PDA

View Full Version : Trenutno stanje na ba1 serveru (2011)

Strane : [1] 2

MOD_firecube
05.01.11, 15:29
Prije nego počnete sa postovima, molim vas da se podsjetite pravila foruma (http://forum.travian.ba/announcement.php?f=5).

Hvala.

Extreme
02.03.11, 23:43
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oo

sta ima sta se radi

kako stojite sa vojskom i ressima ?

_WOLLF_
02.03.11, 23:51
puno poznatih lica do sad regano.. hoce li biti ista postava ko i prosle godine, BNK, BAD, SK, TT ... da se rokamo opet :D

iLegalac
03.03.11, 03:03
pozdrav svima i sretno u igri!! :zgazio:

ujfaluši
03.03.11, 08:24
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oo

sta ima sta se radi

kako stojite sa vojskom i ressima ?

evo istražujem kate :lol2:

klikaju se zadaci pomalo, šta ćeš drugo radit sada

Nightwish
03.03.11, 10:06
puno poznatih lica do sad regano.. hoce li biti ista postava ko i prosle godine, BNK, BAD, SK, TT ... da se rokamo opet :D

ti si zapeo za to rokanje ko mutavi na telefon:odiodi:

_WOLLF_
03.03.11, 11:39
ti si zapeo za to rokanje ko mutavi na telefon:odiodi:

hehehe imam osjecaj da te edo navratio na ovaj komentar.. :haha:
a kad sam ja to bogati jos spominjo rokanje :dzemila:

Straight Flush
03.03.11, 12:04
e sretno svima,evo i mene ponovo,dobro je pocelo,ima se batina dosta sprema se za pljacku :))) igram na nalogu ThE FuN MaKeRs za one koji ne znaju :)))

E.D.O
03.03.11, 14:31
hehehe imam osjecaj da te edo navratio na ovaj komentar.. :haha:
a kad sam ja to bogati jos spominjo rokanje :dzemila:

ooooj jesi krkan oca mi ko da si sad iz sa vrha Čemernice sišao! Samo na rokanje mislis...novo pravilo od sada (radi civiliziranja i kultiviziranja nekih igrača sa ovog servera ) svaku drugu noć će se održavati kulturno-umjetničko veče igrača sa s1 servera! Znaci recitacije, monolozi, izložba slika idr. JASNO?!

Jos se nisam ulogovao na s1 tacno me sramota :P

pozdrav za sve poštene ljude i tebi Wollf !

Edo

_WOLLF_
03.03.11, 15:41
ooooj jesi krkan oca mi ko da si sad iz sa vrha Čemernice sišao! Samo na rokanje mislis...novo pravilo od sada (radi civiliziranja i kultiviziranja nekih igrača sa ovog servera ) svaku drugu noć će se održavati kulturno-umjetničko veče igrača sa s1 servera! Znaci recitacije, monolozi, izložba slika idr. JASNO?!

Edo

ma bolje je po duale da ti ne ulazis na acc :D

a mogu reci da je ova verzija dosta laksa za igrat na pocetku od one 3.6 ...
dosta vise resursa se dobija od servera.. evo glavna zgrada na lvl 5 i puno skladiste resa :D

samo jos da nije ovako našarana, i da je mogu pokrenut neki stariji racunari koje narod ima u kancelarijama, bilo bi extra :D

Kulin ban
03.03.11, 17:05
:tesla:
Pozz svim igračima. Dao Bog da vam skladišta i silosi budu puni, stalno.
Ovo mi je prvi spori server i nemojte odmah da mi ga omrznete. :lol:
Deder, tko je od ekipe sa bax-a (karam.ba, resist, spin®) tu, nek se javi na prozivku.
Hbt, jest ovo lijepo al` brzo nestane flomastera. Šta se radi sa konjem kad ga dobiješ? :razmislja:
I neke sam legionare dobio. I neke životinjice. Ima čak i slon. Svašta.
Valja ovo rastabiriti - sreća pa ima male djece u susjedstvu - oni ovo piče k`o ludi. :music:

ujfaluši
03.03.11, 17:26
Deder, tko je od ekipe sa bax-a (karam.ba, resist, spin®) tu, nek se javi na prozivku.
Hbt, jest ovo lijepo al` brzo nestane flomastera. Šta se radi sa konjem kad ga dobiješ? :razmislja:
Valja ovo rastabiriti - sreća pa ima male djece u susjedstvu - oni ovo piče k`o ludi. :music:

klikneš na heroja, i onda će ti se otvoriti izbornik sa svim predmetima i opremom za heroja koje trenutno imaš, među njima će biti i konj klikneš onda na konja, tako će heroj jahati konja i na taj način biti će duplo brži (umjesto 7 polja prelazit će 14 polja na sat) :D

Kulin ban
03.03.11, 18:23

klikneš na heroja, i onda će ti se otvoriti izbornik sa svim predmetima i opremom za heroja koje trenutno imaš, među njima će biti i konj klikneš onda na konja, tako će heroj jahati konja i na taj način biti će duplo brži (umjesto 7 polja prelazit će 14 polja na sat) :D
A ne treba mu sedlo - i je l` se i ono osvoji - uzde i ostalo - kako to hoda?
Čuj, 14 polja - pa je l` mogu uzeti bržeg heroja - na speed serveru izaberem ja kojeg hoću.

Maki43
03.03.11, 18:28

Čuj, 14 polja - pa je l` mogu uzeti bržeg heroja - na speed serveru izaberem ja kojeg hoću.
KUla ba....
Igraj duala sa mnom:p
Znas da sam ja najgora od swe djece:p

GunneRs
03.03.11, 18:31

Ne mozes birat, dobijes ga odmah. Jesu ukakili verziju sa herojem samo zbog kaveza, jbali ih oni ...

ujfaluši
03.03.11, 18:39
što? šta fali kavezima, s njima uhvatiš životinje u oazi i heroj ti ih dovede nazad u selo gdje ti služe kao deff, slonovi i tigrovi su prejaki kao deff :D, a plus kad sabereš dosta kaveza možeš očistit oazu sa sasvim malo offa.

što se tiče brzine heroja, imaš još nekih predmeta koji će uvećavati brzinu kretanja, i to ne samo brzinu heroja već i vojske koju šalješ s njim ( npr čizme, i ima još nesh, kao neki bajrak, bude u ruci heroja, ne znam kako su preveli, na engl se zvalo standard i penant, tak nesh :D)

Demon of death
03.03.11, 18:49
svi pohvatali neke konje samo ja nemam xd:violina:

GunneRs
03.03.11, 19:33
što? šta fali kavezima, s njima uhvatiš životinje u oazi i heroj ti ih dovede nazad u selo gdje ti služe kao deff, slonovi i tigrovi su prejaki kao deff :D, a plus kad sabereš dosta kaveza možeš očistit oazu sa sasvim malo offa.

što se tiče brzine heroja, imaš još nekih predmeta koji će uvećavati brzinu kretanja, i to ne samo brzinu heroja već i vojske koju šalješ s njim ( npr čizme, i ima još nesh, kao neki bajrak, bude u ruci heroja, ne znam kako su preveli, na engl se zvalo standard i penant, tak nesh :D)

Pa koga god napadnem on ce imat deffa, i nemogu proci bez gubitaka, a opet moze dobro posluzit, al ipak vise ne valja nego sto valja :D ...

Nightwish
03.03.11, 23:06

nemam ni ja:cry:

IVANO.G
03.03.11, 23:15
E lavovi,imam jedno pitanje...je l iko pokusao da vrati zivotinje koje je zarobio u dolinu?Je l ostaju kavezi posle ili ostajes praznih saka?

ujfaluši
03.03.11, 23:38
E lavovi,imam jedno pitanje...je l iko pokusao da vrati zivotinje koje je zarobio u dolinu?Je l ostaju kavezi posle ili ostajes praznih saka?

nećeš dobiti kaveze nazad, niti će se životinje vratiti u dolinu, jednostavno će nestati iz sela

http://forum.travian.ba/showthread.php?t=49664

IVANO.G
04.03.11, 01:11
Blagodarim,mada to nije odgovor kojem sam se nadao :D

cecen
04.03.11, 08:38

Edo

ma bolje je po duale da ti ne ulazis na acc :D

a mogu reci da je ova verzija dosta laksa za igrat na pocetku od one 3.6 ...
dosta vise resursa se dobija od servera.. evo glavna zgrada na lvl 5 i puno skladiste resa :D

samo jos da nije ovako našarana, i da je mogu pokrenut neki stariji racunari koje narod ima u kancelarijama, bilo bi extra :D

matori smo mi vise za ovo ajmo mi malo polako spremati se za rostilje i pijanke eto proljeca na pragu nemogu ja ponovo uciti igrati i ovo sto sam do sada naucio zaboravio ako sam ikada ustvari ista i znao

nego de bacite se na podmazivanje rostilja:snijeg::snijeg::snijeg::jelpada:

E.D.O
04.03.11, 10:20

Naš dual Mirnes ga oplodio i sad imamo dva mala zdrijebeta u selu, mos misliti na sta samo lice?!

matori smo mi vise za ovo ajmo mi malo polako spremati se za rostilje i pijanke eto proljeca na pragu nemogu ja ponovo uciti igrati i ovo sto sam do sada naucio zaboravio ako sam ikada ustvari ista i znao

nego de bacite se na podmazivanje rostilja:snijeg::snijeg::snijeg::jelpada:

Kod mene rostilj spreman 24/7!!! Samo da znate papci da vas cekam ovo ljeto, čak ce mačak doći iz Moldavije, a da ti ne dođeš iz BL bilo bi malo poglupo...jel'e?

Kulin ban
04.03.11, 12:05
A ljudi moji. Ja očekivao da će na ovom forumu biti ozbiljni igrači a ono sve gori od goreg.
Čuj, oplodio konja. Onaj jedan piše da se na novom serveru mogu skupa (u jednoj građevini) graditi i off i def.
Drugi mi na IGM javlja da se heroj može trampiti kad je herojska na lvl 20. Treći piše da u savezu sad može
biti 80 acc (20 x 4). Imam osjećaj da mi malo smješta. :moderator:

E.D.O
04.03.11, 12:23

Ma hajde ne sikiraj se bolan naići će neki konj koji će i tebe htjeti...

