PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

CM Marko
19.09.15, 11:56
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa pravilima foruma (http://forum.travian.ba/announcement.php?f=2) i opštim pravilima igre (http://www.travian.ba/index.php#spielregeln), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti tačka 1.3 opštih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Screamone
11.10.15, 04:11
Trenutacno stanje na serveru je takvo da ako se ovako nastavi savez ally nece imati s kime ratovati za mjesec dana :D

sani1
15.10.15, 16:16
Posto ne mogu da komentiram u obavjestima, o prikljucivanju vojske, ovdje cu da napisem da meni je odlicno funkcionisalo.
Nadam se da cete nas obavjestiti o ponovnom pokretanju opcije.

Ljubi Brko
27.10.15, 16:06
ja sam iskreno mislio da je SH ozbiljna alijansa...

dojaVa
28.10.15, 11:19

A ti možeš i misliti nekad, jel? :D

sani1
28.10.15, 12:46
Ja sam tek pocela uciti igrati travian, kad ste vi bili vladari traviana.Tako sada i neki novi klinci, uce.
Pa neko ce nauciti, neko odustati.
Recimo licno mene sta je odusevilo i ucinilo da istrajem u ucenju je vas video.I nikada vise nije bolji napravljen...
LP

Ljubi Brko
04.11.15, 10:11
A ti možeš i misliti nekad, jel? :D

Tariche ziv si? cujem da si se negdje vratio, ali se krijes klocu..

pisao sam svima na serveru da te nadjem hahaha

Ja sam tek pocela uciti igrati travian, kad ste vi bili vladari traviana.Tako sada i neki novi klinci, uce.
Pa neko ce nauciti, neko odustati.
Recimo licno mene sta je odusevilo i ucinilo da istrajem u ucenju je vas video.I nikada vise nije bolji napravljen...
LP

za to je zasluzan ovaj gore klocko sto me zahebava ovde :D :D

sani1
04.11.15, 15:42
...
za to je zasluzan ovaj gore klocko sto me zahebava ovde :D :D
Ma ne za... te :D Dobro ti je i rekao. Nema tu bolji - gori. Gore verzije za igrace koji ne goldaju ne vidjeh u zivotu.
Samo ubaci u kotao....
Pokvarise cejf one pizze (ko li je ono trazio na profilu) :D
Moram da dodam da ova verzija prelazi sve granice ludosti i prestaje biti igrica.
Ne znam dal oni misle da smo mi toliko glupi i da nemamo nigdje drugo trositi novcice.
Kockarnicu otvorili, bez placanja poreza.
Joj mogla bih sada brojati do sutra hahhaha....

Ljubi Brko
04.11.15, 16:53
Ma ne za... te :D Dobro ti je i rekao. Nema tu bolji - gori. Gore verzije za igrace koji ne goldaju ne vidjeh u zivotu.
Samo ubaci u kotao....
Pokvarise cejf one pizze (ko li je ono trazio na profilu) :D
Moram da dodam da ova verzija prelazi sve granice ludosti i prestaje biti igrica.
Ne znam dal oni misle da smo mi toliko glupi i da nemamo nigdje drugo trositi novcice.
Kockarnicu otvorili, bez placanja poreza.
Joj mogla bih sada brojati do sutra hahhaha....

kotao je zakon hahahaza mjesec sam potrosio golda kao nekad za citav server

sani1
04.11.15, 16:59
kotao je zakon hahahaza mjesec sam potrosio golda kao nekad za citav server
Hahahahahaha Ma sta za mjesec, za dan... boli glava ahahahha ... Sam mis klika... Nista ja mu ne trebam hahaha
Ne treba mi speed, ovo ga komotno moze zamjeniti. Znaci ubrzanje heroja, dizanje lvl vojske, pravi brze vojsku od arta hahahha, samo ubacis u kotao haha ajojjjj koma....

Ljubi Brko
06.11.15, 12:06

ova jutrosnja akcija je pokazala da ja uopste nisam dobro mislio... :D

gdje cete sa nozem na rusiju?

a da.. na ovom forumu ja jedino sa sobom i sani1 pisem :D

sani1
06.11.15, 13:09
ova jutrosnja akcija je pokazala da ja uopste nisam dobro mislio... :D

gdje cete sa nozem na rusiju?

a da.. na ovom forumu ja jedino sa sobom i sani1 pisem :D
Ma koja Rusija hahahahha nemoj me nasmijavati. Tako to treba, bum pa u celo a ne ko vasa Rusija...
I nisi dobro mislio i niste nesto jaci samo vas vadi taj golder jbte on platu dade za ovo ahahahh...
Okupio pola servera i djaba mu opet....
Sijete nas naravno, ali niste ni bolja ekipa ni bolji igraci ;)
Samo je Rusija bolji golder...
Ja izvuce trecinu njegovog ofa za 50 golda, :D :O

Ljubi Brko
06.11.15, 13:33
Ma koja Rusija hahahahha nemoj me nasmijavati. Tako to treba, bum pa u celo a ne ko vasa Rusija...
I nisi dobro mislio i niste nesto jaci samo vas vadi taj golder jbte on platu dade za ovo ahahahh...
Okupio pola servera i djaba mu opet....
Sijete nas naravno, ali niste ni bolja ekipa ni bolji igraci ;)
Samo je Rusija bolji golder...
Ja izvuce trecinu njegovog ofa za 50 golda, :D :O

hajd kako ti kazes, vrijeme ce pokazati svoje.. a za sad je na nasoj strani :D

a nas rus trosi golda ko lada niva, ali ide ko ferari :D

sani1
06.11.15, 13:43
hajd kako ti kazes, vrijeme ce pokazati svoje.. a za sad je na nasoj strani :D

a nas rus trosi golda ko lada niva, ali ide ko ferari :D
Snasli ste se bolje to stoji.Ali pruzamo i mi otpor kakav takav.Mogu isto reci da je za ovu verziju jako bitna stvar sto vise igraca i tu ste se bolje snasli... Sve je na vasoj strani, ali igramo se i mi :) sto je najbitnije. Nismo preoptereceni, bar koliko ja mogu da primjetim.
A to za Rusa a LAZESSSS hahah
P.S. Koliko ga je kostalo prikljucivanje 200 golda hihi
Ja prvi put igram ovu verziju i zadnji, gdje god od sada kad se regam i ugledam ovaj kotao, odmah pokrecem brisanje hhh

Ljubi Brko
06.11.15, 14:02
Snasli ste se bolje to stoji.Ali pruzamo i mi otpor kakav takav.Mogu isto reci da je za ovu verziju jako bitna stvar sto vise igraca i tu ste se bolje snasli... Sve je na vasoj strani, ali igramo se i mi :) sto je najbitnije. Nismo preoptereceni, bar koliko ja mogu da primjetim.
A to za Rusa a LAZESSSS hahah
P.S. Koliko ga je kostalo prikljucivanje 200 golda hihi
Ja prvi put igram ovu verziju i zadnji, gdje god od sada kad se regam i ugledam ovaj kotao, odmah pokrecem brisanje hhh

na kojem si nicku da znam s kim pisem :)

a ni ja se necu nikad vise regati na server sa kotlom
svidjelo mi se, a skupo :D

sani1
06.11.15, 14:04
na kojem si nicku da znam s kim pisem :)

a ni ja se necu nikad vise regati na server sa kotlom
svidjelo mi se, a skupo :D
Meni je ekstra, narocito ovo sa artovima, eto jedino da nema tog kotla, stvarno predobro prolaze golderi, a meni je ipak vise glupost toliko novca davati za igru.Uplatim pogledam nema :D

sani1
06.11.15, 14:06
Meni je ekstra, narocito ovo sa artovima, eto jedino da nema tog kotla, stvarno predobro prolaze golderi, a meni je ipak vise glupost toliko novca davati za igru.Uplatim pogledam nema :D
I da nista nije gori nego speed a to ne mogu vise da pratim.Necu da budem jedna od onih koji su dobili otkaz na poslu :D

ovlaz
06.11.15, 16:11
pricajte sta hocete,al ova verzija je odlicna..mnogo dinamicnija u odnosu na ostale...cak(po mom misljenju) bolja od speeda
Jedina zamjerka je sto je preskupo pa neko sa mnogo golda pravi bas,bas preveliku razliku u startu
Realno ,u nastavku bi trebali ovi sa manje golda da izbacuju vece cifre pa ocekujem i jaci otpor SH.

A retoricko pitanje stoji:je li pobjednik onaj sto osvoji ili je gubitnik onaj sto se uvalio 2000 eura za server?(moze li bili i jedno i drugo?)

Ljubi Brko
09.11.15, 16:41
I da nista nije gori nego speed a to ne mogu vise da pratim.Necu da budem jedna od onih koji su dobili otkaz na poslu :D

nedjelja ujutro.. sunce izlazi, ja imam nocnu moru, sanjam rimske kate, budim se, ulazim na acc kad ono stvarno rimske kate..
prvi komsija me uhvatio nespremnog...

skatao je nesto malo..

sani1
09.11.15, 17:17
nedjelja ujutro.. sunce izlazi, ja imam nocnu moru, sanjam rimske kate, budim se, ulazim na acc kad ono stvarno rimske kate..
prvi komsija me uhvatio nespremnog...

skatao je nesto malo..

A vidila sam :( I mene su tvoji katali 4 vala... gore u Carthagu... Ja pobjegla sa speed-a da mogu spavati a naletjela na propale speed-ovce na sporom. Ne znam spavaju li ti propali ikad ili im je to profesionalna deformacija ahaha. Valjda pop... prosli bax pa nasli ljude na sporom maltretirat u 4-5 ujutro da se dokazu sta li ;)

Ljubi Brko
09.11.15, 18:18
A vidila sam :( I mene su tvoji katali 4 vala... gore u Carthagu... Ja pobjegla sa speed-a da mogu spavati a naletjela na propale speed-ovce na sporom. Ne znam spavaju li ti propali ikad ili im je to profesionalna deformacija ahaha. Valjda pop... prosli bax pa nasli ljude na sporom maltretirat u 4-5 ujutro da se dokazu sta li ;)
imaju insomniju

ti i ja sami na ovom forumu ccc :)

sani1
09.11.15, 18:50
imaju insomniju

ti i ja sami na ovom forumu ccc :)
Haj bar smo suprotne strane, a ne kao pojedini u istoj alijansi na skype i opet se ovdje dopisuju haha
Nego da te pitam: Sta ti mislis zna li Dario sta znaci to Siđe ba hihih :razmislja:

ovlaz
10.11.15, 01:10
Haj bar smo suprotne strane, a ne kao pojedini u istoj alijansi na skype i opet se ovdje dopisuju haha
Nego da te pitam: Sta ti mislis zna li Dario sta znaci to Siđe ba hihih :razmislja:

a sto frcaju iskre na forumu:love5:
ima nesto izmedju tebe i brke:kissshy:
jos da se nadjete na mapi...ma server bi se protresao

sani1
14.11.15, 00:35
pricajte sta hocete,al ova verzija je odlicna..mnogo dinamicnija u odnosu na ostale...cak(po mom misljenju) bolja od speeda
Jedina zamjerka je sto je preskupo pa neko sa mnogo golda pravi bas,bas preveliku razliku u startu
Realno ,u nastavku bi trebali ovi sa manje golda da izbacuju vece cifre pa ocekujem i jaci otpor SH.

A retoricko pitanje stoji:je li pobjednik onaj sto osvoji ili je gubitnik onaj sto se uvalio 2000 eura za server?(moze li bili i jedno i drugo?)
Tebe dok MOD odobri i server moze proci...
Verzija jeste odlicna, ali goldi su cudo svagdje... To vec odavno znamo i iskreno ja se licno osjecam gubitnikom, bez obzira koliko je on potrosio :( ... Ovo s artima je isto odlicno zamisljeno...
A sto se tice mene i Brke, on ima moj nik, ja znam njegov, tako da se nemamo sta nalaziti :D
Ja licno ne volim protivnike, ja vise volim takve kao ti, sto su na mojoj strani... :D Realno :)
A STA CEMO SADA ;)

ovlaz
14.11.15, 01:34
:Ojesil cuo MOD??ona me hoce a tebe ni na mapi:(POLETI-PORENI!!!zakidas me za zivotna uzbudjenja:tuga:
a tesko da ce cuti...dok je anarh bio MOD ,samo mi da pass pa sam sebe odobravam i banujem:D
ali vrijeme korupcije je iza nas!
samo cekaj sani nakupicu i ja tih 5 postova,a STA LI CES TI TAD?hocel li i tad na moju stranu stat?
samo netuguj,nisi u gubitku,bicu ja tu da te tjesim

a o serveru niko nista,a sve se rusi i pusi
ally je prije svega pametno odigrala i iskoristila svoje sanse i na to udarila 1. konkretno gdje je i trebala
SH zaglavila u bezveznoj regiji i dok su se skontali,vec im je bilo par sela i koji off manje
gold jeste pomogao,ali odlucnost i bolje rezonovanje im ipak donosi zeljenu prednost
ipak sam ubijedjen da ,ukoliko SH zada po vojsci,mogu se fino izigrati

PS. MOD pliiiiiiiiiizzzz nemoj da me opet cekaju ovoliko,jazuk je sani ostaviti bez mene

ovlaz
14.11.15, 01:50
Verzija jeste odlicna, ali goldi su cudo svagdje... To vec odavno znamo i iskreno ja se licno osjecam gubitnikom, bez obzira koliko je on potrosio :( ... Ovo s artima je isto odlicno zamisljeno...
A sto se tice mene i Brke, on ima moj nik, ja znam njegov, tako da se nemamo sta nalaziti :D
Ja licno ne volim protivnike, ja vise volim takve kao ti, sto su na mojoj strani... :D Realno :)
A STA CEMO SADA ;)

cek dok me odobri jos koji post, zaboravio sam stare sifre
ima da se druzimo mi jos
i nemoj se ljutiti ako te poravnam u igri..ja volim kad sam gornji

a sto volim kad me voleeeee:D

ovlaz
14.11.15, 02:05
A STA CEMO SADA ;)

poznat mi ovaj tvoj stil pisanja
ko da smo se nakad u zivotu sreli
nemogu da povezem,al nea veze, nek se broji kao post,pa da se lakse nadjemo :D

Legate Hamco
14.11.15, 10:28
A to ovdje neka specijalna verzija? Opet ovi eksperimentisu? :shy:

Ljubi Brko
26.11.15, 12:05
na zapadu nista novo...

moze li mi neko reci koliko jos traje ovaj server?

sani1
26.11.15, 16:04
na zapadu nista novo...

