PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Strane : [1] 2

CM Marko
25.07.11, 22:54
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma (http://forum.travian.ba/announcement.php?f=2) i općim pravilima igre (http://www.travian.ba/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

woole
26.07.11, 18:34
Znaci sada krecemo ispocetka?? xD Nego, sta ima, jel' se u medjuvremenu jos neko obrisao i ponio artifakt sa sobom?

dvojnica
27.07.11, 01:47
ja dok ovo nadoh zaboravi sta sam ponijela sa sobom ,sta nisam a tek sta sam trebala

woole
27.07.11, 03:59
ja dok ovo nadoh zaboravi sta sam ponijela sa sobom ,sta nisam a tek sta sam trebala

Bitno je da si nasla ovo, a sad cemo ti svi pomoci da nadjes sve ostalo sto si pogubila xD

dvojnica
27.07.11, 22:59
ovo je vazno da sam nasla da vidim gdje se ko svada ,ko koga blati ,ko bije koga ja nisam odavno ni sa kime pa mi nedostaje....
i da nije ovog zaboravila bi i zasto sam tu ....a pod tim svi cemo ti pomoci na koga mislis svi kada nema nikoga nigdje
ne znaju se ljudi ni svadat kako treba ...sve dobrice neke ,hahaha

dvojnica
27.07.11, 23:02
smije li se ovdje tracat mht ,posto mi se ni malo ne dopada ,,necemo navesti ni imena ni kordinate ni nazive sela njegovih samo malo da mahalamo o njemu

Srdjan
28.07.11, 01:04
Multihunteri? Ne o multihunterima nema raprave na forumu, zalbe se salju adminu na mail!

woole
28.07.11, 03:02
smije li se ovdje tracat mht ,posto mi se ni malo ne dopada ,,necemo navesti ni imena ni kordinate ni nazive sela njegovih samo malo da mahalamo o njemu

Pa tracanje je ovdje osnovna aktivnost. Bez tracanja se ne moze... Evo ja npr tracam kineze koji su se uprkos brojnosti povukli i poceli brisati... :D Naravno, ispravka ovoga navoda, ukoliko je slucajno netacan, je apsolutno dobrodosla... :D

dvojnica
28.07.11, 23:28
Multihunteri? Ne o multihunterima nema raprave na forumu, zalbe se salju adminu na mail!

ja ne bih raspravljala ni zalila se ali bi posteno ga otracala ,imam osjecaj da je extra lik za tracanje

Pa tracanje je ovdje osnovna aktivnost. Bez tracanja se ne moze... Evo ja npr tracam kineze koji su se uprkos brojnosti povukli i poceli brisati... :D Naravno, ispravka ovoga navoda, ukoliko je slucajno netacan, je apsolutno dobrodosla... :D

vidis da nije osnovna aktivnost ,,,ne dopusta nam moderator da tracamo,nismo ni poceli on nas rastjera kao vuk ovce iz stada,
a kad bi razvezali pricu i njemu bi se dopala sta ima raja za reci svega
a kineze ja ne bih tracala ,nisu zanimljiva tema

Srdjan
29.07.11, 01:30
ja ne bih raspravljala ni zalila se ali bi posteno ga otracala ,imam osjecaj da je extra lik za tracanje

vidis da nije osnovna aktivnost ,,,ne dopusta nam moderator da tracamo,nismo ni poceli on nas rastjera kao vuk ovce iz stada,
a kad bi razvezali pricu i njemu bi se dopala sta ima raja za reci svega
a kineze ja ne bih tracala ,nisu zanimljiva tema
Tracajte interno ako bas imate zelju to vam ne mogu zabraniti,a ovdje je tema stanje na serveru :)

dvojnica
29.07.11, 02:05
Tracajte interno ako bas imate zelju to vam ne mogu zabraniti,a ovdje je tema stanje na serveru :)

tema stanje na serveru :nema teme i ne moze se zapoceti zbog nedostatka igraca
neki su dobili po dva zuta ,neko crveni a neko totalnu zabranu
a oni sto imaju su ili multici ili ne znaju da se svadaju

WhY?
29.07.11, 23:12
Stanje na serveru: BOOOOOORING! :pustinja:

dobila sam žuljeve na prstima klikajući :tuga:

woole
30.07.11, 04:56
Mene stvarno nostalgija hvata... Prosli server je bio apsolutno prekrasan, nisi cak ni morao da igras, mogao si jednostavno sjediti i satima citati postove u proslogodisnjim "stanjima na serveru" xD Ovdje ljudi u tisini sjede i kuju zavjere i klikaju :D Dodje mi da uzmem i napadnem nekoga iz cista mira ali dual bi mi vjerovatno odsjekao neki ekstremitet :bup: Cini mi se da ima previse saveznistva, paktova i udruzivanja na serveru, mislim da bi se neki trebali raskinuti cisto zanimljivosti radi, ne moraju ljudi da se ne vole da bi igrali jedni protiv drugih :4u:

dvojnica
30.07.11, 20:05
Mene stvarno nostalgija hvata... Prosli server je bio apsolutno prekrasan, nisi cak ni morao da igras, mogao si jednostavno sjediti i satima citati postove u proslogodisnjim "stanjima na serveru" xD Ovdje ljudi u tisini sjede i kuju zavjere i klikaju :D Dodje mi da uzmem i napadnem nekoga iz cista mira ali dual bi mi vjerovatno odsjekao neki ekstremitet :bup: Cini mi se da ima previse saveznistva, paktova i udruzivanja na serveru, mislim da bi se neki trebali raskinuti cisto zanimljivosti radi, ne moraju ljudi da se ne vole da bi igrali jedni protiv drugih :4u:

previse ljubavi ,previse brakova,previse avantura na serveru niko nikog ne vidi i ne cuje a sto se tice tvog duala :napad je najbolja odbrana,hahhaaa
ja da bi nekog tukla moram ga ne voliti za sada samo ne volim mht a njega ne smijem ,veci od mene

Anarh
30.07.11, 21:48

Ko je taj Multihunter? Sta taj radi? Jel to Chuck Norris ili sta?
Meni je dosadno na ovom serveru pa ako ima ko zainteresovan da se tucnemo nek se javi private ingame na nick st_

kiss

ownedstylez
31.07.11, 00:15
Bez tracanja i price nema ni zanimljivog servera... Tuzniji ba1 nije vidjen nikakve akcije reakcije mi smo odlucili sami sa sobom ratovati. Tj napadacemo sami sebe i braniti se i pokusavati da copimo art iz sela 01 sa selom 02 i tako do kraja servera...

dvojnica
31.07.11, 00:16
Ko je taj Multihunter? Sta taj radi? Jel to Chuck Norris ili sta?
Meni je dosadno na ovom serveru pa ako ima ko zainteresovan da se tucnemo nek se javi private ingame na nick st_

kiss

mht je extra djecak i nije chuck norris ....on ima cak opciju ban a to ni chuck norris nema

Jovan
31.07.11, 00:19
mht je extra djecak i nije chuck norris ....on ima cak opciju ban a to ni chuck norris nema

Misliš? Šta ti onda misliš, ko banuje multihantera na početku servera? :P

Šalu na stranu - malo manje priče o multihanterju, a više o dešavanjima na serveru.

dvojnica
31.07.11, 01:53
Misliš? Šta ti onda misliš, ko banuje multihantera na početku servera? :P

Šalu na stranu - malo manje priče o multihanterju, a više o dešavanjima na serveru.

eh taj info nam je trebao ,
a moramo se malo zezat i na racun mht i on je naš ,šta ima veze
a kad bude dešavanja kakvih ,,ko gdje ode, sta ponese a sta zaboravi cut ce se

cicarito
31.07.11, 23:23
eh taj info nam je trebao ,
a moramo se malo zezat i na racun mht i on je naš ,šta ima veze
a kad bude dešavanja kakvih ,,ko gdje ode, sta ponese a sta zaboravi cut ce se

moraju ljudi tracat MH kad i nema skoro nikakvih desavanja na serveru :D

Šarlo Akrobata
02.08.11, 19:55
Svi se žale da je dosadno, a ne daj Bože da neko krene u napad.
Smrtni grijeh.

Nađite si prvu crvenu metu do Vas i katajte.
Ha ya.

WanNe
02.08.11, 21:36
Kako napreduje taj server?

Do cega ste dosli?

_WOLLF_
02.08.11, 21:45
Svi se žale da je dosadno, a ne daj Bože da neko krene u napad.
Smrtni grijeh.

Nađite si prvu crvenu metu do Vas i katajte.
Ha ya.

ti nemoj da bi se našalio pa kreno u komšiluk :)

Šarlo Akrobata
02.08.11, 22:10
ti nemoj da bi se našalio pa kreno u komšiluk :)

Meni nije dosadno; ali bgmi nestašica zavladala, treba resursa.. :D

juba
05.08.11, 12:30
veoma dosadan server jedan od najdosadnijih koje sam igrao

_WOLLF_
05.08.11, 15:00
ja i dalje smatram glavnim razlogom za ovako dosadan server, ova nova pravila za fejkanje.. slanje 21 jedinice u fejk, kako bi fejk proso je pomalo smijesno.. zamislite fejkate 10 igraca po 6 valova.. za to vam treba 1260 jedinica. zbog toga je organizacija akcija dovedena u pitanje, postoje igraci koji nece da fejkaju, ili fejkaju sa 1 jedinicom kako i prije.. zbog toga se svi stekaju i cekaju kraj. mislim da nisu razlog ovakovog servera igraci, nego pravila ove nove verzije..

woole
05.08.11, 18:00
ja i dalje smatram glavnim razlogom za ovako dosadan server, ova nova pravila za fejkanje.. slanje 21 jedinice u fejk, kako bi fejk proso je pomalo smijesno.. zamislite fejkate 10 igraca po 6 valova.. za to vam treba 1260 jedinica. zbog toga je organizacija akcija dovedena u pitanje, postoje igraci koji nece da fejkaju, ili fejkaju sa 1 jedinicom kako i prije.. zbog toga se svi stekaju i cekaju kraj. mislim da nisu razlog ovakovog servera igraci, nego pravila ove nove verzije..

Izvini, mozes li molim te da pojasnis malo to vezano za fejkove??? Zasto 1 jedinica ne bi mogla proci i zasto treba 21??? To je definitivno pretjerano ako je tako...

_WOLLF_
05.08.11, 18:27
Izvini, mozes li molim te da pojasnis malo to vezano za fejkove??? Zasto 1 jedinica ne bi mogla proci i zasto treba 21??? To je definitivno pretjerano ako je tako...

