne zanimljiv..
sumnjam da bad moze nesto sam ucinit...

ajvazdedo
26.07.10, 00:36
Nisam se dugo javljao ali bio bi red da vam svima saopstim da se BNK najvjerovatnije kompletan brise zbog postupaka Mh i admina (novog) .

Kazesh citav server igras na isti nacin,vjerovatno varas citav server i sad kad se covjek nashao da je posten i koji je krenuo da radi svoj posao kako treba i banovao te za krsenje nekog od pravila tebi krivo sto je to uradio,trebao je tebe jadnika ostavit da igras mimo pravila jer si eto ko dosad igrao i nije te nitko kaznio. pa eto kad tebe nisu trebali kaznit nisu trebali onda ni onu ekipu iz SK drzat banovanu mjesecima zbog golda, ono pusti ih neka igraju do kraja nema veze sto kradu gold.

Sve koji su krsili i najsitnije pravilo treba kazniti jer ovo sto se radi u zadnje vrijeme po serverima je sramota,od kradja akaunta, do multi akaunta kojih nikad nije bilo vishe, cini mi se da od kad su uveli zadnje updjete u igru MH-ovi se vishe ni ne bave trazenjem multija sto je dovelo do poplave istih.

Admine molba,Sve pregledaj,sve kazni, ako treba pobrisi sve redom od Sk-ovaca,tetejaca,badara, i ovih sto se kane otch doktoru zbog nekhi problema godinama, pa makar ostalo tri covjeka na serveru.

P.S. Znach ti kupujesh gold i ti treba da si privilegovan,da kad neshto mimo pravila radis treba admin da se igra zmurke sa tobom.

CM Marko
26.07.10, 01:33
Treba imati u vidu koliko igraca ima na serveru i ne mogu svi igraci biti pregledani za jedan dan, naravno da veci "prioritet" imaju oni igraci koji bivaju prijavljeni od strane drugih.

Prema pravilima igre igraci koji kupuju zlato nemaju nikakve privilegije koje uticu na blokadu kao i razgovor sa clanovima tima, jedinaprivilegija neste ona navedena u prednostima plus racuna.

Molim sve clanove da se vrate na temu kako nebi morali preduzimamo odredjene mere.

Damir-75
26.07.10, 01:48
Treba imati u vidu koliko igraca ima na serveru i ne mogu svi igraci biti pregledani za jedan dan, naravno da veci "prioritet" imaju oni igraci koji bivaju prijavljeni od strane drugih.

Prema pravilima igre igraci koji kupuju zlato nemaju nikakve privilegije koje uticu na blokadu kao i razgovor sa clanovima tima, jedinaprivilegija neste ona navedena u prednostima plus racuna.

Molim sve clanove da se vrate na temu kako nebi morali preduzimamo odredjene mere.

A pošto maksimalno moze biti 13 WW sela i 13 igraca kojih ih imaju, usput mislim da sam cuo negdje da je igrica gotova kad se neko od tih sela izgradi do kraja, zar ne bi bio red da se makar tih 13 igraca odmah nakon banovanja pregleda i kazni????

Valjda nam se nece ponavljati Floosh i programske greske.... Banovano 7 WW sela jedne koalicije na tri dana, razlog programska greska.... Jeste da smo navikli, ali nije nikako lijep osjecaj. :(

CM Marko
26.07.10, 01:52
Programske greske u ovom slucaju ne postoje i korisnik ne moze biti odblokiran dok se problem sa njim ne rese/ne razjasni.

Kao sto sam gore pomenuo, vratite se temi ww, ovde nije tema blokiran igrac...

Damir-75
26.07.10, 02:02
Programske greske u ovom slucaju ne postoje i korisnik ne moze biti odblokiran dok se problem sa njim ne rese/ne razjasni.

Kao sto sam gore pomenuo, vratite se temi ww, ovde nije tema blokiran igrac...

Mislim da smo na temi, ime joj je WW. A pisemo o blokiranom WW-u i nacinu kako tretirate iste, makar ja to pisem. E sad, ako blokirana WW sela ne mogu imati makar brzi tretman u kaznjavanju i deblokiranju, onda je neko ovdje zalutao ili su MH-ri pogrijesili profesiju ili smo mi igraci pogrijesili igricu.

CM Marko
26.07.10, 02:04
Slazemo se da slucaj ww-a treba biti resen brze ali mi ne mozemo terati igraca koji je blokiran da nas kontaktira kako bi resili problem.

BNK
26.07.10, 02:04

Kao sto sam gore pomenuo, vratite se temi ww, ovde nije tema blokiran igrac...Kako si gospodine administraru azuran kada treba nekoga banovati na forumu zato nisi tako azuran odraditi svoj posao i na serveru.
Ako ti se vec nije svidio post u kojem se iznosi istina zasto taj dio nisi izbacio a ne u roku 5 sec banujes i izbrises citav post a stavili ste acc na kojem se gradi ww na ignore .
Ovo jeste upravo tema o ww-u i o tome se upravo i radi da svojim postupcima tjerate igrace od ove igre .
I sada opet obrisi ovaj post i banuj mene.
Pa vi ne zelite da se to razjasni jer ocito je da ovo radite namjerno
Pozz Virtual

CM Marko
26.07.10, 02:08
Iznosenje razgovora sa clanovima travian tima na forumu nije dozvoljeno.

cecen
26.07.10, 08:27
A pošto maksimalno moze biti 13 WW sela i 13 igraca kojih ih imaju, usput mislim da sam cuo negdje da je igrica gotova kad se neko od tih sela izgradi do kraja, zar ne bi bio red da se makar tih 13 igraca odmah nakon banovanja pregleda i kazni????

Valjda nam se nece ponavljati Floosh i programske greske.... Banovano 7 WW sela jedne koalicije na tri dana, razlog programska greska.... Jeste da smo navikli, ali nije nikako lijep osjecaj. :(

nije tri vec dan :lol: a i onako ste tu izgubili a i ovdecete u ostalom

I2oni
26.07.10, 09:39
Iznosenje razgovora sa clanovima travian tima na forumu nije dozvoljeno.

na forumu nije dozvoljeno razgovarati :D

cecen
26.07.10, 09:49
na forumu nije dozvoljeno razgovarati :D

Vidis sta pise nije dozvoljeno iznositi razgovor izmedhu travijan tima i igraca a nigdje nepise da nije dozvoljeno razgovarati:flooshkazna:

I2oni
26.07.10, 09:51
Vidis sta pise nije dozvoljeno iznositi razgovor izmedhu travijan tima i igraca a nigdje nepise da nije dozvoljeno razgovarati:flooshkazna:

čuj to..
znači ipak smijemo razgovarati ;)

:vegeta:

haris_20_
26.07.10, 10:10
nije tri vec dan :lol: a i onako ste tu izgubili a i ovdecete u ostalom

sto je neko samouvjeren :D hahahaha

soe
26.07.10, 10:20
aaaa sta se ovo kod lilit desilo?! :biggrin: :biggrin:

cecen
26.07.10, 10:32

pozeleli da imamo devet planova pa smo ih onakokrenuli skupljati

Chamuga
26.07.10, 10:38
Slazemo se da slucaj ww-a treba biti resen brze ali mi ne mozemo terati igraca koji je blokiran da nas kontaktira kako bi resili problem.

Pa Markane zasto nam WW jos uvijek stoji blokiran!!??:evil:

komodo
26.07.10, 11:25
mi, mi, mimi, mi mi:gimmi5:

Napred, nazad, gore, dole pa ja sam opet ispred škole :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=0TxSeOO5Rm8&NR=1

go & play - 4 deo:zivio:

BED-are muk na tribini. Šta reći sem PLAN je Komšija Bed-ara al u vlasništvu DELTE sada, royal kontaš, igra tebrex, nou hard filings i nacionalizam fore, lagani rad, sega-mega :)

Brmm , brmm, brmmmmmmmm:zgazio: Kursula Crvenoooooooo:lol3:

c0mpl4x1ty
26.07.10, 11:54
mi, mi, mimi, mi mi:gimmi5:

Napred, nazad, gore, dole pa ja sam opet ispred škole :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=0TxSeOO5Rm8&NR=1

go & play - 4 deo:zivio:

BED-are muk na tribini. Šta reći sem PLAN je Komšija Bed-ara al u vlasništvu DELTE sada, royal kontaš, igra tebrex, nou hard filings i nacionalizam fore, lagani rad, sega-mega :)

Brmm , brmm, brmmmmmmmm:zgazio: Kursula Crvenoooooooo:lol3:

PLAN je osvojen PLANSKI . Da se primjetiti da DELTA ima 23 igraca i bez vinga ima artova i planova vise nego BAD zajedno. Ovakva sloga nije jos vidjena na ba. serverima htijeli mi to priznati ili ne. Zato samo BRAVO DELTA SVAKA CAST.:asko:

E.D.O
26.07.10, 12:05
posto sam bio na okupljanju travianera u Bos. Krupi, moze li mi iko objasnit sta se ovo sve izdesavalo na serveru..

al u kratkim crticama, jer mi se ne da da citam puno...

p.s. joj jest nam bilo dobro.. a bas smo se druzili :D

Na kojem to skupu travianera i kad bude skup tebe necemo zvati :D de bolan moze biti da si bio na skupu papucara a ne travianera?

Djeeeecooo nemojte se klati po forumima imate sjekire na Travianu pa se udrite tamo :)

Pa da cim je mlada otisla u Krupu on organizuje pijanku po grbavici eeee...sad ce usljediti prijava!!!

SEXONAC
26.07.10, 12:13
G Marko

Čestitam, obrisali ste mi post na forumu. BRAVO MAJSTORE !!!

Možda je najbolja kazna za Virtuala obrisati ACC jer su prekršena "neka pravila" ....

Ovo nisam vidio, haj što je WW blokiran, haj što čoek pravi javnu debatu o tome, nego se ne da ni mišljenje iznijeti. Ma sve čestitke. MARKA ZA ADMINA prerasto je ovaj Multihuntera u jednom danu !

gogi
26.07.10, 12:34

Jel to hoces reci da Virtual nije kontaktirao MH-a koji ga je blokirao evo vec treci dan...
3 dana acc. na kome je WW stoji blokiran, kako ti kazes zato sto vas igrac nije kontaktirao, a poslao je milion poruka i MH-u koji samo procita poruke i ne odgovori, a koliko znam i tebi...
smijesno...
presmjesno....

c0mpl4x1ty
26.07.10, 13:41
Jel to hoces reci da Virtual nije kontaktirao MH-a koji ga je blokirao evo vec treci dan...
3 dana acc. na kome je WW stoji blokiran, kako ti kazes zato sto vas igrac nije kontaktirao, a poslao je milion poruka i MH-u koji samo procita poruke i ne odgovori, a koliko znam i tebi...
smijesno...
presmjesno....

