PDA

View Full Version : Kandidatura?

Ibro
27.10.07, 11:03
Da li ce ikad bit kakva kandidatura za nekog moderatora ili nesto, imam neku zelju da budem mod ali nisam vidio da ima neki topic gdje bi se to moglo iznijet u javnost?

bosnianAdo
27.10.07, 11:45
A zasto mislis da bi bio dobar mod?

Ibro
27.10.07, 11:50
Pa dosad nijednom nisam dobio ban, realan sam , nemam nikakvih nacionalistickih ideja. Davao sam dobre i prije svega tacne savjete, kad sam ih davao :D
Aktivan sam na forumu, a ne pricam bezze ( barem ne stalno :D )

floosh
27.10.07, 12:16
Moderatore ne primamo, iako bi postojalo možda slobodno mjesto u Support grupi :D

MasterChiron
27.10.07, 13:54
mogu li se ja kandidovat za supp-a???
online sam preko 10 sati na dan...naravno uz travian... procitao (nekoliko puta) FAQ-ove i help.travian igrao malo na .com i .hr serveru s razlicitim nacijama... tako da znam 95% pitanja koja postave pocetnici a i oni koji vec duze vrijeme igraju travian...tako da u svakom slucaju mogu pripomoc...:) pozzz

bosnianAdo
27.10.07, 15:14
Iskreno, jedino milos_obilic moze uletiti u suportere... a ti ibro... ja tebe samo vidim tamo u podforumima za spam... ;) tako da sumnjam u tvoje sposobnosti da pomazes novim korisnicima...

core
27.10.07, 22:52
Iskreno, jedino milos_obilic moze uletiti u suportere... a ti ibro... ja tebe samo vidim tamo u podforumima za spam... ;) tako da sumnjam u tvoje sposobnosti da pomazes novim korisnicima...

kobilic nije dovoljno zastupljena licnost na forumu, da si rekao juve il zizi pa hajde...:confused:

torla
27.10.07, 22:53
sta napadate cojka, pruzite mu sansu ima veliku zelju...

core
27.10.07, 22:57
sta napadate cojka, pruzite mu sansu ima veliku zelju...

djesi lobi suporteru od suportera, nisam te vidio, suti tamo kad vec ne znas procitati ono sto se pise...

Ibro
27.10.07, 23:28

to je tvoje misljenje... cijenim ;)

bosnianAdo
28.10.07, 14:45
kobilic nije dovoljno zastupljena licnost na forumu, da si rekao juve il zizi pa hajde...:confused:

juve je bio jednom banovan, tako da nema sanse... zizu... i nekako... a sto se tebe tice... smiri se... previse si nategnut...

Pudl1 Z3d
28.10.07, 16:32
Mislim ja da ovakva raspodjela funkcija nije postena. Trebalo bi da se lijepo podijeli funkcije po nacionalnom kljucu, a ne ovako da jedna nacija totalno dominira. Trebalo bi da svaka nacija ima po 1/3 funkcija

bosnianAdo
28.10.07, 17:05
Mislim ja da ovakva raspodjela funkcija nije postena. Trebalo bi da se lijepo podijeli funkcije po nacionalnom kljucu, a ne ovako da jedna nacija totalno dominira. Trebalo bi da svaka nacija ima po 1/3 funkcija

kakve to veze ima ko je koje nacionalnosti?

slama
28.10.07, 17:51
kakve to veze ima ko je koje nacionalnosti?

Nema veze, samo to nekima izgleda nije jasno i veci su nacionalisti nego sto oni sami i vide.. Zahvaljujuci takvim osobama drzava nam je ovakva kakva jest..
Jer ljudima treba da "podijelimo po 1/3 funkcija" :rolleyes:, a ne da sve radi kako treba..
Da, isto kao i drzava, bitne su fotelje a ne napredak.. Smijesno i gade mi se takve osobe..

bosnianAdo
28.10.07, 17:59
Nema veze, samo to nekima izgleda nije jasno i veci su nacionalisti nego sto oni sami i vide.. Zahvaljujuci takvim osobama drzava nam je ovakva kakva jest..
Jer ljudima treba da "podijelimo po 1/3 funkcija" :rolleyes:, a ne da sve radi kako treba..
Da, isto kao i drzava, bitne su fotelje a ne napredak.. Smijesno i gade mi se takve osobe..

mora da mu je stari foteljas... :D

floosh
28.10.07, 20:29

To ti sad na nacionalnoj osnovi se žališ ?