_WOLLF_
04.03.11, 12:25
Ma hajde ne sikiraj se bolan naići će neki konj koji će i tebe htjeti...

pa zar ima osoba koje ni konji nece :gimmi5:

E.D.O
04.03.11, 12:26
pa zar ima osoba koje ni konji nece :gimmi5:

Recimo ti....

Dosta pozantih alijansi sa proslog ba1 na serveru...bit ce interesantno stvarno :) Jedva cekam da se zakuha pa da ne ulazim na acc po 7 dana :P

Hvala TT-u sto su meni i Mirnesu poslali poziv za ulaz u alijansu:)

_WOLLF_
04.03.11, 12:31
Recimo ti....

Dosta pozantih alijansi sa proslog ba1 na serveru...bit ce interesantno stvarno :) Jedva cekam da se zakuha pa da ne ulazim na acc po 7 dana :P

Hvala TT-u sto su meni i Mirnesu poslali poziv za ulaz u alijansu:)

ma meni je dosta jedan konj, ne moram ni dobit ovog u igrici :D
a evo da se i ja zahvalim TT ..
i dosta za danas od mene, tek sam izaso iz zatvora nakon mjesec dana :D

Extreme
04.03.11, 13:46
sta se radi,vidim usutili se vi

jel iko dosad uhvatio zivotinja ??

hobbiton
04.03.11, 15:23
Pozdrav za sve, posebno Edi i Mirnesu, i ostatku TT ekipe, nadam sa da cemo i ovaj server uzeti, prosli je bio super...

Nego onaj jahaci konj ima jos jedan prevod: USTROJEN KONJ (na rs serverima) tako da j...t ga nije mogao Mirnes nista da oplodi...

Lijep pozdrav i puno srece svima...

E.D.O
04.03.11, 16:25
Pozdrav za sve, posebno Edi i Mirnesu, i ostatku TT ekipe, nadam sa da cemo i ovaj server uzeti, prosli je bio super...

Nego onaj jahaci konj ima jos jedan prevod: USTROJEN KONJ (na rs serverima) tako da j...t ga nije mogao Mirnes nista da oplodi...

Lijep pozdrav i puno srece svima...

On takve najvise voli, kada su dobro ustrojeni!

Pozdrav i tebi co'jek :)

Men slabo ide ovaj T4 ne znam kako vi...al brate 'em sto koči slika 'em sto je "nađinđan" na sve strane, (maslačci su mi najbolji detalj) Kad kliknem na selo da vidim građevine podsjeća me na ono od Štrumfova selo, sve čekam Gargamel da dođe na sijelo :P

hobbiton
04.03.11, 16:39
On takve najvise voli, kada su dobro ustrojeni!

Pozdrav i tebi co'jek :)

Men slabo ide ovaj T4 ne znam kako vi...al brate 'em sto koči slika 'em sto je "nađinđan" na sve strane, (maslačci su mi najbolji detalj) Kad kliknem na selo da vidim građevine podsjeća me na ono od Štrumfova selo, sve čekam Gargamel da dođe na sijelo :P

E kod mene sve puno amazonki ili mi se to samo cini... Djed Strumf i baka Strumf, hahaha...

Anarh
04.03.11, 19:18
Ima li ko na s1 od starije garde :sipak:

Anakin
04.03.11, 19:32
jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-ce
uzalud vam, ble!!!

pozz za moje tetejce :)

Anarh
04.03.11, 19:55
jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-ce
uzalud vam, ble!!!

:southpark:
bem mu pa na s1 ima i pjesnika..
sminka.. nisam ja djaba se opet prijavio na travian.. znao sam da ima jos umjetnickih dusa na serveru :music:

Straight Flush
04.03.11, 21:15
jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-ce
uzalud vam, ble!!!

tacno mi je falila ova tvoja pjesma i ovaj s1 :P

Machak
04.03.11, 23:32
Pozdrav za sve igrace ba1,a poseban pozdrav za moje sinove iz BIH Edu i Mirnesa ljubi vas tajo vas :predaja:

Skywind
05.03.11, 00:07
dobio i ja konja... na 10. avanturi... :odiodi:

_WOLLF_
05.03.11, 00:21
Pozdrav za sve igrace ba1,a poseban pozdrav za moje sinove iz BIH Edu i Mirnesa ljubi vas tajo vas :predaja:

joj jesam sebi kupio macka, isti je ti :D
valjda me bude sluso ko i ti.. a konj mi lici na edu :D:goku:

mira1
05.03.11, 18:45
Ima li ko na s1 od starije garde
ima druze ima.....
pozdrav staroj raji sa ba1.... E.D.O. poseban pozdrav tebi....hajmo da zaigramo....

ova verzia je cudo, sve drugo sto se kaze je suvisno...selo nam ko u srednjem viejku sareni se sve ..... a di su klinci???? :southpark:

:music::leti:

hobbiton
05.03.11, 18:50
imam misa, ime mu je Mirnes, imam krokodila, ime mu je Edo, imam zmiju, ime joj je Mali Djordje...:kapetan::kapetan:

mira1
05.03.11, 18:52
imam misa, ime mu je Mirnes, imam krokodila, ime mu je Edo, imam zmiju, ime joj je Mali Djordje...:kapetan::kapetan:

:odiodi::confused:
gdje sam tu ja??????????????????????????????????
:cry:

hobbiton
05.03.11, 18:56
:odiodi::confused:
gdje sam tu ja??????????????????????????????????
:cry:

pa nema takvih zivuljki da bih imenom tvojim nazvao...

a ruzne karte na ovom travianu...... :aaaa::aaaa::aaaa:

mira1
05.03.11, 18:58
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm nema?????....

hehe hobbiton pazi glavuuuuuuuuuuuuuuuu mozda nije bosanska?:asko::asko::asko:

bem ti zimu :snijeg:

WhY?
05.03.11, 19:16
posto je locked tema o manama i greskama na ba1, kakav je ovo fazon da se svako selo u koje saljes, ili iz kojeg ti salju resse isto zove?? ne prikaze pravo ime sela..
da vidim je li jos neko primijetio, prijavio... rijesio :) itd.

Nightwish
05.03.11, 22:26
posto je locked tema o manama i greskama na ba1, kakav je ovo fazon da se svako selo u koje saljes, ili iz kojeg ti salju resse isto zove?? ne prikaze pravo ime sela..
da vidim je li jos neko primijetio, prijavio... rijesio :) itd.

meni prikaže pravo ime sela:)

Ahil97
05.03.11, 22:35
pozdrav za sve igrace na s 1 :) tu sam ponovo nakon duze pauze,a i UGR se vratio :)

E.D.O
06.03.11, 00:38
[QUOTE=mira1;970057]Ima li ko na s1 od starije garde
ima druze ima.....
pozdrav staroj raji sa ba1.... E.D.O. poseban pozdrav tebi....hajmo da zaigramo....

Pozdrav,pozdrav :) Tu sam ja vec klikam...iako mi računar kočio ovih dana al' evo ga sad je OK. pa nastavljam lagano (Mirnes mi rekao da ga usisam?!?!?- ... i čudo proradio!)

TT u starom sastavu vidim (aj lav ju gajs end grls :love5: ) al' bez sudzuke (Rip) lahka mu zemlja bila i onog sto je dobio posao (...a nije platio pivo! ) prije par dana :)

Kooo vam sada spama? Jel, ko? Neema,tisinaaa....

WhY?
06.03.11, 01:50
meni prikaže pravo ime sela:)

hmm i hani ima problema s tim.. ajde valjda i nama jednom prikaze.. eventualno.. nekad :D

Sonic023
06.03.11, 10:08
Pozz svima, evo i ja igram na ovom serveru...
vjerovatno tattoo ally

soniK

Anakin
06.03.11, 11:24
heroj mi donio pecenog vola iz avantunre :lol3:

Sonic023
06.03.11, 12:10
heroj mi donio pecenog vola iz avantunre :lol3:

mein donio masti, konja, naku knjigu, malo neke vojske i kahfeza kolko ti drago

ova verzija rastura

cecen
06.03.11, 12:37
Ima li ko na s1 od starije garde :sipak:

imas somija i sevu javi im se ali payi da te opet neskatau;)

_WOLLF_
06.03.11, 13:37
[QUOTE=mira1;970057]Ima li ko na s1 od starije garde
ima druze ima.....

Pozdrav,pozdrav :) Tu sam ja vec klikam...iako mi računar kočio ovih dana al' evo ga sad je OK. pa nastavljam lagano (Mirnes mi rekao da ga usisam?!?!?- ... i čudo proradio!)

TT u starom sastavu vidim (aj lav ju gajs end grls :love5: ) al' bez sudzuke (Rip) lahka mu zemlja bila i onog sto je dobio posao (...a nije platio pivo! ) prije par dana :)

Kooo vam sada spama? Jel, ko? Neema,tisinaaa....

usisivac je resenje za sve probleme, nekada i fen moze pomoc :D

jedno pitanje, ovaj oklop kad se dobije, jel on sluzi samo za jednu borbu ili za uvjek ???

Kulin ban
06.03.11, 14:39

............
jedno pitanje, ovaj oklop kad se dobije, jel on sluzi samo za jednu borbu ili za uvjek ???
Oružja i oklopi su trajni, mogu se skidati, stavljati, prodavati kao i kupovati.
Jednokratna (neka i višekratna - jer možeš izabrati koliko nečeg da iskoristiš) kao voda života, mast za rane, knjige, table lojalnosti sela ali i kavezi, češće se dobivaju. :gimmi5:

mira1
06.03.11, 15:11
vidim veselo opet ovdje :D.... a neka neka... samo nedostae mi ono kloc kad krenete da upotrebljavate ili noob :D

Maltualari
06.03.11, 16:17
pozdrav za sve igrace na s 1 :) tu sam ponovo nakon duze pauze,a i UGR se vratio :)

Pa normalno da smo se vratili... bice zanimljivo i to veeeeooommmaaaa :)

UGR is back!!! :D

Anarh
06.03.11, 16:26
imas somija i sevu javi im se ali payi da te opet neskatau;)

opa :music:
znaci ima stare ekipe.. respekt..