200 dana, oko 75-80 je proslo...

sani1
26.11.15, 16:14
poznat mi ovaj tvoj stil pisanja
ko da smo se nakad u zivotu sreli
nemogu da povezem,al nea veze, nek se broji kao post,pa da se lakse nadjemo :D

Jao, jao poravnaj, ubi, skataj al si mi popravio dan...
PLAC u stilu haha...
Nismo se sreli, samo smo se zamislili heh...
Nisu oni pravu regiju pogodili ali dobro ni tvoje misljenje nije pogresno ako nista zbog poena koje donosi. Po meni je skroz promaseno i sa jedne i sa druge strane... Trebale su se uzimati regije koje ce koristiti vise igraca, ali ja sam igrac speed-a tako da i ovo na ovom ne vazi. Čini mi se da ovi veliki arti ne znace nikom osim dva maksimalno tri igraca koji ce ih iskoristiti... Zbrkano je sve jel je poznato da su ovdje igraci lijeni, tako da daj boze zavrsi 20 racuna aktivnih...
A ne sekiraj se ti, ima jos 130 dana, cekat cu ja na tebe, i do kraja zivota... Samo ona no sikiriki, mozda te prevedem i na Islam (nadam se da ces shvatiti salu)... Ili je mozda bolje da sam napisala prevest ce tebe mala zednog preko vode... posto si se izdao da nisi na mojoj strani :D

ajvazdedo
26.11.15, 17:25
na zapadu nista novo...

TRaje dok svi harakiri ne izvršite na sebi redom.

sani1
26.11.15, 19:13
Harakiri na sebi... Ajvaze sad si me odveo u razmisljanje...BAX te unistio :)

Ma ima kamikaza koliko oces, moci ce se izdrzati do kraja :D

ovlaz
26.11.15, 22:40

ajvaz
bjez ba tamo na bax
nemjesaj mi se u semu
ima ovih g i cpb i sitne boranije,jos se koprcaju

ovlaz
26.11.15, 22:41
Jao, jao poravnaj, ubi, skataj al si mi popravio dan...
PLAC u stilu haha...
Nismo se sreli, samo smo se zamislili heh...
Nisu oni pravu regiju pogodili ali dobro ni tvoje misljenje nije pogresno ako nista zbog poena koje donosi. Po meni je skroz promaseno i sa jedne i sa druge strane... Trebale su se uzimati regije koje ce koristiti vise igraca, ali ja sam igrac speed-a tako da i ovo na ovom ne vazi. Čini mi se da ovi veliki arti ne znace nikom osim dva maksimalno tri igraca koji ce ih iskoristiti... Zbrkano je sve jel je poznato da su ovdje igraci lijeni, tako da daj boze zavrsi 20 racuna aktivnih...
A ne sekiraj se ti, ima jos 130 dana, cekat cu ja na tebe, i do kraja zivota... Samo ona no sikiriki, mozda te prevedem i na Islam (nadam se da ces shvatiti salu)... Ili je mozda bolje da sam napisala prevest ce tebe mala zednog preko vode... posto si se izdao da nisi na mojoj strani :D

sani seceruuu,pa nema te ko postara S pemzijom
a ja te sve ono zamisljam..fijuuuuuuuu,ko biva mlada i uscuperna
ma da se mi poravnamo..ja gore a ti dole pa nek nekog zulja,a nekog ljulja

stas mislila,da te ravnam u igrici?cim?pretama?
pa nisam ja pacenik sa bax-a
ja vise volim 10 min u realu da mi je mehko podamnom neg 300 logova da se qrcim
a tad me zednog preko vode,jal gladnog preko tevsije...samo me primiiiiiii:D
i mojne mi speed spominjat netreba ti droga samnom
opusti me i uzivaj

ps.ebes travian uzivaj u zivotu

sani1
26.11.15, 22:47
sani seceruuu,pa nema te ko postara S pemzijom
a ja te sve ono zamisljam..fijuuuuuuuu,ko biva mlada i uscuperna
ma da se mi poravnamo..ja gore a ti dole pa nek nekog zulja,a nekog ljulja

stas mislila,da te ravnam u igrici?cim?pretama?
pa nisam ja pacenik sa bax-a
ja vise volim 10 min u realu da mi je mehko podamnom neg 300 logova da se qrcim
a tad me zednog preko vode,jal gladnog preko tevsije...samo me primiiiiiii:D
i mojne mi speed spominjat netreba ti droga samnom
opusti me i uzivaj

ps.ebes travian uzivaj u zivotu

Evo teeeee
Sta da ti kazem sala je sala, a zeza je zeza...
Jel se salis ili me zezas :P
Pametno moje...
A sto se tice 10 minuta reala za sada ti preporucujem Desanku Š.
P.S. Al opet ja tebe volim...

ovlaz
26.11.15, 22:51
Evo teeeee
Sta da ti kazem sala je sala, a zeza je zeza...
Jel se salis ili me zezas :P
Pametno moje...
A sto se tice 10 minuta reala za sada ti preporucujem Desanku Š.
P.S. Al opet ja tebe volim...

NE!!!!
samo desanku mi nespominji
i zeza i sala..samo me PRIMIIIIIIIII:D

ma nek sam tu,a i ti samnom
godi mi zensko drustvo:)
PS.tako mlada i tako zaljubljena ahhhhh...

sani1
26.11.15, 22:56
NE!!!!
samo desanku mi nespominji
i zeza i sala..samo me PRIMIIIIIIIII:D

ma nek sam tu,a i ti samnom
godi mi zensko drustvo:)
PS.tako mlada i tako zaljubljena ahhhhh...

Tako je...
Ahhhhhh
Hahahahahaha
Joj oplakacu, neka te sa mnom :) I zezat cemo se i salit cemo se, a ko koga poravna...
Uvijek zaljubljena u dobru pricu, salu, raspravljanje, zivot ma SVEEE ;)

ovlaz
26.11.15, 23:05
Tako je...
Ahhhhhh
Hahahahahaha
Joj oplakacu, neka te sa mnom :) I zezat cemo se i salit cemo se, a ko koga poravna...
Uvijek zaljubljena u dobru pricu, salu, raspravljanje, zivot ma SVEEE ;)

pa sta treba?
da rastjeram sve ko svemirci na bax-u?
kazu ovi klocevi a oni sve otjerase sa ba domena i sve krive "upravu"
sad vicu nece se sastajati vise
buhahahhaha
grohotom se smijem:D

nego lutko
lutkice
seceru
kakva si za posuditi?
evo ja bi ti odma dao
sta ti treba?deff il gold?

nego sta bi tema?stanje na serveru?
ma ja..umjereno oblacno sa lokalnim pljuskovima(obrisace nas mod ako bas nist nepisemo:D)

sani1
26.11.15, 23:12
pa sta treba?
da rastjeram sve ko svemirci na bax-u?
kazu ovi klocevi a oni sve otjerase sa ba domena i sve krive "upravu"
sad vicu nece se sastajati vise
buhahahhaha
grohotom se smijem:D

nego lutko
lutkice
seceru
kakva si za posuditi?
evo ja bi ti odma dao
sta ti treba?deff il gold?

nego sta bi tema?stanje na serveru?
ma ja..umjereno oblacno sa lokalnim pljuskovima(obrisace nas mod ako bas nist nepisemo:D)

Ma svemirci ko svemirci, svi u krivu samo oni u pravu, bolje bi im bilo da su se i oni Desanke drzali nego onoliku energiju na forum trosili :D
Sve za tebe... Nista me ne pitaj... trosi i uzivaj...
Kakva kisa zima ovdje, snijeg, kamin i taktika :D
Ma nece MOD-ovi nista, dok se neko ne pozali, sta njih briga sta pisemo, kao da je njima do citanja, to su fore za naivne....
A verzija je tema, sve pet je eto kazem da nije tog prokletog kotla...

ovlaz
26.11.15, 23:22
Ma svemirci ko svemirci, svi u krivu samo oni u pravu, bolje bi im bilo da su se i oni Desanke drzali nego onoliku energiju na forum trosili :D
Sve za tebe... Nista me ne pitaj... trosi i uzivaj...
Kakva kisa zima ovdje, snijeg, kamin i taktika :D
Ma nece MOD-ovi nista, dok se neko ne pozali, sta njih briga sta pisemo, kao da je njima do citanja, to su fore za naivne....
A verzija je tema, sve pet je eto kazem da nije tog prokletog kotla...

a gdje li si ti kad ti snijeg pada?da mi je samo znati?
a ima ljubomornih pa prijave iz javasluka

a sto kotao diras?
imate u SH 2 deff arta i netreba vam vise(treba, al djavlu malo bilo)
izbacicete jos koji off i "mirna Bosna"
malo vas je za pobjedu,al za dobre bitke i netreba pretjerivati
da ti posteno kazem,kao ekipa niste bolji
mozda pojedini igraju dobro(ili izvrsno),ali protivnik vas je nadigrao u svakom pogledu
to je barem moje misljenje
ko zna sta ce se tu jos izdesavati i ko ce skim u tal ulaziti

P.S. malo mi je 10 min.,barem sahatak odvoji
ugrij me na ovoj zimi:love5:

sani1
26.11.15, 23:34
a gdje li si ti kad ti snijeg pada?da mi je samo znati?
a ima ljubomornih pa prijave iz javasluka

a sto kotao diras?
imate u SH 2 deff arta i netreba vam vise(treba, al djavlu malo bilo)
izbacicete jos koji off i "mirna Bosna"
malo vas je za pobjedu,al za dobre bitke i netreba pretjerivati
da ti posteno kazem,kao ekipa niste bolji
mozda pojedini igraju dobro(ili izvrsno),ali protivnik vas je nadigrao u svakom pogledu
to je barem moje misljenje
ko zna sta ce se tu jos izdesavati i ko ce skim u tal ulaziti

P.S. malo mi je 10 min.,barem sahatak odvoji
ugrij me na ovoj zimi:love5:

Hocu i dva sata, kad se odredis na kojoj si strani, nemoj mi tog posmatranja iz nezavisnog ugla :)
Ali dobro posto ja ne mogu otvoreno da pisem o svemu, jer bi se tu procitalo mogo sto sta, evo onda interesuje me tvoje misljenje koja je najbolja taktika za ovakve servere, mada sumnjam da ce ih vise biti, do slijedeceg rodjendana...
A o tome nadigrao ne nadigrao, ili su goldi : evo i jedno odredjeno pitanje: reci mi molim te preko 13 k rimskog ofa sa sve katama imati neki 50-60 dan na sporom serveru?I to u selu napravljenom prije 5 dana recimo...
Za kotao ne govorim licno za sebe, ja se znam ograniciti ali govorim o ovim ludacima koji to ne znaju.
P.S. Dusooo ko je spominjao minute?

ovlaz
26.11.15, 23:52
Hocu i dva sata, kad se odredis na kojoj si strani, nemoj mi tog posmatranja iz nezavisnog ugla :)
Ali dobro posto ja ne mogu otvoreno da pisem o svemu, jer bi se tu procitalo mogo sto sta, evo onda interesuje me tvoje misljenje koja je najbolja taktika za ovakve servere, mada sumnjam da ce ih vise biti, do slijedeceg rodjendana...
A o tome nadigrao ne nadigrao, ili su goldi : evo i jedno odredjeno pitanje: reci mi molim te preko 13 k rimskog ofa sa sve katama imati neki 50-60 dan na sporom serveru?I to u selu napravljenom prije 5 dana recimo...
Za kotao ne govorim licno za sebe, ja se znam ograniciti ali govorim o ovim ludacima koji to ne znaju.
P.S. Dusooo ko je spominjao minute?

pa sta ako ima taj off?(znam na koga mislis)ti kao gal i sa 5-6-7 sela imas 20k deffa..kad mu klepi taj off,moze mahat usima i uvaliti se jos toliko,i dok se ispravi,imas jos 30k deffa
problem je sto se nafuralo za par teuta i po offu a zastite ni na mapi pa ste tako ispali donji(ne bukvalno)

taktika je jednostavna
60 ljudi po 5 u regiju
1 teut off
2 jaka deffa gala
2 rima deffa sa pratecim katama

u 12 regija nema toliko goldera da sve porokaju
nek 5-6 regija opstane,automatski si u igri
to je samo 1 ally,a gdje wing u ispomoc?
naravno kad bi svi igrali i kad bi se prave regije uzimale
a nemoj mi reci da kod vas nema goldera
bas-bas da ih nema

fino je to sve zamisljeno,a jak deff sjecka sek.i mora se potruditi malo
bezvoljni nemaju sanse

eto sad ja fol pametujem,a radije bi da me malo ...ehhhhhhhh

PS bice servera, rodjendan je svake godine
samo mi starimo,daj da se iskoristi to:D

sani1
27.11.15, 00:03
pa sta ako ima taj off?(znam na koga mislis)ti kao gal i sa 5-6-7 sela imas 20k deffa..kad mu klepi taj off,moze mahat usima i uvaliti se jos toliko,i dok se ispravi,imas jos 30k deffa
problem je sto se nafuralo za par teuta i po offu a zastite ni na mapi pa ste tako ispali donji(ne bukvalno)

taktika je jednostavna
60 ljudi po 5 u regiju
1 teut off
2 jaka deffa gala
2 rima deffa sa pratecim katama

u 12 regija nema toliko goldera da sve porokaju
nek 5-6 regija opstane,automatski si u igri
to je samo 1 ally,a gdje wing u ispomoc?
naravno kad bi svi igrali i kad bi se prave regije uzimale
a nemoj mi reci da kod vas nema goldera
bas-bas da ih nema

fino je to sve zamisljeno,a jak deff sjecka sek.i mora se potruditi malo
bezvoljni nemaju sanse

eto sad ja fol pametujem,a radije bi da me malo ...ehhhhhhhh

PS bice servera, rodjendan je svake godine
samo mi starimo,daj da se iskoristi to:D

