PDA

View Full Version : HoF - Pitanje!!

Mr_Dadox
02.07.08, 05:43
Pozzz svima,

Imam malo pitanje, koje nisam znao kome da postavim (posto Anarh nije vishe Forum Admin), a nisam bas razumijo dali je to sada Oddy ili neko drugi...

Uglavnom... Imao bih samo jedno malo pitanje, ko je "HoF Keeper" ili kako se to vec kaze?! (I naravno, ako je moguce dobiti tu info)

Pitanje moje dolazi iz sljedeceg razloga:

Ova tema otvorena prije http://forum.travian.ba/showthread.php?t=4805 a jos se ne moze vidjeti;

A ova otvorena poslje http://forum.travian.ba/showthread.php?t=4814 a vec se vidi...

Mislim, ako je taj HoF Keeper odobrio onu sto je poslje otvorena... Mozda je trebo i onu sto je prije otvorena!!!

(P.S. Ovo je samo malo pitanje za mali odgovor....Da sad nebi doso neki mod [Kao M.Chiron] i reko meni da sam ja papagaj:D, jer sam ja zvao "papagaje" davnih dana, bash kad je on to bio!!!:D)

Ah....Naompademi, ako se ne moze dobit odgovor na ovo, nikom nissh i good game!! ;)

EDIT:

Nado da je NoName HoF Keeper (ili kako se pishe), nissh.... Sto se mene tice mozete zatvorit ili izbrisat, tek sad nado!!!!

Caooooooo

nazgul
02.07.08, 08:23
A dodax da si barem posto u pitanja ne u generlano a pod geneleralno lijepo pise ...."Sve o Travianu osim pitanja :D

cezarxxx
02.07.08, 09:37
a ne stvarno sta je sa hof keeperima bilo je 5-6 hofova dosad koje nismo mogli uspjeti vidjeti i samo izadje forum poruka kaze da je tema nedostupna:(:(:(

rajko
02.07.08, 09:50
nestali u akciji

specijalac
02.07.08, 11:18
vao ovaj Mr_Dadox ima 862 posta on bi trebo biti jedan od moderatora foruma

crazyadi
02.07.08, 11:45
noname je hofkeper

Mr_Dadox
02.07.08, 12:28
A dodax da si barem posto u pitanja ne u generlano a pod geneleralno lijepo pise ...."Sve o Travianu osim pitanja :D

Ebga.... Nisam ni gledo jutros, pospan bio....:(

:fre:

noname je hofkeper

A NoName je taj jel?!

Hvala ti puno!!!

(Piu piu....:D)

AdmirHD
05.07.08, 03:00
vao ovaj Mr_Dadox ima 862 posta on bi trebo biti jedan od moderatora foruma

Upravu je pogledajte kad se registrovo,valda je dovoljno iskusan da bude bar zamjenik moderatora.;)

NeMoZes
05.07.08, 13:55
Upravu je pogledajte kad se registrovo,valda je dovoljno iskusan da bude bar zamjenik moderatora.;)

lol

mislim da je i bio... al da se onda nesto dogodilo...