PDA

View Full Version : Završetak prvog .ba servera

ZiZi the strasni
07.07.08, 15:07
Ima ih preko hiljadu sa wingovima al moraju malo da prose po serveru...
Ovo salju malim alijansama:

Babylon 06.07.08
Zavrsetak servera! :D 17:04:59

Veliki pozdrav!
Kao sto mozete vidjeti, server S1 se blizi kraju.
Ako bude sve po planu (a biti ce) ovaj server zavrsava za 2-3 dana, po nasim proracunima u noci izmedju utorka i srijede.
Posto smo primjetili da vasa alijansa ne ucestvuje u izgradnji svjetskog cuda, pozivamo vas da nam se pridruzite, i na kraju budete i vi na listi onih koji su pomogli u izgradnji Babilonske kule i pobijedili na ovom serveru.
Ako mislite da ste mali i nebitni na S1 varate se, sada je pravo vrijeme da pokazete da i vasa igra na ovom serveru ima utjecaja i nesto znaci, da vas vidimo i cijenimo, i pozivamo da pobjedite s nama.
Zajedno smo jaci, zar ne!

Znaci, ako zelite ucestvovati u pobjedi na S1 saljite svu obranu i resurse, a najvise zito na koordinate 76|0. Ovo je zadnja prilika da se i vi prikljucite.
Nemate vise razloga cuvati vojsku i resurse, jer za par dana ce se server 1 svakako restartovati, i vasa dosadasnja igra ce ostati bez cilja.
Mi vam nudimo priliku da dobijete cilj, pa makar na samom kraju servera.
Nadamo se da cete nam se pridruziti!

Srdacni pozdravi s Babilonske kule uz pjesmu http://www.youtube.com/watch?v=_ovJo9WgEEg.
Popnite se i vi na vrh sa nama!

GMAZIga
07.07.08, 15:10
Pa stvarno,neki ljudi nemaju dostojanstva,ali bas ni malo :)
prestrasno:o

Papar_i_sol
07.07.08, 15:11
Za razliku od vas VELIKIH koji te ljude niste ni primjetili...
I jos ih se usudjujete zvati: malim alijansama.. jao jao jao.. :confused::confused::confused:

veca_sa
07.07.08, 15:14
smijesno :):)

sad ih treba nacepit, pa nek zavrse sa petka na subotu umjesto planiranog :)

the un4giwen
07.07.08, 15:15
Ma ovo je katastrofa... I ja sam obrisao acc na s1... Pomagao sam i partizanovcu i Babylon-u... Stvarno strasno...

ninja
07.07.08, 15:16
smijesno :):)

sad ih treba nacepit, pa nek zavrse sa petka na subotu umjesto planiranog :)

ce njima dohakat male alijanse
ja medjeda:lol6::lol6:

Basketball Master
07.07.08, 15:16
Sram Ih Bilo!!!

the un4giwen
07.07.08, 15:17
Na kraju ce i partizanovac pobediti!:)

ja00pola8
07.07.08, 15:18

Babylon 06.07.08

Veliki pozdrav!
Ako bude sve po planu (a biti ce) ovaj server zavrsava za 2-3 dana, po nasim proracunima u noci izmedju utorka i srijede.
Posto smo primjetili da vasa alijansa ne ucestvuje u izgradnji svjetskog cuda, pozivamo vas da nam se pridruzite, i na kraju budete i vi na listi onih koji su pomogli u izgradnji Babilonske kule i pobijedili na ovom serveru.
Ako mislite da ste mali i nebitni na S1 varate se, sada je pravo vrijeme da pokazete da i vasa igra na ovom serveru ima utjecaja i nesto znaci, da vas vidimo i cijenimo, i pozivamo da pobjedite s nama.

Znaci, ako zelite ucestvovati u pobjedi na S1 saljite svu obranu i resurse, a najvise zito na koordinate 76|0. Ovo je zadnja prilika da se i vi prikljucite.
Nemate vise razloga cuvati vojsku i resurse, jer za par dana ce se server 1 svakako restartovati, i vasa dosadasnja igra ce ostati bez cilja.