Da isto tako sam i ja mislila, osim broja ljudi.Ja sam isla na 7-10 po regiji - znaci savez 6 regija, a ovdje nema klasicnih wingova prakticki su jednaki savezu neki cak i bolji. Ali opet stojim da se mora doci sa bar 5-6 ljudi sa iskustvom, jer je ovo igra saveza i onda kupiti sve redom, na sta sam uvijek imala prigovor.Eto ispadoh kontradiktorna - NAPOKON.
Ja sam imala def za taj off, cak i arenu na 8 ;) al ne znam sta da kazem. tj. rekla sam necu ovdje nista da pisem otvoreno.
Imamo goldera ali kada su ljudi vidjeli kuda sve to vodi, normalno da nisu ludi, klasicnih goldera ima, ali ono ludo ludih kao sto je ovaj nema.Moze se tu jos mnogo igrati ali davno sam se zarekla necu da imam nista oko vodjenja saveza, lakse mi je ugasiti racun pa tebe iskoristiti :) Kao igrac koliko mogu pomoci cu, ostalo me ne zanima.Ionako sam lose startala, krop mi je stajao 20 dana dok sam odlucila dal da nastavim igru ili ne :) ali rezultati su opet predobri.
Odoh ja se odmarati za posao, a ti znas pripremi temu :D
Laku noc.

ovlaz
27.11.15, 00:07
Da isto tako sam i ja mislila, osim broja ljudi.Ja sam isla na 7-10 po regiji - znaci savez 6 regija, a ovdje nema klasicnih wingova prakticki su jednaki savezu neki cak i bolji. Ali opet stojim da se mora doci sa bar 5-6 ljudi sa iskustvom, jer je ovo igra saveza i onda kupiti sve redom, na sta sam uvijek imala prigovor.Eto ispadoh kontradiktorna - NAPOKON.
Ja sam imala def za taj off, cak i arenu na 8 ;) al ne znam sta da kazem. tj. rekla sam necu ovdje nista da pisem otvoreno.
Imamo goldera ali kada su ljudi vidjeli kuda sve to vodi, normalno da nisu ludi, klasicnih goldera ima, ali ono ludo ludih kao sto je ovaj nema.Moze se tu jos mnogo igrati ali davno sam se zarekla necu da imam nista oko vodjenja saveza, lakse mi je ugasiti racun pa tebe iskoristiti :) Kao igrac koliko mogu pomoci cu, ostalo me ne zanima.Ionako sam lose startala, krop mi je stajao 20 dana dok sam odlucila dal da nastavim igru ili ne :) ali rezultati su opet predobri.
Odoh ja se odmarati za posao, a ti znas pripremi temu :D
Laku noc.

evo me iskoristen
jupiiiiiiiii:D

hej slatka,sanjaj me,jerbo cu ja da sanjam tebe
a tad ces sva u goloj vodi biti

sani1
27.11.15, 00:35
evo me iskoristen
jupiiiiiiiii:D

hej slatka,sanjaj me,jerbo cu ja da sanjam tebe
a tad ces sva u goloj vodi biti
Procjene ti nisu bas najtacnije.Znaci imala sam selo i krop i poludovrseno selo u jednoj regiji i selo zavrseno i polukrop i krop zapoceti u novoj regiji... Skontat ces vec... I treba ti znaci 10 000 popa u regiji da bi je osvojio, sto bi 5 igraca teze uradilo...
A sto se tice gole vode, nesto se nisam prepala, ima centralno, tus i ...

ovlaz
27.11.15, 01:07
Procjene ti nisu bas najtacnije.Znaci imala sam selo i krop i poludovrseno selo u jednoj regiji i selo zavrseno i polukrop i krop zapoceti u novoj regiji... Skontat ces vec... I treba ti znaci 10 000 popa u regiji da bi je osvojio, sto bi 5 igraca teze uradilo...
A sto se tice gole vode, nesto se nisam prepala, ima centralno, tus i ...

imala si 3 sela pa selila,pa opet 3 sela pa selis
pa te kataju pa selis(i nadas se da te prije skataju da preselis do kraja)
crop ti 20 dana stoji,a mogla si da selis
pa sama pricas gdje su ti greske

odes u regiju i napopas 3000 i jos 4 lika po 2000=11000
iz neuspjesnih regija se presele i dodaju jos popa
rekoh ti startas sa 12 regija i 6 je uspjesno
6 neuspjesnih naseljava uspjesne gdje je vojska vec na nivou
a sta radite vi iz SH? popate 60000 u regiju potrosnje,a nemate vojsku koja bi manje trosila:D
nemoras sa 12...startaj sa 6-7-8 u okviru mogucnosti

imas centralno?a vamo pricas snijeg, kamini,folovi,romantika:D
i netreba da se plasis...samo me PRIMIIIIII

sani1
27.11.15, 07:39
imala si 3 sela pa selila,pa opet 3 sela pa selis
pa te kataju pa selis(i nadas se da te prije skataju da preselis do kraja)
crop ti 20 dana stoji,a mogla si da selis
pa sama pricas gdje su ti greske

odes u regiju i napopas 3000 i jos 4 lika po 2000=11000
iz neuspjesnih regija se presele i dodaju jos popa
rekoh ti startas sa 12 regija i 6 je uspjesno
6 neuspjesnih naseljava uspjesne gdje je vojska vec na nivou
a sta radite vi iz SH? popate 60000 u regiju potrosnje,a nemate vojsku koja bi manje trosila:D
nemoras sa 12...startaj sa 6-7-8 u okviru mogucnosti

imas centralno?a vamo pricas snijeg, kamini,folovi,romantika:D
i netreba da se plasis...samo me PRIMIIIIII
Nisam pisala o svojim greskama, ja znam svoje greske veoma dobro, vec o tvojoj netacnoj racunici...
Regija potrosnje je ispala takva zato sto nas je zapala po reganju i dal sad dalje niko nije znao kako se igra pa nije dao uputstva pa je ispala takva ili su se igraci primali tako to je visa matematika... A ja ne znam jel ti znas koji je skripac sa zitom na sporom???
I zasto ici na neuspjeh regije?
Jao jesi nervozan... Kazem kamin zbog romantike naravno :)

ovlaz
27.11.15, 14:08
Nisam pisala o svojim greskama, ja znam svoje greske veoma dobro, vec o tvojoj netacnoj racunici...
Regija potrosnje je ispala takva zato sto nas je zapala po reganju i dal sad dalje niko nije znao kako se igra pa nije dao uputstva pa je ispala takva ili su se igraci primali tako to je visa matematika... A ja ne znam jel ti znas koji je skripac sa zitom na sporom???
I zasto ici na neuspjeh regije?
Jao jesi nervozan... Kazem kamin zbog romantike naravno :)

gdje da budem nervozan kad spavam do podne
a i tad me docekas romanticno:P
vidi sreco,nerazumijem ti se ja u visu matematiku
ja koristim samo ono za ono

http://prntscr.com/97ih3g

znaci 2202x5 igraca u prosjeku=11010
ili ti 55 clanova/ 5 po regiji = 11 regija

a sad logika:
neuspjeh jedne regije naspram 11 regija
stavi na vagu pa odvazi

u prvih 6 sedmica SH ima 4-5 zlata od farmi(bilo resa za ici po zelji) i 3 poperska zlata(imali ste da birate gdje da idete)
a da niste znali kako i da nema uputstva i to nestima,jer u info o serverima sve stoji i sta i kako,i to na ovom forumu:D
ponavljam ti da art potrosnje nema efekta ako nemas vojsku(znas ti to,ali bolje da ponovim)a minusi zitni se bolje ispravljaju farmom nego artom

eto utusi ja opet,a nerece ti ono najbitnije:
dobra si bila sinoc..mogao je san i duze trajati:love5:
P.S. dobro mijenjas poze..polako se sinhronizujemo

sani1
27.11.15, 14:24
gdje da budem nervozan kad spavam do podne
a i tad me docekas romanticno:P
vidi sreco,nerazumijem ti se ja u visu matematiku
ja koristim samo ono za ono

http://prntscr.com/97ih3g

znaci 2202x5 igraca u prosjeku=11010
ili ti 55 clanova/ 5 po regiji = 11 regija

a sad logika:
neuspjeh jedne regije naspram 11 regija
stavi na vagu pa odvazi

u prvih 6 sedmica SH ima 4-5 zlata od farmi(bilo resa za ici po zelji) i 3 poperska zlata(imali ste da birate gdje da idete)
a da niste znali kako i da nema uputstva i to nestima,jer u info o serverima sve stoji i sta i kako,i to na ovom forumu:D
ponavljam ti da art potrosnje nema efekta ako nemas vojsku(znas ti to,ali bolje da ponovim)a minusi zitni se bolje ispravljaju farmom nego artom

eto utusi ja opet,a nerece ti ono najbitnije:
dobra si bila sinoc..mogao je san i duze trajati:love5:
P.S. dobro mijenjas poze..polako se sinhronizujemo
Blago tebi... Ti me vrtis a ja radim...
Pa slusaj ta logika koju koristis po statistikama, ovdje ne pije vode, jer sam ja vidila da savezi sa par igraca osvajaju medalje razno razne... Tako da nema koristenja onoga za ono :D
I ne znam zasto ce savezu 11 regija, s tim sto bi s mojim planom osvojile se bitne regije za krace vrijeme,,, ali ni to ne pije vode (a razloge necu navoditi). E sad koliko je forum posjecen vidis po tome ko BLE-BLE-TA, a ja nisam u vodstvu.Ja sam samo sljedbenik :D.A sto se tice vojske, vojske ima, nemam info gdje i koliko ali ima je cini mi se dosta, po mom promatranju.A isto i regija koja je naseljena drugim alijansama ne ide na 10 000 popa vec na vise od 50% zato sreca pa je ova ovoliko naseljena.
Cekaj jos kuzim igru a i tebe ali da te utjesim i zadrzim (posto vidim ja da tebe travian ne interesuje) pripremi se nocas, sutra ne radim...bit ce to DUGA ZIMSKA NOC hihihiihi

ovlaz
27.11.15, 21:56
Blago tebi... Ti me vrtis a ja radim...
Pa slusaj ta logika koju koristis po statistikama, ovdje ne pije vode, jer sam ja vidila da savezi sa par igraca osvajaju medalje razno razne... Tako da nema koristenja onoga za ono :D
I ne znam zasto ce savezu 11 regija, s tim sto bi s mojim planom osvojile se bitne regije za krace vrijeme,,, ali ni to ne pije vode (a razloge necu navoditi). E sad koliko je forum posjecen vidis po tome ko BLE-BLE-TA, a ja nisam u vodstvu.Ja sam samo sljedbenik :D.A sto se tice vojske, vojske ima, nemam info gdje i koliko ali ima je cini mi se dosta, po mom promatranju.A isto i regija koja je naseljena drugim alijansama ne ide na 10 000 popa vec na vise od 50% zato sreca pa je ova ovoliko naseljena.
Cekaj jos kuzim igru a i tebe ali da te utjesim i zadrzim (posto vidim ja da tebe travian ne interesuje) pripremi se nocas, sutra ne radim...bit ce to DUGA ZIMSKA NOC hihihiihi

ahhhhhhhh seceru
taktika do taktike a nidje nas na mapi
ma netreba ti duso nijedna regija ako si vrela ko ja
jos petak vece a ti bi da ja klikam?
rekoh li da volim mehko podase?
odo se ja malo prodjirati nebil se kakvog zivljaka klepilo...vidis da gorim:D

P.S.a kad se vratim u neka doba...i ako se vratim, ima da te ..ehem ehem,pa sve ispocetka

sani1
27.11.15, 22:21
ahhhhhhhh seceru

P.S.a kad se vratim u neka doba...i ako se vratim, ima da te ..ehem ehem,pa sve ispocetka
Hahahaha
Ma joj ne bi ja nista da ti klikas, ja znam koga bi ja da klikam...
A lijep provod tebi... I sta da ti kazem, tvoja masta moze svasta :)
A vratit ces se, neces se valjda udavati, samo je onda pitanje dal ces se vratiti sam he he he ;)
Travian je zakon ...