Okupljalište dobija novu funkciju. Ukoliko je trenutačna razina Okupljališta viša od broja jedinica u napadu koji dolazi u to selo, branitelj će moći vidjeti tipove jedinica koje dolaze. Vidjet će samo tipove jedinica, ali ne i njihov točan broj. Na primjeru na slici možete vidjeti da u napadu dolaze kopljanici i katapulti. Drugih tipova jedinica nema. Molimo vas da pročitate sekciju Korisnička priča za više informacija.

http://forum.travian.ba/showthread.php?47308-Travian-4-uskoro

u ovoj fazi igre mjesta okupljanja su vecinom na lvl 20.
e sad posto rijetko ko u ovoj fazi igre napada sa manje od 20 kata, koristi se uglavnom 50 ili 100 kata.. da se zakljuciti da ukoliko se fejka sa 1 ili 19 jedinica, u mjestu okupljanja ce biti prikazano koje jedinice idu, sto da zakljuciti da je fejk.. znaci da bi fejk izgledao kako pravi napad mora se slati 20 jedinica i vise.. ja sam napisao 21, moja greska :)

Jovan
05.08.11, 18:40
Ta novina je i uvedena da bi se sprečili fejkovi. Više nema ometanja protivnika, već, ako si hrabar, napadni direktno, a ako nisi... U krajnjem slučaju i dalje je moguće organizvati fejkove, samo je potrebno više organizacije (podeliti članove saveza tako da jedna grupa cilja jednu metu, druga drugu itd.). Ovom novinom je taktika podignuta na viši nivo.

woole
05.08.11, 18:50
Ta novina je i uvedena da bi se sprečili fejkovi. Više nema ometanja protivnika, već, ako si hrabar, napadni direktno, a ako nisi... U krajnjem slučaju i dalje je moguće organizvati fejkove, samo je potrebno više organizacije (podeliti članove saveza tako da jedna grupa cilja jednu metu, druga drugu itd.). Ovom novinom je taktika podignuta na viši nivo.

Ja bas mislim suprotno... Fejk je bio osnova taktike, pa je i slabiji protivnik mogao da pobijedi bitku. Sada, kad prakticno nema fejkova gledace se samo ko ima veci... off... :D

cicarito
07.08.11, 00:00
veoma dosadan server jedan od najdosadnijih koje sam igrao

kako ne bi bio kad je sk napravio saradnju sa svima na serveru osim sa ugr a ne cudi me ako i sa njima uskoro ne naprave kakav dogovor... i kako da bude zanimljivo...

_WOLLF_
07.08.11, 01:15
kako ne bi bio kad je sk napravio saradnju sa svima na serveru osim sa ugr a ne cudi me ako i sa njima uskoro ne naprave kakav dogovor... i kako da bude zanimljivo...

pa zar od SK zavisi server.. pred pocetak se najavljivale neke velike koalicije koje bi imali za cilj brisanje SK, al nista od toga..
mislim da bi fer bilo da TT uzme ovaj server

juba
07.08.11, 17:25

necemo mi saradnju sa SK mi ratujemo da nije nas i SK-a poceli bi se ljudi gusit od dosade

Šarlo Akrobata
08.08.11, 01:31
Vuk, mislim da si upravu, ovo sa fejkovima, koliko je god dobro, toliko je i loše.
Deff se prije mogao razvući mnogo lakše, pa i samim tim akcije su bile uspješnije i isplativije.

Osim toga, previše je saradnji i previše je wingova, i odmah na početku su neki ukazivali na tu grešku.

woole
08.08.11, 18:12
Vuk, mislim da si upravu, ovo sa fejkovima, koliko je god dobro, toliko je i loše.
Deff se prije mogao razvući mnogo lakše, pa i samim tim akcije su bile uspješnije i isplativije.

Osim toga, previše je saradnji i previše je wingova, i odmah na početku su neki ukazivali na tu grešku.

Da, i ja mislim da je puno saradnji ali relno tesko je napraviti da ih ne bude puno. TT i SK su ratovali prosli server, onda se pomirili i onda postali najbolji prijatelji i vjerujem da se to nece mijenjati. Meni je krivo samo sto bad/bnk/dmrm nisu na serveru (osim I2oni-ja :D) jer bi onda sve bilo puno neizvjesnije. Svaka cast UGR-u ali mislim da nece moci nista kada se "masinerija" pokrene :D

mira1
10.08.11, 00:05
Da, i ja mislim da je puno saradnji ali relno tesko je napraviti da ih ne bude puno. TT i SK su ratovali prosli server, onda se pomirili i onda postali najbolji prijatelji i vjerujem da se to nece mijenjati. Meni je krivo samo sto bad/bnk/dmrm nisu na serveru (osim I2oni-ja :D) jer bi onda sve bilo puno neizvjesnije. Svaka cast UGR-u ali mislim da nece moci nista kada se "masinerija" pokrene :D

ma nista UGR nece moci da uradi, nisu ni za mali prst od bnk/bad/dmrm :D...

ojhaaaaaaaa ljudi bolan zaspacu na ovom severuuuuuuuuuuuu :kapetan::chainsaw: a napadam,farmam od dosade uh :sejofloosh2: dajte bar ovdje malo akcije, spama, a gdje su nobovi i sta bi ono glipna :D

forum nam je isto "aktivan" jako a i valjda nam nece opet nakon dostignutih 300 postova i odgovora sklempat novi :D:lol2::lol2::lol2: bude li tako da opet sklempaju ja se vise ne javljala...ovaj jel ko raspolozen za unistavanje BDT igraca, mislim ono sto je ostalo od njih :D

woole
10.08.11, 00:16
Ej zna li neko da li ce se hrana trositi tokom ove pauze??? Znam da vojska nece umirati ali uz veliki minus koliki imamo, kada se sve pokrene, ako nam hrana bude na 0, ima da nam pomre poprilicno vojske dok stignemo resse poslati...

Ban Subic
10.08.11, 00:37
neka malo pauze, da vidimo ko ce pobijedit :mudrac:

dvojnica
10.08.11, 00:41
ma nista UGR nece moci da uradi, nisu ni za mali prst od bnk/bad/dmrm :D...

ojhaaaaaaaa ljudi bolan zaspacu na ovom severuuuuuuuuuuuu :kapetan::chainsaw: a napadam,farmam od dosade uh :sejofloosh2: dajte bar ovdje malo akcije, spama, a gdje su nobovi i sta bi ono glipna :D

forum nam je isto "aktivan" jako a i valjda nam nece opet nakon dostignutih 300 postova i odgovora sklempat novi :D:lol2::lol2::lol2: bude li tako da opet sklempaju ja se vise ne javljala...ovaj jel ko raspolozen za unistavanje BDT igraca, mislim ono sto je ostalo od njih :D

UGR je dovoljno jak da se sukobi sa nekim od saveza ali ne protiv cijelog servera,
da je PRC ostao u punom sastavu to bi vec bilo nesto ,ali sta je tu je PRC se raspao ,UGR je ostao sam na jednoj strani

dok su na drugoj strani BIHTT ,MAD,TATOO,SK I ILLUZIO pod saradnjama sto zvanicnim a sto nezvanicnim

Ako se server sveo na to ko ce vise saradnji i wingova imati ,onda se nemojte cuditi sto je server ovako dosadan i glup i ne samo ovaj ,nego se svi ba serveri svode na isto
tako da ostaje nam samo klikanje do ww i ko ce veci off ispucati na samom kraju

mira1
10.08.11, 00:51
UGR je dovoljno jak da se sukobi sa nekim od saveza ali ne protiv cijelog servera,

ma dzaba vam kad nema Stafamu da vas vodi :D zato i nema nsita od vas...cuj PRC ko je taj Prc uopste presmijesni su :D

woole
10.08.11, 01:02
Nesto ne mogu da povjerujem u jacinu saveza koji pusti tako olako najbitniji art u igri... I nemojte pricati o nekom gubitku offova pri uzimanju arta. Neka se konjica pravi, recimo, 5 min po jedinici, to je 12 po satu, 288 po danu, 28k za 100 dana!!! koliko je otprilike ostalo do zavrsne faze servera... Da ne racunamo u to i artove za brzu proizvodnju i kacige kod heroja i veliku stalu...

mira1
10.08.11, 01:12
ma cim nema BIH tt vodstva tu nista od artova nema tj mogu smao da ih svi pogube sem naravno nasih dragih kolega iz SK saveza :D...i da MAD njet bad samo da i njih spomenem :D

a jos je sve usporeno skroz, ne smao sto se sve otvara po 1000 godina vec i igra sama...nije ko prosli server

sevikus
10.08.11, 04:12
Ah, kakav server...najbolji do sada...pravi odmor...kao na moru :)
Napaceni SK se odmara od proslog S1
Odlicna prilika za regrutaciju, vojne vjezbe, poeziju...

Mnogo dobra ova T4 verzija :)

mira1
10.08.11, 11:23
trenutno stanje na serveru je takvo da ne mogu da udjem na svoj acc jer kaze korisnicko ime ne postoji- puh...ovaj a sta su oni sinoc radili tj nocas? ccccccc ... no comment vise stvarno

ojha ma i BIH TT odmara zasluzeno od prosog servera :D... ovaj a da nam date lezaljke za heroja?:rupnjak: umori se jadan sasv od nicega

juba
10.08.11, 11:45
sta su ovi sinoc radili svaka im čast
ne mogu minutu ostat na acc odma izbacuje i pise korisničko ime ne postoji
No Comment!

mira1
10.08.11, 12:00
nisi jedini svima se izgleda desava to :(

sevikus
10.08.11, 12:22
I meni.
Ala su ga opravili, svaka im cast :)

Bar forum radi...

dvojnica
10.08.11, 12:28
I meni.
Ala su ga opravili, svaka im cast :)

Bar forum radi...

ovo je specijalni remont za tebe seva i tvoje penzionersko klikanje

AnciMax
10.08.11, 22:05
Vidim ovde bas veselo posle odrzavanja, a dobro desi se pogresi covek. Inace sta se desava na serveru sem sto niko ne moze da se uloguje :D

sevikus
11.08.11, 02:13
Ne desava se nista, sto i jeste cilj :)

woole
11.08.11, 07:13
Ja mislim da je jedina alijansa koja ovdje moze nesto da promijeni B.N.K. !!! Mislim da oni treba da zarate sa svima i odmah ce da se server "prozanimljivi" :D Ljudi, da nam je makar SOE tu da pricamo o austrijoaliji sve bi bilo puno ljepse :D

Jovan
11.08.11, 11:47
Zar nije BNK alijansa morala da menja ime? :confused:

Nightwish
12.08.11, 10:48
Zar nije BNK alijansa morala da menja ime? :confused:

Morali smo na s3:tuga: neki novi ljudi nisu shvaćali poantu imena i ono što ta ally za server znači....a ovdje na s1 nažalost B.N.K se još nije organizirao u pravom smislu,što ne znači da neće,jer koliko vidim dosadno vam bez nas:shy:

german
12.08.11, 11:00
Evo da se javi i generalni general B.N.K. :opala: :D

I2oni
12.08.11, 13:18
to nas neko proziva??

_WOLLF_
12.08.11, 13:22
ma slabi ovi poperi, kako nema BNK nema ni kvalitetnih popera:lol4:

I2oni
12.08.11, 13:42
nikad neće naučiti .. c c c

Šarlo Akrobata
12.08.11, 15:17
Na njima sam se učio katati i uvezivati napade.. :D

sevikus
13.08.11, 03:17
Server je kao poperska bajka :)

Šarlo Akrobata
13.08.11, 04:01
Server je kao poperska bajka :)

Spasi server - raskini saradnju sa TT-om. :D

woole
13.08.11, 07:17
Pocela je graja na forumu :D sad jos samo da se prenese na server i svi srecni...