Srdacni pozdravi s Babilonske kule uz pjesmu http://www.youtube.com/watch?v=_ovJo9WgEEg.

nema od tog nista zaboravili ste na dm

miroljubiva
07.07.08, 15:18
hehehe pjesma je glavna :) a kako je ovo pisamo licimi na jednog iz moje ally..ja se nadam da nije on :o

Locutus
07.07.08, 15:19
ja sam za to da se podrzi PARTIZANOVAC lik je car:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

CARICA
07.07.08, 15:21
ne kontam sto kudite toliko!
ovo je sad borba za najboljeg, a stara izreka kaze, U LJUBAVI I U RATU JE SVE DOZVOLJENO!:fre:

trbosjek
07.07.08, 15:22
Ma ovo je katastrofa... I ja sam obrisao acc na s1... Pomagao sam i partizanovcu i Babylon-u... Stvarno strasno...

naravno jos mi nije obrisan acc ali redovno saljem resse obadvojici :confused:

miroljubiva
07.07.08, 15:23
Dragi mali igraci..molim vas da mi pomognete da budem najjaci :) :) :) :) :) :) :) :)
pa gdje nije smijesno!!!!:lol6:

the un4giwen
07.07.08, 15:23
Ma partizanovac je Kraljina!:)

CARICA
07.07.08, 15:25
ALI ZASTO BI BILO SMIJESNO...SVAKO SE BORI NA SVOJ NACIN, JEDNI KUDE, DRUGI MOLE, TRECI SUTE...:confused:

CARICA
07.07.08, 15:29
NA KRAJU KRAJEVA, NECU DA RESSE SALJEM NEKOJ ALLY KOJOJ SVAKO DRUGO SLOVO IDE NA SRBIJA, ILI SRBIN, ILI SVE VEZANO ZA SRPSKE JUNAKE...
OVO JE BA SERVER I NEKA BOSANANSKO HERCEGOVACKI PREDSTAVNIK IDE DALJE, A AKO MU JE PRI TOME POTREBNA POMOC BOSANKE, OD MENE JE IMA!:fre::fre::fre:

Phoenixich
ovo su postali oni koji sad pokusavaju ismijati nekog igraca ili alijansu koja je uspjesnija od njih, a u dubini duse se grizu zato sto znaju da ce ti koje pokusavaju ismijati pobijediti.

miroljubiva
pa zato sto je bit da pobjedi jedna alijansa tj jedan igrac uz pomoc svojih wingova a ne da stoji spisak citavog traviana ...:lol6:

GMAZIga
07.07.08, 15:33
NA KRAJU KRAJEVA, NECU DA RESSE SALJEM NEKOJ ALLY KOJOJ SVAKO DRUGO SLOVO IDE NA SRBIJA, ILI SRBIN, ILI SVE VEZANO ZA SRPSKE JUNAKE...
OVO JE BA SERVER I NEKA BOSANANSKO HERCEGOVACKI PREDSTAVNIK IDE DALJE, A AKO MU JE PRI TOME POTREBNA POMOC BOSANKE, OD MENE JE IMA!:fre::fre::fre:

sta se deras?
bolje bi ti bilo da iskljucis caps lock:mad:

Dark force
07.07.08, 15:35
Partizanovac je zakon on pobjedjuje

Basketball Master
07.07.08, 15:37

SRAMOTA ZA OVU IGRU DA NEKO OVAKO PISE.PA TI MORAS SHVATITI DA JE TEBI KRIVO I DA SI LJUBOMORNA JER JE SRBIJA PRVA I SPRPSKI JUNACI!!!

miroljubiva
Ovako bi to izgledalo :) MI SMO POBJEDNICI Uz POMOC (BEZ NJIH NEBI MOGLI) :

266. TMF
267. [RuLeZ]
268. LS
269. Maniacs
270. FA
271. F.B.I.
272. US
273. S.N.O.BW
274. R.W.
275. TE-w
276. OP
277. ZA
278. Ze
279. TE-BW-W
280. TN
282. KGB
283. BU
284. T.T-ARw
285. BS
286. C-C-C-C
287. [H_P]
288. R-T-B-H
289. AL
290. BK
291. owZ
292. -NI-
293. CK
294. N.O.S
295. AOP
296. NTA
297. BHT
298. PIONIRI
299. E_B
300. L.P.