Ljubi Brko
28.11.15, 18:04
ahhhhhhhh seceru

Hahahaha
Ma joj ne bi ja nista da ti klikas, ja znam koga bi ja da klikam...
A lijep provod tebi... I sta da ti kazem, tvoja masta moze svasta :)
A vratit ces se, neces se valjda udavati, samo je onda pitanje dal ces se vratiti sam he he he ;)
Travian je zakon ...
hocete li se vas dvoje ikad uzeti?

sto se servera tice, postaje sve zanimljiviji :)

sani1
28.11.15, 18:35

NIKAD mozda ni tad se uzeti necemo.Vidis da je nevjera zesca, a cak sam i madrac Dormeo htjela da mu kupim, da mu bude mekse. (suze).Sad cu mu pobjeci nikad me vise nece naci :)
Tebi zanimljivo, mala kata se dokopao aaa pa RUSISSS :D :D

Ljubi Brko
28.11.15, 20:42
NIKAD mozda ni tad se uzeti necemo.Vidis da je nevjera zesca, a cak sam i madrac Dormeo htjela da mu kupim, da mu bude mekse. (suze).Sad cu mu pobjeci nikad me vise nece naci :)

nisam vas citao, ali vidim da je akcija u toku..

a to sa katama se malo igramo da ne bude dosadno :)

sani1
28.11.15, 21:07
nisam vas citao, ali vidim da je akcija u toku..

a to sa katama se malo igramo da ne bude dosadno :)

Ma kakva akcija, bolje da si citao, znao bi da je sprdnja na nivou.
Akcija je samo kod tebe, ja nemam kata da se igram :D

ovlaz
30.11.15, 21:07
Ma kakva akcija, bolje da si citao, znao bi da je sprdnja na nivou.
Akcija je samo kod tebe, ja nemam kata da se igram :D

dok se ti sprdas mala je dala:)
ja kazem volim mehko a ti se kofrcis
vikend za pozeliti
srecom dual i dualka klikaju ko pravi pa mi se moze:)

ovlaz
30.11.15, 21:09

moj brkane
pa neuzima se auto a da makar krug neprobas
treba vidjeti limariju,motor,jel potreban servis,kakva je spura
a ona neda ni da se klikne:D

ovlaz
30.11.15, 21:11

ti bi pobjegla al noge ti se odsjekla
nego bolje raci koju slatku lutkice
popravi mi dan
naporan vikend mi bio,a sam se vratio;)

sani1
30.11.15, 21:25
popravi mi dan

Sta je perverzijo moja, najarcas se ovdje pa onda ides okolo trazis.E ne moze.
Ne volim te vise. :P

ovlaz
30.11.15, 21:37
Sta je perverzijo moja, najarcas se ovdje pa onda ides okolo trazis.E ne moze.
Ne volim te vise. :P

da nisam trazio nebi ni dobio
nek je meni bilo toplo
a ti lozis a negrijes
nesto nije uredu sa tim dormeom u tebe
ti bi meni divljaka podvalila

sani1
30.11.15, 21:37
popravi mi dan

I jos ces se dugo, dugo sam vracat :P
Ko ced te takvog, da mi je samo znati :D :D
I nisi morao zbog mene otvarati novi profil, budi pravi posto vidim da nisi neiskusan u travianu i javi se sa svog pravog profila, do tada zeza..j nekog drugog ili se uozbilji.

sani1
30.11.15, 21:39
da nisam trazio nebi ni dobio
nek je meni bilo toplo
a ti lozis a negrijes
nesto nije uredu sa tim dormeom u tebe
ti bi meni divljaka podvalila

Ja ne lozim, vec si ti ljubomoru naku ovdje profurao, pa sta da ti radim, nego na glupost sa gluposcu odgovorim :D A grijem li ili ne grijem... Eh da ti je znati ...

ovlaz
30.11.15, 21:44
I jos ces se dugo, dugo sam vracat :P
Ko ced te takvog, da mi je samo znati :D :D

zacudila bi se ti
danaske ti mlade lete u cvrst zagrljaj,a biti SEVE jos je popularno u ruralnim krajevima

a sta je to na mapi?
jel te diro?
nemoj da te u minus zavedem

grijes ti ,grijes
ha negrijes gdje treba
jer da grijes nebi klikala uprazno vec bi samnom zaklikala;)

sani1
30.11.15, 21:47
zacudila bi se ti
danaske ti mlade lete u cvrst zagrljaj,a biti SEVE jos je popularno u ruralnim krajevima

a sta je to na mapi?
jel te diro?
nemoj da te u minus zavedem

grijes ti ,grijes
ha negrijes gdje treba
jer da grijes nebi klikala uprazno vec bi samnom zaklikala;)

Nista vise mene ne cudi. Neko diro neko nije a ti me samo u crnjaka mozes uvaliti.Jest da volim crnu boju, ali samo donjeg vesa... :D :D :D

ovlaz
30.11.15, 21:50
Nista vise mene ne cudi. Neko diro neko nije a ti me samo u crnjaka mozes uvaliti.Jest da volim crnu boju, ali samo donjeg vesa... :D :D :D

al plavka si u naturi?
jel to hoces da kazes?
to je dost
ko jos gleda ves
ves ili se cuje ili necuje
boja je nebitna

nema crnjaka..samo minus..jel 50k dosta?
nemoj da ko dira samo

sani1
30.11.15, 21:53
al plavka si u naturi?
jel to hoces da kazes?
to je dost
ko jos gleda ves
ves ili se cuje ili necuje
boja je nebitna

nema crnjaka..samo minus..jel 50k dosta?
nemoj da ko dira samo

Pa sta da ti kazem, ja ti ponudila dugu zimsku noc ti pobjegao, sad ko diro, ko nije, ko saputao, ko nije...
Imam i ja sitera ;)

ovlaz
30.11.15, 21:58
Pa sta da ti kazem, ja ti ponudila dugu zimsku noc ti pobjegao, sad ko diro, ko nije, ko saputao, ko nije...
Imam i ja sitera ;)

imam i ja siterku
al tu je belaj jer je gej
vidis da po forumu zadovoljavam nagone:D
a da vas uvezem?

sani1
30.11.15, 22:03
imam i ja siterku
al tu je belaj jer je gej
vidis da po forumu zadovoljavam nagone:D
a da vas uvezem?
Pa to da ovdje zadovoljavas nagone vidim, ali isto vidim i da si kukavica.Zato fino se vrati iscitaj moje postove jer ima nekih nadopuna, pa razmisli pa cemo mozda opet nekad se zezat...
Laku noc odoh ja saputati ;) A ti trazi svoj vikend na drugom mjestu.

ovlaz
30.11.15, 22:07
Pa to da ovdje zadovoljavas nagone vidim, ali isto vidim i da si kukavica.Zato fino se vrati iscitaj moje postove jer ima nekih nadopuna, pa razmisli pa cemo mozda opet nekad se zezat...
Laku noc odoh ja saputati ;) A ti trazi svoj vikend na drugom mjestu.

cuj kukavica
ja kukavica?
pa ja te jedini starto na citavom forumu i ti meni kukavica?
pa ti kao da igras na hr a ne na ba
iscitacu te polako..onako slasno i mastovito pa se cujemo opet
a ti ako imas napad,ti samo zaisci deff naglas
nace se vec neki kabadahija da ti ga uvali(deff):D

sani1
30.11.15, 22:11
cuj kukavica
ja kukavica?
pa ja te jedini starto na citavom forumu i ti meni kukavica?
pa ti kao da igras na hr a ne na ba
iscitacu te polako..onako slasno i mastovito pa se cujemo opet
a ti ako imas napad,ti samo zaisci deff naglas
nace se vec neki kabadahija da ti ga uvali(deff):D

Zafrkan ti start bjezanje u drugi krevet :D :D :D Ma daj nemoj da me zafrkavas hihihi
Sutra primam od 7:30 potrudi se, nemoj da te sanjam...

ovlaz
30.11.15, 22:19
Zafrkan ti start bjezanje u drugi krevet :D :D :D Ma daj nemoj da me zafrkavas hihihi
Sutra primam od 7:30 potrudi se, nemoj da te sanjam...

zaboravio sifre i nick..davno je to bilo 08 ili 09
zato novi profil
nemam ja nista o tebi ni dobro ni lose,osim ako nisi Sanela,Azemina ili Nermana
e tad bi i kate posudio:D

naspavaj se ti pa mi friska dodji
sva u crnom vesu;)

sani1
30.11.15, 22:23
zaboravio sifre i nick..davno je to bilo 08 ili 09
zato novi profil
nemam ja nista o tebi ni dobro ni lose,osim ako nisi Sanela,Azemina ili Nermana
e tad bi i kate posudio:D

naspavaj se ti pa mi friska dodji
sva u crnom vesu;)

Sta si ti neuspjesno izlijecen... Cuj 08 i 09 i sad pao s neba i odmah mene startovao.
Pozajmljuj kate:Sanela je.Da cujem sta to imas protiv.

ovlaz
30.11.15, 22:30
Sta si ti neuspjesno izlijecen... Cuj 08 i 09 i sad pao s neba i odmah mene startovao.
Pozajmljuj kate:Sanela je.Da cujem sta to imas protiv.

pa starto tebe
ti se jedina nudis
da ima druga vec bi je obrlatio
ovo i igram radi zenki
nek se lijeci ko hoce,a ti pacenici igraju brze
ja te mezim citav spori i opet mi malo:D
al te mezim sa uzitkom i necu te omalovazavati
ti zenka ja muzijak
ja tarzan a ti dzejn:D
lazes da si Sanela
reci mjesto rodjenja i kad si se udala pa cu znati

sani1
30.11.15, 22:40
pa starto tebe
ti se jedina nudis
da ima druga vec bi je obrlatio
ovo i igram radi zenki
nek se lijeci ko hoce,a ti pacenici igraju brze
ja te mezim citav spori i opet mi malo:D
al te mezim sa uzitkom i necu te omalovazavati
ti zenka ja muzijak
ja tarzan a ti dzejn:D
lazes da si Sanela
reci mjesto rodjenja i kad si se udala pa cu znati

Ajde ne baljezgaj i ne lazi sam sebe.Imas tako dobre vikende a ovo igras zbog zenki... To ko god kaze evo mu ja kazem da laze...
Ima zena u savezu i to znas... A nemozes mene meziti, to znas veoma dobro...Ma nisam se ja ponudila, ja ti se jedina smilovala. Vidim places, pa mi zao ... Da te bar malo utjesim, sta cu...I sad neznam sta mislis od 08 pa do sada nigdje zenke... Joj, joj nemoj vise... da mi budis sazaljenje... ije to pravi osjecaj koji trebas :P

ovlaz
30.11.15, 22:47
Ajde ne baljezgaj i ne lazi sam sebe.Imas tako dobre vikende a ovo igras zbog zenki... To ko god kaze evo mu ja kazem da laze...
Ima zena u savezu i to znas... A nemozes mene meziti, to znas veoma dobro...Ma nisam se ja ponudila, ja ti se jedina smilovala. Vidim places, pa mi zao ... Da te bar malo utjesim, sta cu...I sad neznam sta mislis od 08 pa do sada nigdje zenke... Joj, joj nemoj vise... da mi budis sazaljenje... ije to pravi osjecaj koji trebas :P

provalila si me i postidila
evo placem
nemoj vise
nemoooooj
samo me primi!!!

hej seceru,ako ti je ofirno da pricas o sexu ,mozemo se uvijek vratiti na temu koja je stanje na serveru
a na serveru nista novo
sex i perverzija bez granica:D

sani1
30.11.15, 22:51
provalila si me i postidila
evo placem
nemoj vise
nemoooooj
samo me primi!!!

hej seceru,ako ti je ofirno da pricas o sexu ,mozemo se uvijek vratiti na temu koja je stanje na serveru
a na serveru nista novo
sex i perverzija bez granica:D
Tako je:nanosis mi bol osta ti je to :D
Nemoj plakat.Neda ja tebeeee...
Ma bezvezni server, totalno, uostalom kao i svaki spori, uostalom kao i speed sto je postao.nema se ni tu sta pametno reci.
Nego dodji, dodji :D

ovlaz
30.11.15, 23:03
Tako je:nanosis mi bol osta ti je to :D
Nemoj plakat.Neda ja tebeeee...
Ma bezvezni server, totalno, uostalom kao i svaki spori, uostalom kao i speed sto je postao.nema se ni tu sta pametno reci.
Nego dodji, dodji :D

da igras ovo koliko i ja znala bi da je speed odron,a da je prava igra i zabava u sporacu
nije server bezvezni nego ljudi neigraju
veci je cejf izbaciti milju deffa na sporom nego na brzom
a brzi brzo i odbrze pa se vrate u spore i glume pemzije
evo ih koliko ti je volja

sve mi suze na oci
povrijedila si me
ovo moze oprati samo 1000 poljubaca
smrc

sani1
30.11.15, 23:12
da igras ovo koliko i ja znala bi da je speed odron,a da je prava igra i zabava u sporacu
nije server bezvezni nego ljudi neigraju
veci je cejf izbaciti milju deffa na sporom nego na brzom
a brzi brzo i odbrze pa se vrate u spore i glume pemzije
evo ih koliko ti je volja

sve mi suze na oci
povrijedila si me
ovo moze oprati samo 1000 poljubaca
smrc

Ma je ali da je pravi sporac, tu ne sporim nista... Sto se mene licno tice, nisam bila spremna za ovu brzinu, ni ovu verziju...
Izvini dusho, izvini nisam te htjela povrjediti.Mozda sam ja pregruba za tebe :)
Nema hiljadu ali ima ona stara dobra:
310 poljubaca vrelih,
prosut cu po licu tvom
jos toliko sakrivenih zelja,
probudit ces u srcu mom.
Uh majku mu znam biti i fina :D :D :D

ovlaz
30.11.15, 23:24
Ma je ali da je pravi sporac, tu ne sporim nista... Sto se mene licno tice, nisam bila spremna za ovu brzinu, ni ovu verziju...
Izvini dusho, izvini nisam te htjela povrjediti.Mozda sam ja pregruba za tebe :)
Nema hiljadu ali ima ona stara dobra:
310 poljubaca vrelih,
prosut cu po licu tvom
jos toliko sakrivenih zelja,
probudit ces u srcu mom.
Uh majku mu znam biti i fina :D :D :D

pa ovo je verzija upola speed
imas obuku i brzinu bez arta+ artove koje pozelis(koje osvojis:D)

e to mi radi
ima da ovaj forum bude posjeceniji od speeda
a brko ce po 2 puta citati sta se pise:D:D

sani1
30.11.15, 23:27
pa ovo je verzija upola speed
imas obuku i brzinu bez arta+ artove koje pozelis(koje osvojis:D)

e to mi radi
ima da ovaj forum bude posjeceniji od speeda
a brko ce po 2 puta citati sta se pise:D:D
Hahaha oplakah.
Uhh prizvala sam duhove, moram bjegat, covjek mi se pojavio, a i dug je server...

sani1
02.12.15, 15:59
Ja tisine...

Dala majka sinove da odu u ratove
ali tebe ne bi dala ja
izda covjek Boga svog, izda zena muza svog
al ja tebe ne bi nikada

Zali majka suzama plodove na njivama
a ja zalih puste drumove
svako ide domu svom, a ja prema srcu tvom
jer ja samo tamo stanujem

ovlaz
02.12.15, 21:53
Ja tisine...