Ban Subic
06.03.11, 18:54
Pozdrav za drustvo i svima srecu zelim:heduan2:

hany
06.03.11, 20:30
pozz svima, server mi se sve vise svidja, stara ekipa na okupu, Anakin de nam jos jednom zapjevaj :D

Ban Subic
06.03.11, 23:32
jel se na istom mijestu jacaju oklopi i oruzje

sevikus
07.03.11, 02:26
opa :music:
znaci ima stare ekipe.. respekt..

Pozdrav

jest fino vidjeti staru raju

ovaj server cisto penzionerski :)

El Comandante
07.03.11, 02:26
Pozdrav svima ovde na forumu, bice gusto ovde na ts1, mogu vam reci da mi se svidja ovaj novi sistem heroja, sve je odlicno na T4 osim jedne stvari, a to je sto se ne mogu stavljati poeni u regeneraciju mora heroj non-stop ginuti :))) i dobra je fora mjesto okupljanja ono sto vidis cim napada (zavisno od braniteljskog i napadackog nivoa)...

Pozdrav! Srecno svima :D

_WOLLF_
07.03.11, 09:10
Započeti avanturu. (Vaš heroj je trenutno nedostupan, molimo pokusaj te kasnije .)

a zovem ga vec pola sata, gdje li se zagubio :D

SS Developer
07.03.11, 13:04
Započeti avanturu. (Vaš heroj je trenutno nedostupan, molimo pokusaj te kasnije .)

svratio na kafu u drugom selu

hobbiton
07.03.11, 15:19

pa mozda ga ne zoves pravim imenom....:tesla:

Šarlo Akrobata
07.03.11, 15:28
Edo i Vuk po običaju najveći spameri :D
Samo pametovati znate :P
Vuk najveći poper na serveru, po običaju, još jednom :D

Edo, opet si me zeznuo za kafu/pivu, neka :pustinja:

I pitanje jedno, jel mi se čini ili na ovoj verziji oaze imaju puno više resursa? :D
Ja iz duplih dobijem oko 8k :D

Extreme
07.03.11, 20:17

hahahahhahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahah

otiso na kafu,il ga ne zoves pravim imenom,il ti je heroj posto gluh,pa mu kupi one stvarcice

nisu skupe :D

Faraon iz Visokog
07.03.11, 20:23
Sta je s DM-om ne igraju ovaj server !?

ako bude upola zanimljiv server ko prosli bice dobro

_WOLLF_
07.03.11, 21:16
moj EDO, zbog cure promijeni boje saveza :D

e EDO, ko je iso za kito. nije daleko doguro :D :lol3:

civauva
07.03.11, 23:23
jel ima već koja zanimljivost? :lol3:

Anakin
08.03.11, 02:15
jel ima već koja zanimljivost? :lol3:
nema novosti,sve se zna,jedan mali Te-Te zgazio vas sve i to je to... :P

El Comandante
08.03.11, 02:54
za sad nema nekih vaznijih stvari ovamo...
tek se pocinju sada pokazivati alijanse, igraci itd, tek kad prodje ta pocetna faza koja jos uvijek traje polako cemo uci u srednju fazu igre :) onda ce biti svacega :D

Kulin ban
08.03.11, 12:50
A jeste se raspisali.
Svega mi, zvat ću GuZZu, Šabana - nema spama bez njega. :weeee:

E.D.O
09.03.11, 16:46
Oj niko novi post da napiše već tri-četiri dana...sramota!

Počeo sam da kontam da su vam roditelji zbog perverzija na forumu zabranili i da čitate i da pišete ovdje...pih! :pustinja:

Za ovakvo stanje na forumu je sve kriva Kazahstanska vlada! Hajmo ih rusit!!!

Odo brate ovdje dosadno...

Imal BAD,imal iko na ovom serveru da ga se moze sprdat?

dvojnica
09.03.11, 16:56
Oj niko novi post da napiše već tri-četiri dana...sramota!

Počeo sam da kontam da su vam roditelji zbog perverzija na forumu zabranili i da čitate i da pišete ovdje...pih! :pustinja:

Za ovakvo stanje na forumu je sve kriva Kazahstanska vlada! Hajmo ih rusit!!!

Odo brate ovdje dosadno...

Imal BAD,imal iko na ovom serveru da ga se moze sprdat?
sevikus se zeni
je jedina novost koju ja znam ovih dana a mladu ce debelo da plati

E.D.O
10.03.11, 11:16
sevikus se zeni
je jedina novost koju ja znam ovih dana a mladu ce debelo da plati

Cuo sam i ja, isto kazu da ce na medeni mjeseci ici na koordinate 300/-296 da im niko ne smeta :P

Katayayane
10.03.11, 16:32
Gali - 1696 - 35.7% :PC:

Spartacus
10.03.11, 17:21
Stanje trenutno nije lose ali je malo monotono :)

Maltualari
10.03.11, 20:01
UGR is baaaaaaaaaaaaaack!!!!

Pocele su padati prve falange, legionari, kopljanici.. cak se nasao i koji druidski jahac i paladin.

Sela puna krvi ko u prici....

Osjecam da ce biti zanimljivo pogotov radi vracanja veterana njihovim maticama

shrek
10.03.11, 20:03
UGR is baaaaaaaaaaaaaack!!!!

Pocele su padati prve falange, legionari, kopljanici.. cak se nasao i koji druidski jahac i paladin.

Sela puna krvi ko u prici....

Osjecam da ce biti zanimljivo pogotov radi vracanja veterana njihovim maticama

ja sam cuo da se ima vitezova, cezarisa da samo jos kate fale :D

Skywind
10.03.11, 22:40
ja sam cuo da se ima vitezova, cezarisa da samo jos kate fale :D

ma to su dobili od heroja :vegeta:

dvojnica
11.03.11, 00:29
ma to su dobili od heroja :vegeta:
kod mene poceo heroj dovoditi pretorijanke u selo iz avanture
jest neki ...ccccccccc

Maltualari
11.03.11, 02:56
kod mene poceo heroj dovoditi pretorijanke u selo iz avanture
jest neki ...ccccccccc

hej kod mene... ludjak ima i mač i koplje... sad sječe sad bode :)

E.D.O
11.03.11, 10:07
Neki novi klinci...?

..a hajde i vrijeme je da se ide u pemziju :)

hobbiton
11.03.11, 14:29
Neki novi klinci...?

..a hajde i vrijeme je da se ide u pemziju :)

nemoj tako, neka malo svjeze krvi...

a za...i to, nigdje ti ne ides, jer ako sjednes na konja penzionerskog moze ti se desiti ovo :heduan2:, nije to za tebe...

dvojnica
11.03.11, 15:26
nemoj tako, neka malo svjeze krvi...

a za...i to, nigdje ti ne ides, jer ako sjednes na konja penzionerskog moze ti se desiti ovo :heduan2:, nije to za tebe...
ma to je Edo malo ljubomoran sto je omatorio i ne moze stici ovu omladinu
pa se izvlaci na penziju ko follllllll
hihihihih

Sonic023
11.03.11, 20:42
dooobra ova verzija:lol:

hobbiton
12.03.11, 17:00
kakva je ovo tisina? da se nismo izgubili u prevodu...:razmislja::razmislja:

Machak
13.03.11, 16:45
Edo druze idi pecaj nije travian vise za tebe : ) cujem do sad si promenio vec par alijansi :haha:

_WOLLF_
13.03.11, 18:21
Edo druze idi pecaj nije travian vise za tebe : ) cujem do sad si promenio vec par alijansi :haha:

ma znas kako je kad ostaris, odmah i poseniliš.. pa jadnicak ne zna sa kime je igro prosli server :pustinja:

Nightwish
14.03.11, 12:13
ma znas kako je kad ostaris, odmah i poseniliš.. pa jadnicak ne zna sa kime je igro prosli server :pustinja:

bitno je da zna protiv koga je igrao:shy:

E.D.O
14.03.11, 13:40
Majke mi memorija ko u ribice 3 sekunde i gotovo..."neznam jesam doš'o ili sam poš'o" :P

Ma pravo mi naporno postalo ulaziti svaki dan pa klikati, pa spamati, pa zaboraviti pasvord pa.... ihhh
Ugrijalo,kad ćemo roštilajti? Doći će i Mačak iz Namibije ovamo, ka'e niko ne zna ispeći roštilj k'o on :)

Skywind
14.03.11, 22:35
evo dobio avanturu na natare

E.D.O
15.03.11, 16:49
Situacija na serveru k'o i na forumu, za izvršiti kolektivno samoubistvo!
Interesantna ko utakmica kantonalne lige ZE-DO kantona!!!

Stari igrači penzija, klikaju skoro pa nikako, novi igrači uglavnom pojma nemaju tako da su se našli tu negdje...pihhh

Već viđeno milion puta, raja nema love da kupuje gold, gold "na crno" ne postoji više, a opet bez njega se ovdje nemože jbg.
Rezultat: Pred kraj servera 1000 igrača uglavnom dvije frakcije u jednoj 600 u drugoj 400 istih,špijuna na bacanje, jedni kolju druge i obrnuto.Ovi tvrde da suprostavljena strana zna multihuntera, a ovi da ih ima više za dvjesto...oboje su bolje od protivničke strane i imaju logove da to potvrde heh big šit!!!

_WOLLF_
15.03.11, 17:16
Situacija na serveru k'o i na forumu, za izvršiti kolektivno samoubistvo!
Interesantna ko utakmica kantonalne lige ZE-DO kantona!!!

