PDA

View Full Version : Igrače sa istom IP adresom možeš samo ograničeno pljačkati

Principalis
27.09.10, 18:23
Napadač Principalis iz sela --••Tdst

jedinice 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubitci 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Info Igrače sa istom IP adresom možeš samo ograničeno pljačkati
Plijen 0 | 0 | 0 | 00/750

o cemu se ovdje radi nemamo mi nikakvu istu IP adresu... mozete li provjeriti u cemu je problem ?

Nikita
27.09.10, 18:26
Napadač Principalis iz sela --••Tdst

jedinice 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubitci 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Info Igrače sa istom IP adresom možeš samo ograničeno pljačkati
Plijen 0 | 0 | 0 | 00/750

o cemu se ovdje radi nemamo mi nikakvu istu IP adresu... mozete li provjeriti u cemu je problem ?

Povezаnost tipа 2
Obа igrаčа koriste istu mrežu (IP) ili su nedаvno bili čuvаri nаlogа

Povezаnost tipа 3
Obа igrаčа su nedаvno igrаlа nа istom rаčunаru, ili su trenutno čuvаri nаlogа i nemа prijаvа vlаsnikа nаlogа u bliskoj prošlosti

Principalis
27.09.10, 19:08
Povezаnost tipа 2
Obа igrаčа koriste istu mrežu (IP) ili su nedаvno bili čuvаri nаlogа

Povezаnost tipа 3
Obа igrаčа su nedаvno igrаlа nа istom rаčunаru, ili su trenutno čuvаri nаlogа i nemа prijаvа vlаsnikа nаlogа u bliskoj prošlosti

hm.... na istom kompu neigramo.. u biti ni neznam tko je taj lik.... sitter mi nije bio nikad (kolko ja znam ) a nisam ni ja njemu... ako jesam onda prije najmanje 7 dana

batro
27.09.10, 19:46
ako je bilo sitanja, onda treba proći 14 dana.

a u vezi toga što ti javlja, a nikita ti izvukla citate, vidi ovdje o update-u:
http://forum.travian.ba/showthread.php?t=43943

m1losh
27.09.10, 23:38
nisam siguran da li ovo deluje ako te on npr namerno postavi za sitera pa skine,ili to vazi samo ako se ulogujesh na njegov nalog.mozda je to u pitanju.

Nikita
28.09.10, 01:00
nisam siguran da li ovo deluje ako te on npr namerno postavi za sitera pa skine,ili to vazi samo ako se ulogujesh na njegov nalog.mozda je to u pitanju.
ako te namerno postavi za sitera pa skine to djeluje samo ako si bio postavljen za sitera prije nego sto si poslao pljacku na njega ( dakle ako je ocekivao da ces ga pljackati, tj ako ga vec duze pljackas pa je predpostavio, dakle vrlo vjerovatno da jeste), ako te postavio u trenutku kada je vidio tvoj napad onda to ne djeluje na ishod napada!

m1losh
28.09.10, 02:16
ako te namerno postavi za sitera pa skine to djeluje samo ako si bio postavljen za sitera prije nego sto si poslao pljacku na njega ( dakle ako je ocekivao da ces ga pljackati, tj ako ga vec duze pljackas pa je predpostavio, dakle vrlo vjerovatno da jeste), ako te postavio u trenutku kada je vidio tvoj napad onda to ne djeluje na ishod napada!

ma normalno da mislim da je postavio pre nego shto je napad poslat.samo ne znam jel deluje ako ta osoba uopshte ne udje na nalog na koji je postavljena za sitera.

Principalis
28.09.10, 13:53
nije u tom stvar... 25.9 sam imao 2 napada na njega... prvi je uspio iako nisam nista odnio... a drugi mi je to pisalo... i prije sam imao napade na njega pa nekad pise nekad ne

Nikita
28.09.10, 15:17
nije u tom stvar... 25.9 sam imao 2 napada na njega... prvi je uspio iako nisam nista odnio... a drugi mi je to pisalo... i prije sam imao napade na njega pa nekad pise nekad ne
pa pisi mh, on ce ti reci jel vase ip imaju neku vezu!

Cougar
29.09.10, 16:46
Ne vrijedi ti to ako ne udjes na njegov nalog barem koliko mene sjecanje sluzi:wutra:

kennann
11.10.10, 19:06

djeluje ;) u pitanje ulazi obostrano sittanje napadacevog ili accea branioca :)

m1losh
13.10.10, 22:00
djeluje ;) u pitanje ulazi obostrano sittanje napadacevog ili accea branioca :)

dobio sam info da ne deluje dok ne udjesh na nalog koji te je namerno postavio za sitera.dilema razreshena. :D