Dala majka sinove da odu u ratove
ali tebe ne bi dala ja
izda covjek Boga svog, izda zena muza svog
al ja tebe ne bi nikada

Zali majka suzama plodove na njivama
a ja zalih puste drumove
svako ide domu svom, a ja prema srcu tvom
jer ja samo tamo stanujem

Uzo sam devize
i pravac prema jugu
da kupim za sebe
jednu zenu drugu

Sanela,Sanela....

https://www.youtube.com/watch?v=tW4o0XM9tYs

djes Hanko,nisam te prepozno

sani1
02.12.15, 22:07
Uzo sam devize
i pravac prema jugu
da kupim za sebe
jednu zenu drugu

Sanela,Sanela....

https://www.youtube.com/watch?v=tW4o0XM9tYs

djes Hanko,nisam te prepozno

Ma ko se to meni pronasao :) u stihu :D
Kao da je prvi puta
ljubis me u mraku
jos me volis kao nekad
osjecam u zraku

Tvoje usne ljubilice
ljepe se za moje lice
dok mi jedes trepavice
ja ti pricam besmislice...

https://www.youtube.com/watch?v=y3aq5kw_Jm8
Kakva Hanka, ciganka.ba :D

ovlaz
02.12.15, 22:15
Ma ko se to meni pronasao :) u stihu :D
Kao da je prvi puta
ljubis me u mraku
jos me volis kao nekad
osjecam u zraku

Tvoje usne ljubilice
ljepe se za moje lice
dok mi jedes trepavice
ja ti pricam besmislice...

https://www.youtube.com/watch?v=y3aq5kw_Jm8
Kakva Hanka, ciganka.ba :D

...ubila te salmonela:D

dje si ti?
dodje ti coek i tebe ni na mapi
mora da te dobro provrtio

a ja ovde ni na nebu ni na zemlji
hocemol se loma?

sani1
02.12.15, 22:18
...ubila te salmonela:D

dje si ti?
dodje ti coek i tebe ni na mapi
mora da te dobro provrtio

a ja ovde ni na nebu ni na zemlji
hocemol se loma?

Pred svima?
https://www.youtube.com/watch?v=aA2YB-CWZek
Nemoj salmonelu, daj nesto otmjenije, srcani od keksa :D

ovlaz
02.12.15, 22:24
Pred svima?
https://www.youtube.com/watch?v=aA2YB-CWZek
Nemoj salmonelu, daj nesto otmjenije, srcani od keksa :D

pred svima:)
znas onaj Mujo i Fata na pustom ostrvu i spase ih nakon 20 god.
pitaju Muju"jesil bolan Fatu koji put?ha dobra Fata,a 20 god.vremena"
kaze Mujo"ma nisam bolan,je bes takav sex kad se namas kome pofaliti"
:D:D:D

sani1
02.12.15, 22:29
pred svima:)
znas onaj Mujo i Fata na pustom ostrvu i spase ih nakon 20 god.
pitaju Muju"jesil bolan Fatu koji put?ha dobra Fata,a 20 god.vremena"
kaze Mujo"ma nisam bolan,je bes takav sex kad se namas kome pofaliti"
:D:D:D
Ahahahahhahahah da,da :)
Ma ne smijem moram strazariti...Muz ima poseban art FORUMA i iz njeg izadje neka buba.I buba trci, trci i prodje sve postove i sve boxove i namirise gdje sam ja pisala i javi mu.
E onda ti dodje u mene me coek i kaze pisala si! TO i TO.
A kazem ja, vala i lazes.NISAM.
Kaze on kako nisi buba mi javila citala.
Pitam ja:Jes ti mene vidio?
I ne moze me ubjediti, jer me nije vidio.
Zato cemo brzinski, moram ja bjezat, pa se vracat, da me ne zatekne.
;)
Ih ne bi ja pred svima, svasta ispadne iz ove kutije :D
A ti vreo, necu se moci iskontrolisati :D

ovlaz
02.12.15, 22:46
Ahahahahhahahah da,da :)
Ma ne smijem moram strazariti...Muz ima poseban art FORUMA i iz njeg izadje neka buba.I buba trci, trci i prodje sve postove i sve boxove i namirise gdje sam ja pisala i javi mu.
E onda ti dodje u mene me coek i kaze pisala si! TO i TO.
A kazem ja, vala i lazes.NISAM.
Kaze on kako nisi buba mi javila citala.
Pitam ja:Jes ti mene vidio?
I ne moze me ubjediti, jer me nije vidio.
Zato cemo brzinski, moram ja bjezat, pa se vracat, da me ne zatekne.
;)
Ih ne bi ja pred svima, svasta ispadne iz ove kutije :D
A ti vreo, necu se moci iskontrolisati :D

poselami coeka i reci mu da nebrine
koristim zastitu:D
sto si se udavala ako nesmijes ni na forum??
cudi me kako ti da da igras
apropo igra
ima li sta od vas?
ista?

sani1
02.12.15, 22:49
poselami coeka i reci mu da nebrine
koristim zastitu:D
sto si se udavala ako nesmijes ni na forum??
cudi me kako ti da da igras
apropo igra
ima li sta od vas?
ista?

Ihihihihihihiih od bube nema zastite.
Vidis da smijem na forum, al kazem ti da ne smijem javno.
A ko ti ne znas za igru.
Iznesi report.

ovlaz
02.12.15, 22:58
Ihihihihihihiih od bube nema zastite.
Vidis da smijem na forum, al kazem ti da ne smijem javno.
A ko ti ne znas za igru.
Iznesi report.

buba ko buba
kad je bilo bubama vjerovati
mozes javno pa makar te coek vlaznu nasao da klikas

gledam ja igru i vidim sta vidim
a vidim da se gase neki pa kontam da nije zora i da nije odsjala

a ja raporte neiznosim javno
znas...ima jedna buba...:D

znas koje je najgora kletva u travianu?

sani1
02.12.15, 23:04
buba ko buba
kad je bilo bubama vjerovati
mozes javno pa makar te coek vlaznu nasao da klikas

gledam ja igru i vidim sta vidim
a vidim da se gase neki pa kontam da nije zora i da nije odsjala

a ja raporte neiznosim javno
znas...ima jedna buba...:D

znas koje je najgora kletva u travianu?

Ma nije coek sa mnom, zato sam ti pricu i ispricala :)
Coek samo dodje na forum i pusti bubu :D
A sto se igre tice sto mene onda navodis da pricam, jel nema jedna buba, ima mravinjak :)
Ne znam za kletve, daj reci, mozda me ko i prokleo a ja ne znam :D

ovlaz
02.12.15, 23:10
Ma nije coek sa mnom, zato sam ti pricu i ispricala :)
Coek samo dodje na forum i pusti bubu :D
A sto se igre tice sto mene onda navodis da pricam, jel nema jedna buba, ima mravinjak :)
Ne znam za kletve, daj reci, mozda me ko i prokleo a ja ne znam :D

kletva ide
dobogda ti se neprijatelj pogasio pa nemo protiv koga igrati
tako sam ja 09 prokleo .ba i sve se to vraca
dzaba i dzemile i kasike tu nista nepomaze
eno ti bax za pokaz
i oni sto bi igrali vise nece jer nemaju protiv koga:D
ostala ova 19 i ja i ti
ko ce koga ugasiti?
ja tebe il ti mene
ja volim kad sam gornji a ti?

sani1
02.12.15, 23:16
kletva ide
dobogda ti se neprijatelj pogasio pa nemo protiv koga igrati
tako sam ja 09 prokleo .ba i sve se to vraca
dzaba i dzemile i kasike tu nista nepomaze
eno ti bax za pokaz
i oni sto bi igrali vise nece jer nemaju protiv koga:D
ostala ova 19 i ja i ti
ko ce koga ugasiti?
ja tebe il ti mene
ja volim kad sam gornji a ti?
Eh dobro je nije me kletva stigla :)
Ma jasi svi smo nasi. :D
I ja volim da on bude gornji :P
A mozda si i ti on.
Ima on artova jadna ja, i skrivalice i lagalice i bube mozda je kakav novi dobio a da ne znam :D

ovlaz
02.12.15, 23:24
Eh dobro je nije me kletva stigla :)
Ma jasi svi smo nasi. :D
I ja volim da on bude gornji :P
A mozda si i ti on.
Ima on artova jadna ja, i skrivalice i lagalice i bube mozda je kakav novi dobio a da ne znam :D

buba je tvoj art:P
a ja nijedan nekoristim
sramota me opozicije:D
da mi je tvoja potrošnja to bi bila premija

zar je jahanje tvoja sifra
skim i kojim li si ti igrala da mi je znat
sve go olos i propalitet

lutkiceeeee
daj me malo podgrij kad nema ko drugi

sani1
02.12.15, 23:29
buba je tvoj art:P
a ja nijedan nekoristim
sramota me opozicije:D
da mi je tvoja potrošnja to bi bila premija

zar je jahanje tvoja sifra
skim i kojim li si ti igrala da mi je znat
sve go olos i propalitet

lutkiceeeee
daj me malo podgrij kad nema ko drugi

Ma ne bi to priustila nikom drugom:)
KING is KING.
Ma kakvo igranje, to su duali, nidje veze nema.
Ako kazem coek ne znaci da je muz. ;)
A sta da ti kazem kad sve znas...

ovlaz
02.12.15, 23:34
Ma ne bi to priustila nikom drugom:)
KING is KING.
Ma kakvo igranje, to su duali, nidje veze nema.
Ako kazem coek ne znaci da je muz. ;)
A sta da ti kazem kad sve znas...

pa sta se stidis ako je samo zagondzija
daj da i stari dripac omrsi brke
ja barem trazim posteno
a ovi mulci se stide

sani1
02.12.15, 23:40
pa sta se stidis ako je samo zagondzija
daj da i stari dripac omrsi brke
ja barem trazim posteno
a ovi mulci se stide

Hahahah, cuj stide? Ti to imas neke informacije koje ja ne znam :P
Po cemu mislis da se ovdje treba traziti, ako me sjecanje ne vara, ti rece da se ja nudim...

ovlaz
02.12.15, 23:45
Hahahah, cuj stide? Ti to imas neke informacije koje ja ne znam :P
Po cemu mislis da se ovdje treba traziti, ako me sjecanje ne vara, ti rece da se ja nudim...

info je da si pozeljna
odk te nestartaju mora da se stide
a ja nemam tih mahana
u RL ja sam ti kao teut u igrici
izvadim batinu i lupam sta stignem
a ti izgleda pravi gal
postavis zamke i nadas se heroju

nudis se ti ali si stavila katanac oko donjeg vesa
pravi def
mamis a filujes

sani1
02.12.15, 23:50
info je da si pozeljna
odk te nestartaju mora da se stide
a ja nemam tih mahana
u RL ja sam ti kao teut u igrici
izvadim batinu i lupam sta stignem
a ti izgleda pravi gal
postavis zamke i nadas se heroju

nudis se ti ali si stavila katanac oko donjeg vesa
pravi def
mamis a filujes

Hahaha ne izvlaci iz ove kutije, ona ne zna to tako lijepo, pa sve kao u stihovima, lupit cu nesto, atomska ce pasti na ovaj forum :D
Nego vidim ja problem kod tog teuta: SKACE A NE UMACE :D
Pa sta da ti kazem dok se drzis ovog foruma potrajat ce to :D :D
Heroj ima al se on ne nada meni :)
Malo malo pa pokoji upadne u zamku.
Neki se ubije, a neki ostane u zamkama.
E sad ako je pravi travian igrac nema heroju nikud dok ne dodje po njeg :)
A mozda ce se nekad naci i neki da ga sama oslobodim.Za sada :NE .

ovlaz
02.12.15, 23:56
Hahaha ne izvlaci iz ove kutije, ona ne zna to tako lijepo, pa sve kao u stihovima, lupit cu nesto, atomska ce pasti na ovaj forum :D
Nego vidim ja problem kod tog teuta: SKACE A NE UMACE :D
Pa sta da ti kazem dok se drzis ovog foruma potrajat ce to :D :D
Heroj ima al se on ne nada meni :)
Malo malo pa pokoji upadne u zamku.
Neki se ubije, a neki ostane u zamkama.
E sad ako je pravi travian igrac nema heroju nikud dok ne dodje po njeg :)
A mozda ce se nekad naci i neki da ga sama oslobodim.Za sada :NE .

e to SKACE A NE UMACE
drz ga da nepoleti

nego seceru imas li ti godina za ovaj muhabet?
nemoj da mi SIPA pokuca na vrata
da kazu mladja maloljetnica
koliko? tlinaest :bup:

sani1
03.12.15, 00:02
e to SKACE A NE UMACE
drz ga da nepoleti

nego seceru imas li ti godina za ovaj muhabet?
nemoj da mi SIPA pokuca na vrata
da kazu mladja maloljetnica
koliko? tlinaest :bup:

Muhabet.Ne bih ti to znala odgovoriti.
Ja pisem o herojima. I o batinama, idu okolo a resa nema.
Sreco ko tebe nasekirao?

ovlaz
03.12.15, 00:06
Muhabet.Ne bih ti to znala odgovoriti.
Ja pisem o herojima. I o batinama, idu okolo a resa nema.
Sreco ko tebe nasekirao?

muhabet
bosanski jezik
sta glumis? okle si kad neznas sta znaci"da promuhabetimo koju"
ti o batinama bez resa ,a ja o batini bez mesa
jadan sam ti majko
ni ove zenke nisu sta su bile:(

sani1
03.12.15, 00:10
muhabet
bosanski jezik
sta glumis? okle si kad neznas sta znaci"da promuhabetimo koju"
ti o batinama bez resa ,a ja o batini bez mesa
jadan sam ti majko
ni ove zenke nisu sta su bile:(

Nisam tu nikad cula rijec.Znam za prohaberiti.
Tlinaest i po :)
Nego sta cemo ti i ja sa ovim ba19?

ovlaz
03.12.15, 00:15
Nisam tu nikad cula rijec.Znam za prohaberiti.
Tlinaest i po :)
Nego sta cemo ti i ja sa ovim ba19?

haber i muhabet nemaju veze
vidim dakle da si oko tlinaest
znaci nista sex,samo tlavian:)
pa nista 19 iglamo se malkice pa se fejkamo i sitamo i utom ce klaaaj
mozda neko nekog jos izmasakrira,ali nebi o tom pred maloljetnicama:P

sani1
03.12.15, 00:17
haber i muhabet nemaju veze
vidim dakle da si oko tlinaest
znaci nista sex,samo tlavian:)
pa nista 19 iglamo se malkice pa se fejkamo i sitamo i utom ce klaaaj
mozda neko nekog jos izmasakrira,ali nebi o tom pred maloljetnicama:P

A mogli bi malo i spavat.Samo kako :P

ovlaz
03.12.15, 00:19
A mogli bi malo i spavat.Samo kako :P

mogli bi
sad te nesmijem ni zvat da mi se pridruzis
mogla bi me skatat dok spavam

sani1
03.12.15, 00:22
mogli bi
sad te nesmijem ni zvat da mi se pridruzis
mogla bi me skatat dok spavam

Ne boj se... Skatat cu te kad tad :) A bilo bi pozeljnije dok si budan :D :D :D
Laku noc.
Lijepo spavaj, mene sanjaj !

ovlaz
03.12.15, 00:26
Ne boj se... Skatat cu te kad tad :) A bilo bi pozeljnije dok si budan :D :D :D
Laku noc.
Lijepo spavaj, mene sanjaj !