Vidiš stvarno smo nacionalisti...fakat si upravu.....

Pa gdje ćeš dalje..čak je oddy supporter sa pravima moderatora na glavnim travian forumima... a ovaj ado..koji nacionalista...pa čak je i milosa predlozio da bude i on... mislim..alo bre..pa to je krajnje nacionalno..upravu si!

I gdje da ubacim ova dva moderatora sto vode engleski forum? U koju oni od tih tvoji trećina spadaju ? Mislim da raspodijelimo ono bratski :D

oddy
28.10.07, 20:40
Ja ne znam da li ti Pudl1 Z3d razumeš šta si napisao?

Pudl1 Z3d
28.10.07, 22:14
Da, znam ja sta trazim. Vecina svih bitnih funkcija je pripala jednom narodu, a ostali mogu dobiti samo manje bitne. Takodje bilo bi korektno da na nekim funkcijama budu i predstavnici ostalih (stranci)

Pudl1 Z3d
28.10.07, 22:21
Zapoceo sam ovo kao zezu, mislim ovo za 1/3 funkcija, al' sam se iznervirao kad sam provalio da u inbox-u imam neke privatne poruke u kojim me Bosnian Ado upozorava da ja vrijedjam druge i to pazite sta je stavio kao moju poruku "Šta znači selo1 podržaje selo2? Podržaje je nepostojeća riječ u našim jezicima (da ne kažem srpskohrvatskom) :P Ispravno je podržava ili pomaže"

Dragi moj Ado, podrzaje ne postiji ni u jednom jeziku, cak ni u tom tzv. bosnjackom, tako da je ocigledno da sam upozorenje dobio samo jer nisam bosnjak

bosnianAdo
28.10.07, 22:26
Da, znam ja sta trazim. Vecina svih bitnih funkcija je pripala jednom narodu, a ostali mogu dobiti samo manje bitne. Takodje bilo bi korektno da na nekim funkcijama budu i predstavnici ostalih (stranci)

ti nisi ni sekunde normalan...

floosh
28.10.07, 22:32
"Da, znam ja sta trazim. Vecina svih bitnih funkcija je pripala jednom narodu, a ostali mogu dobiti samo manje bitne. Takodje bilo bi korektno da na nekim funkcijama budu i predstavnici ostalih (stranci)"

Bilo bi korektno
- da u našoj državi plate budu redovne
- da u africi djeca ne gladuju
- da amerika bolje bira predsjednika
- da nam ne treba viza za svaku drugu drzavu
- da roba made in china bude kvalitetnija
- da se mogu izabrati natari na pocetku igre pri prijavi
- da ne pada uvjek kiša nakon što operem auto
- da mi windows izdrzi 10 dana bez da se sruši
- da smo prije egipćana otkrili piramide
i mnogo drugih stvari... al et nije... živi sa time

Juventino10
28.10.07, 23:07
sta ce vam moderatura, samo obaveza vise:rolleyes:
nego..de malo da zaratimo ko je voljan da se pofajta samnom na travianu 1 na 1:D
otislo mi zitu debeeeeeeeelo u minus a nemam kod koga da odtavim vojsku...dolaze u obzir samo igraci van top 20:p

Pudl1 Z3d
29.10.07, 00:46
A vidim da ste izbjegli komentarisati ono za sta je meni Bosnian Ado poslao upozorenje :) Sa druge strane, Floosh na te stvari mi ne mozemo da uticemo, ali mozemo na ovakve o kojim ja govorim. Pogledaj za sta je meni Ado poslao upozorenje, pa reci?

oddy
29.10.07, 01:14
Pudl1 Z3d opomena

Da si preterao, preterao si...

Tema na LOCK