PDA

View Full Version : senator/poglavica/staresina i osvajanje II

milos_obilic
02.11.07, 06:06
Pozdrav svima!

imam tri pitanja:

1. sta se desava ako ja iz 6 sela saljem poglavice i u toku osvajanja sela desi se da je 5-ti napad skroz oborio lojalnost gradjana i ja u petom napadu preuzmem selo. Sta ce se onda dogoditi sa 6-tim (sestim) poglavicom - da li ce se nasukati na sopstvenu odbranu ili ce preziveti?

2. ja nemam dovoljno kulturnih poena za osvajanje novog grada. kakav je efekat senatora/poglavice u napadu. Da li oni dalje smanjaju lojalnost samo ja ne mogu uzeti grad? To mi onda moze znacaiti ako hocu nekom da pomognem u osvajanju grada?

3. Da li se smanjuje lojalnost i ako dvorac/rezidencija nije srusen?

Mr_Dadox
02.11.07, 12:23
Pozdrav svima!

imam tri pitanja:

1. sta se desava ako ja iz 6 sela saljem poglavice i u toku osvajanja sela desi se da je 5-ti napad skroz oborio lojalnost gradjana i ja u petom napadu preuzmem selo. Sta ce se onda dogoditi sa 6-tim (sestim) poglavicom - da li ce se nasukati na sopstvenu odbranu ili ce preziveti?

Dobro pitanje.... Meni je drug bio poslo napad, a ja vec zauzeo selo, i da ti iscreno kazem, ne sjecam se sta se desilo!!! (dobro su ova prva 2 pitanje, mnogo godina igram travian i nikad mi se nije desilo da se pitam nesto ovako!!!)

2. ja nemam dovoljno kulturnih poena za osvajanje novog grada. kakav je efekat senatora/poglavice u napadu. Da li oni dalje smanjaju lojalnost samo ja ne mogu uzeti grad? To mi onda moze znacaiti ako hocu nekom da pomognem u osvajanju grada?

NE. (Ali nesto nisam ni siguran, zato sto sam dosad uvjek zauzeo kad vec jarani obore skoro na nulu i onda ja zauzem, dobro pitanje!!!)

NE.

(Dobra pitanje, ali kad sam vidio ko je pito....volio sam ne odgovoriti, ali gotovo sad) :)

milos_obilic
02.11.07, 16:45
:confused:

nisam siguran u ove odgovore. Mozes li to taksativno da razjasnis?

dante
02.11.07, 17:49
Pozdrav svima!

imam tri pitanja:

1 medusobno ti se bore oni vojnici koji ti ostanu u selu nakon sto ga osvojis i oni koji jos napadaju

2 ne mozes kolko se sjecam

3 ne smanjuje se i loyalnost se moze samo dic ako ti se ponovno napravi rezidencija ili dvorac

poozz

milos_obilic
02.11.07, 17:55
1 medusobno ti se bore oni vojnici koji ti ostanu u selu nakon sto ga osvojis i oni koji jos napadaju
poozz
OK

2 ne mozes kolko se sjecam
poozz
hmm ... ovo moram probati pa cu da vam potvrdim

3 ne smanjuje se i loyalnost se moze samo dic ako ti se ponovno napravi rezidencija ili dvorac
poozz
OK

hvala dante.

mada bih voleo dobiti i zvanicne odgovore

pozdrav svima

SUb Zero
02.11.07, 18:30
pa... ja znam da sam sebe mozes napast i pobijat svoju vojsku, dakle vjerovatno bi ti izginuo taj senator ...al opet...nisam siguran...

SaSUKe UchIHa
09.06.08, 10:48
znam samo 3 loyalnost se ne smanjuje ali kako je vec receno dize se sa izgradnjom dvorca!

MasterChiron
09.06.08, 10:52
SUb dao komentar 02.11.2007 i ti danas odgovaras, vec si opomenut 2 puta, jos jedan nepotreban komentar i ides na hladjenje ;)

Btw: Lock