"...budan ili u snu
batina je tu
netrebalo zlu"

make my night
i'll be back

shrek
03.12.15, 18:08
Ništa ovdje pametno osim threesome :D

sani1
03.12.15, 20:34
"...budan ili u snu
batina je tu
netrebalo zlu"

make my night
i'll be back

Jel ti vidis ovih voajera, ako nista a ono ce bar viriti.
Vidis ti u kakve ti mene vatre stavljas i koliko li si samo sretan :P

ovlaz
03.12.15, 23:18
Jel ti vidis ovih voajera, ako nista a ono ce bar viriti.
Vidis ti u kakve ti mene vatre stavljas i koliko li si samo sretan :P

nisam ja sretan
to je znanje>:D
a voajer nek povede mladu pa nek se pridruzi
nemam nista protiv

ha sam je na serveru
sve mu muska raja
mora da je mlada nogu dala

jel istina to shrek?

sani1
03.12.15, 23:35
nisam ja sretan
to je znanje>:D
a voajer nek povede mladu pa nek se pridruzi
nemam nista protiv

ha sam je na serveru
sve mu muska raja
mora da je mlada nogu dala

jel istina to shrek?

Vidi ti za koliko on mene iskljuci! Valjda se i mene nesto pita.
A izgleda briga Shreka za mladom dok jos ima traviana :D
Noga i tebi.Ajd zdravo i tebi nevjernice :P

ovlaz
03.12.15, 23:37
Vidi ti za koliko on mene iskljuci! Valjda se i mene nesto pita.
A izgleda briga Shreka za mladom dok jos ima traviana :D
Noga i tebi.Ajd zdravo i tebi nevjernice :P

cuj to
ti bi da se kofrcis
mislis naci nekog ovakvog kao ja?
pa to ni sanjati nebi uspjela

sani1
03.12.15, 23:42
cuj to
ti bi da se kofrcis
mislis naci nekog ovakvog kao ja?
pa to ni sanjati nebi uspjela

A po cemu si ti to poseban?Prodao si me za sekundu...
A ti probaj vaku naci... Ja takvog nikad u zivotu netrebam.

ovlaz
03.12.15, 23:46
A po cemu si ti to poseban?Prodao si me za sekundu...
A ti probaj vaku naci... Ja takvog nikad u zivotu netrebam.

to seceru
znam ja da ti vrijedis
nebi te ja ni starto da je drugacije:love5:

kad te to prodah,eto tebe ti?
red je pozvat drustvo da se pridruzi
a to sto je on solo sta mu ja mogu
ti mu daj nogu
ipak je on u savezu samnom

sani1
03.12.15, 23:53
to seceru
znam ja da ti vrijedis
nebi te ja ni starto da je drugacije:love5:

kad te to prodah,eto tebe ti?
red je pozvat drustvo da se pridruzi
a to sto je on solo sta mu ja mogu
ti mu daj nogu
ipak je on u savezu samnom

Pa ja da hocu nekom da dajem nogu, onda bi rado prihvatila tvoju ponudu da ti uzmem dualku.
A ti ako si imalo pametan, znat ces sta ti pisem...
A haj onda u savez pa pisi s njim :D Imate skype, IGM i slicno.

ovlaz
03.12.15, 23:55
Pa ja da hocu nekom da dajem nogu, onda bi rado prihvatila tvoju ponudu da ti uzmem dualku.
A ti ako si imalo pametan, znat ces sta ti pisem...
A haj onda u savez pa pisi s njim :D Imate skype, IGM i slicno.

jesi ljuta
neznas se zezati
nevolis siriti poglede ovako javno?
cak ni da tvoja nije zadnja?

sani1
03.12.15, 23:59
jesi ljuta
neznas se zezati
nevolis siriti poglede ovako javno?
cak ni da tvoja nije zadnja?

Koja prva, koja zadnja, koje gluposti.
Pocinjes mi liciti na neke kompleksase.
Pisem dok mi se pise.
A da se ne znam zezati, odavno se vec nebi javljala ovdje...

ovlaz
04.12.15, 00:04
Koja prva, koja zadnja, koje gluposti.
Pocinjes mi liciti na neke kompleksase.
Pisem dok mi se pise.
A da se ne znam zezati, odavno se vec nebi javljala ovdje...

seceru
izgleda si nesto dobro zabrljala kad se na meni istresas
daj jos
moze ovaj puno podnijeti
makar ce mi tvoj coek biti zahvalan sto se nanjega neistresas

sani1
04.12.15, 00:07
seceru
izgleda si nesto dobro zabrljala kad se na meni istresas
daj jos
moze ovaj puno podnijeti
makar ce mi tvoj coek biti zahvalan sto se nanjega neistresas

Ne vec ti kao Tarzan ima da branis mene kao Dzejn :D
i iako ti je prijatelj u pitanju sve velikim slovima ima da pises NE PRIMICI SE :P
Kani se ti mog coeka, ni ja tvoje zene ne diram.
Ne istresam se uopste, tebi se samo cini.

ovlaz
04.12.15, 00:10
Ne vec ti kao Tarzan ima da branis mene kao Dzejn :D
i iako ti je prijatelj u pitanju sve velikim slovima ima da pises NE PRIMICI SE :P
Kani se ti mog coeka, ni ja tvoje zene ne diram.
Ne istresam se uopste, tebi se samo cini.

ko mi je prijatelj?
shrek?
nikad cuo ljepoto
evo ga pitaj IGM
evo mene mi

zezanje i ti vrisnes a ja pojma nemam ocemu je rijec

loziona mala a ti zagrizla
opusti se i uzivaj

sani1
04.12.15, 00:12
ko mi je prijatelj?
shrek?
nikad cuo ljepoto
evo ga pitaj IGM
evo mene mi

zezanje i ti vrisnes a ja pojma nemam ocemu je rijec

loziona mala a ti zagrizla
opusti se i uzivaj

Eto sada ja mutava.Pa znam brate.
I can feel you.
Ti si zagrizao ne ja ;)

ovlaz
04.12.15, 00:14
Eto sada ja mutava.Pa znam brate.
I can feel you.
Ti si zagrizao ne ja ;)

eto ja sam zagrizao ako ti je lakse
a sad mi sve reci:D

sani1
04.12.15, 00:20
eto ja sam zagrizao ako ti je lakse
a sad mi sve reci:D

Pa Shrek je stari TATOO-vac.Imao je nekada damu neku, al se ne mogu sjetiti nik-a.Ako je to stari igrac mislim pod tim nikom.
Ostarilo se sa 13 i po.
I iskreno ne zelim ovdje kompleksasa.Neka cute kao i do sada, ako se ne znaju zezat.
A da ti kazem sve :D
Ma najvise na svijetu.Nedam nikome :P

ovlaz
04.12.15, 00:28
Pa Shrek je stari TATOO-vac.Imao je nekada damu neku, al se ne mogu sjetiti nik-a.Ako je to stari igrac mislim pod tim nikom.
Ostarilo se sa 13 i po.
I iskreno ne zelim ovdje kompleksasa.Neka cute kao i do sada, ako se ne znaju zezat.
A da ti kazem sve :D
Ma najvise na svijetu.Nedam nikome :P

na fionu mislis?
dobar igrac
igrali su dugo
ha sta znam kad nista neznam:D
opet neznamo se mi
ja se sjecam TaTOviranih UGRuvanih isPRCanih BeZoBraznih SKatanih dok su bili u povojima
dobre farme bile dok se nisu naucili braniti:D

a pusti ih neka pricaju
nemoj im odmah krv piti
pomislice da nisu dobrodosli pa ce se pogasiti odreda
nemoj da me moja kletva stigne:D

sani1
04.12.15, 00:36
na fionu mislis?
dobar igrac
igrali su dugo
ha sta znam kad nista neznam:D
opet neznamo se mi
ja se sjecam TaTOviranih UGRuvanih isPRCanih BeZoBraznih SKatanih dok su bili u povojima
dobre farme bile dok se nisu naucili braniti:D

a pusti ih neka pricaju
nemoj im odmah krv piti
pomislice da nisu dobrodosli pa ce se pogasiti odreda
nemoj da me moja kletva stigne:D

Ma ne mogu ja njima krv piti dok god def igram.
Strah me napuhat ce se ko zabe, pa ce puknuti. :D
A jos me ti nebranis... :D
A ti koliko se toga sjecas, ja koliko god godina imam sam za tebe mladja maloljetnica :D
Zaspala sam zzzzzz

ovlaz
04.12.15, 00:40
Ma ne mogu ja njima krv piti dok god def igram.
Strah me napuhat ce se ko zabe, pa ce puknuti. :D
A jos me ti nebranis... :D
A ti koliko se toga sjecas, ja koliko god godina imam sam za tebe mladja maloljetnica :D
Zaspala sam zzzzzz

kolki ti je?def?
ako fali da doturim
nemoj da mi te diraju mimo mene

sve mi nesto kroz maglu slike iz davnina:D
zato sam se i zabrinuo za uzrast
ha mogla bi imat tlinaest
i po:D
a u tom uzrastu ti jest vrijeme za spavanja:P

sani1
04.12.15, 00:49
kolki ti je?def?
ako fali da doturim
nemoj da mi te diraju mimo mene

sve mi nesto kroz maglu slike iz davnina:D
zato sam se i zabrinuo za uzrast
ha mogla bi imat tlinaest
i po:D
a u tom uzrastu ti jest vrijeme za spavanja:P

Ma da umjesto da me pita smije li curica sama spavat, on meni odmah u krevet :D :D
I jos kaze ja nadrndana...
Odoh da ti zelju ispunim. LN

ovlaz
04.12.15, 00:54
Ma da umjesto da me pita smije li curica sama spavat, on meni odmah u krevet :D :D
I jos kaze ja nadrndana...
Odoh da ti zelju ispunim. LN

pa ti se odmah ljutis cim spomenem nekog
nemoj coeka
nemoj duala
nemoj na forum

zabrinjavas me kako si posesivna

a u krevet odmah
nisam ja rekao da necu doci;)
ha sta znam kad nista neznam
noc seceru

ovlaz
04.12.15, 01:28
pa ti se odmah ljutis cim spomenem nekog
nemoj coeka
nemoj duala
nemoj na forum

zabrinjavas me kako si posesivna

a u krevet odmah
nisam ja rekao da necu doci;)
ha sta znam kad nista neznam
noc seceru

pa ti stvarno ode spavati
jadna mi majka
sta ucini pa je otjera
kako cu sad do 3 sam klikati?
a ja misla mlada jaka jedra u snazi a ono mucak
ha sam pao sam se ubio:(

sani1
04.12.15, 07:43
pa ti stvarno ode spavati
jadna mi majka
sta ucini pa je otjera
kako cu sad do 3 sam klikati?
a ja misla mlada jaka jedra u snazi a ono mucak
ha sam pao sam se ubio:(

A koji ti to jos server igras, pa klikas do 3?
Nemoj mi samo reci ovaj da klikas do 3?

ovlaz
04.12.15, 15:27
A koji ti to jos server igras, pa klikas do 3?
Nemoj mi samo reci ovaj da klikas do 3?

sta ima ovdje do 3?
jedino da te oci zabole od trazenja ko je gdje:D

evo gdje sam
probaj ovo da vidis kako se golda i spoznas frazu"nista nije skupo":

http://tx3.travian.ae/?lang=ae

ha ovdje samo sjednem kod sitera i gledam odakle me trazis i samo se smjeskam:)
seceru
ljepoto
nemoj mi se puno kofrciti
samo se zezamo:)

sani1
04.12.15, 15:33
sta ima ovdje do 3?
jedino da te oci zabole od trazenja ko je gdje:D

evo gdje sam
probaj ovo da vidis kako se golda i spoznas frazu"nista nije skupo":

http://tx3.travian.ae/?lang=ae

ha ovdje samo sjednem kod sitera i gledam odakle me trazis i samo se smjeskam:)
seceru
ljepoto
nemoj mi se puno kofrciti
samo se zezamo:)

A to sam prosle godine igrala, neki rodjendanski, sega prava.Nesto se nije mnogo golda trosilo, koliko se sjecam :D
Ma imam ja par sumnji, al cutim.Volim osmjeh tvoj :D
Pa kontam valjda nisi s Marsa pao pa da ovdje klikas do ta doba.Mogla sam ti jedan gold nalog napraviti. he he he...

ovlaz
04.12.15, 15:41
A to sam prosle godine igrala, neki rodjendanski, sega prava.Nesto se nije mnogo golda trosilo, koliko se sjecam :D
Ma imam ja par sumnji, al cutim.Volim osmjeh tvoj :D
Pa kontam valjda nisi s Marsa pao pa da ovdje klikas do ta doba.Mogla sam ti jedan gold nalog napraviti. he he he...

regaj se pa provjeri sta se trosi
ima ekipa sa jednog com servera
oni placaju a ja samo svoju smjenu odradim
ha smjena do 3 traje:D

ja vise namam sumnji odakle gledas
svakako mi je bio sumnjiv taj nalog
nelogicni napadi i sl.a u razgovoru sam vidio da me trazis i pipas;)
znam ja sad a za ostale neznam
stare fore i propali fazoni

radis ili dangubis?

sani1
04.12.15, 15:46
regaj se pa provjeri sta se trosi
ima ekipa sa jednog com servera
oni placaju a ja samo svoju smjenu odradim
ha smjena do 3 traje:D

radis ili dangubis?