Stari igrači penzija, klikaju skoro pa nikako, novi igrači uglavnom pojma nemaju tako da su se našli tu negdje...pihhh

Već viđeno milion puta, raja nema love da kupuje gold, gold "na crno" ne postoji više, a opet bez njega se ovdje nemože jbg.
Rezultat: Pred kraj servera 1000 igrača uglavnom dvije frakcije u jednoj 600 u drugoj 400 istih,špijuna na bacanje, jedni kolju druge i obrnuto.Ovi tvrde da suprostavljena strana zna multihuntera, a ovi da ih ima više za dvjesto...oboje su bolje od protivničke strane i imaju logove da to potvrde heh big šit!!!

zaboravio si napomenut, da ce se sredinom servera dogovarati neka rostiljada, naravno od koje nece nista biti :lol6:

mira1
16.03.11, 00:50
rostiljijadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??????????????????
kad? gdje? aaaaaaaaaaaaa????????
napolju toplo, ajmo nama dok je jos mrtvo more ovdje
:zivio: :gladnisejo: :asko: :praznik: :praznik: :praznik: :vik:

komodo
16.03.11, 15:04
dejste travijaneri, samo da vas pozdravim :praznik:

Kako ide ovaju World of Worcraft(Travian patch)

Čujem najjači igrači su na +/- a ovi ostali oko 400/400 i oko multihantera(cenim saradnja na pomolu sa obe strane)^^
Čupo izlazi iz farme lopove jedan :lol4:

Nego ko pobeđuje i to, kamo ih oni likovi što znaju Milana Tarota?

:flower:

_WOLLF_
17.03.11, 23:48
ova verzija je totalni promasaj.. malo se previse pretjeralo sa herojem, vise nije heroj nego svemoguci, ako jedan heroj moze cistit sam solidan deff u ovoj fazi, totalan promasaj.. teutanci su previse izlozeni maltretiranju.. gali su sada glavni u pocetnoj fazi igre osim extremno aktivnih teutanaca..
al kad jedan heroj povali 200 ili 300 batina, teutancima samo preostaje brisanje :aaaa:

ujfaluši
18.03.11, 00:08
a jbt, pa svi imaju heroja, ako je heroj bio s tih 200-300 batina nema šanse da ih sam protivnički heroj sve pobije, jedino ako sve poene trošiš na bildanje bonusa za proizvodnju umjesto na snagu heroja

OzAzO
18.03.11, 00:31
Pozdrav svima , dosta poznatih ljudi igra to mi se svidja ....

Bice ovo zanimljiv server , nadam se bar upola kao prosli kada smo ga uzeli :)

Srecno svima !

_WOLLF_
18.03.11, 01:21
a jbt, pa svi imaju heroja, ako je heroj bio s tih 200-300 batina nema šanse da ih sam protivnički heroj sve pobije, jedino ako sve poene trošiš na bildanje bonusa za proizvodnju umjesto na snagu heroja

nisam teut, gal sam al vec nekoliko puta sam se uvalio sa herojem medju batine, lijep osjecaj :D
ali jasno mi je zasto je ovo sve napravljeno za heroja, a kada vidite na aukciji ovo, onda vam bude jos jasnije

36 x Svitak 19000 srebra

dvojnica
18.03.11, 03:30
nisam teut, gal sam al vec nekoliko puta sam se uvalio sa herojem medju batine, lijep osjecaj :D
ali jasno mi je zasto je ovo sve napravljeno za heroja, a kada vidite na aukciji ovo, onda vam bude jos jasnije

36 x Svitak 19000 srebra
meni tek sada nista nije jasno
hahahahhhaa

ujfaluši
18.03.11, 09:34
pa da, neko uplati dosta golda, pretvori ga u srebro, kupi svitke, mač, oklop i šta ja znam šta više, dobro nabilda heroja, i dere s njim, dobro njemu dobro švabama :D

hobbiton
18.03.11, 21:35
jest se lijepo vratiti na forum (malo banovanja bilo) a ono sve isto na forumu,nista se nije promjenilo, ista tisina, isti i edo i wolf, a prica o heroju je kao andersenova bajka, princeza (heroj) na zrnu graska (golda-eura)...

griwa
19.03.11, 14:53
e ljudi ona mala karta jel to dkjeluje na svu vojsku iz sela gdje je heroj ili se brze vraca samo napad sa kojim je iso heroj?

ownedstylez
19.03.11, 15:38
Gledaj hostaplera sa svih strana... Mudrac do mudraca:) Ja bi to klikno da ima samo malo manje boja... Ako miki napravi nalog i pocne da klikce i ja cu opet spori klikat...

Sonic023
20.03.11, 20:10
Kako ide ljudovi? Sto ne spamate...

ravii
20.03.11, 22:19
Gledaj hostaplera sa svih strana... Mudrac do mudraca:) Ja bi to klikno da ima samo malo manje boja... Ako miki napravi nalog i pocne da klikce i ja cu opet spori klikat...

Ti cuti, nego pomozi onom jadnom Titi da se ne pati :D

Faraon iz Visokog
21.03.11, 20:12
ja dosade od servera,jos me niko nije napo do sad :D imal dobrovoljaca :razmislja:

assassins
22.03.11, 18:28
Ti cuti, nego pomozi onom jadnom Titi da se ne pati :D

hehhehe,jes' vidio fawe starog hostaplera,dodje ovamo samo da spama....:lol:

XTR
22.03.11, 23:24
ja dosade od servera,jos me niko nije napo do sad :D imal dobrovoljaca :razmislja:

acc ???

BetOn_Sa
25.03.11, 23:40
Uh reprezentacija metuzalema se skupila ponovo cccc pustite djecu da se igraju :)
moj BIHTT2 ponovo na istim koordinatama, a ja nikog ne znam :razmislja:
poz raja :)

komodo
26.03.11, 10:03

klikam brate keve mi i to sa pojačanom postavom, malo okasnio al sve će to narod pozlatiti-srebriti :)

ako imaš neke preference ka ART-ovima, mi smo se pozicionirali i otvoreni smo za rezervacije već :funny:
živ bio brat :zivio:

ravii
26.03.11, 15:39
klikam brate keve mi i to sa pojačanom postavom, malo okasnio al sve će to narod pozlatiti-srebriti :)

ako imaš neke preference ka ART-ovima, mi smo se pozicionirali i otvoreni smo za rezervacije već :funny:
živ bio brat :zivio:

Kad se dva pajsera skupe :D. Strast boze :D

E.D.O
28.03.11, 10:00
Uh reprezentacija metuzalema se skupila ponovo cccc pustite djecu da se igraju :)
moj BIHTT2 ponovo na istim koordinatama, a ja nikog ne znam :razmislja:
poz raja :)

Znas li mene? Znas li me heej ???' :D poZzz

Extreme
28.03.11, 11:47
wtff

zar je ovako dosadan ba1 ???

dajte,ba zar niko nikog dosad nije napo?

hobbiton
28.03.11, 13:35
wtff

to se tebi samo cini...

shrek
28.03.11, 20:08
wtff

na pogresnoj si strani, na - - se uveliko svi rokaju :D

Sonic023
29.03.11, 18:35
na pogresnoj si strani, na - - se uveliko svi rokaju :D

PRC i kompanija unistavaju sve pred sobom :D

Azgalor
30.03.11, 11:22
wtff

Napadaju bolan :D Prirodu xD hahaha

Kulin ban
30.03.11, 15:13
Ima l` išta novog na serveru? :lakunoc:

Maltualari
30.03.11, 18:49

Mislis :D

OzAzO
30.03.11, 18:54
Dosadnog li foruma :D fale badare pa da spamamo malo

:zivio:

Maltualari
30.03.11, 19:02
Dosadnog li foruma :D fale badare pa da spamamo malo

:zivio:

Hajd dok smo online da spamamo :) necemol privuci paznju ostalih spamera :)

XTR
30.03.11, 20:08
Hajd dok smo online da spamamo :) necemol privuci paznju ostalih spamera :)

naravno !!!!!!!

heroj jedan ubije prosjecan off na serveru, bas su ujebali sa herojem :D

Extreme
30.03.11, 21:10
KLIK (http://travian-reports.net/ba/report/52158e35ba3,52159f5ff49,521606ec407,5216182c984,52 30571aa1c,523067033c1,52307825bb6,523082e5551)

Evooo malo katanja i na Ba1

OzAzO
30.03.11, 23:16
KLIK (http://travian-reports.net/ba/report/52158e35ba3,52159f5ff49,521606ec407,5216182c984,52 30571aa1c,523067033c1,52307825bb6,523082e5551)

Evooo malo katanja i na Ba1

hehe fino fino ;)

lepo lepo , ima nekolik oigraca kate ali koliko znam ovo je prvi primer katanja ;)

made in china
31.03.11, 00:52
hehe fino fino ;)

lepo lepo , ima nekolik oigraca kate ali koliko znam ovo je prvi primer katanja ;)

Ovo tebi prvo katanje?????
PRC ima kate već skoro 15 dana :D:D:D:D:D

i ne napada se samo priroda... ima ovih od 2 popa :D:D:D

ViPeR_Bl
31.03.11, 15:45

Ko ona napast od nettricka ili glupi crnjo mozda juvelir respect ovo ostalo nikad cuo

Maltualari
31.03.11, 17:23
naravno !!!!!!!

heroj jedan ubije prosjecan off na serveru, bas su ujebali sa herojem :D

heroj je zakon..
al na kraju vidjet cete offove... ko na speedu jbt...

OzAzO
31.03.11, 19:44
Ima ovde dobrih igraca tako da ce sigurno biti jakih offova :D

uhhh jedva cekam da krene neko ozbiljnije ratovanje :jede:

Maltualari
31.03.11, 20:10
Ima ovde dobrih igraca tako da ce sigurno biti jakih offova :D

uhhh jedva cekam da krene neko ozbiljnije ratovanje :jede:

bice bice... najzanimljiviji server od kako se igra travian na ovim prostorima... ha ja

Anakin
31.03.11, 23:06
bice bice... najzanimljiviji server od kako se igra travian na ovim prostorima... ha ja
:mudrac: ako bude kao prosli nigdje vas nema, eSKaTeTe do kraja

jedan mali Te-Te...

OzAzO
31.03.11, 23:48

jedan mali Te-Te...

pa gde si anakine legendo :)))

nedostajale su tvoje pesmice :zivio:

!!! eSKaTeTe !!!