Nas vecina se nada da ce se poceti kaznjavati igraci koji su naucili igrati samo neregularno , i nazalost nikako drukcije ne znaju. Treba kazniti i sitere na ww koji se bave prljavim rabotama i ako treba prepoloviti server samo da se ti neregularni smradovi udalje iz ove vrlo zanimljiive i nama drage igrice.Zato MARKO imas podrsku svih pravih i posteniih momaka ,a njih je ovdje ipak 90 % da se ti smradici izbace iz svih kombinacija. NISU VRIJEDNI KOMENTARA ZATO PREDLAZEM DA SE POSVETIMO WW I NARAVNO BRILIJANTNOM OTIMANJU PLANA OD STRANE DELTE I NJENE TRECE SMIJENE. hvala i pozzz svim ali. i igracima koji hoce posteno da zavrse server pa da jedni drugim cestitamo.

hobbiton
26.07.10, 13:45
Nas vecina se nada da ce se poceti kaznjavati igraci koji su naucili igrati samo neregularno , i nazalost nikako drukcije ne znaju. Treba kazniti i sitere na ww koji se bave prljavim rabotama i ako treba prepoloviti server samo da se ti neregularni smradovi udalje iz ove vrlo zanimljiive i nama drage igrice.Zato MARKO imas podrsku svih pravih i posteniih momaka ,a njih je ovdje ipak 90 % da se ti smradici izbace iz svih kombinacija. NISU VRIJEDNI KOMENTARA ZATO PREDLAZEM DA SE POSVETIMO WW I NARAVNO BRILIJANTNOM OTIMANJU PLANA OD STRANE DELTE I NJENE TRECE SMIJENE. hvala i pozzz svim ali. i igracima koji hoce posteno da zavrse server pa da jedni drugim cestitamo.

pridruzujem se cestitkama i idemo do kraja zavrsiti ovaj server koji je nikad jaci i nikad bolji
svaka cast na ww i idemo do kraja:zivio:

gogi
26.07.10, 14:04

Slazem se da treba kazniti sve koji varaju ili koji su prekrisli pravila,ali ako je neko prekrsio pravila nek mu se odredi kazna i nek igra dalje,a ne da se ceka 3 dana da se MH udostoji odgovoriti na poruku i odrediti kaznu,a pogotovo sada kada je WW na tom acc. 3 dana banovan acc sa WW, koji se ne moze graditi je kazna gora od bilo kakve propisane. 3 dana u gradnji WW-a je ogroman zaostatak

A kad smo vec kod kazni,nije moguce da je jedino virtualov acc. nereguralan, poljubim ja MH-a u u dupe javno pred svima ako potvrdi da je pregledao svih 10 acc. na kojima se grade WW i da je ostalih 9 cisto, jer imam kruzne poruke od jednog saveze u kojem igrac koji gradi WW trazi preko kuznih trazi sifre od igraca iz svoje ally kako bi on mogao slati zito i rese u svoj ww kad oni nisu online
Zato je ovo smijesno, tj. presmjesno...

c0mpl4x1ty
26.07.10, 14:15
Slazem se da treba kazniti sve koji varaju ili koji su prekrisli pravila,ali ako je neko prekrsio pravila nek mu se odredi kazna i nek igra dalje,a ne da se ceka 3 dana da se MH udostoji odgovoriti na poruku i odrediti kaznu,a pogotovo sada kada je WW na tom acc. 3 dana banovan acc sa WW, koji se ne moze graditi je kazna gora od bilo kakve propisane. 3 dana u gradnji WW-a je ogroman zaostatak

A kad smo vec kod kazni,nije moguce da je jedino virtualov acc. nereguralan, poljubim ja MH-a u u dupe javno pred svima ako potvrdi da je pregledao svih 10 acc. na kojima se grade WW i da je ostalih 9 cisto, jer imam kruzne poruke od jednog saveze u kojem igrac koji gradi WW trazi preko kuznih trazi sifre od igraca iz svoje ally kako bi on mogao slati zito i rese u svoj ww kad oni nisu online

NEMOJ VISE MOLIM TE , mi bi se vratili na temuu. Ipak ste vi Fina Gradska Raja. Malo tolerancije nije na odmet.DELTA JE IPAK BOG. :zivio:

BNK
26.07.10, 14:18
Nas vecina se nada da ce se poceti kaznjavati igraci koji su naucili igrati samo neregularno , i nazalost nikako drukcije ne znaju. Treba kazniti i sitere na ww koji se bave prljavim rabotama i ako treba prepoloviti server samo da se ti neregularni smradovi udalje iz ove vrlo zanimljiive i nama drage igrice.Zato MARKO imas podrsku svih pravih i posteniih momaka ,a njih je ovdje ipak 90 % da se ti smradici izbace iz svih kombinacija. NISU VRIJEDNI KOMENTARA ZATO PREDLAZEM DA SE POSVETIMO WW I NARAVNO BRILIJANTNOM OTIMANJU PLANA OD STRANE DELTE I NJENE TRECE SMIJENE. hvala i pozzz svim ali. i igracima koji hoce posteno da zavrse server pa da jedni drugim cestitamo.Onda skoro citav TT nebi igrao po tvom . A ti ako si posten igrac zato se ne predstavis pod nickom iz igre. A gospodin administrator sada se vadi na to da ga nikada nisam pitao da skine blokadu. Ne samo da je kontradiktoran nego je i lazov bez ijedne skrupule.
Gospodine Marko flooshu nisi ni do koljenja . Koliko god neko govorio protiv floosha ovakve stvari se nikada nisu mogle dogoditi dok je on bio admin. Idi Marko na srpski server jer si i tamo isto ovo pravio.
Ali nebitno vise sa ovim ww-om koji je sada skresan za 10% utrka za lvl 100 je gotova. Ostaje mi samo da pokusm srusiti neciji ww.
Sa ovim treba zavrsiti i nastaviti temu gdje i stala a sa adminom cu na drugom mjestu rijesavati njegovu bahatost

hobbiton
26.07.10, 14:19

prvo pocistite ispred svojih vrata pa onda po drugima pljujte

gogi
26.07.10, 14:22
NEMOJ VISE MOLIM TE , mi bi se vratili na temuu. Ipak ste vi Fina Gradska Raja. Malo tolerancije nije na odmet.DELTA JE IPAK BOG. :zivio:

naravno kad se iznesu dokazi, da je MH tj. Marko kojeg toliko hvalis pristran i navija za jednu stranu od pocetka onda izgubis argumente i poklopis se
jadno na sta je server spao...

hobbiton
26.07.10, 14:28
naravno kad se iznesu dokazi, da je MH tj. Marko kojeg toliko hvalis pristran i navija za jednu stranu od pocetka onda izgubis argumente i poklopis se

ne budi licemjeran i ako imas nekome nesto da kazes reci to na drugom mjestu ovo je druga tema
i osim toga bice restart servera pa se dokazi :einstein:

CM Marko
26.07.10, 14:32
Poslednja opomena svima, meni nije problem da obrisem i celu temu sobzirom da se koliko vidim ne prica o ww vec o radu MH-a.

Dakle ukoliko vidim jos jedan post koji ima veze sa radom MH-a tema ce biti obrisana!

soe
26.07.10, 16:39
mislim da je osnovna prednost delte, u odnosu na druge alijanse, ta sto u svojim redovima ima chuck norrisa. ako ne vjerujete, pogledajte njene clanove. vjerujem da je svima jasno da je to osnovna prevaga zbog koje je ovaj selver u jednu ruku i nepravedan!!!

p.s.mislim da je krajnje vrijeme da krene jedan napad na ovo cudo...hajmo off-ovi, sta ste se usidrili :biggrin: :biggrin:

cecen
26.07.10, 17:05

izgleda da je svim BNKaovcima tesko pao dolazak novog admina bas zbok te pristranosti koju su i,ali kod starog admina to ih je dotuklo naravno jos ovajban imje dosao kao otreznjenje i povratak u nas svijet smrtnika obicnih igraca :gimmi5::lol4:

gogi
26.07.10, 17:38
dolazak novog admina bas zbok te pristranosti koju su i,ali kod starog admina to ih je dotuklo naravno jos ovajban imje dosao kao otreznjenje :gimmi5::lol4:

sta je pisac htio da kaze

banovani smo mi i prije zbog svacega,ali se nikad nije cekalo 3 dana za odgovor MH-a, pogotovo sad kad se gradi WW. A o pristranosti bolje da ne otvaramo tu temu,jer znas i sam gdje cemo zavrsiti,pa ces pregristi jezik

_WOLLF_
26.07.10, 17:59
postajete dosadni, nije nas problem sto vas admin ne voli... napravite temu i pisite o tome kako ste samo vi pali u nemilost ovog novog admina..

floosh nije nista uradio na serveru, da jest ne bi do ovoga dolazilo i on bi jos uvjek bio tu..

zato dosta price o tome, pola igraca sk su bili banovani preko mjesec dana, pa nisu ovoliko smarali po forumu..

stanje sa ww :

komodo upalio turbo :D

hobbiton
26.07.10, 18:03
Svijetsko Čudo
1. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 23
2. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 18
3. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 13 -
4. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 13 -
5. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR 13 -
6. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 7 -
7. Lilit First Blood FGR 6 -
8. The_Avenger ~Ola~ eSKaTeTe 5 -
9. virtual Blokirani WW FGR 2 -
10. Whitedeath Jägermeister eSKaTeTe 1 -
11. Natari - 0 -
12. Ajooj FGR 0 -
13. Natari - 0

sta reci JUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
:weeee::weeee::weeee::weeee:

_WOLLF_
26.07.10, 18:32
Svijetsko Čudo
1. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 23
3. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 13 -
6. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 7 -
7. Lilit First Blood FGR 6 -
8. The_Avenger ~Ola~ eSKaTeTe 5 -
9. virtual Blokirani WW FGR 2 -
11. Natari - 0 -
12. Ajooj FGR 0 -
13. Natari - 0

sta reci JUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
:weeee::weeee::weeee::weeee:

hahahha, ma ***** to ba, vidi ovo

Najnapredniji sedmice
Nr. Igrač Rangovi
1. ratnik 48
2. dino.s 38
3. beli vuk 37
4. _WOLLF_ 30
5. sany 22
6. ibrahimovic 20
7. ave 18
8. The_ZeUs_man 18
9. AmaR. 18
10. Konj_marke_zeka 17

hobbiton
26.07.10, 18:45
hahahha, ma ***** to ba, vidi ovo

Najnapredniji sedmice
Nr. Igrač Rangovi
1. ratnik 48
2. dino.s 38
3. beli vuk 37
4. _WOLLF_ 30
5. sany 22
6. ibrahimovic 20
7. ave 18
8. The_ZeUs_man 18
9. AmaR. 18
10. Konj_marke_zeka 17

hahahahahhhaha ostani tu ali :zivio::zivio: sa zeljom da da budes prvi pa da dobijes taj GOLD:ahahah::ahahah::ahahah::ahahah:

komodo
26.07.10, 19:39
postajete dosadni, nije nas problem sto vas admin ne voli... napravite temu
stanje sa ww :

komodo upalio turbo :D

Nije komodo upalio ništa ali DELTA jeste :zivio:
Svijetsko Čudo
Igrač Ime Alijansa stepen:
1. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 24http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb029.gif
4. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 13
5. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR13
6. narkoboss "Kinder Surprise" FGR7
7. Lilit First Blood FGR6- (Stoj Mirko - ne mrdaj - pucaću) :biggrin:
9. virtual Blokirani WW FGR2
10. Whitedeath Jägermeister eSKaTeTe 1 :morgen:
11. Natari - 0 - (ajde kupačice mooja, napravićemo čudo)
12. Ajooj FGR 0 - (FAWO ovaj se još trka s Natarima, cepaju ga do nedelje, ja ti tvrdim)http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb301.gif
13. Natari - 0 (uva poperi, uva i za vas ko za šabana, uvaaa)

