PDA

View Full Version : gold na baxu

cedevita
06.08.10, 15:26
evo mi se prijavili i imamo problem jer se zlato nemoze kupiti preko paysafe carda...misli jel ti normalno?

adnan123
06.08.10, 15:26
Jest :P

Što misliš zašto su napravli mastercard PayPal i slično ?

cedevita
06.08.10, 15:30
al to je lose... pa nemaju svi kartice !

Dragan
06.08.10, 15:38
jbg druze, tako ti je to...ako si u Republici Srpskoj, otidji na pik ba,ili negdje,msm da ima lik da prodaje zlato,600 20km...msm da tako tamo ima...kupovao sam acc za wow pa sam vidio...ali nisam siguran da je istina,pitaj...

Ili preko sms:shy:

cedevita
06.08.10, 15:44
pa da a preko sms isto nejde opce ne zeli ocitati stranicu...

CM Marko
06.08.10, 15:49
Uplata je mogusa samo preko kartica cije slicice vidite na stranici za uplatu.

Sto se tice ljudi koji preprodaju zlato... Nebih savetovao da koristite njihove usluge, ne samo sto je zabranjeno vec mozete ostati bez zlata kao i bez naloga.

cedevita
06.08.10, 15:53
i molim vas jel mi netko moze objasnit kako da uplatim preko onebipa...

Dragan
06.08.10, 15:55
Uplata je mogusa samo preko kartica cije slicice vidite na stranici za uplatu.

Sto se tice ljudi koji preprodaju zlato... Nebih savetovao da koristite njihove usluge, ne samo sto je zabranjeno vec mozete ostati bez zlata kao i bez naloga.

Da,zato ja kazem da nisam siguran za to...da ne bi bilo da nagovaram ljude na zlo..neznam da li je tacno,samo sam vidio...a bolje ti je da nabavis karticu nego preko sms-a,sms se ne isplati...neznam da li ima onebip?

EDIT:
PReko onebip ako ima uplacujes sljedecim nacinom,.Odaberi na opcijama za kupovinu, da kupis nekoliko zlatnika SMS-om.
I tamo odaberes da ides kupovinu preko Onebip. Moras da se registrujes na Onebip gde treba da upises broj svog mobilnog.
Samo pratis uputstva koja ti oni daju .

cedevita
06.08.10, 16:05
hvala ti ali ipak sam se odlucio za fonlider paket sms 1...ako sam iz slovenije kako onda funkcionira i koji predbroj moram staviti?

srdjan_bl
06.08.10, 16:09
hvala ti ali ipak sam se odlucio za fonlider paket sms 1...ako sam iz slovenije kako onda funkcionira i koji predbroj moram staviti?

ako si iz slovenije ja mislim da ne mozes uplatiti preko sms samo karticom

cedevita
06.08.10, 16:13
jesi siguran?

Nikita
06.08.10, 16:59
evo mi se prijavili i imamo problem jer se zlato nemoze kupiti preko paysafe carda...misli jel ti normalno?
ja odavno ne mogu putem sms-a dopuniti preko mtel mreze jel to samo kod mene ili nesto nije ok???

Dragan
06.08.10, 17:44
ja odavno ne mogu putem sms-a dopuniti preko mtel mreze jel to samo kod mene ili nesto nije ok???

to je do tebe....ja sam skoro uzeo 15...preko poruke...i sve ok...da li ti ne stigne poruka,ili sta?Objasni problem,mozda pomognemo.:)

Failed
06.08.10, 20:11
Hi, sorry, i'm not from this country, but i want to ask something.

My friend told me, that i can buy golds with SMS from Slovakia.. so, is it possible? :) thanks for answer,

Failed.

cedevita
06.08.10, 20:49
da mene isto zanima dal mogu poslat iz slovenije i ako mi mozete rec a koji broj onda posaljem... znaci koji je predbroj i to...

Failed
06.08.10, 20:50
Can someone translate it to english? :/

avax
06.08.10, 21:26
Can someone translate it to english? :/

he just say that he also interested in that because he is from Slovenia and want to buy gold with SMS....
i think that is possible through OneBip

Failed
06.08.10, 21:43
i registered there, but there's only countries like Czech Republic, hungaria and others, but i don't see slovakia there, so i'm little bit dissapointed.... and i dunno how can i buy those golds via OneBip.. can someone give me a short "tutorial" how to use it?

Failed
06.08.10, 22:15
ah! i found slovakia now, but still dunno how the OneBip works, can anyone tell me how to make a payment and buy golds via it?

C.Ronaldo 9
07.08.10, 13:45
ma preko kartice ti je najisplativije

m1losh
13.08.10, 19:15

otvori paypal ili moneybookers nalog,prebaci novac tamo i uplati preko tih servisa.to ti je jedna od varijanti.za te servise se malo duze cheka dok gold legne,1-4 dana.