XTR
31.03.11, 23:59
pa gde si anakine legendo :)))

nedostajale su tvoje pesmice :zivio:

!!! eSKaTeTe !!!

smisljao nove pjesmice pa bio na planini da nadje mir i silu u sebi :D

Maltualari
01.04.11, 02:13

jedan mali Te-Te...

sad smo tamam.. pola nas je nekad igralo u SK
znamo koliko ste opasni

SK - respect

Cougar
04.04.11, 18:57
Sta je ovo?Zatisje pred buru ili je svak zauzet ciscenjem svoje okoline od vojske pa nigdje nikoga na forumu

shrek
05.04.11, 02:41
Sta je ovo?Zatisje pred buru ili je svak zauzet ciscenjem svoje okoline od vojske pa nigdje nikoga na forumu

love zivotinje umjesto deffa. Gdje god krenes zooloski vrt u selu :D

Extreme
05.04.11, 16:08
love zivotinje umjesto deffa. Gdje god krenes zooloski vrt u selu :D

hahhahahahhaahahhahahhahahhahahahha koji kralj

sta see baaaaa spameri,sta ste se usutili :D :D :D

Anakin
05.04.11, 21:07
meni pjesmicu bili ukrali....:(.....druge strofe nikako da se sjetimo....a sto se serverwa tice...ma ubismo ih :weeee:

_WOLLF_
06.04.11, 01:36
meni pjesmicu bili ukrali....:(.....druge strofe nikako da se sjetimo....a sto se serverwa tice...ma ubismo ih :weeee:

ubiste ove zivotinje je li ??

evo i mene malo na ovom slabo posjecenom forumu :subjezakon:

Šarlo Akrobata
06.04.11, 12:42
Kate i "ofići" od 1k su se već odavno počeli kucati; bar kad na SK krenu! :turpija::mig:

Čini mi se da će SK ovaj put imati najmanje posla na svojim koordinatama; TT sretno momci i djevojke; ima vas tamo, valja to skatati sve. :D

Bubneš ti nas, bubnemo mi tebe!!!

jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-će
uzalud vam, ble!

bio jedan te-em,
kako da vam kazem..

šalu na stranu,
okrećem na ozbiljnu granu!

©

STOP

* TT *

NA ZADATKU!

OzAzO
08.04.11, 19:07
Kako ide server ? Gde padaju glave najvise ?

Probudite se spameriiiiii :subjezakon:

komodo
08.04.11, 20:41
Kako ide server ? Gde padaju glave najvise ?

server ko server za ovu fazu mirno i tiho još uvek a glave padaju samo ispod stola pa među noge :D
poz brat :zivio:

OzAzO
08.04.11, 21:13
server ko server za ovu fazu mirno i tiho još uvek a glave padaju samo ispod stola pa među noge :D
poz brat :zivio:

Dosta je mirno za sada ali osecam da ce da zahuhta fino ;)

A ovo leto eto mene najverovatnije dolazim na muckalicu i taj cuveni rostilj a uz to ide i glava ispod stola pa medju noge nekoj drugarici :zivio:

micy
08.04.11, 23:10
Prije nego počnete sa postovima, molim vas da se podsjetite pravila foruma (http://forum.travian.ba/announcement.php?f=5).

Hvala.
zasto nemogu da saljem trgovce i vojsku je li neki kvar na serveru

Maltualari
21.04.11, 14:41
Kate i "ofići" od 1k su se već odavno počeli kucati; bar kad na SK krenu! :turpija::mig:

Čini mi se da će SK ovaj put imati najmanje posla na svojim koordinatama; TT sretno momci i djevojke; ima vas tamo, valja to skatati sve. :D

Bubneš ti nas, bubnemo mi tebe!!!

jedan mali te-te
zgazio vas sve
sad vas niko ne-će
uzalud vam, ble!

bio jedan te-em,
kako da vam kazem..

šalu na stranu,
okrećem na ozbiljnu granu!

©

STOP

* TT *

NA ZADATKU!

Kakav TT.... UGR TEBRA ...
Mani se pjesmica... :D

hobbiton
21.04.11, 21:38
evo i novog foruma, a stanje se malo promjenilo od prije 10ak dana na serveru, javljaju se neki savezi koji kao hoce da napadaju TT, ali ne znam, nesto im ne ide :):pirats::pirats:

Šarlo Akrobata
22.04.11, 04:31
Kakav TT.... UGR TEBRA ...
Mani se pjesmica... :D

Ko su ti?
*wahahahaha* :D

Hoćete i na ovom serveru okupiti svu dječicu bez alijanse pa da vam šalju rese? :D

shrek
22.04.11, 17:13
imal gdje kineza??? i oni rasturaju na - - :D pogotovo neki UGR

Maltualari
23.04.11, 00:47
Ko su ti?
*wahahahaha* :D

Hoćete i na ovom serveru okupiti svu dječicu bez alijanse pa da vam šalju rese? :D

ja ne znam za djecicu jos manje za resse.. :D
drugo procitaj ovo pa zakljucuj
UGR
UnderGRound

10. Oktobar 2008
oko 19.00
Sarajevo, Cafic ''Venecia'', Grbavica

Nastao je travian savez imenom UGR, skracenica od UnderGRound, ba4 server...
Ideju za osnivanje saveza su dali Chirenzza i Doki, dok su sa jos dvojicom vrsnih igraca Guru-om i Oktavian-om samu tu ideju pretvorili u stvarnost......

Taj isti savez je prestao sa aktivnoscu krajem ba4 servera, i danas se vraca sa mnostvom igraca koji su igrali na ba4.....

Svaki drugi UGR koji je bio na ostalim serverima je fajk ili je uzeto ime od tog jedinog i pravog UGR-a

Vratili smo se u punoj snazi !!! :D

Maltualari
23.04.11, 00:49
ma kinezi su ludi... i tacno je da na tim korama rasturaju al UGR je na -+ tako da kontakta sa njima nema... ako sam pogrijesio daj logove :)

_WOLLF_
23.04.11, 02:25
izgleda najdosadnije ce biti na ++ i +-
ovaj shomi ofarma boga oca :D

kad zavrsis sa glipnom, vrati nam je :alkohol:

Anakin
23.04.11, 12:32
vozdra mala raja sta ima haa??

jao da vidite na +/- nekih pretunbavanja i reorganizacije a opet nam nista nemogu ...haha

ipak smo mi jedan mali Te-Te

hobbiton
23.04.11, 14:51

jao da vidite na +/- nekih pretunbavanja i reorganizacije a opet nam nista nemogu ...haha

heheheh, taman da nije dosadno

u zdravlje svima primirje bilo

Kulin ban
24.04.11, 00:04
Sretan Uskrs - Krist uskrsnu i srećan Vaskrs - Hristos vaskrse, svima Vama koji večeras čekate Svjetlost.

hobbiton
24.04.11, 10:51
Srecan Vaskrs/Uskrs svima koji slave i da ga proslave u zdravlju, veselju, dobrom drustvu :zivio::zivio:

Dr. Pop
26.04.11, 17:14
skontali seljaci kako da prebacuju srebro jedni drugima... pa se na aukcijama prodaje po 1 zavoj za 15k srebra... :)

MushRoomD
26.04.11, 17:56
A pa evo da se javi i jedan BHTT-ovac :)

Imamo problema sa W P D T - inače članovi bivše = R = alijanse koja se zbog nas raspala

Pozdrav!

MushRoomD
26.04.11, 18:00

Zivio Te-Te!

Stanje na serveru je ok, sutamo se :D

Anakin
27.04.11, 18:27
jesu li to neki stvarno pomislili da mogu od tetejaca oteti +/- ?

hahaha

OzAzO
28.04.11, 02:34
+/+ je uzasno dosadan

a koliko vidim -/- je najaktivniji :D

Kinezi fino udaraju za sada . Sve pohvale , videcemo kasnije sta ce biti ;)

Anarh
30.04.11, 22:28
Kao sto bi moj jedan drug rekao.. na s1 ima sexa..

Kulin ban
01.05.11, 20:20
Svim` koji rade, sretan međunarodni neradni dan, Praznik rada, 1.maj/svibanj. :weeee:

Virtual
02.05.11, 13:41
Kao sto bi moj jedan drug rekao.. na s1 ima sexa..

Znas li ti sta je to :D

RAMOS4
03.05.11, 13:20
vratim se na igru i odma na -/-, samo vi mene ne dirajte :D

maximus81
05.05.11, 23:19
Krčite li se :D

Dundee
06.05.11, 15:03
Kakvi to kinezi tamo igraju??? Pravi ili neki lazni??? Meni to lici opet na neku zajebanciju, a Maki sta ti mislis ?

hany
06.05.11, 21:11
ooooooooooooooooooo ko to igraaaaaaaaaaaa

Kulin ban
08.05.11, 20:53

Krčite li se :D
Ima li igdje gdje te nema? I neću ti hraniti seljanke, poperčino.

maximus81
09.05.11, 04:09
hahahah dosadno bolan kad nemas vojske pa ovako da vidim sta se radi po serverima :D

maximus81
09.05.11, 04:11
Kakvi to kinezi tamo igraju??? Pravi ili neki lazni??? Meni to lici opet na neku zajebanciju, a Maki sta ti mislis ?

Žuti hahahah pa gdje si dundeee kuco stara nije valjda da jos klikas ovo :D

_WOLLF_
10.05.11, 09:17
da li ko sa kime ratuje na ovom ba1 serveru????