napred Braon-teget-zeleni !!!, uva crveni i rozi:P

http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb305.gif

ownedstylez
26.07.10, 20:51
Nije komodo upalio ništa ali DELTA jeste :zivio:
Svijetsko Čudo
Igrač Ime Alijansa stepen:
1. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 24http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb029.gif
4. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 13
5. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR13
6. narkoboss "Kinder Surprise" FGR7
7. Lilit First Blood FGR6- (Stoj Mirko - ne mrdaj - pucaću) :biggrin:
9. virtual Blokirani WW FGR2
10. Whitedeath Jägermeister eSKaTeTe 1 :morgen:
11. Natari - 0 - (ajde kupačice mooja, napravićemo čudo)
12. Ajooj FGR 0 - (FAWO ovaj se još trka s Natarima, cepaju ga do nedelje, ja ti tvrdim)http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb301.gif

napred Braon-teget-zeleni !!!, uva crveni i rozi:P

http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb305.gif

Braca natari su veca konkurencija od ovih crvenih i rozih:)

hobbiton
26.07.10, 20:55
Braca natari su veca konkurencija od ovih crvenih i rozih:)

i ja kazem jer njihove zivotinjice, hmmmmmmmmmmmm opasne su one:biggrin::biggrin::biggrin:

woole
26.07.10, 22:28
Meni je postalo strasno dosadno :D Ajde ljudi dajte nekih akcija, bilo cega. I naravno, stavljajte logove da i mi smrtnici uzivamo :D Ja sam kontao da ce ovo zatisje prestati kad pocnu WW-ovi da se grade kad ono nishta.... Svi su ocekivali strasne bitke na kraju servera kad ono corak.... Nadam se da ce nastavak donijeti nesto zanimljivijih desavanja, jer ova monotonija ne moze vishe da se izdrzi :blowup:

sabanezi
27.07.10, 02:58

Miki bice tebi :tres: ( iza usiju ) ne prozivaj :brao2:

Evo obecavam, ako mi ne ofarmaju WW dicu se level ( 2 nema sanse ) :smijeh:

ownedstylez
27.07.10, 03:01

Ma jok brate nigde ne zuris :) kad god krenes nisi zakasnio, ovi iz fikfirici su nacisto tuzni(narandzasti, shucmurasti i te boje) stizes ih kad krenes da zidas i posle mesec dana:)(tj. oni ce tebe da stignu):)

PS. Virtual posto neces da zidas mogul ja doci da preuzmem taj WW ostavili su mi ovi smekeri iz bada kada su mi upropastavali nalog 3 senatora, pa da dodjem iz 2 puta da uzmem WW... cisto radi skeca i da imam sta da radim posto stvarno nemam pametnijeg posla kad udjem u travian, pa da makar klikcem taj WW posto tebi ne ide nesto...

BNK
27.07.10, 07:55
Ma jok brate nigde ne zuris :) kad god krenes nisi zakasnio, ovi iz fikfirici su nacisto tuzni(narandzasti, shucmurasti i te boje) stizes ih kad krenes da zidas i posle mesec dana:)(tj. oni ce tebe da stignu):)

PS. Virtual posto neces da zidas mogul ja doci da preuzmem taj WW ostavili su mi ovi smekeri iz bada kada su mi upropastavali nalog 3 senatora, pa da dodjem iz 2 puta da uzmem WW... cisto radi skeca i da imam sta da radim posto stvarno nemam pametnijeg posla kad udjem u travian, pa da makar klikcem taj WW posto tebi ne ide nesto...Ma salji brate senatore da se rijesim muka . Jos da izbacim onaj plan iz g.g pa neka me opet banuju da odem na more :D
Ma ko ono rece da je dosano ccc !? :kava: Desava se svasta nesto interesantno .
Sabane brate izvini za malo skatani ww nije bilo namjerno. Bogami se islo da se rijesi onaj off radi deffa ako se ono moze nazvati offom.
A nase drage komsije i drugovi tetejci svakoga dana u svakom pogledu gube sve vise offova :lol3:
U dva dana tri solidna offa zalegla a bice ih jos ako bogda. Pa i dalje pisite po kruznim kako BNK nema deffa.
Ne smijem nista vise da napisem jbg zeznuta vlast oma banuje :D

komodo
27.07.10, 11:01

:play: ajde neću više, greota:lol3:

FGR aj me grunite pa da vas ugruvamo ko ljudi, msorili ste za 5 medlaja majke mi, dete od 13god mi situje WW :diploma:

@haris_20_
pozz za Mladoženju i sve najbolje buraz, ne daj joj da makne sa WW-a:lol3:

Maximian
27.07.10, 11:57
Ma salji brate senatore da se rijesim muka . Jos da izbacim onaj plan iz g.g pa neka me opet banuju da odem na more :D
Sabane brate izvini za malo skatani ww nije bilo namjerno. Bogami se islo da se rijesi onaj off radi deffa ako se ono moze nazvati offom.
A nase drage komsije i drugovi tetejci svakoga dana u svakom pogledu gube sve vise offova :lol3:
U dva dana tri solidna offa zalegla a bice ih jos ako bogda. Pa i dalje pisite po kruznim kako BNK nema deffa.

Eto ti alijanse, moras biti banovan da bi isao na more ccc. pa jbte mi se svi izredali po 10 dana najmanje , ww se gradi iz Makarse a ti jadnicak ni do vrela bosne :D

Nego samo vi klikajte deff jer wingovi vas nece deffati, nemaju cime vise :smijeh:

Edward&Bella
27.07.10, 11:58
Trebat ce ovdje jos rada :D

PRAVNIK
27.07.10, 12:41
Ma salji brate senatore da se rijesim muka . Jos da izbacim onaj plan iz g.g pa neka me opet banuju da odem na more :D

Po koji put se to oprastas, a ovo gore za offove jesu zalegla a koliko je vama u zadnjih mjesec dana offova i gg-a potopljeno?

pozz i od mene, a sad sam defintivno do kraja deffer za ww-a:byebye:

komodo
27.07.10, 13:07
pozz i od mene, a sad sam defintivno do kraja deffer za ww-a:byebye:
welkam tu d klab zvani KOPLJE :D

OzAzO
27.07.10, 13:51
welkam tu d klab zvani KOPLJE :D

imas i batinare nemoj siriti dezinformacije :lol3:

woole
27.07.10, 14:03
imas i batinare nemoj siriti dezinformacije :lol3:

Gromovi su najbolji u odbrani zato sto su brzi i pucaju munje!!!! :mudrac::diploma:

OzAzO
27.07.10, 14:16
Gromovi su najbolji u odbrani zato sto su brzi i pucaju munje!!!! :mudrac::diploma:

Ma batine su najbolje od kada ih komodo pravi , proculo se kroz sela da komodo ima najvecu batinu pa sve njega jure sada :dance: ali on doktorice preferira :lol3:

BNK
27.07.10, 14:36
Eto ti alijanse, moras biti banovan da bi isao na more ccc. pa jbte mi se svi izredali po 10 dana najmanje , ww se gradi iz Makarse a ti jadnicak ni do vrela bosne :D

Nego samo vi klikajte deff jer wingovi vas nece deffati, nemaju cime vise :smijeh:Nemoj se samo ti javljati svegati . Ja bar priznam da ne mogu ni do granapa a ti ni do wc :lol3: Nemoj sada da vadim kruzne kako moljakas da se ne brisu acaunti da daju tebi pass da mozes slati zito u ww :lol3:
A za deff :D e dati je znati sto ne znas :play:

E.D.O
27.07.10, 15:08
Nemoj se samo ti javljati svegati . Ja bar priznam da ne mogu ni do granapa a ti ni do wc :lol3: Nemoj sada da vadim kruzne kako moljakas da se ne brisu acaunti da daju tebi pass da mozes slati zito u ww :lol3:

Jel ovo zajedljivost pred poraz ili je to uređeno tako...? Heh ko bi rekao,al' hajde boze moj 100 ljudi 100 ćudi,100 žena dvjesto si*a :)

Ajde dide reci bili ti dopustio da se obrise acc sa 15-20 sela kad ga mozes pozirati klikati deff i slati zito za WW,ako bi onda stvarno ne znam sta da ti kaem ekonomija ti je ravna 0,0 :)

Komodo usaltaj u manju dobro te je vise nabijas nam komplexe :D

hobbiton
27.07.10, 15:18
Heh ko bi rekao,al' hajde boze moj 100 ljudi 100 ćudi,100 žena dvjesto si*a :)

a samo 100 batina :alkohol::alkohol::alkohol::alkohol::alkohol::alko hol:

_WOLLF_
27.07.10, 15:26
Ajde dide reci bili ti dopustio da se obrise acc sa 15-20 sela kad ga mozes pozirati klikati deff i slati zito za WW,ako bi onda stvarno ne znam sta da ti kaem ekonomija ti je ravna 0,0 :)

pa da je dozvoljavo da se brise, ne bi bio banovan i ne bi najavio kolektivno brisanje..

a sta bi sa tim kolektivnim brisanjem ?????? :kava:

ownedstylez
27.07.10, 15:50
Nemoj se samo ti javljati svegati . Ja bar priznam da ne mogu ni do granapa a ti ni do wc :lol3: Nemoj sada da vadim kruzne kako moljakas da se ne brisu acaunti da daju tebi pass da mozes slati zito u ww :lol3:

Da vam je znati sto niko ne zna da je BNK presaltao sav svoj deff kod harisa mladozenje:) Posto je virtuala izgulila vlast:)

Nije sve tako crno mene brat MH/tj. admin banovao jer sam trazio od njega da me banuje i da mi spasi bilo sta kad su me ovi dusmanji djipali po nalogu i povukli sve iz garaze a trgovce poslali tebi da nemogu da prehranim to sto nisu uspeli da posalju na BIH TTWW, i pazi brata sta radi banuje me pa me drzi 3 dana pod banom pa me odbanuje i to sve sto mi je spasio mi umre od gladi posto me odbanovao kada nisam bio za nalogom, al u svakom slucaju dobar je na greskama se uci:)

BNK
27.07.10, 16:33
Jel ovo zajedljivost pred poraz ili je to uređeno tako...? Heh ko bi rekao,al' hajde boze moj 100 ljudi 100 ćudi,100 žena dvjesto si*a :)

Komodo usaltaj u manju dobro te je vise nabijas nam komplexe :DPa da se obrisemo ko ce onda vas srusiti :lol3: Ja znam da cete vi mene pa nebi bilo fer da vam ostajemo sta duzni :)
Usput ako si pratio ja nisam banovan sto sam ulazio na druge naloge nego sto su ulazili na moj. A i zato sto ste me vi prijavili za naziv ww jer kada drugacije ne moze onda hajmo ovako. Da ga ne prozivam ko je to uradio ali vec ce se on naci u ovom postu :lol3:
Jeste da je neprimjeren bio naziv ww ali to je bila nasa interna zezancija i ako je neko mislio da ih vrijedjamo izvinjavam se u nase ime jer nam to nije niti ce ikada biti .
Ma bili na rostilju zene ostale da paze na ww . I malo malo zovu " kako da stavimo naziv ww-a" Ma stavljajte kako hocete ali ******** vas sve kada se vratimo :lol3: I havetinje stave taj naziv da nas zeznu. Zene ko zene :D