Šarlo Akrobata
13.08.11, 14:32
Pocela je graja na forumu :D sad jos samo da se prenese na server i svi srecni...

Pazi dobro šta želiš - mogao bi se iznenaditi. :D

woole
13.08.11, 16:00
Pazi dobro šta želiš - mogao bi se iznenaditi. :D

Nisu iznenadjenja ni tako losa kad se uzme u obzir sva ova monotonija i letargija :D

Šarlo Akrobata
13.08.11, 16:04
Ma ništa se neće desiti dok se SK i TT ne raziđu. :D
U ime igre!
U ime ba1 servera!
U ime svih ovih napaćenih popera koji bi rado kucali offove. :D

woole
13.08.11, 16:42
Ma ništa se neće desiti dok se SK i TT ne raziđu. :D
U ime igre!
U ime ba1 servera!
U ime svih ovih napaćenih popera koji bi rado kucali offove. :D

Ali onda bi nastao pakao :D koja bi to opsta pogibija bila u pogranicnom podrucju xD ali sto da ne... ako se ovako nastavi ostale alijanse ne bi ni morale igrati pored eskateta... Nadam se samo da bismo se pomirili i da bi sledeci server opet svi zajedno klikali :D

Šarlo Akrobata
13.08.11, 16:49
Podrazumijeva se! :D

Ali bez zeze, ovo stvarno nema smisla..

SK&TT će uzeti server bez problema; ostaće offovi, ostaće deff, pa čemu onda klikati?
Još ja tamo iz onih brda, ne mogu ni stići da rušim neki WW :D
Ova bagra na granici će sve riješiti..pff.

woole
13.08.11, 16:56
Podrazumijeva se! :D

Ali bez zeze, ovo stvarno nema smisla..

SK&TT će uzeti server bez problema; ostaće offovi, ostaće deff, pa čemu onda klikati?
Još ja tamo iz onih brda, ne mogu ni stići da rušim neki WW :D
Ova bagra na granici će sve riješiti..pff.

Ma mi smo u srcu "akcije" (ako takvog necega ima ovdje) ali sta ima veze, nece skoditi jos :D sad jos samo ove vodje treba nagovoriti i to je to... :D mozemo recimo da se bijemo za artove i onda opet zajedno WW da gradimo!!!

Šarlo Akrobata
13.08.11, 17:18
Ma mi smo u srcu "akcije" (ako takvog necega ima ovdje) ali sta ima veze, nece skoditi jos :D sad jos samo ove vodje treba nagovoriti i to je to... :D mozemo recimo da se bijemo za artove i onda opet zajedno WW da gradimo!!!

Jah, hajde sad ove veze da iskoristimo, pa da i to riješimo. :P :D

woole
15.08.11, 16:12
Jah, hajde sad ove veze da iskoristimo, pa da i to riješimo. :P :D

Nesto se dogadja, a sad sta, na to pitanje mogu samo mudri da odgovore :einstein: :mudrac: :razmislja:

Šarlo Akrobata
15.08.11, 19:00
Nesto se dogadja, a sad sta, na to pitanje mogu samo mudri da odgovore :einstein: :mudrac: :razmislja:

TT is on the move! :D

woole
16.08.11, 01:07
TT is on the move! :D

Si vidio jesmo ludi... :D see what i did there?? ha?? :D

dvojnica
22.08.11, 22:37
sta se desava na serveru ? ? ? ima li sta novo ?

mireeee
23.08.11, 10:32
Standardno 1500 igraca - SK, TT i ostali, protiv 250 igraca - UGR

hobbiton
23.08.11, 13:40

pa neka se skupi jos igraca u UGR, nama u SK-TT koaliciji bi to odgovaralo, ili su nam vec predali server...

cicarito
23.08.11, 16:27
pa neka se skupi jos igraca u UGR, nama u SK-TT koaliciji bi to odgovaralo, ili su nam vec predali server...

nas 250 je sasvim dovoljno za vasih 1500... morate potrazit jos nekog ako nas mislite unistit!!!

kerber
23.08.11, 16:34
ne radujte se prerano :D

dvojnica
23.08.11, 21:46

I opet im ne mozete nista !!!

ravii
24.08.11, 02:07
Hehehhehe kakav smjesan komentar :D:D:D...

hobbiton
24.08.11, 08:44
I opet im ne mozete nista !!!

mislis ili znas?

dvojnica
24.08.11, 14:41
mislis ili znas?

ne treba ni misliti ni znati ,dovoljno je samo pogledati cifre same govore

hobbiton
24.08.11, 16:27

kao sto sam napisao u postu iznad nadjite jos igraca, sklopite neke saradnje...dosta je vremena od pocetka servera proslo, ako se do sada niste uspjeli organizovati, ne znam kad cete.... i kakva su vam ono kucanja po 15k maceva sa 100 kata... znas, i 250 dobrih i organizovanih igraca moze da sasvim solidno igra i da namuci brojno jace... ali organizacija vam nije jaca strana...:oops::oops::oops:
i nas je mozda 1500 u SK-TT koaliciji, a i da nas je manje, opet bi bili kineski zid za ostatak servera...:lol2::lol2::lol2:

woole
24.08.11, 16:44

Pa s obzirom da trenutno ratuju samo ovi iz tatoo-a protiv jednog dijela UGR-a, uz poneki sitni napad ovih ostalih, a oni sto su preostali klikaju u miru, nije ni cudo da UGR-u niko ne moze nista. Razlog = niko ni ne pokusava. Opet je server umro, cekaju se planovi mozda tad ozivi. Stvarno, da je na suprotnoj strani bio makar malo ozbiljniji protivnik bilo bi ovo puno neizvjesnije i ozbiljnije.

dvojnica
24.08.11, 19:29
kao sto sam napisao u postu iznad nadjite jos igraca, sklopite neke saradnje...dosta je vremena od pocetka servera proslo, ako se do sada niste uspjeli organizovati, ne znam kad cete.... i kakva su vam ono kucanja po 15k maceva sa 100 kata... znas, i 250 dobrih i organizovanih igraca moze da sasvim solidno igra i da namuci brojno jace... ali organizacija vam nije jaca strana...:oops::oops::oops:
i nas je mozda 1500 u SK-TT koaliciji, a i da nas je manje, opet bi bili kineski zid za ostatak servera...:lol2::lol2::lol2:

zbog tog broja igraca i sklapanja saradnji na sve strane travian i jest otisao u tacku....sto kazes da 250 igraca moze namuciti brojno jace igrace to stoji da moze ali dokle ,brojnost ipak pobjeduje ali ovaj omjer koji jeste trenutno na serveru je totalni promasaj
sk-tt-tatoo ima off igraca koliko UGR ukupno pa hajde nadi se u tome ako mozes,
a sto se tice kucanja ista onakva kao i jutros 22 k impera ,9 k konja i 300 kata

hobbiton
24.08.11, 20:10
zbog tog broja igraca i sklapanja saradnji na sve strane travian i jest otisao u tacku....sto kazes da 250 igraca moze namuciti brojno jace igrace to stoji da moze ali dokle ,brojnost ipak pobjeduje ali ovaj omjer koji jeste trenutno na serveru je totalni promasaj
sk-tt-tatoo ima off igraca koliko UGR ukupno pa hajde nadi se u tome ako mozes,
a sto se tice kucanja ista onakva kao i jutros 22 k impera ,9 k konja i 300 kata

mi sa tatoo nemamo saradnju, bar ne TT, to ti mogu i oni potvrditi... samo izvini molim te, koliko ja znam travian je slobodna igrica i mogao se svako registrovati do artova i na vasim koor... to sto su vase koor propale zbog neaktivnosti igraca ili ne znam cega nije kriva SK-TT koalicija... i prosli server smo bili zajedno, sa istim planovima smo usli i u ovaj server, tako da se ne moze sva "krivnja" za los server svaliti na nas... mozda da ste se bolje organizovali...

woole
24.08.11, 20:49
Da se kinezi nisu pobrisali i da ste se organizovali bolje kada ste pravili koaliciju s njima sad bi ovo mozda na nesto i licilo. Problem je sto vi i kinezi zajedno niste mogli ocistiti svoje koordinate i ostao vam je tatoo kao trn u oku. Oni su sami dokaz da prakticno sacica ljudi moze da opstane protiv brojnijeg neprijatelja.

dvojnica
24.08.11, 21:11
mi sa tatoo nemamo saradnju, bar ne TT, to ti mogu i oni potvrditi... samo izvini molim te, koliko ja znam travian je slobodna igrica i mogao se svako registrovati do artova i na vasim koor... to sto su vase koor propale zbog neaktivnosti igraca ili ne znam cega nije kriva SK-TT koalicija... i prosli server smo bili zajedno, sa istim planovima smo usli i u ovaj server, tako da se ne moze sva "krivnja" za los server svaliti na nas... mozda da ste se bolje organizovali...

nevazno jel imate saradnju ,sk ima ali nije to bitno nego da su svi protiv UGR- a ,znaci -/-,+/+ i +/- dok je UGR na -/+ apsolutno sam na svojim kordinatama protiv 3 jaka protivnika ma koliko bio jak ne mozes se izboriti sa svima i past ce kad tad to je realno gledanje bez pristranosti UGR jer igram za njeg ,ali ako se ocekuje da se ugr bori pored troduplo jaceg i brojnijeg protivnika a ocekuje se to je sigurno po prozivkama ,nema sanse
a da ratujete sa kime drugo nemate sa kime -sto ?
niko vas ne krivi za los server ali nemojte se zaliti kako vam je server dosadan ,jer nama sigurno nije a komentar na saradnje je bio zbog broja igraca i saradnji ukupno
nasi serveri su slabi i svaki novi server je sve slabiji upravo zbog toga ,jer jedna koalicija broji bubam 1500 igraca a igra ih svega 3000 max na serveru i to je nesto ako ima 3 000 igraca

a sto se tice same organizacije na ba1 UGR nije ni dosao planski nego sasvim spontano,nova verzija je mnoge zainteresovala tako da se okupio dobar dio ekipe i od samog pocetka igre nije ni htjeo neke silne saradnje a ni wingove za razliku od sk-tt koji su vec uigrani i imaju vec postojecu saradnju od prije,ok je saradnja ali da vas je previse -previse je

hobbiton
24.08.11, 21:19
nevazno jel imate saradnju ,sk ima ali nije to bitno nego da su svi protiv UGR- a ,znaci -/-,+/+ i +/- dok je UGR na -/+ apsolutno sam na svojim kordinatama protiv 3 jaka protivnika ma koliko bio jak ne mozes se izboriti sa svima i past ce kad tad to je realno gledanje bez pristranosti UGR jer igram za njeg ,ali ako se ocekuje da se ugr bori pored troduplo jaceg i brojnijeg protivnika a ocekuje se to je sigurno po prozivkama ,nema sanse
a da ratujete sa kime drugo nemate sa kime -sto ?
niko vas ne krivi za los server ali nemojte se zaliti kako vam je server dosadan ,jer nama sigurno nije a komentar na saradnje je bio zbog broja igraca i saradnji ukupno
nasi serveri su slabi i svaki novi server je sve slabiji upravo zbog toga ,jer jedna koalicija broji bubam 1500 igraca a igra ih svega 3000 max na serveru i to je nesto ako ima 3 000 igraca

a sto se tice same organizacije na ba1 UGR nije ni dosao planski nego sasvim spontano,nova verzija je mnoge zainteresovala tako da se okupio dobar dio ekipe i od samog pocetka igre nije ni htjeo neke silne saradnje a ni wingove za razliku od sk-tt koji su vec uigrani i imaju vec postojecu saradnju od prije,ok je saradnja ali da vas je previse -previse je

heheh, mislim u principu se slazem sa ovim sta si rekla... ali kao sto je woole rekao, mogli ste iskoristiti malo bolje situaciju na -/-, raspad kineza koji je bio, trebali ste i morali bolje iskoristiti...
a ko zna, ako budete igrali restart ba1, malo se bolje organizujte, pa ko zna... iako nista jos nije izgubljeno, dosta se toga moze promjeniti... malo se bolje organizujte i pokusajte uciniti server malo zanimljivijim...