+ SVI WINGOVI :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

CARICA
Jel ti sad lakse citati kad caps lock je iskljucen...btw namjera ne bijase deranje, vec ima ljudi koji rade neke stvari pa se ne sjete iste sekunde ugasiti velika slova...to je jedina mahana koju si mi mogao naci?
Evo i malim i velikm slovima, ne mora moj nick pisati kada se ostvari pobjeda neke ally na BA SERVERU, ali resse cu slati onoj ally koja je bosanska...:love2::love::):qeen:

CARICA
07.07.08, 15:40
SRAMOTA ZA OVU IGRU DA NEKO OVAKO PISE.PA TI MORAS SHVATITI DA JE TEBI KRIVO I DA SI LJUBOMORNA JER JE SRBIJA PRVA I SPRPSKI JUNACI!!!

Boga ti jesi ti telepata????Pa da znas sta je u mojoj glavi...ovo ti nije nikakva ljubomora jer nemam potrebe da budem ljubomorna ni na sto sto si naveo, ovo je cisto navijanje za Babylon i BH predstavnike na ovom serveru...
A to i imam pravo i radit cu uvijek...TELEPATA

Sayyo
07.07.08, 15:41
pa sta fali ako se pomaze, ljudi su fino napisali, KO ZELI...

bezze vam svi vasi negativni komentari, vi ste sramota kad tako komentarisete..

sve je dozvoljeno u ratu... il to niste znali???

:lol6:

Zilavamrkva_PZ$
07.07.08, 15:41
Ma babylon treba da pobedi i G.O.S ce pomoci!
Ja nisam neki glavni tamo ali tako se neshto suska....:vik::king:

miroljubiva
07.07.08, 15:42

Znas ti onaj vic..kod nas se prica

Srbija je ko nokia- svake godine izadje novi model sve manji i manji :):):):):):):)

kenoonek
07.07.08, 15:44
ja neznam sta se koji ku... bunite ako vam se nesvidja nemojte slati i gotova prica.

hrdavid2
07.07.08, 15:47
ja sam za to da se podrzi PARTIZANOVAC lik je car:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

ma nedajte ljudi da pobjedi covjek koji pise cirilicom!!!:mad::mad::mad:

BABa
07.07.08, 15:48

bronhi ?

mentol ?

:love:

miroljubiva
07.07.08, 15:49
ma nedajte ljudi da pobjedi covjek koji pise cirilicom!!!:mad::mad::mad:

Ma nije vazno kojim pismom covjek pise..vec kako razmislja a nazalost ima na ovom serveru bolesnika tona...hebi ga :o

miroljubiva
07.07.08, 15:52
I jos se moram nasmijat na "srpski junaci" :):):):):) ma u kojem vi stoljecu zivite...junacine drage:):):):):):):)

necolino
07.07.08, 15:52
joj...ljudi sta rade i oni da budu neka ally

CARICA
07.07.08, 15:53
Nije vazno kojim pismom pise, ja i cirilicu i latinicu savreseno citam, ali sam definitivno za to da pobjedi BiH, a ne Srbijanska ally...ubijte me, reci da sam nacionalista, ovakva-onakva, ali za Bosnu i Hercegovinu navijam u svakom sportu, pa i u ovoj igrici!
Neka se jave ovi iz Babylona da se dogovorimo za resse!
A pored toga, ne podnosim ni krstove ni 4 S ni mjesece ni zvijezde kad se u ovoj igrici koriste!:lol5:

miroljubiva
07.07.08, 15:57
Nije vazno kojim pismom pise, ja i cirilicu i latinicu savreseno citam, ali sam definitivno za to da pobjedi BiH, a ne Srbijanska ally...ubijte me, reci da sam nacionalista, ovakva-onakva, ali za Bosnu i Hercegovinu navijam u svakom sportu, pa i u ovoj igrici!
Neka se jave ovi iz Babylona da se dogovorimo za resse!
A pored toga, ne podnosim ni krstove ni 4 S ni mjesece ni zvijezde kad se u ovoj igrici koriste!:lol5:

ma nesekiraj se to su " srpski junaci" junacine:):):):):):):):):) :lol6::lol6::lol6:...eeeee, malo je nazalost koji razmisljaju ko ti CURICE ...malo je onih koji su na bih ponosni

oddy
07.07.08, 16:00
Samo da javim da hodate po tankoj liniji...