Da vam je znati sto niko ne zna da je BNK presaltao sav svoj deff kod harisa mladozenje:) Posto je virtuala izgulila vlast:)

Nije sve tako crno mene brat MH/tj. admin banovao jer sam trazio od njega da me banuje i da mi spasi bilo sta kad su me ovi dusmanji djipali po nalogu i povukli sve iz garaze a trgovce poslali tebi da nemogu da prehranim to sto nisu uspeli da posalju na BIH TTWW, i pazi brata sta radi banuje me pa me drzi 3 dana pod banom pa me odbanuje i to sve sto mi je spasio mi umre od gladi posto me odbanovao kada nisam bio za nalogom, al u svakom slucaju dobar je na greskama se uci:)Nisi jedini kojem je pocrkala vojska :( Jbg ne sluzi me bas dobro pamcenje ali sam mislio da poslije deblokade bar neko vrijeme ne umire vojska pa bas i nisam bio pazljiv prateci kada ce me odbanovati. G.G u minusu oko 150k pa sada skontaj koliko je pomrlo za sat i po :lol3:
Pa rekoh ti ja salji starce nema deffa u ww :D

woole
27.07.10, 19:33
Svijetsko Čudo
1. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 24 -
2. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 22
3. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 16
6. The_Avenger BIHTT WW eSKaTeTe 10
7. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 10
8. virtual B N K FGR 8
9. Lilit First Blood FGR 6 -
11. Natari - 0 -
12. Ajooj FGR 0 -
13. Natari - 0 -

Evo vec neko vrijeme komodo na odmoru :D nije digao lvl vec par desetina sati :diploma:
daje vam priliku da ga stignete da ucinite ovaj server zanimljivijim zato ajmo svi potegnite malo :D

A evo ljudi jedna pjesmica za sve nas "komuniste" ko sto kaze nas soe :

http://www.youtube.com/watch?v=IVnsAo0EJlU

Elemental veceras u Brckom u 9 pa ako neko moze da stigne neka dolazi bice jako fino :D

cecen
28.07.10, 15:38
Svijetsko Čudo

1. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 27
2. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 24 -
3. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 19 -
4. virtual B N K FGR 17
5. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 15
6. The_Avenger BIHTT WW eSKaTeTe 13 -
7. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR 13 -
8. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 10 -
11. Natari - 0 -
12. Ajooj FGR 0 -
13. Natari - 0 -

eSKaTeTe se ocito zahukto ide kao brzi voz ispred FGR :fre:

chupa chups
28.07.10, 19:04
Svijetsko Čudo
1. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 29
2. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 24
3. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 20
4. virtual B N K FGR 17
6. The_Avenger BIHTT WW eSKaTeTe 14
7. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR 13
8. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 10
9. Lilit First Blood FGR 6
11. Natari - 0
12. Ajooj FGR 0
13. Natari - 0

Situacija je super nikad bolja,gosp. Virtual se zapicio u nadi da cemo potrositi offove na njega koji je dovoljno unazadjen tako da samo naprijed,cecen pusti ga nek prodje gore na 1. mjesto :P

Ako je neko voljan nek mi posalje po koji resurs i komadic zita u gore crvenim slovima oznacen WW bicu mu jako zahvalan :brao2:

Onaj ko posalje dobice fina lizala sa ukusom Mohita :P

hobbiton
28.07.10, 19:33
Ako je neko voljan nek mi posalje po koji resurs i komadic zita u gore crvenim slovima oznacen WW bicu mu jako zahvalan :brao2:

moze moze :brao::brao::brao::brao:

Anakin
29.07.10, 00:23
Svijetsko Čudo
1. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 29
2. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 24
3. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 20
4. virtual B N K FGR 17
6. The_Avenger BIHTT WW eSKaTeTe 14
7. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR 13
8. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 10
11. Natari - 0
12. Ajooj FGR 0
13. Natari - 0

Situacija je super nikad bolja,gosp. Virtual se zapicio u nadi da cemo potrositi offove na njega koji je dovoljno unazadjen tako da samo naprijed,cecen pusti ga nek prodje gore na 1. mjesto :P

da me minus ne muci poslo bih i ja :P

ownedstylez
29.07.10, 02:38
da me minus ne muci poslo bih i ja :P

E taki su najgori, djesi minuse nisam te prepoznao:) Bolje nadji kakvog zita pa posalji...

sabanezi
29.07.10, 02:42

Ma nista kume, deff smaket jer ste upali Igrač Dajdza na acc i poslali dio off-a na mene par sati prije onog napada sa 3k off-a ;) off koji ce da bude poslan na vas, a vi ako imate imalo obraza smakecete deff :P

Nego, đe maca, sta ste svi navalili da trosite off na mene, nemam ja ljudi deffa puno, nemojte mi i ovo da ubijate ccc jeste neki :( pa hocu i ja da kliknem peti da me natari ne oderu :(

komodo
29.07.10, 19:26
Ma nista kume, deff smaket jer ste upali Igrač Dajdza na acc i poslali dio off-a na mene par sati prije onog napada sa 3k off-a ;) off koji ce da bude poslan na vas, a vi ako imate imalo obraza smakecete deff :P

Nego, đe maca, sta ste svi navalili da trosite off na mene, nemam ja ljudi deffa puno, nemojte mi i ovo da ubijate ccc jeste neki :( pa hocu i ja da kliknem peti da me natari ne oderu :(

pa šta misliš što ja ne klikam veve danima... klikam oklopnjaču u WW-u penjemo na 21LvL čekamo hakera da napadne opet :lol:

Nego stanje da vidimo, nije me bilo 2dana kako treba pa sedo da pogledam :)

Svijetsko Čudo
1. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 32:funny:
2. virtual B N K FGR 25 :lol: polovnjača
3. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 24 - kuliranjcija:funny:
4. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 23 -:funny:
5. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR 22
6. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 20 :funny:
7. The_Avenger BIHTT WW eSKaTeTe 16 :funny:
8. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 13 -šeta plan ko Senko Čupu na izložbi:lol:
9. Lilit First Blood FGR 6 -:love5:
10. Whitedeath Jägermeister eSKaTeTe 1 -:alkohol:kad popije dovoljno - klikaće:lol:

ostali dole su Natari i oni smešni :spamfamilija:

živela koalicija, ajmo spameri, ovo ono, ima li neka nova svađa, ban ili hakovanje, raskid, ženidba, montaža... javite ako ima svežih vesti, gladni smo :tnx:

sabanezi
29.07.10, 21:01
pa šta misliš što ja ne klikam veve danima... klikam oklopnjaču u WW-u penjemo na 21LvL čekamo hakera da napadne opet :lol:

Nego stanje da vidimo, nije me bilo 2dana kako treba pa sedo da pogledam :)

Svijetsko Čudo

10. Whitedeath Jägermeister eSKaTeTe 1 -:alkohol:kad popije dovoljno - klikaće:lol:

Ma ja necu jos, cekam da se vratite svi nazad, pa cu ja onda, do sada sam u WW selu naklikao 300 koplji ( mala mi kasarna ) al dobro sta je tu je bice deffa, cekam veliku kasarnu da napravim pa ce to brze ici :smijeh:

_WOLLF_
31.07.10, 01:23
aaaa je li se ovo gradska raja okurazila, ili je mozda ostalim postalo dosadno da klikaju..
jer ipak nije zanimljivo kad sam jedna ally klika WW, a ostali se kolektivno brisu, upss ipak BNK je jos uvjek tu :aaaa:

a ono je virtual htio samo da privuce malo paznje na sebe, srce drago :lol3:

ownedstylez
31.07.10, 05:44
... Imal dje zita?

woole
31.07.10, 08:20
Ma danas neka tucha udarila pa povaljala sve usjeve.... Zita ni za lijeka.... :P

cecen
31.07.10, 11:18
Nego djesu ove nase BEDARE ? Nije valjda da su toliko zaposleni slanjem defa i zita hajd ja bar nema tih problema jer nema zita svejedno a ni defa :deriguz:tako da moze laganice da se stigne i na forum :diploma:

djipalo junuz
31.07.10, 20:13
Da li ce Saban kliknuti 5-ti lvl WW-a

Super ponuda:

da-12.5:diploma:

ako i klikne skrhace ga natari-1.55:lol4:

ne-1.05:kava:

vase uloge molim

NHF sapke:lol3::lol3::lol3::lol3:

komodo
01.08.10, 01:09
Da li ce Saban kliknuti 5-ti lvl WW-a

Super ponuda:

da-12.5:diploma:

ako i klikne skrhace ga natari-1.55:lol4:

ne-1.05:kava:

vase uloge molim

NHF sapke:lol3::lol3::lol3::lol3:

iz IKSA u IKS brate kvota 3.3 ja dajem 200žita na taj rad, znači preskače 5LvL automatski, piči na 6LvL i ne napadaju ga natari, zna znanje šapke moj nije glup ko mi :predaja:

Čupo gde si krenuooooooooo, neeeee u smrt:lol3:

Anakin
01.08.10, 13:01
Svijetsko Čudo

1. The_Avenger BIHTT WW eSKaTeTe 34
2. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 34
3. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR 34
4. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 34
5. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 32
6. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 31
7. virtual B N K FGR 31
8. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 25
10. Whitedeath Jägermeister eSKaTeTe 4

Cold Bullet^
01.08.10, 13:07
Svijetsko Čudo

1. The_Avenger BIHTT WW eSKaTeTe 34
2. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 34
3. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR 34
4. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 34
5. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 32
6. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 31
7. virtual B N K FGR 31
8. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 25

I na kraju neki autsajder klikne na lvl 100 izgradi..hahah ;)

_WOLLF_
01.08.10, 23:52
ajmo sad ko prvi klikne ww na 0 :brao2:

opasni joe
02.08.10, 05:18

OPSNI JOI
PADRE

gori ste 16 puta

oo cecen drug moj,dugo nam se nisi javio(doduse nisi nesto ni nedostajao al haj da nam malo monotoniju ubije tvoje baljezganje)..vidim nasao si mene da prozivas,haj necemo ti ispravljat ove pravopisne greske vec cu odg na tvoje prozivanje..posto cesto u zadnje vrijeme pominjete vi(sk) taj hakovani gold aj da par rijeci napisem. e pa gold koji nazivas hakovanim nema veze s tim jer siguran sam da si i sam upucen da su hakeri poprilicno inteligentne osobe(daleko sam ja od toga).pogodnosti koje nude nasi operateri pocev od eroneta,mtela pa donekle i bh telekoma ne vidim kako mozes nazivati hakerskim poslom,momci(igraci koji takav gold prodaju su svi iz banja luke)tako da razmisljam dali pod ovim tvojim "hakovan gold"zelis da naglasis njihovu inteligenciju kao hakera,mnogo je tesko bilo provaliti eronetovu pogodnost 1sms+1 gratis poruka(bravo banjaluckim hakerima).a da me nebi ponovo prozivao zato sto nisi razumio sta sam ti htio reci ovim prevest cu to na tvoj nivo:gold koji se nabavi na taj nacin preko operatera do sada nije bio sankcionisan jer operateri su sami krivi sto su dozvolili da im se ovo uradi a i kako dokazati da je neko na taj nacin uplatio.ne znam ni jednog igraca koji je banovan zbog tog golda,ako smatras da se i za takav gold treba banovati evo prijedloga ajd da trazimo od floosha da provjeri sve naloge po sk i bed i nek sankcionise sve acc koji su taj gold koristili(budi ubijedjen ni jedan nalog u sk nebi ostao ne banovan,isti mi je nick i u igri ako sam nekog slucajno prozvao nek se javi slobodno).
ti igraci koji su dobili"trajni ban"u sk i sami znaju koji gold su kupovali i od koga...
nego hajd da zavrsimo ovaj server kako valja i bez tih prozivanja vise,ako imas nesto sto smatras zabranjenim lagano poruku posalji mh il flooshu i nek on rijesi a ostavi se tih tema ovdje(i ne zaboravi upisati od koga sam"kupio" taj gold).smijesno sto si se sjetio i da pomenes da mi je pass 0000,pobogu si zar smatras da sam tako naivan.
POSTO SAM PRIMIJETIO DA gdin Marko cita svaki post nebi losa ideja bila da se otvori tema "hakovani gold"pa da svi iznesemo taj "prljavi ves" na vidjelo,mislim da bi to bila definitivno jedina stvar na ovom serveru o kojoj se vrijedi raspravljati(naravno osim ww).serveri bi se trebali pamtiti po offovima i ratovanju a ne muljazama..

pozz za sve..