woole
24.08.11, 21:38
Zasto ne probate da se dogovorite s tatoo alijansom? Oni su ratovali protiv kineza i sad kad kineza nema cisto iz neke navike ratuju s ljudima s tih koordinata... Druga stvar, mi (sk-tt + i taj tatoo kad ste navalili) imamo oko 450 igraca dok UGR sa onim ostacima prc-a ima oko 280 (evo sad sam brojao, nije mi djavo dao mira xD). Sto znaci da bi se stvari izjednacile kada bi tatoo presao kod vas. Kao sto vidite i nije to neka razlika. Takodjer, sad kad smo mi zaratovali s mad-om, zasto njih malo ne potpomognete??? Mislim, zar vam protivnici treba da govore sta da radite xD

EDIT: nisam brojao tatoo wingove, tako da sa njima ima oko 550 sto znaci da biste nas cak i prestigli kada biste se sa njima dogovorili.

dvojnica
24.08.11, 21:43
heheh, mislim u principu se slazem sa ovim sta si rekla... ali kao sto je woole rekao, mogli ste iskoristiti malo bolje situaciju na -/-, raspad kineza koji je bio, trebali ste i morali bolje iskoristiti...
a ko zna, ako budete igrali restart ba1, malo se bolje organizujte, pa ko zna... iako nista jos nije izgubljeno, dosta se toga moze promjeniti... malo se bolje organizujte i pokusajte uciniti server malo zanimljivijim...

ono sto se desilo sa kinezima je druga prica ,erta je napravila ogromnu gresku svojim gasenjem jer je vec imala ekipu dobru ,zbog cega ima svoje razloge u koje ja ne bih ulazila niti me zanimaju iako znam pravi razlog niti se na to moglo uticati
niti je tatoo doprinio ista raspadu PRC
a to je prva saradnja koju su PRC i UGR imali ,koja vjerovatno ne bi ni zasnovala se ni sada da na drugoj strani niste bili vi zajedno
dobar dio igraca iz PRC je pridruzio se nama ali razbacani po savezima to ti je kao da kreces sa prvim selom a ostali vec odmakli dobro
ali da su ostali u punom sastavu sigurno je da bi server bio dosta bolji.ali sta je tu je sada je ovako
igramo dok traje pobijedit ce bolji i jaci

woole
24.08.11, 21:47
Meni je samo krivo sto ce na kraju kad eskatete dobiju server kruziti price kako je to samo zato sto smo bili brojniji... Dajte, dogovorite se s tatoo koalicijom stvarno i ovo ucinite zanimljivije, da bude kao na proslom serveru 2 kvadranta vs 2 kvadranta...

dvojnica
24.08.11, 22:35
Meni je samo krivo sto ce na kraju kad eskatete dobiju server kruziti price kako je to samo zato sto smo bili brojniji... Dajte, dogovorite se s tatoo koalicijom stvarno i ovo ucinite zanimljivije, da bude kao na proslom serveru 2 kvadranta vs 2 kvadranta...

pa tako i jest :weeee:

woole
24.08.11, 23:09

Pa i nije ako vi i dalje ratujete na -|- ....

dvojnica
24.08.11, 23:48
Pa i nije ako vi i dalje ratujete na -|- ....
ja ne ratujem ni sa kime ,samo tracam po potrebi

BNK Ella
25.08.11, 00:41
Evo da se javi i generalni general B.N.K. :opala: :D

to nas neko proziva??

Da nas djaba ne prozivaju... mi smo tu :)

hobbiton
25.08.11, 08:29

nije tako, kad bi se samo malo bolje organizovali, pokusali sa tatoo da se dogovorite, drugacije bi vam bilo... ali ne, uvijek je lakse optuziti nekog drugog za lose stvari u svom dvoristu...

i stvarno, cinjenica je ovo sta woole kaze, a i sama to mozes da vidis da ste pretjerali sa brojkama koliko nas igra u SK-TT koaliciji... i jos nesto, sta mislis koliko zutih ili crvenih ima u svakom od nasih saveza, pa onih koji udju jednom dnevno na nalog... i sama znas da je trecina bar od cca 400 igraca SK-TT neaktivno... dakle prica da smo toliko brojcano jaci ne drzi vodu, vec vi ne znate da se organizujete...

Nightwish
25.08.11, 15:04
Aj mir...lijepo se igrajte:play:

Šarlo Akrobata
25.08.11, 15:19
Niđe veze.. :D

Čujte UGR-ovci; dogovorite se samnom; kod mene u selu stoji oko 30k offa bezveze; kao to se klika za WW, ali ne znam, uz malu nadoknadu GOLD-a spreman sa ga uputiti prema bilo kojem selu, samo dajte koordinate i vrijeme napada. :D

fyi, ja sam TT-u iza leđa; neće me ni vidjeti da dolazim *muahahaha* :dance:

hobbiton
25.08.11, 16:26
Aj mir...lijepo se igrajte:play:

hehehe, vidi nje... a znas punice da se ja uvijek lijepo igram...:4u::4u::4u:

Nightwish
25.08.11, 17:07
hehehe, vidi nje... a znas punice da se ja uvijek lijepo igram...:4u::4u::4u:

zato i kažem :D

Da nas djaba ne prozivaju... mi smo tu :)

:asko:

_WOLLF_
25.08.11, 21:24
ti ziv...

imam ja ideju, nek se svi pogase, da vidimo kako ce onda zavrsit server

:alkohol: evo nermine jedna bavaria (bez alkoholna da se zna )

Šarlo Akrobata
25.08.11, 22:38
ti ziv...

imam ja ideju, nek se svi pogase, da vidimo kako ce onda zavrsit server

:alkohol: evo nermine jedna bavaria (bez alkoholna da se zna )

Vidi šta mi moj cijenjeni i uvaženi dual danas napisa:

"bravo nerko ev i ja se vratio sa godisnjeg :)" :D
On živ? :D

Izgleda da na ovom ba1 fale majmuni.. :D
Nit ima spama nit ima katanja sela na silu i bez organizacije - na "ho ruk!" :D

_WOLLF_
26.08.11, 00:23
Vidi šta mi moj cijenjeni i uvaženi dual danas napisa:

"bravo nerko ev i ja se vratio sa godisnjeg :)" :D
On živ? :D

Izgleda da na ovom ba1 fale majmuni.. :D
Nit ima spama nit ima katanja sela na silu i bez organizacije - na "ho ruk!" :D

ma zvao je mene danas, ja bio na ispitu, ko da zna kad ce nazvati.. uvjek me zove kad sam na ispitu..

ma boli njega briga, on ce ostati upamcen ko osoba koja je izmislila najvecu furku na Ba serverima (glipnu)

dvojnica
26.08.11, 00:50
Niđe veze.. :D

Čujte UGR-ovci; dogovorite se samnom; kod mene u selu stoji oko 30k offa bezveze; kao to se klika za WW, ali ne znam, uz malu nadoknadu GOLD-a spreman sa ga uputiti prema bilo kojem selu, samo dajte koordinate i vrijeme napada. :D

fyi, ja sam TT-u iza leđa; neće me ni vidjeti da dolazim *muahahaha* :dance:

kome jos treba off na ovom serveru

dvojnica
26.08.11, 00:58
nije tako, kad bi se samo malo bolje organizovali, pokusali sa tatoo da se dogovorite, drugacije bi vam bilo... ali ne, uvijek je lakse optuziti nekog drugog za lose stvari u svom dvoristu...

i stvarno, cinjenica je ovo sta woole kaze, a i sama to mozes da vidis da ste pretjerali sa brojkama koliko nas igra u SK-TT koaliciji... i jos nesto, sta mislis koliko zutih ili crvenih ima u svakom od nasih saveza, pa onih koji udju jednom dnevno na nalog... i sama znas da je trecina bar od cca 400 igraca SK-TT neaktivno... dakle prica da smo toliko brojcano jaci ne drzi vodu, vec vi ne znate da se organizujete...

za brojke je neko drugi napisao ,ja samo prepisala i napisala sam bubam cifru ne precizno
zutih ,crvenih pasivnih ima svugdje i uvijek ..nama nije lose u nasem dvoristu samo nam vi preskacete preko zida i kradete kukuruz i ko ce biti drugi kriv nego vi ,hahhaahhaa
a sta ce nam tatoo ja cijelo vrijeme pisem da ne valja toliko saradnji i wingova a vi meni samo tatoo-tatoo namecete neku saradnju
eh sto narod ne slusa

Šarlo Akrobata
26.08.11, 02:59
Vama sigurno ne. :D

hobbiton
26.08.11, 09:38
za brojke je neko drugi napisao ,ja samo prepisala i napisala sam bubam cifru ne precizno
zutih ,crvenih pasivnih ima svugdje i uvijek ..nama nije lose u nasem dvoristu samo nam vi preskacete preko zida i kradete kukuruz i ko ce biti drugi kriv nego vi ,hahhaahhaa
a sta ce nam tatoo ja cijelo vrijeme pisem da ne valja toliko saradnji i wingova a vi meni samo tatoo-tatoo namecete neku saradnju
eh sto narod ne slusa

pa kad vam je zid los, a kukuruz na otvorenom cuvate, iz aviona se vidi da ga imate... a nije u redu da misevi zito unistavaju... a pijaca nesto ne radi, veliku cijenu stavite, a mi para nemamo, i onda vidimo samo ovaj nacin... malo ga bolje sakrijte...