Napadi s def naloga.Mozda grijesis.
Ma sto bi se regala?
Prosle godine udjem kod nekih Turaka u alijansu, maznem mali BO prva na serveru, i Arapi navale, nidje defa, ne znam ni kako mi je art dosao u selo ni kako otisao.Mogla sam to premjestat, ali sta mi to treba u zivotu.Malo ono oko sebe pocistim, pokupimo par sela i zavrsi server, nista posebno.
Ma skontala sam i ja glavni nalog, neke sporedne i sit cak tvoj.
Samo sad ima jos jedna nedoumica, ali skontat cu i to.
S posla, listam sta ima, sad cu laganini kaficu.Hajde :)

ovlaz
04.12.15, 15:54
Napadi s def naloga.Mozda grijesis.
Ma sto bi se regala?
Prosle godine udjem kod nekih Turaka u alijansu, maznem mali BO prva na serveru, i Arapi navale, nidje defa, ne znam ni kako mi je art dosao u selo ni kako otisao.Mogla sam to premjestat, ali sta mi to treba u zivotu.Malo ono oko sebe pocistim, pokupimo par sela i zavrsi server, nista posebno.
Ma skontala sam i ja glavni nalog, neke sporedne i sit cak tvoj.
Samo sad ima jos jedna nedoumica, ali skontat cu i to.
S posla, listam sta ima, sad cu laganini kaficu.Hajde :)

dug je server skontaces do kraja
ha sumnjam da si glavni nasla;)

bila brza ali te nije imao ko braniti?
to su ofcine izgoldane sa po 20 naloga pogurane
mogli bi i mi igrati da je para i vremena
ima lik 3 saveza i svi igraju za njega
lakse srusit ww nego njega ogrebati
izbaci 55 rimskih kata i strava of

cekam fajront u 4
za koji minut pa odoh
samo da ti cujem glas:)

sani1
04.12.15, 16:00
dug je server skontaces do kraja
ha sumnjam da si glavni nasla;)

bila brza ali te nije imao ko braniti?
to su ofcine izgoldane sa po 20 naloga pogurane
mogli bi i mi igrati da je para i vremena
ima lik 3 saveza i svi igraju za njega
lakse srusit ww nego njega ogrebati
izbaci 55 rimskih kata i strava of

cekam fajront u 4
za koji minut pa odoh
samo da ti cujem glas:)

Nazovi da ti cujem glas
nazovi javi mi kako si
Zagreb ima isti pozivni... :)
Ma sve vidjeno vec na comx...
I kaze nemas duala da ti kupuje golde na comx, neko je vec primjetio na speed forumu...
Laici i ne znaju da se na com-u goldi ni ne kupuju...
Zivis od srebra cio server i jos ti ostane ;)

ovlaz
04.12.15, 16:03
Nazovi da ti cujem glas
nazovi javi mi kako si
Zagreb ima isti pozivni... :)
Ma sve vidjeno vec na comx...

raspjevana
ha to mi se svidja:)

okreni moj broj
ti zivote moj
zelim cuti rjeci tvoje
javi mi se....

odoh kuci jer ako ostanem mogo bi te puci

cao

shrek
04.12.15, 17:37
Čista istina, za ovo dva mjeseca na serveru dvije me dualke napustile.. Ne ide mi sa ženama ko tebi

sani1
04.12.15, 18:03
Čista istina, za ovo dva mjeseca na serveru dvije me dualke napustile.. Ne ide mi sa ženama ko tebi

Moras primjeniti pravilo: DUALKA/DUAL je svetinja. A ganjas zene po alijansi ili suprotnim, pa ce biti bolje :)

sani1
04.12.15, 18:05
Ma nemam multic.Mislim i da znam na koji mislis, nije moj.Imam samo jedan def nalog, taj mozda sitam... Igra tu neko... Kod mene nema nelogicnosti, ja ne krecem ako ne idem do kraja, kad igram off :P :P :P

shrek
04.12.15, 18:15
Moras primjeniti pravilo: DUALKA/DUAL je svetinja. A ganjas zene po alijansi ili suprotnim, pa ce biti bolje :)

Volim ja svoju dualku gdje god da je :D a ne ganjam zauzete djevojke/žene ;)

sani1
04.12.15, 18:19
Volim ja svoju dualku gdje god da je :D a ne ganjam zauzete djevojke/žene ;)

A ova ti je prva dobra :D, a za drugu, nisam ni mislila na zauzete. Mislila sam da s dualkom nemas te ljubavne relacije, vec cisto dualska igra ;)

shrek
04.12.15, 18:21
A ova ti je prva dobra :D, a za drugu, nisam ni mislila na zauzete. Mislila sam da s dualkom nemas te ljubavne relacije, vec cisto dualska igra ;)

e pa dobro si mislila ;) travian je sam po sebi s*anje bez da imas djevojku na njemu

sani1
04.12.15, 18:27
e pa dobro si mislila ;) travian je sam po sebi s*anje bez da imas djevojku na njemu

Pa i u zivotu je inace tako, ne kaze se djaba sve je ljepse i lakse udvoje...
Ma travian je postao s i tako i tako...
Iskreno pocinje mi se i gaditi... jer igricu pretvaraju u komercijalu i ne mogu vjerovati da ima tako naivnih ljudi, da toliko mnogo trose na igricu... i to recimo konkretno na ovako lijeve servere...

shrek
04.12.15, 18:44
Pa i u zivotu je inace tako, ne kaze se djaba sve je ljepse i lakse udvoje...
Ma travian je postao s i tako i tako...
Iskreno pocinje mi se i gaditi... jer igricu pretvaraju u komercijalu i ne mogu vjerovati da ima tako naivnih ljudi, da toliko mnogo trose na igricu... i to recimo konkretno na ovako lijeve servere...

a to je pocelo otkako su nam onu verziju zamijenili ovim crtanim, al eto opet se nekako zivi... prodajes i gaće od heroja da nesto skupis golda :D

sani1
04.12.15, 19:14
a to je pocelo otkako su nam onu verziju zamijenili ovim crtanim, al eto opet se nekako zivi... prodajes i gaće od heroja da nesto skupis golda :D

Pa da i heroj ti pobije 100-200 def jedinica, gluposti...
A ovo prikljucenje nije lose, s tim sto su i tu umjesali golde...
Bilo bi dobro da je samo za resurse, pa bujrum imas savez nek te pusha... To bi mi vec bilo OK.

shrek
04.12.15, 19:27
Pa da i heroj ti pobije 100-200 def jedinica, gluposti...
A ovo prikljucenje nije lose, s tim sto su i tu umjesali golde...
Bilo bi dobro da je samo za resurse, pa bujrum imas savez nek te pusha... To bi mi vec bilo OK.

A to je jos veća glupost, mogli su malo izjednaciti omjer golda i ressa, to mi je jedina zamjerka. Skupo sa ressama, jeftino sa goldom a inace nisam jos to nikad iskoristio. Ja sam stari kov :D

sani1
04.12.15, 19:30
A to je jos veća glupost, mogli su malo izjednaciti omjer golda i ressa, to mi je jedina zamjerka. Skupo sa ressama, jeftino sa goldom a inace nisam jos to nikad iskoristio. Ja sam stari kov :D
Ma nije jeftino ni sa goldom, ja sam slucajno iskoristila dok je bilo 5 golda, valjda im je bio bug, i onda je ubrzo i obustavljeno :D :D :D A kada su vratili, nije bas ni jeftino...

sani1
10.12.15, 21:20
Maca popala jezik...
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzz

sani1
13.12.15, 15:17
A da nam ko stavi report.Ja bi ali moram sakriti napadaca, a posto sto je Ally prosla, da stavi neko od njih?

Ljubi Brko
13.12.15, 16:33
A da nam ko stavi report.Ja bi ali moram sakriti napadaca, a posto sto je Ally prosla, da stavi neko od njih?

svi smo to vidjeli ali evo nek vidi neko ko nije a zelio bi da vidi :D

dawah
http://prntscr.com/9do8tg
thimy
http://prntscr.com/9do99u

dalje znate svi :D

sani1
13.12.15, 17:18
svi smo to vidjeli ali evo nek vidi neko ko nije a zelio bi da vidi :D

dawah
http://prntscr.com/9do8tg
thimy
http://prntscr.com/9do99u

dalje znate svi :D

Ima i takvih budi siguran, zato sam i pisala ;)

Ljubi Brko
13.12.15, 17:45
Ima i takvih budi siguran, zato sam i pisala ;)

hocete li imat sta deffa za veceras?

sani1
13.12.15, 17:54
hocete li imat sta deffa za veceras?
Pa vi krenite pa sta bude :)
Mi smo ionako gubitnici ;) kao i vi za sada
A trece cemo tek da vidimo:
http://prntscr.com/9dlu60
Moram da nadodam veci gubitnici nego mi, pored toliko ofova i akcija i golda...

Ljubi Brko
13.12.15, 18:18
Pa vi krenite pa sta bude :)
Mi smo ionako gubitnici ;) kao i vi za sada
A trece cemo tek da vidimo:
http://prntscr.com/9dlu60
Moram da nadodam veci gubitnici nego mi, pored toliko ofova i akcija i golda...

thimy je za prca institucija, i on treba ustat kad ga spominje :)

a to da li je izgubio off cete jos vidjeti :)

a mi se igramo, i dok god se igramo ne smatramo da smo gubitnici, cak sto vise eto nas opet da vidimo sta imate jos u ponudi :)

sani1
13.12.15, 18:23
thimy je za prca institucija, i on treba ustat kad ga spominje :)

a to da li je izgubio off cete jos vidjeti :)

a mi se igramo, i dok god se igramo ne smatramo da smo gubitnici, cak sto vise eto nas opet da vidimo sta imate jos u ponudi :)
Kako se tek mi igramo onda mozes da zamislis...
Spavamo, klikamo, panicarimo, smijemo se...
Spavate li vi ikada :D
A ta suplja mi se igramo kod mene ne prolazi, zna se zasto se server igra... da se osvoji, prema tome do kraja nikom nista, gubitnici ste... :D
Kao sto je Ovlaz vec primjetio: Mi smo stavise cak jaci nego prije, dok vi slabite .
Ponuda mozda bude svedski sto a mozda bude i Javna kuhinja.Ne bih ti znala to reci.ne bakcem se s tim :D

Ljubi Brko
13.12.15, 18:35
A ta suplja mi se igramo kod mene ne prolazi, zna se zasto se server igra... da se osvoji, prema tome do kraja nikom nista, gubitnici ste... :D
Kao sto je Ovlaz vec primjetio: Mi smo stavise cak jaci nego prije, dok vi slabite .
Ponuda mozda bude svedski sto a mozda bude i Javna kuhinja.Ne bih ti znala to reci.ne bakcem se s tim :D

zbog gubitka 2 offa slabimo? e moja sani pa vecina nasih offera nikako nije aktivirana.. oni cekaju, farmaju, igraju se njeznijih igara, dok mi s druge strane obavljamo zahtjevnije zadatke :)

nisu nam potrebni za vasu malu alijansu :)

kad bude vrijeme da demonstriramo silu vidjet cete svi :)

sani1
13.12.15, 18:40
zbog gubitka 2 offa slabimo? e moja sani pa vecina nasih offera nikako nije aktivirana.. oni cekaju, farmaju, igraju se njeznijih igara, dok mi s druge strane obavljamo zahtjevnije zadatke :)

nisu nam potrebni za vasu malu alijansu :)

kad bude vrijeme da demonstriramo silu vidjet cete svi :)

Nemoj pisati ovo moja, stavljas me na muke ;) hahahah
Ma ja i ne pisem o odnosu nas i vas...
Ja pisem i pored tolikih udara vas na nas... da smo bolji nego sto smo bili... Znaci napredak...
A vi sada imate trecu stranu, koja je bila vasa, pa ste nas mogli tako udarati... Treca strana koja za sada drzi pobjedu je vas nazadak... Gledano s moje strane, znaci moje misljenje, ali nemam naravno argumente, ne znam ja cim oni raspolazu....

Ljubi Brko
13.12.15, 19:08
Nemoj pisati ovo moja, stavljas me na muke ;) hahahah
Ma ja i ne pisem o odnosu nas i vas...
Ja pisem i pored tolikih udara vas na nas... da smo bolji nego sto smo bili... Znaci napredak...
A vi sada imate trecu stranu, koja je bila vasa, pa ste nas mogli tako udarati... Treca strana koja za sada drzi pobjedu je vas nazadak... Gledano s moje strane, znaci moje misljenje, ali nemam naravno argumente, ne znam ja cim oni raspolazu....
ovo "moja" mislim cisto figurativno

a treca strana je bila nasa cjeli server, i ne diramo ih cisto iz pristojnosti, sto ne znaci da se ta pristojnost nece promjenit :)

a bolji ste nego sto ste bili zato sto mi ne fejkamo nego udaramo drito u glavu :)

da fejkamo razvukli bi vas da ne znate jeste posli ili ste dosli.. al o tom po tom :)

a ta treca strana nece jos dugo drzat pobjedu :) ima jos 80 dana do kraja otprilike :)

sani1
13.12.15, 19:17
ovo "moja" mislim cisto figurativno

a treca strana je bila nasa cjeli server, i ne diramo ih cisto iz pristojnosti, sto ne znaci da se ta pristojnost nece promjenit :)

a bolji ste nego sto ste bili zato sto mi ne fejkamo nego udaramo drito u glavu :)

da fejkamo razvukli bi vas da ne znate jeste posli ili ste dosli.. al o tom po tom :)

a ta treca strana nece jos dugo drzat pobjedu :) ima jos 80 dana do kraja otprilike :)
Mi od kad smo dosli, neznamo jesmo li posli :P :D Nista novo.
A sto se tice fejkanja promjenilo bi stvari naravno, bio bi samo ruski rulet.
Jedan metak je uvijek u cjevi.Opali kad tad.
U biti ne znam sto ti meni crtas stvari ovdje, kad su vise nego jasne sto se tice vas i nas.
To sto ste nas u saveznistvu sa nekim prebili i nije nista novo.
A to sta ce biti... O tom potom.
Ili mozda cak imate jos uvijek tajno saveznistvo, pa pokusavate nas da raskupusate. Ko bi vam znao...

sani1
13.12.15, 20:55
I da rado bi vam cestitala na akciji, da je tog rimskog ofa bilo bar upola manje, a ovako mogu samo da kazem posalicu koju bess i ja imamo, kada nam se ovakve stvari desavaju:
"Thimy is angry :smijeh: " ....