OPASNI JOE

cecen
02.08.10, 10:04
oo cecen drug moj,dugo nam se nisi javio(doduse nisi nesto ni nedostajao al haj da nam malo monotoniju ubije tvoje baljezganje)..vidim nasao si mene da prozivas,haj necemo ti ispravljat ove pravopisne greske vec cu odg na tvoje prozivanje..posto cesto u zadnje vrijeme pominjete vi(sk) taj hakovani gold aj da par rijeci napisem. e pa gold koji nazivas hakovanim nema veze s tim jer siguran sam da si i sam upucen da su hakeri poprilicno inteligentne osobe(daleko sam ja od toga).pogodnosti koje nude nasi operateri pocev od eroneta,mtela pa donekle i bh telekoma ne vidim kako mozes nazivati hakerskim poslom,momci(igraci koji takav gold prodaju su svi iz banja luke)tako da razmisljam dali pod ovim tvojim "hakovan gold"zelis da naglasis njihovu inteligenciju kao hakera,mnogo je tesko bilo provaliti eronetovu pogodnost 1sms+1 gratis poruka(bravo banjaluckim hakerima).a da me nebi ponovo prozivao zato sto nisi razumio sta sam ti htio reci ovim prevest cu to na tvoj nivo:gold koji se nabavi na taj nacin preko operatera do sada nije bio sankcionisan jer operateri su sami krivi sto su dozvolili da im se ovo uradi a i kako dokazati da je neko na taj nacin uplatio.ne znam ni jednog igraca koji je banovan zbog tog golda,ako smatras da se i za takav gold treba banovati evo prijedloga ajd da trazimo od floosha da provjeri sve naloge po sk i bed i nek sankcionise sve acc koji su taj gold koristili(budi ubijedjen ni jedan nalog u sk nebi ostao ne banovan,isti mi je nick i u igri ako sam nekog slucajno prozvao nek se javi slobodno).
ti igraci koji su dobili"trajni ban"u sk i sami znaju koji gold su kupovali i od koga...
nego hajd da zavrsimo ovaj server kako valja i bez tih prozivanja vise,ako imas nesto sto smatras zabranjenim lagano poruku posalji mh il flooshu i nek on rijesi a ostavi se tih tema ovdje(i ne zaboravi upisati od koga sam"kupio" taj gold).smijesno sto si se sjetio i da pomenes da mi je pass 0000,pobogu si zar smatras da sam tako naivan.
POSTO SAM PRIMIJETIO DA gdin Marko cita svaki post nebi losa ideja bila da se otvori tema "hakovani gold"pa da svi iznesemo taj "prljavi ves" na vidjelo,mislim da bi to bila definitivno jedina stvar na ovom serveru o kojoj se vrijedi raspravljati(naravno osim ww).serveri bi se trebali pamtiti po offovima i ratovanju a ne muljazama..

pozz za sve..

OPASNI JOE

hajd prvi put si kidno sa msn kada ti je trazen pas da ti se nabaci taj hakovani gold kao u fazonu nesmijem dati pas druga stvar nalozi u bedu kao nisu koristili taj gol daj molim te nemoj da pricas gluposti 90% naloga je koristilo i koristi taj gold a vi stalno prozivate za neki hakovani gold nalozi koji su banovani u SK zbog toga golda jednostavno su izmirili te pakete prema svabama uz naravno kazne ali dobro to je SK finansirala sta je dati 200 eura za jedan ekstra jak nalog :mojati: staces ima se mozese :P

a sto se tice igre pantice se samo jedno SK je razbila BAD i sam si svjedok toga kao ti je GG tri puta rusen ako se nevaram imas srece sto nisi zavrsio ovaj server kao i s3 bez i jednog sela na kraju ali doro sta je tuje

a sto se tice moga pravopisa o tome bi se dalo pricati ali onaj ko nemoze da zakljuci sta sam ja htio da napisem u svome postu trebao bi da se malo zapita za svoj IQ - koeficjent

a ako govoris u muljazama e tu ste nas razbili brate do nogu nas potukli postali ste nam idoli

animal
02.08.10, 12:13
hehe...al se koljete...ajde brate opustite se...to je samo igra...nisam nikad kupovao gold niti necu...to je cisto bacanje novaca...igram travian da popunim slobodno vrijeme...nezivciram se...i igram ladno ...

nezelim nikog osudjivati ali cini mi se da sve to shcvacate preozbiljno...ni ja nevolim prljavu igru ...al to je tako ima je na svim serverima i uvijek ce je biti..i svi ce pokusati na svakakve nacine oslabiti neprijatelja...

opasni joe
02.08.10, 15:05
hajd prvi put si kidno sa msn kada ti je trazen pas da ti se nabaci taj hakovani gold kao u fazonu nesmijem dati pas druga stvar nalozi u bedu kao nisu koristili taj gol daj molim te nemoj da pricas gluposti 90% naloga je koristilo i koristi taj gold a vi stalno prozivate za neki hakovani gold nalozi koji su banovani u SK zbog toga golda jednostavno su izmirili te pakete prema svabama uz naravno kazne ali dobro to je SK finansirala sta je dati 200 eura za jedan ekstra jak nalog :mojati: staces ima se mozese :P

a sto se tice igre pantice se samo jedno SK je razbila BAD i sam si svjedok toga kao ti je GG tri puta rusen ako se nevaram imas srece sto nisi zavrsio ovaj server kao i s3 bez i jednog sela na kraju ali doro sta je tuje

a sto se tice moga pravopisa o tome bi se dalo pricati ali onaj ko nemoze da zakljuci sta sam ja htio da napisem u svome postu trebao bi da se malo zapita za svoj IQ - koeficjent

a ako govoris u muljazama e tu ste nas razbili brate do nogu nas potukli postali ste nam idoli

joj opet pravopis,pa cecen pobogu nemoj o IQ ti da mi pises do juce si brao voce po farmama i sad nasao da gumis nekog ima se moze se..pusti se toga ne treba ti to u zivotu.procitaj ponovo post,mada sam ga pokusao svesti na tvoj nivo ocigledno je da se ne mogu tako nisko spustiti da bi ti to razumio.gdje si procitao da sam napisao da niko od nas ne koristi ili da nije koristio taj gold od operatera sto se nakucava.poenta je bila cecen da sam tek oko pola servera cuo za taj gold i za nacin na koji se uplacuje i to(savrseno dobro znas i od koga sam cuo i ko ga prodaje),ne mozes porediti taj gold od operatera i gold koji ste ukucavali sa haknutim karticama.mislis da me niko nikad nije prijavio za taj tvoj famozni haknuti gold?pitaj sarsa on bi to trebao najbolje da zna i jesam li bio banovan?cuj to sk razbila bad,zanimljivo al lijepo sto si priznao ovim da tebe u tom razbijanju nigdje nije bilo(brao si voce),bilo je lijepe igre nema sta rusili su to jest i to tri put sreca pa tvoj komsija darezljiv sa tim goldom pa se to za dan lako vrati(ima se moze se)..aj napisi mi cecen sta si to vrijedno pomena uradio na ovom serveru osim sto olajavas ljude po forumu i glumis nekog igracinu,ili bolje napisi uopste na bilo kojem serveru sta si uradio vrijedno pomena a da se ne krijes iza par dobrih igraca u sk.da ti prevedem napisi ja sam uradio to i to a ne sk je uradila to i to...ovi vasi banovani se pominju jer na ovom serveru je bilo velikih problema sa prevodima pocev oko artova pa eto i taj naziv "trajni ban" ..

baljezgas li baljezgas..ostavi se toga savrseno znas o cemu pises i sa kim pises..

ps.ako ti u iducem postu bude pravopisnih prvo cu njih ispraviti pa ti onda odg,ustvari necu moci to si trebao raditi na pismenim vjezbama u 6 razredu..

pozz od joa..

hobbiton
02.08.10, 15:42
NECU NIKOGA DA CITIRAM JER SVI STE VI ISTI ILI SVI SMO MI ISTI DA SE OPET NE BI NASAO NEKO UVREDJEN...PRETVORILI STE OVAJ SERVER U JEDNU OGROMNU GOMILU ****** I SAD KAD JE KRAJ NASLI STE SE DA OPTUZUJETE OVOG ILI ONOG, NEMOJTE BITI TAKO PROVIDNI I PREDVIDIVI...STA JE BILO BILO JE, NEKA SE NADJE KO CE RECI DA NIJE BILO NISKIH UDARACA OD BILO KOJE OD PROZVANIH STRANA...
I NEMOJMO IGRATI TRAVIAN NA FORUMU, VEC NA IGRICI,IDEMO TAMO POKAZATI STA ZNAMO, A NE OVDJE...
JOS NESTO, TE HAKOVANE KARTICE KOJE TAKO JAVNO POMINJETE SU SIGURNO VEC ODAVNO BLOKIRANE, TAKO DA SVI KOJI STE SE RASPISTOLJILI SA HAKERSKOM PRICOM NE DRZI VAM PRICA VODU...
I IDEMO LJUDI DA PRICAMO O TOME KO JE PRVI NA WW

:gimmi5::gimmi5:

cecen
02.08.10, 16:32
joj opet pravopis,pa cecen pobogu nemoj o IQ ti da mi pises do juce si brao voce po farmama i sad nasao da gumis nekog ima se moze se..pusti se toga ne treba ti to u zivotu.procitaj ponovo post,mada sam ga pokusao svesti na tvoj nivo ocigledno je da se ne mogu tako nisko spustiti da bi ti to razumio.gdje si procitao da sam napisao da niko od nas ne koristi ili da nije koristio taj gold od operatera sto se nakucava.poenta je bila cecen da sam tek oko pola servera cuo za taj gold i za nacin na koji se uplacuje i to(savrseno dobro znas i od koga sam cuo i ko ga prodaje),ne mozes porediti taj gold od operatera i gold koji ste ukucavali sa haknutim karticama.mislis da me niko nikad nije prijavio za taj tvoj famozni haknuti gold?pitaj sarsa on bi to trebao najbolje da zna i jesam li bio banovan?cuj to sk razbila bad,zanimljivo al lijepo sto si priznao ovim da tebe u tom razbijanju nigdje nije bilo(brao si voce),bilo je lijepe igre nema sta rusili su to jest i to tri put sreca pa tvoj komsija darezljiv sa tim goldom pa se to za dan lako vrati(ima se moze se)..aj napisi mi cecen sta si to vrijedno pomena uradio na ovom serveru osim sto olajavas ljude po forumu i glumis nekog igracinu,ili bolje napisi uopste na bilo kojem serveru sta si uradio vrijedno pomena a da se ne krijes iza par dobrih igraca u sk.da ti prevedem napisi ja sam uradio to i to a ne sk je uradila to i to...ovi vasi banovani se pominju jer na ovom serveru je bilo velikih problema sa prevodima pocev oko artova pa eto i taj naziv "trajni ban" ..