salu na stranu, :alkohol::alkohol::alkohol:

woole
26.08.11, 09:40
eh sto narod ne slusa

Mozda ne valja toliko saradnji ali posto ce ljubav izmedju SK i TT potrajati bolje vam je da vi sebi nadjete djevojku ili momka da ne budete sami... :D zato sam i predlozio tatoo, vidite koliko vas vole, stalno se biju za vasu paznju :D isto tako su nekada i eskatete ratovale pa smo sad nerazdvojni :D

dvojnica
28.08.11, 02:12
Mozda ne valja toliko saradnji ali posto ce ljubav izmedju SK i TT potrajati bolje vam je da vi sebi nadjete djevojku ili momka da ne budete sami... :D zato sam i predlozio tatoo, vidite koliko vas vole, stalno se biju za vasu paznju :D isto tako su nekada i eskatete ratovale pa smo sad nerazdvojni :D

svaka ljubav ima svoj pocetak i kraj

woole
28.08.11, 05:03
svaka ljubav ima svoj pocetak i kraj

Meni je najgore sto se vi protivite i tome pocetku ljubavi... Nemojte to da radite, ne odupirite se... Iako ljubav zna da zavrsi lose opet je ono sto se dogadja u medjuvremenu bitno :D Vi jednostavno morate da napravite ono svoje "U MEDJUVREMENU" pa da onda svi zajedno uzivamo u prekrasnim aktivnostima koje se vode na ovim nasim prostorima (pri tome mislim na server, ne na Balkan ili drzavu ili Evropu ili citav j*beni svemir). Eskatete ce zavrsiti kao i svaka ljubav ali ce taj zavrsetak, sudeci po sadasnjosti, da se dogodi bas ne tako bliskoj buducnosti... :D Uglavnom, htio bih da zahvalim nightwish-ima i jos nekim osobama na rodjendanskim cestitkama :D hvala i klikamo se i volim vas sve i da, jesam pijan i sta onda???

dvojnica
28.08.11, 16:51
Meni je najgore sto se vi protivite i tome pocetku ljubavi... Nemojte to da radite, ne odupirite se... Iako ljubav zna da zavrsi lose opet je ono sto se dogadja u medjuvremenu bitno :D Vi jednostavno morate da napravite ono svoje "U MEDJUVREMENU" pa da onda svi zajedno uzivamo u prekrasnim aktivnostima koje se vode na ovim nasim prostorima (pri tome mislim na server, ne na Balkan ili drzavu ili Evropu ili citav j*beni svemir). Eskatete ce zavrsiti kao i svaka ljubav ali ce taj zavrsetak, sudeci po sadasnjosti, da se dogodi bas ne tako bliskoj buducnosti... :D Uglavnom, htio bih da zahvalim nightwish-ima i jos nekim osobama na rodjendanskim cestitkama :D hvala i klikamo se i volim vas sve i da, jesam pijan i sta onda???

mozda bi morali kad bi igrali kako drugi sviraju :kava:

Šarlo Akrobata
28.08.11, 21:19
Prošle sedmice:

"Rezultat cjelokupne akcije je :

UGR :
Skatano preko 20 GG-ova i jos toliko sporednih sela ...
Docekana 3-4 offa

SK :
Skatana 3 igraca
zakucana 3 offa "

Mislim, ne treba TT ni da mrdne prstom; SK može i bez nas, i to jedna alijansa; wingovi su velika većina deff igrači.

sabanezi
29.08.11, 01:21
Dobro vece smrtnici :)

Vidim ovdje se nesto desava, a sve nesto tanko :) Uvijek ostaje pitanje ko kome tačke gura, ko ce kome lizalo dati, ko ce koga pitati dje maca i slicno, ali jedno je uvijek samo istinito.. Ma koliko mislili da ste jaki... MNOGO SMO JACI !!! :D

Veliki pozdravi za moje TT-jce :)

LP
Sabanezi TT

PS: Sve zalbe na MHa saljes Adminu na mail
Srdjan

juba
29.08.11, 15:56
SK-oci kad vec saljete 12 k gromova posaljite i ovnova ili niste culi za zid i njegov odbrambeni bonus
a sto se tice ljubavi nasa jedina ljubav su bili kinezi

hobbiton
29.08.11, 16:35
SK-oci kad vec saljete 12 k gromova posaljite i ovnova ili niste culi za zid i njegov odbrambeni bonus

isto kao i vi 2x po 15k maceva sa 100 kata i bez heroja... :bup::bup::bup:

Šarlo Akrobata
30.08.11, 01:12

To sigurno bio višak u selu; nestašica žita kod nas zavladala; nema ni za hljeba, mora se žrtvovati nekolicina za krajnji cilj.
Smatraj to koleteralnom štetom. :D

woole
30.08.11, 07:08
Kao prvo, zelio bih svim pripadnicima islamske vjeroispovjesti da cestitam Bajram i zelim da sto ljepse provedete praznik :D A kao drugo... Pa nista nisam vise imao da kazem :shy:

Šarlo Akrobata
30.08.11, 08:40
Kao prvo, zelio bih svim pripadnicima islamske vjeroispovjesti da cestitam Bajram i zelim da sto ljepse provedete praznik :D A kao drugo... Pa nista nisam vise imao da kazem :shy:

Kako si divan. :D

TT-ovac, nije ni čudno. :P

hobbiton
30.08.11, 08:43
svim vijernicima koji danas slave Bajram zelim srecan praznik, da ga sto ljepse provedete sa svojim najblizima - bajram serif mubarek olsun

woole
30.08.11, 17:05
Kako si divan. :D

TT-ovac, nije ni čudno. :P

Pa naravno, nas drilaju cim se prikljucimo savezu da budemo divni i krasni i "dodatni" (ko' sto bi rekli ekxstra) :D

Šarlo Akrobata
30.08.11, 18:38
Pa naravno, nas drilaju cim se prikljucimo savezu da budemo divni i krasni i "dodatni" (ko' sto bi rekli ekxstra) :D
Pa i vidi se; naši gradovi opstaju na svim prostorima; uređenost je to, zna se ko-šta-gdje-i-kako. :D
Organizacija; poštovanje, ljudskost - sve na nivou. :D
Nije ni čudno što nas ne vole - znaju da bi se trebali ugledati na nas ali ponos je to - ne da im. :D

dvojnica
30.08.11, 23:41
BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN svim pripadnicima islamske vjeroispovijesti

hobbiton
01.09.11, 14:44
jel ima zaboravljenih offova kod farmi, jesu li se silosi napunili, ima li zita viska da se dodje malo u posjetu?

mireeee
02.09.11, 22:49
Pa ni ovaj UGR nije za odbacit :)

dvojnica
03.09.11, 16:25
Pa ni ovaj UGR nije za odbacit :)

haman ce biti tracanja opet

hobbiton
03.09.11, 16:43
haman ce biti tracanja opet

heheh,heehehe.... pocelo je pocelo...:weeee::weeee:

dvojnica
03.09.11, 23:14
heheh,heehehe.... pocelo je pocelo...:weeee::weeee:

sta ono SK se nesto kao ljuti ,nije im izgleda sve bas jasno
pa je nas drug shomi da dokaze svoju velicinu izvukao i drugi off

hobbiton
04.09.11, 08:56
sta ono SK se nesto kao ljuti ,nije im izgleda sve bas jasno
pa je nas drug shomi da dokaze svoju velicinu izvukao i drugi off

pa daj, dali smo vam vremena 2 sedmice, plus jos ovo primirje, i opet se nesto zalite... cccccc

dvojnica
04.09.11, 21:58
pa daj, dali smo vam vremena 2 sedmice, plus jos ovo primirje, i opet se nesto zalite... cccccc

pa jeste i bas vam hvala na ustupljenom vremenu
hahahhahaa

hobbiton
06.09.11, 09:55
pa jeste i bas vam hvala na ustupljenom vremenu
hahahhahaa

a daaaaaaaaj... pa puno vam je i to... nama bi npr to bilo i vise nego dovoljno...ajde ba pa potrudite se, znas kad beba treba da uradi prvi korak, tako se i vi potrudite...:opala::opala:

dvojnica
07.09.11, 01:46
a daaaaaaaaj... pa puno vam je i to... nama bi npr to bilo i vise nego dovoljno...ajde ba pa potrudite se, znas kad beba treba da uradi prvi korak, tako se i vi potrudite...:opala::opala:

kako vam ne bi bilo dovoljno kad ste pokupili sve moguce saradnje
a zasto da se mi trudimo da vama bude zanimljivo
ovako je ljepse gledati kako se vi mucite sa organizovanjem napada i fejkova
a mi samo spamamo i zezamo se
travian je za druzenje a ne razbijanje glave ...hahhaaa

sevikus
07.09.11, 01:53
bas tako,
potpisujem bezuslovnu kapitulaciju :)

hobbiton
07.09.11, 09:02
kako vam ne bi bilo dovoljno kad ste pokupili sve moguce saradnje
a zasto da se mi trudimo da vama bude zanimljivo
ovako je ljepse gledati kako se vi mucite sa organizovanjem napada i fejkova
a mi samo spamamo i zezamo se
travian je za druzenje a ne razbijanje glave ...hahhaaa

hahahhaaha, razocarala si me...

woole
08.09.11, 18:02
Ljudi kakva je ono eksplozija bila? :D Neko je nastradao, bilo bi fino vidjeti logove da saznamo i ko :D

dvojnica
08.09.11, 20:25
ma shomiju dosadno pa se kurci malo :)

hobbiton
08.09.11, 20:30

ma dobro znamo ko je napao, nego nas zanima ko je zrtva i kakav je rezultat gore navedenog ponasanja shomija:lol::lol::lol:

dvojnica
09.09.11, 03:39

e pa ljudi moji ja cu ovog shomija ubit stiklom sve u glavu

Šarlo Akrobata
09.09.11, 11:09
Ljudi kakva je ono eksplozija bila? :D Neko je nastradao, bilo bi fino vidjeti logove da saznamo i ko :D

Shomi prošetao kroz 28k sjekira, 3k ovnova i 1k kata :D
Ali doslovno prošetao; bio off u divljini ( čitaj oazi ) a ovaj da protegne noge svojim T. Vitezovima pa ho-ruk i naleti na pravo mjesto. :D

Eto, tako je to bilo, časna riječ! :D

woole
09.09.11, 18:31
Taman kad sam pomislio da se UGRo-finci malo zagrijavaju i da ce nesto da urade oni ovako zabrljaju... Ajd, imaju vremena taman tih 1k kata da nadoknade, ovo ostalo nek pozajme od nekoga :D

dvojnica
10.09.11, 02:03
Taman kad sam pomislio da se UGRo-finci malo zagrijavaju i da ce nesto da urade oni ovako zabrljaju... Ajd, imaju vremena taman tih 1k kata da nadoknade, ovo ostalo nek pozajme od nekoga :D

dali je to bas sve tako :citaj:

woole
10.09.11, 05:18
dali je to bas sve tako :citaj:

Pa gledajuci trenutno stanje na statistici nekako mi se cini da je bas tako :D

mireeee
12.09.11, 19:35
Burna 24h na ba1 serveru :) popadase neki sto su nekad vel'ki bili :)

woole
12.09.11, 22:22
Burna 24h na ba1 serveru :) popadase neki sto su nekad vel'ki bili :)

Bilo je i vrijeme za buru... Napokon da se nesto dogadja...

dvojnica
13.09.11, 10:54
sta se desava ?

woole
14.09.11, 08:43
sta se desava ?