Dundee
10.05.11, 14:56
Ma jok ba, pitam samo :D Nije ovo vise klikanje ko nekad..ovo ti je sad pornic u reziji Li Chenga :D

Cougar
10.05.11, 17:27
Ma jok ba, pitam samo :D Nije ovo vise klikanje ko nekad..ovo ti je sad pornic u reziji Li Chenga :D

A to mi nesto kazuje ko da neki kinezi belaj prave:smijeh:

maximus81
10.05.11, 18:25
ma ostale samo sise po travianu nije to isto kao sto je bilo prije 2 god :D Ovi neznaju ni da podjebaju na forumu :D

Dundee
11.05.11, 01:22
Al zato podjebaju ingame :D pornic zivi :D Ovako ti jedan emni pojasnjava kako se igra :D:D:D

Ja otkako igram nikada nisam cuo ni za jedan od tih predmeta ta kosilica...strijela svjetilosti nikad cuo za to..ako hoces da ima dosta zita...moras silos širiti i resursna polja sa žitom...i tako ostale resurse..ako nisi primjetio dok dižeš druge resurse gubiš žito..i što više imaš vojkse gubiš žito..zato fino nađi sebi par oaza ako vec imas toliko vojske zauzmi 2-3 oaze sa žitom i tu nek ti vojska bude tok uglavnom selu istrazuj ostale vojkse i pravi ih i salji u druga sela gdje su ti oaze..

U akademiji ne postoji kosilica nikakva..u akadameiji istražuješ vojsku i sve ostalo a ta kosilica to ti je sigurno netko prodavao lažne priče Boga mi...
Protiv najjačih se boris pomocu mozga nije sve u vojski i resursima treba znati kada i koliko poslati vojske i na koga..et npr. na mog suigraca saljes po 50 batinara i 20 katapulti..dok njega napadas i cekas da njega oboris mogao si pola traviana pokositi i očistiti...
Posaljes jedan dio vojske ne jednog igraca drugi dio na drugog igraca i tako sve...
A ne sve na jednog..tako gubis na vremenu i napadi jednostavno dugo traju...:)

Samo mozak koristi i razmisljas kako zamke da napravis drugim igracima..npr oni ce napadati tvoje najslabije selo a mislit ce da ti je vojska u glavnom selu zato malo vojske ostavis i u zadnjem selu...pa nek se iznenade

_WOLLF_
11.05.11, 01:51
de ti njega pitaj kako se istrazi zmaj, na proslim serverima su to istrazivali:D

maximus81
11.05.11, 11:42
Al zato podjebaju ingame :D pornic zivi :D Ovako ti jedan emni pojasnjava kako se igra :D:D:D

Ja otkako igram nikada nisam cuo ni za jedan od tih predmeta ta kosilica...strijela svjetilosti nikad cuo za to..ako hoces da ima dosta zita...moras silos širiti i resursna polja sa žitom...i tako ostale resurse..ako nisi primjetio dok dižeš druge resurse gubiš žito..i što više imaš vojkse gubiš žito..zato fino nađi sebi par oaza ako vec imas toliko vojske zauzmi 2-3 oaze sa žitom i tu nek ti vojska bude tok uglavnom selu istrazuj ostale vojkse i pravi ih i salji u druga sela gdje su ti oaze..

U akademiji ne postoji kosilica nikakva..u akadameiji istražuješ vojsku i sve ostalo a ta kosilica to ti je sigurno netko prodavao lažne priče Boga mi...
Protiv najjačih se boris pomocu mozga nije sve u vojski i resursima treba znati kada i koliko poslati vojske i na koga..et npr. na mog suigraca saljes po 50 batinara i 20 katapulti..dok njega napadas i cekas da njega oboris mogao si pola traviana pokositi i očistiti...
Posaljes jedan dio vojske ne jednog igraca drugi dio na drugog igraca i tako sve...
A ne sve na jednog..tako gubis na vremenu i napadi jednostavno dugo traju...:)

Samo mozak koristi i razmisljas kako zamke da napravis drugim igracima..npr oni ce napadati tvoje najslabije selo a mislit ce da ti je vojska u glavnom selu zato malo vojske ostavis i u zadnjem selu...pa nek se iznenade

LOL hahhahaha sta zajebajes nekadasnje moje radne kolege po podrskama :D
Pitaj koja je vrsta voćke ono drvo u selu i hoce li izrasti voće kao na FB hahahahahahahahahha

lancelot
11.05.11, 21:26
ma ostale samo sise po travianu nije to isto kao sto je bilo prije 2 god :D Ovi neznaju ni da podjebaju na forumu :D
ma bitno je da si ti jedna od tih...kako ono ti kazes:p
poperu:p

maximus81
11.05.11, 22:24
:D uvjek bio i ostao :D

Maltualari
11.05.11, 22:27
•UGR• vs Anarhi.. 1:0

Svaka cast momci :D

dvojnica
11.05.11, 22:32
•UGR• vs Anarhi.. 1:0

Svaka cast momci :D

bas je to bila neka utakmica pa izbacujes rezultat
blago vama pa nemate zena sa sobom i ozenjenih i udatih i razvedenih

Maltualari
12.05.11, 00:15
Izvini Šefika :D

Svaka cast udatim, slobodnim (razvedenim), i ostalim clanovima saveza UGR..

Šarlo Akrobata
13.05.11, 15:19
SK je počeo da kata TNT; veselo je, veselo. :D

maximus81
15.05.11, 03:47
SK je počeo da kata TNT; veselo je, veselo. :D

Šarlo niko kao ti :D

OzAzO
15.05.11, 04:55
Vidi se na cijoj su strani moderatori ;) Neko mi brise post

Al ajde kake su nam drzave super je travian :D

Na +/+ sve zanimljivije , SK polako preuzima kordinate lagano , mada od kada su se pijci aktivno ukljucili eto ti belaja . Prica se da kataju po 4 sela za noc :D

Anakin
15.05.11, 10:35
opet?? haha :D

OzAzO
15.05.11, 14:53
Hahaha

Kazu ne znaju drugacije :D

Šarlo Akrobata
17.05.11, 11:11
OzAzO je najveća faca na +|+.
Lik ih kata sa tri alijanse :D

OzAzO
18.05.11, 02:29
Bilo bi i vise da seva nije ukinuo :D

Burna noc ;)

dvojnica
21.05.11, 19:35
kad god dodem na ovaj forum cak i posle bana od 7 dana ,,jedino sto se moze procitati je hvalisanje ovih iz SK saveza

XTR
22.05.11, 11:35
kad god dodem na ovaj forum cak i posle bana od 7 dana ,,jedino sto se moze procitati je hvalisanje ovih iz SK saveza

uradi nesto povodom hvalisanja, udari nekog od sk igraca :D

Šarlo Akrobata
23.05.11, 02:02
Nije to hvalisanje, to su činjenice. :D

OzAzO
23.05.11, 14:17
Gadjacu te sa zutim tenkicem Sarlo :D

Pisite sta se desava na serveru , mi kada krenemo forum malo zanimljivijim da napravimo ..... odmah kazu da se '' hvalimo ''

Tacno fale Badare :D

ownedstylez
23.05.11, 17:00
Jos uvjek nisu shvatili i posle ovoliko godina mi igramo ovu igru samo radi foruma, da mozemo da se hvalimo i prozivamo narod. Hvala i dovidjenja!

Anakin
23.05.11, 17:30
+/- opisuje ona stara Jedan mali Te-Te srusio vas sve....:P

dvojnica
23.05.11, 19:57
Jos uvjek nisu shvatili i posle ovoliko godina mi igramo ovu igru samo radi foruma, da mozemo da se hvalimo i prozivamo narod. Hvala i dovidjenja!

vid ga sto se osipa, odma bi se svadao ..znamo mi da si ti spamer i poper ujedno ,zato nemoj se ljutiti nije prozivka bila tebi namijenjena....cccc

OzAzO
23.05.11, 20:44
Pa kome je bila namenjena :) ?

BIHTT standardno drzi svoje kordinate pod koncem , svaka cast momci i devojke :D

A jel neko prati ovu alijansu :D

http://ts1.travian.ba/allianz.php?aid=1230

sami na 5 alijanse udarili :D

XTR
24.05.11, 17:25
ma hebo vise ovaj travian, sveo se na obilazenje ZOO vrtova po serveru........ vratite nam 3.6 verzijuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!

malo tnt poceli da napadaju al se lijepe :D

Šarlo Akrobata
24.05.11, 20:08
Ovog je neko iz SK sigurno katao dok je toliko protiv nas. :D

OzAzO
25.05.11, 03:58
A verovatno nije samo jedan , vidis da nas obozava :wutra:

ownedstylez
25.05.11, 12:55
vid ga sto se osipa, odma bi se svadao ..znamo mi da si ti spamer i poper ujedno ,zato nemoj se ljutiti nije prozivka bila tebi namijenjena....cccc

Skinuli ti ban:) Nisam ni ja tebi uputio ovo samo sam ono u globalu rekao da razjasnim neke stvari:) Sta se desava tam kod tebe... Imal sta zanimljivo...

dvojnica
26.05.11, 00:46
Skinuli ti ban:) Nisam ni ja tebi uputio ovo samo sam ono u globalu rekao da razjasnim neke stvari:) Sta se desava tam kod tebe... Imal sta zanimljivo...

hihiihiihih skinuli ban ,nalog stavljen na gasenje mozete ga i farmati ako mislis na tam-tam,ahahaa

ownedstylez
26.05.11, 01:04
hihiihiihih skinuli ban ,nalog stavljen na gasenje mozete ga i farmati ako mislis na tam-tam,ahahaa

Nismo mi zeljni tvojih ressursa:) Kasnije da nas proklinjes i da nam prisjedne svaka zrnka zita...
Vidis kolko smo nakrali odi ti vam-vam da mi tebi damo :)

dvojnica
26.05.11, 01:13
Nismo mi zeljni tvojih ressursa:) Kasnije da nas proklinjes i da nam prisjedne svaka zrnka zita...
Vidis kolko smo nakrali odi ti vam-vam da mi tebi damo :)

ma necu ja tam-tam ,vi u SK se samo hvalite necim a koliko to pije vode i kod koga ...ne vidi se, izgleda da vam bure ima dno pa ne moze puno stati
a shomi nije mi jasno samo kako covjek moze biti toliko pohlepan

a napisala bih ja jos mnogo sta ,ali dobit cu ban ponovo ,moram se pridrzavat pravila

dvojnica
26.05.11, 01:20
ma hebo vise ovaj travian, sveo se na obilazenje ZOO vrtova po serveru........ vratite nam 3.6 verzijuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!