EDIT: jedan ban na godinu dana dat.

CARICA
07.07.08, 16:00
Pa i nije bas da sam curica...ali hvala na komplimentu....to ti po rukopisu prepoznala da sam curica hehehehe
Master, Ibro, mojne mi ban, moram se zahvaliti:qeen:

miroljubiva
07.07.08, 16:03
Pa i nije bas da sam curica...ali hvala na komplimentu....to ti po rukopisu prepoznala da sam curica hehehehe
Master, Ibro, mojne mi ban, moram se zahvaliti:qeen:

Lapsus lingue :qeen:

Ricky
07.07.08, 16:04

Srbija je ko nokia- svake godine izadje novi model sve manji i manji :):):):):):):)

Ne ide tako taj voc ide ovako. Ljudi kazu da su srbija i nokia sve slicnije srbija sve manja nokia sve tanja

miroljubiva
07.07.08, 16:06
Ne ide tako taj voc ide ovako. Ljudi kazu da su srbija i nokia sve slicnije srbija sve manja nokia sve tanja

ma mere bit da bidne...znam da je star vic..al eto dodje ti na isto...

elephant
07.07.08, 16:10
Ma vi ste skoro svi nacionalisti a ova pise nek se ovi iz babylona jave da se dogovorimo oko ressa pa nema se tu sta dogovarati tu se salje jednostavno sveeee kao sto ja saljem ali ja podrzavam PARTIZANOVCA(i ako sam delija hehehe) i *KS* ce da pobjedi nadam se,bice gusto ali se nadam da ce partizanovac prvi da digne WW na lvl 100

Ricky
07.07.08, 16:12
pa imaju jos 4 levela ww za izgraditi ja se nadam da ce Babyilon prvi izgraditi al eto kako bidne tako bidne

CARICA
07.07.08, 16:14
Ma vi ste skoro svi nacionalisti a ova pise nek se ovi iz babylona jave da se dogovorimo oko ressa pa nema se tu sta dogovarati tu se salje jednostavno sveeee kao sto ja saljem ali ja podrzavam PARTIZANOVCA(i ako sam delija hehehe) i *KS* ce da pobjedi nadam se,bice gusto ali se nadam da ce partizanovac prvi da digne WW na lvl 100

Mi smo nacionalisti-jesam, ako je to to jer navijam za BH ally...eto krhni mi dozivotni ban...nisi ti delija bolan nikakav...oni sebe ne daju partizanovcima nikad i nikako-ti si u biti nista hehehehe ni delija ni partizanovac!:):):):)

_Haris_
07.07.08, 16:16
pa sta ako traze pomoc, trebali su to i drugi uraditi, nemozete kriviti ljude sto to rade. Cilj je napraviti WW na Lvl100 a ne pise kako da se to ucini. Oni ce ga tako zavrsiti, pa sta ako ce.:D:D:D:D

miroljubiva
07.07.08, 16:19

Ma nije lose bit malo nacionalista tj. ponosan na svoju zemlju i drzavu...al' mi smetaju ovi sto su rodjeni ovdje a vide se ko nesto i neko drugi...za mene su ti ljudi stranci to je barem moje misljenje..tj. oni su sami sebe napravili strancima i osjecaju se tegobno u bih a nema razloga za tim ...sami sebi stvaraju problem... ja jesam nacionalista po pitanju bih...a koje sam vjeroispovjesti to je moja licna stvar....A jaci ce da pobjedi-zar ne

CARICA
07.07.08, 16:21
Ma nije lose bit malo nacionalista tj. ponosan na svoju zemlju i drzavu...al' mi smetaju ovi sto su rodjeni ovdje a vide se ko nesto i neko drugi...za mene su ti ljudi stranci to je barem moje misljenje..tj. oni su sami sebe napravili strancima i osjecaju se tegobno u bih a nema razloga za tim ...sami sebi stvaraju problem... ja jesam nacionalista po pitanju bih...a koje sam vjeroispovjesti to je moja licna stvar....A jaci ce da pobjedi-zar ne

