PDA

View Full Version : Respect za njih

BlauGrana
12.07.08, 11:21
Svi znamo da Travian kao igra nije fer, i ako te je neko jaci od tebe uzeo na zub tesko je bilo sta uciniti po tom pitanju bez pomoci drugih. Ali svejedno zelja mi je da vidim sta vi mislite koji igraci po vasem misljenju zasluzuju respect, tj. postovanje iz nekog razloga, ali da ne dolazi iz vase alijanse, vec upravo suprotno. Neko to moze zasluziti dobrom igrom, dobrom taktikom, fer igrom, ljudskim ponasanjem i sl. Znaci nemojte sad navoditi neke vase havere kako su vas se oni nesto posebno dojmili nego bas one koji su stajali s one strane koplja ili ti batine.

S moje strane svaki respekt zasluzuju:

najlon - fer igra, dobra igra i dobra taktika. (on ce vas napadati svaki dan, al kad ga zamolite da malo saceka da napravite naseljenike cojk saceka :) )
Ajon - dobar igrac, takticar
BHGemist - zbog velikih ljudskih kvaliteta i uvijek srdacnog ponasanja bez obzira o kome se radi
apatonac - fer igra, dobar igrac, i mislim velika ljudina.

E da vidimo sta imate vi i kome pozitivno napisati, a da nije iz vase alijanse, naravno tice se samo s1 koji se jutros zavrsi.

mafija_4ever
12.07.08, 11:30
ko se sjeca cara lazara

covjek je igrao svjetski niko mu nista nije mogao
i onda DM!!!!
toga mi je igraca zao jer je imao losu srecu..............

i on zasluzuje respect

edis_b
*bobo - DM-M : straha igrac stitio me na serveru... zao mi je sto je kraj
*firestarter DM : isto straha igrac...stitio me i rusio sela za mene :):)

*da ne izostavimo haVeL-a, vidite on jedino od mene nije sela preotimao dok je od drugih :):) hvala haVeL..
*domacica072 : nju sam prvu upoznao na travianu , bila mi je komsinca... straha mi je pomagala... izbrisala je acc zbog farme :)
*_harre_ on mi je naj bolji prijatelj na travianu.. upoznao sam se sa njim u aly. straha je :):)

ako se jos koga sjetim javit cu vam :):)

NtschoTschi
pa ja saceka da napravis naseljenike pa da ima 2 farme :D

Lance Bishop
12.07.08, 11:37
Firestarter igrač? Dajte ljudi pa on je izgubio najviše poglavica na servru, pitajte ga samo kako je prolazio kof komše..

BlauGrana
12.07.08, 11:39
*bobo - DM-M : straha igrac stitio me na serveru... zao mi je sto je kraj
*firestarter DM : isto straha igrac...stitio me i rusio sela za mene :):)

*da ne izostavimo haVeL-a, vidite on jedino od mene nije sela preotimao dok je od drugih :):) hvala haVeL..
*domacica072 : nju sam prvu upoznao na travianu , bila mi je komsinca... straha mi je pomagala... izbrisala je acc zbog farme :)
*_harre_ on mi je naj bolji prijatelj na travianu.. upoznao sam se sa njim u aly. straha je :):)

ako se jos koga sjetim javit cu vam :):)

stvar je u tome da napises koga respektujes od onih koji ti nisu pomagli u igri. Nego su te mozda i napadali i odmagali mozda, ali svejedno smatras kako zbog nekog razloga zasluzuju da im na kraju odas postovanje.

Zorgan
12.07.08, 11:42
Ovo je uopceno za igrace:
Po meni oni koji zasluzuju respect su igraci koji imaju razumijevanja za svoje zrtve i koji se fino ponasaju kada su sami zrtve;)

edis_b
12.07.08, 11:46
baljaa - drago mi je sto si mi prestao napadati oazu ali oslobodio sam ti je, fer sam :)ž
zorz - bilo mi je lijepo sa tobom ratovati, bilo je straha dok je trajalo :)
gaga13 - hmm, nisi me trebala napadati katama dok si pljackala :):)

eto, sta da kazem za vas, hvala vam sto se mi ovu igru ucinili zanimljivom, hvala sto ste me rusili, preotimali oaze :P ratovali sa mnom.. eheheeh

P.S jel ovo dobro ??

BlauGrana
12.07.08, 11:53
baljaa - drago mi je sto si mi prestao napadati oazu ali oslobodio sam ti je, fer sam :)ž
zorz - bilo mi je lijepo sa tobom ratovati, bilo je straha dok je trajalo :)
gaga13 - hmm, nisi me trebala napadati katama dok si pljackala :):)

eto, sta da kazem za vas, hvala vam sto se mi ovu igru ucinili zanimljivom, hvala sto ste me rusili, preotimali oaze :P ratovali sa mnom.. eheheeh

P.S jel ovo dobro ??

eh to se trazi, igru ne cine samo saveznici i prijatelji, ne bi ni bila zanimljiva da nije onih drugih, tj. protivnika, da ne kazem neprijatelja

ja bih spomenuo jos cluj-a, on je prvi u vakat izvukao veliku vojsku, a imao sam je prilku i isprobati na svom selu. U jednoj minuti sam izgubio sva zitna polja, mlin i pekaru :)

kenoonek
12.07.08, 12:12
KING OMBRA je kralj :fre: :fre:

enco
12.07.08, 12:21
Svi igraci TM87 alijanse i wingova,oni su uvijek dobrodusni i fer

Bombash
12.07.08, 13:06
mrcho iz GMAZOVA lik je legenda ja imao 89 popa(samo pratio izgradnju WW i zezo se)
a on 15 sela i preko 10000 popa ja mu napadao neki crop a on mene nje htio unistiti a ja sam to trazio(da vidim kako je):D:lol2::D

killer
12.07.08, 13:09
ja cu spomenuti samo
King Ombra,Zarin90 to su prijatelji koji su pomogli punoo
a nemojte zaboraviti velike igrace
Milos Obilic,Car Lazar,Ex,Djuksoni,Apatonac,Najlon...

Grudge
12.07.08, 14:23
Sad kad nesto saberam ja sam imao jako malo konflikta da serveru :D
Al evo "neprijatelja" koje postujem
Apatonac
Milos Obilic (onaj stari t.j. orginalni vlasnik car lazar acc)
djuskoni

CEKIC
12.07.08, 15:59
ko se sjeca cara lazara

covjek je igrao svjetski niko mu nista nije mogao
i onda DM!!!!
toga mi je igraca zao jer je imao losu srecu..............

i on zasluzuje respect

nije imao losu srecu,prestao je igrati i poklonio acc:o

BHFORCE
12.07.08, 16:28
Čestitam braći po timu :D a ujedno jel' ovo znači da sada svoj acc na tom serveru mogu izbrisati ili se mogu prebaciti neđe drugo .....?

DeToNaToR
08.02.09, 14:21
moj respekt su zasluzili

am0
Pape
Mama(DM)
Darijo Srna moj obri prijatelj
Schwarz

sjecam se kada sam igrao s1 i kada su me primili u ally

moj prvi veliki napad je bilo kucanje na PropelerZviza

Dominik
08.02.09, 14:22