malo tnt poceli da napadaju al se lijepe :D

jest jest ,svelo se na obilazenje ali pokusaj uci pa da vidimo jel mozes
morat ces bgm debelo da platis

XTR
26.05.11, 17:21
koji acc ako vec gasis da se ima sta i uzeti :D

OzAzO
26.05.11, 19:18
Mesam se zato sto pominjes SK ;)

Gde se to mi hvalimo ajde nadji i lepo reci , gasis se sigurno jer vam dobro ide :D A koliko vas ima a da niste nase farme :) ovo nije hvaljenje vec odgovor na tvoju recenicu ''vi u SK se samo hvalite necim a koliko to pije vode i kod koga ...ne vidi se, izgleda da vam bure ima dno pa ne moze puno stati''

BIHTT & SK

dvojnica
26.05.11, 20:56
Mesam se zato sto pominjes SK ;)

Gde se to mi hvalimo ajde nadji i lepo reci , gasis se sigurno jer vam dobro ide :D A koliko vas ima a da niste nase farme :) ovo nije hvaljenje vec odgovor na tvoju recenicu ''vi u SK se samo hvalite necim a koliko to pije vode i kod koga ...ne vidi se, izgleda da vam bure ima dno pa ne moze puno stati''

BIHTT & SK

ja se gasim samo kad mi dobro ide a kad je lose onda se ne gasimo ...jer je tek tada zanimljivo
i sto porices da se samo hvalite ..prvi dokaz poper FAWO a za njim i svi ostali ovdje na forumu

Šarlo Akrobata
26.05.11, 21:10
ja se gasim samo kad mi dobro ide a kad je lose onda se ne gasimo ...jer je tek tada zanimljivo
i sto porices da se samo hvalite ..prvi dokaz poper FAWO a za njim i svi ostali ovdje na forumu

Niđe veze. :D
Ovo je smiješno; ne mogu komentarisati.

OzAzO
26.05.11, 23:56
Sarlo ozbiljniji su tvoji tenkici na netu od komentara dvojnice :lol6:

ownedstylez
27.05.11, 02:19

Sta cu volim tu populaciju hocu i ja da budem mozda nekad prvi na serveru a da nemam ni 10k offa:) To mi je trenutno zivotni cilj, dacu otkaz, prestacu da izlazim, ganjam ribe, ribice i trazim dojke samo da budem prvi na serveru i onda mogu da se ranim u koleno i bicu srecan:)

Alo dvojnice nemoj me dirati u bolnu tacku... Sve diraj al pop ne cackaj...

PS: Dvojnica ima samo jos 42 falange u selu i svega po 80000 ressursa drzte je sad il nikad... A i dual mi je rekao da ce da me ocera sa naloga jer sam poceo po selima da pravim po 2x lvl 20 ambasadu da bi imao sto vise popa... Vec mi je smanjio vreme koje moram da provodim na travianu, i moje vreme je ustupio svojoj zeni da ja ne bih mogao da klikcem ... I rekao je ako se ne dozovem pameti uvodi i sina od 6 godina i cerku od 2 godine da me totalno ocera sa naloga...

dvojnica
28.05.11, 20:43
Sta cu volim tu populaciju hocu i ja da budem mozda nekad prvi na serveru a da nemam ni 10k offa:) To mi je trenutno zivotni cilj, dacu otkaz, prestacu da izlazim, ganjam ribe, ribice i trazim dojke samo da budem prvi na serveru i onda mogu da se ranim u koleno i bicu srecan:)

Alo dvojnice nemoj me dirati u bolnu tacku... Sve diraj al pop ne cackaj...

PS: Dvojnica ima samo jos 42 falange u selu i svega po 80000 ressursa drzte je sad il nikad... A i dual mi je rekao da ce da me ocera sa naloga jer sam poceo po selima da pravim po 2x lvl 20 ambasadu da bi imao sto vise popa... Vec mi je smanjio vreme koje moram da provodim na travianu, i moje vreme je ustupio svojoj zeni da ja ne bih mogao da klikcem ... I rekao je ako se ne dozovem pameti uvodi i sina od 6 godina i cerku od 2 godine da me totalno ocera sa naloga...

definitivno si promasio -previse toga se odrices najvaznijeg za populaciju ,hahahahahahaha i nemoj da se ranis u koljeno dovoljno je 2 prsta ispod ... kao ona baba sto je htjela da se ubije
a sto se tice tvog duala ,izdaje ga snaga ne moze vise da golda pop pa zato je pozvao i zenu nije to zbog tebe ,isti ste vi obojica ne budi tuzan

i skladista su puna naravno steta sto nema shomija da opljacka ,njemu je uvijek malo(sk original) a ti ne zali ,nekada necemo biti korisnici iste Ip pa ces moci i ti

jesi rekao fawo raji da spijuniram SK preko tvog naloga,hihihhhihi

svaka mi dala
29.05.11, 15:53
Pa zar i ti sine Fawo :P, evo ostadoh bez teksta svemu smo se mogli nadati ali ovome ni pod razno :P

Ali ajde dobro je vec smo se prepali da nam dvojnica upada na accove :), skida opcije i slicne gluposti (mislim prica se po mahali, ono rekla kazala. trac rubrike, zuta stampa ....) al et bar sad ak se sta dogodi, znamo da je do brata fawe :P

A ako ti treba jos ciji pass slobodno ti reci, jes da nam je vazda malo ali za tebe cemo se svega odreci, pa nisi ti nama svako :4u:

ownedstylez
31.05.11, 01:45
definitivno si promasio -previse toga se odrices najvaznijeg za populaciju ,hahahahahahaha i nemoj da se ranis u koljeno dovoljno je 2 prsta ispod ... kao ona baba sto je htjela da se ubije
a sto se tice tvog duala ,izdaje ga snaga ne moze vise da golda pop pa zato je pozvao i zenu nije to zbog tebe ,isti ste vi obojica ne budi tuzan

i skladista su puna naravno steta sto nema shomija da opljacka ,njemu je uvijek malo(sk original) a ti ne zali ,nekada necemo biti korisnici iste Ip pa ces moci i ti

jesi rekao fawo raji da spijuniram SK preko tvog naloga,hihihhhihi

A sunce ti sto me izda:) Pa mora i u SK nekad neko da spijunira... A ovako najbolje preko mene najmanje sam sumnjiv a i voli me narod pa me ni ne ruze i kad spijuniram. A i znaju oni od samog pocetka da sam ja spijunchina neg me drze onako cisto cirkusa radi... Ja i Simo(ozazo) radimo u talu ja za UGR on za PRC spijunira...

Anakin
01.06.11, 00:38
sta je ovo samo eSKaTeTe raja pise....hajde ljudi aktivirajte se,nismo vas valjda toliko dotukli do sada da ne smijete ni post napisati,ni log postaviti....ae malo zivlje da se zezamo....

shrek
01.06.11, 05:56
sta je ovo samo eSKaTeTe raja pise....hajde ljudi aktivirajte se,nismo vas valjda toliko dotukli do sada da ne smijete ni post napisati,ni log postaviti....ae malo zivlje da se zezamo....

evo nesto zanimljivo :P

http://travian-reports.net/ba/report/650712b2d7c

OzAzO
02.06.11, 02:35
Evo ga i PRC se poceo javljati :D

Ajmo ovaj forum malo zanimljivijim da napravimo

Kako vam ide ljudi ?

Na +/+ nista novo

A fawo dobro nam i ide sa ovim spijuniranjem , meni su i topli obrok poceli da daju ;)

ownedstylez
02.06.11, 11:34

Kako vam ide ljudi ?

Na +/+ nista novo

A fawo dobro nam i ide sa ovim spijuniranjem , meni su i topli obrok poceli da daju ;)

Meni u Bosni poceli na kucnu adresu kilo kafe i secera da salju...

OzAzO
02.06.11, 13:56
Meni u Bosni poceli na kucnu adresu kilo kafe i secera da salju...

To na mesecnom ili nedeljnom nivou :D ?

Ja se borim za sendvic vise u toplom obroku ali polako , doci ce i to na red :D

Napadaj malo fawo nemoj samo pop da juris :D

shrek
02.06.11, 14:36

Kako vam ide ljudi ?

Na +/+ nista novo

nista novo kod nas, udaramo se pomalo i popamo (neki)... suradnju smo neku sklopili i tako... kako je kod vas stanje? diral vas ko? :D

OzAzO
02.06.11, 15:02
nista novo kod nas, udaramo se pomalo i popamo (neki)... suradnju smo neku sklopili i tako... kako je kod vas stanje? diral vas ko? :D

Ocekivala se ta saradnja , da bi server bio izjednacen , lepo lepo :)

isto kao i vas :D pokusavaju da pipkaju ali budu oni ispikani na kraju :D

Pustite koji log da se vidi udaranja malo :D

dvojnica
03.06.11, 01:24
Ocekivala se ta saradnja , da bi server bio izjednacen , lepo lepo :)

isto kao i vas :D pokusavaju da pipkaju ali budu oni ispikani na kraju :D

Pustite koji log da se vidi udaranja malo :D

sta ce nam logovi ,neka se jos malo pop dize,rano je za izbacivanje logova
sada je aktivno spamanje i spijuniranje

OzAzO
03.06.11, 03:41
sta ce nam logovi ,neka se jos malo pop dize,rano je za izbacivanje logova
sada je aktivno spamanje i spijuniranje

Znam da vi ne zelite logovi da se izbacuju :weeee:

komodo
03.06.11, 17:35
šta je Simo, gde je onaj pajser Fawo? Jel i dalje ulazi svake prestupne godine na acc. il je proredio malo? :asko:
Kad će ovi Art-i pa da se bijemo pošteno i odrađujemo lopovluk šeme sa ovim galamdžijama :bup:
Fawo oće li ta Dota instalacija ove godine, faliđ nam, kad god zaigramo Čipo, Nemanja i ja popušimo bez tebe :aaaa:

ADMINE: pazi kad si preveo Bulletin do pola, otprilike :bup:
kontam da imaš BA lang već urađen sam viđao negde pa potraži malo ne budi lenj ko Fawo i vrati Travian banner, pomisliću da sam na fejsbuku od ovog plavetnila :O

edit: prevedi QUOTE-e dole link ti ostao Zitieren :D a i favikon vrati to je bar prosto...

hobbiton
03.06.11, 17:56
šta je Simo, gde je onaj pajser Fawo? Jel i dalje ulazi svake prestupne godine na acc. il je proredio malo? :asko:
Kad će ovi Art-i pa da se bijemo pošteno i odrađujemo lopovluk šeme sa ovim galamdžijama :bup:
Fawo oće li ta Dota instalacija ove godine, faliđ nam, kad god zaigramo Čipo, Nemanja i ja popušimo bez tebe :aaaa:

kontam da imaš BA lang već urađen sam viđao negde pa potraži malo ne budi lenj ko Fawo i vrati Travian banner, pomisliću da sam na fejsbuku od ovog plavetnila :O

edit: prevedi QUOTE-e dole link ti ostao Zitieren :D a i favikon vrati to je bar prosto...

jel se znamo mi mozda?

komodo
03.06.11, 19:10
jel se znamo mi mozda?

hmm neznam poznata mi slika ta, možda si bio mlađi al brkovi su i dalje sega-mega ccc ne menjaš se nikako :D

WhY?
03.06.11, 19:34
jel se znamo mi mozda?

jel' imas neki problem??? :P

P.S. zmaju, javio se fawo na acc.. jaaooo, kuku, gotova sam! zaboravila sam ti prenijeti :D

hobbiton
03.06.11, 20:42
jel' imas neki problem??? :P

naravno da imam, ja bih se bar predstavio,da znam s kim imam konverzaciju... nebitna si, fejk si...:leti::leti::leti:

WhY?
03.06.11, 20:49
fejk ti je u.. joj mal' ne lanu, hahhahahha

sta ti se imam predstavljati,sve pise.. ako imas neki problem javi se ing :lol4:

hobbiton
03.06.11, 20:53
fejk ti je u.. joj mal' ne lanu, hahhahahha

sta ti se imam predstavljati,sve pise.. ako imas neki problem javi se ing :lol4:

molio bih sve predstavnike UN-a da reaguju na ovakve napade, sada su mi krila ranjena
:leti::leti::leti:

ownedstylez
03.06.11, 21:19

E bolan ja sam se tebi javio da cu ti prozor polupat posto te nidje nema... A dualka je javila da si tu negde u komsiluku:) Tu sam jadan klikcem ko sumanut, samo se ne eksponiram cim znaju dje sam oce da me utuku na vreme:) A ovako nek dangube malo pa nek me traze:)

PS: Dualka, jesi zaboravna ... Sreca tvoja sto klikces ko zmaj pa te Miki zbog drugih kvaliteta voli:) (A mozda te i zbog toga voli)

WhY?
03.06.11, 21:27
izvini molim te, nece se ponoviti.. jednostavno kad se pojavi gospodin na acc.u jednom godisnje :P ja se naprosto izgubim :mojati: a to zbog kojih kvaliteta me voli.. zbog drugih :D u pravu si :P

P.S. jaka ti krila sokole hahhahha dodji dodji :chainsaw:

hobbiton
03.06.11, 22:29
izvini molim te, nece se ponoviti.. jednostavno kad se pojavi gospodin na acc.u jednom godisnje :P ja se naprosto izgubim :mojati: a to zbog kojih kvaliteta me voli.. zbog drugih :D u pravu si :P

P.S. jaka ti krila sokole hahhahha dodji dodji :chainsaw:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: ostaces bez peraja, lijepo ti kazem

komodo
03.06.11, 23:27
E bolan ja sam se tebi javio da cu ti prozor polupat posto te nidje nema... A dualka je javila da si tu negde u komsiluku:) Tu sam jadan klikcem ko sumanut, samo se ne eksponiram cim znaju dje sam oce da me utuku na vreme:) A ovako nek dangube malo pa nek me traze:)

PS: Dualka, jesi zaboravna ... Sreca tvoja sto klikces ko zmaj pa te Miki zbog drugih kvaliteta voli:) (A mozda te i zbog toga voli)

evo brate javila da si me tražio al pre 100god, inače sam se informisao na javnom forumu pre nego mi je rekla malopre :D
Žene i memorija ribice, šta ćeš :lol4: možda bi pomoglo ako upališ skajp ili neko brže sredstvo komunikacije pošto MSN slabo igram u poslednje vreme :PC:

ownedstylez
04.06.11, 13:43
evo brate javila da si me tražio al pre 100god, inače sam se informisao na javnom forumu pre nego mi je rekla malopre :D
Žene i memorija ribice, šta ćeš :lol4: možda bi pomoglo ako upališ skajp ili neko brže sredstvo komunikacije pošto MSN slabo igram u poslednje vreme :PC:

:) Ma cirkus pa to ti je... I ja ne palim MSN , malo sam na skypu al opsjeda me neki narod pa sam 99% vremena crven:)

Ban Subic
05.06.11, 00:04
pozdrav za sve članove servera pa da igramo,svima zelim srecu

ownedstylez
05.06.11, 03:44
pozdrav za sve članove servera pa da igramo,svima zelim srecu

Neces se ti izigrati brate tamo u samo dje si ti mozes sa komarcima i zivuljkama da se izigras...

OzAzO
05.06.11, 04:20
Neces se ti izigrati brate tamo u samo dje si ti mozes sa komarcima i zivuljkama da se izigras...

Nemoj ih sada su se jos ''reorganizovali'' :D daj im sansu neku , bas si neki :D :D

shrek
05.06.11, 04:20
izgleda da se ovo vec nadzire ko ce se rokati s kim :D samo ce biti zanimljivi offovi nakraju... slazes li se fawo?

Anakin
05.06.11, 16:41
jedan mali te-te
zgazio vas sve!
sad vas niko ne-ce
uzalud vam ble!!!

nije im dosta sto ih saveznici ubise,sad hoce i protiv nas...haha.....

balzamico
06.06.11, 13:35
Pozz svima
ovim putem alijansa BIHTT i SK na celu sa Hani, Balzamom i DKT se javno odriču guzzavog chupija, koji je poslje 4 servera konacno dovukao svoju guzzu u BIH i nije nasao za shodno da se propisno kako zakon to nalaze, olesi sa svojom ekipom sto rostiljem sto alkoholom. Guzzavi duzan si hanifi paste za zube kojim je vjerovatno istekao i rok al nema veze ona bi svoju protezu prala i takvom pastom samo radi tebe :) mene si zajeb... a znas ti zasto da ne navodim javno na forumu sramote me je hahahah.
Nek si ti popio kafu sa drugaricom Mirom, o cemu cu tvoju dragu Maju licno upoznati cim je vidim na fb.
Guzzavi, imamo tvoj broj mobitela na koji se uredno ne javljas i da ne duzim dalje, dok dodjes do beca, zgrade za blago u selu neces imati makar je ja preko glavne zgrade rusio
tvoji guzni haveri Balzam & Hany

ownedstylez
06.06.11, 13:44
Pozz svima
ovim putem alijansa BIHTT i SK na celu sa Hani, Balzamom i DKT se javno odriču guzzavog chupija, koji je poslje 4 servera konacno dovukao svoju guzzu u BIH i nije nasao za shodno da se propisno kako zakon to nalaze, olesi sa svojom ekipom sto rostiljem sto alkoholom. Guzzavi duzan si hanifi paste za zube kojim je vjerovatno istekao i rok al nema veze ona bi svoju protezu prala i takvom pastom samo radi tebe :) mene si zajeb... a znas ti zasto da ne navodim javno na forumu sramote me je hahahah.
Nek si ti popio kafu sa drugaricom Mirom, o cemu cu tvoju dragu Maju licno upoznati cim je vidim na fb.
Guzzavi, imamo tvoj broj mobitela na koji se uredno ne javljas i da ne duzim dalje, dok dodjes do beca, zgrade za blago u selu neces imati makar je ja preko glavne zgrade rusio
tvoji guzni haveri Balzam & Hany

Ajd sto vi niste popili kafe sa njim kad je bio dole, ja ne nemogu da ga navatam u Becu radi kao crnac... Oces javno da ti ostavim Majin broj telefona da joj odma pre nego se vrati javis situejshn:D Da mu iskopa oko odma momentalno kad se pojavi na vratima:)

izgleda da se ovo vec nadzire ko ce se rokati s kim :D samo ce biti zanimljivi offovi nakraju... slazes li se fawo?

Ma offovi na kraju toga nece biti jer ce biti opsta tarapana pa cisto sumnjam da ce ko sta da izvuce na kraju:) Sve ce to da ostane na zidovima tudjim, nasim, vasim, Nailove majke iz Shabca itd itd... A i ovi sto se zastekaju cemo da ih nadjemo!

balzamico
06.06.11, 13:54
E drug koliko golda trazis da mu napravis kakvu ceku pa ga dobro namlatis za nas :)

ownedstylez
06.06.11, 14:40
E drug koliko golda trazis da mu napravis kakvu ceku pa ga dobro namlatis za nas :)

Ne mogu ja brata guzzicavog tuci... Nije red... Isto ko sto ga vi ne mozete isprebijati:) Al kad javite Maji da pije kafe sa nekim zenicama po Bosni, to vam dodje ko da mu je 20 ljudi skakalo po ledjima:)

hany
06.06.11, 21:00
Ma mi vadimo pasose, i busem dolazimo u Bec svi kolektivno, bolje mu je da se nacrta u Sarajevu il ce imat goste

Kahraman
08.06.11, 16:36
Najbolje alijanse (Off)
Alijansa Igrač Ř Poeni
1. PRC 56 9665 541257
2. -SK- 60 6682 400891
3. •UGR•™ 54 6653 359274
4. SK-WING 50 5667 283354
5. BiH TT 57 3937 224382
6. •UGR• 58 3680 213418
7. PRCamo 57 3662 208712
8. *MAD* 60 2864 171828