Dogadja se zlo i naopako moja ti... Pocela je frka i frtutma, ne zna se ko pije, a zna se ko placa, onaj od koga je to i ocekivano :D

woole
15.09.11, 09:35
Ljudi pozurite na aukciju, eno neko stavio 15 umjetnina, necete valjda to propustiti xD Nego, jel jos neko primjetio da su inaktivni igraci poceli da se brisu? Meni se u zadnje 2 sedmice obrisalo 10-11 farmi sigurno...

hobbiton
15.09.11, 12:03
heheh, ja znam ko ima vise umjetnina, vise nego duplo od ove aukcije,ali nece lik proda :)
i ja sam to primjetio, meni bas jutros ode jedna farma, steta...

ravii
15.09.11, 12:58
Mogu ja staviti jos umjetnina ako hocete :D. Nije to nikakav problem, toga ima uvijek :D

woole
15.09.11, 13:25
Mogu ja staviti jos umjetnina ako hocete :D. Nije to nikakav problem, toga ima uvijek :D

hahah samo mi nije jasno sto si ih stavio sve odjednom... :D al fala bogu nama ne trebaju, imamo KP-a za jos 2 sela, a ni ta sela nam ne trebaju xD

Jovan
15.09.11, 15:08
Manje se zaradi kada se prodaje više predmeta od jednom. ;)

ravii
15.09.11, 18:00
hahah samo mi nije jasno sto si ih stavio sve odjednom... :D al fala bogu nama ne trebaju, imamo KP-a za jos 2 sela, a ni ta sela nam ne trebaju xD

Zato sto je tako trebalo da bude :D:D.. A i dosadno, pa daj makar nekakve zezancije da bude :D.. A znam i ja da bi vise zaradio da sam stavljao po 2-3, al ne bitno je srebro.. ( JOVAN ) :)

dvojnica
15.09.11, 21:47
Dogadja se zlo i naopako moja ti... Pocela je frka i frtutma, ne zna se ko pije, a zna se ko placa, onaj od koga je to i ocekivano :D

ko ratuje protiv koga na ovom serveru....

kajmacar
16.09.11, 00:15
eh ovako procitao sam prve 3-4 strane teme i dosadno mi citati dalje...

u onom sto sam procitao za fejove da je previse jedinica,slazems e a ovo ostalo je....

sto se tice zanimljivosti servera menji je server prezanimljiv sta da vam kazem,upoznao neke zanimljive indijance koji caste pivama non stop... upoznao neke zanimljive ljude kojima s kojima je fino razgovarati... upoznao neke ljude kojima je dosadno u zivotu pa za***avaju ans okolo i traze gresku u nekom drugom a ne u sebi....

YOU WILL FEEL KOZA-POWER!!!!

ah da zaboravih napisati da sam ja spijun SK u UGRU i nemoj slucajno da bi me ko napo....

a to da igra malo previse allya protiv ugr-a to stoji... :* od najboljeg kajmaka na serveru

_WOLLF_
16.09.11, 01:07
pa hoce li iko ubaciti kakav log?? lupa se narod a ovde nista nema, daj te da sta i mi kojima je zabranjeno da ulaze u sobe na skypu vidimo :D

dvojnica
16.09.11, 21:06
eh ovako procitao sam prve 3-4 strane teme i dosadno mi citati dalje...

u onom sto sam procitao za fejove da je previse jedinica,slazems e a ovo ostalo je....

sto se tice zanimljivosti servera menji je server prezanimljiv sta da vam kazem,upoznao neke zanimljive indijance koji caste pivama non stop... upoznao neke zanimljive ljude kojima s kojima je fino razgovarati... upoznao neke ljude kojima je dosadno u zivotu pa za***avaju ans okolo i traze gresku u nekom drugom a ne u sebi....

ah da zaboravih napisati da sam ja spijun SK u UGRU i nemoj slucajno da bi me ko napo....

a to da igra malo previse allya protiv ugr-a to stoji... :* od najboljeg kajmaka na serveru

Ja dobre reklame :vegeta:

kajmacar
19.09.11, 11:53
stas tako ti je to....

kad smo vec kod toga napadose me neki ljudi sto sam reklamiro sve i svasta a nisam palacinke pa moram da ih pohvalim :D

drky1
19.09.11, 22:55
reklama je prava :bond:

dvojnica
21.09.11, 01:49
stas tako ti je to....

kad smo vec kod toga napadose me neki ljudi sto sam reklamiro sve i svasta a nisam palacinke pa moram da ih pohvalim :D

nista palacinke bez kajmaka
hahahahaha

dvojnica
21.09.11, 10:05
puce nesto ko "grom" iz vedra neba :))))

juba
21.09.11, 17:11
kod UGR-a je ovijek veselo
:D nabildo sam heroja 6 lvl

Branilac sedmice
Br. Igrač Poeni
1. Grom 193854

:weeee:

hobbiton
21.09.11, 17:51
puce nesto ko "grom" iz vedra neba :))))

sta je puklo?

dvojnica
21.09.11, 18:48
sta je puklo?

pukli off-ovi iz SK i puko GROM u koprive:kapetan:

kajmacar
22.09.11, 00:36
eee blgo vama SKTT-jcoi jos niste kozu upoznali.... ccc

al pola ima vremena dug je server

dvojnica
23.09.11, 08:39
pocela se i ww sela uzimat a na forumu tisinaaa

hobbiton
23.09.11, 09:38
pocela se i ww sela uzimat a na forumu tisinaaa

hehehe, ima vremena pricat ce se i na forumu, ja prvi cu da pocnem pricu, imam ekskluzivni intervju jednog od graditelja,bice zanimljiv za javnost :lol3::lol3::lol3:
malo je duzi to monolog, ali vjerujte isplati se cuti takva dubokoumna razmisljanja o filozofiji traviana :goodpost::goodpost::goodpost:
naravno podpitanja od strane javnosti su dozvoljenja

SK-TT

juba
23.09.11, 23:00
server je napokon malo zivno

dvojnica
23.09.11, 23:05
hehehe, ima vremena pricat ce se i na forumu, ja prvi cu da pocnem pricu, imam ekskluzivni intervju jednog od graditelja,bice zanimljiv za javnost :lol3::lol3::lol3:
malo je duzi to monolog, ali vjerujte isplati se cuti takva dubokoumna razmisljanja o filozofiji traviana :goodpost::goodpost::goodpost:
naravno podpitanja od strane javnosti su dozvoljenja

SK-TT

hoce biti objavljeno i na red carpet

juba
23.09.11, 23:12
hoce biti objavljeno i na red carpet

i na Exluziv tabloidu

dvojnica
23.09.11, 23:50
eee blgo vama SKTT-jcoi jos niste kozu upoznali.... ccc

al pola ima vremena dug je server

jeste ako se koza ne pokrene ovaj onda ce na sledecem sigurno

dvojnica
24.09.11, 18:43
i na Exluziv tabloidu

jel doslo vrijeme za zutu stampu

hobbiton
24.09.11, 19:44
jel doslo vrijeme za zutu stampu

a nije jos... ovo ce da budu ekskluzivne vijesti, nije ti to zuta stampa... samo necemo jos, dok i ostali graditelji ne uzmu sela, da ne otkrivamo sada odmah traviansku jung li na ceee filozofiju (:einstein::einstein::einstein::einstein:).... teska je to filozofija, treba posebno pice da se pije dok se bude citalo :zivio::zivio::zivio::zivio:

woole
24.09.11, 22:28
Ne znam za tebe ali ja vec pijem posebno pice :D koliko je jos ostalo do planova?

juba
25.09.11, 14:17
jos se ceka na SK
TT je uzeo dva WW-a vidjet cemo na sta ce to izac
PRC&UGR uzimaju srw
Tetovirani pojacajte malo deff u WW

woole
25.09.11, 14:32
jos se ceka na SK
PRC&UGR uzimaju srw

Prosle godine smo gradili 4-5 WW-ova i opet su svi bili veci level od protivnickog iz prostog razloga sto su svi njihovi bili na 0 :D

juba
25.09.11, 14:58
šta da kažem nego sretno i u gradnji ovog
ali ipak :dzemila: zna ko pobjeđuje :D

ravii
25.09.11, 19:39
jos se ceka na SK
PRC&UGR uzimaju srw

Ma to mozda na tvom kopmu stoji da prc i ugr uzimaju :D :D

Anarh
25.09.11, 20:42
nemojte zapostaviti ally POP i njenog ljutog offera pepper.. ipak smo mi ally u kojoj je populacija najbitnija a culi smo da WW daje dosta KPova i populacija tako da se nemojte iznenaditi ako mi uzmemo ostale WW-ove..

mireeee
25.09.11, 20:56

Znas da mi kozu imamo :) a i onaj golden nije normalan izbacuje off po 10000x na serveru :D

dvojnica
25.09.11, 22:56

sto si ljubomoran....::spamfamilija:

juba
26.09.11, 14:42

moj komp je sasvim uredu pogledaj ti da nisi gdje pokupio kakav virus pa ti komp halucinira :D

dvojnica
29.09.11, 22:15
Ko je slagao igracima iz Illusio i Tattoo da je Ugr ostao bez ijedne jedinice deff da mogu slobodno da napadaju
pa se jadni ljudi polijepise :aaaa::aaaa:

mira1
30.09.11, 12:44
Ko je slagao igracima iz Illusio i Tattoo da je Ugr ostao bez ijedne jedinice deff da mogu slobodno da napadaju
pa se jadni ljudi polijepise :aaaa::aaaa:

znam ja ko je slagao ali u drugom savezu skroz ... a jasno je nama da pojedini igraci sire dezinformacije samo navikli smo vec na to i ne bendamo ih ni 5 % tako da ne brigajte udaracemo i dalje na gore pomenute :D

veliki pozdrav igracu ljiljanze iz TATTOO ally :D .... a i delee da ne zaboravim naljutice se covjek :(:lol3::smijeh:

mira1
30.09.11, 12:48
jos se ceka na SK
PRC&UGR uzimaju srw

hahahahahaha cuj vidjecemo na sta ce izaci to...a zna se na sta TT 80ivl ostali 20 :D i to jedva:diploma:

juba
30.09.11, 15:23
Sinoc DRKYY i Her Tomisha bili na partiju pa ih neki vatrogasac i ekipa u gasili :ahahah:

juba
30.09.11, 15:25
pa eto vi i SK mega koaliicija protiv UGR koji se tek formirao i mogli ste sinoc jos kojeg ovna poslat cvrsti su zdovi kod vatrogasaca ako niste čuli :D

dvojnica
30.09.11, 17:43
pa eto vi i SK mega koaliicija protiv UGR koji se tek formirao i mogli ste sinoc jos kojeg ovna poslat cvrsti su zdovi kod vatrogasaca ako niste čuli :D

jos da ga nije susa sputavala gdje bi mu bio kraj

ravii
30.09.11, 18:41
HAhahahah uhvatili par offova i odmah najjaci :D :D:D :D

juba
30.09.11, 19:19
ko je i pricao o tome da samo najjaci :razmislja:
vi ste mega sila ali kod nas je uvijek party

ravii
30.09.11, 22:40
Ma jasta nego party.. Vidim sta je ostalo od vaseg partija :D

dvojnica
30.09.11, 23:09
Ma jasta nego party.. Vidim sta je ostalo od vaseg partija :D

par offova :diploma:
onda stvarno UGR koalicija dobila na lijepe oci deff poene onolike

woole
01.10.11, 05:30
Ma ajde, moram da vam cestitam na ovoj prekrasnoj odbrambenoj akciji, i corava koka zrno ubode (ovo posljednje se odnosi na mene i tastaturu... naravno... xD).

juba
01.10.11, 13:12
Ma ajde, moram da vam cestitam na ovoj prekrasnoj odbrambenoj akciji, i corava koka zrno ubode (ovo posljednje se odnosi na mene i tastaturu... naravno... xD).