baljezgas li baljezgas..ostavi se toga savrseno znas o cemu pises i sa kim pises..

ps.ako ti u iducem postu bude pravopisnih prvo cu njih ispraviti pa ti onda odg,ustvari necu moci to si trebao raditi na pismenim vjezbama u 6 razredu..

pozz od joa..

za razliku od tebe ja sam uradio puno vise nego ti ti nikada u svome zivotu nisi zavrsio server da ti neko ne iskata GG bar tri puta:zube: drugo nikada nisi care imo off jaci od 30k trece nemoj da pricas o meni kada zas i sam koliko sam ti puta na s3 poslo deff i ko ti je brani sela dok su ti ih ANV- otimali daj molim te imaj bar malo obraza pa priznaj. A sto se tice moje velicine kao i graca moja igra se da vidjeti a gdje si ti i ti tvoji veliki potezi sta si ti to napravi tako dobro za razliku od tebe bar sam imao dva puta off za udar na ww sto ti da podsjetim nikada nisi ni pokusao trece za razliku od tebe evo gradio sam 2 to jest tri WW.

a u ostalom jesam brao sam JABUKE pa sta trebao bi se toga stititi nevidim samo razlog zasto bih se stidio.

A STO SE TICE PRAVOPISA IPRAVLJA MOZDA I NAUCIM NEKADA HAHAHA

a ako je ko igrao prljavo to si ti i bed sjecas se samo koliko si multija imao na S3 pa bio si u dve razlicite alijanse a najgore od cega bio si spijun i za jedne i za druge

a sada mi se nasao pravdati nesto druze men i tebe kao igraca dijele svjetlosne godine ti si dno dna za razliku od mene
dno si bio dno ces i ostat koliko god pokusavo na ovom forumu da postanes veliki da se vidjeti iz tvojih statistika stasi ti pogledaj statistike S3 ovog sad servera pogledaj nik hatori hanzo vidi def i off statistiku dovoljno ce ti reci o meni i nacinu na koji ja igram care ti mene nemozes oblatiti i ocrniti sve i da hoces jer si ti prvise malen za mene cecen igra svoj zadnji server ovdje na s1 zajedno sa SK inamjerava taj server dobiti zajedno sa SK TT koalicijom a vi cete nazalost da izgubite kao i sve prosle servere u ostalom ponovo vam se ponavlja S3 ni te rane nisu prosle a evo opet vam ta ista SK zajedno sa malim jadnim i bjednim cecenom nanese poraz :zube:

PS DE MI OVE GRAMTICKE GRESEKE POPRAVI DA JA TO MALO PROUCIM JEBIGA IPAK SI TI POLU PISMEN ZA RAZLIKU OD MENE

hobbiton
02.08.10, 16:48
a u ostalom jesam brao sam JABUKE pa sta trebao bi se toga stititi nevidim samo razlog zasto bih se stidio.

i nemas razloga da se stidis, ne zaboravimo da su ratovi znali poceti zbog jabuka...a jos je da su pomogle u i fizici i njutnu... i on bi ih brao...:mig::mig::mig::mig::mig:

cecen
02.08.10, 16:58
i nemas razloga da se stidis, ne zaboravimo da su ratovi znali poceti zbog jabuka...a jos je da su pomogle u i fizici i njutnu... i on bi ih brao...:mig::mig::mig::mig::mig:

Nemoj njutna da spominjes i on je bio sa malo IQ ali jabuka ga prosvijetlila mozda bi i JOE trebao u berbu mozda ga prosvijetli:zube:

Pa nebi po forumu pricao gluposti ali dobro pokusava covjek da me oblati ali to nejmu na cast.

Dokme je znao cimati na msn i traziti def bio sammu dobar sada mu nevaljam ali dobro on je veliki igrac sada svi znaju za njega cak nije uspjeo da izgradi svoj nik u igri svaki put stavi drugi ili se od nekoga skriva ili se nekoga plasi nema treceg

cecen je uvjek igro pod svojim nikom osim ako neigra sa nekim i uvjek je i na forumu i na travijan mapi bio i ostace cecen

hobbiton
02.08.10, 17:11
Nemoj njutna da spominjes i on je bio sa malo IQ ali jabuka ga prosvijetlila mozda bi i JOE trebao u berbu mozda ga prosvijetli:zube:

Pa nebi po forumu pricao gluposti ali dobro pokusava covjek da me oblati ali to nejmu na cast.

Dokme je znao cimati na msn i traziti def bio sammu dobar sada mu nevaljam ali dobro on je veliki igrac sada svi znaju za njega cak nije uspjeo da izgradi svoj nik u igri svaki put stavi drugi ili se od nekoga skriva ili se nekoga plasi nema treceg

cecen je uvjek igro pod svojim nikom osim ako neigra sa nekim i uvjek je i na forumu i na travijan mapi bio i ostace cecen
ja nisam na forumu pod svojim nick sa traviana jer je vec zauzet ali koga god zanima neka posalje pp i saznace koji mi je nick...
a jedno znam od pocetka ovo igram na najbolji i najposteniji nacin i tako zelim stvarno da zavrsim ovaj server i da sledeci isto tako igram...
a ove prljave igre po forumu i takav primitivizam nisam odavno vidio...
:cry::cry::cry::cry:

Cold Bullet^
02.08.10, 17:31
Ljudi morate biti solidarnii pomagat se savjetima u vezi igre...po forumima se samo svadjaju oni nepismeni seljaci,nemojte biti takvi ;)

hobbiton
02.08.10, 17:37
Ljudi morate biti solidarnii pomagat se savjetima u vezi igre...po forumima se samo svadjaju oni nepismeni seljaci,nemojte biti takvi ;)

ako treba kakva pomoc ili savjet javi se ili neka se javi ko zeli... znam da se forum sluzi samo za svadje, ali je stvarno postalo tako tesko citati sve ove gluposti...pa vidis sta ljudi pisu? SVI!!!

animal
02.08.10, 18:43
pogledaj gramatiku srpsko-hrvatskog ili hrvatsko-srpskog pa ces vidjeti kako se pise shvatices, vidjeces da postoje tri pravila,ali dobro, bitno je da ima i nas budala...
nije zamaranje u slobodno vrijeme znati gramatiku, a ni ja tebe ne pitam s cime se ti bavis u slobodno vrijeme

ako imas jos nesto da mi kazes ili ako te zanima, posalji pp, nemoj ovdje da se ljudi smiju...:lol5::lol5::lol5::lol5:

ja znam hrvatsku gramatiku...a srpska i ostale me ne zanimaju jer mi to u zivotu nece trebat...

brate stvarno sto kazes ...ljudi ce nam se smijati jer se prepiremo bezveze...hrvatska gramatika je razlicita naspram bosanske i srpske...tako da nema smisla vise se prepirati oko toga...nego ajmo mi na temu

Svijetsko Čudo

1. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR 40
2. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 39
3. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 38
4. The_Avenger BIHTT WW eSKaTeTe 35
5. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 34
6. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 34
7. virtual B N K FGR 34
8. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 31
11. Natari - - 0
12. Ajooj - FGR 0
13. Natari - - 0

ne daju se badare...hehe...samo je jos rano za prognozirati ko ce pobijediti jer ce biti katanja...samo ko ce koga vidjet cemo ...cini mi se po proslim postovima da eskatete odnosno sk jako nabrijan na bad i samo cekaju da ih opletu...hehe

hobbiton
02.08.10, 18:50
Svijetsko Čudo

1. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR 40
2. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 39
3. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 38
4. The_Avenger BIHTT WW eSKaTeTe 35
5. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 34
6. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 34
7. virtual B N K FGR 34
8. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 31
11. Natari - - 0
12. Ajooj - FGR 0
13. Natari - - 0

ne daju se badare...hehe...samo je jos rano za prognozirati ko ce pobijediti jer ce biti katanja...samo ko ce koga vidjet cemo ...cini mi se po proslim postovima da eskatete odnosno sk jako nabrijan na bad i samo cekaju da ih opletu...hehe
ajde bar nije dosadno kao utrka formule 1, ovdje se smjenjuju u vodstvu

animal
02.08.10, 19:13
hehe...tu si u pravu...

_WOLLF_
02.08.10, 21:01
sta ste se digli sa tom gramatikom.. bitno je da je cecan brao jabuke, ako ce ti bit lakse druze, i ja sam sljive, al za rakije :zivio:

animal ja nisam imao namjeru da ulazim u gramatiku, nego samo pogledaj tvoj post koji sam citiro i pogledaj boldovanu recenicu i i sve ce ti biti jasno..

sta ce bit sa ovih acc na koje se ne moze ulazit.. mislim koji su blokirani..
ja pozer nekom tipu, a tip otiso na medeni mjesec, nema ga vec 2 mjeseca :razmislja: :rupnjak:

lutajuci_udarac
03.08.10, 10:10

pozz za sve..