Zivjela ti meni!
Mislim ipak da su babylonci bolji...
i u svemu si uvupra

oddy
07.07.08, 16:32
Još jedan ban je dodeljen, čisto da obavestim...

miroljubiva
07.07.08, 16:36
eki :qeen::qeen::qeen::qeen::qeen::qeen:

miroljubiva
07.07.08, 16:41
Još jedan ban je dodeljen, čisto da obavestim...

glavno je da ovdje banujete raju, a kad vam se prijavi igrac treba vam dvije sedmice za odgovor, a poruke vise nema...Al' nema veze prijavila sam ja i vas ( odnosi se na mh-e) :)

djole111
07.07.08, 16:44
ovo je sramota...mene bi bilo sram da to posaljem...

floosh
07.07.08, 16:53

Babylon 06.07.08

Veliki pozdrav!

Ooooo ljepotane :vik:

Pa djes ti meni ? :) Šta ima ? Kaže Roni da ti nemaš pojma o travianu :D

De javi se nekad..

:king:

salex
07.07.08, 16:55
Koji je to savez Babylon ja sam igrao na s1 serveru davno bio u tadašnjem zahumlju i žrtvovaom svoj acc za zahumlje kako sam napustio server nemam više pojma skoro kada sam pogledo na sajtovma za analizu sve ally druga imena.. A što se tiče Partizanovca ima svu moju podršku kao i KS ja sam veliki GROBAR....

*Za druge se navija ,a PARTIZAN se voli*

bio bi fazon da se travian pretvori u jednu displinu kao sport....

Phoenixich
07.07.08, 17:03

Ti da nesto znas vidio bi da su svi Nokijini modeli veci kako izlaze, pogotovo N-Series

elephant
07.07.08, 17:05
Mi smo nacionalisti-jesam, ako je to to jer navijam za BH ally...eto krhni mi dozivotni ban...nisi ti delija bolan nikakav...oni sebe ne daju partizanovcima nikad i nikako-ti si u biti nista hehehehe ni delija ni partizanovac!:):):):)

Ja sam delija al sam i u savezu koji dize WW ,ili kao sto bi vi napisali da ste na mom mjestu ja sam delija al sam i srbin

miroljubiva
07.07.08, 17:06
Ti da nesto znas vidio bi da su svi Nokijini modeli veci kako izlaze, pogotovo N-Series

mozda modeli nokie..al' "modeli" ovog drugog ne :):):):):):):):):):):):):):):):):)

Basketball Master
07.07.08, 17:10
Boga ti jesi ti telepata????Pa da znas sta je u mojoj glavi...ovo ti nije nikakva ljubomora jer nemam potrebe da budem ljubomorna ni na sto sto si naveo, ovo je cisto navijanje za Babylon i BH predstavnike na ovom serveru...
A to i imam pravo i radit cu uvijek...TELEPATA

ti si ljubomorna a ja isto navijam za *KS* pa ne govorim gluposti kao ti!

miroljubiva
07.07.08, 17:14
ti si ljubomorna a ja isto navijam za *KS* pa ne govorim gluposti kao ti!

Haj crtani pa spavanje...brzo!!! ;)

GMAZIga
07.07.08, 17:20
Pa vi ljudi stvarno niste dobri,svaku temu morate unistiti svojim frustracijama,natezete se isto blesavi,trunite gluposti a i dosadni ste vise s tim nacionalistickim forama,presipate iz supljeg u prazno i trujete sebe pa i nas usput:lol4:

miroljubiva
07.07.08, 17:25
Pa vi ljudi stvarno niste dobri,svaku temu morate unistiti svojim frustracijama,natezete se isto blesavi,trunite gluposti a i dosadni ste vise s tim nacjonalistickim forama,presipate iz supljeg u prazno i trujete sebe pa i nas usput:lol4:

ako je vec tema postavljena onda se ocekuju valjda komentari...barem ja tako kontam forum...a kome se gadi nek ne cita...:king:

partizanovac
07.07.08, 17:26

hvala majstore trudimo se i bez oglasa

partizanovac
07.07.08, 17:39

hvala prijatelju

hajda23
07.07.08, 17:40
ja navijam za cheopsa i dm volio bi da oni prvi izgrade ww na lvl 100

miroljubiva
07.07.08, 17:43
GMAZOWIIIII :king::king::king::king::king::king::king::king::k ing::king::king::king:

partizanovac
07.07.08, 17:48
Partizanovac je zakon on pobjedjuje

hvala na podrsci druze

partizanovac
07.07.08, 17:52

hvala majstore potrudicemo se

miroljubiva
07.07.08, 17:58
hvala majstore potrudicemo se

ma bolje i ti neg ovi sto prose okolo....;)

salex
07.07.08, 18:01
Pozdrav care ajde požuri sa tim dizanjem na WW 100 :D

pozdrav iz Doboja za čitavu koaliciju ;)

partizanovac
07.07.08, 18:04
Koji je to savez Babylon ja sam igrao na s1 serveru davno bio u tadašnjem zahumlju i žrtvovaom svoj acc za zahumlje kako sam napustio server nemam više pojma skoro kada sam pogledo na sajtovma za analizu sve ally druga imena.. A što se tiče Partizanovca ima svu moju podršku kao i KS ja sam veliki GROBAR....

*Za druge se navija ,a PARTIZAN se voli*

bio bi fazon da se travian pretvori u jednu displinu kao sport....

tako je legendo

FORCA PFC

tuna
07.07.08, 18:10
pjesma je glavna

ja00pola8
07.07.08, 18:11
partizanovac zavrsit ces do sutra kao car lazar ako se sjecas kako je zavrsio :):):) pazi se dm napada slozno

Crazychax
07.07.08, 18:12

ne nece dok sam ja tu

elephant
07.07.08, 18:20
partizanovac zavrsit ces do sutra kao car lazar ako se sjecas kako je zavrsio :):):) pazi se dm napada slozno

pffffffffff:):)

war10ck
07.07.08, 18:22
eee, tiho više s vrijeđanjem partizanovca, pošteno se borio ali je izbačen iz utrke i gotovo, čestitam na trudu, ali...nisam mu dao da pobijedi :D

i sad natrag na temu, tema je pobijeda babylona :lol3:

partizanovac
07.07.08, 18:47

pa necu ko car lazar sigurno a u to kako dm napada sam se nazalost vec uverio ali sta je tu je idemo dalje
samo slozno do konacne pobede

nedamo se boricemo se do zadnjeg batinara znam da drugo ili trece ili peto mesto isto znace ali........boricemo se nikad se ne zna mozda se pojavi jos neki gizmo negde hehe

Ricky
07.07.08, 19:06
Pa evo ga Babylon-u trebaju jos 3 levela za pobijedu

boboo
07.07.08, 19:13
od malo prije trebaju jos i malo dodatnog rada na skladištima :vik:

Neko iz Mase
07.07.08, 19:53
Nista nije gotovo dok ne bude gotovo. Prema tome neka se niko unaprije ne raduje.

SVI IGRAJU TRAVIAN SAMO KS POBJEDJUJE!!!:vik::vik::vik:

Ricky
07.07.08, 20:12
klikajte molim vas treba mi (http://so.ba.tataratirac.org/c.php?uid=xy)

so sad... 10 dana pusa bok

elephant
07.07.08, 20:35
Pa evo ga Babylon-u trebaju jos 3 levela za pobijedu

A koliko partizanovcu treba matere ti na istom su lvl WW i kod jednog i kod drugog

BABa
07.07.08, 20:41
sto je divna ova tema...