"na ovoj odbrambenoj akciji" a sta je bilo kod groma

VALENCIA
02.10.11, 22:16
Znas da mi kozu imamo :) a i onaj golden nije normalan izbacuje off po 10000x na serveru :D
golden.hornet ? jel taj ? HAHA ;)

Znaci elmir vas i na ba1 siba:smijeh::bond:

Anarh
02.10.11, 23:33
Sta je ovo ovdje... svi vode teme o TT, SK, UGR i ostakom ally.. Niko ne spominje nas PoP.. ally sa najjacim prosjekom populacije i sa najmanje vojske..
All we need is PoP

kajmacar
03.10.11, 00:27
anarh druze ne spominji pop zivota ti prica se da bi citav server palacinki ..... i neke knedle se spominju nez bgm o cemu je rijec

woole
03.10.11, 04:24
Sta je ovo ovdje... svi vode teme o TT, SK, UGR i ostakom ally.. Niko ne spominje nas PoP.. ally sa najjacim prosjekom populacije i sa najmanje vojske..
All we need is PoP

Evo ja cu da vas spomenem :D

http://www.youtube.com/watch?v=FjhyAJDEtzQ

dvojnica
03.10.11, 11:56
anarh pa ti jos igras :)

sjecas se ovoga

http://www.youtube.com/watch?v=Zcmv1RIa2mk&feature=related

ps.javi se shomiju pozelio te se :)))

DzonybeGood
03.10.11, 21:00

A odakle vama koza, ja koliko vidim koza presla u PoPeRe :odiodi:

mireeee
03.10.11, 21:41
pa koza prebacila ccc

Anarh
03.10.11, 23:28
Evo ja cu da vas spomenem :D

http://www.youtube.com/watch?v=FjhyAJDEtzQ

Joj sjecam se toga.. ono kada sam ja vama iskatao 3 gg a onda vi meni taj gg.. kako se ne sjecam.. stara dobra vremena

dvojnica ma nagovorili me da pocnem na ovom serveru.. uvalili mi acc sa jednim selom i ja ih sve prestigao (ingame st_ )

anarh druze ne spominji pop zivota ti prica se da bi citav server palacinki ..... i neke knedle se spominju nez bgm o cemu je rijec

sutiiiii.. ne spominji knedle.. odmah belaj :(
Jos ako se Keka ukljuci i diplomatiju ode sve u 3k PM

Nemoj da pišeš više odgovora za redom! Koristi opciju izmeni.
-Jovan

DzonybeGood
03.10.11, 23:56
sutiiiii.. ne spominji knedle.. odmah belaj :(
Jos ako se Keka ukljuci i diplomatiju ode sve u 3k PM

Ko... Šta... Knedle....Gdje... Kada?

Jel to one od prošlogodišnjih šljiva, što Anarh treba da pravi?

Anarh
04.10.11, 00:12
Ko... Šta... Knedle....Gdje... Kada?

Jel to one od prošlogodišnjih šljiva, što Anarh treba da pravi?

A vidis.. jedino ti znas da su sljive proslogodisnje.. a ako je toliko zapelo da mi pola SK i citav PoP trazi knedle onda cu ih i napraviti.. iduce godine :D:D:D:D:D

dvojnica
04.10.11, 00:25
A odakle vama koza, ja koliko vidim koza presla u PoPeRe :odiodi:

pa koze su uvijek isle tamo gdje ni trava ne raste :sipak:

DzonybeGood
04.10.11, 00:36
pa koze su uvijek isle tamo gdje ni trava ne raste :sipak:

a ovce vazda pašnjake tražile :spam:

dvojnica
04.10.11, 16:56
a ovce vazda pašnjake tražile :spam:

Sta ti to Nikola hoces da kazes da sam ja ovca ,,jeliiii.....sram te bilo:play:

woole
04.10.11, 19:50
8 kokosa, 9 kokosa... :D

http://www.youtube.com/watch?v=h5IS5FCEoPM

sevikus
05.10.11, 15:32
Dosli planovi,
kraj je blizu.

Po zavrsetku, vjerovatno,
SK se seli sa Ba servera.

Zainteresovani...ostale ally...destinacija...rasprava...meni licno svejedno...dogovor...

woole
06.10.11, 01:28
Dosli planovi,
kraj je blizu.

Zainteresovani...ostale ally...destinacija...rasprava...meni licno svejedno...dogovor...

Bilo bi fino da se i bihTT preseli pa da svi skupa razvalimo neki drugi server. Ovdje je svakako mrtvilo...

Anarh
06.10.11, 11:30
Dosli planovi,
kraj je blizu.

Odoste vi? Haj vala mogli ste odmah krenuti.. zatvorite vraza za sobom.. ubi propuh :D
Povedite i onu izdradu od Harach_BL, ne zaboravite shomija... haj sretno :D:D:hugg:

dvojnica
06.10.11, 23:31
hej anarh ides i ti sa nama :))

sevikus
07.10.11, 01:48
Odoste vi? Haj vala mogli ste odmah krenuti.. zatvorite vraza za sobom.. ubi propuh :D
Povedite i onu izdradu od Harach_BL, ne zaboravite shomija... haj sretno :D:D:hugg:

Umjesto sto spamas ovdje, bolje gledaj gdje saljes taj off, sve si koordinate pobrkao...

A ne sekiraj se, vodimo i tebe sa nama,
sa tobom nikad dosadno :)

ajvazdedo
07.10.11, 16:04
Jel se ovo sprema velika seoba naroda? Konacno se i slaveni spametovali pa odlucili da uteknu sa brdovitog balkana.

woole
07.10.11, 21:28
Ne bi samo valjalo da se ta seoba odigra nazad kroz vrata naroda :D bolje bi bilo da se ide u nova osvajanja i da se prosiri po jEvropi :D

dvojnica
08.10.11, 21:02
Ne bi samo valjalo da se ta seoba odigra nazad kroz vrata naroda :D bolje bi bilo da se ide u nova osvajanja i da se prosiri po jEvropi :D

sve ce biti dobro ako se ne vrate prije nego sto i pocnu
hahahhahha

Gold3n.Horn3t
10.10.11, 22:51
Da opisem ally -SK-
Jaki su samo na riječima , ja nikada nisam dobio nijedan napad , ali baš nijedan napad na glavni grad , i mogu da se hvale da su me skatali , i jesu me skatali ali glavni grad čitav i dalje , off selo također eto to su bar mogli
skatat , a ne pucat po suportima :)

Sad BHTT :
To su hinje koje nisu ispalile nijedan off čitav ovaj server , citav server su se krili iza -SK- , Sad -SK-
neće praviti WW zašto , pa moja teorija je vjerovatno što su ih BHTT Izmolili :)

Ponosan sam na sebe i moju ekipu !
Odradili smo odlilčan posao , izbacali smo offove muški nismo se krili iza
saveznika kao neki opet mi stigli imat offa za artove , za SK , za planove itd.

Respect za pojedince iz ally SK !

Baron dobar čovjek poštovanje veliko :)

UGR DO KRAJA :)

Kajmak je spy HAHAHAHA !

By Hare

Anarh
11.10.11, 15:49
Umjesto sto spamas ovdje, bolje gledaj gdje saljes taj off, sve si koordinate pobrkao...

A ne sekiraj se, vodimo i tebe sa nama,
sa tobom nikad dosadno :)

nisam pobrkao.. vec sam dobio takvu informaciju..:pusa:
a kakav ja i drugi serveri.. jedva me nagovorili da igram ovaj.. sada cu odmarati opet jedno 5 serververa i nekada se pojaviti da popam do top 20 :D

woole
11.10.11, 17:28
...

Ko gubi ima pravo da se ljuti :D

Nego, ukoliko bi pogledao top 10 alijansi po napadackim poenima strasno bi se zacudio, vjeruj mi. A tek kako bi se zacudio kada bi vidio iz kojih alijansi potice top20 pojedinaca :D razumijem ja da je tebi krivo sto smo te katali ali nije potrebno pricati gluposti :D

P.S. - naravno da si ponosan na svoju ekipu, to se podrazumijeva...

Nemoj citirati tako duge komentare!
-Jovan

DzonybeGood
13.10.11, 18:53
Gospodine Zlatna pcelice :D

Morao sam da ti se javim poslije ovog posta, i da kazem da si me stvarno dobro nasmijao :D

Jos par ovakvih postova i postaces popularan ko Pcelica Maja :D

P.S
Mozda ste u rodu, i ona voli svojim djecijim ponasanjem da zabavlja sve oko sebe :D

Dzony

woole
14.10.11, 04:58
Kako je ovo tuzno za vidjeti, samo se 4 WW-a grade... Prosle godine samo 2 se nisu gradila ako se dobro sjecam... Malo su zeznuli stvar s prehranjivanjem vojske u WW-u, makar su to trebali ostaviti kako je bilo...

dvojnica
14.10.11, 13:01
Kako je ovo tuzno za vidjeti, samo se 4 WW-a grade... Prosle godine samo 2 se nisu gradila ako se dobro sjecam... Malo su zeznuli stvar s prehranjivanjem vojske u WW-u, makar su to trebali ostaviti kako je bilo...

slazem se za vojsku u WW...bas puno jedu

Anarh
14.10.11, 20:12
...

Slazem se sa tobom.. mrsko mi citati ali svejedno si u pravu.. I upravu si da je baron dobar covjek.. on je covjek od akcije.. da vidis kada on organizuje akciju tu ti je odmah kraj servera..
i pcelice nemoj da ja saljem opet off na tebe kao fejk.. nemoj da mi Baron organizuje napad..