Thimy
13.12.15, 23:12
I da rado bi vam cestitala na akciji, da je tog rimskog ofa bilo bar upola manje, a ovako mogu samo da kazem posalicu koju bess i ja imamo, kada nam se ovakve stvari desavaju:

Haha :) Evo i ja da se oglasim pre svega cestitke na deffu(kojeg nazalost nema vise) to se nigde ne spominje sto se tice mog off-a svasta boze zasto je napravljen nego da se kuca i ubija pa ljudi moji to je off od pocetka servera koji vucem i nikako da se postavite a da sam ljut axaxaxa nemoj te me zasmejavati 2 veceri sam isao solo na md2 sa namernom da se skucam da mi je zao ili da sam ljut prosudite sami :) Drago mi je da vam se podigao moral da se ne smaram do kraja servera da i vi malo zivnete nesto ste mi se umrtvili od kad vas je preuzeo RedStar tj Dragan tj Tvrtko tj ne znam ni ko je vise covek ima 99 licnosti dok su Kross, Solo i ostala ekipa vodili mnogo bolje je bilo na serveru a sad mrtvilo ... Trecu stranu necu ni da komentarisem najbolje bi bilo da se ujedinite pa da imamo donekle zanimljiv server ... A sto se tice Pr-cka bolje bi mu bilo da kupi deci cokoladu nego sto kupuje bespotrebne stvari na aukciji :) i prica o njegovoj fenomenalnoj akciji koju je napravio protiv B.B.B koji nije ni igrao bar pravi B.B.B kojeg ja znam , i tu vas je gospodin 99 licnosti presao sa svojim ne znam ni ja kojim po redu nalogom na serveru pa vam vodi SH1 :) ako isti savez uopste postoji , ustvari postoji ali u newally posto ih je pola preslo :)Ali iskreno to je vas problem krivo mi je jedino jer mnogo kvalitetnih igraca imate u SH koji su izigrani ali sta je tu je ... Veliki pozz za sve i nemoj te mi nesto zameriti .

tomato
14.12.15, 00:33
:dailine:
bitno da nije gladan

ovlaz
15.12.15, 03:06
seceru
lutkice
:love5:
kako ti samo mene ljupko spomenes:love5::love5:
ah
ahh
ahhh
seceruuuuu
znam ja da si me se pozeljela:love5:
i ja sam mislio na tebe:D

i tako kazes za ofove kao nista to,mozete vi i jace izdrzati?:love5:

ovlaz
15.12.15, 03:21

znas sta me samo zanima,a probaj mi reci iskreno
da li se bess smjeskao kad je goldo zid i klesara u gg prije brisanja ili je jos gajio nade da ce prezivjeti?:lol::lol:

lijepa moja
mislim ja na te
nemoj misliti da sam prestao da te smatram bombom:kissshy:
jedino ti zamjeram sto si htjela da me gledas:mojati:
mahaluso
vidim ja tebe
ti samo meni budi sexy

sani1
15.12.15, 07:55
znas sta me samo zanima,a probaj mi reci iskreno
da li se bess smjeskao kad je goldo zid i klesara u gg prije brisanja ili je jos gajio nade da ce prezivjeti?:lol::lol:

lijepa moja
mislim ja na te
nemoj misliti da sam prestao da te smatram bombom:kissshy:
jedino ti zamjeram sto si htjela da me gledas:mojati:
mahaluso
vidim ja tebe
ti samo meni budi sexy
Sto se tice bess-a i goldanja, grjesis. bess nije imao golda da golda ista, mozda da je imao 1-2 k srebra... Da li se nadao da ce prezivjeti ni to ne znam, znam sta sam mu ja napisala...
A ovo oko gledanja te bas ne razumijem bas najbolje....
Pokazujes sam ko koga gleda...
Jesam li ti idol :P

sani1
15.12.15, 13:21
seceru
lutkice
:love5:
kako ti samo mene ljupko spomenes:love5::love5:
ah
ahh
ahhh
seceruuuuu
znam ja da si me se pozeljela:love5:
i ja sam mislio na tebe:D

i tako kazes za ofove kao nista to,mozete vi i jace izdrzati?:love5:
Kako najbitniju stvar da preskocim.
Znam ja sta tebi godi :) Istrenirana :D
:love5::love5::love5:
Ma nista ja ne kazem... Zasljepljena od ljubavi sva gorim :D

ovlaz
20.12.15, 18:42
Sto se tice bess-a i goldanja, grjesis. bess nije imao golda da golda ista, mozda da je imao 1-2 k srebra... Da li se nadao da ce prezivjeti ni to ne znam, znam sta sam mu ja napisala...
A ovo oko gledanja te bas ne razumijem bas najbolje....
Pokazujes sam ko koga gleda...
Jesam li ti idol :P

idol?samo idol?LOL

nanosis mi bol
osta ti je to

https://www.youtube.com/watch?v=dIp89LPVn4Y

ovlaz
20.12.15, 18:44
Kako najbitniju stvar da preskocim.
Znam ja sta tebi godi :) Istrenirana :D
:love5::love5::love5:
Ma nista ja ne kazem... Zasljepljena od ljubavi sva gorim :D

:4u::kissshy:

sani1
20.12.15, 20:36
https://www.youtube.com/watch?v=dIp89LPVn4Y

:love5::turpija: Ti si moj sejtan :love5::love5:
I cekat cemo sabah :)

Ljubi Brko
22.12.15, 17:26
cujem nesto se kuha na serveru :D

banovase me na rs forumu pa sam se vratio ovamo :D

sani1
22.12.15, 20:28
cujem nesto se kuha na serveru :D

banovase me na rs forumu pa sam se vratio ovamo :D

Otisao, bio, vidio, vratio se...
Neka vidis da zemlje Bosne na daleko nema...
I stavi nam reporte, da nesto bar vidimo :)

_WOLLF_
23.12.15, 12:27
Napokon da nadjem nekoga na forumu :D
Evo malo ritma :subjezakon: da se razbudite :D

I daj reporte, to nisam vidio 2 godine :lol::bup:

sani1
25.12.15, 19:44

Ja se kao nesto sjecam te neke bajke i cini mi se da crvenkapica zaluta a ne vuk :D A ne daju dusmani logove, kao da je to VOJNA TAJNA :D

Sretan Bozic svima koji slave.

Ljubi Brko
26.12.15, 17:08
Evo malo ritma :subjezakon: da se razbudite :D

Ja se kao nesto sjecam te neke bajke i cini mi se da crvenkapica zaluta a ne vuk :D A ne daju dusmani logove, kao da je to VOJNA TAJNA :D

Sretan Bozic svima koji slave.

markanle
http://travian-reports.net/ba/report/1150836dc89
paidinfull
http://travian-reports.net/ba/report/11497b7f616
http://travian-reports.net/ba/report/11498bc9ddb
http://travian-reports.net/ba/report/11500f56890
http://travian-reports.net/ba/report/115013f0358
odbrana kod paida
http://travian-reports.net/ba/report/1149935f856
http://travian-reports.net/ba/report/115029d3a20

thimy vas sve pozdravlja :)

sani1
26.12.15, 19:12
[QUOTE=
thimy vas sve pozdravlja :)[/QUOTE]
Jao jel ovo neka prijetnja :D
Strasna stvar bit cemo skatani, osramoceni ili kako to vec vasi mozgovi vide...
Brko smijesan si cak i za mene...
:lol:
Od suza zaboravih, hvala za logove, nek smo nesto konkretno i vidjeli.

Ljubi Brko
26.12.15, 19:33
Jao jel ovo neka prijetnja :D
Strasna stvar bit cemo skatani, osramoceni ili kako to vec vasi mozgovi vide...
Brko smijesan si cak i za mene...
:lol:
Od suza zaboravih, hvala za logove, nek smo nesto konkretno i vidjeli.

ma jok, samo vam salje pozdrave posto njemu nedaju da pise po forumu :D

a to da cete biti skatani, to vam ne gine :)

sani1
26.12.15, 19:48
ma jok, samo vam salje pozdrave posto njemu nedaju da pise po forumu :D

a to da cete biti skatani, to vam ne gine :)

Hahahaha Pa ja jedno ti drugo.Ocito da nisi u toku...
Mi smo odavno skatani hahahahaha.
E ako su pozdravi i back jedne tamo.

unnamed
26.12.15, 22:09
markanle
http://travian-reports.net/ba/report/1150836dc89
paidinfull
http://travian-reports.net/ba/report/11497b7f616
http://travian-reports.net/ba/report/11498bc9ddb
http://travian-reports.net/ba/report/11500f56890
http://travian-reports.net/ba/report/115013f0358
odbrana kod paida
http://travian-reports.net/ba/report/1149935f856
http://travian-reports.net/ba/report/115029d3a20

thimy vas sve pozdravlja :)

Slabo su deffa imali, ako su to svi logovi...

sani1
27.12.15, 11:53
Ne kontam ni ja bas najbolje, taj prvi coek isao samo s ovnovima, vjerovatno je bilo iza jos napada...Postavili samo probijanje...
A iz ovih slijedecih se vidi da su isli na suport sela vjerovatno...
A defa nije da je malo nego smjesno malo... S obzirom da su mirno klikali cijeli server... Al to bi ipak trebao neko od njih da kaze, sta i kako :)
Ali moram da nadopunim, cudan je ovaj server, jer i sva sela nisu suporti... Mozda su isli i na obaranje sela u nekoj regiji, tako da je jako tesko bilo sta reci...

Ljubi Brko
27.12.15, 14:38

Ne kontam ni ja bas najbolje, taj prvi coek isao samo s ovnovima, vjerovatno je bilo iza jos napada...Postavili samo probijanje...
A iz ovih slijedecih se vidi da su isli na suport sela vjerovatno...
A defa nije da je malo nego smjesno malo... S obzirom da su mirno klikali cijeli server... Al to bi ipak trebao neko od njih da kaze, sta i kako :)
Ali moram da nadopunim, cudan je ovaj server, jer i sva sela nisu suporti... Mozda su isli i na obaranje sela u nekoj regiji, tako da je jako tesko bilo sta reci...

mi idemo redom.. to sto deffa niko nema to nije nas problem...

nisam postavio sve logove nego samo one koje mi dostavi raja

kao ove npr

http://travian-reports.net/ba/report/11527a5d558,115282adacf,115299c13d7
http://prntscr.com/9j1a3n

http://prntscr.com/9j1ac8
http://prntscr.com/9j1aj0

http://travian-reports.net/ba/report/11539c0130c
http://travian-reports.net/ba/report/115406ca045

eto to je to za sada :)

http://prntscr.com/9je37q

sani1 jeli ovo tvoj deff galski?

TNT4ever
16.01.16, 11:52
Neki logovi? Nesto?

sani1
17.01.16, 00:46
sani1 jeli ovo tvoj deff galski?

Izvini nisam vidjela prije ovaj dodatak...
Nije to bio moj def. Cini mi se da je savez defao. Vec se sada ne sjecam.

Ljubi Brko
17.01.16, 18:20
Neki logovi? Nesto?

http://prntscr.com/9rah78

http://prntscr.com/9rahh7

http://prntscr.com/9rahv7

http://prntscr.com/9raid7

http://prntscr.com/9raiur

http://prntscr.com/9raj6r

to je iz arhive :)

http://travian-reports.net/ba/report/11794d9195f,11795295b18,1179619d231,11797abdb93

ovo je argon od danas

Ljubi Brko
26.03.16, 16:22
Dragi Travian igrači,

Nakon duge i žestoke borbe, "Untouchables" su postali vođe Rimskog Carstva. Sa 44654 pobjedničkih bodova "Ally" su dokazali, bez sumnje da znaju uravnotežiti snagu sa političkom strategijom te osigurati mir i prosperitet za sviju u Drevnoj Europi. Mi pozdravljamo njihovog vođu kao Rimskog Cara i odajemo počast njihovim generalima, trgovcima i diplomatima.

Bila je to teška bitka sa brojnim žrtvama i svi savezi su dobro borili i pobjednici su sigurno zaradili svoju titulu. "Roman Empire - New Ally" su bili najlukaviji suparnici pobjednika završivši s 8406 pobjedničkih bodova. "Shadow" su završili treći u utrci sa 5454 pobjedničkih bodova.

Bilo je mnogo pojedinih igrača koji su imali odlučujuće uloge u ishodima bitaka:

"Shrek" bio vladar najvećeg osobnog carstva, nakon njega slijede "thimy" i "Argon".

"Ljubi Brko" je pobio više od bilo kojeg drugog, bio je najmoćniji i najzastrašujući zapovjednik.

"Cole" bio najslavniji branitelj, koljući neprijatelja na vratima sela, bojeći zemlju oko tih sela sa njihovom krvlju.

Nadamo se da ste uživali u našem prvom Travian scenariju: Drevna Europa.

Roma locuta est. Causa finita est!