OPASNI JOE

ima nas buraz poštenih i u SK .. vrlo dobro znam ko je na legalan način dobavljao zlato a ko na nelgalan.. i SK i BAD su skoro podjednako u ovome samo je razlika u tome sto su takvi igraci SK bili banovani više od mjesec dana a igrace BAD ally nije niko dirao.

cecen
03.08.10, 10:34
OPASNI JOE djesi ti igracino de bogati igracino objasni mi kako to da ne uspjede smaketi artifakt za brzu obuku vijske vec ti ga onako ljudi ispred nosa jutros u sedam sati odradise ili mozda se jos nisi probudio ti sto inace znas da prosivas nekoga o pravdi postenju goldu i da govoris ko je igrac kakav zato sam ja tebi reko mene i tebe u igrackom smislu djele svjetlosne godine da vidim ko ce to meni smaketi plan :dzemila::leti:

PS de mi ove gramaticke greske popravi posto ocito jedino to znas da radis

prije cu ja nauciti gramatiku i pravopis nego da ti igras traavijan

komodo
03.08.10, 10:45
ja čekam OPASNOG JOE-ta da se javi, neću OT da kakim ovde i pričam o goldu jer nisam imao prilike da koristim taj hakovani, samo se svađate i spamujete :biggrin:

ajde OPASNI javi se tebrex opet smo ti odradili Blitz Krieg pa nastavi raspravu sa čečenom i daj uzmi još neki ART da pričuvaš a jesi ga pričuvao ima li 17h da je bio kod tebe? :leti:
I samo da znaš da ti je Mr. Union ljut, očekivao je defffa i gubitke a ti ništa, opet se obruka...:razmislja:

prije cu ja nauciti gramatiku i pravopis nego da ti igras traavijan
moj brat xaxaxaxa ako si mu rekao sad:haha::dance::weeee:

ownedstylez
03.08.10, 12:29
ja čekam OPASNOG JOE-ta da se javi, neću OT da kakim ovde i pričam o goldu jer nisam imao prilike da koristim taj hakovani, samo se svađate i spamujete :biggrin:

ajde OPASNI javi se tebrex opet smo ti odradili Blitz Krieg pa nastavi raspravu sa čečenom i daj uzmi još neki ART da pričuvaš a jesi ga pričuvao ima li 17h da je bio kod tebe? :leti:
I samo da znaš da ti je Mr. Union ljut, očekivao je defffa i gubitke a ti ništa, opet se obruka...:razmislja:

moj brat xaxaxaxa ako si mu rekao sad:haha::dance::weeee:

Dzaba im sve, sto god pokradu na prevarantski nacin mi vratimo na posten... Drzte gace bedare:)

orlando
03.08.10, 14:55
koji je lvl ww na ba1
ako mi može neko reči

komodo
03.08.10, 15:00
evo izvoli stats WW zidanja trenutno:

Svijetsko Čudo
1. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR 45
2. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 42
3. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 40
4. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 39
5. The_Avenger BIHTT WW eSKaTeTe 36
6. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 36
7. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 35
8. virtual B N K FGR 34

cecen
03.08.10, 23:01
Cecen dragi imaš li pojma odkad ja više ne igram ... i napuši se ti meni lijepo k.... ljakse :subjezakon:

jebiga znam da je frustrirajuce staces ali i sam vidis ko je ovdje klasa a ko nema veze sa igrom jesam ljakas sam pa sta imas nesto protiv hahaahah ali sam za tebe nazalost izmiskio travijan uzivaj u svome porazu znam da je gorak

PS nego jer tebi proradi taj art upravo zbog svoga nacina nastupanja na ovom forumi ti si triput katan mozda ces biti jos koji put a izgleda da ponovo neces napraviti off veci od 30k

e da umalo da zaboravim de pogledaj ima li koja gramaticka greska ocu li moc dobiti bar dvojku za ovaj post:sipak::lol:

cuj sada neigra a juce bio najveca igracina ba servera toliko velik da sam ja nasprem tebe manji od makovog zrnceta e da mozes li me nauciti kako se to prebacuje art iz sela u selo nikao mi to nije jasno pa da mi pojasnis jel se tu mora rusiti zid i heroj slati u pljacku ili pojacanej kako ono bi ajd prosvietlime travijan velicino

ownedstylez
03.08.10, 23:38
Cecen dragi imaš li pojma odkad ja više ne igram ... i napuši se ti meni lijepo k.... ljakse :subjezakon:

A ne igras mi mislili ti do juce igrao, kolko si se raspricao... pa smo te morali posjetiti cisto da dokazemo kolko laprdas i prozivas cecena ... Opet ti cecen pokaza da si manji od makovog zrna...

cecen
04.08.10, 00:34
Nego nejavlja nam se ova travijan legenda OPASNI JOE:king: Da ga to nije posuo prah zaborava ili je otisao da trazi kakav pravopis da men malo popravi i ispravi ovdje ili eventualno da prosiri svoj rijecnik da moze samnom pricati na neki ljepsi kulturniji nacin nego sto je to radio do sada:fuj:

Tuzno je gledati kada profesor koji inace ispravlja pravopisne greske spusti se na nivo da krene okolo psovati kao neki kocijas

Izgleda nije ga bilo neko vrijem i cim je dosao odma mu otmu art vjerovatno su ga nanjusili da je usao na nalog pa su opet odlucili da ga sa istog posalju na preuranjeni odmor

to jest opet ga je prekrio veo prasine debeo 10 centimetara ali dobro sta je tuje:lol:

MOD_firecube
04.08.10, 04:24
Pa, drugari... Tema - WW, ko koga, sa čime na šta, sa koliko na koliko i te munje. Živi bili, spama ne znali!

Hvala. :)

woole
04.08.10, 05:11
Pa, drugari... Tema - WW, ko koga, sa čime na šta, sa koliko na koliko i te munje. Živi bili, spama ne znali!

Ma znash da na je nash narod citav spamerski :D to nam je svima u krvi :fre:

Uglavnom, nakon malo odmora SK/TT/DELTA koalicija je opet krenula i polako sustize FGR-ov WW koji se zahuktao na vrhu tabele. Josh uvijek se postavlja pitanje da li ce sabanezi kliknuti LVL 5 i sta ce se dogoditi ako to uradi :D takodje, ogromna bitka se vodi na dnu tabele. Josh uvijek se ne zna ko ce ispasti iz lige i da li natari ipak mogu da preuzmu to pretposljednje mjesto koje ih ostavlja u zivotu :D

Svijetsko Čudo
1. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR 47
2. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 42 -
3. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 42 -
4. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 40
5. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 39
6. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 38
7. The_Avenger BIHTT WW eSKaTeTe 37 -
8. virtual B N K FGR 34 -
10. Whitedeath Jägermeister eSKaTeTe 4 -
11. Natari - 0 -
12. Ajooj FGR 0 -
13. Natari - 0 -

cecen
04.08.10, 10:34

ma znam i ja da je tema o WW nego stacu kada me nasao prozivati ovaj veliki irac nego kad cemo na pivu :zivio::zivio::zivio:

Zoks
04.08.10, 13:17
Ljudi, dajte logova, pljacki, izvidjanja na WW sela.. :tesla:

DR: Doca
04.08.10, 14:17
ma znam i ja da je tema o WW nego stacu kada me nasao prozivati ovaj veliki irac nego kad cemo na pivu :zivio::zivio::zivio:

Posto vidim da niko nece da ti kaze koju a ti zeljno iscekujes bilo sta na tebe da se odnosi, da ti ja kazem koju.
Eh Cecen dugo te vec slusam po forumu i mogu ti reci da si kaca bez dna sto se tice prosipanja gluposti, cak ni one silne jabuke sto si ih nabrao nebi te mogle napuniti. Bez uvrede svaki posao je za covjeka, u skladu sa mogucnostima.
Posto vidim da ti je hitno potrebna pomoc sto se tice mnogih stvari, kao osoba koja te jako dugo poznaje, osjecam obavezu da ti malo otvorim oci ako je moguce, jer mogu misliti koji se tebi mrak navukao znajuci odkad zenska nisi vidio a kamoli sta drugo radio ( a sve zbog tvoje bolesne zaludjenosti travianom ).
Pod jedan, mnogi su upravu kad te osudjuju za pravopis, po njemu bi se dalo zakljuciti da uopste nisi isao u osnovnu skolu, jos malo i trebat ce nam prevodioc da dodjemo do dijela sta je pisac htjeo reci. Znamo da zuris da napises na forum prvo sto ti padne na um, pa od straha da ne zaboravis svoje nadahnuce navaljas toliko nebuloznih gresaka da se i jadni Vuk u grobu prevrce :tuga:

Pod dva, na forum se ode, vecina nas zna zasto, a na forum se ne izlazi kao u grad na kafu i ne spava se na njemu, mada se ljudi danas loze na cudne stvari od nekrofila, pedofila ( da dalje ne nabrajam ta zla ) pa eto i tebe lozi forum. Treba se založiti ko ovi za gay parade da i tebi odobre forum paradu... vec te vidim u hula hula suknjici od lisca i seksi falangice oko tebe il batinari :rolleyes:

Pod tri, ooooo daaa ti si najveca igracina svih vremena , otvorit cemo kakav hram i tvoju sliku staviti i moliti ti se za rodnu godinu u nasim kropovima. Reci nam sta si do sad uradio na ovom serveru lično ti ( a ne Sk ). Da nije foruma i tvog spavanja na njemu mnogi nebi znali da postojis do ww-a.

Pod cetiri, vracam se na uvod u sve ovo, travian je igra a tebi je postao stil zivota ako ne i smisao, jbga dosada cini cuda. Mene bi bilo stid toliko "forumati se ", vjeruj sa strane kad se gleda izgleda vise nego bolesno. Preko kompa se ne moze voditi drustveni zivot i naci djevojka.. dobro to mozda i moze al sta ces joj reci umjesto ajmo kod mene u stan, ajd ti ljubavi za komp pa de se "konektujemo".
Vidis i sam da nikoga skoro nema na forumu, ljeto je izadji malo da te sunce obasja postao si ko covjecija ribica, a mozda ti i nisu javili da je ljeto nastupilo.

Uzgred, ovo ti sve govorim za tvoje dobro a ne brini jednom kad te sretnem kazem ti ko sam.

:violina:

c0mpl4x1ty
04.08.10, 14:40
Posto vidim da niko nece da ti kaze koju a ti zeljno iscekujes bilo sta na tebe da se odnosi, da ti ja kazem koju.
Eh Cecen dugo te vec slusam po forumu i mogu ti reci da si kaca bez dna sto se tice prosipanja gluposti, cak ni one silne jabuke sto si ih nabrao nebi te mogle napuniti. Bez uvrede svaki posao je za covjeka, u skladu sa mogucnostima.
Posto vidim da ti je hitno potrebna pomoc sto se tice mnogih stvari, kao osoba koja te jako dugo poznaje, osjecam obavezu da ti malo otvorim oci ako je moguce, jer mogu misliti koji se tebi mrak navukao znajuci odkad zenska nisi vidio a kamoli sta drugo radio ( a sve zbog tvoje bolesne zaludjenosti travianom ).
Pod jedan, mnogi su upravu kad te osudjuju za pravopis, po njemu bi se dalo zakljuciti da uopste nisi isao u osnovnu skolu, jos malo i trebat ce nam prevodioc da dodjemo do dijela sta je pisac htjeo reci. Znamo da zuris da napises na forum prvo sto ti padne na um, pa od straha da ne zaboravis svoje nadahnuce navaljas toliko nebuloznih gresaka da se i jadni Vuk u grobu prevrce :tuga:

Pod dva, na forum se ode, vecina nas zna zasto, a na forum se ne izlazi kao u grad na kafu i ne spava se na njemu, mada se ljudi danas loze na cudne stvari od nekrofila, pedofila ( da dalje ne nabrajam ta zla ) pa eto i tebe lozi forum. Treba se založiti ko ovi za gay parade da i tebi odobre forum paradu... vec te vidim u hula hula suknjici od lisca i seksi falangice oko tebe il batinari :rolleyes:

Pod tri, ooooo daaa ti si najveca igracina svih vremena , otvorit cemo kakav hram i tvoju sliku staviti i moliti ti se za rodnu godinu u nasim kropovima. Reci nam sta si do sad uradio na ovom serveru lično ti ( a ne Sk ). Da nije foruma i tvog spavanja na njemu mnogi nebi znali da postojis do ww-a.

Pod cetiri, vracam se na uvod u sve ovo, travian je igra a tebi je postao stil zivota ako ne i smisao, jbga dosada cini cuda. Mene bi bilo stid toliko "forumati se ", vjeruj sa strane kad se gleda izgleda vise nego bolesno. Preko kompa se ne moze voditi drustveni zivot i naci djevojka.. dobro to mozda i moze al sta ces joj reci umjesto ajmo kod mene u stan, ajd ti ljubavi za komp pa de se "konektujemo".
Vidis i sam da nikoga skoro nema na forumu, ljeto je izadji malo da te sunce obasja postao si ko covjecija ribica, a mozda ti i nisu javili da je ljeto nastupilo.