Kiss za Baroncica i njegovu pcelicu zlatnu

p.s. forum je paglu.. admini daj sredite ovaj forum nemoj da ja nekoga spankujem preko guze

Skrati citate tako velikih komentara.
-Jovan

Delija
14.10.11, 23:21
samo da vas pozdravim
vidim da ste se raspisali

Baron

Ban Subic
15.10.11, 01:36
eh da se i mene boje, i meni bi se ovako uvlačili

Delija
15.10.11, 10:44
nema razloga da se neko nekoga plaši , ipak je ovo samo igrica

dvojnica
15.10.11, 13:50
...

hahahaha aj pcelice zlatna ne prdi na forumu ovom, joj ovako se nisam ismijao od kako je Tudjman umro hahahaha))

sta kaze nismo nista uradili pa i nismo i ja kazem sve su to hinje i stekaju se umjesto da kataju sve redom eto ja sam vam sam jedno 20 gg iskatao(znam da sam vise) ...nemoj samo statistiku gledati ona nista ne govori( tebe nismo jer si koliko vidim uzeo sav deff a ostavio ljude svoje na cjedilu)IGRACINO CUVAJ GG ......za bih tt nemam rijeci STVARNO KUKAVICKI VAS KATAJU a ni da nas zovnu da zajedno rokamo )))

de mi reci ko jos ide na deff ? ? ? nismo amateri pa de skucamo :P

ponosni smo svi na tebe super si,ma ti si IGRACINA i ako mozes povuci i deff iz WW-a I CUVAJ GG :))

ps.pozz od jakog na rijecima ..shomibl hi hi hi

jbga kad je lesinar banovan moram sa ovog acc pisati7

Skrati citate tako velikih komentara.
-Jovan

mireeee
15.10.11, 23:59
..a ja dobrih drogaaa
lp
gold3n.horn3t

Ban Subic
16.10.11, 00:31
Ma ovo je gotovo,treba seliti na drugi server ....

dvojnica
16.10.11, 02:55
remi ne dipr matereti :)

kajmacar
17.10.11, 00:16
mislim da je svicarac malo preozbiljno shvatio ime teme POLITIKA i diplomatia

Vodarica
17.10.11, 17:34
Možda bi neko iz vrha mogao da mi odgovori nešto što ni Artur Klark ne zna: Kako je veliki i moćni SK spao sa 350 naloga na početku servera, na 115 trenutno i to bez ispaljenog metka (osim par ćoraka) :)
Može i švicarac, poštujem švicarsku tačnost:diploma:

dvojnica
17.10.11, 22:25
bravo kajmacar bosanac :)

Vodarica sta pitas gluposti pitaj bosanca i zlatnog bumbara oni znaju istinu svu :) ustalom iskatali nas i ljudi se pogasili :))) tuga je to :((((

Delija
17.10.11, 23:41
Možda bi neko iz vrha mogao da mi odgovori nešto što ni Artur Klark ne zna: Kako je veliki i moćni SK spao sa 350 naloga na početku servera, na 115 trenutno i to bez ispaljenog metka (osim par ćoraka) :)

Evo ja cu ti malo pojasniti, ovaj server Sk je krenula penzionerski, pa smo prepustili ally da vode mladje snage, oni su napravili 6-7 wingova , i kad smo videli sta i kako je po wingovima, da su dosta neaktivni i da su usli tu da se sklone od napada da na miru klikaju pop, krenulo se u ciscenje
ako mislis da su nas skatali grdno se varas vodarice
nego ti napisi koji ti je nicc na serveru nemoj se kriti

Baron

Vodarica
17.10.11, 23:51
Ajde bosanac, možda ti znaš odgovor na ovu Ajnštajnovu zagonetku, dijaspora nam slaba:razmislja:

Ili da napravimo kviz pitanjce:D

sevikus
18.10.11, 01:39

A ko si ti?
Pa cu da ti odgovorim u tacnine sta se desilo :)
Vidim da sa decimalom pokrecete S3...

dvojnica
18.10.11, 09:29
A ko si ti?
Vidim da sa decimalo pokrecete S3...

jadan taj server koji decimala pocne igrati :)

Vodarica
18.10.11, 11:38
jadan taj server koji decimala pocne igrati :)
Šteta što niste učili od decimale kad ste imali šansu;)

A ko si ti?
Vidim da sa decimalom pokrecete S3...

Samo vas gledam (na greškama se uči).:tuga:

Evo ja cu ti malo pojasniti, ovaj server Sk je krenula penzionerski, pa smo prepustili ally da vode mladje snage, oni su napravili 6-7 wingova , i kad smo videli sta i kako je po wingovima, da su dosta neaktivni i da su usli tu da se sklone od napada da na miru klikaju pop, krenulo se u ciscenje
ako mislis da su nas skatali grdno se varas vodarice
nego ti napisi koji ti je nicc na serveru nemoj se kriti

Baron

E, to, to...nestadošte a ni pipnuli vas nisu:) Šta bi tek bilo da ste imali neprijatelja? :(

mireeee
18.10.11, 13:15

Zbog dosadnog servera uzrokovano najprije slaboj organizaciji UGRa i PRCa kao koalicije prvenstveno zbog toga sto se nije islo planirano na ovaj server, mi nikada nismo igrali s ovom ekipom, a sa druge strane smo imali "uigrani" eskatete

dvojnica
18.10.11, 23:43
Zbog dosadnog servera uzrokovano najprije slaboj organizaciji UGRa i PRCa kao koalicije prvenstveno zbog toga sto se nije islo planirano na ovaj server, mi nikada nismo igrali s ovom ekipom, a sa druge strane smo imali "uigrani" eskatete

kome je dosadno meni je server bas bio mrak ..mrak ...

kajmacar
19.10.11, 00:46
molim sve a tako i osobu s kojom sam imao jasnu prepirku ingame da me ne dovode u vezu s zlatnom pcelicom kako je zovete

zao mi je sto su neki ljudi unistilu sliku o SK TT koju sam stekao....

a i ako sam veoma mlad, svjestan sam toga da silom ne moze nista postici pa neka i ti isti "malo" ipak iskusniji ljudi to isto shvate

isto kao i vi nez ko je ovaj/ova Vodarica....

woole
21.10.11, 02:17
Nesto interesantno se dogodilo u sektoru + + ima li sanse da se vide logovi? :D

dvojnica
21.10.11, 10:30
ma nista strasno nekima je Shomi ww :)

preko 9k kata skucano :D

woole
21.10.11, 12:52
ma nista strasno nekima je Shomi ww :)

preko 9k kata skucano :D

da da upravo sam vidio logove xD Ajd sad makar nece imati problema s minusima, ide miholjsko ljeto :D

Fairy_tale
22.10.11, 03:29
Sinoc DRKYY i Her Tomisha bili na partiju pa ih neki vatrogasac i ekipa u gasili :ahahah:

Opet party kod vatrogasca nazalost domacinu kuca unistena :D

sabanezi
22.10.11, 04:02
Sad BHTT :
To su hinje koje nisu ispalile nijedan off čitav ovaj server , citav server su se krili iza -SK- , Sad -SK-
neće praviti WW zašto , pa moja teorija je vjerovatno što su ih BHTT Izmolili :)

Ponosan sam na sebe i moju ekipu !
UGR DO KRAJA :)
By Hare[/B]

Jel to onaj UGR, koji je igrao prosli server, pod pokroviteljstvom TT-a ? :)

Upucen sam vrlo dobro u server :D , ovo se normalno na avanturama zaradilo :smijeh::smijeh::smijeh:
Najbolje alijanse (Off)
2. BiH TT 60 44574 2674468

Da pitam usput, da li ste prestali slati one nevidljive vezane s izviđačima ?? Ili ste i dalje klocevi ?

Delija
22.10.11, 12:22
hahhahahaha
sabanezi kralju, nisi im trebao otkriti tajnu

Baron

dvojnica
22.10.11, 22:11
hahhahahaha

Baron

sreca pa ima i dobrih igraca da ostale upute kako se igra ,jer drugacije ne bi nikada naucili

Od kako igram traviana igram za UGR ali jos nisam cula da je UGR nekada bio pod pokroviteljstvom TT

sabanezi
23.10.11, 03:26
hahhahahaha

Baron

A šuplja :D Moradoh :D

sreca pa ima i dobrih igraca da ostale upute kako se igra ,jer drugacije ne bi nikada naucili

Od kako igram traviana igram za UGR ali jos nisam cula da je UGR nekada bio pod pokroviteljstvom TT

Sreca pa ima dobrih igraca da upute neke sto ne znaju, dobro receno,.. ali... ;)
Nisam htio da nekog uvrijedim s postom,. nikada od kad sam tu,. a tu sam malo duze od tebe,. barem na forumu, SAMO 3 godine :D

Ali kada dirate u ono sto je i moje,.. ono sto sam ja licno izgradjivao uz pomoc svojih prijatelja,. pa i vodio istu alijansu,.. bio tu kada se i pjesmica ona blesava cudnog texta napisala,.. bio tu kada vi veze niste imali o travianu a mi istrazivali GOLUBARNIKE,.. itd itd,.. kada diras u tu neku virtalnu svetinju,.. to ime u kojem sam stekao dosta prijatelja, i za koje znam kako ko dise,.. onda moram reci onako kako jeste :)

Da jeste igrali pod nasim pokroviteljstvom,.. Dok ste Vi nama slali logove kako presjecate senatore - mi smo vama slali brisanja glavnih gradova,.. opet itd jer kasno je i nemam zivaca da pisem postove ko komodo sto zna inace po 2 stranice 1 post :D

I sad ovom prilikom vas pozivam sve UGR-ovce, da se kolektivno obrisete da ne moram upadati na forum da vas provociram,. posto jedino mjesto gdje mozete nesto uciniti - jeste sam forum !!!

Laku noć

Saban

dvojnica
24.10.11, 01:23
...

Da zaista je forum jedino mjesto gdje se sta moze nauciti ali nisam znala da staz na forumu govori o kvaliteti igraca i njegovom iskustvu na travianu ,,,,,
Od samog pocetka ba1 i prvih postova na forumu iako ih je malo ,prozivali ste i ismijavali igrace UGR kako ne znaju slati fejk napade iako je mnogima bilo prvi put da igraju ovu novu verziju ,sto po meni nije za ismijavanje ,svako ima svoj pocetak i naucit ce dug je server ,,,

ali sta je sa onima koji odigraju server i dodu do samog kraja a ne nauce a ovakvih logova i ispada bi mogla nakacat na forum hrpu
http://travian-reports.net/ba/report/831264e8fb4

UGR je igrao posteno za razliku od nekih koji su na samom pocetku pokupili sve saradnje pa kad im nisu vise trebali otkacili i nije klikao cijeli server da bi na kraju pokazivao kao neku fol velicinu

a

Skrati duge citate!
-Jovan

ravii
24.10.11, 02:19
...

Sabane najjaci si i nemoj da pises ovakve postove :D. Previse su dugi brate :D:D

Skrati duge citate!
-Jovan

sabanezi
25.10.11, 16:20
Sabane najjaci si i nemoj da pises ovakve postove :D. Previse su dugi brate :D:D

Skrati duge citate!
-Jovan

Nemojte Vi citirati sve, da nasem Jovanu ne otezavate posao ! :D A forum je zamro,.. red je da se ozivi malo,.. Nema bedara i onih s bolovima u preponama,.. tj ima,.. al sad su na nasoj strani pa nema covjek s kim ni da vodi ˝rat˝ ovdje :D

Zivi bili :D

WhY?
25.10.11, 16:40
Jovane, zasto mi brises komentare?!? ccc

tesko mu je jadnom da skracuje