jedna strana nacionalizam,druga strana..partizanovac ze zahvaljuje svima pojedinacno na pohvalama i treca strana,bobo koji se jutros registrovao i ima 12 postova,a od tih 12...u 11 se spominje skladiste,ja mislim bate da ces ga sanjat veceras.:)

kakve to veze ima sa babilonom i njihovom cvrstom odlukom da pobjede,sad nekad jel ono:confused: :lol2:

cezarxxx
07.07.08, 21:18
ma treba ih pricepiti da ih citav server napadne kako oni veliki babylonci mogu da se spustaju na nas nivo malih alijansi i ponuditi nam da im se priduzimo bolje da svi tm87 pomognemo ljudi su stvarno najjaci da nije bilo onog katapultiranja sad bi bili prvi

cezarxxx
07.07.08, 21:21
zasto je partizanovac izbacen iz utrke ??? molim konkretne odgovore i zasto svi govorite kao da ce babylon pobijediti i da ce partizanovac zavrsiti kao lazo

boboo
07.07.08, 21:28
sto je divna ova tema...

jedna strana nacionalizam,druga strana..partizanovac ze zahvaljuje svima pojedinacno na pohvalama i treca strana,bobo koji se jutros registrovao i ima 12 postova,a od tih 12...u 11 se spominje skladiste,ja mislim bate da ces ga sanjat veceras.:)

kakve to veze ima sa babilonom i njihovom cvrstom odlukom da pobjede,sad nekad jel ono:confused: :lol2:

a jarane, sta da ti kazem... tek mi je ovih dana palo na pamet da se registriram :)

do sad sam se uglavnom igrao sto ce rec i moj napadacki rank :D

http://travilog.org.ua/ba/7259993/0718ac610b09d2f1699c5a6740907f07

elephant
07.07.08, 21:33

Babylon 06.07.08

Veliki pozdrav!

A da im je jedna od tih malih alijansi prije ponudila saradnju ili NNP nebi htjeli ni odgovoriti jer bi se odgovor znao odg jbt sad su nasli alijanse male da sebi pripoje a dzaba im kad partizanovac pobjedjuje:vik:

salex
07.07.08, 21:34
Svaka čast stvarno trba biti frik pa bacit voliku konjicu... Ali u svako m slučaju svaka čast na hrabrosti i na odvažnosti ;) Nedo bog da nešto preko mene pređe vako huh

salex
07.07.08, 21:35
Pa zbog tog katapultiranja vjerovatno nisu najjači i najbolji jel da su najbolji preživli bi to katapultiranje ... OVO JE SVJET TRAVIANA ;)

Srdjan
07.07.08, 21:47
Pa zbog tog katapultiranja vjerovatno nisu najjači i najbolji jel da su najbolji preživli bi to katapultiranje ... OVO JE SVJET TRAVIANA ;)

Niko nemoze prezivjet katapultiranje sa 2000 kata... a ovo sto je bobo poslo to je nista naspram onog sto je war10lock poslo na partizanovca ... War10lcok je poslo duplo vise....
Izgleda da ovaj shto je napravio temu nije iz Babylona...
I tako nece niko pobjedit sve dok svi ostanu bez kata...

I brate nek PARTIZANOVAC pobjedi!

A sad i modovi umjesto edit prave novi post...

Ibro
07.07.08, 21:50

Stari da imas 5 miliona deffa, ako ti covjek posalje 4k katasa rusi ti 100 % makar jedan lvl :D

boboo
07.07.08, 21:52
Niko nemoze prezivjet katapultiranje sa 2000 kata... a ovo sto je bobo poslo to je nista naspram onog sto je war10lock poslo na partizanovca ... War10lcok je poslo duplo vise....

I tako nece niko pobjedit sve dok svi ostanu bez kata...

I brate nek PARTIZANOVAC pobjedi!

A sad i modovi umjesto edit prave novi post...

je, slazem se sa prvim dijelom tvog posta. warlock je ipak imao duplo jacu vojsku od mene, i skoro duplo vise kata... a izmedju ostalog, i napravio je i vise nego duplo vecu stetu... na partizanovcu. I mislim da ga je izbacio iz igre... ali nitko ne zna sta ce se jos izdešavat do kraja... svakakvi obrati su mogući.