Uzgred, ovo ti sve govorim za tvoje dobro a ne brini jednom kad te sretnem kazem ti ko sam.

JBG. ljudi ovu igru je vas nekoliko pretvorilo u s..... , daj da se vratimo temi , a Cecen, Vuk, Dr. , Opasni itd. itd. itd. koji se zele prepucavati ili voditi ljubav nek malo olade i vrate nam forum i travijan. NISTA LICN I HVALA

cecen
04.08.10, 15:07

jebiga netrebas mi govoriti ko si odlicno znam ko je ovo napisao ali nisi moraLA da se krijes iz drugoga nika na frumu mogla si normalno da napises i sa svoga ili je i tebe zabolilo ovo sa OPASNIM meni se cini da jeste :tesla:

tacno nisam nista uradio do sada uradila je SK sve ja sam samo na pocetku uzeo art 5X za kojim toliko ceznete ali ceznucete i dalje nazalost i da za SK cu izgraditi ovaj WW na 100 pa da nebude da nisam nista uradio jos ce ispasti da sam pobjedio na kraju hahaah

komodo
04.08.10, 15:40
Svijetsko Čudo:
1. haris_20_ RRSST-WW-ADRS FGR 48
2. Silvester CECENSKO eSKaTeTe 44
3. chupchik Fike Fake eSKaTeTe 42
4. Silvester Sepavo Cudeso eSKaTeTe 41
5. d1ve4sity Δ★GROOVE ARMADA★Δ DELTA 41
6. narkoboss "Kinder Surprise" FGR 40
7. The_Avenger BIHTT WW eSKaTeTe 37
8. virtual B N K FGR 35
11. Natari - 0
12. Ajooj FGR 0
13. Natari - 0

strvarno preterano kakite, dajte da ratujemo i šibamo se malo ako ste se odmorili kao mi :kava:
WW zidanja - komentar na komentare:

Mislim da je jako glupo veličati WW koje je Rang 1 u ovoj trci od početka pa se držim istog mišlčjenja i sada, veličan je silvester, ja, Haris sada, veličaćete mnoge makar za 1LvL bili ispred.
To je jako glupo u ovoj fazi WW trke gde mi još nismo ni na 10% staze aman ljudi nije bilo rušenja nigde ozbiljnijih i unazađivanja sem nešto malo kod čupija i malo više kod nas u DELTI i to ne od strane protivnika sa svojih naloga već na drugi način ali tu temu ćemo preskočiti, nije joj ovde mesto, sačekajte bar na 80LvL i tu je slika mnogo jasnija za takve komentare a do toga ima da se našaljete žita i deffa svi vala a i načekate debelo.

Zanimaju me mišljenja zidara malo ali vezana za WW TRKU: Harisa(ostavi tu mladu na 2min aman čoveče, propašćete kroz patos :biggrin: ), Virtuala, Čečena, The_Avengera, Šabanezija, Čupe i Narkoboss-a oko sledećeg pitanja.

Šta mislite ko ovde ima šanse za pobedu i ko može dignuti na 100LvL i odaberite po 1 WW iz svih koordinata na osnovu ovoga što vidite do sada i zanimaju me realne mogućnosti a ne da se računa na nekakve multije i upade i katanja iz sopstvene koalicije, to otpišite i recite pošteno jer svi znate stanja u savezima koje vodite?

Ajde javnite se majstori zidarstva, vaše me mišljenje zanima:diploma:

@OPASNI JOE
- Buraz nemaš se šta psovati ovde sa bilo kim, intelektualac kao ti(tako sam bar čuo), ako ćeš nekoga da psuješ to sam ja i niko drugi ali to možeš kroz igru raditi kao DELTA i napraviti njubera od bilo kog igrača koji nema iskustva sa ART-ima, verujem da te sada krivi kompletan BAD ali jbg. jako loša ideja primaći ART toliko DELTI, video si i do sada šta smo ti uradili i mislim da si morao izvući pouku iz toga.
Reci tamo da nisi bio tu jbg. evo Kursula mi kaže malopre da te video kako treniraš da nam lomiš zid na Čudu ali kaže da nisi lepo provežvao kolut napred i zvezdu pa će manevar biti neozbiljan skroz što se nas ovamo tiče.

Evo Kursulinog video snimka OPASNOG JOE-ta dok trenira da bude još opasniji za nas(aka. Natural Born Killer), ko ovo vidi, ni smrt mu neće teško pasti :diploma:
http://www.youtube.com/watch?v=ggpBUYrhEsg

legenda je profa, nema šta - treniraj, treniraj JOE slava te čeka iza ćoška... :smijeh:

_WOLLF_
04.08.10, 15:42
neko se zakuco, neko se zakuco :D

imam log, al ne smijem objavit, nisu obadvije strane slozne hahahaha :lol3:

P:S ajdi okanite se cecena, vi niste svjesni da frajer koristi bot za spamanje na forumu :D
on je sigurno sad negdje na moru, sunca se ispod oblaka :mudrac:

cecen
04.08.10, 15:55
imas pravou ptpunosti se slazem sa tobom da je prerano govoriti i prosudjvati po levelu WW ko ima prednost nad ostalima jedino se u obzir sada kao prednost mogu uzetii artovi arhitekte zavisno ko koji posjeduje takodje i kolicina i omejr defa u WW selima ko koiko defa ima vecina WW do sada je izvidjena po nekoliko puta mislim da samo jedan WW nije izvidjan do sada a to je jedan od mojih WW ali clanovi saveza SKTT mogu da znaju sta se to nalazi i u tome WW selu ali dobro saznace se prije ili kasnije sta se tacno i tu nalazi takodje i strategija zidanje WW je jako bitna gdje se ko odlucio za koja skaldista ko kav raspore ima ali na kraju ce ipak odluciti ofovi i artovi prednost je realno gledajuci na strani eSKaTeTe koalicije naravno ovdje ubrajam i deltu imaju vise WW sela kao i planova za gradnju takodje i gradjevinski planovi su tu na strani SKTT koalicije toliko od mene da samo opet ne ispadne kao ja sebe dizem u nebo :mudrac:

e da bratac jedino se neslazem bilo je nekih napada ne ovih bratoupilackih

http://4travian.org/log/1b0d81c314e659a0c2f41560e3fe05f6

evo jednog pa neka se sada i cupi oglasi

opasni joe
04.08.10, 19:00
Svijetsko Čudo:

[B]@OPASNI JOE
- Buraz nemaš se šta psovati ovde sa bilo kim, intelektualac kao ti(tako sam bar čuo), ako ćeš nekoga da psuješ to sam ja i niko drugi ali to možeš kroz igru raditi kao DELTA i napraviti njubera od bilo kog igrača koji nema iskustva sa ART-ima, verujem da te sada krivi kompletan BAD ali jbg. jako loša ideja primaći ART toliko DELTI, video si i do sada šta smo ti uradili i mislim da si morao izvući pouku iz toga.
Reci tamo da nisi bio tu jbg. evo Kursula mi kaže malopre da te video kako treniraš da nam lomiš zid na Čudu ali kaže da nisi lepo provežvao kolut napred i zvezdu pa će manevar biti neozbiljan skroz što se nas ovamo tiče.

Evo Kursulinog video snimka OPASNOG JOE-ta dok trenira da bude još opasniji za nas(aka. Natural Born Killer), ko ovo vidi, ni smrt mu neće teško pasti :diploma:
http://www.youtube.com/watch?v=ggpBUYrhEsg

legenda je profa, nema šta - treniraj, treniraj JOE slava te čeka iza ćoška... :smijeh:
[/COLOR][/COLOR]
haha dobar snimak nema sta,to sto se desilo sa artom je zalosna stvar,nece mi bad zamjerat bar se nadam dobra akcija nema sta.ovo sa mnom i sa srdjanom nije vezano za travian prestao sam sa tom igrom onog dana kad smo izgubili 3x brzu vojsku.to znaju svi i mogu ti potvrditi.moj acc u igri su klikali pozeri,svaka im cast,ostavio sam ga da ima zita za nas ww..mislio sam da mi prosli post bude posljedni al haj da ne bude da sam djubre bio na kraju.izvinjavam se cecenu na proslom postu.kakav si kao igrac ili covjek cisto mi puca kk al molio bi da se ostavis prozivanja.igraj i uzivaj s tvojim ww-om pao si mi i kao covjek i kao igrac nema potrebe da smaramo ljude jer ovdje to nije mjesto..moj zadnji post,sretno u nastavku igre svima..

pozz od joa..

ownedstylez
04.08.10, 22:39
haha dobar snimak nema sta,to sto se desilo sa artom je zalosna stvar,nece mi bad zamjerat bar se nadam dobra akcija nema sta.ovo sa mnom i sa srdjanom nije vezano za travian prestao sam sa tom igrom onog dana kad smo izgubili 3x brzu vojsku.to znaju svi i mogu ti potvrditi.moj acc u igri su klikali pozeri,svaka im cast,ostavio sam ga da ima zita za nas ww..mislio sam da mi prosli post bude posljedni al haj da ne bude da sam djubre bio na kraju.izvinjavam se cecenu na proslom postu.kakav si kao igrac ili covjek cisto mi puca kk al molio bi da se ostavis prozivanja.igraj i uzivaj s tvojim ww-om pao si mi i kao covjek i kao igrac nema potrebe da smaramo ljude jer ovdje to nije mjesto..moj zadnji post,sretno u nastavku igre svima..

pozz od joa..

Nije tesko biti fin:) Na serveru tuga i jad... kuka narod za zitom prodaju se televizori,ves masine, termo peci, samo da se skupi kakvog zita i prehrani stoka u ovo vreme svetske zitarske krize:)

_WOLLF_
05.08.10, 00:23
jesi vidio virtual, mene si zafejko a ovi te moji srusise :lol3:
salu na stranu..

svaka cast prusac na akciji.. :brao::brao:
sta bi sa arta????

P.S. jaooo ode i art:lol4:

P.S. 2 ma neeee ode i gg, kako vam nije zao onog offa sto je imao:byebye:

cecen
05.08.10, 00:33
salu na stranu..

sta bi sa arta????

cestitam na akciji svaka cast

ownedstylez
05.08.10, 00:54
salu na stranu..

sta bi sa arta????

A kakvi ste... pa cime ce covjek sada hraniti WW:) Stvarno nema smisla... :P A u drugom slucaju virtual brate dobro ti dodje ovo vise ne moras da se brines oko GG sada samo brate punis zito u WW do kraja servera, gledaj sve ovo sa vedrije strane jedna briga manje:)

Sidney
05.08.10, 01:00
A kakvi ste... pa cime ce covjek sada hraniti WW:) Stvarno nema smisla... :P A u drugom slucaju virtual brate dobro ti dodje ovo vise ne moras da se brines oko GG sada samo brate punis zito u WW do kraja servera, gledaj sve ovo sa vedrije strane jedna briga manje:)

Jos samo off selo da padne i onda mozemo ponovo da slusamo standradnu: Brisem se kao i komplet BNK jer svi varaju, svi kradu, otimaju i lazu...