salex
07.07.08, 21:54
Stari da imas 5 miliona deffa, ako ti covjek posalje 4k katasa rusi ti 100 % makar jedan lvl :D
Pa šta sam ja tu sada pogrešno rekao pobjeđuje bolji ovi su imali više katapulteva i mogli su birat na kome će da ispucaju kada zagusti.... ;) Kako neko može biti bolji od drugoga ,a ima manje vojske ako su bolji neka onda i oni pošalju katapulte

war10ck
07.07.08, 22:13
ohhooo, vidim ja netko se kiti mojim perjem :D :p

evo i mog napada

http://travilog.org.ua/ba/5465035/b825f537e06339ab0260b3cd0fb2cf4c

MasterChiron
07.07.08, 22:22
Samo da dodam, ukoliko primjetim bilo kakav vid vrijedjanja na osnovu nacinalnoe pripadnosti ide ban na 10+ dana! ;)

Ontopic: GO, GO, GMAZOVI!!!
war: drama napad :)

Srdjan
07.07.08, 22:28
evo ja kopam po traviologu i vidi sta nadje...

http://travilog.org.ua/ba/8467783/d20546244d36a1e4a329ed7773f40a66

Note : ovo je samo sala nemoj se uvrjedit :):lol5:
Note 2 : molim vas nemojte se uvrjedit xD

multihunter
07.07.08, 22:51
ma sta vam je ljudi partizanovac pobijeđuje (mislim ja)

edis_b
07.07.08, 23:27
nema sta, babilonci pametni :):) ali volio bih da pobijedi TM87 :)

AdmirHD
08.07.08, 00:02
Stvarno,ovo je previse.:rolleyes:

war10ck
08.07.08, 01:24
evo ja kopam po traviologu i vidi sta nadje...

http://travilog.org.ua/ba/8467783/d20546244d36a1e4a329ed7773f40a66

Note : ovo je samo sala nemoj se uvrjedit :):lol5:
Note 2 : molim vas nemojte se uvrjedit xD

ma ja sam posvuda, evo me i u dnevniku :p

luky
08.07.08, 12:33
eto ljudi toliko od nas, ma znalo se je da mi pobjedjujemo :D

:lol:

LP
luky DMW ++

VERCINGETORIX
08.07.08, 13:00
Eto,jos jednom multi odradi posao za DM!
Jbg,u ratu je sve dopusteno pa i ovakve stvari....
Ja ba,da ba,sta ba,ba,ba,ba,ba,ba, i opet ba....:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

boboo
08.07.08, 13:03
Eto,jos jednom multi odradi posao za DM!
Jbg,u ratu je sve dopusteno pa i ovakve stvari....
Ja ba,da ba,sta ba,ba,ba,ba,ba,ba, i opet ba....:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

je, tako je, zato sam i baniran i ja i frend... kako bi mogli što više resursa i obrane slati kod cheopsa :)

warx
08.07.08, 14:55
Hau jes no???

MasterChiron
08.07.08, 15:50
Kada neko napise ovakav ili slican komentar, dragi ljudi, ne obazirite se na njih! Jos jednom ponavljam: Bilo kakav vid vrijedjanja na osnovu nacionalne pripadnosti kaznjavati ce se banom od 10+ dana!!

VERCINGETORIX
08.07.08, 16:17
Kada neko napise ovakav ili slican komentar, dragi ljudi, ne obazirite se na njih! Jos jednom ponavljam: Bilo kakav vid vrijedjanja na osnovu nacionalne pripadnosti kaznjavati ce se banom od 10+ dana!!

Gdje si ti vidio da je neko spomenuo nacionalnu pripadnost,keve ti?

MasterChiron
08.07.08, 16:30
Imas primjedbe na moj rad??? Zali se jednom od Admina ;)
Necu dopustiti da neko pocne sa onakvim raspravama ;)

VERCINGETORIX
08.07.08, 16:53
Imas primjedbe na moj rad??? Zali se jednom od Admina ;)
Necu dopustiti da neko pocne sa onakvim raspravama ;)

Ne da imam primjedbe!!
To je tako nedovoljno za reci da imam primjedbe!
Al' nema veze,uglavnom,sve se zna i ostavlja gorak okus u ustima pravim igracima...
Uzivajte....

veca_sa
08.07.08, 18:45
treba preimenovat temu :bum:

Srdjan
08.07.08, 21:07
treba preimenovat temu :bum:

Heheheh ta ti je dobra a doduse i treba vise nema sanse da babylon pobjedi....